RE/MAX Analiz portföyünde 136 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 109 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Analiz

Önceliğimiz Memnuniyetiniz

2012 yılından bu yana İstanbul Avrupa yakasında profesyonel ekibiyle tüm İstanbul Avrupa yakasında gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bölgeye hakim tecrübeli bir RE/MAX ofisiyiz. Sürekli gelişim ve yeniliklerle hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Konut, Ticari, Sanayi, Arsa ve Arazi, Markalı Konut Projelerinde uzmanlaşmış ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederek, sizler için en doğru çözümleri üretmekteyiz. Bize güvendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 


Topçular, Yenidoğan Mah. Rami Kışla Cad. Hekimoğlu Plaza No:67 D:21
Bayrampaşa / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Nefise Hanım profosyonel iş tutkusu ile güven ortaklı hizmet sunmuştur

U*******

cok memnun kaldık.Arkadaşlarım kiralık veya ev satın almak istediklerinde size yönlendireceğim. Çok sıcak kanlısınız

Kemal Kemaloğlu

Uğur bey’in iş yerimizi kiralama sürecinde yaptığı tüm işlerden oldukça memnun kaldık . Çözüm odaklı , işi sahiplenen ve hızlı bir şekilde tüm sorunları halleden bir kişiliği sahip olmasından oldukça memnunuz. İş birliğiniz için teşekkür ederiz.

Gökhan Özdemir

Ahmet bey ile silivride ki bir Taşınmaz satışında çalıştık. Kendisi işinde çok titiz ve çalışkan bir insan çok memnun kaldık. Bundan Sonraki alım satımlarında da kendisiyle çalışacağım.

Mahmut Çetin

Cemile Hanım sayesinde istediğimiz tüm bilgilere hızlıca ulaştık. Çok ilgilendi bizimle, çok teşekkür ederiz.

Bedirhan Deniz

Cemile Hanım işinde çok profesyonel bir hanımefendi. Yapcağımız yatırımlarla ilgili bize çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.

Faruk Asut

Arsa değerlemelerinde uzman bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. İşini layıkıyla ve severek yapan bir hanımefendi. Başarılarının devamını dileriz.

Yusufhan Soymısırlıoğlu

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldık. Yaptığı değerlemeler ve verdiği bilgiler çok açıklayıcıydı. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Erdinç Sel

Çok memnun kaldık kendisiyle çalışmaktan. Teşekkür ediyoruz ilgi ve alakası için. Başarılarının devamını diliyoruz.

Şenol Can Tuncer

Kendisiyle çalışmaktan memnun kaldık. Çok yüklü bilgi birikimine ve donanıma sahip bir danışman. Çok teşekkür ediyoruz.

Kemal Güngör

Cemile Hanım satış sürecimizi çok iyi yönetti. Profesyonelliği ile süreci hızlandırarak bizi sonuca götürdü. Tüm desteği ve hizmeti için teşekkür ederiz kendisine.

Mehmet Berçin

Kendisi işinde çok başarılı bir danışman. Bize de fazlasıyla yardımcı oldu. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Süleyman Güneş

Berkay bey ilk görüşmemizden son ana kadar her iki tarafa da eşit mesafede yaklaşıp uzlaşmamız konusunda elinden geleni yapmıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Burak Baban

Zingat üzerinden Cemile Hanım'la tanıştık. Kendisi hemen konuyla ilgili bize dönüş yaptı ve yerimiz uzak olmasına rağmen birkaç gün içinde giderek gerekli değerleme ve raporları bize sundu. İlgisi için çok teşekür ederiz. Çok memnunuz.

Yunus Yazıcı

Cemile Hanım'a sahibinden vasıtasıyla ulaştım. Mesaj atmamın akabinde kendisi hemen rapor ve bilgilerini bizlerle paylaştı. Çok ilgilendi, çok teşekkür ediyoruz. Tanıdığımız için de ayrıca memnunuz.

Songül Yavuz

Berkay Bey ile geçen seneden itibaren kiraya vermek istediğim mülkümle ilgili çalışmaya başladım.Berkay bey gerek kiraya verme aşamasında gerekse kiraya verdikten sonra ,bilgi ve birikimiyle bize o kadar destek oldu ki,gerçekten tün içtenliğimle söyleyebilirim ki bizim için aileden biri gibidir.Kesinlikle güvenerek hiç gözünüz arkada kalmadan çalışabileceğiniz ender emlak danışmanlarından biridir.Burdan bir kez daha emekleri ve yardımları için teşekkür etmek isterim Berkay Bey’e,yolunuz açık olsun.

Göksel Aksoy

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Bundan sonraki emlak işlerimizde tekrar Uğur bey'i ve remax tercih edeceğiz. Teşekkürler

Güler Algül

Uğur beye eski mahallemde bana ev bulduğu için çok teşekkür ederim.

Ali Yıldırım

Özlem hanım evlerimin alım, satım ve kiralamalarında sizinle çalıştığım için çok şanslıyım. Aydın ve temiz doğru sözünüzle hiç sorun çıkmadan devam ediyorum. Size çok teşekkür eder, başarınızın devamını dilerim.

Emad Omran Shawish

Thank you very much for everything and all the help. You have been really really great person here.

Mehmet Yunus Rona

Özlem hanim sizinle ilerlediğimiz ve neticelendirdiğimiz süreçle ilgili çok teşekkür ederim. İşini sizin gibi açık şeffaf hakkıyla ve fedakarca yapan biriyle tanışmaktan çok memnun oldum. Tüm sorularımıza ve sorunlarımıza pozitif ve yapıcı yaklaşarak bize çok yardımcı oldunuz. İmza surecine ve sonrasına kadar hep yanımızdaydınız. Hakkimizi ve sorumluluklarımızı açık sekilde anlatarak bu zorlu sureci çok kolay atlatmamıza yardımcı oldunuz. Emekleriniz icin çok teşekkür eder bir daha çalışmayı dört gözle bekliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Can Ocak

Öncelikle Kaan bey gibi bir danışmanımız olduğu için çok şanslıydık kendisiyle Gaziosmanpaşa’da kiralık daire için çalıştık bir kiraci olarak çok memnun kaldım ilgi alakasından ötürü çok teşekkür ederim keşke tüm danışmalar Kaan bey gibi olsa tekrardan kendisine teşekkür ederim

F*******

İletişimimiz oldukça iyi oldu çok kısa sürede istediğimiz evi kiraladık. Müşteri danışmanığı nefise Hanım tarafından son derece mutlu edici oldu. Her şey için teşekkürler.

T*******

nefise hanımla 2 mülkümle de çalıştık kendisinden çok memnun kaldım. her işlemi sorunsuz bir şekilde yürüttü. teşekkürler....

Alpay Türkeli

Kaan bey ile 2 farklı evimiz için çalıştık. kısa sürede iyi kiracılar buldu bize. 20 küsür kiracı adayı arasından oldukça dikkatli ve sıkı elemeler yaptı. Kibar, saygılı ve çalışkan birisi.Emlakçıdan çok dost edinmiş olduk sayesinde.Tavsiye ediyoruz.

Vildan Yavaşlardan

Samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu. İşinizde başarılar dilerim.

Tuğçe Hacırüstemoğlu

Ogrenci olarak ev bulmanin oldukca zor oldugu bu donemde Sevda ablaya denk gelmek bizim icin guzel bir tesaduf oldu. Evi tutarken oldukca yardimci olmasi disinda herhangi bir sorunda da cozum odakli yaklasarak en hizli sekilde halletmeye calisti hep. Guler yuzlu, ilgili ve ogrenci dostu tavri icin tesekkur ediyorum.

Gülbahar Akbaba

Bayrampaşa'daki dairemizin satışı için Cemile Hanım'la çalıştık ve çok memnun kaldık. İlgisi ve işi konusundaki bilgisiyle satış sürecini hızlandırdı. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Muhsin Ayhan

Sevda hanım tanıştığımız ilk andan itibaren son derece liyakat içinde sabırlı Güleryüzlü bir şekilde süreci çok güzel yöneterek kısa sürede her iki tarafın da memnuniyet derecesi arttırdı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

Havva Hatun

Emlakçılara pek güven olmuyor bu aralar ama Sevda ablaya denk gelmek büyük bir şanstı bizim için. Öğrenci halinden anlayan, ilgili, işinde çok iyi biri. Ev sahibiyle kiracı arasında sağlam bir köprü kurdu ve işleri hepimiz için çok kolaylaştırdı. Evi tuttuktan sonra da ilgisini ve desteğini sürdürdüğü için kendisine çok teşekkür ederim. <3

İlker Koç

Cemile Hanım'ın arsamız için hazırladığı rapor ve değerlemelerden çok memnun kaldık. Aradığımız tüm sorulara cevap bulduk ve ihtiyaç duyduğumuzda tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz. Teşekkür ederiz.

Erkut Öztürk

Cemile Hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Mesleğine bağlılığı ve bilgisiyle bizi hızlı ve doğru sonuçlara götürdü. Başarılarının daim olmasını dileriz.

Hüseyin Aydemir

Cemile Hanım satılık dairemizle ilgili çalışmalar yaptı. Piyasa değerlemeleri ve bilgisiyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz, başarılarının devamını dileriz.

Ö*******

NEFİSE HANIM ARADIGIMIZ OFİSİ SİZİN SAYENİZDE BULDUK. İSTANBUL DA BÖYLE BİR OFİS BULAMADIK.EMEKLERİNİZ İÇİN SİZE COK TEŞEKKÜR EDERİM. .SAYENİZDE COK İYİ BİR DE MAL SAHİBİMİZ OLDU

O*******

Kısa zamanda, bize uygun bir kiracı bulmak için verdiği emeklerden dolayı uğur beye çok teşekkür ederiz.

H*******

UĞUR BEYE YARDIMLARINDAN DOLAYI COK TEŞEKKÜR EDERİZ.

İ*******

İstoc Oto Ticaret Merkezinde kiralama işlemimizi Nefise Kasap sayesinde kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Bir emlak hizmetine ihtiyac duysam yine kendisiyle calışırım. Teşekkür ve tavsiye ederim

Süleyman Ezber

Kaan ile yollarımız Gaziosmanpaşa'daki dükkanımızı kiralarken kesişti. Klasik emlakçılık anlayışından çok uzak olduğunu söyleyebilirim. Teknolojik gelişmeleri işine uygulayıp yenilikçi yaklaşımlarla sizi şaşırtıyor. Çok güzel bir hizmet aldım, daha da önemlisi güzel bir arkadaş kazandım.

M*******

uzun süredir farklı emlakcılarla dükkan kiralamak için görüştük ve sonuc alamadık. nefise hanımın müşteriyi bilgilendirmesi işi GÜVENİLİR ŞEKİLDE halletmesi tek kelime ile MÜKEMMEL!!!! kesinlikle tavsiye ederim

T*******

Kiralama sürecinde hem yaklaşımınızdan, gerekli tüm prosedürleri iyi bilmenizden ve iş takibinizden cok memnun kaldım. Sayenizde taşınmazımı en yüksek kiralama bedeliyle kiralayabildim. Teşekkür ederim

Ahmet Uslu

Küçükbakkalköy’deki evimin kiralama sürecinde verdiğiniz destek, yönlendirme, her aşamada bilgilendirmeniz ve samimi iletişiminiz icin çok teşekkür ederim. 3 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırmış olduk gayet şeffaf ve adil bir şekilde. İstediğim profilde bir kiracıya sayenizde dairemi gönül rahatlığıyla kiralamış oldum. Her aşamada, evin eksiklerinin tamamlanmasında dahi destek oldunuz, hiç bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim bir emlak danışmanından bugüne kadar. Tüm desteğiniz icin tekrar teşekkür ederim, umarım fırsat olur da tekrar çalışma şansını yakalarız.

Çiler Kıray

Kiralık konut aradığım bu dönemde Özlem Hanım'a denk gelmem büyük şanslarımdan biridir. Her iki taraf için oldukça titiz ve güvenli bir şekilde süreci yönetti. Kiralama süreci boyunca profesyonelliği ile her şeyi tamamladığı için çok teşekkür ederim. Bundan sonra emlak tarafında sadece kendisi ile çalışabilirim.

Emel Başer

Remax kurumsal olarak zaten güven veren bir kurum ancak son zamanlarda tanıdığımız en güvenilir ve pozitif danışmanlık hizmetini aldik.Daha ilk telefon kontagimizda kafamızdaki tüm sorulara cevap aldık.Cunku teknik donanımı cok kuvvetliydi.Isteklerimizi dinleyip,oyle yol aldı.Konusurken ihtiyac odakli ve naif bir ses tonu ile iletisim kuruyor.Zira son zamanlarda pazarladiklari konutun sahibinden daha kaprisli ve ben merkezli bircok emlak danismani ile karsi karsiya kaldik.Hersey olumlu devam edince süreci tamamladık.Sozlesme konusunda da çok hassas davrandı.Evet ev sahibini korudu fakat kiracı açısından da her detayi düşünemesek te o yerimize düşündü.Simdi kendi emlakimiz icin danışmanlık hizmetini kendisinden rica edeceğiz.Guvenle ve gözünüz arkada kalmadan alım satım ,kiralama veya kiraya verme işlemleriniz için kesinlikle tavsiye ediyoruz.Bundan sonra aile danışmanımiz olacak kendisi.Tesekkur ederiz.

Sevinç Gürkan

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Uzman bilgisine dayanarak Silivri'de ki arsamız için kendisini yetkilendirdik. Çalışmaları için teşekkür ederiz.

Fatih Molla Ali

Gaziosmanpaşa'dan aldığımız dubleks ev için Cemile Hanım'la çalıştık. Herşey çok olumluydu ve bizimle sürecin sonuna kadar ilgilendi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Şahin Çelik

Kendisiyle çalışmaktan gayet memnunuz. Arsa arazi konusundaki bilgi ve deneyimleriyle sonuca giden süreci hızlandırıyor. Başarılarının daim olmasını diliyoruz.

Necati Karakaş

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnunum. Bilgi birikimine ve tecrübeye sahip bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Ozan Eybek

Cemile Hanım tuttuğunu koparan çok başarılı bir insan. Kendisiyle çalışmaktan memnunuz. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

A*******

Cemile Hanım arsamızın değerlemesi konusunda bize çok yardımcı oldu ve kendisini satış için yetkilendirdik. Çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

Ş*******

Sevda Hanımla çalıştığımız 2. İşimiz pandemi döneminde bile dükkanımızı çok kısa sürede kiraya verdik. Kiracımızdan çok memnunuz 2.yılımızdayız. Bu seferde dairemizi kiraya verdik.1 hafta içinde herşeyimiz halloldu haftasonu taşınıyorlar bile ... ufak tefek pürüzler illaki çıkar bu tip durumlarda krizi iyi yönetebilmek çok önemli bu arada profesyonellik devreye giriyor tabiki ... Dostane yaklaşım, anlayış ,güleryüz ve hızın birleşimde çok keyifli bir çalışma sürecimiz oldu kendisi ile ...Herşey için çok teşekkür ederiz .Başarılarınızın devamını dileriz. İyi çalışmalar...

Halil Sevim

Yeni evleneceğim, ilk evimizin kiralanmasında bizlere çok yardımcı olan sürekli taleplerimizi isteklerimizi profesyonellikten ödün vermeden yardımcı olan Sevda Hanıma çok teşekkür ederim.

Cengiz Alakuş

Sevda hanım, muratpaşa mahallesinde kiraladığımız daire için ilk telefon görüşmesinden en son kontrat imzala aşamasına kadar gerçekten profesyonel güven verici ilgili ve güler yüzlü yaklaşımınızdan ötürü çok teşekkür ederim..

Kübra Coşkun

Sevda Hanım dairemi aynı gün kiraladı! Öncesinde tapu ve evrak işlemleri için bilmediğim konularda hızlı ve yönlendirici destek sağladı. Sayesinde hem kolaylıkla evimizi aldık, hem de kolaylıkla kiraladık :) Güleryüzü ve ilgisi için çok teşekkür ediyoruz!

Hakan Tama

Bayram beyle ev kiralama sürecinde tanıştm ev kiralama sürecinde tüm yardımlarından dolayı teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Bozoğlu

Ali Kemal bey çok teşekkür ederiz , tam isdediğimiz gibi bir yer bulduk bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum

Feride Gebologlu

Ahmet beyle uzun senelerdir çalışıyoruz işini dogru yapması bize her zaman güven vermiştir ailece teşekkürler

Gökhan Gürül

Ev alma sürecinde bize çok yardımcı oldu.Dürüst ve güvenilir bir arkadaş.

