RE/MAX Ahenk portföyünde 158 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 128 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 30 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Ahenk

EV ALMAK VE SATMAK ALINAN ÖNEMLİ KARARLARDAN BİRİDİR. MÜŞTERİLERİMİZE, EN ÖNEMLİ KARARLARINDAN BİRİNİ VERİRKEN YARDIMCI OLUYORUZ VE ONLARI TÜM DÜNYADA ADINDAN SÖZ ETTİREN RE/MAX'IN GÜCÜ İLE TANIŞTIRIYORUZ.

KONUT DANIŞMANLIĞI
LÜX KONUT DANIŞMANLIĞI
PROJE DANIŞMANLIĞI

2020 yılındaki başarılarımızın mimarları konularında ve bölgelerinde uzman gayrimenkul danışmanlarımızı gönülden tebrik ediyor ve kutluyoruz. Bizleri tercih eden çok kıymetli müşterilerimiz başımızın tacı. 2007'den beri önceliğimiz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve memnuniyetlerini sağlamak. Gayrimenkul ile ilgili her türlü istek ve ihtiyacınızda 2020'de de Re/Max AHENK yanınızda. 2007 yılından bugüne Sarıyer/Zekeriyaköy ve Boğaz Hattı'nda gayrimenkul sektöründe yeni bir çığır açtık. “Hayallerinizin yanına bizi not edin.” sloganı ile çıktığımız bu yolda, bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hayatımızda yapacağımız önemli işlerden biri olan “Gayrimenkul Satışı ” ya da ' Gayrimenkul Alımı' uzmanlık gerektiren ve araştırma yapmadan karar verilmemesi gereken bir konudur. Bölgesinde ve konusunda uzman Gayrimenkul Danışmanlarımız , siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en iyi kalitede en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Saygılarımızla ÖDÜLLERİMİZ 2020 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2020 RE/MAX Türkiye Ciro 7.si 2019 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2019 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 Remax Türkiye Karne Notumuz 'A' 2018 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 RE/MAX Türkiye Avrupa 2.si 2017 RE/MAX Türkiye Avrupa 5.si 2016 RE/MAX Türkiye Avrupa 7.si 2015 RE/MAX Türkiye Ciro 15.si 2014 RE/MAX Türkiye Ciro 13.sü 2013 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2012 RE/MAX Türkiye Ciro 11.si 2011 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2010 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2010 – 2014 RE RE/MAX Türkiye Beyaz Bölge Ciro 1.si 2010 – 2014 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2010 En Fazla Eğitim ve Organizasyona Katılan Ekip Ödülü 2009 RE/MAX Türkiye Ciro Beyaz Bölge 7.si

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2023
1
Şubat 2023

Zekeriyaköy Mahallesi 1. Cadde Ala Serçe Sokak No:2/1
Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Hassan Yazdani

Beylikdüzü Kameroğlu'ndaki evimizin satış sürecinde, biz yurtdışında olduğumuz için ne yazık ki site yönetiminin servis verilmesi konusunda bir takım zorluklarıyla karşılaştık. Ancak, hem bu süreçte ürettiği çözüm yollarıyla biz burada yokken evimize servis vererek hem de fiyatlandırma konusunda doğru bilgilendirme ve yönlendirme yaparak kısa sürede satılmasını sağlamış ve sonuca ulaştırmıştır. Özverili ve profesyonel hizmetinden dolayı RE/MAX Ahenk'in Gayrimenkul Danışmanı Gülfem Çetintürk'e teşekkür ediyor, bol şans diliyorum.

Hamit Aksu

İlanı gördüğüm ertesi gün hemen daireyi gezdik beğendik ve satın almaya karar verdik.İşlemler süratle ilerliyor.Teşekkür ederiz.

Alireza Lolaavar

Ferhat beyden çok güzel hizmet aldık.Sattığımız ev için güzel yardımları için teşekkürler.

Hedieh Yılmaz

Ferhat bey sayesinde evimizi en kısa zamanda istediğimiz fiyatta sattığı için teşekkürler.

