RE/MAX Adres portföyünde 114 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 87 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Adres

--  SIRADIŞI Gayrimenkul Danışmanları.. SIRADIŞI Sonuçlar...

-- ' DOĞRU ve GÜVENİLİR Çözümlerin Adresi RE/MAX ADRES'

-- Gayrimenkul Alım, Satım veya Kiralama Kararı aldı iseniz, RE/MAX Adres'i ziyaret zamanıdır..

-- Ülkemiz Birey ve Kuruluşlarının Etik Kurallar Sisteminde, Güvenilir ve Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti alma Hakkı Yok mudur?

-- Eğitimli ve Düzeyli RE/MAX Adres Ekibi Danışmanınız olsun ve bırakın Gayrimenkul Sorun ve Beklentileriniz kaliteli ve hızlı bir şekilde Çözümlensin..


Cengiz Topel Cd. No:36 K:1 D:1 Bostanlı
Karşıyaka / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cihangir Özuğur

Ersan Bey çok profesyonel ve işini çok iyi yapan birisi. Bütün süreçte yanımızda oldu. Gece gündüz demeden sorularımıza cevap verdi ve kafamızda hiç bir soru işareti bırakmadı. Yardimlari için çok teşekkür ederiz. Sizinle iş yapmak zevkliydi.

Halit Tolga

Merhaba; Şule Hanıma ilk irtibat kurmamızdan itibaren tüm süreçte her iki tarafı makul ve ölçülü bir şekilde idare ederek son derece iyi danışmanlık hizmeti yapmasında dolayı teşekkür ederim.

Cihan Yıldız

İzmir Karşıyaka da ev arayışımız bize özveriyle samimi bir şekilde çok yardımcı olarak kurumunun kalitesini tam olarak yansımıştır. Adeta kılı kırk yararak hayal ettiğimiz evi bize buldu. Kendisine hep müteşekkir kalacağız. Asuman Cihan Yıldız 🙏

Ayse Esen Oklay

Ozgur Bey Benim ticari tasinmazin satisindaki performansi cok mukemmeldi.Satici ile iletisimi ve benimle olan iletisimi ve koordonasyonu ve yapici davranislari ve cozum onereriyle cok mukemmeldi.Cok memnun kaldik

Faruk Ecevit

Saygın bey ile ilk irtibatım telefon ile, Bostanlı'daki dubleks 4+1 satılık daire ilan afişi için aramam oldu; 2020 yılı güz dönemi idi. Bu ev bizim için hem büyük hem de bütçemizin üzerinde idi. Sadece bu kısa telefon konuşmasında dahi yeterli güveni bana verdi. O günden bu yana, aktif olarak hem ikamet ettiğim evinin satışı, hem de ev satın alma konusunda kendisinden danışmanlık hizmeti alıyorum. Doğru bilgilendirme, güven ve ismi ile özdeşleşen saygın iletişimi ile, iş ilişkimiz dostluk ile pekişti. Doğru Düzgün Saygın Mutluluk ve başarı dileklerimle...

Nesrin Eşme

Sayın Ersan bey eşim ve ben sizin bize göstermiş olduğunuz sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür ediyoruz...bütün sorularımızı en detaylı bir şekilde cevaplayarak sabırla her telefonumuza büyük bir nezaketle cevap verip bize yardımcı oldunuz.tekrar tekrar teşekkür ederiz...sizin gibi işini bilerek dürüstçe doğruları söyleyerek ve özveriyle yapan insanlara her iş kolunda ihtiyaç var.Sağolun varolun

Yasemin Kan

Ersan Bey işini dört dörtlük yapan, harika bir danışman. Onunla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bu kadar profesyonel, aynı zamanda dürüst, güvenilir, analiz ve değerleme yeteneği son derece yüksek bir danışmanla çalışmak çok keyifliydi. Hiç düşünmeden mülkünüzü emanet edebileceğiniz, hep çözüm odaklı bir uzmanın değerine paha biçilemez.

Leyla Ulaş

Ev satışımı hızlıca sonuca ulaştıran ve bu süreçte güler yüzü , misafirperverliği, mesleki donanımı ile hem alıcı tarafa hem de bana katkılarından dolayı Ezgi Hanım ve eşi Saygın Beye sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişmiş

Derya Polat

Ezgi hanım, çok guler yüzlü, ilgili, dikkatli ve özverili... Kendisiyle yaşadıgımız süreci çok mumnun ve mutlu bitirdik.

Ezgi Polat

Ezgi Hanım sayesinde rahat ve sorunsuz bir şekilde hem istediğimiz eve sahip olduk hem de böyle güzel, güleryüzlü,profesyonel, harika enerjisi olan birini tanıma fırsatı bulduk. Sürecin başından sonuna kadar anlayışınız, çözüm odaklı yaklaşımınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Ailecek size kocaman sevgilerimizi iletiyoruz.

Yunus Palaz

Nazik tavrınız ve her iki taraf için çabanıza çok teşekkür ederim

Nuray Coşan

İlk telefondan itibaren gösterdiği ilgi ve verdiği bilgilerle sözleşme yapılıncaya kadar geçen süreçte aileden biri gibi olan Şule hanıma çok teşekkür ederiz

Oya Katkıcı

Ev alım sürecimizi, her aşamasında başarıyla yürüttüğünüz için teşekkür ederiz.

Ece Aytürk

Ersan Bey’e yardım ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Gerçekten oldukça profesyonel.

Seval Sırma

Işini bu kadar özveri ile yapan bir emlak danışmanı daha önce hiç görmedik Evimizin kiralanması konusunda hem bana hem eşime karşı göstermiş olduğu ilgi ve hoşgörü için çok teşekkür ederiz Yoğun çalışmaları sayesinde uygun kiracıya kavuşturdu Tüm emekleri için ailece TEŞEKKÜR EDERIZ

Berna Poyraz

Şule Hanım, portföyüne oldukça hakim bir danışman. Detaylı, titiz çalışması ile çok kısa zamanda aradigin evi bulmama destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nejla Edman

hülya hn.ile tanıdık tavsiyesi üzerine tanıştık iyikide tanışmışız çok güler yüzlü kibar işine hakim mükemmel bir bayan çok kısa sürede hiç sorun yaşamadan kiralama işlemini gerçekleştirdik çok teşekkür ederiz hülya hn.ve remax ailesi.

Tayfun Eyileten

Hülya hanımla tanışmamız ve yurt dışında yaşayan ağabeyimin evini satış için kendisine yetki vermemiz bizim için çok büyük şanstı. Evin satışa çıkarılması ve satış aşamasında karşımıza çıkan bütün alışılmış dışı problemleri olağan üstü çabayla halletti. Normal de bu problemleri bizim halletmemiz mümkün değildi.Avusturalyadaki ağabeyimin gelmesini beklemekten başka çaremiz yoktu. Tam bir profesyonelce yaklaşımla tüm problemleri çözdü ve bize sadece tapuya gidip imza atmak kaldı. Satış öncesi ve sonrası bizi hiç yalnız bırakmadı sağolsun. Minnetarız.

Fatma Kubur

Saygın bey evimizi kiralama konusunda bize cok yardımcı oldu. Isini cok iyi yapan ve yakından takip eden birisi. Hızına hayran kaldık. Işinde ki profesyonelliği bizi cok rahatlattı. Yardımlari icin kendisine cok tesekkur ederiz, daha beraber cok calisacagiz.

Oktay Karadaş

Şule Hanım'a profesyonel ve hızlı yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Kadir Arbuş

Hülya hanım aldığımız evin oldukça problemleri vardı. Sizin çabalarınız ve profesyonelce birikimimizle bu işin üstesinden geldiniz. Sizi Her Aradığımızda Sabırla Kaygılsrımızı Giderdininiz. Ayrıca güler yüzünüz ve dostça davranışlarınız için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

B*******

Kiralama süreci bildiğiniz gibi içinde bir sürü değişken barındıran komplike bir süreç. Bu süreç aslında pamuk ipliği gibi, taraflar ilk başta birbirlerini tanımadıkları için ince hatlar ile birbirine bağlı. Bu süreçte hem bize (kiracı) olarak hem de ev sahibine gerek profesyonelliğiniz, gerek meslek ahlakınız, gerek pratik çözümleriniz ile en önemlisi de şeffaf bir köprü olup, çok yardımcı oldunuz. Profesyonelliğiniz & şeffaflığınız için sizlere ayrıca için teşekkür eder, mesleki hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim

Ayhan Avcı

Şule Hanım Aracı Olduğu Alım Satım Işleminin Başından Sonuna Kadar Tarafımıza Itinayla Yardımcı Olmuştur. Kendisinin Ilgisinden Çok Memnun Kaldım.Teşekkürler.

Yaprak Özgür

Ezgi hanım kısa sürede ihtiyacıma uygun bir yer bulmama yardımcı olduğu gibi sözleşme ve taşınma süreçlerinde de aktif olarak destek oldu, hem ev sahibini hem de kiracı olarak beni gözetti, sorularıma ve destek taleplerime hızlıca döndü. Kendisine destegi icin buradan da teşekkür ederim.

Serkan Demirkan

3 seferdir evimi kiraya veren Saygın Bey çok özverili ve profesyoneldir

C*******

Şule hanım ev arayışımda bana çok etkili ve güzel şekilde destek oldu. Bütün ihtiyaçlarımı doğru şekilde anlayıp bana hızlı çözümler sundu. Kendisi sayesinde gerçekten memnun kaldığım bir eve taşındım.

Necati Pamuk

Kiralama öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakaları çok iyiydi. Tüm işlemlerde çok yardımcı olup beni uğraştırmadılar. Çok teşekkür ederim.

Erdal Aktürk

Şule hanım sizinle yapmış olduğumuz ticaretimizden dolayı vermiş olduğunuz çabanızı taktir ediyorum satmayı düşündüğüm yerle ilgili doğru bilgilendirdiğiniz için ve yerimizi doğru ve daha karlı bi satış elde ettirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

Hüseyin Tütüncü

Ev kiralama konusunda vasıtasıyla tanışmış olduğum Saygın bey yaklaşımı sunumu özverili olması işine verdiği değeri ve saygıyı açıkça ortaya koymakta.Kendisine samimi davranışı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı aynı zamanda hızlı çalışma prensibi ve güvenirliliğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Fatma Kahveci

Saygın bey in ilgisi alakası ve bana tahammülü :) için çok teşekkür ederim gayet kibar bir şekilde işimizi hallettik iş hayatındaki başarıların daim olsun…

Irmak Baknalı

Kaan Bey, gerçekten işinin hakkını veren, oldukça profesyonel bir emlak danışmanı. Bizlere sağladığı güven ve gösterdiği sabır neticesinde evin hedeflediğimiz fiyata satılmasını sağladı. Kendisine bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Özge Bulakeri

Ezgi Hanimdan ev kiralayana kadar boyle Güler yüzlü,samimi ve işini çok iyi yapan ,ilgili bir emlakciyla tanışmamıştim..Tanıştığınıza çok memnun olacağınız her türlü destek alabileceğiniz biri..Herşey için çok teşekkürler ederiz..

Melike Tunalı

Ezgi hanım ve eşi güler yüzü, pozitif enerjisiyle bize güven verdi. Kendileriyle tanıştığıma çok memnunum. İlerki süreçtede emlâk sektörüyle ilgili yardım talep edebilirim. Işlerini en güzel şekilde yapıyorlar.

V*******

Ev kiralamam sürecinde, İşini yaparken güler yüzünüzle birlikte mütevaziliğiniz, profesyonelliğiniz ve sabrınızdan dolayı müteşşekkirim. Emlak ihtiyacımda umarım hep sizin gibi insanlarla karşılarım… Sizi tanıdığım için şanslıyım😊

Pınar Pekbey

Göstermiş olduğu ilgi ve işindeki uzmanlığı takdire değer. Kendisiyle tekrar çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Kaan Bey.

Neslihan Nalça

Emeğinize sağlık teşekkür ederim,ilginiz ve alakanız için sağolun 🙏

Erdal Ökten

Özgür Bey oldukça profesyonel ve işini eksiksiz yerine getiren bir kişi. Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

S*******

Özgür beye bu sürecimizde ki büyük destekleri ve nezaketi için çok teşekkür ederiz. Sonuna kadar güvenebilirsiniz

H*******

Süreç çok güzel geçti emeğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

A*******

Ersan bey ihtiyacımızı ve beklentilerimizi doğru tespit edip en doğru alternatifleri sunarak, taraflar arasında sağlıklı bir iletişim sağlayarak babama bir ev buldu. İşinin ehli ve güvenilir bir emlak danışmanı olduğu için bundan sonra da onunla çalışmak isterim.

Yasemin Erkek

Ersan Bey'in evimizin satış sürecinin başından ve satışının son anına kadar gösterdiği ilgi, güler yüz, nezaketine çok teşekkür ederim.

Türkan Aykut

İşini hakkıyla yapan, profesyonel, çok iyi bir gayrimenkul danışmanı. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Emekleri için çok teşekkür ederim.

Melih Doğan

Evi ilanda ilk gördüğümüz günden itibaren yardımseverliği,diksiyonu,samimiyetimve en önemlisi güvenimizi karşılıklı olarak kazanılması son derece önemli bir durumdu ve son olarak evimizin anahtarını aldıktan sonra bile sağlam dostluk elde ettik,umarım yolun işinde ve yaşamında her daim güzel kaliteli geçer

Hale Balkay

Ersan Kaan beyi işinde son derece samimi ,ilkeli nazik sorularımızla birebir ilgilenen bir gayrimenkul uzmanı olarak tanıdım ..kendine çok teşekkür ediyorum…Başarılar diliyorum

Sibel Özdilbudak

Sektördeki üstün bilginiz ve bize gösterdiğiniz ilgi, güleryüz için size minnettarız Hülya hanım. Profesyonelliğinizle ve iş ahlakınızla çalışma şeklinizi takdir ediyorum.

Sevil Sevinç

Hülya hanımın pazarlama yöntemine hayran kaldım. İşini gayet ciddi ve kendinden emin yönetiyor. Gayrimenkul konusunda güvenebileceğim tek danışman.

Füeda Avcı

Kendiniz gibi işinizi yapma şeklinizde çok güzeldi , tanıdığım en iyi gayrimenkul danışmanısınız. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Tuğba Boztepe

Profesyonel bir hizmet alırken, dostluk ve yardım gördüğüm, sektöründe sayılı insanlardan birisiniz. 3 aylık bebeğimle taşınırken uzanan dost eli 🙏 Melek mi desem Hızır mı? 🙏🙏

Önder Bakdık

Hülya hanım ile telefonda irtibata geçtik. İlgilendiğimiz evler ile ilgili yüz yüze gelemesek de bize çok yardımcı oldu. Güvenerek yatırım tercihlerinizi danışabileceğiniz biri.

