Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Serap Kulcu portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ş******* G*******

Güvenilir ve profesyonel. Zaman ayırdığınız ve çabalarınız için teşekkür ederiz Serap Hanım

Gökhan Arıkan

Serap Hanım çok teşekkür ederim bana bulduğunuz kiracıdan çok memnunum çok teşekkür ederim.Düzgün bir kiracı bulduğunuz için ayrıca diğer mülklerimizide size vermek istiyorum

Sercan Samsa Burcu Samsa

Serap Kulcu hanımefendiye çok teşekkür ederiz.Yardımı, ilgisi profesyonelliğiyle sürecin takibini yaptı ve çok güzel ilerlettik.Başından sonuna ilgi, alakası ve kibarlığıyla çok memnunuz kendisinden.Süreç takibi konusunda da en makul kararları her 2 tarafı düşünerek aldığı için teşekkür ederiz.

Şahin Mert

Serap hanımcım sizin danışmanlığınızda bı evim oldu iyi ki sizi tanımışım çok teşekkür ediyorum yolunuz hep açık olsun .

Murat Çetin Gm Bakır

Gayrimenkul danışmanımız Serap Kulcu Hanım'a çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederiz.

Hakan Temur

RE/MAX ailesinden çok memnun kaldım. İlgi alaka güler yüzünden özellikle Serap Hanım'ın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Zamahan Tuna

Serap Kulcu ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Kiralama sürecimiz hızlı bir şekilde sonuçlandı.

Aykut Karagöz

Temsilcimiz Serap Hanım dairemin satışında en karlı en hızlı satışı konusunda bizlere çok yardımcı oldu. Satış esnasında her şey planlı ve zamanında oldu. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı kendilerine ve RE/MAX'a çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Murat Çetin

Gayrimenkul danışmanımız Serap Kulcu Hanım'a çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederiz.

Ekrem Aktepe Gülten Aktepe

Bu zamanda RE/MAX'ın bize çok yardımı oldu. İlgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Asaf Topkara

Güler yüzlü profesyonel bir hizmet aldım.Serap Hanım'a çok teşekkür ederim. Bundan sonra emlak işlerimi Serap hanım ile yapmaya karar verdim.Aldığım emlağın kiralamasıylada Serap Hanım ilgilenecek. İlginize ve güler yüzlü oluşunuza birkez daha teşekkür ederim.

Adem Öztürk

Hizmet kalitesi mükemmel iş akışı gayet güzeldi. Herşey için teşekürler Serap Hanım.

Kemal Can Çanak

Serap Hanım'a güleryüzlü ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz.Ulaşılabilirlik açısından elinden geleni yaptı ve ilgisi gösterdi.İşine hakim ve elinden geleni yaptığını düşünüyorum.Kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Beyhan Uygun

Danışmanımız gayet çözüm odaklıydı bizimle profesyonelce ilgilenildi.Hizmetten çok memnun kaldık

Hakan Temur

RE/MAX ailesinden çok memnun kaldım. İlgi alaka güler yüzünden özellikle Serap Hanım'ın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Alperen Tekin

Gayet memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Hüseyin Mavzer

Merhabalar Ben Hüseyin Mavzer, kurtköy pelitkent sitesinde olan dairem 4 ay boş kalıp kiracı bulamazken serap hanımla tanıştım , tanıştığımız haftasında temiz güvenilir bir aile kiracımız oldu buradan Serap Hanım'a kucak dolusu 😘😘😘

A******* A*******

Serap Hanım, çok ilgili ve güler yüzlü bir danışman.Hizmetinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum.

Ali Esenboğa

1)Serap Hanım ile 1 satın alma ve 2 kiralama işlemimiz oldu.Tüm bu işlemlerde gayet profesyonel iş analyışı ile başarılı çalışmalar yürütmüştür.Akılcı ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı çok memnun kadlım. 2)Mevcut işyerimizi 2 kez ziyaret ettim ve gerek Serap Hanım ve gerekse tüm ekip arkadaşlarınız gayet samimi ve misafirperver yaklaşımları sebebiyle çok memnun kaldım.Tüm ekibe başarılar diliyorum.Saygılarımla..

