Merhaba,
Ben Mustafa IŞIK
Lisanslı Gayrimenkul Brokerı
Uluslararası Lisanslı(ACP) Ticari Gayrimenkul Uzmanı
Lisanslı Lux Konut Uzmanı (The REMAX COLLECTİON)
Eğitimci

18 Yıldan bu yana Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye de binlerce SATIŞ ve KİRALAMA işlemine danışmanlık yaptım.
Her yıl Uluslararası dereceye giren ödüllü bir Broker ve Gayrimenkul Danışmanıyım.
Sizde SATILIK ve KİRALIK gayrimenkullerinizin pazarlamasında profesyonel destek isterseniz,lütfen beni veya ofisimi arayınız.

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2013

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2018

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Mustafa Işık portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

N*******

Mustafa Bey ile 12 yıldır tanışıyoruz,Parkoran da 3 daire alışımda bana hep mükemmel hizmet verdi,konusunda bence Türkiye nin en iyisi,bilgili,tecrübeli,nazik,profesyonel,insan ilişkileri hep güven verici,uzun yıllar yurt dışında diplomat olarak görev yaptım,bu kalitede hizmeti hiç bir ülkede almadım.Son olarak yine Parkoran da bulunan dairemi kiraladı.Kiracıları da hep düzgün insanlar,sorunsuz,tekrar teşekkür ederim Mustaf bey ve şirketi REMAX ASTRA ya,başarılarınızın devamını dilerim.

A*******

Çayyolunda villa kiraladık,iletişim,yardımseverlik,profesyonellik mükemmel,sağol Mustafa Bey,sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim.

Güler Yazgan

15 yıldır ailemizin emlak danışmanlığını yapmaktadır,her zaman pozitif ve konusunda tam profesyonel,sizi kesinlikle yanıltmaz,herkese tavsiye ederim.Son olarak Koru mahallesindeki villamızı kısa süre içinde kiraladı.Kendisine ve Remax ASTRA çalışanlarına nezaketleri için teşekkür ederim.

Kurtuluş Sinan

Sinpaş Altınoran Vadi Konaklarında ki dairemi çok kısa sürede sattı.İlgi,alaka,bilgi herşey 10 numara,teşekkürler Mustafa Bey

A*******

Telefonla konuştuk ve o kadar profesyonel bir danışman ki,evi görmeden sattı,sonuna kadar güvenebileceğiniz,Çankaya bölgesinin bana göre en bilgili ve beyefendi emlak danışmanı,teşekkürler Mustafa Bey ve Remax Astra

Burak Samlı

Mustafa Bey 2 adet villamızı sattı,profesyonel,pürüzsüz,memnuniyet verici ve güvenilir.Mustafa Bey varsa emlak alım satımınızda sorun yoktur.Teşekkür ederim kendisine ve Remax Astra ekibine

S*******

Mustafa IŞIK Bey,İncek de bir villa almama vesile oldu,profesyonel,sorunsuz,memun edici bir hizmet verdi,hekese alım-satım da tavsiye ederim.

Ö*******

Mustafa Bey ile son 2 ayda 2 gayrimenkul alım-satımı yaptık,herkese tavsiye edeceğim bir broker,sizi kesinlikle yanılmaz,Türkiye nin en profesyonel emlak danışmanı diyebilirim.

Ç*******

Mustafa Işık Bey ile tanışmaktan ve çalışmaktan memnunuz. Bilgisi ve doğru yönlendirmeleri sayesinde mevcut evimizi satarak villamızı aldık. Teşekkür ediyoruz. Kendisini ve şirketini herkese tavsiye ederim.