Mete Dinçer

Hülya Hanım'la bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım, evimi kiraya vermek istiyordum. Tek kelimeyle mükemmel. İnsandan anlamak olsun, evin durumu ve uyabilecek müşteriyi belirlemek olsun, ilanı çıkma zamanlaması, sürekli takip etmesi, daha anlatılabilecek çok şey var. Kendi çektiğim fotoğrafları beğenmeyip daha iyilerini çekmesi ne kadar titiz olduğunu da gösteriyor. Tüm çevreme önerdim, ne zaman emlak alım satım ya da kiralama işim olsa aklıma başka kimse gelmiyor. Her şehire her bölgeye bir Hülya hanım lazım. Yorumdaki tüm puanları fazlasıyla hakediyor

Polat Taşdan

Uzun süren daire arayışımda Ayşe Hanım’ın portföyünde rastladığım ilanla arayışım sona erdi. Kiralama öncesi ve sonrasındaki yardımları için ayrıca teşekkür ederim. Çok iyi bir danışman.

Yahya Özal

Kiralık dairemize kısa sürede kiracı bulup kontratosunu düzenleyerek işi adeta tereyağından kıl çeker gibi sonuçlandıran Ersan beye teşekkürler.

Ahmet Yalçınkaya

Ersan bey ile karşılaşmak gerçekten benim için şans tı işinde uzman çözüm odaklı çalışma kendine çok teşekkür ederiz. Bundan sonra İzmir içi emlak işimiz olunca tek tercihimiz 😊🙏

Ferdane Yoldan

Ayşe hanıma çok teşekkür ederim .Çok ilgiliydi,uzun süre ev arayıp bulamamıştım Ayşe hanım sayesinde bu problemden kurtuldum herzaman çözüm odaklı olup hızlı iletişim sağlayabildik. Eve taşındıktan sonrada yardımcı olduğu bir çok konu oldu onun içinde ayrıca teşekkür ederim .İşine çok odaklı ve işini severek yaptığı için Ayşe hanımı gerçekten tebrik ediyorum.

Özgür Şahin

işini hakkıyla yapan saygılı profesyonel gerçekçi ve uyumlu iyiki yolumuz kesişmiş sizinle çalışma fırsatım olmuş kaan bey..

Fatih Gülçiçek

Ersan bey ilgilendiğiniz süre boyunca herşey çok Güzel ilerledi iyi ki sizinle çalışmışız hersey için teşekkürler

Eren Aracı

Ayşe hanım, müşteri odaklı yaklaşımı ve sergilediği dürüst çalışma biçimi sayesinde gayrimenkul danışmanlığına olan bakış açımı son derece olumlu bir şekilde değiştirmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir bir hizmet sağladığı için gayrimenkul sektörünün Ayşe hanım gibi isimlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

A*******

Gayrimenkul sektöründe alım, satım, kiralama gibi işlemler sırasında güvenilirlik unsuru büyük önem taşıyor. Piyasada birçok kötü örnekle muhatap olmak zorunda kalabiliyoruz. Ersan Bey kesinlikle ilk andan itibaren profesyonel, güvenilir, donanımlı, en doğru şekilde bilgilendirici, iyi niyetli, özverili ve her yönüyle yapıcı bir yaklaşımla hareket ettiğini bize hissettirdi. Gayrimenkulümüzü çok çeşitli kanallardan ve etkili şekilde pazarlayarak satılmasını sağladı. Alıcı ve satıcı tarafın memnun bir şekilde ayrılmasını sağladığı için teşekkür ediyoruz. Bundan sonrası için de tüm gayrimenkullerimizle ilgili danışabileceğimiz ve yardım alabileceğimiz iyi bir insan tanıma fırsatımız oldu. Kendisinden her konuda (kiracı ile ilgili konular da dahil) destek alabileceğinize emin olabilirsiniz. Tüm gayrimenkul işlemleriniz için kesinlikle destek almanızı öneririm.

Duygu Taş Kozcu

Ersan Bey sürecimize gerek anlayışı gerek sabrıyla son derece olumlu katkıda bulundu, doğru yönlendirmeleri ve tecrübesiyle süreci ne kadar bilsek de bize bilgi akışıyla konfor sağladı. Tapuyu alana kadar bize eşlik etmesi çok kıymetliydi, satış sonrasında da sorumuz olsa desteğini alabilceğimizi bilmemiz bu anlamda güven vermesi çok naif.Çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık.

D*******

Hülya Hanım ile emlak alım sürecinde tanistik. Hayatımda; işine bu kadar tutku ile bağlı,bu kadar güler yüzlü ve en önemlisi bu kadar güvenilir başka bir emlak danışmanı görmedim açıkçası.Ve isini sonuna kadar takip etmesi. Hülya Hanım ile karşılaşmamız gerçekten büyük şans.

Necmi Ok

Saygın bey işinde çok profesyonel,ilgili,iş bitirici,ilgi ve alakasından dolayı birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum….

Elçin Öz Çökük

Hülya hanım sayesinde Adana’da ki villamızın kiralama işi doğru kişi dogru fiyat ve hızla sonucandı, ustunden bır yıl gectıkten sonra bile kira artıs oranı ve rakam konusunda bizi bilgilendiriyor, bizi unutmadığı ve hala gerekli hatırlatmaları yaptığı icin tesekkür ederiz. İlk defa böyle bir hizmet ile karşı karşıya kaldım, vizyonu ve misyonu sayesinde gayrimenkul danışmanlığına bakış acımı degiştirdi. İyi ki tanıma ve birlikte calışma şansımız olmuş…

Mevlüt Bedir

İhlas pazarlama olarak Remax da hülya hanımla 1 yıldır dır gayrimenkul kiralamada çalışıyoruz Hülya hanım işinin aşığı bir hanfendi Remax ve hülya hanımla çalışmaktan gurur duyuyoruz Mevlüt Bedir İhlaspazarlama Biz ihlaspazarlama olarak hülya h

Seyhan Kaya

Hülya hanım bu güne kadar emlak sektöründe tanıdığım, işini en iyi yapan gayrimenkul danışmanı... İyi ki çalışmışım diyorum.

Ufuk Gürsel

Ezgi Hanım ve Eşi bizlere ev bulma ve ev sahibiyle isteklerimiz doğrultusunda iletişime geçme konusunda çok çok yardımcı oldular çok samimi ve güleryüzlüler, tanıştığımıza çok sevindik

A*******

Ezgi Hanım pozitif enerjisi ve profesyonel yaklaşımı ile çalıştığım nadir insanlardan biri oldu. Sabırlı, güler yüzü ile güven veren birisi ve eşi Saygın Bey . Kiralama işinde çok hızlı netice aldım, teşekkür ederim kendilerine.

Işıl İncedemir

Tanıştığımız ilk gün tercih etmem gerektiğini hissettim. Başından sonuna kadar güvenimi boşa çıkarmadı sağ olsun. Profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile sorunsuz bir satış gerçekleşti. Sonuçta herkesi mutlu etti. İyiki dediğim bir danışman. Başarıların ve mutkuklarin bol olsun.

Suat Kurtbolat

Süreç bouyunca göstermiş olduğu profesyonellik ve her zaman nazik yaklaşımınız için çok teşekkürler. Vermiş olduğunuz danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayfer Demirağ

İşini profesyonelce yapan Kaan beye çok teşekkür ederim. Emlak konusundaki deneyimi müşteri ilşkileri ve kişilik olarak gönğlden tebrik ediyorum. Sıfır problemle işlerimizi gerçekleştirmesinde katkısı çok büyük.

Sinem Çengelci

Sözleşme sürecinde ve ev ile ilgili tüm detaylarda çok ilgiliydi. Herhangi bir talebimizde hızlı ve çözüm odaklıydı. Çok teşekkür ediyoruz.

Engin Tapucu

Bugüne kadar tanıştığım ve çalıştığım, en profesyonel portföy yöneticisi. Yaptığım bütün ticari ve bireysel yatırımlarımda en kazançlı yolu bana göstererek vakit kaybetmeden sonuça ulaşmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

İlker Yüksel

Çocuklarımız için yakın çevremizdeki satılık konut ilanlarını araştırırken Saygın Bey ile tanıştık. Satılık konutu görmemizdeki tutum, davranışı ve daha sonra satan taraf ile aramızdaki diyaloğu çok başarılı ve dürüst bir şekilde sağladığı için ayrıca alım-satım işlemlerindeki profesyonelliğinden dolayı kendisine çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Ömer Sağlam

Saygın bey daire almamızda satış sonrası kiralama konusunda son derece profesyonel işine hakim kısa sürede işimizi çözdü teşekkürler

Gül Kahyaoğlu

Özgür bey, profesyonel iş yaklaşımı ve insan ilişkilerindeki becerisiyle mülkümüzün satışında bize destek olarak, kısa sürede sonuca ulaşmamızı sağlamıştır. Kendisine bu konuda çok teşekkür eder, daha sonraki mülk alım - satımlarımızda kendisinden ve kurumundan destek almayı düşündüğümüzü memnuniyetle belirtmek isterim.

Serpil Şen

Öncelikle güler yüzlü ve sabırlı yaklaşımı, bilgilendirme de ki profesyonel deneyimi için Ersan beye çok teşekkür ederiz ....

I*******

Saygin bey, cok ilgili ve işini düzgün yapan bir kişi, evimizin satisinda profesyonelligi ile satisimizi cok kisa sürede gerçekléstirdi, cok tesekkur ederiz

Şeref Lale

Ezgi hanım ve saygın bey sayesinde İyi bir ev sahibi olduk işini iyi yapan Arkadaşlar sorunsüz bir alışveriş Oldu ikisinde teşekkür ediyorum

Gözde Göz

İlgisi saygısı ve özverisi için çok teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşımı için tebrik ediyoruz.

Özgür Saatçı

Saygın bey evimizin satışında bize yardımcı oldu.Son derece işine hakim, bilgili ve profesyonel tavrı ile satışı gerçekleştirdi.Dürüst ve güvenilir tavrı her iki taraf için de işleri çok kolaylaştırdı.Tekrar çok teşekkürler Saygın bey.

Y*******

Her konuda sabırlı yaklaşımı ve güven veren tutumu ile ev sahibi olmama vesile olan Ersan beye teşekkür ederim

Ali Oğuz Karabacak

Konutumuzu hızlı, değerinde satışını gerçekleştirdik. Süreç içinde gayet nazik, ilgili ve samimi iletişim içinde olduk.

Aisulu Tachkarayeva

Saygın Bey sayesinde, çok kısa zamanda tam istediğimiz gibi bir daireye sahip olduk. Gerek satın alma sürecindeki destek ve yardımları, gerek profesyonelliği ve ilgisi olsun, sayesinde tüm süreci stressiz ve sorunsuz tamamlamamıza büyük yardımı olmuştur. Kendisine tekrar çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz!

Hakan Sivritepe

Saygin bey ile bir konut satisi icin calistim. Çok düzenli, zamanında ve dürüst sekilde bana yaklaştı ve hizmet verdi. Profesyonel ve gerekli tum soru ve konularda bilgili yaklasimini çok beğendim. Bilgi eksikliği hissettiği veya kontrol etmesi gerek konularda da çok hızlı geri dönüş sağladı. Tek kusur olarak evin konumundaki daha önceki veya güncel satis ve kiralama fiyatları konusunda biraz yanlış bilgilendirme aldım ama benim satis kararımı etkileyen durumlar değildi. Her turlu emlak ile ilgili kendisiyle tekrar calismaktan umidiyle..

Zekiye Güler

Saygın bey ile çok kısa bir zaman beraber çalıştık. Beğendiğim bir daire alımında aracılık edecekti bize. Saygın bey işini en iyi şekilde yapan, titiz ve bir o kadar da empati gücü yüksek. Çok naif biri, her iki taraf içinde güvenilir. İşi Saygın beye bırakın ve onun yönergesi doğrultusunda devam edin. Ev sizin olmuş bile. Gözünüz kapalı işi Saygın beye teslim edin. Çünkü iş ehlinde

Nurşen Görşen

Evimin satışında maksimum miktarı gözetip doğru değerlendirmeleriyle en iyi olacağına inandığı anlaşmayı kısa sürede sağlayan sayın Saygın Nergize teşekkür ederim. Alıcı ve satıcı arasındaki diyalogları çözüm odaklı doğru yöneterek, öncelikle bizler için en iyi çıkarları sağladı, verdiği sözlerde durdu. İşinde profesyonel, dürüst ve güvenilir bir uzman. İsmine yakışır saygın yaklaşımları ve emeği için tekrar teşekkürlerimle.

Tunç Baran Çalı

Saygın bey ev kiralamamızda göstermiş olduğu açıklayıcı tanıtımı ve sonrasında verdiği destekler sayesinde herhangi bir problem yaşanmadan taşınma imkanı sundu. Yardımları için kendisine teşekkür eder iş hayatında başarılar dileriz.

Gül Birol

Saygın bey ile bir konut alımı amacıyla tanıştık.sıcak kanlı, ve nazik davranışı ile satışa sunduğu daire 'ye dair her soruya yanıt verecek bilgisi ile işine hakim olması alıcı olarak beni etkiyen yanlarıydı. Daha sonra gerek tapu işlemleri gerekse satış sonrası verdiği destekte çok itinalı ve özendiydi. Herşey için kendisine teşekkür ediyorum.Bir daha emlak ile ilgili bir işim olursa direk arayacağım kişi. Başarılarının devamını dilerim.

Esin Kirgiz

Birikimimi degerlendirmek maksadiyla yola ciktigim Remax'la yollarimiz iyi ki Ersan Bey ile kesisti. Kendisinin deneyimleri ve sektore hakimiyeti sayesinde, olabilecek en uygun yatirimi yapmis oldum. Kiraci secimindeki asiri titiz tutumu icin da ayrica tesekkur ederim.

Turan Ali Ates

Ayşe hanım sayesinde ev arama sürecim sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde tamamlandı, kendisine bu süreç öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hızlı geri dönüşleri, çözüm odaklı yaklaşımları için bu platform vasıtasıyla teşekkürü bir borç bilirim.

Mehmet Pınarbaşı

Kaan Bey bizimle öyle profesyonel şekilde ilgilendi ki işlerimiz hemen halloldu. Uzmanlığı, insan ilişkileri, konusuna ve bölgesine olan hakimiyeti harika. Kaan Bey emekleriniz için çok teşekkür ederim.

H*******

Yıllardır çok istediğim yalı daireme Hülya Hn sayesinde kavuştum. Yaklaşık bir yıldır Amerikadan online görüşerek sürekli beni haberdar eden, hiçbir yardımı esirgemeden çok yakın bir dostluk kurduğum ve memleket özlemimi gideren/ ait olduğum İzmirime kavuşturan Hülya Hn iyiki varsın, iyiki yollarımız kesişti .

M*******

Yakın çevremden tanıdığım ve zaten her konuda güvendiğim, Hülya hanımdan İstanbul da bulunan arsa satisimla ilgilenmesini rica etmiştim. Arsanın piyasa değerini araştırıp bana, bilgi verdiğinde; bir çok emlak ofisinden aldığım fiyatın üstündeydi satılabilir rakam ve bir günde kaporamizi aldı. 3. Gün benimle birlikte İstanbul'a kadar gelip sorunsuz bir şekilde satışını gerceklestirmeme yardımcı oldu. Hülya hanım nezdinde Remax Adres ofisine ve tüm ekibine teşekkür ederim .