Zuhal Umut Gencer

Özlem hanım ile tüm süreci sıkıntısız ve rahat bir şekilde yürüttük. Titiz ve düzenli, işini mükemmel yürüten bir danışman ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Tüm çevreme tavsiye edecek ve ilerleyen dönemde ihtiyacım olması halinde ilk adresim olacaksınız. Teşekkür ederiz.

Can Arıcı

Remax ailesi sizin gibi bir iş ARKADAŞI na sahip olduğu için kesinlikle çok şanslılar gerçekten ilginiz alakanız her hafta arayıp ve haftalık bilgilendirme mesajlarınız dan ötürü çok memnunum kısa süre içerisin de dükkanımızı sattığınız için teşekkürlerimi borç bilirim önümüz her daim açık olsınu

E*******

samimi ve cesaret verici konuşmasından dolayı bu gayrimenkulü almama vesile oldu. bundan dolayı Nefise Hanıma teşekkür ederim. bir sonraki satışta görüşmek üzere

Umut Ünel

Sefaköy'deki dükkanımız için kendisine yetki verdik. Çalışmalarından gayet memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Yusuf Sert

Kendisi çok pozitif ve güleryüzlü bir insan. Enerjisi telefonun ucundan bile hissediliyor. Gayet memnunuz. Hizmeti için teşekkür ederiz.

Yasin Çeçen

ilk defa bir ev sahibi olduk Bayram bey çok yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Doğukan Aydoğdu

Bayrampaşa sanayi sitesindeki dükkanımız için kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Songül Kartal

Hisseli olan yerimizle ilgili, hukuken haklarımızı gözeterek bize fayda sağladı. Çok teşekkür ederiz kendisine.

S*******

Aylin hanım sürecin başından beri çok iligliydi ve alım-satım işlemlerini sorunsuz bir şekilde halletmemizi sağladı. Teşekkür ediyorum kolay gelsin

Oğuz Sezer

Çanakkale Bayramiç Tongurlu'daki arsa için Cemile Hanım'la çalıştık. İşinde gayet başarılı ve tecrübeli. Çok teşekkürler.

Sema Eroğul

Kendisiyle tanıştığımız için mutlu, verdiği hizmetten de çok memnunuz. Teşekkür ediyoruz.

Abdülkadir Türkoğlu

Aradığımız evi Aylin Hanım'ın destekleri ile bulduk. Bu süreçte tüm emekleri ve titiz çalışmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.. başarılar dilerim.

Fatma Soysal

Hisseli yerimizin değerlemesinde adil çalışma sistemiyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Abdullah Coşkunsu

Cemile Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldık. Hakkaniyeti ve mesleki bilgileriyle yaptığı çalışmalar çok yararlı oldu. Çok teşekkür ediyoruz.

Muammed Fatih

Bayram beyden bir iş yeri kiraladım.Kiracı olarak beni tercih ettiği için teşekkür etmek istiyorum.İlerde de esnaf olarak çalışırız . Tavsiye ederim

Yiğit Dorukhanoğlu

Ahmet Bey alım sürecimde çok yardımcı oldu. Her gün iletişimdeydik ve süreci benim adıma çok kolaylaştırdı. Bir sonraki adımda ne yapmam gerektiğini bilmediğim noktalarda ise doğru yönlendirmeler de bulundu. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok memnunum.

Ömer Peçe

Eyüp İslambeyde satmakta güçlük çektiğimiz bir dükkanımız vardı ve Ali Kemal abiyle bu vesile ile tanıştık . Kendisinin bize profosyonel yaklaşımı ve temelindeki samimiyeti sayesinde çalışma fırsatı bulduk. Olayın başlangıcından sonuna kadar ki zor süreçte, her ama her anlamda yanımızda oluşu, çıkarlarımız konusundaki hassasiyetinden dolayı çok doğru bir tercih yaptığımızı anladık. Güvene dair en ufak bir soru işaretine yer vermeden işlemimizi sona erdirdi. Kendisine şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık abi. Herkese de gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Kimsenin bir şüphesi olmasın , çıkarlarınız emin ellerde.

Sinan Kaya

Bayram bey yapmış olduğumuz proje için teşekkür ederim kolay gelsin başarılar

T*******

Titiz, güleryüzlü, sabırlı ve iyi niyetiniz için çok teşekkürler. tavsiye ederim

Saltanat Esenbol

Titiz, güleryüzlü, sabırlı ve iyi niyetiniz için çok teşekkürler.

Erhan Gültoprak

hizmetlerinden memnun kaldık. Nefise hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler. Birlikte yeniden çalışmak isterim

T*******

kendisi işinde uzman bir emlakcı, tavsiye ederim. iletişimi ve bilgilendirmesi bizim için önemliydi. teşekkürler nefise hanım

V*******

hizmet ve çalışmalarından memnun kaldım. detaylı blilgi ve yardımları, problem çöüzümü yaklaşımı için teşekkürler. emlak işlerinizde Nefise Hanımla çalışmanızı tavsiye ederim

Şükran Güreci

Aylin hanımla evimin satış sürecinde tanıştık . İşindeki tecrübesi ve donanımlı kişiliği ile satış sürecini keyifli ve en hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı. İyiki kesişti yollarımız . Başarılarınız daim olsun Aylin hanımcım

R*******

Memnun kaldık. güler yüzlü samimi ve anlayışlı olması güzeldi. Teşekkürler her şey için.

E*******

Nefise Hanımın işe odaklı tavsiyelerinden dolayı hem iyi bir kiracıya yerimizi verdiği için çok memnun olduk. Tekrar kiraya ya da satışa yerimi versem Nefise Hanımı tercih edeceğim.

Fatma Turgut

Ali Kemal bey ile bir çok kez ev alım satım yaptık. Profesyonelliği ve iş bitiriciliği bir yana, güvenilirliği ve işi sahiplenmesi açısından diğer emlakçılardan çok daha üst seviyede benim için. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim ve kendisiyle daha uzun yıllar çalışmayı dilerim.

Orhan Arıburnu

Nefise hanım,işinizdeki ciddiyet,ilgi ve anlayış lcln teşekkürler.

İhsan Çaycı

Bayrampaşadaki işyerlerimizin satışında Sevda Hanım bize çok destek oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Gizem Beyhan

Yenıdogan mahallesinde bulunan Gayrımenkul için Sevda hanımdan danışmanlık aldık . Süreç boyunca ilgisi ve özverisi ile tüm detayları ile işini hakkıyla yapan bir temsilci. İlgi ve Alakası için müteşekkiriz. İş hayatında Yolu açık olsun

Özlem Uyanık

Satış sürecini çok iyi yönetti. Bütün sorularımıza her zaman cevap bulabildik işinin takipçisi ve iyi bir Gayrimenkul Danışmanı Teşekkür Ederiz.

Akay Durgun

Sevda hanım sayesinde işyerimin olduğu bölgede karlı bir dükkan yatırımı yaptım. kendisine deneyimi , pazarlık sürecindeki profosyonelliği için teşekkür ederim.

Yusuf Çelikkuran

Çok dürüst ve çok bilgili, her konuda çok yardımcı oldu, bütün süreci sonuna kadar takip ederek doğru yönlendirmelerle krediden tapuya kadar bütün işlemlerde yanımızda oldu. Teşekkürü bir borç biliyoruz.

Yavuz Kaan

Sevda hanım Gaziosmanpaşa da bulunan 850 m kare dubleks depoludükkanımın pazarlamasını başarıyla yapmıştır. Kendisine profosyonel satış desteği ve güler yüzü ve tecrübesinden dolayı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Fatih Kesici

yeni evleneceğim, uzun zamandır biriktirdiğim param ile sevda hanım desteği ve yönlendirmesi sayesinde bütçeme uygun , gönlümüze göre bir daire bulduk.

Selçuk Balcı

Önceden de bir mülkümün satışını hızlı şekilde gerçekleştirmişti , kendisi tekrardan aynı binadaki diğer mülkümün de satışını doğru fiyat ile gerçekleştirdi. kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.

A.kerim Bayrak Mavi Detay Mimarlık

Süreci şeffaf bir şekilde her iki tarafında menfaatini gözeterek yürüttüğü için ve nazik ve kibar davranışı için teşekkür ederim.

Şükran Seba

İlgi ve alakasını hiç eksik etmedi. İşlem sonuçlanana kadar hep yanımızdaydı. İşini takip eden, sorunlara çözüm bulan profesyonel bir Danışman.

Muhammed Rifaioğlu

Nazik İşbirliğiniz için çok teşekkürler

Cem Özbek

Hem ev sahibi hem kiracı olarak bir çok emlak danışmanıyla çalıştım ama işini Özlem Hanım kadar layıkıyla yapan görmedim. İşini titizlikle yapıyor, güvenilir ve herkesin hakkını adilce koruyor. Sağladığı kaliteli servisten dolayı teşekkür ederim.

Recai Avcı

MÜLKÜMÜZÜN SATIŞ İŞLEMİNİ ÇOK ÇABUK GERÇEKLEŞTİRDİ. SATIŞ İŞLEMİNİ SONUNA KADAR TAKİP EDEREK SOIRUNSUZ SONUÇLANDIRDI. HER SORUMUZA EKSİKSİZ CEVAP VERDİ VE ÇÖZÜM ÜRETTİ. KENDİLERİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK BİR DAHA TEKRAR ÇALIŞMAK İSTERİZ

Mustafa Yuvakgil

Yatırımlık dükkan arayışımızda hızlı yönlendirme ve çözüm odaklı profesyonel desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aysel Yildizbas

Kiralama konusunda gerçekten profesyonel davranışlarınız ve desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim

Suat Büyükaslan

KREDİ VE TAPUN İŞLEMLERİ DAHİL HER KONUDA YANIMIZDA OLDU, DOĞRU YÖNLENDİRME İLE İŞLERİMİZİ KOLAYLAŞTIRDI. ÇOK MEMNUN KALDIK. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Binali Kaya

Özlem Altınay gayrimenkul danışmanlığında çok çok iyi biri, mesleğinin erbabı. Not üzerinden değerlendirme yapmak gerekirse 10 üzerinden 10 seviyede bir Hanımefendi. 2019 yılından beri çalışıyorum, çok çok memnunum. Başarılar dilerim.

Songül Ormanlar

Dükkanımı kiraya verme aşamasında Berkay bey ‘le iletişime geçtim. Nitekim O’nun gayretli çalışmaları sonucunda da verdim kiraya. Berkay bey ,ilgi alaka, bilgi ve birikimiyle gerçekten çok gayretli çalıştı. Kiralama ve sözleşme aşamasında ne mal sahibi olarak beni ne de kiracıyı mağdur etmemek adına o kadar özveriliydi ki takdir ettim. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki çekinmeden arayın “Mülkünüz emin ellerde”. Gerçekten Berkay bey’e sonsuz minnettarım. Çok teşekkürler, emeğinize sağlık. Yolunuz açık olsun.

Şiyar Oğraş

Öncelikle gayret ve ilginiz için teşekkür ederim. Tüm ekip yaptıkları işe çok hakim aynı zamanda da çok ilgililer. Ev ve dükkan bulma, alım, satış işlemleri, resmi hususlar gibi tüm süreçlerde hem telefonla hem de bire bir ilgilenerek yardımcı oldular. Adeta bireysel olarak danışmanlık yapıldı, fevkalade memnun kaldık. Çözümcül, hızlı ve nezaketli duruşları için Berkay bey ve Re max gayrimenkul ekibine / ailesine ayrı ayrı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Güney Ölçer

Berkay bey tanıdığım en hızlı satıcı güler yüzlülüğü işine olan hakimiyeti süreci baştan sona çok iyi profesyollikle yürütmesi beni kendisine hayran bıraktı bundan sonraki alış verişlerimde güveneceğim tek insan

Ayşe Uysal

Kocatepede bulunan dairemi kısa sürede en iyi şekilde kiraya veren remax ailesinden berkay orman beyefendiye çok tsk ederim

Ardıl Başoğul

Bir gayrimenkul danışmanından beklentimi Uğur bey fazlasıyla karşıladı. İlk günden beri çabası, profesyonel fotoğraflar çekmesi, her görmek isteyene gün içinde göstermesi işini profesyonel yaptığını gösteriyor.

Ümit Pala

Kendisinde bulunan portföyü almamız konusunda çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduk. Bundan sonra tüm işlerimiz Cemile Hanım'da. Teşekkür ederiz.

Ahmet Aydar

Cemile Hanım'a Google vasıtası ile ulaştım. Hizmetinden çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Ferdi Kavruk

Çanakkale'de bulunan arsanın değerlemesinde çok ilgili davrandı. Arazi konusundaki bilgisi nedeniyle kendisine yetkimizi verdik. Teşekkür ederiz.

Ferit Kaplanoğlu

Cemile Hanım'la çalışmaktan ve verilen hizmetten çok memnun kaldık. Alanında bilgi sahibi ve uzman görüşüyle işlemimizi hızlıca sonlandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Avni Üçkardeş

Bayrampaşa'daki dükkanın satışı konusunda iyi bir çalışma yaptı. Teşekkürler

Mustafe Mohamed Hüssein

Harika iş davranışı, çok iyi insan becerileri var. İşini çok iyi biliyor ve bilgili.

Yahya Uslu

Çanakkale Bayramiç'de bulunan arazilerimiz ile ilgili detaylı çalışma yaptı. Fazlaca yatırımcısı var. Cemile Hanım'a güveniyoruz. Teşekkür ederiz.

Kılıç Sait Yüksel

Dükkanımızın satışını başarılı bir şekilde sonlandırdı. Dürüst çalışan bir hanımefendi. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk. Çok teşekkürler.

Fatma Akgün Yılmaz

İletişim, ilgilenme ve doğru sonuç için uğraşma, sorunsuz halletme mükemmel. Çok teşekkürler.

Sedat Balcı

Sevda hanimin tecrübesi ve ilgisi sayesinde cok kisa bir surede dairemizi satmis bulunmaktayiz kendisine dürüstlüğü ve samimiyetinden dolayı cok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Yosra Moalla

her şey için teşekkür ederim iyi bir insansın seninle uğraşmaktan çok mutlu

E*******

Duran Bey, sürecin başından sonuna bize çok yardımcı oldu. Her türlü sorumuza yanıt vererek rehberlik yaptı. Ayrıca dürüstlüğü ve güvenirliği ile birçok stresi yaşamamızı engelledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Tetyana Sobol

Çok memnum kaldım.Cok tsk

Sezer Kunt

Kiralık yer arayışımızla ilgilendi ve sonuçlandırdılar.İşini takip eden çok disiplinli ve dürüst çalışkan bir kişi. Herzaman çalışmak isterim.

Barbaros Bayrak

Kiralama işlemini çok çabuk gerçekleştirdi.Ve güzel yönetti.Çok memnun kaldık.Satılık müşkümüzü de kendisini verdik.Bilgi sahibi bir danışman.Teşekkürler

Mücahit Erdoğan

Bütün işlemlerde yardımcı oldu.Bize sadece imza atmak kaldı.Bilgili ve tecrübeli bir danışman.Tebrik ederim.

Ali Akıncı

Bayrampaşa Vatan Mahallesinde bulunan arsamızın değerlemesini kapsamlı bir araştırma ile doğru fiyata ulaşmamızı sağladı. Kendisini satış konusunda yetkilendirdik. Başarıları daim olsun.

Alper Özsavurur

Eyüp Topçular'daki müstakil evimizin satış sürecinde, Cemile Hanımdan aldığımız hizmet sonucunda satışımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. İşinde başarılar dileriz.

Kadir Ünal

Eyüp Sultan Akpınar köyündeki arsamız ile ilgili bölge piyasasına hakim oluşu çalışmamıza neden oldu. Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ercan Karaduman

Cemile Hanım ailemizin içinde başarılı gayrimenkul danışmanımız olarak mülklerimizi gözümüz kapalı olarak yetkilendireceğimiz tek isim, dürüst bir insan.

Salih Erer

İstanbul Havalimanına yakın arazimizin değerleme ve satış işlemi için Cemile Hanımla çalıştık. İşinde çok başarılı. Arazi işinde bir hanımefendi ile çalışmaktan gurur duydum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Timuçin Peçen

Cemile Hanımla çalışmaktan mutlu olduk. İşine gösterdiği özen için teşekkürler. Başarılar dilerim.

Serpil Kurtuluş

Cemile Hanımla başarılı ve güçlü bir insan. Kendisini tanımaktan çok memnun oldum. Nice güzel işlerde çalışmak dileğiyle. Teşekkürler.

Cahit Aksoy

Cemile Hanım'la çalışmaktan memnunum. Arsa arazi konusunda bilgisi oldukça iyi. İş hayatında başarılar dilerim.

Bülent Dereli

Kırklareli Babaeski'de bulunan arazimizin satış işlemini en iyi şekilde sonuçlandırdığı için, ayrıca kendisi bizzat Kırklareli tapuya gelip tüm resmi işlemleri yaptığı için sonsuz teşekkürler.

