En doğru YATIRIM Re/Max YATIRIM#yatırımburadabaşlar04.04.1988 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi mezunu. Sektörde İstanbul'da Re/Max ofisleri içerisindeki ciro ve işlemde İlk üçteki ofislerden birinde sayısız şampiyonluklar yaşayarak 11 yıl görev yaptı. 2019 yılında yeni bir başlangıç; şehir ve ofis değişikliği yaparak, Ankara'da YATIRIM ofisinde Broker-Manager olarak görev almaya başladı. Katılımının 1. yılının sonunda ofisinin ciro, işlem ve müşteri memnuniyeti sayısını ikiye katladı. 12 yıldır aldığı eğitimler ve edindiği deneyim ile fark yaratan Cansu Özyazgan, sektördeki teknolojik ve stratejik gelişmelerin takipçisi olarak, büyümeyi ve ilerlemeyi hedefliyor.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Cansu Özyazgan portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

A*******

İstanbul'dan tanıdığımız ve her zaman bir telefon mesafesi uzağımızda olup, bizlere profesyonel destekte bulunan Cansu Hanım, başarılı kadın yöneticiliğinin en doğru örneklerinden birisidir. Kendisinin sektörde çok daha büyük başarılara imza atacağına hiç şüphemiz yok. Sevgi ve Saygılarımızla...

Ö*******

Cansu hanım; yapmış olduğumuz tüm yatırım süreçlerimizin olmazsa olmazıdır. Markanızda bu derece profesyonel bir yöneticinin olması büyük şans. Cansu hanım liderliğindeki tüm ekibe sonsuz başarılar.

O*******

Sizin ve ekibinizin başarılarınınız daim olmasını dilerim. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.