RE/MAX Arge portföyünde 115 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 81 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 34 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arge

ARAŞTIRIR GELİŞTİRİR ÇÖZÜM ÜRETİR...

İNOVASYON İLE DEĞER KATAR...KURULUŞUMUZDAN BU YANA KONUT, TİCARİ, PROJE VE ARSA SATIŞLARI ALANINDA BİRÇOK İŞLEMİ HIZLI VE DOĞRU SONUÇLANDIRMIŞ, BİRÇOK KURUMSAL MARKAYA YATIRIM ARACILIĞI ETMİŞTİR.VİZYONUMUZ; GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL, GÜVENİLİR, ARAŞTIRAN, GELİŞTİREN VE ÇÖZÜM ÜRETEN BİR KURUM KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK.

 

MİSYONUMUZ ; SEKTÖRE SAYGINLIK KAZANDIRAN, ETİK VE KURUMSALLIĞI İLKE EDİNMİŞ, TÜM TARAFLARIN MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDECEĞİ, MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİLER VE İŞ ORTAKLARI YARATMAK.RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLI TİCARİ VE LÜKS KONUT UZMANI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ İLE RE/MAX ARGE OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PROFESYONEL, EĞİTİMLİ, KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

 Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No:2E İç Kapı No:366
Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hakan Şenol

Çok çalışkan, gayretli, güleryüzlü bir insan. İşini iyi yapıyor. Allah, yolunu bahtını açık etsin. Başarılarının devamını Allah tan diliyorum.

Erdal Keleş

Yer kiralama konusunda hızlı ve olumlu yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.Çok başarılı bir iş arkadaşı başarılar dilerim.

My Oba İnşaat

RE/MAX ARGE bünyesinde hizmet vererek işlerimizi kolaylaştıran MERT DEVELİK beyefendinin ilgili, alakalı ve nezaketli davranışını takdir ederim.Mert Bey ve RE/MAX ARGE için gelecek yıllarının daha kazançlı ve sağlıklı geçmesini dilerim.

G*******

Daha önce de çok kısa bir sürede kiraya verdiği gayrimenkulümüzü, yine hızlı bir şekilde ilana çıktığı aynı gün içerisinde kiraya verdiler. Remax Arge ekibi ve Gazi beyle uzun süredir çalışıyoruz. Tüm gayrimenkullerimizin satış ve kiralama işlemleri ile ilgilenmelerinden son derece memnunuz. Danışmanlıklarından son derece memnunuz. Kendilerine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

M*******

Grup Şirketlerimizin Ankara ilinden bulunan tüm konut ve ticari gayrimenkullerinin satılması ve kiralanmasının aktif danışmanlıklarını yürütüyorlar. Gerek Remax Arge ekibi, gerekse Ankara ilinde ortak çalıştıkları diğer Remax ekip arkadaşlarının profesyonelce ve sonuç odaklı çalışmalarını büyük bir memnuniyetle müşahede ettim. Gerek şirketimiz, gerek şahsım adına Remax Arge ekibine, Gazi beye ve Ankara ilindeki diğer paydaşları Remaxlı danışman arkadaşları tebrik eder, iş hayatlarında sağlık ve başarılar dileriz. Yönetim Kurulu Başkanı

M. Esad Hakan Kabakulak

Konya ilinden arayarak kendilerinden Tokat da bir daire kiralamak istediğimizi ve dairenin özelliklerini bildirdik. Konya ilinden biz daha gelmeden, aynı gün içerisinde istediğimiz daireyi bularak kiralama işlemini gerçekleştirdiler. İşlerinde çok ilgili samimi ve profesyoneller. Remax Arge ekibine ve Gazi beye teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Ahmet Kızıltan

Her zamanki gibi çok memnunuz kendisi ile çalışmaktan.Çok profesyönel işini tam olarak yapıyor,kendisine teşekkür ederiz.

G*******

Kendisi emlak sektöründeki en güvenilir insan verdiği destek için çok teşekkür ederiz

Mehmet Efe Eşim

Uğur Bey ile ilk defa ev alım yapacağımız zaman tanışmıştık. Kendisi hem çok ilgili hem işini seven bir profesyonel. Aldığımız evin sürecini çok iyi yönetti sonrasında da kiraya verdiğimiz zaman hızlı bir şekilde bizlere yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Emlak konusunda herkese Uğur Bey ile çalışmasını öneririm.

Seçkin Emre Cancan

Devrim hanım İstanbuldaki yeni evimizi kiralama aşamalarında hem profesyonel hem sosyal bağlamda iş tanımının çok ötesinde bir özveri ile bizimlw çok kıymwtli desteğini paylaşarak tüm süreçleri çok kolaylaştırdı.Kendisine nezakaeti, güler yüzü ve iş ciddiyeti için teşekkür ederiz.

G*******

Firmamıza ait lojistik depoyu çok kısa sürede kiraya verdiler. Remax Arge ekibi ve Gazi beyle uzun süredir çalışıyoruz. Tüm gayrimenkullerimizin satış ve kiralama işlemleri ile ilgileniyorlar. Danışmanlıklarından son derece memnunuz. Tüm ekibe teşekkürler eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

T*******

Firmamızın ihtiyacı olan lojistik depoyu çok kısa sürede bularak kiralama işlemini gerçekleştirdiler. Remax Arge ekibine ve Gazi beye profesyonelliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

A*******

Müşterim dedi ki ! "Ben Adnan Beyden çok memnunum benim KUKA Restourantımın devir işleminde tanıştık, işini bilen bir arkadaş Adnan Bey'den çok memnunum saygılarımı arz ederim

Muhammet Öz

RE/MAX Adnan Akman'dan çok memnun kaldık, ilgili arkadaş buluşmaya vaktinde geldi. İlgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

Y*******

Herşey çok güzeldi.Teşekkürler

M*******

Bizimtepe Aydos sitesindeki dairemizin kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Tüm desteklerinden dolayı Teşekkürler

Fatih Yelmer

Mert Beyden öncelikle bir daire satın aldık. Fakat işlemi tamamlamak için bizim kendi evimizi satmamız gerekiyordu. İşte tam bu esnada Mert Bey daireye girdi ve Mert Beyle bir imkansızı başardık ve 10 günde evi sattık.Bu 10 günlük sürede inanılmaz bir performans ve stres yönetimi yaptı. Benim önerim kurumsal bir firmayla çalışmanız yani RE/MAX ARGE. Mert Bey gibi bir danışmanınız varsa gözünüz arkada kalmaz. Tekrar çok teşekkür ederim Mert Bey.

Adnan Keleş

Sürekli bir çok gayrimenkulde çalışma imkanımız oldu herşey için Teşekkürler

A*******

İstanbul’daki satılık daire arayışımızı çok hızlı sonuçlandırdık. Destek ilgi ve alakası İçin Teşekkür ederim.

Zeynep Yalım

Uğur Bey ile şehirdışından İstanbul'da ev almak isterken tanıştık. Kendisi tam istediğimiz evi çok kısa biri sürede bulup sorunsuz bir şekilde alım sürecimizi tamamlamamızı sağladı. Kendisine danışmanlığı ve sıcak iletişimi için teşekkür ederim.

Elif Ayşe Ekem

Uğur Bey'i gayrimenkul sektörüne başlamadan çok daha önceden tanıyorum. Geçmişte beraber çalıştığımız kurumsal firmalarda da düzenli, istikrarlı ve sıcak iletişime dayanan iş modeli ile fark yaratıyordu. Şimdi o modeli gayrimenkule taşımış, Evimizi satmaya karar verdiğimizde aklımıza ilk gelen isim oydu ve iyiki kendisi ile temasa geçmişiz. Sorunsuz süreç isteyenlere tavsiyemdir Uğur Bey.

Mehmet Ali Efe

Aradığımız evi bulmamız konusunda çok yardımcı oldu. Kendisi gerçekten işinde çok başarılı ve açık iletişimli birisi. Açıkçası sektöre bakış açımı olumlu yönde değiştirdi. Başarılarını devamını dilerim. Herkese tavsiye ederim.

Çağkan Ufuk Çay

Evimizin satışını 12 saat gibi bir sürede gerçekleştirerek beni ve tüm aile bireylerimizi şaşırttı. Hız istiyorsanız Uğur Bey ile çalışın..

Füsun Semire Daş

Uğur Bey oğlumuza ev ararken gördüğümüz diğer emlakçılara göre net bire şekilde farklıydı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ümit Serhat Çağlar

Uğur Bey uzun zamandır satmakta zorlandığımız evimizin satışında tüm sorumluluğu üzerine alıp çok profesyönelce davranıp tüm süreci yönetti. Uzun zamandır satamadığımız bir yerin satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gül Elmasım

Uğur bey satış sürecimizin en hızlı, en iyi fiyata ve en sorunsuz şekilde tamamlanması için çok büyük bir özveri gösterdi. Bunun sonucunda da çok memnun bir müşteri oluşmasını sağladı. Teşekkürler

H*******

Tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen aileden biri gibi güvendik çünkü bunu hak eden biri. Gerçekten işinde çok iyi. Her konuda bizi bilgilendirdi. Gerektiğinde evimize kadar geldi. Hem insan olarak hem de işinde çok iyi. Kendisini tanıdığımıza çok sevindik, memnun kaldık. Yasemin hanım , bundan sonraki yaşamında ve işlerinde başarılar dileriz. Yolun açık, şansın bol olsun.

A*******

Konut kiralama işimiz ile ilgili, gayrimenkul danışmanımız Sayın Yasemin Kurt ile birlikte çalıştık. Bu süreçte yakın ilgi ve tecrübesi ile gayrimenkul kiralama işlemimizi çok kısa sürede ve en ideal şekilde gerçekleştiren, her konuda yardımcı olan ve sürecin her iki tarafının da memnuniyetini karşılar nitelikte neticelenmesini sağlayan Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu süreçte desteğini esirgemeyen Sayın Güntay Kurt'da teşekkürü borç biliriz. Yeni işlerde görüşmek üzere.

N*******

Sen bu emlak piyasasının en güvenilir, en hanım efendi insanısın Gerçekten seni tanımak çok güzel Allah yolunu bahtını açık etsin bu hayatta örnek alabileceğim bir danışmansın. Yaptığın her hareket her söz senin kaliteni gösterdi bize.. Allah bereketli bol kazançlı bir hayat nasip etsin sana

A*******

Yasemin Hanim, surecin basindan, sonuna kadarki tum evrelerinde, takipciligi, kararliligi ve dogru yonlendirmeleriyle, guvenilir ve ornek bir yonetim sergiledi. Kendisine isbirligi ve sureci tum paydaslari mutlu olarak sonlandirdigi icin bir defa daha tesekkur ederiz.

Çeliker Makina

Mert Bey sürecin başından sonuna kadar takibini profesyonelce takip edip, işi sonlandırmıştır. Kendisine potansiyelliği ve anlayışlı karakterinden ötürü teşekkür ederiz.

Y*******

Ev Sahibi olarak istediğim profildeki tüm kiracı adayları ile ilgili tek tek arayıp beni bilgilendirdi,çok ilgiliydi. Her konuda aradığımda tüm telefonlarıma geri dönüş yapıp tüm sorularıma cevap bulduğum bir kiralama işlemi gerçekleştirdik.

Ü*******

Yasemin hanım ,güvenilir,işini çok iyi yapan,saygılı,hızlı sonuca ulaşan ve işlemlerimizde her aşamada yardımcı olup işlemi kapatan ,saygılı güleryüzlü biridir, Kendisi ile calıştığım ve kendisine yönlendirdiğim her kişiden olumlu referans almış olmak ve kendisini tanımış olmamdan ötürü cok mutluyum Bu sektör gelişecek ise Yasemin hanım gibi insanların sayesinde olacaktır.

A*******

Yasemin hanum Gayri Menkul sektörü içinde tanıştığım en güvenilir insandır. Kendisine başarılarının devamını dilerim.

B*******

Bilgi ve Tecrübesini beğenip çok başarılı buluyorum. Pazarlık aşamasındaki nezaketinden de hiç şüphem yoktu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Serap Küçüktuna

İşine hakim ve deneyimli, aynı zamanda çok kısa sürede işimizi sonuçlandırdı.Samimi ve güven verdiği için daima danışman olarak devam edebiliriz.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Betül Eler

Memnun kaldık. Kısa süre içinde evimizi sattık.Teşekkür ederiz.

Ahmet Özdeş

Sevgili Ahmet Aykan Bey'e bize gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

M*******

Harika bir yönetici harika bir insan dürüst ve saygılı Allah yolunu bahtını açık etsin bol kazançlar dilerim inşallah

E*******

Sektöre dair tüm gelişmelerden haberdar sürekli araştıran ve sektörü takip eden piyasa bilgisine sahip,profesyonel girişken,pozitif,samimi güler yüzlü,güvenilir bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız kesinlikle Yasemin hanım ile tanışmalı ve çalışmalısınız. Bu özellikleri sayesinde evimin çok kısa bir zamanda kiralama işlemini gerçekleştiren,işini severek yapan başarılı bir danışman.Her şey için çok teşekkürler Yasemin hanım. İyi ki siz.

E*******

Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çok hızlı ve istediğimiz nitelikte daire kiralamamızı gerçekleştirdiler. İşlerine çok ilgililer ve sorumluluklarını profesyonelce yerine getiriyorlar. Remax Arge ailesine ve danışmanımıza iyi çalışmalar, başarılar diliyorum.

Şenol Kırali

Gayrimenkulümüzü çok kısa sürede kiraya verdiler. İşlerinde samimi ve profesyoneller. Remax Arge ekibine teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Kenan İlhan

Hayli uzun zamandır ve bir çok gayrimenkul için kiralama konusunda Ahmet Beyden hizmet aldım. Kendisi hem kiralamalardaki hassasiyeti hem kendisini müşteri yerine koyup, müşterisi hassasiyetine dönüşüp hareket etmesiyle aşırı titiz ve ehemmiyetlidir.Ziyadesiyle memnunum.

Adem Türkgeldi

Ahmet Aykan Bey kendisi bizlere en kısa sürede yardımcı olmuştur.

Salih Yılmaz

3+1 ev tuttum Ahmet Aykandan çok memnunum.

Kamer Yaman

Evimizi alırken ve kiraya verirken profesyonel bir destek aldık. Teşekkür ederiz.

Mustafa Yaman

Gayrimenkul danışmanı Ahmet Bey ilan talebimden satışın sonlanmasına kadar her konuda hızlı dönüşlerini, bilgi birikimiyle bizi yönlendirdi.Kısa sürede satışı sonuçlandırdı.Teşekkür ederim kednisine ve RE/MAX ailesine

Rıdvan Aslan

Kendisi gerek donanımıyla gerek iş profosyenelliğiyle taktirimizi kazanmış gönüllerimiz de yer almıştır.Ümraniye dudullu bölgesinde 1.800 m2 8-10 aydır boş bulunan iş yerimize istdiğimiz koşullar da müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundururak kiraya vermiştir.hem mal sahibi hem de kiracının memnun kaldığı şeffaf bir operasyon yöneticisidir.Kendisine gelecekteki iş ve özel hayatında başarıların mutluluğu diliyorum..

S*******

İstediğimiz konutu çok kısa sürede kiraladılar. Sorunsuz bir şekilde tüm işlemleri tamamladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Baran Oygür

Sıkıntısız, profesyonelce yönetilen, sürekli bilgi akışının ve takibinin olduğu süreç için teşekkür ederim. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizinle çalışmak isterim.

M*******

Titiz ve ilkeli çalışarak gayrimenkulümüzü sorunsuz kiraya verdikleri için Gazi bey ve Remax Arge ailesine teşekkür ederim

Ziya Günşahin

Daha öncede diğer gayrimenkullerimizin kiralama işlemleri ile kendileri ilgilendiler. Gerek kendileri, gerekse şirketleri Remax Arge kurumsal anlayışla işlerini titizlikle yapıyorlar. Emekleri için teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

F*******

Kendilerini arayarak talep ettiğimiz konutu çok kısa sürede buldular. Gerek işlerine hakim olmaları, gerekse sözleşme aşamasında profesyonel ve etik davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ediyor Remax Arge ekibine başarılar diliyorum.

A*******

Mükemmel biri, Avrupa Standartlarında bir hizmet sundu. İdeal bir gayrimenkul danışmanı, Mülk sahibi olarak evimin en ufak bir sorununla bile ilgilenmedim. Hiç gözüm arkada kalmadı.Bütün Gayrimenkullerimi çalışması için kendisine vereceğim.

İ*******

Gözlerim kapalı tüm gayrimenkullerimi kendisine emanet edip,dönüp arkama bakmıyorum.İşini bu kadar düzgün yapan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak güven veriyor.Tüm çevremdeki herkese de öneriyorum.

D*******

Yasemin hanım işinde çok iyi kesinlikle tavsiye ederim.Beş yıldır birlikte bir çok kez çalışma imkanımız oldu .Tüm desteklerinden dolayı Teşekkürler

Z*******

Profesyonel iş ahlakı ve güler yüzlü son derece donanımlı yapınızdan dolayı sizlerle çalışmaktan çok memnunum. Umarım dostluğumuz baki kaılır. Başarılarınızın devamını dilerim.

P*******

Problemsiz bir alım-satım işlemi gerçekleştirdik. Hizmeti, duruşu, davranışı ile mutlaka önerdiğim bir gayrimenkul danışmanıdır.

A*******

Güleryüzlü ,sıcakkanlı, saygı ve sevgi çizgisini asla bozmadan, olumsuz durumda yada kararda bile karşısındakini incitmeden, işini severek yaptığını hissettiren kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

B*******

Rahat ve güzel bir kiralama işlemi gerçekleştirdik. Site giriş kaydımızdan,elektrik aboneliğimize kadar tüm işlemlerle birebir ilgilendi. Dört dörtlük bir kiralama oldu. Kendisine teşekkür ederim.

