RE/MAX Arena portföyünde 117 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 94 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 23 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arena

MÜLKÜNÜZÜ EN İYİ FİYATA PAZARLAMAYA VE BU ARADA YAŞAYABİLECEĞİNİZ RAHATSIZLIKLARI EN AZ DÜZEYE İNDİRMEYE TAMAMEN KARARLI BİR GAYRİMENKUL OFİSİYLE ÇALIŞACAĞINIZA SİZİ TEMİN EDERİZ. BİZCE HER MÜŞTERİ SONSUZA DEK BİZİM MÜŞTERİMİZDİR. BU NEDENLE TEMEL İLKEMİZ GELECEĞE DÖNÜK , GÜVEN VE DOSTLUK TEMELİ OLUŞTURARAK TÜM YAŞAMIMIZ BOYUNCA BİRLİKTE ÇALIŞABİLMEK OLACAKTIR.BU İLKEYLE YOLA ÇIKARAK GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLAMA SÜRECİNİ HOŞ VE STRESSİZ BİR DENEYİM HALİNE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ. SAYGILARIMIZLA


Atakent Mah. Mithat Paşa Cad. Çağla Plaza 116 41
Ümraniye / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Abdullah Yücel

Kısa süre önce Davut bey aracılığı ile aldığımız dairemizi yine Davut bey aracılığı ile sorunsuz şekilde kiraya verdik. Daha önce olduğu gibi hızlı ve sorunsuz hizmet almanın mutluluğu içindeyiz. Kendisine ve Remax ailesine bir kez daha teşekkür ederim.

E*******

Satış sürecinde gösterdiği nezaket ve iş bitiriciliği için Çiler hanıma çok teşekkürler. Tekrar çalışmak ümidiyle.

Sinan Can

Daha önce de Çiler hanımla çalışma fırsatımız olmuştu. Kendisine sabrı, nezaketi ve hoşgörüsünden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ş*******

Çiler hanım çok ilgili, çok tecrübeli. Başarılarının devamını dilerim.

M*******

Çok memnun kaldık. Çok zarif, ilgili ve profesyonel yaklaşım. Başarılarının devamını dileriz.

Canberk Şenel

Evi tutma aşamasında olduğu destek ve ilgi için çok teşekkür ederim.

N*******

Erdinç bey işini sonuna kadar yapan motivasyonu yüksek dürüst çalışkan bir arkadaş son ticari satışında sabrı bilgisi gayretiyle istediğimiz fiyata mülkümüzün satılmasını sağladık hem müşterimizle hemde bizimle iletişimini hiç kesmedi kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum

Mahmut Dönmez

merhaba Ticari satiş süreçleri zor olur genelde bazen haftalarca devam eder pazarlıklar çetin geçer alıcıyı ve satıcıyı ve tapuya kadar giden süreci çok iyi kontrol edip kontrolu bırakmamak emlak danışmanının tamamen kabiliyeti tecrübesi ve uzmanlığına bağlıdır Erdinç bey süreci çok iyi yönetti kendisine Remax merkeze ve Remax Arenaya çok teşekkür ederim

Berhedan Çıvak

2 aylık tanışıklığımızda bizlere gösterdiğiniz tüm ilgi için teşekkür ederiz.Her koşulda destek veren bilgilerini her zaman paylaşan, her zaman yanımızda olan varlığını hissettiren Zeynep hanım'a ayrıca teşekkür ederiz. Nice Remax'la ( Zeynep Hanım'la )görüşmek dileğiyle.

Sevgi Çetin

Zeynep Hanım randevu saatine vaktinde gelmesi, ev göstermedeki hassasiyeti ve daha sonrasındaki ilgisiyle yeterince memnun olduk.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Betül Şentürk

Öncelikle bu süreçte vermiş olduğunuz tüm destek için Re/max ailesine teşekkür ederim.Fakat özellikle 7×24 gösterdikleri ilgi, bilgi ve her koşulda yanımızda olan Sayın Zeynep Çavuş'a ayrıca teşekkürü bırç bilirim.

Ertan Türer

Davut bey sadece emlak değil güven de pazarlıyor. Evimi satarken gösterdiği ilgi ve sabır beni çok etkiledi. Teşekkürler. Yolun açık olsun.

Zeynep Boz

Davut bey profesyonel yaklaşımı ile bizleri daire alım sürecinde çok mutlu etti. Tüm süreci sorunsuz yönetip bizlerin üzerinden tüm yükü aldı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

G*******

Daire alım sürecinde göstermiş olduğu özenli ve dürüst hizmetinden dolayı Davut beye teşekkür ederim. Bundan sonraki işlerimizde de kendisi ile çalışmak isteriz. Profesyonel ve dürüst hizmet almak isteyen herkese kendisini tavsiye ederim.

Ayşe Dursun

Davut beyle evimi satabilmek için iletişime geçtim 1 gün de alıcı buldu yönlendirmeleri ve iş bitiriciliğiyle birkaç gün içinde satışı gerçekleştirdik çok teşekkür ederim çok memnun kaldım özellikle dürüst ve güvenilir oluşundan dolayı bundan sonra her işlemimde onunla çalışacağım.

Betül Duygu Uzunay

Çok profesyonel bir hizmet aldık,kesinlikle herkeze önereceğim bir hizmet aldım.çok memnun kaldım.İyi ki diyorum.Evimi tekrar kiraya verecek veya satacak olsam yine kendileriyle çalışırım.

Hale Kaynak

Erdinç bey ilk günden itibaren bütün sorularımı yanıtladı ve benimle çok ilgilendi.Güler yüzlü ve güven teskin eden duruşu için çok çok teşekkür ederim.Ve müşteri için beni seçtiği için çok çok teşekkür ederim.

Neslihan Arslan

Erdinç bey gerek gerek insancıl yaklaşımı gerek doğru yönlendirmeleri ile kiraladığım daire ile ilgili olarak kararımı olumlu yönde etkiledi.Tüm desteği için kendisine sonsuz teşekkürler.

Ali Rıza Adıgüzel

Zeynep hanımişini bilen,sorunları anında çözen,güleryüzlü hanımefendi bir insan

Recep Yüksel

Zeynep hanımdan aldığımız danışmanlık görüşmelerimizde son derece memnunum.Öncelikle iş disiplini olan sabırlı ve çözüm odaklı olması açık net bilgiler vermesi ikna edici olması benim çabuk karar vermemde önemli bir rol oynadı.Kendisine verdiği emekler için teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Kazım Aksoy

Davut bey son derece dürüst piyasaya hakim alıcı ve satıcı nın menfaatlerini düşünen işini titizlikle takip eden ve satış sürecine hakim remax ın mükemmel bir danismanidir kendisine ailece teşekkür ederiz

Can Özcan

Davut Bey şeffaf dürüst anlaşma yetkinliği ve iş takibi çok iyi bir profesyonel. Ev alma sürecimizde doğru yönlendirdi. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işleri için destek alacağımız bir danışman olacak. Teşekkür eder Remax ı da tebrik ederim

Salim Çetinkaya

Merhaba bu iş Erdinç Beyle ikinci kiralamamız oldu.Her defasında ince eleyip sık dokuyarak istediğimiz uygunlukta müşterileri buluyor.Profesyonelliğiyle kendisine teşekkür ederim

Mehmet Kaya

Erdinç bey son derece profesyonel ilgili ve tüm sorularıma yanıt vererek içimiz rahat bir şekilde işlemleri gerçekleştirdi.Kendisine ve ailesine teşekkür ederim

Dmitry Koplovich

Davut is a real estate agent of a rare kind — the one who actually cares about his customer and acts in their best interests in the same way as he would do it for himself. Friendly and calm, he delivers what he promised and doesn't forget you after getting paid. My highest recommendation and best wishes.

Ö*******

Davut beyin sunmuş olduğu hizmet ve profesyonel çalışma şeklinden son derece memnun kaldık. Mülkümüzün satış sürecini sorunsuz yönetip mülkümüzün satışına vesile olduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Muhammed İnan

Bir süredir satmayı çalıştığımız konutumuzu istediğimiz şartlarda satamadığımız için Özer Beye teslim ettik. Özer Bey alıcı datasına hızlı satış yapabileceğini söylemişti. 17/05 tarihinde tanıştık iki gün sonra datasında bulunan alıca satış yaptı dairemiz satıldı. Gayrimenkul süreçlerinde güven, bilgi ve deneyim Özer beyde mevcuttur zaman kaybetmeden konutunuzu değerine satmak isterseniz bence Özer beyi arayın.

İlker Koşan

Özer Bey ile tanıştıktan sonra kendisine taleplerimizi ve isteklerimizi ilettik daha sonra Özer Bey bize sunduğu seçeneklerle bilgi birikimi ve konusunda uzman görüşleri ile ev alma sürecimizin sonuna kadar bizimle açık ve şeffaf iletişim sundu. Bu süreçlerde en önemli konu güven Özer Bey’de fazlası ile bu güveni bize sağladı kendisine tüm ev alma sürecindeki desteği için çok teşekkür ediyorum.

A*******

Fiyat dalgalanmalarının yoğun olduğu ve satıcıların çok kolay fiyat arttırıp satıştan vazgeçtiği bu dönemde ev satın alma sürecimizi sorunsuz yönetip evimizi almamıza vesile olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Güvenilir olması ve profesyonel çalışması nedeni ile herkese tavsiye ederiz.

Hamdi Güzel

Smart City de satış süresi boyunca profesyonel yaklaşım hizmet sürecinde sorunsuz eksiksiz bir şekilde süreç sonuçlanmıştır.Remax Arena ofisine ve erdinç beye teşekkür ederim

H*******

Yüksek ikna kabiliyeti ve işinin erbabı olması sonucunda kısa sürede gayrimenkulümüzü Davut bey aracaılığıyla güvenle sattık.Hizmet ve sorumluluk bilinciyle bizleri çok memnun etti. Çok teşekkürler.

Şükran Kunduracı

ilk telefon görüşmemizden işlem bitene kadar yardımları iletişimi,saygılı,dürüst tecrübeli iş yapışı ile sayın Erdinç beye teşekkürlerimi iletiyorum

Ferşat Yıldız

Erdinç Bey dubleks dairemin işini planlı kontrollü ve özenli bir çalışma sonucunda önerdiği müşteriye beraber karar vererek kiraladık.Kendisine özenli çalışması için çok teşekkür ederim.Tam bir profesyonel çalışmaydı.

S*******

Ayça Hanım , bizimle fazlasıyla ilgilendi ve yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Bundan sonrası için de her zaman arayıp danışabileceğim müthiş bir gayrimenkül danışmanı! Her şey için teşekkür ederim.

Nedim Akbay

Tecrübesiyle, deneyimiyle, Ev alımımızdaki tüm süreçte bize çok destek oldu. Sürekli bize güven verdi. Tam ihtiyacımıza göre evi sayesinde bulduk. Çok memnun kaldık. Tekrar ev alsam, kesinlikle Feyzullah bey ile tekrar çalışmak isterim. Herşey için çok teşekkür ederim.

M*******

Uzun zamandır satmaya çalıştığımız ve satamadığımız dairemizi Davut bey aracılğı ile 2 hafta içinde sattık. Güvenilir ve sorunsuz bir hizmet aldık. Tüm endişe ve korkularımızı açık ve şeffaf çalışma şekli ile giderdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Güvenilir ve profesyonel çalışması nedeni ile herkese tavsiye ederiz kendisini.

Mevlüt Camcı

Erdin bey kiralamak istediğim evimin sürecini gayet profesyonel şekilde yönetti.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Esra Kılınç

Erdinç bey benim için şuan kira kontratımın aslı ile eşdeğer bir gayrimenkul uzmanıdır.Verdiği güven,etkili iletişimi ile tüm sorularımı ve sorunlarımı çözerek değerli remax ailesine olan güvenimi perçinlemiştir.Hiç görmeden online ev kiralama deneyimini İstanbul gibi bir piyasada yaşayarak öğrendim.Kamu bankası çalışanı olarak güvendiğim herkese güvenle önereceğim bir gayrimenkul danışmanı ve gayrimenkul firması tanıdığımı düşünüyor ve değerli emeklerine teşekkür ediyorum.

Yasemin Özcan

Satın alma sürecimizde ,kaliteli hizmetinden,şeffaf, güler yüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı Davut Bey'e teşekkür ederiz.

Ozan Aslan

Ayça Hanım , güven veren evinizi hiç düşünmeden rahatlıkla teslim edebileceğiniz, sizi ve evinizi sizden çok düşünüp, haklarınızı koruyan bir insan. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Veysal Aras

Ayça Hanım bilgi ve tecrübesi ile evimizi hızlı ve planlı bir şekilde , işleme çevirmesinden çok memnun kaldık. Hızlı Güler yüzlü ve güvenilir hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Ercüment Durmuş

Sayın Çiler Temiz hanımla Ümraniye bölgesinde konut arayışım sırasında tanıştık. Kendisinin emlak konusunda iyi seviyede bilgi ve becerisi sayesinde konut satışını sorunsuz bir şekilde tamamladık. Remax Arena'ya ve Çiler Hanıma teşekkür eder, başarılarınızın devamını temenni ederim.

Y*******

İlk defa çalışmadığımız daha çok çalışacağımız siz saygıdeğer Remax Arena ailesinden çok yakın gördüğümüz ablamız Çiler Temiz'e yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz ve birlikte daha güzel işler yapmayı temenni ediyoruz. Saygılar

Yavuz Yıldız

Feyzullah bey ile tavsiye üzerine taniştik, şimdiye kadarki çaliştiğim en iyi emlak danişmanı, profosyenel birisi ile çalişmak isterseneniz Feyzullah bey tam size göre, ilk işimizi başari ile bitirdik bundan sonra kendisi ile çalişacağiz. Çok tavsiye ederim.

Kaan Genç

Davut Bey'e ilgisi için teşekkür ederim. Dairemizin kiralanmasında özverili çalışmasını takdir ediyorum.

Masoud Pezeshkzade

It was a very good experience working with RE/MAX company and Mr Davut as he helped a lot to rent my house. I recommend him to every one need service in this area. Thanks

Kadriye Berraksu

Remax Arena Erdinç beye ilginiz için teşekkür ederim Berraksu iş Merkezi için 5.kez çalışıyoruz bu kadar kısa sürede kiracı bulması ve garantili kiracı bulması için teşekkür ederim ilgisi çözüm odaklı çalışmanız güvenilirliğiniz için çok teşekkürler.

Sevda Terzi

Öncelikle çok teşekkür ederim Erdinç bey her konuda hem yardımcı olup hem inanılmaz enerjisiyle motive etti.Bir emlak şirketinden beklenenin çok üstü bir hizmet aldım. Başarılar tekrar teşekkürler

İbrahim Alyaz

Özer Bey ihtiyacı anlama konusunda çok başarılı. Bana tam hayalimdeki arsayı buldu, süreçler devam ederken güvenle işlem yapmamın tadına vardım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aleksandr Simonov

Davut is a real professional! He helped me to find pretty nice apartment for rent, just in a few days. But the main thing - he translated and provided all information and details about the contract, rent terms If you a foreigner, and you want to be sure that your rent contract is legal and trustful, just reach out to Davut and he will do his best!

Onur Koç

İşinde son derece profesyonel Yabancı dil sayesinde en üst seviyede diyalog kurabilen. Sıcak kanlı olması sebebi ile kişilere iyi bir dost olan Daima tavsiye edebileceğim bir iş adamı.... Teşekkürler...

Babek Tabandeh

Feyzullah bey ile zaten tavsiye üzerine çalışmaya başladık. Yani çok memnun kalan bir başkası kenisini önerdi. Daha başlangıçtan işi ciddiye alması ve zaman kaybetmeden aksiyon almasının yanı sıra samimi ve dürüst kişiliğini profesyonel tutumla birleştirmesi bizi çok hızlı sonuca ulaştırdı. Benim haklarımı koruduğu kadar karşı tarafın da hak ve emeklerine saygı göstermesi de diğer takdire değer bir yönüdür.

Selin Demir

Sözlüm ile birlikte oldukça stresli geçen ev kiralama sürecimizde Feyzullah Bey ile tanıştık ve kendisi aracılığı ile tam hayallerimizdeki gibi olan ilk evimizin kiracısı olduk. Kendisi süreçte bize güleryüzü ve profesyonelliği ile fazlasıyla destek oldu ve süreçlerimizi oldukça kolaylaştırdı. Kendisine bu vesile ile tekrar teşekkür etmek istedik.

M*******

Kendisi ile geçen sene tanıştık. Çok güler yüzlü ve işini iyi yapan birisidir. İki defa evimizi kendisi vasıtası ile kiraya verdik. Piyasayı çok yakından takip ettiği için, önerileri sonrasında çok kısa sürede beklentilerimizi karşılayacak şekilde evimizi kiraya verebildik. Tekrar bir emlak işimiz olduğunda, kendisi ilk iletişime geçeceğimiz kişi olacaktır.

Fatih Molla

Sayın Erdinç Bey randevularına zamanında gelip konu hakkında bilgili ve tam anlamıyla aydınlatıcı ve aynı zamanda güler yüzlü ilgili ve alakadardır.Kendilerine çok teşekkür ederim.Her konuda bizlere son derece yardımcı olmuştur.

Mehmet Emin Atalı

Erdinç Yörük bey gayet güzel işini yapıyor saygı değer birisidir ve çok memnun kaldım teşekkürler erdinç bey. Saygılarımla

Basri Temel

Erdinç beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum.Sürecin en başından itibaren gerekli olan tüm çalışmalar tarafından yapılmış olup hiç bir aksaklıkla karşılaşmadık.Kiralama sürecimiz çok hızlı ilerledi.

Ali Han

Selamlar, Erdinç Beyin profesyonel yardımları ile samimi yakınlığı için teşekkür ederim

Ö*******

Çiler hanımla çalışmak her zaman keyifli. Buralara sığamayacak kadar memnun hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

Zehra Güzelderen

REMAX ARENA ofisinde Gayrimenkul Danışmanı SAMET AKBAL' ın ilgisi ve sözüne sadık olması beni çok mutlu etti. Kendilerine çok teşekkür eder saygılarımı sunarım..

Yunus Emre Esmer

Gayet ilgili ve sorun çözen bir yaklaşımla yaklaşıldı eriye için teşekkürler.

Ömer Cerrahoğlu

Çİler hanıma güler yüzü ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Remax Arena ofisi olarak vermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldık.

Züleyha Alagöz

Samet Akbal' dan çok memnun kaldık randevusuna sözüne sadık bir beyefendi onun ilgi ve alakası sayesinde kolayca mülk sahibi olduk. SAMET AKBAL' a ve REMAX ARENA ofisine çok teşekkür ederim..

