RE/MAX Arena portföyünde 249 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 194 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 55 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arena

MÜLKÜNÜZÜ EN İYİ FİYATA PAZARLAMAYA VE BU ARADA YAŞAYABİLECEĞİNİZ RAHATSIZLIKLARI EN AZ DÜZEYE İNDİRMEYE TAMAMEN KARARLI BİR GAYRİMENKUL OFİSİYLE ÇALIŞACAĞINIZA SİZİ TEMİN EDERİZ. BİZCE HER MÜŞTERİ SONSUZA DEK BİZİM MÜŞTERİMİZDİR. BU NEDENLE TEMEL İLKEMİZ GELECEĞE DÖNÜK , GÜVEN VE DOSTLUK TEMELİ OLUŞTURARAK TÜM YAŞAMIMIZ BOYUNCA BİRLİKTE ÇALIŞABİLMEK OLACAKTIR.BU İLKEYLE YOLA ÇIKARAK GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLAMA SÜRECİNİ HOŞ VE STRESSİZ BİR DENEYİM HALİNE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ. SAYGILARIMIZLA

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Atakent Mah. Mithat Paşa Cad. Çağla Plaza 116 41 Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. / Ümraniye / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Z******* G*******

Alpay Bey'e çok teşekkür ederim içtenlikle her konuda alım satım konusunda çok yardım ettiği için kendisine binlerce kez teşekkür ederim... Hızlı bir şekilde sürece bitirdik.. Ne kadar teşekkürler etsem azdır.. Sonsuz güven doğru noktasınız çalışmaktan çekinmeyin... Profesyonel.

Engin Ciğercioğulları

Alpay bey cok profesyonel. Hizli, bolgesindeki gayrimenkullere, fiyatlara hakim. Gercekci, durust bir tarzi var. Evim icin en uygun kiraciyi hizla buldu. Kendisini tavsiye ediyorum.

Uğur Akdoğan

Bekir Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. İhtiyacınızı hızlıca karşıladı. Biraz titiz biri olmama rağmen sabırla destek verdi.

İsa Kızılırmak

İşinin ehli dürüst insan Bekir beye teşekkürler gerçekten çok yardımcı oldu ilgisi ve iyi niyetinden dolayı Allah razı olsun.

Ramazan Özdemir

Bekir beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.İşinde güvenilir ve şeffaf olması çok önemli.Aklımız da hiç bir soru işareti kalmadan evimizi tuttuk.İş hayatınız da başarılar dilerim

Soner Ergin

Bekir Bey tüm samimiyeti ile benimle ilgilenmiştir. Evi gezerken bir an bile güler güzü düşmemiş ve ev hakkında en ufak detayı atlamamıştır. Kendisine bu konuda çok teşekkür ederim.

Sadık Kaplan

Güvenilir, dürüst,samimi insan.

Kadriye Güzel

Evimizi kiralama sürecinde karşılıklı olarak bizi bilgilendiren işinde profosyenel olan Alpay beye teşekkür ederim.

B******* Ö*******

Davut Bey'e teşekkür ederim. Özverili ve ilgili oluşu ile güler yüzüyle süreçten fazlasıyla memnun kaldım.

Mehmet Sarımurat

Fırat Kıllı Bey tarafından dairem kiraya verildi. Kendisi mükemmel bir insan iyi ki onu tanımışım. Her şeyimizle ilgilendi. Bundan sonra kesinlikle kendisiyle çalışırım. Çalışma hayatında üstün başarılar dilerim.

B******* Ö*******

Süreç içerisinde her aşamada güler yüzü ve özverisiyle çok yardımcı oldular. Süreçten fazlasıyla memnun kaldım.

