GÜVENLİ, HUZURLU, KALİTELİ YAŞAM İÇİN ARZU KESKİN1969 istanbul doğumluyum.
Bakırköy İzzet Ünver Lisesi mezunuyum.5 Yıl hazır giyim üzerine kendi işletmemin yöneticiliğini yaptım.2008 Yılında emlak danışmalığı yapmaya başladım, bu işi profesyonellerle yapmaya karar verip RE/MAX ailesine katıldım.İnsanın sevdiği işi yapması başarının ilk adımıdır.Amacım sizlerin huzur bulacağınız mutlu olacağınız evi almanıza yardımcı olmak.....
Aldığım eğitimler:
**Re/max kariyeriniz
**Re/max Recharce
**RE/MAX TÜRKİYE 'Succeed Gelişim Programı'
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2010

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2020

Duygusal Zeka, yetkinliğin fark edilerek geliştirilmesi ile kişisel performansa katkıda bulunmasını ve artırmasını hedefler.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Arzu Keskin portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yakup Yılmaz

Pendik Şeyhli bölgesinde annem için ev arayışlarımda bize yardımcı olan ve sonu gayet güzel bitip ev sahibi olmamızda emeği geçen Re/max Gold ailesine ve özellikle bizimle ilgilenen Arzu Keskin Hanımefendiye sonsuz teşekkürler.Profesyonellerle çalışmanın önemini de bu vesileyle gayet anlamış olduk.

N******* U*******

Arzu Hanım'ın güler yüzü ve sıcak iletişimi bu evi seçmemizdeki en büyük etkenlerden biri oldu. Özellikle pamuk içimizi ısıttı. Çok keyifli bir süreç geçirdik.

S******* U*******

Ev tutma sürecinde Arzu Hanım çok içtenlikle yardımcı oldu.Her ayrıntıyı düşündü ilgisi ve özverili güvenilir çalışması için kendisine çok teşekkür ederiz .

Esra Kaldelen Memiş

İlk defa ev kiraladım.Arzu hanım'ın ilgili şefkatli davranışı ve işimi kolaylaştırdıgı için çok teşekkür ederim.

Sibel Köleoglu

Arzu Hanım'ın açıklayıcı, profesyonel verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Şefika Tırampacı

Hizmet kalitesi mükemmeldi ,iş akışı gayet başarılı, her şey çok güzeldi , her şey için teşekkürler Arzu hanım .

S******* U*******

Arzu hanımdan daireyi aldığımdan beri kendisi herşeyi ile kendi evi gibi bizzat ilgileniyor. Kendisi güvenilir ilgili dürüst bir danışmandır.Gayrimenkullerinizi Arzu hanıma gözü kapalı emenet edin ..Başarılarının devamını diliyorum.

Yusuf Yılmaz

Arzu Hanım'a ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. İşinde çok başarılı ve saygılı kendisi gerçekten güven veriyor ve çok profesyonel.

Salih Zeki Çal

Yeni yaşam alanımızı oluştururken tüm düşünceleriniz ve sunumlarınızla bize eşlik ettiniz sonrasında iletişimi kesmediğiniz için teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

M******* T*******

Arzu Hanım'a ve Remax Gold ofisine mülkümün kiralanmasında yardımlarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.İstediğim kriterlerde kiracıyı bulmuştur ve işlemleri çok hızlı şekilde halletmiştir.

S******* B*******

Tüm ilgi ve alakanızdan dolayı bizi çok memnun ettiniz teşekkürler.

A******* K*******

Gayrimenkul danışmanımız Arzu Keskin Hanım ve Remax Gold'un her aşamada gösterdiği özen ve çalışkan oluşundan dolayı kendisinden çok memnuniyet duyduk.

A******* G*******

Çok memnun kaldık,hiçbir problem yaşamadık.Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Alperen Güder

Arzu hanım sayesinde çok güzel bir ev bulduk ve kiraladık Yoğun ilgisinden ve çabasından dolayı teşekkür ederim …

S******* Ç*******

Yeni yaşam alanımızı oluştururken tüm güzel düşünceleriniz ve sunumlarınızla bizlere eşlik ettiniz ve sonrasında iletişimi kesmeden aldığımız proje ile ilgili gelişmeleri bize aktardınız. Sıcak ve samimi tavrınızdan dolayı size çok teşekkür ederiz.

M******* B*******

Sizi tanımak çok güzeldi, hayırlı bol bereketli kazançlarınız olsun. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Cüneyt Başalar

Sayın Arzu Keskin Hanımefendi, kiralama sürecinde fiyatlama ve iletişim açısından çok yardımcı oldu.Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.Saygılarımla, Cüney Başalar.

Turan Emel Altınkurt

15 Yıl gibi bir süreçte danışmanlığımı aldığım Arzu Keskin Hanım ile her noktada beni yormadan ve lehime aldığım yardımlar için kendisine müteşekkirim.Enerjisi, müşteri odaklı çalışma prensipleri ile başarılarının devamını dilerim.Kolay gelsin Arzu Keskin Hanım, yolunuz açık olsun.

Yasemin Gülşah Uluçınar

Gayrimenkul Danışmanlık süreci içerisinde tüm sorun ve sorularımız kısa sürede, çözüm odaklı ve samimi temenniler ile karşılanıp çözüldü. RE/MAX Gold ailesine ve özellikle Arzu Keskin Hanım'a teşekkürlerimle...

Engin Deniz Şimşek

Son derece çözümcül ve yardım odaklı desteklerinden dolayı Arzu Keskin Hanım'a tekkürler.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Cüneyt Başalar

Sayin Arzu Keskin Hanimefendi Kiralama Sürecinde Fiyatlama Ve Iletişim Açısından Çok Yardımcı Oldu. Emekleri Için Kendisine Çok Teşekkür Ederim.Saygilarimla Cüneyt Başalar

Baran Eren

Herkese tavsiye ederim Arzu hanım sayesinde ev sahibi oldum teşekkürler

Gülçin Gürkan

Uzman deneyi̇mi̇yle her zamanki̇ gi̇bi̇ süreci̇ çok hizli ve sorunsuz bi̇r şeki̇lde yönetti̇.Bundan sonraki̇ i̇şlemleri̇mde de kesi̇nli̇kle arzu hanim i̇le çalişacağim.Kendi̇si̇ne başarilarinin devamini di̇li̇yorum.

Zafer Oral

Arzu hanım sunuma söz verdiği saatte gelerek bilgileri akıcı anlattı.Ayrıca güler yüzlü tavrından dolayı teşekkür ederim

Ahmet Ayhan Öztürk

Arzu hanıma satış sürecini en hızlı bir şekilde çözüm odaklı dürüst şeffaf sonuçlandırmamıza yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Kurumsal firmayla çalışmanın tüm avantajlarını gösteren arzu hanıma teşekkür ederim. 🙏✌️

D******* S*******

Dairemin hızlı satışı düzenli rapor verdiği için teşekkürler. i̇yiki sizin gibi danışmanlar var.🙏❤️

E******* A*******

Arzu hanım çok teşekkür ederim.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde sizinle devam etmek isterim.Tekrandan teşekkürler.

M******* U*******

Arzu hanımı gerçekten çok memnun kaldığım bir danışman işini çok doğru düzgün yapıyor. işlemler süresince beni devamlı bilgilendirdiği için kendisine teşekkür ederim

Serkan Güvenç

Arzu hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Her zaman birlikte çalışmak istediğim bir danışman olacaktır.

Ferhat Akgün

Arzu hanım ile desteğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamı gelir inşallah.

Derya Suna

Arzu hanım gerçekten işini çok profesyonel olarak yapıyor.Kiralama sürecinde uzman destek verdiği için çok teşekkür ederim.

İsa Er

Arzu hanım'ın ilgisine çok teşekkür ediyoruz.Çok memnun kaldık şirket adına bundan sonra arzu hanım ile çalışmak istiyoruz.

A******* K*******

Arzu hanımın çalışmasından son derece ilgi ve alaka gördüğüm için memnunum.Işlemlerde güven dolu bir zaman geçirdik.Emekleri ve azmi için kendisini tebrik ediyorum.

Gülçin Gürkan

Evi̇mi̇ güvenerek arzu hanima tesli̇m etti̇m.Süreç boyunca beni̇ sürekli̇ bi̇lgi̇lendi̇rdi̇ ve i̇stedi̇ği̇m kri̇terlere uygun bi̇r ki̇raci buldu.Sabrindan ve profesyonelli̇ği̇nden dolayi kendi̇si̇ne teşekkür ederi̇m.

A******* K*******

Arzu hanım çok nazik bir hanımefendi ve verdiği profesyonel hizmetten çok memnun kaldım. kendisine ilgisi ve alakası için teşekkür ederim

Ş******* K*******

Uzun yıllardır kendisi ile çalışıyorum memnunum.Çok kibar ve ilgili bir danışman sonuna kadar arzu keskin ile çalışırım kendisine çok teşekkür ederim.Tüm süreçlere hakim olmasından dolayı tebrik ediyorum.

Ş******* K*******

Başarılı bir danışman, alım ve satım protekolünü uzman bir şekilde yönetiyor.Arzu keskin'e teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ş******* K*******

İşlemleri hızlı ve profesyonelce yönettiği için arzu keskin'e teşekkür ederim.

Ş******* K*******

Arzu keskin işlemlerinde çok başarılı ve iletişimi kuvvetli bir danışman olmasıyla tanır sürekli çalışırım.Kendisine ve benim için sarf ettiği emeklerden dolayı şükranlarımı sunarım.

Murat Bel

Arzu hanım ve RE/MAX Gold ofisi ile kiralama işlemi sebebiyle taşındık. Kısa sürede ev kiralamama yardımcı oldukları için teşekkür ederim. İş bitirici ve dinamik enerjisiyle işlemleri halletmesi son derece profesyonel oluşundan kendisini takdir ediyorum. Teşekkür RE/MAX teşekkürler arzu hanım.

A******* K*******

Kartal i̇ztower ki̇ralama i̇şlemi̇nde gayri̇menkul danişmani arzu keski̇n i̇le çaliştik.Tüm süreçte her an destek ve yardimci olmasindan dolayi çok memnun kaldik.Her zaman kendi̇si̇yle çalişmak i̇steri̇z.Ki̇ralama i̇şlemi̇nde hi̇ç yormadan hizli bi̇r şeki̇lde tüm i̇şlemleri̇ halledi̇p süreçten de haberdar etmesi̇nden dolayi kendi̇si̇ne çok teşekkür ederi̇z.

Z******* Ş*******

Kiralama süreci çok iyi bir şekilde yönetildiğinden memnun kaldık. Ev bulma sürecimizi en iyi şekilde yönettiğinden arzu hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Her zaman samimi ve enerjisiyle işlemleri hallettiğini söyleyebilirim. RE/MAX Gold ve Arzu Keskin gayrimenkul danışmanına teşekkürlerimi iletiyorum.

A******* G*******

Uzakta olmamıza rağmen telefonla bile süreci aklımıazda soru işareti bırakılmadan sürdürdü.Kendisi çok güleryüzlüydü ve çözüm odaklıydı.İlgisinden dolayı arzu keskin'e teşekkür ederim.

Derya Suna

Arzu keskin hanım efendiye kiralama işlemini hızlı bir şekilde ve doğru insanlara yaptığı için teşekkür ederim.Başarılarının devamını diliyorum.

A******* H*******

Kiralama sürecini çok iyi bir şekilde ilerletti.Ev sahibiyle bizleri tanıştırıp çözüm odaklıydı.Arzu keskin'e ilgisinden ve tatlı dilinden dolayı teşekkür ederim.

G******* E*******

Süreç gayet başarılıydı.Her konuda çözüm odaklıydı.Güleryüzünden, tatlı dilinden dolayı arzu keskin'e teşekkürler.Hizmetten çok memnun kaldım, kendisi aracılığıyla aldığım daireyi yine kendisi aracılığıyla kiralamayı düşünüyorum.

M******* Ç*******

Süreç hızlı ve sorunsuzdu.Arzu keskin başarılı bir şekilde işlemi problemsiz bitirdiği için kendisine teşekkür ederim.Başka işlemlerde görüşmek üzere.

Ö******* S*******

Happy life sitesinde ki gayrimenkulümü kiralaması için kendisine teslim ettim ve emeklerini sonuna kadar hak eden bir danışman olduğu için kendisiyle çalışmaktan onur ve gurur duyuyorum.Kısa sürede dairemi kiralama işlemi gerçekleştirmiştir.Başarılarının devamını dilerim.

A******* S*******

Evi kiralamada bize her şekilde yardımcı olan ve tüm aşamalarda yanımızda olan arzu keskin hanım'a teşekkürlerimi iletiyorum.

Y******* K*******

Arzu keskin gayrimenkul danışmanına kiralık daire arayışımı sonuçlandırması ve yardımseverliğinden dolayı çok teşekkür ederim.Kiralık dairenin çok az olduğu bölgede kısa süre hızlı aksiyon aldık.Başarılar.Sağ olun arzu hanım.

Z******* U*******

Süreçten gayet memnun kaldık.Kiralama işleminde tanıştığım arzu keskin gayrimenkul danışmanına teşekkürlerimi iletiyorum.

B******* D*******

Hizmetten son derece memnun kaldım arzu keskin ve RE/MAX Gold ofisine daire kiralamamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ederiz. Memnuni̇yetlere önem verdi̇kleri̇ni̇ her zaman hi̇ssetti̇rdi̇kleri̇ i̇çi̇n ayrica müteşşekki̇ri̇m.

Kanber Mirzaoğlu

Ki̇ralamasi i̇çi̇n RE/MAX Gold ofi̇si̇nden Arzu Keski̇n i̇le çaliştik. İstedi̇ği̇m fi̇yattan evi̇mi̇ kisa sürede ki̇raya verdi̇.Emekleri̇nden ve hi̇zmeti̇ni̇n profesyonelli̇ği̇nden dolayi kendi̇si̇ne çok teşekkür ederi̇m.

Kübra Özmen

Arzu hanımın ilgisinden çok memnun kaldık.Kendisi son derece kibar, güven veren, ilgili bir danışman.Teşekkürlerimi iletiyorum.

Serdar Aydın

Arzu hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Her zaman birlikte çalışmak istediğim bir danışman olacaktır.

E******* E*******

Arzu hanım gerçekten işini çok dürüst ve başarı ile yönetiyor kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

C******* B*******

Kendisi Çok ilgiliydi. Süreci Başından Sonuna kadar Profesyonelce sorunsuz halletti. İyi çalışmalar dilerim

A******* M*******

Arzu Hanımın ilgi alaka ve güler yüzlülüğü bizi son derece memnun etti. Teşekkürler Arzu Hanım.

A******* C*******

Kendisiyle uzun zamandır çalışıyoruz. Her işi sorunsuz bir şekilde yönetiyor. Çok başarılı.

H******* Ş*******

Arzu Hanım ilgi ve alakasından son derece çok memnun kaldık. Arzu hanım işinde çok başarılıydı.

F******* Ç*******

Arzu hanım her konuda destekçimizdi.İlgi,alaka,bilgi,tecrübe bize çok yardımcı oldu.Teşekkürler Arzu Hanım.

A******* G*******

Ev arayışımız sırasında yolumuz Arzu Hanım’la kesişti, biz evimizi aldık. Teşekkür ederiz güzel gönüllü zarif bayan.

Z******* S*******

Arzu Hanım'a , güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediği için çok teşekkür ederiz.

H******* S*******

Arzu Hanım daire ile ilgili gereken bütün süreci tam olması gerektiği gibi eksiksiz,sıkıntısız bir şekilde sağladı.Teşekkürler.

A******* G*******

Arzu hanım bize çok yardımcı oldu.Teşekkürler.

G******* D*******

Arzu Hanım işleriyle gayet ilgili,bilgili kendisi çok başarılı bir danışman tebrik ederim.

N******* B*******

Sadece bilgi almaya gelmeme rağmen tüm ilgi ve alakasıyla satılık aramış olduğum daire kararımın sonuca ulaşmasına yardımcı olan Arzu Hanım'a çok teşekkür eder,satılık ilanlar hakkında verdiği bilgiler eşliğinde ufkumu arttırdığı için çok müteşekkirim.

A******* E*******

Arzu hanımın enerjisi güleryüzlülüğü vb. davranışları gerçekten çok güzeldi.Kendisini çok sevdik.Emlak işimiz olduğunda kendisi ile tekrardan çalışmak isteriz.

Hüseyin Aslan

Çok ilgili alakalı güleryüzlü bir danışmandı çok yardımcı oldular çok teşekkür ederim.Bu devirde böyle insan bulmak zor.

Cihat Korkmaz

Gösterdiği yakın ilgi ve desteğiyle kısa sürede sonuç aldık.

Selman Bolat

Arzu hanım işinde gerçekten çok iyi ve başarılı, kendisi ile iki kez çalışmamız oldu. İkisinde de memnun ayrıldım. Kendisine teşekkür ederim.

