MERHABA,
1975 İZMİT GÖLCÜKTE DOĞDUM. 1995-2010 YILLARI ARASINDA EŞİMLE BERABER KENDİMİZE AİT MIMARLIK VE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI FİRMAMIZDA 15 YIL BOYUNCA YÖNETİCİ VE EMLAK YATIRIM UZMANI OLARAK ÇALIŞTIM.
KAZANDIĞIM DENEYİM İLE KURUMSALLIĞINA İNANDIĞIM DÜNYADA EN ÇOK GAYRİMENKUL SATIŞI YAPAN RE/MAX FİRMASININ ÇATISI ALTINDA ÇALIŞMALARIMA DEVAM ETMEYE KARAR VERDİM.
RE/MAX AİLESİNE KATILMA NEDENİM, ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA EMLAK SEKTÖRÜNDE KURUMSALLIK ANLAMINDA ÖNCÜ FİRMA OLMASI VE ETİK DEĞERLERE BAĞLI OLMASIDIR.
ÇALIŞMALARIM MÜŞTERİ MERKEZLİ VE SONUÇ ODAKLI OLUP, ÇANKAYA BÖLGESİNDEKİ RE/MAX YATIRIM OFİSİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.
***RE/MAX KARİYERİNİZ EĞİTİMİ 2012(BARIŞ KILIÇARSLAN)
***SATIŞ KAPAMA EĞİTİMİ (GIL OSTRANDER - 2013 MAYIS )
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Pınar Turgut portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasin Çiğdem

Pinar hanim bana ulastiktan 1 gun sonra , Yasin bey biz bu evi satariz dediginde ben diger planlarimi hayata gecirmeye baslamistim bile.Hersey icin cok tesekkurler.Elinize ve emeginize saglik.Basarilar dilerim.

Seher Yozgatlı

Pınar hanımla çalışmaktan çok memnun oldum. Gerçekten samimi, dürüst ve çok çalışkan. Gayretleriyle bizim çok güzel bir gayrimenkul sahibi olmamıza yardımcı oldu. İlgi ve alâkasına teşekkür ederim.

B*******

Merhaba, kiraladığım ev ve ev sahibi ile ilgili aklımdaki tüm soruları silen, her aradığımızda yanımda olan, empati yaparak ev sahibi kadar kiracı haklarını da savunun Pınar hanım size yapılacak tüm övgüler az kalır.Sabrınız anlayışınız ve haklarımızı karuyup kolladığınız için size ve ekibinize çok teşekkür ederim.İyikilerim arasında ilk sıradasınız.

Şenel Arduç

Ev alırken tüm süreçlerde yakın ilgisi, bilgisi ve güler yüzlü pınar hanıma teşekkür ederim.

M*******

Pınar hanım Zirvekenteki evimizi çok kısa sürede kiraya vermiştir.Kendisine çok teşşekkür ederiz.

E*******

İlk evime sahip olurken kendisi gibi deneyimli, sordugumuz her konuda yardimci olan ve enerjik biriyle yol aldigim icin mutluyum. Tesekkurler

H*******

Başkent Emlak Konutları'nda çok güzel bir dairem oldu. Çok teşekkürler Pınar hanım.

S*******

Sayesinde harika bir dairenin sahibi oldum. Canı gönülden teşekkür ediyorum Pınar hanıma.

H*******

Başkent Emlak Konutları'ndaki daireme tam da istediğim gibi bir kiracı bulan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler. Başarılarınız daim olsun.

N*******

Çok teşekkürler, başarılarınızın devamını diliyorum.

B*******

Pınar hn tanıdığım tüm emlakçılardan çok farklıydı, kendisine ve kurumuna sonsuz teşekkürler.

A*******

Çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum Pınar hanım. Bir sonraki olacak işlemimizde tekrar beraber çalışmak ümidiyle.

A*******

Katkıda bulunduğunuz çaba ve ekstra zaman için kişisel şükranımı ifade etmek isterim Pınar hanım.

L*******

Başkent Emlak Konutları'ndaki daireme çok kısa sürede dilediğim gibi bir kiracı bulan Pınar hanıma tüm destekleri için sonsuz teşekkürler.

G*******

Aradığım daireyi bana Başkent Emlak Konutları'nda bulan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler, kendisine başarılarının devamını diliyorum.

K*******

Başkent Konutları'nda bulunan dairemi kendisine emanet etmekle çok doğru bir karar verdiğimi bana çok kısa sürede kanıtladı Pınar hanım, kendisine sonsuz teşekkürler.