Müjdat Elmas

Cemile Hanımı tanımaktan çok memnun olduk. Arayışımıza özel bir çalışma sonucunda tam istediğimiz gibi bir ev bulduk. Sorunsuz bir şekilde satışı gerçekleştirdik. Harika bir insan.

Anıl Parlakyıldız/truzim Rehberi.

Bayram Bey ile ev kiralama konusunda tanıştık. Son derece güvenilir ve profesyonel bir insan. Tanıştığıma da birlikte iş yaptığıma son derece memnunum. Ev kiralama konusunda samimi, yardımcı, güvenilir. Yardımlarınız birinci sınıf. Çok teşekkürler.

Sedat Çam

Sevda hanım topculardaki Mülkümun satis yetkisini verdikten 2 hafta sonrasında satışı gerçekleştirdi. Her detay hakkında bilgi verdi. Tesekkur ederim

Bahattin İkseleyen

Güleryüzlü, hızlı ve güvenilir hizmetinizden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

Derya Oktay

Ali Kemal bey ile 5 yıldır çalışıyoruz. Sürekli kiralamalarımızla ilgileniyor, risk analizlerini ve potansiyelleri paylaşıyor. Ayrıca kendisine çok rahatlıkla ulaşabiliyorum. Nesnel yorumları ile günü kurtarma yerine uzun vadeli, güvenilir ilişki kurduğumu düşünüyorum. Yatırımlarınızın değerini korumak ve geleceği dönük karar almadaki yardımları için teşekkürler.

Metin Durmuş

Sevda hanım size ailece teşekürlerimizi sunuyoruz yapmış olduğunuz öncülüktendolayı bizi ev sahibiyaptınız sıcak ve samimi davranışlarınızdan dolayı size ve ailenize memnuniyetimizi sunar teşekür ederiz

Okan Öztürk

Sevda hanım ile uzun zamandır çalışmaktayız. Gerek iş takibi gerekse disiplinli çalışmasından çok memnunuz. Ailece tüm mülklerimizin yönetimi Sevda hanim dadır Teşekkür ederiz

Gülbahar Küçüktaş

Sevda hanım çok itina ile işinin yapan firma sahibidir kendisini tanıdığımıza çok mutlu olsun bütün işlemleri kendi yürütüp çift taraflı anlaşmayı en kısa sürede ayarlayıp evi almamıza vesile oldu bizimle sonuna kadar her konuda ilgilendi anlayış gösterip menfaatlerimizi düşündü çok teşekkür ederim kibarlığınız güler yüzünüz ve mükemmeliyetçi iş hukukunuz için

Mesut Erdem

Akşam üzeri saat 5te dairemi satmak içi sözleşme yaptık sabah saat 10'da kapora hesabındaydı.Bu nasıl bir hız anlamadım.

İbrahim Fındık

Sevda hanımla ev kiralamada tanıştık diğer emlakçılara göre sözüne sadık ve profesyonel bir danışman. Onun sayesinde çok güzel bir yerde ev kiraladım. Çok teşekkür ederim Sevda hanım başarılarınızın devamını diliyorum.

N*******

İşlemlerin her detayını gözden geçirerek bizi bilgilendirdi.Emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

İ*******

gayrimenkülümü satmak için Nefise Hanımla yollarımız kesişti, gerek mülkü pazarlama yöntemi gerekse satış sürecindeki bilgilendirmeleri ve güvenilir hizmet anlayışla satışımızı kısa bir sürede güven ve huzurla gerçekleştirdik. yeniden bir gayrimenkul alım satım sürecine girsem yine kendisiyle çalışmayı tercih ederim. eger sizin de bir mülk alım satım işleminiz varsa nefise hanımla çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim

S*******

Gayrimenkül alım satım sürecinde bize her türlü destek, iletişim ve hizmeti sağlayan Nefise hanım a şükranlarımı sunuyorum

Levent Ünlü

Cemile hanım işinde başarılı biri. İlgi ve alakası için teşekkür ederim.İstikrarlı ihtiyacımızı belirlemesi takip etmesi işine gösterdiği özen çok iyi

Erdinç Gündoğan

Sağolsun çok yardımcı oldu Teşekkür ederim

Mohammed Al Wahab

Fatih Cibalide arsa almamız konusunda çok yardımcı oldu.İyi bir insan Çözüm odaklı

Aydın Gökhan

Profesyonel işinde başarılı.Bölgeye çok hakim bir insan hizmetinden çok memnun olduk Teşekkür ederiz.

Ahmet Danacı

Arsamın değerlemesi konusunda çok yardımcı oldu. Piyasanın ve Bölgenin durumuna göre önceden satmayı düşündüğüm yerim ile ilgili daha çpk kazanmamı sağladı Teşekkür ederim

Ulaş Koyuncu

Remax ANALİZ’den Cemile ERDEM BEKTÜRE’den aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık Güler yüzlü ve bilgi donanımlı danışmanıza işinde başarılar dileriz…

Ali Erdal Karadağ

Gürkan Bey konusunda uzman profesyonel gayrimenkul değerleme uzmanı çalışmalarında başarılar dilerim.

İbrahim Akbaş

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. İleride tekrar çalışmak isterim.

Mahmut Kıyağan

Bayram bey vesile oldu bir ev sahibi olduk gerçekten çok dürüst bir arkadaş ne konuştuysak hepsi bire bir doğru olarak karşımıza cıktı.Kendisine çok teşekkür ediyoruz .

S*******

Duran bey ile yakın zamanda tanışma fırsatım oldu. Kendisinin son derece profesyonel ve samimi tarzını çok beğendim. İnşallah böyle emlakçılar çoğalır.

Mehmet Hüseyin Maviş

Haliçe nazır konumda Eyüp te ev tuttum.Bu süreç içinde gayrimenkul danışmanı duran Özdemir beye gösterdiği yakın, sıcak , güvenli,ilgili, dürüst yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.36 yıllık bir eğitimci olarak hakkı teslim etmem gerekirki Duran Bey işinin hakkını veren, dürüst,şeffaf,her an doğru bilgi veren,hem kiracının hem ev sahibinin hakkını koruyan,kazan kazan stratejisi uygulayan mesleğine şeref ve değer katan çok kıymetli kardeşlerimizden biri.Guvenilir emlakçıliğın bir numaralı adresi.Duran beye ve ev sahibime çok teşekkür ediyorum.Duran bey benim hem emlak danışmanım hemde dostum oldu.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Çağrı Aydın

Sürecin yasal ve yönetsel bütün adımlarını çok iyi bildiği için Duran bey, sadece arkama yaslandım. Evimizi kiralarken profesyonel deneyimin ne kadar gerekli ve etkili olduğunu gördüm. Bizi her konuda aydınlattığı için Duran beye teşekkür ederim.

Ö*******

Nefise hanım gerçekten çok iyi bir emlakçı işini Çok dikkate alıyor Başarılar dilerim

Ecem Pezül

her şey için teşekkür ederim. Tüm sorularıma sabırla cevap verdiniz. Güvenilir ve hızlı dönüşleriniz için teşekkür ederiz. Süreç yönetimi mükemmeldi. Sayenizde istediğim eve kavuştum.

Mahmut Kıyağan

Ev alma konusunda bizi doğru yönlendirme ve bilgilendirmede bulundu.Kendisine teşekkür ederiz.

Mahmut Özkan

Dükkan kiralamada sürecinde Bayram bey çok yardımcı oldu Tavsiye ederim.

C*******

Cemile hanım çok ilgiliydi, çok teşekkürler. Kendisi çok dürüst çalışan biri

H*******

Tavsiye üzerine tanıştığım Duran Bey, evimi istediğim şartlarda kısa sürede kiralama işlemini tamamladı. Kendisine teşekkür ederim.

Serkan Acar

Cemile hanımla çalışmaktan çok memnunuz. kendisi çok nazikti. Teşekkürler

M*******

Dairemin pazarlama süreçlerinden, tapu devrine kadar olan zaman diliminde, detaylı bilgilendirmesi krizleri profesyonelce yönetmesi ve sorunsuz bir satış yaşattığı için Duran Bey'e teşekkür ederim.

Semi Elçi

Bayram Bey evimizin satışını gerçekleştirdi. Bize her konuda yardımcı oldu. İlgilendi ve bilgilendirdi. Her şey için teşekkür ederim. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Sinan Göz

Dairemin satışında bizlere her daim yardımcı olan Berkay Orman bey’e çok teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Uğur Kemaloğlu

Kaliteli ve kurumsal bir hizmet aldık. Güler yüzlü ve kuvvetli iletişim için Berkay Beye çok teşekkür ederim.

Cengiz Çağlak

Gerek tanıtım aşamasında, gerek satış aşamasında ve satış sonrası destekleriyle benim remax kurumuna güvenimi ve ön yargımı kıran tanıdıgım müstesna insanlardan bir tanesi herşey için cok teşekkür ederim. Güven deneyim konusunda mutlAka tecrübelerinden faydalanılacak birisi. şu dönemde Gönül rahatlığıyla ticaret yapılacak tanıdığım sayılı kişiler arasında yerini aldı.

Rami Taha

Aylin Hanım yeni evimize en kısa sürede yerlesmemizi sağladı. Tüm destekleri için teşekkür ederim.

H*******

ReMax Emlak'tan Duran bey gibi işini dürüst ve profesyonel bir şekilde yapan danışmanla çalıştığım için çok memnunum. Daire alımı öncesi ve sonrasında, her adımda geniş bilgi ve deneyimi ile tam destek vererek yanımda oldu ve tüm sürecin pürüzsüz bir şekilde geçip tamamlanmasını sağladı. Güvenebileceğiniz bir emlakçı arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Abdurrahman Taha Karadağ

Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz, teşekkürler..

Levent İncekara

Cemile hanımın ilgisine teşekkür ederiz. Çok memnunuz

İsmail Çiçek

remaks emlâk Duran bey göstermiş olduğunuz samimiyet ilgi alakadan dolayı teşekkür ediyorum hiçbir sıkıntı yaşamadan daire mi aldım vermiş olduğunuz hizmet taktire şayan hoşca kalın işlerinizde başarılar dilerim hoşça kalın

T*******

Kendisine ilgisi için teşekkür ederiz.

Zeynep Nilgün Gülşen

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum, teşekkürler.

Hilal Albayrak

Kendisiyle çalışmaktan çok memnun olduk, çok teşekkürler. Her şey sorunsuz ilerledi

Ö*******

iletişimi çok iyi hizmet şeffaflığına dikkat ediyor. tüm alıcı tekliflerini birebir yansıtıyor tavsiye ederim

G*******

sürecimizi iyi yönetti. tesekkür ve tavsiye ederim.

Okan Hürvatan

Satış sürecinde ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

Kamil Ersin

Sizi tanıdığıma çok memnun oldum, geçirdiğimiz süreçte ki ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Süreci yönetmeniz ve sonuçlandırmanızdan çok memnun kaldım.

Davut Dağ

bu süreçte bana çok yardımcı oldunuz :) tesekkur ederım. tekrar alım veya satış gerçekleştirmek istesem yine sizi tercih ederim.

G*******

Gercekten ilgileniyor ben ev kiraladim ancak evi kiraladiktan sonrada gayet ilgi alaka göstermeye devam ediyor..

Aynur Hamdi

Sorunsuz bir şekilde alışımızı gerçekleştirdik. Bu süreçte hiç sorun yaşamadık. Çok çok memnun kaldık hem sizin gibi biriyle tanıştığımız, hem de çalıştığımız için. İlginize teşekkür ederiz.

Gülay Uzun

Merhabalar, Duran Bey'in öncelikle dürüst/güvenilir, çalışkan, hızlı aksiyon alarak ev satış sürecimizi sağlıklı şekilde tamamlandığı için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım, bir daha ki alım/satım işlerimlerimde de tercih edeceğim kişi kesinlikle Duran Bey olacaktır. Başarılarının devamını dilerim.

Fikret Özçelik

Aylin hanım sıcakkanlılığı ve samimiyetiyle ailemizden biri oldu. Evimizin satış sürecinden son raddeye kadar bizim yanımızda rahatlıkla danışabileceğimiz biri oldu. Emeklerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Gökhan Göksu

Uğur bey sayesinde satışımız gerçekleşti her şey için teşekkürler uğur bey

Gamze Demirci

Uğur beyin kısa süre içerisinde beklentilerimizi karşılayarak evimizi kiralamistir. Güler yüzlü olan karşılamaniza ve ilginize ayrıca teşekkür ederim. Remax bünyesindeki başarılarınızın devamını dilerim.

Umut Altınbulak

Gayet olumlu bir satınalma gerçekleştirdik. Uğur bey her aşamada güvenilir ve açıklayıcı oldu. İlgi ve alakadından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Neslihan Dinç

Değerli danışmanımız sayesinde evimizin satışını en düzgün şekilde gerçekleştirdik, samimi ve içtenliği ile ailemizden biri oldu teşekkür ederim dinç aşlesi

Kerem Güder

Kaç emlakçıya gittim kendi paylarını düşünmekten başka birşey yapmadılar. Berkay bey ile tanıştıktan 15 gün içerisinde evimin satış işlemi gerçekleşti kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Yusuf Kenan Karadoğan

Ev kiralama sürecinde her anında sağolsun Berkay bey çok yardımcı oldu çok teşekkür ederiz.

Zafer Şenyüz

Berkay bey bu süreçte güven ve iyimserlik ile bize sunduğunuz hizmetlerinizden dolayı size çok teşekkür ederiz gönül rahatlığıyla bu yolda sizinle yürüdük bugüne dek sürdürdüğünüz harika işbirliği ve gösterdiniz yakınlık için teşekkür ederek başarılarınızın devam etmesini umuyoruz.

Günay Aydın

Evimizi alış sürecimizde bize sunduğu titiz çalışma için Aylin hanım'a çok teşekkür ederiz. Her iki tarafın iletişimini eksiksiz sağladı ve tapu sürecimizi sorunsuz sonuçlandırdı. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Safari

Ahmet beyden çok memnun kaldık. profesyonel ve deneyimli bir uzman. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim .

Semahat Yıldırım

Aylin Hanım'ın çalışmalarından çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Selim Düz

Ev satalım diye yola çıkıp, bir dost, bir abla sahibi olduk.ilk günden son güne kadar ilginizi hiç eksik etmediniz.Ne kadar teşekkür etsek azdır..

Ekrem Yayla

Ev alımı emlak işlerimizde bizlere başından beri göstermiş olduğu ilgiden ve alakadan ötürü saygıdeğer ; TÜLAY hanım efendiye teşekkürlerimizi bir borç bilir, bundan sonraki emlakcılık hayatında kendisine ve bağlı bulunduğu kuruma başarılar, hayırlı, bereketli kazançlar dileriz.

Okan İstikbal

Dairemizin satışında gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, işinizde başarınızın daim, kazancınızın bol ve bereketli olmasını dilerim

Özgül Gündüz

Merhaba, ev satınalma sürecinde bize hizmet veren ve bu hizmetin tamamen hakkını veren Duran beye çok teşekkür ederim. Hiç bir aşamada acemilik çekmememiz için bize son derece yardımcı oldu. Güvenilir çalışkan ve samimi bir yönetici. Satış sürecini başarı ile yönetip bir sorun ile karşılaşmamamız İçin gereğini özenle yaptı. Kısaca Remax yine kendisine yakışır profesyonel ekip arkadaşları bulmuş. Teşekkürler REMAX teşekkürler DURAN bey.

Erdal Yıldız

Sevda hanım, gerek bölgeye, gerek piyasaya hakimiyeti, güler yüzü ve tecrübesi ile işyerimin kiralanmasını çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Tekmen

Merhabalar, öncelikle Remax ailesine teşekkür ederim. Satış sürecinin yönetiminde nezih, kültürlü, saygılı, güven duyulan ve iyi analiz yapan Duran beye sizlerin huzurunda çok teşekkür ederim.

A*******

Uğur Bey'e yeni dairemi alırken, gösterdiği tüm emekler için teşekkür ederim.

M*******

Dairemin pazarlamasını güzel yaptığı için ve satış sürecini kısa şekilde tamamladığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Müftah Kırmızı

Nefise hanımın ilgi ve alakası süper.İşinde başarılı bir bayan işini hakkıyla yapıyor.Çok memnun kaldım. Herşey için çok teşekkür ederim.

R*******

Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.Kendisi gerçekten iyi ve yardımsever bir insan.

Meral Altınköprü

Ali Kemal beyden çok memnun kaldım. Kiralama ve satış işlemlerimde çok yardımcı oldu. Özellikle kiralama işleminde elektrik ve su aboneliklerime ve belediye emlak gibi bürokratik işlemlerde destek oldu.. bundan sonraki satış ve kiralamalar için kendisine başvuracağım

T*******

Nefise hanıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Zorlu bir satış sürecini sayesinde daha kolay halletik.

