GELİN HAYALİNİZDEKİ EVİ KEŞFEDELİM.2019 YILINDA TÜRKİYE GENELİNDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİNİYETİ SAĞLAYAN 3. GAYRİMENKUL DANIŞMANI
2016 YILINDA TÜRKİYE GENELİNDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİNİYETİ SAĞLAYAN 5. GAYRİMENKUL DANIŞMANI
ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - GELİN SİZİ EV-LENDİRELİM

1966 İstanbul Doğumluyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum. 23 Yıllık Tekstil ve 4 Yıllık Cafe Restaurant İşletmeciliğinde Kazandığım Tecrübemi Remax Türkiye İle Pekiştirerek 2011 Yılında Emlak Sektörüne Geçtim. Her Ailenin Bir Gayrimenkul Danışmanı Olmalıdır Düşüncesiyle Çıktığım Bu Yolda, Hayallerinizi Gerçekleştirmek için Markalı Projeler Uzmanı Olarak 5.Seviye MYK Emlak Lisansı belgesi ile Hizmetinizdeyim. ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.. ZAMAN KAYBETMEDEN, HAYALLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİNİ İSTİYORSANIZ GELİN SİZİ EV-LENDİRELİM! ALDIĞIM ÖDÜLLER:2022 YILDIZLAR KULUBÜ ÜYELİĞİ, 2019 TÜRKİYE GENELİNDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİNİYETİ SAĞLAYAN 3. GAYRİMENKUL DANIŞMANI, 2019 Yıldızlar Kulübü Üyeliği,  2017 TÜRKİYE GENELİNDE İLK ALTI AY EN FAZLA PAYLAŞIM SAĞLAYAN 2. GAYRİMENKUL DANIŞMANI, 2016 YILDIZLAR KULUBÜ ÜYELİĞİ, 2016 TÜRKİYE GENELİNDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİNİYETİ SAĞLAYAN 5. GAYRİMENKUL DANIŞMANI, 2016 TÜRKİYE GENELİNDE EN FAZLA PAYLAŞIM SAĞLAYAN 5. GAYRİMENKUL DANIŞMANI ALDIĞIM EĞİTİMLER: RE/MAX KARİYERİNİZ SUCCEED EĞİTİMİ 5.SEVİYE MYK SERTİFİKASI, THE REMAX COLLECTION LUSLARARASI LÜX KONUT  UZMANLIĞIı EĞITIMI  SERTIFIKASI.

Uzmanlık Bölgesi

Bostancı Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Bostancı Mah. / Kadıköy Altıntepe Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Yusuf Baruh portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* B*******

Sevgili eşim ve aynı zamanda sevgili danışmanım dairemizi uygun kiracı adayımız ile buluşturdu. Kontrat aşamasındaki yardımları için teşekkürler.

Enes Kuralay

Evora Park uzmanı Yusuf Bey bize sevgili eşinin dairesini kiraladı. Kontrat aşamalarında ve Daire ile ilgili tadilat ve teslim aşamasındaki yardımları için tesşekkurler

Z******* İ*******

Sevgili aile Danışmanımız Yusuf Beye yine bize bulduğu kiracı ve kontrat aşamasındaki yardımları için sonsuz teşekkürler.

İ******* T*******

Sevgili Yusuf kardeşime, Tekel bayimize yakın olan bu güzel daireyi bize kiralayabilmemizde yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz.

H******* Y*******

Sevgili Burcu Açıkgöz ve Yusuf Baruh' a binamızda kurdukları satış ofisinde yaptıkları satış çalışmaları ve güzel sonuçları için sonsuz teşekkürler.

Osman Nadir Kınay

Sevgili Yusuf bey ve ekibine satış ve tapu aşamalarındaki yardımları için teşekkür ederim

B******* O*******

Süreyya evlerindeki dairemizi kısa sürede bize uygun kircıyla buluşturan Yusuf Beye sonsuz teşekkürler

A******* T*******

Kiralama sırsında bize çok yardımcı olan ve ilk evimizi kiralayan Yusuf Beye çok teşekkürler

A******* Ö*******

Kısa süre önce Yusuf bey vasıtasıyla satın aldığımız Evora Park' ta ki dairemizi yine kısa sürede kiralayan Yusuf beye teşekkür ederim.

M******* K*******

Daha evvelden severek oturduğum ve beğendiğim Evora Prak sitesinden bana daire bulan Yusuf Beye teşekkür ederim.

Ester Dayan

Sevgili komşumuz Yusuf Bey Suadiye deki dairemizi Hızlı bir şekilde bize uygun bir ki-racı adayına kiraladı. İmza aşamasındaki tüm yardımları için teşekkürler.

S******* S*******

Baktığımız daireyı kiralama aşamasında ve mal sahibi ile tanışma safhasında yardımcı olarak işimizi hızlandıran Yusuf Baruh Beye teşekkür ederiz.

M******* Y*******

Sevgili dostum Yusuf hızlı bir şekilde ve iyi bir fiyatla dairemizi sattı. Tapu aşamasında bize haber verdi ve İngiltere' den gelerek aynı gün satışımızı gerçekleştirmemize yardımcı oldu her şey için çok teşekkürler.

Ş******* S*******

Oğlum yaşayacağım daireyi buldum anne dediğinde, emlakçıyla iş yapılmaz demiştim. Fakat Yusuf Bey bize emlakçı değil nasıl bir danışman olunuru öylesine güzel izah ettik,i profesyonel çalışmanın ne olduğunu çok iyi anladım. Kendisine tapunun her aşamasında yanımızda olduğu için sonsuz teşekkürler..

A******* B*******

Bize sattıkları yeni aldığımız dairemizi hızlı bir şekilde kiralayan sevgili ailemizin danışmanları Yusuf Baruh, Burcu Açıkgöz ve Ekibine sonsuz teşekkürler.

İzzet Yağcıoğlu

Kiralama aşamalarındaki tüm yardımları için Yusuf Baruh'a Çok teşekkürler.

Y******* H*******

Satış ofisimizin başında buluna Yusuf Baruh, ortağı Burcu Açıkgöz ve ekibine yaptıkları pazarlama çalışmaları, tecrübeleri, satışları ve tapudaki işlemler sırasındaki yardımları için gönülden teşekkürler

A******* B*******

Sevgili Yusuf Bey ve ekibini satış ofisinde tanıdım. hem satış aşamasında, hem tapu aşamasında, hem de daire tesliminde hep yanımızda oldular. kendine ve ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Y******* Y*******

Sevgili Yusuf Dairemizi kısa sürede satarak bizi gelecekte yaşayacağımız Antalya ya uğurladın her şey için tesekkurler.

A******* S*******

Yola kiralik daire ile çıktık. Yusuf beyle tanıştık. Bize kiralama yerine alacağımız kredi ile gelecekte çocuklarımızı buyutebilecegimiz daireyi önerdi. Bize bankadan kredi ıslemlerine de yardımcı olarak işimizi hızlandırdı ve yeni yılda bir daire sahibi olmamızı sağladı. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına tesekkurler.

H******* Ö*******

Sevgili Yusuf Bey hem kiracımızı kira artışına razı ettiniz, hem de dairemizi yeni alıcısıyla buluşturdunuz, hem de her şeyi hazırlayıp beni Aydın'dan tapu için imzaya davet ettiniz. Tüm bu işlerle tek tek uğraştığınız ve sorunsuz bir Tapu işlemini sonuçlandırdığınız için gönülden teşekkürler

Demet Şimşek

Değerli Yusuf Beycim, Evora Park Sitesinde Daha önce bize daire satmıştınız. Şimdide bizim dairemizi sattınız. Gerek kiracıdan tahliye taahütnamesi alırken, gerekse de tapu aşamalarında banka dahil olmak üzere yanımızda olduğunuz için teşekkürler.

H******* B*******

Yeni yıl öncesi bir daire almaya karar erdiğimizde Yusuf Baruh Beyle Yollarımız kesişti. Bize hayalimizdeki Daireyi Evora Park sitesinde buldu. Hem içerdeki kiracını tahliyesi konusunda taahütname alarak bizi rahatlattı hem de tapu satış aşamalarındave bankadan kredi alımında bize çok yardımcı oldu. Bu sayede yeni yıla girdiğimiz bu ilk günlerde daire sahibi olmamıza vesile oldu. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz

H******* D*******

Yusuf kardeşim 4 yılda bir denk geliyoruz ama biliyorum ki ne zaman dairemi kiralayacak olsam her seferinde sana ulaşabiliyoruz. Yine yeniden dairemizi kiraladığın ve uygun kiracı adayı bulduğun için teşekkürler.

H******* S*******

Adaşımın ilanlarında bulduğumuz daireyi kiralama ve pazarlık aşamalarında bize yardımcı olduğu için Yusuf Abiye teşekkürler.

G******* Ö*******

Sevgili Yusuf bey bize almak istediğimiz daireyi hem uygun fiyata aldı hemde icerde oturan kiracıya yeni fiyattan anlasmamizi sağladı. Kendisine hem kira anlasmasinda hem tapu işlemlerinde tüm yardımları için teşekkür ederiz.

B******* E*******

Kadıköy Yeldeğirmeni'ndeki dükkanın kiralanma aşamasında bize yardımcı olan Yusuf Bey'e teşekkürler.