E*******

Emeklerinize sağlık Pınar hn, tanıştığımıza çok memnun oldum. Sevgiler

H*******

Gelecek çalışmalarınızda, başarılar diler, mesleki kariyerinizi tebrik ederim Pınar hanım.

M*******

Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

E*******

Güler yüzünüz ve kalite odaklı bakış açınızla, bana çok yardımcı oldunuz, teşekkür ederim.

B*******

Mükemmel bir organizasyon ile dairemi kısa sürede işleme dönüştürdü Pınar hanım, kendisine sonsuz teşekkürler.

A*******

Çok memnun kaldık, sonsuz teşekkürler.

A*******

Başarılarınızın devamını dilerim, sizinle tanışmak ve çalışmak bizler için büyük şanstı. Bundan sonra da herhangi bir gayrimenkul işlemlerimizde arayacağımız tek adres Remax Yatırım Pınar Turgut olacaktır. Sevgiler.

H*******

Dairemi çok kısa sürede işleme dönüştürerek beni büyük bir yükten kurtaran danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler ...

D*******

İstediğim daireyi bana hemen bulan sevgili Pınar hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarının devamını diliyorum.

R*******

Eline emeğine sağlık sevgili Pınar hanımın, sonsuz teşekkürler.

S*******

Kendisi çok başarılı bir danışman, bünyenizde bu derece başarılı bir danışmanı bulundurmanız büyük şans. Emeklerine sağlık, sevgiler.

D*******

Harika bir daireye sahip olmamı sağlayan danışmanım Pınar hanıma sonsuz teşekkürler.

M*******

Danışmanım Pınar hanıma gösterdiği özen ve gayretlerinden ötürü sonsuz teşekkürler.

F*******

Danışmanım Pınar hanıma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sonsuz teşekkürler.

Tolga Beyler

Pınar Hanıma buradan çok teşekkürlerimi sunarım. Gerek ilan için gösterdiği özen gerekse takip koordinasyon bilgilendirme doğru kişileri bulmadaki seçiciligi ile bizi etkiledi iyiki Pinar hanım ile çalışmışız.

İsa Uçar

Gerek Pınar Hanım gerekse diğer Remax çalışanları ile tüm süreç boyunca ilgili, samimi, sonuç ve çözüm odaklı ilerledik ve satışı sonlandırabildik. herkesin emeğine sağlık. teşekkür ediyorum.

Hudayi Ulupinar

Biz Pinar Hanimla internet uzerinden buldugumuz bir ilan vasitasiyla tanististik. Isinde tecrubeli ve guvenilir biri. Alici satici arasindaki dengeyi gozeten her ikisinin de menfaatini koruyon bi is anlayisi var. Isimizi basindan sonuna kadar takip etti. kisacasi biz cok memnun ayrildik. tavsiye ederiz.

Seçkin Akbıyık

Pınar hanım aracılığıya 2016'da o günden beri keyifle oturduğumuz evimizi kiralamıştık.. Hiç bir sorun yaşamadık, ev sahibimizle aramızda harika bir köprü vazifesi görüyor. Her iki tarafın da çıkarını gözetiyor. Geçtiğimiz günlerde de ilk evimizi yine kendisi aracılığıyla aldık. Her iki süreçte de bize çok destek oldu. En stresli anlarda sukuneti ve tecrübesiyle süreci yönetti. Coronavirüs salgını nedeniyle tapu işlemlerinin çok uzun sürebildiği bu dönemde bizi bir hafta içerisinde ev sahibi yaptı. Kendisine ve Remax'a çok teşekkür ediyoruz.

Hülya Tetiker Şen

Pınar hanımı arar aramaz bana İstediğim kriterlere uygun muhteşem ev linkleri gönderdi.Bir tanesine bayıldım.Hemen geldi bana evi gösterdi.Herkesin bu süreçte elini çabuk tutması gereken süreçte, evlerin kapışıldığı dönemde tecrübesi ve hızı ile beni yönlendirdi.Ve istediğim evi alabilmemi sağladı.Kendisinden ve çalışma prensiplerinden inanılmaz memnun kaldım ve arkadaşlarıma da önerdim.Bir arkadaşımın evini de hızlıca sattı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra da sadece kendisi ile çalışmaya devam etmek isterim çevreme öneririm.

M*******

Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

N*******

Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

K*******

Bir sonraki yatırımımı da kesinlikle Pınar hanımın desteği ile yapacağım. Kendisine sonsuz teşekkürler, sevgiler.