Yasin Çelebi

Ev kirala sürecinde, hem ev sahibi hem de kiracının hakkını koruyan isteklerimizi yerine getiren ve süreci sonuna kadar şeffaflıkla takip eden birisi kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

E******* Ç*******

Süreç yönetimindeki hızlı yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

Onur İnce

Bir haftalık kısa bir süre içerisinde yeni evimizi bulmamıza olanak sağladığı için Alpay Bey'e çok teşekkür ederiz. Kiralık ev arayışımızdaki planlanan ev ziyaretleri hep planlanan zamanda ve yeterli süre içerecek şekilde düzenlendi. Ziyaret edilen evler ile ilgili olarak aklımızdaki soruların hepsine samimi ve geçerli cevaplar sunuldu. Sözleşmenin imzalanması noktasında da çok hızlı ve pratik bir şekilde süreç tamamlandı. Artık emlak konusunda ihtiyacı olan tanıdıklarımıza gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir emlak danışmanımız var.

Edanur Solmaz

Ben açıkçası memnun kaldım. Bir sorunla karşılaştığımızda mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalıştınız. Müşteri memnuniyetini önemsiyorsunuz. Bu da size güven duymamızı saylayan bir etkendi. Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım ileri zaman için de birlikte çalışırız.

Ceyda Çınar

Fırat Bey ile ilk tanışmamızdan itibaren bize çok yardımcı oldu. Çok kısa sürede evimizi kiralamamıza vesile oldu. Bu anlamda şimdiye kadar karşılaştığım en iyi Gayrimenkul Danışmanı olduğunu söyleyebilirim. Destekleri için çok teşekkürler.

Aybüke Türkseven

Fırat Bey ile tanışmamızda güler yüzü, samimiyeti ile güven veren duruşu çok hoşuma gitti. Kendilerine teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı.

Rıza Savar

Alpay bu sektöre bakış açımı değiştirdi. İşini hakkıyla yapıyor, süreci çok net ve şeffaf yürütüyor. Süreçte yol gösterici olarak ilerliyor ve sağlık karar alabilmeniz için tüm seçenekleri ve sonuçlarını paylaşıyor. Çalışmaktan çok keyif aldım. Kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.

Mustafa Arslan

Ev kiralama sürecinde her iki tarafında isteklerini iyi analiz edip doğru insanları bir araya getiren ve sonuça bağlayan bir danışman. Kendisine teşekkür ederiz.

Aykut Elmas

Alpay Bey kiracıyıda kiralıyanıda kolluyan her iki taraf arasında tampon olabilen işinin ehli bir danışmandır. Başarılarının devamını dilerim.

Dilek Çolak

Evimizi satarken verdiği destekten çok memnun kaldık. Çok ilgili ve bilgili bir danışman.

Kadriye Görgülü

Alpay bey işini ciddiye alan,değer veren ve her iki tarafıda kollayan adil bir beyefendi biz memnun kaldık teşekkür ederiz kendisine

Sena Türksever

Yağmur hanımla ilk irtibatımızdan itibaren gerçektn hem çok güler yüzlü,sabırlı,aklımızda soru işareti bırakmayan bir danışman.Kendisine çok teşekkür ederim.Yuvam gibi hissedebileceğim bir evle beni tanıştırdığı için.

S******* Ü*******

Demet hanım,güler yüzünüz, güvenilir dürüst kişiliğiniz ile miras satışının zorlu sürecini başarıyla tamamlayan azimli tuttuğunu koparan meslek deneyiminizden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz. Kişisel başarınızı,güvenirliğinizi, azminizi ve ekip dostluğunuzu herkese tavsiye ederim.Yolunuz açık olsun

Cemal Çavuş

Daire kiralama işlerimizi sorunsuz bir şekilde takip ettiği için Davut beye teşekkür ederim.

Gökhan Kabadayı

Teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim.

Suna Belbis

Yılmaz beyGüvenilir ,işinde uzman.☺️

Selvi Kaplan

Yardımlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Cengiz Eyvaz

Yılmaz bey sayesinde herşey çok kolay gerçekleşti tecrübeli,dürüst,başarılı.

E******* Y*******

Stresli bir süreçte sorduğumuz her soruya karşılık verdi. Kiralama sürecinde her an ulaşabildik sabah akşam demeden bizimle ilgilendiği için Elçin Hanım'a sonsuz teşekkürler. Duruşuyla tavrıyla taktir ediyorum kendisini.