N******* V*******

Sevgili Yusuf Beyden daha İstanbul'a gelmeden bize daire tutmamızda ve kontrat aşamalarında yardımcı olduğu için çok teşekkürler.

S******* A*******

Evora Parktaki dairemizi 2 yıl aradan sonra hızlı bir şekilde kiralayan ve tüm nazımızı çeken Yusuf Beye teşekkürler

S******* A*******

Ailemizin danışmanı Yusuf beye teşekkürler. Bir yıl aradan sonra boşalan dairemizi piyasa raicinden ve hızlı bir şekilde kiraya verdi.

A******* K*******

Yıllardır her türlü danışmanlık ihtiyacımızda yanımızda oldunuz. Evora Park sitesindeki dairemizi hızlı bir şekilde verdiniz. Tüm aşamalarda yardımcı oldunuz. Çok teşekkürler.

A******* Ö*******

Hollanda'dan aradığımda Evora park sitesini öyle güzel anlattınız ki, Türkiye'ye gelip birde canlı olarak dinlediğimde işinizin uzmanı olarak verdiğiniz bilgiler dahilinde daireyi satın almaya karar verdik. Tapunun tüm aşamalarındaki yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Bahattin Çetinkaya

Yusuf Kardeşime eski koşuma, bizlere kısa sürede bulduğu kiracı için teşekkürler. Eski kiracının boşalttığı günün ertesi günü yeni kontratımızı hızlı bir şekilde imzaladık.

Mert Yurtsever

aradığım özelliklerdeki daire bize bulan, konrtrat aşamalarında bize yardımcı olan Yusuf Beye teşekkürler.

H******* E*******

Sevgili yusul kardeşim bütün mulklerimizle tektek en ince ayrıntısına kadar uğraşıyorsun. gerek kiralarken en iyi adayi gerekse de satarken en iyi rakkami sağlayacak alıcıya buluyorsu. herşey için teşekkürler.

D******* K*******

Yalcinkaya inşaattan daire alirken satış ofisinde kendisiyle tanıstigimiz yusul bey 2 yıl aradan sonra tekrar kiralam için aradığımızda gizli bir şekilde bize uygun kiracı adayımız bularak bizleri mutlu etti. kendisine sonsuz teşekkürler.

Z******* S*******

Yusuf beyle paylaştığı ilanlar sayesinde tanıştık. Kiralamamız sırasında bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkürler.

H******* S*******

Suadiye bolgesindeki arayisimiza gore bizi evlendiren Yusuf Baruh beye tesekkurler.

T******* Ü*******

Ailemizin danışmani Yusuf Beye satış aşamalarındaki yardımları icin sonsuz teşekkulrer.

H******* A*******

Yusuf abiye yardimlari icin cok tesekkurler

M******* İ*******

Dairemizi hizli ve iyi fiyattan kiralayan Yusuf beye tesekkurler

G******* D*******

Evimiz kiralayan Tadilatlarında yardımcı olan ve kontrat aşamalarında yanımızda olan Yusuf Beye Teşekkürler

C******* K*******

Daireyi tutmamızda ve konrtat aşamalarında, Boyacısından nakliyecisine kadar yanımızda olan Yusuf Baruh beye teşekkürler.

A******* İ*******

Yurtdışında olmamıza rağmen verdiğimiz eşyalı dairemizi kiralayan, kontrat aşamalarında bize yardımcı olan Yusuf Beye Teşekkürler.

İ******* Ö*******

İstanbul' a İzmir2 den geldik, Yusuf Bey bize hem dairenin bulunması hemde kiralanmasında çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

H******* Y*******

İnşaat şirketimiz adına satış yapan Yusuf Beye Teşekkürler

İ******* S*******

Eski Komşumuz Yusuf Baruh bey bizi çalıştığı inşaat şirketinden yeni evimize kavuşmamızı sağladı. Tüm aşamalarda yanımızda olduğu içinkendisine teşekkür ederiz

M******* E*******

Sevgili dostum ve danışmanın Yusuf Bey yine bekletmeden dairemi hızlı bir şekilde doğru kiracıyla buluşturmuştur. Kendisine sonsuz teşekkürler.

B******* B*******

Evora Park sitesinde özellikle aradığım eşyalı daireyi bana kiralayan Yusuf beye Teşekkür ederim

Ş******* G*******

2008 den beri tanıdığımız Yusuf Abi sayesinde kentselden gelen dairemize hızlı bir şekilde yıllar önceden gelen verasetleri ve vergi borcu yoktur yazılarını çözerek satış yaparak bizi çok mutlu etti. Kendisine ailem ve kendim adıma çok teşekkür ederim.

H******* Y*******

Yalçınkaya insaat gurubumuzun dairelerini çalışan Yusuf Beye Teşekkurler

H******* D*******

Yusuf Abi evin tadilatı ve kiralamasıyla bizzat ilgilendiğin için Teşekkürler

H******* N*******

Thanx for everythig while helping for renting

L******* V*******

Sevgili dostum Yusuf Kiraldığın ve kontrat aşamalarında bize yardımcı olduğun için çok teşekkürler.

O******* G*******

Yardımlarınız için teşekkürler.

R******* T*******

Yusuf beyi yolda daire ararken tesadüf eseri bugun sahibi olduğumuz dairenin önünde rastladık ve tanıdık bu sayede bizi bu daire ile Anadaolu yakasında Ev-Lendirdi. Kendisine satış ve tapu aşamasında ki yardımları ve uzmanlığı için Tesekkür ederiz.

E******* K*******

Sevgili danışmanımız Yusuf beyi avukatımız sayesşinde tanıdık. Dairemizi satması için verdik. yeni yıla girerken, satış işimizi çözdü. Hızlı bir şekilde alıcı ile bizi bir araya getirerek satışımızı gerçekleştirdik. Her şey için teşekkürler.

H******* Ö*******

Kızıma kiralık daire ararken Yusuf Beyle tanıştık. Samimi ve güven veren davranışları. bizim bu daireye onay vermemizi sağladı. Kendisine yardımları için teşekkürler.

Y******* Ö*******

Dairemizi kiralarken yardımcı olan Yusuf Baruh Beye teşekkürler.

Z******* İ*******

Sevgili arkadaşım ve aile danışmanımız Yusuf Baruh a dairemizin kısa sürede kiralanması ve kiracı ile aramızdaki bağlantıyı sağladığı için teşekkür ederim.

P******* N*******

My friend Yusuf, Since you are with us during the rental and signing stages at the notary. Thank you for everything.

M******* E*******

Kardeşim Yusuf, her zamanki gibi hızlı bir şekilde dairelerimizden birini daha kiraya verdi. Kontat aşamasındaki ilgisi ve yardımları için çok teşekkürler.

S******* S*******

İzmir' den gelerek aradığımız yusuf Bey okuluma yakın bir siteyi önererek İstanbul2a Yerleşmemi sağladı. Tüm yardımları için kendisine teşekkür ederim

E******* B*******

Evimize yakın konumda aradığımız daireyi Yusuf Beyin yardımlarıyla bulduk..Kendisine kontrat aşamalraındaki yardımları için çok teşekkür ederim.

V******* Ö*******

Ailemizinn danışmanı Yusuf kardeşime çok teşekkürler. Bu sene 3. konutumuzu da kiraya verdi. Her aşamada bize yardımcı oldu

Ekrem Somer Ozer

Dairemizi kısa zamanda kiralayan ve bize İstanbul' a gelmeden yardımcı olan Yusuf Beye çok teşekkür ederiz.

Onatcan Özoğul

Yusuf Bey çalıştığım hastaneye yakın bir daireyi bularak bize çok yardımcı oldu . Herşey için teşekkürler

M******* M*******

Aile dostumuz ve danışmanımız Yusuf Baruh beye kısa sürede yaptığı kiralama için sonsuz teşekkürler

F******* I*******

Uzun süre aradığımız özellikteki daireyi Yusuf Beyde bulduk. güvenilir ses tonu ile kiralama ve kontrat aşamalarındaki mal sahibi ile aramızdaki kontağı sağlayan Yusuf Beye yardımcı olduğu için çok teşekkürler

M******* Ş*******

Kontrat ve taşınma aşamalarında bize yardımcı olan Yusuf beye teşekkürler

S******* A*******

Sevgili Evora Park danışmanımız kiralık oturduğumuz aynı sitede bizi evlendiren yeni evimizle buluşturan Yusuf Baruh' a sonsuz teşekkürler.

E******* Y*******

Sevgili Emlak danışmanımız Yusuf Bey yıllarca sorduğumuz her sorumuza net cevaplar verdi ve satmaya karar verdiğimizde dairemize hızlı bir şekilde alıcı bularak dairemizi sattı. Satışın her aşamasında yanımızda olarak bize destek verdi. Kendsine bize her aşamada destek olduğu için Teşekkür ederiz

V******* Ö*******

Aile danışmanımın Yusuf Baruh a kiraladığı villamız için teşekkürler

Muhammed Ertuğrul

Yusuf Bey aradığımız özelliklerdeki villamızı tutmamızda , tadilat ve gerekli kontrat aşamalarında yanımızda olmuştur. Kendisine aile danışmanımız olduğu için teşekkür ederiz.