Burhan Kılıçsoy

Nefise hanımın bu kadar zorlu bir sürecte ilgi alakası konunun üzerinde durması ve satıcı olarak benden daha cok her bir konuda ilgilenmesinden aşırı memnun kaldım. Genc yasına nazaran bu kadar istekli ve azimli olması beni fevkalede memnun etti umarım hayatında daha cok basarılar elde etmesini ve bu azmini asla yitirmemesini diliyorum.

Zehra Ziyade

Merhabalar; Duran Bey ile babamın ev satışı sayesinde tanıştık. Öncelikle dürüstlüğü, güvenirliği, işine karşı bağlılığı, saygı ve nezaketinden dolayı ailem adına teşekkürlerimi iletiyorum. Babamda yapılan işten çok memnun kaldı. Gönül rahatlığı ile kendisi ile iş yapabilirsiniz. Tekrar teşekkürler

İrade Nasınova

Dairemizi kiralarken, uğur beyin ilgisinden çok memnun kaldık. Teşekkürler

Ali Kara

Uğur bey çok değerli bir insan, çok anlayışlı ve güler yüzlü, işini de harika yapıyor. Gönül rahatlığıyla her işimi ona yaptırabiliyorum. Teşekkürler Uğur bey,

Mustafa Kemal Aytuğ Önay

İlk günden satış olana dek tüm profesyonelliği, yardımseverliği ve güvenilirliği ile bize olumlu bir satış deneyimi yaşattığı için kendisine teşekkür ederiz

Turhan Sarı

Remax Analiz Gayrimenkul Uzmanı Ahmet Sezer'e teşekkürlerimizle... Büyükçekmece Murat Çeşme'deki müstakil evimizi satarak bize mükemmel bir gayrimenkul pazarlama hizmeti veren Ahmet Sezer'e çok teşekkür ederiz. Saygısı, ilgisi, doyurucu açıklamaları ve sakin tavırlarıyla bizim tapu satış stresimizi minimize ederek satışımızı gerçekleştirmiştir. İleride tekrar çalışmak ümidi ile...

Nusret Vural

Hissedar olduğumuz gayrimenkul satışında bize danışmanlık hizmeti veren ahmet sezer'den memnun kaldık. Evimizi pazarliksiz satma becerisi göstermesi, piyasaya hakim olması bizi çok etkiledi . teşekkürler ahmet bey..

Serap Yildiz

Sevda Hanimla is yerimi kiralama surecinde tanistik. İlgisi ozenli danismanligiyla kisa surede is yerimi kiraya verdim. Bu vesileyle kendisine tekrar cok tesekkur ederim.

Burhan Yaşar

İşinin ehli başarılı ve güvenilir bir arkadaş yolu bahtı açık olsun inşAllah

Beyhan Salkım

hakan bey evimizin satışın ilk gününden satış gününe kadar olan zaman içerisinde tüm süreçte bizi yalnız bırakmadığı için hakan beye ve remax ailesine çok teşekkür ederim.

Hacer Danış

Hakan beye çok teşekkür ederiz evi satın alma sürecin de bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan profosyonel yaklaşımı bilgisi sayesinde kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Gökhan Göksu

Uğur bey işinde oldukça profesyonel olup çok kibar ve anlayışlı bir insandır kendisine çok teşekkür ederiz

Selçuk Balcı

Yaklaşık bir yıldır farklı emlak firmalarıyla çalışıp değerinde satamadığımız sonuç elde edemediğimiz dairemizi Sevda Hanım sayesinde bir ay içinde sattık. Çok teşekkürler Sevda Hanım başarılarınız daim olsun.

Ahmet Kuş

Sevda hanımla ev kiralama sürecinde iletişim kurdum. Ev kiralama sürecinde ev sahibiyle aramızda iletişim ağını oluşturarak, ileriye dönük sağlıklı bir iletişim kurmamıza vesile oldu. Özellikle evrak konusunda çok titizler bu hassasiyetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Batuhan Seygan

Çok yardımcı oldu teşekkürler.

Cemal Cenk Biçer

Aklımızda olmayan bir yeri tutmamıza yardımcı ve vesile olan Sevda Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten işinde çok başarılı, devamını diliyoruz.

Ayla Kırcaoğlu

İlginiz hızınız ve çabanız için çok teşekkür ederim. Bu kadar kısa sürede beklemiyordum sanırım bunun sebebi işiniz çok severek yapmaktan geçiyor tekrar çok teşekkür ederim.

Emir Demirok

Aylin Hanım'ın bize vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. İşini severek yaptığı her halinden belli oluyor. Dairemizin satışını 10 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirdi. Satış işleminden, tapu süreci sonlanana kadar titizlikle tüm aşamaları yürüttü. Etrafımda bu konuda destek almayı düşünen herkese güvenle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Hatice Kübra Çoskun

İlk ev satın alma sürecimizde en doğru danışman ile tanıştığımız ve çalıştığımız için işlerimiz yolunda gitti. Sevda Hanım gerek taşınmaz gerek bilmediğimiz konular hakkında bizi en samimi şekilde bilgilendirdi, tüm detayları anlattı. İlgisi, tecrübesi ve pratik tutumları sayesinde tapumuzu sorunsuzca aldık. Kendisine çok teşekkür ederiz

Hüseyin Ateş

Nilgin hanım ilginize teşekkür ederim rami mazharbeydeki daire inanın siz olmasaydınız almazdım iyiki varsınız sağ olun yolunuz açık olsun işlerinizde başarlar dileklerimle

Furkan Çoban

Hakan Beyle ilk iletişime geçtiğimiz günden beridir ilgisi, bilgisi ve iletişimsel yaklaşımı açısından ben evimizi gönül rahatlığıyla satabilceğimize inandım. Düzenli bilgi vermesi ve sektör açıcısından bilgisiyle bizi yönlendirerek nasıl olması gerektiğiyle ilgili yaklaşımından dolayı çok memnunuz. Evimizin apartmanla ilgili ön görülemeyen problemlerinden dolayı çabası iyi ki tanımışım dedirtti. Sonunda evimizi sattığımıza ve Hakan beyi tanıdığımız için mutluyuz. Tüm emekleri için teşekkür ederiz.

Muhammad Bilal

very good service and professional attitude.

Tansel Doğan

Hakan beye çok teşekkür ederim gerçekten çok samimi ve kibar bi şekilde yardımcı oldu bize, bizi yormadan bütün işlemleri kendi halletti inş yine remax emlakla ve hakan beyle çalışırm.

Ayça Yıldız

Sevda hanımı daha önceden otomotiv sektöründen tanırım Kendisi cesur bir takım lideri olma özelliğini göstermiş İşlemlerimizi başarıyla tamamlamıştır Kendisine özverili çalışmaları için çok teşekkür ederiz Remax firmasınıda Sevda hanım gibi güvenilir sorumluluk sahibi biri ile çalıştıkları için kutlarım . Ayça & Bülent Yıldız

Serpil Duvenci

Ali Kemal beyiniletisimi gosterdigi anlayışveyardimci olabilme çabası aynı zamanda sagladıği guven işine karşi özverisi her iki tarafin uzlaşabilmesi adina sarfettiği çabasi için kendisine oğlum ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum...........

Mehmet Ali Bilir

Sevda hanım iyiki dükkan kiralama sürecinde emlak danışmanlığı hizmetini sizden aldık bu yüzden kendimizi şanslı hissediyoruz çünkü süreci çok iyi yönettiniz çıkan pürüzleri zekanız ve iyi niyetinizle en iyi şekilde çözdünüz size çok teşekkür ederiz

İlyas İncebey

İyi günler, Nilgün hanım ile ilgili birkaç cümle paylaşmak isterim, Kendisi işine hakim, anlayışlı hem alıcı hem satıcı tarafa eşit mesafede, samimi yaklaşım ve ilişki yönetimi için kendisine teşekkür ediyorum, birkaç kez vazgeçme noktasına gelmeme karşın anlayışlı ve mantıklı yaklaşımları ile işin en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamış olması ayrıca övgüye değerdir. Kendisine teşekkür ediyorum. Saygılarımla,

Kıvılcım Sinem Öztuncer

Gayet güzel bir çalışma oldu. Çok memnunuz teşekkür ederiz.

Tülay Bıldırçin

cemile hanım işini gayet başarılı yapıyor, kendisi ile çalışmak harikaydı. teşekkürler.

Bülent Yıldız

Sevda hanım çalıştığımız süre boyunca gerçekçi öngörüleri ve olası çözüm onerilerini benimle net olarak paylaştı İşlerimi sorunsuz olarak tamamladı kendisine kıymetli emekleri ve samimi arkadaşlığı için çok teşekkür ederim. İsbirligimizin devamını dilerim

A*******

Evimizi alırken tüm detaylara hakim olduğu ve bu detayları bizimle paylaştığı için gönül rahatlığıyla alım işlemimizi gerçekleştirdik. Emeklerinden dolayı Nefise çok hanıma teşekkür ederim

K*******

Tüm işlemler sırasındaki yardım ve bilgilendirmeleri için Nefise hanıma cok teşekkür ederim

Erdal Koçyiğit

Sevda hanım kiralama sürecininde göstermiş olduğunuz çabanızdan dolayı ve başarılı bir şekilde süreci takip edip yönettiğiniz için teşekkür ederim.

Erdal Yıldırım

Sevda hanım, en baştan son ana kadar yanımızda olup her türlü aksaklığı çözümleyip bize profesyonel bir hizmet sunduğunuzdan dolayı teşekkür ederim.Elegans Grup Kağıtçılık

Faruk Kurt

Kendisiyle iletişime geçtiğim ilk andan itibaren bana güvenilir olduğunu hissettirdi. İstanbulda iletişime geçtiğim emlakçıların aksine işini özenli, karşı tarafın sorduğu soruları - gereksiz olsa bile- samimiyetle cevaplayan ve böylece müşteride güven duygusunu arttıran, daireyi kiraladıktan sonra işlerin yolunda gidip gitmediğini öğrenmek için arayıp soran, size kısa sürede geri dönüş yapan biri. Kendisini tanımaktan mutluluk duydum..Hakan beyle çalışmanızı hararetle öneririm..

Sebahattin Güler

Sevda hanım öncelikle size teşekkür ederim.Siz bu sektörde tanıdığım ve çalıştığım en başarılı, güvenilir, işini hakkıyla yapan emlak danışmanısınız.Başarılarınızın devamını dilerim

Ayten Burak

Hakan bey işini profesyonelce her detayını titizlikle yapan deneyimli hızlı şimdiye kadar çalıştığım tek kişi evimi 1 gün içerisinde kiraya verdi ve her işlemi ile kendisi titizlikle ilgilendi Kesinlikle çalışılması gerek Hakan beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim

Ahmet Kepkep

evimin kiralamalarını yıllardır hakan bey yapar profosyonel yaklaşımı ve bilgi sayesinde yeni bir kiralama işleminde evimi kısa sürede kiralamasını gerçekleştirdi öncelikle hakan beye daha sonra remax ailesine teşekkür ederim.

M. Emirhan Yavuz

Ev alım işlemlermizde çok nazik, hızlı bir şekilde halletti.

Mustafa Demirtaş

Tüm süreçte yanımızda olup doğru fiyat belirleme ve pazarlama hususundaki emekleriniz için teşekkürler.

Adem Varıcı

Remax Analiz Gayrimenkul Uzmanı Sezeri yaklaşık 10 yıldır tanıyorum ve kendisiyle devamlı çalışıyorum. Bizim daha önce birkaç ilçedeki gayrimenkullerimizi satmış ve kendisinden çok memnun kalmıştık. Bu sebeple her zaman kendisiyle çalışıyor ve gayrimenkullerimizin pazarlamasını kendisine veriyoruz. Mesleğinde çok bilgili, efendi, başarılı, esnaf zihniyetinde ve kime nasıl davranması gerektiğini bilen bir kişiliğe sahip. Son satışını yaptığı Fatih ilçesi Yavuz Sultan Selim mahallesindeki gayrimenkul için kendisine teşekkür ederim.

Özlem Salcıoğlu

çok yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim gerçekten kesinlikle tavsiye ediyorum profesyonel kaliteli insan...

A*******

hakan beye çok yakın aile dostum vasıtası ile tanıştım ve evimi kısa bir sürede kiralamasını gerçekleştirdi, bir gayrimenkul danışmanı istiyorsanız kesinlikle bir profesyonelden destek almalısınız. Biz bunu yaşayarak deneyimledik. Hakan' beye bu konuda güvenmiş olmak en büyük şansımız oldu. ilgisiyle, bilgisiyle, bize verdiği değerle takdiri fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz. Doğru adres, doğru insan kesinlikle.

İsa Araz

profesyonel ve bilgili bir danışmanla çalışmak istiyorsanız remax analiz hakan şenavcı derim gayrimekullerimin kiralamalarını tek yetkili kişidir dairemi kısa bir sürede kiralamasını gerçekleştirdiği için teşekkürler.

Ramazan Erdoğan

Kendisi çok ilgi ve alaka gösterdi. Aldığımız hizmetten son derece memnunuz

T*******

Çok profesyonel çalışıyor kendisi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Dönüşleri çok hızlı oluyor.

Ahmet Karakaya

Ev satma sürecimizde ki gayreti ve tecrübesi ile bizi rahatlatan be kısa süre içerisinde evi satmamızda büyük katkısı olan Duran bey e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Sıkıntısız bir ev satma süreci yaşadık en önemli isteğimiz buydu.

Mehmet Alı Akyüz

Sevda Arat benim için işine vakıf, dürüst, çalışkan, güler yüzlü ve değerli bir insandır. Gayrimenkul danışmanı olarak verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Kendilerine buradan bir kez daha çok teşekkür ederim.

Şimsiröddin Ekinci

Karar kıldığımız evde Duran Beyin bilgi ve tecrübesi belirleyici oldu. Bilgilendirme ve süreci yönetme de oldukça net ve güven verici bir ilişki yaşadık.İhtiyaç duyduğumuzda bir daha gönül rahatlığıyla başvuracağımız bir adres. Teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum.

Ahmed Shaif

Hakan Bey ye çok teşekkür ediyorum. İstanbul'da " daireler yabancıye verilmiyor, yabancı aramasınlar.. gibi " yeni çıkan trendi yemediği ve kapı kapatmadığı için Allah'tan bir nimet olmuş gibi bize, yabancı olduğumuz kurumsal firmada çalışan aile, yardım etti, dinledi ve ev sahibiye durumuzu anlattıp kiralık gerçekleştirdi. Yabancı insanlar, parmak gibi, hepsini aynı değil. Bize çok yardım etti ve tüm emlakçilere, gayrimenkul danışmanlara iyi bir örnek verdi. Hepimiz insanız ve insanlara şans vermek ve güvenmek bir haktır. Tşkrler Hakan Bey.

Mehmet Bahri Baykal

hakan beye öncelikle çok teşekkür ederim uzun ve zorlu bir satış sürecinde bize göstermiş olduğu ilgi alaka ve profesyonel yaklaşımı bilgi birikimi sayesinde bizi ev sahibi yaptı, başarılarının devamını dilerim.

Ali Colo

Uzun satış sürecinde bilgi ve birikimi yön göstermesi ile sorunsuz bir satış süreci geçirdik.Teşekkür ediyorum.

N*******

Sizden aldığımız hizmetten çok memnunum kaldım kolay ve hızlı oldu teşekkürler.

Serkan Altıntaş

Sevda hanımı yıllardır tanırım güvenilirliği ve iş disiplini yüzünden gayrimenkullerimin yönetimini kendisine emanet ettim. Bu ay 2 mülkümle ilgili işlemleri gene başarılı bir şekilde yurutup beni hiç uğraştırmadan sonuclandırdı. Kendisine çok tesekkur ederim.

Alpay Işın

Sevda Hanımla konut kiralarken yollarımız kesişti. Güler yüzü ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kiralama süreci boyunca mal sahibi ile aramızdaki köprüyü harika kurdu. Kısaca, güler yüzlü, çözüm odaklı ve güvenilir bir hizmet almak için kendisi kusursuz bir seçenek olacaktır.