Okan Yıldırım

Gayrimenkul Danışmanı HÜSAMETTİN AKBAL gayrimenkulün pazarlama konusunda çok başarılı ve profesyonel bir çalışma gösterdi. HÜSAMETTİN AKBAL' a ve RE/MAX ARENA' ya çok teşekkür ederiz..

S*******

Çiler hanımla yaklaşık 1 yıl önce yolumuz tesadüf üzeri kesişti. 1 yıl sonra kendisini tekrar aradığımda numaramın kayıtlı olması beni mutlu etti ve kiralama sürecinde göstermiş olduğu arkadaş gibi tavırları ve samimiyeti ona güvenmemi sağladı. İşini kesinlikle özenle yaptığını gözlemledim. Sinem Can olarak teşekkür ediyorum tekrardan.

Enes Ekrem Koca

Bu formu Çiler Temiz hanımefendi sayesinde dolduruyoruz. Öncelikle güler yüzlülüğü ve samimiyeti için kendisine minnettarız ve kendisini tanıdığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Bir gün gibi kısa bir sürede tüm isteklerimizi karşılayan bir ev bulduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Kendisine iyi çalışmalar ve başarılar diliyoruz.

Nevin Koç

Zeynep Çavuş hanımın bizlere göstermiş olduğu yardımlardan ve güzel yüzünden çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.

Fatih Yedikardeş

Evin gösterilmesinden itibaren yaklaşım ve doğru bilgilerle kiraladık.Kiralama sonrasında bizlerle olan iletişimi de son derece önemli ve değerliydi Hizmet kalitesi için teşekkür ederiz. Davut bey'e vermiş olduğu bilgiler ve yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederiz.

Mesut Can Balıkçı

Zeynep hanıma çok teşekkür ediyorum.Kiralama aşamasında bizlere çok yardımcı oldu.ilgisi,güler yüzlü samimiyeti çok iyiydi çok memnun kaldık.Başarılarının devamını diliyorum

Cafer Akyol

Öncelikle herşeyden önce güven.Bu güveni Re/max ERDİNÇ YÖRÜK ve ekibinden görmek bizleri çok mutlu etti. Ev sahiplerine referans olacağımı severek yapacağım. İyiki Varsınız.

Fuat Recep Kardaş

Erdinç beyi tanımış olduğuma çok memnun oldum.Yapmış olduğu işi profesyonel olarak yapıyor.Konuşması hitabı yaklaşımı çok iyi.Allah yolunu açık etsin kendisinden çok memnunum teşekkür ederim.

Ş*******

Kiralama surecinde bizlere gösterdiği yakın ilgi ve dürüst hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

B*******

Çok yardımcı oldular çok teşekkürler

Ünsal Tkli

Ben genelde mahalle emlakcilariyla çalışırdım ama bu kez evimi kiraya vermek için remax aradım davut beyi yönlendirdiler sürecin başından itibaren çok ilgiliydi eve bakan kiracılar konusunda bile bilgi verdi ben çok memnun kaldım çok teşekkür ederim kafanızda Bi sorun işareti kalmaz davut beyle çalışırsanız

Yeşim Alkan

Esengül hanımın özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Satış sureciniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetti. Ayrıca yeni aldığımız evimizi kısa sürede tekrar kiralama konusunda titizlikle çalıştığı için bundan sonraki yıllarda kendisiyle çalışmayı sürdüreceğim. Kendisine başarılarla dolu bir çalışma hayatı dilerim.

Ömer Çağlan

Hüsamettin bey' le daha önce karşılaşmadım ama keşke daha önce tanımış olsaydım böyle neşeli ve saygılı bir Gayrimenkul Danışmanıyla karşılaşmak ve tanımak ben ve ailem için bir şans. Kendim devlet memuru olarak bir çok işyerinde insan tanıdım ama Hüsamettin bey birçok insandan değerli olduğuna kanat getirdim kendisine çok teşekkür ederim. Benim hayal ettiğim bir evi bana verdi.

Alkan Baykal

Hüsamettin bey' e yardımları ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Profesyonel ve güven veren bir yaklaşımla bizlere yardımcı oldu. Tekrar görüşmek üzere.

Nevzat Akçakaya

Daire kiralama sürecimizde bizlere en kısa sürede ve güvenli bir şekilde vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

K*******

Esat Bey ile ev arayisi surecimizde beraber calisma sansimiz oldu ve kendisi sayesinde cok da guzel bir eve sahip olduk. Butun sureci profesyonelce yonetti ve surec hakkinda gerekli bilgilendirilmeleri yaparak, olusabilecek sorunlar hakkinda bilgi vererek butun alim isleminin hicbir sorun olmadan tamamlanmasinda bize cok yardimci oldu. Kendisiyle calisma sansiniz olur ise isini severek yapan, profesyonel ve detaylara cok dikkat eden bir danismanla calisacaginizin garantisini verebilirim. Ek olarak belirtmek istiyorum ki islemler bittikten sonra kendisi yardimci olmaya devam etti ki bu takdir edersiniz her zaman karsilasilan bir durum degil. Kendisine buradan tekrar tesekkur ediyorum.

Nuri Kara

İlgi ve alaka müşteri odaklı çok başarılı umarım hep böyle devam eder. Biz çok memnun kaldık

Şenay Keleş

İşinizi gayet iyi nezaketten ödün vermeden iyi bir şekilde yaptığınız için teşekkür ederim. Tercihim olmuştur. Zeynep hanıma başarılar dilerim.

Zekeriya Şahin

Remax Arena firmasından çok yakın ilgi alaka gördüm.Çok teşekkür ediyorum.

Yusuf İlbay Hüseyinoğlu

Erdinç Yörük beyi 2 seneyi aşkın süredir tanıyor gayrimenkullerimizle alakalı işlerimizde kendisine danışıyor,güveniyor yardımını talep ediyoruz.Çok memnunuz,kendisine bundan sonrada çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Beyhan Özen Gülbahçe

Sayın HÜSAMETTİN AKBAL' a mesleğine layıkıyla yerine getirip bizi müşterisi olarak çok çok memnun bırakmıştır. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz çalışma hayatında her zaman başarılı olmasını diliyorum. Saygılarımla..

Ali İhsan

HÜSAMETTİN AKBAL beyin ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Her şeyimiz eksiksiz ve güvenilir bir şekilde tamamlandı..

Topral Gülbahçe

Sayın Hüsamettin Bey bize saygılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Bize müşteri olarak olarak önemli hissetirdiniz ve bize yardımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim ve saygılarımı sunarım..

Levent Özen

Remax Arena ailesi olarak ve Hüsamettin bey' den aldığım hizmetten çok memnunu kaldım. Kurumsal kimlikleri ve sıcak tavırları verilen hizmetin kalitesini arttırmaktadır.

Osman Dere

Hizmet aldığım güvenilir ve profesyonel hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Her konuda bize yardımcı olduğu için çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim..

Bahar Can

Musteri memnuniyetine onem veren, ilgili, durust ve her konuda tereddutsuz soru sorabilecegim bir insan. Ev icin ilk iletisime gectigimiz andan beri surecte cok yardimci oldu. Ev hakkinda verdigi guvenilir bilgilerle endiselerimi, kafami kurcalayan riskleri en aza indirgedi. Davut Bey’e emekleri icin cok tesekkur ederim.

Mehmet Gökalp Ceylan

Davut beyin güler yüzünden ve kaliteli hizmetlerinden çok memnun kaldık. Evimizin kiralanması süresince bize çok şeffaf bir şekilde yardımcı oldu. Bu platformda da kendisine çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Tahsin Gündüzalp

Feyzullah Bey'le yoğun stresli olduğum ev alma dönemimde tanıştık ,kendisinin portföyündeki daireyi ailemize göre biraz küçük olması sebebiyle almadık ama iyi bir dost kazandık.Herhangi bir beklentisi olmadan farklı konularda farklı gayrimenkuller hakkındaki yorumlarıyla bizlere ışık tuttu.Bu süreçte birçok emlakçıyla tanıştım fakat Feyzullah Bey bilindik emlakçı algısını yıkacak nitelikte kaliteli ve gerçek dost denecek bir şahsiyet.İslerinde başarılar diliyorum.

Ferit Fidan

Daire satışımızı hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirdiği için Davut beye teşekkür ederiz.

Murat Taylan

Almış olduğum dairede mülk sahipleri haricinde tek güvenebileceğim kurumsal firma ve emlak ofisi RE/MAX Arena olduğu için tercih ettim. Satışın her aşamasında bizimle ilgilenen Özer Beye çok teşekkür ederim. Oldukça güven veren ilgili ve samimi yaklaşımıyla sözünün arkasında duran bir arkadaş. Başarılarının devamını dilerim.

Suzen Akkuş

Almış olduğumuz daireden son derece memnunuz. Davut beye vesile olduğu için teşekkür ederiz. Bizi uğraştırmadan her şeyi halledip tapumuzu aldık. Dürüst ve düzgün bir danışman biz çok memnun kaldık.

Huriye Elçi

İkinci kez ev kiralama deneyimim olmasına rağmen RemaxArena Danışmanı Ayça hanım tarafından oldukça detaylı bir şekilde bilgilendirildik. Hem ev hakkında hem lokasyon hakkında hemde kiracı haklarımla ilgili detaylıca bilgilendirildim.Gerek telefon ,gerekse yüzyüze iletişimde son derece açık, net ve hızlı bir şekilde işlemimiz tamamlandı . Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Melih Günaydın

Erdinç Beye samimiyetleri ve profesyonel yaklaşımları için teşekkür ediyoruz.Kısa zamanda çok güzel neticelendirdiler kiralama sürecini

İlhami Temur

Davut inan bey hayatımda gördüğüm en güzel insan ve en güvenilir. Kendisine çok teşekkür ederim ve bundan sonrada kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Çok teşekkür ederim.

Joshua Scot Affleck

We received wonderful service working with Erdinç Yörük and his colleagues! Thank you so much for your hospitality and kind reception.You made this process smooth and easy

Rod Varner

Erdinç bey was very helpful and professional in all the aspects of the rental of the apartment.

A.eray Küçük

DAVUT İNAN Bey'le tanıştığıma memnun oldum. Emlakçı algımı krıp yerle bir etti. Bundan sonra ne alacaksam ne satacaksam sadece Davut inan beyle çalışırım. Kendisine çok teşekkür ederim. Remax firmasına Davut bey gibi iyi niyetli kalbi güzel biri ile çalıştığı için teşekkür ederim.

Betül Ustaal

Her konuda çok yardımcı oldunuz işinizde cok başarılısınız teşekkür ediyorum hersey için

Osman Ertürk

İlgisi ve alakası ile müşteri memnuniyetini her zaman sağlayan, özverili ve titiz çalışmasıyla gerçekten iyi bir iş insanı olan Veysi Beye emeklerinden dolayı teşekkür ederiz👏🏻👏🏻👏🏻

Sadık Koç

Feyzullah bey kibar anlayışlı ; her iki taraf için de orta yolu bul(an)maya çalışan işinin ötesinde gerçek bir dost.... yardımları ve nezaketi için çok teşekkür ederim kendisine. İyi bir dost kazandık

Hamit Küçükünlü

Hem alım hem satım sürecini başarılı bir sekilde yürüten Feyzullah beye teşekkür ederim. Dur ust iş dogru sonuçlar getirir. Başarılar dilerim.

Deniz Kosif

Ayça Hanım;Satış süresince her konuda ilgili ve anlayışlı bir tutum sergiledi.ilgisi ve profesyonel süreç yönetimi için çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet A. Yılmaz

Davut beye daire satış sürecimizi hızlı ve sorunsuz şekilde tamamladığı için teşekkür ederim.

Eda Kopuz

İstediğimiz daireyi bulma noktasında Davut beyin sunmuş olduğu hizmetten fazlasıyla memnun kaldık. Gerek yer gösterme gerek pazarlık süreçlerinde bizlere çok yardımcı oldu. Satış işlemleri ve Tapu sürecinde de bizlere çok yardımcı oldu . Sürecin sonuna kadar her türlü işlemi bizler adına yönetip, yoğun iş temposunda bizleri rahatlattı. Kendisine teşekkür ederiz.

Zehra Bekkaya

Feyzullah bey evimizi satarken işini titizlikle takip ederek sonuçlandırmıştır. Kendisine ilgilendiği için teşekkür eder, gayrimenkul alış-satış işleri için tavsiye ederim.

I*******

Dairemin satışını sorunsuz şekilde gerçekleştirip süreç boyunca takipte kalıp iş yükününü üzerimizden alarak bizlere güzel bir hizmet sunduğu için davut beye teşekkür ederim.

B*******

İstediğimiz daireyi bulmamıza vesile olduğu için davut beye çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca gerek expertiz gerek mal sahibi ile olan iletisimi sorunsuz yürüttü. Tapu aşamasının sonuna kadar süreci yönettip bizlerin işini fazlasıyla kolaylaştırdı. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Ömer Faruk Göçer

Kiralık olarak vermiş olduğum evimin sağlıklı bir şekilde müşteriye sunulması adına yapılan hizmetlerden çok memnun kaldım. Bu çalışmada Özer ÇELİKTEN beyefendiye yapmış olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ederim, çalışmalarının da devamını dilerim.

Mahmut Korkmaz

Kiralık ev arama sürecinde Özer bey bana danışmanlık hususunda çok yardımcı oldu ve gayet makul düzeyde önerilerde bulundu. Kendilerine yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Ramazan Arslan

Merhaba,Ramazan Arslan olarak hafta sonu Ayça Karakaya hanım efendi bizimle ilgilendi.Çok memnun kaldık kendisinden.Ve görüşme sonucu bize göstermiş olduğu ofisi satın aldık.Başta Ayça hanım olmak üzere tüm Remax Arena ailesine teşekkür ederiz.

Sıtkı Çalışkan

Feyzullah Bey, gerçek anlamda işinin ehli, insan ilişkileri mükemmel bir danışman. Ev kiralama işlemlerimizi başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde takip ederek sonuçlandırdı. Evimizin taşınmasından, boyasına kadar her sıkıntımızla ilgilendi. Kiralama işlemi tamamlandıktan sonra dahi arayarak bir sorunumuz olup olmadığını kontrol etti. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum

Atilla Şahin

Çok teşekkürler.

Anıl Altuntaş

Remax Arena'nın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

Elif Yigit

Feyzullah Bey ile evimin kiraya verilmesi sürecinde calistik. Kendisinden çok memnun kaldık. Ileride tekrar çalışmayı mutlaka düşünürüz. Tavsiye edebileceğim bir emlakcidir kendisi.

Ali Nurgül Ay

Kasım sonunda evimizi satarak ve bir hafta gibi kısa sürede yeni evimizi alarak göstermiş olduğu petformanstan dolayı ve bize vermiş olduğu güven,sıcak ilgi adeta kardeşimiz gibi yaklaşımlarından dolayı Sn.Feyzullah beye ne kadar teşekkür etsek azdır allah ondan razı olsun son derece memnun kaldık Allah yolunu açık etsin.. saygılarımızla..Ali-Nurgül AY

Remzi Özdemir

Özer bey çok doğru planlama yaparak dairemizi kısa sürede doğru pazarlama taktiği ile hem satıcı hemde alıcıyı tüm detayları düşünerek bize yapacak pek görev bırakmadı baştan sona kadar Özer beye çok teşekkür ediyorum bize olan güleryüzü ve beyefendi duruşu ile çok mutlu etti alıcı ve satıcı ile eşit mesafede durması bizi çok mutlu etti

Dilber Erdem

İşinde başarılı ve çözüm odaklı yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

U*******

Davut beye dairemizin satış sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Süreç boyunca profesyonel ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışması bizleri ayrıca memnun etmiştir.

Suat Aksell

Erdinç beyden çok önemli lokasyondan ticari bir mülk kiraladım başlangıç süresinden kontrat süreci ve sonrasındada ne zaman arasak bize yardımcı oldu yeni kiraladığımız yere Almanya bağlantılı bir çağrı merkezi şirketi açacağız, bundan sonraki projelerde de kendisinden destek alacağız bu arada çok profesyonel temiz güzel bir ofisleri var başarılar dilerim..

Fatma Berreksu

Erdinç bey güleryüzlü sıcak davranışı sunum şekli bizim için çok değer görmüştür. hizmetleri için çok teşekkür ederim, tekrar görüşmek üzere

Kamil Acar

Satış Temsilcimiz Esat Bey çok ilgiliydi. Sorduğumuz tüm sorulara zamanında yanıt aldık. Ev için kredi kullanmamıza rağmen tüm işlemler sorunsuz halledildi. Herşey için çok teşekkür ederiz. Hayalimizde ki eve Re/Max sayesinde kavuştuk.

Dilek Kavak

Esat Bey Merhaba, bu süreçte ilginiz, alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sizin olmanız işinizi severek yapmanız satış süreci boyunca bize kendimizi çok rahat hissettirdi. Size ve firmanız remax a çok teşekkür ederiz.

Cafer Şimşak

Özer Beye yetki verdim oda etkisini gösterdi, konutumu 10 günde sattı. Özenli düzenli çalışmalarından dolayı birde konutumu sattığı için çok teşekkür ederim.

Zivver Zıllı

Öncelikkle Remax Arena ofisine ve Erdinç yörük beyele tanışmamı beni çok mutlu etmiştir kendisiyle kandillideki yalı dairemin satışıyla ilgili olarak bir süreç yaşadık kendisi profesyonel biligili güvenilir birisi bundan sonraki süreçle ilgili olarak çalışmayı arzu ediyorum

Ece Argun

Erdinç beyle bir mülkümüzün tanıtımıyla ilgili olarak çalışma ortamımız oldu kendisi bizim mülkümüzün kiralanmasını gerçekleştirdi işini severek yaptığı beli kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

K*******

Erdinç beyle kiralamayla ilgili olarak güzel bir süreç yaşadık çok hızlı bir şekilde süreç aldık kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşşekür ederiz

Ö*******

Erdinç beyle önemli mülkmüzün kiralanmasıyla ilgili bir çalışmamız oldu samimi güvenilir birisi işimizi tabiri cayizse tık tık çözdü. teşşekürler

Odris Yapı Sanayi Tic. Ltd Şti.

Arsa alım sürecimizde şirketimize verdiği destek ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Mustafa Bayram

Talip olduğumuz evin alınması sürecinde danışmanımız Davut İnan bey süreci en güzel şekilde yöneterek nihayete erdirmiştir. Her şekilde işinin hakkını vermiştir. Kendisinden ziyadesiyle memnun kaldık. Her şekilde ileride de çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımla .

Metin Tosun

Arsamızın satış sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve çabasından dolayı teşekkür ediyorum. Her aşamada kendisinin desteğini ve güvenini hissettik. Başarılar diliyorum.

Yunus Beşiktaş

Firmanızdan almış olduğum hizmetten oldukça memnun oldum. Firmanız ve Bizzat DAVUT İNAN beye canı gönülden teşekkür ederim.