Çağrı Bulhaz

İlk tanıştığımız günden itibaren ilgisi ve bilgisi ile güvenimi kazanan Mustafa Bey. Tüm görüşmelerimiz de hem deneyimi hemde alanındaki bilgisi ile emlak satış sürecimde tüm endişe ve korkularımı yok etti. Kısa sürede bulduğu müşteri sayesinde dairemi kolayca sattım. Sadece pazarlama stratejisi değil, satış öncesi ve satış sürecinde de en ufak bir pürüz yaşamadan satışın gerçekleşmesini sağladı. Sadece bir emlak danışmanı kazanmadım. Bir dost kazanmış oldum. Sonsuz teşekkürler....emeklerinize sağlık

Serkan Kula

bugün itibari ile Mustafa bey sayesinde ev sahibi oldum. Gerçekten mükemmel bir insan, her an her dakika satınalma sürecinde ilgilendi. Teşekkürler

Ç*******

Emlak sektöründe bir profesyonel arıyorsanız hiç düşünmeyin, işinde ve ileşimde mükemmel, açık, şeffaf ve piyasaya hakim bir Broker Mustafa Bey, herkese öneririm

Dilek Ergenç

Mustafa Bey villamızı alma sürecinde çok kibar, profesyonel ve etik yaklaşımı ile bize yardımcı oldu.Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim kendisi ve şirketi REMAX ASTRA ya

Ayşe Aslan

Bahçelievlerde ev almamıza yardımcı oldu, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum. Mustafa Bey ve Şirketi REMAX ASTRA yı.

B*******

İncek de bulunan villamızı çok kısa sürede, profesyonel bir iş anlayışı ile satan Mustafa IŞIK Bey ve REMAX ASTRA ya teşekkür ederim.

S*******

Mustafa Bey yetkilendirmemi takiben 1 günde evimi sattı, tam profesyonel ve güvenilir bir Broker, kendisini ve şirketini herkese tavsiye ederim.teşekkürler

P*******

Mustafa, benim 20 yıldır işlerimi takip eden, vekalet verecek kadar güven duyduğum bir emlak danışmanı, her işimi bugüne kadar titizlikle yaptı, ben onu bir emlakçıdan daha çok manevi evladım olarak görmekteyim.Herkese tavsiye ederim. Prof.Dr.Güler KANRA

B*******

Villamızın satış sürecini çok profesyonel yürüterek tamamlayan Mustafa bey ve REMAX ASTRA ya teşekkür ederim.Lüks Konut satışlarınız için özellikle tavsiye ederim.

Ahmet Salim Acuner

Mustafa Bey sektörünü iyi tanıyan, deneyimli, ve insan ilişkileri güçlü bir danışman ve şirket yöneticisi. Evimizi soz verdigi sürede ve bir zincir satış yaparak sattı. Kendisine hem bu satış için hem de yaptığımız keyifli sohbetler için teşekkür ederiz.

P*******

Mustafa Bey, 10 yıldan bu yana çalıştığımız, tüm ailemizin emlak işlerini daima titizlikle yürüten, bugüne kadar onlarca işimizi tamamlayan, gayrimenkul konusunda tam profesyonel bir Broker daha önemlisi bir arkadaş, herkese tavsiye ederim.

C*******

Dikmen de almış olduğumuz evin satın alma sürecinde çok profesyonel, dostane ve güvenilir hizmet verdi.Mustafa IŞIK Bey ve REMAX ASTRA yı herkese öneriyorum.

Burak Buket

Mustafa Bey ile tanıştığımız için çok şanslıyız. Hem evimizi sattık hem de yeni bir ev sahibi olduk. İşinde çok başarılı ve pratik bir insan. Kaliteli aileler ile bizi bir araya getirip alışveriş yapma fırsatı sunduğu için ayrıca teşekkür ederiz.

İdil Özkan

Mustafa Bey'i tanımış olmaktan çok mutluyuz. İşine verdiği özen ve emek gerçekten çok güzel. Onun sayesinde hem güzel bir ev sahibi olduk hem de yeni bir dost kazandık. Başarılarının devamını dileriz...

K. Bora Kasapoğlu

Mustafa Beyle birlikte evimi sattık, her aşamada yaptığı ayrıntılı bilgilendirmeleri, işine hakimiyeti ve çalışkanlığı için teşekkür ederim. Ankarada güvenilir bir danışman.

