DOST ELİNİZ ELİF...-Müşteri memnuniyeti ve istikrar Misyonum...
-Dürüst ve başarılı olmak Vizyonum...
-Azami gayret, empati ve dostluk Sözüm...- Doğma büyüme İstanbul Fenerbahçeliyim.
- Orta ve lise eğitimimi İtalyan Lisesinde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldum.
- İthalat ve satış yöneticiliği tecrübelerimden sonra gayrimenkul sektörünün en iyisi ve en güvenilir ismi RE/MAX ile çalışmaya karar verdim.
- Güven ve dostluk temelleri üzerine kurulu, profesyonel danışmanlık çerçevesinde, hizmet odaklı çalışmalarıma RE/MAX Armonide devam etmekteyim.
- Hedefim müşteri memnuniyeti, kaliteli, karlı ve sorunsuz hizmet verebilmek.
ALDIĞIM EĞİTİMLER :
RE/MAX KARIYERİNİZ EĞİTİMİ Barış Kılıçarslan
SATIŞ KAPAMA EĞİTİMİ - R.Gil Ostrander
TAPU İŞLEMLERİ UYGULAMASI EĞİTİMİ Metin Yeşil
TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ Tülay Yazar
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Elif Çelikel portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Ali Ertek

Elif Hanım çok iyi bir şekilde bizimle ilgilendi. Kendisinden çok memnun kaldık. Remax ailesine teşekkürü borç biliriz.

Ali Rıza Yörür

15.03.2022 tarihinde aldığımız arsada bize yardımcı olan Remax Armoni'den Elif hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldık. İşinin uzmanıdır. Allah hayırlı işler versin

Ferhat Demir

Arsamızın satış sürecinde Elif Çelikel hanım ile çalışma fırsatı bulduk. Sürecin ilerlemesinden ve hedeflediğimiz fiyata yakın bir fiyattan satmaktan memnun kaldık. Devamında da çalışmaya devam etmeyi umut ediyorum..

Ayşe Müge Oskay

Sn Elif Çelikel'in bizden kaynaklanan sorunlara rağmen gösterdiği anlayış ve güler yüzle gerçekleştirdiği satış işlemimiz için çok teşekkür ediyoruz. Emeklerinize sağlık.

Ülkü Gülel

Sn. Elif Çelikel ile Maltepe Havuzlar Sok. Oskay Apt. No:9 daire alımı konusunda çalıştık. Kendisinden ikili ilişkileri yönetmesi, zamanında bilgi vermesi ve tüm süreçlerde destek olması konusunda çok memnun kaldık. Farklı bir konu olursa yine çalışmak isteriz.

Uğur Cihan Tekant

Gayrmenkul alım sürecimizde, bilgilendirme, profesyonelliği ve ilgisi ile işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Benim için güvenilir, tecrübeli, doğru yönlendirici danışmandır. Remax Armoni - Elif Çelikel'e tekrar teşekkür ederiz.

Çağdaş Kavruk

Gayrimenkul Danışmanımız Elif Çelikel, sistematik, uyumlu ve dostane yaklaşımı ile, Moda Burnunda bulunan dairemizin satış sürecinin başarılı bir şekilde yürütülüp tatmin edici şekilde sonuçlanması konusunda gereken desteği fazlasıyla sağlamıştır. Emlak piyasasında taşınmazlarını değerlendirmek isteyen herkese öneririm.

Berfin Coşkunırmak

Elif Hanım iletişimimizin en başından beri çok ilgili, güler yüzlü ve bizi kiracı pozisyonunda çok rahatlatıcı davrandı. Son ana kadar güler yüzü ve iyi bir açıklayan olmayı bırakmadığı için ve bize olan yardımları için kendisine teşekkür ederiz. Bir çok yer dışında kendisi bize Re/max ile iletişimde kalmamızı gösterecek kalitede bir yolculuk yaşattı. Net, dürüst tavırları için ayrıca teşekkür ederiz.

Eda Yaşar

Kiracı olarak denk geldim. Her şey çok hızlı ve olumlu gelişti. Elif Çelikel hanıma çok teşekkürler.

