ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR. Gayrimenkul sektöründe 15 yıl işletmeci-müteahhit olarak bulundum. Özel inşaatların pazarlamasındaki etiksiz karmaşa bana sistemdeki arayışlara dolayısıyla da RE/MAXi bulmama yardımcı oldu.
1998 yılından beri RE/MAX bünyesindeki çalışmalarım RE/MAX Armoni’de Broker/Owner olarak devam etmektedir.
Gayrimenkuldeki kiralama, alma, satma vs. Sorunlarınızı çok iyi anlamaya ona göre de çok kısa sürede proje sunmaya hazırız.
Teknoloji yardımıyla RE/MAX ofislerinin iletişimini sağlayarak rakip pazar ve gerçek fiyat analizlerini sağlıklı biçimde sizlere sunmamız işimizi ürün ve kalite açısından kolaylaştıracaktır. O yer için en uygun müşteriler yönlendirilecek, gayrimenkul ve müşteri uygunluğu neticeye gitmemizi sağlayacaktır.
Çözemeyeceğimiz hiçbir gayrimenkul sorunu yoktur. Sadece gayrimenkuldeki sorununuzu anlamamıza lütfen yardımcı olun gerisini bize gayrimenkul profesyoneline bırakın.
RE/MAX International Hall of fame club üyesi (2007)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2004

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2012

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Kemal Bakır portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cemal Kahraman

Kemal beyin hayat hikayesini bir kitaptan okudum.Bu saygı değerin adamın buralara gelmesinde elini taşın altına koyup bu günlere gelmiş değerli bir iş adamı tebrik ediyorum herkesin örnek almasını isterim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.