Aydın Yakut

RE/MAX çatışı altında çalışan Özer Çelikten Bey'e müşteri ilişkileri ve yapmış olduğu sunumlarından dolayı çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile taşınmazlarımı emanet edebileceğim danışman, kendisine meslek hayatında üstün başarılar dilerim.

Recep Uzun

Çiler hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Ayrıntılı bir şekilde açıklamalarda bulunarak bizi aydınlattı.

Aylin Demir

Çiler Hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. Çok teşekkürler.

Emre İnan

Re/Max Arenanın bize göstermiş olduğu hizmetten çok memnunkaldım. Davut Bey bizimle çok iyi ilgilendi bu ilgi için sizlere teşekkürlerimi sunarım.

İrfan Genç

Benim gayrimenkulün kiralanmasında beraber çalıştığımız Seher Sevinç hanımın bizlere belki de uzun seneler birlikte çalışacağımız insanlar bulması beni memnun etti. Gelecek yıllarda inşallah tekrar birlikte çalışma olanağı buluruz. Kendisine çok teşekkür ederim. Seher Sevinç hanıma başarıların devamını dilerim.

Enis Aydın

Davut beye dairemizin alım sürecinde gösterdiği özveri ve profesyonel hizmet için teşekkür ederiz. Dairenin tahliye edilmesi ve bizim taşınma sürecimizde de ayrıca süreci takip edip bizlere yardımcı olmasından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

M*******

Dairemizin satışında tüm işlemleri takip edip bizleri zahmete sokmadan dairemizi hızlı bir şekilde sattığı için Davut beye teşekkür ederim.

Fikret Odabaş

Kiralık ev ararken Seher Sevinç hanımın ilk defa cevap verişinden, ev göstermeye, ev sahibi ile nazik bir üslup ile tanıştırmaya, isteklerimizi dinleyip çözüm üretmeye kadarki her aşamadan son derece memnun kaldık. Kiralamanın başarı ile sonlandırılmasına maksimum özen gösterilmesine şahitlik ettik. Müessesemizde böyle sonuca giden birinin olması muhteşemdi. Seher Sevinç hanımı tebrik ediyorum.

Şamil Kök

Özer Bey ile çalışmak güzeldi. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Planlı çalışması bizi çok memnun etti. Kendisine ve Re/max ekibine çok teşekkür ederim.

Onur Erdoğan

Kendisi ile tanışmamız emlak ilanlarına bakarken dükkan aramam vasıtası ile olmuştur, küçükbakkalköy başöğretmen cad tamda aradığım yeri bulmuştum, kendisi ile sözleştik söz verdiği gibi sözünde durup dükkanı tutmamda bana yardımcı olmuştur, ilgi alakalı ve kibar bir insan kendisi, bütün bu zorlu süreçlerde kendisi bana sürekli imkan yaratarak yardımcı olmuştur, tekrar teşekkür ederim kendisine

Sena Küçük

Çok dürüst ve içten bir emlak danışmanı. Meslektaşlarından mağdur olduğumuz bir durumda bizim karşımıza çıktı ve bizi kara geçirecek güzel bir yatırıma yönlendirdi. Kendisine teşekkür ediyorum

Necla Mingsar

Mülk sahibi olarak evimiz ve yazlığımız için Feyzulah beyin göstermiş olduğu ilgi alaka sevgi ve saygı çerçevesinde titizlikle mülklerimizle ilgilenmesi kısa zaman içinde sonuçlandırması için kendisine eşim ve kendi adıma teşekkür ederim.Bundan sonra alış, satış, kira olsun Feyzulah bey ve (Remax)tercih edicez.Kendisine Gayretlerinden dolayı teşekkür eder bundan sonra bizim için hızlı güvenilir kalitenin adresi Feyzulah bey ve (Remax ailesi dir Remax ailesine tekrardan görüşmek dileğiyle sevgilerimizle /puan5

Ömer Yıldız

Ümraniye Selvice evlerinde; Remax güvencesiyle feyzullah Beyin sürecin başından sonuna kadar titiz bir şekilde takibi ile hiçbir sorun yaşamadan eşim adına daire aldık. Özellikle bu süreçte feyzullah beyin güven veren tavır ve yaklaşımı, titizlikle takibi, her aşamada iletişimi, tecrübesini paylaşımı ve yönlendirmesi için çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki gayrimenkul değerlendirme ihtiyacı olduğunda görüşmek üzere, Selamlar..

Mert Agar

Davut Bey'e uzun süren gayrimenkul satış ve kiralama süresince göstermiş olduğu özenli çalışma dolayısıyla teşekkürü bir borç bilirim. Çevremdeki potansiyel müşterileri gönül rahatlığıyla Davut Bey'e yönlendireceğim.

Nicat Rustamov

Remax/Arena Gayrimenkul gruba ve çalışanlarının, konut edinme sürecinde sarf ettikleri çabadan ve harcadıkları emekten dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz. Özellikle bu süreçte Feyzullah beye yapmış olduğu emekten hizmetten dolayı minnettarız

Ensar Aygül

Mülk sahibi olarak evimin satış sürecini yöneten Feyzullah bey'e sonsuz saygı ve sevgilerimizi sunarız. Bundan sonra bizim için hız, güven ve kalite'nin adresi REMAX'tır. Remax ailesine sevgilerimizle.

Niyazi Sarı

Görmüş olduğum ilgi ve alaka çok iyi, personel çalışma prensibi başarılı ve saygılı hatta çok hızlı ve temiz iş olduğundan çok memnun oldum. Başarılarının devamını dilerim.

Serdar Çapraz

Gayet ilgili ve işleri takip ederek evimin satış sürecini yönettik. Gayet memnun kaldım. Herşey çok temizdi. Teşekkür ederim.

Parviz Alizad Sane

This is to confirm that I am very happy with the services provided by Mr Davut inan in renting an apartment to me. He is expert in his job and for me as a foreign language person speaking in English by him was very helpfull and appreciate his effort and expertise.

Hakan İşlar

Her anlamda ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Her şey için firma olarakta gerçekten işini gerçek anlamda hakkıyla yaptıkları için, çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ali Karlıdağ

Profesyonel çalışmaları ve iş takipleri için çok teşekkürler

Cahit Arslan

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım.Titiz çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Esra Gülfem Aksoy

Çok teşekkür ederiz. Memnun Kaldım.

Metin Bitim

İlgilerinden dolayı Sayın Ayça Karaya hanımefendiye ve RemaxArenaya şükranlarımı sunuyorum. Teşekkürler her şey için

S*******

Suryapı Lavender projesindeki kiralamış olduğumuz dairede Yılmaz bey e tüm destekleri ve samimiyetine çok teşekkür ederiz

İ*******

Yetkisini vermiş olduğumuz gayrimenkulümüzü tam istediğimiz gibi bir müşteriyle bizleri buluşturan Yılmaz bey e çok teşekkür ederiz kendisi çok profesyonel saygılı Güler yüzlü harika bir danışman başarılarının devamını dileriz

E*******

Yurt dışında olmama rağmen benimle özverili bir şekilde ilgilenen sayın Yılmaz beyle çalışmaktan kendisinden hizmet almaktan çok memnun kaldım özellikle bizlere annemize yakın bir ev bulduğu için minnettarız kendisi mesleğinde etik ve saygılı herkese tavsiye edeblirim iyi çalışmlar

E*******

Yılmaz kardeşim yine beni hiç şaşırtmadı akşamından yetkisini verdiğim dairemi sabahına imzaya çağırdı tüm süreci mükemmel bir şekilde yönetti ve bize sadece konturatları imzalamak kaldı hepimize hayırlı olsun teşekkürler

M*******

Harika bir süreç yöneten Güvenine sonsuz inandığımız dairemize tam istediğimiz gibi müşteri bulan Yılmaz bey e tüm hizmetleri için çok teşekkür ederiz

A*******

Dairemizin kiralanma sürecinde Davut bey'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Süreç boyunca iletişim ve güven konusunda hiç sorun yaşamadık.Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ümit Kayır

Kiralık dairenin bulunmasının imkansız olduğu bir dönemde Davut beyin ilgi ve alakası sayesinde istediğimiz daireyi bulduğumuz için çok mutluyuz. Kendisine teşekkür ederiz.

Halil Yorulmuş

Faruk beye tarafımıza vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkürlerimizi sunarız. Başarıların devamını dilerim. Faruk bey ve Remax ailesine teşekkür ederim

Hazal Laleoğlu

Sayın Faruk bey bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Danışmanlığı süresince çok mutlu ve huzurlu olduk. Teşekkür ederim.

Cemal Şahin

Armağanevlerden ekim 2021 tarihinde aldığım dairenin satış ve tapusunu alana kadar göstermiş olduğu ilgi, alaka, dürüstlük ve yardımlarından dolayı danışmanımız FEYZULLAH BEY E çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..

İrem Nergis Ünal

Erdinç Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü, saygılı, doğru bir şekilde yönlendirme ile evi kiraladık.Son derece profesyonel bir ekip çok teşekkür ederiz.

Hatice Tekatlı

Uzaktan geldik bizim için güvenmek önemli Erdinç beyle tanışınca rahatladık.

Yavuz İrkmen

Erdinç Bey ile yapmış olduğumuz işe istinaden çok memnun olduğumu bildirir iş ahlakı olarak çok kendini geliştirmiş bir insan.Tabi birde firma olarak sizleri takip ediyorum.Çok başarılı bir firmasınız.Bu yüzden başarılarınızın devamını dilerim.

Arya Fakhraei.50

Remax Arena and Mr.Erdinc were really nice and they did their best to find a nice complex with a decet price.I'm happy that i chose this real estate agency.

Amir Fakhraei

Remax Arena and Mr.Erdinc were really helpful and efficient for finding a flat for me.The agents and staff are really nice and humble i appreciate them for their generosity and patience and i would definitely recommend Remax Arena to my friends and family.

Emirhan Konca

Ben size bir satışın hikayesini anlatayım bir gün yolda yürürken bir afiş gördüm satılık daire olduğunu zannederek Özer Bey'e ulaştım meğer gördüğüm afiş kiralık bir ilana aitmiş Özer Bey ihtiyacımı çok iyi analiz ederek beni elinde bulunan satılık bir daireye götürdü bu daire aslında tamda aradığım gibi bir daire idi. Bugün tapumu elime aldım çok mutluyum teşekkürler Özer Bey

B*******

Yılmaz beye mülkümüzün yetkisinini verdiğimiz gün dairemizi tam istediğimiz gibi bir müşteriyle onuçlandığı için çok teşekkür ederiz kendisi kesinlikle çok profesyonel ve sayglı bir danşman teşekkürler yılmaz bey

Ö*******

zorlu piyasa koşularında kiralık daire bulmak o kadar zordu ki taki yılmaz beyden hizmet alana kadar kendisine çok müteşekkirim saygılarımı sevgilerimi sunuyorum mesleğindeki etik davranışları ve hizmetleri için çok teşekkür ederim

Hatem Owıda

When we started the selling issue we felt that the owner of this company and Mr.Erdinc Yoruk is very close to us and friendly helpful and try to ease all procedure that will help in the process finally when we finish all processures they do insituation continuing the relationship and this is a very good specifications for companies. Best Regards

Yasin Akdeniz

Dairemi kaça satarım, nasıl satarım, kime satarım bu soruların hepsi Özer Bey de mevcut. Ben şehir dışında olmama rağmen evimden dışarıya çıkmadan tüm süreçleri yönetti hatta İstanbul tapuya bile gitmeden işlem yapabileceğimi de Özer Beyden öğrendim çok başarılı, çok güvenilir danışman olduğunu belirtmeliyim. Çok teşekkürler Özer Bey.

H*******

Erdinç yörük beyle Remax Areneda tavsiye üzerineErdinç beyle tanıştım bir mülkümüzün satılmasını kendisinden istedim satışı gerçekleştirdik kendisine göstrermiş olduğu ilgiden dolayı teşşekür ederim

Serhat Uysal

smart city projesinde dairemizi kirlamak için Remax arena gayrimenkul uzmanı Erdinç beye müracat etti kendisisi bilgi ve çevresiyle 1 gün içinde çok iyi kiracıya evi kiraladık kendisine gösterdiği ilgi samimi ve sıcaklığından dolayı teşşekür ediyorum....

Semran Erkol

güleryüzlü ve ilgisinden dolayı sayın Erdinç YÖRÜK beye ve Remax Arena Ailesine yaptığı kiralama işlemindeki performasından dolayı tşk ederim..

Murat Öztürk

Özer bey hem alım sırasında, hem alım sonrası ev ile alakalı her konuda çok yardımcı oldu.

K*******

Özer Çelikten Bey ile yaptığımız kiralama işleminde sabrı, ve ilgisi için çok teşekkür ederim ve de minnettarlığımı belirtirim.

Huriye Ok

Gayrimenkulüm beş aydır satılmadı. Bana bu süre içerisinde bir kaç emlak ofisi yardımcı olmaya çalıştı. Özer Bey ile tanıştım değer belirleme, ve öngörüleri sayesinde dairem satıldı, kazançlı çıktım . Kesinlikle size tavsiye edeceğim tek gayrimenkul danışmanı Özer Beydir.

Turgay Çay

Ümraniye Alemdağ caddesinde Aktar dükkanı olarak kiralamak istediğimiz dükkan için REMAX Gayrimenkul danışmanı Erdinç beyle iletişime geçtim dükkanı kiraladık bu kiralama süreci içerisinde Erdinç bey güleryüzlü samimi ve tecrübesiyle işimizi çok kolaylaştırdı ve hızlı sonuç aldık kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşşekür ediyorum..

Hikmet Kaya

ortağı olduğum bir mülkün satışıyla ilgili süreci iyi yöneten Remax Aren gayrimenkul danışmanı Erdinç yörük beye süreci iyi yönettiği için teşşekür ediyorum başarılar dilerim. Barada remax arena ofisi her anlamda tan bir profesyonel

C*******

Ticari mülkümüzün satışı ile ilgili RemaxTicari gayrimenkul danışmanı Erdinç Yörük le sürece başladım zor bir süreç ve azami hassasiyet gösterilmesi gerekiyordu Alıcı müşterimiz yabancı uyruklu bir müşteriydi, gereken hukuki süreçler valilik izinleri ve önemle takip edilmesi gereken bir süreç vardı Erdinç bey bu süreçte gerek benimle ve Avukatımla alıcı tarafı ile süreci takip dikkatle etmesi sonucu hızla satışı gerçekleştirdik. tam bir profesyonel çalışma gösteren Erdinç beyi işine olan sevgisinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum

Hüseyin Eroğlu

ümraniye merkezde ticari kiralama olarak Erdinç beyle çalışma sürecinde mülk sahibi ve bizimle gayet başarılı bir şekilde süreci ilerletmiş adaletli bir şeklde iki taraf içinde mutlu olacak bir sonuçla kirlama işlemini tamamlamıştır. kendisine süreci profesyonelce yönettiği içn tşk ederim

S*******

Evimi satmaya çalıştığımız tüm süreç boyunca Davut inan beyefendi büyük bir özveri, titizlik ve sabırla yaklaşıp sürekli çözüm üreten taraf oldu. Kendisiyle çalıştığım için kendimi şanslı hissediyor ve kendisine minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Çalışma hayatının başarılarla dolu olmasını diler saygılar sunarım.

Eda Çevik

Davut inan Bey'e Ev alım sürecimizde karşılaşmış olduğumuz her durumda yanımızda olduğunuz için, iş bitirici ve yapıcı tavrınız için teşekkür ederiz. Çok başarılı bir iş hayatı dilerim. Her şey için teşekkürler .

Semiha Tavman

Ayça hanım evimizin kiralanması aşamasında çok hızlı bir şekilde sonuç almış ve tüm işlemlerde tarafımıza çok yardımcı olmuştur. Kendisine ilgi alaka ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Zengin

Ayça hn randevusu na saatinde gelen güleryüzlü, ilgili, işine hakim, yardımcı olan güvenilir birisidir. Her iki tarafada saygı gösteren güven sağlayan Ayça hanım a teşekkürler.

Cengiz Gözükara

Re/max firması hizmetlerinden çok memnun kaldım Özeliklle Erdinç bey Tarafından sunulan hizmet memnuniyettim artmıştır. Kurumsal bir çalışma şekli ile Müşteri menuniyettim Maxsimimum sevyeye çıkmıştır

Burak Aksoy

Erdinç bey bizimle çok ilgilendi hibir problem yaşamadığımız gibi çok yardımcı oldular.çok teşşekür ederim

Z*******

Dairemin satışıyla ilgli olarak refanslı bir şekilde kendisine ulaştım bölgedeki fiyatları bereber istişare ettik sonuç olarak makul bir fiyata dairemizin atıını gereçekleştirdik.bölge uzmanlığ ve tecrübeyle satış sürecini çok iyi yöneten Erdinç beye çok teşşekür ediyorum ayrıca ofisin temiz düzenli oması dikkatimi çekti örnek bir ofis remax ekibine başarılar..

Zuhal Sarıcan

Erdinç beye hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla mutlu bir ev sahibi olmuş olduk tüm ilgi ve nezaketi için kendisine teşşekür ederim.

Fatih Koç

Güler yüzlü, samimi ve şeffaf davranışlarınızla Bizleri mutlu ve memnun ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Birkez daha profesyonel bir yardım alınması gerektiğini öğrettiginiiz ve başarılarınızın devamını diliyorum Herşey için teşekkürler

Mustafa Kemal Genç

Firmanızın konumu ve yerleşimini çok beğendim. Elemanlarınızı kibar güler yüzlü Ayça Karakaya hanımla kiralama işi yaptık, kendisinin işine karşı ilgisinden ve güvenirliliğinden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz . İşinde çok özenli ve profesyonel, kendisinin şahsına ayrıca teşekkür ediyorum.

Burak Tavman

Sayın yetkili. Profesyonel ve çözüm odaklı iş anlayışınız. Her adımda müşteriyi koruma ve gözetme hususunda ki özveriniz bizleri fazlasıyla memnun etti. Özellikle Ayça hanıma göstermiş olduğu ilgi, alâka ve üstün çabalarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla.

