RE/MAX Armoni portföyünde 88 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 68 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Armoni

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde MAKSİMUM HİZMET ve PROFESYONEL ÇÖZÜM odaklı 'Avrupa'nın 2. ve TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DENEYİMLİ EKİBİ' olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz... AVRUPADA 1.500 OFİS İÇERİSİNDE EN FAZLA DANIŞMANI OLAN 2. OFİS. EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3. OFİS. EN FAZLA CİRO YAPAN 3. OFİS.MUTLU OFİS, MUTLU KAZANÇ, MUTLU MÜŞTERİLER

KONUT, TİCARİ, PROJE, ARSA VE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR!

Bizler, insanların gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerin isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve mutlu çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilen RE/MAX ARMONİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIYIZ.


Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Shukrı Saıd

Hospitality was great Service is great Agenty is arted as proffesinal and answer all the question I will recommed all them people to contract. Great work...

Burcu Seçmeer

Lerzan Hanım'ın emlak piyasasındaki başarılarını sayfasından takip ediyor, methini de sıkça duyuyordum. İstanbul Beşiktaş'taki evimi kiraya vermeye karar verince kendisini aradım. Hem samimi, neşeli, enerjik hem de profesyonel ve ince eleyip sık dokuyan tavrıyla doğru adreste olduğumu anladım. Getirdiği kiracı adayları da gayet güvenilir, düzgün insanlardı. İki hafta gibi kısa bir sürede evimi iki üniversite öğrencisine kiraya verdik. Hem eve iyi bakacaklarından emin olduğum iki pırlanta gibi genç hem de iyi bir gelir elde etmiş oldum. Bundan böyle emlak işlerimde hiç tereddütsüz destek alacağım kişi Lerzan Hanım.

Seda Arar

Emrah Bey vasıtasıyla satın aldığımız ofisimizi yine Emrah Bey sayesinde kısa sürede kiraladık. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

İsmail Gümüş

Erenköy'de bulunan mülkümüzün satılmasına karar verdik. Satış ve pazarlama yetkisini Emrah Bey'e verdik. Kendisi kısa sürede bir çok teklif aldı ve sonuçlandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Murat Arıcıoğlu

Arayışta olduğumuz ofisi Emrah Bey sayesinde kısa sürede bulduk ve kiraladık. Kendisine profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Ahmet İsmail

Aradığımız ofisi en kısa sürede bulmamızı sağlayan Emrah Bey'e teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını dilerim.

Yasemin Yedek

Caddebostan'daki mülkümüzün satılması ve pazarlanması ile ilgili Emrah Bey'e yetki verdik. Ayrıca tapudaki işlemleri yapabilmesi için genel vekaletname vererek dairemizin satışını gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Serkan Ferhat Maviş

Arayışta olduğumuz dairenin satış ve pazarlama yetkilisi Emrah Şahin'di. Daireyi gördükten sonra arayışımıza uygun olduğunu gördük ve almak istedik. Emrah Bey sayesinde tapu işlerimizi sorunsuz hallettik. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Mehmet Özşahin

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan hizmet anlayışınızı can-ı yürekten tebrik ederim. Re/max sizin gibi değerleri bünyesinde bulundurmakla markalarına büyük bir değer katmakta. Sevgiyle, sağlıkla ve mutlulukla kalın.

Elif Aydın

İki öğrenci olarak ev arayışındayken Lerzan Hanımla karşılaştık. İçimize sinen bir evi bulduk. Hiçbir konuda yardımını esirgemedi. Bu süreçte bize sağladığı güven ve sıcaklık için çok teşekkür ederiz.

Ismail Engin Yildiz

Serpil Hanim ile evimin kiralanmasi ve daha sonra da satis islemi icin birlikte calistik. Sureclerin her aninda bilgilendirme, bilgilendirme, hizli ve acik iletisim saglayarak verimli ve etkili bir diyalog kurduk. Her konuda aciklayaci bilgilendirmeleri ile zor sureclerde her zaman destegini hissettirdi. Sektorel bilgisi ve profesyonel yaklasimi sayesinde oldukca sorunsuz ve kendimi guvende hissetmemi sagladi. Hersey icin cok tesekkur ederim.

Zafer Doğan

Değerli Lerzan Hanım, ofise girdiğimiz andan itibaren bizimle kurmuş olduğunuz samimiyetten kaynaklı size çok teşekkür ederiz. İlk andan itibaren göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sıcaklığınızdan kaynaklı her şey için tekrardan teşekkür ederiz.