Ekin Soysal

Gayrimenkul danışmanım Elif Çelikel ile 2007 yılından beri çalışmaktayım. Kendisini çok hızlı ve özenli çalışan biri olarak tanıdım. Daha sonra, kendi gayrimenkullerim ve müvekkillerimin gayrimenkulleri için de farklı çalışmalarda bulundum. Kendisi büyük/küçük demeden tüm işlerimi özenle ve mükemmel bir şekilde üstlendi. Bu sebeple, kendi yakın çevremde birden fazla emlakçı olmasına rağmen kendisiyle çalışmayı tercih ediyorum.

Erbil Ziylan

Sıcacık gülüşü, biz önce onu tanıdık sonra hayallerimiz için çıktığımız yolda hedeflerimize onunla en kısa sürede kavuştuk. Güler yüzü, disiplin anlayışı, çabucak anlama ve sorun çözme yeteneği ile bize verdiği hizmet için teşekkürler. Başarılarının daim olmasını dilerim.

Selen Moray

Güler yüzü ve her türlü meseleye dair hızlı, pratik çözümleriyle Elif Çelikel şu ana kadar çalıştığım en iyi gayrimenkul danışmanıdır. Kendisi sayesinde çok kısa sürede evimi sattım.

Hülya Demircioğlu

Elif Hanımı tanımaktan çok mutlu oldum. Kiralama işimizle çok yakından ilgilenip en kısa zamanda evi kiraya vererek bizi sevindirdi. Kendisiyle tanışmaktan ve güler yüzlü hizmetinden çok memnunum. Kendisine ve firmanıza teşekkür ediyorum.

Alara Yalçın

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar Elif Hanım oldukça yardımcı, samimi ve dürüst davrandı. Süreci kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Sanem Çelikel

Tüm satış süreci boyunca yanımda olan, işleri ve prosedürleri benim için kolaylaştıran, emeği ve ilgisiyle bizi yalnız bırakmayan danışmanım Sn. Elif Çelikel Çalışkan'a çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımı ve işindeki tecrübesi için kutluyorum.

Serdar Aydemir

Elif hanımla tüm pazarlama ve satış süreci içerisinde başta doğru bilgilendirme, güven ve mükemmel bir iletişim içerisinde çalıştık. Bundan dolayı başta kendisine teşekkürlerimi iletirken tüm Re/max ailesine de saygı ve sevgilerimi sunarım.

Kerem Gürman

Elif Hanım, gayrimenkulü görüş aşamasından satış& tapu aşamasına kadar (tapudan randevu alma& tapu işlemlerinin hızlandırılması dahil) tüm süreç boyunca sabırla bize yardımcı oldu. Enerjisi& güler yüzlü yaklaşımı bizi çok memnun etti. Elif Çelikel Hanıma yardımları& iş ahlakı için çok teşekkür ederiz.

Aylin Turnator

Sayın Elif Çelikel ile daha öncede birlikte çalışmış ve ilgisinden çok memnun kalmıştım. Tekrar bir emlak satışı için kendisiyle çalıştım ve çok kısa bir sürede satış gerçekleşti. Kendisine ilgisi, alakası ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

Gürcan Buzol

İşlemlerimiz hızlı bir şekilde tamamlandı. Çok teşekkür ederim.

Ali Oker

İçinde bulunduğumuz ay Remax'ın kurumsal kimliğine güvendiğim için dairemin kiralanması için şubenize başvurdum. Elif Çelikel ilk randevumuzda merak ettiğim bütün hukuki danışmanlığımı yaptı ve konuya hakimiyetiyle güven verdi. Son derece profesyonel ilgisiyle, önermeleri ve sektörü tanıması sayesinde 10 gün gibi kısa bir sürede hem kiracı bulmamızı, hem de kontratı imzalayıp süreci tamamlamamızı sağladı. Her aşamada ki ilgisi ve sektörü tanımadaki bilgileri için İstanbul'da her zaman aradığımız emlak danışmanı olacak.

Engin Taşkın Kuyumcuoğlu

Elif Hanım çok titiz, işinde özenli ve dahası sohbeti keyifli cana yakın ve profesyonel bir insan. Kiralama sürecimizi sorunsuz kendisi ile tamamladık. Her daim yanımızda olduğunu bilerek ofisinizden ayrılıyoruz.