Şerafettin Erkiş

Beğendiğimiz daireyi çok kısa sürede sonuca bağladı.Bizimle devamlı irtibatta bulundu ve çok ilgilendi.Başarılar diliyorum.

Mehmet Sıddık Karaçöl

Kendi evi gibi ilgilendi.Her süreci çok doğru yönetti ve ilerletti.Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyorum.

Başak Can

Sürecin başından itibaren bizi çok iyi anlayan ve buna göre bir çalışma sunan Eray Bey'e çok teşekkür ederiz. Çok stresli geçebilen zamanları, onun profesyonelliği ile keyifli bir deneyim olarak geçirdik. En başından sonuna kadar bizimle dirsek temasında olan kusursuz bir hizmet aldık. Hayallerimizin gerçek olmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederiz.

Başak Can

Sürecin başından itibaren bizi çok iyi anlayan ve buna göre bir çalışma sunan Elvin Hanım'a çok teşekkür ederiz. Çok stresli geçebilen zamanları, onun profesyonelliği ile keyifli bir deneyim olarak geçirdik. En başından sonuna kadar bizimle dirsek temasında olan kusursuz bir hizmet aldık. Hayallerimizin gerçek olmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederiz.

Murat Gürgensuyu

Daha önce çalışmadım, çalışmayı da düşünmüyordum.Güzel bir referansla kendisiyle tanıştım.Ve iyi ki diyorum.Güvenilir, dürüst ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Murat Gürgensuyu

Daha önce çalışmadım, çalışmayı da düşünmüyordum.Güzel bir referansla kendisiyle tanıştım.Ve iyi ki diyorum.Güvenilir, dürüst ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Zehra Tanıtmış Kapan

Kendisiyle kiralık bir mülk için yer gösterimi esnasında tanıştım.Gerek baktığım ev gerekse çevre hakkında çok detaylı bilgiler verdiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum, tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.Güleryüzlü, bilgili, dürüst ve çok saygılıydı.

Zehra Tanıtmış Kapan

Kendisiyle kiralık bir mülk için yer gösterimi esnasında tanıştım.Gerek baktığım ev gerekse çevre hakkında çok detaylı bilgiler verdiler.Kendilerine çok teşekkür ediyorum, tanıdığım herkese tavsiye edeceğim.Güleryüzlü, bilgili, dürüst ve çok saygılıydı.

Arif Çelikkol

Kendisine internet aracılığı ile ulaştım, mülk alımı esnasındaki tüm dostane yaklaşımları, işine olan hakimiyeti, sorunlara çözüm bulabiliyor olması satıcı ve müşteri arasında kurduğu mükemmel köprü kendisine ve firmasına olan saygımızın artmasına neden olmuştur. Teşekkür ediyorum..

Kaan Pakkan

Göstermiş olduğunuz üstün hizmetinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum.Ferhat bey, bölge hakimiyetiyle beni ve eşimi çok bilgilendirdi.Kendisiyle her zaman çalışmayı düşünüyorum.

Nurhayat Seyhan

Çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Aytunç Günay

Ercümend Bey tam aradigim lokasyondaki ve formattaki evi hizlica buldu. Bu yuzden kendisine ne kadar tesekkurlerimi sunsam azdir, pozitif enerjisi ve guleryuzu icin de ayrica tesekkur ediyorum.

Nihat Kılıç

Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı kendisinde güven itibarı bırakıyor. İlgisi sayesinde çok kolay şekilde bir kiralama yaptım. Çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Balaban

RE/MAX Ahenk'e Hande Aydın Hanım'a destekleri için çok teşekkür ederim.

Gülsen Balaban

Hande Aydın RE/MAX A.ş Sarıyerde'ki evimizin satışının her aşamasında Tülin Özüçler ile birlikte bize çok yardımcı oldular. Hisseli olan evimizi kolaylıkla sattık. Yeni bir ev alma aşamasındayız. Onlarla birlikte çalışmaktan çok memnun ve mutluyuz. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Mehdi Mustafaoğlu

Egemen bey Zekeriyaköydeki villamızın satışı sürecini çok kısa bir sürede nihayete erdirdi.Bizi çok güzel ağırladılar her konuda yanımızda olduklarını hissettirdiler.Çok teşekkür ederiz.