Cengiz Peker

Çok başarılı bir çalışma oldu. Adnan Bey’i işi üzerinde görmekten ve şahsen tanımaktan büyük memnuniyet duydum. 🧿

Kadir Yılmaz

Dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile evimizin satış sürecinde bize çok yardımcı oldu. Hem beklediğimizden daha hızlı hem de sorunsuz sonuçlandırdı. Tüm emekleri için kendisine teşekkür ederim.

Nihal Elif Kara

Bizim için manevi değeri çok yüksek olan bir mülkümüz kiralama sürecinde tanıştık Uğur Bey ile. Kendisi iyi iletişimi,yardımcı olma isteği ile daha önce çalıştığımız emlak danışmanlarından farklı olduğunu hissettirdi ve beklentimizden de kısa bir süre süreci tamamladı. Herkese tavsiye ederim.

Ayşe Meral Küp

Kendisi ile ev ararken tanıştık. Samimi ve seviyeli yaklaşımı süreci çok iyi yönetti. Teşekkürler

Zeynep Ceren Lüper

Yurtdışında yaşarken üç senedir Türkiye'den bir ev almak istiyorduk fakat tam olarak bölgeyi bilmememiz ve doğru yönlendirilmeyişimiz nedeni ile alamıyorduk. Uğur bey ile öncelikle oturup detaylıca bir analiz yapıp ne istediğimiz anlattık ve bizi bu kadar anlayan bir danışman ile ilk defa karşılaştık. Kendisi çok kısa bir sürede istediğimiz yeri buldu ve bizi ev sahibi olmamız konusunda çok doğru bir şekilde yönlendirdi. Çok teşekkür ederim.

Aylin Aslı Met

Evimin satış sürecindeki profesyonel iş yönetimini çok beğendim. Her durumda güler yüzlü ve çözüm odaklı olması sayesinde evimizin satışını gerçekletirdik. Herkese tavsiye ederim.

Seyid Ali Rahman

Uzun süredir aradığımız evi Uğur Bey samimi yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri sonucu bulduk. Kendisi kafamdaki emlakçı algısını tamamen değiştirdi, bundan sonra tüm alım satımlarında kendisinden danışmanlık almayı düşünüyorum. Teşekkürler

M*******

Titiz ve ilkeli çalışarak gayrimenkulümüzü sorunsuz kiraya verdikleri için Gazi bey ve Remax Arge ailesine teşekkür ederim.

F*******

Kendilerini arayarak talep ettiğimiz konutu çok kısa sürede buldurlar. Gerek işlerine hakim olmaları, gerekse sözleşme aşamasında profesyonel ve etik davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ediyor Remax Arge ekibine başarılar diliyorum.

Hasan Aydın

Ulaş Ata’nın desteği ve yönlendirmesi ile gözümüzde büyüten konut alım satım sürecimizi çok rahat atlattık. Kararlarımızı alırken hep yanımızda yanımızda oldu. Bir emlak danışmanından çok, yakın bir dostumuz gibi destek verdi. Her zaman olumlu ve yapıcı yaklaşımı en önemli özelliği. Ulaş işini severek yapan, sürekli gelişim odaklı, düşünen, araştıran ve en önemlisi güvenilir bir danışman.

İmdat Zurnacı

Ali Bey Başarılarının devamını dilerim

Emrah Erkonak

Birkaç tane alım satım işlemi yaptık. Gerçek anlamda bir gayrimenkul danışmanı. Emlakçı demek doğru olmaz. Biz bu noktada kendisi ile yeni bir yatırıma imza attık. Sizin ihtiyacınızı ve imkanlarınızı doğru analiz eder ve nokta atışı yapar. Tekrar teşekkür ederiz.

F*******

Mağazalarımız için uzun süredir lojistik bir depo arayışı içerisindeydik. Bu süre içerisinde Remax Arge den Gazi bey ile istişare halindeydik. Gayretli çalışmaları sonucunda firmamıza uygun lojistik depolama alanını bularak kiralama işlemimizi sorunsuz gerçekleştirdiler. Kendilerine ve Remax Arge ekibine teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

B*******

Fabrika binamızı kurumsal bir firmaya kısa bir sürede kiraya veren REMAX Arge ekibinden Gazi beyi tebrik ediyorum. Profesyonel hizmet vermelerini ve kurumsal iş yapmalarını memnuniyetle karşıladım. Başarılar diliyorum.

Mehmet İbrahim Tuncer

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Her sey çok hızlı ve problemsiz bir şekilde bitti. Tekrar görüşmek dileği ile başarılarınızın devamını dileriz.

Murat Bölük

Özellikle bu devirde yatırım kararı almak zaten yeterince zorken maalesef alıcı - satıcı - emlak danışmanı üçgeninde güven tesis etmek çok daha zor bir hal almaya başladı. Böyle bir durumda Ulaş ATA ve Remax Arge ekibi ile tanışmak , süreci yönetmek her şeyden daha değerliydi. Önemli olan nerde nasıl bir yatırım yaptığınız değil kimlerle çalıştığınızdır. Ulaş ATA ' ya yürekten teşekkür ediyorum. Bundan sonra bir aile prensibiyle yatırım kararları almaya devam edeceğiz.

Ahmet Kaan Keskin

Yaklaşık 3 aydır istanbulda daire arayışındaydım ve 10'a yakın emlakçı ve emlak ofisiyle görüştüm.Tüm samimiyetimle söylüyorum tanıştığım hiç bir emlakçı Adnan Bey'in eline su dökemez.Abim olsa bu kadar çok sevebilirdim.Çok içten ve cana yakın birisi ve gerçekten işinin ehli. Kendisine ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Muratcan Kazancı

Ulaş Bey Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğinin tam olarak ne ve nasıl olması gerektiğinin nadide bir timsali. Ev satış sürecimizin en başından, satış sonrası da dahil olmak üzere en sonuna ve ötesine dek, bilgisi, deneyimi, profesyonelliği ve en önemlisi karakteriyle hem bizim hem alıcıların olabilecek en rahat deneyimi yaşamasını sağladı. Bunu yaparken bir kısmını bizim ruhumuzun bile duymadığından emin olduğum resmi ve teknik pürüzleri büyük bir ustalıkla temizleyip sürecin tüm paydaşlarına zaman ve para kazandırması da cabası. Ama en önemlisi özellikle ev alım-satımı gibi bir konuda pek çok insan için bu işin önemli bir duygusal boyutunun olduğunun ayırdında ve hassasiyetinde olarak danışanlarına bütünsel insanlar olarak yaklaşıp kişileri olabildiğince güven ve huzur içerisinde bu yolculuktan geçirmesi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Her uğraşında kendisinin işine gösteridiği saygı ve ilginin mükafatını bulmasını içtenlile dilerim.

Esra Eryiğit

Merhaba ; Daire kiralama işlemlerindeki yardım ve hızlı hizmetlerinden dolayı çok yardımcı oldu. Teşekkürler

R*******

Tüm desteklerin ve yardımların İçin Teşekkür ederim

Ü*******

Gerçekten işini profesyonelce yapan hızlı çözüm be sonuç odaklı bir emlak uzmanı Yasemin hanım ile tanıştığım ve çalıştığım için son derece memnunum. Başarılarının devamını diliyorum.

S*******

Yasemin hanımla referans ile tanıştım. Gebze konutlarındaki dairemi özellikle kendisinin ilgilenmesini istedim. Beni kırmayıp iyi profildeki kiracı adayına kiralama yaptı. Tüm emekleri için tekrardan Teşekkür ederim.

Neslişah Kocayiğit

Aydos sitesindeki evimizin kiralama işleminde yine çok hızlı davrandı. Herşey için Teşekkürler

R*******

Tokat ilin de bir daire yatırımı yapmak istedik. Ancak Tokat da yaşamadığımız ve işlerimizin yoğunluğundan dolayı gidemediğimizden talebimizi Remax Arge ekibinden Gazi beylere ilettik. Tokat' a gitmeden bize istediğimiz daireyi bularak satın almamızı sağladılar. Göstermiş oldukları profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Ali Atılır

REMAX Arge ofisi ve Gazi beyler yine çok kısa sürede bir gayrimenkulümüzün satış işlemini gerçekleştirdiler. Daha öncede satış ve kiralama işlemlerinde kendileri ile çalışmıştık. Aynı gayret ve başarıları taktire şayandır. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Elif Görgülü

Müşteri analizi çok iyidir.İmzaları attıkdan sonra da her türlü sorununuza koşar.Bilgisi olduğu her konıda destek verir.Onun bir müşteri için verdiği uygunluk benim için yeterlidir.Mesleği için biçilmiş kaftan. İyi ki var

Arzu Dilek

Öncesinde İki emlakçıyla çalışıp sonuç alamadığımız gibi maddi manevi zarara uğradığımız, umutlarımızın tükenmekte olduğu bir zamanda Hızır gibi yetişti Yasemin Hanım. Öngörüsü, tecrübesi ve zekasıyla işimizi çok hızlı çözdü . Her şey için sonsuz teşekkürler, seviyorum sizi Yasemin Hanımcım 🙏🏻🥰

Kiraz Şahinbay

Adnan Bey görüşme sürecinde bize yardımcı oldu. Güler yüzü ve mutafazi davranışından çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Perihan Sürücü

Yasemin hanım, ben uzakta oturduğum için tüm prosüdürleri benim için yaptı ve cok iyi profillerde kiracılar bularak beni hiç mağdur etmedi. iyi ki varsıniz...

Osman Bilge Çelikmen

Ev sahibi olarak Uğur Bey ile çok güzel bir kiralama süreci geçirdik. İlgi alakası, bölge konusundaki bilgisi ve sektördeki tecrübesi kısa zamanda gayrimenkulümüzü değerlendirmemizi sağladı. Yurtdışında çalışıyor olmama ve süreci tamamen uzaktan yürütmek zorında kalmamıza rağmen A’dan Z’ye evin teslimine kadar işlemler ile bizzat ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Özlem Diken Verimli

Tanıştığımız an itibariyle bölgeyi, evi ve düzeni anlatma şekli, yaklaşımı ve takibi ile beğendiğimiz evi kiralamamıza vesile oldu Emel hanım iletişimimiz sayesinde çok memnun kaldık .Başarılarının devamını diliyoruz.

Kerim Kara

Danışmanımız Emel URAĞ kiralama işlemini en kısa sürede, bir günde ve memnun olduğum bir şekilde halletmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cenk Layık

Ev hakkında aklımıza takılan her soruda sürekli bilgilendirmelerde bulundu. Enerjisi ve verdiği güven sayesinde seçimlerimiz kolaylaştı. Destegi için çok teşekkür ederiz.

C*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapmaya çalışan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek ofisimizin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

F*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapmaya çalışan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek ofisimizin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

M*******

Yasemin hanım işini profesyonel yapan ilgili, tecrübeli bir emlak danışmanı. Bizim hassasiyetlerimizi gözeterek evimin kiralama işlemini çok hızlı bir şekilde yaptı. Kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.

S*******

yasemin hanım daire bulma ve kiralamada hatta taşınma sonrasında karşılaştığım zorluklarda da yardımları ile çok zor olan bir süreci çok çok kolaylaştırdı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

G*******

Merhabalar, yasemin hanım,kira sözleşmesini tamamladığımız yeni evimiz için bize çok yardımcı oldu.Güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisiyle işlerimizi kolaylıkla hallettik.Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz. bize çok güzel bir şekilde anlatıp marka hakkında da güzel bilgiler verdi.Çok kurumsal ve profesyonel olduğunuzu hissettirdi.Çevremizde ev bakan kişilere bundan sonra ilk Yasemin hanımı önereceğiz.Tekrardan teşekkürler. Saygılarımla

S*******

Gayrimenkul danışmanı olarak konusunda Uzman olmanın yanısıra işini aşk ve büyük bir özveri ile yapmanın başarısı da kuşkusuz büyük olur. Yasemin kURT da piyasamızdaki duayen isimlerinden biri olduğu için onunla yola çıktık ve bir çok kez nokta atışı ile misyonunu tüm tarafları memnun ederek tamamladı, kendisini hem kutluyor hem de teşekkür ediyorum ve de gayrimenkulleriniz konusunda kendisini şiddetle de tavsiye ederim....

M*******

İlk satın alma sürecinde yaşadığımız deneyim sonucunda tekrar yasemin hanımla çalışma kararı verdik ve dairemizi satmasını istedik.kendisi kurumsal markanın kalitesini kendi çalışma tarzına ilke edinmiş doğru dürüst ve en doğru adayları kendi tecrübesi doğrultusunda bizlere sunarak sürecin hızlı ve doğru şekilde sonuçlandırılmasında yardımları çok büyük oldu buradan tekrar teşekkür etmek istedik

Yasemin Küçükkadı

Yasemin hanımla ilk önce telefonla kaynaştık . O kadar samimi gelmişti ki konuşması telefonu kapattıktan sonra sanırım dedim olacak. Ve oldu da :) uzun ve stresli günlerin ardından evimizi aldığımız günkü paylaştığınız mutluluk inanın ortaktı. Kalbi temiz şeffaf herşeyi olduğu gibi paylaşan samimi olduğu her halinden belli olan uzman gibi uzman . Siz evinizi beğenin gerisi onda 🤩 evimizin balkonunda çoookça kahvler içeceğimiz güzel günlerimiz olsun inşallah. İyi ki tanıdım 🙏

Ş*******

Aydos country sitesindeki dairemizi kısa sürede istediğimiz kurumsal bir kiracıya kiraladı.Teşekkürler

M*******

Yasemin hanım işinde gayet tecrübeli, her sorumuza yanıt bulduğumuz ve memnun kaldığımız bir danışman. Teşekkürler.

A*******

Yasemin hanım dürüst,güvenilir,ve cok ilgili. Evimizi 1 günde kiraya verdik ilgisi alakası sayesinde. Kendisine teşekkür ediyoruz.

A*******

خیلی ممنون خانم یاسمن

O*******

Yasemin hanım, kiralık emlak piyasasının çok karışık olduğu bu dönemde gösterdiği destek ve ekstra eforla hem evsahibinin hem de benim haklarımı koruyarak güzel bir anlaşma yapmamızı sağladı. Kurumsal şirketin verdiği profesyonellik ve şahsının yardımseverliği ile pek çok konuyu çok kolaylıkla halledebildik. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

K*******

Aydos country sitesindeki dairemizi Uzun suredir satmaya calistigimiz evimizin satisini istedigimiz fiyattan ve cok kisa surede gerceklestirdi. Tum surec boyunca bizi bilgilendirdi ve islemlerde yardimci oldu. Kendisiyle calismaktan cok memnun kaldik, tesekkur ediyoruz.

A*******

Her şey çok güzeldi. Her sorduğumuz soruya hızlıca cevap verdi. Memnun kaldık. Kendisine başarı dolu yıllar dilerim.

D*******

Yasemin hanımdan ringsten aldığımız evle ilgili baştan sona sonsuz ilgisine ve alakasına teşekkürlerlerimi iletiyorum. Bir gayrimenkul danışmanı olarak başarılarının devamını ve bundan sonraki emlak işlerinde çalışmayı dilerim.

G*******

Yasemin hanım son derece profesyonel,çözüm odaklı ,ilgili ve etkin bir şekilde satış sürecimize destek oldu. 1 günde satışımızı gerçekleşirdi. Tavsiye ederim

M*******

Normalin çok üstünde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan duyduğumuz memnuniyetin yanı sıra sayesinde konutumuzu 3 gün içerisinde kiraya verebildik. Kiracı ile aramızdaki tüm hususları kolaylıkla halledebildik,Kiracı endişesi yaşamadık. Kendisine çok Teşekkür ederim.

Burhan Özgün

Amerika'da yaşadığım ve ülkemde kendime bir mülk arayışım olduğu dönemde tanıştığım Uğur Bey ile çok kısa bir sürede alım işlemimizi gerçekleştirdim. Kendisi samimiyeti, sıcak iletişimi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile bana çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Turgay Kara

Uğur Bey satış süreci boyunca bir satıcının ihtyacı olabilecek tüm doneleri benimle paylaştı. Satış sürecimizin sorunsuz ve kolay bir şekilde tamamalanması için büyük bir özveri gösterdi. Kendisine desteği ve sıcak iletişimi için teşekkür ederim.

Eda Uysal

Yasemin Hanım'la evimizin satışı ile bilgi almak istediğimizde tanıştık ve sonrasında hiç aklımızda yokken işine olan bağlılığı, verdiği güven ve profesyonel yaklaşımı ile yönlendirmeleri sayesinde evimizi kiralamaya karar verdik. Şu anda hala kendisinden sektöre olan hakimiyeti sayesinde şahane bilgi ve fikirler alabiliyoruz. Hem bir arkadaş hem de ailemizin emlak danışanı oldu kendisi. Tüm çabaları ve nokta atışı yönlendirmeleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Biliyorum ki yine ve yeniden bolca görüşeceğiz :) Emeğinize sağlık.

Engin Şimşek

Kiralama işlemimizde Mert Bey'in süreci hızlı yürüterek Plazanın ilk talibi olarak bizlere yerin gösterilmesinde, prosedürlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasında eksiksiz bir şekilde yardımcı olmuştur. Sözleşme aşamasını doğru bir şekilde tamamladığı için firmamıza yardım ve desteklerinden dolayı Arslan Süt Ürünleri olarak kendisine teşekkür ederiz.

Sıddık Oğuş

Kiralama sürecinde doğru müşterilere yönelerek yetki aldıktan 1 gün sonra Plazamızı kiraya vermiştir. Kendisini tebrik eder, işlerinde başarılar dilerim.

