RE/MAX'im Özel Ağ
Aynur Dinçel
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
18.
Yıl
Aynur Dinçel Hakkında
Gayrimenkulde SONUÇ ODAKLI Danışmanınız Aynur Dinçel
Özel Moda Koleji'nden 1986 yılında mezun olan Aynur Dinçel, İşletme Ana Bilim Dalında Anadolu Üniversitesinde Lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini almıştır.Türk İlaç Sektörünün Sorunları ve Çözümleri konulu tez çalışması referans kitap olarak kullanılmaktadır.

1994 yılında profesyonel iş yaşamına ilaç sektöründe başladı. Satış ve pazarlama alanında önce ilaç sonrasında da sigorta sektöründe, Saha Satış ve Saha Yöneticisi olarak kariyerine devam etti. 2001-2002 yılları arasında ABD Boston - Harvard University Extention School"da 1, 5 yıl boyunca orta doğu ekonomik çalışmaları, satış ve pazarlama üzerine dersler aldı. ABD"de aldığı eğitimler ve gayrimenkul sektörü hakkında yaptığı inceleme ve araştırmalar, 2002 yılında Türkiye"ye döndükten sonra Türkiye gayrimenkul sektörünün gelişen, ihtiyaç duyulan ve parlayacak bir sektör olduğuna inanç göstererek RE/MAX bünyesinde kendi şirketini kurarak Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarına başladı. Dokuz yıl boyunca yerli ve yabancı eğitimcilerden gayrimenkul satış ve pazarlama, gayrimenkul hukuku, pazarlık süreçleri, kriz dönemlerinde doğru pazarlama stratejilerinin kurulması, lüks konut satışı, ofis yönetimi ve işe alım teknikleri konularında eğitimler aldı. Aldığı teorik ve uygulamaya yönelik eğitimleri sahada uygulayarak gayrimenkul danışmanlığında uzmanlaştı ve yüksek ciro dereceleriyle ödüllere layık görüldü.
Elde ettiği tüm tecrübe ve bilgiyi Gayrimenkul Sektörünün farklı bir alanına taşıyarak, BDDK ve SPK onaylı değerleme firmalarında değerleme uzmanı olarak çalıştı. 200'ün üstünde ekspertiz raporu üretti. Aynı sektörde iş geliştirme direktörü olarak kariyerine devam ederek, şirket verimlilik ve iş hacminin arttırılmasında başarılı çalışmaları yürütmüştür.

Gayrimenkul sektöründe hem sahadan hem de akademik düzeyde eğitim almış tam donanımlı bir uzman olmak için 2012 yılında Kadir Has Üniversitesi 'Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Fakültesini' kazanmış, 4 yıllık başarılı bir akademik süreç sonunda, 2016 yılı Haziran ayında dereceyle mezun olmuştur. Dinçel"in "Kentsel Dönüşüm Yasası Sonrasında Ortaya Çıkan Hukuksal ve Sosyo Ekonomik Etkiler' ve Küçükçekmece Ayazma Kentsel Dönüşüm Projesinin Sosyo Etkileri adında iki adet tez çalışması bulunmaktadır. Her iki tezi halen www.academia.edu web sitesi üzerinde yayınlanmaktadır.

Aynur Dinçel 2013 yılında uluslararası bir emlak firmasının Eğitim Direktörü ve Franchise Geliştirme Yöneticisi olarak, ofis sahiplerinin, danışmanların üretken ve verimliliğini arttırmaya yönelik özel bir eğitim programı oluşturmuş ve yönetmiştir.
2013 yılından günümüze 1.440 kişinin üzerinde iş profesyoneline, temel ve ileri düzey satış teknikleri, kurum kültürü ve aidiyetini oluşturma, liderlikte başarılı çatışma yönetimi, sunum teknikleri, problem çözme, gayrimenkul değerleme, stresle baş etme becerileri, üretkenlik ve verimlilik zincirini oluşturma, müzakere teknikleri, beynimiz nasıl çalışır, etkili iletişim, kriz dönemlerinde satış hedeflerini yeniden yapılandırma, yönetici koçluğu eğitimi verdiği eğitimlerden bir kaçıdır. 2013 yılından bugüne 38 in üzerinde farklı başlıkta bireysel gelişim ve eğitim programını yazmış ve yönetmiştir.

18 yıllık gayrimenkul sektörü tecrübesini, bilgisini RE/MAX Sonuç Bağdat Caddesi Ofisi ile birleştirerek Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Aynur Dinçel'in almış olduğu derecelerin bir kısmı;

*** Ocak 2006-Aralık 2006 döneminde 1112 Gayrimenkul Danışmanı içerisinde % 100 Klüp Üyesi ünvanını alan 27 RE/MAX Üyesinden biri

*** Ocak 2006 Aralık 2006 Döneminde 1112 Gayrimenkul Danışmanı içerisinde ciro sıralamasında Türkiye genelinde 29.RE/MAX Üyesi

*** 2006 Aralık ayında Türkiye ve KKTC'de ' En Yüksek Ciro Elde Eden 3.RE/MAX Üyesi

*** 2006 yılı Ekim, Kasım, Aralık 'Üç Aylık Ödüllendirme' sonuçlarında Türkiye ve KKTC'de 910 Gayrimenkul Danışmanı içerisinde ' En Yüksek Ciro Elde Eden 14. RE/MAX Üyesi'

*** 2007 Şubat ayında 'En Yüksek Ciro Elde Eden 30. RE/MAX Üyesi'

*** 2007 Mart ayında 'En Yüksek Ciro Elde Eden 60. RE/MAX Üyesi'

*** 2007 Eylül ayında 'En Yüksek Ciro Elde Eden 14.RE/MAX Üyesi'

........

Uzman Olduğum Gayrimenkul Niteliği

*** Yalı, Köşk, Eski Eser
*** Lüks Konut
*** Ticari Gayrimenkul ( Fabrika, Arsa, Depo vb.)

SONUÇ Odaklı Gayrimenkul Danışmanınız

Aynur DİNÇEL

Bildiği Diller: İngilizce,
Mesleğimde Üst Seviyede Olmak İçin Sürekli Öğrenme ve Gelişim
Yaptığım İşi En İyi Şekilde Yapmak
Azim ve Hedef Odaklı Çalışma Disiplini
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
SuadiyeCaddebostanErenköyFenerbahçeGöztepe
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Tanışıklığımızın üç ayı doldurduğu süreçte; kendisinin nazik, sorumluluk sahibi, işini bilen, dürüst kişiliğinden etkilendim ve memnunum. Mesleki deneyiminin dört dörtlük olduğundan eminim.Herzaman kendisi ile çalışmaktan memnuniyet duyar, başarılar dilerim. / Puan: 5
Sevgi Gürtuna10.12.2020
Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. / Puan: 5
Şebnem Baltacı30.11.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Çengelköy, Üsküdar
İstanbul-Anadolu
1.950.000 ₺
  3+1   150 m²   2. Kat
Satılık Daire
Feneryolu, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
3.500.000 ₺
  3+1   140 m²   2. Kat
Satılık Müstakil Ev
Paşabahçe, Beykoz
İstanbul-Anadolu
2.450.000 ₺
  3+1   267 m²   Dublex
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by