Müge Lenbet

Merhaba Tülin Hanım & Sinem Hanım dün sabah evimi bu arkadaş vasıtasıyla sattım, en başından en sonuna kadar benimle birlikteydi, sizlere de teşekkür ederim. Hepimizin kadın olarak İstanbul'da kötü anıları vardır eminim, benim de öyle, bunun için emlakçılar ve araba satıcılarına mesafeli olurum -olurdum. İlk başta kendim satmaya çalıştım evimi, baya iyi fiyatlar da aldım açıkçası, ama o insanlarla tapuya gidip paranızı tam alma imkanının olmadığını ya da daha oralara bide gidemeden kandırıldığımı görmem zor olmadı. Ben inanın 20-25 kadar emlakçı arkadaşı daha 2. cümlelerinde geri çevirdim. Ama Metin Bey aradığında şartlarımın baya emekli statüsünde olduğunu, eğer şartlarımı kabul ederse gelmesi yoksa zaman kaybetmek istemediğimi söyledim. Metin Bey nasıl bir ses tonu ve efendilikle konuştu bilmiyorum ama bana ''beni bir dinlerseniz çok seviniriz yoksa canınız sağ olsun'' dedi. Benim çok hoşuma gitti bu konuşma şekli kararlı ama karşıyı sıkmayan bir şeydi bu. Öğretmen olmamın etkisi galiba bu :) hitabet şekli ilk dakikadan beni cezbetmişti. Daha sonra geldiğinde anlaştık. Sonra ay sonra faizler arttı krize daha bir koşarak gidiyorduk ben de artık Ankara'ya gidip emekli olmayı çok istiyordum. Fiyatı biraz aşağı çektik bir ara hiç gelen olmadı sonra çok azaldı derken kısmet Arif beylere denk geldi. Fakat insanlarla burada sunum yaparken onları ararken ve telefonda konuşurken randevulaşırken Metin bey hep ölçülü terbiyeli işini bilen bir profesyonel şekilde süreci kapattı. Kendisine dün veda edip teşekkür ettim zaten ama bunları size yazmak istedim. Bu bir RE/MAX farkıdır başarısıdır. İyi ki sizi seçmişim sitemdeki tüm tanıdıklarıma Metin Bey'i tavsiye edeceğim. İyi seneler güzel kazançlar ve başarılar dilerim.

Müge Lenbet

Merhaba Tülin Hanım & Sinem Hanım, dün sabah evimi bu arkadaş vasıtası ile sattım. En başından en sonuna kadar benimle birlikteydi sizlere de teşekkür ederim. Hepimizin kadın olarak İstanbul'da kötü anıları vardır eminim, benim de öyle bunun için emlakçılar ve araba satıcılarına mesafeli olurum -olurdum. İlk başta kendim satmaya çalıştım evimi, baya iyi fiyatlarda aldım açıkçası, ama o insanlarla tapuya gidip paranızı tam alma imkanının olmadığını-ya da daha oralara bile gidemeden kandırılacağımı görmem zor olmadı. Ben inanın 20-25 kadar emlakçı arkadaşı daha 2.cümlelerinde geri çevirdim. Ama Gamze Hanım aradığında şartlarımın baya emekli statüsünde olduğunu, eğer şartlarımı kabul ederlerse gelmesi yoksa zaman kaybetmek istemediğimi söyledim. Gamze Hanım nasıl bir ses tonu ve hanımefendilikle konuştu bilmiyorum ama ''beni bir dinlerseniz çok sevinirim'' yoksa canınız sağ olsun dedi. Benim çok hoşuma gitti bu konuşma şekli, kararlı ama karşıyı sıkmayan bir şeydi bu. Öğretmem olmamın etkisi galiba bu :) hitabet şekli ilk dakikadan beni cezbetti. Daha sonra gelince kendisi ile anlaştık. Sonra 1 ay sonra faizler arttı. Krize daha bir koşarak gidiyorduk, ben de artık Ankara'ya gidip emekli olmayı çok istiyordum. Fiyatı biraz aşağı çektik, bir ara hiç gelen olmadı, sonra çok azaldı, derken kısmet Arif Bey'e denk geldi. Fakat insanlara burada sunum yaparken, onları ararken ve telefonda konuşurken, randevulaşırken bu genç arkadaşım hep çok ölçülü, terbiyeli, işini bilen profesyonel bir şekilde bu süreci kapattı. Kendilerine dün veda edip teşekkür ettim ama bunları size yazmak istedim. Bu bir RE/MAX farkıdır, başarısıdır. İyi ki sizi seçmişim, sistemdeki tüm tanıdıklarıma sizi, özellikle Gamze Hanım'ı tavsiye edeceğim. İyi seneler, güzel kazançlar ve başarılar dilerim.