Ümit Öztürk

Pınar hanım evimizin satışında göstermiş olduğunuz ilginiz, çabanız, bilgilendirmeleriniz ve iki taraf ile kurduğunuz iletişim için çok teşekkür ederim.

Şükrü Soyoğul

Pınar hanım, Ankara Çankayada'ki evimizi çok kısa zamanda kiraya verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Aradığımız daireyi titiz ve özverili çalışmaları sonucunda 2 günde buldu ve alım işlemini gerçekleştirdik.Emekleri için Pınar hanıma sonsuz teşekkürler

L*******

Başarılarınızın artarak devamını dilerim Pınar hanım, tanıştığımıza çok memnun olduk.Sevgiler.

A*******

Birlik'te bulunan dairemi uzman danışmanım Pınar hanıma emanet ettim, ve kısa sürede sonuç aldım. Çok teşekkürler.

H*******

Kendisine sonsuz teşekkürler, danışman gibi. danışman Pınar hanım.

Özhan Bozkurt

Pınar hanım güleryüzlülüğü ve problemleri hızlı çözme becerisi ile dört dörtlük bir satışcıdır

Sogand Habashi Zadeh

yeni ev aldık ve biz çok memnunuz. pınar hanum çok kibar ve çalışkan bir hanımefendi dır.

M*******

Pınar hanımla yıllardır çalışıyorum.Sinpaş altın orandaki evimi çok kısa sürede kiraya vermiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

H*******

Tapuda işlemlerin yapılarak sonlandırıldığı ana kadar her konuda bizi bilgilendirerek soruzsuz ve güvenli bir şekilde alışverişimize yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim.

Nazlı Kutay Yeşil

Sayın Pınar Hanım sizinle bir emlak alım üzerinde tanıştık. Emlak meslek gurubunun bizdeki güvenirlilik derecesini sorgularken siz bizde saygı ve güven uyandırdınız. Ev alma konusunda bize verdiğiniz güvenle bizi cesaretlendirdiniz. Sizin aracılığınızla ev aldığımız için mutluyuz çok teşekkür ederiz.

Figen Duyar

Pınar hanım işinde çok başarılı ve deneyimli nokta atışlarıyla çok beklemeden evimizi sattı.karşı tarafta çok memnun kaldı.çok teşekkür ediyorum kendisine.

Melike Bakırcıoğlu

Pınar hanıma gösterdiği özveri, iş disiplini, çalışkanlığı ve hanımefendiliği için çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Gurur Yıldız

Pınar hanıma canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.

Tülin Erdil

Pınar hanım dairemi kısa sürede kiraya verdi, kendisine çok teşekkürler.

Murat Arıcı

Aradığım daireyi kısa sürede bulmamı sağlayan danışmanıma çok teşekkürler.

Hamdi Hanedar

Ayaş'taki arsamı kısa sürede sattı. Teşekkürler.

Ayhan Demirbaş

Emekleri için teşekkürler.

Nazim Andaç Beyhun

Pınar hanım Çiğdem mahallesindeki evimi çok kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Ilgi alakası ve çalışmaları için çok teşekkür ederim.

Mehmet Şahin

Pınar hanım nezaketli ve işini iyi yapan bir hanımefendi. Onunla çalıştığım ve tanıştığım için çok memnunum.

İlknur Gezer

Gerçekten işini dürüst ve profesyonelce yapan ender emlakçılardan. Bize bulduğu kiracilardan çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Melike Bakırcıoğlu

çok çok çok tatlı güleryüzlüsün evle beraber bide abla almış oldum:) ilgin, güleryüzün, Samimiyetin hersey ıcın cok tesekkur ederim

Ayşegül Çelikel

PINAR HANIMLA YILLARDIR ÇALIŞIYORUM.KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUNUM.DİKMENDEKİ DAİREM BOŞALDIĞINDA BİR GÜN İÇİNDE TEKRAR KİRAYA VERMİŞTİR.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Sezen Cengiz

PINAR HANIM İSTEDİĞİMİZ EVİMİZİ ALMAMIZI SAĞLADIKTAN SONRA ALDIĞIMIZ EVİMİZİ EN KISA ZAMANDA KİRAYA VERMİŞTİR.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Şerife Bilen