Ayça Bilgin

Uğur Bey çok hızlı bir şekilde evimin satışını gerçekleştirdi. Yurtdışında olduğum için güven ilişkisi benim için daha da kıymet kazanmıştı. Güvenilir kişiliği, açık iletişimi ve anlamlı yönlendirmeleri ile kesinlikle tavsiye edeceğim bir emlak danışmanıdır. Tüm destekleri için kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

Akif Bilge

Aykut beyin özverili, sabırlı destekleri ve profesyonel yönlendirmeleri sayesinde çok kısa bir sürede istediğim evime konuştum herkese referans olacağım tam bir profesyonel tüm yardımlarınız için teşekkürler.

A*******

Remax Arge den Gazi beylerle daha öncede, gayrimenkul satın alma ve kiralama sürecinde çalışmış ve çok memnun kalmıştık. Yine aynı titizlikle çalışarak gayrimenkulümüzü kısa sürede kiraya verdiler. Remax Arge ekibine ve Gazi beye çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

A*******

Tokat iline tayinimiz çıktı. Acil kiralık bir daireye ihtiyacımız vardı. Remax Arge'yi arayarak talebimizi ilettik. Gayrimenkul danışmanımız Gazi bey aynı gün içerisinde uygun daireyi kiralayarak bize teslim ettiler. Teşekkür ederiz.

Abdul Nabi Kaymaz

Devrim hanım, işini titizlikle ve şeffaf bir şekilde yürüttü.Bu dönemde böyle bir emlak danışmanı ile çalıştığımız için çok şanslıydık.

Aylin Aksoy Coban

İstanbul'daki gayrimenkulümüzün çok kısa sürede ve istediğimiz şartlarda satışını gerçekleştirdiği için Devrim Hanım'a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Süreç boyunca donanımlı bilgisi ve tecrübesi, en önemlisi hiç bitmeyen sabrıyla, her soruyu, her sorunu ve her türlü kaygımızı çözdü, cevapsız bırakmadı. Farklı ilde olmamıza rağmen, süreci çok güzel yönetti. Konforlu ve sorunsuz biçimde satışımızı gerçekleştirdik. Sağladığınız tüm bu konfor için çok teşekkür ederiz.

Mert Aydın

Devrim hanımdan daire kiraladım.Bize gösterdiği ilgi ve desteği için çok teşekkür ederim.

F*******

Ailemize ait bütün gayrimenkullerin danışmalığını yapıyorlar. Kendilerine profesyonelliklerinden dolayı güvenle gayrimenkullerimizi teslim ediyoruz. Her zamanki gibi bizlere doğru yatırım ve doğru kiracı ile kazanım sağlıyorlar. Başarılarının devamını diliyorum.

A*******

Şehir dışından sadece telefonla arayarak aradığımız gayrimenkulün özelliklerini bildirdik.. Biz geldiğimizde, aradığımız gayrimenkul istediğimiz özellik ve şartlarda kiralanmıştı. Son derece güvenilir ve ilgililer. Kendilerine çok teşekkür ederim.

İ*******

Daha öncede gayrimenkullerimizin kiraya verilmesi konusunda danışmalık hizmeti almıştık. Yine aynı titizlikle çalışarak konutumuzu çok kısa sürede kiraya verdiler. Gönül rahatlığıyla Remax Arge ekibiyle çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler. Başarılar.

K*******

İşlerine çok ilgili ve güvenilirler. Emlak, gayrimenkul konusunda profesyonel olmalarının yanı sıra, bir o kadarda etik kurallara uyarak işlerini yapıyorlar. Aldığımız gayrimenkul kiralama hizmetinden son derece memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Nazi Bayraci

Ev arayışına çıktığımın haftası Devrim hanımın ilanını gördüm ve aradım hemen dönüş sağladı, evi beğendik aklımıza takılan en ufak bir soruda hiçsorunsuz daireği bir kaç kez gösterdi samimiyeti ve ilgisi için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dileriz

U*******

Merhaba ; Devrim hanımla Selçuklu Vadide bulunan evimin kiralanması amacıyla çalışma fırsatı buldum . Dairenin ilana çıkış aşamasından yeni kiracıların taşınması aşamasına kadar, bütün süreci titizlikle takip edip zamanında ve doğru bilgilendirme yaptı . Evim çok kısa sürede ve sorunsuz kiraya verildi. Kendisine çok teşekkür ederim .

Hakan Paksoy

Devrim hanım ile bir sitede bulunan dairemin kiralanması için anlaştık, kendisi süratli bir şekilde ilana çıkarak 2 gün içinde potansiyel kiracı adaylarına daireyi gösterdi ve 3. gün seçtiğimiz kiracı adayı ile anlaşmamızı yaptık, kendisi sektörel bilgisinin yanında konuyu hızlı ve etkin bir şekilde takip ederek, doğru yönlendirerek istenilen en iyi şekilde sonuçlandırmıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Murat Genç

Devrim hanım istediğimiz bölgedeki gayrimenkul alımımızda çok yardımcı oldular işin tamamlanma sürecine kadar desteğini esirgemediler ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler

S*******

Yasemin hanım ile ev arayışı içinde tanıştık. Kendisi ile kiralama yaptım, ev sattım ve ev(ler) satım aldım. Tamamında gözüm kapalı dinledim ve tamamında sonradan bakınca kar ettim. Hem satarken hem alırken. Sıfır hatayla tamamladı işlemlerin tamamını, çıkan aksilikler (tapu dairesi sistemsel gibi kendinle ilgisi olmayan) için de çözümleri hep tatmin ediciydi. Benim kafamda olan mesleki tanımı değiştirdi, bir kez daha teşekkür ediyorum.

M*******

Yasemin hanım çok uzun süredir ev sahibi olmak istediğimiz Aydos Country sitesinde tamda istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamız konusunda çok yardımcı oldu. Evimizin özel durumları olmasına rağmen her bir aşmayı ve detayı titizlikle takip ederek sorunsuz bir şekilde tamamladı. Sadece emlak değil bölge ile ilgili de birçok konuda çok faydalı yönlendirmeleri oldu. İyi ki kendisiyle çalışma şansımız olmuş.

C*******

İlk kez ev satın alma tecrübesi yaşayan biri olarak, tesis ettiği güven ve her anlamda sağladığı son derece profesyonel hizmet için minnettarım. En ufak bir şüphe duymaksızın öneriyorum.

A*******

Yasemin hanım aracılığıyla yıllar sonra ev sahibi olduk. Bizim sormadığımız konularda bile bizi bilgilendirmesi, net cevapları yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Satınalma sonrasındaki desteği için de ayrıca teşekkür etmek gerekiyor..

Deniz Engin

Yıllardır kendisi ile çalışıyoruz.Tek kelime ile süper süper süper.Kiralama, satış üzerine üstüne kimseyi tanımam..Tavsiye edeceğim güven duyacağınız tek emlakçı.Kendisine vekalet verip satış yaptırdığım güveneceğim nadir insanlardandır.

E*******

Devrim Hanım ile çok güzel bir satış süreci yaşadık. Her konuda bizi çok güzel bilgilendirdi ve satıl sürecimizi hızlıca tamamlamamıza yardımcı oldu. İşini takip eden ve seven bir kişi ile çalışmak çok güzeldi. Teşekkürler Devrim Hanım.

Mert Koçak

Yasemin Hanımla işim için dükkan aradığım esnada tanıştık. Kendisinin emlakçılık mesleği adına bakış açımı olumlu yönde etkilediğini söyleyebilirim. İşimi kurduktan sonra daha sonra burada ev kiralama ve ev satın alma işlerinde yine beraber çalıştık. Aslında tek başına bu bile kendisinden ne kadar memnun kaldığımızın kanıtı.Teşekkürler.

Fuad Pasiyev

Aykut beyin sayesinde nezih bir sitede kiracı olduk.profesyonel güleryüzlü kiracının halinden anlayan bir gayrimenkul danışmanı .eve taşındıktan sonra da sorularımıza özenle sabırla dönüş yaptı. kendisine tüm ailemiz adından teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.saygılarla fuad pasiyev

A*******

İş yeri kiralamak için bir çok yere baktık. Ancak sonuç elde edemedik. Remax Arge den Gazi beye talebimizi ilettik. Bize uygun yeri kısa sürede buldular. Kiralama ve sözleşme aşamasında çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra tek adresimiz Remax Arge

Y*******

Gayrimenkul yatırımı yapacağımız zaman ilk önce REMAX Arge ekibinden Gazi Beyi arar ve istişare ederiz. Kendilerine konut yatırımı yapacağımızı ve bütçemizi ilettik. Bir hafta gibi sürede bize uygun konutu bularak satın almamızı sağladılar. Gayrimenkulde profesyonel hizmet almanın her zaman bizlere kazandıracağının bilinciyle, Remax Arge ekibi ile çalışmaya devam diyor ve tüm ekibe teşekkür ediyorum.

G*******

Konutumuzu satılık ilana kendimiz koymuştuk. Ancak satılmadı. Daha sonra gayrimenkulümüzün satılması için kurumsal bir firmadan hizmet almaya kararı aldık Remax Arge den Gazi beylerle yolumuz kesişti. Konutumuzu kendilerine teslim ettik. Doğru pazarlama ve özverili çalışma ile bir hafta içerisinde konutumuzun satışını yaptılar. Remax Arge ekibini ve Gazi beyi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum.

Zeki Sezgin

Gayrimenkulümüzü çok kısa sürede kiraya verdiler. Memnun kaldım. Başarılar dilerim. Teşekkür ederim.

K*******

Gayrimenkul kiralamamızda verdikleri kurumsal hizmet anlayışı ve profesyonelliklerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, RE/MAX Arge ekibine başarılar dilerim.

K*******

Tokat da yaptığımız gayrimenkul yatırımımızda bizlere aracılık ederek profesyonel danışmanlık hizmeti veren Gazi Bekler beye ve RE/MAX Arge ekibine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

İlyas Gül

Çözümcü yaklaşımı olsun, saat ve görüşme taahütlerine zamanında cevap vermesi olsun, gayet sıcak ve anlayışlı tutumundan ötürü çok teşekkür ederim.

Filiz Oruç

Yasemin hanımın büyük yardımıyla aldığımız evi 3 gün kadar kısa sürede kiraya verdik. Çok titiz çalıştı ayakta alkışlıyorum

F*******

Daha önceden de gayrimenkul alırken ve kiraya verirken RE/MAX Arge şirketinden Gazi beylerle çalışmıştık. Daha önce olduğu gibi yine aynı profesyonellik ve titizlikle ilgilenerek mülkümüzü bir hafta içerisinde kiraya verdiler. RE/MAX Arge şirketi ve Gazi beyler gayrimenkul konusunda her zaman ilk tercih edeceğimiz adresimiz olacaktır. Başarılarınızın devamını diliyor, teşekkür ediyorum.

M*******

Şehir dışından sadece telefonla arayarak talep ettiğimiz gayrimenkulü, bize kısa sürede kiraladılar. İşlemlerimizi çok hızlı bir şekilde hallettiler. Profesyonel çalışıyorlar. İlgi alakaları için çok teşekkür ederim.

F*******

İşlerini çok iyi takip ediyorlar. Gayrimenkulümüzü çok kısa sürede kiraya verdiler. Kendilerine teşekkür eder, başarılar dilerim

N*******

Yasemin hanımla tanışmak büyük şans demek istiyorum. Dairemizin ilanını pazar günü çıktı salı günü dairemiz satıldı. Hem de pandemi de yasak zamanı olmasına rağmen. Profesyonellik bilgilendirme ve en önemlisi de güvenirlilik bu meslekte aranan özellikler. Kendisinde bunları fazlasıyla bulabilirsiniz. Mesleği dışında alıcı satıcı dengesini kurabilen bir yapıya sahip. Kendisi ile hem tanıştığım hem de çalıştığım için çok şanslıyım. Başarısı daim olsunBu meslekte böyle karakterde insanlara ihtiyacımız var.

Nilay Yunus

Remax Arge ile kiralama sürecindeki; Mert Develiğin yakın ilgi ve alakasından çok memnun oldum, bir çözüm ortağı idi. Kendisine bu süreçte bize karşı gösterdiği özel ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz...

Kübik Robotik

Emeklerine sağlık; Her açıdan gerçekten memnun kaldığımız bir hizmet aldık. İleriki aşamalarda çok daha güzel işler yapacağımıza eminiz şirket olarak.

S*******

Yasemin Hanımın disiplinli ve hızlı çalışması sayesinde uzun zamandır aradığım evi buldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M*******

Bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Yasemin Hanıma dairemi verdim. İlana bile çıkmadan sadece bir günde çok iyi bir insana evimi kiraladı. Kendisine bu hızlı ve güzel çalışmasından dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

Barış Barlas

Mehtap Hanım sürecin başından itibaren profesyonel olarak çok iyi işler çıkardı. Samimi ve sıcak kanlı olması müşteri ilişkilerinin çok daha iyi seviyede tutmasını sağlıyor. Yardımları sayesinde ev kiralama sürecinde bir sorun yaşamadım.

Bilal Doğan

Mehtap Hanımla kiralık ev arayışımızla bize verdiği destek ve yönlendirmeler doğrultusunda kendimiz adına en uygun evi bulduk. Süreçte verdiği hizmet ve güzel ikili ilişkilerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum...

Mustafa Şirin

İşlerini profesyonel ve kurumsal kimlikle yapıyorlar. Talep ettiğimiz gayrimenkulü bir günde kiraladılar. Her türlü işlemlerini eksiksiz tamamladıktan sonra bize teslim ettiler. Aldığımız hizmetlerden gayet memnun kaldık. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

A*******

Gayrimenkulümüzün kiraya verilmesinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı kendilerine ve RE/MAX Arge ekibine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ebru Karayel

06.04.2021 tarihinde aldığım mülkün danışmanlığını yapan devrim yıldırımın iş profesyenelliği ve deneyimi ile bize çok yardımcı oldu.kendisinin iş takibi ve olumlu yaklaşımından çok memnun kaldık Teşekkürler Devrim hanım

Özlem Hakkani

Devrim hanıma çok teşekkür ederiz.Evimizin satış sürecinde bizi çok iyi bilgilendirdi ve hızlı bir şekilde satışını yaptı..Güler yüzlü işinde profesyonel bir danışman.

Sultan Uludağ

Yasemin Hanım tanıdığım en güvenilir insanlardan birisi. İşini çok hızlı ve düzgün bir şekilde yaptı. Bize ev almamızda o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. Çok başarılı ve her işin üstesinden gelebilecek birisiyle çalışmak gerçekten çok konforluydu.

Şeyma Giray

Yasemın Hanım kendı evımızı satmamıza ve sonrasında yenı evımızı almamıza vesile olmus herseyle bırebır ılgılenerek ısındekı profosyonelliği bizlere yansıtmıstır . Sımdı alacagımız baska bır ev için destek olmaya devam etmektedır kendısıne sonsuz guvenebılecegınızı belırtmek ısterım yardımları ıcın burdanda tesekkur etmek ısterım

Oğuz Urgan

Yasemin hanım ile tanışmak bile hayatımızı değiştirdi. İlkeli, hızlı, güvenilir. Sayesinde ev sahibi olduk. Tüm işlerimiz ve işlemlerimiz ile yakınen ilgilendi. İş ve işlemlerinizi, emlak danışmanlığını işlerinizi güven ile ve sorunsuzca gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Aileden biri gibi iş ve işlemlerinize samimi şekilde koştururlar ailecek, her konuda yardım etmeye çalışırlar. Çok teşekkürler, hayırlı işleriniz ve bol kazançlarınız olsun. Ne mutlu bize ki kendisi gibi bir emlak danışmanımız var artık.

Gokmen Tasci

Resim İstanbulda almak istediğim daire konusunda bize çok destek oldu kendisine teşekkür ederim birde bir dairemizin satışını yaptı surec gayet iyi islemisti

Oğuzhan Koçer

Devrim hanımın enerjisi ve ilgilisi son derece yüksekti.Çok hızlı bir satış oldu.

Ş*******

Yasemin hanıma Teşekkürler Diğer emlakçılar gibi laf kalabalığı yapmıyorlar işlerini yapıyorlar.

Cemal Doğan Ür

Çok memnun kaldık.Son derece ilgili ve alakalıydı.Teşekkürler Devrim hanım.

F*******

YASEMİN hanım ile Aydos Country sitesindeki ev satışı için anlaştık 10 gün gibi kısa sürede evimi sattım cok güvenilir güler yüzlü işini profesyonel bir şekilde yaptı bundan sonra ev alış satışlarımda tercihim sizsiniz aynı şekilde yakınlarıma da önericem herşey icin cok teşekkürler:))

Necat Erdem

Kiralama işlemlerimizdeki yardımlarından dolayı Teşekkürler

N*******

Lojistik ve nakliye şirketimiz için acilen, Tokat ilinde ticari bir gayrimenkule ihtiyacımız oldu. Kendilerine telefonla ulaşarak aradığımız gayrimenkulün özelliklerini bildirdik. Bir hafta içerisinde bize uygun olan gayrimenkulü buldular ve kiralama işlemini gerçekleştirdiler. İşlerini özveri ile yaparak kısa sürede istediğimiz gayrimenkulü kiraladıkları için, kendilerine teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

N*******

Fabrikamızı çok ciddi ve prensipli çalışarak bir ay gibi kısa sürede kiraya verdiler. Gayrimenkul konusunda bilgi ve becerilerini taktir ettim. Kendilerine başarılı bir iş hayatı diliyor, Teşekkür ediyorum

Tuncel Akın

Uğur beye iyi niyeti, çözüm odaklı ve güven veren yaklaşımı için çok teşekkür ederiz. Sayesinde çok güzel bir evimiz oldu :)

Turgay Sarıtaş

Emrah Bey işini çok iyi yapan ve takip eden birisi, size elinden gelen her konuda yardımcı oluyor. İş disiplini yüksek ve çizgisini bozmayan bir arkadaş, onla çalıştığım için çok memnunum. Allah onun gibi işini düzgün yapan kişilere kolaylık versin.

