MERHABALAR.
BEN ÖMER SAĞLAM
DOĞMA BÜYÜME İSTANBUL GÖZTEPELİYİM. ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE İŞLETME MEZUNUYUM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.
İLK ÇALIŞMA HAYATIMA SWİSSOTEL İSTANBULDA BAŞLADIM VE BİRÇOK KURUMSAL FİRMANIN SATIŞ PAZARLAMA BÖLÜMLERİNDE AKTİF OLARAK ÇALIŞTIM. HAYATIMIN HER EVRESİNDE SATIŞ VE PAZARLAMA BENİM İÇİN BİR TUTKU OLDU VE İNSANLARI TANIMAMA VE İSTEDİKLERİNİ DEĞERLENDİREREK KISA ZAMANDA SONUÇLANDIRMAMA YARDIMCI OLDU.
SATIŞ YAPABİLMEK DOĞAL BİR YETENEKTİR VE BU ÖZELLİĞİMİ GÜVEN İLE BİRLİKTE, EN İYİ ŞEKİLDE İCRA ETTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.
SİZLERE HİZMETİN EN İYİSİNİ VERMEK İÇİN RE/MAX ARMONİ YE BEKLİYORUM..
ALDIĞIM EĞİTİMLER :
- RE/MAX KARİYERİNİZ EĞİTİMİ, BARIŞ KILIÇARSLAN
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Ömer Sağlam portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sedat Engin

İş planlamanız, dikkatli evrak düzeniniz ve alıcı/satıcı dengesini sağlıklı kuran profesyonel hizmetiniz için teşekkür ederim.

Mohamed Kerdjadj

It was a pleasure meeting with Mr Omer, very professional and highly skilled his communication. The presentation was excellent. the business meetings were very well conducted. The officce was very nice and well presented. I will be veryy happy to work with him, use his expertise real estate business future.

Yunus Hecebil

Ömer bey tarafından bize sunulan tüm hizmetlerden gayet memnun kaldık.Gerek bize desteği gerek bilgilendirmeleri bize çok yardımcı oldu.Mesleğinde başarılar dileriz.

Lale Ünal

Hızlı, temiz, net bir çalışma oldu. Teşekkür ediyoruz.

Eray Zaimoğlu

Yurt dışında yaşadığımız için Ömer Bey sağ olsun herşeyimizle çok yakından ilgilendi. Dairemizi satmaya karar verdiğimiz an elimizde daha tapu yoktu. Tapuyu Ömer Bey sayesinde İstanbul'a gelmeden aldık ve bizim için kolaylık oldu. Ömer Bey bütün detaylarla ilgilendi, bizi bilgilendirdi. Tüm açık olan ödemeleri topladı ve bizim adımıza satışı yaptı. Bu nedenle ilgi alakası için çok teşekkür ederiz. Bizim için sadece daire satıp para kazandırmadı aynı anda tüm süreci yurt dışından takip edip halletmemizi sağladı.

Halil Köseoğlu

Daha iyisi Şam'da kayısı :) Gayet temiz, güvenli ve iyi bir süreçti. Ömer Bey'in alakası ve mesaisinden gayet memnunum.

Abdullah Serdar Dönmez

Yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Re/Max Ailesi olarak profesyonel çalışmalarınız sonucu takdirlerimi sunarım, saygılar.

Mustafa Kaşıkçı

Ömer Bey yeteri şekilde süreç ile ilgilendi. Herhangi bir sorumuza olumlu bir şekilde cevap verdi.

Okan Uzunogulları

Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Gayet memnun ayrılıyoruz.

Ozan Erhan Keskin

Herşey için Teşekkür ederiz.

Zeynep Birinci

Güven ve saygınlık konusunda çok memnunum.

Billur Özkan

Ömer Sağlam Bey ile yaklaşık 3 senedir tanışıyoruz. Kendisi işinde çok becerikli, titiz ve çok çalışkan bir beyefendidir. Kendisi ile çalışmak benim için her zaman mutuluktur. RE/MAX ARMONİ ve ekibine çok teşekkür ederim.

Hasan Boyacıoğlu

Ev alma yolculuğunda her daim bir dost gibi yanımızda oldunuz. Her şey için Teşekkür ederiz. çevremde her kim bu bölgeden ev alacak olsa hiç düşünmeden sizi söylüyorum. Bir dost daha kazandınız :) Tekrar görüşmek üzere selamlar.

Mustafa Tosun

Ömer Bey, herşey için çok teşekkür ederiz. Tüm süreç boyunca yanımızdaydınız ve samimi yaklaşımınız, verdiğiniz güven ile danışmanımızın ötesinde ailemizin bir bireyi oldunuz. Pazar, gece gündüz demeyen iş disiplininiz konusunda sizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nikoletta Klavun

tarafinizdan verilen hizmet gercekten herkesin ornek almasi gereken bir hizmettir. cabuklugunuz, profesyonel ve ilginizle birlikte ve en onemlisi bence durustlugunuz takdire sayandir. hizmetlerinizden oturu cok tesekkur ederim.

Murat Gülen

Ömer Bey, verdiğiniz düzenli ve güvenilir hizmetten dolayı teşekkür ederim. Yakın bir zamanda ihtiyacımız olan gayrimenkule kısa sürede sayenizde ulaştık. Sektöre hakimiyetiniz ve bölge bilginiz gerçekten çok iyi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yücelir Ailesi

Ömer Bey emlak satısımız nedeniyle tanımıs olduk sizi. Hayatımızda iyi ki var olduguna sevinebildigimiz ender kişilerden birisi oldunuz. Gerek iş tecrubeniz, iş disiplininiz, gerekse bizlere verdiginiz sonsuz guven nedeniyle sonsuz tesekkurler.

Mustafa Tosun

Ömer Bey, gerek güven ve dürüstlüğünüz, gerekse saygın ve samimi, aksaksız hizmetinizle bundan sonraki emlak konularında teredütsüz tek adresim olacaksınız. Teşekkürlerimi sunarım. Bir iş ortağından ziyade bir kardeş, dost kazandığımı düşünüyorum.

Abdurrahman Afyon

Ömer Bey Vermiş olduğunuz Hizmetten dolayı teşekkur eder, Çalışmalarınızın dürüstlük ve öz verili bir şekilde devam etmesini temenni ederim ..

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.