Kadıolu Group

Sevda Hanım İşini Severek 2 yıla yakın emlak danışmanlığımızı yapmaktadır, Emlak Alım-Satım İşlerimizde ve Kiralaramalırdada Bize her zaman güvenilir ve düzgün kiracılar getirdi. Hepsi hakkında araştırma yapıp ondan sonra teklif etti. Bugüne kadar Sevda hanımın getirdiği kiracıların hiçbiriyle hiçbir sorun yaşamadık. Hep ödemelerimizi tam zamanında aldık, çıkan kiracılardan evimizi tertemiz teslim aldık. Kiracı arama süreçlerinde hep düzenli ve açıklayıcı bilgiler verdi. Ayrıca kendisi çok kibar ve saygılı bir hanımefendi. Sevda Hanımı Herkese

Yasin Çobanlı

Ev bulma sürecimizin başından sonuna kadar kiralanması tadilatı taşınması ve hâlâ devam eden samimi ilgisinden neden dolayı çok çok teşekkür ederiz... İnşallah bilgi ve tecrübeleriyle dairemizi satın alma sürecinde de birlikteyiz.. Duran bey tekrar tekrar teşekkür ederiz...

Merve Ezberci

Aslında belki de satılamaz dedğimiz 3 hissedarlı evimize çok kısa bir sürede alıcı bulan, bu süreçte sürekli ilgilenen, her anlamda yardımımıza koşan sorularımızı cevapsız bırakmayan, sabırlı ve özverili çok değerli bir emlakçıdır hatta artık bir abidir bizim için :), gözünüz kapalı gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz, iyi ki Duran Bey 'i tanımışız ve iyi ki bu süreci beraber tamamlamışız, hiç kuşkunuz olmasın, herşey için çok çok teşekkür ederiz umarım yine bir yerlerde sizinle çalışma imkanı buluruz, herşey gönlünüzce olsun :)

Hilmi Aysal

Daireyi alırken tüm satış işlemleri ile ilgilenip, bizi detaylı bilgilendirdiği için çok rahat ve güvenli bir alım yaptık. Bundan dolayı tüm emekleri için kendisine teşekkür ediyorum.

Gencay Akdeniz

Uğur Bey oldukça ilgili, gayet kibar ve karşısindaki kisiye güven veren bir tarzı var.Basarilarinin devamını dilerim.

Emel Can

Kiz kardeşim ve ben ortak hisseli evimizi satmaya karar verdigimizde internet yorumlarini referans alarak kendisine ulastik iyi ki ulastik ve tanistik diyorum. Sordugunuz her soruya kisa zamanda geri donmesi, alici ve bizim aramizdaki mesafeyi kendi kizini ya da akrabasini kollar gibi özenle duzenlemesi, nezaketi, bir yakininiz gibi tok olup olmadigimiza kadar sormasi, profesyonelligi ve is bitiricili icin kendisine sonsuz teşekkür ederim ❤️ Emel Can İbb programci

Muhammed Bauş

Uzun bir satış mücadelesinde emeği geçen Uğur Özbek Bey e çok çok teşekkür ederiz .

A*******

Genc yaşına rağmen işinde çok başarılı evimizi kiraya vermeyi düsününce tavsiye üzerine görüştük titiz bir çalışmayla kısa sürede evimiz kiraya verildi sürekli bilgilendirdiniz Başarilarınizın daimi olması dileyimdir Ev kiralama alım satımda tavsiye edebileceğim tek nokta

D*******

Uğur Beye evimi satarken yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Mehmet Şahintaş

Cemile hanım ile çalışmaktan çok memnunum. Her aradığımızda ulaşılabilir olması çok güzel. İlgisi ve iş takibinden çok memnunuz. Teşekkürler.

Rıfat Durdu

Kendisi ile yaptığımız çalışmadan memnunuz. Teşekkürler

Fevzi Akıncı

Çalışmamızdan çok memnunuz. Cemile hanım gayet ilgili. Analizini, araştırmasını en iyi şekilde yaptı ve bize sundu. Kendisine teşekkürler ederim

Esma Bulut

hakan bey aradığım evi bana bulup sunduğu için ve çok profesyonel bir danışmanlık gösterdiğinden kendisine iş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Soner Toptaş

uzun bir süredir kiralık daire arayışım vardı, hakan beyin profesyonel yaklaşımı sayesinde aradığımız evi bize tutmamızda bize yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Emre Ramazan Çevik

hakan bey bize istediğimiz gibi evi kısa bir süre içerisinde bulduğu ve kiralama aşamasındaki yardımlarından ötürü eşim ve ben kedisinin başarılarını devamını diler çok teşekkür ederiz.

Nesrin Eroğlu

evimizi çok kısa bir süre içerisinde kiralamasını gerçekleştirdiği için hakan beye teşekkür ederim.

A*******

evimi kısa bir sürede kiralamasını gerçekleştirdiği için teşekkür ederim

M*******

hakan beyle abim vasıtası ile tanıştım evimin kiralama sürecinde en başından son sözleşme aşamasına kadar ilgisi profesyonel yaklaşımından teşekkür ederim, böyle bir emlak danışmanıyla herkesin çalışmasını isterim.

Kemal Yankuncu

Remax yetkilisi Duran Bey ile Taksimdeki iş yerimizin kiralanması konusunda çalışmış bulunmaktayız. Duran Beyin her iki tarafa yaptığı doğru bilgilendirme ve her şeyi açık objektif şekilde anlatması takdir edilecek bir davranıştır. Yaptığı işte sadece kiralansın, ben komisyonumu alayım anlayışıyla değil, her iki tarafın çıkarlarını gözeterek bilgilendirme yapması takdir edilecek bir davranıştır. Kendisini kutlar, yeni bir ihtiyaç olduğunda tekrar çalışmayı düşünürüm ve bize bu konuda danışan herkesi kendisine gönül rahatlığıyla yönlendiririm.

K*******

Yeni evimi kiralarken, verdiği emeklerden dolayı uğur beye çok teşekkür ederim.

Semih Şen

Kendisi ile ilk kez çaliştım, net ve iyi niyetli tavrıyla başarılı bir danışman olduğuna karar verdim. Kendisinin yolunun açık olmasını dilerim. Bizlere yardımları için teşekkür ederim.

Ayşe Çalışkan

Aile binası olduğunu öğrenince beklediğim özeni gösterdi, teşekkürler.

Ahmet Aydin

Evimizin alım süresi boyunca özverili çalışması ile bize her aşamada yardımcı olan guleryuzu, nezaketi, anlayışı ile yanımızda olan Nilgün Hanıma canı gönülden teşekkür ederiz.İyi ki bu süreçte kendisiyle tanıştık herşey için tekrar teşekkür ederiz

Engin Denli

Selamünaleyküm. Üzerindeki haciz ve ipoteğe rağmen, Duran beyin, güven, ilgi, disiplin ve bilgi merkezli iş bitiriciliği sayesinde istediğimiz daireyi satın aldık. Normalde yapı gereği hem hacizli hem de üzerinde ipotek olan bu daireyi alma işine kesinlikle girmezdim. Ancak, Duran beyin bize verdiği GÜVEN ve beyefendi kişiliği ısrarcı olmamdaki en büyük sebepti. Yeni bir dost ve kardeş kazandım. Kendisine ve RE/MAX Analiz ailesine çok teşekkür ediyorum, Allah (c.c) sizlerden razı olsun.

Ozan Baysal

Uğur beye özverili çalışması ve titiz davranışı sebebiyle teşekkürler.

M*******

Evimizi alma sürecinde Uğur beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Yılmaz

Duran Bey e Remax internet sitesi yorumlarından ulaştık .En son söyleyeceğimi en başta söylemek istiyorum .Gerçek anlamda profesyonel hizmet satın alma deneyimini Duran Bey ile yaşadık. Gayrimenkulümüzdeki kiracımız çıkınca, gayrimenkulümüzü satma kararı aldık Gayrimenkulümüzü de istediğimiz fiyattan 08/2021 tarihinde de satışını gerçekleşti. Çok teşekkürler Duran Bey, tüm emekleriniz ve samimi çalışmalarınızdan dolayı

Ahmad Soukıeh

Yeni evimde çok yardımcı oldu. Sağolsun Uğur bey

S*******

Duran beyle uzun zamandır çalışıyoruz. Güleryüzlu, samimiyeti ve ayni zamanda beyefendi bir insan diyebilirim.Ayni zamansa profosyenel olusu insana guven veriyor. Gonul rahatligi ile evimi kiralamasi icin kendisine teslim ediyorum.

Sinan Kalyoncu

Kendisi ile ilk kez çaliştım . İlk kez çalişmamıza rağmen bu zamana kadarki çaliştiğim, net en iyi gayrimenkul danışmanı olduğuna karar verdim. Kendisinin yolunun açık olmasını dilerim.

Taner Dalgıçlar

SAYGIDEĞER TÜLAY HANIM. HAYAL ETTİMİZ YUVAYI SİZİN SAYENİZDE GERÇEKLEŞTİĞİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDUK. BU SÜREÇTE BİZİ YANINIZ BIRAKMADINIZ SİZİ VE REMAX FİRMASINA TEŞEKKÜRLER.SAĞLIKLI VE HUZURLU GÜNLER.

Enes Altın

Güler yüzlü ve tecrübesi mükkemmel...

Selçuk Tuncer

Tülay hanım evimizin satışında göstermiş olduğunuz anlayış ve hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim. Uzun zamandır kendi cabalarimizla satamadigimiz dairemizi kısa sürede sattınız ki buda işinizde ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterir.Çevreme. Tavsiye edeceğim

Ali Çakır

Merhaba Uğur Bey..Öncelikle ilginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ediyorum..Evimizin kiralanma sürecinde annem de ben de sizden çok memnun kaldık..Her zaman sizi çekinmeden arayıp bilgi alabildik ve samimiyetinize güvendik..Emlak konusunda sizi rahatlıkla çevreme önerebileceğimden şüpheniz olmasın, çalıskanlığınız takdire şayan..Sağlıcakla kalın, iyi günler dilerim.

A*******

Dairemizi kiraya verme sürecinde, göstermiş olduğu titiz ve hassas çalışmalarından dolayı uğur beye çok teşekkür ederim.

Berkan Aksu

Çözümcü yaklaşımı olsun, saat ve görüşme taahütlerine zamanında cevap vermesi olsun, gayet sıcak ve anlayışlı tutumundan ötürü çok teşekkür ederim. Remax ailesine de teşekkür ediyorum

Ö*******

NİLGÜN hnm bizde sizi tanıdığımıza memnun olduk sorunsuz atlattık devir teslim işlemini cok şükür Cok teşekkür ediyoruz Herşeyle yakından illendıznız yardımcı oldunuz ilginiz için de ayrıca çok teşekkür ederim

Talat Gezen

Evimizi kısa sürede sattığı için, emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

B*******

Aradığımız özelliklerde ve konumdaki daireyi bulmamızı ve sorunsuz bir şekilde almamızı sağlayan Uğur Beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Abdülselam Aba

Bize gösterdiğin ilgi ve nezaket için size ne kadar teşekkür etsem azdır ama cok çok teşekkür ediyorum, seni her zaman hatırlayacağım.

Hayrettin Korkmaz

Güler yüzlü ve her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Abdulkarım Ismaıl

Sezin hizmetten çok memnunum. Her şey kolay oldu daire bakmaktan kontrakt imza da Het şay için çok teşekkür ediyorum

Emre Sevim

Aldığım hizmetten memenun kaldım teşekkürler.

Mehmet Şirin Başal

Güven doğru iletişim hoşgörü nezaket deneyim hepsinin bu platforda olması ve özellike sayın duran özdemir bu büyük remax ailesine bizide dahil etmesi harika öyleki nerde bir remax tabelası görsem yüzüm gülümsüyor sonsuz teşekkür ederim duran abim

Turaç Öksüz

Sevda hanım ile ev kiralamak için tanıştık, zamanı ve mekanı bize uydurarak, işlerimizi sekteye uğratmadan ev kiralamamız konusunda bizlere yardımcı oldu, kendilerine çok teşekkür ederiz

Recep Mert

Remax Analiz gayrimenkul uzmanı Ahmet Sezer kardeşim, verdiğin emekler için çok teşekkür ederim. Gayretlerinle Silivri büyükçavuşlu mahallesindeki çiftliğimi satmış bulunuyorum. Her mülk sahibine seninle çalışmasını tavsiye ederim. Senin gibi işine bağlı ve doğru sözlü emlakçı bulamazlar. İşlerin kolay ve bereketli olsun.

Ayça Pars

Yaklaşık 2 yıldır Sevda Hanım emlak danışmanlığımızı yapıyor. Bize her zaman güvenilir ve düzgün kiracılar getirdi. Hepsi hakkında araştırma yapıp ondan sonra teklif etti. Bugüne kadar Sevda hanımın getirdiği kiracıların hiçbiriyle hiçbir sorun yaşamadık. Hep ödemelerimizi tam zamanında aldık, çıkan kiracılardan evimizi tertemiz teslim aldık. Kiracı arama süreçlerinde hep düzenli ve açıklayıcı bilgiler verdi. Ayrıca kendisi çok kibar ve saygılı bir hanımefendi. Herkese tavsiye ederim.

M*******

Zeynep hanım istediğimiz evin gösterme sürecinden önce her şeye şeffaf bir anlattı işinde profesyonel yardımlarına ayrıca teşekkür ederiz..

Ş*******

İşlemler esnasında çok hızlı ve nazik olduğunuz için teşekkür ederiz.

R*******

Sn Zeynep Tahir Yeni bir kiracı bulmak için anlaştığımız dairemin gerek önceki kiracının tahliyesi sırasındaki titiz gözlem ve çabalarınız gerek ise yeni kiracı konusunda yaptığınız ayrıntılı ve titiz çalışma dolayısıyla emekleriniz için çok teşekkür ederim Sağlıklı iyi günler dilerim

U*******

Kiralama sürecinde yardımlarından dolayı teşekkürler.

Ahmet Akan

Kendisi ile çalışmaktan son derece memnunuz. Her şey için çok çok teşekkür ederiz

Aylin Şeker

ÇİZGİNİZİN, CİDDİYETİNİZİN, DÜRÜSTLÜĞÜNÜZÜN, İLGİNİZİN, ÇALIŞKANLIĞINIZIN, SAMİMİYETİNİZİN VE KALİTENİZİN HİÇ BOZULMAMASI DİLEĞİMLE. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

R*******

kendisi tamamen bir profesyonel, dairemin satışının başından sonuna kadar üst düzey çalışma; kendisini bu konuda tebrik etmek istiyorum, sizde herhangi bir emlak işiniz var ise uğur bey tam size göre birisi

Fikret Usluoğlu

Haziran 2021 yılında İstanbul Eyüpsultan'daki evimizi sattık. Hataya yerleştiğim için evimi nasıl satarım diye baya düşündüm. En sonunda Remax 'tan Duran Bey le görüştük. kısa süre sonunda evimizi sattık. Duran Bey'in bu süreçte inanılmaz derecede yardımı oldu. ilk zamanlarda biraz endişeliydim ama süreç geliştikçe iyi ki Remax la anlaşma yapmışım dedim. Herkes gönül rahatlığıyla ev alım veya satımını bu şirket aracılığıyla yapabilir. tekrarda Duran Bey'e ilgi ve yardımları için teşekkür ediyorum.

Ümit Sayın

Berkay beyle çalışmaktan çok memnun kaldım.Kendisine başarılar dilerim.

Damla Gökçe

Aradığım andan itibaren disipilinli ve profyesönel çalışan bir danışmanla karşılaştım aldığım hizmetten memnun kaldım teşekkürler

Yusuf Bölen

Dairemizin kiralanması için Zeynep hanımla irtibata geçtik. Kendisini tercih ettiğimiz için çok şanslıyız. Kiralama konusunda özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Samuel Obıler Amankwe

ı appreciate I will always keep in touch with you Thanks for the service given to me yesterday

Petra A.ş

Aldığım hizmetten dolayı teşekkür ederim.1 günde 2 dairemizi de kiraya verdi. Kendisine başarılar dilerim.

Mehmet Ayar

Teşekkürler hızlı ve sonuç odaklı

Mehmet Kayğusuz

İyi bir arkadaş, iletişimi güzel bir insan. Anlayışlı, işine sadık ve dikkat eden bir arkadaş. Müşteri olarak çok memnun kaldık. Sizinle çalışmaya inşallah devam ederiz. Teşekkürler Uğur Bey...

Aydın Gümüş

İhtiyacıma yönelik daireyi bana kısa sürede temin ettiği için uğur beye çok teşekkür ederim.

Petra Konut A.ş

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Tekrar hizmet almak isterim. Zeynep hanıma kiracı bulma sürecindeki çalışmaları için teşekkür ederim.

Dursun Ekşi

Duran Bey sayesinde bu hafta ev sahibi oldum. Ev alma sürecini çok iyi yönetti. Kulaktan dolma hiç bir bilgi vermedi. Gerekli tüm bilgileri satış öncesi hem kendisi verdi hemde muhattaplar(ev sahibi, site yönetimi ve kiracı) ile görüştürdü. Satış öncesi ve sonrası aklımdaki tüm soruları samimiyetle ve acabaya yer vermeyecek şekilde cevapladı. Kendisi gayet güvenilir ve işinin kesinlikle ehli bir emlakçı. Ev alma işlemimi sorunsuz bir şekilde çözdüğü için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

C*******

Dürüst güvenilir çözüm odaklı. Teşekkürler Duran bey.

