RE/MAX Arı portföyünde 280 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 229 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 51 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arı


Çukurambar Mah. Ufuk Üni. Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/8
Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI

A*******

Evimi kiraya verecektim Emre beyle tanıştım işini çok seven iyi niyetli konusunda uzman profesyonel takip yapıp neticelendiren uzman bir el yolumuz iyiki kendisiyle kesişmiş. Tüm dostlarıma ğönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ç*******

Çok iyi hizmet

M*******

Dairemin kiralanması sürecinde verdiği profesyonel hizmet için Niyazi Bey'e çok teşekkür ederim.

M*******

Sürecin başından sonuna kadar ilgili, kibar ve zamanında yonlendirmeleri ile yanımızda olan Tuncay beye teşekkür ederiz.

İbrahim Akpınar

Tuncay bey ile çalıştığında bir satış danışmanının ne kadar önemli olduğunu gördüm. analiz yapabilen öneri sunabilen ve profesyonel karşıya güven veren bir insan olduğunu gördüm.Gönül rahatlığıyla çalıştık aklınızda acaba diye soru gelmedi. Çok teşekkür ederim.

Şükrü Sevimli

Uzun yıllardır emlakçıları tanıma fırsatım oldu. İçlerinde en güvenilir, kalitelisi, güven veren Tuncay Bey oldu. O bir emlak danışmanı :) Kendisine çok teşekkür ederim.

E*******

Ömer bey sağolsun külliye karşısında, Çakıroğlu plazadaki ofisimize taşınmamızda çok destek sağladı. İlgisinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum

E*******

Ömer ile yollarımız tesadüfen kesişti ama iyi ki dediğim bir kişi oldu. Ev satışım sırasında çok ilgilendi, ne zaman arasam yardımcı oldu ve kiracılı evimin satışında tüm süreçleri çok profesyonelce yönetti. Kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Serpil Temirci

Niyazi Beyin emlakçılıktan ziyade bana gerçek bir danışmanlık hizmeti verdiği için çok teşekkür ediyorum.

Ferhat Yılmaz

Tuncay bey işinin ehli çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı çok yardım ci oldu sağolsun güzel karakteri ve yardım severligiyle para kazanmaktan çok aldığı işi hakkıyla yapmaya önem veren birisi gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

Rahmi Büyükvural

Bugüne kadar bir çok emlakçı ile çalıştım ama böyle işinde profesyonel ve hızlı bir kişi görmedim. İlanda evi görüp tutmamız anahtarları almamız 1 saat sürmed

Gökmen Hurşit Özer

Tuncay Bey sağolsun çok uğraştı ve çok yardımcı oldu. Bütün işlemleri hızlı ve sorunsuz hallettik. İletişim kurma, işlemleri açık ve şeffaf şekilde aktarma konusunda dört dörtlük süreci yönetti.

Süreyya Turan

Çokkkk teşekkür ederim .ilginize güleryüzlü hizmetinize .emeğinize sağlık. Bu günlerde oğluna bile güvenin olmadığı zamanda ...güvenilir şeffaf hizmet aldım.herkese tavsiye edeceğimden kuşkunuz olmasın.size bol kazançlı satışlar ...

M*******

Şehir dışında olmam nedeniyle, dairemin satışını yapmak çok zor geliyordu.Ancak Remax tan Niyazi Bey bu konuda bana çok destek oldu ve sadece tapu dairesinde imza aşamasına geldim ve dairemin satışını gerçekleştirdik.Çok teşekkür ederim.

C*******

Profesyonel, güvenilir, samimi ve dürüst çalışma anlayışı ile yardımlarınızdan dolayı teşekkürler Emre Bey.

Neşe Dönmez

Emre beye öncelikle çok teşekkür ederim. İki kez çalıştık kendileriyle. Emre bey işini çok iyi ve çok severek yapan birisi. Çok güvenilir İşinde çok başarılı. Herşeyi ayrıntılı olarak düşünüp bizim için en doğrusunu en iyisini gerceleştidi. İlğisi çalışması ve adil olması her şey için çok teşekkür ederim.

B*******

İletişimi kuvvetli, akla gelen her konuyla ilgili soru ve sorununuzla ilgilenen bir isim. Teşekkürler.