Arzu Savun

Gayrimenkul Danışmanımız Sn. İnci Elif Çelikel, gayrimenkulümüzün satış aşamasına kadar her aşamada özverili, pozitif ve nazik yaklaşımını sürdürerek, gayrimenkulümüzün değerinde satışını sağlamış bulunmaktadır. Bu sebeple bundan sonra şahsım ve/veya tanıdıklarımın gayrimenkul danışmanlığı işlerinde önereceğim adres Remax Armoni ve Sn Elif Hanım olacaktır. Yeni işlerde görüşmek üzere. Teşekkürler Elif Hanım ve Remax.

Nil Telli

Sevgili Elif Çelikel hanımla birkaç aydır emlağımın kiralanması ve öncesinde de yeni ev alımıyla ilgili satış konusunda çalıştık. Etik, samimi, sıcak ve güven veren çalışmasıyla çok yardımcı oldu. Emlak işindeki en önemli unsurları kendisinde taşıması benim içinde bir şans. Kendisine teşekkür ediyorum.

Mehtap Kuş

Elif Çelikel hanımefendi ile tanışmaktan ve kendisinden danışmanlık hizmeti almaktan çok memnunum. İlgi, alaka ve hassasiyetine çok teşekkür ediyorum. Umarım kiralamak içinde değil satın almak içinde kendisinden destek almak isterim.

M.fatih Algan

Elif hanım tüm süre boyunca takipçi, doğru ve zamanında bilgi veren bir tarzda hareket etmiştir. Profesyonel bir yaklaşımla tarafları reel gerçekçi bir noktaya çekmiştir. Ayrıca pozitif tarzıyla da sürecin güzel bir şekilde sonlanmasına katkıda bulunmuştur.

İbrahim Lobut

Elif hanımın özel ilgi ve iş takibi sayesinde ev sahibi olduk. Memnuniyetimiz işlerin devamında da Elif hanım ile çalışmamız yönünde olacaktır. İşlerinizde başarılar dilerim. Teşekkürler.

Hasibe Yavuz

İlk deneyim ve bu kadar memnun kalınabilir mi? Bir daha ev alacak olsam, tekrar başvuru yapacağım tek kişi Elif Hanım olacaktır. Çok çok teşekkürler...

Berkay Tolga Pehlivan

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. Hızlı ve etkili bir şekilde daireyi kiraladık, bir sorun yaşamadım..

Giray & Hasibe Yavuz

Tuğlacıbaşı, Feneryolu'ndaki dairemizi satın alırken siz değerli Re/max çalışanlarına ve özellikle Sn. Elif Çelikel hanımın sıcak ilgisi bizi çok memun etti. Takiben evin alım-satım işlemlerinden, banka dahil olmak üzere, bizim sürekli yanımızda bulunup, tüm bu işlemlerin rahatlıkla yapılmasına çok katkıda bulundular. Dolayısıyla biz de içten teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde bolluk ve başarılar dileriz.

Musa Elçi

Elif hanımın satış işlemindeki ve pazarlamasındaki olağanüstü gayreti için teşekkürler ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık. Elif hanımı bu vesileyle tanıdık. Ben ve kardeşim çok mutlu olduk. Elif hanımı tanıdıklarımıza mutlaka tavsiye edeceğiz.

Güray Zorlu

Elif Hanımın verdiği samimi ve ciddi hizmetten çok memnun olduğumu her bakımdan kendisini tanıdıklarıma da tavsiye ettiğimi samimiyetle belirtmek isterim.

Kemal Şencan

3 kelime ile özetlemek isterim. - Hız - Güven - Sadelik Teşekkür ediyorum.

Seray Dikkaya

Sevgili Elif, seninle tanışmış olmanın bir şans olduğunun farkındayım:)Dost Eliniz Elif derken ne kadar da haklıymışsın şimdi bir dost kazanmanın ve profesyonel çalışmalarınla sonuca ulaşmış olmanın mutluluğundayım. Her şey için teşekkürler.