Meryem Karasu

Elçin hanımın güler yüzü ve güven verici konuşmaları bizi çok rahatlattı. Gönül rahatlığıyla evimizi kiraya veriyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Alper Tolga Erbek

Sıcak kanlı sevecen ve güvenilir olduğu konuşmalarından belli oluyordu. Her şey için teşekkür ederim.

Serkan Kutlu

Elçin Temiz Hanımın hizmetlerinden memnun kaldık. İlgisi için teşekkürler.

Armağan İstekoglu

Yılmaz bey alanında ve bölgesinde uzman ciddi bir iş ahlakı olan saygılı seviyeli bir emlak insanı mesleki bilgisi ve iletmiş olduğu kriterleri gayet anlaşılabilir .

A******* C*******

Yılmaz bey göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Nurgül Fırat

Yılmaz bey şehir dışında olmamıza rağmen biz oradaymışız gibi çok kısa sürede harika işlere imza atı bizler kendisini biliyoruz ve güvenimiz herzaman kat kat artıyor saygılar ve sevgilerimle.

A******* Ç*******

Yılmaz bey harika bir esnaf özverili ve muazzam çalışmaları için çok teşekkürler.

Y******* C*******

Yılmaz bey tüm gayrimenkullerimizin yöneticisidir herzamanki gibi güvenimiz sonsuzdur.

Davut Okut

Yılmaz bey sayesinde işlemlerimiz gayet istediğimiz gibi ilerledi , Şirketi ve kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* B*******

Yılmaz bey ilgili gayrimenkulle alakalı herşeyi şeffaf bir yaklaşımla çözdü hizmetleri mükemmel ve hızlıydı saygılar.

Erol Ayvaz

Yılmaz bey kardeşimiz için puanımız yetmez harika bir insan güzel bir firmaları ve misafir perverlikleri var hayırlı olsun .

Y******* B*******

Yılmaz bey sonuç insanı harikasın abim teşekkürler.

B******* O*******

Yılmaz bey sayesinde çok uzun zamndır sonuçlanamayan arayışımız bir saat den az bir sürede tamamlandı teşekkürler yılmaz bey.

D******* D*******

Yılmaz bey herşey için çok teşekkür ederim

Bahadır Seren

Yılmaz bey kardeşimiz ailemizin gayrimenkul danışmanı olmasının yanı sıra ailemizin bir parçası olmuştur , kendisinin göstermiş olduğu yol haritasını takip edin yeterli 😊

Eyüp Armağan

Yılmaz bey çok uzman bir danışmanlığı yanı sıra taleplere çok iyi cevap veren gayrimenkul profesyonelidir.

G******* B*******

Yılmaz bey için güvenimiz herzaman tam ve nettir .kendisinden hizmet almak herkese eşitlik sağlar.

Uğur Genc

Yılmaz bey etik saygılı ve aşırı profesyonel çok bilgili bir emlak uzmanı.

Ömer Kaya

Yılmaz bey için ne söylesek az gelir herzaman hizmetinin üstüne ekleyerek şaşırtarak ilerler saygılarımla.

S******* B*******

Yılmaz bey alanında çok uzman yardımsever ilgili ve ahlaklı bir emlakçı destekleri için çok teşekkür ederim.

A******* Ç*******

Yılmaz bey bize göstermiş olduğunuz tüm yardım ve destekleriniz için sağolun , hayırlı olsun.

Oğuz Kutlu

İşini çok iyi yapan çok iyi takip eden iletişimi çok iyi olan beyefendi biri Alpay Bey her iki tarafın da haklarını kollayan işini profesyonelce yapan arkadaşımız teşekkür ederiz her şey için.

Halid Serdar Uçan

Ayça Hanım meslektaşıma teşekkür ederim. Bir esnaf olduğunu gösterdi. Her şey için teşekkürler.

Okan Salt

Ayça Hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Şirketiniz Ayça Hanım gibi birine sahip olduğu için çok şanslı. Başarılar, sonsuz teşekkürler.