Ş******* K*******

Tüm projeyi bütün güvenilirliği, dikkati ile yürüttüğü için Arzu Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum.

Ö******* Ö*******

Kendisi bize her konuda yardımcı oldu.Çok teşekkürler.

A******* A*******

Tercihim her zaman Arzu Hanım'dan kendisi çok bilgili bir danışman.

M******* M*******

Daha önceden de tanıdığım, bildiğim bir çok işlem gerçekleştirdiğimiz bir danışmandı.İleride de herhangi bir alım-satım işlemi olduğunda kesinlikle kendisi ile çalışacağız.

İ******* A*******

Mesleğinde başarılı ve tecrübeli bir danışman. süreci profesyonelce devam ettirdi. çok teşekkür ederim

Ş******* K*******

projeyi iyi bir şekilde yönetiyor. müşterileri doğru yönlendiriyor. çalışmalarından çok memnunum.

S******* A*******

profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Kendisi son derece güleryüzlü ve akıcı konuşmasıyla merak ettiğimiz herşeyi doğru ve hızlı şekilde halletti.

Ş******* K*******

Arzu Hanım'a tüm projeyi ilgili,güvenilir,dikkatli yürüttüğü ve gerçekleştirdiği kiralama, satış işlemlerinden dolayı teşekkür ederim.

M******* U*******

Arzu Hanım kiralama işleminde bize çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* D*******

Gösterilen hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz Arzu Hanım.

İ******* S*******

İlginiz,sabrınız,nezaketiniz ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederiz.

E******* H*******

Her şey için teşekkür ederiz Arzu Hanım.

Ö******* U*******

Aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık.

T******* Y*******

Arzu Hanım ailemizden biri gibi oldu çok sevdiğimiz bir danışman kendisi.Başarılar dileriz.

Hami Karakuş

Arzu Hanım'a ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.İşinde çok iyi ve çok titiz.Başarılarının devamını diliyorum.

Saruhan Yüce

Arzu hanıma öncelikle ilgi alaka ve misafir perverliğinden dolayı teşekkürü borç bilirim.Mesaj ve aramalarda hızlı ve gayet yapıcı yaklaşıyor.İşini temiz ve titiz yapıyor.

E******* H*******

Arzu hanima cok teşekkür ediyorum. Ev satisi için kendisiyle surekli iletişim halinde olduk ve her aşamada bize çok yardımcı oldu. Güvenilir bir emlak danışmanı oldugu icin kendisine teşekkür ediyoruz.

Veysel Oral

Arzu hanımın profesyonelliğine ve güvenilirliğine inandığım için yıllardır kendisiyle çalışıyorum. Çok anlayışlı ve nezaketli bir insan kendisine çok teşekkür ederim

S******* Ç*******

arzu hanıma vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. sorunsuz bir satış süreci geçirdik sayesinde. güvenebileceğim bir danışman kendisi.. iyi çalışmalar.

G******* D*******

arzu hanıma başarılar dilerim. herşey için teşekkürler.

Mehmet Fatih Çetin

Arzu Hanımla evi kiralama sürecinde kendisiyle iletişim kurmakta zorlanmadım. Müsait olduğum zamanlar kendisine telefonla ulaşabildim.İş yoğunluğundan dolayı yaşadığım zamanlama sıkıntısı konusunda kendisi bana gerekli kolaylığı sağladı. Ev ile ilgili yaşadığım bir problem konusunda her zaman etkin bir şekilde yardımcı oldu Ev ile ilgili sorularım konusunda Aydınlatıcı ve doğru bilgiler sunmuştur. Kendisinin hizmetinden Memnun kaldım.

Burhan Akça

Aralık ayında Arzu Hanım danışmanlığında kiralik bir ev tuttuk. Evin bütün işleriyle kendisi bizzat ilgilenmiş tertemiz teslim aldık. Kesinlikle tercih edebileceğiniz işini hakkıyla yapandır danışman kendisi, ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.

Gözde Karayel

Arzu Hanım çok profesyonel ve güvenilir bir insan. İşinde titiz olan insanları seviyorum. O kadar emlakçı gezdim, yarısından çoğu dolandırıcıydı. Arzu Hanımla bir ev gezdim ve içime sindi. Ev sahibim de yurtdışından geldi ve gelemeseydi Arzu Hanıma gözü kapalı vekalet vereceğini söyledi. İsteklerimizi dikkatli dinleyip hem ev sahibinin hem benim hem de kiracımın taleplerini aynı kibarlıkla ve çözüm odaklılıkla karşılaması takdireşayan.

Zuhal Ünsal

Arzu Keskin hanımefendiyi tanımak onun la iş yapmak benim en büyük şansım olmuştur kendisinden ev satın aldığım neredeyse 10 yıl omuştur ben hiç bir şeyine karışmadan Arzucum her şeyi ile ilgilendi kiraya verdi uğraştı ve bana yapmak için hiç iş bırakmadı böylesi bir işkolik hanım benim dostum arkadaşım olduğu için minnettarım sonsuz sevgilerimi ve başarılar dileğimi sunarken sağlıklı ömür dilerim Zulal ünsal .

R******* K*******

Arzu Hanımın ilgi alakası ve yardımları için minnettarım. çok tatlı güleryüzlü işini aşkla yapan bir danışman.

Ş******* K*******

Arzu Hanım ile tanıştğımız günden bu güne çok ilgili ve bilgili bir şekilde bize yardımcı oldu.Çok başarılı bir işlem gerçekleştirdik.Teşekkür ederiz Arzu Hanımm.

Ö******* S*******

arzu hanım çok kaliteli ve dürüst çalışan bir danışman. kendisini yıllardır tanıyoruz. çalışma hayatında başarılar dileriz.

B******* K*******

arzu hanım çok tecrübeli bir danışman. kendisine teşekkür ederiz.

M******* Ş*******

yılların tecrübesini arzu hanımda hisset. kendisinden aldığımız danışmanlıktan memnun kaldık. başarılar dileriz. bundan sonra kendisiyle çalışacağız.

B******* T*******

arzu hanımın çalışmaları sayesinde mülk satışımız hızlıca gerçekleşti. kendisine teşekkür ederiz.

S******* A*******

arzu hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. mülkümüzün kiralamasını hızlıca yaptı. sağolsun. iyi çalışmalar dilerim.

İ******* A*******

arzu hanımın danışmanlığından memnun kaldık. kendisine teşekkür ederim.

M******* A*******

arzu hanıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim. kendisine başarılar dilerim. mesleğinde başarılı bir danışman.

F******* K*******

Arzu hanım bize her konuda çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

N******* U*******

İlgisi ve desteği için Arzu Hanım'a çok teşekkür ederim.Kendisi çok başarılı bir danışman.

İ******* A*******

Arzu Hanım'ın prosofyonel bilgisi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim.

L******* K*******

Göstermiş olduğu ilgi ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz.Arzu hanım gerçekten çok iyi bir danışman.

Ş******* K*******

Kendisinden çok memnun kaldık.Tekrar bir işlem gerçekleştirirsem eğer kesinlikle Arzu hanımın danışmanlığında gerçekleştiririm.

S******* K*******

İşlem esnasından elinden gelenin fazlasını yaptı.Çok emek sarfetti.Emeği,ilgisi ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz Arzu Hanım'a.

Ayşe Erbay

Arzu; bir ev sorunumu daha çözdün, profesyonelliğin ve dostluğun için teşekkür ederim

Sultan Yener

Arzu Hanıma ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. İnşallah sizden ev almakta nasip olur. Gözde Hanım Çok şeker ve ilgili. Çok Teşekkürler ❤❤

Sultan Yener

Arzu hanıma ilgisi ve desteği için Teşekkür ederim. İnşallah sizden ev almakta nasip olur. sevgiler ❤❤

Bayram Bulut

Göstermiş olduğu ilgi alakasından dolayı Arzu hanıma çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Salime Aslan

arzu hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.

İ******* K*******

arzu hanım çok tecrübeli ve başarılı bir danışman . kendisi her zaman bize destek oldu. teşekkürler arzu hanım

G******* B*******

arzu hanım işini iyi yapan bir emlakçı. herşey için teşekkürler. başarılar dilerim

V******* O*******

daire kiralamamızda arzu hanım bize çok destek oldu. herşey için teşekkür ederiz başarılar dileriz.

A******* E*******

arzu hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. sağolsun her konuda yardımcı oldu

S******* S*******

arzu hanıma ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim

N******* B*******

kiralık dairemiz için arzu hanımla çalıştık. herşey için teşekkürle. kendisi çok güler yüzlü bir bayan.

F******* K*******

arzu hanıma yardımlarından dolayı minnettarım herşey için teşekkür ederim.

M******* U*******

arzu hanımla tanıştığımız için çok mutluyuz. bundan sonra kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. başarılar dilerim.

S******* H*******

arzu hanıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim . bütün süreci sorunsuz yönetti.

Y******* H*******

arzu hanımla kiralama sürecimizi beraber yürüttük. herşey yolunda gitti kendisine teşekkür ederiz.

K******* P*******

arzu hanımın çalışma şekli ve prensibi çok hoşuma gitti. kendisiyle başka işler de yapacağımıza da eminim. çalışma hayatında başarılar dilerim.

S******* Ç*******

arzu hanımla kiralık dairemiziçin bir araya geldik. kendisine teşekkürler yardımları için.

S******* K*******

arzu hanıma emeklerinden dolayı teşekkürler kendisi çok yardımcı oldu bize . başarılar dilerim

H******* Ö*******

arzu hanım işini profesyonel yapan biri. kendisine danışmanlığı için teşekkür ederim. süreci çok güzel yönetti.

F******* G*******

remx gold ve arzu hanıma herşey için teşekkür ederiz. almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık.

K******* E*******

arzu hanım işini oldukça profesyonel yapan biri. meslek hayatında başarılar dileriz. teşekkürler. hizmetten memnun kaldık.

F******* T*******

sizi tanıdığımıza memnun olduk. işlemimiz sorunsuz çözüldü.

Y******* K*******

arzu hanım çok sempatik ve güler yüzlü biri.. işlemlerimizi sorunsuz yönetti. herşey için minnettarız kendisine

A******* Ç*******

arzu hanımın iş ahlakından dolayı kutluyorum. teşekkürler

G******* Y*******

kiralama sürecimizde arzu hanımla tanıştık. kendisi kendini ifade etmiş bir danışman. başarılarının devamını dilerim.

M******* Ö*******

arzu hanımla bundan sonraki alım satım kiralama süreçlerimizde beraber çalışacağız kendisine teşekkür ederim.

O******* K*******

danışmalık hizmetinizden memnun kaldık. herşey çok şeffaf ilerledi. diğer emlakçılardan ayıran çok nokta var sizi. yaptığınız herşey için teşekkürler arzu hanım

F******* A*******

satın alma ilemimizde arzu hanım hep yanımızda oldu. çok iyi insanlara satış yaptık sayesinde. teşekkür ederiz, kolaylıklar dilerim

Z******* G*******

arzu hanımın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. teşekkür ederiz

S******* K*******

Güvenilirliğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz Arzu Hanım

Fehmi Genç

Arzu hanım evimizi bir günde kiraya vererek bizi mağdur etmeden iyi bir kiracı analizi yaparak kontratımızı yaptı kendisine işinde başarılar diliyorum.

Şaban Keşan

Yeni başlayan projemizde yeniden Arzu hanımla çalışmaya başladık.Kendisi dürüst güvenilir işini takip eden Re/max Gold'a değer katan bir danışmandır.

Ş******* D*******

Arzu hanımla keyifli bir yatırıma imza attık kendisi işinde çok profesyonel çalışmak ayrı keyifli başarılar diliyorum..

İ******* A*******

Arzu hanım a ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Arzu hanım çok güler yüzlü işini severek yapan ender karşılaştığım insanlardan birisi iyi bir dost olacak bize sevgiler

O******* K*******

Arzu hanım işinde çok iyi çalışmak ayrı keyifli biz kendisini çok sevdik umarım uzun yıllar çalışırız ..Kendisini tebrik ediyorum başarılar diliyorum..

Kadir Ergül

Remax ilanları İçin eski bir deyim vardır.Satarken remax a ilan ver alırken mahalle emlakçısından al bunu bilip alıcı olarak remax ilanına yönelmemiz,tereddütlerimize rağmen karşımızda gerçekten profesyonel duruşuyla tarzıyla satış yaptığı mülkün bize uygun olmadığını düşünmemize rağmen ,farklı bakış açılarıyla bakmamızı ve almamızı sağlayan bugün çok mutlu bir mülkte olmamızda büyük emeklere sahip arzu hanım a teşekkürlerimizi bir borç biliriz.Markayı marka yapan bu değerli insanları bizimle buluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

Semran Elmastaş

gayet memnun kaldık. çözüm odaklıydı ve hizmet güzeldi çok fazla aradım ve hepsinde yardımcı oldular.

Semran Elmastaş

Gayet memnun kaldık Çözüm odaklıydı ve hizmet güzeldi Çok fazla aradım ve hepsinde yardımcı oldular.

Gürbüz Başaran

sahip olduğumuz tüm taşınmazlardaki vazgeçilmez yetkilimiz sayın arzu keskin'e verdiği kusursuz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ramazan Çilek

dükkan için görüştüğüm arzu hanıma ilgisinden memnun kaldı.Hiç yormadan işini laiğiyle yaptığı için teşekkür ederim.

Yılmaz Hançer

İlginiz alakanız ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Dilerim bu güler yüzünüz ömür boyu hep daim olsun. Hürmetler.

İlhan Güneş

İşlemlerimizi kolayca ve hızlıca yürüten arzu hanıma sonsuz teşekkürler.başarılarının devamını diliyorum.

Sümeyye Nil Sarı

dairemiz kolayca kiralandı çok teşekkür ediyorum kendisini de tebrik ediyorum.

Şencan Özle

aradığımız gibi bir daire bulmamıza yardımcı oldu çok minnettarım kendisinin başarılarının devamını diliyorum.

İlker Kanal

Kendisi çok güvenilir,işini bilen hızlı çözüm üreten bir danışman çok memnun kaldık.

Ayşe Ilgın Keskinel

çok memnun kaldık kendisi ile tekrar iş yapmayı isterim.güvenilir ve güler yüzlülüğü için kendisine çok teşekkür ederim

Osman Deniz

gayrimenkul danışmanım arzu keskin hanım tamamen çözüm odaklı,altarnetif çözümler sunan,hem ev sahibi hem kiracıya detaylı bilgi verip, her iki taraf arasında son derece iyi bir köprü oluşturarak süreci başarılı bir şekilde yönetmiştir.Bu anlamda aldığım hizmetten çok memnunum hatta bir sonraki adımlarda dahi (site yönetimi,ev konumu,fatura açma işlemleri)son derece yardımsever ve bilgili yönlendirmeler yapmıştır.Ofiste ağırlama,karşılama,ofis öncesi yönlendirme ve ilgili bir şekilde süreci yönetmiştir.Teşekkür ederim. Saygılarımla; Osman Deniz

Ş******* K*******

Arzu hanımla uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz. Mülklerimin satışında ve yatırım konusunda vermiş olduğu danışmanlık için Arzu Keskin'e teşekkür ediyorum.

Z******* V*******

Arzu hanım dairemin satışını kısa sürede gerçekleştirdi, samimiyeti ve ilgisi çok memnun etti, teşekkür ederim.

M******* D*******

Arzu hanımın tüm destekleri için teşekkür ederiz.

N******* B*******

Arzu hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmeti için teşekkür ederiz

F******* Ç*******

Daire kiralama konusunda bize yardımcı olan Arzu Keskine tesekkür ederiz.

E******* Y*******

Kiralık dükkan arayışımızda Arzu hanım ile tanıştık, kendisinin samimiyeti ve profesyonel danışmanlık hizmeti için teşekkür ederiz.

