Ticari Gayrimenkul Uzmanı&Yatırım Danışmanı

1981 yılında İstanbul"da doğdum. Tarabya Kemal Atatürk Lisesinin ardından 1999 yılında Yeditepe üniversitesi Uluslararası ilişkiler, 2003 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi işletme Fakültesinden mezun oldum. Halen Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünde Eğitimime devam etmekteyim.  2001 yılında Profesyonel iş hayatıma Tekstil sektörü ile başladım farklı pozisyonlar"da satış tecrübesinin ardından 2003 yılında Calvin Klein, Iceberg, Pinko, Toy G markalarının Türkiye Mümessili olan Golden Agent II Şirketinde Toptan ve Perakende Satış müdürlüğü görevini yerine getirdim. 2006 yılında Salomon Markasının Türkiye Mümessili CMS Spor Şirketinde Marka Müdürlüğü görevini 4 yıl sürdürdükten sonra askerlik görevimi tamamlamak için görevimden ayrıldım. 2010 Yılında ailemize ait bir gayrimenkulü kiralamak amacı ile Profesyonel yardım almak için gittiğim Remax Pro Gayrimenkule müşteri olarak gidip iş hayatıma danışman olarak devam ettim. 2011 Yılında Remax Pro Finanskent Proje Ofisinin Yöneticisi ve ortağı olarak başladığım görevime, 2013 yılından Re/max Pro gayrimenkulün Broker ve Genel Müdürü olarak devam ettim. 2017 ocak ayı itibarı ile Pro Gayrimenkuldeki ortaklığımı sonlandırarak 2017 Mart ayı itibarı ile Remax'in Kağıthane-Sarıyer bölgesi Vadistanbul Franchiseını alarak yeni ofisim Re/max İnvesti açtım. ALDIĞIM EĞİTİMLER ve SEMİNERLER Kariyeriniz Eğitimi, Bugünün Piyasasın da Portföy Almak Eğitimi, Ticari Gayrimenkule Giriş  Ticari Gayrimenkul Danışmanlığın da Farkındalık Eğitimi, CCIM 101 Eğitimi, CCIM 104 Eğitimi (Akredite Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı), Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek DRES Eğitimi, Konut Projeleri Satış Uzmanlığı Programı Eğitimi, Mpire Manangment People İn Real Estate Eğitimi, TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Fiyatlandırma Eğitimi. RESM İleri Broker Eğitimi, Momentum 2.0 Eğitimi.

Uzmanlık Bölgesi

Hamidiye Mah. / Kağıthane Ayazağa Mah. / Sarıyer Maslak Mah. / Sarıyer Levent Mah. / Beşiktaş

Uzmanlık Alanları

Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2010

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2014

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Talha Aydınbaş portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zeynep Paradeisopoulos

Kiraladığı villamız ile ilgili çok detaylı çalıştı ve kendinden emin bir şekilde işimizi halletti .işimizi başından sonuna kadar yakından takip ederek halletmesi bize güven verdi.

Rezzan Gigi Yakuppur

Sabırlı ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı uzun süredir kiralanamayan binamızı kiralamamızı sağladığı için Talha beye çok teşekkür ediyorum.

Sema Çoşkuner

aldığımız hizmet kalitesi çok iyiydi teşekkür ederim.

İbrahim Baysal

İnvest ofisi Broker’ ı değerli Talha Bey Vadi koruda olan ofisimizin kiralanma sürecindeki üstün performansı, sabrı ve profesyonelliğinden ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Jak Alfandarı

Talha Aydınbaş, mesleki bilgisi, deneyimi ve tecrübesi ile işini gerçekten titizlikle yapan ve son derece profesyonel bir emlak danışmanı. Kendisi ile komple binamızın kiralık/satılık sürecinde tanıştım. Hem binanın kiralanması, hem kira sözleşmesinin her iki tarafı da güvende hissettirecek şekilde hazırlanması süreçlerin planlanmasında son derece yardımcı oldu. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile planlı ve koordinasyonlu bir şekilde, güler yüzlü, çözüm odaklı çalışmalarından dolayı Sayın , Talha Aydınbaş'a yardımlarından dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim Jak ALFANDARİ TEM GAYRİMENKUL A.Ş

Serpıl Sarar

Remax İnvest emlak kiralama şirketinizin uzman görevlisi Öznur süslü hanım bizler için sağladığı kiralık ev arayışımızda gösterdiği: tüm ilgi içtenliği için tekrar tekrar teşekkür ederiz. tüm arayışımızın bizi çok yorup yıprattığı bir anda bizi karşılayıp en kısa sürede ev bulmamızı sağladı . Remax invest guruba ve özelliklede Öznur hanıma işlerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz. saygılarımızla

Cüneyt T.devrim

Talha Beye teşekkür ederiz. Kendisinin, yönlendirmesiyle ofisimizin dekorasyonu henüz sürerken kendisi bizi yeni kiracımızla buluşturdu.

Medich Zelh

Sorunsuz ve çok temiz bir süreçle ofisin kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Burak Tatlıcı

Talha Bey ve Betül Hanım'a gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Profesyonel bir kiralama süreci yürüttüler. Başarılarının devamını dilerim.