A******* K*******

Konntrat ve kiralama aşamalrında yanımızda olan Yusu Baruh Beye Teşekkürler

S******* A*******

Dragos Deluxia daki dairemizi kısa sürede ve istediğim özelliklerdeki kiracı adayını bularak kontrat aşamalarında bize yardımcı olan aile danışmanımız Yusuf beye teşekkürler

N******* L*******

İki inci sitesindeki dairemi kiralayan Aile Danışmanımız Yusuf Beye Teşekkürler

L******* Ü*******

Bize uygun daireyi kiralayan ve kontrat aşamalarında yardımcı olan Yusuf Beye Teşekkürler

B******* Ü*******

Sevgili Yusuf Bey; Erenköydeki dairemi abimin tavsiyesi ile size verdim. 1 hafta gibi kısa sürede doğru kiracıyla bizi buluşturduğu ve kontrat aşamalarındaki yardımları için Teşekkür ederiz.

V******* Z*******

Erenköy' de beğendiğimiz daireyi mal sahibinin bizi seçmesini sağlayan ve kontratr aşamalrında bize yardımcı olan Yusuf Beye ve Ofisine Teşekkürler.

H******* Ü*******

Sevgili aile danışmanımız Yusuf kardeşime bize sattığı daire için ve satış aşamalarında ki yardımları için .çok teşekkürler.

M******* A*******

Evora Parktaki Dairemizi hızlı bir şekilde satışa çeviren danışmanımız Evora Uzmanı Yusuf Beye teşekkürler.

A******* A*******

My Brother Yusuf Thankyou verymuch for helping us while procedures of renting.

T******* Ü*******

Ailemizin danışmanı Yusuf Beye, Yabancıya kiralamadaki noter ve kontrat aşamalarında çok yardımcı olduğu için teşekkürler..Suadiye bölgesindeki tüm mülklerimizin satış ve kiralamalrında profesyonel yaklaşımıyla işlerimizin hızlı bir şekilde çözümlenmesini sağlamıştır

V******* Ö*******

Aile Danışmanımız dostum kardeşim Yusuf'a Kontrat aşamalarındaki yardımı için Teşekkür ederim.

F******* Ö*******

Kardeşim ve aile danışmanımız Yusuf Baruh 'a daha kiracı daireden çıkmadan yeni kiracı bulduğu ve kontrat aşamalarında da yardımcı olduğu için Teşekkür ederim.

İ******* Y*******

Danışmanımız Yusuf bey O kadar güzel yardımcı olduki daireyi kiralarken hem malsahibi ile aramızda kontak kurdu hemde hızlı bir şekilde kontrat aşamalarından geçerek yeni evimize kavuşmamızı sağladı.

N******* T*******

Ticari Mağazamızın satışında gerekli tüm aşamalarda yanımızda olan Yusuf Beye Teşekkürler.

M******* T*******

Maltepe Pasajında aradığımız özelliklerdeki yatırımlık mağazayı bize bulan ve tapudaki tüm aşamalarda yanımızda olan Yusuf Baruh Beye Teşekkürler.

B******* T*******

Sinpaş Lagün de tam aradığımız özelliklerdeki bahçeli ve mustakil havuzlu konutu kiralamamızda yardımcı olan güler yüzü danışmanımıza teşekkürler

A******* D*******

Evora Parktaki aile danışmanımız Yusuf beye Teşekkürler

M******* Y*******

Evora Parkta istediğim daireyi tutmamda yardımcı olan Yusuf beye teşekkürler

M******* C*******

Evi kiralarken bize her şekilde yardımcı olan ve tüm aşamalarda yanımızda olan Yusuf Bey'e teşekkürler

M******* E*******

Ailemizin danışmanı bir kez daha iş başında altıntepedeki dairemizi kısa sürede kiralayan Yusuf abiye teşekkürler

A******* T*******

9 varisin olduğu tapumuzu çok kısa zamanda ve tecrübesi ile doğru şekilde satan Yusuf Bey'e teşekkürler

A******* E*******

Heybeli Ada'dan altıntepe'ye taşınma mızı sağlayan tüm satış aşamalarında yanımızda olan Yusuf abiye teşekkürler

H******* D*******

Bir kiracı çıkmadan hemen yeni kiracıyı bulan Yusuf beye teşekkürler

Ö******* C*******

Verdiği güzel servis ve bize bulduğu daire için Yusuf Baruh beye teşekkürler

E******* Ü*******

Komşumuz Yusuf beye mülkümüzü doğru fiyatlama ile yaptığı satıştan ve sonrasında verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. artık yanlız komsumuz değil ailemizin de danışmanı olmuştur.

İ******* H*******

1 Hafta gibi kısa sürede çok hızlı bir satış gerçekleştirerek mülkümüzü satan Yusuf beye minnettarız.

H******* K*******

Uzun süredir arağımız güzel manzaralı daireyi bize satan ve tüm işlemşerde sonuna kadara yanımızda olan danışmanımıza sonsuz teşekkürler

D******* K*******

Dairemizi teslim aldıktan 2 gün içinde liralayan Yusuf Beye Teşekkürler

H******* A*******

daireyi kiralarken ve kontrat aşamalarında güler yülü ve soğukkanlı olan Yusuf beye yardımlarından dolayı teşekkürler

A******* Y*******

Denizli den stajını yqpmak uzere geldiğim İstabulda beğendiğim Evora Park sitesinde Daire kirralamama yardımcı olan Yusuf Beye Teşekkurler

A******* D*******

Kiracımız daha çıkmadan 1 ay öncesinden Evora Parktaki dairemizi hemen kiralayan Yusuf Baruh ' a Teşekkürler

Velican Batok

İş arkadaşımın tavsiyesi ile onun oturduğu Daireyi devir alırken kirada ve kontrat aşamalarında yardımcı olan Yusuf Beye teşekkürler

M******* E*******

Ailemizin Danışmanı Yusuf Beye bir kez daha teşekkürler .İtinayla arayıp bulduğu kiracımızla kısa sürede bizi buluşturdu.

B******* A*******

Bize kiraladığı daire sayesinde kendi dairemizde kiralyacak olan Danışmanı bulmuş olsun. Artık ailemizin de bir Gayrimenkul Danışmanı oldu. Teşekkürler Yusuf Bey.

H******* T*******

Binamzdki üst katı da kiralayan Yusuf beyi komşumuzun tavsiyesi üzerine aradık ve taniştık. Gerçektende tavsiye edilldiği kadar kendisinden dairenin kiralanması konusunda memnun kaldım. Herşey için kendisine teşekkür ederim.

S******* B*******

Eski kiracı çıkmadan hemen kiraya veren Evora Park Uzmanı Yusuf Baruh' a Çok teşekkürler

O******* Ö*******

Daha önceden arkadaşımda kaldığım sitede Yusuf beyin bulduğu daireyi tuttum gerek boya tadilat gereksede kontrat aşamalarında ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim

F******* Ö*******

Kardeşim Yusuf ailemizin danışmanı biz hiç lkracısız bırakmaz kendi eviymiş gibi kiralar mülklerimizi ve her şeyi ile ilgilenir. Çok teşekkürler.

D******* K*******

Daire arayışımızda bize daha evvel oturduğumuz sitede yer bulen Yusuf Beye teşekkürler.

Ö******* Ü*******

Yardımlarindan ve nezaketinden dolayı Yusuf Beye Teşekkurler

M******* Y*******

Evora Park uzmanımız Yusuf Bey dairemizi 3 gunde ve yıllik peşin ollarak kiraladığı ve kontrat aşamalarında yardimci oldugu için Tesekkurler.

A******* A*******

Hayalimdeki oturmak istediğim daireyi Yusuf Baruh Beyin Portföyleri arasında buldum. Satış aşamalarında bize yardımcı olarak kısa sürede tapu işlemlerimizi sonuçlandırıdı. Çok teşekkürler..

M******* K*******

Ailemizin danışmanı Yusuf Baruh 4 kiralam işleminin ardından gelen ilk satış. beyanname vermek dahil tüm tapu işlemlerimizi takip eden ve sonuçlandıran Danışmanımıza gönülden teşekkürler.

H******* E*******

Ailemizin danışmanı Yusuf Baruh Beye Teşekkürler

Meryem Sabuncu

Çok beğendiğimiz Evora Park sitesinde Kiralama aşamasında her anında bize yardımcı olan Yusuf Beye teşekkürler

B******* D*******

yurt dışında yaşarken sahibi bulunduğum dairemi biz ordaymışçasına yardımcı olan ve satış işlemini sonuçlandıran Yusuf Baruha Teşekkürler

P******* B*******

çok beğendiğimiz ve kızımın yaşadığı Evora Park Sitesinde kızıma sattığı daireden sonra bize de uygun bir daire bulan ve tapu aşamalarının her anında yanımızda olan Yusuf Baruh a teşekkürler

M******* K*******

Ailemizin danismani Yusuf Baruha tesekkurler Brandiumdaki dairemizi 1 haftada kiralamistır

A******* S*******

Ailemizin danışmanı Yusuf Beye Tesekkulrer Evora Parktaki 3. Kiralamamizi kisa sürede gerçekleştirdi.

O******* C*******

Bize hizli bir şekilde Daire bulan Yusuf Beye Teşekkürler

Nuran Kodas

Tüm aşamalarda bizim yanımızda olan ve bizi doğru seçeneklere yönlendiren Yusuf Beye teşekkürler

Emrullah Sedar Dayı

Sevgili öğrencimiz Yusuf Baruh tüm aşamalarda hep yanımızda olarak kısa sürede satışımızı gerçekleştirdi ve ailemizin gayrimenkul danışmanı olduğunu göstermiştir. kendisi çok teşekkür ederiz.