Mario Canova

Hizmetlerinden memnun kaldım.

Selahi Karayel

Kiralama işleminden göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Kamil Omay beye teşekkür ederim.

Fahrettin Kıvanç Davraz

Feneryolu Mahallesi'nde bulunan dairemin kiralama sürecini profesyonelce yönettiğinizi için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Elif Sinem İplik

Feneryolu Mahallesinde bulunan dairenin kiralama sürecinde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Murat Ürkmez

Re/max Armoni'den Serpil Hanım işi son derece titiz ve hassas şekilde icra etmektedir. Potansiyel kiracı raporu ve bilgilendirmeleri, kiraya verme konusunda son derece yardımcı oldu. Kendisine ve Re/max Armoni ailesine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Aydın Kaya

Re/max Armoni Serpil Hanıma çok teşekkürler. İlgisi, alakası ve sevecen tavırlarıyla bizi karşıladı. Kendisinden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler.

Nermin Haşimoğlu

Gülseren Hanım ev tutma sürecinde bize çok yardımcı oldu.Aklımıza takılan her soruda gayet açık net yanıtlar aldık.İstanbul'da güvenilir insanlarla tanışmak bizi çok mutlu etti.

Olcay Barış

Lerzan Hanım'ın içten, dürüst, güvenilir yaklaşımı ve detaylı yönlendirmeleri sayesinde ev kiralama yolculuğumuzu tamamladık. Bu süreçte hem ev sahibinin hem kiracının haklarını gözeterek, işini severek ve profesyonellikle yaptığına şahit olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mahmut Akgöz

Remax Gülseren Erkök hanımın çok profesyonel deneyimi,sağlam sektör bilgisi,güvenilir ve hızlı bilgilendirmeleri sayesinde Yalova Alesta sitesinden başından beri söz verildiği gibi hiç sorunsuz,oldukça başarılı,sonunda bizi çok mutlu eden bir daire aldık.Kendisine mesleğinde başarılarının devamını diliyor ve çok teşekkür ediyorum.

Gülcan Öztürk

Selen Hanımın ilgisinden ötürü çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Hakan Genç

Güleryüzlü, sıcakkanlı Kamil bey tarafından dairem bir hafta içinde kiraya verildi. Kamil Omay beye teşekkürler.

Kerem Gençler

Selen Hanım; çabanız için çok teşekkür ederiz. Kiracı seçiminizdeki titizliğiniz kayda değer. Çok teşekkürler

C*******

Serpil hanım sakin ve güven veren tavırlarıyla o bölgreden ev almak konusunda çok kararlı olmama rağmen evi satın almamda önemli rol oynadı. Oldukça güvensiz olan bu piyasada bu derecede güven veren ve kurumsal bir duruşa sahip bir kişiyle çalışmaktan çok memnunum.

Devrim Aksoy

Tanıdığım işini wn iyi yapan danışman. Güleryüzlü. Çok ilgili. Hem kiracıyı hem evsahibini ikna eden , haklarını detaylı anlatan bilgili bir danışman.

Berna Demircioğlu

Özlem hanımla ev kira arayışında tanıştım ve bana çok yardımcı oldu. Kendisi kibar, ilgili, dürüst ve profesyonel bir insan. Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. 🙂

Emre Dokumacı

Armoni şubesine titiz ve ilgili çalıştıkları için teşekkür ederim ve ayrıca ikramları içinde ... Başarılarınızın devamını dilerim.

Cem Kulaksızoğlu

Kiralama süresince yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Gönül Çelik

Danışman Güler Başaran hanımefendi ile, iletişime geçtiğim andan, anlaştığımız ana kadar tüm diyaloglarımız çok samimiydi. Her konuda sorularımıza içtenlikle cevap verdi ve çözüm odaklı yaklaştı. Yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Abdulkadir Başarı

Kadıköy deki daire izin kiralanması konusunda profesyonel danışmanlık aldığımız Güler Başaran hanımefendiye : Nezaketi, alanındaki tecrübesi, iletişimdeki kusursuzluğu, doğru Kiracı bulma konusundaki yönlendirmesi, canayakınlığı, önceki Kiracı ile olabilecek problemi çözme konusundaki desteği için şükranlarımı iletmek istiyorum. Ayrıca ailece bir dost kazandık İyiki varsınız Remax İyiki varsınız Güler Hanım