Can Şeker

Hızlı ve kolay bir alım oldu. Hiçbir şeyle uğraşmadım, sadece tapu günü gittim, tapumu aldım. Çok teşekkürler.

Atalay Gölge

İlk günden satışın yapıldığı son güne kadar hem danışmanlık hemde ilgi alaka harikaydı Hülya hanıma ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum

Esra Eser

3 ay boyunca iki ayrı emlakçıda ilanda bekleyen evim için bir kere bile arama olmamasına rağmen Kaan bey bir ay içerisinde evimin satışını gerçekleştirdi. Hem alıcı hem satıcı hem de kendisi olarak hepimiz güler yüz ile ayrıldık tapu idaresinden. Kendisine teşekkürler ediyor ve her daim başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Tuna

Düzgün efendi kişiliğini iş ahlakına yansıtmış bir emlakçımız idi. Ev alma prosesimin tamamında 7/24 destek oldu. Hep çözüm odaklı ve güven verici bir sekilde hareket etti. Teşekkürler Safa!

Erman Tas

Farklı bir şehirde ev alırken kendisine danıştık ve süreçlerle ilgili tüm bilgileri paylaştı. Sorunsuz bir şekilde evimizi aldık, tekrar çalışmak dileğiyle.

Alper Türkmen

Saygın bey ile görüşmeden önce sattığım ev için herhangi bir emlak firması ile çalışma niyetinde değildim. Saygın bey bu fikrimi konuşma tarzı ve açık sözlülüğü ile değiştirdi. Kendisi sistemli çalışması ve yeni fikirler ile işini hakkı ile yapmakta.

Hüseyin Kınlı

Ev almak niyetiyle çıktığımız yolda Saygın Beyle tanıştıktan sonra gerek üstün gayreti gerekse tecrübesiyle ve her konudaki desteğiyle, istediğimiz semtte ev sahibi olmamızda büyük emeği olan Saygın Beye çok teşekkür ederiz. Sadece ev değil değerli bir insan kazandığımızı düşünüyoruz. Kurumsal olan firmanıza yakışan bir tavırla bizleri çok memnun ettiler. Ailecek çok teşekkür ediyoruz başarılarınızın devamını diliyoruz.

Nebi Arabacı

Saygın Bey ve Ezgi hanımın bizle çok iyi ilgilendikleri için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Gökhan Çakmaz

Dürüst, güvenilir ve öz disiplin prensipleriyle müşteri odaklı çalışan Ersan bey tebrikleri hakediyor.Başarılarının devamını diliyorum.Her şey için teşekkürler...

Serdar Şahin

Kaan bey işini en iyi şekilde yapan birisi, bir emlakçı değil danışman gibi iş yapıyor. Profesyonel yaklaşımıyla gerek kiralama öncesinde gerek sonrasında her türlü yardım ve desteği tam olarak verdi, vermeye devam ediyor. Kendisinden her türlü desteği en iyi şekilde alacağınıza şüpheniz olmasın.

Halim Vardar

Emlak sektöründe değer verdiğim en önemli konu öncelikle güven, Kaan bey öncelikle bize bu güveni sağladığı için kendisine teşekkür ederim. Nazik, çalışkan, özverili vede donanımı ile bu sektörde gerçekten etkili pazarlama enstrümanları ile gayrimenkulunuzu çok iyi tanıtmakta ve satabilmektedir. Kendisini tanımanızı ve çalışmanızı tavsiye ederim.

Önder Özev

Sevgili Ersan bey sayesinde emlakçılık sektörüne olan güvensizliğimi yendim. Kendisi konusunda son derece uzman ve bilgili. İnsan ve çözüm odaklı. Emlakçı, müşteri ilişkisinden öte tam bir dost. Teşekkürler Ersan bey.

Bedriye Taşbademi

Bilgi almak için aradığımız andan itibaren gerek bize yaklaşımı gerek telefonda verdiği güven ile kendisini çok sevdik. Yeni iş yerimizi açmamız konusunda bize her türlü desteği verdi sadece bir danışman olarak değil bu yüzden kendisine çok teşekkür ederiz yardımları için baştan sona ilgilendi hala da ilgileniyor tekrar teşekkür ederiz :)

E*******

Bilgi ve tecrübesini, tüm detayları düşünen bakış açısını ve samimiyetini yüz yüze görüşmeden hissettiren ender insanlardan biri. Başarılarının devamını diler, tüm yardımların için teşekkür ederiz.

F*******

OZGÜR BEYDEN ALDIĞIM HIZMETTEN SON DERECE MEMNUN KALDIM

C*******

2 yıldır kendisiyle çalışıyorum. Hitabeti, aktif bilgilendirmesi, fiyatlandırma konusunda yönlendirmesi ve aday seçimleri hep yüzümüzü güldürdü. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz

Halilcan Altın

Kaan bey ile meslektaş olarak çalışma ve tanışma fırsatımız oldu. Süreci istediğim gibi zamanında yönetti ve bu mesleğin nasıl yapılacağına dair örnek bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda ortak bir işlem yapmak dileğiyle... Teşekkürler Remax Adres

Selmin Aratmak

Kaan bey için sanırım ne desek az olacak. İzmir'de bir evimiz birde kıymetli bir dostumuz oldu. Emeği için tekrar teşekkür ederiz.

Nail Akif Çimen

Kendisiyle hiç yüz yüze iletişim kuramasakta gayrimenkulümüzün piyasa değerinin belirlenmesinden kiraya verilmesine kadar ki tüm pazarlama süreçlerinde bizlere fazlasıyla destek ve yardımcı olmuştur. Bu bağlamda Profesyonel bakış açısı, bilgi ve tecrübesi, verdiği güven hissi ve iletişim konusunda açık ve sıcak bir yaklaşım gösterdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Neslihan Eylik

Çok memnun kaldık teşekkür ederim.

Hilal Karadeniz

Saygın bey ve eşi Ezgi hanım ile hayatlarımızın kesiştiği için çok şanslıyım.Dürüst, vicdanlı, şeffaf, çalışkan, saygılı insanlar olmaları ile birlikte harika iş etiğine sahipler.Kendi işleri gibi sahiplenmeleri ile gözünüz hiç arkada kalmıyor. Geçmiş donanımları ile yaklaşımları da fark yaratıyor.İzmir de olmalarına ragmen kaç km uzakta olan müşterilerine tüm kibarlıkları ve nezaketleri ile yardımcı olup buralara gelerek yalnız bırakmıyorlar. Gönül rahatlığı ile gayrimunkulunuzu teslim edip sonucu bekleyebilirsiniz.Tek adres Nergiz ailesi:)

Zübeyde Fırat

Evimi satmaya karar verdiğimde telefonum emlakçı yağmuruna tutulmuştu. Evimin satışını kime emanet edeceğim sorunu aşılması zor bir dağ gibi gelip durmuştu önüme. Malum, hızla kirlenen ve güven duygusunun hızla törpülendiği bir ortamda güvenecek bir insan aramak ve bulmak da büyük bir çaba gerektiriyor... Saygın Beyle yaptığımız ilk görüşmede evimi onun satması a karar verdim. Efendi, temiz yüzlü, iyi bir ailenin yetiştirdiği bir çırpıda anlaşılan Saygın Bey, beni hiç yanıltmadı. Büyük bir sorumlulukla evimi sattı. Teşekkürlerimle

Celal Kalyoncuoğlu

Yüzyüze görüşmesek de ilgi ve alakasıyla kendisini yanımda hissettim. İşini iyi yapan, takip eden birisi. Aldığı işi sonlandırmadaki kararlılığı için kendisine çok teşekkür ederim

Nazan Özcan

Selamlar, mükemmel iş !!! Harika bir hizmet anlayışı... Bu kadar titizlikle çalışan bir işletme görmedim! Alçak gönüllü, çalışkan, bilgili Hani başarı için ne derler mesala; Hiç kimse, başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır. Moorhead bu sözünde sizin gibi hem çalışkan hem de başarılı insanları kastetmiş.Kibarlığı, profesyonelliği ile Her durumda işbirliği yapılabilir ve güvenilebilinir.

Dogancan Yildiz

Gercekten cok saygili, dakik ve ilgili biri. Her konuda sizin icin elinden gelenin en iyisini yaptigini biliyorsunuz. Degerli is birligi ve tum destekleri icin kendisine buradan da ayrica tesekkur eder, kendisine ve ailesine saglikli, bol kazancli gunler dilerim.

K*******

Evimizi satmayı düşündüğümüz dönemde Saygın beyle tanışmak gerçekten çok büyük bir şanstı.işini severek yapan, samimi, içten ve güven duygusunu fazlasıyla hissettiren bir karakterde, hakikaten günümüzde hala böyle insanların var olduğunu görmek ve yaşamak gelecek içinde umut veriyor insana. Planlı programlı ve disiplinli bir iş anlayışına sahip, verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum. Tek kelimeyle isminin hakkını veren SAYGIN bir şahsiyet, tereddütsüz güven dıygusunu her yönüyle pekiştiren bir insan. Yolu açık olsun,

Ulaş Gürsoy

kendisi kibar ve profesyonel yaklaşımıyla işini gayet düzgün yapan bir beyefendi, tanımaktan mutluyum, başarılı bir kariyer diliyorum.

Kevser Efe

Merhabalar. Öncelikle Remaxı kutlarım Safa Kılıç gibi çalışana sahip olduğu için. İnsanlık kalitesi ile, görev bilinci ile, müşteri ilişkilerindeki sınırları ile, şirket kurallarını ön planda tutmasının yanında müşteriyi bilinçlendirmesi ve gerek müşteri gerekse şirket açısından hijyen kurallarına titizlik göstermesi ile, düğüm yapan değil düğüm çözen olması nedeniyle, Emlak alim ve satışlarında güvenli yerimizin Remax Adres, emlak danışmanımızın Safa Kılıç olması gerektiğinin bilinmesini istedim. Yolun herzaman engelsiz olsun.

G*******

Dürüst güvenilir kişiliği ile emlak sektörünün örnek bir çalışanı, emlak işiniz varsa tereddütsüz kendisiyle calismanizi tavsiye ederim.

Ali Duyar

Safa Bey i tanidigima cok memnun oldum. Islemler süresinde hep yanimizdaydi ve cok güven verdi. Hersey icin cok teşekkür ederiz,

D*******

Hayatımda ilk defa cebime göz dikmeyen sadece işini yapan Saygılı güvenilir dürüst ve titizlikle çalışan emlak danışmanıyla iş yapmaktan dolayı çok mutlu oldum..Emekleriniz için çok teşekkür ederim

Kemal Günenç

Ayşe hanım ev aramak gibi zorlu bir sürecin, bizim için hem hızlı hem de isteklerimizi tam olarak karşılayan bir ev bularak kısa sürmesini sağladı . İlgili danışmanlığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

M*******

Hülya hanım ile, İzmir de bulunan gayrimenkulümüzü kiraya verme aşamasında, çok değerli dostumuzun tavsiyesi ile tanıştım. Uzakta olmam sebebiyle çözemediğim her problemde, kendisi bizzat kendi işiymiş gibi ilgilenerek, sonuca ulaştırdı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Nimet İnanç

Çok ilgili bir danışman işini profesyonel yapan biri teşekkürler ersan bey.

Suat Bayraktar

İşini 10 numara yapan bir arkadaşımız. Tüm süreci adıma yürütmesi çok iyi. Teşekkürler.

Öner Umut

Saygın beyi tanımamızdan itibaren; yapmış olduğu gerekleri olan her türlü bilgiyi dikkatli ve zamanında özenli bir şekilde paylaşması, insanlar ile samimi ve saygılı ilişkileri, çözüm odaklı yaklaşımları nedeni ile ailemizde saygın bir kişilik olarak yer almıştır. Kendisi ile gelecekte farklı konumlardaki işlerimizde de iş birliği yapabileceğimiz bir arkadaşımız olacaktır. Gerek şahsı gerekse kurumsal kimliği ile adı gibi saygı duyulabilir. Başarılar dilerim.

Derya Nuket Ozer

Saygın Beyle tanıştığım için mutluyum. Evimi alırken çözüm üretici tavrı, hızı, bütün süreçlerdeki yardımları nedeniyle kendisine teşekkür ederim. Güvenilir bir gayrımenkul danışmanıyla tanışmak benim için bir kazanç oldu.

Alkan Kamiloğlu

Safa beyi tanımakta memnun oldum. İşine bağlı zamanı iyi kullanan alıcı ile satıcı arasında güven duygusunun oluşmasında önemli katkısı olan bir arkadaş. Bende oldukça başarılı bir imaj bıraktı. Benzer bir işlemde tercih edebileceğim bir arkadaş. Başarilar dilerim.

Necdet Güney

Safa kardeşimiz mesleğini seven insanlara son derece saygılı ve güven veren yapısı ile gönül rahatlığı ile evinizi teslim edebileceğiniz ve aynı zamanda teslim alabileceğiniz başarılı, dürüst olup bundan sonra emlak danışmanımız ve kardeşimizdir

Berkan Demirci

Safa kardeşim evimizin satış sürecinde aileden biri gibi hep yanımızdaydın, teşekkürler herşey için

E*******

Bostanlı'da bulunan dükkanımın kiraya verilmesindeki emeğinden son derece memnun kaldım. Kiracı adaylarıyla olan diyaloğun her aşamasında beni bilgilendirdi. Kontratın düzenlenmesi, ödeme planlaması aşamasında en ufak bir problem yaşamadım. Pandemi döneminin zorlu şartlarında kiralama sürecini kolaylıkla tamamlamıza yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Gürhan Yılmaz

Kaan beyle birkaç ay önce satılık dairemle ilgilenmek istemesi üzerine tanıştık.Kendisi genç dinamik en önemliside işinde profesyonel olması ve çalışmaktan korkmamasıdır.Gerektiğinde gece gündüz tatil demeden çalışıp dairemin satılmasını sağladı.Oysa ki daireme mesafe olarak çok daha yakın olan emçaklılar satışı başaramadı.Aldığı işi başından sona takip edip sonuçlandıran Kaan beye tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Egemen Korkmaz

Kendisi denk geldiğim en iyi danışman, Ersan bey e teşekkürler. Diğer Emlakçıların sanki bir lütuf yapıyormuş gibi ev tanıtmalarından/ bilgi verememelerinden sonra her işimizi özenle yapıp takip eden Ersan bey ilaç gibi geldi. Sayesinde evimizi aldık.