ANKARA SUBAY EVLERİNDEKİ DUBLEKS DAİREMİZİ SATMAK AMACIYLA RE/MAX YATIRIM ÇANKAYA ŞUBESİNDEN SAYIN PINARTURGUT'U ARADIK.KARŞILIKLI GÖRÜŞME NETİCESİNDE EVİMİZİSATMALARI İÇİN KENDİLERİNE VERDİK.İLANA ÇIKTIKTAN SONRA 1 AY İÇİNDE, POTANSİYEL ALICI 4-5 MÜŞTERİYLE MUHATTAP OLDUK.PROFESYONELCE, İŞİNİN EHLİ BİR GAYRETLE EVİMİZİ BİR SÜRE ÖNCE DEĞERLİ BİR AİLEYE SATTILAR.ÇALIŞMA OFİSLERİ EVİMİZE OLDUKÇA UZAK OLMASINA RAĞMEN, ÖZVERİYLE, RASYONEL ÇALIŞMAYLA, SATIŞI GERÇEKLEŞTİRDİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Veysel Kara

PINAR HANIM, DAİREMİZİ EN KISA ZAMANDA SATIŞINI YAPMIŞ .BÜTÜN DETAYLARLA EN İNCE AYRINTISINA KADAR İLGİLENMİŞTİR.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Kagan Turgut

YURT DIŞINDA YAŞAMAMA RAĞMEN ANKARADAKİ MÜLKÜMÜ KIRAYA VERIP BÜTÜN DETAYLARLA İLGILENMIŞTIR. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR.

Özgür Ay

Pınar hanım, evimizi çok kısa sürede satışını yapmıştır.Tüm süreçlerde çok yakından takip ettiği için çok teşekkür ederiz.

Özge Şafak

7 yıldır satmaya çalıştığımız evi Pınar hanım 1 ay gibi kısa sürede satmayı başardı.Tüm süreçlerde çok ilgiliydi ve iletişim konusunda çok başarılıydı.Hem profosyenelhem de dürüst biri bu sayede çok memnun kaldık.Çevremdeki herkese tavsiye ediceğim.

Tajlan Güneş

İşinin ehli, sözünün arkasında duran ve işini sonuna kadar takip eden Pınar hanıma emekleri için çok teşekkür ederim.

Derya Büyükbaş

OYAK SİTESİNDEKİ DAİREYİ KİRALAMAMDA YAPTIĞI YARDIMLARDAN VE İLGİSİNDEN DOLAYI KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ömer Kızılırmak

BİRLİK MAHALLESİNDEKİ EVİMİ ÇOK KISA ZAMANDA KİRAYA VERMİŞTİR.İLGİ ALAKASI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.

Cem Kurtoğlu

MERHABA, AĞUSTOS AYI SONUNDA YILDIZEVLER MAHALLESİNDE BULUNAN DAİREMİN KİRALAMA İŞLEMİ ADINA YILDIZEVLER REMAX OFİSİ İLE İRTİBATA GEÇTİM.KONU İLE İLGİLİ OLARAK PINAR TURGUT HANIM ÇOK İLGİLİ DAVRANDIVE DAİREMİ YAKLAŞIK 1 HAFTA GİBİ KISA SÜREDE ÇOK DÜZGÜN İNSANLARA KİRAYA VERMEMİ SAĞLADI.KENDİSİNE BU ÇERÇEVEDE TEŞEKKKÜRLERİMİ İLETİRİM.İYİ GÜNLER.

İlker Aydın

EV KİRALAMA SÜRECİNDE BİZE HER KONUDA ÇOK YARDIMCI OLAN PINAR HANIMA ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.SAYESİNDE İÇİMİZE ÇOK SİNEN EV BİR TUTTUK.

Batıkan Vecatoğlu

GEREK SICAKANLILIĞI, GEREK GÜLERYÜZÜ İLE TÜM SÜREÇ BOYUNCA BİZİMLE İLGELENDİ.PINAR HANIM SAYESİNDE İÇİMİZE ÇOK SİNEN BİR EV TUTABİLDİK .KENDİSİNE TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Sezen Cengiz

SEVGİLİ PINAR HANIM İLK EVİMİZİ ALMA SÜRECİMİZDE GÖSTERDİĞİNİZ İLGİ, ÇABA İÇİN VE VERDİĞİNİZ GÜVEN İÇİN ÇOK TESEKKÜR EDERİZ.ACEMİSİ OLDUĞUMUZ BU KONUDAKİ REHBERLİĞİNİZ, YAKINLIĞINIZ VE ANLAYIŞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİYDİ.SİZİ TANIMIŞ OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ.HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.İYİ ÇALIŞMALAR.

