RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Koray Şişman
Bana Sorabilirsiniz...
Alacaatlı Cad. 18/B3 Çayyolu
Çankaya Ankara
8.
Yıl
Koray Şişman Hakkında
18 yaşımdan beri ticaretle uğraşıyorum, 2005den beri bu işe 1998de başlamış ortağım Can Alisbah ile gayrimenkul sektöründeyim .
Birlikte bu işin yapılış şeklini değiştirmek ve saygın bir meslek olarak topluma kabul ettirme vizyonunda ilerliyoruz . Bunun için de, hayat standartını yükseltmek isteyen, bu işi tam zamanlı bir meslek olarak gören, eğitime gelişime açık, müşteri memnuniyetini temel öncelik alan gayrimenkul danışmanlarına en iyi en modern çalışma ortamlarını sunmaya çalışıyoruz .
Ankaranın en geniş en eğitimli danışman kadrosuyla en büyük pazar payına sahip ofisiyiz .
Vizyonumuza ortak değerlerimize sahip gayrimenkul danışmanlarımızla büyümeye devam edeceğiz !!!Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2013
2014
2014
2016
2019
2020
Uzmanlık Bölgesi
AlacaatlıÇayyoluYaşamkentÜmitKoru
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Samimiyetiniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Bir daha emlakla ilgili bir işim olduğunda ilk başvuracağım isimler olacak Can ve Koray Beyler. / Puan: 5
Nuray ÖKSÜZ26.09.2020

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by