E******* K*******

Serap Hanım daire arayışımı sonuçlandırmış ve hızlı bir şekilde tüm işlemleri tamamlamıştır.Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Okan Demirer

Çok memnun kaldık.Süreç çabuk ve düzenli şekilde sonlandırıldı.Çok teşekkür ederiz.

Cem Durukan

Serap Hanım'ın güleryüzü, iletişimi ve profesyonelliğinden dolayı kendisine ve şirketine teşekkür ederim.

Döne Şahin

Serap Hanım ile tanıştığıma memnun oldum. İlgi, alaka ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim tekrardan karşılaşmak dileğiyle.

Ş******* A*******

Toki Konutlarında daire arayışımıza son veren gayrimenkul danışmanı Serap Kulcu'dur. Kendisine ve emeklerine çok teşekkür ederiz.

İ******* D*******

RE/MAX Gold ofisi çalışanlarından Serap Hanım ile çalışma gerçekleştirdik. Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyduk. Güler yüzü ve cana yakınlığıyla müşteri iletişimi çok iyiydi. Kendisine bayıldık.

İ******* Y*******

Serap Hanım ilgili ve tecrübeli biri, her şey için çok teşekkür ederiz.

C******* A*******

Samimiyeti ve güler yüzü için Serap Hanım'a çok teşekkür ederim.

M******* Ç*******

Satış işlemi süresi boyunca profesyonel yaklaşımları ve güler yüzüyle bize destek olduğu için çok teşekkür ederim. Bir sonraki işlemimizde de kendilerini tercih edeceğiz.

Erkan Eryılmaz

Serap anım, işinde profesyonel çalışan ve işini hakkı ile yapan bir danışman.Biz çok memnun kaldık.Tavsiye ederiz.Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Zeynullah Keskin

Serap Kulcu, daire kiralama sürecinde güler yüzlülüğü ile evi bana kiraladı ama memnun olduğumu dile getirmek isterim.Danışman arkadaşınızla gurur duymanızı isterim.İyi ki var. Bu arada ev arayan; alım-satım veya kiralama işlemleri olsun Serap Hanım'a yönlendireceğimi bilmenizi isterim.

E******* B*******

Sevgili Danışmanımız, Serap Hanım ile toki konutları uzmanlık bölgesi olan çevrede bir çok şekilde karşılaştık.Kendisi yıllardır görürüm.Çalışma deneyiminde ilk defa bulundum ve başarılarının devamını diliyorum.Her şey için teşekkürler.

A******* Ö*******

Çok memnun kaldım.Satılık Daire arayışımı son verdiği için katkılarından dolayı emeğine sağlık.Müşteri ilişkileri sonusunda oldukça profesyonel ve rahat bir şekilde işlemleri sonuçlandırdı.

C******* K*******

RE/MAX Gold Ofisi gayrimenkul danışmanlarından Serap Kulcu'ya işlemlerinde hızlı bir şekilde satışa koyduğu için çok teşekkür ederiz.

B******* Ö*******

RE/MAX ofisi sizin gibi bir danışmana sahip olduğu ve biz de sizinle çalıştığımız için çok şanslıyız. Sistemdeki tüm ilanlarını girip bize bir çok konuda bilgilendirme yaptığınız için sayenizde bir çok şey öğrenmiş olduk. Kiralamak istediğim daireyi kiralamama yardımcı olduğunuz ve sonrasında da yardımlarınızı eksik etmediğiniz için sağ olun.

A******* S*******

Toki Konutlarının bir numaralı emlakçısı diyebilirim.Kendisine ve emeklerine çok teşekkür ederim.Akrabalarıma ve kendime daire kiralamak için sürekli kendisiyle çalışma gösterdik.