Neslihan Özgül

1-2 telefon görüşmesi ile arayışımızı anlayan, nokta atışı ev önerisi ile ev almamızı sağlayan Gülseren Hanım’a başarılar diliyor, güvenilirlik ve samimiyetinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Sedat Bızdemir

Kendisinden emlak kiralama yaptım.Bizim ile gerçek anlamda çok ilgilendi.Daha önce birçok emlakçı ile çalıştım,işimiz bittikten sonra bizim ile halen ilgilenmesi Yardımcı olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim

Melahat Ulusan

Bostancı Altıntepe'de satilik ev arayışımızda bize destek olan gayrimenkul danışmanımız Güler Hanım, en kısa sürede istediğimiz evi bularak bizi sevindirdi. Verdiği hizmet esnasında gösterdiği yoğun çaba, özveri ve profesyonel yaklaşımı için kendisine çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Tolga Pekel

Ozlem hnm hem alici hem saticiya esit mesafede kalmayi basaran, durust ve isine hakim bir emlak danismani. Biz evimizi video gorusmeler yaparak aldik yurtdisinda yasadigimiz icin kendisi bizim yoklugumuzda sureci cok basarili yonetti. Kendisine cok tesekkurler.

Afitap Tunçeri

İstanbul Sancaktepe'de bulunan evimizi daha önce başka emlak sektöründe çalışan arkadaşlarla uzunca bir süre halledemediğimizi için daha sonra Remax emlak sektöründe çalışan Neslihan Şemsiyeci hanımla tanışıp çok kısa bir sürede sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Remax'da sonsuz teşekkürler.

Cemal Volkan Güzen

Evimin kiralanmasi ve tum orga izasyonlarin yapilmasinda gosterdigi open ve kalite icin tesekkurler

Christian Costley

I was very pleased with Neslihan. She was careful to explain to me real estate procedures in Turkısh unower my questions. She was friendly and patient.

Pınar Delemen

Neslihan Şemsiyeci ile ilk çalışmamızdan memnun kaldığım için ikinci kez çalıştık. Neslihan Hanım güler yüzlü, ilgili, müşteri odaklı ve hızlı çözüm üreten bir emlak danışmanı. Süreçte devamlı bilgilendirme yapan, yapıcı önerilerde bulunan ve doğru yönlendirme ile hızlı sonuçlar gerçekleştiren bir kişi. Bundan sonra da kendisi ile çalışmayı düşünürüm. Başarılı çalışmalarının devamını diler, teşekkür ederim.

Öykü Eren

Özlem Hanım şahane! Ev arayısımız esnasında başından sonuna ilgiyle ve titizlikle davrandı. Güler yüzlü, iş bitirici, pazara son derece hakim, sonuna kadar güvenebilirsiniz! :)

Z. Yelda Üstündağ

Bana gayrimenkul alımında yardımcı olan Neslihan Şemsiyeci'den çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gerek saygısı, gerekse davranışları, iyi niyeti ve becerisiyle beni çok mutlu etmiştir. Her şeyle tek tek ilgilenmesi, hem alış da hem de kiraya vermede çok yardımcı olmuştur. Bundan sonraki alım-satım veya kiralama işlerinde muhakkak kendisiyle çalışacağım. Her şey için çok teşekkür ederim.

Macide Altınbaş

Neslihan Hanım yaklaşımınız , disiplinli ve objektif çalışamanız ve takipçi davranış ile konutumu kiraya verme sürecindeki desteğiniz için çok teşekkürler

Ahmet Yazgan

Evimizi kiralarken çok ilgilendi güler yüzlü samimi ve dürüst bir insan teşekkür ederiz kendisine

Hümeyra Altuniğne

Özlem AKYOL🌺 Kendisiyle beraber iki emlak deneyimi yaşadım.Portföy yönetimi.seçimleri , taleplerimizin karşılanması ,ilgisi ve hızı konusunda muhteşem bir enerjisi var.Nokta atışı tespitler ve nokta atışı sonuç✨💫 Özlem Hanım başarılarınızın devamını diliyorum🙏🏼 sevgilerimle🌺

Begüm Ozarutan

Özlem hanım çok kibar çok yardımcı herşey için başından sonuna çok yardımcı oldu 🙏🏻

Mehmet Yüzer

Bilgili, ilgili, güler yüzlü yapısı ile güven veren ve işini profesyonelce yapan Gayrimenkul danışmanı aynı zamanda zerafet dolu bir hanımefendi.