İ******* K*******

Arzu hanımla çalışmaktan çok memnunuz teşekkür ediyorum kendisine

Maşallah Ulaş

Arzu hanımla beraber çalışıyoruz kendisi çok profesyonel bir danışman teşekkürler her şey için

Fadıl Şale

Her şey için teşekkürler Arzu hanım satış sürecini sorunsuz hallettik

Emre Çiçek

Müşteri temsilcimiz Arzu hanımın ilgi ve alakasından memnuniyetim fazladır. her konuda yardımcı olması ve hitabetiyle bizi fazlasıyla mutlu etmiş bulunmaktadır

Gürbüz Başaran

Güleryüz Ciddiyet Profesyonellik Her şey mükemmel

Sevim Sırma

Arzu hanım ile kavakpınar mah. yatırım amaçlı daire alımı esnasında tanıştık ve o günden bugüne mülkümüzü gözümüz kapalı teslim ettik ve etmeye devam edecegiz yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz daha nice yıllarda kendisiyle yola devam etmek dileğiyle saygılar

S******* S*******

Sahibi bulunduğum dairemin kiralanmasında güleryüz samimiyet ve güven esasına dayalı olarak hizmet aldım çok teşekkür ederim çalışmamızın devamlılığı olacaktır

Melike Türkdoğan

Güleryüzünüz emeğiniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim

Serkan Güven

Özverili ve disiplinli güleryüzlü çalışma prensipleriniz için teşekkür ederiz sonrası için iyi bir gayrimenkul danışmanımız oldu başarılar dileriz

B******* T*******

Arzu hanıma bu zorlu,gönlümüze göre ev bulma sürecinde desteklerinden ötürü ben ve eşim teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kolaylıklar

Ö******* P*******

Güler yüzü ve yardımsever tavırları ile İstanbul'da bulunması zor bir danışman. Desteklerinden ötürü teşekkür ederim kendilerine

A******* K*******

arzu hanımın adını çok duymuştum. kendisi muhteşem bir insan. tecrübesine ve bilgisine hayran kaldım. teşekkürler arzu hanımcım.

S******* B*******

kardelen sitesindeki evimin kiralamasını arzu hanım üstlendi teşekkür ederim güvenilir bir insan

İ******* A*******

satılık dairem vardı arzu hanımla çalıştık. sorunsuz bir satış oldu. tapu sürecinde kolaylık sağladı. başarılar dilerim kendisine

B******* Ç*******

arzu hanım işinde çok başarılı. teşekkür ederim. hem arzu hanıma hem remax golda

M******* T*******

kardelen sitesindeki dairemi arzu hanım kiraladı sağolsun iyi ki tanıştık. bu süreçlere çok kafayı takıyoduk ama arzu hanım gönlüme göre bir kiracı buldu.

Selvet Topçuoğlu

Gösterdiğiniz ilgi alaka için ne kadar teşekkür etsem azdır. Mülk satmak ve kiralamak her zaman korkulu rüyadır. Sayenizde bizim için tam tersi oldu. Mutlu yıllar ve emeğinize sağlık.

Hümeyra Emirdağ

İlgi alakadan verdiği hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ederiz Arzu hanım ilgi ve alakası profesyonel çalışması bilgilendirmesi ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederiz

Önder Kaya

İlgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim ben şahsım adına çok memnun oldum teşekkürler Arzu hanım

Aybüke Çalışkan

Arzu hanımla hem telefonla hemde yüzyüze görüştük kendisi hem güleryüzlü hem yardım sever ve bu davranışı telefondan bile yansıdı yüzyüze tanışınca da kendisinin samimiyetini görmüş oldum kendisi ihtiyaçlarımı ve isteklerimi hemen tanımladı ve bu kapsamda iyileştirmeleri hemen gerçekleştirdi kendisine çok teşekkür ederim

H******* K*******

Her şey için teşekkürler Arzu hanım çok memnun kaldık

P******* K*******

yardımları için Arzu hanıma çok teşekkürler

O******* Ş*******

Çok memnun kaldık her şey için teşekkürler

S******* T*******

Yardımlarından dolayı Arzu hanıma çok teşekkürler

S******* B*******

ilgi ve alakası cok güzeldi teşekkürler Arzu hanım

B******* K*******

Arzu hanım çok ilgiliydi teşekkürler

U******* B*******

Arzu hanımla çalışmaktan çok memnunuz teşekkürler her şey için

B******* Ö*******

Arzu hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Ayşe Ilgın Keskinel

Arzu hanım ile yıllardır çalışıyorum, artık arkadaş, dost olduk😊kurtköy de evlerim kendisine emanet en hız en güvenilir şekilde uygun kiracıları bulup bizi buluşturur, ev ile ilgili her türlü eksiği gidererek bana yardımda eder sağolsun, varolsun. Önümüzdeki yıllarda da kendisi ile çalışmak dileğiyle, mutlu, bol kazançlı yıllar dilerim.

Uğur Bozkuş

Uygun fiyata ve temiz satış yaptık Verilen hizmetten çok memnun kaldık ailecek arzu hanım ev sıcak kanliliginiz hemde profesyonel bilgilendirmelereniz adına çok teşekkür ederiz Başarılarınız devamını diler remax ailesine sevgilerimi sunarım teşekkür ederim

Ş******* K*******

Arzu Hanımla uzun süredir yaptığım projelerde birlikte çalışıyoruz kendisi çok azimli dürüst güvenilir bir danışmandır.Yeni Projemiz dede birlikte çalışacağız inşallah uzun yıllar her projemizde birlikte yol alırız.Kendisine Başarılar diliyorum.

Zhuldyz Zhaksylykova

Arzu hanımın hızlı ve güvenilir tecrübesiyle kısa bir süre içerisinde bize yardımcı olmasından dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Tandoğan inşaat sahibi Şaban beyefendi yede ayrıca teşekkür ederiz ve sonraki işlerinizde başarılar dileriz ❤️🙏

Sema Bolat

Danışmanımızdan gayet memnunuz bizi anlayan ve isteğimize uygun talepleri değerlendirmeye alan bir yapıya sahip olması ayrıca memnun bıraktı gerek güleryüzlülüğü olsun gerek sıcak davranışları ona karşı güvenimizi arttırdı. aldığımız hizmetten son derece memnun kalmış olup çok teşekkür ettiğimizi ayrıca bildiririz

Resmiye Derya Deviren

Danışmanımız Arzu hanımın bu zorlu sürecimde hep ynaımda olarak ilgisine alakasına hayran kaldım her şey ile mükemmeldi

Osman Şahinbaş

Arzu hanım gerçekten çok başarılı disiplinli titiz ve dürüstlüğü ile her zaman gönlümüzde taht kurmuştur. İstanbul ve Remax Gold bu konuda çok şanslılar Arzu hanıma ve Remax Gold ailesine başarılar dilerim.

Süleyman Alıcı

Arzu hanım işini layıkı ile yapan, anlaşma yaparken alıcıyı satıcı kiracıyı düşünen birisi.Bilgisine tecrübelerine güvenilecek bir danışman. Kendisine göstermiş olduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim

Selman Bolat

Arzu hanim aracılığıyla konut alımı yaptım. Kendisi gayet iyimsever ve ilgiliydi. Her aradığımda ulaşabildim işini cok iyi bilen profesyonel birisi

Mekke Türkdoğan

Arzu hanımla uzun yıllardır çalışıyorum yaptığı işten çok memnunum bundan sonra ki süreçte de hep birlikte çalışacağım inşallah emekleriniz için teşekkürler

Melike Türkdoğan

Arzu hanımla uzun zamandır çalışıyorum yaptığı işten çok memnunum kendisi işiyle çok ilgili bundan sonraki süreçtede hep birlikte çalışacağım inşallah.Emekleriniz için çok tekkür ederim.

Ramazan Ordukaya

Arzu hanıma hizmetleri için çok teşekkür ederim hiçbir aksilik yaşamadan işlemimizi yaptı gayet memnun kaldık teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.

Fehmi Güçlü

Arzu hanım dairemin kiralama işleminde yardımcı oldu süreç çok hızlı ve kolay oldu kendisine güvenimiz tam teşekkürler her şey için

N******* Ç*******

Remax Gold ofisinde Arzu hanım ile çalıştık kendisinden çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz her şey için

Ahmet Atmaca

Her şey için teşekkürler Arzu hanım bize çok yardımcı oldu

Suat Çakır

Arzu hanıma çok teşekkürler bize çok yardımcı oldu

Songül Güven

Arzu hanım ile çalıştığımız için çok memnunuz teşekkürler her şey için

Nadir Onay

Teşekkürler Arzu hanım yardımlarınız için

Büşra Özbar

çözüm odaklı yardımcı bir süreçti hizmetten memnun kaldım kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim başarılar dilerim

Fehmi Güçlü

Bize karşı ilgi ve alakanız çok iyiydi işinizi severek yaptığınız çok belli herşey için teşekkür ediyoruz

Ceneyt Başalar

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım. Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güvenden dolayı teşekkür ederim.

Melek Demirpolat

Arzu hanım oldukça ilgili bir danışmandı bize her konuda çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum

Umutali Demir

Gayet güzel kuralları olan düşünceli bir hanımdı süreci hızlı ve çözüm odaklı yönetti verdiği hizmetler için Arzu hanıma teşekkür ederim

Ali Eren Çiçek

Kaç gündür kendimize uygun ev arayışı içerisindeydik diğer emlakçılardan da çoğu zaman memnun kalmadık fakat burada işler hızlı ve güvenilirdi teşekkürler

Emine Akkuş

Arzu Hanım işini severek ilgiyle güler yüzle yapan profesyonel bir emlakçidir. Kendisine her koşulda güvenirim

Emre Kuzu

Arzu Hanım, kiraladığımız evdeki sorunlar ile meşgul olmasına rağmen ilgilendi, ilgilendirtti.Birebir olarak da ne zaman arasam açan yardımıma koşan biri oldu.Bu tutumlarından dolayı ona teşekkür ederim.

Fuat Akşahin

Arzu hanımla kaçıncı çalışmamız bilmiyorum ama daha çokkkkkkk uzun yıllar çalışacağız gibi. Gerçekten başka bir danışmanı bana aratmadığın için sonsuz teşekkürler. Allah işini iyi yapan insanların her daim yolunu açsın Arzu hanım da o dileğime belki en başta mazhar olan kişidir.

Gizem Özkan

Güler yüzü ve arabulucu tavırlarıyla, işini hakkıyla yaptığını hissettiren bir danışman, tanıdığımıza çok memnun olduğumuz ve alışverişimizden memnun ayrılmamıza vesile olduğunuz için çok teşekkürler Arzu Hanım.

C******* A*******

Hakikatten çok dürüst ve gerçekçi elinden geleni her iki taraf için de yapan orta yolu bulmakta gayet başarılı Allah razı olsun çok teşekkür ederim arzu hanım Allah işinizi gücünüzü rast getirsin

Sakıp Kılıç

Arzu hanım yetkisini vermiş olduğumuz daireyi çok kısa sürede işleme dönüştürdüğü için satış son bulana kadar bizimle ilgilenmesi dürüstlüğü için çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

Derya Gokcek

Harika bir danışman, her konu destek olan iki tarafında özellikle düşünen(kiracı, evsahibi) herkesin bir arzu hanım ile tanışması ve danışmanlık alması gerekir. Profesyonel emlak ve hayat danışmanı. İyiki hayatımızdasın, iyiki tanımışız seni.

Cansu Zengin

Ev kiralama konusunda hızlı ve güvenilirliği konusunda çok teşekkürler.

İlyas Yenidünya

Ev bulunamayan bu zor dönemde bize yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Mümin Şen

Bu zor dönemde. Tam arzu ettigimiz evi, en kısa sürede bize temin ettiği icin teşekkür ederiz. Hizmetin başından, sonuna tüm süreçte ki ilgisi takdiri hak ediyoru... TEŞEKKÜRLER

Maşallah Ulaş

Arzu hanım çok teşekkür ederim her işimize koşan emlak danışmanı değilde sanki aileden biri o nedenle kendisinden çok memnuniyet duyuyorum Arzu hanımla çalışmak çok güzel her şey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız emlak danışmanımız Arzu hanım ve Remax Gold ailesine iyi çaılşmalar dilerim

Zekeriya Çakar

gayet hızlı ve pratik sonuç odaklı sunum ile memnun kaldım her şey için teşekkürler Arzu hanım

Maşallah Ulaş

Arzu hanımla çalışmaktan çok memnunuz kendisine teşekkür ediyorum her konuda bize çok yardımcı oluyor

Nejla Baş

Sevgili Arzu hanım ile işbirliğimizin başından beri çözüm odaklı ve empatisi yüksek biri oldu her zaman işbirliğine açık olumlu referanslar, yardımcı ir yönetici yeni mülkümüzde de kendisiyle iş birliği yapacağız

Murat Cem Yetkin

Arzu hanımla çalıştığımız için çok memnunuz kendisi çok güleryüzlü bizede çok yardımcı oldu ilgili alakalı bir danışman. Teşekkürler Arzu hanım iyi çalışmalar dilerim

Nihat Başaran

Arzu hanım bize her konuda çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum kendisine bir daha çalışmak dileğiyle

Nihat Açıkgöz

Kiralık evimin tadilatı sırasındaki yardımlarınız ve çok çabuk kiracı bularak işlerimi kolaylaştırdığınız için size çok teşekkür ederim Arzu Hanım Daha nice seneler birlikte çalışmak temennisiyle.

Zeynep Şimşek

Kiralamakta olduğum daire için Arzu Keskin'e çok teşekkür ederim çok ilgili davrandı

Mutlu Yolcu

Arzu hanım olabildiğince işini bilen ve işini yapan zarif bir hanımefendi ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum

E******* A*******

Arzu hanımın hizmetinden çok memnunum ilgi ve alakası çok iyi teşekkür ediyorum kendisine

Esma Ünal

tüm hizmetlerden çok memnun kaldık güler yüzlü ve pozitif karşılandık tüm hizmetler için teşekkür ederiz

Dilek Emre

aldığım hizmetten çok memnunum ilgi ve alaka için Arzu hanıma çok teşekkür ediyorum güler yüzlü hizmetiniz için tekrar teşekkür ederiz

Sinem Bingöl

Arzu Keskin hanımefendi alanında çok özverili bir kadın müşterilerinin derdini anlayan ve çözüm odaklı yönlendirmesi sayesinde evimi kısa sürede kiraya verdik teşekkür ederiz

Erdi Fındıklı

Evi kiralama sürecimizde göstermiş olduğu ilgiden ve randevu saatine göstermiş olduğu riayetten ötürü çok memnun kaldık kendine teşekkür eder başarılı bir iş hayatı dileriz

Esma Ünal

Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldık güler yüzlü ve pozitif karşılandık tüm hizmetler için teşekkür ederiz

Tolga Öncallı

Kurtköy de bulunan dairemin satışında Arzu hanımın hızlı güvenilir ve güler yüzlü yardımı için teşekkür ederim..

D******* G*******

Dairemin kiralanması çok kısa bir süre içinde gerçekleşti, teşekkür ederim aldığım hizmetten memnunum.

Z******* A*******

Daire kiraladım ve iyi hizmet aldım her konuda yardımcı olundu teşekkür ederim.

İsmail Özdoğru

Emlâk alımında, kiralamasinda her aşamada yardımlarından dolayı Arzu hanım ve ekibine çok teşekkürler. Dost canlısı, Samimi, Güvenilir

Nazlıcan Çolak

Güleryüz anlayış ve aradığım kritere uygun hızlı, pratik ve ekonomik anlamda rahatlatıcı tüm çözümleri hızlı şekilde bulmuş ve son derece güvene dayalı şekilde tüm aşamalarda yanımızda oldukları hususunda samimi oldugumu bildiririm.

Ayhan Öztürk

Pendik'te bulunan dairemin satışında bize yardımcı olan arzu hnm profesyonel ve işinin ehli birisi yardımları için teşekkür ederiz sorunsuz bir sekilde satışımız yaptık Ayhan ö....

Neslihan Kurşun

Arzu hanıma teşekkür ederim ilgisi güler yüzü yardımlarından dolayı daire satışımızı gerçekleştirdik

S******* O*******

Arzu hanım işinin ehli bir danışman onunla çalıştıgımıza çok memnunuz

S******* A*******

Arzu hanım dairemizin satışını profesyonellikle ve hızlı bir şekilde halletti. Kendisinin sıcakkanlılığı ve samimiyeti ve güzel enerjisi için çok teşekkürler, iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

D******* S*******

Pendikte bulunan dairemin satışını gerçekleştiren Arzu hanıma herşey için çok teşekkür ederim.

G******* A*******

Arzu hanım dairemizi kiraya verme sürecinde bize destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

R******* M*******

Aradığımız daireyi bulmamızda bize yardımcı oldu teşekkür ederiz

G******* G*******

Arzu hanım dairemizi hızlı bir şekilde kiraya verdi teşekkür ederiz

O******* K*******

çok nazik profesyonel ve yardımcı olan bir danışman teşekkür ederiz Arzu hanım

S******* Ş*******

Arzu hanıma çok teşekkür ediyoruz

Abdullah Özköseoğlu

Arzu hanım beni güzel karşıladı memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim

Nurcan Çıkrıkçı

Remaks arzu keskin ve ayfer çelik sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde ev sahibi olmanın mutlulugunu yaşıyoruz. Herşey için tüm ilgi ve alakanız samimiyetiniz için çok minnettarız iyiki yollarımız kesişti. İşini bu derece severek ve ciddiyetle yapmanıza hayran kaldık.

Mahmut Erçoban

Arzu hanıma çok teşekkür ederim gayrimenkul kiralama süresi çok iyi ve hızlıydı. Çok iyi desteklediler, yaptığı destek ìçin teşekkür ediyorum.