Senem Özyoğurtcu

PINAR TURGUT HANIM EVİMİ SON DERECE HIZLI BİR ŞEKİLDE, GÜVENEBİLECEĞİM KİŞİLERE KİRALAMIŞTIR. KENDİSİ İŞİNDE PROFESYONEL OLMAKLA BERABER EVİ KİRALADIKTAN SONRA BİLE ARAYIP HER ŞEYİN DÜZENLİ GİDİP GİTMEDİĞİNİ SORMUŞTUR. EVİMLE ÇOK YAKINDAN İLGİLENDİRMİŞ VE BENİ HER KONUDA ANINDA BİLGİLENDİRMİŞTİR. KENDİSİ İLE ÇALIŞMAK VE TANIŞMAKTAN MUTLULUK DUYUYOR VE ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Sabri Demirezen

ÖNCELİKLE PINAR HANIMA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİNPAŞ ALTIN ORANDA EVİM VARDI VE HEMEN KİRAYA VERDİ PINAR HANIM GÜVENİLİR ÖZÜ SÖZÜ BİR İNSAN BİZİ HİÇ ÜZMEDİ BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARIMI PINAR HANIM İLE DEVAM EDECEĞİM KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM

Gülşen Soyoğul

Re/max Yatırım ofisinden Pınar hanım Oyak sitesindeki evimizi kiracımız çıktıktan bir gün sonra kiraya vermiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Şükrü Soyoğul

Şehir dışında olmamıza rağmen kiracımız daireyi boşaltıktan hemen sonra kiraya vermiştir.İlgi alakası ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz.

Özgür Ercin

Pınar hanıma ilgili için çok teşekkür ediyoruz. Sayesinde çok güzel bir evi kiraladık. Başarılarının devamını diliyoruz.

Kadir Lale

Pınar hanım'dan geçen hafta Çankaya Yıldızevler'den ev kiraladık . Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı ve çok güvenilir bize her konuda yardımcı oldu hatta evi kiraladıktan sonra bile halen en ufak bir konu olduğunda yardımlarını esirgemiyor sağolsun . Buradan tekrar tekrar kendisine çok teşekkür eder başarılarının artarak devam etmesini dilerim . Saygılarımla .

Nevin Caglar

Pınar Hanımı, Birlik mahallesinde olan evimin çok hızlı gerçekleşen satışı sirasında verdigi profesyonel hizmeti, güleryüzü ve doğru fiat tespiti ile çok kısa sürede daireyi satarak, ileride yapacagım alım ve satımlarda hem kendime hemde cevreme gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim ve kendileri ile tekrar çalışabileceğim. Kendisini tanımaktan çok mutlu oldum . İlgisi ve alakası için tekrar çok teşekkür ederim..

Zayid Erbil

Re/max olarak Meltem ve Pınar hanımların çalışmalarıyla kiralık olan evimizin gayet başarılı bir şekilde bizlere yardımcı oldular.En şekilde verimlilik sağlamak için üst performanslarıyla ve tam bir memnuniyetle işlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duydum.İş birliğiniz için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Muhammed Saleh Mahdi Al Shakrawee

DEAR MELTEM I'M VERY THANKFULL FOR YOUR KİND FOR HELP TO RE/MAX MUST THANKFULL FOR YOU BECAUSE YOU HAVE HİGH DEGREE OF PROFESSİONEL THE RESPONSİBİLİTY REGARDS FOR ALL

Levent

Pınar Hanıma evimi kiraya vermedeki ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim, kendisi bu süreçte başarılı iletişimi ve pozitif yaklaşımı ile kısa zamanda güvenimi kazandı bundan böyle tüm emlak işlerimde kendisine danışmayı ihmal etmeyeceğim.

Tülin Erdil

Pınar hanım ile çok uzun yıllardır çalışıyoruz . Mülklerimizle her zaman ilgilendi Pınar hanım ile çok uzun süre çalışmaya devam edeceğiz . İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz .

Hediye Hasırcı

Pınar Hanıma evimin satış sürecinde gerçekleştirdiği yardımlar için sonsuz teşekkür ederim. Kendisi çok ilgili ve profesyonel bir danışman, evin her aşaması ile tapunun gerçekleşmesine kadar birebir ilglendi. Üstelik bütün bunları güleryüzlü ve sabırlı bir şekilde en hızlı olarak yaptı. Tekrar teşekkürler.