Buse Koyuncu

Almış olduğumuz hizmet için Kamil Omay'a çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Kiraz

Müşteri ilişkileri iyi Reklam vs. uğraşmaları güzel Her şeyle ilgilenmeleri süper Devamlı uğraşmaları süper

Gizem Sülün

Ev kiralama hususunda danışmanlık aldığım Güler Başaran Hanım’ın, Kümülatif düşünce şekli ile şeffaf ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde sektörde kaybolmaya yakın güven duygusunu size en iyi şekilde hissettirerek istediğinizi yaşama imkanı veren gerçek bir profesyonel. Kendisi ile yollarımızın kesişmesinden oldukça mutluyum. Sevgiler

Alev Yelkarası

Kamil Omay'ın hizmetlerinden çok memnunuz. Teşekkür ederim.

B*******

Çok yardımcı oldu ve çok profesyoneldi. Teşekkürler her şey için.

Mehmet Ali Ertek

Elif Hanım çok iyi bir şekilde bizimle ilgilendi. Kendisinden çok memnun kaldık. Remax ailesine teşekkürü borç biliriz.

Sibel Sener

Gülseren Hanım ile yıllardır çalışıyoruz, kendisinden son derece memnunuz.

Burak Haskan

Gülseren Hanım'ın destek ve ilgisi için çok teşekkür ederiz. Kendisi başından itibaren bizimle çok ilgilendi. Almış olduğumuz hizmet dolayısıyla çok memnunuz.

Göçhan Yıldırım

Gayrimenkul danışmanımız Güler Başaran'dan aldığımız hizmet kusursuzdu. İlgisi, alakası bizi oldukça mutlu etti. İnceliği ve zerafetide cabası. Kurumunuza teşekkür ediyorum.

Gönül Erköse

Kamil Omay'ın ilgi alaka ve düzenli çalışmasından çok memnun kaldım. Emlak işlerimde her zaman kendisi ile çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

Tuba Karaca

Gerçekleştirmiş olduğumu satışta her türlü desteği sağladığınız için her anlamda yardımcı olup ilgilendiğinizi için teşekkür ederim. Kamil Omay beye başarılarının devamını dilerim.

Berat Niziplioğlu

Kiralık daire arayışımızda yakından ilgilenmesinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Kamil Omay Bey'e çalışmalarında başarılar dilerim.

Oğuzhan Okay

Gayrimenkul alış sürecimde baştan sona yakından ilgilendiği ve yardımcı olduğu için mutluhan beye çok teşekkür ediyorum tavsiye ederim

Bahar Akçollu

Tüm ilgi ve desteği için Sn. Serpil Erol'a çok teşekkür ederim. Kusursuz iletişim ve tecrübesiyle birlikte çalışmaktan çok memnun oldum.

Burcu Nur Temiz

Çok memnun kaldık. İletişimi çok güzel. Süreç çok rahat geçti.

Hermann İstepan Gülsün

Serpil Erol hanımefendi ile tanışmak ve beraber iş yapmaktan dolayı son derece memnun olduğumu belirtmeliyim. Umuyorum yeniden iş yapabilme fırsatını yakalarız.

Cem Bozşahin

Danışmanlarınızın profesyonelliği ve titizliği bizi RE/MAX'le çalışmaya ikna eden en önemli etkendi. Bütün işlemlerin pürüzsüz ve zamanında yapılması gerçekten etkileyici. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Ali Rıza Yörür

15.03.2022 tarihinde aldığımız arsada bize yardımcı olan Remax Armoni'den Elif hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldık. İşinin uzmanıdır. Allah hayırlı işler versin

Ferhat Demir

Arsamızın satış sürecinde Elif Çelikel hanım ile çalışma fırsatı bulduk. Sürecin ilerlemesinden ve hedeflediğimiz fiyata yakın bir fiyattan satmaktan memnun kaldık. Devamında da çalışmaya devam etmeyi umut ediyorum..

M*******

İlk ev kiralama deneyimimizde Erhan Bey 'in doğru yönlendirmeleri sayesinde mağduriyet yaşamadan tüm detayları bilerek işlemleri tamamladık. Mülk sahibi karşısında dahi iki tarafında yararına sunduğu destekler için teşekkür ederiz.