Nihat Açıkgöz

İlginizden dolayı size çok teşekkür ederim arzu hanim

Okan Zengin

Arzu hanımın ilgi ve alakasıdan ötürü çok teşekkür ederim bize yardımlarından dolayı Arzu hanıma ve Remax Gold ailesine çok teşekkür ederiz tavsiye edeceğimiz danışmandır

Cengiz Demir

Başta Remax Gold ve Arzu hanım olmak üzere kendileri her konuda yardımcı oldular gerek sorunlara karşı çözümde gerekse karşılama ve ağırlamada Remax gold ofisinde kazanmıs olduğu tecrübeleri bizlere yansıttı kendisine teşekkür ederiz

Cahit Kurtaran

Ben Arzu hanımın dürüst ve samimiyetine çalışkanlığına misafirperverliğine yaptığı işin hakkını vermeye dört dörtlük yapıyor onunla çalıştığım için çok memnunum kendilerine teşekür ederim işlerinde başarılar diliyorum saygılarımla Cahit Kurtaran

Mahmut Erçoban

Arzu hanıma çok teşekkür ederim gayrimenkul kiralama süresi çok iyi ve hızlıydı. Çok iyi desteklediler, yaptığı destek ìçin teşekkür ediyorum.

Mustafa Yılmaz

Arzu hanım hakkında çok iyi ve çok sayıda olumlu referans alınca irtibata geçtik ve uzun süredir muallakta kaldığımız villa satış işimizi çok profesyonel bir çalışma ve işi sahiplenmesi neticesinde çok kısa sürede ve sorunsuz olarak çözdük emekleriniz için tekrar çok teşekkür ediyorum ayrıca bir teşekkürde telefon rehberimdeki bütün gayrimenkul danışmanlarının telefon numaralarını sildirdiğiniz için

Sekan Sema

Gayrimenkul kiralama süreci süperdi sorun çözme konusunda Arzu hanım gayet iyiydi ofis ortamı harika karşılama ağırlama ve uğurlama çok güzeldi aldığımız her hizmetten memnun kaldık Arzu hanıma başarılarının devamını diliyorum

Sema Odabaş

Arzu hanıma yardımları için teşekkür ederiz ofiste gayet iyi karşılandık kiralama sürecinde ve öncesinde destek oldular çok ilgilendiler ayrıca Medya hanımada çok teşekkür ederiz

İlkay Demir

Arzu hanım yapmış olduğumuz referans çok güzel, başarılarınızın devamını dilerim.. Herkese tavsiye edeceğim

Enes Atay

Arzu Keskin Hanım efendiye ilgi ve alakasından dolayo çok çok teşekkür ederim. Gayet samimi ve içten karşılaması konuşması yardım ve desteğini esirgemedi sağolsun. Herşey için bir kez daha teşekkürler Arzu Hanım..

Sezgin Göksü

Emlakçılar normalde kiracıların korkulu rüyasıdır, yalnız Arzu hanım bunun öyle olmadığının canlı kanıtı. İlgisi alakası bir harika saat dinlemeksizin ilgilenmesi ve yardımcı oluşu yaklaşımı harika bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum. Teşekkürler Remax Ailesi

Uğur Osmanlıoğlu

Başka bir emlak firmasında 6 ay dairem kiralansın diye bekledikten ve neden kiralanmadığına dair envai çeşit bahaneyi dinlemişken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Arzu Hanım ile tanıştım. Arzu Hanım pandeminin en yoğun yaşandığı, sokağa çıkma yasaklarının olduğu bir dönemde dairemi ilk 1 ay içinde kiralamayı başardı. İş yapmak isteyene, çalışmak isteyene bahanelerin geçersiz olduğunu göstermiş oldu. Teşekür ediyorum. Diğer dairelerim için de bundan sonra Arzu Hanım ile çalışacağım.

Fatma Zehra Paydas

Arzu hanim evimi Satmam konusunda cok yardim Etti, cok ilgiliydi.Tam isinin ehli cok basarili kendisine cok tesekkur ederim.Gozukapali emlak alim satimda guvenecegim tek isim basarilarinin devamini dilerim.

M******* B*******

Bütün hizmetlerden memnunum. Bu vesile ile Arzu hanıma teşekkürler.

R******* K*******

kiralama sürecinde Arzu hanım çok yardımcı oldu teşekkürler her şey için

Suat Çakır

Her şey mükemmeldi teşekkür eder saglıklı bir yıl temenni ediyorum

Münire Demir

Güler yüzlü samimi bir hizmet aldım teşekkürrler çok kısa sürede işlemlerimizi tamamladı tebrikler başarılar dilerim

Yeliz Yılmaz

Güvenilirliği, güler yüzü ve takibinden dolayı Arzu Hanıma teşekkürlerimi borç bilirim.

Eren Bacık

Sayın arzu hanım göstermiş olduğunuz ilgi alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim bizlere yani her kese hızlı bir şekilde ev almamızda yardımcı oldunuz sizlere iş hayatınızda remax ailesi olarak başarılarınızın devamını dileriz saygılar yeni yılınız kutlu olsun yüreği güzel insan

M******* A*******

Arzu hanımın samimiyeti ve yardımları bizi çok mutlu etti kendisine çok teşekkür ediyoruz

S******* S*******

Arzu keskin dairemi hızlı şekilde, düzgün kiracılarla buluşturdu teşekkür ediyorum.

G******* P*******

Arzu hanımın özverisi için çok teşekkür ederiz, kiralik daire arayışımizin sürecini yönetti ve sonuca ulaştırdı, başarılar dileriz

F******* A*******

Çok çok teşekkür ederiz, daire satın alma sürecimizi sorunsuz şekilde yönetti, başarılar dileriz.

İ******* A*******

Dairemizin satışı için özveri ile çalışan Arzu hanıma çok teşekkür ediyoruz, profesyonelligi ve samimiyeti bizi memnun etti.

Tuba Kaya

Arzu hanımin satılık daire arayışımiz da yardımları ve destekleri için teşekkür ederiz

S******* Y*******

Dairemi kısa sürede kiraya verdi, tesekkurler

G******* A*******

Teşekkür Ederiz herşey için Arzu hanim

Z******* G*******

Arzu hanıma ne kadar teşekkür etsek az, daire satın alma sürecimizde bizi her konuda bilgilendirdi, her sorunda çözüm odaklı davrandı.. Profesyonelligi Samimiyeti Guleryuzlulugu için teşekkür ederiz, inşallah tekrar birlikte çalışırız.

A******* Y*******

Arzu hanıma herşey için teşekkür ederiz

A******* B*******

Gayrimenkul Danışmanım Arzu Keskin hanim'a çok teşekkür ederim

Kemal Aksoy

Dairemin kiralama işlemini gerçekleştiren Arzu hanıma teşekkür ederim

R******* T*******

İlgi alakanız için teşekkür ederiz

E******* G*******

Dairemin satışı için yaptığı çalışmalardan ve emeginden dolayı çok teşekkür ederim

Şeyma Akıncı

Samimiyeti ve yardımları için teşekkürler

E******* Y*******

Hizmetleri için teşekkür ederim

Sinem Bingöl

Sevgili Arzu Hanım, Çamlık Teras'ı hiç unutmayacağım. Ne çektiniz be.. :) Bu kadar zor bir tapu süreci ancak bu kadar düzgün yürütülebilirdi. Gösterdiğiniz cabalar için size minnettarım. Herşeyi kolaylaştırdınız. Her ev satma ve alma işinde ailenizin emlakcisi diye herkese anlatıyorum. Yolunuz açık olsun, işiniz rast gitsin.

Melike Soytürk

Arzu hanım her şey için teşekkür ederim her şey sorunsuz ve çabuk halledildi ilginiz ve alakanız için tekrardan teşekkürler.

Zülal Yılmaz

Arzu hanım bu süreçte işimizi çok kolaylaştırdınız çok yardımcı oldunuz size minnettarız umuyorum ve ümit ediyorum ki hep mutlu olasınız her şey için çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız Remax ailesi sizede çok teşekkür ederiz.

Bülent Mutlu

ben zülal yılmaz hanımın eniştesiyim ev alma sürecinde Murat bey ve özellikle Arzu hanım bize bir müşteri gibi degil kesinlikle bir abi kardeş gibi davrandılar işimiz kolaylıkla halloldu çok ama çok teşekkür ediyoruz

Mert Çalık

Çok hızlı bir şekilde kiralamami gerçekleştirdi. Başarılarının devamını diliyorum.

Semih Bozkurt

Güvenle çalışılabilecek bir danışman. İlgisine teşekkür ediyorum

Cüneyt Başalar

Arzu hanım İşine hakim, saygılı, işini özveri ile yapan bir arkadaş. Hafta içi hafta sonu demeden esnek çalışma saatlerinde bize çok fazla yardımcı oldu. Kesinlikle tekrar çalışmak isterim. / Puan: 5 Cüneyt Başalar

Mert Safa Çağlayan

Arzu Hanım gayet kibar, müşterileriyle sürekli ilgilenen harika bir gayrimenkul danışmanı. 2 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde bana çok güzel bir daire ayarladı. Kendisinden çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim. Arzu Hanıma gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Mehmet Selim Aydın

Remax Gold Arzu hanım ve Mert beye bize göstermiş oldukları ilgi alaka ve çok güzel çalışmalarından dolayı teşşekür ederim

Pelin Tosun

Güler yüzü ve kaliteli sunumuyla aradigim daireyi sayesinde bulmuş oldum. Nice güzel ve başarılı çalışmalar temennisiyle tesekkurlerimi sunuyorum.

Cihan Yılmaz

Arzu hanım ve Murat beye ilgileri için teşekkür ederim cok kısa sürede bana yardımcı oldular başarılarının devamını diliyorum.

Dilara Yusupova

verilen hizmetten son derece memnunuz herşey için teşekkür ederiz iyi günler dileriz iyi çalışmalar Arzu keskin'e başarılar dilerim

Dogan Kemer

Arzu keskin ve Murat beye çok teşekkürler başarılar diliyorum beni ve ailemi ev sahibi yaptılar şimdi yine kiracı konusunda yardımcı oluyorlar İstanbul anadolu yakasında pendik bölgesinde 1 numaradır yolunuz açık olsun

Ercan Özkoca

Kendisinden almış oldugum evi yine kendisinin kiraya vermesi ile ilgili her zaman yardımcı oluşu için çok teşekkür ediyorum Başarılarının devemını diliyorum çok iyi bir danışmandır tavsiye ediyorum

Serdal Emlek

gayrimenkul danişmanı arzu keskin ve ayfer çelik'in ilgi, alaka ve güler yüzünden dolayı teşekkürlerimi sunarım ofiste ki agırlamadan dolayı memnuniyetimi belirtirim herşey için teşekkürler

K******* A*******

Çok uzun süredir kiraya veremediğimiz dairemizi ilan çıktıktan tam 1 hafta sonra beklediğimiz şartlarda kiralamamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim Arzu Hanım. Emeğinize sağlık.

Ayşe Keskinel

Arzu hanım, sayesinde kurtköyde bulunan mülklerimi içim rahat gözüm arkada kalmadan kiraya verebiliyorum. Sevgili Arzu canla başla çalışıp müşterilerini memnun etmek için çabalıyor. Emeğine sağlık çok teşekkürler Ayşe Keskinel

Tayyar Atasoy

isini onemseyen cozum odakli ve ilgili bir hanim efendidir kendileri. su anki evimi almamda etkili oldu kendisine basrilarin devamini dilerim

Nesrin Kılkıl

Evimizin kiralanma sürecinde hızlı ve güvenilir çalışmanızdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum sevgi ile kalın

Suktan Atak

Kardeşim için ev ararken karşılaştım güven verici bir ses tonu ve ilgi duydum evimizi tuttuk herşeyi ile ilgilendiniz sonrasında da ilginizi devam ettirdiniz.Her türlü kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederim

O******* Y*******

İşin başından beri samimi ve güven veren yaklaşımı daireyi satın almamızda en büyük etken oldu. Hangi meslekten olursa olsun insan faktörünün önemini bir kez daha test etmiş olduk. Teşekkürler Arzu hn. İletişim: 5 Hız: 5 Profesyonel-Deneyim: 5 Sektör Bilgisi: 5 Güvenilirlik:5

Selim Ertuğ Tuğran

Sürecin yönetimi konusunda gösterdiği çaba ve kredi konusunda direkt yönlendirmesi sebebiyle kendisine teşekkür ediyorum. Bu tarz işler danisman satici figürü olmayı gerektirir. Bu konuda oldukça yetkin bir hanım...

Murat Çoban

Arzu hanım gerçekten harika bir insan çok kişi ile görüştüm Arzu hanım gerçekten başkaydı bu evi almamızda bize çok destek oldu umarım tekrar görüşeceğiz kendisine çok teşekkür ediyorum

Seval Saraçlı

Arzu hm. Satış öncesi ve satış sonrası gerekli bilgileri vererek çok yardımcı oldu. Evimin anahtarını teslim aldığımdan beri kendisi ile çalıştım. 4 kiralama yaptı. Evimin satışını yapmak ta ona nasip oldu. Güleryüzlü, güvenilir bir insan. Satış beklentimin biraz altında oldu. Ama sorunsuz bir sekikde gerceklestirdik. Kendisine teşekkür ediyorum. Danışmana ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Ersan Türkmen

Arzu hanım satış öncesi ve satış sonrası ilgi ve alakasından Dostça yaklaşımından satış sonrası da her aradığımızda sorularımıza cevap olan işinde çok profesyonel ve vizyon sahibi karakterde Misyonunu bu konuda başarı ve deneyimleriyle tam bir uzman çok teşekkür ediyorum kendilerine

Rabia Şahin

Arzu Hanım bizlere gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası desteği ve ilgisiyle sorunsuz bir hizmet sunmuştur. Takıldığımız her konuda profesyonel bakışıyla sorularımıza cevap olmuştur. Hiç düşünmeden destek alabilirsiniz. Her zaman yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz Arzu Hanım.

Sevim Sırma

Arzu Hanımla yeni tanışmış olmamıza rağmen, bizde uyandırdığı güven ve gösterdiği alaka nedeniyle, kiraya vereceğimiz dairemizi gözümüz kapalı kendisine teslim ettik.Kısa sürede dairemizi istediğimiz bedelle kiraya vererek, bizi güvenimizde haklı çıkardı.Kendisine teşekkür ediyorum ve irtibatı koparmayalım diyorum.Svg, Syg

İ******* Ö*******

Arzu hanımdan aldığım ev ile ilgili her süreçte bize destek oldu .Kiralama konusunda da gayet titiz davrandı biraz beklemiş olmamıza rağmen gayet iyi bir kiracı bularak evimizi kiraladı, kendisine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

D******* S*******

Dairemi kısa sürede kiraya verdi çok özenli ve dikkatli çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Başarılar dilerim canım:)

Mert Üstündağ

Görebileceğiniz ve gözünü kapatıp guvenebileceginiz bir gayri menkul danışmanı arıyorsanız ta kendisi sizin ailenizden biriymiş gibi ev almamadaki en büyük etkenlerden çok teşekkür ederim

H******* D*******

Arzu hanım ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim, sizi tüm gayrimenkul almak satmak isteyen arkadaş ve yakınlarıma tavsiye edeceğim, kiralık işlem olmasına rağmen bizimle çok ilgilendiniz, başarılar diliyorum.

Öznur Yavuz

Arzu hanımın işine karşı olan titizliği, verdiği güven ve ilgi mükemmeldi.Kısa sürede aradığım eve kavuştum sayesinde çok teşekkür ediyorum...

Zeyni Arı

Arzu hanımla çalışmaktan son derece memnun kaldım. Sorunsuz ve en hızlı şekilde evimin kiralama işlemini gerçekleştirdiler. Arzu hanım güler yüzlü, kibar, insan ilişkileri çok kuvvetli ve her aradığınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir emlak danışmanı. Kendisine çok tşkkr ediyorum işine saygısından dolayı. Kesinlikle hiç tereddüt etmeden içiniz rahat bir şekilde çalışabileceğiniz bir emlak danışmanı olduğunu düşündüğüm için herkese tavsiye ediyorum.

Murat Çaycı

İlgi ve alakanizdan dolayı çok teşekkür ederim işlerinizde başarılar dilerim sizinle tanistigimiza çok mennun oldum

Bayram Bulut

Evimizi çok hızlı ve güvenilir bir şekilde almamızı sağlayan ilgili güleryüzlü ve üstün Tecrübesiyle tarafımıza göstermiş olduğu ilgi, alaka, özverili hizmet ile yardımları için Arzu hanıma teşekkürü bir borç biliyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Sevcan Şirin Halaza

Arzu Hanım ve ekibine bize gösterdikleri ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederiz, evimizi zamanında ve sorunsuz teslim aldık, her daim ulaşılabilir olmalarından ötürü çok memnun kaldık, kendilerine ve ekibine başarılar dilerim.