Elif Tanış

Çiler hanım ve İlkyaz hanımların hizmetinden çok memnun kaldık. Güleryüzlü ve ilgili oldukları için güzel bir ev tuttuk. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Özlem Fırıl

Hızlıca aldığımız kaliteli hizmetinizden dolayı size çok teşekkür ederiz

Murat Bayrak

Çiler hanım mülk sahibi ile bizleri bir araya getirip kontratı yapmamıza vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

Şaban Bıyık

Çiler hanım gayet başarılı işinde özgüvenli ve tecrübelidir. Kendisine evimi kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür ederim.

Özgür Hayri

Çiler hanım ve İlkyaz hanım profesyonellik çizgisini aşmadan samimiyetleriyle bize hizmetlerini sundular. Güler yüzlü ve alakalı insanlar olarak kendileriyle tanışmaktan memnun oldum. Kendilerine teşekkür ederim.

Şennur Yağma

Daire satışımızı hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için Davut beye çok teşekkür ederim.

Ahmet Şanver

Daire için sunumu eksiksiz ve sorunsuzdu. Tapu da son imzaya kadar yanımızda olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

F******* Ö*******

Güleryüzlü yaklaşımı profesyonel iş bilinci başarılarınızın daim olması temennisi ile... Yardımlarınız için teşekkürler..

Zeynep Öktem

Sosyal medya üzerinden iletişim kurduğum banu hanım ile dairemin satışı ile ilgili danışmanlık yapmasını istedim. Bir aylık sürede dairemin satışını gerçekleştirdiği ve vermiş olduğu danışmanlık için çok teşekkür ederim .

Hicazi Yel

Daire kiralamamda bana yardımcı olan banu hanıma teşekkürler...

Recep Cevahir

Şirketimize bağlı olan şirketimizi bize Danışmanlık yaparak önce kiraladı Sonra Kurumsal Müşterisi mülkümüzü Yatırımcı müşteriye satarak bize Çok İyi bir finansman sağladı kendisine öngörüsü profesyöneliği süper tavsiye eder başarılar dilerim

Okan Sarıal

RE/MAX Arena Gayrimenkul Danışmanı Erdinç Yörük'ten villa kiraladım. Çok net çok hızlı çok başarılı bir çalışma oldu kendisine performansı güler yüzlülüğü ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Fuat Gedik

Merhaba, Ümraniye Atakent'deki villamın tadilatını Başkan aşağıya yaptırmıştım Dahan Sonora Koray’a Vermeyi düşündüm RE/MAX Lüks Konut uzmanı Erdinç Beye ulaştım Kiralama vememizin TICARI MÜŞTERİ mine verilmesinin bizde Kira getirisinin daha fatal olacağını söyledi dediğini de yaptı 15 gün içerisinde BILGI IŞLEM Yazılım Firması İyi fiat tan kiralamsını yaptık Profesyonel yaklaşım Bilgi Birlik Güler YÜZLER samimiyetinden dolayı kendisine Çok teşekkür ediyorum ayrıca Çok GÜZEL bir ofisleri var RE/MAX Arena'ya tebrikler ayrıca mülkümün satılmasının da en önemli unsuru da çekilen şahane fotolar Emra Medya'ya da teşekkürler bu ekip harika tavsiye Ederim.

Şahabettin Dağkapı

Elçin hanımla iki gün içinde daireyi gördüm ve kiralamayı yaptık. Çok memnun kaldım çok güzel diyalog kurduk. İletişimi çok güçlü. Teşekkür ederim kendisine.

Z******* Ö*******

Sosyal medya ağı üzerinden iletişime geçtiğim ve dairemin acil olarak satılma konusunda kendisinden danışmanlık istediğim Banu hanım bir ay bitmeden dairemi satarak bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

Ayşe Bayranoğlu

Bir hafta içerisinde daire almamamıza yardımcı oldu ve aynı zaman da 10 gün içerisinde aldığımız daireyi istediğimiz gibi bir kiracı adayı bularak dairemizi de kiraya vermemiz de yardımcı olan güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan Banu hanıma çok teşekkür ediyorum.

Rıza Öcal

Hızır Bey'e aramış olduğum ticari villa konusunda bana olan büyük destek ve profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. RE/MAX Arena ofisine de misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. İşlemlerim sorunsuz hal oldu. Herkese Hızır Bey ile çalışmayı tavsiye ederim.