Y*******

Çok kibar ve anlayışlı bir kişi Sağolsun bizi kırmadı. Elinden gelen tüm yardımı yaptı ve hala bir sorunumuz olduğu zaman yardımcı oluyor. Danışman değil bir dost gibi samimi ve candan. Çok teşekkür ediyoruz...

F*******

Evimin kiralanması sürecinde başka şehirde yaşamanın dezavantajını Yasemin hanım sayesinde yaşamadım.Her süreci ile titizlikle ilgilendi ve ne zaman birşey sorsam kendisine hemen ulaşabildim.Kiralama sürecini sayesinde çok rahat geçirdik..Kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Baran Oygür

Uğur Bey bilgi birikimi, satış tecrübesi ve güçlü iletişimi ile güven veriyor. Çözüm odaklılığı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde dairemizin satışını sorunsuz bir şekilde tamamladık. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi.

K*******

Kiralamak istediğimiz daireyi, bize aynı gün içerisinde bularak kiraladılar. Profesyonellikleri, güler yüzlü ve ilgi alakalı olmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

F*******

Daha önceleri de kendileri ile çalışmış ve yatırım amaçlı bir gayrimenkul almamızı sağlamışlardı. Şimdi de aynı titizlikle çalışarak gayrimenkulümüzü kiraya verdiler. REMAX Arge ve Gayrimenkul danışmanımız Gazi beye başarılar diliyor, Teşekkür ediyoruz.

B*******

Tokat'a tayinimiz çıkmıştı. Kendilerini Ankara'dan telefonla arayarak kiralamak istediğimiz dairenin özelliklerini anlattık. Aynı gün içerisinde istediğimiz daireyi bularak güzel bir sunumla bizi ikna ettiler. Tokat' a gelmeden dairemizi kiraladılar. Profesyonel ve güvenilirler. Remax Arge ve danışmanları Gazi beye güzel hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim

Z*******

Konutumuzdaki kiracımız başka bir şehre taşınacaktı. Yeni bir kiracı bulmaları için Remax Arge Gayrimenkul Danışmanlarından Gazi Beyi aradık. Aynı hafta için dairemize yeni bir kiracı buldular. Daha önceden de dairemizin kiralanmasında kendileri ile çalışmıştık. Remax Arge ve danışmanlarından çok memnunuz. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz.

F*******

Yasemin Hanım ile ilk olarak Resim İstanbul sitesindeki dairem için çalışırken tanışmıştık. Yaptığı işlemden, profesyonelliginden, işindeki titiz çalışmasından o kadar memnun kaldık ki Nef 19 projesindeki dairemizi de ona emanet ettik. Yine tam istediğimiz gibi bir kiraci bulmamızı sağladı. Sizin nezdinizde kendisine çok teşekkür ediyorum.

Meltem Kurtkaya

Yasemin hanim, Kiralık daire bulmam konusunda bana çok yardımcı oldu. İletişimi hiç koparmadan aradığım daireyi bana bulmak konusundaki yardımları ve desteği için kendisine cok tesekkur ediyorum.

Y*******

Disiplinli ve ilgili davranarak istediğimiz daireyi kısa sürede kiraladılar. Kendilerini tebrik eder. Teşekkür ederiz.

Hayrettin Ufak

Ali Bey'den Dudullu OSB'den kiraladığımız fabrikamızda kafamızda olan soru işaretlerinin hepsini giderdi sağ olsun teknik bilgi harikaydı sizinle çalışmak güzeldi..

Emre Koçal

Sorunsuz istediğimiz gibi bir ev bulduk. Mehtap hanıma teşekkürler.

Ayla Avşar

Emlakçılara karşı olan önyargımı kırdığınız., tüm sorularıma içtenlikle ve yorulmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.İşindeki deneyimi ve bilgisini dolayısıyla güveni fazlasıyla hissedebilirsiniz.Çok kısa sürede evimin kiralanmasını sağladı. Tekrar emekleriniz için teşekkür ederim.

Mert Serçeöz

Aykut Bey ile kiralık ev arayışı sürecimiz tanışma fırsatı bulduk. Evi gezdiğimiz ilk günden kiralama sürecine, taşınma aşamasından kiracılığımızın ilerleyen aylarına kadar hem gayet profesyonel hem de dostça yaklaşarak yardımcı oldu. Bu vesileyle tekrar teşekkür ederim.

S*******

Şirketimiz aktifinde yer alan Ofis katımızın pazarlanması sürecindeki çalışmasından ve sonuçlandırmasından ötürü Ulaş Ata’ya teşekkür ederiz

Aykut Eyuboğlu

Kendisi ile ilk iletişime geçtiğim andan itibaren çok kibar ve bilgilendirici şekilde yaklaştı. Ev sahibi ile olan süreçte alakadar yaklaşımı beni çok memnun etti. Onunla tanışmak ve çalışmak çok keyifliydi, kendisine teşekkür ediyorum.

Emre Gündüz

Yasemin Hanımın samimi, açık, ilgili ve güvenilir tavırda oluşu; bizim de Resim İstanbul Sitesinden bir ev sahibi olmamıza vesile olmuştur. Kendisi ile tanışmaktan mutluluk duyduk yine böyle bir konu olduğunda kendisi ailemizin önceliği olacaktır. İlgisi ve emeği için teşekkürlerimizi sunar başarılar dileriz.

Mualla Pala

Remax emlak danışmanı İbrahim beyden ev kiraladım saygıli dürüst yaklaşımıyla güven vererek resimlerdeki gördüğünüz yeri kiralar ve ya satın alabilirsiniz İbrahim beye tesekkurler .başarılarınızın devamini dilerim.

Salih Ozcan

İbrahim bey ile kocaelindeki tarla alimi sırasında vermiş olduğu destek sirasinda detaylı olarak tanisma fırsatı buldum. Vermis oldugu bilgiler ve ileriye donuk yatırımim ile ilgili her türlü yardım ve bilgilendirmelerden dolayi teşekkür ediyorum. Basarili ve isini layikiyla yapan birisidir. Tesekkurler.

Resul Aktaş

İbrahim beyden aldığımız yatırımlık dükkandan memnun kalınca yatırımlarıma gene ibrahim bey ile devam etmek istedim . Kendisine vekalet verdim . Bana bir de arsa aldı. Kendisine gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Filiz Oruç

Yasemin hanım için söylenebilecek en güzel cümleyi bulamıyorum. Ahlaki ve disiplinli çalışması bizi ev sahibi yaptı çok teşekkür ederiz. ORUÇ AİLESİ

Cem Cömert

güler yüzlü, çözüm odaklı ve sistemli çalışmasıyla bize çok yardımcı oldu. çok teşekkürler.

Murat Akbulut

Uğur Bey tam bir profesyonel. Gerek sektör bilgisi, gerek insan ilişkilerindeki hassas ve nezaket dolu tavırı, her soru ve soruna çözüm odaklı hızlı yaklaşımı en önde gelen özelliklerinden. Güven dolu iletişimi için teşekkür ederiz.

Barış Ay

Şefaf ve gerçekçilik çerçevesinde hızlı çözüm. Bizi iyi anlaması isteklerimizi ve beklentilerimizi analiz edip kısa sürede sonuca ulaştık. Teşekkürler Uğur Bey

G*******

Yasemin Hanımın titiz çalışması sayesinde Resim İstanbuldaki dairemi çok iyi bir insana ve çok kısa sürede kiraya verdim. Yardımları içtenliği profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum.

M*******

Yasemin Hanımla daha önce iki dairemin kiralama sürecinde çalışmıştık ve çalışmasından çok çok memnun kalmıştım. Bu nedenle Resim İstanbul sitesinde çok acil satmam gereken dairemi kendisine emanet ettim. Sonuç olarak beni haklı çıkardı. Dairemin 5.gününde kaporasını aldı ve 1 haftada satışı gerçekleştirdi. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Yolu açık olsun diyorum.

Cenk Güner

Mert bey doğru yönlendirmeleri, başarılı iletişimi ve kira kontratı konusunda sağladığı destek il yeni iş yerimizi kiralamamızda çok olumlu katkı sağladı. DERMEJET'in hızlı ilerleyen yolculuğunda ilerde de yollarımızın kesişeceğini umarız

Turkay Asil

Tüm Gayrimenkullerimizi kurumsal müşterilere hızlı bir şekilde kiraya verip, süreci çok iyi yönettiği için Mert Bey'e çok teşekkür ederim.5 yıldır bizim ve akrabalarımın kiralama işlemlerine başarılı bir şekilde aracılık eder. Bu nedenle ilgisi, alakası e profesyonel danışmanlığı icin teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Yücel Şenol

Mert Bey'in yerimizin kiraya verilmesi sürecinde son derece özverili çalışması, en kısa sürede işlemin tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Necati Barlık

Mert Beyin hizmetinden çok memnun kaldık kiralama sürecini çok hızlı bir şekilde yönettiği için çok teşekkür ederiz....

Z*******

Konutumuzu kiraya vermek için kendilerini aradık. Bir saat sonra bizi arayarak konutumuzu kiraya verdiklerini söylediler. REMAX Arge' ye ve gayrimenkul danışmanları Gazi beye profesyonel ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

M*******

REMA-X Arge Gayrimenkul Danışmanlarından Gazi beyle telefonda tanıştım. Kendisine Tokat' da kiralamak istediğimiz dairenin özelliklerini söyledim. Bir hafta içerisinde bize uygun olan bir çok alternatif daireyi kapsayan çalışmasını sundu. İçerisinden bize en uygun olan dairenin kiralamasını gerçekleştirdi. Çok disiplinli ve profesyonel çalışıyorlar. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım.

A*******

Tokat merkezde ki Gayrimenkulümüzü kendimiz uzun bir süredir kiraya veremiyorduk. Bir tanıdığımız, Remax Arge şirketinden Gazi beyi tavsiye etti. Gazi bey çok ilgilendi ve bir hafta içerisinde gayrimenkulümüzü kiraya verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Abdullah Ertas

Şirketimiz adına kiralama hizmetinde aracılık eden Remax ARGE / Mert beye bu süreçte göstermiş olduğu gayret ve özveri için çok teşekkür ederiz.

İlker Şahin

Göztepe Merdivenköy de Kiralık İşyeri arayışımıza Aykut beyin ilgili ve mülk sahibi kiracı ilişkilerini dengeli yönetebilen yaklaşımı ile sonlandırdık. Pratik ve sorunsuz şekilde kiralama işlemini bitirdik, kontrat imzaladık. Teşekkür ederiz, tarzını koruyabilmesi dileği ile kariyerinde başarılar.

Selim Oral

Aykut bey'in bilgi birikimi yüksek, detaycı ve yönlendirici, samimiyetle çözüm üreten, konusuna son derece hakim biri . Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyduk. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

M*******

Tokat merkezde yatırım amaçlı aldığımız gayrimenkulümüzün uzun süredir kiralanmasını bekliyorduk. RE/MAX Arge şirketinden Gazi beye gayrimenkulümüzü teslim ettik. Aynı gün içerisinde gayrimenkulümüze iyi bir kiracı buldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Akar

Hizmet kalitesinden dolayı devrim hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim...

Engin Açıkel

Tokat' da acil bir konut kiralamamız gerekiyordu. İşlerimizin yoğunluğundan dolayı RE/MAX Arge şirketinden Gazi beyi Ankara' dan yola çıkarken aradık ve istediğimiz konut talebini ilettik. Tokat' a geldiğimizde istediğimiz konut bulunmuş ve kiralama işlemleri yapılmıştı. Gayrimenkul firmaları ve kendileri, güvenilir ve profesyoneller. En önemlisi ise; güler yüzlü, ilgili ve misafirperverler. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

K*******

Tokat' a tayinimiz çıktı. RE/MAX Arge den Gazi beyi aradık ve kiralık daire talebimizi ilettik. İstediğimiz kriterdeki daireyi aynı gün içerisinde bize buldular ve kiralamasını yaptılar. Kendilerine ilgi alakaları için çok teşekkür ederim.

Galip Araz

Gayrimenkulümüzü kiraya vermeleri sadece bir gün sürdü. İlgi, alaka ve profesyonelliklerini taktir ettim. Kendilerine teşekkür ederim.

Sevgi Ataman

Mert beyle çok güzel bir çalışma yaptık. Sağolsun ilgisi ve alakası çok iyi. Teşekkür Ederim. Saygılar..

Nusret Büyükçelebi

Yasemin hanimin bizi dogru yonlendirmeleri ile hayalimizdeki eve kavusabilmemizi sagladi. Kendisine cok tesekkur ediyoruz. Ozellikle guvenilirligi ve alici/satici arasindaki dengeli iletisimi bizi cok rahatlatti diyebiliriz.

N*******

Tokat Merkez de acil bir daire kiralamak istedim. RE/MAX Arge danışmanlarından Gazi beyle iletişime geçtik. Hiç bir sıkıntı olmadan istediğimiz daire aynı gün bulundu ve bize kiraladı. Gayet memnun kaldım.

Turgut Kaan Akkoca

RE/MAX ARGE ve MERT BEY sürecin başından sonuna kadar dikkatlice takip ederek, anlaşma sağlamasından iki tarafında yararına ve memnuniyetini gözetmiştir. Türkiye'ye yapılan bu yatırıma verdikleri desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

Yasemin Şaylı

Yasemin Hanım Görüşmelerimiz esnasında oldukça yapıcı ve güler yüzlüydü. İki taraflı iletişimin sağlanmasından çok yardımcı oldu.

Elif Tıkır

Rings İstanbul sitesindeki daire kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun

Fatih Karadağ

Çok kısa sürede istediğim bir rakama kiralama işlemini gerçekleştirdik hiç bir evrak ile uğraştırmadan hızlıca halletti Şerafettin bey sağolsun bundan sonra ki Gayrimenkul işlemlerim için ilk başvuracağım insan oldu kendisi teşekkür ederim

Çağrı Başkaya

Şu zamana kadar görmüş olduğum en güzel ve çizgisi beli prensipleri harika iş disiplini çok başarılı aynı zamanda yakın ilgilisine teşekkür eder saygılarımı sunarım

Kadir Bektaş

Başta alış sürecinin bütün detaylarında yanımızda olduğunuz, çevredeki benzer mülklerin de durumları ve fiyatları konusunda bizi bilgilendirdiğiniz ve sonunda sorunsuz bir şekilde alış işlemini kısa sürede ve maksimum fayda ile gerçekleştirdiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizlerle çok yakın, çok ilgiliydiniz. Her soru ve sorunumuza anında müdahale edip süreci sorunsuz hale getirdiniz. Alım süreçlerinden bizi kurtarıp, her şeyi bizim adımıza düşündüğünüz için ve tam anlamıyla iş ortağımız gibi çalıştığınız için Teşekkürler

S*******

Samimi, yapıcı, ve ciddiyet içerisinde daire alışımı gerçekleştirdiği için Yasemin hanıma çok teşekkür ederim.görevinde başarılar dilerim.hayırlı kazançlar temenni ederim..

Elif Pirdal

Emrah beyle bu sene içinde 2. kez çalışma fırsatım oldu. Profesyonelliği, deneyimleri ve dikkati konusunda hiç tereddüt etmiyorum. Benim ilgilenemediğim her türlü problemlerde Emrah bey ilgilendi. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Umarım daha çok çalışma fırsatlarımız olur .

Hüseyin Yücedag

Dairemin tahliye ve sonrasındaki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

F*******

Aydos country sitesindeki dairemin kiralama sürecindeki hızlı çözüm ve destekleri için kendisine Teşekkür ediyorum

Vural Çağman

Arayışımıza uygun olan daireyi kısa sürede kiralama yaptık kendisine Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Ulaş Pısıl

Mehtap Hanım tarafıma fazlasıyla yardımcı olmuştur. Kendisinin ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim...

Ali Atılır

Daha önceden yatırım amaçlı bize bu gayrimenkulü aldıran danışmanımız Gazi bey, hızlı bir şekilde gayrimenkulümüzü istediğimiz fiyat dan kiraya vererek bizi mutlu etmiştir. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Resul Aktaş

İbrahim Ethem beyle tanıştıktansonra çok güvenilir bir insan olduğunu anladım.Sonrasında yatırım amaçlı yeri değerlenen kiragetirisi iyi olabilecek bir yer bulmasını istedim.çalişmaları birkaç ay sürdü sonuçta güzel konumda olan merkezi biryerden uygun fiyata bir dükkan buldu.Bulmuş olduğu dükkanı şuan PTT kiraladı.İbrahim Ethem beye çok teşekkür ediyorum.

Ballıkaya Nakliyat

Ali Bey Şekerpınardaki lojistik arsa kiralamasında gerekli desteği verip kiralama sürecinde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sizin gibi işini düzgün yapan insan az sayıda bulunuyor her şey için teşekkür ederim hayırlı günler.

Devrim Bakacak

Zor zamanlar yaşanılan bu piyasa şartlarında hızlı bir süreçte 1.800m2 olan Alaşehir'de ki Fabrikamızda bize yardımcı oldunuz Ayrıca Kiralık fabrika arayışımızda gereken hizmeti verip2.400m2 Fabrika kiralamamıza vesile oldunuz. Teşekkür ederiz.

