RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2022

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Zühal Güzeliş portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hasan Çelik

Zühal hanım gerçekten bize her konuda yardımcı oldu gece gündüz demeden tüm sorularımıza cevap verdi.Kendisine çok çok teşekkür ederim

Cahit Taşbaş

Zühal hanım ilk görüştüğümüz andan itibaren kendi mülkü gibi ilgilendi ve kısa sürede kiraya verdi.İlgisine çok teşekkür ediyorum

Hakan Kaftanoğlu

Zühal hanım inanılmaz güler yüzlü sıcak kanlı çok niyetli.Çok memnun kaldık.Kendisini tanıdığımız için çok çok mutluyuz.İnşaallah yine görüşücez.

Muhammed Pirol

Zühal Hanım'a satış süreci boyunca göstermiş olduğu hizmet ve bütün sorularımıza yanıt vermesi bizi çok memnun etti.Güler yüzle karşıladı.Çevreme tavsiye edebiliceğim bir danışmandır.

Ö******* K*******

Zühal Hanım; oldukça başarılı bir danışman.İşini severek yapmakta ve güler yüzüyle bizi karşılaması tüm sorularımıza cevap vermesi bizi çok memnun etmiştir.

D******* Y*******

Zühal Hanım işine son derece sahip çıkan ve profesyonel bir şekilde çalışan gayrimenkul danışmanıdır kendisine son derece güvenerek işlemlerimizi tamamladık.

Hatice Akarca

RE/MAX Gold ofisinin kıymetli danışmanı Zühal Güzeliş, evimin kiralanması sürecinde İlgi ve alakası ile kısa sürede profili iyi olan sorunsuz kişilerin evimi kiralaması memnuniyet verici, bu süreci profesyonelce idare ettiği için kendisine teşekkür ediyor ve başarıların devamını diliyorum.

Hatice Sena Seyhan

Gayrimenkul Danışmanım, Zühal Güzeliş Hanım, sürecimde oldukça ilgiliydi.Ofiste karşılanma, ağırlanma ve güleryüzleri için ilgilerine teşekkür ederim.

A******* T*******

Kiralama sürecinde her türlü soruma detaylı cevaplar aldım.Zühal Hanım'ın güleryüzüne ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

T******* L*******

Evimi kiralarken bana verdiği doğru bilgilerden dolayı Zühal Hanım'a teşekkür ederim.Hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Mehmet Seneger

Zühal hanım’ın oldukça kibar ve içten yaklaşımı ile işlemimizi sorunsuz şekilde sonlandırdık, disiplinli ve özenliydi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım.

Hüseyin Doğan

Danışman Zühal Hanım, evimizin kiralama sürecini ilk andan itibaren ivedilikle yönetti. Bize dairemizle ilgili ilgili her gün tüm gelişmeleri aktardı. En uygun kiracı profiline ulaşmamız konusunda fazlasıyla emeği oldu bu sebeple daire satış hizmetimizi de yine kendisiyle planlamaktayız. Zühal Hanım'a ve RE/MAX Gold ailesine teşekkür ederiz.

İlkan Aksu

Sevgili Zühal Hanım, Mesa Kartal projesinde kiralama aşamasında bana eşlik ettiğiniz, anlaşma sürecindeki ilginizi ve desteğinizi bir an olsun esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim.İşini iyi yapan insanlarla çalışmanın önemini bir kez daha anlamış oldum :) Başarılarınızın devamını diliyorum..

E******* Z*******

Kiralama süresince göstermiş olduğu güleryüz ve desteğinizden ötürü Zühal Hanım'a teşekkür ederim.Önerdiğim bir Emlak Danışmanıdır kendisi.

Mehmet Senegör

Remax gold ofisi danışmanlarından zühal hanım ile bir çok işlemde beraber çalıştık,kendisinden ve çalışmasından son derece memnunum, başarılarının devamını dilerim.

Bora Öber Hüsnü Öber

İlandaki daire için aradığımız da zühal hanım ile tanıştık.Randevu sürecinde buluşmamızla başlayan hizmet anlayışı ve kalitesi mükemmeldi.Kiralama öncesi ev ile ilgili tüm bilgileri bize sundu.Kendisi her konuya hakimdi ve ev sahibi ile aramızda kurduğu kontak mükemmeldi.Sözleşme günü ofiste bulunması ve sözleşmeyi bitirene kadar misafirperverliği çok dosthaneydi.Sözleşmeden sonra ev ile ilgili her konuda bize yardımcı olması doğru ve dürüst bir kişiliğini bir kez daha tarafımıza göstermiştir.Çevremizdeki herkese tavsiye edebileceğimiz bilgili, alakalı bir kişidir.

Mehmet Balık

Öncelikle tüm arkadaşlar çok güler yüzlü bizi çok kibar bir şekilde ağırladılar. Bizim şansımıza 3 arkadaş birden bizle ilgilendi evimizi istediğimize göre biz doğru noktalara yönlendirdiler. 2.Evimizi gördük ve tuttuk. İşlerinde hepsi çok profesyonel ve tecrübeliler hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Zühal Hanım'a çok teşekkür ediyorum. İyi ki RE/MAX'tasınız.