Bartu Kurtbay

İlgi, alaka ve özenden çok memnun kaldım. Her şey istediğimiz şekilde ve gününde organize edildi. Son derece nazik yaklaşımıyla Ayça Hanıma da tekrar teşekkür ederin ailece. Herhalde bir daha Remaxdan başka emlak firmasıyla çalışmam. İşimi çok kolaylaştırdınız, herkese teşekkür ederim. Saygılarımla Bartu Kurtbay

Hızır Ekşi

Erdinç bey konuya çok hakim uzman başarılı bir tanışma başarılar dilerim

S*******

Haftalardır daire arayışımı yılmaz bey sayesinde mükemmel bir hizmetle sonuçlandırdık kendisi mesleğinde gayet ciddi etik güvenilir hizmet odaklı olması harika taraflar arasındaki tutumu eşittiğili güven veriyor başarılarınızın devamını dilerim ve yılmaz bey e tekrar çok teşekkür ederiz

S*******

vermiş olduğunuz tüm profesyonel hizmetiniz ve dürüstlüğünüz için çok mutlu olduk teşekkür ediriz yılmaz bey

G*******

Sayın Yılmaz bey yine harika bir süreç yönetti satış yetkisini verdiğimiz hafta dolmadan mülkümüzü sattı kendisinden aldığımız güven daimidir bir sonraki mülklerimizi yine kendisiyle paylaşmaktan gurur duyarız saygılar remax ailesi sevgiler yılmaz bey

Ö*******

yılmaz bey e yetkisini vermiş olduğumuz gayrimenkulümüzü aynı günde sonuçlandırdı hizmet harika idi teşekkür ederiz.

S*******

yılmaz bey emlak sektöründe tüm ön yargıları kırabilecek bir beyfendi sözünün gerçek anlamda eri dedikleri kişi aylardır ev arıyoruz nelerle karşılaştık ne emlakçılar gördük çok uzatmıyım kendisine çok çok çok teşekkür ederiz güvenirliği esnaflığı tartışılamaz saygılar sevgiler yılmaz bey

Z*******

Yılmaz beyden aldığım hizmet aşrı profesyonel ve çok sağlıklı idi kendisi mesleğinde çok etik ahlaklı ve güler yüzlü daire alımımızdaki tm desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim

B*******

Ev almamda çok yardımcı oldular kredi sürecinden tapuyu imza atana kadar hep yanımdaydılar Erdinç bey güleryüzlü ilgili alakalı güvenilir insan istediğim zaman dilediğim zaman süreçle ilgili ne zaman sorsam kendisine hemen ulaşabildim...

E*******

Yılmaz Beyden hizmet almak gerçekten harikaydı bir günde tüm işlemlerimizi problemsiz halletti bundan sonra yine daire alsam yine kendisiyle çalışmaktan gurur duyarım mesleğini ciddi anlamada güvenilirliği pozitifliliği enerjisi herşeyiyle çok mutlu olduk teşekkürler remax yılmaz bey

A*******

yılmaz beyden ikinci kez hizmet alıyorum ailemizi ve beni yine hiç şaşırtmadı gayrimenulümüzün satış yetkisini kendisi verdiğimiz andan itibaren bize tüm randevularını teklifleri bir bir iletti ve çok kısa bir sürede dairemi sattı mesleğinde çok profesyonel ahlaklı saygın bir beyfendi çok daha iyi yerlere geleceğine inancım sonsuz remax ailesi ve yılmaz bey e tekrar çok teşekkür ederiz

Rıza Çatalbaş

Değerli danışmanın Erdinç Yörük bey, Hayatımda gördüğüm en çalışkan en dürüst ve işlerini günün gününe yapan çok iyi motoivasyonu yüksek bir insan, son olarak ortak çalışmamızda evimi hem değerinde hemde tam istediğim zamanda satarak maddi sorunumu çözmüştür sadece bana deyil tüm insanlara ayrım yapmadan ayn duygularla yardım eden işini profesyonelce yapan iyi güvenilir bir insandır.Allah kendisinden razı olsun..

Hikmet Dağdeviren

çekmeköy bölgesinde Önemli bir projede Daire satın aldım daire tapu sürecininde gerekli bilgileri anlık şahsıma aktararak bu süreçteki hem stresimi azaldı hem hem güvenimi kazandı sektörde butür işini iy yapan danışmanlara her zaman ihtiyaç var kendisi profesyonel güleryüzlü samimi bir insan Remax Aren ve Erdinç beye teşşekür ederim

M*******

Evimin satılmasıyla ilgili olarak Remax Arena ofisinden Erdinç Yörük beye rica ettim.Çünki çevremden kendisiyle ilgili olumlu bilgiler almıştım Evin satış sürecini evimde kiracı olmasına rağmen sonuç odaklı çalışması sonucu iyi fiyatta sattık Kendisine çok teşşekür ederim..

Çağrı Üstüner

Dairemizin satışı ile alakalı olarak Davut bey profesyonel bir hizmet sundu. Süreç boyunca iletişim konusunda sorun yaşamadık. Emekleri için kendisine teşekkür ederim.

Emre Gül

Davut Bey'e gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Mahmure Mil

Davut Bey için ; İşinin erbabı demek doğru olur sanırım. Hem iletişim hemde hizmet anlamında yapabileceğinin en iyisini yaptı sağolsun. Portföyler arasında isteğimize binaen ilk müşteride bizleri iyi insanlarla karşılaştırdı. Çok teşekkür ediyorum ailem adına.

Mehmet Demir

Danışmanımız DAVUT İNAN beye denk gelmiş olmanın ayrıcalığını yaşattı bize. Kriterlere uygun daireyi bize sunması iki gün içinde oldu. Yoğunluğun hat safhada olduğu bu dönemde bizim için büyük bir avantaja çevrilmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür eder görevinde ömür boyu başarılar sağlamasını dilerim.

E.burak Cadır

Davut Bey ile yaklaşık bir aylık süre zarfında birçok kez görüştük. Daha önceki süreçlerde de gayrimenkul danışmanlık hizmeti almış biri olarak Davut Bey'in yaklaşımı, taraflar arasında iletişimi, verdiği hizmet beni çok memnun etti. İlerleyen zamanda gayrimenkul danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyarsam tereddüt etmeden yine Davut Bey ile iletişime geçeceğim. Her şey için teşekkür ederiz.

Özgür Akgül

Davut beye göstermiş olduğu ilgi alaka ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim. Yaklaşımı konuya hakimiyeti ve bilgi birikimi ile çok memnun kaldım.

K*******

Sitemizin Gözdesi herkesin en güvendiği kardeşim yılmaz bey e satış sözleşmesini verdiğim günün akşamına kapora alması bizi gerçekten çok mutlu etti işte bu yüzden tercihim herzaman kendisi dairem yeni sahiplerine hayırlı olsun çok sağolun.

H*******

4 5 aydır sürekli daire arayışında olmanın vermiş olduğu tüm yorgunluklarımı sadece bir günde çözen yılmaz bey'e gerçekten çok teşekkür ederim ayrıca profesyonelliğinin yanı sıra tapu sürecini bir günde halletmesi kendisine olan tüm güvenimi fazlasıyla arttırdı yılmaz beyle çalşmayı herkese tvsiye edebilrim remax ve yılmaz bey e çok teşekkürler saygılarımla.

S*******

Yılmaz bey'e yürüttüğü satış faliyettinde en başından banka işlemlerimize ve tapuya kadar harika bir süreç yöneterek istediğimiz daire ile bizi buluşturdu mükemmel profesyonelliği güller yüzllüğü ve tüm süreçlerdeki emeklerinden dolayı müteşekkiriz başarılar dileriz sağlıkla kalın

R*******

Projemizde aktif halde sürekli çalışan bilgisine ve kendisine çok güvendiğimiz Yılmaz bey bizi hiç şaşırtmayarak harika bir pazarla süreci yöneterek dairemizi çok kısa bir sürede hızlı şekilde dilediğimiz gibi satışını gerçekleştirdi çok teşekkkür ederiz

Abdullah Duru

Davut bey kiralama sürecinin en başından sonuna kadar fazlası ile ilgili bir şekilde profesyonelce her iki tarafın menfaatini koruyarak ve gerekli güvenin oluşması için gerekli desteği eksiksiz olarak sunmuştur. Ayrıca kiralama süreci bittikten sonrada gerekli ilgi ve alakayı göstermiştir. Kendisine bu süreç boyunca göstermiş olduğu destek için teşekkürlerimi iletiyorum.

O*******

Yılmaz Bey Sadece bir gayrimenkul danışmanı değil kesinlikle profesyonel bir satışcı kendisiyle çalışmaya başladığınızda yapmanız gereken tek şey onun göstereceği yolu takip etmek yine harika bir satş süreci yönetti mülkümü çok kısa bir sürede en iyi müşteriyle sonuçlandırdı kelimelerle anlatılmaz tekrar yılmaz kardeşime çok teşekkr ederim

A*******

Yılmaz Bey ile çalışmak harikaydı güzel yoğun bir süreç yönetti samimiyeti ve işine olan saygısı gayet iyiydi finansal işlemlerimden dairenin herşeyine kadar çok netti güzel bir satın alma süreci oldu kendisine çok teşekkür ederim

Nuri Güler

Dairemizi satmaya karar verdiğimiz andan itibaren tüm süreci şeffaf ve dürüst bir şekilde yönetti.Belediye ve tapu dairesindeki süreçleri sorunsuz yönetti ve bu konuda ekstra bir uğraş içine girmemize gerek kalmadı. Sorunsuz bir şekilde daire satışımızı gerçekleştirdiği için Davut beye teşekkür ederiz. Dürüst ve güler yüzlü hizmetinden dolayı kendisini tavsiye ederim.

Esra Eroğlu Çay

Merhaba, ilk defa Remax kurumu ile çalışma fırsatı bulduk. Danışmanımız Davut İNAN ile tanışma fırsatı sunduğunuz için teşekkür etmek isteriz. Ailecek her kişiden gelen tüm soruları sabır ve dikkatle ilgilendiği için sizler aracılığı ile kendisine de teşekkür etmek isteriz. Bundan sonraki benzer ihtiyaçlarımızda direkt Davut Bey ile çalışmak isteriz. Kurumunuzun verdiği güven duygusu da bizleri bu süreçte rahatlatmıştır.

Recep Yakup

Erdinç beyle ilk satış işlemimi gerçekleştirdim, kendisi son derece beyefendi kibar tam bir profesyonel konuya çok hakim ve çözüm odaklı satış sürecinden tapuyu paramızı alana kadar bizi sürekli bilgilendirdi kendisi son derece güvenilir bir insan bundan sonraki süreçde kendisi bizim emlak tanışmanımızdır remax ARENAYA VE ERDİNÇ BEYE TEŞŞEKÜRLER

Ferdi Bulut

İnternetten ofis bina bakkarken erdinç beyle tanışmama vesile oldu. Tutacağımız yer lokasyon dahil artı ve eksileri ile tüm detayları anlattı bilgilendirme yapıldı ofisimizi tuttuk Erdinç beye çok teşekkür ederim başarısının devamını dilerim daha üst seviyelere çıkmasını arzu ederim.

Salim Çetinkaya

Remax güvenilir bir kurumsal gayrimenkul şirketi o yüzden tercih sebebim oldu Erdinç beyi yıllardır tanıdığım ve işini iyi yapan güvenilir ve sevilen bir şahsiyet kendisinini Remax da olması da ayrıca tercih sebebimdir..

E*******

Erdinç beyin ilgisinden ve karşılamasından çok memnun kaldım ve mutlu oldum.Tamamen insan odaklı ve tamamen insana değer veren önemseyerek hizmet vermektedir ilgisinden dolayı kendisine çok teşşekür ediyorum

Y*******

Erdinç beyin sıcak tavrından alakasından dolayı çok teşşekür ederim

Z*******

Haftalardır daire arayşındaydım Yılmaz bey e ulaştıktan sonra bir günde tam istediğim gibi bir daire sundu kendisine ne kadar teşekkür etsek az çok profesyonel yaklaşımları tamamen aile gibi hissettiriyor iki taraf içinde hayırlı olsun

Ş*******

Yılmaz Bey e tüm çalışmları için çok teşşekkür ederim.Dairemizi aynı günde çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı.Güler yüzlülüğü ve profesyonelliği ile bize hiçbir iş bırakmadı teşekkürler remax

Tunahan Yıldırım

Hizmet mükemmel en doğal ve gerçekten sıcak bir yaklaşımı var. Allah razı olsun. İnşallah hayırlı insanlar ile karşılaşır.

Tutku Genç

Davut Bey'den almış olduğum hizmet için kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederim. Kendisi ihtiyacımı detaylıca anlayarak çok içime sinen bir ev kiralamama ve kıymetli ev sahibimle tanışmama vesile oldu. Sürecin şimdiye kadarki kısmında hep ulaşılabilir oldu ve yardımını esirgemedi. Bundan sonrada kiraladığım eve yerleşme sürecinde sorularım oldukça destek olacağınıza şüphem yok.

Sema Doğan

Davut beyin hizmetinden duyduğum memnuniyetimi kısaca söyle anlatayım. Güler yüzlü işinin ehli işini büyük bir özveriyle yapan tanıdığım ilk ve tek emlak danışmanı. İlgi ve alakası için tekrar teşekkür ediyorum.

Nuray Ünver

İş bilgisi, güvenirlik, samimiyet ve objektiflik şahsınızda olan değerler Hüsamettin Bey. Sizden danışmanlık almış olmaktan çok memnun kaldık.

Aysel Ünalmış

Faruk bey evi kiralayana kadarki süreçte yeterince ilgilendi ve tüm sorularımı yanıtlama anlamında, yardımcı oldu. Bu süreçten oldukça memnun kaldım.

Fahrettin Kaya

Sevgili Faruk bey ile dördüncü kiralamayı gerçekleştirmiş bulunuyoruz.Konulara hakimiyeti, takip gücü ve güleryüzlü alternatif oluşturma çabaları harika.Beklentilerimi ve ihtiyaçlarımı en hızlı şekilde karşıladı.Teşekkürler Faruk bey.

Furkan Kayra

istanbulun birçok yerinde yaşamış gerek satılık gerekse kiralık mülk bakan biri olarak onlarca emlakçıyla iletişim kurdum fakat rahatlıkla söyleyebilirim Yılmaz YAŞAR bey in birçok emlakçıdan iletişim becerileri başta olmak üzere güven veren davranışlarının kişiliğinin çok daha ileri seviyede olduğu ifade edebilirim.Gelecekte de olası gayrimenkul yatırımlarımda kesinlikle kendisini tercih etmek isterim.

Ozkan Koç

yılmaz bey yine harika bir iş gerçekleştirdi hızı zamanlama ve planla olağan üstüydü kendisine çok çok teşekkür ederim

Ediz Özkara

Ev aradığımız süreç içinde Hakan bey ile tanıştık ev hakkında tam istediğimiz şekilde bize doğru bilgilendirme yaptı ve bunun üzerine doğru fiyat da eklenince biz hızlıca ikna olduk ve neticesinde ilk konuşmamızdan itibaren sadece bir gün sonrasında evi yerinde gördük, bize söyledikleri ile gördüklerimiz bire bir örtüşüyordu ve hemen evi almaya karar verdik. Sonraki süreçte Hakan bey ile evin yasal durumu ile ilgili belediyeden ve tapudan beraberce bir araştırma yaptık, oralardan da temizdir teyidi alınınca satış işlemine geçtik.

Hatice Gürsoy

Erdinç bey gayet Dürüst ve adaletli bir şekilde ticari kontrat sürecimizi iyi yönetti Kendisine Teşşekür eder başarılarının devamını dilerim. Dr.Hatice gürsoy

Aysel Gürbüz

İş yerimi Kiraya verilme sürecinde gülen yüzünüz ve yardımlarınız için teşşekür ederiz İnşallah bundan sonraki sürecde tekrar çalışmak dileğiyle

Y*******

Sayın Yılmaz bey ilgi alaka ve tüm yardımlarınız ve profesyonel yaklaşımınız için çok çok teşekkür ederim

C*******

Yılmaz Bey Mülkümüzü Aynı Günde tam istediğimiz misafirlerle sonuçlandırdı teşekkürler.

Aykut Kaplan

Hakan beye hızlı dönüş için teşekkür ederim. Daireme doğru fiyattan 2 gün gibi kısa bir sürede saygın kiracı bulduğunuz için memnun kaldım. Ayrıca kontrat için ofise dahi gitmek zorunda kalmadım. Bunun konforunu yaşadım.

Alper Kurtuluş

Hakan Bey ile bir gece vakti konuştuğumuz işi 24 saat geçmeden sonuca ulaştırdık. Açıkca konuştuk, konuştuklarımızı gerçekleştirdik. Karşılıklı memnun kaldığımızı düşünüyorum. Biz memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Halilibrahim Aydın

Hüsamettin bey ile 3. defa çalışıyorum. her defasında memnun kaldım. İlgili güvenilir ve açık olması önemli...

Fatih Şimşek

2020 Aralık ayında bir evin satışıyla danışmanlık yaptı Feyzullah bey.. gerçekçi, hızlı, doğru ve dakik çalışmasıyla çok memnun oldum..teşekkür ederiz..

Sevinç Ocakcı

Merhabalar, kırk yıldır kendi oturduğum evin kentsel dönüşüme girmesinden ötürü ev kiralamak durumunda kaldım.Bu süreçte hem manevi açıdan kiraya çıkmak, ne kadar beni üzse de Faruk bey ile tanışmamız, gösterdiği yakın ilgi, alaka bu süreçte moral ve motivasyon açısından bize kendimizi çok iyi hissettirdi.Kendisi işini aşkla yapan bir kişi ve bu aşamada tarafıma gösterdiği hoşgörü nezaket ve her türlü kolaylıktan ötürü çok çok teşekkür ediyor işlerinde başarıların devamını temmeni ediyorum.

Nesrin Dolunay

Faruk bey ile tanıştığımız ilk günden itibaren insan sevgisi ve saygısı, işine sahip çıkması, işini sevmesi fedakarca iş kalitesine haizi, işini takip etmesi takdire şayandır.İşinde, kendisine başarılar dilerim.

E*******

Haftalardır daire arayışım Yılmaz Bey sayesinde bir günde halledildi kendisine tüm iyi yaklaşımları güleryüzlülüğü mesleğindeki tecrübesi süreç boyunca hizmet anlayışı eşit davranışları ofisine kadar olan misafirperverliği için çok teşekkür ederim yine olsa yine yılmaz beyle çalışırım saygı ve sevgiler.

M*******

Yılmaz bey le ilk ev alımım sürecinde çalışmıştık kendisi sayesinde dairemizi güvenilirlikle aldım.Şimdide dairemi güvendiğim ailemizin danışmanı olarak gördüğümüz bilgisine profesyonelliğine çalışma disiplinine inandığım yılmaz bey bizi hiç şaşırtmadı ve aynı günde harika bir sonuçla tam istediğimiz adayla gerçekleştirdi.Tekrar teşekkür eder mesleğinde herzaman başarılar dilerim.

Şeyda Uysal

Ev arama sürecimizde yılmaz bey'in desteği çok fazlaydı sayesinde 2 aydır ev arama sürecimiz sonlandı ve istediğimiz gibi bir ev bulduk.Mesleğini layıkıyla yaptığını düşünüyorum.

O*******

Yılmaz bey 'e vermiş olduğu profesyonel danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ederim.

Sinem Tahiroğlu

Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları müşteri olarak bizleri memnun etme çabaları için yılmaz bey e çok teşekkür ederiz.