Mesut Kıran

Samet Beyin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. İşimden dolayı geç saatlere kalmama rağmen kendisi yardımcı olabilmek için çok uğraştı. İşine değer veren bir danışman tekrardan teşekkür ederim.

Çözüm Tasarruf

Yeni tuttuğumuz ofisimizin kiralanmasında verdiği destekten dolayı Ulaş Ata beye teşekkür eder, kendisinden oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

Esen Bekar

Ulaş Ata bey ile çalışmamızda gösterdiği azim, sabır ve her konuda anlayışı, sonsuz ilgisi ve verdiği güven duygusu için çok teşekkür ederim

Turan Akbulut

Adnan bey sayesinde bugün evimizi satın aldık. İstediğimiz evi bulma işlemi çok hızlı sürede gerçekleşti. Oldukça samimi, dürüst, mesleğini seven, dinamik emlakçılığı sizin sayenizde gördük. Verdiğiniz emeklerden ötürü çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla Adnan beyi tercih edebilirsiniz. İşinizi kısa ve net şekilde halledecektir.

Bekir Baran

Devrim Hanımın dairemi satış sürecinde sunduğu hizmetten çok memnun kaldım. Devrim Hanım uçtan uca sürecin başından sonuna kadar azami olarak yardımcı olmaya çalışmıştır. Dairemi satarken kendisinin sağladığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim.

Alparslan Karakoç

Merhaba; Devrim Hanım taşınmazımızı aldığımızdan itibaren, gerek sıcak davranışları, samimiyeti, işlemin yapılması süreçlerinde A plast seviyesinde destek sağlayarak, müşteri memnuniyeti oluşturmasında destek sağlamıştır. Sizlerde bu tarz çalışma arkadaşlarına sahip olduğunuz için kutlar. Devrim Hanıma teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla...

Anil Namli Celiket

Mesleğinde sizin gibi özverili dürüst ve ahlaklı çalışan insanlarla karşılaşmak günümüź şartlarında çok zor bilirsiniz iyiki sizinle tanışmışız sayenizde güzel dilediğimiz gibi bir ev sahibi olduk tüm emek ve yardımlarınız için sonsuz teşekkürler sizinde dilediğiniz herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalınız saygılar dilerim...

İsmail Çeliker

Adnan bey sayesinde cok guzel bir evimiz oldu. Emeklerine cok tesekkur eder mesleginizde basarilarinizin devamini dileriz..

Ali Atılır

Tokat merkezde daire yatırımı yapmak istiyorduk. Gazi beye talebimizi ilettik. Aynı hafta içerisinde profesyonel bir sunumla bizi yatırıma ikna etti. Dairemizi aldık. Kendisine bize doğru bir yatırım yaptırdığı için teşekkür ederiz.

Y*******

Gayrimenkulümüzü bir saat içinde kiraya veren Gazi beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz

Emel Yıldı

Karar vermemizdeki en büyük etken Yasemin Hanim`in profesyonelligi, güvenilir olmasi, süreci en basindan sonuna kadar cok yakindan takip etmesi, surec icinde gelisen pürüzleri ortadan kaldirmak icin cok calismasi, her zaman dogruyu eksiksiz olarak söylemesi ve cok guler yuzlu olmasi. Alisik oldugumuz emlak danismanlarindan cok farkli. Cozum odakli ve yapici. Yasemin Hanim`a sonsuz tesekkurler. Onun sayesinde evimiz oldu.

Aydın İnci

Çalışanınız Mehtap hanıma çok teşekkür ediyorum. Gösterdiği ilgi ve alakaya karşı hoş görülü olmasından dolayı çok teşekkür ederim. Mehtap hanım sayesinde sizi tercih ettim için çok mutluyum.

İlyas Bostan

Evimizi alma sürecindeki ilgi ve alakayı evimizi kiralaması sürecinde de göstermiştir. Evimizi kısa sürede kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Pek çok problemle karşılaştığımız zorlu satış sürecimizde Yasemin Hanım bize çok destek oldu. Kendisine sürecin takibini çok iyi yapmış olması, profesyonelliği, güleryüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ediyoruz.

Ömer Faruk Korkmaz

MÜŞTERİ ODAKLI VE İSTEDİĞİMİZ EVİ BİZE EN KISA SÜREDE TEMİN ETTİ.SERVİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.

H*******

Sayın YASEMİN hanım, Nef Sancaktepe gayrimenkulümüzün kiralanma sürecinde göstermiş olduğunuz gayret ve emeğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımla,

Yusuf Karagöz

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.kendisine çok teşekkür ederim.

P*******

ÇOK İLGİLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞMA YAPAN ARKADAŞIMIZIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Zekiye Balta

Güler yüzlü her daim yardım sever. Çözüm odaklı.

Halef Adanur

Emrah bey ile 2 Defa Bizimtepe Aydos Sitesinde ki Dairemizin Kiralanması Konusunda Çalıştık.Kendisi güler yüzlü, dakik ve güvenilir. Böyle Danışmanların Sayılarının artması dileğiyle

Samuray Kalkan

Güler yüzlü hizmetleriniz ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız için teşekkür ederim.

Özgür ,devrim Çakır

Emrah Bey'in Bizimtepe Aydos Sitesindeki dairemizin satışı ile alakalı olarak ilgisi, profesyonel çalışma şekli ve iş bitiriciliğinden çok memnun kaldık. Evimizi beklentimiz dahilinde satmamıza destek olduğu için çok teşekkür ederiz.

Cemal Onaran

Ev almamizda sürecin başından sonuna kadar sabırla ilgilenen Emrah Şentürk teşekkür iş hayatinda başarılar diliyorum.

Bayram Şahin

İstediğimiz daire bulup bir saat içerisinde kiralayan gayrimenkul danışmanımız Gazi Bekler' e teşekkür ederiz. Saygılarımla

Özgür Yıldız

Bir çok dairelerimizin kiralama işlemlerini profesyonel bir şekilde yapan danışmanımıza çok teşekkür ederiz.

Osman Yıldız

Aldığımız hizmetlerden çok memnunuz. Gayrimenkul danışmanımız Gazi Bekler' e çok teşekkür ederiz.

Huseyin Şahin

mukkemel bır danısman evımızı cok hızlı bır sekılde sattı ve evımızı degerınde verdı kendısıne cok tesekur ederım basıralarının devamını dılıyorum.

Ilhan Kahraman

Yasemin hanım ile resim istanbul da sahibinden com da olan bir daireyi sormak için aradım ve bilgi alalım dedik ancak yasemin hanımın eşsiz hakimiyeti müşteri memnuniyeti ile ilgili güzel içten ve sonuç odaklı yaklaşımı ve en önemlisi dürüstlüğü bize bu daireyi almamizdaki sebep oldu bu yüzden bence üründen ziyade insanların dürüst ve samimi yaklaşımı almanıza olmazsa olmazı oluyor sagolasın yasemin hanım benim ve ailemin emlakcısı oldunuz bundan sonra emlak alımı satımı ve kiralamada daima sizinleyiz

Yılmaz Özdemir

Samet bey öncelikle saygınlığıyla, dürüstlüğüyle ve sakinliğiyle ön plana çıkıyor. Bu bizi etkileyen unsurlardandı. İşini profesyonel şekilde yürüttüğünü ve işini severek yaptığını söylemek istiyorum. Çok teşekkür ederim ilginize.

Ece Yalçınkaya

Evimizin satış sürecinde desteği ve samimiyeti ile Sürecimizi hızlıca tamamlamamızı sağlayan Yasemin Hanım’a teşekkür ederim.

Halil Köse

Samet Bey'in ilgi ve alakası bizi çok memnun etti. Sağolsun gayet hızlı ve itinalı bir şekilde dairemi kiraladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Serhat Mutlu

Emrah Bey dürüst, sakin ve işini çok iyi takip eden hayatım boyunca tanışmaktan memnun olacağım birisidir.

Zeynep Bakır

Yasemin hanım sayesinde ev alma işlemim ve kiraya verme sürecim çok çabuk ve kolay gerçekleşti..çok ilgiliydiniz ve gece gündüz demeden herşeye yardımcı oldunuz..Bir daha ev alma işlemim olursa ilk başvuracağım ve akıl alacağım kişi sizsiniz, herşey için çok teşekkürler..sizin gibi biriyle çalıştığım İçin çok şanslı hissediyorum kendimi..

Kaan Kalkan

Danışmanımız olan Samet Bey'in ilgisi, alakası bizi mutlu etti. Evi göstermesindeki güler yüzlü ve bizimle ilgilenmesi iyiydi. Kendisine ve firmanıza teşekkür ederiz.

Onur Bilgin

Evimizin satılma sürecinde Yasemin hanımın ilgisi alakası, süreç hakkindaki tecrübeleri ve en önemlisi kalpten göstermiş olduğu destekler için çok teşekkür ederiz. Herşey için tekrardan çok teşekkür ederiz.

Yasin Ayyıldız

İkna kabiliyeti yüksek. İlgili mükemmel.

İlyas Bostan

Çok yardımcı güler yüzlü süreç boyunca tüm sorumluluklarını eksiksiz yerine getirdi. işlemlerimi sayesinde kolayca hallettim.

Veli Köroğlu

Mehtap Hanım dairemizin satışını çok kısa sürede gerçekleştirmiştir.. Kendisi güleryüzlü, işindeki profesyonelliği ile bütün işlemleri kısa sürede halletti. müşteri memnuniyetini ön planda tutan işinde profesyonel bir danışmandır. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde tek yetkilidir.

Göksel Keleş

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

Almila Cansın Yanık

Yasemin Hanım sayesinde her bir basamakta işlemlerimiz çok hızlandı. Her daim yardımcı oldu ve kelimenin tam anlamıyla hızır gibi yetişti. Her sorunumuzda gece gündüz demeden yanımızda oldu. 1 ayda olacak işlemler sayesinde 1 haftada oldu. Desteği için çok teşekkür ediyorum.

Korkut Bayar

İlgili ve sürecin her adımında yardımcı oldu. Güler yüzlü. Artık ailemizin danışmanı Devrim Hanıma teşekkürler.

Gülden Tokgöz

Devrim Hanım ailemizden biri gibi sıcak, içten, samimi işini sevgiyle yapıyor. İyi ki var.

Ahmet Altundaş

Dürüst ilkeleri olan samimi güler yüzlü bir arkadaş. Kendisini tanıdığıma çok Memnun oldum. Dairemi 1 ay İçinde Sattı. Umarım üzüm üzüme baka baka Diğer çalışanlarınızada sirayet eder. Kendisine Çok Teşekkür ederim.

Mete Kalay

Resim İstanbul sitesinde evimi kiralarken tanıştığım Yasemin Hanima yardımları, bilgi desteği icin çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Turan Şahşn

Üç aylık emlak hizmeti boyunca ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim. İlk günden satışın tamamlanmasından sonlandırmasına kadar hatta tamamlandıktan sonra ki süreçte banka işlerine kadar yakından takip etti. yakın iletişimi ve anlayışlı tavırları, işinde ki hassasiyetinden çok memnun kaldık. Teşekkürler....

Adem Yeşilırmak

Satış esnasında herhangi bir problem yaşamadım. Tekrar ev alma durumunda mehtap hanımdan destek alacağım ve çevremde ki insanlara tavsiye edeceğim

Mahmut Bora Bilir

Evimin satışı ile ilgilenen Mehtap Hanım'a satış sürecindeki ilgisi, nezaketi, güler yüzü ve gerek benden gerekse alıcıdan kaynaklanan sebeplerle aksi giden ve geciken işlemlere kısa sürede müdahale ederek işleri toparlaması ve satışı sonlandırması sebebiyle teşekkür ederim.

Nilay Köroğlu

Evimizin satış sürecinde Mehtap hanım tüm süreçte hep yanımızdaydı. Satım işlemlerimizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Samimi ve güler yüzlü çalışmasından dolayı kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim...

Ali Altuntaş

yasemin hanımın güler yüzü özellikle çok hoşuma gitti. Samimiyet ön plana alınmış, müşteri memnuniyeti açısından esaslı hizmet veriyorlar. Müşteriyle yakinen ilgili olmaları, saygı ve nezaket esasları ve buna bağlı davranışları her zaman benim açımdan tercih edilecek olmalarının en önemli sebeplerinden olacaktır. Her şey için teşekkür ederim.

B*******

Öncelikle işini sahiplenen ve karşısındaki kişiye yardımcı olmasında büyük emek sarfeden genel görgü ve ahlak kuralları çerçevesinde efendi saygılı tanıdığım ender emlakçılardandır. Çalışmalarında başarılar dilerim

M*******

Yasemin hanım sayesinde, kiralık işyeri arayışımızı sonuçlandırdık. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Yasemin Hanıma Teşekkürler

S*******

Sn.Yasemin Kurt Çözüm bulmaya yönelik yaklaşımı etkileyici ayrıca güvenilir ve dürüst olduğuna inanıyorum. Yaptığı işin altına imzasını atabilen işini ciddiye alan arkadaşımız Yasemin hanıma iş hayatında başarılarının devamını diler, Saygılarımı iletirim

Ece Yıldı

Hizmet çok iyiydi. Şeffaflık ve ilgi mükemmeldi. Güven unsuru çok iyiydi.

Murat Arslan

Yasemin hanımdan çok memnun kaldık ve bu kadar çabuk kiracı bulmalarına çok mutlu olduk. İyi çalışmalar dilerim.

Cihan Bingöl

Emrah bey herşey için çok teşekkür ler

E*******

Evi görme sürecinden satış aşamasına kadar danışmanımız Yasemin Kurt her türlü sorularımıza üst düzeyde ilgi ve alaka göstermiş, sorun olabilecek durumlarda dahi sunduğu seçenek ve çözümlerle kafamızda soru işareti kalmadan satışın tamamlanması için her türlü kolaylığı göstermiştir. Bu gayrimenkul satışında kurumsal bir firmanın önemini ve kolaylıklarını hissettirmiştir. Kendisine ve firmanıza göstermiş olduğunuz emekten dolayı teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.

Selami Ersu

Dört yıl önce dairemizin kiralanması konusunda destek veren Emrah Bey'den 4 yıl sonra Satış konusunda destek istedik. Her ikisinde de sorunsuz, beni yormayan bir çalışma oldu. Emlakçı ve Galericilerden pek hazzetmeyen benim için Emrah Bey sektörünün yüz aklarından diye düşünüyorum. Hem Remax, hemde kendisi ile çalışanlar şanslı ⭐⭐⭐⭐⭐

S*******

Aydos county sitesindeki dairemin satış işlemindeki göstermiş olduğu ilgi alaka ve destekleri için Teşekkürler

N*******

Aydos Country sitesindeki dairemin kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi Teşekkürler

Canan Işık

Esra Hanım güler yüzlü, samimi, ilgili bir danışman enerjisinin yüksek olması işini sevdiğini gösteriyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

Asuman Süs

Vermiş olduğu hizmetten ve ilgiden dolayı çok memnun kaldım. Bir daha çalışmayı arzularım..

Ersoy Büyükyılmaz

Emrah bey ile 2 kere çalıştım ve her ikisinden de çok memnun kaldım. Öncelikle dürüstlüğü başta olmak üzere profesyonelliği ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Onur Karabulut

Yasemin hanım işini severek yapan dürüst ve hoşgörülü bi insan insanlara yaklaşımı son derece muazzam sanki size ailesinden biriymişcesine davranan bi insan vr son olarakta iş bitirici bi kişiliğe sahip olmasida cabasi teşekkürler yasemin hanim :)

Erhan Emir Öztürk

Sultanbeyliden daire aldım, kendisinin çok yardımı oldu hizmetinden çok memnun kaldık sonsuz teşekkürler.

Betül Telli

Yasemin ile resim İstanbul 3+1 kiralık daire ile ilgili ilk görüşmemizden itibaren her aramamı cevaplayan, her mesajıma ev ile ilgili kısa sürede karşılık veren ve ihtiyaç duyduğum her sorunda çözüm bulan tek kelime ile mükemmel bir danışman insani yönleri ile de fark yarattığını söyleyerek tebrik ve teşekkür ediyorum

Zeynep Başdan

Yasemin Hanımla evimizi kiralaması sürecinde tanıştık iyi ki de yolumuz kesişmiş. Harika bir insan ve mükemmel bir danışman kendisi. Çalışmalarında başarılar dilerim yolu açık olsun.

Hakan Akgül

PROFESYONEL BİR EMLAK DANIŞMANI OLMANIZDAN DOLAYI SİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM İBRAHİM BEY

Melahat Sevim

İlgi ve alakanız İçin çok Teşekkürler

G*******

Yasemin Hanım işini son derece iyi yapan güvenilir bir profesyonel. İşini takip edişi, çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımı ayrıca sizin düşüneceğiniz ayrıntıları siz söylemeden sizin adınıza düşünmesi son derece güven verici. Emlak konusunda profesyonel destek arayan herkese tavsiye ederim.

C*******

Çok özenli dakik ve takipçidi yasemin hanım. Çalıştığımız süre içinde bizi sürekli gelişmelerle ilgili bilgiler vererek aydınlattı. Beklentilerimizi sonuçlandırıncaya kadar yoğun bir gayretle çalıştı. Tekrar bu konuda bir ihtiyacımız olduğunda kendisiyle çalışmak isteriz.

Zeynep Bakır

Yasemin Hanimla, kısıtlı bir bütçe ile yatirimlik bir daire arayışındayken tanıştım. Doğru yönlendirmesi ile 2 gün gibi cok kısa bir zamanda içime çok sinen bir ev satın aldım. Emekleri için gerçekten çok teşekkür ederim.

