Güvenin Temelde Olduğu, Profesyonel, Samimi ve Şeffaf Yaklaşım ile;

Doğru Fiyatlama, Titiz Müşteri Yönetimi = Hızlı Sonuç!!! , diyorum.

Ordu doğumluyum. İst. Ün. Ed. Fak. Sosyal Antropoloji ve Etnoloji mezunuyum. Üniversite eğitimim boyunca, Psikoloji, Sosyal Psikoloji, Felsefe ve Pedagoji sertifikalarını da alarak lisans eğitimimi tamamladım. Daha sonraki yıllarda, M.Ü. Eğit.Blm.Enst,'de  Eğitim Yönetimi ve Denetimi konusunda yüksek lisans yaptım.   

Uzun yıllar  İTÜ, Yeditepe ve Koç Üniversitelerinde İdari Yönetici olarak  çalıştım. Bu yıllar içinde pek çok insanın hayatına dokunma fırsatı buldum, onlara katkı sağlama mutluluğuna eriştim.

2021 yılı Mayıs ayında kurumsal hayata veda ederek kendi işimi yapacağım, girişimsel yönümü ortaya koyacağım bir alan olarak  emlak sektörünü seçtim ve sektörün en iyisi RE/MAX ile bu yolda yürüme kararı aldım. Kasım 2021' de RE/MAX Armoni ailesine katılarak, alanla ilgili eğitim, sertifikasyon ve ticari gereklilikleri  kısa sürede  tamamlayarak, "Sorumlu Gayrimenkul Danışmanı" kimliğim ile  emlak sektöründe yerimi alarak çalışmaya başladım.

Şeffaf, samimi,  öncelikle müşteri  memnuniyetini temel alan bir anlayış ve  doğru çözüm önerileriyle,  gayrimenkul danışmanından beklentileri maksimum seviyede sağlayacak biçimde  hizmet sunmaktayım. DÜRÜSTLÜK ve GÜVEN en önemli önceliğimdir. 

Emlak sektörüne geçiş yapmam insanların hayatlarına dokunmaya devam ederek, yaşamlarına katkı sağlamama imkan vereceği için, benim açımdan son derece heyecan verici yeni  bir serüvenin de başlangıcı. Bu serüvende birlikte yol alacağımız değerli müşterilerimle, beklentilerine paralel, herkesin mutlu olacağı, başarılı işler yapacağımızı biliyorum. Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gönül Çelik

Danışman Güler Başaran hanımefendi ile, iletişime geçtiğim andan, anlaştığımız ana kadar tüm diyaloglarımız çok samimiydi. Her konuda sorularımıza içtenlikle cevap verdi ve çözüm odaklı yaklaştı. Yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Abdulkadir Başarı

Kadıköy deki daire izin kiralanması konusunda profesyonel danışmanlık aldığımız Güler Başaran hanımefendiye : Nezaketi, alanındaki tecrübesi, iletişimdeki kusursuzluğu, doğru Kiracı bulma konusundaki yönlendirmesi, canayakınlığı, önceki Kiracı ile olabilecek problemi çözme konusundaki desteği için şükranlarımı iletmek istiyorum. Ayrıca ailece bir dost kazandık İyiki varsınız Remax İyiki varsınız Güler Hanım

Melahat Ulusan

Bostancı Altıntepe'de satilik ev arayışımızda bize destek olan gayrimenkul danışmanımız Güler Hanım, en kısa sürede istediğimiz evi bularak bizi sevindirdi. Verdiği hizmet esnasında gösterdiği yoğun çaba, özveri ve profesyonel yaklaşımı için kendisine çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Mehmet Yüzer

Bilgili, ilgili, güler yüzlü yapısı ile güven veren ve işini profesyonelce yapan Gayrimenkul danışmanı aynı zamanda zerafet dolu bir hanımefendi.

Gizem Sülün

Ev kiralama hususunda danışmanlık aldığım Güler Başaran Hanım’ın, Kümülatif düşünce şekli ile şeffaf ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde sektörde kaybolmaya yakın güven duygusunu size en iyi şekilde hissettirerek istediğinizi yaşama imkanı veren gerçek bir profesyonel. Kendisi ile yollarımızın kesişmesinden oldukça mutluyum. Sevgiler

Hüseyin Kiraz

Müşteri ilişkileri iyi Reklam vs. uğraşmaları güzel Her şeyle ilgilenmeleri süper Devamlı uğraşmaları süper

Göçhan Yıldırım

Gayrimenkul danışmanımız Güler Başaran'dan aldığımız hizmet kusursuzdu. İlgisi, alakası bizi oldukça mutlu etti. İnceliği ve zerafetide cabası. Kurumunuza teşekkür ediyorum.

Tuba Akyol

Örnek mahallesinde satılık olan bir daire için Güler Başaran hanımefendi ile çalıştık. Güler Hanımın adı gibi güler yüzlü olmasının yanı sıra profesyonel çalışması, işlerimizin pürüzsüz ve telaşsız bir şekilde ilerlemesi beni fazlası ile memnun etti. Her detayda beni bilgilendirmesi ve pozitif enerjisi ile bunalmadan sıkılmadan çok rahat bir şekilde ev sahibi olmuş oldum. Başta Re/max Armoni'ye ve Güler Başaran Hanıma sonsuz teşekkürler.

Can Gürses

Gayrimenkul danışmanlığımı yapan Güler Başaran işini layığıyla yapan dürüst ve çalışkan bir danışman. Gayrimenkul ile ilgili işlerimi kendisiyle yaptığım için çok mutluyum. Her şirketin Güler Hanım gibi danışmanlara ihtiyacı var.

Nermin Ulusan

Güler Hanıma evimi kiraya verme sürecinde gösterdiği ilgi ve bulduğu çok tatlı kiracım için çok çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.