Ayşen Akıncı

Mustafa Bey pandemi gibi zor bir dönemde gayet başarılı bir şekilde evimi satmama yardımcı oldu. Alıcı- satıcı taraflarının ikisini birden tam dengeyle sahiplenmesi, yakın ilgisi, kibarlığı ve profesyonelliği ile çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Emeklerine teşekkür ederim.

Ö*******

Mustafa Bey gerek insanlığı gerekse profesyonelliği ile emlak sektöründe bulunduğu yeri fazlasıyla hakeden bir isim.

U*******

Emlak sektöründe profesyonel, tecrübeli ve güvenilir, her aşamasında iş ortağı ve gayrimenkulün sahibi gibi, gayrimenkul'ü alacak tarafa ise aynı şekilde sahiplenecek olan taraf gibi yaklaşan Broker. Emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

Ş*******

Mustafa beyi tanımış olmaktan çok memnunuz. Sempatik yaklaşımı, güvenirliği, çalışkanlığı bu sektörde kendisini üst kademeye taşıyor.. Selam ve sevgilerimizi sunarız.

Cemil Keleşoğlu

Doğruluğu ve dürüstlüğü sayesinde güvenli biçimde isteğime ulaştım, Mustafa beye teşekkür ederim

G*******

Mustafa bey, profesyonelliği dürüstlüğü ve titzliği ile yine çok çetrefil olabilecek bir süreci kolaylıkla tamamlamamızı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

İsmail Gök

Şu ana kadar 2 kere ev alım-satım işlemi için Mustafa Bey'den emlak danışmanlığı aldım ve ikisinde de oldukça memnun kaldım. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bundan sonraki emlak işlemlerimde tek adresim olacak.

Ömer Halil İnal

Güvenilirlik açısından canımı emanet edebileceğim bir kişilik, insan olarak mümtaz bir şahsiyettir, , iş açısından, nesli tükenen, işini profesyonel, hızlı ve eksiksiz yapan, 4 yıl önce tanıştığım ve bugüne kadar 5-6 gayrimenkul işlemi yaptığım profesyonel bir Broker/gayrimenkul danışmanı, kesinlikle herkese tavsiye ederim.Teşekkürler Mustafa Bey ve REMAX ASTRA Saygılarımla

Fatmagül Aslaner Gegeoğlu

Ankara'daki emlakımızı İstanbul'dan tam güvenle teslim ettik, hemen ve doğru sonuçlar aldık. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Ozan Akkuş

Sayenizde çok kısa sürede evimi kiralayabildim. Herşey için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.

Berna Tüz Kohen

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dürüst, güvenilir ve becerikli bir ekibe sahipler.Emin ellerdesiniz.........

Meltem Beker

Sevgili Mustafa beye arkadaşımın Ankara’daki dairesinin kiralık işlemini yönlendirdim. 10 gün gibi kısa bir sürede kiraya verdi. Arkadaşım çok memnun kaldı. Teşekkürler Mustafa bey.

Halit Gönüllü

2015 yılında Sinpaş Altınoran’daki evimin kiralanması aşamasında Mustafa Bey’le tanışma imkanı buldum. Mesleki bilgisi, tecrübesi ve dostane yaklaşımı beni etkilemişti.Yurtdışında yaşadığım için evimle ilgili her türlü konuda yardımını esirgemedi. Geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığım Sinpaş Altınoran’daki evimin satışını da kısa sürede başarıyla sonuçlandırdı. Profesyonel yaklaşımı ve dostluğu için kendisine müteşekkirim. Mesleğinin erbabı ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı arayan herkese Mustafa Bey’i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Arzu Aral

Kisa bir sure once Remax Astra araciligiyla cok begendigimiz bir daireyi kiraladik. Gosterdikleri ilgili, saygılı, profesyonel ve çözüm odakli yaklaşım icin oncelikle Mustafa ve İbrahim Bey’e sonra tüm Remax Astra ekibine sonsuz teşekkür ederiz. Aldığımız hizmetten tamamıyla memnun kaldik.