A*******

Böyle kolay ev alınabilecegini filmlerde gorsem inanmazdim Bizim hangi hisler icerisinde olabilecegimizi bilen yillarin tecrübesiyle bize yol gosteren bu emlak dahisi arkadasimizi gönulden kutluyor Ayakta alkisliyorum Ev almak istiyorsanız hic düsunmeyin Kiralamak ise emin olun ki size en uygun daireyi hemen bulacaklardir Mutlaka degerlendirmelisinjz Biz cok mutlu olduk sizde olacagıniza eminim

P*******

Hülya Hanım hem insani yaklaşımları hem de profesyonellik anlamında, bir gayrimenkul danışmanından beklenmesi gereken kişilik özellikleri ile, bundan sonraki tüm işlemlerimizde arayacağımız ilk kişi.

Elvan Olgundemir

Kasım ayında Remax Adres Ofisten Hülya Hanım, konutumu kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdi. Hülya Hanım'a inceliği, güler yüzü ve işini profesyonelce yaptığı için, bir kez daha kendisine ve Remax Adres'e teşekkürlerimi iletirim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Soner Polat

Talat bey ile uzun yıllardır çalışan biri olarak, İzmir bölgesinde gönül rahatlığı ile herkese iş yapmasını tavsiye ediyorum. Geçmişten günümüze gerek kiralama, gerek satış yönünden bizlere hep en iyi şekilde yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Kendisine buradan da tekrar teşekkür etmek istedim. İyi ki böyle bir profesyonel danışmana sahibiz.

Mustafa Zungur

Serdar beyi evimizin alım sürecinde tanıdım.Keşke daha önce tanısaydım dediğim zamanlar oldu, gösterdiği yoğun performans, azmi ile uzun zamandır aradığımız kriterlerdeki evi satın almamızı sağladı.İşini yaparkenki samimi, doğru ve dürüst yaklaşımları, satış sonrasındaki eksik kalan ve tamamlanacak işlerdeki hala devam eden yardım ve destekleri icin çok teşekkür ederim.Mesleğini severek yapan bir insan olduğu için de bu meslekte daha da yükseleceğine inancım tamdır.Özel hayatında da minik kızı ve eşiyle mutlu, huzurlu ve saglıklı günler dilerim.

Leman Üçdemir

Bostanlı mahallesinde Serdar beyin aracılığıyla daire aldım ilgisinden ve iletişiminden çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim

E*******

Hem satin almada hem de kiralamada surecin basindan sonuna kadar tum istek ve taleplerimize yanit uretti. Sorularimiza geri donus hizi islerin cabuk bitmesini sagladi. Nezaketi ve kibarligi ile guven duyduk. Bundan sonraki sureclerde de calisacagimiz kisidir. Tesekkur ederiz.

Gülşah Işıker

İbrahim bey, oldukça kibar samimi güvenilir ve profesyonel çok kısa sürede işleri sorunsuz bir şekilde tamamladı. Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Doğan

Kaan Bey ‘in profesyönel yaklaşımı, doğru iletişim tercihi, işine gösterdiği özen ile bize sunduğu hizmetten gerçekten memnum kaldık. Bundan sonraki emlak işlemleri için yakınlarıma rahatça tavsiye edebileceğim.

Elif Ekin....

Hulya hanımla emlak satış sürecinde tanıştık. Güler yüzü, kibar ve sabırlı tavrı ve en önemlisi konusundaki hakimiyeti ve güvenilir tavrıyla stresli olan bu süreci kolayca aştık...Kendisine ve Remaxsa teşekkürler...

Murat Kurt

Doğru fiyat ve pazarlama ile kısa sürede evimin satılmasına yardimci oldu. ilgili ve işini severek, ciddiye alarak yaptığı için çok teşekkür ederim. Tapu işlemleri ve sonrasında yardımların için ayrıca teşekkür ederim.

E*******

Daire alım sürecimizin öncesindeki destekleri, tapu süreç organizasyonlarını üstlenmeleri ve sonrasında devam destekleri için Serdar Baçaru ve Zeynep Özçevik e çok teşekkür ederiz

Ahsen Aksın

Ibrahim beyin isine ve musterisine saygili ilgili profesyonel yaklasimindan cok memnun kaldik. Bekledigimizden daha iyi bir hizmet aldik tesekkur ediyoruz...

Erdem Dağlıoğlu

Daire alım sürecimizin öncesindeki destekleri, tapu süreç organizasyonlarını üstlenmeleri ve sonrasında devam destekleri için Zeynep Özçevik Serdar Baçaru ya çok teşekkür ederiz

Murat Erkal

Zeynep Hanım, İzmir Bostanlı’da bulunan aile yadiyarı evimizin satışını gerçekleştirdi. Satış son derece hızlı bir şekilde yapıldı. Tam yetki vermemizle satış arasında sadece bir hafta geçti. Tüm bu süreçte, her gelişmeden bizi eksiksiz bir şekilde haberdar ederek hem bir profesyonel, hem de bir arkadaş gibi iletişim kurdu. Bostanlı semtinin emlak piyasaına tam hakim bilgi ve tecrübesiyle de bizi çok doğru bir şekilde yönlendirdi. Kendisine teşekkür eder, ailece başarılarının devamını dileriz.

Zarin Ancu

Kaan bey'in samimi ve dürüst alakasindan sonra çok kısa sürede baktigim evi almaya ikna oldum, yine satis sonrasi bizlere sunmus oldugu hizmetten dolayi kendisine tesekkur ediyorum bu sektorde isini layigiyla yapip sayginligini buyuk bir titizlikle korudugu icin kendilerini tebrik ediyiyorum

Ahmet Okur

Guven verici is kotarıci guleryüzlü bir çalışan, arkadas.. Hızlı kariyer alacak ve sivrilecek. Tesekkurler remax.sagol safa kardeşim.

Necmiye Çiçekçi

Serdar bey bostanlida dukkanimi satmamda yardımcı oldu.bir takım tapuyla ilgili teknik sorunlar cıktı benim evraklarimla ilgili kendisi benle beraber defalarca gelip giderek tapuya sabırla bu sorunu çözdü isini sabırla ve severek yapan bir kişi dukkan satisim suresince bana guven duygusu verdi.bu cok onemli birsey yeni bir gayrimenkul isim oldugunda tekrar kendisiyle çalisacagim.

Ceyda Gürsoy

Ibrahim Bey, ilgili ve kibar tavırlarıyla 1 hafta bile olmadan evimizi kiraladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Cemil Demirtas

Zeynep Hanim'la Izmir Bostanli'da bulunan dairemizin satis surecininde tanistik. Sozlesme yapmadan once sormus oldugumuz sorulari sabirla oldukca samimi ve durust bir sekilde yanitladi. Sonrasinda ise satis ve tapu surecindeki tecrubeleri ve bilgilendirici yaklasimi ile tum surec sorunsuz bir sekilde ilerledi. Bostanli'da emlak alim satimi yapacaksaniz fikirlerini almanizi tavsiye ederim. Katkilari icin kendisine bir kez daha tesekkurler.

Elif Erkek

Serdar bey işini layıkıyla yapan, her sorduğumuz soruya cevap veren bir danışman.Alım satım her konuda kendisinden gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. Herşey için teşekkürler..

Serhan Erkek

Zeynep hanım ile Bostanlı’da ev arayışımız sırasında tanıştık.Kendisi gerçekten işini çok ciddiye alan, her randevuya saatinde gelen, bitmek bilmeyen sorularımıza yorulmadan sıkılmadan cevap veren bir danışman.Bizleri dinleyerek beklentilerimizi tam olarak anladı ve nokta atışı evlere goturdu.Kendisi her aşamada bize destek olarak stressiz ve problemsiz bir şekilde ev sahibi olmamızı sağladı.Kendisi ile tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Herşey için çok teşekkürler...

T*******

Özverili, içten, ilgi alakası ile sizi daha ilk dakika kendine bağlayan ve deneyim bilgi seviyesi ile size yön veren müthiş bir danışman. Çalıştığı bölgeyi avucunun içi gibi bilen biri varken, başka bir araştırma gereği bile duymazsınız

C*******

Gerek evimin satılma sürecinde yılmadan gösterdikleri çaba, profesyonel yaklaşımları ve dürüst tavsiyeleri gerekse ev kiralama sürecinde hızlı ve güvenilir yardımları için Zeynep Hanım'a ve Serdar Bey'e çok teşekkür ediyorum

C*******

Gerek evimin satılma sürecinde yılmadan gösterdikleri çaba, profesyonel yaklaşımları ve dürüst tavsiyeleri gerekse ev kiralama sürecinde hızlı ve güvenilir yardımları için Zeynep Hanım'a ve Serdar Bey'e çok teşekkür ediyorum.

İpek Akça

Normal şartlarda ev bakmaya başlamadan önce çok ev geziceğimi, çok zaman süreceğini düşünüyordum ancak Zeynep Hanım sayesinde ilk gezdiğim evi aldım. Güvenirliği ve deneyiminin karşılığını tam olarak ben aldım diyebilirim. Hiçbir işlemde yalnız bırakmadığı gibi her noktada bizimle berabet koşturdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

T*******

Özverili, içten, ilgi alakası ile sizi daha ilk dakika kendine bağlayan ve deneyim bilgi seviyesi ile size yön veren müthiş bir danışman. Çalıştığı bölgeyi avucunun içi gibi bilen biri varken, başka bir araştırma gereği bile duymazsınız.

Aslı Özer

İbrahim bey sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Herkes emlak işi yapar ama siz gerçekten bu işi severek yaptığınız çok net. Evimiz satılır mı ? Derken 5. Gün evimizi sattınız . Bu kadar hızlı beklemiyorduk. Emekleriniz için çok teşekkürler. Yine evimi satmak istersem yine sizi ararım. Bol kazançlar

Safiye Tekin

Kesinlikle tanidigim emlakçılar arasindan en iyisi evimi tam istediğim şekilde en kaliteli ve hızlı satışını gerçekleştirdi kendisine çok teşekkür ederim

A*******

Uzun zamandır çözülemeyen, tapu üzerindeki ipotek işlemlerini, tecrübesi, gayrimenkul mevzuatına olan hakimiyeti, iletişimi ve güvenilirliği ile kısa sürede sonuçlandırıp satışını gerçekleştirdi. Teşekkürler

Serkan Demirkan

Kibarlığı, profesyonelliği ve hızlılığıyla memnuniyet verici bir beyefendi. Her durumda işbirliği yapılabilir ve güvenilebilir

Ayşe Kaba

İlk evimizi asli hanım sayesinde aldık. ilgisine hızına iletişimine bayildik. Darısı nicelerine

Erdem Guven

Hikmet bey bize yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanız on numaraydı sizi dostlarımıza ve arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz sizin gibi işini düzgün ve sadık yapan kalmadı

Fatma Gül Efeoğlu

Güleryüzlü, nazik, cozum odakli ve profesyonel bir danisman ile calistigim icin cok memmunum. Hizli geri donusleri, ulaşılabilirligi ve yapici yaklasiminiz icin de ayrica tesekkur ederim.

Onur Aydar

Emlak komisyoncusu gibi değil . Daha çok yatırım ve finans danışmanı gibi karşısındakini doğru yönlendirmeye çalışıyor bunu yaparken de gayrimenkulün bu günü beş yıl ve on yıl sonraki halini öngören piyasa ve fiyat bilgisiyle güven veriyor çalıştığı bölgeye hakim . Birlikte çalışmaktan keyif aldım gayreti emeği ve sabrı için kendisine teşekkür ediyorum .

Mustafa Göztepe

Kaan Bey işinde uzman biri ve tam bir profesyonel. Çok memnun kaldığım bir alışverişimiz oldu. Gayrimenkul piyasasında böyle dürüst ve işinin arkasında insanlar olması sevindirici. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Berat Kadıoğlu

Yatırımlık bir ev düşünüyordum ve şans eseri Kaan Beye denk geldim.İyi ki de denk gelmişim.Sağolsun ev konusunda benimle çok ilgilendi.İş ahlakı yüksek, samimi, sektöre hakim ve benim için en önemli olanı da güvenilir birisi.Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde de ilk danışacağım kişi kendisi olacak.

Sebayetin Babayiğit

Hikmet bey ilk tanıştık özellikle diksiyon ve kibarlık dikkatimden kaçmadı. Ardından alış veriş öyle düzenli gittik ki 1 hafta içinde görüşme, satış gerçekleşti kendisine müteşekkiriz.

Sebahattin Berber

Olumlu referanslar ile çalışma fırsatı yakaladığımız aslı hanım ile kısa sürede başarılı bir satış yaptık. Profesyonel ve dürüst çalışma tarzı hizmet kalitesini üst seviyeye çekerek müşteri memnuniyetini sağlıyor. Tekrar çalışma dileğiyle İş hayatında başarılar dileriz.

İlkay Kayaalp

Değerinde satılır mı diye düşündüğümüz ve iki kere satmaktan vazgeçtiğimiz evimizi, üç buçuk günde tam 16 kişiye, aynı özveri ve istek ile göstererek, evimizi 2 haftada en içimize sinecek şekilde satan sevgili İbrahim Bey; iyi ki varsınız. Bize her aşamada destek oldunuz, her aklımıza takılan soruyu her an aynı samimiyet ile cevaplandırdınız. Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz. İlkay/ Serkan Kayaalp

P*******

İşini iyi bilen profesyonel gün içinde onlarca kişiyle konuşuyor olmasına rağmen akşam vakti bile sabırlı ve isminizi bile unutmayan bir emlak danışmanı. destekleri için teşekkür ederiz.

Can Emrah Baş

Gerçekten çok samimi ve içten bir profesyonel. Daha önce farklı firma ve isimlerle alamadığımız sonucu çok kısa sürede almamızı sağladı. Güler yüzü, sakinliği ve yapıcılığı ile yaptığı yönlendirmeler ile istediğimiz sonuçlara ulaşabildik. Çok teşekkürler...

Nesrin Karadayı

İzmirde o zaman Ege ÜÜniversitesi’nde okuyan oğlum için Bornova bölgesinde ev ararken taşınırken yerleşirken kendi oğlu gibi ilgilendi Ayrıca yerleştikten sonra ne sorunumuz olduysa tamirat temizlik taşıma şirketi belediye ile ilgili su açma elektrik açma doğal gaz açma gibi ne konu olursa yakından ilgilendi ve hemen çözüme ulaştırdı kelimelerle tarif edemeyeceğimiz bir hizmet aldık çok çok teşekkür ediyoruz...

S*******

ev satıp kısa sürede tekrar ev almaya karar verip yatırıma yöneldiğimiz dönemde, beğendiğimiz konutu satın almamız konusundaki beceri, hız ve verdiği güven duygusuyla son derece memnuniyet duyduk zeynep hanım'ın yaklaşımından, bundan sonra emlak konusunda ilk danışacağımız kişi olacak, tesekkür ediyorum.

S*******

serdar bey konut alımı konusunda son derece kolaylaştırıcı ve profesyonel yaklaşımıyla bizi memnun etti, bu sektörde böyle güvenilir ve işinin uzmanı insanların olması çok sevindirici. tesekkürler.

