Çünkü En Değerli Varlık İnsan ve benim tüm birikimim sizlersiniz

1990 yılı Kadıköy doğumluyum.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversite İnşaat Mühendisliği eğitimimi 2012 yılında tamamladım. 2 kedim var ve evliyim.

3 yıl Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde gayrimenkullerin yasal çerçevede değerlerini belirleyerek çeşitli bankalara ekspertiz raporu hazırladım.

2015-2021 yılları arasında belediyede kontrol mühendisliği ve çeşitli yapılarda Şantiye sorumlusu olarak 6 yıl İnşaat mühendisliği mesleğini yaptım.

Tüm bu süreçlerde yaptığım üst yapıların satış ve yasal işlemlerinde de önemli rol aldım. Gayrimenkullere olan ilgim beni Remax markası ile Remaxcadde de buluşturdu. Tüm eğitimlerimi tamamlayarak ve Mesleki yeterlilik belgemi alarak gayrimenkul yatırım danışmanlığı mesleğine başladım. 

Mesleğe başladığım ilk günden beri müşterilerime öncelikle yeni bir evden ziyade yeni bir hayata başladıkları düşüncesi ile yaklaşıp onlara seneler boyu yaptıkları yatırımların güvende olduğunu sağlamaya çalışmaktayım. Her zaman ana ilkem çok çalışmak olduğu için kısa sürede insanları arayışlarına ulaştırmak için elimden gelen hatta elimden gelenin de fazlasını yapmak için çabalıyorum. 

Mesleki teknik bilgimi ve empati yeteneğim sayesinde size en kısa sürede, en istediğiniz sonuca ulaştırabileceğimden emin olabilirsiniz. Çünkü en Değerli varlık İNSAN ve benim tüm birikimim sizlersiniz...

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Çengelköy Mah. / Üsküdar Nişantepe Mah. / Çekmeköy

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Cansu Gürdil portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Metin Şekerci

Cansu Hanım İletişimi çok yüksek ve anlayışlı birisi. Evimizin satış süürecinde çok yardımcı oldular, teşekkür ediyorum.

Arzu Kök

Çok çalışkan ve güvenilir bir kadın, kendisine çok teşekkür ediyorum, çok güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik.

Tolga Ünlü

Cansu Hanım baştan sona bütün süreçte her konuda yardımcı oldu. Bütün satış sürecinde bilginiz ve ilginiz için teşekkür ediyorum.

Oğulcan Karanacak

Herşey mükemmeldi, Cansu hanıma çok teşekkür ediyorum.

Erkan Erler

Cansu hanım ile evimi kiraya verdik, bu süreçte gelen adaylar arasından en uygunu bulmak için kendi evi gibi hassas davrandı, sakin ılımlı tavrı ile zaten profosyonel olduğunu hissettiriyor,

Ali Kemal Terlemez

Satın alma anlaşma süreçlerindeki uzlaşmacı rolü ve resmi işlemleri hızlı bir şekilde çözümlemesi sayesinde satışımız çok rahat geçti. Teşekkür ediyoruz Cansu Hanım.

İlyas Comart

Gayrimenkulümün satışı ve pazarlanması konusunda her konuda çok destek oldu, Cansu hanıma Çok memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz.

Murat Ali Çengelci

Cansu hanım çok yardımcı idi. Teşekkür ediyorum.

Gülden Kaya

Sevgili Cansu Hanım bize tam istediğimiz gibi bir daireyi ışık hızı ile buldu. Tüm enerjisi ile bizi çok mutlu etti ve işine olan ilgisi ile bizi etkiledi.

Kübra Akdemir

Süreçte bilgisi ve hızlı aksiyon alınması ile sorunsuz işlem gerçekleştirdik. Hassasiyetlerimizi gözettiği ve destek olduğu için teşekkür ederiz.

Raşe Samet Kurt

Satış sürecinde bizim tüm beklentilerimizi dikkatlice dinleyip sürecin sakin, düzenli ve çok sağlıklı işlemesine yardımcı oldu. Kendisine desteği, anlayışı ve takibi için teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.