O*******

Bilgili, samimi ve profesyonel bir insan. Bulunduğu yeri hakediyor.

Koray Kutay

Mustafa Bey'e vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. Profesyonel bir tutum ile bize yardımcı oldu.

Ufuk Akçıl

Tüm mülklerimizin kira ve satış işlemi Mustafa bey tarafından yapılıyor. Dolandırmadan, uzatmadan ve nezaketle tüm işlemlerimizi sorunsuz şekilde sonuçlandırdı. Bilgi birikimi, deneyimi ve bölgesine hakimiyeti bize güven veriyor. Son işlemimizde, Pandemi döneminde çok kısa sürede gerçekleştirdiği mülk satışımızla bizi birdaha kurumuna ve profesyonelliğine hayran bıraktı. Teşekkürler

Müjde Tunamam

Sayın Mustafa Işık’a ve Remax Astra’ya Ankara Arjantin caddesindeki dairemin kiralanma aşamasında gösterdiği yakın ilgi ve çok hızlı başarı ile sonuçlanması nedeniyle çok teşekkür ederim. Mustafa Bey’in profesyonel yaklaşımı ve servisinden çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

Özlem Kılıç

Kısa bir süre önce tanıştık Mustafa Bey ile kendisi çok ilgili ve çok profesyonel çok kolaylaştırdı işimi onunla çalıştığım için şanslı hissettim. Emeği için teşekkürler .

İ*******

Mustafa Bey ile 15 yıldır çalışmaktayız ve artık bir arkadaş/dost ilişkisi içindeyiz, tüm gayrimenkul işlemlerini ona sormadan yapmıyorum.Son olarak 10 yıldır kendisine emanet ettiğim Parkoran da ki dairemi 1 haftada kiraladı, işlemleri profesyonelce tamamlayıp, kontratı ve depozitoyu evime kadar getirdi.Eski bir Noter ve Hukukçu olarak herkese tavsiye ederim.Yanılmazsınız

Özkan Polat

Mustafa bey ile pandemi döneminde tanıştım. Bu dönemde yeni taşındığım şehirde yarım günden kısa sürede bana yardımcı oldu. Bana müşteri olarak değil kardeşiymişim gibi yaklaştı. Çok güven veren bir kişiliği var ki bu beklenti boşa çıkmıyor. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum.

Ercan Sivri

Teşekkürler Mustafa bey. Ocak 2021 ortalarında oturum başlayacak olan Vadi Çankaya Rezidans ta bulunan dairemi ciddi bir titizlikle ve emekle kiraya vererek ve ayrıca bu dairede oturacak bir çift güzel insanla beni karşılaştıran Mustafa Işık beye şükranlarımı sunarım. Artık emlak sözkonu su emlak olunca Mustafa Beyin danışmanlığından mutluluk duyacağım, ayrıca sıcak kanlı tüm personeline teşekkür ederim.

Ö*******

Mustafa bey ile pandemi döneminde ev ararken karşılaştım. Bu dönemde madur olmamam için çok hızlı olarak ev kiralamama yardımcı oldu. Bana müşteri değil de bir abi olarak yaklaştı. Bana yardım ettiği için ona buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

M*******

Mustafa bizim arkadaşımız, dostumuz. Evimizi kısa bir süre içinde ve fevkalade iyi bir fiyata en zor zamanımızda satarak bizi rahatlattı. Bu işlere kalkışanlara önerim Mustafa ya başvurmaları, en azından bir dost kazanırlar.

Y*******

Öncelikle Mustafa Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisi bir emlak danismanindan once iyi bir insan. Sizi prosedürlerle yormuyor işini o kadar güzel yapiyor ki karsinizda bir danışman degilde ailenizden biri varmış gibi gonul rahatlığıyla guvenebiliyorsunuz. Kendisi sizi ayrıntılarla bogmadan tum islemleriniz bitiyor. Kendisine güler yüzü ve hos sohbeti icin ayrıca teşekkür ederim.

