RE/MAX Anı portföyünde 51 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 35 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Anı

Anı yaşa, Anı biriktir ,kaliteyi hisset!!

Hoş geldiniz! Biz, Müşteri Memnuniyetini Öncelik Edinen, Dürüstlük ve Güven Üzerine Kurulu Bir Hizmet Anlayışıyla Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Hizmet Sunmak İçin Buradayız. Her Zaman Daha İyisi İçin Kendimizi Geliştiriyor, Yenilikleri Takip Tdiyoruz. "Anı yaşa, Anı biriktir, Gülümsemeyi Unutmuyoruz " Mottosuyla, Hayatınızdaki Güzel Anları Çoğaltmak İçin çalışıyoruz. Siz de bu Yolculukta Bizimle Birlikte Olmak İsterseniz, Hizmetlerimiz ve Fırsatlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Unutmayın, Hayat Paylaştıkça Güzel!

BROKER´ımız ACP  (Accredited Commercial Professional) ve RE/MAX COLLECTİON  Vb. Sertifikalarına Sahip ve İTO Taşınmaz Gayrimenkul Bilirkişidir. Ofisimiz Donanımlı  Broker´ları ve Tecrübeli Danışmanları İle Üsküdar’ın Gözbebeği Çengelköy’de Hizmet Vermektedir. Bizler ile Tanışmak İsterseniz Ofisimize Kahve İçmeye Bekleriz. 

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


GÜZELTEPE MAH. ZÜBEYDE HANIM CAD. NO: 1 /1, İÇ KAPI NO:3, ÜSKÜDAR/ ISTANBUL
Güzeltepe Mah. / Üsküdar / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


E******* B*******

Sonsuz teşekkürler.

Atilla Mutlu

Mükemmel hizmet veren çabuk dönüşleri olan en önemlisi işini severek yapan bir kardeşimiz başarılarinin devamını dilerim

İrem Kaşif

Verdiği bilgiler ve hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Sbl Gngr

Güvenilir saygılı çok ilgili bir kurum. İşlerini kanunlara uygun güvenli şekilde yapıyorlar. Emlakçılık sektörüne olan önyargımı kırdılar. Artık daha çok güvendiğim bir sektör. Her işlerini ciddiyetle ve prosedürlere uygun yapıyorlar. Biz memnun kaldık..

Ramazan Kutlu

Beylerbeyindeki dairemin kiralanması sürecinde, gerek nezaketi ve gerekse de hassasiyeti sebebiyle Sami Çolak beye teşekkürlerimi arz ediyorum. İşlerinde başarılar diliyorum.

H******* D*******

İsteğim ve ihtiyacım üzerine hızlı bir şekilde satış işlemim halledildi. Makul saatlerde olduğu sürece her an ulaşabildim. Satış işleminden sonra da konuyla alakalı ihtiyacım olduğunda seve seve yardım etmiş harika bir gayrimenkul danışmanı.

L******* K*******

Sami Bey ile daha önce iki kez daha çalışmıştım. Kendisinin deneyiminden üçüncü kez de faydalanma şansı elde etmiş olmaktan son derece memnun olduğumu burada dile getirmek isterim. Özellikle Beylerbeyi Çengelköy hattında yıllardır hizmet veriyor ve tabiri caizse boğaz ondan sorulur. Mesleki tecrübesini, güvenilirliğini ve iş disiplinini ne kadar övsem azdır. Başarılarının devamını diliyorum.

A******* A*******

Merhaba Merve Hanım gibi bir çalışanınız olduğu için çok minnettarım, Merve Hanım başarılı güzel ve sıkılmadan anlamadığım konularda tekrardan anlatıp yardım ettiği için teşekkür ederim. Bu zor süreçlerde ev bulmamıza ve kiralamamızda Merve Hanım çok yardımcı oldu tekrardan teşekkür ederim.

Emir Tülle

Sami Bey ile dairemizin kiraya verilmesi için çalıştık ve gerçekten ilgisinden ve özeninden çok memnun kaldık. İşinde ilkeli ve her detayı sizinle paylaşması en önemlisi, kendisi için meslek profesyoneli diyebilirim. Bulunduğu mevkiye hakim olması bir diğer önemli husus. Sami Bey’e herşey için teşekkürlerimi sunarım.

Fatin Sirkeci

Beylerbeyi'nde kiralık olarak tuttuğumuz dairede şimdiye kadar hiç bir emlakçı arkadaşımızdaki ciddiyetiniz güvenirliğiniz ve gerçek resim ve beyanlarınız bizleri çok mutlu etti evdeki sorunlarda bizlere ev sahibi gibi yakınlığınız çözümleriniz bizler şaşırttığı gibi çok mutlu etti RE/MAX'ı kutluyorum sizin gibi güvenilir partneri olduğu için Sami Bey ben eşim Gülen sizlere çok teşekkür ediyoruz Gülen-Fatin

Esra Beyzadeoğlu

Sami Bey ile oğlumun okulu sebebiyle taşınmak zorunda olunca Beylerbeyi'nde ev kiralamak için yollarımız kesişti. Güzel insanlar çıkar yoluma hep yine öyle oldu. Hem harika bir ev sahibi ile tanıştık hem su gibi bir kiralama süreci geçirdik. Süreç bitti desteği bitmedi her sorumda her konuda kendisini arayıp danışıyorum. Hızla çözüm buluyor sağ olsun. Çünkü buralar ondan soruluyor deyim yerindeyse. Her şey için teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.