Melih Tolga Kızıltan

Ailemizin danışmanı Yusuf Bey yine bizi bekletmeden dairemizi kısa sürede kiraya vermiştir.

Osman Kaan Çekim

Aradığımız daireyi bulup önceki kiracının çıkış süresiyle bizim girişimizi ayarlayan Yusuf beye teşekkürler

Serpil Saatçioğlu

Ailemizin danışmanı Yusuf bey Evoradaki bir dairemizi daha kısa sürede daha esli kiracı çıkmadan kiralayarak bizi hem aidat hemde kirasız kalma derdinden kurtarmıştır.

Ferhat Nergis

Kısa sürede evimizin kredi işlemlerini çözen ve hızlı bir şekilde tapu yapmamızı sağlayan Yusuf Baruh a teşekkürler..

Erdal Bahadır

Eski den kiracı olarak oturduğumuz binaya bizi ev-lendirerek mal sahibi olarak tekrar geri dönmemizi sağlayan kredi alırken banka işlemlerinde bana yardımcı olan Yusuf Beye sonsuz teşekkürler.

Ayla Sade

Evora park Uzmanı Yusuf Bey sitede baktığımız daireler içinde bize en doğru bilgileri vererek ve bizi a dan z ye site içinde en ince detaylara kadar gezdirerek beğenmemizi sağladı. Satar satmaz da hemen dairemizi kiraya verdi. kendisine sonsuz teşekkürler

Fatih Ozkadı

Yedi yıl boyunca her kiracı ihtiyacımızda doğru adayları bulan, fiyatı bulduğunda satışı önererek hızlı bir şekilde işlemi sonuçlandıran, tapu aşamalarında sadece imzaya gitmemizi sağlayan ailemizin danışmanı Yusuf Baruh' a teşeekkürler.

Serkancan Uçar

Kredi aşaması dahil olmak üzere bize sitenin en iyi konumunda daha evvel kullanılmamış bir daire ile bizi buluşturan ve yardımcı olan Yusuf Baruh beye teşekkürler

Süleyman Nejat Araz

Yusuf Bey yaklaşımıyla işinin ustalığı güvenirliği ve deneyimiyle, alıcı ile aramızda kurduğu kontak sayesinde hızlı ve temiz bir satış yaptı. A dan zye tapu ve banka aşamalarında hem alıcının hem benim işimi kolaylaştırdı.

Banu Akgün

Herşey için çok teşekkürler.Simdiye kadarki en rahat alım satım işlemi oldu.Tekrar görüşmek üzere.saglicakla kalin.

Yeşim Yeneroğlu

Aile Dostumuz Yusuf Baruh ile yapilan bu satin alma işlemi ile beraber, artik Aile danismanimizda oldu.Bu zorlu kredii surecini mal sahibi banka ve bizim aramızda soguk kanlilikla yuruterek işlemi sonuclandiran ve her aşmada yanımızda olan Yusuf Baruh a teşekkurler.

Nurcan Doğan

Uzak şehirde yaşamamıza rağmen bizim adimiza dairemizi boyatan ve kiralayan Yusuf Baruh a Tesekkurler

Hüseyin Ayyıldız

Yardimlariniz icin cok tesekkurler

Tuba Eşlik

Ailemizin ve mulklerimizin danışmani Yusuf beye tesekkurler

Fatih Ahmet Bakır

İşini mukemmel yapan Danışmanımız Yusuf Bey kiralama aşamasındaki tüm yardımları icin tesekkür ederiz

Volkan Özçelik

Ailemizin Danışmanı Yusuf Baruha Teşekkürler

Selçuk Aktaş

Kiralama sürecinde her aşamada yanımızda olan Yusuf Baruh Beye teşekkürler

Öznur Doğan

Kiralama ve Kontrat aşamsında hem sosyal mesafeye dikkat açısından, hemde maximum koruma yöntemleriyle bize yardımcı olan Yusuf beye Teşekkürler

Kayım Yapı İnşaat

Firmamıza ait binamızın tüm kiralamalırını sosyal mesafe ve tüm korunma ve dezenfekte önlemlerini alarak kiralayan Yusuf Baruh a ve Remax Lotus Ofisine teşekkürler

Nuh Yücetürk

Dairemizi kiralayan ve bize gerekli önemi ve önlemleri gösteren Yusuf baruh a teşekkürler

Ahmet Oğuz Dikmen

İlginiz için çok teşekkürler

Yalçın Yaman

Yusuf Beye Teşekkürler..

Aygül Özdemir

Sunum ve Satış aşamsında tapu alıncaya kadar yanımızda duran Yusuf Baruh bete teşekkürler

Hakan Karaslan

Daireyi kısa süredekiralamamıza yardımcu olan Yusuf Bye Teşekkürler

Levent Çiflik

Yardımlarından dolayı Yusuf Baruh a teşekkürler

Turan Yıldız

Ailemizin Danışmanı Yusuf Beye dairelerimizi kiralarken gösterdiği çabalar için teşekkürler

Burcu Alıcı

Çalıştığım okula yakın çevrede bize daire bulan Yusuf Beye Teşekkürler

Osman Beykal

Dairemizi kiralamasi icin verrdiğimiz Yusuf Bey gerek yer gösteririken gerek kontrat aşamalrarında gosterdiğı çaba icin sonsuz teşekkurler.

Ahmet Diker

Yeni hayatimıza başlayacağımız ilk evimizi bularak bizi evlendiren Yusuf Beye Tesekkürler

Özlem Karakaş

Yeni evimizi bulan Yusuf Beye tesekkurler

Melih Tolga

Ailemizizin danışmanı Yusuf Beye tesekurler bir kez daha kısa zamanda dairemzii kiraya verdi

Birsen Erdemir

Ailemizin Danışmanı Yusuf Baruh Beye teşekkürler. Yine bir dairemizi İtinayla her türlü tadilatıyla ilgilendikten sonra kiraya verdi

Zeynep Kadılar

Bana daire bulmamda ve kontrat aşamalarında yardımcı olan Yusuf beye sonsuz teşekkürler

Yusuf Öz

Daireyi tutarken yardımlarınız için teşekkürler

Özlem Karakaş

Yardımlarınız için Teşekkürler

Hakan Yalçınkaya

İnşattımızdaki Projede Satış Çalışmalarında bulunan Yusuf Baruha Yaptığı satış için Teşekkürler.

Ayse Asude Durum

Herşey icin tesekkurler

İlkin Bostan

Yaptığı güzel tanıtım ve verdiği güven ile uzun süre Takip ettiğim Yalçınkaya yapıdan benim ilk mülkümü almamı sağlayan Yusuf abiye teşekkürler

Fatma Tuğba

Yalçınkaya Yapidaki Dairemizi satan Yusuf Baruh Beye tesekkurler

Hande Özcan Rault

Fransadan telefon ve video aracılığıyla konuştuğum Yusuf Baruh Bey bana görsel araçlarla desteklediği ve tanıttığı daireyi gerek belediye araştırmamda gerekse de tapudan araştırmamda sunduğu belgelerle hemen uçağa atladım 2 gün içinde tapuyu yaparak bizi daire sahibi yaptı. Kendi deyimi ile bizi Ev-Lendirdi. Herşley için Teşekkürler

Adil Yalçınkaya

İnşaatımızdaki Dairemi Fransadan gelen Hanımefendiye 2 gün içinde satış yapan Yusuf Baruh beye teşekkürler.

Ceylan Can

Hizlı bir kiralama oldu yardimcı olanlara, Teşekkürler

Elif Nur Yaman

Danışmanımız Yusuf Beye Teşekkürler

Nurdan Hoştur

Aradığımız kriterdeki yeri bize öneren Yusuf Baruh Beye teşekkürler

Yelda İştar

Yusuf Baruh ve ekibine teşekkürler

Mehmetyilmaz

Dairemizi kiralayan Yusuf Beye teşekkürler

Harun Taşdemir

Binamızda yer alan Dairemizi kiralayan Yusuf Baruh ve ekibine teşekkürler

Ercan Tercan

Arayışımızda bize gösterdiği ilgi ve ekibinin yardımı ile dairemizi bulduk teşekkürler

Fatmanur Bektas

Kiralama aşamalarındaki yardımlarınız için teşekkürler

Meliha Merve Yıldız

Dairelerimize iyi kiracı adayları kısa zamanda bulan Yusuf beye teşekkürler

Boning Lin

Thankyou very much for nice people of Remax

Gülüzar Karaharman

Aldığımız doğru hizmet ve Herşey için Teşekkürler

Yavuz Bilgin

Sabah aradım hemen randevu alıp daireyi görmeye geldim. gösterdikleri ilgi o kadar güzeldi ki hemen mal sahibini çağırdılar ve hızlı bir kontrat aşamasıyla dairemiz tasındık

Asude Durum

Evora Park uzmanımız Yusuf Baruh bey ne zaman Eşyalı dairemiz boşalsa kısa sürede kiralayarak bizi sevindiriyor. yine dr bir kiracı ile bizi buluşturdu herşey için teşekkürler

Mehmet Kerim Köksoy

Bize kontrat aşamasında yardımcı olan ve hemen daireye yerleşmemizi sağlayan Yusuf abiye teşekkürler

Zafer Sevin Yiğitgüden

geçen ay bize sattığı dairemize hemen kiracı bularak bizi rahatlatan Yusuf Baruh a teşekkürler. Evora Park uzmanı demişlerdi gerçekten uygulamalı öğrendik.