Canan Onat

Mustafa bey, bana veraset ve tapu işlemlerinde destek oldu ve yol gösterdi; evimizin satışında her konuda önceden hazırlık yaparak, sıkıntısız ve güvenli bir satış yapmamı sağladı. Nezaketi, ilgisi ve dürüstlüğü için kendisine yürekten teşekkür ediyorum.

Byounyun Lee

We would like to thank Mustafa Bey and his company REMAX ASTRA, for their professional assistance and sincerity in our reason for renting a house in Ankara Thank You

Bedii Gürbüz

yaklaşık 5 yıldır gayrimenkul danışmanım olarak çalıştığım ve bu süre içinde yakın ilgisi, güvenilirliği ve titiz çalışmasından son derece memnun kaldığım Mustafa bey ile dialoğumuz profosyenellikten öte arkadaşlığa dönüşmesinden çok memnunum.Yapılan ve yapılacak çalışmalarda gözüm asla arkada kalmadı ve kalmayacağından emin olduğum Mustafa bey e buradan özel olarak gösterdiği yakınlığa teşekkür etmek isterim.Her fırsatta çevremdeki dostlarıma da kendisi ile çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulunmaktayım.

Ömer Halil İnal

Yaklaşık 2 yıl önce bir kiralama işlemi için tanıştığım Mustafa Bey ile profesyonel ve dürüst yaklaşımı nedeniyle bir müşteriden daha öte arkadaş olduk.Mustafa Bey ve şirketi REMAX ASTRA benim gözümde Ankara da 1 numaradır.Emlak alım satım ve kiralamasında herkese öneririm.

E*******

REMAX ASTRA ve Mustafa Bey emlak işinde Ankara da 1 numara, Gayrimenkul konusunda ve iletişmde, profesyonel ve candan yaklaşımda, güven konusunda, örneği olmayan eşsiz bir gayrimenkul uzmanı, 4 yıl önce tanışmama rağmen 40 yıllık dost gibiyiz.Kendisine ve şirketi REMAX Astra ya başarılar diler, alım satım kiralamada herkese tavsiye ederim.

Recep Öxkan

Mustafa Bey ile 6 yıldır çalışıyoruz.Parkoran daki 2 dairemi 1 ay gibi kuşa sürede sattı, beni İstanbulda aldığım gayrimenkul sahibine mahçup etmedi, sözünde durdu.Bundan sonra alacağım her gayrimenkulü Mustafa Beyden alacağım, vekalet verecek kadar güven duyduğum bir insan, mükemmel iletişim, samimiyet ve konusunda uzman bir dost.Herkese, özellikle Parkoran da gayrimenkulü olanlar dahil tüm Ankarada alım-satım yapacaklara öneririm.

Y*******

15 yıl önce tanıştık ve artık dost olduk.Mustafa Bey ve şirketi REMAX çok başarılı, profesyonel ve güven duyduğum bir dost.Gayrimenkulde herkese öneririm.

Hüseyin Yılmaz

11 yıl önce Ankara Oran da bir gayrimenkul alımıma aracılık ile başlayan dialog, bugün kardeşim diyeceğim seviyeye taşındı.Mustafa Bey ticaretten öte bir iletişime sahip kişilik.Bugüne kadar 10 a yakın işlemimi yaptı, bir gün olsun bana yanlış bir adım attırmadı.İş anlamında cana yakın, profesyonel, dürüst hepsini sayacak olsam sayfaya sığmaz en önemlisi iyi bir dost, Ankara ve Türkiyenin neresinde bir emlak işiniz olursa çözer.REMAX ASTRA ve Mustafa IŞIK Beyi herkese öneririm.İyi ki varsın dostum

P*******

Hukuk fakültesi öğretim üyesi olarak kolay güvenmeme rağmen Mustafa Beyle tanıştıktan sonra gayrimenkul konusunda işinin uzmanı diyebileceğim ender kişilerden birine güvenim tamdır.Yöneticsii olduğum vakfın tüm gayrimenkul işlemlerini 10 yıldır Mustafa Bey ve şirketi REMAX ASTRA yapıyor, ayrıca şahsımın emlak işlemlerini de keza öyle, herkese öneririm, Ankara da bence 1 numara.