Beyza Ersoy

Çok hoş ve ilgili bir hizmet aldım. Arzu hanım'ın güler yüzü ve ilgisine çok teşekkür ediyorum. Emlak konusunda 1 numaralı danışma merkezim ve bireyim Arzu Hanım'dır.

Gultekin Gursoy

Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkürler gerçekten işinin ehli güvenilir ve güler yüzlü evimizi sorunsuz bir şekilde aldık teşekkürler arzu hanım.

Tandoğan İnşaat

İşini titizlikle yapan, dürüst, çalışkan, kararlı, güleryüzle ve güvenilir harika bir insandır. İş tecrübesiyle firmamıza çok şey katmıştır, kendisiyle beraber çalışmaktan çok memnunuz.Basarılarının devamını diliyoruz.

Ercan Özkoca

Arzu hanım ilgi ve alakanıza öncelikle çok teşekkür ederim işinize gösterdiğiniz titizliğineze ve hassasiyetinize hayran kaldım işinizde başarılar dilerim ilgi ve hassasiyetinize tekrar teşekkür ederim başarılar

Meltem Çelikerr

Arzu ile evimizi kısa zamanda ve tam da istediğimiz gibi sattık....artık bizim gayrimenkullerimiz için tek yetkili isimdir.. çok tşk ederiz...

Serkan Duygun

Arzu hanım ile evimi satma sürecimiz cidden başarılı ve sorunsuz geçti. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Osman Çelik

İnanılmaz enerjisi ile çok güzel ve sorunsuz bir satışa imza attık .Kendisine yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Artık bizim için çalışan bir danışmanımız var.Şiddetle tavsiye edeceğim.:)

M******* G*******

Arzu hanımla işlemler çok keyifli idi bizi yormadan işlemleri yönetti krediden satışa beyana kadar destek oldu, kendisine çok teşekkür ederim.Başarılar dilerim.

Zafer Palabıyıkoğlu

Bilgi, beceri ve güler yüzünü takdir ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın.

Fatih Gündüz

Baştan sona sıcak samimi dürüst çok bilgili ve şeffaf olduğu için tam güvenimi kazanmış nadir emlak danışmanlarındandır. Tüm sevdiklerime yakınlarıma kesinlikle kendisine ev konusunda danışmalarını önereceğim. Tecrübesi ve bilgi birikimiyle umarım daha uzun yıllar çalışır . Hayırlı işler dilerim.

Salih Zeki

Kredilerin düştüğü bu dönemde bilgisi ile becerisiyle özverisi ile bize yardımcı olan arzu hanıma çok teşekkürler İyi ki varsınız bundan sonraki meslek hayatınızda başarılar dilerim

Ercan Şedit

Arzu hanıma kiralamış olduğumuz dairede bizlere çok yardımcı oldu kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yusuf Şahin

Arzu Hanım, hem ev satışında hemde kiralama konusunda desteğinizden ötürü teşekkür ediyorum. Her zaman hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı oldunuz. Bundan sonra da desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminim. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum.

Ali Sıylı

Güler yüzlü güvenilir bir firma olarak kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim tanıdıgım en dürüst emlak danışmanı yardımlarından dolayı kendilerine tsk ederim

Tuba Eralp

Arzu hanım biz yatırım için ev aradığımızda en doğru evleri gösterdi. Ev konusunda her noktada yanımızda oldu bizimle geldi. Konusunda deneyimli ve sonsuz bilgisi mevcut. Kiracımız çıktığında bize bir çok kez kiracı bulup her türlü konuda yardımcı oldu kendisini çok seviyoruz başka kimseye danışmıyoruz.

Adem Uslu

Bu süreç içerisinde bize en uygun evi bulduğu için kendilerine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. :) Derya Kıymaz & Arzu Keskin

Emrah Selvi

Derya Kıymaz ve Arzu Keskin hanıma evimizin kiralanması sürecinde yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Songül Güven

Senelerdir evimi kiralarken yardım aldığım Arzu hanım ; ilginiz, samimiyetimiz, güleryüzlülüğünüz ve emekleriniz için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

D******* H*******

Arzu hanım geç saat olmasına rağmen daireyi bize fenerle sunum yaptı, işlemler esnasında bizimle çok ilgilendi, kendisine çok teşekkür ederiz.Çok keyifli işlem oldu, samimiyetinden ilgisinden çok memnun kaldık .Başarılarının devamını diliyorum.

Gülsami Ayan

Remax Ailesi ve Arzu Hanım'a Hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarınız ve desteğinizden dolayı teşekkür ederim.

Habibullah Hafız

Arzu hanım tüm sorularımızı cevaplamış, evin eksiklerini tamamlama konusunda yardımcı olmuştur. Güleryüzü ve çözümleyici davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

H******* D*******

Arzu hanım, düzenli bilgilendirme yapan, sorunları çözen, konusuna çok hakim ve güven veren çalışma tarzı ile tüm süreçte yanımızda hissettiğimiz profesyonel bir kişi.Kendisi ile çalışmak gerçekten benim için çok büyük rahatlıktı.Umuyorum yeniden çalışma fırsatlarımız da olur.

Huriye Kuran

Arzu hanım yardımcı olduğunuz içim teşekür ediyorum. Süreci profesyonelce yönetti. Çok teşekkür ederiz.

Derya Gökçek

Arzu hanım hızlı geri dönüşleriniz ve aksiyon alışlarınız nedeni ile hiçbir mağduriyet yaşamadık teşekkür ediyorum

Ö******* A*******

RE/MAX Gold da çalışan bizi kısa sürede ev sahibi yapan Arzu Keskin hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum saygınlığı guler yüzlülüğü cana yakın işinde başarılı aktif 10 numara super bir insan. Başarılarının devamını diliyorum saygılar.

Mert Özle

Arzu hanımın gösterdiği ilgi ve samimiyeti başka hiç bir emlakçıda bulamazsınız. Kendisinin şu ana kadar görüştüğüm en iyi emlakçı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kendisine yardımları için minnettarlığımı iletiyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

O******* Ş*******

İşini severek, profesyonel bir şekilde takip eden ve uygulayan ender Emlak danışmanlarından. Kendisine ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Remax ailesine ve size başarılarınızın devamını dilerim... Saygılarımla

Melike Türkdoğan

Gerek evimizi satın alırken gerekse kiralarkenyaptığınız çabalardan ve iyi niyet ve güleryüzlü halinizden dolayı şahsınıza teşekkürü borç bilirim.Yine emlak işimiz olsa ilk başvuracağım kişi siz olursunuz. Yakınlarıma tavsiye ediyorum edeceğimde Başarılar diliyorum.

İsmail Özüdoğru

Arzu Keskin Hanımefendiye ilgileri için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim samimi ve güleer yüzlü karşılamaları için saygı ve sevgilerimi bir kez daha belirtirim..

Ensar Acar

Arzu Hanım; Müşterilere olan ilgi alakadan dolayı çok memnun kaldım. Birebir olarak ilgi gösterildi. Merak ettiğimiz tüm konular hakkında açık ve net olarak bilgi verildi. Herşey için teşekkürler.

Nurten Öztürk

Sevgili Arzu keskin başarılarını anlatmaya kelime yetmez. Duruşun ve kişiliğin harbi açık sözlü olman işinin ehli olman en güzel başarı simgendir. Rabbim her daim yolunu açık etsin, seni seviyor ve saygı duyuyoruz.

Selvet Topçuoğlu

Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. Yıllardır sizinle çalıştığımız için çok memnunuz. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, çalışma ahlakınız ve hızınız için minnettarız. Remax Gold Danışmanı Arzu Keskin Hanımla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizi ve firmanızı tüm tanıdıklarımıza tavsiye eder ve bizde sizinle yola devam etmeye mutluluk duyarız.

Gülten Topçuoğlu

Sayın Arzu Keskin Hanım ve Remax ile çalışmaktan çok mutlu olduk. Güler yüz ve hızlı iş yapmanızdan çok memnun kaldık. Sizi tüm dostlarımıza tavsiye ederiz.

Mehmet Yürekli

Sahibinden.com'dan daire ararken Remax şirketni bildiğim için güvenerek gittim ve beni güleryüzle karşıladılar Arzu Keskin ve Derya Kıymaz hanımefendi ile eve giderek fotoğraflarda bakarak beğendiğim daireye onayladıktan sonra kendi araçları ile Remax Gold ofisine gittik ve ofisteki çalışan arkadaşlarda Aile ortamını, samiiyeti sacıkkanlılıgı ve güveni vererek, Remax'a gözüm kapalı inandım ve evimi tutup sözleşmesini yaptım. ilginiz için çok teşekkür ederim:)

Hasan Hüseyin Çetin

Evimi kiraya vermek için sizinle iletişime geçtiğimde güler yüz ve göstermiş olduğunuz nezaket ve hızlı işlemleriniz için çok teşekkür ederim. saygılarımla..

Buğra Doğukan Saatli

Kiralık emlak arayışımızda bize gereken ilgi ve alakayı göstermiş olduğunuz ve yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Buse Gözel

Kira için ev baktığımda ilk olarak Arzu hanım ile iletişime geçtim . Kendisi çok yardımcı oldu ve bütün beklentilerimi cevapladı. Eksiksiz olarak tüm sorularımı yanıtladı. Profesyonel bir ortamda, profesyonel bir insan ile görüştüm. Acil işim olmasına rağmen çözüm yaratarak yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim. Güler yüzlü ve çözüm odaklı olması bana zaman kazandırmıştır.

Sevgi Yılmaz

Ev sahibi olmamizda buyuk etkisi olan ve her konuda destegini esirgemeyen kafamizdaki tum.soru isaretlerini kaldiran insanlarla iletisimi muhtesem olan Arzu hanima hersey icin cok tesekkur ederiz

Yakup Karataş

Kisa sürede dairemi kiraya verdi .Kendisi ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. Profesyonel hizmetin adı kesinlikle. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra emlak danışmanız kesinlikle Arzu Keskin.

Murat Mutlu

Arzu hanımla irtibata geçtiğim andan itibaren bizimle igilenmesi gayet güler yüzlü iletişimi bizi çok mutlu etti. Kendisi ile çalışmak çok keyifliydi bize her konuda yadımcı oldu sağolsun . Başarılar diliyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tuğba Yuva

Arzu hanım ile yolumuz bir yakınımız vasıtasıyla kesişti, bizi ailelerinden biri olarak görüp misafir ettiler güler yüzleri tatlı dilleri yapmış olduğu işte başarıları daim olsun evimi bir hafta bile olmadan kiraya verdiler vermiş oldukları katkıdandolayı çok memnun kaldıkve çalışmaya devam edeceğiz . Herşey için teşekkürler. Başarılar diliyorum..

Önder Özçam

Re/max ailesine evi kiralamamda gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederim. Bilhassa gösterdikleri nezaket ve her konuda yardımcı olmaya çalışmaları beni fazlasıyla memnun etti. İyi çalışmalar dilerim.

Nadir Onay

Arzu Hanım, Aslında sizden şikayetçiyim desem doğru olur çünkü çok kısa sürede dairelerimizi sattığınızdan dolayı gayrimenkul satış zevkini pek çıkaramadık ;) tabiki bu işin espirisi :) İşinizi çok iyi yaptıgınız ve profesyonel güler yüzlü yaklaşımınızdan dolayı sizi tebrik ediyor, tapudan çıkarken birlikte nice resim çekilmeler nasip olsun diyorum... ;) İyiki sizi tanıdım, iytiki varsınız nice güzel satışlara ablacığım...

Emine Eneren

Profesyonel sunum için teşekkür ederiz

Kanber Mirzaoğlu

Sevgili Arzu hanım 1 ay gibi kısa sürede 3 dairemizin satışındaki profesyonel işinin ehil tavrınıza halen şaşkınlık yaşıyoruz (!) İnanıyorum ki sizinle bundan sonrada daha çok alımlar ve satımlar yapacağız... işinizi sahiplenerek hiçbir sıkıntı yaşatmadan Alternatifler yaratıp, yapmış olduğunuz bu satışlarda zor ve zaman alan herseyi deneyiminiz, çözüm odaklı becerilerinizle kısa sürede neticelendirdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum... Başarılarınız daim olsun, yüzünüzden tebessüm ve gülücükler eksik olmasın... Kanber Mirzaoğlu

Mehmet Gürsoy

Bir iş yaparken en çok aradığım şey, çalışma arkadaşlarımla dostluk ilişkisi içinde olmaktır. Bu bakımdan Arzu Hanım sıcak davranışları ve insana güven veren tutumu ve pratik çözüm üretme becersiyle kisacık birlikte olmamıza rağmen benim için çok iyi bir çalışma arkadaşı olduğunu gösterdi. Teşekkürler Arzu Hanım.

U******* A*******

İstanbul olan il bölgemde ikametim konusunda bana yardımcı olan Arzu Hanım, Nafi Bey ve Mehtap hanıma teşekkürlerimi iletirim. Organizasyon sıralmaları dakik ve net olup, bir yabancısı olduğum ortamda işlerimi oldukça kolaylaştırıldı. Güvenilir şekilde yaptıkları işlerinin devamını dilerim..

Hüseyin Bayıroglu

Arzu hanım güler yüzlü, işinde pratik ve başarılı bir kişidir. Daire satınalma ve tapu işlemlerini kısa sürede tamamladığı için teşekkür ederim.

Kanber Mirzaoğlu

Sevgili Arzu hanım, Kısa bir sürede gayrimenkullerimize doğru fizibilite raporlarının çıkarılmasında dükkanımızın satışında dairelerin satışında hızlı ve sorumluluk bilinci içerisinde, iş ciddiyetine kurumsal bir yaklaşımla göstermiş olduğunuz gayret ve çabalarınıza özellikle teşekkür ediyorum... Bu işinizi severek yapmanız ve profesyonel bir danışman olarak güvenimizi kazanmanız daha nice alım satımlarımızın olacağı teminatını bizlere fazlasıyla verdi, ilgi alakanıza ve samimi tavrınıza içten teşekkürler, başarılarınız daim olsun...

İsmail Yılmaz

Arzu Hanim ilk ev bakmaya geldiğimizde göstermiş olduğu ilgi alakayı tasindiktaktan sonra da göstererek her konuda yardımcı olmuştur. Kendisine ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Buğra Çalışkan

Ilgi ve alaka en ust fuzeyde kiraci olmama ragmen kendimi ev sahibi gibi hisettim her seyle ilgileniliyor her sey icin cok tesekkur ederim

Itır Ulusoy

Arzu hanım tam bir profesyonel olmasının yanı sıra kişisel inisiyatif kullanıp bizi ev sahibi yaptı çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Ulusoy

Satın alacağımız daireyi gezdiğimiz ilk günden buyana bizimle ilgilenmesi alakadar olması ve işlemlerimizin hızlı ilerlemesi için elinden geleni yapmış olması müşterilerine ne kadar önem verdiğininin göstergesidir. Ev satın alacak veya kiralayacak kişilere söyleyebileceğim Arzu hanıma güvenmenizdir. İşinde ne kadar başarılı bir insan olduğunu satın alma sürecinde bize göstermiştir. Arzu hanım her şey için çok teşekkür ederim.insallah tekrar sizinle çalışma fırsatımız olur... saygılarımla..

Umut Acar

Arzu hanım sizinle çalışmak çok güzeldi. Ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Baştan sona kadar hep isinizin başında durdunuz sagolun

Yusuf Şahin

Satın alacağımız daireyi gezdiğimiz ilk günden buyana bizimle ilgilenmesi alakadar olması ve işlemlerimizin hızlı ilerlemesi içinden elinden geleni yapmış olması müşterilerine ne kadar önem verdiğininin göstergesidir. Ev satın alacak veya kiralayacak kişilere söyleyebileceğim Arzu hanıma güvenmenizdir. İşinde ne kadar başarılı bir insan olduğunu satın alma sürecinde bize göstermiştir. Tekrardan buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Sizinle çalışmak güzeldi.

Sedat Karahan

Son zamanlarda karşılaştığım isini duzgun ve durust bir sekilde isini titizlikle ve guvenle yapan nadir insanlardan.

Oktay Yildirim

Arzu Hanim, la uzun yillardir Tanişiyoruz Yaptiği işin gercekten hakkini Veren güvenilir sektöre hakim benim herzaman önceliki tercihim, dir kendisine buradan Başarilarnın Devamini Diliyorum iyiki Tanimısim sizi

Enes Celil

Arzu hanım işinin eri herkonuda alıcıya yardımcı oluyor çok güvenilir bi insan ben ev aldım toplam harcadım vakit 6saat gerisini kendisi hazırladı saolsun böyle güvenilir insanla tanıştım için mutluyum çok teşekkür ediyorum kendisine

Ömer Güler

Enerjisi yüksek müşteri ikna kabiliyeti, pozitif enerjisi, işinin uzmanı ve sakinligiyle başarılı emlak danışmanı..