Cevdet Sencer Kanay

Tayin olduğum aile hekimliği yapacağım yere yakın daire bulan Yusuf Baruh a teşekkürler

Tarık Tahsin Erdemir

Daha önce Evora Parkta devamlı dairemizi kiralayan Yusuf bey ailemizin danışmanı olduğunu göstererek hızlı bir şekilde dairemizi site içinden bir alıcıyla buluşlturdu. Kendisine teşekkürler.

Murat Can Kütükoğlu

Oturduğum sitede aradığım daire hemen üst katımdaymış. Evora Park uzmanı Yusuf Baruh Bey içinde kiracılı olan bu daireyi gerekli her tür ilgiyi göstererek beni daire sahibi yaptı.kendisine teşekkür ederim.

Süleyman Murat Erbay

Yusuf beye yardımları için çok teşekkürler

Erden Öner

Verilen hizmetten çok memnun kaldık Yusuf beye teşekkürler

Veli Reha Guner

Zor bir süreçte ipotekli olan dairemizi alıcısını 3 ay boyunca beklemesi konusunda telkin ederek satışı sonuçlandıran Evora Park uzmanı Yusuf Beye Teşekkürler.

Kader Büyükdöğerli

Uzun bir ipotek kaldırma sürecnde bizi hızal telkinlerle ev sahibi yapan Yusuf Beye Tapu surecindeki yardımlarından dolayi Teşekkurler

Ruşen Köksal

Yardımlarından dolayı Yusuf Beye Teşekkürler

Nurhan Ayvaz

Bize iyi bir kiracı bulanYusuf beye teşekkürler

Serpil Unutmazlar

Bize yardımcı olan Kyıom Satış ofisi ekibi ve Yusuf Baruh beye teşekkürler

İrem Polat

Kontrat aşamalrında bana yardımcı olan Yusuf beye teşekkürler

Razan Assgqad

Thanks for every thing.

Orhan Ercanoğlu

Teşekkürler Yusuf Bey

Yelda İştar

Yusuf Beye yardımlar için teşekkürler

Mehmet Yılmaz

çok teşekkürler

Özgül Erdem

Apartman komşumuz ve ailemizin danışmanı Yusuf Beye her daim yardımları ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Bahadır Durak

Hayallerimizdeki daireyi tutmamızda ve kontrat aşamlarında bize yardımcı olan Yusuf beye teşekkürler

Gülüzar Dutağacı

Evreka Residance taki dairemize danışmanlık veren ve kısa sürede kiralayan Yusuf Beye teşekkürler

Elvan Türk

Ofis arayışıma çare olan Yusuf beye teşekkürler

Melih Tolga Kızıltan

Dap Royal deki dairemizi içindeki döküntülerden temizleyen boyatıp kiralanır hale getiren ve Kiralayan danışmanım Yusuf Beye teşekkürler

Serhat Mutlu İlbay

Upcty deki dairemizi hizli hir sekilde satan Yusuf Beye Teşekkürler

Ayşe Başak Çakır

Ethemefendi civarında aradığım şirin 1+1 i bana bularak kiralayan Yusuf Baruh a Çok Teşekkürler

Ayşe Reyyan Buran

Aile boyu danışmanimiz evladım Yusuf Bey ne zaman ihtiyacımız olsa hemen yanimizda yer alarak dairelerimizi kiralar. Yardınlarindan dolayı teşkkürler

Mahmut Tuna Öner

Suadiye de görüp çok beğendiğim bu daire ile beni Ev-lendirdi Yusuf Bey. Tapu aşamasındaki soguk kanlı yardimlari ve tecrübesıyle olasi tum sorunları çozerek sorunsuz bur şekilde daire sahibi olmamızı sagladı

Can Deniz Seçkin

Ailemizin orak tapusunun satışında bize yardımcı olan Yusuf Baruh a Teşekkurler

Barış Durkut

Aradığım özelliklerdeki daireyi kiralamamızda ve kontrat aşamasındaki yardıları için teşekkurler

Gökçe Ocak

Ortak dostumuz tarafından önerilen Yusuf Bey bize hayallerimizdeki daireyi bularak gayrimenkul sahibi olmamızı sagladı. Kensisine sonsuz tesekkürler

Niso Leba

Bur yıl icinde dairemi iki kere kiralayarak bizi boşta bırakmayan Yusufa Teşekkürler

Kg İnşaat

Yusuf Bey alıcısını getirerek bizden sattığı daire için teskkür ederiz

Hasan Can

Dap Royaldeki dairemizi çok kısa sürede satan Yusuf Beye teşekkürler

Muhammet Şen

Tesekkurler

Hazal Gurcan

Ailemizin danışmanı Yusuf Abiye tesekkurler.

Filiz Ertas Nutlu

Güzel bir sitede şirin bir daire bulan Yusuf Baruh aTeşekkürler

Yusuf Anç

Tapu aşamalarında ve pazarlik sürecinde yanımızda bulunan Nuh Bey Yusuf Beye Teşekkurker

Rıfat Sehat Ilbay

Bu sene 3 adet dairemizle ilgilenen ve hepsini hızli bir şekilde satan Yusuf Beye teşekkürler

Mustafa Balcı

Village sitesindeki arayışıma çare olan Yusuf Baruh a teşekkürler

İstem Hamudov

Esenyurtta bizi ev sahibi yapan Yusuf abiye tesekkürler

Yunus Mert Yıkılmaz

Teşekkürler

Turan K.yıldız

Tüm dairelerimize danışmanlık veren Yusuf Beye teşekkürler

Yalçın Yaman

Dairelerimizi kiralayan Yusuf Baruh a Teşekkurler

Zehra Vural

Bize guzel.bir daire seçiminde yardimci olan Yusuf Beye Teşekkurler

Nurdahan Hoştur

Ailemizin danışmnina tesekkurler

Pelin Guler

Kontrat aşamsindaki yardımlar icin teşekkurler

Murat Yıldız

Çalışkan Ekip ve Yusuf Baruh aTeşekkürler

Sarah Tarek Mahmoud

Thanks for everything and find us very nice place to live

Ayşegül Kişmiş Keskin

Yusuf Baruh ve Kayım Rezidans ekibine Teşekkürler

Tarek Tacim

Thank you for nice behaving for us.

Mutlu İlbay

Bu sene çok kısa zamanda 3. evimizi satan Evora Park Uzmanı Yusuf Baruh a Teşekkürler

Kemal Şimşek

Satış sırasındaki yardımları ve profesyonel yaklaşımları için Evora Park Uzmanı Yusuf Baruh a Teşekkürler

Sevinç Zafer Yiğitgüden

Şirin bir studyo daireye kavuşmamızı sağlayan tapu aşamasının her anında yanımızda olan Yusuf beye teşekkürler

Yakup Gürcan Tekin

Evoradaki tek danışmanımız Yusuf baruh Tapuda hızlı ve soğukkanlı yaklaşımıyla satışımızı gerçekleştirdi.

Kayım Yapı İnşaat Kaan Yıldız

Kayı rezidans Dragos Ofisimizin satış danışmanı ekibinin Başındaki Yusuf beye ve Ekibine . Sahibi olduğumuz tüm daireler bulduğu kiracılar için sonsuz teşekkürler

Ece Alpkaya

Herşey için Teşekkürler

Erdil Tosun

Süper ekibe yardımları için teşekkürler

Gülüzar Kahraman

Dairemizi liralayan yusuf Baruha bulduğu kiraci için teşekkürler

Senem Kapucu

Teşekkürler

Ömer Temur

Kayım Ekibine ve Yusuf beye teşekkürler

Orhan Ercanoğlu

Kontrat aşamasındaki yardımlarınız teşekkürler

Kadir Gönül

Herşey için sonsuz Teşekkürler

Cem Balta

Ailemizin danışmanına Yardımları ve bulduğu kiracılar için Teşekkürler

Şebnem Gürses Arcan

Daire seçimindeki yardımları ve hertürlü kontrat aşamasındaki yardımları ve dostlukları için Yusuf Baruh ve ekibine Teşekkürler

Nuh Yüceyurt

Ailemizi danışmanın Yusuf abiye teşekkürler

Hülya Can

Bize öce daire satan sonrada kiracımızı bulan artık sözde değile gerçekten ailemizin danışmanı olan Yusuf Baruh a Sonsuz teşekkürler

Atakan İşeri

Banan Yardımci Olan Yusuf bey ve ekibine teşekkürler

Abdülhamit Çakmaklı

yardımlarınız için teşekkürler

Cafer Kahraman

Kayım Rezidans ta Sahip olduğumuz mülkleri kend daireleriymişçesine sahip çıkan satış ofisi ekibine teşekkurler

Nepruze Tosun

Kayım rezidans taki dairemizi danışmanı yusuf baruh a teşekkürler

İhsan Görkem Çolakoğlu

Bana güzel bir daire seçmemde yardım eden yusuf bey ve ekibine teşekkurler ederim.