Halil Türkmen

4 yıl önce kiralama ile başlayan diyaloğumuz, dostluğa dönüştü ve her ay mutlaka akşam yemeğinde buluşuyoruz.İşim gereği 15 gün yurt dışındayım o nedenle, ayda bir görüşüyoruz.Kendisi gayrimenkul konusunda uzman bir analist ve profesyonel, keza ekibi de öyle, Ankara da veya Türkiye de bir gayrimenkul işiniz mi var Mustafa Bey çözer, REMAX ASTRA ve Mustafa Bey için hizmet paradan önce gelir.Ben test ettim

Nedime Yalçın

Yaklaşık on yıldır tanıdığım ve profesyonelline, dürüstlüğü, samimiyeti ve dostluğuna her zaman güvendiğim değerli Mustafa Işık Bey e emlak işimi kısa bir sürede sonuçlandırması nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyor, kendisi ve REMAX ASTRA ekibini tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

Furkan Erdolu

Yıllar önce REMAX ASTRA aracılığı ile almış olduğumuz dairemizi kiraya vermek için tekrar Mustafa Bey ile iletişime geçtik. REMAX ASTRA ekibi her zaman olduğu gibi bir kez daha güvenimizi boşa çıkartmadılar. Mustafa Bey ve ekibine güleryüzlü, profesyonel ve samimi yaklaşımlarından ötürü teşekkür ediyoruz.

Serhat Ç.

Mustafa beyle tanıştığımız andan beri bizden ilgisini hiç eksik etmedi A-Z ye yardımcı oldu ve beni ev sahibi yaptı. Personele kendisine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

Mert Gencturk

Eşim ve ben ilgisinden ötürü Mustafa Bey'e teşekkür ederiz. Kiralama öncesi evde farkettiğimiz küçük işleri söylediğimizde bizzat kendisinin eve gelerek anında aksiyon alması profesyonelliğinin ve müşteriye verdiği değerin bir göstergesi. Güvenilir, kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet isteyen herkese Mustafa Bey'i ve Remax Astra'yı tavsiye ederiz.

Adil Gür

Sinpaş Altınoran da uzun süredir satamadığım dairelerimi, REMAX Astra dan Mustafa Bey ve ekibinin profesyonel çalışması ile çok kısa süre içinde sattım.Başta Mustafa Bey olmak üzere REMAX Astra ekibine profesyonel çalımaları için teşekkür ederim, bundan sonra REMAX Astra dan Mustafa IŞIK Beye sormadan gayrimenkul alıp-satmayacağım. A&G Anket AŞ

Haluk Yüceel

Ege Botanik de 2 aydan bu yana kiralayamadığım evimi 15 günde kiraya veren Mustafa Bey e ve REMAX Astra ya çok teşekkür ederim.

Erkan Kuseyrioglu

Mustafa Bey ile 2004 yılından bu yana birçok kez çalışma imkanım oldu, bugüne kadar yapmış olduğu özenli çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Çağri Merve Yildiz

Hatça Ana sitesinde yeni kiraladığımız daire için Mustafa beye sonsuz teşekkürler. Bu kadar dürüst, samimi ve ilgili olduğundan dolayı eşim ve ben müteşekkiriz. Çevremizdeki herkese sizleri tavsiye etmekteyiz. Şahsınıza ve şirketinize teşekkür ederiz

Halit Gönüllü

Herşeyden önce samimi, dürüst, güleryüzlü yaklaşımı için Mustafa Bey'e teşekkür etmek istiyorum. Sinpaş Altınoran'daki dairemi sayesinde kısa sürede kiraya verdim. Güvenilir, profesyonel hizmet isteyen herkese Mustafa Bey'i tavsiye ederim.