Nihat Özden

Yaklaşık 2 yıla yakın ev arıyordum ev fiyatları krediler çok hızlı yükselmeye başladı artık İstanbuldan ev almak iyice zor gibiydi yaklaşık 1 aydın tekrar evlere bakmaya devam etmeye başladım ve sonunda duran beyi tanıdım saolsun çok Emlakcı tanıdım ama hep ben satayım paramı alayım peşindeler duran bey çok sağolsun çok yardımcı oldu be onun sayasinde evim oldu çok teşekkür ederim

S*******

Dairemize çok hızlı kiracı bulduğu için teşekkür ederiz.

Oktay Kiraz

Alikemal bey durşuyla davranışıyla kişiliğiyle harkese güven veren işini severek yapan bilinçli biridir tasfiye ederi benim sımıntılı tapu dürecini başarıyla sonuçlandırdı teşekkür ediyorum

C*******

Uğur Bey başından sonuna ev alım işlemimizi nezaketle ve profesyonelce yönetti. İletişim kanallarını sürekli açık tutması ve konuyla ilgisi bizi çok memnun etti. Her şey için Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz.

Cumali Ozkarlioglu

Emlakçı dediğinizde hep düşünüyoruz nasıl biri güvenilir mi "yanlış bilgi verir mi ev sahibi ile iletişim kurabiliyor mu ..bunlar insani mental olarak yoran şeyler ancak işini iyi yapan profesyonel biri olmak hiç kolay degil ben bunları doğru yapan ilk defa birini gördüm kandirmadan doğru seyleri anlatan iletişim kuvvetli ..duran bey de bunlar mevcut teşekkür ederim sizin gibiler olduğu sürece emlakçı gecinenler sizden ornek alsın

Halil Atıcı

Uğur Bey'e teşekkür eder calismalarinda basarilar dilerim.

Halil Ardıç

Uğur bey' e, 5 ay gibi bir sürede 2 dairemi de sorunsuz bir şekilde sattığı için çok teşekkür ederim.

Eyüp Göktaş

Çalışmamızdan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Mahmut Esat Aykan

Sevda hanım emlakçılığın evi gösterip kontrat imzalatmaktan ibaret olmadığını bize gösterdi. Taşınma gibi stresli bir olayda gerekli koordinasyonu yaptı. Her şey için kendisine teşekkürler

Halit Alparslan

Cemile hanım ile çalışmaktan çok memnunum ileride çalışmayı düşünüyorum tekrardan. Çok teşekkürler.

İbrahim Demir

Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Kibar, ılımlı, yaklaşımı çok güzel. Teşekkür ederim

Nilüfer Bakış

Nilgün hanım ne yalan söyliyim evi satmak için size başvurduğumuzda çok uzun zamanda satılacağını düşünüp baya rahat davranıyorduk. Bebekli bir aile olduğumuz için bize ciddi olmayan alıcıları getirmediniz. Getirdiğiniz aile de zaten aldı. Bizi düzgün insanlarla buluşturdunuz evimizin bu salgında hızlı satılmasına vesile oldunuz ve yeni alacağımız eve bizi bir adım daha yaklaştırdığınız için önce siz Nilgün Koyuncuya sonra da Remax ailesine çok teşekkür ederim.

F*******

İlgisinden alakasından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim..

Faruk Kişmir

Çok memnun kaldık çalışmamızdan. Kendisi çok ilgiliydi. Her zaman ulaşabilmek, iletişimde olmak, sorularımızın cevaplanması konusunda da çok memnunduk

Enes Keçe

Nilgün Hanımdan 1 günde konutu satın aldım. Satıştan hemen 1 gün sonrada kiraya verdi. Re/max ekibine ve Nilgün Hanıma çok teşekkür ederim.

Emre Gegen

Nilgün Hanımdan ev kiraladık. Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Şahin Kocaman

Sevda hanım ilk dükkanımı sizin gibi birinin yardımıyla tutmak beni çok mutlu etti her zaman güler yüzlüydünüz gerek dükkan kiralamada gerek dükkanın tesliminde çok yardımcı oldunuz sizlerle çalışmak sevindirici oldu benim için çok teşekkur ederim

Sefa Bakış

Daha önce evimizi kiralarken size başvurmuştuk. Çok hızlı bir şekilde düzgün insanlara kiralamıştınız. Çok memnun kalmıştık . Bu yüzden satarken de size başvurduk. Pandemi döneminde çokta umutlu değildik açıkçası. Aynı şekilde simdi de ayn evimizi bu kadar hızlı ve sorunsuz sattığınız için çok teşekkür ederiz. Elinize kolunuza ve dilinize sağlık

Ercment Hersekli

Remax Analiz; Sn. Nilgün Koyuncu hanımefendi; İçinden geçtiğimiz zorlu Pandemi sürecinde, kiralık dairem için gösterdiği yakın ilgi ve özverili çalışması ile başka bir şehirden telefon ile işimizi hallettiği için çok teşekkür ederim.

B*******

Duran Bey ile evimizi kiralama sürecinde tanıştık, ilk andan itibaren profesyonel ve kibar duruşu ile bizlere çok yardımcı oldu. Özellikle açık ve güvenilir iletişim becerisi sayesinde aklımızda soru işareti kalmadan ve haklarımızın korunduğundan emin olarak süreci tamamladık. Kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı tekrardan teşekkürlerimi iletmek isterim.

Nurşen Çelik

Danışmanımız Sevda hanım mülkümün kiralama sürecini cok iyi yönetmistir. Bize gelen talepleri şeffaf bir şekilde iletmiş ve kiralama sürecini bizim seçtiğimiz kiraci ile gerçekleştirmistir.

H*******

Benim Duran beyle ikinci çalışmam ilk kiralık dairemi istediğim fiyata 3 günde vermişti.Profosyonelliğine ve iş bitiriciliğine hayran kalmıştım. Bu sefer yetkiyi verdiğimin ertesi günü sözleşmeyi imzaladım. Sanırım bundan sonra yetki sözleşmesini almaya müşteriyle beraber gelecek :) Şaka bir yana sektörde bu kadar düzgün ve dürüst çalışıp iki tarafın da haklarını koruyarak hızlı bir şekilde işlem kapama yapan bir danışman tanıdığım için çok mutluyum. Duran bey emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim

Sinan Tekin

Ali Kemal beye emekleri için çok teşekkürler, gayrimenkul yatırım danışmanı olarak çok başarılı ve kaliteli hizmet ve vizyon sahibidir.

Şafak Türkoğlu

Klasik emlakçı profili beklerken karşıma tam bir profesyonel gayrımenkul danışmanı çıktı. İşinde uzman bir beyefendi. Güven veren bir duruşu var. Gönül rahatlığı ile danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çoşkun Kuşçu

Profesyonel çalışmasıyla işlemimizi kısa zamanda sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

S*******

Tekrar ticari mülkümüzü kiraladığı için teşekkürler.

Mehme Başköy

Cemile hanıma çok teşekkür ederim bizi doğru bilgilendirdiği için. Bizi yanlış bir yatırım yapmaktan kurtardı. Tekrardan çalışmak dileğiyle..

Mehmet Güneş

Cemile hanımla yaptığımız çalışmadan memnun kaldım. Müşterileriyle iletişimi çok güzel..

Ahmet Eroğlu

hakan beyle kardeşlerimin vasıtası ile tanıştım ve dairemin kiralanması ile ilgili kendisine göstermiş olduğu özverili çalışmalarından ve hemen kiralamasını gerçekleştirdiği için teşekkür ederim.

Tuğba Küçük

İşini hakkıyla yapan, güvenilir insana denk gelebilmek çok önemlidir, Bayram bey buna en iyi örnek gösterilecek insanlardan, yolu hep açık olması dileğiyle..

Soner Toptaş

hakan beye evi kiralama sürecindeki yardımlarından dolayı teşekkür ederim .

Fatih Şahin

6 aydır büyük bahçeli bir villa arayışındaydım bir türlü istediğim özellikte bir yer bulamadım 3 hafta önce duran bey e konuyu devrettim ve gece gündüz ozverili şekilde arastirma yaparak tam istediğimiz gibi mülk buldu. satıcı ile anlaşmamızdan itibaren tapunun devrine kadar her türlü konuda ilgi alaka gösterdiği ve pürüzsüz bir mülk alımı yapabildiğimiz için kendisine ayrica teşekkür ederim

S*******

Profesyonel yaklaşımı ve şeffaflığı ile evimin satış sürecini pürüzsüz bir şekilde ilerletti. Desteklerinden ötürü tekrar teşekkürler

Ayben Kokum

Gaziosmanpaşa'daki ofisin kiralanması konusunda göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim.Tekrar sizinle işbirliği yapacağımız zamana kadar iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.

Seher Araz

hakan bey'e çok teşekkür ederim evimi kısa bir süre içesinde kiraya verdi ve başarılarının devamını dilerim.

D*******

kiralık daire daire arayışım ile ilgili evi istediğim bölgede bana bulduğu için hakan bey'e teşekkür ederim.

Mustafa Sezer

Duran beye her şey için çok teşekkür ederiz. İşinde son derecede başarılı ve hızlı.

Sevda Çoban

son bir aydır istisnasız her gün ev bakıyorum aradığım emlakçıların bir çoğu telefonda ilgisiz konuşup ev hakkında doğru düzgün bilgi vermezken, şuanda tutmuş bulunduğum daire için hakan bey ile iletişime geçtiğim ilk adan itibaren çok ilgili her konuda yardımcı oluyor telefonla bilgi almak istediğimiz zaman gayet güler yüzlü bizi yönlendirmesi evi tutmam da ki en büyük sebep hakan beyin tutumu ve davranışları için ailem ve ben hakan beye çok teşekkür ederiz tekrardan .

Seher Araz

hakan bey'e çok teşekkür ederim evimi kısa bir süre içerisinde kiralamasını gerçekleştirdiği için başarılarının devamını dilerim.

Petra Konut A.ş

3 Yıl önce Zeynep Hanımla çalışmaya başlamıştım.Çok memnunu kaldım.Tekrar kendisiyle çalışmakla doğru seçim yaptıma inanıyorum.

G*******

Çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum. 1 yıldan beri işyerimiz boş durumdaydı, pandemi şartlarından dolayı. Sinan Yaman Bey çok kısa bir sürede bizi çok sevindirdi, çok düzgün insanlarla bizi karşılaştırdı, insan olarak da çok iyi bir insan, kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Zafer Biryılmaz

Ev satışında Duran Bey ile çalıştığım için çok memnun kaldım. Kendisi çok profesyonel olarak çalışıyor. Durumu bütün açıklığı ile bana anlattığı için satış çabuk sonuçlandı. Herşey için teşekkür ederim.

Atakan Sava

Höşgörü ve Disiplinli biri.Çevremdeki tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Değer Tasarruf İdari İşler Müdürü Eyüp Uçar

Değer Tasarruf olarak Gaziosmanpaşa şubemizin kurulmasında Sinan Yaman Bey ile çalıştık, sizlere de tavsiye ederiz.

Turgay Arslan

Sayın Duran Bey aracılığıyla kiraya vermiş olduğumuz evimize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Hakan Hüseyin Muyan

hakan şenavcı bey'e evin anlaşma sürecimizden evin alım işlemine kadar ki süreçte bana göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımlarından dolayı kendisini ve remax analiz ailesine çok teşekkür ederim.

Emrah Bilir

Çok memnunum.. Gayet iyi ve profesyonel çalışıyor. Samimi ve ilgili. Çok teşekkürler.

Özden Özpınar

Hakan Bey işinde uzman ve profesyonel yaklaşımı sayesinde evimi çok kısa bir süre içersinde kiraya verdi kendisine teşekkür ederim.

İlknur Göknar

Hakan Bey evi kiralama süremizde bize göstermiş olduğu ilgi alakasindan dolayı kendisene işinde başarilar dilerim.

Güngör Adak

YARDIMCI OLDUĞU BİR KİRALAMA İŞLEMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLAMIŞ BULUNUYOR..İŞ HARİCİNDE DÜRÜST KİŞİLİĞİ TATLI VE İKNA EDİCİ GÖRÜŞ VE KONUŞMALARI İLE BENDE ÇOK MÜSBET BİR İNTİBA YARATMIŞTIR..ÖZETLE İYİ BİR İŞ İNSANI TANIMIŞ OLDUM..BUNDAN SONRAKİ İŞLERİNDE VE HAYATININ İŞ DIŞINDAKİ BÖLÜMÜNDE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM..GÜNGÖR ADAK

Merve Top

Cemile Hanımın hizmetinden memnun kaldık.

Ali Doğan

Duran Bey vasıtasıyla ev kiraladım. Duran bey konuştuğumuz ilk andan itibaren cok yardımcı oldu.Ev kiralama için randevu verdiği saatte oradaydı.Ve cok samimi konuşması vardi.Ev tutmamızda bize cok yardim etti . Cok kibar ve narin bir kişilikte birisi.

Serhat Tice

evimizin pazarlamasından satış sürecine kadar zaman süresince bize göstermiş olduğu özverili çalışmalarından ötürü hakan beye çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

S*******

Uzun zamandır böyle bir yatırım yapmak istiyordum, Sinan Beyle tanışmamız da bu vesileyle oldu. Hem satış sürecinde hem de daha sonra kiralama sürecinde çok faydalı bilgiler kendisinden etkileşim içinde öğrendik. Çok kısa bir sürede de hem satın alma işlemini tamamladık, hem de beklentimizin de üzerinde bir kiralama bedeli ile kiraya verdik, Sinan Beye çok teşekkür ediyorum. "Profesyonel Emlak Hizmetinin" ne kadar önemli ve gerekli olduğuna ilk defa ben de inandım, herkese de çok tavsiye ediyorum, teşekkür ediyorum.

Nişancı Yapı Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

İşyerimizin satışını gerçekleştirdiği için çok memnun kaldık, zaten güzel bir dostluğumuz ve hukukumuz vardı, onu pekiştirdik. Dostluğun ticarete yansıması bu hususlarda çok kıymetli oluyor. Güzel ve başarılı bir sonuç elde ettik. Siz güzel bir söz verdiniz ve işyerimizin satışını gerçekleştirerek bu sözünüzü tutmuş oldunuz, biz de mutlu olduk. Rabbim sizin de bu işlerden daha fazla verim elde etmenizi ve başarı sağlamanızı nasip etsin. Yeni projelerde görüşmek üzere.

Ahmet Akay

Duran beyle yeni projemiz vesilesiyle tanıştık yeni işyerimizi onun sayesinde kurduk ona sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz işyerini ilk gördükten itabaren en sona kadar çevre sorunları vs hepsini en ince ayrıntısına kadar hepsiyle ilgilendi bütün sorunlarımızı tek tek halleti

Yunus Emre Ersoy

Duran Bey ile babamın iş yerini kiralaması için görüşme gerçekleştirdik. Kendisi son derece titiz bir şekilde dükkanımız ile ilgili çalışmalarını yaptı ve ilk günden iş yerimizi kiraya verene kadar aynı ilgi ile devam etti. Bugün itibari ile iş yerimizi kiraya vermiş bulunmaktayız. Bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyor, meslek hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

Murat Kıvrak

Gerçekten bu işi dürüstçe ve profesyonelce Yapıyorlar kendilerine çok teşekkür ediyorum...

G*******

Duran Beyle birlikte gayrimenkul danismanlik hizmetine bakis acim degisti. Gercekten profesyonel bir hizmet aldiginizi ve sizin cikarlarinizi korudugunu hissediyorsunuz. Ev satis surecinde hic birseye karismadim. Herseyi yerime halletti ve surec cok hizli bir sekilde tamamlandi. Kendisine tesekkur ediyorum. Umarim guzel projelerde tekrar birlikte calisiriz.

Kıvılcım Atakay

Sehir dışına taşıdığımızdan ve sureci birebir takip edemeyeceğimizden evimizin kiraya verilmesi için profesyonel yaklaşım sergileyeceği ve güvenilir olduğunu bildiğimiz remax ile irtibata geçerek Duran bey ile de bu vesileyle tanışmış olduk. Evimizin fotoğraflarını cekip gerekli bilgileri aktardıktan 1-2 saat içind ev icin 5, 6 tane müşteri bularak bizleri geri aradı:) ve 1, 2 saat icinde evi güvenilir bir kiracıya kiralamış olduk. Hem ev sahibi hem kiracı açısından istekleri anlayıp, hızlıca aksiyon aldığı ve destekleri için tekrardan teşekkürle

Erkan Özen

Duran Bey işinde gayet profesyonel dürüst, başarılı evin satışında olsun, kiralanmasında olsun, sorumsuz bir şekilde sonuçlandı. Duran bey sizlere mesleki hayatınızda başarılar dilerim.Yolunuz açık olsun.TEŞEKKÜRLER#

Murat İrikmen

hakan beye teşekkür ederim aradığımız evi çok kısa bir süre içerisinde bize buldu.