G*******

Danışmanım olarak Çalıştığım Yılmaz YAŞAR a Hızından tutumlarına kadar verdiği tüm kaliteli hizmet anlayışı, plan, programı ile satın alma işlemlerim profesyonelliği sayesinde süper neticelenmiştir.Kendisine Çok Teşekkür ederim .Herkese tavsiye edebileceğim Harika bir insan ve profesyonel Danışman saygılar.

Salem Akil

Evi görmeden önce evi gezerken ve sonrasında çok ilgili bir hizmet verildi. Çok teşekkür ederiz

Alaa Akeel

işlemlerimizi hızlıca hallettiği ve bizimle ilgilendiği için teşekkür ederim

F*******

Hakan Yıldırım beyin titiz ve dürüst yaklaşımı sonucunda aradığımız kiralık evi bulduk. Kendisine teşekkür ederiz.

Ali Yıldırım

Ben Ali Yıldırım Hakan bey sayesinde çok kısa bir sürede daireme kiracı bulduk ve hiç bir şekilde bizi yormadı uğraştırmadı. Hakan beye ve remaxx ekibine çok teşekkür ediyorum...

Muharrem Can

Akademik kurunma Ticari kiralama için RemaxARENADAN Erdinç abiyle tanıştım gerçekten kendisi çok dürüst ve özverili kendisine çok teşşekür ediyorum

Celal Gök

9 saat gibi çok kısa sürede evimizi kiraya verdi. Güler yüzü ile iş bilgisi ile kendisinden memnun kaldık tüm çevreme tavsiye edeceğim

Tolga Yılmazer

Hakan bey demek istemiyorum Hakan abim den allah razı olsun yardımları için çok teşekkür ediyorum allah yolunu açık tutsun

Yusuf Balkan

Hakan beye sonsuz teşekkürler bana çok yardımcı oldu. Bundan sonra herhangi bir emlak işinde adresim Hakan Bey. Ayrıca remaxın profesyonel çalışma anlayışı ve personellerine teşekkür ederim.

Nergiz Ekinci

Hakan Beyin profesyonel hizmetinden faydalandık ve yalnızca gelip sözleşmeyi imzaladık. Bu işlerin bu kadar kolay ve zahmetsiz olabileceğini tahmin etmezdim. Kendisine nezdinizde çok teşekkür ederim. Etrafımdaki dostlarıma da kendisinden destek almaları için telkinde bulunacağım.

Beybin Orhan

Hakan Beye ve Remax ekibine profesyonel hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Sadık Gür

Evimi satma konusunda 2 3 emlakçıyla çalıştım onlardan olumlu Bi haber alamadım kendim sahibinden denedim yine olumlu Bi haber alamadım taki hakan beyi tanıyana kadar hakan beyin portföy genişliğini çabalarını gördüm ve düşünmeden hakan bey ile çalışmaya başladım ve 1 hafta içerisinde satışımı yaptım bende şaşırdım keşke daha önce tanısaydım bu kadar beklemeseydim tesekkürler hakan bey işinizde başarılar.

Gökhan Önalan

Danışmanlık Hizmetinden memnunum.Hüsamettin Bey sağolsun ilgilendi.

İsmail Soysal

Yılmaz bey ev alış sürecinde çok yardımcı oldu.İlk ev gezmesinden tapu aşamasına kadar hep yanımızdaydı ve desteğini hep sağladı.İnanılmaz enerjisi ile hepimize faydalı oldu.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.Herşey için çok teşekkürler.

Faruk Sarıbayır

Değerli dostum Yılmaz diyorum.Evimizin Satış sürecinde bize göstermiş olduğu ilgi işine olan saygısı ve disiplini yol göstericiliği profesyonelliği kendisine karşı bambaşka bir samimiyet geliştirmemize ailemizden bir kardeşimiz gibi hissettirerek dostum deme noktasına getirmiştir.Önyargılı olduğum remax firmasına geçirmiş olduğumuz süre içerisinde bakışımızı olumlu anlamda değiştirmiştir.Değerli dostumun bize göstermiş olduğu ilgi ve hizmeti alıcılarada göstermesi iki tarafında danışmanlığının yanı sıra kiracımızla olan sürecide yönetmesi çok

Gülefer Öztürk

Ev satış surecimizde bizimle yakından ilgilenen Zeynep hanima çok teşekkür eder başarılarının devamini dilerim

Serkan Etçil

Zeynep Hanım Değerli Bilgisi ve Hızlı bir Çözüm Ortağı olduğu için çok Teşekkür ediyorum.

Fatma Avcı

Mülkümün kiralama sürecinde üstün ilgi ve alaka ile ilgilendi. Her şey için teşekkür ederim.

Çetin Alanyurt

Öncelikle çok saygılı ve dürüstlüğünden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım evi her konuda iletişimde olması güleryüzlü davranışlarından dolayı işini saygıyla yapan Samet Akbal' a Teşekkür ederim..

Mehmet Canip Öksüz

Sadettin Kaynak beyefendi emlak satışı süresinde, nezaketi, çözüm odaklı yaklaşımı bilgi ve tecrübesi ile bize büyük yardımda bulunmuştur.

Halit Varis

Sadettin Kaynak ! Daire satın alma konusunda problemsiz bir şekilde işlem yaptığı için Teşekkür ederim. Gayet hizmetlerinden memnun kaldım.

Ş*******

Yılmaz Bey 'den Aldığımız hizmet çok iyiydi kendisi çok güler yüzlü pozitif, mesleğinde etik davranışlı tarafsız ve kaliteli hizmet sunduğu için tekrar çok teşekkür eder kendisine başarılar dilerim

Osman Ece

Sadettin bey'in yaklaşımı tutumu ve çözüm odaklı çalışmasından memnun olduk.teşekkür ederiz.

Kürşat Kaya

Bir süredir satın alacağımız evi arıyorduk. Özer Bey ile tanıştık en başta bütçemize ve diğer kriterlerimize uygun dubleks evi buldu satın aldık çok mutluyuz. Kesinlikle güven duyacağınız bir danışman sizlere de tavsiye ederim.

Vildan Selcan

Merhabalar; Nişanlımla beraber uzun zamndır bize uygun bir ev arayışı içersindeydik.Yollarımızın Yılmaz Yaşar Bey'le kesişti.Kendisi bize her süreçte yardımcı oldu.Gerek sunumda gerekse ev sahibiyle olan ilişkilerin kurulması ve sözleşme sürecinde kendisine bu destek ve özverisi için çok teşekkür ediyor ve iş hayatındaki başarılarının devam etmesini diliyorum.

E*******

yılmaz Bey den Aldığımız hizmet harikaydı kendisi çok güler yüzlü pozitif ve mesleğinde bir duayen tekrar çok teşekkür eder kendisine başarılar dilerim.

N*******

Erdinç yörük beyin çalışmasından çok memnun kaldım yaptığımız Ticari kiralama işleminde her iki tarıfında hakkını adaletini göz önünde tutarak bilgi ve kontrollu bir şekilde kontratımızı da yaptı.çalımalarında başarılar diler Erdinç beye ve remax Aena ofisine teşşekür ve tavsiye ederim

Zeynep Yiğit Mirzaoğlu

Öncelikle güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet olduğunu söyleyebilirim.Vermiş olduğunuz hızlı dönüşer için ben çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Emre Kubur

Öncelikle evlilik gibi bir sürece az bir zaman kala Yılmaz Bey'in bugün böyle bir ev yolculuğu içerisinde tüm sıkıntılarımızı ilgili alakadar ve yardıseveliği ile giderdiği için şahsım adına ve sivaslılar adına çok teşekkür ederim.

Durmuş Aysel

Gayet ilgili ve çözüm odaklı iletişimde kuvvetli profosyonel anlayış Erdinç beye ve Remax Arenaya teşekürler

Korayatalay

Kiralımış olduğum Ticari ofisin kontrat sürecinde bizlere segilemiş olduüu yaklaşım çok güzeldi verdiği güven bizleri etkilemiş olup çok güzel bir süreç yaşadık her iki tafada hayırlı olsun Remax Arenaya ve Erdinç beye teşşekür ederim

M*******

Yılmaz Bey Kesinlikle şuana kadar gördüğüm en hızlı danışman güler yüzlü işine sadık çok iyi bir analizci kendisene çok teşekkür ederim saygılar sağlıkla kalın.

Ç*******

yılmaz Bey Mülkümü yine en iyi en kısa sürede halleti.Kendisi bölgemizde herzaman herkese en iyi şekilde yaklaşım gösteren profesyonel dürüst çalışkan eşit davranan sektöründe başarılı işlerimizi böylesine zor bir dönemde çözdüğü için tekrar çok teşekkür ederim başarılar dilerim.

Satılmış Aşcı

Atajende dairem verdı Kirlamak için Erdinç beye kiraya vermesi için kendisine vermiştim kısa sürede evimi kiraya verdi titiz çalışmayla kriterlerime uygun iyi bir kiracıyı seçtiği için kendisine teşşekür eder başarılarının devamını dilerim..

Ruziye Aksu

Öncelikle evimi aldığım için çok mutluyum.Bu mutluluğa danışmanlık yapan iş ahlakı ve disipliniyle bize güven veren Yılmaz YAŞAR bey'e çok teşekkür ediyoruz.Bu sürüçte 7/24 sorularımızın cevabını işlemlerin nasıl gerçekleşeceğini vs vs o güler yüzüyle tek tek cevapladı.Kaliteli bir hizmet doğru bir gayrimenkul danışmanı tanımak isterseniz kesinlikle Yılmaz Yaşar beyle tanışın. Arkanıza yaslanıp işlemlerin nasıl ilerlediğini izleyin

E*******

Remax ARENA gayrimenkul danışmanı olan Erdinç beye gerrçekten çok teşşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı çok menun kaldık

Mehmet Ali Yıldız

Hakan Beye profesyonel hizmeti hızlı geri bildirimleri ve bu kadar kısa sürede sonuca döndüğü için çok teşekkür ederim.

Ferhat Ayık

Müşteri Danışmanımız Esat Büyük ile yapmış olduğumuz görüşmelerde kendisi çok ilgili ve samimi olarak bizle ilgilendi. işlemlerimizi sıkıntısız olarak gerçekleştirmiştir. Teşekkür ederiz.

B*******

Öncelikle Remax arena ekibine çok teşekkür ederim.Hakan beyin verdiği güven ve kaliteli hizmet sayesinde evimizi tuttuk emeği geçen herkese teşekkür ederim

Ceren Türkücü

Öncelikle Sibel Hanımla başlayan sonra Esat Beyle devam eden bir sürecimiz oldu. Her ikiside işlerinde oldukça başarılı ve güven veren saygılı ve dürüst kişilerdir. Esat Beyle çalışmaya başladıktan bir hafta sonra evimiz satılmıştır. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz. Çok memnun Kaldık.

M*******

Öncelikle Yılmaz bey 'İ herkes tavsiye edebilirim çok kısa bir süre önce tanıştık. işine aşık son derece bağlı, saygılı, dürüst, ilkeli, müşterilerine eşit adil davranan bir kişiliğe sahip. Çok kısa bir sürede mülkümüzün satışını gerçekleştirdi. Bundan sonraki gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde kendisi çevremize önereceğimiz ilk tercihimiz olacak. saygılı güler yüzlü, pozitif olması da işinde başarıyı da beraberinde getiriyor. Mesleki hayatında kendisine başarılar diliyorum.

Gülbahar Öztürk

Mülk sahibi olarak uğur bey evimizi en iyi şekilde hızlı ve aradığımız özelliklerde kiracı buldu bilgi ve alakasından çok memnun kaldık .Teşekkürler

Gökhan Gezer

Uğur Beyin ilgisi ve güleryüzünden memnun kaldık istediğimiz evi kısa sürede kiraladık.Teşekkürler

Büşra Özdemir

Yılmaz Yaşar Bey'e sektöründeki profesyonelliği, ilgisi, alakası ve saygısından dolayı çok teşekkür ederiz.Satmak istediğimiz dairemizin satma yetkisini kendisine verdiğimiz andan itibaren satışı çok kısa bir sürede sorunsuz herşeyi usulune uygun yaparak mükemmel bir şekilde sonuçlandırdı.Kendisini tanıdığımız ve kendisi ile çalıştığımız için çok mutluyuz.Başarılarının Devamını dileriz.

İbrahim Hocaoğlu

Göstermiş olduğunuz ilgi alaka için tşk ederim ileriki dönemlerdeki çalışmalarımızda sizi yine tercih edeceğiz sağlıklı günlerde çalışmak üzer

Kadriye Berraksu

Erdinç beyin çalışmalarından çok memnun kaldık güleryüzlü ve hızlı işlem için Berraksu Ailesi olarak teşekkür ederiz Başarılarının devamını dileriz

Özlemin Ateş

Hızlı iletişim çabuk sonuçlandırma güler yüz samimi Nezih ortam Kaliteli hizmet çok memnun kaldık. Erdinç Yörük beyfendinin samimi ve iş hızı ve kalitesi çok güzel teşşekür ederim ömürlük iletişim ve iş yapılır..

Koray Polat

Erdinç bey ile iki seneyi aşkın bir süredir çalışıyoruz kendisinden hertürlü desteği gerek kiralama gerek satışta ve sonrasında hizmetlerinden çok memnun kaldım

Hüseyi Çelik

yaklaşık üç yıldır şirketimizin projelerindeki satış ve kirlamalardaki süreci çok iyi organize eden ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandıran Erdinç yörük beye ve Remax Arena ekibine teşşekür ediyorum ilerdeki projelerimizde Erdinç yörük beyle çalışmaya devam edieceğiz kendisi dürüst temsil yeteneği ve insani ilişkileri çok iyi olan şirketimizi iyi temsil eden birisidir

Simge Akan

Erdinç beyi tanıdıktan sonra Remax a daha güvenle bakmaktayım...

U*******

Smart_city projesinden bir ev satın aldım bu süreç içinde Hem saıcıyla hem hemde benimle aradaki iletişimi çok iyi sağlayan sürekli iletişim içinde olan her adımda bizi bilgilendiren ve işin her noktasında profosyonelce bizi bilgilendiren Erdinç beye Remax Arena ekibine ço teşşekür ederim

M*******

ihtiyaçlarımıza göre en uygun yeri çok iyi şartlarada şirketimize bulduğu için Erdinç Yörük beye ve REMAX arena ofisine çalışanlarına çok teşşekür ediyorum

İbrahim Kıvanç

Ayça Hanım sürecin başından itibaren bana çok yardımcı oldu. Daha önceki başarısız emlakçı deneyiminden sonra Ayça Hanım ve Remax 'ın kurumsal yaklaşımı sorunsuz bir şekilde ilerlememizi sağladı. Sizlere çok teşekkür ederim.

Fatma Nur Öztürk

Ayça Karakaya Hanımdan çok memnun k aldık.İlgisinden güler yüzlü olası bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkür ederiz.Bir çok Re/max 'ı aradık ve hiç geri dönüş yapılmadı.Bu süre zarfında tek geri dönen Ayça Hanıma teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık.

Emre Salihoğlu

Kiralama süreci boyunca bizimle yakından ilgilenip alaka gösteren Zeynep hanım' a çok teşekkür ederiz.Süreç boyunca bizlerle yakından ilgilenip kolaylık sağladılar. Başarılarınızın devamını temenni ederiz

S*******

Yılmaz bey sektöründe ve bu meslekte, işe gönül veren iyi eğitimli işini seven pandemi şartlarında bizlere değer ve önem veren kişisel temizliğine kadar dikkatli profesyonel bir danışman. bunu vermiş olduğu hizmeti kalitesinden çok iyi anlayabilirsiniz. Dürüst güleryüzlü ve güvenirliği gayrimenkul konusunda harika bir danışmanlık alabilirsiniz... satın alma süreci çok iyi geçti Teşekkürler yılmaz bey

Bülent Albayrak

Danışmanım olarak Çalıştığım .sn Yılmaz YAŞAR verdiği kaliteli hizmet ve plan, programı ile işlemler neticelenmiştir.Kendisine Çok Teşekkür ederim.

Zeki Yılmaz

Remax Arena Temsilcisi Yılmaz Yaşar Beyden almış olduğumuz hizmet sorunsuz ve başarılı idi.Konutun gösterilmesinden alım satım işlerine kadar yardımcı oldular.

Emin İnan

Yılmaz bey' e tüm çalışmlarından dolayı çok teşekkür ederim yetkisini vermiş olduğumuz dairemizi hemen etkili bir şekilde satışını gerçekleştirdi sağlıklı günler ve başrılarının devamını dilerim.

Sevde Salihoğlu

Ev kiralama sürecimizde Zeynep Hanımın sunduğu hizmetten ve bize davranış biçiminden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

N*******

Merhabalar ; Öncelikle Remax Bünyesindeki en değerli çalışma arkadaşınızla çalışmaktan çok mutlu olduk.İlk evimizi satmaya kara verdiğimizde Yılmaz Bey'e ulaştık profesyonelliği ve samimiyetine inanarak evimizi kendisine teslim ettik biz bu işin uzayacağını çok düşünürken hergün bizi arayarak pozitif bilgiler vermesi bizimle bir dost gibi ilgilenmesi bu zamanda nadir bulunan insanlardan.kendisi belkide bizim hiç sonuç alamıyacağımız bir işi 1 hafta içinde evimizin satış işini harika bir şekilde bitirdi süper bir beyfendi tanıdık çok teşekkürler

Yunus Emre Şahin

Çok memnun kaldım, ilgi ve alaka çok iyiydi. Her şey için çok teşekkür ederim..

Özgür Ateş

Evin gösterilmesinden itibaren yaklaşım ve doğru bilgilerle kendimizi güvende hissederek ev kiralamış olduk. Ev hakkında ve bulunduğu konum hakkında gerekli tüm bilgiler ile bizleri aydınlattı. Doğru seçim yapmamız için destekçi oldu. Hizmet kalitesi için teşekkür ederiz. Davut bey'e vermiş olduğu bilgiler ve yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederiz.

Gökçe H. Yılmaz

Gayrimenkulüm en hızlı bir şekilde kiralandı. Tüm belgeler eksiksiz bir şekilde toplandığı için kiralama süreci hızlı ve sorunsuz olarak tamamlandı. Bu nedenle süreçten çok memnun kaldık.

Tahir Parlak

Tam bir profesyonel işinin ehli ile evim için sözleşme imzaladık bugün. Şanslı idik ki Hakan bey ile karşılaştık. Hayırlı huzurlu işler dilerim. Rabbim herkese istediği evi nasip etsin.