Bi̇rant Atasay

Dairemin kiralanması aşamasında gösterilen yakın ilgi, verilen güven, profesyonel yaklaşım, dürüst açıklamaları nedeniyle Mustafa Işık beye çok teşekkür ederim.Sektörde güvenilir bir marka olan REMAX ASTRA yı dostlarıma tavsiye edeceğim.

Recep Kavas

Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden tavrınız takdire şayan Mustafa Bey, güler yüzünüz hayatınız boyunca yüzünüzden eksik olmasın..

Nesrin Okan

Mustafa bey size yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum.Ekibiniz ve siz bir aile gibi her zaman destek oldunuz.Başarılarınızn devamlı olmasını diliyorum

Rüçhan Akinci

Mustafa Bey, bize emlakçılık ve gayrimenkul danışmanlığı arasındaki farkı gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. İlginize, alakanıza ve işinize gösterdiğiniz özen için sizi tebrik ediyoruz. Saygılar,

Nazan Aksoy Tosun

çok teşekkür ederiz .süper iyi niyetli güler yüzlü esim serkan ve ben 3 gündür kimi görürsek insanlığınızı insanları ve işinize olan sevginizi anlatıyoruz süpersiniz teşekkür ederiz .iyiki karsımıza siz çıktınız.mustafa bey.

Gokhan Inci, Phd, Pe, Peng

Mustafa Bey, son derece durust, yardimsever ve caliskan bir broker. Ev alindigi zaman bazi endiselerim vardi ama zaman icinde guzel bir yatirim yapmama yardimci oldugu icin Mustafa Bey'e minnettarim. Mustafa Bey alimdan sonra da cok yardimci oluyor.

Prof.dr.ahmet Mithat Kiliçoğlu

REMAX ASTRA Brokerı Mustafa IŞIK, işinin ehli, profesyonel, dürüst hizmet anlayışı ile gayrimenkul konusunda tam bir uzman.İşini mükemmel yapıyor, son gayrimenkul alımımda da beni yanıltmadı.Şahsına ve şirketinize teşekkür ederim.
Prof.Dr.Ahmet KILIÇOĞLU

Engin Turp

Mustafa Bey, size ve ekibinize göstermiş olduğunuz ilgi ve profesyonel çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.
Çevremizdeki herkese sizleri tavsiye etmekteyiz.
Ebru/Engin Turp

Emin Eminoğlu

Mustafa bey, verdiğiniz güven ve profesyonel hizmet anlayışınızdan dolayı sizler tebrik ediyorum. başarlarınızın Devamını dilerim. Saygılar

Vedat Biner

Mustafa Beye, desteği ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz. Değerli bir dost kazandık.Zeynep-Vedat Biner

Alp Ergin

Mustafa Bey, son derece dürüst, bilgilendirici ve profesyonel bir hizmet sundu, kendisine ve remax a teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.Alp Ergin/Ankara

Mithat Deniz Kent

Çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum...

Pekcan Uğur Baykan

Mustafa Bey, dürüst, bilgilendirici ve profesyonel bir hizmet sundu, kendisine ve remax a teşekkür ederim.Uğur BAYKAN/Niğde

Mustafa Seven

Mustafa IŞIK bey, emlak brokerları için en önemli unsurlardan biri olan güven verici pozitif bir kişiliğe ve gerçekten bu iş için gerekli doğal bir yeteneğe sahip bir profesyonel, bir arkadaş...Mustafa Seven

Bayram Kütükçü

Sayın Mustafa IŞIK a KARTAŞ Orman Ürünleri San.ve Tic.A.Ş. fabrikasını alışımda vermiş olduğu profesyonel ve güvenilir danışmanlık hizmeti için, sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Bayram KÜTÜKÇÜ/Sanayici

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.