Ark Ağız Ve Diş Sağlığı Ticaret Ltd. Şti.

Çok teşekkür ederiz Sinan Yaman'a, kendisi bizimle çok ilgilendi, bu süreci çok hızlı bir şekilde atlattık, çok güzel bir işyeri bulmamızı sağladı. En yakın zamanda Diş Kliniğimize herkesi bekliyoruz, kısa bir süre içinde hizmetinizde olacağız. Tekrardan Sinan Yaman Beye çok teşekkür ederiz desteği ve ilgisinden dolayı.

Yusuf Araz

remax analiz hakan beyle çalışmakla çok memnunum dairemi çok kısa bir süre zarfında kiraya verdi başarılarının devamını dilerim.

Voda Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Kurumsal bir firmayı istediğimiz şartlarda 1 ay gibi kısa bir sürede bulduğu için şirketimiz adına teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Nesrin Efendiler

İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Mustafa Altıntaş

Güleryüzlü profesyonel hizmet için teşekkürler.

Recep Demir

7 aydır boş olan işyerimin kiralanmasını sağlayan Sinan Beye teşekkür ederim. Hayırlı olsun diyelim, Sinan Beyden memnunum. Sinan Bey sözünde durdu çok düzgün bir arkadaşımız, çalışılması için herkese tavsiye ederim.

Bereket Kuruyemiş Bülent Açıkgöz

Sinan Beye çok teşekkür ediyorum, sadece 1 kere bize işyerini gösterdi, 2.görüşmemizde mülk sahibi ile bizi görüştürdü ve bizi uzlaştırdı. İş bitirici bir danışman ile çalıştığımız için çok memnunuz teşekkür ederiz.

Şevval Mutlu

Duran beyin, İlgi ve alakasından bizleri memnun ederek, detaylı bilgi ve hizmetinden teşekkürlerimi sunar mesleki başarısının devamını dilerim

Suat Ateş

Uğur beye, uzun zamandır aradığım daireyi kısa zamanda bulduğu için çok teşekkür ederim.

Yusuf Araz

hakan beyle uzun zamandır tanışırım, işinin ehli profesyonel bir gayri menkul danışmanıdır dairemi çok kısa bir sürede kiraya verdiği için kendisine teşekkür ederim. İşinde başarılarının devamını dilerim.

Tayfur Şirin

Dairemi hiç vakit kaybetmeden ve istediğim kişilere kiraladı. Emeklerinden dolayı Uğur beye çok teşekkür ederim.

Mustafa Yakışırboy

hakan bey aradığımız özellikteki evi bize bulduğu ve kiralama sürecinin başından sonuna kadar bizle ilgilendiği için kendisine teşekkür eder işinde başarılar dilerim.

Ergül Duman

Cemile hanımdan çok memnunum. Kendisiyle çalışmaktan ve tanışmaktan çok memnun olduk

Nuray Zorba

İşini iyi bilen sonuna kadar güvenebileceğiniz bi beyefendi Duran bey çok şükür ki o şanslılardanım hiç yormadı satış bitmesine rağmen herşeyle bizzat ilğilendi tek kelime ile kesinlikle tavsiye ederim Duran bey varsa hallolur işler

Orhan Durel

İşyerimin fiyatının belirlenmesi için bana yardımcı olmasını istedim, ilgilendi. Gösterdiği ilgi ve alaka memnun edicidir. Tavsiye ederim, çalışılabilir, kişiliklidir.

Ercan Kamışoğlu

Güven veren profesyonel yorumları için teşekkürler. Konuya hakimiyeti çok iyi teşekkür ederim.

Murat Eski

daha önce evimi başka emlakcılara verdim pek verim alamadım, Remax hakan şenavcı ile çalışmaya başladığım andan itibaren bir hafta gibi kısa bir sürede evimi kiraya verdiği için kendisine teşekkür ederim.

Furkan Ege

hakan bey işinde çok başarılı bir gayrimenkıul danışmanı bize tutacağımız ev ile ilgili işlemin başından sonuna kadar yardımcı olduğundan kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Tuncay Yüksel

Kiralama sürecimizde kendisinin verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Taciser Hanım...

Hüseyin Öz

Çok nazik ve ilgiliydi teşekkür ederim.

Şerife Özkapan

İlgi ve alakası için Zeynep Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Barış Kılıç

Zeynep Hanımın çalışması dolu, profesyonellik ve destekleri için sonsuz teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

İlhan Kuş

İşyerini gelip gördük, ilgi ve alaka için teşekkür ederim

Erhan Ant

Bayram Bey ’ in samimiyeti, sabrı, işin sonucu ne olur olmazına bakmadan özveri ile çalışmasına teşekkür ediyorum. Sayesinde hiç tahmin etmediğim sürede talebimiz sonuçlandı..İyi ki kendisini tanımışız.Başarılar diliyorum..

Vehbi Bayraktar

İş yerimizin satılması için görüştük, bilgi edindik, kendilerinin mükemmel bir kişiliği var.

Sedat Kanber

İşyerimizin değerlendirilmesi için Sinan beyle görüştük. Profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederim.

Murat Gül

Yardımları ve iyi niyeti için Taciser Hanıma tekrar teşekkür ederim. Ev tutma aşamasında bana bir emlakçı gibi değil, bir arkadaş gibi yaklaşımda bulundu ve elinden gelen bütün yardımı yaptı, Sevgiler

Kurtay Özerkan

SİNAN BEY, İŞYERİ İHTİYACIMIZ KONUSUNDA GEREK KİRA, GEREKSE ALIM-SATIM AÇISINDAN BİZİ GAYET İYİ BİLGİLENDİRDİ VE YÖNLENDİRDİ. İRTİBATIMIZ DEVAM EDECEK.

Can Vural

Gerçekten güler yüzlü, nazik ve yardımsever. Ev bulma aşamasını bizim için çok kolaylaştırdı. Başarılar.

Süleyman Erbak

Sinan Bey gayet güler yüzlü ilgili, alakalı, bundan dolayı teşekkür ederiz vaktini ayırdığı için.

Timur Mevlüt Akdoğan

İlgilendiğimiz işyeri ile ilgili gerekli açıklamaları yapmış ve yardımcı olmuştur.

Kemal Arslan

Yeni mağaza arayışımızda tanıştık, görüştük, ilginizden dolayı teşekkürler.

Yalçın Özer

Sürecin en başından sonuna kadar sunduğu kurumsal hizmetinden ötürü Taciser Hanıma çok teşekkür ederiz.

Nazlı Taş

Hizmetten gayet memnun kaldık. Müşteri ilişkileri başarılı idi. İletişim memnuniyet vericiydi. İşlem takibi ve raporlamadan memnun kaldık. Başka bir gayrimenkul alışverişimde elbette tekrar çalışırım. Taciser Hanımın hizmetine 5 üzerinden 5 puan veriyorum. Kendisi kiralama sonrası dahi yardımlarına devam etti. Teşekkür ediyorum.

Veysel Ertaş

Kiralama sürecindeki titiz çalışmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Kuş

Çalışmalarından çok memnun kaldık, bundan sonra tüm emlak işlerimizde kendisinden yardım alacağız. Artık bizimde bir emlak danışmanımız var. Çok teşekkürler

Aynur Mehmet

İşinde uzman, insan ilişkilerinde başarılı çok güzel enerjisi olan biri, kendisiyle 2 yıl önce tanışmıştık. Bundan sonraki emlak danışmanımız kesinlikle Taciser Hanım. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Seçil Kiran

Elinize sağlık, teşekkürler hızlı ve harika hizmetiniz için.

Anna Mohnatseva

Feriha is amazing with her passion bring you whatever you wish. I made online purchase with her from Estonia and during each step I trusted her fully, without any doubt. She knew what I needed and offered best options. Strongly recommend Remax and Feriha!

Valid İsmail

BAYRAM beyle yapmış olduğumuz işten çok memnun kaldık.ıValid smail.

Barış Kösedağı

Harika bir insan, çok iyi bir çalışma. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Emeği için teşekkürler.

Eyüp Özarslan

Herşey için Nilgün hanıma teşekkür ediyorum.Çok profesyonel ve çözüm odaklı bir danışman artık Re/maxten başka bir firma tercih etmem.

Leman Gümüşhan

Çok memnunum.. Gayet iyi ve profesyonel çalışıyor. Samimi ve ilgili. Çok teşekkürler.

Muhammet Emrah Akkafa

hakan beye çok teşekkür ederim bir hafta gibi bir süre de evimi kiraya verdiği için başarılarının devamını dilerim.

Belgin Yamanoğlu

hakan beye kiralık daire arayışımızda bize kiralama işleminin başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi alaka ve bilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Gökhan Bayık

Sevda Hanım merhaba, geçtiğimiz hafta dükkanımızın satışını gerçekleştirdik. Hem satış işlemleri sırasında hem de pazarlama sürecinde gösterdiğiniz destek ve özveri için çok teşekkür ederiz. Bol kazançlı işler dilerim.

Muhammet Efe

Işını ıyı bılen durust profesyonel bırıdır Duranbey hızmetınden çok memnun kaldık her keze tavsıye edıyorum ve kendısınede teşekkür ediyorum

Taner Karakulak

Duran bey tartışmasiz şu ana kadar çalıştıgim en titiz ve en profesyonel gayrimenkul danışmanıdır kensinlikle gozum kapali tavsiye ederim.

Sevgi Birgöz

hakan beye çok teşekkür ederiz aradığımız kiralık daireyi bize çok kısa bir zamanda buldu.

Büşra Ünver

hakan beyle tanıştığımıza çok memnun kaldık evin satış işlemleri en başından ve tapu süreci bitene kadar herşey ile ilgilendi ve bize sadece tapuda imza atmak kaldı her şey için teşekkürler. Hakan şenavcı beyle ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Yıldırım İdiğ

hakan şenavcı ile yıllardan beri çalışırım evimi kısa bir zaman içerisinde kiraya verdiği için teşekkür ederim.

Sinan Arslan

hakan bey oldukça profesyonel yaklaşımı ve işinin takibi çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı, kendisi evimin satışı ile ilgilendi ve bir ay gibi kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi kendisi ile çalışmanızı tavsiye ederim.teşekkürler remax analiz hakan şenavcı

Kadir Bilgili

Evimi kısa bir sürede sattığı için, uğur bey e çok teşekkür ederim.

Faruk Akdoğan

Çok teşekkür ediyorum uğur Özbek beye ilgisinden dolayı çok memnun kaldım.

Nigar Altın

Mülkün satış sürecinde çok yardımcı oldu, başarılı, çalışkan ve insan ilişkilerinde iyi bir danışmandır.

Mehmet Karakaş

Ahmet bey 'in bilgi birikimi ve işine olan saygısından dolayı kutluyorum. Beni daire sahibi yapmakta çok yardımı oldu.kendi adıma ben kendisinden memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Yüreği güzel insan (Ahmet Sezer)

Mükremin Altınbay

İşini gayet iyi yapan Taciser Hanım gayrimenkul konularında her zaman yardımcı olmaktadır. Çalışmalarında başarılar dilerim..

Özcan Şener

Taciser Hanımın işine göstermiş olduğu ilgi, ciddiyet ve tecrübesi ile dairemizin bir hafta gibi kısa sürede satışı gerçekleşti. Kendisine tekrar teşekkür eder, başarılı bir iş hayatı dilerim.

Salih Cihat

Taciser Hanıma göstermiş olduğu profesyonel hizmet ve gayretlerinden ötürü çok teşekkür ederim. Güler yüzü, yüksek enerjisi ve tecrübesi ile kısa sürede satış işini gerçekleştirdik. Kendisine başarılar dilerim.

Kadriye Ay

Değerli REMAX ailesi, Yıldırım mahallesinde bulunan evimi çok kısa sürede kiralamama yardımcı olan Topçular şubesinden Uğur bey'e çok teşekkür ediyorum.Gerek telefonda, gerekse ofisinizde kibar davranışı, kontrat sonrası yardımcı olması takdire şayandır. Kendisine iş ve özel hayatında başarılar diliyorum. KADRİYE AY

Gökhan Kösemeci

Uğur Beyle iletişim kurduğumuz andan itibaren ilgi ve alakası oldukça iyiydi, kendisi işini severek yapan kibar ve güleryüzlü dürüst bir beyfendi.Yardımlarından ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Mahmut Esat Zengin

Profesyonel bir hizmetle işini en iyi şekilde yapan güvenilir bir kişilik

Sevgi Yılmaz

Tam 3 yıldır ev arıyorum. Bütçeyi denk getirmek, alacağım evin semt, ulaşım vs takip etmek ve tek tek evleri incelemek:) Bu yorucu süreci 1 ay içinde istediğim evi almamla sonuçlandıran Duran Bey' e çok teşekkür ederim. Peki bu kadar bekledikten sonra evi nasıl mı aldım? -Duran Bey'in dürüst ve net davranması takibi Gayrimenkul Danışmanın yürütmesi gerektiğine inandırdı -Satıcı ile sürekli iletişimde kalarak beni de sürekli bilgilendirdi. -Her iki tarafın yanında olarak tapuya kadar işlemlerimizi takip etti ve sonuçlandırdı. Sonsuz Teşekkürler

Nilgün Kuşkonmaz

Bayram Bey size öncelikle çok teşekkür ederim. İşinizi çok iyi yapıyorsunuz. Karşısındaki kişinin istediğini anlayan, iletişim konusunda çok iyi, profesyonel, çok güvenilir bir emlakcısınız. Sizinle daha sonra da çalışmak isterim.

Şenol Şaffak

Gerçekten işini profesyonelce yapan dürüst güvenilir bir gayrimelkul danışmanıdır şahsen ben tanıdığıma çok memnun oldum herkese güvenle tavsiye ederim

Muhammet Nasih Boz

Süreçte bilgilendirme ve raporlama ile hep bizimle iletişim halinde oldu. İşinin takipçisi profesyonel ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı. Çok memnun kaldık.

Emine Ayşe Öztürk

Tüm sorularımıza cevap vererek bizi bilgilendirdi. Alım sürecinde tüm işlemlerde bize yardımcı oldu. Süreci hep takip etti. İyi bir iletişim uzmanı.

Abdullah Akyüz

Son derece yardımcı.elinden gelen desteği ve yardımı yapıyor.realist ve doğru yönlendirmeler sağlıyor.profosyenel ve tecrübeli olduğunu belli ediyor ve sorunlar karşısında yapıcı oluyor.

Sena Yamak

Dairemize, tam istediğimiz gibi bir kiracı bulduğu için Uğur Bey'e çok ama çok teşekkür ederiz.

Cansu Er

Daireyi kiralama aşamasında ki yardımları için uğur beye çok teşekkür ederim.

Venüs Tente Sist3emleri

Danışmanımız güler yüzlü ve çok igili her konuda yardımcı oldu çok memnun kaldık.Herkese tavsiye edeceğiz.

Selin Zeynep Güçlü

kiralık daire arayışımızda hakan beye bize kiralama işleminin başından sonuna kadar ki aşamada göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim.

Sinem Bulut

hakan beyle bir arkadaşımın vasıta ile tanıştım, evimizi çok kısa bir sürede kiraya verdiği için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Haklı

Ahmet beye ilgisinden dolayı cok teşekkür ederiz işi konusunda çok tecrübeli bir insan. bize dogru yatırım secenegi sundugu için tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Günaydın Topçu

İşinde muhteşem başarılı.Saygılı ve dakik.

Yasin Karsavran

Zeynep hanıma ilği alakası için tekeşkkür ederiz.Hizmetinden çok memnun kaldık.Bir daha ki gayrimenkul alım-satım veya kiralamalarda görüşmek dileğiyle.

Esra Kılıç

Taciser Hanım'ın bize vermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldık. İlgili ve sıcak oluşu çok büyük bir artı.

Yasin Emrebaş

Gerçektende bu adam emlakçılığın kitabını yazsa altına imzamı atarım. Öyle bir şahsiyet ki olmazı oldurur. Senin gibi abi tanıdığım için kendimle gurur duyuyorum, abi iyi ki varsın, emlak piyasasında iyi yerlere geleceğine eminim, bence sen gençlere ders verecek nitelikte bir abisin Allah'a emanet ol.