Ahmed N K Dokhan

Yabancı müşteri olarak Banu hanım ile ileşime geçtik kiralama da bize yardım etti teşekkürler

Metin Okanlı

Bir yıl öncesinde dairemizi Banu hanım kiraya vermişti sonrasında da her konuda bize destek verdiği için teşekkür ederiz. Bu yılda istediğimiz kriterde kiracı bulduğu ve bize yardımcı olarak tüm süreci biz şehir dışında yaşamımıza rağmen yöneten güvenilir ve samimi olan danışmanımız Banu hanıma başarılar dileriz.

M******* D*******

Bir hafta içerisinde aradığımız daireyi bize sunarak daire almamızı sağlayan Banu hanıma çok teşekkür ederiz.

A******* G*******

Satın aldığımız daireye ait tüm detaylı bilgilerini kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bilgi vererek bize açıklayan ve karar vermemizi kolaylaştıran samimi ve güvenilir hizmet sunan Banu hanıma teşekkür ederiz.

K******* T*******

Referans üzerine tanışmış olduğum Banu hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Doğru değerlendirme ile dairemizin satışını bir ay içerisinde gerçekleştirdi, vermiş olduğu danışmanlık için kendisine çok teşekkür ederim.

Ahmet Batuhan Karaosmanoglu

Alpay Bey, sağolsun kiralık ev problemimizi baştan sona profesyonel bir şekilde çözümledi.Süreçle ilgili detaylı bilgilendirmesi, samimiyeti ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Şimşek Elitaş

İnternette bulduğumuz bir ilan sonucu tesadüfen Alpay ile tanıştık. İletişimi, ulaşılabilir olması ve ûslubu ile sürecin başından sonuna kadar yardım ve desteğini gördük. Güvenilir, şeffaf bir süreç yönettik. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Murat Dündar

Kiralık ev arama surecimizde Alpay Beyle tanıştık. Tavsiyeleri, yönlendirmeleri son derece yerinde ve açıktı. Başından itibaren kendisine çok güvendik ve hiçte yanilmadigimizi gördük. Sonunda çok huzurlu olduğumuz çok güzel bir eve taşındık. Ardından aynı süreçleri kendi evimizi kiralamak için yaşadık onda da bize çok destek oldu ve o da en olumlu şekilde sonuçlandı. Kesinlikle güvenilir, son derece profesyonel ve kibar bir beyefendi.

M******* T*******

Beyoğlu Asmalımescit'deki kiralık daire için RE/MAX Arena gayrimenkul danışmanı Erdinç Bey'i aradım kiralama işini çok hızlı ve profesyonel bir şekilde hızlıca çözdü ben sadece imzamı attım. Anahtarı almaya gittim teşekkürler Erdinç Bey'e ve RE/MAX Arena'ya teşekkür ederim.

Deniz Sinan Dillioğlu

Merhaba Beyoğlu Asmalımescit'te bulunan eşyalı kiralık dairemi uygun profildeki müşterimize kiralama yapan Erdinç Yörük Bey'e dairenin fotoğraflarını çeken Emre Medya'ya Emre Bey'e ve profesyonel ve şık bir ofis olan RE/MAX Arena'ya çok teşekkür ederim, bol şanslar.

K******* Ç*******

firdevs hanıma yardımcı olduğu için teşekkürler

N******* G*******

tüm müşterilerinizin neden bu kadar memnun kaldıklarını ve tüm bu övgüleri fazlasıyla hak ettiğinizi şahsen yaşadık. insani ve menfaatsiz yaklaşımınızla bizlere de yardımlarınızı ve emeğinizi her daim minnetle anıyor, size ve ailenize hayır dualarımızı eksik etmiyoruz. başarılarınızın devamını dileriz... selam ve saygılarımızla.. nihat güzel

H******* Ü*******

firdevs hanım ile Balıkkesir Akçay’da daire alırken bana yardımcı olmuştu orda tanıştım. işinde çok başarılı, çok istekli, heyecanlı, satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok iyi bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkul alırken satarken firdevs hanıma emanet ederim iyi ki tanımışım kendisini her şey için çok teşekkür ederim