Ece Alp Kaya

Hızlı Bir kontrat ve daireye yerleşmemde yardımlar için sağolun

Fatma Özden

Ailemizin Danışmanı Yusuf Beye ve ekibine teşekkürler

Zarina Abdulayeva

Thanks for everything

Kadir Gönül

Bizimle ilgilenen Yusuf Baruh a Teşekkürler

Ülkü Güney

Sevgili Kardeşim ailemizin danışmanı Yusuf Baruha busene kiralattığımız ikinci ev.1 hafta içinde hızlı bir kiralama yapmıştır.kendisine teşekkür ederiz

Ayşin Kerimoğlu

Gösterdiği yardımlar için çok teşekkür ederiz.

Yeşim Meltem Tuğcu

depolu bahçe kat daire arayışımızı bulan Yusuf beye Teşekkürler.

Cafer Kahraman

Yusuf Beye Teşekkür ederim

Nihat Kalkavan

Kayım Rezidans Satiş ekibi ve başında bulunan Yusuf Baruha dairemizi kiraladığı için çok teşekkürler

Lara Lambaz

Aradığımız özelliklerdeki daireyi bize bulan ve kiralama sürecinde yardımcı olan Yusuf Baruh a teşekkürler

Nedim Balta

Ailemizin Danışmanı durmak bilmeden tüm dairelerimiz kiralamakta gösterdiği hüner için tekrar tekrar teşekkürler.

Müjgan Yıldırım

Satiş Ofisi Ekibine yardımlardan dolayı teşekkurler

Melek Kalkavan

Kayım Rezidans taki dairelerimize kiracı bulan Yusyuf beye Teşekkürler

Selman Can

Daha dairemizi satın almadan bize kiracı bularak kredi ödemelerimize destek olan Yusuf Baruh ve Kayım Rezidans Satış ofisi Ekibine sonsuz Teşekkürler

Deniz Okumuşoğlu

Kiralama aşamasında ve pazarlık etmemizde yardımcı olan Yusuf abiye Teşekkürler

Yahya Yüceyurt

Hızlı kiralama ve bulduğu kiracı için Yusuf Abiye çok teşekkürler

Firudzjon Makshudov

üniversiteme yakın yer bulmama yardımcı olan Yusuf Beye Teşekkürler

Uğur Ufuk Işın

Kayım rezidans satış ekibine ve başında olan Yusuf Baruh a sonsuz Teşekkürler

Önder Meydan

Kiralama da bize uygun daireyi bulan Yusuf Baruh a Teşekkürler.

Orhan Ecanoğlu

Herşey için Teşekkürler

Hilal Sevim

Kiralam sürecindeki yardımlarınız için teşekkürler

Seçkin Yılmaz

Yeldeğirmenindeki daireyi bulmamıza yardımcı olanyusf abiye Teşekkürler

Ömer Hilmi Tanrıöver

Ailemizin Danışmanı dostum Yusuf a sonsuz Teşekkürler

Fulya Çerçioğlu

Evora Park Uzmanımız Yusuf Baruh a Esyalı dairemizi yeniden kısa sürede kiraya verdiği için Teşekkürler

Gülçin Karadeniz

Maltepe üniversitesine yakın şirin eşyalı evi kiralamama yardımcı olan Evora Park uzmanı Yusuf beye Teşekkürler

Oğuzhan Dal

hemn alt katımıza afişini asarken tanıştık Yusuf beyle ve daireyi tutmaya karar verdik. kendisnin yardımlarıyla hızlı bir kontrat aşamasndan sonra alt kata taşındık herşey için teşekkürler

Sadet Altay

Ailemizi danışmanı Yusuf Baruh a Teşekkürler. Afişi astığından birkaç saat sonra hemen kontrat yaptık.

İklim Sevindi

Evora Parktaki Dairemizi 3.kez Kiralayan Yusuf Beye teşekkürler

Birsen Ergöz

Uzun zamandır aradığımız Evora Parktaki 3+1 daireyi bize bukan Yusuf Beye sonsuz Teşekkürler

Murat Yıldız

Dairemizi kiralayan Satışm ofiisi ekibi ve Yusuf Baruha teşekkürler

Ayşegül Kişmiş Keskin

Kayım Rezidanstaki dairemiz kiralayan Yusuf Baruh a çok teşekkürler

Kaan Yıldız

KayımRezidans Satış Ofisi Ekibi ve Yusuf Baruh a Yaptıkları Satış için Teşekkürler

Ahmet Kaya

Kayım Rezidansta Bulunan Dairelerimle ilgilenene Yusuf Baruh Ve ekibine yaptıkları satış için Teşekürler

Yigithan Karagöz

Yusuf Abi ve ekibine bize yardimlari icin tesekkurler

Nedim Balta

Ailemizin Danısmaıni Yusuf bey ve ortax team uyelerine tesekkurler

Cemaleddincutsoy

Kiralamamiza yardimci satis ofisi ekibine tesekkurler

Nedim Balta

Ailemizin Danışmaını Yusuf Bey Ve Ekibine Teşekkürler yine bir dairemizi kiraladıllar

Tugay Çakar

Acil lazım olan kiralık daire için bize yardımcı olan Yusuf Baruh Beye teşekkürler

Nedim Balta

yine bir kiralama tabiki yine Yusuf Baruh ve satış ofisi ekibi. herşey için teşekkürler

Ali Ünsal

kayımresidans taki müklerimizi kiralayan Yusuf Baye ve Satış Ofisi ekibine teşekkürler

Hatice Adıyaman

daire kiralarken bize sıcak ilgi gösteren yusuf bey ve ortax team ekibine teşekkürler

Turan Yıldız

Kyım rzidastaki Dairelerimizi kiralayan Yusuf Baruh ve ekibine sonsuz teşekkürler

Kübra Gökce Koycu

Tam aradığımız lokasyonda bize ev bulan ve kiralayan Yusuf beye teşekkürler

Fatma Melike Şancı

Kayım rezidans Satis ofisi ekibine ve Yusuf beye teşekkürler

Emine Baş

Yusuf bey ve kayım ekibine teşekkürler

Esra Nur Demir

bize yardımcı olup daire bulkan Yusuf beye teşekkürler

Abdullah Can

satış aşamasında bize yardımcı olan ve tapuda işimizi hızlıca yapan Yusuf Baruha Teşekkürler

Kayım Yapı İnşaat

Satış Ofisimizin tek yetkili gayrimenkul danışmanı Yusuf Baruh ve ekibine teşekkürler

Zafer Yılmaz

Daire kiralaya bilmemiz için bize yol gösteren Yusuf Baruha teşekkürler

Hamdi Karagöz

Kayım yapıdaki dairelerimizi kiralayan Satış Ofisi ofisi ekibi ortax team ve Yusuf Baruh ateşekkürler

Nedim Balta

Kayım yapıdaki dairelerimizi kiralayan Satış Ofisi ofisi ekibi ortax team ve Yusuf Baruh ateşekkürler

Emrecan Sarı

Kiralama sırasında gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler

Turan Yıldız

Ailenizin danışmanı Yusuf Baruh Bey'e teşekkürler

Koray Küçük Ali

Yardımlarından dolayı Yusuf Faruk ve ekibine teşekkür ederim

Tarık Tahsin Erdemir

EVORAPARK UZMANI YUSUF BEY HIZLI KİRALAMA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Ferudun Önal

MÜLKLERİMİZİN TEMSİLCİSİ YUSUF KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRLER

Ümit Karasungur

DİREMİZİ KİRALAMA AŞAMASINDA BİZDEN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN YUSUF ABİYE TEŞEKKÜRLER

Tarık Tahsin Erdemir

EVORAPARK UZMANI YUSUF BEY HIZLI KİRALAMA İÇİN TEŞEKKÜRLER

Aşçılar Derneği(şebnem)

BİZE HIZLI BİR ŞEKİLDE DAİRE BULAN YUSUF BEY E TEŞEKKÜRLER

Nedim Balta

KAYIMDAKİ DAİREMİZİN TEK YETKİLİ SATIŞ OFİS TEMSİLCİSİ YUSUF BEY VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER

Niso Leba

Afış asildığı gü kiraya dairemi veren Yusuf Beye tesekkurler

Togo Alkanat

BİZE GEZDİRDİĞİ SİTEYİ ÇOK İYİ TANITAN EMLAK DANIŞMANIMIZA TEŞEKKÜRLER

Turan Yildıź

Dairelerimizi emanet ettiğimiz Maltepe uzmani Yusuf Beye ve Lotusa teşekkürler

Anıl Yücel

YARDIMLARINDAN DOLAYI YUSUF ABİYE TEŞEKKÜRLER

Aslı Yücel

Kontrat sürecinde yardımcı olan ve tüm aşamalarda yanımızda oplan Yusuf beye teşekkürler

Faik Feyman Bumin

Aynı Zamanda Apartman komşumuz olan Yusuf Beye yardımları için tesekkürşer

Fatih Ozkadı

Dairemizin Kiralamasında Yardımcı Olan Yusuf Beye Teşekkürler

Osman Demirci

şeffaf bir anlatımla tek seferde gösterdiği daireyı beğenip tuttuk Yusuf Beye Teşekkürler

Ezgi Bozacıoğlu

3 haftada yapikan kiralama ve bulfugu kiraci icin tesekkurler

Nahit Emek

Yeni dairemizle bisi EvLendirdigi icin Ysuf Beye Tesekkurler

Mertoloner Tuncel

Dairemizi kiralamada ve banka ipotek cozumunde yardimci olan dnısmanlarimiza tesekkurler