N. Emel Ganapatı

Pinar hanim inanilmaz bir emlakci. Bizim Ankara'da bir evimiz vardi. Onu satarken basindan sonuna kadar her tur problemimizle ilgilendi ve yardimci oldu. Kendisi son derece profesyonel, yardimci ve anlayisli. Remax cok sansli Pinar hanim ekibinde oldugu icin. Icten sevgiler ve sonsuz tesekkurler.

Efe Kutay

Re/max firması yetkileleri Meltem ve Pınar Hn'a, Ankara Gölbaşında bulunan, uzun zamandır satılamayanmüstakil villamızı, doğru fiyat belirleyerek, olağanüstü çabaları ile satışının kısa zamanda başarılı bir şekilde gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ederim.

Ali Osam Abed Ali

I WOULD LİKE TO SAY THANK YOU SO MUCHFOR YOUR KİNDNESS AND COOPRATİONDURİNG I HAVE DEAL WİTH YOU TO BAY A FLATTHROUGH YOUR OFFİCE.WİSHYOU AND ALL THEWONDERFULLSTAFF ALL THE BEST.BEST REGARDS.ALİ OSAM ABEDALİ

Muhammed Ketene

Pınar Turgut hanıma Irak Başkonsolumuza yaptıkları hizmetten, gösterdikleri ilgi alakadan, zamanında ve doğru bilgilendirmelerinden, ayrıca bu süreçte gösterdikleri güleryüzlü tavırlarından dolayı çok teşşekkür ederiz.Bundan sonra da kendileri ile çalışacağımızı bildirmek isteriz.

Oğuz Atasoy

Pınar hanım birlik mahallesindeki daireyi kiralamamız sırasındaki ilgi alaka ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Olcay Akdemir

Pınar hanım dairemizi çok kısa zamanda satmıştır.Profesyonel tavrı ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Aysun Kösegil Demirhan

Pınar hanım daire almamız sırasında göstermiş olduğu ilgi alaka ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Gülşaha Atasoy

Pınar hanım aradığımız kiralık daireyi çok kısa zamanda bulmuştur.İlgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

İsmail Bayındır

Pınar hanım, dairemizi çok kısa zamanda kiraya vermiştir.Güleryüzü ve ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Hüseyin Sönmez

Birlik mahallesindeki evimizi çok kısa zamanda kiraya verdiği için çok teşekkür ederiz.

Nazire Sönmez

Şehir dışında yaşamamıza rağmen dairemizi çok kısa sürede sıkıntısız kiraya vermiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Onur Mehmet Cangöz

Pınar hanım evimizin satışında göstermiş olduğu ilgi, alaka, profesyonellik ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz . Hiç bir sıkıntı sorun yaşamadan evimizi sattık . Başarılarının devamını dileriz .

Fethiye Turhan

Yurtdışında yaşamama rağmen Pınar hanım gayrimenkulümü en kısa zamanda satışını gerçekleştirdi kendisinden çok memnun kaldım çok teşekkür ederim .

Ali Naci Çakır

Çok değerli, çok çalışkan, işine değer veren bir hanımefendi . Yıllardır kendisiyle çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim

Dilek Güçer

Re/max lot emlak bürosundan Meltem ve Pınar hanımlar aracılığı ile bir ev aldım.Gerek ev arama gerekse evin bulunup alımı süresince sürekli olarak yanımda olup bana yardımcı ve destek oldular.ilgi ve yardımlarından çok memnun kaldım, kendilerine her konuda çok teşekkür ederim.

Sümeyye Mendilli

Pınar Hanım gerçekten oldukça ilgiliydi tüm süreç boyunca. Yardımları ve samimiyeti için çok teşekkür ederim :)

Nurten Çakmak

Pınar Hanım tüm süreç boyunca gerçekten çok ilgiliydi. Çokta yardımcı oldu bize, sağ olsun. Bir emlak danışmanından daha fazlasını olduğunu söyleyebilirim. Çok teşekkür ederim herşey için.

Korcan Canoglu

Pinar hanima ilgisinden ictenliginden ve yardimlarindan dolayi tesekkur ederim.

Şule Bozat

Pınar Hanım ve Meltem Hanımlar işlerinin ehli, çok hanımefendi çok tatlı insanlar . Evimizi satarken titizlikle bizimle ilgilendiler, alıcı ve satıcıyı mağdur etmeden süreci sonlandırdılar . Kendilerine çok teşekkür ederiz .

Emra Aydın

Sorunsuz bir şekilde kiralama işimizi hallettik . Kendilerine çok teşekkür ederiz .