İsa Erbil

Alıcıyı da satıcıyı da aynı derece koruyarak, başarılı işlemler gerçekleştiriyor. Satışımızı yaptık, yemi alım için de Aslı hnm a yetki verdik. Yıllarca devam eder gibime geliyor.

U*******

ibrahim bey güven veren, hızlı iletişime geçen ve sizi aradığınız ev için hedefe yönlendiren biri, yardımlarınız için tekrar teşekkürler

Ö*******

Serdar Bey hem portföy gezerken, hem de alım süreci ve sonrasında oldukça ilgili ve yardımcı oldu. Tüm işlemlerin tamamlanması sonrasında dahi arayıp ilgilendi. Baştan tesis ettiği güven sayesinde karar vermem çok hızlı oldu. Teşekkürler.

Ö*******

Zeynep Hanım, güler yüzlü ve sabırlı, çalıştığı bölgeye de oldukça hakim. Serdar beyle beraber alım sürecinin başından sonuna kadar sorunsuz gitmesini sağladılar. Teşekkürler.

Yener Yenice

Daima profesyonel, kibar ve son yıllarda tanıdığım sektör içindeki en beyefendi arkadaşlarımızdan birisi olan Serdar Baçaru, Zeynep Özçevikle birlikte elimizdeki tüm daireleri kısa sürede satmamızı sağlayıp, bizi hız ve azimleriyle fazlasıyla etkilemeyi başarmışlardır. Farklı projelerde birlikte çalışmak dileklerimle.Kendilerine zaman ve emekleri için teşekkür ederim.

Burak Yıldırım

Sektördeki kalite yükselişinin belirgin simalarından olan Zeynep ÖZÇEVİK ve Serdar BAÇARU 'ya, daire satışlarımızdaki katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dilerim.

Burak Yıldırım

Sektördeki kalite yükselişinin belirgin simalarından olan Zeynep ÖZÇEVİK ve Serdar BAÇARU 'ya, daire satışlarımızdaki katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının daim olmasını dilerim.

Yener Yenice

Daima profesyonel, kibar ve son yıllarda tanıdığım sektör içindeki en beyefendi arkadaşlarımızdan birisi olan Serdar Baçaru, Zeynep Özçevikle birlikte elimizdeki tüm daireleri kısa sürede satmamızı sağlayıp, bizi hız ve azimleriyle fazlasıyla etkilemeyi başarmışlardır. Farklı projelerde birlikte çalışmak dileklerimle.Kendilerine zaman ve emekleri için teşekkür ederim.

Derya Nüket Özer

Bu yıl üst üste gayrimenkul kiralama, satış işlerim oldu. Hülya hanım hızla en uygun biçimde halletmemi sağladı. Güler yüzlü, kibar ve güvenilir. Kendisini tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.

Sedat Tezerişener

İbrahim Bey, işini düzgün yapan. Bilgili ve çözüm odaklı birisi. Arzu ettiğimiz bir evin alımını gerçekleştirdik, hizmetinden memnun kaldık.

M*******

İşini severek yapan, saygılı ve profesyonel bir arkadaşımız. Teşekkürler

Hakkı Erensoy

İsini ozenerek ve severek yapiyor. Saygili, bilgili, durust, duzenli, sozunde duruyor. Onunla caliamaktan zevk aldik. Kendisine basarilar diliyorum.

Gülşah Taşkend

Tanıştığıma çok memnun olduğum, işine çok hakim ve dürüst biridir kendileri. Aradığım evi gönlüme göre olana kadar uğraştı sağolsun. Şuan huzurla yeni evimden yazıyorum. Sevgiler

Mine Dinçgez

Bostanlıda uzun süredir satılamayan sebebini anlayamadığım daire mi çok kısa bir süre önce Remaxte yetkili Serdar Baçaru beye sözleşme ile devrettim ve 2 gün önce Evim satıldı.Öncelikle Serdar beye, dürüstlüğünden, iş disiplinindeki ciddiyetinden, müşteri ile diyaloğu ve titizliğinden, azminden, son derece saygı çerçevesinde ve hep güler yüzle işini severek ve her hususu hiç yılmadan tek tek izah ederek müşterisini aydınlatan bu Beyefendiye sonsuz teşekkür ederim.Böyle profesyonel bir Emlak danışmanına denk gelmenin mutluluğunu yaşamaktayım.Tşkler

Zehra Altun Gencer

Serdar Bey güçlü iletişimi ve engin tecrübesiyle ev alım sürecinde bize beklentilerimizin ötesinde bir hizmet sundu. Sayesinde karşılaştığımız zorlukları hızlıca ve kolaylıkla aştık. Böyle deneyimli bir danışmanla çalışmanın önemini bu süreçte daha iyi anlıyorsunuz. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Mehmet Oğuzcan

yıllardir emlak aĺim satım için remax dahil bir çok firma ile ilişkilerim oldu, bu hafta hikmet bey sayesinde teyid ettim ki...firma ..mekan..önemli ama en önemlisi insan ve insan ilişkileri, işini bukadar iyi yapan, kibar ama sahte profesyonellik tavriyla degil, kesinlikle bir dost bir agabey tarzıyla...ustelik profesyonelligini kaybetmeden...bir insan..bana insanlara olan güvenimi tazeletti ..her sey için cok tesekkur ederim sayenizde cok guzel bir ticaret yaptıgımiz gibi iç huzuruyla.izmirden ayrildık

İ*******

Tüm desteğiniz ve fikirleriniz için teşekkürler

Sedef Türkgenci

İbrahim bey güven veren, güler yüzlü, işini çok iyi bilen, sözünde duran 10 numara bir emlakçı.

Selma Horasanlı

İbrahim bey sizi tanıdığıma çok memnun oldum. İşinize verdiğiniz önem insanlara verdiğiniz önem hiç tartışılamaz. Bilgi ve donanımlı portföyünüzle bizleri rahat ve güvenli hissetmemizi sağladınız. Umarım sizinle daha başka işlere de imza atarız.

Y*******

Satılık daire arayışımızda çok yardımcı oldu. İlgili ve takipçi yaklaşımı ile kısa zamanda istediğimiz gibi bir daire sahibi olduk. Daire satışından sonra da işlerimizle ilgilendi. Adımıza LÖSEV'e yaptığı bağış çok anlamlıydı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nüket Bolukbasi

Bostanlı da evimizi satmamiza yardımcı olan Re/Max Bostanlı gurubunun danışmanı Yeşim Hanım a teşekkürler. Hem de ne çok teşekkürler..... Hoyrat dünyanın bozmadığı, işine saygi duyan kocaman yürekli naif kadına inceliği gayrimenkul satanlara ve alanlara yaklaşımı, pozitif enerjisi için kocaman bir TEŞEKKÜR...... Yaşamında ve iş hayatında güzellikler seni bulsun hep!! Nüket Bölükbaşı

Adalet Acar

İzmir’de güzel bir ev sahibi olmamıza yardımcı olan son derece dürüst, kibar, sıcak ve samimi yaklaşımlarıyla bizi her aşamada rahatlatan, destekleriyle işimizi kolaylaştıran, işinin ehli olan Yeşim Hanım’a cok teşekkür ediyor meslek hayatında başarılar diliyoruz. İyi ki onunla tanışmışız. Tüm hayatının güzellikler ile geçmesini diliyoruz. Avukat Adalet-Halil Acar

Gizem Koçak

Safa Bey gibi bir gayrımenkul danışmanımız olduğu için çok şanslıyız. Sürecin başından sonuna kadar her aşamasında yanımızdaydı. Son derece ilgili, nazik, yardımsever ve güvenilir yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Toksöz

Güvenilir, kararlı, bilgili. Sayesinde çok beklemeden bir evimizi sattık. Teşekkürler...

Semra Kalfa

Profesyonel çalışma tarzı ve disiplini ile çok kısa sürede evimi kiralayabildim. bundan sonraki süreçlerde de mutlaka çalışmayı tercih edeceğim tek danışman Aslı hanım olacaktır. Tekrar teşekkür ederim.

F*******

Mordoğanın en güzel yerinde istediğim kriterlerde Hikmet bey sayesinde ev sahibi oldum dürüst saygılı sabırlı işinin ehli bir beyefendisidir kendisi herşey için çok teşekkürler herkese tereddütsüz tavsiye ederim.

M*******

hikmet beyle tanıştığımız andan itibaren kibar samimi içten davranışları ve profesyonel çözüm önerileri ile evimizi satın almamıza ve sonrasında kendi evi gibi ilgilenerek kiralamada bize yardımcı olan hikmet beye çok teşekkür ederim.....

N*******

Çok kısa bir süreçte, ev sahibi olmamızı sağlayan, efendi, güvenilir, detaycı, müşteri hizmetlerine odaklı, Alım-Satım işlemlerimizden sonra da yapılması gerekenleri titizlikle takip eden güzel insan, sonsuz teşekkür ediyoruz. Sektör bilgisi ve güler yüzüyle kendimizi evimizde hissettiren Zeynep hanım ve Serdar Bey güzel ve profesyonel bir ikili oluşturmuşsunuz.Sizleri kutluyoruz. Sizleri tanıdığımıza mutluyuz.Artık her zaman dostuz. Diğer dostlarımıza da sizleri seçmelerini önereceğiz.Tekrar görüşünceye dek, sevgiler, biz Öztürkle

Mert Karaca

Zeynep Hanım gerek profesyonel yaklaşımı gerekse de tüm süreç boyunca desteği ile ev arama sürecimize çok katkı sağladı.

Mustafa Kocabaş

Karşıyaka/ Bostanlı'da bulunan evimizin satışını 3 hafta gibi kısa bir sürede gerçeklestirerek işinde ne kadar profesyonel oldugunu gösterdi. İzmir'de tercih edilecek tek isim! Bütün aşamada gösterdigi ilgi alaka samimiyet ve hızlı sonuç için teşekkür ederiz

N*******

Çok kısa bir süreçte, ev sahibi olmamızı sağlayan, efendi, güvenilir, detaycı, müşteri hizmetlerine odaklı, Alım-Satım işlemlerimizden sonra da yapılması gerekenleri titizlikle takip eden güzel insan, Serdar kardeşimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Sektör bilgisi ve güler yüzüyle kendimizi evimizde hissettiren Zeynep hanım ile de güzel ve profesyonel bir ikili oluşturmuşsunuz.Sizleri kutluyoruz. Sizleri tanıdığımıza mutluyuz.Artık her zaman dostuz. Diğer dostlarımıza da sizleri seçmelerini önereceğiz.Tekrar görüşünceye dek, sevgiler, biz Öztürk’ler

Gülsev Keseli

İlgileriniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim

Gülsev Keseli

İlgileriniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Fernuş Nur

Zeynep Hanım'ın aracılığı ile bir daire satın aldık ve bizimle çok ilgilendi, sevimli, sabırlı ve dürüst. Emeklerine çok teşekkür ederim.

Fernuş Nur

Serdar bey sabırlı, kibar ve efendi tavırlarıyla bize yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim

Serkan Konay

Kendisi ile tanıştığımız andan itibaren Kibar, Samimi, İçten davranısları ve müşteri odaklı profesyonel çözüm önerileri ile evimizi satın almamıza ve sonrasında kendi evi gibi ilgilenerek kiralamada bize yardımcı olan Levet beye tesekkur eder, basarılarının devamını dilerim. Konu Gayrimenkul Satış ve Kiralama ise doğru kişi Levent SARAÇBAŞI

Fatih Bal

Serdar Bey ve Zeynep Hnm ile iyi ki yollarımız kesişti; zira bir süredir ev alma planımızda bize oldukça yardımcı oldular. Kendileri süreci baştan sonra profesyonelce ve samimi olarak yürüttüler. Kurumsal kimliklerini oldukça takdir ettik. Mesai saatler dışında dahi özverilerini hiç esirgemediler. Buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fırat Beyazıt

müşterinin istediği ve talep ettiği detayları iyi analiz edip sonuçlandıran (müşterilerine gereksiz portföyleri sunmayıp yormayan), işinde uzman ve dürüst biri, çalışmalarınız için teşekkür ederim

Yiğit Kuştan

Bostanlı bölgesinde öngörüsüne ve bilgisine en güvendiğimiz, danıştığımız arkadaştır.

Pınar Gülen Bal

Ev alım sürecimizde güvenilir ve pozitif tavrı ile bize destek ve yardımcı olan Serdar Bey'e çok teşekkür ederiz.

Pınar Gülen Bal

Sevgili Zeynep Hanım'a destekleri için teşekkür ederiz.

İlhan Efe

Serdar Bey ve Zeynep Hanımın ev satış işlemimizde ki gayretleri takdire şayandır.

İlhan Efe

Serdar Bey ve Zeynep Hanımın ev satış işlemimizde ki gayretleri takdire şayandır.

Suna Gülecn

Serdar Bey, son derece profesyonel ve işini iyi yapan birisi. Aynı zamanda pozitif enerjisi, güler yüzü ve güven veren yaklaşımı nedeni ile sizi her konuda doğru ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Her nerede olursa olsun emlak ile ilgili her türlü işim için tereddütsüz çalışacağım ve danışacağım ilk kişi olacak.

Yue Fang

Yesim is very enthusiastic, has strong business ability, always thinking for customers, selfless and helpful. During this time, he was very patient and take us to have a look at the factories one by one. Considered a lot for us and worked late for us. She always can find the relevant departments to consult and help us to solve our concerns, because with her we feel very relieved and feel at ease. Thank her very much, She is very sincere and trustworthy.

Hatice Sevinç Yetkincan A.ş.

farklı bir ilde olmamıza rağmen tüm işlemlerimizi titiz ve düzenli bir şekilde takip edip sorunsuz çözen işinde çok başarılı bir kişi olarak tanıdık kendisini.Başarılarının devamını dileriz.

Ufuk Yüksel

Süreç içinde iletişim bilgilendirme alternatif yaratma çözüm noktalarında iyi bir iletişim içinde kontrol olduk

Mukadder Ayhan

Tanıdığım en dürüst ve saygılı emlak danışmanı diyebilirim. İlk günden beri çizgisini ve tarzını hiç bozmadı. Yine ihtiyaç duysam yine kendisine danışırım ve çevreme de tavsiye ediyorum zaten. Tekrar teşekkürler.