A******* G*******

RE/MAX Gold ofisinden gayrimenkul danışmanı olan Serap Kulcu ile mülkümüzü kiraya verme işleminde çalışma gerçekleştirmek istedik. Sağ olsun bizi kırmadı ve çok hızlı bir şekilde istediğimiz portföydeki kişilere dairemizi kiraya verdik.

T******* B*******

Her şey için çok teşekkür ederiz.Mülkümüzün satışısında ve tapu işlemlerinde oldukça iyi yönetti.

B******* B*******

Uzun süredir aklımızda ev alma fikri vardı ve Serap Hanım'ın telefonunu aramamızla ev sahibi olma serüvenimiz başladı.Toki konutlarının hem depreme dayanıklı olması ve işimize yakın olması sebebiyle tercihimiz o bölgedendi.Site sakinlerine sormamız vesilesiyle Serap Hanım'a ulaşma sağladık.Kendisi ile ev sahibi olma sürecimiz tamamlanmıştır.Teşekkür ederiz.

C******* G*******

Devren kiralama işlemleri için Serap Kulcu ile çalışmanızı öneririm.Bu konu da bir çok bilgisi mevcuttur.Biz bunu hakkıyla gördük.Teşekkürlerimi iletiyorum.

A******* Y*******

Gayrimenkul Danışmanı Serap Kulcu, müşteri ilişkilerinde oldukça başarılı ve süreci çok iyi yönetiyor.Kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyduk.

E******* G*******

Dairemizi satmak istiyorduk ve alıcı bulma konusunda sıkıntılarımız vardı.Tapu süreçlerine de pek hakim olmadığımız için sektörü iyi bilen bir danışman ile çalışmak istedik.Tanıdıklarım vasıtasıyla Serap Hanım ile irtibata geçtik.İyi ki de ortak çalışma fırsatı bulmuşuz.

Mehmet Sena Kaya

Bütün gayrimenkullerimi kiralayan Serap Hanım'a çok teşekkür ederim. İşini çok düzgün yapan kaliteli bir arkadaşımdır.

Recep Katırcı

Serap Kulcu Hanım, güleryüzlü ve ilgiliydi.

Olgun Terzi

Çok güleryüzlü ve samimi bir karşılama oldu.Serap Kulcu hanımefendiye ilgisi için çok teşekkür ederim.

İzzet Çalkendir

Serap Kulcu Hanım'dan aldığımız hizmetten dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.10 üzerinden 10 veriyorum.

A******* K*******

Serap Hanım müşterilerine güven veren bir süreç yürütmektedir.Güler yüzlü ve samimi, yakın tavrıyla bu süreci huzur içinde atlatmamımızı sağladı.Kendisine teşekkür ederiz.

Erkan Acar

Güler yüzü, enerjisiyle ilgisi muhteşemdi.Olumsuzları yokmuş var sayıp olumluya çevirebilen bir danışmanımız oldu.Daha çok işlere imza atarız.

Abdurrahman Öztürk

İlgi, alaka için teşekkür ederiz.Güvene dayalı bir iş yapıldı ve memnun kaldık.İyi çalışmalar.

Erkan Acar

Güler yüzü, enerjisiyle ilgisi muhteşemdi.Olumsuzları yokmuş var sayıp olumluya çevirebilen bir danışmanımız oldu.Daha çok işlere imza atarız.

Orhan Çalkandir

Alıcı olarak Serap Kulcu'ya çok teşekkür ederim.Güler yüzlü, kendinden emin ve çok sağlam bir ortam yarattığından dolayı 10 üzerinden 10 veriyorum.Başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Budak

Bir gayrimenkul danışmanı olarak Serap Kulcu'ya 10 üzerinden 10 puan veriyorum.Güleryüzü, ilgisi her şeye bedel.Kendisine teşekkür ederim.

