SİZ HAYAL EDİN BEN GERÇEKLEŞTİREYİM.

GAYRİMENKUL ALIM&SATIM İŞLEMİNDE TAMAMEN ŞEFFAF GÜVENİLİR ÇÖZÜM ODAKLI

      1974 Eskişehir doğumluyum. Evli ve bir kız çocuk babasıyım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Astsubay olarak görev yaptığım Deniz Kuvvetlerinde 2018 yılında istekle emekli oldum..
      2011 yılında girmiş olduğum ticaret hayatımda eşimle beraber 10 yıl perakende sektöründe  giyim mağazası işletmeciliği yaptım. Emekli olduktan sonra İstanbul'da tekstil toptancılığı yaptım. İstanbul Ticaret Odası, Türkiye İhracatçılar Birliği ve Esnaf Odası üyeliğim bulunmaktadır.
      2021 yılında memleketim olan Eskişehir'e dönme kararı almam sebebiyle Tekstil'deki faaliyetlerimi devrettim. Eskişehir'e gelmeden önce, her zaman ilgim olan emlak sektörü ile ilgili eğitimlerimi tamamladım. Sektörün lideri olam RE/MAX ile çalışmaya karar  verdim. Ticaret hayatımda birinci Prensibim DOĞRU, DÜRÜST VE GÜVENİLİR olmak.


ALDIĞIM EĞİTİMLER

Power Start Eğitimi
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Yenibağlar Mah. / Tepebaşı Çamlıca Mah. / Tepebaşı Hoşnudiye Mah. / Tepebaşı Akarbaşı Mah. / Odunpazarı Vişnelik Mah. / Odunpazarı

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Orhan Kaner portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ali Altınbaş

Kiracım çıkmıştı. Yaklaşık 1 aydır kiraya vermek istiyordum. Orhan bey dükkanıma gelince siz ilgilenir misiniz dedim. Seve seve cevabını verdi. Yaklaşık 1 hafta da kiraya verdi. Gayrimenkul işi olan hiç düşünmeden Orhan beye verebilir.

Sinan Erden

Orhan bey kiralama da gösterdiği yardımlar için teşekkür ederim.

S*******

Beylikova'da ki arsa satışında ki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yusuf Kırmızı

Miras kalan tarlaları satmak istiyorduk. İlçede tanıdıklar ile görüştük almak isyen var mı diye sorduk. Değişik fiyatlar verdiler bize düşük geldi. Sonra durumu yeğenimin eşi Orhan'a aktardım. Gidelim arsaları yerinde görelim dedi. Fiyatları araştırdıktan sonra bize söylenen rakamların yaklaşık 4 katı edeceğini söyledi. Tarlaları satışa çıkardık ve il tarlamızı söylediği rakama sattık. Bilgisi ve deneyimi sayesinde zarar etmememizi sağladı.

Yusuf Kırmızı

Orhan Kardeşim 3. tarlamızı da sattı. Çok başarılı maşallah

Çile Tankut

Tayin sebebiyle geldiğim Eskişehir'e aradığım evi Orhan beyden buldum. İlgisi için çok teşekkür ederim.

Şükran Öztürk

Orhan kardeşimin tavsiyesi üzerine apart daire aldım. Herşeyi ile ilgileniyor. İlgisi ve desteği için teşekkür ederim.

Fatih Özcan

Orhan beyden ev satın aldık. Çok memnunuz. Allah razı olsun.

Nuriye Demirci

Orhan bey dairemizin kiralamasın da bize verdiği fikirlerle başarılı bir şekilde sonuçlandırdı. Teşekkür ederim.

H*******

Orhan beye kiraladığımız dairede ki ilgisi için teşekkür ederim.

Y*******

Satmakta zorlandığımız işyerinin satışı için Orhan Kaner ile anlaştık. Yaklaşık 1 ay sonra satmayı başardı. Satışta çok başarılı herkese tavsiye ederim.

M.çağrı Ergökmen

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Orhan Kaner'e mülkümüzü kiralanması amacıyla teslim ettik.Orhan Bey tüm isteklerimize göre mülkümüzün kısa süre içerisinde ve değerinde kiralanmasına vesile oldu.Teşekkür ederim.Sizlerde gönül rahatlığıyla Orhan Bey ile çalışabilirsiniz.

Yusuf Kırmızı

Orhan Kaner gerçek bir tarla uzmanı. Son arsamızı da sattı. Teşekkür ederim.

Güner Kaner

Son apartımı da kiraya verdi. Başarıların daim olsun kardeşim...

Emir Halka

Orhan bey son dairemin de satışını gerçekleştirdi. Akrabam diye söylemiyorum gerçekten çok başarılı. Prensipli çalışkan güvenilir çok büyüyecek hiç şüphem yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

Celal Uyar

Orhan bey ile inşaat da ki dairelerimizi satması için emanet ettik. Müşterilerle iletişimi güzel çok memnunuz. Başarılar.

İrfan Okay

Yapmış olduğumuz inşaatta ki dairelerin satışını Orhan kardeşime verdim. Çok ilgilendi ve satışa başladık. Teşekkürler...