Hüseyin Atambay

Bir emlak danışmanından daha çok dost ve arkadaş olan Emre kardeşim, güvenilir kişiliği ve tutarlı iş takibiyle bizi istediğimiz sonuca ulaştırmıştır. Yolun açık olsun kardeşim.

Ali Şenol

Güler yüzlü, samimi her zaman müşterisini düşünen harika ve mükembel bir insan Emre YILDIRIM ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Ben Gayrimenkulculere karşı hep ön yargılı olmuştum malesef (Bazı emlakçılar yüzünden) Taa ki Emre Beyi tanıyana kadar, sağolsun arazimizi kendi malı gibi gördü ve elinden gelen tüm ilgiyi desteği bizlere sundu, Kendisinin bu iyiliklerini hiçbir zaman unutmayacağım İyi ki Sizi tanıdım Emre Bey, İyi ki bu güzel ülkemde halen Sizin gibi dürüst ve ahlâklı insanlar var Sizi canı gönülden tebrik ederim iş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim ALLAH Sizin gibi insanları bu toplumdan eksik etmesin, ayriyetten arazimizin satışı için Size ayriyetten tekrar teşekkür ederim Sevgiler saygılar Dikmen Vadisi'nden Ali Şenol

Mertcan Mert

Ankara’nın en prestijli yeri olan Beştepe Bölgesinde ilk ofisimi tutmamda yardım eden,başarılı,yardımsever birisi. Diğer emlak müşavirleri müşteri gözüyle bakmakta fakat Emre bey asla kimseye Müşteri gözüyle bakmamakta,sıcak kanlılığı,güler yüzlülüğü ile de insanlarla aile ortamı kurmaktadır.

Işıl Altaylı

Hanifi Bey işine son derece profesyonelce yaklaşan, hem alıcının hem satıcının yapılan satış işleminden memnun ayrılmasını önemseyen, işini planlı yapan ve ara süreçlerle ilgili gerektiğinde bilgilendirme yapan, işinde gerçekten uzman bir gayrimenkul danışmanı. Satış sürecimizde gösterdiği ilgi ve gayret için çok teşekkür ederim.

İsmail Bolat

4-5 ay önce Ofis almama vesile olan Sn. Emre Yıldırım'a Çok teşekkür ederim.. Gerçekten Güvenilir ve İşinin Ehli bir İnsan.. İleri görüşlü yardım sever dost canlısı mütevazi bir kişilik.. Doğru karar almamda çok katkısı oldu.. Kârlı bir ticaret yaptım ALLAH kendisinden razı olsun İnşallah..

Haojie Wu

basarli bir emlak musaviri, hep musteriyi dusunerek is yapiyor , bana begendigim daire aldi, tskler.

Emrah Ergene

Ankara, Çankaya'daki dairemizi kiraya verirken Emre bey ile çalıştım. Başka bir şehirde ikamet ettiğimden ötürü dairemi kendim kiraya verme imkanım yoktu. Ancak Emre bey uygun kirayıcı bulmak için ihtiyaç duyduğum desteği bana fazlasıyla sundu. Kendisi mesleğine oldukça hakim, insan ilişkileri konusunda deneyimli ve size güven veren birisi. Kafamda hiç bir soru işareti bırakmadan ve bir ev sahibi olarak beklentilerimi ve hassasiyetlerimi de en başından anlayarak sürecin her aşamasında beni bilgilendirdi ve tahmin ettiğimden çok daha kısa bir sürede uygun bir kiracı buldu. Ayrıca kiracıyı bulunduktan sonraki süreçte de ev sahibi ve kiracı arasında iletişimde aktif bir rol alarak herkesin ihtiyaçlarını gözetmeye çalışması, Emre bey ile çalışmakla doğru bir tercih yaptığımı bana gösteren bir husus oldu. Bu sebeplerden ötürü kendisini herkese tavsiye ederim.

U*******

Başarılı ve işini iyi takip eden, sonuç odaklı biri.

İbrahim Görgeç

İstanbul'dan gelip son baktığımız ev Emre bey in eviydi.Bu işi hakkıyla yapan nadir insanlardan.Hersey için teşekkür ederiz.