İsmail Altınçekiç

Emlâk danışmanım Ercüment Bey bundan önce olduğu gibi yine en uygun tarafları bir araya getirerek uzmanlığını gösterdi. Taraflara dengeli yaklaşımı, iş takibi, ciddi ve profesyonelce çözüm önerileri bizleri fazlasıyla memnun etti. İşine olan saygı ve bağlılığı her meslektaşına örnek olmalı. Teşekkürler

Ceren Yüksel

Osman Bey'e tüm kiralama sürecimiz ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Kendisi işini son derece ilgi ve özenle yapan, dikkatli bir emlak danışmanı. Süreci hiç bir şekilde baştan savmadı. Zor bir ev olmasına rağmen piyasanın altında kalmayacak şekilde uygun kiracıyı buldu. Destekleri ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Elif Yıldız

Osman Bey ilgili ve düşünceli bir çalışan. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Her soruma özenle cevap verip ilgilendi. Tüm işlemlerimi güzel bir dille halletti.

K******* S*******

Doğu Bey mükemmel bir kişi. Çok zorlu ve sıkıntılı olan emlak satış işlemlerimizin her safhasında hiç düşünmeden yardıma koştu, problemleri bizim için çözmeye çalıştı. Kendisine çok teşekkür eder ve onu tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Yelda Narin

Osman Bey köy sitesine çok hakim güzel faydalı bilgiler verdi. Satış anına kadar çok ilgilendi. İlgi alakası çok nazik ve güvenilirdi. Yakın tanıdıklarıma önereceğim Osman Bey ile çalışmalarını...

B******* K*******

Gökhan Bey'in inanılmaz samimi ve güven veren iletişimi ile yanımızda olup göstermiş olduğu ilgi alakası, sektördeki tecrübesi ile detaylı bilgilendirmeler yapması, her konuda yardımcı olabilmek adına sunduğu çözüm odaklı hizmeti, desteği ve emeği için, bizim ve ailelerimizin yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. İlk evimizi kiralama sürecini kendisi sayesinde çok mutlu bir şekilde tamamladık. Ve o evde biriktireceğimiz güzel anılara Gökhan Bey ile başlamış olduk. Her şey için çok teşekkürler Gökhan Bey :)

C******* G*******

Tuğba hanım ile ev kiralama sürecimizde tanıştık. Yaklaşımı , ilgisi, hızlı geri dönüşleri ile bize gerçekten çok yardımcı oldu. Daire ile ilgili tüm detaylara hakim ve merak edilebilecek tüm soruları , biz sormadan anlatması çok başarılıydı. Ev sahibi ile iletişimi ve satış sonrasında da devam eden desteği ile bizim işlerimizi kolaylaştırdı. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Serdar Cömert

Ercüment Bey, emekleriniz için teşekkür ederim. İlgi ve alakanız mükemmeldi. Her şey için çok sağ olun.