Talip Karatay

Taciser Hanım ile yaklaşık 1 sene önce başka bir ilan ile ilgili görüştük. Çok iyi bir intiba bıraktı, 1 yıl geçmesine rağmen kiraya vermek istediğim mülküm için ilk aklıma gelen kendisiydi. Tekrardan kendisine teşekkürler başarıların devamını dilerim.

Naile Sıtkı

Taciser Hanım'ın sıcak ve güler yüzlü oluşu bizi memnun etti.

Seçil Şener

Cemile hanımla tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun olduk. Çok teşekkürler

Saim Çelik

Cemile hanım çok iyi bir insan. Çok ilgilendi bizimle. Allah razı olsun elinden geleni yaptı, Süreci profesyonellikle yönetti.

Muharrem Elyakut

Ev arayışı içinde umutlarımızın bittiği noktada Duran bey ile bir ilan ile ilgili görüştük ama o ev olmadı.Ne istediğimizi analiz edip nokta atışı bir eve götürdü ve o evde karar kıldık.İşte o dakikadan sonra gerçekten işine saygısı, hakimiyeti, DÜRÜSTLÜĞÜ, profesyonelliği, Banka, kredi, belediye, tapu vb.işlemlerle ilgili tüm aşamalarda bizzat gelip yardım etmesi, bilgilendirmesi, mülk sahibi ile ilişkilerde orta yolu bulması, herşeyi en baştan anlatması bizi ev sahibi yaptı ve bir abi kazandırdı. Çok teşekkürler canım abim, Allah razı olsun.

Sefa Bakış

Kesinlikle çok memnun kaldığımız bir çalışma oldu. Bir daha çalışmak isterim. Kiralanan evimizin satışını da kendisiyle yapmak istiyoruz. Çok teşekkürler.

Selma Kaşıkçı

Emlak sektörunde işini ciddiye alıp düzgün çalışan bulmak zor .Ali bey bu konuda güven veren ve profesyonelce sorunlari çözen yapısiyla farklilaşıyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Cihan Çep

Ahmet bey ile 6 ay icerisinde 2. Kez çalışma fırsatı bulduk. Kendisinin tecrübesi, sakinliği ve bilgi birikimi sayesinde bu sefer de sorunsuz olarak alisverimizi tamamladık. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Gürhan Sayar

Cemile hanım çözüm odaklı çalışarak bizi çok memnun etti. Her konuda aklımızda ki soru işaretlerini giderdi. İlgisine çok teşekkür ederim. Nice işlerde beraber çalışmak dileğiyle.

Fatma Turgut

Ali Kemal beyle Rami’deki evimizi kiralarken denk geldik. Gerek samimiyeti, gerek iki tarafında hakkını göz etmesi konusunda kendisinden çok memnunuz.

Senanur Ayhan

İşinde iyi, yardımcı ve güler yüzlü bir insan, kendisini bir emlakçı olarak değilde bir abi olarak gördüm. Herkese içim rahat bir şekilde tavsiye ederim.

Eda Yağmur Oybak

Zeynep Hanım'ın güler yüzlü ve kibar tavrı bizi çok memnun etti ilgisine ve iş takibinden dolayı herkese tavsiye ederim.

Saadet Arslankılıç

Sistemli ve programlı bir çalışmayla kısa zamanda evime kiracı bulup işlemleri sorunsuzca halleden Gayrimenkul danışmanınız Zeynep Tahir'e çok teşekkürler. Bu çalışmada 1ile 5 puan arasında 5 puanı gönül rahatlığıyla hak etmektedir. Kendisine diğer çalışmalarında başarılar dilerim.

Ercan Eriş

Ali kemal bey gerçekten dürüst bir insan.emlek sektöründe böyle bir insan tanımak gerçekten büyük bir avantaj bundan sonraki emlek işlerimde ilk referansim kendisi olacak hiterpak plastik.

Bilal Mirboğa

işinde uzman bir arkadaşla çalıştığımız için ve kısa bir sürede evi tutmamıza yardımcı olduğundan kendisine teşekkür ederim.

Yıldırım İdiğ

hakan bey, uzun yıllardan beri benim gayri menkul danışmanlığımı yapıyor kendisi ile çalışmaktan çok memnunum, evimi çok kısa bir süre içerisinde kiraya verdiği için başarılarının devamını dilerim.

Candemir Çimen

Mülkümüzü kısa sürede istediğimiz fiyata sattı, ilgisinden dolayı Bayram beye teşekkür ederim.

Mevlüt Koç

Bayram beye bize güzel yer bulduğu için teşekkür ederiz.

Samet Pulatkan

Kiralama sürecinde Taciser Hanım çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim..

Ayhan Vural

Yıllardır ticari mülkümüzün kiralama işini yapmaktadır. Çok kısa bir sürede yine kiraladı. Kendisi ile çalışmaya devam ediyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Engin Arıcı

Kiralama sürecinde Taciser Hanımın ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederim. Etrafımdaki insanlara da kendisini tavsiye edeceğim..

Mustafa Güneş

Cemile hanım çok yardımcı oldu. Her şey yolunda gitti. Teşekkürler..

Celal Harputoğlu

Cemile hanımın satış süreci boyunca gösterdiği ilgi alaka ve gayreti için kendisine teşekkür ederim.

İsa Araz

hakan beyle uzun zamandan beri beraber çalışıyorum, çok kısa bir zaman içerisinde kiralamasını yaptığı için kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ayşe Ulucan

Cemile hanım süreçle ilgili çok yardımcı oldu, elinden gelenin en iyisini yaptı. Satıcı ve alıcı arasındaki dengeyi çok iyi sağladı. Tüm süreçlerin takibini bizzat kendisi yaptı. İmzadan tutun tapunun teslimine kadar her an bizimle ilgilendi. Gayet memnun olduk aldığımız hizmetten, çok başarılı bir süreçti. Tekrardan teşekkürler.

Mustafa Arzuoğlu

ilk ev kiralama deneyimimde remax firması ve gayri menul danışmanı hakan beyle yaptığım görüşmeler neticesinde şeffaf ve güven vermesi doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum aradığım evi bulma konusunda bana yardımcı olduğu için hakan beye teşekkür ederim.

Mehmet Razak

hakan beye çok teşekkür ederim evi kiralama sürecinden son aşamasına kadar göstermiş olduğu ilgi alakadan çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim.

Selver Kıroğlu

Cemile hanım bizim satışımızı çok kısa ve olumlu bir şekilde çalışmasını yapıp her iki tarafta memnun kalacak şekilde satış işlemini başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler. Başka bir satışımızı da kendisi ile gerçekleştirmeyi çok isterim. Çok çok teşekkürler.

Semra Yavşan

Emlak piyasasında iş ahlakına sahip müşteri memnuniyetine önem veren güvenilir

Nurhan Bektüre

İşlerimiz çok çabuk halledildi. Çok teşekkürler

Mesut Erdem

Çok işte beraber çalıştık, umarım daha da beraber çalışırız. Çok başarılı buluyorum, teşekkürler

Mesut Erdem

Gayet samimi profesyonel aileden biri gibi oldu.Memuniyetle herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.

Emel Erol

Çok ilgili, çok güler yüzlüydü. Tüm işleri kolaylaştırdı bizim için. 10 /10 bir iş çıkardı

Kemal Kerem Tuncer

Birçok kişi ile birçok iş yaptık fakat Cemile hanım kadar profesyonel, güler yüzlü biriyle çalışmamıştım. Hem alıcı hem satıcı için objektif ve profesyonel bir çalışma oldu. Teşekkürler..

Erol Akan

Çok memnun kaldım. Sözünün eri biri. Ne söz verdiyse, ne dedi ise gerçekleştirdi. Gayrimenkul işlerimde kendisiyle tekrar çalışacağım

Erkan Öztürk

Duran beyden ve Remax tan çok memnun kaldım. Kurumsal firma oldukları için Remax o seçtim. Velayetimi verip gönül rahatlığıyla Eskişehir’e gittim ve satış sürecini çok sağlıklı bir iletişimle yönetti Duran Bey. Satmak için dürüstlükten haktan hukuktan taviz vermeyen esnaflığından dolayı Duran Bey başta olmak üzere tüm Remax ailesine telekkürlerimi sunarım. Allah yollarını açık etsin

Harun Karagöl

Bayram beyin işini severek ve titizlikle yapması dediklerini harfiyen sorumluluk bilinci ile yerine getirmesi çelişkisiz güven veren insan ilişkileri taktire şayan.İlgi ve alâkanız için çok teşekkür ederim başarılarınızın devamı dilerim.

Hatice Öncel

Bayram bey evimi çok hızlı kiraya verdi çok ilgiliydi. Teşekkürler

Sevil Süt

Göstermiş olduğunuz alaka ve güvenilirliğinize teşekkür ederim.

Zübeyde Acar

Son derece profesyonel karşısındakinin ne istediğini bilen ve ona göre yardımcı olan güvenilir emlak danışmanı.Kendisinden ev satın aldık ve bir gün de evimizi hemen kiraya verdi, portföyü çok geniş. Teşekkürler bayram bey

Feryat Aktas

Gaziosmanpaşa sa satılık bir dükkân vasıtası ile tanıştık sinan bey ile, hoş dükkân olmadı alamadık ama kendisinden daha değerli bilgiler aldık emlak sektörü ile ilgili.teskekkurler

Mehmet Çavdar

Uğur beyin saygın kişiliği ve tecrübesi beni ziyadesiyle memnun etti. Tanıştığım için çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Deniz Oruçlu

Yeni evimizi alırken, tüm ayrıntılar ile ilgilenip, tapu öncesi ve sonrasındaki yardımları için Uğur beye çok teşekkür ederim.

Ercan Genç

Evimi satarken, bana sağladığı çok güzel faydalardan dolayı uğur beye çok teşekkür ederim.

Abdulkadir Akbulut

Bayram bey emlak sektöründe tanıdığım en güvenilir ve en hızlı işlem gerçekleştiren beyefendi.

Ali Erdem Bulut

Çok teşekkür ederim. Mükemmel bir çalışma gerçekleştirdi Uğur bey...

Gürcan Görel

Cemile Hanim yapmis oldugumuz arsa satisimizda gostermis oldugunuz ozverili calismanizdan dolayi cok tesekkur ederiz. Baska calismalarda gorusmek uzere.

Osman Küçük

Herşey için teşekkürler.

Özlem Aytaç

Ali Kemal Bey ile mali müşavir olan bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Geçtiğimiz yıl Berec teki evimizin kiraya verilmesi noktasındaki titizliği, ev sahibi kiracı haklarının karşılıklı gözetilmesi noktasındaki hassasiyeti, çalışkanlığı ve güvenilir yapısı, tecrübesi ile gerçekten takdir uyandırmıştı. Bu sene de Bayrampaşa Pashador 'daki dairemizin kiralanmasına yönelik aynı hassasiyet, titizlik ve sabır ile çalışması sonucu, her iki taraf için de memnuniyetle surec tamamlanmistir. Herkese tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla..

Aydın Şen

hakan şenavcı bey'e çok teşekkür ederim bana çok kısa bir sürede iş yerime yakın bir kiralık daire buldu.

Yıldırım İdiğ

hakan bey'le yaklaşık iki yıldır çalışıyorum kendisi ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım, evimi öok kısa bir süre zarfında kiraya verdiği için kendisine teşekkür ederim.

Ebru Pece

Kısa bir süre önce evimi satmak için müracaat ettiğim emlak danışmanımız Nilgün Hn çok kısa bir sürede canla başla çalışıp evimizi satmamıza yardımcı oldu ve bu süreçte iyi bir dost kazandığımızı düşünüyorum emlak işlerim için her zaman müracaat edebileceğim bir hanım efendi herşey için çok teşekkür ederiz.

Şebnem Hürkal

Gayet samimi içten profesyonel ve aileden biri gibi oldu.Bu kiralama sürecinde gerektiğinde memnuniyetle tavsiye edebilirim.Herşey için çok teşekkür ederim.

Turgay Arslan

Ev alım sürecinde her konuda yardımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Turgay Arıcı

Doğru fiyatlı bir yer alabilmemiz için çok yardımcı oldu. Çok bilgili ve iletişim uzmanı bir kişi.

Cuma Bilgin

BİR HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE İŞLEMİ SATIŞA ÇEVİRDİ. TECRÜBE VE BİLGİ SAHİBİ BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Aycan Malkoç

Güler yüzünüzden dolayı teşekkür ederiz.

Emre Başaran

Taciser Hanım emeğinize sağlık, kısa zamanda düzgün bir kiracı buldunuz evimize, sizle çalışınca gözümüz hiç arkada kalmıyor :)

Rıdvan Öztürk

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler, bol kazançlı işler dilerim...

Mali Müşavir Sıtkı Celep

Bayram KABAKBAŞ Bey sayesinde aradığım kiracıyı çok hızlı bir şekilde bulmuş oldum. Göstermiş olduğunuz yakın ilgi için çok teşekkür ederim.

Seda Tekirdağ

Çok sıkıntılı olan satış sürecini çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.ilişkileri çok iyi yönetiyor.

Erhan Çapal

Çok hissedarlı bu mülkü etkili iletişimi sayesinde kolayca alabilmemizi sağladı.Çok başarılı.

Neslihan Görmüş

İşiyle ilgili her konuda bilgili, tüm sorularımıza cevap verebilen uzman ve işinin takiçipçisi.

Erkan Kalkavan

Her problemi bilgisi sayesinde kolayca çözdü.Ve işlemi gerçekleştirdi.İşinde uzman biri

Fatih Elagöz

Ticari dükkanın kiralanmasında ve hızlı sonuçladırılmasından teşekkürler

Sevil Hamzaoğlu

Ticari dükkanımızı 2 kez ve kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiği için teşekkürler.

Zuhal Genelioğlu

Cemile hanım, Sizinle konuştuğumuz günden itibaren nazik ve güven verici yaklaşımınız, her koşulda her saatte size ulaşabilmemiz ve her türlü problemi müthiş bir profösyönellikle çözme yeteneğiniz sayesinde satışımız çabucak yapıldı. Çok çok teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa Kozan

Bayram Bey, Arsa alımım konusunda ki özverili çalışmalarınız, konuya hakim olmanız ve samimi davranışlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sizin gibi değerli insanları ticaretin her sektöründe görmek isteriz.

Zeynep Kutmangil

Cemile hanım gösterdiğiniz ilgiden çok memnun kaldım her şey çok yolunda gitti her zaman sizinle çalışmak isterim her şey için teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.

Baha Şerbetçi

Nilgün hanım sizinle çalışmaktan memnun kaldık.İyi çalışmalar Bol şanslar.

Faik Melih

Taciser Hanım satış sürecinin en başından sonuna kadar harika hizmet sundu..Kendisinden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Arzu Kapdan

Tek kelime ile HARİKA... Evimizi satın alma sürecinde Taciser Hanım'ın sunduğu profesyonel hizmetten aşırı memnun kaldık, her halimizden belliydi çok teşekkür ederiz..

Gürcan Kaplan

Taciser hanım, özverili ve emlak sektöründeki yenilikçi çalışmalarınızla bize güven aşıladınız. Başarılarınızın daim olmasını diler, teşekkürlerimi sunarım. Sektörünüzdeki yenilikçi çalışmalarınızı zevkle izledim. Çeşitli zamanlarda farklı birçok emlakçılarla çalışma durumum olmuştu. Daha önce yurt dışında gördüğüm pazar analizinin profesyonel olarak Türkiye'de uygulandığını ilk sizde şahit oldum.

Nuray Tuğrul

Taciser Hanım Bakırköy'deki evimizin satışında bize çok fazla yardımcı oldu. Kısa bir süre içerisinde profesyonel bir yol ile satışı gerçekleştirdik. Gün gün adım adım bilgilendirilerek ne yol izleyeceğimize yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Pınar Erdem

Kiralık daire arayışımız vardi. Profesyonel biri ile çalışmak istedik. Taciser hanim ile iletişime geçtik bize çok kısa sürede istediğimiz daireyi buldu. Çok kısa zamanda oldu bunlar. Evimize taşındık. Her konuda titiz ve güler yüzü ile en ufak bir eksiklik ve aksaklık olmadı. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Osman Yüce

Durum ne ise onu ifade eden, abartı söylemlerden kaçınan bir danışmanımız olduğu için çok şanslıyız. Teşekkürler Duran Bey.

Zeki Özkorkmaz

Sizinle çalışmak çok keyifliydi. Ticarette kar da var zarar da. Ama sizin gibi değerli insanlar aracılığıyla ticaret yapmak en büyük kar oldu benim için. Her şey için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Esra Bakılan Şahin

Duran Bey ev alma sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Her sorumuzu büyük bir titizlikle yanıtladı. Tecrübesine ve kendisine çok güvendik.

Mücahid Zahid Şahin