Bahadır Kapucu

Evin kiralanma öncesi ve sonrasında, serdar beyin ilgisinden ve bilgilendirmelerinden memnun oldum. Evde olan eksikleri ve yani yapılacak şeyleri karşılıklı iletişimle düzenli ve hızlı bir şekilde halletttik. Sektör bilgisi ve birikimi bu süreçteki kararlarımızı olunmu yönde etkiledi. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

Gaye Mersinlioglu

Zeynep hanimla Serdar beyin sayesinde tanistik. Birlikte bizi Ev bulma sürecinde daima hizli, güvenli, tam Professional bilgi aktarmada bulundular. Kisa sürede Bizim nerde nasil bir Ev istedimizi cözüp sonuc odakli calismalarindan cok memnun kaldik. Dostluklari samimiyetleri icin tekrar tesekür ederiz. Gaye ve Hale MERSINLIOGLU

Kaya Özcan

Bu mesajı okuyorsanız İbrahim bey ile tanışan şanslı kişiler arasına katılmışsınızdır.Alım satım sürecinin başından sonuna kadar deneyimi, beyefendiliği, dürüstlüğü ve bilgi birikimi sayesinde işlemlerimizi hızlı bir şekilde sonuçlandırdı.Kendisine teşekkür ediyorum

Gaye Mersinlioglu

Serdar sakin, dürüst, cözüm odakli haliyle bize tam güven sagladi. Bir cok zaman biz o sakin halini zorlamisizdir. Fakat hic cizgizini bozmadi hep anlayisli oldu. Izmire Yeni gelmistim ve Sehiri Cevreyi tanimiyoduk. Her konuda bizi sikilmadan bilgilendirdi menfaatsiz dogru tavsiyelerde bulundu. kisa bir sürede bizim hayalimizde ki evi buldu. Biz bu sürecte güzel bir Dost da kazanmis olduk. Zeynep hanima da Serdar bey e de emekleri ve dostluklari icin cok tesekür ederiz. Basarilarin dewamini dileriz. Gaye ve Hale MERSINLIOGLU

Ayhan Bülent Toptaş

Tamamen müşteri memnuniyetine odaklandığı için çok başarılı

Ruhsen Yalvaç

Zeynep Özçevik ile evimin satışıyla ilgili ilk karşılaştığımızda bende oluşturduğu güven duygusu süreç boyunca devam etti. Zeynep hanım nezaketi, pozitif enerjisi, güleryüzü, iş disiplini, adil (Satıcı ve Alıcı haklarını gözeten) yaklaşımı ile gerçekten beni kendisine hayran bıraktı. Sektörde tam bir güvenle, koşulsuz şartsız önerebileceğim bir profesyonele, sevgili Zeynep Özçevik'e sonsuz teşekkürler...

Ruhsen Yalvaç

Serdar Baçaru da tıpkı Zeynep Özçevik gibi tanıştığımızda kendisine duyduğum güven duygusunu asla sarsmadı. Evimin satışında yanıltıcı olmayan fiyat belirlenmesi, sakin, dürüst, pozitif ve sonuç odaklı yaklaşımıyla emlak ile ilgili tereddütsüz önereceğim bir isim. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum...

Çigdem Kkocabalkanli

Zeynep hanım in satıs suresince gostermiş oldugu performans iletisim becerisi ve uyumu muhteşemdi. Emeklerine sonsuz tesekkurler

Hatun Eroğlu

İbrahim bey henüz ilk kez ayak bastığınız bir şehirde karşınıza çıkabilecek en ilgili, en anlayışlı, en güven veren, en sizden biri olabilen emlakçı olabilir. Remax gücencesiyle zorlu sürecimizde bizlerin hep yanında olduğu için, daha biz soramadan sorularımızın yanıtlarını bize sunduğu için kendisine, tecrübesine ve disiplinli mesleki hayatına teşekkür etmek istiyorum.

Jale Baskan

Mavişehirdeki evimizin satışında bize yardımcı olan Aslı hanıma teşekkür ederiz. Çalışma hayatında başarılar ve bol şans dileriz.

Utku İkiz

Aslı hanım ile bostanlıdaki evimizi alır iken tanıştık.Bu süreci gayet samimi ve profesyonel bir şekilde yönetip sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ata Berk

Güvenilir hızlı dürüst doğru seçim

Gizem Parmaksız

Ibrahim bey tüm süreç boyunca güler yüzü ve anlayışıyla kafamızdaki soru işaretlerini çözerek çok yardımcı oldu. Ilgisi, yardımları ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederiz. :)

Önder Doğan

Kendisi son derece ilgili, hoşgörülü ve çözüm odaklı, taşınmazımızın satışında yapmış olduğu hizmet ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ömer Şahin

Bir emlak danışmanı nasıl olmalı derseniz kesinlikle İbrahim beyi işaret ederim. Kendisini tamamen işine ve müşterilerine adamış. Taşımalı 1, 5 ay olmasına rağmen halen bir ihtiyacınız var mı diye soruyor bu ınanılır gibi değil! Remax'ı tebrik eder, İbrahim beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Şahe Bedo16021977

Sorunsuz satış sorunsuz hizmet Sizden kaynaklı olmayan hataları bile sorunsuz çözüme ulaştıran ekibinizi kutluyorum işinizde çok iyisiniz başarılar

Sevda Güneş

her şey için çok Sonsuz teşekkürler diyerek başlamalıyım sonrasıda yine minnetle bitmeli bir insanı zarardan kurtarmak için verdiğiniz mücadele ve samimiyet gerçekten dünya hala yaşanılır dedirtiyor 1 hafta boyunca bize yol gösterip yardımcı olduğun için sana minnettarım iyili sizin gibi İYİ insanlar var

Şahe Bedo

Bize çok yardımcı oldunuz bizle koşturup bizle yoruldunuz ve sonunda işimizi sorunsuz hallettiniz başarılar siz güzel ikili olmuşsunuz serdar bey ile başarılarınız daim olsun sevgiler

Sevda Güneş

Merhabalar zeynep hanım ile birlikte nice güzel işleriniz olsun inşallah samimi ve dikkatli bir o kadarda her iki tarafı düşünen düşünceniz takdire şayan sorumsuz satış isteyenler sizin kapınızı çalmalı bende başarılar

Alben Erdem

İş disiplini, tecrübesi ve herşeyden önemlisi vermiş olduğu güvenle Remax kurumsallığına kişiliği ile değer katan İbrahim Tanyeli bey ile çalışmış olmaktan çok mutlu olduğumuzu belirterek Remax ailesine iyi çalışmalar dileriz.

Oğulcan Aktaş

Serdar Bey e ilgili ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. Gerek ben gerek Ailem verdiği hizmetten, ilgisinden, iş takibinden ve sorunsuz şekilde işlemleri yönetmesinden çok memnun kaldık. İkinci yatırımımız için tekrar kendisiyle devam edicez. Bilgilendirme, profesyonellik ve sektördeki bilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ceyhun Gürsoy

İbrahim Bey, işini çok profesyonelce yapan, çok iyi takip eden, doğru yönlendirmelerde bulunan, nazik, güleryüzlü ve iletişimi çok kuvvetli bir danışman... Ev alım sürecimizde bize her konuda yardımcı oldu ve çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisini tanımaktan dolayı son derece memnunum, Remaxı da böyle kaliteli insanlarla çalıştığı için tebrik ederim...

Oğulcan Aktaş

Öncellikle Zeynep hanıma ilgisinden ve emeğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Kendilerinden kiraladığımız evi daha sonrasında satın aldık ve bu aralıktaki tüm işlemleri hızlı bir şekilde halledildi. Hiçbir problem yaşamadık. Kendisine ailem adına burdan çok teşekkür ediyoruz

Bahadır Bukan

Guven deneyim tamda remax bunyesindeki ibrahim tanyele cok uyuyor bu zorlu sureci cok guzel ve sorunsuz bir sekilde aştik 10 tane ev alsam hepsini ibrahim beyden alirim tekrar tesekkur ediyorum kendisine

Çigdem Gez

Güleryüzlü ve ilgili bir insan. Kafamda soru işareti olmadan evimizi kiraya verdik. Ayrıca sorunları iyi çözüyor. :) kendisine teşekkür ederiz.

Meltem Aksaç

Zeynep hanım, çok hızlı bir şekilde evimizi sattı, tüm zorluklara rağmen ! Çok pozitif ve nazik bir kişi, ailemizin tüm emlak işleri bundan sonra Zeynep hanımın ... Tekrar teşekkürler Zeynep hanım

Metin Sonal

Serdar Beyin sadece daire satışında değil, satış sonrası hizmetler konusunda da oldukça değerli yardımları oldu. Konusuna hakim olması dışında samimiyeti gerçekten takdire şayan. Teşekkürler

Serpil Sonal

Şöyle bir bilgi alayım diye kendisini aradım, bir hafta sonra tapuya gittik. Şakası bir yana benim için önemli olan kurumsal yapılarla muhatabiyet yanında, iletişimdeki kişinin de samimiyetidir. Kendisine teşekkür ediyorum.

Tuncel Kalaycı

Zeynep hanımla Bostanlı bölgesinde ev arama sürecinde tanıştık. Kendisi güleryüzlü, samimi ve candan davranışlarıyla bu süreci başarı ile tamamlayacağı hususunda bize güven verdi. Serdar bey ile iyi bir ikili olmuşlar. Sundukları ve çözüm önerileriyle ev seçiminde bize olumlu olarak yön verdiler. Kendisine ve Serdar bey'e çok teşekkür ediyorum. İlerde yeniden konut almayı düşünürsem, yine Zeynep hanım ve Serdar bey'i tercih edeceğim.

Onur Bilgin

Serdarla asagi yukari 6 aydir tanisiyoruz. Bence bu is icin yaratilmis bir insan. Cok guleryuzlu, isinin eri, hirsli ve caliskan bir arkadasimiz. Tam bir profesyonel ve ayni zamanda size bizim mahalleden hissiyati veriyor. Umarim yolu hep acik olur ve umarim Remax boyle bir degeri surekli elinde tutar. Serdarin kiymetini bilin. Degerli bir kaynak!

Tuncel Kalaycı

Serdar bey ile tanışmamız, Bostanlı bölgesinden ev ararken başladı.Kendisinin son derece profesyonel, ilgili, detaycı ve insani vasıfları yüksek bir kişiliğe sahip olduğuna şahit oldum. Özellikle edinmiş olduğumuz ev ile ilgili çabası, fedakarlığı ve ikna yeteneği takdire şayandır. Zeynep hanımla birlikte pozitif enerjiye sahip ikili olmuşlar. Kendilerine hizmetlerinden dolayı ailecek teşekkür ediyoruz. Kendilerini ev satın alma hususlarında tüm dostlarıma önereceğim.

Güner Ay

Serdar bey işin uzmanı olduğunu kısacık tanışıklığımızda gösterdi ve çok kısa zamanda hayallerimizin gerçek olmasını sağladı.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz..

Burcu Sönmez

Hayalimizdeki evi bulmamızda yardımcı olan sevgili Zeynep Hanıma çok teşekkür ederiz. Sektördeki deneyimi, süreci profesyönellik ve güleryüzlülük ile yönetme biçimiyle gönlümüze taht kurdu. Başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Çogem Özturk

Serdar bey ve zeynep hmm çok çok tsk ederim.inanilmaz ikili.sicak kanlı sevecen enerji ve en önemlisi tam profesyoneller ıyi ki varsiniz sizi seviyorum

Çigdem Özturk

Inanilmaz ikiliTam profesyonel.iyi ki varsiniz çok çok tsk.Tekrar ev alsam hemen zeynep hmm ve serdar beyden yardim isterim.seviyorum sizi

Çağrı Düzalan

İbrahim Bey emlak sektöründe son derece disiplinli, konusuna hakim, güvenilir ve başarılı bir kişidir. Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunuz.

Christine

As a foreigner living in Turkey, I would highly recommend Ms Zeynep. Throughout the rental process she was efficient and friendly. She also follows up with questions and concerns while providing current information. Thank you.

Aysun Oral

Evimin satışı gerçekleşti. Bostanlı remax'a teşekkür ederim. Zeynep ve Serdar'a ilgileri, yakınlıkları ve hoş sohbetleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

Özgür Ölmez

Dürüst, ilgili, güvenilir. Aradığımız kriterlerde profesyonel bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

Hilal

Serdar bey son derece profesyonel . Sorunuz oldugunda direk sorabileceginiz ve size hizli çözűm önerileri űretebilen bir insan .Imza sonrasi bile rahatlikla kendisine ulaşabildigimde bana ne kadar isini seven ve musterilerinin haklarini savunabilen bir insan olduğunu 1 kez daha kanitladi.. Serdar bey ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim

Dilek

Zeynep Hanim ve Serdar Bey ile ev kiralama surecimizde tanistik, bu surecte guler yuzlu ve pozitif tavirlariyla bizlere destek oldular. Kiraci arayisimizda da yine ayni disiplin ve hizli aksiyon alma kabiliyetleriyle en kisa surede sonuca ulasmamizi sagladilar. Kendilerine cok tesekkur ediyorum

Ece

Ev alma gibi stresli bir işi çok eğlenceli ve rahat bir hale getiren İbrahim Abi'ye çok teşekkür ederim.

Can Doğan

Emlak danışmanlığı hizmetini Ibrahim beyden aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum, her şekilde duruma hakim, soğuk kanlı, prüzleri ve sorunları anında zekice çözmesiyle etkileyiciydi. Remaxı seçtiğim ve bu denli işinin ehli danışmanlarla karşılaştığım için ne mutlu bana. Teşekkür ederim.

Didem Pelikli

Herşeyden önce İbrahim Bey güler yüzlü bir emlak danışmanı. İşini çok iyi takip eden, müşteri de soru işaretleri bırakmayan, geri bildirimleri huzlı.bu süreçte onunla çalışmak bizim için şanstı tekrar teşekkürler.

Oğuz Pelikli

İbrahim bey sayesinde ev sahibi olduk. Gerek öncesinde bilgilendirmesi, gerek iş takibi, gerek hızlı geri dönüşleri, gerek güler yüzlü hizmeti için çok teşekkür ederiz

Can Doğan

Aslı Hanım güler yüzü ve güçlü hitabedi ile güven veriyor. Piyasanın gerçeklerini farketmemizi ve sonuca en kolay ulaşmamızın yol ve yöntemini açıkça anlattı. Ününü duymuş olmama rağmen bu kadar hızlı sonuca ulaştıracağını tahmin etmemiştim. Remax markasına çok yakışan, prensipli ve güvenilir bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyorum. Alım satım ne işim olursa remaxı tercih etmeme vesile olacağı için teşekkür ediyorum. Yolu açık olsun

İsmet Aygün

İbrahim Bey işinde çok profesyonel biri kendisini tanıdığım için memnunum

S.bayraktar

Müşteri odaklı, kaliteli, prensipli ve titiz çalışmalarınızdan dolayı sizin nezdinizde değerli tüm Remax Ailesi'ne teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Sevda

Zeynep hanımla güzel bir çalışmaya başlayacağımı ilk gördüğümde sergilemiş olduğu tavırdan anladım gerçek anlamda kurumsal bir ekip ruhuyla çalışan ve gerçekten işini kaliteyle yapan bir kişiliğe sahip olması diğer projelerimdede yanımda olacağının garantisidir başarılı ve güler yüzlü insanların evinizi satmasıda kiraya vermeside çok kolay oluyor Teşekkürler zeynep hanım iyiki varsınız

Emrah Karaboğa

Ibrahim bey, son derece işine hakim, işin takibini yapan guven veren bir emlak danismani, onunla çalışmamızdan gayet memnunum.