Belgin Ditare Kıral

Firdevs hanımla bir evimin satışı ile ilgili karşılaştık. Kendisi son derece güler yüzlü ve ilgili. Son derece ilgiliydi bizi sürekli bilgilendirdi ve evimin satışı çok kısa bir zamanda gerçekleşti. Daha sonra evimin kiralanması için tekrar hiç düşünmeden Firdevs Hanım'a verdim yine kararlı ve hızlı bir şekilde evim kiraya verildi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca RE/MAX ailesine de teşekkürü borç bilirim böyle profesyonel emlakçılar yetiştirdikleri için.

M******* B*******

Erdinç Bey ile devamlı olarak çalışıyoruz. Kendisi ve ofisi RE/MAX Arena bize gayrimenkul alım ve satım konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

E******* K*******

Profesyonel hizmet güler yüz sorunsuz işlem süreci Erdinç Bey'e teşekkürler.

Hakan Demirkan

Erdinç Bey ve asistanı Emre Bey ile tanıştığımız için memnunuz. Ticari dükkan satış işlemimizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağladılar. Çok güzel ofisleri olan RE/MAX Arena'ya ve kendilerine teşekkür ederiz.

Raif Çelik

Erdinç Bey'e dürüstlüğü ve profesyonelliği için teşekkür ederim. Kendisi ile yeni yatırımımızı yaparken en ufak bir sorun yaşamadık. Güzel bir ofis ortamında çaylarımızı içerken tüm işlerimiz halloldu. Ofisi RE/MAX Arena'ya ve kendisine teşekkür ederim.

Erkan Küçükmandra

Güzel bir iş birlikteliği yaptık. Yardım ve yönlendirmeleri için teşekkürler.

A******* D*******

Bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Davut bey ile tanıştık. Kendisinden aldığımız hizmetten memnun kaldık. Daire satışımızı sorunsuz gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

Levent Zincirkıran

Profesyonel kelimesinin gayrimenkul sektöründeki tam karşılığı olduğunu düşünüyorum. Ulaşılabilirlik, hızlı ve etkili analizleri, geri bildirimleri ve sektörel bilgisi sayesinde güven veren bir kişi olarak tanıdım. Tüm satış & kiralama vb tüm işlemlerde kendiyle çalışmaya devam edeceğim.

U******* T*******

Profesyonel Yaklaşımınız, Güleryüzünüz Ve Sonuç Odaklı Çalışmanız Oldukça Güven Veriyor. Teşekkür eder Başarılarınızın Devamını Dileriz.

Ş******* Y*******

Elçin Hanım'a ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. İşinde başarılar dilerim.

Sevda Duran

RE/MAX Arena ofisinden Elçin Hanım'a kiralama sürecinde yardımları için teşekkür ediyorum. İyi ki tanıdık sizi.

N******* Y*******

Annem ve babama alacağımız ev için benimle birlikte çok çaba sarf etti Elçin Hanım yönlendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sibel Arda

Haftalarca ev arama kaosundan Alpay Bey’in nazik tutumu sayesinde kurtuldum .Kendisinden sadece ev kiraladım demek haksızlık olur, tüm süreçlerde bana destek oldu. İşini iyi yapan insanlar bulmak çok zor artık, Alpay Bey’in etik iş ahlakıyla nerede bir iş yapsa oraya can suyu olacağından eminim. Sevgilerimle..

Adnan Özkan

Alpay Bey ile 2 kez son derece pozitif imajla sonuçlanmış deneyimim oldu. Oldukça güvenilir ve samimi tarzı nedeniyle teşekkür ederim.

Y******* D*******

Asiye Hanım Kiralama işlemi sonrasında da her zaman yanımızdaydı , işini severek yapan , Çözüm odaklı hizmetleri için teşekkür ederiz.

Halit Çelik

Yalova Kaytazdere de bulunan villamızı Asiye hanım kiraya verdi . Teşekkür ederiz .

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.