Subutay Balcı

Arzu hanım istediğimiz evi bizlere cok kısa sürede bularak süreçten sonraki kısımlarda da yardımcı oldu tekrar kendisiyle çalışırım ve dostlarıma tavsiye ederim

Tahsin Alperen Özkan

Müşterileriyle son derece ilgili olması bir yana çözüm odaklı ve pratik yaklaşımları ile bizi çok kısa ve kolay bir şekilde ev sahibi yapan kişi. Rehberimde profesyonel emlakçı abla diye kayıtlı kendisi. Emekleri için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sefa Kaya

Arzu hanım dairemizi çok kısa sürede kiraya vererek bizi şaşırtmadı daha önceki dairemizide çok kısa sürede bizi yormadan kiraya verdi kendisine teşekkür ederim. Başarılar dilerim...

Ümit Bekci

Arzu hanım işini layıkıyla yapan bir elak danışmanı kendisine teşşeür ederiz.

Büşra Duman

Arzu hanım tek kelimeyle harika bi insan işini çok seven ve titizlikle yapan bi insan kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini işinde ve insan ilişkilerinde çok başarılı ben çok memnunum kendisinden Tanıştığım için çok memnun kaldım ve güleryüzünden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum️

Tülay Eymur

Samimi davranışınız ve göstermiş olduğunuz ilgi alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim İşini titizlikle yapan, işinin ehli bir insan. Başarılarınız daim olsun sayın Arzu Keskin

Ali Çakmak

Arzu kızım benim dairelerimi titizlikle kiraya veriyor kendi evi gibi ilgileniyor ben kendisinden çok memnunum işinide severek yapması beni çok mutlu ediyor.. Başarılar diliyorum..

Şükrü Ayber

Göstermiş oldugunuz ilkiden dolayı çok teşekkür ederim sayenize işlerimiz bir gün içinde halloldu .

Necdet Kabakcı

Önce ev aldırdı Sonra da kiraya hızlı bir şekilde verdi Şikayetçiyim sizden Arzu hn. Hem hızlı hem profesyonel ve çokda hanımefendi Başarılarınızın devamını dilerim

Nurtten Çakır

Remax. Sayın .Arzu keskin hanıma çok teşekkür ediyorum. Saygınlığ güler yüzlülüğü cana yakın işindedeyse başarılı . Çok minnettarım. Süper bir insan., ve yardımına gelince 10 numara. Başarıların devamını diliyorum saygılar

Salih Şeninanç

Arzu hanımın ikna kabiliyeti konuya hakim oluşu ve net ifadeleri sayesinde daireyi hiç görmeden tuttum.Kendisine güler yüzlü hızlı ve net davranışları için teşekkür ederim.Ayrıca emlak sektöründeki konulara hakimdir.İş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Cüneyt Başalar

Arzu hanım dairemizi kısa sürede kiraya verdi.İşini severek ve titizlikle yapması kendisiyle sürekli çalışmamızı sağlamaktadır. Kendisine çok teşekkkür ederim. Başarılar diliyorum.

Nadide Tonun

Arzu hanımı aradığımda bize karşı çok sıcak bir konuşmayla daha evi görmeden verdiği enerjisiyle etkiledi, kendisinden çok memnun kaldık, işlemlerimizi kısa sürede halledip eve taşınmamızı sağladı. Çok teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim...

Abdulkadir Erki

Remax Gold Da nışmanı Arzu Keskin hanımefendi kiralama sürecinde gerekli bütün tamamen memnuniyetim için elinden gelenin fazlasıyla yanımda oluşundan dolayı teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Mesut Yılmaz

Bünyenizde çalışmakta olan Arzu Keskiin emlak danışmanı olarak çok başarılı ve beklentileri müşteri isteği doğrultusunda insanların arzu ettikleri evleri bulmada başarılı olarak görmekteyim. bir evim var ve bunu iyi şekilde kiracı buldugundan dolayı memnun hissediyorum. çalışma hayatında profesyonel davrandıgından dolayı başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler Remax Gold.

Hülya Bozdemir

Arzu hanımın verdiği bilgiler doğrultusunda herşeyden memnun kaldık. Kendisi herşeyle birebir ilgilendi, başarılarının devamını dilerim.

Mehtap Sürel

Sn. Yetkili Remax Gold'a yakın zamanda bir daire için görüşmeye gitmiştik. Sn. Arzu Keskin ve Sn. Özlem Bayar ile bugün kira kontratımızı imzaladık. Güvenle ve çok memnun olarak ayrılıyorum. Teşekkürler.

Yeliz Koçer

Remax Gold danışmanı Sayın Arzu hanımın gerek güler yüzü, müşteriye davranışı ve başarılı çalışmalarından dolayı aşırı memnun kalmış bir müşterisiyim. iş bitirici özelliği ve mükemmel çözümlerinden dolayı kendisine teşekkürler diler ve başarılarının devamını dilerim. Sizden iyisi yine sizsiniz :)

Abdurrahman Uzun

Gold Ofisinde beraber çalıştığım Özlem Bayar ve Arzu hanım'a teşekkür ederim. Uygun koşullar altında kesinlikle hızlı ve kaliteli bir hizmet sundular.

Mert Özle

Arzu hanımın ilgi ve samimiyetini başka hiç bir yerde bulamazsınız. Kendisinin şu ana kadar görüştüğüm en iyi emlakçı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kendisine yardımları için minnettarlığımı iletiyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Abdullah Kırmızı

Aru hanımdan memnun kaldım. herhangi bir sorun zorluk yaşanmadı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Osman Şahinbaş

Arzu hanfendi ye Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim. Profesyonel, iyi bir donanıma, yönetimsel becerilere ve etkili iletişim gücüne sahip ender emlak danışmanlarındandır. Saygılarımla

Betül Akdemir

Arzu hanım tanıdığım en ilgili yardımsever emlak danışmanı, anlaşma aşamasında gerçekten çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim. Arkadaş olarak kalacağımızı umuyorum. Başarılar Dilerim.

Yasin Sadıkoğlu

Arzu hanımın ilk görüşmeden itibaren evi tutma yerleşme ve diğer işlemlerin bitmesinde emeği çok fazla, bu emeklerinden dolayı ilgi ve alakasından çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim . Kendisine çok teşekkür ederim.

Fuat Akşahin

Yine evimizin kiraya verilmesi hususunda bize yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler. Tam bir profesyonel

Aynur Kaya

Canım Arzum, Herşey için teşekkür ederim, çalışma prensiplerin ve gayretin sayesinde evimi kısa sürede kiraya verdin. Çalışmalarında başarılar diliyorum şansın bol olsun.

Burak Yener

Emlak kiralama konusunda firmanız ile çalışmak isteyişimin sebebi sorun yaşamadan bir ev kiralamaktı, düşündüğüm gibide oldu Arzu hanımın profesyonelce yaklaşımı takdire değerdi.Kendisine ve firmanıza teşekkür ederim.

Sevim Özen

Öncelikle ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim, Arzu hanım dairemizi kiralama konusunda size olan güvenimizi boşa çıkarmadınız ve bizleri doğru kişilerle bir araya getirdiniz, bundan sonraki işlerimizdede birlikte çalışmak dileğiyle Başarılarınız daim olsun..

Selma Özgan

Öncelikle 7/24 hizmet gibi olduğu için durumdan karşılıklı hoşnut olmuşuzdur inşallah, Arzu Keskin hanımın samimiyeti güleryüzü işin bonusu oldu.Sizi çok sevdik Arzu hanım Saygılarımızla

Emre Tigrit

Arzu hanım işi konusunda çok titiz aynı zamanda iş takibi süper ev kiralamak için Aydın'dan geldik bizimle birebir ilgilendi ve aynı gün evi tuttuk, kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum..

Derya Kıymaz

Remax Gold danışmanından Arzu Hanıma güvenilir, samimi ve içten yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Yılmaz Ataç

Yapılan bütün işlemlerdeki görüşlerim gayet olumludur ayrıca tavsiyede edebilirim.

Çiğdem Yazıcı

Ben Ayhan yazıcı Çiğdem yazıcı yeni tanışmamıza rağmen bizlere davranış ve samimiyetten dolayı teşekkür ederim bir daha dünyaya gelsek yapıcağiımız bütün işlerimizi Arzu hanımla yapmak isterdik iyi ki tanımışız.

Ensar Kartal

Arzu Hanım Kardelen Sitesindeki dairemizi kısa vadede titizlikle kiraya vermiştir.Kendisi tüm işlemlerle bizzat ilgilendi biz sadece imza kısımlarında bulunduk her şey için teşekkür ederiz Başarılar dilerim.

İsmail Hakkı Görgülü

Arzu hanımı aradığım andan itibaren bütün sürede her daim yanımda ve sorularıma cevap vererek kiralama işlemini tamamladı.kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Sefa Kaya

Remax'tan Arzu hanımdan oldukça memnun kaldım. Dairemi kısa süre de kiraya verip iyi bir kiracı buldu. Teşekkürlerimi iletiyorum Remax ailesine.

Timur Celebi

Ev satisi cok stresli bir istir. Birkac kez tecrube ettigim icin soyluyorum Arzu hanim gibi guvelinilir bir kisi ile calisirsaniz tum endiseleriniz ortadan kalkiyor. Kendisi, daha once kiralama konusunda destek verdigi Pendik'teki evimizin satis islemini harika yonetti. Alici/satici arasindaki iletisimin yonetilmesi, tapu islemlerinin sorunsuz halledilmesi, satis isleminin baslangicinda detayli/dogru bilgilendirme baslica cok memnun kaldigim alanlar diyebilirim. Havalanindan alma/birakma, gun boyu taraflarla ilgilenmesi ile beklentimi asti.

Özgür Karakuş

Merhabalar ekibinizden arzu keskin hanımla tanıştık bize tandoğan köşklü inşaat kardelen sitesi projesinden daire kiralamasında çok hızlı hizmet ve siteye hakimiyet konusunda çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum

Derya Ozturk

dankeschön tür die schöne beratung und für ihre hilfsbereitschaft. die wohnung ist wunderschön ich freue mich das ich die wohnung habe. danke nochmals an frau arzu keskin

Sevil Bağrıyanık

Merhabalar Aslında söze nereden başlasam bilemiyorum çünkü herşeyiyle 4 + 4 olan arzu hanım ve ekip arkadaşlarına çok çok teşekkür ederim her soruma sıkılmadan cvp veren olan sorunlarla birebir ilgilenen satış olsun kiralama olsun inanılmaz ilgi alakasıyla kesinle herkesin tanıması gereken bir insan arzu hanım güler yüzü samimiyeti içtenliği sadece hoş sohbetinden ev alınıp kiralana bilinir kendisine çok teşekür ederim iyiki arzu hanımı tanımışım iyiki remax la karşılaştım herkesi remax ve arzu hanımla tanışmaya bekleriz hadi geç kalmayın

Kadir Karabayır

Remax ve Arzu Hanımı tanıdığım için çok mutluyum çünkü ev ahibi olmamız sürecinde sürekli güler yüz ve hoşgörüyle karşılandık.Her türlü soru ve merak ettiklerimize bıkmadan cevap verdiler. uzun ve yorucu bir süreç sonunda tapumuzu aldık. Özellikle Arzu Hanım'a ve Remax Gold Ekibine çok teşekkür ediyorum

Metin Kartal

Arzu şimdiye kadar tanıdığım emlakçı olayını kafamdan sildi, tüm işlemlerle birebir ilgilenerek benim zamanımı yok etmeden takibini yaptı kendisine her şey için teşekkür ederim.Başarılar Dilerim.

Halil Kepenek

Arzu Hnm dan ev tutmak çok zor oldu bizi sorularıyla test etmesi inanılmazdı ama bunu her iki taraf için yapıyordu, ve biz evi tuttuk bize güvenerek kiralama yaptığı ve titiz çalışmasından dolayı teşekkür ederim. ON NUMARA DANIŞMANLIK YAPIYOR

Abır Adıb Ogul

Mr. Arzu was very helpful and wıth good hospıtalıty

Beyhan Çevik

Arzu Keskin ile dairemi kiraya vermek için çalışmaya başladım.Kendisi çok ilgili ve yaptığı işe kesinlikle hakim.İsteklerimi dikkatli bir şekilde dinledi.Kendisi çok güler yüzlü ve ilgili.Bilgilendirme ve geri dönüşler konusunda memnunum.Umarım gelecekte birlikte tekrar çalışırız Teşekkürler.

Müberra Yeliven

Arzu Hanım, öncelikle samimiyetinizden ötürü teşekkür etmek istiyorum. Zihnimdeki olumsuz emlakçı profilini yıktınız.Bu güler yüzle başarılı bir çalışma hayatınız olmasını dilerim.

İbrahim Bağrıyanık

Arzu hanım Kardelen sitesinden aldığımız daireyi kısa sürede kiraya vererek bizi mutlu etmiştir.Kendisine teşekkür ederim.Başarılar diliyorum.

Sema Küpeli

Arzu hanım'la çalışmaktan iletişim kurmaktan ve güleryüzle ilgisinden çok memnun kaldım.Aklıma gelen herşeyi rahatlıkla sorabildim, herzaman güven verici şekilde cevapladı.Bundan sonraki işlerdede tereddüt etmeden çalışabileceğim 1 numara kişi Arzu hanım olacaktır.Kendisine Teşşekkür Ederim.

Gürkan Balta

Arzu Hanım; Güler yüzünüzden, samimiyetinizden, sizinle kolay iletişim kurabiliyor olabilmekten ve verdiğiniz hizmet kalitesinden Balta ailesi olarak oldukça memnunuz.Teşekkürlerimizi sunar başarılar dileriz. Gürkan Balta ve ailesi

Salih Erdoğan

Pendik ilçesi Kavakpınar mahallesinde bulunan Kardelen sitesinden daire kiralama esnasında bize göstermiş oldukları ilgi alaka ve hoşgörülü davranışlarından dolayı REMAX ailesine özellikle Arzu Keskin hanıma teşekkür ederim.

Suat Çakır

Arzu hanım'la son bir haftada şirketimize ait 3 dairemiz kiralaması ve kendim için kiraladığım daire dolayısıyla sıkça bir araya geldik kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz tavsiye ederim işini titizlikle yapan bir danışmandır.

M.akif Aydın

Sayın Remax GOLD Danışmanınız Arzu hanım bizimle çok ilgilenmiştir.Kendisine çok teşekkür ederim, kendimize ait dairelerinde satışını Arzu hanıma vereceğim başarılar diliyorum.

Oğuz Yılmaz

Uzun yıllardır çalıştığım ARZU KESKİN işinin uzmanı ince eleyip sık dokuyan, her zaman en iyi alternatifleri sunan bir emlak danışmanı olarak işinde yeterincde başarılı buluyorum.Profesyonelliğinin yanında karakter yapısından dolayı uzun yıllar çalışmak isteyebileceğim birisidir.

Ali Yıldız

İlgi ve alakası için Arzu hanıma teşekkür ederiz.Ev sahibi ile aramızda güzel bir köprü oluşturdu süreci yönetmesi çok iyiydi. Çok teşekkürler başarılar dileriz.

Ilgin Keskinel

Arzu hanım ile yaklasik 3 yıldir çalisiyorum, emlak sektöründe 1 numara diyebilirim. Çok calıskan, durüst, titiz gözünüz arkada kalmadan mülkünüzü teslim edip keyfinize bakin en iyi sekilde degerlendireceginden emin olabilirrsiniz. Tesekkurler Arzu'cum..

Yasin Serin

Arzu hanım ile daha yeni çalışmaya basladik. Ancak kısa sürede ıstanbuldaki elimiz ayağımız oldu. Sağolsun kendi dairesi gibi her sorunumuzla ilgilendi.Uzun yıllar çalışmak dileğiyle teşekkürler

Kenan Aşar

Arzu hanımla çalışmak çok keyifli sempatik güler yüzlü işini takip eden bir danışman herkese tavsiye edeceğim, sürekli irtibattta kalacağım .Kendisini işine bağlılığından dolayı tebrik ederim. Başarılar dilerim.

Selatattin Erkoç

Arzu hanımla evi görüp karar vermemiz arasında sadece yarım saat sürdü ve kontratı yaptık iletişimi süreci hızlandırması çok hoşumuza gitti.Kendisi hız konusunda inanılmaz tebrik ediyorum . Başarılar diliyorum.

Murat Eşgi

Uzun ve yorucu ev arayışımızın ardından imdadımıza Arzu hanım yetişti.Sunmuş olduğu kaliteli hizmetten çok memnun kaldım.Herşey için teşekkür ederim. Kendisini ev alma sürecimizdede mutlaka arayacağız.