Mehmet Durdu Öner

Ipotek dusme surecinde ve istedigimiz evi almamizda bizi EvLendiren Ortax lara Tesekkurler

Ahmet Topalak

Ogluma ve gelinime ev almamda satıstan tapuya bize verdigi hizmet icin cok tesekkurler

Volkan Ozcelik

Yusuf Beye Tesekkurler

Gokgan Ak

Henüz kiraladıği evimizi kısa sürede Satmıstır Ailemizin Danışmanı Yusuf Beye Yesekkurler

Murat Erdoğan

Sayesinde aynı sitede 3. evime sahip oldum DanışmanımnYusuf Baruh' a Teşekkürler

Onur Ozan Atilla

Arife günü yaptığınız gösterim ve kişralamadaki yardımınız için teşekkürler

Ömer Hilmi Tanrıöver

2 gün içinde evimizi kiraladığın için teşekkür ederim

Tuba Eşlik

Kontrat aşamasındaki yardımlarından dolayı Yusuf Bey'e teşekkürler

Ail Altındağ

Kontrattaki yardımların için teşekkürler

Gokhan Ak

Evora Park Uzmanımız Yusuf ve Burcuya Teşekkürler

Gokhan Ak

evorapark uzmanımız yusuf ve burcuya teşekkurler

Feridun Önal

Sevgili Danışmanım Yusuf Beye Tesekkurederim

Feridun Önal

Sevgili Danışmanım Yusuf Beye Tesekkurederim

Feridun Önal

Sevgili Danışmanım Yusuf Beye Tesekkurederim

İsmet Cikcik

isime yakin hayalimdeki evi bukan danısmanim Yysif Beye tesekkurler

Ahmet Cemal Oran

Sevgili dnışmanım Yusuf Baruha Sürecin Tamamındaki yardımları için teşekkürler

Burhan Dortkol

Yusuf bey` in hizla tapu islemlerini sonuca goturmesinden dolayi cok memnun kaldik. butun islemlerimiz, (pazarlik, sozlesme, kapora ve tapu) hizla sorunsuz cozuldu.kendisi ile tekrar calismak isteriz.

Emre Divyapıcıgil

Daha once evimi kıralama hususunda destek almıstım yusuf beyden.Satacagım zaman ıvedılıkle kendısını arayıp ıslemlerı halletmesını rıca etmıstım.cok kısa bır zaman ıcınde ıstedıgım fıyattan satısı da gerçeklestırdı.Kendısıne tesekkur ederım.

Erkut Kokudal

teknik yapıda ki gerçek uzmanlığına ve satis sürecindeki yardımlarınız icin tesekurler

Özge Demirel

Satış sürecindeki yardımları için Yusuf Baruh a teşekkürler

Abbas Durmaz

Yusuf Bey daire bulmam konusunda çok büyük gayret gösterdi naifliği ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim

Mehmet Yalçın Kılıçoğlu

Yıllardır yusuf beyle çalışıyorum her zaman işini çok profesyonel yapıyor teşekkür ederim.

Yasin Çıkrıkçı

Yusuf Bey'e ilgisinden ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim

Saadet Şahin

Yusuf bey 1 gün içinde dairemin kiralama işlemini gerçekleştirdi çok hızlı ve işini muazzam yapıyor

Saadet Şahin

yusuf bey dairemi 1 günde kiraladı hem hızlı hemde işini muazzam yapıyor

Serhat Taş

Yusuf bey'e çabasından ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyorum

Volkan Özçelik

Yusuf bey gerçekten profesyonel bir danışman samimiyeti için ayrıca teşekkürler

Tahsin Tarık Erdemir

Yusuf Bey işini profesyonel bir şekilde yapıyor.Dairemi yine çok hızlı bir şekilde kiraya verdi teşekkür ederim Yusuf Bey

Celal Özer Erdem

Yusuf Bey'in evimi kiralması sürecinde ki çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Güler yüzü ve profesyonel çalışması takdire şayan

Abidin Gürsü

Son derece memnun kaldım hem içime sinen bir daire kiraladım hemde yusuf bey maddi şartlarda da iki tarafıda mutlu ederek ve menfaatlerini koruyarak işlemi gerçekleştirdi

Begüm Bakır

Yusuf bey dairenin satışını beklediğim süreden çok daha kısa bir sürede sağladı. Çalışma disiplini ve bu süreçteki desteği için teşekkür ederim

Mustafa Soydan

Nezaketinden ve ilgisinden dolayı yusuf bey'e çok teşekkür ederim.

Muhammet Yılmaz Bozkaya

Yusuf Bey ile yıllardır tanışıyoruz ve gayrimenkullerimi güvenle teslim edebileceğim bir danışman yine bir dairemi çok hızlı bir şekilde işleme çevirdi çok teşekkür ediyorum

Banu Vahapoğlu Akgün

İlk defa bir gayrimenkul danışman aracılığı ile ev kiraladım ve yusuf bey hem güler yüzlü hemde çok güvenilir bir danışman teşekkürler yusuf bey

Gündüz Tansel

Yusuf Bey'e ilgisinden, çaba ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederim.

Emre Dalyaran

Yusuf Bey çok samimi ve gerçekten içten biri ev kiralama sürecimde de bir çok şeyde bana yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum

Serap Köseoğlu

Yusuf Bey'e yıllardır evimi teslim ediyorum ve çok güveniyorum her zaman dairem için çok nezih ve çok iyi kiracılar buldu çok teşekkür ediyorum

Ömer Erbaş

Yusuf Bey yaptığı işin hakkını tamamıyla veriyor.İşini profesyonelce yapıyor daire bulma konusunda ise de tamamen içime sinen bir yerde daire mi tuttum çok teşekkürler yusuf bey

Mehmet Cemil Güneş

Yusuf Bey'le projeden daire aldığımdan beri çalışıyorum ve gerçekten çok doğru bir karar verdiğimi görüyorum.Teşekkürler Yusuf Baruh

Coşkun Piri

Kurumsal bir firma olmanın verdiği güvenin yanında yusuf bey'in verdiği samimiyet ve güven çok fazla kendisine çok teşekkür ediyorum bu denli güzel bir daire sahibi olmamı sağladığı için

Halit Eldenüstün

Yıllardır dairelerimin satışı ve kiralanması için Yusuf Bey'le çalışıyorum.Güler yüzlü ve işini büyük bir özenle yapıyor.

Kübra Güçlü

Yusuf Bey sayesinde tam aradığım gibi bir daire buldum.Bu süreçte birçok konuda çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ediyorum.

Hatice Meral Doğan

Dairemden kiracım çıkar çıkmaz yusuf bey hemen yeni bir kiracı buldu bu kadar hızlı işlem olacağını hiç düşünmemiştim teşekkürler yusuf bey

Oktay Savgı

Aylardır aradım ve sonunda yusuf bey'e rastladım aradığım özelliklerde ev bulma sürecinde bana yardımcı oldu profesyonelliği için ayrıca teşekkürler

Emre Divyapıcıgil

Yıllardır Yusuf Beyle Çalışıyorum evimi her zaman nezih ve kaliteli insanlara kiraladı yusuf bey'e profesyonelliğinden ve ilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum

İlyas Şahingül

Yusuf Bey işini hakkıyla yapan bir danışman bu süreçte bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

Osman Ünlü

Yıllar güvendiğim ve çalıştığım tek gayrimenkul danışmanı bu sektördeki bilgisi ve çalışma prensibi gerçekten çok yüksek yine daire hızlı bir şekilde kiraladı çok teşekkür ediyorum

Cem Yıldız

Yusuf bey tam bana göre bir ev bulmamda çok yardımcı oldu ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ediyorum

Ferudun Önal

Yusuf Bey dairemi çok hızlı işleme çevirdi çabaları ve güler yüzü için gerçekten çok teşekkür ederim

Nuray İşleyen

Yusuf Bey'e çabaları için ve ilgisi için çok teşekkür ederim.Kısa sürede daire kiralamama yardımcı oldu

Şentürk Yeşil

Yıllardır Yusuf Bey ile çalışıyorum evimin kiralamasında daha sonra satışında gayet güzel ilgilendi ve satışını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdik

Nevin Özyiğit

Yusuf Bey'in profesyonelliği ve güler yüzü ev alma süresinde bizi geçerken çok motive etti kendinisine çok teşekkür ediyoruz

Agah Ayhan

Yusuf Beyle uzun yıllardır çalışıyorum.Her zaman takdir ettiğim bir gayrimenkul danışmanı her zamanki gibi evimi çok hızlı şekilde kiraladı

Nuri Karahan

Yıllardır kiracı olarak oturduğum sitede ev sahibi olmamda bana desteğini eksik etmeyen bütün süreçlerde titizlikle çalışan Yusuf Bey 'e çok teşekkür ederim

Kamil Bülent Özlü

Yusuf Bey ilk önce daire bulmamda bana yardımcı oldu sonrasında hiç vakit kaybetmeden dairemi kiraladı hızlı işlem güler yüz yusuf beye çok teşekkür ediyorum

Yılmaz Bozkaya

Yusuf Bey evimi satma sürecimde bana desteğini eksik etmedi kısa süre de daire sattı ilgisi ve güler yüzü içinde ayrıca teşekkürler

Haluk Ülke

Enerjisi yüksek hizmet kalitesi yüksek Yusuf Bey işini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı emekleri için çok teşekkürler

Nihan Dilek

Nezih bir sitede ev sahibi olmama büyük katkısı oldu yusuf beyin bütün işlemler boyunca herşeyle ilgilendi çok çok teşekkürler

Tahsin Tarık Erdemir

Yusuf Bey daireme çok nezih bir kiracı buldu titiz çalışmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Metin Kösoğlu

Yusuf Bey Ev bulma sürecimde bana çok yardımcı oldu istediğim gibi bir yer olması beni ayrıca sevindirdi ilginiz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim

İhsan Öcü Özyürek

Yusuf Bey tam aradığım kriterlerde bir daire buldu çabaları için ve güler yüzü için çok teşekkürler

Murat Atayar

Yusuf'cuğum gördüğüm en iyi gayrimenkul danışmanlarından çabası ve kaliteli çalışması için çok çok teşekkür ediyorum.