T******* Ü*******

Ercüment bey güven veren kişiliği profesyonel yaklaşım ve tecrübesi ile kiralama süreçlerinde bize çok yardımcı oldu ,emlak sektöründe böyle güvenilir işinin ehli insanların olması büyük kazanç,teşekkür ediyoruz

Arif Çelikkol

Kendisine internet aracılığı ile ulaştım, mülk alımı esnasındaki tüm dostane yaklaşımları, işine olan hakimiyeti, sorunlara çözüm bulabiliyor olması satıcı ve müşteri arasında kurduğu mükemmel köprü kendisine ve firmasına olan saygımızın artmasına neden olmuştur. Teşekkür ediyorum..

Nurhayat Seyhan

Çok memnun kaldım,teşekkür ederim.

Turan Şalikoğlu

Biz başta Gamze Hanım olmak üzere RE/MAX Ahenk'in hizmetinden çok memnun kaldık.

Turan Şalikoğlu

Biz başta Beyhan Hanım olmak üzere RE/MAX Ahenk'in hizmetinden çok memnun kaldık.

Orhan Dağlı

Baştan sona işlemimizin ilk başladığı tarihten bu yana profesyonel anlayış içerisinde işlemlerimizi tamamladık.Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Orhan Dağlı

Baştan sona işlemimizin ilk başladığı tarihten bu yana profesyonel anlayış içerisinde işlemlerimizi tamamladık, emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Melisa Çağala

Çok kısa bir sürede aradığım evi bulup beni yeni yuvama kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Murat Çolak

Özveriyle yapılmış olan hizmetten çok memnun kaldık.Tanışmanın ilk dakikasından güven duyulan bir çalışma oldu.Çok teşekkürler...

Esra Özdel

RE/MAX Ahenk, bayan Beki'den evimizi kiralama sürecinde almış olduğumuz profesyonel hizmetten ve ilgisinden son derece memnun kaldık. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Özdel Ailesi.

Zeynep Zerrin Beken

Ayhan Cingöz bey ile iyi ki karşılaştık.Kendisi saygılı kibar bir beyefendi olduğu kadar çok da başarılı. 10 gün içinde evimize istediğimiz gibi bir kiracı buldu ve bu süre içinde bizlere çok yardımcıydı, sonsuz teşekkürler.Başarılarının devamını dileriz.Bir daha işimiz düşerse karşılaşmayı isteriz. Zeynep Beken

Hakan Altın

Portföylerin sinevizyondan sunulması ve beğendiklerimi sadece görmek gerçekten profesyonelce, çok güzel çok başarılı.Egemen bey'e çok teşekkürler

Hakan Altın

Portföylerin sinevizyondan sunulması ve beğendiklerimi sadece görmek gerçekten profesyonelce, çok güzel, çok başarılı.Ferhat bey'e çok teşekkür ederim.

Emir Poyraz

RE/MAX Ahenk ofisinden hizmet aldığım bir kaç arkadaştan biriside Egemen Bey, her birinden ayrı ayrı memnun kaldım. Sunmuş oldukları hizmet gerçekten profesyonel. Ekibinize bol bol bereketli işler diliyorum. Çok teşekkürler.

Emir Poyraz

RE/MAX Ahenk ofisinden hizmet aldığım bir kaç arkadaştan biriside Ferhat Bey, her birinden ayrı ayrı memnun kaldım. Sunmuş oldukları hizmet gerçekten profesyonel, ekibinize bol bol bereketli işler diliyorum. Çok teşekkürler.

Berna Yazıcı

Sevgili Canan hanım, Kiralama sürecinde ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve özen için çok teşekkür ederiz.Sizi tanıdığımıza memnun olduk.İyi çalışmalar, Kolaylıklar dileriz.

Hülya Özen

Canan hanım ev bulma sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum.Ayrıca ev ile ilgili çözüm bulma süreçlerinde de yakından ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

E******* S*******

Gayrimenkul Danismani Doğu, uzmanligi ve samimiyetiyle bana mükemmel bir ev bulmam konusunda yardimc oldu. Ilgisi ve profesyonelligi sayesinde sorunsuz bir süreç gecirdim. Tesekkür ederim!”