S*******

Orhan beyden 2. tarlamızı da aldık. Teşekkürler

Furkan Orlansa

Orhan bey bize evi gösterdi. Artısını eksisini anlattı. İyi bir yatırım oldu çok teşekkür ederim.

Yusuf Kırmızı

Orhan Kardeşim söylediği rakamlara 2. tarlamızı da sattı.Başarıların devamını dilerim.

Güner Kaner

Orhan kardeşimin tavsiyesi ile almış olduğum apartların ilkini hızlı bir şekilde kiraya verdi. Teşekkür ederim.

Nuran İpek

Orhan bey bütün apartlarımızı sattı. Çok başarılı iyi bir insan.

Emin Akyol

Almış olduğum dairenin Kiralanması için Orhan abime verdim. Güvenilir bir kişiye vereceğinden hiç şüphem yoktu. Kısa zamanda verdi. Çok teşekkür ederim.

Murat Kocaman

Orhan arkadaşımdan yaklaşık 1 ay önce anneme ev aldık. Daha sonra annemin evinin satışını da arkadaşıma verdik. Yaklaşık 10 gün gibi kısa bir sürede satışını yaptı. Orhan Kaner'i herkese tavsiye ederim. Sıcak kanlı pozitif yaklaşımı ile işlemi kısa sürede güvenle sonlandırıyor. Çok teşekkür ederim.

Tuğba Gülser

Orhan beyden çok güzel bir apart daire kiraladık. Tüm yardımları ilgisi alakası için çok teşekkür ederim.

Güner Kaner

Orhan kardeşim 2. apartımızı da sorunsuz kiraya verdi.

Murat Koca

Yatırım yapmayı düşündüğüm bir miktar param vardı. Emlak sektöründe başarılanı gördüğüm için önceden tanıdığım güvendiğim Orhan abime danıştım. Bana uygun bir daire tavsiye etti. Görmeden satın aldım. Kiralanması herşeyi ile bizzat Orhan abi ilgilenecek. o yüzden içimiz rahat. Teşekkürler.

Erkan Ergün

Yatırım için Orhan beyden almış olduğum apart dairenin tüm işlemlerini hallediyor. Güvenilir kiracılar buluyor. Sizinle çalışmaktan dolayı mutluyum.

Nuran İpek

Orhan bey çok güvenilir birisidir. Daire satışlarımızı sorunsuz bir şekilde hallediyor. Sizde mülkünüzü hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

Erkan Ergün

Orhan Bey harika bir gayrimenkul danışmanı ilgisi alakası, müşteri ilişkileri ve güvenilirliği ile her zaman tercih edebileceğiniz birisi.Sayesinde kazandım.Ve kazanmaya devam ediyorum.Teşekkürler.

M*******

Herşey için teşekkür ederim.

Nuran İpek

Orhan bey dairemizi 1 hafta gibi kısa sürede sattı. Ailemizin bütün mülkleriyle Orhan bey ilgileniyor. Evini satmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Güvenerek teslim edebilirsiniz.

Gönül Mutlu

Remax Mod Eskişehir ofisinden aldığımız aracılık ve danışmanlık hizmetinde alıcıya ve satıcıya gösterdikleri eşit hizmet anlayışı ve yardımlarından dolayı Orhan KANER ve emeği geçen ofis çalışanlarına teşekkür ederiz...

Nuri Kundak

Orhan beye ev alım sürecinde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

İbrahim Türkmen

Yalova'da bulunan daireyle alakalı beni tercih etmesinden dolayı orhanbey size çok tşk ederim yaklaşım tarzınız tam bir profesyonel süreç akışını takip süreciniz çok memnun etti beni herşey için tşk ederim

Erkan Ergün

Orhan bey konuşmamız da daire hakkında detaylı bilgi verdi. Dairenin artısı eksisi herşeyi söyledi. Bana konuşmaları ile tam güven verdi. Sabah erkenden Bursa'dan Eskişehir'e geldim. Sabah erken saatte evi gösterdi. Aklımda ki tüm sorulara eksiksiz cevap verdi. Sözleşmeyi imzalayarak daire alım sürecini başlattık. Herşey için çok teşekkür ederim. Dairemin kiralama işlemini de Orhan beye vereceğim.

A*******

3 aydır satamadığım Yalova'daki dairemin satışının kısa sürede yapılmasında emeği geçen ilgilenen Orhan beye çok teşekkür ederim.

Murat Ulusalman

Orhan bey sayesinde 2+1 evimizi hızlı bir şekilde sattık ayrıca tapuda da hiç beklemeden sorunsuz zamanında işimizi hallettik tekrar teşekkürler

Mustafa Kara

Kiralama işleminde tüm yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Zeynep Eyidoğan Yıldırım

Kiralık ev bulma konusunda yardımlarını esirgemeyen.kibar,çalışkan ve deneyimli olduğunu söyleyebilirim. Çok teşekkür ederim.