T*******

Hem karakteri, hem de iş yapış tarzı mükemmel, emlakçı gibi değil de aileden birisi gibi olan satış ve kiralamada sürekli çalıştığım, dürüst insan. Emeklerin için teşekkür ederim.

Ceren Yıldırım

Yasemin hanim, alanında oldukça yetkin, müşterisine karşı güven verici, çözüm odaklı tam bir profesyonel. Kendisinden ve verdiği hizmetten çok memnunum. Bundan sonraki emlak islerinde kendisi ile çalışacağım. Tüm çevreme tavsiye edeceğim. Bu vesile ile kendisine teşekkürlerimi iletirim.

Vuslat Damgası

Daire satışı sürecindeki destekleri ve yardımları İçin Teşekkürler

M*******

Rings İstanbul sitesindeki daire satın alma işlemlerinde göstermiş oldukları ilgi alaka İçin tekrardan Teşekkürler

D*******

Titiz ve ayrıntılı çalışmanız birçok konuyu benim adıma çözmeniz beni çok mutlu etti ...işini ciddiye alan ve yapan başarılı bir emlak danışmanı ile çalışmaktan gayet memnunum...

İ*******

Aydos COUNTRY sitesindeki dairenin satış sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

Murat Demir

Rings İstanbul sitesindeki dairemi kısa sürede istediğim profile kiraladı Teşekkürler

Hatice Korkmaz

Yasemin Hanımın sayesinde uzun zamandır aradığım bir eve çok kısa bir zamanda kavuştum.Bize ev bulma konusunda önerileri, samimiyeti, ilgi, alakası, güler yüzü için ona çok teşekkür ederim.

Yunus Bayram

Adnan beyle bursadan arsa alimi icin tanıştım kendisi istanbul remax argede olmasına rağmen çok hızlı ve güvenilir satış gercekelestirdi.kendisine ilgi alakası ve güvenilirliği çok teşekkür ederim.

Yunus Bayram

Adnan bey ve Ali beyle bursadan arsa alimi icin tanistim islerini gerçekten çok iyi takip eden ve dürüst yapan guvenilir insanlar ikisine çok teşekkür ederim.

Gülay Akın

Samet beyle kiralık daire için görüşme sağladık.Kendisi güler yüzlü ve ilgili, alakalı biri.Samet beyin disiplinli çalışmasından memnun kaldığımız dile getirmek istiyorum.

Özlem Gürz

Adnan bey ; sizinle çalıştığımız icin cok memnunuz ... Anlayış, sabrınız ve çözüm odaklı çalışmanız icin teşekkür ederim. Başarı ve bol kazanç dilerim, sevgiler.

Uğur Uzer

Sağlamış olduğu profesyonel hizmet ve satıcı-alıcıya vermiş olduğu güven duygusu kadar insan ilişkilerinde de üst seviyede olan işinin ehli bir insan. ilerleyen süreçlerde tüm alım-satım işlemlerimiz için gözümüzü kırpmadan gönül rahatlığı ile kendisiyle çalışacağız, herşey için teşekkürler.

S*******

Yardımları ve vermiş olduğu uzman danışmanlık için çok teşekkür ederim.

Ecem Ünlü

Yasemin Hanım ev tutma konumuzda birebir ilgili, samimi ve sıcak yaklaşımı ile bizi çok mutlu etti. Kendisinin bize verdiği güven ile sorunsuz işlemlerimizi gerçekleştirdik. Tekrar bir işimiz olduğunda kendisiyle çalışmaktan onur duyarım.

Gülfem Güneş

Güleryüzlü, ilgili ve güven veren kişi izlenimi aldım.Yardımları için teşekkür ediyorum.

Cem Sincan

Yasemin hanım sayesinde, Şubat ayında evimizi aldık.Sonra ikinci evimizin sahibi olduk.Profesyonelliği, çözüm odaklılığı ve güleryüzlülüğü bizi muhtemelen daha birçok kez Remaxla çalışmamıza sebep olacak.Çok teşekkür ederiz.

Hazal Aydın

Güleryüzü ve konuşkanlığıyla tanıştığıma çok memnun olduğum birisi oldu.Artık emlakçım olarak değil, ablam olarak kabul ediyorum.İletişim yeteneği fazla olan birisi.Bu işte de önemli olan bu diye düşünüyorum.

Niyazi Sarular

Gayrimenkul Danışmanı Nusret Doğanın, Bizimtepe Aydos Sitesi S Blokdaki dairenin kiraya verilmesinde, üstün gayret ve dürüst faaliyette bulunduğunu, özet olarak memnuniyetimi ifade ederim.

İdris Öztürk

Tüm sürece hakim, hızlı, doğru ev müşteri istek ve hedeflerine uygun olarak kişilerin buluşmasını sağlayan güven veren yaklaşımı vardır. Sonraki yatırım ve ihtiyaç konularında aynı şekilde iletişimde olacağım .Teşekkürler

Enes Tural

Kurulan iletişimden aldığım bilgilerden ilgiden alakadan memnun kaldım. Herşey için Teşekkür ederim

Tufan Çeler

Güleryüzlü ve yardımsever olması ilgili davranması gayet güzeldi Teşekkürler

Barış Aydınlı

Tanıştığımızdan itibaren bizlere gereken ilgiyi gösterdi ve hızlı bir şekilde, bize uygun kriterlerde kiracı buldu.Yasemin hanımla çalışmaktan mutlu olduk...

M*******

Şirketiniz Gayrimenkul Danışmanı Sayın Yasemin Kurt ve Şirketiniz ile yollarımız bundan yaklaşık bir ay önce bir ticari arayış kesişti ve iyiki de kesişti Sayın Kurt konusunda uzman guler yüzlü, tuttuğunu koparan, insanları rahatsız etmeden işini profesyonelce keyifle yapan ve karşısındaki müşteriyi müşteri gibi görmeyen bir dostmuş gibi hissettiren dahasıda bizlerde sonsuz güven uyandıran bir kişi olarak tanıdık . Teşekkürler

E*******

Kiralama sürecindeki destekleriniz için Teşekkürler

Sevim Ayhan

Sn Yasemin Hanım, Göstermiş olduğunuz hoşgörü ve yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde emlak danışmanlarına bakış açım olumlu yönde değişti.

Muhammed Cendik

Yasemin hanım gayet yardımsever ve ilgiliydi.Bilgilendirme yüksek seviyedeydi.Kendisine teşekkür ederiz.

Ö*******

profosyonel hizmet, Teşekkürler

Sedrettin Karabacak

Güler yüzü ve ikna kabiliyeti yüksek bir hanımefendi emeklerinden dolayı sonsuz tskler ediyoruz

İbrahim Özkılıç

Memnun kaldım Teşekkürler

İshak Arslan

Aldığım hizmetten ve danışmanlıktan memnun kaldım. Teşekkürler

Mete Karabulut

Aydos country sitesindeki daire alış sürecimdeki destkeleri için Teşekkürler

T*******

Yasemin hanım, çok özverili ve iyi niyetli davranarak evimin kiraya verilmesini sağladı .Kendisine teşekkür ederim.

Yeşim Tur

Kiralama sürecimiz aracılık eden Yasemin hanım, ilgi alaka ve işini zamanında yapan başarılı biri olup, emlak işlerinde çok başarılı Teşekkür ediyorum.Kendisine başarılar diliyorum.

C*******

Aydos sitesindeki dairemi istediğim profile 1 gün gibi kısa sürede kiraladı. Herşey için Teşekkürler

Emre Taran

Desteklerinizden dolayı teşekkürler

S*******

Daire satış sürecimdeki hızından dolayı tebrik eder Teşekkür ederim

Prof.dr Kerim Sönmezoğlu

Yasemin hanım, Mesleğini iyi icra eden, titiz, dakik ve çalışkan birisi Hizmetlerinden çok memnun kaldım . Teşekkürler

B*******

Aydos country sitesindeki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

Metin Cin

Yasemin hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık ve çalışmaya başladık. Evimin kiralanması için kendisine lütfen hızlı kiralayın demiştim, ancak bu kadar hızlı olmasını bende beklemiyordum. Kendi evine kiracı bulur gibi, titizlikle yaptığı çalışmasından, hızından ve verdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederim.

C*******

Yasemin hanımın ilgi ve alakası bizi son derece memnun bıraktı, sayesinde guzel bir daireye ulaştık, kendisine cok teşekkür ediyoruz

Özgür Özdelice

Profosyonel çalışma şartlarıyla kısa sürede işlemlerimi bitirdi. Teşekkürler

Murat Salıhoglu

Daire arayışımızdaki tüm destek çözümleri için tekrar Teşekkürler

E*******

Birikimimizi değerlendirmek üzere arayışa girdiğimiz sürede Yasemin hanım ile karşılaştık. Kendisi bize ev konusunda çok yardımcı oldu. Süreci çok iyi yönettiği için ve güven duygusu verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Yasemin hanım sayesinde çok kısa bir sürede evimizi aldık.

Candan Azman

Herşey için Teşekkürler

Burcu Ertur

Tanıştığımız ilk andan itibaren, güleryüzlü bir şekilde bizimle ilgilendi.İşlerimizi pratik ve haklarımızı koruyacak şekilde olmasına özen göstererek gerçekleştirdi.Kendisine çok teşekkür ederiz..

Caner Erdoğan

Yasemin hanımdan çok memnun kaldık Gerek ilgisi gerek iş bilgisi yakınlığından dolayıda ayrıca Teşekkürler. Firmanıza ve kendisine Teşekkürlerimi sunarım.

Gülizar Doğdu

Esra hanıma teşekkür notumuzu iletmek istedik.Bir tesadüfle hayatımıza girdi, iyiki girdi.Kiraya verilecek dairemize 2 günde içimize sinen bir müşteri buldu.Güleryüzlü, işinde profesyonel davranışı bizi çok mutlu etti.İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz..

Bekir Kiremitli

Kiraya vermek istediğimiz dairemizle ilgili Esra hanıma ulaşmamızdan kısa bir süre sonra, bizimde müşterisi olduğumuz bir aileye evimizi kiraya verdi.Bu sürecin başlamasından neticelendirme aşamasına kadar ki dürüst, ilkeli, profesyonel ve öncelikli kibar yaklaşımı bizi çok etkiledi.Kendisine çok teşekkür ederiz..

Ahmet Kuruş

Güleryüzlülüğü, samimiyeti ve verdiği güven duygusu sayesinde kiralama işlemini tamamladık.Herşey için teşekkür ederiz Esra hanıma...

Birkan Birgül

Sur lavender sitesindeki kiralama sürecindeki desteklerinden dolayı Teşekkürler

Mustafa Sönmez

Kendisi çok ilgili ve seçici bir hanımefendi.Uyumlu kişiliği ile çok memnun kaldım.

Ercan Ergin

Yasemin hanım konusunda uzman, müşteri ile sıcak temas kuran hızlı sonuçlandıran çok başaralı bir insan tekrar Teşekkürler

Deniz Güçlü

Telefonla başlayan ilk görüşmemizden itibaren hızlı desteği ve güven veren samimi tavrı ile bizimle ilgilenen Yasemin hanıma Teşekkür ederiz

Emine Eymen Özcan

Gayrimenkul Danışmanımız Yasemin Hekim, sürecin başından beri her konuda yardımcı oldu.Kendi yoğunluğuna rağmen, her aramamıza cevap vererek ilgilendi.Kendisiyle her zaman çalışmak isterim.Kurumunuzun kalitesine yakışan bir danışman olduğu için, kendisine ve kurumunuza teşekkür ederim.

Alpay İmamoğlu

Evimizi satmaya karar verdikten sonra Esra hanımla tanıştık.Bize gösterdiği ilgi, alaka ve profesyonelliği sayesinde arzu ettiğimiz evi satın alırken, eski evimizin de satışını gerçekleştirdik.Kendisine çok teşekkür ederiz...

Mine Rıza Yıldırım

Yaklaşık 1 aydır ev arayışındaydık.Birçok ev ve emlakçı gezdik.Fakat bir türlü içimize sinen evi bulamadık.Esra hanım sayesinde evi bulduk ve çok beğendik.Gerçekten profesyonel tutumu fazlasıyla güven veriyor.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Ev almak için umarız tekrar Esra hanımla çalışırız...

Muammer Murat Celasun

Remax Arge ofisi adına bize hizmet sunan, anlaşmanın ilk gününden başlayarak, evin satılmasında özverili çalışmaları, her konu ile ilgili bilgilendirmeleri, yanımızda bulunması nedeni ile Sayın Esra Özışık'a teşekkür ederiz.

Hakkı Baturay

Sevgili Mehtap hanım istediğim evi bulma konusunda bana yardımcı oldunuz.Size çok teşekkür ederim, aldığım hizmet çok güzeldi...

Ali Uz

Ben İskenderun da yaşıyorum. Sancaktepe deki dayalı döşeli evimdeki eşyaların İskenderun a nakliyesine, pandemi dolayısıyla İstanbula gelemeyişimden ötürü vekaletname vererek tapu işlerinin takibinden ve özellikle güleryüzlü, işini heyecanlı bir şekilde ilgilenerek yaptığı için Yasemin Hanıma çok teşekkür ederim

Selahattin Acar

Resim İstanbul'da ev alma sürecinde, bizlerden desteğini esirgemeyen ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Yasemin Hekim hanıma teşekkürlerimi sunarım..

Duygu Altıparmak

İletişimi ve gösterdiği ilgi gayet yeterli ve başarılı.Herşey için teşekkür ederiz..

Murat Kaya

Sağolsun gayet hızlı ve itinalı bir şekilde kiralama işlemimi tamamladı.Kendisine çok teşekkür ederim.

S*******

Yasemin hanimina, ev alim sürecindeki destekleri için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Kendisinin bu süreçte ki yetkinligi, yol göstermesinin çok faydasi oldu.. Çok sagolun

Beyza Göktaş

Yasemin hanım çok ilgili ve güleryüzlü..Sadece ev değil, semt ile ilgili de bilgi verdi.Çok teşekkürler

Ç*******

Yasemin hanımdan evimizi kiralama sürecinde, kiracı seçiminde göstermiş olduğu itina ve titizlikten dolayı çok teşekkür ediyorum.Tam istediğim gibi bir kiracı adayına evimi çok kısa sürede 2.defa kiraladı.Teşekkür ederiz.

Ayten Bolut

Bizimtepe Aydosta beğendiğimiz daireyi kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu.Bu süreçte bize göstermiş olduğu pozitif enerji, güleryüz, samimiyet, emeği ve saygısı için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki iş hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Uğur Aras

Samet bey kiralık daire arayışıma gösterdiği ilgi, sorularıma verdiği net cevaplar, randevusuna zamanında gelişi ve samimiyeti ile işini kaliteli yapan bir Gayrimenkul Danışmanı..Kendisine ve Remax Arge ofisine çok teşekkür ederim, saygılarımla...

Erkan Hocaoğlu

Ev kiralamak amacıyla kendisiyle ilk görüşmemiz de bize vermiş olduğu güvenilir tutum ve ev kiralama sürecindeki ilgi ve alakası bizi son derece mutlu etti.Hem mülk sahibi hem de bize karşı adaletli yaklaşımı, işini profesyonelce yapmasının göstergesi..Ulaş bey, bu işin ehli bir insan.Eşim ve ben kendisiyle tanışmaktan çok memnunuz...

Filiz Burmali

Ulaş bey profesyonel yaklaşımıyla, evin satışına karar aşamasından satışın tamamlanmasına kadar geçen süreçte, tüm detaylarla birebir ilgilendi.Karşılaştığımız tüm aksaklıklar için çözüm üretti.3 hafta gibi kısa bir sürede, yurtdışında olmamıza rağmen, müşterilerle olan süreç, banka, resmi daireler ve satış kısımlarını kusursuz şekilde yönetti.Kendisiyle çalıştığımız için çok mutluyuz.Bizim için çok zor olacağını tahmin ettiğimiz süreç Remax Arge ve Ulaş bey sayesinde, çok basit ve keyifli bir şekilde yürütüldü.Teşekkürler...

Kamil Poyraz

Defalarca birlikte çalışmak isteyeceğiniz bir Gayrimenkul Danışmanı kendisi...

Zeliha Keskin Yenigül

Evimizi alma aşamasında göstermiş olduğu hassasiyeti ve profesyonelliği, evimizin kiralama aşamasında da göstermiştir.Mehtap hanıma sonsuz teşekkürler...

Murat Anılır

Ulaş bey iletişim becerisi, güven veren tavrı, çözüm üretme hızı, olumlu yaklaşımı ve uzlaşı konusundaki becerisi ile çok kısa sürede, 5 ortaklı bir arazi satışımızın gerçekleşmesini sağladı.Saygı duydum.Kesinlikle doğru adres...

Filiz Burmali

Aykut Bey Alıcı adaylarıyla ilgili tüm süreçleri, Pandemiye uygun hassasiyetle yönetti bizi bilgilendirdi ve resmi işlemleri kısa sürede çözüme ulaştırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz..

İsmail Vural Karslı

Başarılarınızın devamını dilerim. Ellerinize sağlık işinizde gayet güzel günler görmenizi temenni ederiz...

K*******

Herşey için Teşekkürler

Caner Özmen

Daire arayışımızdaki tüm süreci yasemin hanım ile sonuçlandırdık. İlgi alaka ve tüm destekleriniz için Teşekkürler

Eşref Turna

Kusursuz bir hizmet aldık, teşekkürler

E*******

Dürüst ve şeffaf yaklaşımı için teşekkür ederim çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.....

Gökhan Doğan

Yasemin Hanımın ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim. Detaylı bilgilendirmeyi kiralamayı ilgili yaptı çalışma hayatında başarılar dilerim...