Bilal Aşgenaz

Merhabalar Remax kalitesini zaten bilmeyen yoktur, fakat Arzu hanımın ilgisi ve alakası sayesinde yarım gün içerisinde daireyi tuttum.Herşey için tesekkür ederim.Remax Aiesi

Suat Çakır

Remax Gold ofis personelinizden Arzu Keskin ve Nazlı İlçi hanımların daire kiralama sürecindeki müşteri memnuniyeti noktasındaki yaklaşım ve pozitif davranışlarından dolayı memnuniyetimi belirtir çalışmalarında en kalbi duygularımla başarılar diliyorum.

Cahit Kurtaran

Remax Gold Arzu hanım'dan satışını yapmış olduğu Kardelen Sitesinden aldığım evi kısa sürede kiraya vermiştir.Çok seçici davranması işini takip etmesi bizleri çok mutlu etti.Kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.

Eray Keçeci

Arzu Hanım Dürüst, İlkeli, sözünde duran tutarlı, yükümlülüklerini yerine getiren ilgili bir satış temsilcisi, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.Başarılar

Mehmet Aygar

Arzu hanım dairemin kiralama sürecinde benim isteklerim doğrultusunda her iki taraf için de uygun olacak şekilde işlemi gerçekleştirmiştir.kendisine teşekkür ederim başarılarınin devamini dilerim.

Doğan Güneş

Arzu Hanımın ilgili ve güzleryüzlü yaklaşımından çok memnun kaldık. Ev ile ilgili gerekli ve extra bilgileri bizimle paylaşması çok memnun etti .Yardımlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Doğan Güneş

Arzu Hanım ın ilgili ve güleryüzlü yaklaşımından çok memnun kaldık .Ev ile ilgili gerekli ve extra bilgileri bizimle paylaşması bizi memnun etti. Yardımlarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Nilgün Arslan

Arzu hanımın ilgisi fayda sağlayan iletişimi hareketliliği enerjisi iş takibi kendisiyle iyiki tanışmışım dedirtti.Teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Ceyda Ceren Elbert

Benim danışmanım Arzu Keskin di kendisi ev bulma konusunda ve takibinde bizimle çok içtenlikle ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum

Simay Keklik

Arzu hanım bizim ev bulma sürecimizde çok yardımcı oldu.Kararımızı verdiğimiz andan itibaren herşeyin yolunda ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağladı bunun için çok teşekkür ederim.

Mustafa Demirer

Arzu hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok ama çok teşekkürler, Arzu hanım muhteşem bir insann Başarılarının devamını diliyorum.

Muharrem Karayel

Ev aramaya başladık ve Arzu hanımın ilanıyla başlayan sürecimiz Arzu hanımın bize olan ilgi ve alakasıyla evi tutma kararı aldık, sayesinde kendimizi müşteri olarak görmedik çok profesyonel ve sıcak kişiliğiyle güvenmek için için çok fazla sebep sunuyor insana Herşey için Teşekkürler

Revcan Karayel

Yeni evlenecek bir çift olarak ev arama sürecinde Arzu Hanımla tanıştık.İşini layığı ile yapan sorgulayıp ne istediğimiz anlayarak kısa sürede sonuca gittik .Yardımlarından sıcak ve samimi davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Tavsiyemdir bizim gibi çiftlere

Şaban Keşan

Arzu hanım sitemizin satışlarını yapan bizi temsil eden başarılı bir danışmandır.Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz inşallah kısa sürede satışlarımızı tamamlayarak yeni projelerde birlikte olmayı planlıyoruz. başarılar diliyorum.

Cahit Kurtaran

Arzu hanım la Kardelen Sitesinde daire alarak tanıştık bize her konuda yardımcı oldu sorulamıza istediğimiz yanıtları aldığımız içinde daire alma kararımız kolaylaştı.Kendisine çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim..

Serin Suna

Sayın Arzu Keskin Hanım;Gerçekten bizimle ilgilenmenizden, bize her konuda yardımcı olmanızdan, ilginiz v alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. İşinizde her zaman başarılar dilerim.

Meliha Tüfekçi

Herzamanki gibi Arzu Hanımın hizmetlerinden memnun kaldığımızı belirtmek istiyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Selma Uludağ

Arzu Hanımın satışını yaptığı Kardelen sitesi ni reklamlardan görüp aradım .Kendisi bizimle çok ilgilendi ve 3. gününde tapumuzu aldık yardımlarından sıcak ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Sevgi Uludağ

Merhaba, kardeşim Arzu hanımla tanışıp bir daire satın aldı, bende ona yakın olsun birlikte olalım diye geri kalmadım ve hemen Arzu hanımla iletişime geçip aynı kattaki diğer daireyi görmeden satın aldım Artık bizimde bir danışmanımız var diyorum. Şimdi sıra kiralamada Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Ümit Aydemir

Arzu Hanım'dan aldığımız ilgi alaka süper her zaman her daim hizmet almaktan mutluluk duyarım.

Ayşe Uğuz

Remax Gold Arzu Hanım bizlere göstermişolduğu ilgiden alakadan şahsım adıma teşekkür ederim .

Arash Khanjanı

arzu ıs a very good staff and for sure a good asset for the remax company . ı was really satısfıed wıth her job also she has excellent commınıcatıon wıth customers.

Seçil Eslek

Arzu Keskin Hanıma göstermiş olduğu ilgiden ve güleryüzden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca yardım severliliğinden ve sıcak kanlılığından dolayı da teşekkürü borç bilirim.

Oğuzhan Türk

Arzu Keskin Hanım'a;Güleryüzlü, ilgili olması ve yapıcı olmasından dolayı teşekkür ederim. Remax'in kalitesini bizlere bir kez daha hatırlatmış oldu.

Füsun Aydanoğlu

Sayın Arzu Hanım;Tüm süreçlerdeki ilgi, alakanız için çok teşekkür ederim. Her konuda ve her sorumda yardımcı oldunuz. Başka işlerde de sizinle çalışmak isterim. Tavsiyede ederim tüm yakın çevreme .

M.f Ahriye Çeliker

Sayın Remax Gold Firması temsilcisi Arzu Keskin Hanım ilgi, alaka ve sistemli hızınız için çok teşekkürler. Bizi hiç şaşırtmadınız. Çalışmalarınızda başarılar ...

Mesut Yeşilmen

Daire arama sürecimde güleryüzlü ve sempatik bir şekilde işimizi çözüp daire bulmamıza yardımcı oldular .Bu süreçte onlarla çalışmaktan çok keyif aldım teşekkür ederim .

Yunus Kaya

Remax Gold çalışanlarınızdan Arzu Hanımın ilk irtibata geçtiğimizden beri bize olan ilgisi, yaklaşımı ve ev sahibiyle bizim için sürekli irtibatta kalıp isteklerimizin hepsini ev sahibine kabul ettirdiği için ve yaptırdıkları için teşekkürler.

Yağız Demirel

Remax Gold çalışanız Arzu Hanım'ın ilgisi gerek ev konusunda yardımcı oluşu için teşekkür ederiz.Ev sahibi ile bizim aramızda gerekli bir uyum sağladı. Ev sahibinden sadece kombi istemiştik ama Arzu Hanım 'ın başarısı ve ikna edişiyle evin diğer ihtiyaçlarınıda hallettirdi.İlgisi için teşekkür ederiz.

Engin Ünal

Sn. Arzu Keskin ;Bugüne kadar Remax ile ilk defa iş yapmış bulunmaktayım .Arzu Hanım'ın ısrarlı şekilde işini takip ederek yapmış olduğu işi neticelendirmesinden dolayı çok memnun kaldım. Çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim .Sonrakı çalışmalarımızın da daha başarılı olacacağına inanıyorum.

Sadık

Arzu hanim ile 2015 sonlarinda tanistik, kendisinin ilimli yaklasimiyla ve yardimci olma çabasiyla bir ev aldim çok şükür. Her asamada yardimci oldu.. Allah iyi insanlar karşiniza cikarsin duasinin karsiligi bu olsa gerek...cok tskler..

Zübeyde Karataş

Arzu Hanm'la Emlak Konutları'ndan daieyi teslim aldığım günden beri çalışıyoruz., dairemi düzgün kiracılara vererek benim güvenimi kazandı .Satış içinde kendisiyle çalıştım, beni yanıltmadı, dairemi kısa sürede sattı . Kendisi güvenilir işini severek yapan bir danışman .Ailece kendisiyle görüşmeye devam edeceğiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim .

Zübeyde Karataş

Arzu Hanm'la Emlak Konutları'ndan daieyi teslim aldığım günden beri çalışıyoruz., dairemi düzgün kiracılara vererek benim güvenimi kazandı .Satış içinde kendisiyle çalıştım, beni yanıltmadı, dairemi kısa sürede sattı . Kendisi güvenilir işini severek yapan bir danışman .Ailece kendisiyle görüşmeye devam edeceğiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim .

Suat Çakır

Arzu Hanım kiracı çıkmadan evimizi tekrar kiraya verdi. Bizi hiçbir çalışmamızda mahçup etmiyor. Başarılarının devamını dilerim.

Hüseyin Yıldırım

Arzu Hanım güler yüzlü, güvenilir, aileden biriymiş gibi yanaştı. İlgili, alakalı her zaman rahat iletişim kurulabilen bir hanımefendi. Arzu hanıma çok teşekkür ederiz.

Yasin Serin

Kardelen Sitesinden aldığım daire bana ellerinden gelen her türlü yardımı yapan Arzu Kskin hanıma çok teşekkür ederim .Kendilerine işlerinde başarılar dilerim .

Mustafa Güreşci

Kavakpınar'daki Kardelen Sitesi'den aldığım daireyi bana sunan ve her türlü yardımda yanımda olan Arzu Hanım'a sonsuz teşekkürler. İşlerini özveriyle ve severek yapıyorlar.

Gökhan Süt

Arzu hanımla çalıştığımız günden beri çok memnunum.Ailemizden birisi, akrabamız gibi oldu.Çok güveniyoruz kendisine bütün işlemlerimizi haletti. Daireyi aldığımız günden beri alım satım ve kiralama işlemlerinde sabah akşam ne zaman bir sıkıntı olsa herzaman telefonuma cevap vererek problemleri hızlı bir şekilde bizi üzmeden haletti ve çözüme ulaştı. Arzu hanıma ve Remax Gold a çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Abid Elhamed

Arzu hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yabancı olmamıza rağmen bizimle çok ilgilendi. Başarılar dilerim.

Begüm Canatan

Remax ailesine, 5 senedir çalıştığım Arzu keskin ile yaptığım tüm çalışmalar başarılı olmuştur. Sınırsız güvenle imzaladığım yetki belgesini her türlü kullanabilir. Kendi evinden ayırmadığına eminim. Daha çok evim olsa, hepsinin yetkisini kendisine verebilirim. 5 senelik çalışmamızın sonucunda kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum..

İbrahim Ethem Keskin

Arzu hanımın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Bize çok yardımcı oldu, başarılarının devamını dileriz, saygılar.

Suat Çakır

Arzu hanım yine yeniden bir dairemizi kiraya verdi, istediğimiz kriterler de kiracı bulmasıyla her sorunu çözmesiye, kendisinden çok memnunuz daha uzun yıllar çalışmaya devam edeceğiz..

Adem Bozkuş

Arzu hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok memnun oldum, başarılarının devamını dilerim..

Ahmet Doğan

Sayın Remax Gold, Arzu Keskin hanımefendinin işlerimize olan yakın ilgisi ve tecrübesi hakkında memnuniyetimizi bildiririr Teşekkür ederiz.

Derya Öksüz

Sayın Arzu Hanım, bize gösterdiğiniz güzel ilgiden ve samimiyeinizden dolayı çok teşekkür ederiz.

Tayfun Ültay

Emlak danışmanım Arzu Hanım yapmış olduğu yardımları ve ilgisinden dolayı çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye edeceğim..

Metin Nasırbel

Merhaba uzun süreli ev bakmaktaydım. Arzu hanımı bil ilanı için aradım istediğim özellikleri söyledim 2.gün aradığım evi buldu 3 günde tapu yaptık, kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim..

Ceyhun Bayramoğlu

Arzu hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, bu sayede Remax'e bakış açım değişti, bundan sonra herkese tavsiye edeceğim Arzu hanımla çalışmak çok keyifliydi..Teşekkürler, Başarılar.

Suat Çakır

Arzu hanım yine bir dairemizi kısa sürede işleme çevirdi, hızına biz yetişemiyoruz. Kendisiyle uzun süreli çalışınca ne istediğimizi bilerek hareket etmesi bize sorunsuz kiracılar bulması konusunda güvenimiz sonsuz..

Nadire Koyuncu

Kiralama hizmeti aldığımız Arzu Keskin hanımın verdiği hizmetten Çok memnun olduğumuzu Güvenirliği Hızlı Çözüm Üretmesi Taşımada Olsun Diğer Konularda Olsun Sıcak Güler Yüzlü. ilgi alaka ve saygısından Çok memnun kaldık. Başarılar Arzu Hanım

Nilgün Emiroğlu

Merhaba Arzu hanımla uzun zamandır çalışıyoruz, kendisinden çok memnunum evimi kendi evi gibi pazarlıyor, değerlendiriyor. Kendisinden ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim başarılarının devamını diliyorum

İsmail Orhan

Arzu Hanım'ın ilgili, alakalı ve kibar olmasından dolayı çok memnun oldum, kendisine teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

Gökhan Süt

Arzu hanımla bu zamana kaar ki süreçte çok memnun kaldım, dairenin tarafıma satışından kiralma süreçlerine kadar tüm işlemler eksiksiz bir şekilde devam etti kendisinden çok memnunum, güler yüzlü, işini takip eden ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, kendisine teşekkür eder başarılar dilerim

Muhammet Acen

Merhaba, Arzu hanım kardeşime yakın olan binadaki ev arayışıma aynı binada daire bularak bize çok yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ederim Çok ilgili ve her işimizle alakadar oldu.Başarılar dilerim

Ersan Özkan

Arzu hn'ın satışını yapmış olduğu Pendik Kavkpınar Kardelen projesinden aldığım Dubleks'in satışını bugün gerçekleştirdik.Topraktan aldığım dairemi istediğim şekilde ve teslim gününden çok önce gerçekleştirdikleri için kendisine çok teşekkür ederim.Arzu hn birebir her konuyla ilgilendi hiç sorun yaşamadım, Projeyi herkese tavsiye ederim, başarılar.

Şaban Keşan

Arzu hanıma satış ofisimizi verdiğimizden beri satışları gayet güzel bir şekilde yönetti ve birebir tüm müşterilerle her süreçte takip halindeydi.. Özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum ve yeni projelerimizde de kesinlikle kendisiyle çalışacağımızı düşünüyorum.. Başarılar dilerim..

Yıldıray Satar

şebnem hn. ve Arzu hn. ile kiraladığımız 2+1 kiralık dairemizi eşim ve ben çok beğendik, Şebnem hn.sıcakkanlı davranışı ve daireler hakkında çok şeffaf bilgilendirme yaptı buda bize güven verdiği için başka emlakçılara çok fırsat vermeden şebnem hanımın ve Arzu hanımın tavsiye ettiği evi hemen tutmamızda aktif rol oynadı.

Maral Baysal

Arzu hanımla ev kiralama sürecinde tanıştık, kendisi her süreçte bana bizzat yardımcı oldu kendisiyle sürekli irtibat halinde olacağım ilerde ev alma sürecindede destek alacağım ve herkese tavsiye edeceğim. güler yüzlü samimi dürüst oluşuyla güvenilir bir danışman, herşey için teşekkür ederim.. başarılar dilerim

Okan Sarıkaya

Arzu Keskin Hanımı ilk olarak ev almak için ev aradığımız dönem de son derece profoyeneldi. Bize o dönem seçenekleri bol tutmuştu, daha sonra evi kiralamak için yine kendisi ile çalışma fırsatı bulmuştuk. Remax böyle bir profosyenele sahip olduğu için gurur duymalı.

Oğuz Sarıkaya

gayrimenkul danışmanınız Arzu keskin Hanım ile yaklaşık 1 senedir tanışmamıza rağmen ev alım-satımı ve kiralamada bu kaçıncı diyesim geliyor artık :) işin de bu kadar iyi, titiz ve takipçi bir danışmanınız olduğu için çok şanslısınız. Başarılarının devamını diliyorum.

Yusuf Dıba

Arzu hanım, arkadaşımla bana aynı binada ev bularak çok yordımcı oldu, bizi hiç mağdur etmedi. Bundan sonrada kendisini hiç bırakmayacağız, bizim danışmanımızdır, kendisine teşekkür ederiz..