Remziye Cinstaş

Sevgili Aslı Hanım, öncelikle yolumuz sizinle kesiştiği için çok mutlu olduğumu söylemek isterim. Samimiyetiniz, güler yüzünüz, işinize olan hakimiyetiniz ve sevginizle bizi etkilediniz. Yeni evimizi almamızdaki yardımlarınız için çok teşekkür eder, bundan sonraki gerek özel gerek mesleki yaşantınızda mutluluklar dilerim. Sevgilerimizle...

Aylin Ünsal

Evimin, üstelik piyasa durgunken, inanılmaz bir hızla satıldığı kadar, Aslı hanımı tanımış olmama sevindim.İşini bu kadar seven, samimi ve profesyonelce yapan, güven veren bir danışmana rastladığım için çok şanslıyım. Şahsıma ait özel engelleri bile, sabırla sakinlikle benim adıma ortadan kaldırdı. Minnettarım kendisine. Tekrar herşey için çok teşekkür ederim. “ Ne iş yaparsan yap, o işin sanatçısı ol, picasso’su ol. “ Aslı Hn bence emlak danışmanlarının Picasso’su...

Çağan Kayı

Profesyonel hizmet anlayışına sahip İbrahim bey hızlı ve güvenli bir şekilde mesken arayışımız sırasında bizi doğru gayrimenkule yönlendirdi ve işlerimizi çözdü. Kendisine ve Remax’a teşekkür ederiz.

Güneş Tosun Özensoy

Zeynep Hanım ve Serdar bey'in pozitif enerjisi ve güler yüzü hem hızlı hem de mutlu bir alışveriş yapmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Güneş Tosun Özensoy

Zeynep Hanım ve Serdar bey'in pozitif enerjisi ve güler yüzü hem hızlı hem de mutlu bir alışveriş yapmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Esin Özler

Öncelikle Remaxı tercih etmemin sebebi rahat, konforlu, güvenilir ve uzman bir kadroyla çalışmasıdır. Serdar beyle ise iyiki tanışma fırsatım olmuş.Karşıyakada ki evimizi çok kısa bir süre içinde bizi hiç yormadan kiraya verdi.Bu sureçde kendisinin gerçekten profesyonel işine ve sektöre hakim koşulsuz şartsız güvenilir birisi olduğunu gördük.Yaklaşımları son derece profesyonel .Asla taraf oluşturmadan her iki tarafında çıkarları doğrultusunda davranıyor. Kendisini tebrik ederek, herzaman tercih edeceğimizi bilmesini isterim.Teşekkürler ...

Elzem Sül

İbrahim beyin süreçteki nezaketi ve profesyonelliği işimizn sorunsuz yürümesini sağladı, çok tşk ediyorum, bundan sonraki işlerimde kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım

Esin Özler

Zeynep hn'ın, hızlı ve sonuç odakli yaklaşımı sayesinde Serdar bey ile birlikte sorunsuz ve hızlı bir şekilde dairem kiraya verilmiştir.Herşey için kendilerine teşekkür eder, profesyonelliklerinden ötürü tebrik ederim.

Esin Özler

Zeynep hn'ın profesyonel yaklaşımı, hız ve sonuç odaklılığı sayesinde Karşıyakdaki evimizi sorunsuz bir şekilde kiraya verdik.Serdar bey ile kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür eder, herzaman ilk tercihimiz olacağını bilmelerini isteriz.

Oğuz Gövem

Ev satın alma sürecimiz sırasında, Zeynep Hanım ve Serdar bey ile birlikte çalıştık. Destekleri, konuya hakimiyetleri, müşteri ilişkileri ve iyi iletişimleri ile tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim .

Oğuz Gövem

Ev satın alma sürecimiz sırasında Serdar bey ile birlikte çalıştık, desteği konusuna hakimiyeti, müşteri ilişkisi ve iyi iletişimi ile kendisini ihtiyacı olan tüm tanıdıklarıma çekinmeden önerebilirim.

Farhood Dadashkhan

İrandan geldığimizden berı çok sayıda ev bakdık ta ki serdar beyle buluşduk. Kendisı Ne istedigimizi en iyi şekıide anlayıp ve bıze çok yardımcı oldu. Kendisine başarıiar dilerim.

Fulden Karakaş Düzalan

Son derece profesyonel, güler yüzlü bir hizmet aldık.Her şey için teşekkür ederiz İbrahim Bey size.

Esra Sül

İbrahim bey’ e çok teşekkür ediyorum, süreç boyunca çok ilgili, hızlı, iş bitirici be profesyonel bir şekilde işi sonlandırdı, bundan sonra herhangi bir gereksinimde tekrar kendisiyle çalışmak isterim

Levent Türkkan

Serdar bey işini severek yapanlardan. Son derece samimi ve bir o kadar da işinin ehli. Güven veren sizi her konuda doğru ellerde olduğunuzu hissettiren bir yapısı var. Her nerede olursa olsun emlak ile ilgili her türlü işim için tereddütsüz danışacağım ilk kişi olacak.

Fulya Özkan

Sedar bey ve zeynep hanım sayesinde herşey okadar sıralı düzgün ve okadar sorunsuz geçti ki iyiki tanımışım. Ikisine de nekadar teşekkür etsem az güler yüzünüz ve profesyonel liginiz için sonsuz teşekkürler

Fulya Ozkan

Sedar bey ve zeynep hanım sayesinde herşey okadar sıralı düzgün ve okadar sorunsuz geçti ki iyiki tanımışım. Ikisine de nekadar teşekkür etsem az güler yüzünüz ve profesyonel liginiz için sonsuz teşekkürler

Doğa Demirbek

İşinde başarılı, güleryüzlü ve güvenilir biri olarak dairemizin satışında hızlı bir şekilde bize yardımcı oldu.. herzaman beraber calısmak isteriz.

Mustafa Kırmızı

35.sokak sitesindeki evimizin satışı ve Bostanlı'daki yeni evimizin satın alımında Aslı hanım ile çalıştık. Kendisinden samimi yaklaşımı ve süreçteki hassasiyeti açısından memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Remziye Tanaç

27.02.2018 tarihinde 35. Sokak sitesinden bir daire aldık. Dairenin ilk gösteriminden satın alma dönemine kadarki süreçte davranışlarındaki Güler yüz ve güvenilir tutumları, tamamen profesyonelce yaklaşımı, iş bitiriciliği ile takdirimizi kazanmıştır. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyorum

Nalan Yılmaz

Aslı hanım bostanlıdaki evimizin satışını gerçekleştirmiştir. Gerçekçi yaklaşımları, piyasaya olan hakimiyeti ve profesyonel çalışması ile kısa sürede neticeye ulaştık. Evin satış işlemlerinde de kendileri çok yardımcı olmuştur.Şahsina çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Afshin Sculpture

Evimizin satın alınmasında Serdar bey ve Zeynep hanım gerçekten yardımcı oldular. En iyi şekilde, hiç bir tedirginlik olmadan tam bir güven içerisinde alışveriş gerçekleşti. Kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum

Afshin Sculpture

Evimizin satın alınmasında Serdar bey ve Zeynep hanım gerçekten yardımcı oldular. En iyi şekilde, hiç bir tedirginlik olmadan tam bir güven içerisinde alışveriş gerçekleşti. Kendilerine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum

Mahmut Özçiçek

Serdar Bey ile Bostanlı da kararsız bir şekilde daire bakarken tanıştık.Çok kısa bir sürede karlı ve isabetli bir karara dönüştü kararsızlığımız. Artık iyi bir dost ve Danışmanım olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler Serdar Bey

Onur Ozgen

Gayrimenkulumuzun satisi Ilhan Bey' in tecrubesi ve destegi ile sorunsuz sekilde tamamlandi. Kendisi sektorel bilgisi ve yaklasimi ile bize ilk gunden beri guven verdi. Tesekkur ediyorum.

Hallil B.

Tamamen ne istediğimizi anlayıp, bize bir günün içinde ev bulmada yardımcı olmuştur.İsteklerinizin hemen anlaşılıp çok yorulmadan ev almak yada kiralamak isterseniz Serdar Beyi tercih edebilirsiniz.

Halil B.

Tamamen ne istediğimizi anlayıp, bize bir günün içinde ev bulmada yardımcı olmuştur.İsteklerinizin hemen anlaşılıp çok yorulmadan ev almak yada kiralamak isterseniz Serdar Beyi tercih edebilirsiniz.

Halil B.

Dogru fiyatlama, guvenilir hizmet ve cabuk sonuc tesekkurler Zeynep Hanim

Tuba Eroğlu

Zeynep hn çok zeki, başarılı ve donanımlı ...Bize ev alırken çok yardımcı oldu ...Çok teşekkür ederiz

Deniz Gürhan

Ben Deniz Gürhan, Remax Yıldız'dan gayrimenkul danışmanıyım. İzmir ile ilgili bir gayrimenkul işimi İlhan beye ilettim. Kendisi zorlu bir işlemi kısa sürede mükemmel şekilde sonuçlandırdı. Herşey için teşekkürler İlhan bey.

Ahmet

Kişiliği, isine hakimiyeti, güven verisi, nezaketi ve isini takibi ciddi olarak beni etkilemiştir, Herşeyden önemlisi açık ve net oluşu insanlara ve şahsıma güven vermiştir bu sebeple çok teşekkür ediyor saygilar sunarim

İpek Köker

Bana sattığınız evden çok mutluyum ve memnunum.Sizi tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.Sizi iyiki tanımışım çok başarılı bir danışmansınız.Tekrar herşey için teşekkür ederim.

Tuba Özdemir

Serdar bey çok profesyonel, güvenilir, sektöre hakim, uzman bir gayrimenkul danışmanı ..Bizi çok doğru yönlendirdi ...Her zaman kendisine danışmak, çalışmak isteriz ...Kendisine çok teşekkür ediyoruz

İsmet Ürem

Bostanlı bölgesindeki dairemizin satışında tüm süreci samimi, son derce başarılı yöneten ve kısa sürede sonuçlandıran Aslı Hanım' a çok teşekkür eder, tekrar çalışmayı dileriz.

Levent Coskun

Dogru fiyatlama, guvenilir hizmet ve cabuk sonuc tesekkurler Serdar

Mine Orcan

Serdar beyle internet uzerinden tanistik, guler yuzlu, guven veren sozleri ve randevularina gosterdigi ozenli davranisi, istedigimiz seylere kalici cozumler sunmasi ve satis sonrasi musteri memnuniyetine onem vermesi bizi son derece memnun birakti.kendisine bir kez de burdan tesekkurediyorum

Metin Elitaş

Professionel bilgilendirme ve iyi ilgilendiginiz icin cok tesekürler Serdar Bey.

Yener Yenice

Aslı hanımdan kendi projemizdeki dublex dairemizi satmak için yardım aldım, müşteri memnuniyeti odaklı, güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımıyla dairemizin satışını en kısa sürede gerçekleştirdi..Kendisine Yenice Mühendislik olarak teşekkür ediyoruz.Tekrar kendisiyle çalışmak arzularımızla

İlknur Akgül

Serdar Bey ile gayrimenkull işlemlerim için tesadüfen internetten en yakın Remax aramam üzerine tanıştık. Devam eden süreç içinde gayrimenkullerimin kiralanması ve devamı sürecinde kendisinden çok memnun kaldım.Tesadüf de olsa çok başarılı ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanına sahip oldum. Teşekkür ederim.

Sanem

Serdar Bey, özellikle şehir değiştirdiğimde ev ararken sizi mumla aradım diyebilirim.. Hem ev sahibi hem kiracı olarak bir emlak danışmanının beklenenen özelliklerinin üzerindesiniz diyebilirim.. Sevgiler..

Bora Şarman

Zeynep Hanım, kiralık ev arayışımda profesyonel ve samimi yaklaşımıyla tam istediğim gibi bir yer bulmam için çabaladı. Kendisini düşünmek yerine, müşterisine en iyi hizmeti vermeye çalıştığını görmek ona tamamıyla güvenmemi sağladı. Güvenimi de karşılıksız bırakmadı. Her şey için teşekkürler.

Hakan N.

Serdar Bey, sayenizde hayatımda ilk kez ikinci gördüğüm evi tuttum ve ciddi zaman kazandım. Müşteri beklentisini iyi analiz edip, nokta atışı, uygun seçenekler sunmanız bu başarıyı getiriyor. Sizinle çalışmaktan memnunum. Teşekkürler Hakan Nazikbilek

Ali Rıza Gökalp

Zeynep Hanım sıcak, sabırlı ve özverili yaklaşımı ile ev seçimimde kararıma etkili oldu. Aynı zamanda talep ettiğim bölgeye hakim olması, benim talebime uygun nerede ne tip alternatiflerin olduğunu bilmesi ve bilgilendirmesi ayrıca kararımda etkili oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gonca Charabati

Zeynep Hanım, ilk telefon gorusmemizde yurt dışında yaşayan bir ev sahibi olarak beklentilerimi cok iyi anlayan bir yaklaşımla çok kısa bir sürede uygun adayı bulup, anlaşma yapılmasını sağladı. Profesyonelliğinin dışında, sempatik, ilgili, enerjik bir kişiliği olduğu için de beraber çalışmaktan zevk aldım.

Didem Yaşarlat

Zeynep hanım’a samimi ve profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. Emlak konusunda güvenilir bir danışman tanıdığım için çok memnunum.

Şerife

Zeynep hanım ile evimizi kiralama kararı aldığımızda tanıştık.İlgisi ve bize olan yaklaşımları evimizi 1hafta içinde kiraya vermesi sayesinde çok memnun kaldık.Güven veren davranışları ve hızlı iş görüşü ile harika bir iş çıkardı.

Efe Süberker

Zeynep hanım işini hakkıyla yapan güvenilir bir insan. Evimizi oldukça hızlı kiraya verdi ve çok memnun kaldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Semra Ozturk

Zeynep Hanim, guleryuzlu, kibar ve Remax’a gelen musterileri evine gelen misafirleri gibi karsilayan birisi... konusuna hakim, guzel konusan, size guven veren ve yaptigi isi takip edip sizi her konuda bilgilendiren biri.. ben kendisini taniyip ve onunla calismaktan cok memnun kaldim ve bana herkesi Zeynep hanima yonlendiriyorum.

Kadir Beyaztaş

Güler yüzlü, çalışkan samimi ve prefosyonel iş kadınına harika bir örnek. Teşekkürler Zeynep Hanım.

Zeynep Arkar

Güzel kızım buradan doğrudan sana yazmak istiyorum.En kısa zamanda, en güzel şekilde dairemizi sattığın için, minnettarız.Gülen yüz'ün, samimi davranışların ile bu sektörde yıldızın dahada parlayacak, eminim

Ferhat Demir

İzmir Karşıyaka'daki evimizin satış sürecinde aktif ve hızlı çalışmasından ötürü teşekkür ederim. Aslı hanım süreci çok güzel bir şekilde sonuca ulaştırdı ve evimizi en kısa sürede istediğimiz fiyat üzerinden satabildik. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Bora Kurt

Bostanlı bölgesindeki hakimiyeti ve işini çok severek yapması hafta içi hafta sonu demeden kararlılıkla çalışması bizi etkiledi. Dairemizi kısa süre içinde satmamıza yardımcı oluğu için kendisine teşekkür ederiz.