Anıl Hişmi

Kiralamak üzere bulduğumuz daire için ön bilgilendirme, ziyaret için randevu düzenleme ve sonrasında da detayları tarafımızla paylaşması konusunda sorunsuz hizmet aldığımız Remax Gayrimenkul danışmanımıza teşekkür ediyoruz.Kiralama süreci ve sonrasında da yakın iletişimi sayesinde hiçbir problem yaşamadık.Teşekkürler.

Ayhan Varan

Gerek ev kiralarken gerekse ev satın alırken bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka bugüne kadar tecrübe etmediğimiz kadar sıcak, yakın ve bir o kadar da profesyoneldi. Sayın Elif Çelikel'e şahsen ve kurum olarakta Remax Armoni'ye çok çok teşekkür ederiz.

Şaheste Varan

İlk tanıştığımız günden beri onun güzel enerjisi, sıcak insan ilişkileri ve profesyonelce iş yaklaşımı okadar çok hoşuma gitti ki benimde RE/MAX Armoni'de emlak danışmanı olmama vesile oldu. Doğru insan, doğru ofis ve doğru yerde olduğum için çok mutluyum ve Elif Çelikele çok teşekkür ederim herşey için gerek ev kiralamada gerekse ev satın alırken bize çok destek oldu.

Esra Kekeç Akduran

Elif hanım ile çalışmak işlemimizi çok kolaylaştırdı.Kendisi her adımda yardımcı oldu, yanımızda oldu. Sorunsuz bir şekilde işlemimizi sırası ile hallettik.Çok memnun kaldık.

Aytaç Etan

Elif hanım, güleryüzü ile bizim kiralama işimizi halletti.Kendisi işini çok iyi planlayan, ilişkilerini düzenleyen ve saygılı yaklaşımı ile başarılı bir işkadını .. Çok teşekkürler..

H.arzu Erdem

Gayrimenkul danışmanımız Sn. Elif Çelikel hanımefendinin konusuna olan hakimiyeti, profesyonel çalışma prensibi, son derece insani yaklaşımından, güleryüzülü tutum ve davranışlarından çok memnun kaldım.Ayrıca günün her saatinde ne zaman arasam geri dönüşünden, hızlı çözüm üretebilme yeteneğinden memnun kaldım.Kendisine ve şahsında Remax Armoni'ye teşekkür ederim.Sabrına da hayran kaldım.

Rüya Tunçtürk

Mevcut kriz ortamında ve yavaşlamış emlak alım satım işlerinin olduğu bir zaman diliminde gayretli, makul iletişim gücü yüksek bir biçimde çalışmıştır. Elif Hanımdan gayet memnun kaldım, ilerleyen yıllarda yeniden kendisiyle kısmetse çalışmak isterim.

Sezen Akın

Elif hanımın yardımsever, güleryüzlü tavrı ve hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Gül Memiş

Elif hanım ve Kamil beyin ilgisi sayesinde dairemizi kısa sürede kiraya verdik.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.Samimi davranışları, güler yüzleri ile bizde kendimizi yanlarında mutlu hissettik.Çok teşekkür ederiz.

Seçil Sarı

Gayet memnun kaldık, herşey için çok teşekkürler.

İpek Sağlam

Sn Elif Çelikel ile ilk kez çalıştık. Son derece profesyonel, güleryüzlü ve işine hakim bir kişi. Emlak komisyonculuğu faaliyeti için kendisinden daha uygun bir kimse düşünemiyorum. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Yine sizlerle çalışmak isterim.

Besire Bulut

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. İlgili, cana yakın karşılamanız bir aile yakınlığındaydı.

Nicoleta Maliki

Evimizin satış sürecinde Elif Hn ile çalışmaktan çok memnun olduk.Rekor sayılacak bir sürede çok çalışarak ve çok emek vererek dürüst bir şekilde evimizin satışını gerçekleştirdik. Kendisini tanımaktan çok memnun ve mutlu olduk. Teşekkürler asrın en iyi emlakçısı.

M. Hüseyin Demir

Aldığımız hizmetten gayet memnunum. Herşey açıkca söylendi. Güleryüzlü ve güvenli hiizmetleriniz için teşekkür ederim.