T*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemin satışı ve profesyonel yardımları İçin Teşekkürler Sizde işini en iyi şekilde yapan bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim

Hüsamettin Özhasar

Destekleriniz için Teşekkürler

Erdem Eren

Harika bir iletişim kurduğum Ulaş Bey’e özverili çabaları için çok teşekkür ederim. Tüm alım satım işlemlerimde kendisi ile çalılmayı arzu ederim. Başta güven olmak üzere, adil ve dürüst davranışları sebebiyle keyif verem bir çalışma oldu benim için. Kutluyorum

Bülent Gündoğdu

Ulaş beyin iş yapış şekli çok net, hızlı ve kesin çözüm üretiyor

P*******

Merhaba Yasemin hanim cok tesekkur ediyoruz ilginiz guler yuzunuz ve disiplininiz icin tekrar görüşmek ümidiyle Sevgiler

Güven Özdemir

Gerek ev bulma gerek satış bitişi tapu işlerine kadar yanımızda olup özverili bir şekilde yardım ve deneyim sunduğu için teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim

Caner Özmen

Batuhan Havuz

Kısa zamanda satışımız gerçekleşti Devrim Hanım çok ilgiliydi. Her şey için teşekkür ederim...

Metin Çelik

Yaklaşık 1 yıllık bir süreçte hem kiralama hem de maliki olduğum gayrimenkul satışı sürecinde iletişim, pozitif yaklaşım, sonuç odaklılık ve müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım gösteren Devrim Hanım'a teşekkür eder, bundan sonra ki iş ve özel hayatında sağlık, mutluluk ve başarı dilerim....

Güven Taşdemir

Burak Bey'in müşteriye yaklaşımı gayet olumlu ve işinde daha önemli yerlere geleceğini ümit ettiğim bir arkadaşımız olarak gözlemledim. Kendisine ve firmanıza teşekkür ederim. Hizmet bedelini biraz uygun yapmanızı rica edicem.

Hülya Torlak

Nereden başlasam bilemiyorum :) Şu dönemde faizlerin düşmesiyle ev fiyatlarının artması biz alıcıları oldukça zor duruma düşürdü. Bu süreçte anlaşma yaptığımız halde mülk sahiplerinin çeşitli nedenlerle vazgeçmesi sonucu hem beni hem de emlak danışmanım Mehtap Hanım'ı oldukça üzmüştü. Azimle, sektördeki tecrübesiyle yine benim gönlümdeki gayri menkulü bütçem çerçevesinde bana kazandırdı. Sayesinde dün tapumu aldım :) Bu süreçteki her aşamadaki destek ve yardımlarından dolayı Mehtap Hanım'a ve tüm ofis çalışanlarına teşekkürler...

Ali Murat Çimen

Mehtap hanım bu süreçte hem benim hem çocuklarıma ait olan bütün gayrimenkullerin satış sürecinde çok ilgili ve çözüm odaklı olmuştur.Kendisinin iş takibi ve sonuca ulaştırması açısından çok çok başarılı..Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimizde kendisiyle gönül rahatlığıyla çalışacağız

Feridun Deniz

İlk telefon görüşmemizden itibaren tüm soru işaretlerini hızlı bir şekilde çözen ve her aradığımda doğru yönlendirip, adım adım sonuca gitmemizi sağlayan, ilk başlangıçtan son tapuyu elimize alana kadar bizim yanımızda olan güzel insan, güvenilir, çözüm odaklı, samimi ve pozitif düşüncesi ile hiç bir aksilik yaşamadan çok kısa bir sürede Yasemin hanım sayesinde evime kavuştum.Her zaman söylediğim gibi iyiki varsınız Yasemin hanım, siz hep var olun lütfen..Sizi çok seviyoruz...

İlknur Eldemir

Gözüm kapalı inandığım bir bayan çok güvenilir bir insan kendi evi gibi ilgilendi her şey için teşekkür ederim....

Burak Çalışkan

Güler yüzünüzün, çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim..

E*******

Herşey için Teşekkürler

Z*******

Aydos Country sitesindeki dairemin satışındaki gösterdiği ilgi alaka ve hızlı süreç için Teşekkürler

E*******

Daire satın alma sürecimizdeki tüm destek ve yardımları İçin Teşekkür ederim

Elif Başer

Ev tutma, İhtiyaclarımı anlayıp beni doğru şekilde yönlendirme konusunda kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kiralama işlemi tamamlandıktan sonra da tüm istek ve ihtiyaçlarıma çok güler yüzlü ve anlayışlı şekilde karşılık verdi. Mesleğinde ki başarısı ve azmiyle son derece güven veren bir profile sahip. Evimi gezdikten sonra tutma işlemlerim 15 dakika içerisinde tamamladı. Tüm bu süreçte hızlı ve en doğru şekilde yönlendirildim

Sibel İlhan

Evi kiraya vermeye karar verdiğim ilk günden itibaren ilginiz, iletişiminiz için çok teşekkür ederim.Gerçekten çok kısa bir sürede hızlı bir şekilde yardımcı oldunuz.İçime sinen, oldukça konforlu bir işlemi beraber yaptık. Remax'e, sizi benle buluşturduğu için çok teşekkür ederim.Arkadaşlarıma da, çevreme de rahatlıkla tavsiye ederim.Herşey için çok teşekkürler..

Şenol Yeniğül

Mehtap Dalkaya Mahal Sancaktepe'de ki dairenin satışında bana vermiş olduğunuz sağlıklı bilgiler ve satış anındaki bilgi ve yeteneğinize hayran kaldım Başarılarınızın devamını diler sağlıklı ve mutlu günler dilerim

F*******

Satılık daire arayışımız neticesinde yasemin hanım ile tanıştık.Zor müşteri olmam nedeniyle kendisini iki kat yormuş olabiliriz. Gayrimenkulün alım sürecinden satış bitimine kadar aklınıza gelebilecek tüm mevzuatlara hızlı ve profesyonel yanıt arıyorsanız kesinlikle kendisi ile çalışmalısınız. Tüm emekleriniz için tekrar Teşekkürler

C*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemi 1 gün içinde satışını gerçekleştirdi Herşey için Teşekkürler Tavsiye ederim

L*******

Aydos Country sitesindeki dairemi kursa sürede satış işlemini gerçekleşti Teşekkürler

O*******

Satılık daire arayışımıza Aydos Country projesindeki profesyonel yaklaşımı ve Bilgi birikimi sayesinde 10 dk gibi bir sürede daire satın almamızda vesile olduğu İçin tekrar Teşekkürler Kredi sürecinden satış bitimine kadar bizi yormadan hızlı şekilde çözümü İçinde ayrıca Teşekkür ederim Başarılarının devamını dilerim Saygılar

A. Selim Erol

Bizimtepe Aydos C-2 dairenin satın alımında danışmanımın destekleri ve özverili çalışmaları için teşekkür ediyoruz

Özgür Çimen

Mehtap Hanım ilgi ve alakasıyla çok memnun kaldığımı dile getirmek özellikle istiyorum ve en önemlisi de iş takibinin mükemmel olması her şey için teşekkür ederim kendisine...

Cihan Emer

Çok Memnun Kaldık...

Ahmet Kızıltan

Devrim hanım beraber çalıştığımız süre boyunca baştan süreci çok şeffaf güvenilir şekilde yönetti kendisiyle çalıştığım için memnunum bundan sonra ki süreçlerde çalışmaya devam etmek istediğim bir danışmandır....

Müge Yolcu

Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz...

Musa Yılmaz

Adnan Bey çok kısa sürede kiralama yaptınız çok teşekkür ederim diğer dairelerimizde kısa sürede vereceğinizi ümit ediyorum...

Hülya Torlak

Resim İstanbul sitesinde 1+1 olan dairemi kısa bir sürede istediğim tutarda satışını yapan emlak danışmanım Yasemin Hanıma çok teşekkür ederim. Sayesinde yeni almak istediğim ev için hızlı nakit sağladım. Çözüm yeteneği, insan ilişkilerinde ki samimiyetin ve güler yüzünün Remax ailesine pozitif katkı sağlayacağına eminim başarılarınız daim olsun...

Yağmur Karaca

Ev almaya karar verdikten sonra Nusret Beyle kesişti yolumuz. Sürecimizde banka sebebiyle çok uzun sürmesine rağmen bizimle beraber sabırla ve ilgiyle bekledi. Neredeyse her gün konuşarak yürüttük bu süreci. Daha önce hiç tecrübe etmediğimiz bir durum olduğu için kendisiyle çalışmak bizim için her şeyi daha kolay ve anlaşılır bir hale getirdi. Her konuda yardım ve ilgisini eksik etmediği için teşekkür ederiz...

Celal Can

Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Haldun Yiğit

Adnan Akman'ın Y. Dudullu Mh. Sürgün Sk. No:99'da tutmuş olduğumuz işyerinde bize vermiş olduğu güven ve özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Haldun Yiğit

Duran Karakoyun

Devrim Hanımdan ev kiraladık çok memnun kaldık ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz....

Melike Altunkaynak

Devrim hanımın davranışlarından dolayı çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Figen Karaman

Devrim Hanım çok hızlı ve ilgiliydi çok teşekkür ederiz...

Mualla Çolak

Sevgili Devrim hanımın nezaketi, iletişimdeki güçlü duruşu, güler yüzü ve çözüm odaklı olmasından dolayı çok teşekkür ederiz. Evi kiralamamızda kendisinin etkisi çok fazla olmuştur.Saygılar....

Suzan Piroğlu Çevik

Mahal Sancaktepe’ deki evimizi kiraya vermesi üzerine Hakan Bey ile görüştük, bir ay içerisinde evimizi zaman kaybetmeden, uzun süre boş kalmadan (istediğimiz özelliklerde) kiracımıza kavuştuk. İlgi, alaka için teşekkür eder, başarılarınızın devamı dilerim.

Ergün Altun

Değerli Remax Arge ailesi; Devrim Hanımın hızlı aksiyonları ile daireme kaliteli bir kiracı bulmuştur. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim....

Soner Yüzük

Danismaniniz Hakan Coskun ilk günden son güne kadar bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi. Tam 5 kere evi gormek istedik ve hepsinde de görebildik. Bu süreçte vermiş olduğu destek, ilgi ve takipçiliği için kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra kendisi tüm emlak işlerimde tek tercihim olacaktır. Tekrar kendisine çok teşekkür ederim

Ahmet Kaya

Mehtap hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. İşine çok hakim bizi doğru bilgilendirmesi ve yönlendirmesi konusunda çok başarılıydı daha sonrasında yine kendisi ile çalışacağız.

Özlem Aslan

Mehtap hanımla tanışalı 1 ay bile olmadan istediğim 3 daireyi birden bu kısa sürede sattı bunu bence çalışkan ruhuna atikliğine zekasına borçlu. İyi ki tanımışım iyi ki danışmanım olmuş Yolunuz açık başarılarınız daim olsun....

Murat Bucak

Tüm satış aşamalarında profesyonel çalışmasından dolayı Nusret bey'e çok teşekkür ederim....

Selahattin Üttü

Mehtap hanım satış işlemleri sırasında süreci doğru ve süratli bir şekilde yönetti. Kendisi güvenilir ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahip. Teşekkürler.

Emre İnce

Cana yakın samimi davranışı ve kaliteli hizmet için Mert Develik beye çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Mustafa Ordu Güçver

Kiralamış olduğumuz depo ve plaza katının kiralama sürecini Mert Beye 1 gün içerisinde sonuçlandırarak süreci profesyonel bir şekilde yönetmiştir. Yardımlarından ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz....

Dinçer Çetin

Daire alım sürecimin her aşamasında son derece ilgili ve profesyonel davranarak bıkmadan usanmadan bilgilendirip yardımcı oldu, kesinlikle güvenilir ve tecrübeli. Kendisine çok teşekkür ederim, tekrar çalışmak dileğiyle.

Musa Yılmaz

Adnan bey çok kısa sürede kiralama yaptınız çok teşekkür ederim. Diğer dairelerimizi de kısa sürede kiraya vereceğine eminiz..İş hayatınızda başarılar.

Şeyda Mutlu

Yasemin hanım benim 2 evimi sattı. Hem dürüstlüğü, hem becerisi, hem de devamlı güncel kalan bilgisi ile çok rahat ve huzurlu çalıştık. Etrafımda emlak danışmanı ihtiyacı olan herkesi de Yasemin Hanım’a yönlendiriyorum ve onların da tecrübeleri benim gibi çok olumlu. Hayatı bu kadar kolaylaştırdığı İçin kendisine yeniden çok teşekkür ederim.

Celal Can

Kendisinden çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz....

Nejla Gönül

Doğru danışman güler yüzlü hizmet iş tecrübesiyle kısa sürede sonuç aldık çok teşekkürler Yasemin hanım

Doğu Alp

2.kez Emrah beyle alım kiralama yaptık verdiği güven ve samimiyet için çok teşekkür ederim

Mustafa Aktay

Evimiz için özverili çalışıp güzel bir aileye verdikleri için teşekkür ederiz.

Soyhan Yüksel

Son derece ilgili, piyasa bilgi ve tecrübesi yüksek. Yeni evimi alırken de kesinlikle destek alacağım. Çok teşekkür ediyorum.

Fikret Güneri

Nusret Bey tüm satış sürecinde dairemizle ilgilendiz ve sorunsuz bir satış işlemi gerçekleştirdiğiniz için şahsınıza çok teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim. Remaxı seçmiş olmakla doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. İyi çalışmalar....

Nihan Avcılar

Tolga Beyin ilgisi, özverisi sayesinde aklımızda hiç olmayan bir daireyi severek, beğenerek kiralamak istedik. Ve bu süreçte bizlere yardımlarını esirgemedi. kendisi alanında oldukça başarılı bir gayrimenkul danışmanı

Fethi Öğünç

Kiralama sürecinde Emrah Bey çok yardımcı oldu. Sorularıma kısa sürede, ihtiyacı karşılayacak şekilde cevap verdi. Kendisi sağolsun hiç bir konuda yardımlarını esirgemedi. Sayesinde bu süreci kolay bir şekilde atlattım, teşekkür ederim.

Volkan Güngör

Değerli deneyim ve desteklerinizle çok hızlı Ve profesyonel bir şekilde yeni bir ev sahibi oldum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Elif Pirdal

Emrah bey müşterisine saygılı, işine çok özen gösteren, iletişimi kuvvetli, güvenilir, samimi ve kısa sürede çözüm getiren bir emlak danışmanı. Onu bir müşterisi vasıtasıyla tanıdım ve çok memnun kaldım. Emrah beye çok teşekkürler.

S*******

Yasemin hanım'ın çalışkanlığı ve iş bitiriciliği sayesinde evimizi çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde sattık. Verdiği güven, gösterdiği ilgi ve samimiyet için ayrıca teşekkür ediyorum.

Volkan Yılmaz

Remax yetkilimiz Yasemin HEKİM hanım efendiye öncelikle teşekkür ederim. Satıl almış olduğum evin ilk günden anahtar teslimi yapılana kadar tüm süreçleri takip etmesi yönlendirmesi ve yardımlarından dolayı en önemliside bir ev sahibi olmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ederim.

Sibel Dum

Esra Hanıma ilgi samimiyet ve profesyonelliğinden dolayı teşekkür ederim....

Özgür Karakurt

Genel karakola aldığım hizmetten memnun kaldım ilginiz için teşekkür ederim.

Saliha Selin Erenel

Esra hanım çok güzel ilgilendi güler yüzlü ve çok yardımcıydı.Kendisine çok teşekkür ediyorum....

Seçil Duran

Esra hanıma insan iletişiminde son derece başarılı pozitif ve güven veren ve iletişim de çok başarılı kendimize çok yakın gördük. teşekkürler

Ayşe Karaç

Esra hanım çok pozitif güler yüzlü müşterisiyle güzel ilgilenen bir danışman her şey için çok teşekkür ederiz Esra hanıma...

Ahmet Kotehna

Dairemi satışa koyduktan 2 gün sonra kaporasını alıp satışını yaptı. Tüm bu süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.

Ü*******

Profesyonel destek için Teşekkürler

Murat Aygın

Ev alma kararımızdan tapuyu alana kadar ki süreçte bize her türlü desteği sunup bizi memnun ettiği için çok teşekkür ederiz. Meslek hayatınızda başarınızın devamını dilerim...

Fatma Gürgür

Son derece ilgili yardımsever danışmanlığınız için çok teşekkür ederim. Başarılar ve kolaylıklar dilerim...

Cem Artut

Hakan Bey'in bize gösterdiği Bizimtepe Aydos Sitesi'ndeki daireyi (L Blok 43 numara) tuttuk. Hakan Bey nazik yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Sorduğumuz her türlü konuda kendisinden bilgi ve destek aldık. Ev sahibi ile olan konağımızda da kendisi bize çok yardımcı oldu. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum

Nurettin Özçelik

Remax yetkilimiz Yasemin Hekim hanımı gerekli özveriyle bana uygun daireyi tavsiye edip kiraladı remax arge ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim...

Yücel Odabaş

Yasemin Hanım ilk tanıştığımız andan itibaren çok ilgili ve nazikti ayrıca gayrimenkul satışımızı çok hızlı şekilde sonuçlandırdı. Teşekkür ederiz....

Buse Madran

Yasemin hanım sürecin başından sonuna kadar bize çok yardımcı oldu yine birlikte çalışma dileğiyle....

Tarık Akvemik

İyi hizmet, güler yüzlü karşılama tek kelime ile mükemmel...

G*******

Rings İstanbul sitesindeki dairemi en kısa sürede sattı Teşekkürler

Doğukan Taşbaş

Remaxdan ilgilerinden dolayı Yasemin hanımdan ve iş arkadaşına çok teşekkür ederim. Kira konusunda bizlerle çok ilgilendiler.