Selman Özperk

Yusuf Bey Daire bulmamdaki zor süreçte bana çok yardımcı oldu ve nezih bir sitede daire tutmamı sağladı çok teşekkür ediyorum ilgisi ve çabası için

Mert Akbulut

Yusuf bey evimizi hızlıca ve çok güvenilir bir müşteriye kiraladı işini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı teşekkürler

Asude Durum

Yıllardır Yusuf Beyle çalışıyorum evimi güvenerek teslim ettiğim bir gayrimenkul danışmanı teşekkürler yusufcum yine çok hızlıca kiraladın

Agah Ayhan

Yusuf Kardeşim işini en iyi yapan danışmanlardan çabaları için çok teşekkür ediyorum

Opet Petrol

Yusuf Beye ilgisi ve çabası için çok teşekkür ederiz

Erkan Yiğit

Yusuf Bey işini gerçekten hakkını vererek yapıyor işini hem profesyonel hem de güven veriyor ilgisi için ayrıca teşekkürler

Ecealaybeyoğlu

Yusuf Beyi bulmak için aradığımda tam istediğim gibi daire buldu çok teşekkür ediyorum

Muhammet Zeki Acar

Yusuf Bey e çok teşekkür ediyorum işini başarılı yapan nadir gayrimenkul danışmanlarından birisi

Caner Güven

Yusuf bey enerjisi çok güzel bir danışman hızlı bir şekilde daireyi buldu ilgisi için ayrıca teşekkürler

Oğuzhan Kopuz

Yusuf Abi evi tutma aşamasında çok yardımcı oldu pazarlık aşamasında da yanımda olduğu için teşekkür ediyorum

İrem Durul

Yusuf Bey e daire bulma aşamasındaki çabaları için teşekkür ediyorum hızlı ve güvenilir bir danışman

Niymet Rezzan Koç

Yusuf Bey evimi gönül rahatlığıyla teslim edebiliyorum hem güler yüzlü hemde işini çok iyi yapıyor

Adnan Dilbaz

Yusuf Bey gerçekten çok iyi bir gayrimenkul danışmanı evime hem çok hızlı bir şekilde kiracı buldu hemde gerçekten nezih bir müşteriye kiraladı ilgisinden çok memnun kaldık çok teşşekürler yusufcum

Nusret Battal

Yusuf Bey'e yardımlarından dolayı çok teşekkürler...

Tuba Eşli̇k

İkinci dairemizi de başarılı ve memnun edici bir şekilde kiralanmasını sağladığı için çok teşekkür ederim.

Nesuhan Demiröz

Gayrimenkul Danışmanımız Yusuf bey güzel bir pazarlık aşamasıyla bizim evi tutmamıza yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Fatma Nuran Baran

Yusuf oğlum hem kardeşimin hem de benim evime çok kısa sürede istediğimiz gibi kiracılar buldu. Teşekkür ederim...

Ayşe Reyyan Budan

Her şey çok güzeldi. Teşekkürler

Muhammet Zeki Acar

Çok memnun kaldım, gereken ilgi ve alakayı fazlasıyla gösterdiler. Teşekkürler

İlayda Ruhi

Yusuf abi ilk kez kendi evim oluyor. Öğrencilik hayatımın güzel geçmesini sağlayan insanlardan biri olduğun teşekkürler...

Mustafa Şirin

Heybeli adadaki evimizin satışındaki yardımlariniz için teşekkürler

Derin Çetin

evimizi kiralarken hertürlü kolaylığı gosteren danışmanımıza tesekkurler

Tolga Guner

danışmanımız yusuf abruh ve center ofisine teşekkürler

Serdar Gümüş

Güler yüzlü bir insan, pazarlıkta yardımlarından dolayı her şey için teşekkürler...

Sibel Biçer

Maltepede ki daire arayışımızda bize enuygun yeri bularak istanbula taşınmamıza yardımcı olan Yusuf beye teşekkürler

Serap Sekendiz

Bulduğu kiracı adayı aile için Yusuf Bey Teşekkürler.

Hatice İlhan Paylı

Bizi Misafir ederek evimizde hissi vererek dairemizi kiralamada yardımlarınız için Burcu ve Yusufa teşekkür ederiz. tanıdıklarımıza zevkle tavsiye edceüiz

Hayati Çağlar

Yusuf Bey gerçekten çok iyi bir gayrimenkul danışmanı bizimle çok ilgilendi ve çok memnun kaldık teşekkürler.

Meral Onur

evimden alıp güzel ofisinizde benmi misafir ettiniz ve 1 günde bulduğunuz kiracılar için teşekkür ederim Yusuf Bey ve Burcu Hanım

Tuba Eçlik

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık, arkadaşımı yanıltmadığı için devamlı çalışacağım bir insan olduğu için teşekkürler....

Şeyma Yıldırım

Kontrat sırasındaki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim...

Cemal Açan

Güler yüzlü çalışması çok kolay bir insan, her şey için teşekkürler...

Emrah Kasımoğulları

Biz her zaman Yusuf bey çalışıyoruz çok memnunuz, teşekkürler...

Emre Divyapıcıgil

Yusuf bey çok teşekkürler... Özenli ve düzgün bir kiralama yaptığınız için, dostlarıma ve arkadaşlarıma sizi önereceğim.

Savaş Çelik

Yusuf bey ve Burcu Hanım her şey için teşekkürler... Düğünümüze bekleriz...

Gülizar Dutaağacı

Her şey için teşekkürler... Yusuf bey

Mustafa Sadi

bize gösterdiği yakınlıktan dolayı teşekkür ederiz

Uğur Alparslan

mal sahibi ile aramızda ki kontağı sağlayan pazarlıklarda yardımcı olan Yusuf Beye Teşekkurederiz

Nalan Erkut

Reöax Gayrimenkul danışmanlarına karşı önceden yaşadığımız kötü deneyimi bize yaptığı satış ve tapudan bankaya kadar tüm aşamalarda gösterdiği profesyonellik için teşekkürler

Yavuz Fettahoğlu

evimi kısa sürede kiraladı teşekkür ederim

Anıl Avcı

kira fiyatı konusunda pazarlık aşamasında vekontrat aşamasında yardımları için teşekkürler

Nadide Berloir

yurt dışında yaşamama rağmen evimi hızlı ve sorunsuz olarak kiraladı ailemizin gayrimenkul danışmanı unvanını kazandı

Agah Ayhan

Yusuf Kardeşim nereyi versem satar da kiralarda. tüm gayrimenkullerimizi gönül rahatlığıyla teslim ediyorum

Nazmi Gülhan

Yusuf bey kiracı iken beni ev sahibi yaptı. tüm aşamalarda bana yardımcı oldu. Ne kadar teşekkür etsem az...

Cemal Gösteren

Çok kısa sürede daireme müşteri bulan ve başından sonuna kadar bana hizmet veren Gayrimenkul danışmanımız Yusuf Baruh'a çok teşekkürler.

Serhat İlbay

Her şey için teşekkürler...

Kübra Yılmaz

Çok iyi hizmet, güler yüzlü ve gereken mesafeyi çok iyi idare eden bir gayrimenkul danışmanı.

Ercan Yücesoy

Vermiş olduğu hizmet ve kiralama için teşekkür ederim. Gerekli olan tüm kolaylıkları ve konforu sağlayarak ofisimi kiraya vermiştir...

Mehmet Arif Kunduoğlu

Gerekli indirimleri sağlayarak mal sahibiyle aramızdaki diyaloğu ustaca idare ederek evi kiralama mı sağladı, çok çok teşekkürler...

Derya Tombaş

Kısa sürede isteğim rakamdan müşteri bulmuştur. Teşekkür eder, bol kazançlar dilerim.

Murat Erdoğan

Yusuf Bey gerçekten çok iyi bir gayrimenkul danışmanı bizimle çok güzel ilgilendi ve çok memnun kaldık teşekkürler.

Muhammed Yılmaz Bozkaya

Yusuf Beyle Çalıştığım için çok memnunum. Çok iyi bir gayrimenkul danışmanı ve işini çok iyi yapıyor Teşekkürler

Cemal Gösteren

Yusuf Bey çok kısa sürede dairemi buldu ve başından sonuna bana yardımcı olarak hizmet verdi.Gerçekten işinin hakkını veren bir gayrimenkul danışmanı Teşekkür Ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.