RE/MAX'im Özel Ağ
Emin Bayrak
Bana Sorabilirsiniz...
Acarkent 3. Cadde 3. Kısım T-29 No: 1 P:K 34800
Beykoz İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Emin Bayrak Hakkında
-HAYALLERİNİ YÜKSEK TUTAN KİŞİLERE YARDIMCI OLMAK
-
1962 yılında İstanbul'da doğdum. Evliyim 1 oğlum 1 kızım var. 1979 yılında Fatih Ticaret Lisesi ni bitirdikten sonra İTÜ İşletme Eğitimi Aldım Paşabahçe mağazaların da satış müdürü olarak çalıştım ve Daha sonra özel kurumsal şirketlerde satış müdürü olarak görev yaptım . Daha sonra. Emlak gayrı menkul sektörüne geçtim ve Dünya markası olan REMAX TÜRKİYE'NİN REMAX7TEPE ACARKENT OFİSİN'DE Emlak bölge uzmanı olarak Takım arkadaşlarımla beraber Hizmette kalite dürüstlük ilkesine bağlı kalıp işimizi en iyi şekilde yapmağı görev bildik.!
Temel Amacım farklı disiplinlerle yoğrulmuş bireyleri anlayabilen, onlarla aynı dili konuşabilen ve dolayısıyla yönetsel becerilerini ve iş yapış şekillerini en uygun şekilde tasarlayabilen, yönetim becerileri yüksek İşletme Programı, süreci ile, daha fazla disiplini programa dahil ederek, bu durumu çok daha iyi gözlemleme şansına sahip olan pazarlama, bankacılık ve finans ağırlıklı çalışmalarda yoğunlaşan bu dönemde bilişim, stratejik planlama ve süreç geliştirme, iş ve sistem analizi, ürün geliştirme, proje yönetimi gibi bilgileri daha fazla kullanabilme alanlarda yoğunlaşabilen.
İşletme alanında tecrübeli ve, sosyal yönleri kuvvetli, kendilerine güvenli, daha aktif ve hareketli bir yaşam felsefesi ile yoğrulmuş olarak hayata atılan samimi bir yapısının bulunmasının etkisiyle çok büyük fazla görünmeyen girişimci ruh, İşletme pazarlama satış alanında tecrübesiyle siz değerli.müşterilerimizin memnun etmeyi ilke edinmiştir.Gayrı menkul danışmanınız. Emin Bayrak.

SERTİFİKALARI:

BAKIRKÖY MİLLİ EĞİTİM EMLAK DANIŞMALIK KURSU SERTİFİKASI MUSA TURAN HOCANIN EŞLİĞİNDE

REMAX EĞİTİM: SEMİNERİ SERTİFİKASI: BARIŞ KILIÇASLAN ÖĞRETİSİNDE

2021 SIRADIŞI BAŞARI EĞİTİMİ SERFİTİKASI

EVREN TOPAL HOCADAN DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ

EMLAK DANIŞMANLIK MYK SEVİYE 5 SERFİTİKASI

YABANCI DİL: İNGİLİZCEBildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
BahçelievlerAtaköy 1.Ataköy 3-4-11
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Muhtelif
İmrahor, Arnavutköy
İstanbul-Avrupa
3.910.000 ₺
  1955 m²
Satılık Muhtelif
Taşoluk, Arnavutköy
İstanbul-Avrupa
3.900.000 ₺
  1950 m²
Satılık Muhtelif
Taşoluk, Arnavutköy
İstanbul-Avrupa
4.300.000 ₺
  2150 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by