SİZ HAYAL EDİN BEN GERÇEKLEŞTİREYİM.

GAYRİMENKUL ALIM&SATIM İŞLEMİNDE TAMAMEN ŞEFFAF GÜVENİLİR ÇÖZÜM ODAKLI

      1974 ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM. EVLİ VE BİR KIZ ÇOCUK BABASIYIM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. ASTSUBAY OLARAK GÖREV YAPTIĞIM DENİZ KUVVETLERİNDEN 2018 YILINDA İSTEKLE EMEKLİ OLDUM.

      2011 YILINDA GİRMİŞ OLDUĞUM TİCARET HAYATINDA EŞİMLE BERABER 10 YIL PAREKENDE SEKTÖRDE GİYİM MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ YAPTIM. EMEKLİ OLDUKTAN SONRA İSTANBULDA TEKSTİL TOPTANCILIĞI YAPTIM. İSTANBUL TİCARET ODASI, İHRACATÇILAR BİRLİĞİ VE ESNAF ODASI ÜYELİĞİM BULUNMAKTADIR.

      2021 YILINDA MEMLEKETİM OLAN ESKİŞEHİR'E DÖNME KARARI ALMAM SEBEBİYLE TEKSTİL'DEKİ FAALİYETLERİMİ DEVRETTİM. ESKİŞEHİR'E GELMEDEN ÖNCE, HER ZAMAN İLGİM OLAN EMLAK SEKTÖRÜ İLE İLGİLİ EĞİTİMLERİ TAMAMLADIM. SEKTÖRÜN LİDERİ OLAN REMAX İLE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİM. TİCARET HAYATIMDA BİRİNCİ PRENSİBİM DOĞRU, DÜRÜST VE GÜVENİLİR OLMAK. 


Uzmanlık Bölgesi

Yenibağlar Mah. / Tepebaşı Çamlıca Mah. / Tepebaşı Hoşnudiye Mah. / Tepebaşı Akarbaşı Mah. / Odunpazarı Vişnelik Mah. / Odunpazarı

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2021

cert
Orhan Kaner portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

Herşey için teşekkür ederim.

Gönül Mutlu

Remax Mod Eskişehir ofisinden aldığımız aracılık ve danışmanlık hizmetinde alıcıya ve satıcıya gösterdikleri eşit hizmet anlayışı ve yardımlarından dolayı Orhan KANER ve emeği geçen ofis çalışanlarına teşekkür ederiz...

Nuri Kundak

Orhan beye ev alım sürecinde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Erkan Ergün

Orhan bey konuşmamız da daire hakkında detaylı bilgi verdi. Dairenin artısı eksisi herşeyi söyledi. Bana konuşmaları ile tam güven verdi. Sabah erkenden Bursa'dan Eskişehir'e geldim. Sabah erken saatte evi gösterdi. Aklımda ki tüm sorulara eksiksiz cevap verdi. Sözleşmeyi imzalayarak daire alım sürecini başlattık. Herşey için çok teşekkür ederim. Dairemin kiralama işlemini de Orhan beye vereceğim.

Nuran İpek

Orhan bey dairemizi 1 hafta gibi kısa sürede sattı. Ailemizin bütün mülkleriyle Orhan bey ilgileniyor. Evini satmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Güvenerek teslim edebilirsiniz.

İbrahim Türkmen

Yalova'da bulunan daireyle alakalı beni tercih etmesinden dolayı orhanbey size çok tşk ederim yaklaşım tarzınız tam bir profesyonel süreç akışını takip süreciniz çok memnun etti beni herşey için tşk ederim

Murat Ulusalman

Orhan bey sayesinde 2+1 evimizi hızlı bir şekilde sattık ayrıca tapuda da hiç beklemeden sorunsuz zamanında işimizi hallettik tekrar teşekkürler

Zeynep Eyidoğan Yıldırım

Kiralık ev bulma konusunda yardımlarını esirgemeyen.kibar,çalışkan ve deneyimli olduğunu söyleyebilirim. Çok teşekkür ederim.

A*******

3 aydır satamadığım Yalova'daki dairemin satışının kısa sürede yapılmasında emeği geçen ilgilenen Orhan beye çok teşekkür ederim.

Mustafa Kara

Kiralama işleminde tüm yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

İpek İpek

Orhan Bey 3. apart dairemi de hızlı bir bir şekilde sattı. Çevresi geniş müşteri portföyü fazla olan bir kişidir. Söylediğini yapar. Güvenimiz tamdır. Şimdi çatı katlarında ki dairelerimi de satmasını bekliyoruz.

E*******

Orhan KANER binamızda ki 2.dairemin de satışını gerçekleştirdi. Hızlı ve güvenilir işleminden dolayı teşekkür ederim.

