Emlağın Profesörü

Uzmanlık Alanları

Konut Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2023

How to Grow a High Performing Brokerage (HPB) Eğitimi

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Taşkın Kibar portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayten Erben

Güler yüzlü insanlarla tanışmaktan dolayı son derece mutluyum , İşlerim laikiyle güzel gitti. Herkese minnet ve şükranlarımı bildiriyorum.

Özge Koç

Taşkın Bey'in iş ahlakı ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Kendisiyle ticari iş yapmaktan son derece memnunum. Güler yüzü, ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim. Bir sonraki ticari işlemimde kapısını çalmaktan çekinmeyeceğim.

Beril Kıroğlu

Hizmet süreci boyunca yetkilimiz Taşkın Kibar'ın empati kurabilme ve güven verme yetkinliği bizleri etkiledi. Tüm taraflar için en uygun ve güvenilir çözümleri geliştirerek bizleri süreç hakkında detaylı bilgilendirdi ve yönlendirdi. Nazik iletişimi , hakimiyeti ve düzenli şekilde evraklarımızı teslim edip tüm sorun- sorunlarımızla ilgilendiği için teşekkür ederiz.

Oğulcan Gülseven

Anlayış , misafirperverlik ve samimiyet, süreç içerisinde hiçbir noktada içimde soru işareti oluşmamasını sağladı. Yıllardır tanıdığım bir dostumdan yardım alıyor gibi hissettim , teşekkür ederim.

İrfan Eroğlu

41 yıllık arkadaşıma Şerifali’deki evimi satmak için aylarca uğraştığımı söylediğimde, “bu bölgenin pîri Taşkın Bey’dir.''' Onunla görüş, seni en doğru hedefe en kısa zamanda yönlendirir” dedi. İyi ki arkadaşımın sözünü dinlemişim. Büyüklerimizin dediği gibi, “ilk tesir müessir” imiş. Taşkın Bey özeni, nezaketi, müşterisine sahip çıkıp koruyuşu ile diğer pek çok emlak uzmanından ayrı bir yerde durduğunu gösterdi. RE/MAX Prof’dan satış ve pazarlama sürecinde almış olduğum üst düzey hizmetten çok tatmikârdı. Pazarlama sürecinden satış sonrasına kadar taahhütlerini harfiyen yerine getirdiler. Bir sonraki satışta görüşmeler üzere, teşekkürler.

Hakan Kaplan

Sinpaş Aqua City 2010 sitesinde daire almaya karar verdim ve internet sayfalarında araştırmalarıma başladım. Araştırmalarıma devam ederken RE/MAX Prof’dan Taşkın Kibar’ın ilanlarının görselleri ve ilan açıklamaları beni çok etkiledi. Randevu alarak ofisinde kendisini ziyaret ettim, genel süreç hakkında bilgi aldım, kendisi ile hizmet bedeli hakkında pazarlık yapmak istedim ancak kesinlikle başarılı olamadım. Bana süreçte şirketimizden çok iyi bir hizmet alacaksınız dedi ve bana daireyi buldular. İnanın satış sürecindeki tüm söz verdikleri hizmeti sağladılar, ayrıca şirketin kendi bünyesindeki avukatları ile kendimi ayrıca güvende hissettim. Teşekkürler Taşkın Ki̇bar.

Emel Tıkış

Taşkın bey'in iletişimi müthişti gerçekten bu işi mükemmel yapan ender insanlardan biri çok memnun kaldık. çok teşekkür ederiz.

Abdülkadir Payat

Evimizin kiralanma sürecinde gayrimenkul danışmanı taşkın kibar bey ile çalıştık. taşkın beye tüm süreç boyunca bizleri bilgi ve tecrübesi ile yönlendirmesi, desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Arzu Polatay

Taşkın bey ve ekibine titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. taşkın beyin her detayı en ince ayrıntısına kadar anlatması profesyoneldi. tekrar teşekkür ederim.

Figen Baygan

Taşkın beyin verdiğin hizmetten son derece memnun kaldım. teşekkür ederiz.

Ayşe Koşak Büyükbayrak

Tüm süreç boyunca verdikleri destekten çok memnun kaldık. Aldığımız standart üstü hizmetten dolayı Broker Taşkın Kibar'a teşekkür ederiz.