Nuber Özcamcı

Talha Bey çok profesyonel. Süreci başından sonuna güzel bir şekilde yönetti. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Refik Tanakol

Çok memnun kaldım. Teşekkürler. Talha Bey'in çalışma şekli son derece profesyonel.

Aydın Seyman

Sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde bir ay içerisinde mülkün satışı gerçekleşti. Kendilerine başarılar dilerim.

Gabi Nakkaş

Direk sonuca odaklanan, net ve öz tavrınızdan dolayı son derece memnunuz. Kısa bir süre içerisinde tüm formaliteleri layıkıyla yerine getirdiniz. Çalışmalarınızda başarılar diler, saygılarımızı sunarız.

İbrahim Öz

Talha Bey, çok kısa bir süre içinde arayışıma uygun şık bir ofis bulmamız konusunda yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Ruşen Mete Akyüz

Uzun yıllardır çalıştığımız Talha Bey, profesyonel ve kurumsal çalışmasıyla çok kısa bir sürede ofisimizin iyi bir kiracıyla buluşmasını sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Ülkü Özlem Gedik

Sizin ofisinizle çalıştığım için çok memnunum, çok kısa sürede istediğim hizmeti aldığım için çok teşekkür ederim. Gerek çözüm odaklı olmanız, gerek sorularıma hemen cevap bulmanız, ofisinizin yeniliği ve profesyonel görünümü ile beni etkilediniz. Her birinize ayrı teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

Selim Şahin

Kiralanması amacı ile Remax Invest'e teslim ettiğim dairemin tüm işlemleri sadece 8 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Ofis brokerı Sayın Talha Aydınbaş sektör bilgisi, deneyimi, düzenli bilgilendirme yapması ve işlem hızı ile sundu. Profesyonel hizmet kalitesi ve üst düzey müşteri memnuniyeti arayan herkese Remax Invest'i tavsiye ederim.

Mustafa Yetkin

Eksiksiz, profesyonel bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

Ahmet Serdar Tan

Gördüğümüz en profesyonel emlak danışmanı Talha Bey'e teşekkürler.

Gülriz Çantalı

Hayalimdeki eve kavuşmamda son derece profesyonel şekilde hizmet veren Remax Invest Broker'ı Talha Aydınbaş ve ekibine Gülen Yılmaz'a sonsuz teşekkürler. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerinde tekrar birlikte çalışmak ister ve herkesede referans verebilirim. Saygılar.

İsa Çetindağ

İş Takibi, anlayış ve desteklerinizden dolayı size minnettarım. Profesyonel çalışmanız adına kurumumuz adına size çok teşekkür ederim. İhtiyaç halinde siz ve ekibiniz ile mutlaka iletişime geçeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nevzat Atakan Kızılkaya

Talha Bey Verdiğiniz hizmet, detaylı paylaşım ve iş takibinizden memnun kaldık. Hizmetleriniz için teşekkürler.

Sema Çayıroğlu

Talha Bey, Vadistanbul'daki ofisimizin kiralanmasında göstermiş olduğunuz tempolu ve güven verici çalışmanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Emre Şerim

Kaliteli hizmet ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Cenk Kolot

Talha bey, kısa bir süre içinde emlak işlerimizde bizlere bu kadar kapsamlı bir şekilde yardım ve destekte bulunduğunuz için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Oylum Fins

Sevgili Talha, Olağanüstü özverin, profesyonel yaklaşım ve yardımların için başta sen olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına tek tek teşekkürlerimi iletmek isterim. Sevgilerimle

Deniz Kaya

Talha Bey Merhaba Tüm süreçten son derece memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz. Haberleşmek dileğiyle..

Zekeriya Ergül

Kiralama sürecinde vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü öncelikle teşekkür etmek isterim. Çok kısa bir zamanda istediğimiz özelliklere ve bütçemize uygun bir ofis kiralamamıza yardımcı oldunuz. Umarım başka işlerde çalışma imkanı buluruz.

Ahmet Albayrak

Talha Bey merhabalar, Yaptığınız kiralalama işleminden çok memnun kaldım. Bu kadar kısa bir zamanda kiralanacağını doğrusu beklemiyordum. Ondan da önemlisi, süreçte öncelikle fiyatlama ve kiralama yöntemini iş yerime gelerek birlikte belirlememiz, sonrasında süratle alternatifler arasında kiracımı bulmanız ve anlaşma esnasında yanımda durarak hem hukuki ve hem de insani son pürüzleri gidermeniz son derece profesyonelceydi. Çok teşekkürler, Ahmet Albayrak

Mehmet Özkan

Talha bey günaydın, Bizim açımızdan fazlasıyla memnuniyet verici bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Hem siz hem de mal sahipleri ne istediğini bilen kişiler olarak uyumlu ve rasyonel davranış sergilediniz. Gayrimenkul satın alma veya kiralama konusunda ihtiyaç duyan kişi ve/veya kurumlardan fikrimizi soran olursa mutlaka sizi tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. Teşekür ederiz. İyi çalışmalar diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.