Buse Dalkın

Elvin hanım yıllardır bölgede çalışmış olması dolayısıyla çevre hakkında çok değerli bilgilere sahip , pozitif enerjisine zaten diyecek yok ,süreci çok profesyonel yürütüyor. Emlak ile ilgili her işimde kendisine danışırım, bu güveni verdiği için kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Ali Can Ozansak

Elvin Hanım aklınıza takılan her şeyi gerçekten içiniz rahat edecek şekilde cevaplıyor… çok güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa kesinlikle Elvin Hanım ile çalışırım

Muhammed Borkukan

Muhit hakkında objektif bir şekilde bilgi paylaşan , güler yüzlü ve samimi birisi olması sebebi ile kendisi ile tekrar çalışmak isterim. Çevremdeki insanlara ihtiyaçları olması durumunda Elvin hanım ile çalışmalarını tavsiye ederim.

Mustafa Can Yıldız

Elvin Hanım daireler konusunda her şeye hakimdi bize tüm bilgileri net şekilde aktardı ve en önemlisi güven verdi.Özellikle çevre bilgisinin yüksekliği ve güler yüzlü olması sayesinde problemsiz olarak en kısa sürede işimizi halletik.Tekrar böyle bir arayışımız olursa kesinlikle Elvin Hanımla çalışmak isteriz.

Uğur Yüksel

Elvin hanım Süreç boyunca boyunca güler yüzlü ve sıcak kanlıydı, konuya olan hakimiyeti ve bilgilendirme süreci başarılı ve hızlıydı gerçekten etkiyeci bir enerjisi var gerek kibarlığı ile gerek güler yüzlülüğü ile muhteşem bir hanımefendi, her şey için teşekkür ederim

Batuhan Karakuş

Bir çok ev dolaştığımız şu dönemde Elvin Hanım'a rastlamak büyük şanstı bizim için. Çevre, konum konusundaki yüksek bilgisi, kafamızdaki uygun daire seçeneklerini bize hemen sunması ve ayrıca güler yüzü onunla çalışmak için birer sebep. Teşekkür ederiz Elvin Hanım.

Anıl Çakıcıoğlu

Müşteri ve insan ayırmaksınız ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Sizin ve firmanızın başarılarının devamını diliyoruz. Elvin Talu'ya ilgilendikleri , güzel yüzü için teşekkür ederiz. Teknik ve çevre bilgisi , doğru iletişim şekli bize güven verdi. Tekrar böyle bir işim olduğunda düşünmeden arayacağım tek isim ELVİN TALU

Mert Kozanoğlu

Kiralık daire hakkında gayet açıklayıcı bilgiler verdi. Çevre bilgisi çok yüksek, güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa Elvin Hanım'la çalışırım.

Utku Can Işın

Elvin Hanım'ın çevre bilgisi çok yüksek, bilgili, güler yüzlü ve o kadar ilgili ki. Bir daha gayrimenkul sektöründe işim olursa yine sizinle çalışmak isterim!

Osman Abacı

Zekeriyaköy Kapalı Çarşı'daki dükkanımın satışında RE/MAX'ın kurum olarak ve sizin şahsen, engin tecrübenize dayanarak sunduğunuz hizmet ve gösterdiğiniz samimi ilgiden çok memnun oldum. Size ve değerli kurumumuza takdir ve teşekkürlerimi sunarım. İleride tekrar birlikte çalışmak üzere sevgi ve saygılarımla.

Ali Rıza Ersen

Yaklaşık 6 aydır ailece kendisini tanırız.Bu süre zarfında bize çok kez güzel mülkler sundu.Artık begendiğimiz evi bulduk ve son noktayı koymak üzereyiz.Ferhat bey'e çok teşekkür ediyorum.Başarılar....

Salih Kaplan

Sunmuş olduğunuz hizmetten dolayı sizlerden çok memnun kaldığımızı bilmenizi isteriz.Herkese de Ferhat bey ile çalışmayı tavsiye ederim.