Gülperi Berker

Tüm alım satım işlemleri dahil her türlü destek ve yardımları için Yasemin Hanıma çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakasını en yoğun zamanında bile hiç eksik etmedi güler yüzünün ve başarılarının devamını temenni ediyorum

Ilgaz Özüpek

Hakan Bey'e ilgi ve alakası için beklentilerimizi fazlası ile karşılayan hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisi ile çalışmak güven vericiydi.

Berkutay Berber

Tüm süreçte yakın ilgi ve alakası için çok teşekkürler. Ev alım satım sürecinin zorluğu hiç hissetmeden anahtar teslim bir eve sahip olduğumuz için kendisine çok teşekkür ediyorum....

Esra İlhan

İlgiliniz ve alakanız için teşekkür ederim...

Yunus İslamoğlu

Tolgahan bey çok ilgili, alakalı işini ciddiye ala işlemi hemen bitiren bir kişilik. Teşekkürler...

Emir Tinar

Yasemin Hanım, işini çok düzgün yapan, en önemlisi de iş bitiren çok yetenekli ve çalışkan biri. Tanışmamız benim için büyük bir şans oldu. Çok güzel bir ev sahibi olmama vesile oldu. Bundan sonra tüm kiralama, satın alma/satma işlemlerim kendisinde olacak. Etrafımdaki herkese de tavsiye edeceğim. Kendisine bu platform üzerinden de tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Burcu Tecer

Aydos Country Sitesindeki dairemi tahliye olmasının ardından yarım gün kadar kısa bir sürede kiraladı.Herşey için Teşekkürler

Vahbi Yaşar Şahin

Depo arayışımız sırasında bir çok yer gezdik. Sonunda sizin portföyünüzde ki depoyu seçmemizde ki en büyük etken siz oldunuz. İş süreçlerinde ki tecrübeniz ve her şeyden önemlisi özverili ve yardımsever tavrınız bizim bu kiralamayı yapmamızda ki en büyük etken olmuştur. Bundan sonra ki gayrimenkul tercihlerimizde de bu iş birliğini sürdürmek dileğiyle...

Gamze Açıkgöz

Emrah bey iletişimi güçlü yardım sever ve her zaman ulaşılabilirliğiyle bu süreçte çok yardımcı oldu. Emlak danışmanı olarak gördüğüm en düzgün en kaliteli kişi kendisi her şey için çok teşekkürler

Beste Temiz

Daire kiralama sürecimde sabır ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim...

Ümit Üretir

Emrah beyle çalıştığım zaman zarfında daire mi ona güvenerek sattım teşekkürler

Mustafa Aydoğdu

Her şey için Teşekkür ederiz. çok kaliteli bir hizmet aldık.

Uğur Herey

2 Adet alım ve kiralama işlemim de çok ilgilendi. Kendisini daha iyisini yapmazdı her şey için teşekkür ederim...

Ü*******

Profesyonel destekleriniz için Teşekkürler

Fatoş Arslan Mutlu

2. Kez Emrah beyle alım satım yaptım ve güvenilirliği, nezaketi, deneyimi ve çok hızlı bilginilendirme yöntemine hayran kaldım. Çok teşekkür ederim Emrah Şentürk. Emeklerin, sabrın ve uğraşların için... Hakkını helal et kuzum..

Levent Mamur

Emrah bey evimin kiralanması sürecinde yardımcı oldu. İletişimi kuvvetli birisi. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İlgisi ve evi 1 hafta içerisinde kiraldığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum

Tansu Gürsel

Emrah Bey konusuna oldukça hakim, müşterilerine karşı ilgili, güven verici ve çözüm odaklı bir danışman. Kendisinin danışmanlığında yürüttüğümüz alışveriş sürecinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek bir kişi.

Safi Mert

Kiralama işlemi yaptığımız Mehtap Hanım çok kısa sürede doğru bir fiyat ile işlemimi tamamlanmıştır. Kiracı profilinde istediğimden çok daha fazlası oldu çok teşekkür ederim mehtap hanıma ilgisi bilgi aktarımı koordinasyonu ve tecrübesiyle fark yarattığını düşünüyorum. Bundan sonra ki işlemlerimde kendisini tercih edip yakın çevreme önereceğim....

Metin Kapcıoğlu

Çok memnun kaldık samimi ve açık aynı zamanda ilgili ve işini bilen tecrübeli bir hanım gerçekten çok memnun kaldık....

Sevil Özkan

Sunulan hizmetten çok memnun kaldık.

Yasemin Zohby Wardeh

Yasemin Hanım çok iyi bir insan ve bize çok yardımcı oldu ve bize çok iyi bir ev buldu çok yakın ve yardımcı bir insan Allah razı olsun. ve yasemin hanıma çok ve çok teşekkür ederiz....

Şaban Ciğal

Remax Argeyle 2 yıl önce tanıştım adil mahallesinde ki dairemi satması için Nusret beyi aradım sağ olsun Sayın Nusret Bey 1 hafta içinde özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Nusret Bey...

Serdar Ünal

Emrah bey ile evimin kiralanması sürecinde çalıştık. İletişimi çok güçlü, güler yüzlü, işinin ehli bir kişi. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İlgisi için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

Volkan Savcı

Yasemin hanıma çok teşekkür ederiz.

Şakir Eser

Yasemin hanımın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Cem Hamzaoğulları

Merhaba, Mahal ada sancaktepe deki dairemin satışını gerçekleştiren Emrah kardeşime teşekkür ediyorum.Aklınızda ki emlak danışmanı profilinin çok dışında gayet titiz, disiplinli ve çözüm odaklı olmasından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

Murat Şencan

Emrah bey, oncelikle guvenilirligi ve sektordeki bilgi birikimiyle ev satin alma surecimizde en bastan en sona kadar herseyle tek tek ilgilenip bizi ayrintili her adimda bilgilendirdi, kendisine cok ederim.

Nilüfer Sinanlı

Remax Arge ofis yönetimine ve Esra Özışık isimli satış danışmanının evimin satış sürecinde gösterdiği nezaket, ilgi alaka için çok teşekkür ederim...

Beste Şener

Esra Hanım son derece ilgili uzlaşmaya teşvik eden bir danışman kendisinden çok memnun kaldım...

Ekrem Tatlıdil

Remax Arge yönetimine... Şirketiniz bünyesinde çalışmakta olan ESRA ÖZIŞIK isimli satış danışmanınızın ev alma sürecindeki yardım ve destekleri için çok teşekkür ederim....

Orkun Bal

Gayet memnun bir şekilde evimizi kiralarken gönül rahatlığı ile teslim ettik hem tatlı dilli hem güler yüzlü ve hızlı bir şekilde evimizi kiraladı. çok teşekkür ederiz...

Abdullah Aydeğer

Sayın Devrim Yıldırım hanıma dairemi kiraya vermek için uğradığımda tanıştım ve iş disiplini öz güveniyle kendisinden memnun kaldım. Memnuniyeti her şeyin başlangıcı olduğunu bildiğim için tekrar kiracım çıktığında uğradım ve en kısa sürede dairemi yine kiracıya vermeme yardımcı oldu. Firmanıza ve Devrim Hanımın iş disiplinine teşekkür ederim. Saygılarımla....

Gizem Okan

Devrim Hanım'dan gayet memnun kaldık. Ev konusunda çok yardımcı oldu, Teşekkür ediyorum kendisine.

Erkan Kırca

Hakan Bey çok yardımcı oldu sorularımıza net cevaplar verdi. Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Bahat

Hakan Bey'in ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum. Çalışma hayatınızdaki başarılarınızın devamını dilerim.

Zeren Gürmen

Yasemin Hanım’ın ilgisinden ve desteğinden çok memnun kaldık. Sürecimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkürler ve çevremize tavsiye ediyoruz.

Hüseyin Mulhan

MERHABA; BU PANDEMİ DÖNEMİNDE, İNSANLAR EVDEN ÇIKAMAZKEN, BU KADAR KISA SÜREDE EVE KİRACI BULMASI İNANILMAZDI. ATALARIMIZ NE DEMİŞ #İŞİ EHLİNE VER# GÖREVİNİ PROFESYONELCE YAPAN, DÜRÜST, ÇALIŞKAN BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANI, BENDE ÇEVREMDE HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM.

Sakine Çakmak

Çok memnun kaldım. Yasemin Kurt hanımefendi çok ilgili ve çok sıcaktı. ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

M*******

Destekleriniz için Teşekkürler

A*******

Aydos Country sitesindeki dairemi kısa sürede kiraladı Herşey için Teşekkürler

Mehmet Unal

Mert kardeşim, 2 aylık anlaşma sürecinde dükkanımızı kurumsal bir firmaya vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca süreci iyi yönetip, ilgili ve alakadar olması dolayısıyla kendisi ile başka mülklerimizde çalışmak üzere ( Mehmet Ünal, fbfb1976@Yahoo.com.tr, (535) 626 43 86 )

Gökhan Yener

Emrah bey, ev satim suresi iicnde göstermiş olduğunuz titizlikle çalışmanız ve ilgi alakaniz ve herşeyden önce guven verdiğiniz icin cok tesekkur ederiz .

Ayhan Ayta

Süreç boyunca gösterilen ilgi alaka ve özverili danışmanlık için teşekkür ederim.

İ*******

İl dışında olmamız nedeniyle vekaletli satın alma gerçekleştirdik Güven verdiği ve tüm işlemlerimizi vekaletname ile gerçekleştiriği için yürekten Teşekkürler

E*******

Aydos Country sitesindeki kirada oturduğumuz daireyi kendisinin yardımları İle satın aldık destekleriniz için Teşekkürler

M*******

Teşekkürler, Başarılarının devamını dilerim

Naile Ünal

Tüm desteklerin için Teşekkürler

Titiz Cleanıng & Cosmetic Products Co. Ltd.

Öncelikle depo kiralama sürecinde çabalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Bu gibi pandemi döneminde ciddi gayretiniz ve emeğiniz bizler acısından son derece önemli piyasaların son derece karmaşık olduğu adeta yaprak kıpırdamadığı bir dönemde gerçekleşmesi bizler için beklenmedik oldu tekraren teşekkür ederim. Arsa konusunda da güzel gelişmeler bekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim....

C*******

Bu zor dönemde evimi kiraya vermeme yardımcı oldu Herşey için Teşekkürler Başarılarının devamını dilerim

Turan Şahin

Çok memnun bir şekilde bir kiralama yaptık kendisine teşekkür ederiz...

Sinem Beyhan

Evi tutana kadar ki ilgi alaka ve cana yakınlıktan çok memnunum. Başarılar dilerim...

O*******

Bence emlak alım-satım işinde en önemli konu, aradaki danışmanın ne kadar güven verdiğidir. Yasemin hanından video ile satın aldığımız dairemizi vekalet vererek satışını yaptırdık .Güven konusunda ne kadar doğru bir insan olduğunu anladık. Aynı zamanda işinin hakkını sonuna kadar veren bu konuda kendini sürekli geliştiren çok çok iyi bir profesyonel. Evimizin satışı gerçekleşirken gösterdiği özveri, sabır ve profesyonel yaklaşım sebebiyle bundan sonra tüm emlak işlerimde birlikte çalışmak istediğim, danışmandan ziyade iyi bir dost...Sevgiler

Sekan Sargut

Evi görmekten kiralama aşamasına kadar çok iyi ilgilendiler. Kendilerini tanıdıklarıma tavsiye edeceğim...

Turhan Şahin

Ali Bey, Firmamız için depo kiralama sürecinde bize gerekli bilgiyi eksiksiz ve net aktarıp süreci hızlı yöneterek sonuç almamıza sağladığınız için teşekkür ederiz.

İlknur Koç

Beklentilerimizi gereğince karşıladığımız aklımdaki soruların bizden önce düşünüldüğü için Devrim Hanım'dan çok memnun kaldık. Allah hayırlı işler versin

Dilara Sarıkuşcu

Devrim hanım çok yardımcı oldu çok güleryüzlü kendi evini bize verir gibi ilgilendi kendisinden çok memnun kaldık..

Filiz Ender Sarman

Aydos Country sitesindeki dairemiz ile ilk aldığımız günden itibaren kendisi ilgilendi Tüm kiralama süreçlerinde bizleri üzmeyecek kiracı adayları İle buluşturdu ve satma düşüncemizi kendisine ilettiğimizde hızlı bir şekilde istediğimiz rakama dairemizin satışını gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnunduk ve tavsiye ederiz Bu zorlu günlerde bizi hiç yormadan tüm işlemlerimizi profesyonel bir şekilde halletti Başarıların daim olsun kolaylıklar diliyorum

İlker Artan

Bu zorlu günlerde daire alma sürecindeki destekleri ve tüm yardımları İçin Teşekkür ederim Yasemin hanım sancaktepe bölgesinde gerçekten uzman bir danışman ve tüm içerikleri üşenmeden ayrıntısı İle anlattı ve benim arayışımda aklımda olan tüm soruları yanıtladı. Tekrar çalışmak ümidiyle Teşekkürler

Cafer Taştan

Yasemin hanım'ın tüm yaptığı çalışmalar ve insani ilişkileri açısından son derece memnunuz..

Ende Mühendislik

Danışmanlarınız güleryüzlü ve iyi niyetli olarak çalışmakta, teşekkürler...

Ahmet Uysal

Sürecin başından itibaren konuya hakimiyeti, ilgi alakası ve güvenilirliği ile tanıdığıma çok memnun kaldığım Nusret Beye çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Arif Vural

Münasebeti çok güzel çok memnun kaldık.

Vedat Arslan

Gayrimenkul kiralamasında, kiracı bulmamızda evrak takibinde ve yazışmalarda göstermiş olduğu performanstan ve doğru bilgilendirmelerden dolayı, olaylara hassasiyet ve titizlikle davrandığından dolayı Mert Bey'e ve şirketinize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Burçin Levent Kural

Emrah bey ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz profesyonel çalışma biçiminiz ve işbirliğiniz için çok teşekkür ederim.

Zübeyde Güngör

Aydos country sitesinde arayışım olan daireyi istediğim fiyatta istediğim özellikle satın almamı sağlamıştır.Tavsiye ederim. Teşekkürler

Davut Gür

Yasemin Kurt hanıma gönülden Teşekkürler. Daire kiralama işlemlerimi çok hızlı ve sorunsuz halletti kendisine gösterdiği ilgi ve alaka İçin Teşekkürler

Yunus Emre Aydın

Nereye taşınacağımız konusunda kararsız kaldığımız bir dönemden Orsem Hanım bizi arıyarak, Bizimtepe Aydos sitesine yönlendirdi. Şimdi yeni evimizden ve sitemizden çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

E*******

Aydos country sitesindeki istemiş olduğum daireyi yasemin hanım sayesinde satın alma işlemini gerçekleştirdik.Kendisine tüm desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.Gayrimenkul konusunda uzman bir Danışman ihtiyacınız var kendisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Nil Sevim

Tüm merak ettiğimiz soruları profesyonel olarak yanıtladı bir çok gayrimenkul Danışmanı doğru düzgün cevap vermezken Yasemin hanım yorulmadan en ince ayrıntılarına kadar anlattı destek verdi Herşey için tekrardan Teşekkürler

Enver Şahin

Satış temsilciliğinize çok teşekkür ederim

Ramazan Sever

Çözümü ve yardımsever kişiliği ile çalışmamız esnasında güven vermiştir. Teşekkürlerimi bir borç bilirim

Namık Akdemir.

sonuç kadar her şey gayet iyi . Teşekkür ederiz.

Murat Yılmaz

Kurumsal firmalarla çalışmak oldukça iyi

Enver Aydın

Gayrimenkul danışmanı Orsem Hanımın yönlendirmesiyle Bizimtepe Aydos Sitesinden ev sahibi olduk. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Serkan Şerkan

Emrah beye av alım sürecinde göstermiş olduğu titiz çalışma ve desteği için teşekkür ederim

Zeliha Demir

Yasemin Hanım oldukça anlayışlı ve konusu hakkında bilgili. Müşteri ilgisi oldukça iyi kendisine teşekkür ederim.

Merve Düzağaç

Yaklaşık 1 yıl süren ev alma sürecimizde bilgisi ve tecrübesiyle bize her konuda yardımcı oldu. Samimiyeti, sabrı ve güler yüzü için kendisine bir kez daha teşekkür ederim...

Sezai Aydın

Gösterilen ilgiden ve pozitif yaklaşımdan çok memnun kaldık zamana uyum ve harcanan emek için teşekkür ediyoruz.

Yusuf Emin

Orsem Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve çok kısa sürede daireme tekrar kiraya verdiği için çok teşekkür ediyorum. Tüm süreçleri anında benimle paylaşarak ve her adımda benimde görüş ve önerimi alarak doğru ve sağlıklı bir sonuç alınmasını sağlamış oldu.

E*******

Aydos country sitesindeki dairemin kısa sürede satışını gerçekleştirdi profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı güven veren bir Danışman herşey için Teşekkürler

Cengiz Hiçdurmaz

Orsem Hanım içeri girdiğimizden çıkışımıza kadar çok ilgiliydi. İşi ile ilgili yeterince bilgisi vardı ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Simge Çal

Ev arayışımızda bize elinden geldiğinden fazla yardımcı olmuştur. Kendisinin bizimle kurduğu iletişim sayesinde ve kendisine duyduğumuz güvenle gönül rahatlığıyla evimizi tuttuk. Kendisine teşekkür ederiz.

Neslihan Köse

Gerekli konularda yardımcı olan ve sorunlara hızlıca çözüm üreten gayrimenkul danışmanımızdır.

Yusuf Köksal