Tuncay Işık

Hakan bey, benim emlakçılara olan ön yargımı kırdı. Güven veren iletişimi, içten çabası ve uzlaşıcı tavrı ile hakikaten teşekkürü fazlasıyla hakkediyor, ilgi alakası takdire Şahan işbirliğin için tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Sinan Oruç

Gayrimenkulümüzün satışında başından sonuna tüm aşamalarında hızlı ve güvenilir şekilde bizlere yardımcı oldu. Geleceğin çok başarılı danışmanlarından olacağına eminim. Yolun bahtın açık olsun

Y*******

Yılmaz bey' e tüm çalışmlarından dolayı teşekkür ederim yetkisini vermiş olduğumuz dairemizi hemen etkili bir şekilde sonuçlandırdı sağlıklı günler ve başrılar dilerim.

M*******

Cuma Günü Yılmaz bey e ulaştım Mülk Hakkında Herşeyi Tüm Detayıyla tarafıma aktardı kendisine iş yoğunluğumdan bahsettim ve gayrimenküle bizzat gidip tüm detayı canlı canlı online olarak gösterdi harika ilgili ve çok profesyoneldi pazarteside bizzat gözlerimle aynı anlattığı gibi olduğunu gördüm kendisiyle çalışmak harikaydı çok teşekkürler Yılmaz bey

Adem Özmermer

İl dışından ani gelişim ile birlikte kiralık baktığım daireler arasında güvenilir, hızlı ve güzel ağırlamasından çok mennun kaldık teşekkür ederiz .Kendisine başarılar dileriz.

Cem Nergiz

Erdinç bey son derece kibar anlayışlı zamanda süreci iyi yöneten birisi ilk kez ev sahibi olmamdaki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

Yunus Yalçınkaya

Erdinç bey işini son derece düzgün yapan, karşısındakiyle ilgili, sıcak ve anlayışlı bir şekilde iletişim kuruyor. Yaptığımız işlemden dolayısıyla memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

Furkan Arslan

Erdinç bey ile yaptığımız kira sözleşmesinde gerek sözlü gerek yazılı yardımları için teşekkür ederim. Güzel bir evde oturacağımız için minnettarım.

Neslihan Özmen

İl dışında olmamiza rağmen evimizi Özer Bey'le güverenerek teslim ettik. Süreç içerisinde geri bildirimde bulunması, koşullara ve aldığı inisiyatife göre gayret göstermesi, stratejiler geliştirmesi ailemizi son derece mutlu etti ve işini çok severek yaptığını bizlere hissettirdi. Evimizi kiraya verdik. İnsallah ilerleyen süreçte de evimizin satış işlemlerini gerçekleştirmek üzere yine onunla çalışmaya devam edeceğiz. Bu kulvarda kendisine başarılı bir gelecek diliyoruz.

Özlem Öztaş

Güleryüzlü anlayışlı işinde uzman kadrosuyla istek ve ihtiyaçlarımızı bize göre şekillendirip destekleri ve yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.

Nuriye Cokcesur

Cok mennun kaldim. Isinde cok basarili bir insan. Cok tesekkur ediyorun

Hacı Şahin

Veysi Ergün'e kiraladığımız yer için verdiği çabadan dolayı teşekkür ederiz.

Seçil Karadayı

Ben kendi adıma çok ama çok memnun kaldım.Çiler hanım hem evimizi kiraya verdi hem de evimizin satışını yaptı. Kendisi ile iki kez iş yaptık ve çok memnun kaldık. Güven, güleryüz ve samimi davranışları ile aile gibi olduk. Çok ama çok teşekkürler.

Mehmet Sadeler

Remax'tan Veysi Ergün Bey'le kiralık ev görüşmelerimiz çok olumlu bir şekilde geçmiştir. Kendisine teşekkür eder. Remax firmasına hayırlı işler ve başarılar dilerim.

Murat Avşar

Evimizi kiralamak için Çiler hanımla tanıştık. Evimizin hem kiralanması hem de satışı ile ilgili bize gösterdiği yardımlardan ve yakınlıktan çok memnun kaldık. Bundan sonraki işlerinde başarılarının devamını dilerim.

Banu Çiçek

İlgisi alakası Gercekten cok duzgun kiraya cıktıgım aracı oldugu evden cok memnunum kesınlıkle guvenılecek biri çok tesekkurler

Dilay Karataş

Merhaba;Öncelikle Yılmaz Bey'in göstremiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.Kendisi evi göstereceği süreçte çalışıyor olmamızı göz önünde bulundurarak bizi akşam vakti beklemiş ve özenle evi göstermiştir.Sorduğumuz tüm sorulara net ve eksiksiz cevap vermiştir.Ayrıca herşeyi usulüne uygun yapıyor olması da işinde ne kadar profesyonel olduğunu gösteriyor.Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Gülçin Menteşoğlu

Mükemmelsiniz Başarılarınızın devamını dilerim.Remax Arena.

Abdurrahman Dikici

Merhaba ;Teknolojinin akıl sınırlarını zorlayan hızlı gelişimi günümüz hayat şartlarını çok hızlı bir şekilde değiştirmektedir.Bu değişimde ticari hayatı direkt olarakta etkilemektedir.Ben ve benim gibi sade vatandaşların menkul veya gayrimenkul alım satımında güncel değişimlere vakıf olma durumu hergeçengün dahada zorlaşmaktadır.Bu nedenle nasıl bir aile doktorumuz aile avukatımız varsa aynı şekilde gayrimenkul danışmanımızda olmalıdır.Bu Nedenle bugün buradayım.Sizlerle çalışmaktan dolayı çok huzurlu ve mutluyum.Yılmaz Kardeşim İyiki varsın.

F*******

yılmaz bey'e tüm çalışmaları ve yardımları için çok teşekkür ederiz.Kendisi Gerçekten harika bir insan çok güler yüzlü ticari ofis ile alakalı ne varsa hepsini tüm sorularımızı ayrıntısız bir şekilde atlamadan yerine getirdi.Söz verdiği ne varsa fazlasını bile yaptı.Kensine ve Çalıştığı ofise firmaya tekrar teşekkür ederiz saygılar

Zafer Bozoğlu

Kiralık daire arayışımızda Yaşar KOÇ Bey ile denk geldik. Evi ayrıntılı bir şekilde bize anlattı. Sorduğumuz sorulara en doğru cevapları vererek bizleri yönlendirdi. Güleryüzü, üslubu, samimiyeti için çok teşekkür ederiz. İnşallah bir sonraki gayrimenkul işlemimizde yine birlikte çalışma fırsatı buluruz.

Mustafa Mücahit Memiş

Yaşar Koç Beyin 3 gün gibi kısa sürede iş bitiriciliğinden, kısa sürede müşteri bulmasından, bizimle çok iyi müşteri ilişkisi kurmasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Fatih Kılıçarslan

Evimizin kiralaması aşamasında göstermiş olduğu ilgi alaka güleryüz için çok teşekkür ederim.Memnuniyetimizi dile getirir başarılar dilerim.

Oğuzhan Özel

Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım başarılar dilerim

Gülten Köfter

Daha öncede dairemizi Çiler hanım vasıtası ile kiraya vermiştik. Çiler hanım yine bizi değerli kiracılarımızla buluşturdu. Kendisine emekleri için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

İ*******

yılmaz bey kiralama sürecimizde bize gösterdiği hizmetten çok memnun kaldık kendisi samimi içten her konuda destek olan bir danışman çok teşekkür ederiz

Hakan Sıbıç

Çiler hanım ile görüştüğümüz andan itibaren süreç ile birebir ilgilenmiştir. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoum.

E*******

yılmaz bey gerçekten işini severek yapan disiplinli güleryüzlü profesyonel bir iş sahibi kendisine dükkanımız için yapmış olduğu çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Fevzi Can

Feyzullah bey'in şahsında Remax Arena ofisinde samimiyet, güven, dürüstlük içinde buluştuk. Feyzullah bey şahsikişiliği ile insana güven veriyor. Remax ile ilk tanışmam onunla oldu. Bahar evlerinden daire aldım.

Suna Karabayır

Mülkümün kiralamasını en kısa sürede sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdığı için teşekkür ediyorum.Bundan sonraki çalışmalarında başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Emin Eşmen

Anadolu yakasında bize gösterdiği kaliteli hızlı hizmeti için Samet beye çok teşekkür ederim.

C*******

Erdinç bey, sözüne güvenilir zamanında işini yapan mesleğine uygun bir beyefendi ofisleri çok temiz ve tam bir profesyonel hizmetten çok menun kaldım tavsiye ederim

S*******

erdinç beyin çözüm odaklı ve hızlı sonuç a gitmesinden çok memnun kaldım ilginize çok teşşekür ederim

İlter Atay

Gökhan Bey tanıştığım en dürüst ve yardım sever emlak danışmanı; kendisinin aracılığıyla çok beğendiğim bir evi kiralama fırsatı yakaladım. Evi kiralama sürecinden, ev sahibiyle ilişkimi sağlıklı bir şekilde sağlamaya, kiraladığım evin temizliğinden, gerekli tüm belgelerin sağlanmasına kadar profesyonelce ilgilendi ve bu süreçte yükümü oldukça hafifletti. Yeni bir arayışımda ilk kendisiyle iletişime geçeceğim. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

Abdullah Yaşar Coşun

Yılmaz YAŞAR bey dairenin sunumunda aklıma takılan tüm hususlar konusunda son derece çözüm odaklı ve sıcak kanlı yaklaştı mülk sahibi ile aramızdaki iletişimi çok olumlu bir şekilde yönetmesi anlaşmamızı kısa sürede içerisinde tamamladı.Kendilerinin hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Gamze Keçeci

Ev Hakkında sorduğum tüm soruların cevabını net ve açıklayıcı bir biçimde tarafıma aktardı çok güleryüzlü ve ilgiliydi yılmaz Bey ve Remax Arena grubuna çok teşekkür ederim

Mehmet Çetin Ünal

Yılmaz Bey e ilgi ve alakalarından vermiş oldukları dürüst, profesyonel ve güvenilir hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim kendisine başarılar dilerim

B*******

Erdal abi azimli, sıcak kanlı, bilgili günümüz de işini zor bulunacak profesyonellik ve etikle yapmaktadir. Ayrıca her daim yardımseverliği içinde ayrıca teşekkür ederiz.

H*******

Aradığımız bütçenin daha uygun ve daha güzelini bizlere sunan yılmaz bey e çok teşekkür ederiz gerek lokasyonda sunumlarında gerekse ofis içinde ki misafirperverliklerinden inceliğinden dolayı herşey için teşekkürler

A*******

Bir Hafta gibi çok kısa bir sürede mülkümün kiralanmasında bizlere harika bir iş çıkaran yılmaz bey'e tüm çalışmlarından dolayı çok teşekkür ederim

Özkan Kök

Yılmaz bey e akşam yetkisini vermiş olduğum dairemin sabahına bizleri arayap tam istediğimiz gibi sonuçlandırması tarifsiz bir süpriz gibiydi kendisine tüm ilgi ve alakasından dolayı saygılarımı sunuyorum

D*******

Çok gayretli ve işinin takibini hiç bırakmayan sürekli iletişmde kalarak bizlere doğru bilgiler aktaran samimi doğal yaklaşımlı yılmaz bey gayrimenkul sektöründe başarılı olmaya devam edecektir teşekkür ediyorum

Asya Yüksel

Yılmaz Bey in ilgi ve alkası çok iyiydş çok kibar bir beyfendi güler yüzlü davranışlarıyla bize çok yardımcı oldu bize vermiş olduğu hizmetten dolayı yılmaz bey e ve şirketi remax arena 'ya teşekkür ederiz

Ç*******

Ülkece içinde olduğumuz pandemi sürecinde sağlık sorunlarım nedeniyle hastanede olama rağmen Yılmaz Bey gayrimenkulümü sonuçlandırdı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum

Kiraz Güreşci

Yılmaz Bey'in ilgi alakası ve her konuda yapabildiği tüm yardımlar vazgeçilmez olduğunu ve farkındalığını gösterdi .Tüm yardımları için memnuniyetimi sunarım.

Cenk Çontay

Niğde ilinde yaşayan ablamın İstanbul Taşdelen'deki dairesini satan Erdal bey sayesinde bana sadece vekaleten imza atmak kaldı.Profesyonel olduğunu tüm işlemler sırasında bize göstermiş oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Akay Durdağı

Erdal bey sayesinde uzun ve zorlu bir süreçten sonra dairemizi istediğimiz fiyattan satışını gerçekleştirdik.Gösterdiği dürüst güvenilir ve şeffaf desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Şeyda Erdem

Taşdelen payidar sitesindeki evimi en güzel şekilde satarak bizi onure eden Erdal beye bize göstermiş olduğu ilgi alaka daynışma ve profesyonel yardımlarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

E*******

Daire arayışımız sürerken Gökhan bey ile tanıştım. İyi ki tanışmışım. Profesyonel çalışma sistemi ile bizleri hiç yormadan işlemlerimizi yaptı. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Doğukan Özgen

Lüks konut uzmanı Gökhan Bey ile daire arayışımız olan bir süreçte tanıştık. Nasıl bir daire aradığımızı iyi analiz ederek bize bir daire sunumu yaptı. İlk gösterdiği daire tam aradığımız kriterlere uygundu ve nokta atışı yaptı. Daireyi kendisinden tapu sürecine kadar hiç bir problem ile karşılaşmadan satın aldık. Bizi ev sahibi yapan Gökhan beye ve Misafirperverliğinden dolayı Remax Arena ofisine sonsuz teşekkürler.

Sami Ceylan

Sadece evi alim satımında değil her anında yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Gerek pratik çözümleri gerek satıştan sonraki her aşamada yanımızda olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Behçet Ahmet Aksöz

Çiğdem hanım gerçekten samimi ve cana yakın biri olarak insana güven veriyor. İşlerimizde elinden geleni yapıyor. Erdal Bey ve kendisiyle tanıştığımız için kendimizi mutlu hissediyoruz. Teşekkürler başarılar dileriz.

Nüket Erbilek

Oncelikle Husametdin beyle calistiginiz icin çok şansli oldugunuzu soylemek isterim.bende ayni sansa sahip oldum.gerek kibarligi gerek tecrubesi gerek is takibi ve yakin ilgisiyle cozum odakli olmasiyla bana cok yardimci oldu.kesinlikle cevreme tavsiye edebilecegim bir elemaniniz .ona ve sizlere cok tesekkur ederim

Behçet Ahmet Aksöz

Erdal Bey samimi ve güvenilir yaklaşımı ile işinin hakkını veren biri. İşlerimizi profesyonel ve zamanında halletmesi ayrıca takdire şayan. Teşekkürler Erdal bey. Başarılar dilerim.

Sami Ceylan

Gerek yeni evimizi alırken gerek tapu dairesindeki yardımlarınız için çok teşekkür ederim işlemler bittikten sonra bile günün her saati bıkmadan yardımlarınizı gerçekten unutmayacağız. Sami ve karen ceylan.

G*******

Gökhan Bey'den Ümraniye çarşıdan bir daire satın aldık. Bizleri hiç yormadan tapuda sadece imzaya çağırdı. Profesyonel çalışması bizleri ailece çok mutlu etti. Kendisine sonsuz teşekkürler

G*******

Gökhan Bey ile bir gayrimenkul işlemi için tanıştık. kendisine çok teşekkür ederim. Kısa sürede sonuca ulaştı. İşine önem veren bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Kadir Polat

Daire satın alma sürecinde internet üzerinden yaptığım araştırmadan ulaştığım ve tanıştığım Gökhan Bey ile kısa sürede alacağımız evi bulduk ve satın aldık. İlgili, özverili, güler yüzlü ve işini çok iyi yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Başarılarının devamını diliyorum. Tekrar Çalışmak dileğiyle

Yusuf Yan

Erdinç beyin ilgisi alakasından çok menun kaldıml lider kişiliği ile ticari kiralamasürecini çok güzel yönetti kendisine ve Remaxarena ailesine çok tşk ederim

Murat İşik

Erdinç yörük le çalışma şerefine eriştiğim için çok memnunum gerek sektöre hakimiyeti gerekse çok samimi ve işi bilmesi güven veriyor kendisine çok teşekkür ederim özeliklle ofisleri çok güzel çok temiz

Harun Uçan

Hüsamettin Bey gayet güvenilir, ilgili ve çözüm odaklı. Ev alma sürecimizde tanıştık ve çok memnun olduk. Kiralama sürecimizde de yardımcı oldu, hiçbir sorun yaşamadan hallettik.

Barış Aytekin

Merhaba öncelikle Erdinc beyin ilgili güleryüzlü olması tapuyu alana kadar her an bizi bigilendirmiş olması çok iyiydi ayrıca çok güven verici olması bibi rahatlatmıştı remaxarenaya ve Erdinç beye çok teşşekür ederim

Özgür Demirci

Hüsamettin Bey vasıtasıyla ev aldık. Bütün süreçlerde hep yanımızdaydı. Verdiği bilgiler, güven, yönlendirmeleri ile bize 1 hafta gibi bir sürede ev sahibi olmamızda yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

K*******

Erdinç beyle ikinci işlemim kendisinden bir ev satın aldım daha sonra evimi sattım herikisnde de son derece profesyonel yaklaşım güler yüz sıcak ve samimi davranışı son derece güven verip işini profesyonelce yapması beni sonderece mutlu etmiştir özelikle tapu sürecinin her aşamasında beni bilgilendirmesi beni sonderece mutlu etmiştir artık benim emlak danışmanım Erdinç beydir firmam Remax tır Remax Areneya ve Erdinç bey başarılar diler tebrik ederim.

İbrahim Noya

Arena ofisi Gayrimenkul danışmanı Makbule Uzun tarafından dairemi kiraladım. tüm sorunlarımızı kısa zamanda çözüp profesyonel şekilde hizmet verdi. Kendisine başarılar dilerim.

T*******

Gökhan Bey'e yaptığı kiralama işleminden dolayı çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Mesut Yılmaz

Erdal bey sayesinde arayışımıza uygun bir gayrimenkul sahibi olduk.Tüm satış ve anlaşma süreçlerinin her evresinde bize bilgi, tecrübe ve güven verdiği ve işlerimizin kolayca halledilmesini sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Yıldırım

Yukarı Dudullu bölgesinde ticari bir yer kiralamamıza yardımcı olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

Serkan Demirtaş

Dükkanımızı kısa sürede iyi bir kiracıya verdiği için ve tüm yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz...

Akın Turan

Satış işlemimizde gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim Gökhan bey.

Halil İbrahim Hanağası

Samimiyeti ve işine verdiği önemi taktir ettiğim Erdal Bey e çok teşekkür ederim. Mevla iyi insanlar la karşılaştırsın. İyi bir danışman la çalışmaktan daha çok İyi bir dost kazandığımıza seviniyorum.