Ayşegül Aygören

RE/MAX'ta görev alan Serap Kulcu Hanım, ilk görüşmeden itibaren çok ilgili ve alakalıydı. Gerekli açıklamaları tüm detaylarıyla anlattı ve dürüst bir şekilde süreci yönetti. Güler yüzlü ve güven teşkil eden bir danışmanlık aldık. Çok memnun kaldık ve ihtiyacımız olan evi tuttuk. Karşılıklı anlayış içerisinde güzel bir hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Furkan Öztürk

Serap Kulcu Hanım tüm süreçte özenle bizimle ilgilendi.Kendisi çok dikkatli ve iletişimi iyi olmakla beraber, ne istediğimizi anlayıp bize her anlamda yardımcı oldu.Çok olumlu bir deneyim yaşadık Serap Hanım sayesinde.Gerekli noktalarda gerekli bilgilendirmeleri yaptı ve taleplerimize özen gösterip saygı duyarak ilerledi.Dolayısıyla kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Şahin Bulut

Serap Hanım ile daha önce de çalışmıştık.Kendisi müşterilerine güven veren bir süreç yürütmektedir.Her zaman güleryüzlü ve cana yakın tavrıyla bu gergin süreci tarafların huzur içinde atlatmasını sağlamıştır.başka bir emlak işimizde yine tercihimiz olacaktır.

Ahmet Uzar

Sorunlar ve problemlere karşı çok ilgiliydi Sn.Serap Kulcu uğraşları için teşekkür ediyorum.

Gülseyran Sezar

Kiralama konusunda memnun kaldım.Arkadaşlarıma tavsiye edebilirim.

Murat Arslan

Merhaba re/max ofi̇s danişmanlarinizdan serap kulcu hanimdan çok memnun kaldim.İşleri̇nde başarili olduğunu kanitladi.Sorunu çözmüş olduğu i̇çi̇n çok memnun kaldim.Başarilarinin devamini di̇leri̇m.Teşekkür ederi̇m serap kulcu hanim'a.

İsmet Tuğrul Türker

Aldığımız hizmet ve güler yüzlü danışmanlık için teşekkür ederiz.

İlhan Demiral

Satiş süreci̇ni̇n başindan, tapu da i̇mza süreci̇ ve sonrasinda serap kulcu hanimefendi̇ye tüm destek ve yardimlari i̇çi̇n kendi̇leri̇ne çok teşekkür eder, mi̇nnetleri̇mi̇ sunarim.Tüm remax ai̇lesi̇ne de teşekkürleri̇mi̇ sunarim.

Murat Ersoy

Serap kulcu hanım ile sahibinden.Com sitesi üzerinden irtibata geçip evi görmek için buluştuk.Buluştuğumuz andan itibaren evi alım sürecinde ofise geçtik.Serap kulcu, son derece güleryüzlü, iş bitirici, hem beni hem de satıcıyı son derece nazik, olağanüstü katkılarla ev sahibi olmamı sağladı.Çok memnun kaldım, son derece iyi niyetli katkıları için çok teşekkür ederiz.

Önder Bulut

Gerçekten ilgili ve güleryüzlü bir danışman evimizi sorunsuz şekilde kiraya verdik.Serap hanım'a ilgisi için teşekkür ederiz.

Sema Sökmen

Emlak sektörünün en profesyonel hizmeti RE/MAX.. özellikle RE/MAX Gold ekibinden Serap Hanım bu konunun profesyonel çalışmasını yapıyor.. Ev alımı ya da satımı veya kiralama fark etmez evinizi güvenli ellere teslim etmek ve sorun yaşamamak istiyorsanız serap hanımı bulun derim.. Hayatımıza dokunduğu için kendilerine çok teşekkür ederim…

Aybüke Yılmaz

Serap hanımla daire kiralama konusunda bize çok yardımcı oldu.Dairenin eksik kalan işlerini tamamlama sürecinde bizlerle olduğu için desteğinden dolayı teşekkür ederim.Tekrardan dairemizin kiralama ve satış işlemimiz olsa serap hanım ile ilerlemek isteriz.

Tuğba Dilemek

Kendisi azimli,çalışkan ve çok mütevazi bir hanımefendi olarak tanıdım.Gayet çözüm odaklı bir şekilde işlerimle ilgilendi.Diğer mülk sahibi dostlarımıza da tavsiyede bulundum kendisi ile alakalı.Diğer işlerimde de bu saatten sonra kendisinin ilgilenmesini isterim.Memnun kaldım.Inşallah uzun süre birlikte çalışırız.