Mehmet Seneger

Zühal hanım'a göstermiş olduğu özveri, sıcak yaklaşımı, işinde olan titizliği ve seçiciliğinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim.Bu süreçte bizi hiç bir şeye katmadan problemsiz bir şekilde tamamladığı için her zaman zühal hanım diyorum.

Semra Coşkun

Merhaba, evimizi 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde sattığı için çok teşekkür ederiz Zuhal Hanım'a. Kiracılı çok sıkıntılı bir ev satisiydi, sabrı, hoşgörüsü, anlayışı, güler yüzü için adil bir insan olduğu için ve işini çok dikkatli takip ettiği için çok teşekkür ederim . Tüm yakınlarıma tavsiyede bulunacağım. Yolunuz açık olsun...

O******* A*******

son derece yardımcı, kibar, nazik, kendisine çok teşekkür ederim.

İ******* Y*******

göstermiş olduğu özen, özveri, profesyonelliği ve bizlere göstermiş olduğu güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

İ******* D*******

güler yüzlülüğü sayesinde ve gezdirdiği daire hakkında verdiği detaylı bilgilerle kısa sürede istediğim evi tutma şansım oldu.Teşekkürler

C******* D*******

İşlem sürecinde çok yardımcı oldu ve işlem kısa sürede sonuçlandı kendisine teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

J******* K*******

Memnuniyetim yüksek işlemlerle gerektiği kadar ilgilendi ayrıca zamanlaması çok iyiydi kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederim.

A******* K*******

İletişimi kuvvetliydi. Oldukca başarılı ve hızlı bir işlem oldu. Çok memnun kaldım teşekkürler.

M******* A*******

Hızlı ve başarılı bir işlem oldu. Çok ilgiliydi . Teşekkürler..

A******* N*******

Gerek iletişim gerekse işin gerekleri açısından başarılı bir profesyonel, süreç içinde beni yormadan sonuca ulaştı. Teşekkürler

H******* Ç*******

çok kibar ve saygılı kesinlikle çok memnun kaldık.

S******* T*******

mükemmel bir danısman tesekkür ederiz

E******* G*******

Çok ilgili ve bir danışman. Evi tuttuktan sonra da bize her konuda yardımcı oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Z******* P*******

Kısa sürede ev bulmama yardımcı olduğu için ve bulduğumuz yerdeki yönetimine kadar ilgili kişiler ile iletişim sağlamama destek olduğu için ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

A******* Y*******

isteklerimi dinledikten sonra portföyünde yer alan bana uygun daireleri gösterdi. Daha sonra süreci profesyonelce yönetip hızlı bir şekilde tamamladı. Teşekkür ederim.

İ******* S*******

Haftasonu dahi bizimle ilgilenip yardımcı oldu. Konusunda başarılı bir danışman, kendisine teşekkür ederiz.

H******* S*******

ilgisi guler yuzu ve profesyonelligi sayesinde gosterdigi evlerden bana gore olani en kisa zamanda istedigim fiyata bulmami sagladi. Islemler tamamlandiktan sonra da her konuda yardimci oldu. cok tesekkur ederim.

O******* D*******

Hersey için çok sağolun. çok yardımcı oldunuz, güven verdiniz.artık sizden başkasından çalışmayız .kolay gelsin

B******* B*******

gerçekten Hem profesyonel hemde dürüst bir anlayış. Yardımlarınız İçin çok teşekkürler, Hizmet sonrasında da destek ve yardımlarınız devam ediyor.başarılarınızın devamını dileriz..

Z******* A*******

hersey için teşekkürler Emlak işinin yardım etmek Dürüst olmak olduğunu sizinle anladık işiniz bitince bile hala bizimle ilgileniyorsunuz Çok teşekkürler Biz ailece ilk defa böyle iyi kalpli Profesyonel birinden hizmet aldık Çok tşkler

T******* T*******

Güler yüzlü ve ilgili. Müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmekten çekinmiyor. Gayreti ve çabası için teşekkürler.

K******* D*******

Çok tatlı bir hanım. İlgi ve alakası çok güzeldi. Geç saatlere kadar bizimle ilgilendiği için teşekkür ederiz.

F******* S*******

Bilgisi, deneyimi ve bilgilendirmesi çok iyi. harikaydı her şey başarılar dilerim

E******* U*******

Teşekkür eder, aynı şekilde işine devam etmesini temenni ederim

T******* Y*******

çok yardımcı oldu, güler yüzlü işini profesyonel olarak yapan bir çalışan imajını çizdi.

E******* Y*******

güler yüzü ilgi ve alakası ile dairemizi tutarken çok yardımcı oldu. Ayrıntılı anlatım ve güler yüzlülüğü bizi daha da ikna edici oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Çok ilgili ve yardımsever bir danışmandı. Ayıca güler yüzlü olması da samimi bir ortam oluşmasını sağlıyor. Her konuda yardımcı oldu. Teşekkürler.

A******* F*******

tüm süreçte bize çok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. İşlerinde başarılar dilerim.

E******* T*******

İlgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ederim. Her şey çok verimli ve güzeldi.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.