Selçuk Han Yılmaz

Şile Bucaklı bölgesinde Erdal beyden güzel bir arsa aldık.Bize her konuda çok yardımcı olmuştur.Sizde kendisi ile güvenerek çalışabilirsiniz.Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Mustafa Yaman

Değerli danışmanımız Erdal bey ile 2 senedir çalışmaktayız.Kiralık satılık tüm mülklerimizle en güzel şekilde ilgilenip değerinde en kısa zamanda sonuçlandırmasından son derece memnunuz.Bizden sonra tüm yakınlarımız artık Erdal bey ile çalışmaya başlamıştır.Kendisini yaptığı satıştan ve başarılarından dolayı kutluyorum.

Hasan Güzel

Gökhan bey'e bizi sorunsuz bir şekilde daire sahibi yaptığı için çok teşekkür ederim. Konut kredisi sürecinden Tapu yapılana kadar ki sürece ve para transferlerine kadar her şeyi profesyonelce organize etti. Hem Alıcı hem de satıcı taraf içinde problemsiz işlem olsun diye özen gösterdi. Kendisini çok tebrik ederim. bundan sonra gayrimenkul danışmanımız kendisidir :)

Özkan Uğur

Gökhan bey ile kiralık daire arayışım sürecinde tanıştık. Kendisinden Daire kiraladım. Kiralama ve sonrasında da gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Ö*******

Gökhan bey'e evimin satış sürecinde göstermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. İyi bir pazarlama ile kısa zamanda sonuç aldı.

G*******

Gökhan bey işine önem veren bir danışman. ilk görüşmemizden itibaren güler yüzlü ve pozitif hali kendisi ile çalışmamızda doğru bir karar verdiğimizi gösterdi. Zaten çok kısa bir süre içerisinde dairemizin satışını gerçekleştirdi. İşini seven insanlarla çalışın. Gökhan bey'e her şey için çok teşekkür ederiz.

Bayram Şengül

Ali bey dairenin sunumunda ve pazarlamasında oldukça şeffaf, sakin ve profesyoneldi. Kendisi randevulu sistemle bize oldukça güven ve huzur vererek çalıştı. Her zaman bizi kolladı, daireyi gerçek değerinde satana kadar bize fiyat baskısı yapmadı. Kendisini tanıdığımız için çok memnun olduk satış sonrasında da sürekli görüşmeye devam edeceğiz. Kendisi artık bizim sürekli gayrimenkul danışmanımız.

Dr.selçuk Devge

Herşey için çok teşşekür ederim ilgi ve alaka süper iş ciddiyeti mükemmel..profosyenel hizmet Dişhekimi serdar geyve

S*******

Kendimize yeni bir daire almaya karar verdikten sonra tanıştık Gökhan bey ile. ilk görüşmemizden tapu işlemlerinin sonuna kadar her anlamda çok yardımcı oldu bize. İşine hakim ve birikimli olduğu hemen anlaşılıyor. Bence sizler de her zaman bir profesyonel ile çalışın.

R*******

Mülkümün satışını gerçekleştiren Gökhan Bey'e özverili çalışmalarından, verdiği güvenden dolayı teşekkür ederim.

N*******

Bu devirde işinde uzman, güvenilir ve çalışkan insanlarla çalışmak çok zor ama biz o şanslı insanlardanız.. Tüm süreci titizlikle takip eden, işinin ehli, güvenilir adres.. teşekkürler...

Canan Saka

Erdinç YÖRÜK beyefendiye gzel sunumu ve uygun evi bulmamıza nezaketle vesile olduğu için teşekür ederim.

Arife Can

İşini severek yaptığını görüyorum Erdinç beyle çalışmanın huzurunu buluyorum, güven veren bir yapısı var.Başarılarının devamını diliyorum

Burak Timorci

Söylenecek o kadar çok şey var ki. Tanıştığımız andan yıllardır arkadaşımız gibi yakın ve sıcak hissettiğimiz Çiğdem Hanım ve Erdal beye teşekkürü borç biliriz. Bu zamanda dost az bulunurken arkamızda olduklarını bilmemiz güven veriyor.

Özlem Timorci

İlginiz, güler yüzünüz ve her seferinde hiç sıkılmadan her konuda yardımınız için çok teşekkür ederiz. Erdal bey ve Çiğdem Hanımı tanımaktan çok memnun olduk

Dilan Yazar

Muhteşem bir emlak danışmanı. Sadece evi kiralama aşamasında değil her aşamada hiçbir desteğini esirgemedi. Gerçekten kendisi ile çalıştığıma çok çok memnun oldum. Her şey için tekrardan teşekkür ederim.

Burak Timorci

Söylenecek o kadar çok şey var ki. Tanıştığımız andan yıllardır arkadaşımız mış gibi yakın ve sıcak hissettiğimiz Çiğdem hanım ve Erdal beye teşekkürlerimizi borç biliriz. Bu zamanda dost az bulunurken arkamızda olduklarını bilmemiz güven veriyor.

Saidegül Çelik

Payidar Konaklarında bizi güzel bir ev ile buluşturan Erdal beye bu süreçte nazik ve kibar yaklaşımlarından ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Emel Bedir

Ümraniye'de bulunan evimi kısa sürede iyi bir fiyata sattığı için Erdal beye bütün yardımlarından dolayı çok minnetarım.Tüm süreç boyunca bütün bürokrasi işleri ile ilgilenip bize sadece imza atmayı bıraktı.Tekrar yakın zamanda görüşmek üzere...

Hakan Gürsel

Evlilik hayatımıza adım atarken Erdal bey sayesinde kendimize yuvamız diyebileceğimiz güzel bir ev tutmamıza yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkürler.

Altan Ezber

Bize verdiği hizmet ve sunumlardan dolayı Erdal beye teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Yılmaz

Taşdelen bölgesinde arayışımızı karşılayan güzel bir ev tutmamızı sağladığı için Erdal beye tüm kalbimizle teşekkür ederiz.

Mustafa Ergün

Remax gayrimenkul danışmanı Erdinç yörük beyle uzmanık bölgesi olan smartcity projesinde kiralık bir daire için görüştüm almış olduğum hizmetin her aşamasında ilgili olması ve özveri ile bilgi verdiği çok kısa sürede kyapıp kontrat yaptım anahtarı aldım Artık benimde bir gayrimenkul danışmanım oldu Erdinç beye Remax Arena ya teşekkür ediyorum

N*******

Erdal Bey vasıtası ile işime cok yakın Taşdelen’de hiç tahmin edemeyeceğim kadar güzel bir eve sahip olduk. Başından sonuna kadar bizimle inanılmaz bir performans ile ilgilendi. Bütün sorularımızı engin tecrübesi ve bilgisiyle hiç sıkılmadan, yorulmadan cevapladı.Bütün endişelerimizi güvenilirliği ile giderdi. Ayrıca ilgilenme durumu alıcı-satıcı ilişkisi tamamlanana kadar değil, alım aşaması tamamlandıktan sonra herhangi bir durumda aradığımızda da anında geri dönüş sağlıyor. Hem satıcı hem alıcı tarafında.Kesinlikle cok profesyonel.

Fatma Yaman

Ümraniye'deki ticari dükkanımı kısa sürede iyi bir kiracıya ve şirkete verdiği için Erdal bey bizi çok memnun etmiştir.Kendisi ile uzun süredir çalışmaktayız.Bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz.

Doğan Çiftçi

Değerli yardımlarından ve güzel bir ev tutmamıza vesile olduğu için Erdal beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Tahir Mutlu

Yaklaşık 3 yıl önce Erdal Bey'in aracılığıyla satın aldığım evi yine Erdal Bey'in vesilesi ile sattım güven ve kalite istikrarı ancak bu kadar olur. Bir danışmandan ziyade benim için bir dost ilgisi, alakasi, deneyimi, tecrübesi ile bize sadece imza atmak kaldı çok teşekkür ediyorum. Benim için danışmandan öte bir dostsunuz:) teşekkürler Erdal Bey

Yavuz İşbay

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde bize güzel bir bulmamıza yardımcı olan Erdal bey son ana kadar her şeyimizle ilgilenerek bizi çok mutlu etmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Gizem Yılmaz Uça

Annem ev satın almak istiyordu. Bunun için bir ev ile ilgili Erdal Bey ile görüştük. Annem evi beğendiği anda Erdal Bey hem alıcı hem de satıcının tarafında olarak bizlerin güvenini sağladı. Satın alma sürecini tamamen kendi tamamladı ve bize imza atmak kaldı. Sorduğumz her soruya yanıt verdi ve çözümler sundu. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Alpar

Erdal Bey ile ev arayışım sırasında tanıştık. Kendisi oldukça ilgili, konuya hakim ve güvenilir bir danışman. Bütün işleri sizin için takip ediyor ve size sadece imza atmak kalıyor. Satın almış olduğumuz eve, kısa sürede iyi bir kiracı bulması da ayrıca övgüyü hakediyor. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

M*******

Çiğdem Hanım almış olduğumuz eve hızlı bir şekilde iyi bir kiracı buldu ve bütün işlerin takibini kendisi gerçekleştirdi. Almış olduğumuz hizmetten çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.

Yusuf Behiç Erbil

Erdal Bey ve Çiğdem Hanıma ev bulma ve taşınma aşamasında gösterdikleri ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Güleryüzleri ve işlerindeki başarının devamını dilerim

Gizem Erbil

Aradığımız evi Erdal bey ve Çiğdem hanım sayesinde Çekmeköyde bulduk. Her aşamasında çok ilgili davranıp çok yardımcı oldular. Bu süreçte böyle kıymetli insanları da tanımış olmak bizi çok mutlu etti. Çok teşekkür ederiz

A*******

İki dairemizin işlemlerinde de çok profesyonelce çalışıp, kısa sürede işlemleri neticelendirdi. Sektörel tecrübesi ve güvenilirliği tartışılmaz. Herşey için teşekkür ederiz.

Maide Erturan

Kiralık daire arayışımda Gökhan Bey ile iletişim kurduğum andan itibaren profesyonel iş anlayışıyla hızlı bir şekilde işlemleri hallettik. Beyefendi tarzını ve iş ahlakını çok takdir ettiğim bir emlakçı ile tanışmış oldum ve memnun da oldum. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Muammer Çakıroğlu

Kısa sürede hizmet aldım, çok memnunum. Çiler Temiz hanım he aramamızda kısa sürede dönüş yaptı, teşekkürler...

Fatma Bulgan

Çiler hanım güler yüzünüz, ilginiz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

Seçil Karadayı

Dairemizi kısa sürede kiraya veren Çiler hanımdan çok ama çok memnun kaldık. Sonsuz teşekkürler...

Doğan Taşlıçukur

Evren beyden çok memnun kaldık abimle teşekkürler verdiği hizmet için

Ahmet Depe

Ev kiralama sürecinde ve sonrasında bize oldukça ilgili davrandı . İşini severek yapan tecrübeli iş ahlakı olan bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Seyidhan Sevinç

Evren bey güvenilir, bilgili ve ağırbaşlı biridir. Satış sürecini verdiği tavsiyeler ve yaptığı geri bildirimlerle bizim açımızdan sorunsuz bir şekilde yürüttü, o nedenle kendisine müteşekkiriz... Güven sorunu yaşanan bir sektörde, verdiği güvenle eminim ki parlak bir gelecek onu bekliyordur. Yolu ve bahtı açık olsun...

S*******

Alternatif çözümleri en hızlı şekilde sunan, ilgili bir emlakçı olan Erdal Bey sayesinde istediğimiz daireyi tuttuk. Ulaşılabilirliği sayesinden tüm sorularımızın cevabına hızlı şekilde ulaştık. Tekrar ilgisi ve samimiyeti için tesekkür ediyoruz.

Murat Culhaci

Sanırım evlilik işlerinin en zor kısmı yaşamınızı idame ettireceğiniz doğru evi bulmaktır.Sağolsun biz bu konuda Erdal bey ile çalışarak çok şanslı ve rahat bir şekilde hızlıca sonuca ulaştık.O artık bizim ailemizin bir ferdi ve bir komşumuzdur.Kapımız kendisine hep açık olacaktır.Hersey için çok ama çok teşekkür ederiz.

Yasemin Ayrancı

Çekmeköy bölgesinde daire ararken Erdal bey ile tanıştık.Kendisi bütün kolaylıkları sağlayarak gönül rahatlığıyla ev tutmamızı sağladı.REMAX ile çalışmanın rahatlığını ve güvenilirliğini sonuna kadar bize hissettirdi.Kendisine ve REMAX ailesine çok teşekkür ederiz.

Hasan Hoşgör

Evimize kendi evi gibi bakacak yeni evlenen çifti getirdiği için Erdal beye teşekkür ederim.Bizi hiç yormadan her şey ile ilgilendi.Gözümüz arkada kalmaz artık.Başarılarınız devam etsin.

Zehra Eryılmaz

Öğrenci yurdundan çıkıp arada ailemin gelip kalacağı okuluma yakın bir yer ararken sağolsun Erdal bey bize çok güzel bir ev buldu.Hatta kendim Hatay'da iken bile defalarca gelen servis ve eşyacılarla ilgilendi.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk.Başarılar.

Meral Alkan

Kiracıları bile görmeye bile gerek duymayacak kadar güven veren ve işini son derece profesyonelce yapan Erdal bey ile çalışmaktan çok memnunuz.Her iki tarafı güzel bir dengede tutarak gayet güzel bir çalışma sergilemiştir.Teşekkür ederiz.

Ercan Genç

Tavsiye üzerine Erdal beye ulaştım.Kendisi Aydınlar mahallesindeki evimi bir hafta gibi kısa sürede iyi bir kiracıya verdi.Profesyonel bir REMAX danışmanı olduğu her halinden belli.Kendisine çok teşekkür ederim.

Kenan Erboğan

Ev kiralama sürecimizde mülk sahibi ile aramızda problem olmadan her konuda çok hızlı çözüm ürettiği için tüm yardımlarından dolayı kendisinden son derece memnun olduk.Başarılarının devamını dilerim

Demirhan Aslan

Çıkabilecek bütün aklisliklerin fazlasıyla çıkmasına rağmen, bankanın bile haberi olmayan konularda ( avukatın izne çıkması, yerine müsait olan avukatın belirlenmesinde) her şeyi zamanında tespit edip müdahale eden bir ekip ve bir lider. Her aradığımda veya mesaj yazdığımda anında dönüş yapması da son derece takdire şayandi. Çünkü bu yoğun ve hareketli zamanlarda acamasaydi bile anlayışla karşılardım. Evren beye teşekkür ediyorum Remax gibi kurumsal ve işini ciddiye alan profesyonel firmayı da tebrik ediyor bu kişilerle çalıştığı için kutluyorum

Nil Başakoğlu

Sn. Erdal Turan ile yapmış olduğumuz çalışmada bize yardımlarından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Murat Kurban

Merhabalar, Evimizi kiralaması için Çiler hanımdan önce bireysel emlakçıya vermiştik çeşitli problemlerle karşı karşıya kaldık. Kurumsal firma olan Remax Arena Çiler hanım iki hafta gibi kosa süre içerisinde kiracı bulmasının mutluluğunu yaşıyorum başarıların devamını diliyorum saygılar.

Özgür Adsız

Beni ve tüm ailemi ev arama derdinden kurtarıp tüm süreçte yanımızda olduğu için ve bir an bile güler yüzlü yardımseverliğini kaybetmeden sabırla bize yardımcı olduğu için ERDAL TURAN'a çok teşekkür ederiz.

M*******

Mülklerimizin kiralanmasında özverili ve titiz çalışmalarından çok memnun kaldığımız Erdal beye bütün emekleri için teşekkür eder başarılarının hep daim olmasını temenni ederiz.

Taha Gürbeden

Evlilik hazırlıkları yaparken nerede nasıl bir ev bulalım derken Erdal bey sayesinde mutluluğa başlangıç yapacağımız evimize kavuştuk.Kendisine çok teşekkür eder nice benim gibi yeni evleneceklere huzurlu evler versin.

H*******

Evimi kısa sürede iyi bir kiracıya verdiği için Erdal beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ramazan Güneş

Ankara'dan nakil olduğum İstanbul'da bizi ev telaşından kurtardığı için Erdal beye teşekkür ederim.Tüm ihtiyaçlarımızda ve sorunlarımızda bizimle beraber olmasından dolayı çok şanslı olduğumuzu bize hissettirdi.Başarılı nice işleriniz olsun.

E*******

İşini seven insanlar ile çalışmak muhteşem bir şey. Gökhan bey ile daire satın alma sürecinde tanıştık ve iyiki de tanışmışız. Daire satın alma sürecinden konut kredisi takibine kadar bir çok konuda bize yardımcı oldu ve bizi hiç yormadan daire sahibi yaptı. Gökhan bey'e profesyonel hizmetinden dolayı, Remax Arena ofisine misafir perverliğinden dolayı çok teşekkür ederim.

O*******

Daha önce de birlikte çalıştığım ve sektördeki tecrübesinden, işine hakim olmasından dolayı Gökhan bey'i tekrar tercih ettim. Dairemin satış sürecini hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine ve çalıştığı ofis Remax Arena'ya profesyonelliklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Sektörde çok büyük işlere imza atacakları ve çok ses getirecekleri kesin. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Alper Aydın

Taşdelen Çekmeköy’de Çiğdem hanımın ve Erdal Beylerin yoğun mesaisi sayesinde evimizi tuttuk, kendilerine destekleri ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Alper Aydın

Taşdelen Çekmeköy’de Çiğdem hanımın ve Erdal Beylerin yoğun mesaisi sayesinde evimizi tuttuk, kendilerine destekleri ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Kazım Balcı

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde güzel ferah bir ev tutmamıza yardımcığı olduğu için Remax danışmanı Erdal beye teşekkür ederim.

Gülcan Eser

Çiğdem Hanım Ev arayışımızda bize çok yardımcı oldu. Sayesinde tam da istediğimiz gibi bir evde oturma şansı yakaladık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yunus Yıldırım

Ev ihtiyacımızda özverili bir şekilde yanımızda olan işleri kolaylaştırıp kısa zamanda sonuca ulaştırdığı için kendilerine çok teşekkür eder, başarılarını dilerim.

Elif Alkan

Erdal bey 2 yıl önce evimi sattı ve bu vesile ile tanışmış olduk.İstanbul'daki mülklerimin benim yerime takipçisi oldu.Başarılarının devamını dilerim.

Şule Taşçıoğlu

Mülklerimizin kiralanmasında ve kiracılarımızın tüm ihtiyaçlarında yanında olduğu için Erdal beye teşekkür ederiz.