Ali Korkmaz

Güler yüzlü ve ilgisinden çok memnun kaldım.Her zaman çalışabileceğimiz bir danışman sorunların çözümünde çok katkısı oldu.

Murat Işık

RE/MAX ofisinden Serap Kulcu Hanım ile daire kiralama işlemi yaptık. Güler yüzlü, samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Erkan Yıldız

Emlak sektörünun en profesyonel hizmeti RE/MAX.. Özellikle RE/MAX Gold ekibinden serap hanım bu konunun profesyonel çalışmasını yapıyor.. Ev alımı ya da satımı veya kiralama fark etmez evinizi güvenli ellere teslim etmek ve sorun yaşamamak istiyorsanız Serap Hanım'ı bulun derim.. Kendilerine evimle ilgilenirken gösterdiği hassasiyet ve özenden ötürü teşekkür ederim..

Özlem Civelek

Serap kulcu hanım'ın verdiği hizmet ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldık.Yakın bir arkadaşımızın tavsiyesiyle serap hanım ile iletişime geçmiştik.Bizde kendisini tanıdıklarımıza memnuniyetle tavsiye edeceğim.

Sibel Arslan

Çok enerjik ve güler yüzlü serap hanım'a çok teşekkür ediyoruz.Ilgisinden dolayı gerçekten mükemmel birisi.Yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nazife Oruç

Sizinle tanışmak çok güzeldi serap hanım verdiğiniz güven ile yapmış olduğunuz çaba, gayret ve azimli çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim.Hayatınızda size sağlıklı, bol kazançlı günler dilerim, ilerleyen günlerde birlikte çalışmalarımızın dileğiyle.

Adem Güzey

Serap hanim size çok teşekkür ederim kısa bi zamanda bize çok yardımcı oldunuz sizin desteğinizle kiralık ev arayışımız bilginiz ve tercubenizle çözdünüz şuan mutlu bi şekilde dairemizde oturmaktayiz.Serap hanım işinde güvenilir dürüst bir emlak danışmanı tekrar teşekkür ederim iş hayatınızda başarıların devamını dilerim.

Ç******* T*******

Hem komşum hem de arkadaşım olan serap hanım daireme ve benim istediğim kriterlerde olan kirayıcı bulduğu için teşekkür ederim.Emekleri her zaman benim için çok önemli olmuştur.Samimiyetine ve çalışmasına güvenilirim ve kendisiyle ilgili olan işlerimde hiç gözüm arkada kalmaz.

T******* Y*******

Ev bulma konusunda RE/MAX Gold ofisi gayrimenkul danışmanı olan serap hanım ile işlerimizi yürüttük. Her şey için teşekkür ederim.

Mehmet Sena (m.sena) Kaya

Merhabalar, Serap Hanım'ı bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. İyi ki tanımışım hem insanlığı hem işine olan aşkı, hırsı taktire şayan bir iş kadını hem kendisine hem RE/MAX Gold ailesine çok teşekkür ediyorum. Serap Hanım çok başarılı bir danışma ve başarılarının devamını diliyorum.

Hanım Manav

Serap kulcu kardeşi̇m bundan i̇ki̇ yada üç yil önceden toki̇ konutlarinda bi̇r dai̇remi̇ satişa koydum ve beni̇ arayip satişim konusunda yardimci olabi̇leceği̇ni̇ söyledi̇.Beni̇m i̇nce eleyi̇p ya da başka bi̇r deyi̇şle pi̇mpi̇ri̇kli̇ği̇m yüzünden bi̇r türlü satiş gerçekleşti̇remedi̇k.Bi̇r gün ben dai̇reyi̇ ki̇raya verme konusunda yardim i̇stedi̇m beni̇m pi̇mpi̇ri̇kli̇kleri̇mi̇ bi̇ldi̇ği̇ halde reddetmedi̇ bi̇r de boyaciyi, mermerci̇yi̇, su tesi̇satcisi, si̇gortasina kadar i̇lgi̇lendi̇.Ben kendi̇ adima konuşursam ben bu kadar i̇şle i̇lgi̇lenemem bi̇r de düzgün bi̇r ki̇raci koymak i̇çi̇n 3 ya da 4 ki̇şi̇yle bi̇r günde randevu verdi̇.Puan versem 10 üzeri̇nden 10 puan veri̇rdi̇m.İyi̇ ki̇ serap hanimi terci̇h etmi̇şi̇m.Teşekkürler serap hanim.