Yaşar Genç

HİZMETLERİNİZDEN DOLAYI TEEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.SAYGILARIMLA.

Sultan Genç

PINAR'CIĞIM, SAMİMİ, İYİ NİYETLİ, İŞ BİTİRİCİ HİZMETLERİNİZDEN DOLAYI BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ.TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Ercüment Çimen

Pınar hanım ve Meltem hanıma ev arayışımızda kardeşimle bana gösterdikleri güler yüzlü hizmet için ve yardımlarından dolayı teşekkür eder, ilerideki portföylerinde başarılar dilerim.

Şerife Kolaylı

Oyak sitesin deki mobilyalı kiralık dairemizi çok kısa sürede titiz çalışması ile kiraya vermiştir .Başarılarının devamını dilerim .

Yücel Perinçek

Anıttepe Kızılcık sokak daki dairemizi kısa sürede iyi bir kiracı bularak dairemizi kısa sürede kiraya vermiştir . Profesyonel çalışması, saygısı ve titizliği için çok teşekkür ederiz .

Özgür Selvi

Pınar hanım Birlik Mah. 450. caddedeki dairemizi titiz çalışması ile çok kısa sürede satarak çok başarılı bir satış gerçekleştirdi . Kendisine çok teşekkür ederiz .

Fethiye Turgut

Yurtdışında yaşamamıza rağmen hiç bir problem yaşamadan Pınar hanımın yönlendirmesi ile yatırım için çok güzel bir ofis aldık . Pınar hanım işinde çok başarılı, nazik, tecrübeli biri . Çok teşekkür ederiz .

Şevki Erdal Bucak

Pınar hanıma çok teşekkür ederim . Bizimle çok yakından ilgilendi . Dairemizin satış aşamasında herşeyi çözdü, dairemizi sorunsuz sattık .

Rana Varman

Zirvekent Manolya st ne zamandır daire istiyorduk.Bir türlü istediğimiz daireyi bulamadık.Meltem hn daha önceden oğullarım için daire almıştık, sağolsun baştan sona takip etti ve arkasını bırakmadı ilgisini devam ettirdi.Manolya sit. daire alımı için kendisine bakar gibi çaba sarfetti.Neticede daireyi alabilme imkanımız oldu.Çok teşekkür ederiz

Rana Zekai Varman

Epey bir süredir Zirvekent Manolya sitesinden bir daire arıyorduk.Pınar hanım devreye ve çok büyük çabalar sarf ederek, ev sahibini yakınen takip ederek daireyi almamızı sağladı ve bizi mutlu etti.Ayrıca alım esnasında her türlü işlemde çok büyük çaba gösterdi.Nezaketi ve yakınlığı çok içtendi kendisine eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz .

Ali Naci Çakır

Pınar hanım güler yüzü ve hoş sohbetli, piyasa satış şartlarını takip eden iyi bir kardeşimdir . Dairemin satışını titizlikle yaparak en kısa zamanda işleme dönüştürdü . Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim .

Tülay Aslaner

5 yıldız veriyorum . Güler yüzü tatlı dili müşteri ile alakası her şey çok güzel samimi işini çok iyi bilen profesyonel bir Gayrimenkul Danışmanı . Başarılarının devamını diliyorum .

Bülent Çeliker

Pınar hanım ilgili ve profesyonel çalışmasından çok memnun kaldık . Gerçekten çok gayret sarfetti ve bize çok iyi kiracılar buldu. Başarılarının devamını dilerim .

Mehmet Karabatur

Çok dürüst, alıcı ve satıcıyı doğru yönlendiren, ilişki kurulması çok kolay dürüst ve güvenilir . Pınar hanım artık bizim ailemizin gayrimenkul danışmanı . Emekleri için çok teşekkür ederiz .

Ayşegül Çeliker

Pınar hanım ve Atilla bey gereken ilgiyi ve çabayı gösterdiler . Görevlerini hakkıyla yapmaya çalıştılar ve hakkıyla da yaptılar . Çok teşekkür ederiz .

Ünal Yılmaz

Pınar hanım Remax en iyi elemanı olduğunu bize kanıtladı . Doğru bilgi ve yönlendirme ile mülkümüzü çok kısa bir süre içinde kiraladı. Başarılarının devamını dilerim .

Mevlüt Demirci

Re/max Lot2 değerli çalışanlarından Pınar Turgut'un, evimin satışı esnasında gösterdiği çaba, emek ve üstün gayretinden ötürü şükranlarımı sunarım.Hayat boyu başaralarının devamını dilerim.

