GAYRİMENKULDE YENİ BİR ÇAĞ!

Merhaba,

Ben Mert Sevi, 4 Temmuz 1997 tarihinde Bursa/Mustafakemalpaşa'da doğdum. 2020 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun oldum. Satış danışmanlığı pozisyonunda çeşitli sektörlerde görev aldıktan sonra kendi işletmemi kurarak Bursa'da Yiyecek-İçecek Salonu hizmet sektöründe faaliyete başladım, halen faal bir şekilde işletmekteyim. Ailemin tüccar kökeninden gelen biri olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edindim. İnsan odaklı çalışma prensipleri olan doğruluk, dürüstlük ve güvene dayalı karşılıklı ilişkileri her zaman benimsedim.

2021 yılı sonlarına yaklaşırken gayrimenkul sektörüne adım atma kararı aldım. Coldwell Banker Ambiance Gayrimenkul ailesine katılarak sektöre giriş yaptım. 2024 yılından itibaren RE/MAX AGE ailesi ile yola devam etmekteyim. 3. yılıma girdiğim bu sektörde, insanların duygusal bağ kurdukları ve hayatlarında önemli olan gayrimenkul alım-satım süreçlerini dinamik bir yaklaşımla yöneterek memnuniyetle sonuçlandırmak benim için önemli bir misyon.

Genç, dinamik, yorulmak bilmeyen ve enerjik yapım ile profesyonel, şeffaf ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerime her zaman hizmet vermeye hazırım.

Yıllarca, aylarca sahibinden ilanlarıyla zaman kaybetmeye son verin. Gayrimenkul alım-satım-kiralama işlemlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, bize ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Saygılarımla,

Mert Sevi

Gayrimenkul & Yatırım Danışmanı

Uzmanlık Bölgesi

Soğukkuyu Mah. / Osmangazi Hürriyet Mah. / Osmangazi Yenikaraman Mah. / Osmangazi İhsaniye Mah. / Nilüfer Akpınar Mah. / Osmangazi

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2024

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Mert Sevi portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* F*******

Gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi için yetki verdiğimiz sevgili Mert Sevi bugün dairelerimizden birini bizim, komşularımızın normlarımıza uygun aileye satışını gerçekleştirdi. Mert Sevi'ye çok teşekkür ediyoruz. Sağlıkla, başarılarının devamını diliyoruz.

S******* K*******

Mert Bey henüz çok genç olmasına rağmen anlayışlı, sabırlı, çözüm odaklı çalışması ve özellikle ikna kabiliyeti sayesinde bize bir ev kazandırdı kendisine çok teşekkür ediyorum. 🙏🏻

Ö******* C*******

Profesyonel, şeffaf, güvenilir, bilgili her aradığınızda telefonun diğer ucunda olan mükemmel bir insan. Yardımları için Mert beye çok teşekkür ederim Bursa'da önü daima açık bir danışman. Çalışmak isterseniz hiç düşünmeden kendisini arayın bu farkı sizde yaşayın.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.