Volkan Kardaş

Serap hanımın dürüstlüğü, samimiyeti, güler yüzü sayesinde evimiz kısa sürede satıldı.Gerek ilgi gerekse alaka gerekse programlı çalışıp çözüm odaklı olması takdire şayan.Tanıdığım tanımadığım herkese güvenle önerebileceğim muhteşem bir insan.Emlakçımız değil artık aileden biri.Emeklerinize sağlık.Ayrıca remax ailesine de çok teşekkür ediyorum.Böyle kaliteli dürüst insanları çalıştırdığı için..

Ebuzer Zengin

Gayrimenkul danışmanı serap hanım nazik, güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile ev kiralaması süresinde bizleri yaklaşımı ile memnun etti.Teşekkür ederiz.

Selma Emine Tuna

Serap hanım'ı kaç senedir tanıyorum.Güler yüzlü ve iş disiplinini çok beğendim.Ayrıca komşum olur kendisi akraba gibiyiz.Hem iş olarak hem de komşu olarak güvenerek dairemizi teslim ettik.Kısa sürede dairemizi kiraya verdi.Iş hayatında başarılar dilerim.

Furkan Öztürk

Süreçlerde çok ilgililerdi her türlü sorumuz cevaplandı, özellikle serap hanım’a teşekkür ediyoruz güler yüzü ve alakası için.

Hüseyin Mavzer

Merhabalar ben hüseyin mavzer kurtköy pelitkent sitesinde olan dairem 4 ay boş kalıp kiracı bulamazken serap hanımla tanıştım , tanıştığımız haftasında temiz güvenilir bir aile kiracımız oldu buradan serap hanıma kucak dolusu 😘😘😘

Harun Dirkin

Öncelikle çok samimi ve güvenilir bir bayan.Biz kendisinden çok memnun kaldık.Tekrar kiralık ev ihtiyacımız olursa ilk kendisiyle görüşürüm.

A******* S*******

Serap hanım ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerden son derece memnun kaldık.Kendisine sonsuz güven besliyoruz.Çalışmalarını da takdir ediyoruz.

Aybars Taş

Yaklaşık iki yıldan beri benimle ilgilenen emeği çok olan vede güvenimi kazanan serap hanım için sonsuz teşekkür ediyorum.Çalışmalarında da başarılar diliyorum.Serap hanım, teşekkürler.

Aybars Taş

Gayrimenkul danışmanım serap kulcu hanım ile daire alışı için çalıştım ve oldukça memnunum.Kendisiyle kolay ve rahat yüz yüze ve telefondan iletişim kurduk, süreç yönetimi ve bizlere verdiği güven için teşekkür ederim.Yapılan tüm işlemler şeffaf olarak tarafımıza anlatılması ve sorunlarımıza detaylı cevap vermesi süreç boyunca güven verdi.

Gülhan Çakır Özdemir

Gayrimenkul danışmanı serap kulcu muhattap olduğumuz süre içinde gayet nazik ve çözüm odaklı bir anlayışla süreci yönetti.Evet ofis karşılamasından gayet memnun kaldık.Işini disiplinli ve ciddi tarzda yapmıştır.

Ahmet Ali Saki

Serap hanım gayet işinde başarılı, ilgili ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla aldığımız hizmet üst seviyelere çıkarmıştır.Profesyonel iş hayatında başarılarını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.