Bora Karacaer

Guleryuzlu hizmet. Çözüm odaklı yaklaşımlar. Gerçekten alanında uzman, sektöre hakim, sıcak kanlı ve cana yakın bir emlak danışmanı arıyor iseniz çok uzaklara gitmeye gerek yok. Hersey için teşekkür ederiz. Çabaları ve desteği sayesinde güzel bir ev sahibi olduk.

F*******

Gayrimenkul alım/satımına ilişkin gerek uzmanlığı gerek samimiyetiyle bize yardımcı olan Emre bey ile çalışmayı herkese tavsiye ederim. Süreç içerisinde oluşabilecek her türlü ayrıntıya hakim, kafanızda soru işareti bırakmayacak birisi. Şu anki bulunduğu konuma gelmesi ve başarısı tesadüf değil. Bize sunduğu kolaylıklar ve anlayışından dolayı teşekkür ederim. İşini daha da ileriye taşıyacağından şüphem yok. Emre bey gibi verdiği sözü yerine getirmeyi kendine prensip edinen ve işiyle ön plana çıkan insanların sayısı gittikçe azalmakta. Başarılar diliyorum.

Metin Çalık

Yeni eimizi almamızda bize yardımcı olan Hanifi Kaçar'a teşekkür ederim

Ahmet Tanrıkulu

Sahibim bulunduğum gayrimenkulumu kısa sürede satmama vesile olması işini ehli ve provesyönel yönetimi ile kısa sürede sonuçlandırmasına teşekkürler Emre bey işin gücün rast gelsin başarılarının devamını dilerim

Umut Çınar

Bekir bey muhteşemdi teşekkürler

Bahadır Davut

Bekir beyin karar verme aşamasındaki yönlendirmeleri hem satıcı ile orta yolu bulma gayreti gereksede tapu ve diğer satın alım sürecinde sağladığı destekten dolayı çok teşşekkür ederiz.benim ve ailem için yeni bir yuva kurmamıza vesile oldu

Serpil Şekerci

evimi satılığa vermek için birkaç emlakçıyla görüştüm içlerinden bekir beyi seçtim çok farklıydı diğer arkadaşlardan evimizin satışını başarıyla sonlandıracağına emindim beni yanıltmadığı için kendisine teşekkür ederim

Fatih Pazarbaş

Sevgili Egemeni 20 yılı aşkın süredir tanıyorum. Dostluğumuzun son 10 yılında günde 3 adet gayrimenkul değerleme yaptığını biliyorum.Evimi satmaya karar verdiğimde ilk aradığım insan oldu ve kararımda yanılmadığımı kısa sürede kanıtladı.Etik değerlerine ve bilgisine güvenebileceğiniz nadir insanlardan biridir.Bu kadar yakın olmamıza rağmen alıcının mağduriyet yaşamaması için bütün özeni gösterdi ve zamanında doğru fiyattan mülkün satılmasını sağladı.Onunla çalışırsanız sizi kazançlı çıkarmak için her zaman elinden geleni yapar, Arkadaşlık kurar

Nur Akad

Satmak istediğimiz villamızla ilgili Bekir Eke ile ilgili görüşmemizden sonra 3 gün içinde kapora alındı ve bir hafta içinde satış gerçekleşti. Satış bitimine kadar yapılan işlemlerin her safhasında yardımcı oldu. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ediyoruz.

Eylül Çınar

Bekir bey işini severek yapan sürece dair .ok titiz ve bilgilendirici bir tutum sergiledi samimim ve güler yüzlü tutumu ile işleri kolaylaştırmak için elinden geleni yaptı. hem mülk sahibine hem kiracıya güven vererek bu birlikteliğin kurulmasında çok kolaylaştırıcıydı. bütün gayrimenkul izlemleri için tercih edilmeli.