Arzu Bale

'Dost eliniz Elif' sloganıyla tanıştığım Elif Hanım'la çalıştığım için çok memnunum, mutluyum. Hem profesyonel hem de insani değerler açısından mükemmel birisi. Evin satışının yanısıra gerçek bir dost edindiğimi düşünüyorum. Yolunuz açık olsun.

Safa Çelikkol

Elif hanımın sloganı ''Dost Eliniz'' gerçekten tam anlamıyla mükemmel bir slogan olmuş. Görüşmeye başladığımız ilk günden itibaren her düşüncesini bizimle paylaşması ve bilgilendirmesi çok ince bir düşünceydi. Çok titiz bir çalışma ile organize olup imzalar atılana kadar tüm desteğiyle yardımcı oldu. RE/MAX ARMONİ sayesinde bir dost edinmiş olduk.

Cenk Arson

Yardımlarından dolayı Elif Çelikel'e çok teşekkür ederim.

Melih Can Güngör

Elif Hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Tüm süreç boyunca ilgili, nazik ve çözüm üretici bir şekilde davrandı.

Aylin Turnator

Elif Çelikel ile gayet uyumlu ve verimli bir çalışma oldu. Yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Ayhan Varan

Elif Hanım tanıştığımız ilk günden beri yakın ilgi, alaka ve aynı anda profesyonelliğiyle hem gönlümüzü fethetti hemde işimizin düzgün ve doğru bitmesini sağladı. Kendisine müteşekkiriz.

Sevime Yıldırım

Sn. Elif Çelikel'den kiralamış olduğum dairedeki hizmetlerinden dolayı RE/MAX Ailesine ve kendisine çok çok teşekkürler ediyorum. Gerekeni fazlası ile aldığımı belirtmek isterim. İlginize teşekkür ederim.

Hatice Atlı

Elif Çelikel çok ilgili, işini güvenle yapan bir danışmandır. Kendisinden daha öncede yaptığımız anlaşmada da memnun kalmıştım. Teşekkür ederim.

Cenk Arson

Teşekkürler.

Şebnem Onur

Sevgili Elif Hanımcığım, yıllardır tanışıp, sizinle çalışmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. İşinizi hem severek hem zevkle yapıp bunu da bana hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Arzu Yayıkçı

Elif hanım ile tanışmamız çok uzun süre olmadı fakat o güzel enerjisinden, doğallığından, işine verdiği özenden ötürü çok memnun oldum. Değerli meslektaşıma başarılar dilerim.

Hakan Kasımoğlu

Elif hanım, taşdelen mevkiinde Siska Atılgan Evlerindeki dairemin satışını gerçekleştirdi. Kendisinin vermiş olduğu hizmet için çok teşekkür ederim. Kısa zamanda iş bitiriciliği de kendisinin en önemli özelliğidir. Herşey için çok teşekkürler Elif Hanım. Yeni bir gayrimenkul alış-satışında tekrar görüşmek dileğiyle.

Özlem Şireci

Sevgili Elif Hanım'ın ilgisi, bilgisi ve güleryüzlü danışmanlığından çok memnun kaldım. Herşey için teşekkürler Elif Hanım.

D. Özge Özüpek

Sevgili Elif Hanım'a her zaman olduğu gibi yine teşekkür ediyoruz. Bu kadar çok kısa sürede tekrar kiralamayla ilgili verdikleri hizmetten dolayı teşekkür diyorum.

Burcu Birsen Özdayı

Telefon ile ilk konuştuğum andan itibaren Elif Çelikel'in enerjisinden, iş yapış biçiminden etkilendim. Doğru analiz, doğru hizmet ile doğru mekan sahipliği kaçınılmaz. Emeğine, yardımlarına teşekkürler. Yolun hep açık olsun ve gözünden mutluluk hiç eksik olmasın :)

Atakan Kızıler

Elif Hanım ile tanıştıktan kısa bir süre sonra, kendisine duyduğumuz güven ve sempati sayesinde bize gösterdiği evi tuttuk. Elif Hanım gibi iyi kalpli, samimi ve güzel bir insan ile tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Çok teşekkürler...