Tülin Erdil

Pınar hanımın güleryüzlü ve disiplinli çalışmasından çok memnum kaldım . Dairemi çok kısa sürede kiraya vererek işinde ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gösterdi, başarılarınızın devamını dilerim .

Cüneyt Nalçalı

Samimiyeti ve profesyonel hizmeti için Pınar hanıma çok teşekkür ederiz .

Mesut Pınar

Pınar Hanım'a teşekkür ediyorum. Kendisi emlakçılığı iyi bilen, müşteri memnuniyetine önem veren, işlemlerin her iki taraf açısından da sorunsuzca neticelenmesi için çaba gösteren, işinde başarılı birisi. Başarılarının devamını dilerim.

Eli̇f Çeli̇k

Pınar Hanım, evimi pazarladığı sure zarfında çok iyi bir emlak danışmanı olmasının yanı sıra verdiği profesyonel hizmet ve gosterdiği samimiyet dolayısıyla dostluğumuzu kazandı.2 yıldır satılamayan dairemizi 3, 5 ay gibi bir surede sattı.Çok tskler

Arzu Ören

Emlakçımla, duygusal anlar yaşayarak karşılıklı gözyaşı dökeceğimizi söyleseler inanmazdım. Pınar hanım verdiği profesyonel hizmeti yanında güzel kalbini de bizimle paylaştı. Ev satışı sürecinde sıkıntılarımızda bize ortak oldu. Teşekkürler Pınar hnm

Ismail Runyun

Sayin Pinar Turgut'a Birlik mh.428.sokak No23/5 numarali dairenin kiralanmasinda bize gosterdigi profesyonel ilgi alaka ve yardimlarindan dolayi cok tessekur ederiz.

Zennur Altinişik

Mesnevi sokaktaki daireyi görmek için Pınar hanımla tanıştık yardımlarından dolayı güler yüzünden dolayı çok memnun kaldım.Remax'a ve Pınar hanıma ilgisinden dolayı çok teşşekür ederim. ZENNUR ALTINIŞIK

Yaşar Genç

PINAR HANIM MÜŞTERİ İLŞKİLERİNİ ÇOK İYİ YÜRÜTEN BİR DANIŞMAN PINAR HANIMIN VERMİŞ OLDUĞU FEVKALEDE HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. YAŞAR GENÇ

Ümit Öztürk

Çankaya da bulunan evimizi çok kısa bir sürede kiralayarak göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım ve kurmuş olduğunuz sıcak, ilgili ve samimi tavrınız için çok teşekkürler.

Ali Gökhan Öztürk

Pınar Hanıma çok teşekkür ederiz, 10 gün gibi kısa bir sürede evimizi kiraya verdi ve hizmetinden memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Tülin Erdil

Sevgili Pınar Hanım ile 4 yıldır birlikte çalışıyoruz. Profesyonelliğinin yanısıra, her zaman güvenilir, sağduyulu kararları ile beni hiç mağdur bırakmadı. Çok uzun yıllar daha birlikte çalışmayı ümit ederek teşekkür ediyorum.

Ruhi Demirbaş

6günönceİstanbuldan, Ankara Maltepedeki akrabamın dairesi için siziaradım dünkiraya vererek üstün bir gayrimenkul danışmanlığı örneği verdiniz.Etikdeğerli, gerçekçi, sonuç odaklı, yüksek performansınıza teşekkür ederim.
RUHİ DEMİRBAŞ-İnş.Müh.İSG UZM.(A)

Fatma Kinikli

PINAR HN. TEŞEKKUR EDİYORUM GEÇCEKTEN KISA SÜREDE EVİMİZİ SATMAMIZA YARDIMCI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI. PRÖPESYÖNEL ÇALIŞMA STİLİNİZİ SAMİMİYETİNİZİ VE İŞ TAKİBİNİZİ DE TAKDİR EDİYORUM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Tülay Şener

Sevgili Pınar hanımın, evimizin satışı esnasın da gösterdiği yakın ilgi, işiyle alakalı derin bilgisi, özverili çalışmasından
dolayı sayfanız aracılığıyla sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Başarılarınızın devamını diliyorum

Aysel Üçel

Pınar hanım, yeğenimin evinin satışı sürecinde yaptığı doğru analiz ve değerlendirmeler ile kısa bir sürede sonuca ulaşarak, net bir profesyonellik örneği gösterdi.İlgi ve alakası ve satışta gösterdiği sağduyusu bizlerden tam not almıştır.Teşekkürler

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.