Mine Türker

Bekir bey çok güvenilir ve aynı zamanda insan ilişkisi çok sıcak bir beyefendi iyiki tanımışım ve hep zaman bekir bey ile çalışmak isterim herşey için çok teşekkür ederim kendisine

Eren Akoğlanoğlu

Çok şeffaf ve güven verici bir şekilde, 4 gün gibi kısa bir sürede, bizi doğru kişilerle buluşturduğu, ve çok kısa sürede işlemlerimizi sonlandırdığı, hem mülk sahibi olarak bize ve yeni kiracılarımıza verdiği danışmanlık hizmeti adına, Danışmanımız Egemen Topuz’a, İlan öncesi görüşme, sözleşme ve sonrasında kontrat aşamasında gösterdikleri, nezaket ve iyi evsahipliği için tüm Remax Arı ofis çalışanlarına teşekkür ederim,

Yalçin Yazıcı

her şey için öncelikli olarak teşekkür ederim. evimi kısa süre içinde ve iyi bir fiyattan sattı çok memnun oldum. artık aile danışmanımız var. parayı değil müşterisini seven böyle bir danışman bulmak herkese nasip olmaz.

Ercüment Karahan

Yasin bey kesinlikle meslekte çok iyi birnoktaya geleceğinden hiç bir şüphem yok. son derece samimi, dürüst ve prensip sahibi bir danışman. her şey için teşekkürler.

Haojıe Wu

Yasin bey çok iyi bir gayrimenkul danışmanıdır. müşterisini düşünen iyi ve kibar davranışlarıyla profesyonelce yaklaşımıyla bizi ev sahibi yaptı. teşekkürler.

Güneş Muratoğlu

çok başarılı ilgili güven verici ve sıcakkanlı efendi ve samimi bir danışmanla çalışmaktan memnun oldum herkese önerebilirim

Hakan Temizsoy

Bekir bey ile çalışmaktan oldukça memnunum güleryüzü ve profosyonel yaklaşımı ile oldukça yardımcı oldu

Hatice Koca

Didim tapudan 1 ay gibi uzayacak işi 2 günde halloldu çok teşekkürler

Ergin Kürekçi

Son derece memnun kaldım gayet başarılı ve hızlı bir şekilde işlemler tamamlandı.Remax ve hanifi beye teşekküürler

Harun Gümüş

Aydın bey çok profesyonel kendini yetiştirmiş işini titizlikle takip eden biri çok memnun kaldım

Ömer Yılmaz

Yaptığı işi bu kadar severek istekle ve sabırla yapabiliyor aydın bey mutlaka kendisiyle çalışmanızı tavsiye ediyorum. Tüm zahmetleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz

Hakan Yücekaya

Öncelikle Aydın beye çok teşekkür ederim. bilgi ve saygısı emlak danışmanlığında olan profesyonel yaklaşımı hızlı ve etkili süreç yönetiminden dolayı aydın beyi taktir etmemek mümkün değil aydın bey ve remax bizimde ailemizden biri

Furkan Osmanoğlu

Aydın beyin gayrimenkul danışmanlığı sayesinde almış olduğumuz doğru bilgilendirme hızlı geri dönüşleri ve karşılıklı saygı ve güvene dayalı ilişkimiz sayesinde bize yeni evimizde güvenli bir yaşam alanı sağladığı için aydın bey ve remax ailesine çok teşekkür ederiz

Aycin Akyildiz

Bize 18 gün gibi kısa bir sürede evimizi satan, marka bir kuruluşun parlamasına yardım eden siz sevgili Hanefi beye sonsuz teşekkürlerimizi yolluyoruz. Kararlı bir azimle verdiğiniz yoğun mücadele için minnettarız .

Tuğçe Aköz

iyiki ev almaya karar verdim ve iyiki yoluma sizinle devam ettim.gerçekten hızlı ve işine hakim bir gayrimenkul danışmanı ile tanışmış oldum.süreci sorunsuz bir şekilde tamamladık herşey için teşekkür ederim

Dilek Yılmaz

Aydın bey ile iyiki karşılaştık Kendisinin iş ahlakı ilgisi ve enerjisi sayesinde emlakçılara olan önyargılarımı tamamen yıktım. Sayesinde çok keyifli bir süreç sonunda muhteşem bir eve sahip oldum. Teşekkürler

Özlem Açar

Aydın beyden dairemizi almadan ve aldıktan sonra ki süreçte bize olan yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum remax ailesi aydın bey sayesinde bir müşteri deil remax ailesine yeni bir aile katmış oldu.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.