Tugce Dalyan

Annemle ev aradığımız bir dönemde Doğu Bey ile tanıştık, piyasa hakkında detaylı bir bilgiye sahipti. Profesyonel ve güvenilir hizmeti sayesinde bize en uygun evi bulmamızı sağladı. Her asamada benimle iletisimde kaldığı, objektif yorumları, güzel ve pozitif enerjisi için kendisine çok teşekkür ederim😊

Mehmet Atasu

Sevgili Canan hanım Kiraya konu mülkün kiralanması ile alakalı gösterdiğiniz çaba ve profesyonel yardımlarınız için size çok teşekkür ederim.Eksik olmayın.

Rıdvan Özgür

Zekeriyaköy'deki kiralık arayışımıza çok hızlı bir şekilde sonuç getiren RE/MAX Ahenk danışmanı Gökhan Kılıçbay'a çok teşekkür ederiz. Kendileri göstermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmetiyle bizden takdiri almışlardır. RE/MAX Ahenk bünyesindeki danışman arkadaşlardan aldığınız hizmet takdire şayandır..

B******* K*******

Yeniköy de gayrimenkul kiralayan Doğa bey, beklentilerimi anlayarak hızlı ve etkili bir sekilde mükemmel bir ev bulmama yardımcı oldu. İşinde uzman, güler yüzlü ve samimi. Tüm yardımları için teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiyemdir.

C******* E*******

Gayrimenkulümün degerlemesini yapan danisman, piyasa analizi konusunda çok yetenekliydi. Detayli çalismasi ve dogru degerleme sayesinde adil bir fiyat belirlememe yardimci oldu. Profesyonelligi ve dürüstlügü için tesekkür ederim.

S******* Ö*******

Sarıyer bölgesinde ev arayışımda danışman, Doğu Bey ihtiyaçlarımı anlayarak en uygun seçenekleri sunma konusunda etkileyici bir performans sergiledi. Sabrı, samimiyeti ve bölgeye hakimiyetiyle beni memnun etti. Harika bir deneyim yaşadım, teşekkür ederim.

Gül Eker Nas

Yıllardır hizmet aldığımız RE/MAX ailesine doğu bey gibi mükemmel bir insanın katılmış olması bizi ziyadesiyle mutlu etti.. Evimizi kiraya verme dönemimizde her türlü yardımcı olarak süreci bizim için öyle kolaylaştırdı ki yine olsa yine gözümüz kapalı kendisiyle çalışırız.

Rıdvan Özgür

Zekeriyaköy'deki kiralık arayışımıza çok hızlı bir şekilde sonuç getiren RE/MAX Ahenk danışmanı Ferhat Tohumcu'ya çok teşekkür ederiz. Kendileri göstermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmetiyle bizden takdiri almıştır. RE/MAX Ahenk bünyesindeki danışman arkadaşımızdan aldığımız hizmet takdire şayandır.

Ezgi Polat

Gökhan bey'in iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendilerinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Volkan Dalgıç

Sürecin ilk anından tamamlanmasına kadar geçen süreçte her an ulaşılabilen, yardımcı ve anlayışlı bir üslupla destek sağlayan Egemen bey'e sonsuz teşekkürü borç bilirim.Bundan sonraki süreçlerde kendilerine başvurmadan hiç bir işlem yapmayacağız.

Volkan Dalgıç

Sürecin ilk anından tamamlanmasına kadar geçen süreçte her an ulaşılabilen, yardımcı ve anlayışlı bir üslupla destek sağlayan Ferhat bey'e sonsuz teşekkürü borç bilirim.Bundan sonraki süreçlerde kendisine başvurmadan hiç bir işlem yapmayacağız.

Ezgi Polat

Ferhat bey'in iş odaklı yaklaşımları bizleri çok rahatlattı.Kendisinden çok memnun kaldık.Mesleğine olan saygılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Kemal Demir

Evimi hızlı bir şekilde kiraya verdiği için çok teşekkür ediyorum.