Merve Nasirli

Elif Hn ile umutsuzluğa kapıldığımız bir anda tanıştık ve güven ve hizmet kalitesi sayesinde kararımızı hemen verdik.Bugüne kadar tanıştığımız emlakçılardan çok farklı, sempatik ve dostça yaklaşımından dolayı kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz.

Fatma Özgün

Elif Hanım çok kısa sürede evimin satışını gerçekleştirdi.
Güleryüzü, pratikliği, dürüst yaklaşımı ile bize çok olumlu bir enerji verdi ve destek oldu. Çalışmalarında başarılar dileriz.Kendisine tekrar teşekkür ederiz

Sanem Yanyali

Elif Hanım son derece güler yüzlü, ilgili ve iş bitirici bir danışman.13 gün gibi kısa bir sürede evimin kiralanmasını sağladı ve prosedürler konusunda bana oldukça yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sanem Yanyalı

Zeynep Tezcan

Kendisinin eski Brokerı iken müşterilerine karşı gösterdiği profesyonel, vicdanlı, dürüst yaklaşımı, kendisinden hizmet alma isteğimi belirledi.Bundan sonraki yaşamımda benim çözüm ortağım Elif Hanım olacaktır.Bu huzurlu iş birliği için teşekkür ederim.

Boglarka Talu

Elif Hanım her türlü sorun çıktığında yardımcı olmuş, tüm toplantıları ayarlamış, çok profesyonel bir insan. İki taraf arasında tüm konuları çok nazik bir şekilde ayarlamış, herkese tavsiye ediyorum.

Funda Yalçın

Elif hanım ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duydum. gerek son derece dürüst yaklaşımı, gerek yardımsever ve olumlu ruh hali, gerek işleri son derece kolay halletmesi beni çok rahatlattı. İhtiyaç duyduğumda ilk başvuracağım kişi olacaktır.

Evren Çelik

Elif hanım, ilk andan son anımıza kadar çok yardımcı oldu. Olumlu ve sıcak diyaloğu ile kesinlikle tavsiye ederim. Evren Çelik. Reklamcı

Cüneyt Onur

Sayın Elif Çelikel ;
Mimari ofis olarak kiralamak istediğimiz emlak için, süratle yaptığınız hazırlık süreci, olumlu enerji dolu duruşunuz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.
Başarılarınızın devamını dilerim ;
A.Cüneyt Onur

Elif Karakışla

Elif hanım, evimizi kiralama sürecimizde her adımda bize müthiş destek oldu. Ne zaman arzu etsek hızla dönüş yaptı. Tüm detayları titizlikle takip etti. Ev sahibimizle yapıcı bir ilişk kurmamızda olumlu enerjisiyle katkı sağladı.Çok teşekkür ediyoruz

Suat Köran

Yatırım kararımla ilgili Elif Hanımla yaptığımız çalışma ve sonuçta aldığımız ticari binadan dolayı çok memnun kaldım.Bundan sonraki gayrimenkul işlerimiz ile ilgili tekrar kendisiyle çalışmaktan memnunluk duyacağım.

Zuhal Ateş

Evimin kiralama süreci başlangıcında taşıdığım tüm endişelerimi, titiz, nazik, işe hakimiyetiniz, çözüm odaklı ve detaycı yaklaşımınızla ortadan kaldırdığınız ve bana çok güzel bir kiracı kazandırdığınız için size tüm kabimle teşekkür eder başaralınızı

Bercis Boran

İşyerimizin kiralanması aşamasında verdiğiniz sorunsuz hizmete, güleryüzlü, titiz, kaliteli ve profesyonel yaklaşımınıza sonsuz teşekkürler.

İlhan Uz

Elif Hanım evimizin kira verilme sürecinde başından beri son derece ilgili, özenli ve çözümcüydü. Konuyla ilgili tüm soru ve isteklerimize anında yanıt verdi ve sayesinde gayet tatlı ve güvenilir bir kiracımız oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yafes Erişken

İşinize göstermiş olduğunuz titizlik ve profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın ve yıldızlarınızın**** artmasını diliyorum. Muhteşemsiniz...Saygı ve sevgilerimleYafes Erişken

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.