DOKUNDUĞUNUZ HERŞEY SATILIR
Merhaba ;
Ben Özcan ÇAYCI 1993 Amasya doğumluyum . 24 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum .
Akademik eğitim hayatımı satış ve pazarlama üstüne aldım . Kişisel gelişim ve satış pazarlama üstüne aynı zamanda 50'den fazla kişisel gelişim semineri, satış ve pazarlama üstüne eğitim seminerleri aldım . Pazarlama mesleğinin aslında hayatımızın her anı ve her noktasında kullandığımızın farkında değiliz . Bu yüzden iletişimin ve iknanın temel sırlarını içeren modüllerleri kullanarak mesleğimde uzmanlık yapmaktayım .
Kariyerimi iş hayatımda finansbankta sigorta satış danışmanı , dünya markaları satan bir firmada (vakko , swarovski , prada, roberto cavalli vb) dünya marka ürünlerinin satış danışmanlığını yaptım. Otomotiv sektöründe araç alım ve satım aracılık hizmetinde bulundum . Network marketing sektöründe Türkiye çapında büyük bir takımın koçluğunda satış ve pazarlama eğitmeni olarak bulundum.
Bugün akademik ve saha tecrübelerimi siz değerli müşterim için gayrimenkul sektöründe bulunma kararı alarak hayatlarınızı değiştiren mülklerinizin alım ,satımlarında aracılık hizmeti yapıyorum . Dünya araştırmalarına göre ortalama bir insan hayatında 1 yada 2 mülk sahibi olabiliyor .
Ciddi araştırma ve güven isteyen bu sektörde daima yanınızda sizlere en doğru ve en çözüm sağlayacak satış pazarlama tekniklerim ile mülklerinizin satışını gerçekleştirebilirim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Batı Mah. / Pendik Doğu Mah. / Pendik Kurtköy Mah. / Pendik Yenişehir Mah. / Pendik Yenişehir Mah. / Pendik

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2023

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Özcan Çaycı portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.