Pınar Öz

Evimizin satış sürecinde bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Bu süreçte verdiğiniz destek ve dostane tavsiyeleriniz özellikle yönlendirmeleriniz benim için çok kıymetliydi. Bir gayrimenkul danışmanından çok bir dost gibi yaklaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul işlerim için sizden başka kimseye gitmeyeceğim kesindir. Her şey için teşekkürler.

Tuncay Çelik

Kırklareli ilinde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmaktayım , Taşkın Kibar Bey aracılığıyla İstanbul İli Ataşehir İlçesi Mevlana Mahallesi Acarlar Sitesinde eşim adına bir daire satın aldım. Taşkın Kibar Bey'in gerek nezaketinden gerekse alım - satım sürecinde sunmuş olduğu hizmetlerinden son derece memnun kaldığımızı ve bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde hizmetlerinden faydalanmak istediğimizi ifade etmek istiyorum.

Özgür Erdem

Taşkın Bey ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Konuya olan hakimiyeti, detayları kaçırmaması, süreç yönetimindeki ustalığı ve en önemlisi verdiği güven ile unvanını sonuna kadar hak ediyor. Biz kendisinden çok çok memnunuz, emlak danışmanlığı hizmeti isteyen herkese de gözümüz kapalı tavsiye ederiz.

Kaan Karakullukçu

Taşkın Bey, Sinpaş Aquacity 2010 sitesindeki dairemin satış sürecinde gerek danışmanlık gerek satış işe ilgili vermiş olduğunuz son derece profesyonel destek ve hizmet için teşekkürlerimi sunar,bundan sonraki gayrimenkul işlerimle ilgili ilk tercihimin şahsınız ve firmanız olacağını memnuniyetle bildirmek isterim. İyi çalışmalar dilerim,

İlyas Faruk Tanrıyeri

Hem şirketimizin hem de şahsımızın gayrimenkul alım/satım kiralama işlemlerimize danışmanlık veren Sn. Taşkın Kibar'ın yönlendirmeleri ile bir işlemimizi daha başarıyla ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Kendilerine gerek bilgisiyle gerek tecrübesi ile gerekse güvenirliğiyle tüm işlemlerimizde vermiş olduğu kusursuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

Gönül Altunok

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Başarılarınıxın kat kat artması dileğiyle şimdiden iyi seneler..

Burçin Derman

Taşkın Kibar’dan aldığım Danışmanlık hizmetinden çok memnunum. Bilgili, profesyonel ve hizmet odaklı yaklaşımı sayesinde büyük bir kazanım sağladım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

D******* K*******

Kendisinden ev kiralık çok ilgili ve çok iyi bir satış uzmanı

Nur Doğan

Verilen hizmet kalitesi ve profesyonelliği için teşekkürler . Güzel işlerin gerçekleşmesi dileklerimle ,

Buket Melleş

Taşkın Bey, çok kibar, güler yüzlü ve tamamen işini özveriyle yapan biri. Evimizi ararken bize çok desteği oldu. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum .

Zafer Şubatlıoğlu

Taşkın Bey işini profesyonel yapan müşterilerine sonsuz güven sağlayan bir broker , Herkese tavsiye edeceğim. Her şey için teşekkür ederim.

Fatma Aksoy

Taşkın Bey ile çalışmak bir ayrıcalık bundan sonraki işlemlerimizdede Taşkın Bey ile çalışacağız. Her şey için teşekkür ederiz.

Umut Olcay

Taşkın Bey ile çok uzun zamandır tanışırız. Bir çok kez birlikte çalıştık. Ekibi ve kendisi işlerini çok profesyonelce yürütüyorlar. Taşkın Bey’in gerek işlem takibi gerekse işlem hakkındaki raporlamalarından çok memnunum , Her şey için çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ykc Tüketim Ve Bilişim

Tekrar birlikte iş birliği yapabilmek dileğiyle , iyi çalışmalar dileriz.

Birgül Gözübüyük

Çok profesyonelce kurulmuş bir ekip olup PROF ismini sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Başta Taşkın Kibar ve ekibini tebrik ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.