Ali Usta

Ev alma sürecimde bana yardımcı olduğu için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Cumhur Doğanay

Beki hanım vermiş olduğunuz hizmet, güler yüzlü hizmet anlayışınız için çok teşekkürler. Sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Nilgün Arıkan

Evimin satışını, profesyonel yaklaşımı, bu konudaki engin bilgi ve deneyimi, detaylı incelemeleri ve öngörüsüyle en kısa sürede gerçekleştiren Beki Sarfati'ye, mükemmel servisi için özel teşekkürlerimi sunarım.

Bora Mengü

Ofisinizden Sn.Beki Sarfati hanım'dan almış olduğum emlak danışmanlık ve tapu işlemleri ile ilgili hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Abdulkadir Ülker

İkinci olarak yapmış olduğumuz bu aracılıkta da profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Songül Turgutlu

Canan hanımın güleryüzlü ve çok ilgili olması bizi çok memnun etti, bu zaman zarfında çok yardımcı oldular sağolsun herşey için teşekkür ederiz.

İsmail Sezen

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış. Bunu Egemen Bey'i görünce daha iyi anladım. Sonsuz teşekkürler.

İsmail Sezen

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış. Bunu Ferhat Bey'i görünce daha iyi anladım. Sonsuz teşekkürler.

Ferit Mazlumi

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Ferit Mazlumi

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Savaş Demir

Mülkümüzün kiralanmasında büyük emek harcayan Gökhan beye teşekkürü bir borç bilirim.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık

Esra Türker

Ayhan Bey kiralama işlemi süresince tarafımıza çok yardımcı oldu. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ahmet Ali Uçar

İş ahlakı ve verdiği güven, beni Ferhat bey'e bağladı.Sonucunda da evimize tam istediğimiz profildeki kiracıyı buldu.Çok teşekkürler

Bilal Hatipoğlu

Bizim için kiralık ev bulmak zorlaştığı için çevremizde bu işi yapan birilerini bulmak istedik.Bir arkadaşımız Ferhat bey'i tavsiye etti.3 gün sonra aradığımız evi bize buldu.Tavsiye ederim.

Zeynep Hümeyra Tever

Ev satma aşamasında baştan sonuna kadar yanımızda olan Egemen bey'e çok teşekkür ederim.

Ilgaz Özpolat

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Özlem Özpolat

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Egemen bey de yapmış olduğu işte eminimki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgili.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum

Hatice Meltem Özpolat Bayramov

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Egemen Kranda'ya çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

Zeynep Hümeyra Tever

Ev satma aşamasında baştan sonuna kadar yanımızda olan Ferhat Bey'e teşekkür ederim.

Ilgaz Özpolat

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Hatice Meltem Özpolat Bayramov

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Ferhat Tohumcu'ya çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

Özlem Özpolat

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Ferhat bey'de yapmış olduğu işte eminim ki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgililer.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum.

T******* Ü*******

Ercüment bey işini ehli , profesyonel yaklaşan, size her durumda yardımcı olan yalnız bırakmayan ,en önemlisi güven duyulacak bir kişi, tanıdığımızda çok memnunuz teşekkür ediyorum.

Ceyhun Selamet

Gökhan Bey’in bize göstermiş olduğu ilgisi alakası ve sektördeki tecrübesi ile dairemizin alışın da bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz kendisine 🙏🙏

Z******* K*******

Çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde ev sahibi olmamızda katkılarından dolayı Ercüment beye çok teşekkür ediyorum.Sürecin başından sonuna kadar verilen hizmetten memnun kaldık. Hizmet bölgesinde emlak işi olanlara danışılmasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Dursun Altınok

Çok hisseli villayı satışı zor olacağı düşüncesiyle tam almaktan vaz geçecekken Ferhat bey'in yönlendirmeleriyle almaya karar verdik.Şu anda tapudan yazıyorum kendisine çok ama çok teşekkürler :)

Dorukan Koç

6 kişi hisseli olduğumuz villamızı kısa zamanda istediğimiz fiyatla satmasından dolayı kendisinden çok memnun kaldık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.