Murat Kocaman

Annem için aradığımız evi bulmamıza yardım eden Orhan kardeşime çok teşekkür ederim. İşlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağladı. Annemin evini de kısa sürede satacağından şüphem yok.

Halka Yapı Ltd Şti

Merhaba. Remax Çalışanı Orhan Kaner Öncelikle Çok Ilgili , Çok Seri Süratli Satışı Ile Bu Zamana Kadar Neden Çalışmamışım Diye Hayıflandım. Bundan Sonra Hem Şirketim Hem De Şahsıma Ait Taşınmazların Satışı Ve Kiralanma Işinde Remaxla Ve Mümkünse Orhan Beyle Çalışmayı Planlıyorum. Teşekkürler Remax

H*******

Orhan bey gayretli bir arkadaş. 6 aydır kendim satamadığım evimi 2 haftada sattı. Teşekkür ederim.

T*******

Telefonla tanıştığımız andan ev alım sürecine kadar göstermiş olduğu cana yakın tavırdan dolayı çok teşekkür ederim. Yatırımlık almış olduğum dairenin kiracı ile ilgilenmesinden çok memnun olurum. Teşekkürler

M*******

Vişnelik mahallesinde bulunan 3+1 dairemizi kiralama konusunda kendisi bize çok çok yardımcı oldu. Kiracı olarak çok düzgün ve güvenilir bir aile buldu. Her aşamada, her konuda kendisi bizi yönlendirdi ve kısa sürede kiraya vermemizi sağladı. Bir emlakçı olarak bu kadar samimi ve yönlendirici bir yaklaşım ile tüm gelişmelerden sürekli bizi bilgilendirmesi takdire değer bir davranış. Sonraki tüm gayrimenkul işlerimde Orhan Bey'den başka bir tercihim olmayacak. Ne demişler : Marifet iltifata tabidir...:) Kendisine çok teşekkürler, başarılar hayırlı işler dilerim.

Y*******

Emlak alım işimizin başından sonuna kadar ki, ilgi alakası, mülk sahibi ile pazarlık etme kabiliyeti, satış işlemlerinin çok ivedi bir şekilde bitirilmesi hususlarında kendisinden çok memnun kaldığımızı belirtir, başarılarının devam dilerim.

G*******

Eeskişehir'e geldiğimizde Orhan Bey yatırımlık 1+1 Apart Daireler olduğundan bahsetti. Bizde fiyat kira getiri oranının yüksek olması ve ayrıca bizim işlerimizle Orhan Bey ilgileneceği için almaya karar verdik. Satış esnasın da ve kiracılarla diyalogta her konuda yardımları için Orhan Beye çok teşekkür ederim.

S*******

Orhan Bey ile Akarbaşındaki 1+1 dairemizi kiralamak için tanıştık. İyi ki tanışmışız. Biz evimizi kış günü nasıl kiraya veririz diye kara kara düşünürken yaklaşık 1 hafta içinde kiraladı, hem de çok iyi bir kişiye kiraladı. İlgili ve alakasından çok memnun kaldık. Her ihtiyacımız olduğunda telefon ile görüşebildik. Kontrat, taahhütname gibi evraklar konusunda herşeyi kendisi halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

İ*******

Orhan Bey ile tanışır tanışmaz hemen 2 apart dairem için müşteri buldu. Çevresi çok geniş müşteri potansiyeli yüksek. Satış işleminde ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

C*******

Stüdyo dairelerimizin satışına Orhan Beyin ilgi ve alakası iş takipçiliği hususunda gösterdiği hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

G*******

Eskişehir'de yatırımlık 1+1 daire için Orhan Beyle görüşmüştük. 1 adet almaya karar vermiştik. Fakat Orhan Beyin bizi ikna etmesi sonucunda 2. daireyi almaya karar verdik. 2 Dairenin de satış işlemi gerçekleşti. Orhan Beye güvenmemiz sonucun da vekaletle bizi hiç uğraştırmadan satışları gerçekleştirdi. Ayrıca kiracılar ile görüşerek tahliyesini gerçekleştirdi. Çok teşekkürler

Badı Yahyavı

Orhan Beyle tanıştık. Bize çok güven verdi. Yabancı satışında ki bütün işlemlerimizi halletti. Çok teşekkür ederim.

N*******

Yaklaşık 45 gündür kirada olan anneme ait daireyi Orhan Beye kiralaması için verdik. İstediğimiz rakama 1 günde çok iyi bir aileye kiraladı. Kiralama esnasında anneme her konuda çok yardımcı oldu. Bundan sonra her türlü işlemimiz de tercihimiz Orhan KANER dir.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.