Osman Makansi

Arzu hanım sayesinde iş yerimize yakın konumda bir ev bulduk.Kendisi her konuda bize yardımcı oldu, bundan sonra arkadaşlarıma mutlaka önereceğim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Arzu keskin gerek yaptiği işiyle Gerek Duruşuyla profsyonel olarak Bir Marka Haline Gelmistir Kendisine Başarilarinin Devamini Dilerim

Erkanözbaylar

SATIŞ SÜRECİMİZDEKİ YOĞUN GAYRETİNİZ PROFESYONEL YAKLAŞIMINIZ İŞ BİTİRİCİLİĞİNİZ İLE KISA SÜREDE GERCEKLEŞEN SATIŞIMIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER ARZU HANIM..

Adem Koçak

Arzu hanım'dan aldığım evi yine Arzu hanım aracılığıyla sattım. Kendisine desteklerinden, özverili çalışmalarından dolaı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.. Gayrimenkul denince aklıma, aklınıza gelecek isimdir..Teşekkürler.

Tuncay Karataş

Eylül ayı sonunda almış oldugumuz daire için bize elinden gelen tüm yardımı esirgemeyen Remax-gold Ailesine Özellikle'de Arzu Keskin Hanımefendiye Çok Teşekkür ederim.

Khayala Muradli

Arzu Hanım ilk aradığım günden bu yana bana gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. bunun için REMAX ailesine ve özellikle Arzu hanıma çok Tşekkür ederim..

Saadettin Çağlar

Arzu hanım'la 4 yıldır çalışıyorum. Evimin kiralama işini kendisiyle yürütü, yorum ve hiç sorunsuz kiracı adayları buluyor ve kendi evi gibi ilgileniyor. çalışmalarından dolayı çok memnunum, kendisine teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum..

Esra Özçekiç

Temsilciliğimizi yapan Sn. Arzu Hanım'ın sözleşme süremiz içerisinizde; yaklaşımı, iyi niyeti, konuya hakimiyeti, en önemliside süre içerisinde söz konusu olan dairemizi istenilen şartlarda kiralayabildiği için kendisine özelikle ve Remax ekibine teşekkür ederim..

Aslı Pars

Arzu Keskin hanımefendi bana yardımcı olduğunuz için çok çok teşekkür ederim. Bana bu güel evi verdiğiniz için size minettarım iyiki sizi tanımışım, iyiyki yollarımız kesişmiş. :)

Mehmet Kurt

Sayın Arzu Keskin çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Evimizi kiralama da bize çok destek oldu, başarılar dileriz

Muhammed Ayman Halabe

Merhaba, biz iki suriyeli arkadaşız 4 yıldır Türkiye'de yaşıyoruz. Arzu hanım ev bulmamız konusunda bize çok yardımcı oldu bütün işlerimizle ilgilendi kendisine teşekkür ederiz..

Şahin Akur

Danşmanım Arzu Keskin'den çok memnun kaldım. REMAX ailesine katıldığım için çok mutluyum. Kendisine işlerinde başarılar diliyorum

Çiğdem Gayır

Arzu hanım Tuzla'daki dairemin kiralanmasıda bize çok yardımcı oldu, şehir dışında olmamıza rağmen oradaymışız gibi işlemlerimizi halletti, kendisine desteklerinden dolayıo teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Sinan Tiryakioğlu

Kiralama hizmeti aldığım Arzu Keskin hanımın verdiği hizmetten memnun olduğumu, ilgi alaka ve saygısından memnun kaldığımı herhangi bir sorun sıkıntı yaşanmadığını beyan ederim..

Müslüm Kahraman

Arzu Keskin Hanfendinin kiralamamda yardımcı olduğu ev için gösterdiği ilgi üzerine çok memnun kaldım.. Kendisinin davranışı güleryüzlülüğü ve ilginsen dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Abdullah Aydın

Arzu hanım evimi kısa sürede kiraladığı için kendisine şükranlarımı iletiyorum. işlem sürecinde güleryüzlü, yardımsever ve hızlı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum

İpek Başarslan

Değerli Arzu hanıma öncelikle çok teşekkür ederim, bizimle çok iyi ilgilendi her konuda yardımcı oldu, samimiyetinden ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederim. sevgiler saygılar

Selen Cansın Ülger

Mevcut bulunan evimin ani satışı sebebiyle mağduriyetimin giderilmesine yardımcı olan, çalışmalarını kusursuz şekilde gerçekleştiren Arzu Hanım'a sonsuz teşekkür ederiz. Başarılı çalışması ve hızlı sonuçlanması için Arzu Hanıma minnettarız

Semih Bozkurt

Arzu Hanım çok ilgili, güleryüzlü, her konuda çok yardımcı olan bir danışaman. Herşey için kendisine çok teşekkür eder iyi çalışmalar ve başarılar dilerim

Şaban Keşan

Arzu hanıma göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim. Kendisiyle uzun zamandır çalışıyorum işine olan saygısını taktir ediyorum.. başarılarının devamını dilerim.

Mesut Batur

Nerhaba Arzu hanım arsa almamız konusunda bize çok yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Emre Meral

Remax Gold Ailesi; Arzu hanım çok ilgili ve her konuda yardımcı olduğu ilk olarak siz Remax Gold'a daha sonra Arzu hanıma teşekkür ederim.. Kaliteli hizmet anlayışınız için sizi tebrik ederim ve Arzu hanım gibi kaliteli sıcakkanlı bilgi verimli ve ilgili insanlarla çalışmanızı tebrik ederim.. Başarılarınız daim olsun.

Yıldız

Sevgili karseşim en acil durumlarda bile işindeki saygınlıgıyla çar çapuk evimizi bulup bizi feraha çıkardıgın için sonsuz teşekkürler ediyorum kardeşim başarılarını herzaman taktir wdiyorum ve gurur duyuyorum saygılarımla güvenilir bir adres arzu keskin

Yıldız

Başarı ve güven denilince bacım canım kardeşim arzu keskin . Herzaman dik duruşunla gurur duydugum ve örnek aldıgım insanlardan birisin başarılarının devamını diliyorum saygılarımla

Derya Suna

Arzu hanım'la kardeşim sayesinde iletişime geçtim, kendisi evimi 2.kez kiraya verdi. Her iki kiracımdan da çok memnun kaldım, yoğun çalışmam sebebiyle bütün işlerimi bizzat ilgilenerek gerçekleştirdi. Kendisine özverili davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum.. Başarılarının devamını diliyorum..

Suat Çakır

Arzu hanım herzamanki gibi yine aynı titizlikle dükkanımızı kiraya vererek kendisini tercih etmemizdeki profosyonelliğini ortaya koydu. Biz kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Bayram Keskin

Arzu hanım işinde başarılı kendisiyle iş yaptığım için çok memnunum.. Aileme en uygun aile apartmanı bulduğu için çok teşekkür ederim güvenli bir şekilde evimizde oturabiliyoruz..

Deniz Semercioğlu

Arzu hanım bitmek bilmeyen enerjisiyle bütün işleri pıt pıt hallediyor.☺ Ne zaman emlakla ilgili bir işim olsa Arzu hanımı arıyorum ve işlerim hemen PIT diye oluveriyor. Kendisine enerjisi, hızı ve azmi için teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum :)

Zeynep Keskin

Gerçekten çok memnun kaldım işinde bu kadar düzenli çalışan bulamazsınız, tavsiye ediyorum, Arzu Hanım işinde en iyisi diyebilirim..

Şaban Demiröz

Arzu hanımla kardeşim Sami bey tarafından tanıştım. Kendisi yapmış olduğumuz daireleri kiraya verdi, işini severek ve önemseyerek yapıyor, kiralık dairemizle satışa sunduğu daireler gibi ilgilendi hiç beklemediğim şekilde.. Branda ve broşür yaptırdı. Arzu hanım ailemizin danışmanı oldu. Başarılarının devamını dilerim..

Sami Demiröz

Arzu hanım'a yorum yazmak çok keyifli çünkü ailemezden biri, benim ve abimin dairelerini kiraya vererek bitirdi, şimdi de kızımla işbirliği içinde en kısa sürede onuda sonuçlandıracağından eminim.. başarılar dilerimm :)

İsmail Badacov

Arzu hanımla kiralama yaparken tanıştık. Kendisine işine verdiği önemden dolayı çok teşekkür ederim. bundan sonra tüm çevreme tavsıye ederim.. Başarılar dilerim..

Nilüfer Keskin

Arzu hanımla birlikte çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum, bu güzel temiz eve sahip olmama sebep olduğu için en güzel evleri bize sunarak muhteşem bir sunum sağladı, ailem adına ve kendim adına Arzu hanıma tesekkür ederiz..

Bilal Emre Kaynar

Arzu Hanım daire ile bilgilendirmeyi çok iyi bir şekilde yapmış olup, çok güler yüzlü, ilgili davranmıştır.Tavırları neticesinde evi tuttum..

Oğuz Sarıkaya

Kiralık dairemi kiraya vermek için Danışmanınız Arzu Keskin Hanım ile tanışma fırsatı buldum. İlgi, alakası çok iyiydi. Kısa sürede dairemi kiraya vererek işinde uzman olduğunu ispatladı. Kendisine ve Remax ailesine Teşekkür ederim..

Tuğba

Arzu hanım gerekten bu işin en iyisi diyebilirim harika ilgi tecrübe Güler yüzlülük işinde insan bu kadar profesyonel olabilir çok güzel evler gösterdi bize en uygunu buldu istediğimiz gibi bir eve sahip olduk çok teşekkür ederiz bundan sonra herkese tavsiye edicem

Melek

Sayın Arzu Keskin hanfendi ile 5 yıldır çalışmaktayım, her işimizi kendi işi gibi görüp çözüme ulaştırdığı için hiçbir şekilde gözümüz arkada kalmadığından kendisi ile çalışmaya devam ediyoruz bize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız, daha uzun müddet çalışmak dileğiyle..

Aynur Deniz

Arzu hanımın satışını yaptığı projedeki (Kardelen Sit.) dairemi kiraya verme dönemindeki seçici davranışı bize istediğimiz kriterde kiracı adayı bulması bizi çok memnun etti.Kendisi işine çok hakim teşekkür eder ve başarılar dileriz..

Gökhan Bayraktar

Merhaba çalıştığım işyerinin taşınması sebebiyle anadolu yakasında ev arayışına girdim ve Arzu hanımla tanıştım. Zor süreçte beni mağdur etmeden aynı gün içinde daire bulmamı ve kontrat yapmamı sağladı. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..

Gül Demircan

Arzu hanım tatilde olmasına rağmen bizi bu süreçte mağdur etmeden, Şebnem hanıma yönlendirerek işlemimizi çok kısa sürede gerçekleştirdiler.. Her ikisine de çok teşekkür eder başarılar dileriz.. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Turan Altınkurt

Daireyi satın aldığımız tarihten itibaren üçüncü kez gerek kiralama da gerekse tahliye de gösterdiği özverili yardımları için teşekkür ederim. Çalışmalarınız da başarılar dilerim..

Bakiye Aydın

Arzu hanım'la uzun zamandır evimin kiralanmasıyla ilgili çalışıyorum, şuana kadar evimi verdiği kiracılarda hiçbir sorun yaşamadım, kendi evini verir gibi kiracı seçiyor. Bu ihtimamından dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim.. Başarılarının devamını dilerim..

Sena Maraba

Arzu Hanım'a ilgisinden dolayı ve müşteri ilişkileri ve iletişim konusundaki desteğinden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah bir daha çalışmaya fırsatımız olur. Herşey için çok teşekkürler.

Baturay Çetin

Sayın Remax ilgilileri, Arzu hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakasından memnun kaldığımızı bilmek isteriz. Her iki tarafında taleplerine uzlaşmacı yaklaşımıyla hizmetini almış bulunmaktayız..15.06.2018 bayramın birinci günü olmasına rağmen göstermiş oldugu ilgi ve alakasından çok memnun kaldık.. Teşekküler

Tugay Değirmenci

Arzu Hanıma ilgisi ve güleryüzlülüğünden ötürü teşekkür ediyorum. Sert mizacının :) altındaki iyi yaklaşımı ve yardımcı oluşu müşterisini iyi şekilde karşılaması her haliyle işini mükemmeliyetle yapması son derece harıka. Kendisine teşekkürlerimİzi sunuyoruz. :) TEŞEKKÜRLER ARZU HANIM :)

Elif

Arzu hanımla ilk telefon konuşmamızda pozitif bir insan olarak çok olumlu bir imaj aldım.Telefon geri dönüşlerinde yine pozitif yapısıyla çok iyi çalışabileceğimi düşündüm.Buluştuk ve istediğimizi çok iyi anladığı için çok güzel hizmet vererek aradığımız evi bize buldu.Tanıdığım için çok mutlu oldum. Artık bir bir emlak danışmanım var diyebilirim:)

Fuat Akşahin

Arzu hanım ile tanışmamız evimizi satın alma hususunda olmakla birlikte zamanla yine ev alma ve de kiralama konularında kendisi ile çalışma fırsatımız oldu. Bölgesine hakim, anlık reaksiyonları takip edebilme yeteneği ve de en önemlisi işine olan bağı ile birlikte işinin en önemli gereklerinden biri olan üst düzey iletişim becerisi ile ...

Fuat Akşahin

bize ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı gösteren Arzu Hanım'a sonsuz teşekkürü bir borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

Nuralay Çetinkaya

ilgi ve alakasından dolayı Arzu hanıma teşekkür ederim

Fazlı Ergün

Arzu hanım'la dairemin kiralama aşamasında tanıştık evimi kısa sürede kiralayarak tüm işlemlerle birebir ilgilenere zamanı çok iyi yönetti kendisine çok teşekkür ederim.. başarılar dilerim..

Elif Ve Basri Yılmaz

Arzu Hanım'a ilgisi için ve çok güzel bir ev bulmamıza sebep olduğu için teşekkür ederiz :)

Sinan Kara

Acil ev arayışımızda, bize her konuda yardımcı olan, güler yüzlü danışmanımız Arzu hanım ve Özlem hanım' a teşekkür ederiz. Sürecin içimize sinerek geçmesinde ve kiralamayı hızlı bir şekilde yapmamıza çok yardımcı oldular.

Ayşe Erbay

Arzu Hn; profesyonel ve işbitirici yaklaşımınız sayesinde ev arama sürecimi hızlıca sonuçlandırdığınız ve sabrınız için teşekkür ederim. Sonraki projelerde görüşmek üzere başarılarınızın devamını diliyorum.

Şenol Kara

Arzu Hanım ile İşyeri kiralamamız vesilesi ile tanıştık.Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.Profesyoneller ile çalışmanın ne derece önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk.Kendisine gösterdiği alaka ve hızlı çözümler için teşekkür ediyorum.

Emin Hısım

Arzu hanım'la ev kiralama işlemi için tanıştık, bize göstermiş olduğu ilk evi kiraladık.. İşine hakimiyeti, güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederiz.. başarılar dileriz..

Mustafa Şahin

Arzu Hanım selam. Dairemi alırken sürecin en başından en sonuna kadar göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım, güler yüzlülük ve samimiyet için çok teşekkür ederim. İş hayatınızda hep başarılı olmanızı temenni ederim. Emekleriniz için teşekkürler

Sami Demiröz

Sevgili Arzu Hanımla, kızıma almış olduğum ev sayesinde tanıştık. City Life'daki dairemin satışında ve diğer dairelerimin kiralanmasında göstermiş olduğu ihtimamdan ve gülen yüzü güvenilirliği ve işine saygısından dolayı teşekkür ederim.Not:Kafamda algıladığım 'emlakçı' sözcüğünün yerine Emlak Danışmanı, sözcüklerini oturttunuz.. Saygılarımla..

Nurdan Yavuz

İlgi ve alakalı güler yüzlü davranış sergileyerek aracılığından memnun bıraktığı için kendisine teşekkürler..

Nurdan Yavuz

İlgi ve alakalı güler yüzlü davranış sergileyerek aracılığından memnun bıraktığı için kendisine teşekkür ederim..

Ömer Demiröz

Merhaba; Arzu hanım ile tanıdık vesilesi ile tanıştık. İlk görüşmemizdeki güler yüz ve sıcak kanlı sohbetleri benım üzerimde çok güzel bir intiba bıraktı.. İlk kiralama işini bir emlak firması ile yapmak pek cazip gelmemişti fakat Arzu hanım ile tanışıp iş yatıktan sonra yersiz bir endişe duyduğumu anlıyorum.. ilgi ve alaka için teşekkürler..

Hilal Düzkçeli

Arzu Hanım mesleğini çok profesyonel bir tavırla aynı zamanda, oldukça güleryüzlü ve sabırla yapıyor. kendisini bir çok kez aradım, her aradığım da nezaketle karşılandım, sorduğum sorulara detaylı bilgiler aldım. Remax ile ilk kez tanıştım ancak Arzu Hanım sayesinde aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.. sevgi ve teşekkürlerimle..

Gülnihal Cömert

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Arzu hanım'a teşekkürlerimi iletiyorum..

Melike Tüfekçi