Yasemin Öztürk

ilkez ev kiralıyoum bu süreçte bir çok emlakcıyla götüştüm Fakat burda Erdinç beyin ilgisi alakası ve aileden biri gibi davranmas emlakcılardan nefret etme aşamasındayken eşikden döndüm gerekten çok tşk ediyorum.. yasemin öztürk

Serhat Besen

Ataşehir bölgesinde ev ararken görüşmelerden o kadar yılmış bir haldeyken Erdinç beyi tanıdık Bize hoş sohpeti ve samimiyeti ile yardımarını asla unutmayacağız.10 gün kaldı düğünümüze en hızlı ev tutma halini Erdinç bey sayesinde hallettik. Teşşekürler Remax Teşşekürler Erdinç bey teşekürler Remax AREA SELDA-SERHAT-BESEN

Onur Nacar

verilen hizmet kalitesinden çok memnun kaldım birdaki emlak talebimizde ilk arayacağımız kişi eRDİNÇ YÖRÜK BEYDİR

Yusuf İlbay

Erdinç yörük beyefendiye vermiş olduğu hizmet için en önemlisi de kendimi evim gibi hissetim ve hoş sohpetinden dolayı çok teşşekür ediyorum şahsının ve kurumunuzun çalışma hayatında başarılar diliyorum saygılarımla yusuf İLBAY

Seda Recep Taşar

Hüsamettin Bey ev almamızda bize danışmalık yaptı.Ve bu süreci sorunsuz bir şekilde tamamladık.Aslinda sorunlar vardı fakat Hüsamettin Bey ilgili ve güvenilir haliyle bu sorunların üstesinden geldik. İşinizi özenle yaptığınız için teşekkürler..

Serkan Eroğul

Gökhan Bey ile kiralık bir ev sayesinde tanışmış oldum ilgisi ve alakası için oldukça minnettarım ilk görmüş olduğum evi doğru bilgiler ile hemen kiralama imkanı buldum özverili çalışmalarından ötürü eşim ve ben çok teşekkür ederiz remax gibi kurumsallığı tam anlamı ile yaşadığımızı ve gökhan bey gibi kaliteli temsilcileri bünyesinde tuttukları için bir vatandaş olarak teşekkür ederim.

Banu Bulut

Esengül hanıma hızlı satışı ve özverisi en önemliside güler yüzü için teşekkür ederiz işinizde daha da başarılı olacağınız günler dilerim sevgiler

Burak Çakan

Kiralık daire arayışımız varken yolumuz Erdal bey ile karşılaştı.Güzel bir site içerisinde huzurla oturacağımız bir ev temininden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Yeliz Çakan

Erdal bey sayesinde kendi oturduğum evden kiraya ikna oldum.Sayesinde güzel ferah bir evim var.Kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Deniz Işık

Çekmeköy Taşdelen de Erdal bey sayesinde 2 daire tuttuk.Yardımlarından ve hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

T*******

Erdal bey, işinin ehli, tecrübeli ve ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

G*******

Erdal bey işini çok iyi yapan gerektiğinde hem alıcı hem satıcıya bütün haklarını anlatıp koruyan işinin ehli bi çalışandır.kendisine yardımları için eşim ve kendim adına çok teşekkür ederim.

Ali Baş

Dairenin kiralanmasında Evren Özer Bey gereken ilgi ve alakayı göstermiştir. Kısa sürede düzgün profilde bir kiracı bulmuştur. Başarılı çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum.

Ali Ayhan Akman

Sahibinden.com üzerinden ulaştığımız Evren Bey randevuya tam saatinde gelerek işine olan hakimiyetini gösterdi ve bizim için avantajları doğru şekilde anlatarak kiralama yapmamıza sebep oldu. Teşekkürler.

Burak Bağcı

Çiğdem hanım'ın güleryüzlü ve her konuda yardımcı olması tercihimizde etkili oldu kendisine teşekkür ederiz

Burak Bağcı

Erdal beye teşekkür ederiz kendisi her konuda yardımcı oldu ve doğru bir şekilde yönlendirdi.

M.ali Kalkuloğlu

Makbule hanfendiden bir haftadır aradığım gayrimenkulu bugün kesinleştirip tapuda sonlandırdık, kendisi sıcak yüzlü, sevecen bir satış alanı, işinde başarılar dilerim. Ayrıca Remax Arenadaki Kadir bey bu konuda çok bilgili ve müşterisine yardımcı olan bir danışman kedilerinde çok teşekkür ederim, arkadaş ve dostlara tavsiye edilir.

Mustafa Can

Gökhan bey cok ilgili çok alakalı bir yatırım danışmanı. Bütün süreçlerde aktif bir şekilde sorumluluk almaktan kaçmayan çok yardımsever bir uzman

Nazik Doğru

Yaklaşık 15 günlük çalışmış olduğumuz süre içerisinde hem ev satın alıp hemde çok kısa sürede kiraya verdik. Bu süre zarfında bizimle çok ilgilenen Ali beye sonsuz teşekkür ederiz. Bütün soru ve sorunlarımızla gece gündüz ilgilendiniz, kesinlikle tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma Ali beyi ve Remax Arenayı tavsiye edeceğim.

Dursun Güeş

Ali bey' den aldığımız kiralama hizmetinden çok memnun kaldık. Ali beyin samimiyeti, güleryüzü ve konuya hakimiyeti bize çok güven verdi. Kendisiyle tanışmaktan büyük mutluluk duyduk .

Z*******

Çiğdem hanım evi seçme sürecinde yardımcı oldu, tavsiye ederim

Yasemin Ayrancı

Her konuda bana destek olup Güler yüzlülüğün ile bana güzel danışmanlık yapan Çiğdem hanıma teşekkür ederim yeni evime kavuştum sayesinde

Osman Güvenaltun

Erdal bey sayesinde sorunsuz bir şekilde dükkan alımı yaptık.Tapu yapılana kadar her şeyimizle ilgilendi.Teşekkür ederiz.

Hakan Zor

Bir müteahit olarak ilk defa bir emlakçı ile sözleşme vererek çalıştım.Sağolsun Erdal bey yoğun çalışmalarıyla dükkanımızın satışına vesile oldu.Bundan sonrada kendisi ile gönül rahatlığıyla çalışacağım.Emekleriniz için teşekkür ederim.ZOR İNŞAAT

Hamza Süren

Kiraya veren olarak Remax Arena ile ve gayrimenkul uzmanı Erdinç beyle uyumlu güzel bi r çalışmamız oldu kısa bir sürede gayrimenkulüm kiraya verldi kendisine teşşekür ediyorum kurumsal kalite her anlamıyla kendini göstermektedir başarılarının devamını dilerim

Sabriye Aydın

kiralama işimle ilgili profesyoneldi çok menun kaldık ilgi alaka çok iyiydi çok teşşekürler Erdinç yörük

Hüseyin Bayındır

ben hüseyin bayındır ümraniye Atakent mahallesinde evimi acil satmak için acil satmak için Erdinç beye ulaştım kendisi ben istediğim fiyatı az buldu ilk yazdığı fiyatı deneyerek kademe kadem indirerek beni istediğim fiyatın daha üstünde sattı yoksa epey zara edecektim kendisinden Allah razı olsun

İ*******

Ben ilker onan bit elektronik firması sahibiyim Erdinç bey den 4 katlı bir ticari mülk kiraladım kendisi ilerleme sürecinde adım adım çok profesyönelce ticari kiralama sürecini yönneti etkin çalışkan profesyönelyonel bir markaya yakışır bir çlışmaydı Erdinç beye sonsuz teşşekürler Remax ARENA 1 NUMARA

Cafer Togan

ümraniye Atakendeki ticari mülkümün ticari kiralama işini başka bir emlak firmasına verdim 4 ay boyunca bir sonuç alamadığım gibi dönüşlerde olmadı daha sonra önceden RemaxArena daışmanı Erdinç beye tavsiye üzerine ulaştım kendisiyle tanıştım gerçektende kouşmasıyla samimiytiyle işini profesyonelce yapmasıyla tabela asmas sosyal medyayı kullanması ve bana haftalık rapor sunması çok profesyönelceydi bir ay içinde marka bir firmaya kiralama işlemini yaptık ben kendisine ve güleryüzlü profesyönel Remax Arena ofisi çalışanlarına çok teşşekür

Funda Karakaş

Değerli Evren Bey'e göstermiş olduğu ilgi, alaka için çok teşekkür ediyorum. İlgili, işini severek yapan çok kibar ve yardımcı.

Oğuz Yıldız

Yılmaz Kardeşime Çok Teşekkür Ediyorum.Kardeşim olarak bahsettim çünkü tüm yaklaşımları ticari gibi değil Aile gibi özverili çalışmaları için yakın bağı tam bir kardeş gibi. Böylesine zorlu pandemi sürecinde en kısa zamanda sonuca vardığı içinde ayrıca teşekkür ederim.Başarılar Yılmaz Bey

Ferhat Tanrıkulu

İlk defa farklı bir evde yaşama deneyimim de Çiğdem hanım gibi bir danışman ile çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Taşındığım evde gerek öncesi gerek de taşındığım ilk günden itibaren sorularım da ve destekleri gerektiğinizde fazlası ile yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

İhsan Admış

Sayın Yılmaz Bey ilgisi ve alakası son derece profesyonel çok kibar bir beyfendi işimizin işleyişini çok kısa sürede halleti kendisine çok teşekkür ediyorum Çalışmalarını ve Başarılarını Taktir ediyorum saygılarımla

Erdem Aygün

Evren Bey dairemizi kiraya vermek için gösterdiği ilgi ve alaka oldukça memnun edicidir. Bu süreç içinde karşılıklı ilişkilerde ortaya koydukları nezaket ve saygı takdir edicidir. Bundan sonraki gereksinimimizde de kendileri ile çalışmaktan zevk alacağımızı düşünmekteyim.

Ferhat Tanrıkulu

Ev bulma konusunda bir kaç başarısız girişim sonrasında Erdal bey ile tanışıp istediğimi bir buldum. Kendisi pandemi süreci olmasına rağmen bu zaman içinde fazlası ile gerek fiziki olarak gerekse de iletişim araçları ile fazlası ile yanımızda ve yardımcı oldu. Kendisine bu ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

Ramazan Güneş

Çiğdem hanım ev bulma konusunda baştan sona kadar yardımını esirgemedi. Ev bakmak için daha önce de birkaç kişiden yardım istemiştik fakat çiğdem hanım sanki bir aile bireyimiz gibi sıcak ve içtendi. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz.

Jale Sarı

Çok titiz bir çalışma ile kısa sürede pandemi sürecinde evimizi sattınız.ilginize teşekkür ederiz.Özellikle danışmanımız Yılmaz Bey hassas yaklaşımı başarılı iletişimi ile ciddi müşterilerle bizi muhattap ederek biran önce sonuca ulaşmamızı sağladı.Kendisini ve çalıştığı firmayı tebrik ediyorum.

F*******

Daire satın almayı düşündüğümüz andan itibaren Gökhan bey ile irtibata geçtik. Elindeki portföylerden en doğru sunumu yaparak bizi daire sahibi yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar diliyorum. İşini severek yapan bir Gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan çok mutlu oldum

E*******

Erdal Bey ile sorunsuz şekilde ev tutup kontratımızı imzaladık. Evde eksik olan şeyler için de kendisi sürekli bizim için koşturuyor ve bize bilgi akışı sağlıyor. Deneyimli ve güvenilir biri olduğu kadar yardımsever oluşu ile kontrat sonrası süreçlerde de yalnız değilsiniz. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde bir çok işimizi uzaktan halledebilmemize olanak sağladığı için kendisine teşekkürü borç biliriz.

Emel Balcı

Çiğdem hanımın samimi ve güleryüzle yaklaşımı, İhtiyacımızı analiz ederek, seçenekleri sunması karar aşamasında işimizi kolaylaştırdı. Verilmesi gereken bilgileri aktarırken güven verici tutumu gayet iyiydi. Kendisine çok teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Kübra Batar

Çiğdem hanımın ilgisi alakası güleryüzlülüğü ve çalışma azminden biz çok memnun kaldık kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz..

Turgay Nar

Hüsamettin Akbal Bey'le Re/Max'dan daire kiralama vasıtasıyla tanıştık. Bize her konuda oldukça yardımcı oldu, son derece zarif bir insan. İşinde başarılı ve titiz. Kendisiyle her zaman çalışmayı ve çevreme önermeyi rahatlıkla düşünebilirim. İşine gösterdiği özen, düzenli ve ilkeli oluşu ayrıca eve dair sorularımızı net ve açık bir şekilde cevaplaması güven vericiydi. Hüsamettin Bey'e, temsil ettiği Re/Max'a ve kurum personeline çok teşekkür ederim. Yolları açık olsun her zaman.

İsmail Öztürk

Gökhan bey ile daha önceden tanışıyoruz. Ataşehir'deki dairemi satmaya karar verdiğim zaman irtibata geçtim. Beni ve kiracımı hiç yormadan çok profesyonelce bir çalışma ile satış işlemini gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. Güvenle hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

R*******

Ev kiralarken ev sahibi ve kiracı arasında köprü kurma noktasında bir uzman. Soru lara net cavaplaması ve çözüm odaklı olması başarılı.

Selçuk Altuntaş

Çiğdem hanım a aradığımız kritelerde bir evle bizi buluşturup sorun çözme ve yeterli bilgi aktarma konusunda destek verdikleri için teşekkür ederim

E*******

Ülkece içinde bulunduğumuz, Bu zorlu süreçte mülkümüzü hiç çekinmeden teslim ettiğimiz Yılmaz Bey e tüm sorumluluğu verdik ve henüz yirmi dört saat geçmeden bize çok hızlı bir dönüş yaptı.Dijital medya yardımıyla sürekli bizimle iletişimde kaldı çok profesyonel bir danışman kendisini ailecek taktir ve tebrik ediyor hepinize sağlıklı günler diliyorum.

Kamil Gürler

Uzun ve yorucu pazarlık ve kredi takip süreçlerinde büyük bir özveri ve sabır göstererek güzel bir lokasyonda daire satın almamızda emeği geçen Erdal Bey sayesinde huzurla oturacağımız doğru fiyata alınmış bir ev sahibi olduk.Güvenmenin ve inanmanın zor olduğu günümüzde dürüst ve inançlı bir insan tanımanın mutluluğu içerisindeyim.Her zaman her konuda bir danışmanım var artık.Kendisine başarılar ve teşekkürler.

Fatih Şahin

sözlerime Erdinç abi diye başlamak istiyorum bir genç bi girişimci olarak kendisinde hem işinde bilgili profesyonel hemde bir abi gibi işimizle ilgili bölgemizle ilgili bilgler verdi artık kendisini bir abi gibi görüyorum emlak sektöründe remax markası ve Remax Arena çok farklı birkere bakımlı çok kibar ve saygılılar erdinç bey bu özeliklerin hepsini taşıyor kendisine çok teşşekür ediyorum

Mehmet Akbaş

Değerli danışmanınız Erdinç beyle önce dairemi sonra ticari mülkümün kiralanması konusunda çalışmamız oldu sammiyeti gayretli planlı çalışması ve sürecin her aşamasında beni bilgilendirdi kendisiyle çalışmak gerçekten çok keyifliydi teşşekürler Erdinç bey ve Remax Arena

Yusuf Albayrak

Ümraniye Mihraç sokakta arayışımıza uygun dükkan gösteren ve her konuda yardımcı olan Erdal beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

R*******

Uzun daire arayışımızdan sonra tam umutlarımız tükenirken Gökhan bey ile tanıştık. İstediğimiz evi bulmamızda bize çok yardımcı oldu ve bizi daire sahibi yaptı. Kendisini özverili ve profesyonel çalışmasından dolayı çok tebrik ediyorum. İşini gerçekten severek yapan bir Danışman olduğunu ilk tanışmadan itibaren anlayabiliyorsunuz. Başarılarının devamını diliyorum

Özgür Alarçin

Daha önce de gayrimenkullerimin satışı ile ilgilenen Gökhan bey Ümraniye'deki dairemin satışını çok kısa bir sürede gerçekleştirerek bizleri şaşırttı. profesyonel çalışmalarından dolayı Remax Arena ofisine ve Sayın Gökhan İmrek Bey'e çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Munire Saatcı

Sayın Esengul Aydın Remax Arena .Vermiş olduğunuz hizmetten son derece memnun kaldıdığımı bildirmek isterim .Evimin satışında bana göstermiş olduğunuz hasasiyet çaba ve desteklerinize çok teşekkür eder bir dahaki seferde sizin le çalışmak isteyeceğimi bildimek isterim.Tekrar teşekkürler sevgiler Münire Saatcı .

Hüseyin Çolak

Ümraniye'de dükkanımıza ilk kiracımızı bulan Erdal beye yardımlarından ve sıcak davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.Onunla bir kere çalışan artık hep onunla çalışır diyorum.Tüm ekibinize tekrar başarılar ve teşekkürler.

Gözde Pehlivan

Güvenilir samimi güler yüzlü Çiler hanıma hızlı kiralama için çok teşekkürler.

Hasan Hüseyin Uğurlu

ilgi ve alakanız için teşekkürler.

D*******

Evren Bey vakit ayırıp çok ilgilendiler, çok teşekkür ediyoruz kendisine

Melek Yıldırım

Dükkanımın tekrar kiralanmasında yardımcı olan Çiler hanıma ilgi alakası için teşekkür ederim.

H*******

Ev satın alma sürecinde tanıştığımız Gökhan bey hayalimizdeki evi kısa sürede almamızı sağladı. Profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür eder, severek yaptığı işinde başarılar dilerim

Gubilay Polat

Erdal bey den daire satın alan arkadaşım vasıtasıyla tanıştım.Kendisine İnkılap mahallesindeki kiralık dairemi verdim.Kendisi bir hafta içerisinde bizi hızlı sonuca götürdü.Kendisine teşekkür ederim.

İ*******

Erdal beyin Ümraniye'de bize temin ettiği dükkandan ve bütün işlemlerdeki profesyonel desteği ve tutumları için teşekkür eder, kendisine tüm samimiyetle başarılar dileriz.

N*******

Yılmaz Bey yaklaşımları güleryüzü ve tecrübesiyle harika bir süreç yönetti kendisine başarılar dileriz teşekkürler

İbrahim Baysal

Mülkümüzü çalışmaya başladığı andan itibaren yaptığı tüm sunumlara ve müşteri araştırmasına kadar harika bir iş çıkaran emlakçılığa bakış açımı değiştiren profesyonelliği ile sorduğum bilmediğim herşeyi bana samiyetle cevplayan yılmaz bey'e tüm emeklerinden dolayı teşekkür ederim

A*******

Yılmaz Bey Ticari mülkümüzü çok kısa bir sürede eksiksiz bir şekilde sonuçlandırdı kendisine ve remax ailesine teşekkürler.

Yiğit Ali Çaykara

Babam Mülkümüzü Kiraya verelim dediğinde ben oğlu olarak Yılmaz bey e gidelim dedim Yılmaz bey bizi güler yüzüyle karşıladı kısa sürede mülkümüzü sonuçlandırarak bizleri bu masada topladı umarım yılmaz bey uzun yıllarca bizi hiç bırakmaz başarı ve güzellikler hiç peşini bırakmasın selamlar sevgiler saygılar.

Şevkiye Kaptan