Rana Toptan

İçtenliği ve sıcak davranışlarının yanı sıra, işinde ki profösyönelliği ve bununla doğru orantılı olarak evimi en kısa sürede satışı benim için çok önemliydi. Bu sürecin her anında yaptığı bilgilendirmesi ve yanımda oluşuda kendimi çok özel hissetmemi sağladı. Emekleri ve hayatıma yaptığı bu güzel dokunuşu için Aslı Hanıma çok teşekkür ederim.

Meltem Kalman

Zeynep hanım ile son derece uyumlu bir şekilde sonuçlandırdığımız işlemimiz için kendisine çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.Ayrıca İşine olan saygısını da gönülden tebrik ederim.

Merve Erdogdu

Profesyonel hizmetiniz icin ben ve ailem size tesekkur ederiz.

Anıl

Evi tutarken bana her anlamda yardımcı oldu, kendisini bu özverili calısması icin kutlarım ve teşekkür ederim.

Aycan Bardak

Bir gunde evimi tuttum kontratim dahil gereken herseyi hallettik sayesinde ev sahibiyle aramda bir kopru oldu isini severek yapan profesyonel calisan nadir insanlardan ilgisine ve destegine cok tesekkur ederim.

Hande Ercan

Ozge hanim guleryuzunu ve profosyonel tutumunuz icin cok cok tesekkur ederim.

Tuna Demiroğlu

Aldığım hizmetle bana gösterilen saygıdan ve ilgiden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Önder Çi̇nar

Almış olduğum evle ilgili başından sonuna kadar gösterdiği çaba ve müşteri memnuniyeti gerçekten bir müşteri olarak benim için son derece olumluydu. Devamında ise evi kiraya verme konusunda aynı çabaları ve hizmeti fazlasıyla almaktayım.Teşekkürler

Deniz Pekmedir

Özge hanıma .evimi 1 hafta gibi sürede güvenilir kiracı bulup kiracı konusunda titiz davrandıgı için cok tesekkür ediyorum .özge hanım gibi işini severek özveriyle yapan enerjisi yüksek pozitif bir insanı tanıdıgıma çok memnunum.Başarılar dilerim..

Ervin Eryılmaz

Mustafa beyin ilgisi, güler yüzlülüğü ve hizmetinden çok memnun kaldık. Herhangi bir aksilikle karşılaşmadık, aradığımız zaman hep çok ilgili davrandı. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ercan Ozkan

Betul Hanim ev alimi esnasinda inanilmaz bir efor sarfederek bizi EV`LENDIRDI. Tapu dairesinin bilgisayarlarindaki aksaklik nedeniyle tapu harcini benim adima yatirdi ki imzaya yetistirebildik. Son derece GUVENILIR.

Ahmet Taneri

Verilen hizmet beklentilerimin çok çok ötesindeydi. Teşekkürler Samet Bey.

Olcay Erozan

Evimin satışını kısa sürede yaparak profesyonelliğinin yanında dostluğunu da paylaşan bu güzel insana teşekkür ederim. Olcay EROZAN

Feza Sebik

Selçuk Bey, göstermiş olduğunuzilgi, alakave titiz çalışmadan dolayı size çok teşekkür ederim.Kısmet olursa ileride tekrar çalışmak ümidiyle iyi çalışmalar diliyorum.

Enis Hakan Tuna

Daha önce Blueda bulunan 1 1 dairemi kısa sürede kiraya veren Selçuk Bey aynı sitede bulunan 2 1 dairemi de aynı titizlik ve hızla kiraya verdi Kendisinin gösterdiği itinalı çalışmadan dolayı teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Aydan Karakuş

Değerli Selçuk Yücel Yapmış olduğunuz çalışmalardan, bilgilendirme konularında devamlı ilgilendiğinizden ve iyi bir şekilde evimizin kiralanmasını sağladığınız için çok teşekkür eder çalışmalarınızın devcamını dilerim. Saygılarımla. Nudret Yiğitoğlu

İbrahim Nogay

Dairemizin kiraya verilmesi ile ilgili Sn.Selçuk Yücel yaptığımız ilk görüşmede her konuda net bilgilendirdi.Baska biriyle görüşme ihtiyacı hissetmeden sözleşmeyi imzaladım, kiraya verilmesi aşamasında hep raporlama yaptı, İşbirliğiniz için teşekürler

Şükrü Küçük

Birlikte çalıştığımız süre boyunca ciddi ve disiplinli çalışmanız sayesinde sağlıklı ilişki kurduk hiç tereddütsüz kimileri için zor olan bu süreci desteğiniz ile keyifli geçirdik. Sayenizde değerinde bir işlem gerçekleştirdik. Tesekkurler

Fırat Delan

Yurtdisinda bulundugum sure zarfinda evimin kiralanmasive takibini sagladi ki sonrasinda ricamla satisinida kendisi yapti...Su kadarini soyleyebilirim gozunuz kapali anahtarinizi teslim edin arkaniza bile bakmayin...

Muaviye Akay

Selçuk beyin güler yüzlü ve pozitif enerjisi sayesinde kendisiyle Soyak Siesta Blue'da tanıştık.Dairemiz Selçuk bey tarafından dairemiz kiraya verildi.Bu süreçte hep ilgili ve alakalıydı.REMAX firmasının kurumsal kimliğini 0 uyguladı.Başarılıydı.

Şeyda Tuna

Sizinle tanışmış olmaktan çok memnunum.Tanıştığımız anda verdiğiniz pozitif enerjiyle doğru yere geldiğimi anladım. Çok kısa sürede sonuçlandırdınız, her süreçte bilgi verdiniz, Açıkçası bu kadar kısa sürede olabileceğini tahmin etmemiştim.Teşekkurler

Aysun Palabıyık

Sıcak kanlı, samimi, dürüst duruşunuzla hemen sözleşmemizi imzaladık, olumlu olumsuz herşeyi gözden geçirip ortak kararla sonuca vardık.50 den fazla afiş olan bir sitede başarıyla sonuca ulaşmanızı takdir ediyorum.Sizleri tercih ettiğim için çok memnun

Nükhet Şenkaya

Selçuk bey ile evimizi teslim aldığımız gün Soyak Blue'da tanıştık.Dağıttığı broşür, verdiği bilgiler doğrultusunda bize güven verdi.Sözleşme yaptıktan sonra her türlü detayla bilgilendirdi, kısa sürede kiraladı.Verdiği hizmetdestek nedeniyle tşkler

Hakan Tuna

Sizinle karşılaşmak bizim için bir şans.Kısa sürede çözüm üretmeniz, profesyonel yaklaşımınız, bizi gelişmeler konusunda devamlı bilgilendirmeniz, kısacası her konuda yardımcı olmanız mükemmel.Size yürekten teşekkür ediyorum.
Saygılarımla,
Hakan Tuna

Bersan Ö.

Betül Hanım sayesinde satılık ev arama sürecini sorunsuz ve rahat bir şekilde bitirerek, ev sahibi oldum. Emlak konusunda, alanında uzman ve güvenilir birisiyle çalışmak istiyorsanız Betül Hanım'ı en samimi duygularımla tavsiye ederim.

Gülay Aykul

Mustafa bey, işinizde son derece başarılı, profesyonel, titiz, ilgili ve çözüm odaklısınız.Destekleriniz için çok teşekkürler.Ellerinize sağlık.

Betul Azman

Betul hanim
gecen ay sayenizde evimizi cok kisa surede kiraya verdik.bu surcde isimizi kolaylastirip hizlandirdiginiz icin vok tesekkurler.sizi tanimakdan cok mutlu olduk.insallah tekrar birlikte calisicaz.sevgiler.Betul Azman

Bülent Duran

Betül hanım Mavişehir'deki evimin kiraya verilmesi konusunda yardımcı oldu. Prefosyonel yaklaşımı, çözüm odaklılığı ve güler yüzlülüğü ile, ilk kez çalıştığım Remax'tan oldukça memnun kalmamı sağlamıştır. Betül hanıma ve Remax'a çok teşekkür ederim.

Özkan Volkan

Betül hanım ile 2 kez beraber çalışma fırsatı buldum. İlkinde kiralık daireme kiracı, diğerinde ise bana kiralık daire buldu. Özellikle kiraya verdiğim dairenin teslim öncesi tüm bakım onarım işlerini organize etti. Güvenilir bir çözüm ortağı, tşkler

A.üner İpekoğlu

Betül hn.,
Yaklaşık 5 yıldır tanışıyoruz. Benim böyle bir ilişkiden beklediğim güven, çabuk ulaşılabilirlik, güncellik, iyi niyet ve herşeyin üzerinde güler yüz.Bunların hepsi sende fazlasıyla mevcut.Daha nice yıl birlikte çalışacağımızı umuyorum.

Uğur Dündar

Ev kiralama süreci sıkıntılı bir dönem. Bu süreçte birçok emlak bürosu ve danışman ile görüştüm. Ancak Betül Hnm'ın, diğer çoğu danışmandan farklı olarak gerek ilgisi, sabrı ve doğru bilgilendirmesi sayesinde problemsiz şekilde evimizi kiraladık.

Gonca Atıcı

Gösterdiği profesyonel yaklaşım, ilgi ve yakınlığı
Beni son derece mutlu etti. Tekrar çalışmak dileğiyle

Alp Gktp

Kesinlikle çok ilgili, verdiği söze sonuna kadar sadık, profesyonel, titiz ve müşterilerini her adımda temsil edebilen yetkin bir uzman.

Berna Tamer

Gülay Hanım Mavişehir'deki evimizi kiraya verirken, başka bir mülkümüzü satmaya çalışırken, oğluma üniversite yıllarında ev ararken, Kayınvalidem ev kiralarken vb hep yanımızdaydı. Her zaman nazik, ince ve profesyoneldir. Daima teşekkürlerimizle...

Tarkan Duzguncinar

Bostanli sahilinde almak istedigimiz daire ile ilgili olarak iki hafta yorucu bir performans sergiledi. Satici ile aramizdaki anlasmazliklari cozerken iki tarafin da sagduyulu ve nazik davranmasi icin cabaladi. Sayesinde guzel bir evimiz oldu.

Tuba Çeliker

Mustafa Bey'in evimi kiralama sürecinde gösterdiği ilgiden çok memnunum. Kiracı seçimi konusunda çok titiz davrandı.

N. Cagri Yildirim

Gulay Hanım ile kiralık ev bakarken tanıştım. Sağolsun iki gun boyunca yardımcı olamaya çalıştı. Pazar gunu normalde emlakcılar kapalı olmasına ragmen, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bana vakit ayırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ece Ceyhun

içi dışı hoş, sakin ve samimi bir danışman. insanları değil gayrimenkulleri satmayı amaç edinmiş başkalarını mutlu etmeye gözünü dikmiş çalışkan birisi. teşekkürler.

Ahmet Çubuk

Betül hanım, gayrimenkulle ilgili her türlü konuyu danıştığım, evimin her kiralama döneminde sabırla en uygun kişileri bulma öngörüsüne sahip, nezaketiniz, ve işinize verdiğiniz önem ile gerçek bir gayrimenkul danışmanısınız benim için.

Asli Aşkin

Betül Hanım,
Sizinle Bostanlı'daki evimizin satışı için tanışmıştık.
Evimizin satışı sırasında göstermiş olduğunuz ilgi, kurumsal kimliğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler.
Tüm tanıdıklarıma tavsiye ederim.
sevgilerr,

Pınar Çiftçi

Betül Hanım, genelde zor ve sıkıntılı geçen bu süreçleri meslek ahlakınız, anlayışınız, yardımınız, olumlu ve sempatik yapınız, profesyonelliğiniz ile çok daha keyifli ve kolay hale getirdiğiniz için çok teşekkürler.Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Tahir Aşkin

Betül Hanım,
3 yıl önce evimizi satmak için başlayan dostluğumuz evi satmaktan vazgeçtiğimiz için sona ermişti.
Ancak evimizi bu sene tekrar satmak istediğimizde hiç düşünmeden sizi aradık.
Özverili çalışmanız ve sabrınız için teşekkürler.
syg

Serap Yavuzbas

Gayrimenkul kiraya verme sürecinde ve devamında vermiş oldugunuz hizmet ve genel olarak gösterdiğiniz sabır için tesekkürler. :-))

Anıl K.

Betül hanım,

İlginiz, çabanız ve danışmanlığınız için teşekkürler. Çevremde Bostanlı'da gayrimenkul işlemi yapacaklara mutlaka size de danışmalarını tavsiye ediyorum.

İyi Çalışmalar

Ayşegül Yurdakul

Betül hanım Albayrak sitesindeki evimin her kiralama döneminde gösterdiğiniz sıcak yaklaşımınız için çok teşekkürler.Sizle tesadüfen tanıştık ama bundan sonra başka bir emlakçıyla çalışabileceğimi sanmıyorum.Çok teşekkürler.

Neslihan Şemsiyeci

Şengül hanım çok düzenli planlı, aktif çalışan bir kişi. En önemli özelliği takipçi olmasıdır. Sizi iyi anladığında mutlaka sonuca ulaştırır. Şengül hanım başarılarınızın devamını dileriz. Neslihan

Emir Özdemir

Güler yüzlü tatlı dilli çevresinde sevilen bir kişi işlerinde başarılar dilerim

Yılmaz Havlacı

Betül Hnm,
Soyaktaki evimin önce satınalma surecinde sonrasindaki kiralanma sürecinde verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim.Sayenizde emkakçılık mesleğinin doğru kişiler tarafından yapildiğinda ne denli saygın olduğunu gördüm.
Elinize sağlık

Eren Sarımehmetoğlu

Bizimle kurduğu ilişki ve evin satışında sağladığı güven herşeyden önemliydi bizim için.İzmir ya da dışındaki yatırımlar için kesinlikle ilk danışıcağım insan bunu da bana verdiği güven duygusuna borçluyum.

Kadriye Uçar

Gülay Önder, gerek ev satışı gerek ev kiralaması konusunda son derece işinde uzman ve profesyonel. Birçok kere kendisi kiralama ve ev satışında danışmanlığımı yaptı ve hepsinde hızlı ve kesin çözüme ulaştık. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Arda Özerel

İsmail bey’in, Remax ailesi içerisinde profesyonellere yakışır güven veren yaklaşımı ve çalışmaları ile evimin iyi bir süre zarfında kiraya verilmesi, ayrıca güvenilir bir kiracının bulunmasıyla ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım.

Ömer Ersan

5 Aralık 2006 tarihinde e-posta gönderdim hala cevap gelecek. 15 Aralıkta aradık hatırladığını söyledi ama konuya cevap yok.Ayrıca sitede kiralık olan ilan evin balkonunda satılık olabilir. Evsahibi ile bir anlaşmazlıkmış cevap alamadık ama neyse!!!

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.