RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Gülşah Pala portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emel Özbrk

Merhabalar Gülşah Hanım İşinin ehli derler ya tamda bu tarife kendisi birebir uyuyor. Dumankaya Kurtköy'de da evim var ve kiralamak için Gülşah Hanım başvurdum. Ve ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. Eve gitmeme ve diğer işleriyle uğraşacak mesafede oturmuyorum. Gülşah Hanım sağ olsun her sürecinde evimizle ilgilendi. Ve çok kısa sürede bizim istediğimiz tarzda kiracı buldu. Kendisine ilgisi ve alakasıyla ilgili çok teşekkür ederiz.

Emre Tuna

Gülşah Hanım ile gönül rahatlığı ile çalıştım. Kiralama sürecinde baştan sona ilgisi, deneyimi, iletişim kalitesi ve iş disiplini ile sürekli güven verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Selçuk Duran

İşini severek yapan size harika bir müşteri deneyimi yaşatan sürecin başından sonuna yanınızda olan mükemmel bir danışman kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🙏

T******* H*******

Gülşah Hanım bilgisine, profesyonelliğine ve iş ahlakına ve samimiyetine müthiş güvendiğimiz biri.. Evimizin satışında bizimleydi, umarım yeni bir ev alırken de tecrübesiyle yine bizim yol göstericimiz olacak..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.