E*******

Orhan KANER binamızda ki 2.dairemin de satışını gerçekleştirdi. Hızlı ve güvenilir işleminden dolayı teşekkür ederim.

İpek İpek

Orhan Bey 3. apart dairemi de hızlı bir bir şekilde sattı. Çevresi geniş müşteri portföyü fazla olan bir kişidir. Söylediğini yapar. Güvenimiz tamdır. Şimdi çatı katlarında ki dairelerimi de satmasını bekliyoruz.

Murat Kocaman

Annem için aradığımız evi bulmamıza yardım eden Orhan kardeşime çok teşekkür ederim. İşlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağladı. Annemin evini de kısa sürede satacağından şüphem yok.

H*******

Orhan bey gayretli bir arkadaş. 6 aydır kendim satamadığım evimi 2 haftada sattı. Teşekkür ederim.

Halka Yapı Ltd Şti

Merhaba. Remax Çalışanı Orhan Kaner Öncelikle Çok Ilgili , Çok Seri Süratli Satışı Ile Bu Zamana Kadar Neden Çalışmamışım Diye Hayıflandım. Bundan Sonra Hem Şirketim Hem De Şahsıma Ait Taşınmazların Satışı Ve Kiralanma Işinde Remaxla Ve Mümkünse Orhan Beyle Çalışmayı Planlıyorum. Teşekkürler Remax

T*******

Telefonla tanıştığımız andan ev alım sürecine kadar göstermiş olduğu cana yakın tavırdan dolayı çok teşekkür ederim. Yatırımlık almış olduğum dairenin kiracı ile ilgilenmesinden çok memnun olurum. Teşekkürler

Y*******

Emlak alım işimizin başından sonuna kadar ki, ilgi alakası, mülk sahibi ile pazarlık etme kabiliyeti, satış işlemlerinin çok ivedi bir şekilde bitirilmesi hususlarında kendisinden çok memnun kaldığımızı belirtir, başarılarının devam dilerim.

M*******

Vişnelik mahallesinde bulunan 3+1 dairemizi kiralama konusunda kendisi bize çok çok yardımcı oldu. Kiracı olarak çok düzgün ve güvenilir bir aile buldu. Her aşamada, her konuda kendisi bizi yönlendirdi ve kısa sürede kiraya vermemizi sağladı. Bir emlakçı olarak bu kadar samimi ve yönlendirici bir yaklaşım ile tüm gelişmelerden sürekli bizi bilgilendirmesi takdire değer bir davranış. Sonraki tüm gayrimenkul işlerimde Orhan Bey'den başka bir tercihim olmayacak. Ne demişler : Marifet iltifata tabidir...:) Kendisine çok teşekkürler, başarılar hayırlı işler dilerim.

G*******

Eeskişehir'e geldiğimizde Orhan Bey yatırımlık 1+1 Apart Daireler olduğundan bahsetti. Bizde fiyat kira getiri oranının yüksek olması ve ayrıca bizim işlerimizle Orhan Bey ilgileneceği için almaya karar verdik. Satış esnasın da ve kiracılarla diyalogta her konuda yardımları için Orhan Beye çok teşekkür ederim.

S*******

Orhan Bey ile Akarbaşındaki 1+1 dairemizi kiralamak için tanıştık. İyi ki tanışmışız. Biz evimizi kış günü nasıl kiraya veririz diye kara kara düşünürken yaklaşık 1 hafta içinde kiraladı, hem de çok iyi bir kişiye kiraladı. İlgili ve alakasından çok memnun kaldık. Her ihtiyacımız olduğunda telefon ile görüşebildik. Kontrat, taahhütname gibi evraklar konusunda herşeyi kendisi halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

G*******

Eskişehir'de yatırımlık 1+1 daire için Orhan Beyle görüşmüştük. 1 adet almaya karar vermiştik. Fakat Orhan Beyin bizi ikna etmesi sonucunda 2. daireyi almaya karar verdik. 2 Dairenin de satış işlemi gerçekleşti. Orhan Beye güvenmemiz sonucun da vekaletle bizi hiç uğraştırmadan satışları gerçekleştirdi. Ayrıca kiracılar ile görüşerek tahliyesini gerçekleştirdi. Çok teşekkürler

İ*******

Orhan Bey ile tanışır tanışmaz hemen 2 apart dairem için müşteri buldu. Çevresi çok geniş müşteri potansiyeli yüksek. Satış işleminde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

C*******

Stüdyo dairelerimizin satışına Orhan Beyin ilgi ve alakası iş takipçiliği hususunda gösterdiği hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Badı Yahyavı

Orhan Beyle tanıştık. Bize çok güven verdi. Yabancı satışında ki bütün işlemlerimizi halletti. Çok teşekkür ederim.

N*******

Yaklaşık 45 gündür kirada olan anneme ait daireyi Orhan Beye kiralaması için verdik. İstediğimiz rakama 1 günde çok iyi bir aileye kiraladı. Kiralama esnasında anneme her konuda çok yardımcı oldu. Bundan sonra her türlü işlemimiz de tercihimiz Orhan KANER dir.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.