Can Gürses

Gayrimenkul danışmanlığımı yapan Güler Başaran işini layığıyla yapan dürüst ve çalışkan bir danışman. Gayrimenkul ile ilgili işlerimi kendisiyle yaptığım için çok mutluyum. Her şirketin Güler Hanım gibi danışmanlara ihtiyacı var.

Arzu Gezer

Profesyonelce, deneyimli ve güler yüzlü bir hizmet için çok teşekkürler.

Tuba Akyol

Örnek mahallesinde satılık olan bir daire için Güler Başaran hanımefendi ile çalıştık. Güler Hanımın adı gibi güler yüzlü olmasının yanı sıra profesyonel çalışması, işlerimizin pürüzsüz ve telaşsız bir şekilde ilerlemesi beni fazlası ile memnun etti. Her detayda beni bilgilendirmesi ve pozitif enerjisi ile bunalmadan sıkılmadan çok rahat bir şekilde ev sahibi olmuş oldum. Başta Re/max Armoni'ye ve Güler Başaran Hanıma sonsuz teşekkürler.

Serkan Aksoylu

Çok başarılı. Hızlı ve güvenilir. İşinde gayet tecrübeli ve bilgili. Çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

Orhan Ulvi Sezer

Çok ortaklı bir mülkün satışını sorunsuz tamamlandırmanız daki yönetim başarınızdan dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileklerimle, Saygılar.

Ayşen Aypınar

Gayet memnun kaldım.

Çağdaş Yokuşoğlu

Serpil Hanım mal sahibiyle ilgili gerekli tüm iletişimi sağlıklı bir şekilde sağladı. Çok memnun kaldım.

Nermin Ulusan

Güler Hanıma evimi kiraya verme sürecinde gösterdiği ilgi ve bulduğu çok tatlı kiracım için çok çok teşekkür ederim.

Muhammed Ferit Okuyan

Daima güler yüzlü ve pozitif enerjisiyle müşterisine değer veren Mutluhan beyi başarılı bir danışman olarak tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Waqar Ahmed

Good proceps, very quick to respand to be quering....

Hüseyin Katı

Süreç çok iyi ilerledi. Bizimle ilgilenen danışmandan gayet memnun kaldık. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sultan Özcan

Çıktığımız yolda bizimle ilgilenen Mustafa Beye teşekkür ederim.

Hadi Akdeniz

Cenk ve Barış beylere öncelikle Remax Armoni ailesi adına teşekkürlerimi iletiyorum. Güven-güven-güven ülkemizde son yıllarda eksik olan şey. Cenk Beyi gördüğümde güvenilir kişilik görüntüsü verdiğinden açtığı yolda ilerledik. İnşallah herkes için hayırlısı olmasını dileriz. Bir sonraki işlemde görüşebilmeyi arzu ederiz.

İlker Tezcan

REMAX Armoni danışmanlık şirketinden almış olduğum 1+1 ev için şirketinizin danışmanları Cenk ve Barış Beyin ev için ilgisinden ve satış kolaylıklarından dolayı teşekkür ederim. Tekrar buluşmak dileğiyle...

Özgür Gürel

REMAX danışmanı Mutluhan Bey ile ilk konuşmaya başladığımız günden beri çok kibar ve nezih bir yaklaşımda bulundu. Kendisine çok teşekkür ederiz. REMAX Armoni ekibinde her zaman Mutluhan Temel gibi gayrimenkul danışmanları görmek isteriz.

Necmettin Atlıhan

Mutluhan Temel bey gayet güzel hizmet anlayışı ile memnun kaldık. Güler yüzlü hizmetiyle gayet memnuniyet verici bir hizmet aldık.

Esra Kahraman

Acil ev bulma krizinde Lerzan Hanımla çalışmak benim şansım oldu. Her iki tarafın da istek ve ihtiyaçlarını hızla anlayıp, tam da olması gerektiği şekilde çözüme kavuşturma becerisi ilaç gibi geldi. Süreci bu kadar kolaylaştırdığı, etik ve yetkin biriyle çalışmanın yaşattığı güven duygusu, tüm işlemler bittikten sonra bile devam eden desteği, enerjisi ve nezaketi için çok teşekkür ederim.

Ayşe Müge Oskay

Sn Elif Çelikel'in bizden kaynaklanan sorunlara rağmen gösterdiği anlayış ve güler yüzle gerçekleştirdiği satış işlemimiz için çok teşekkür ediyoruz. Emeklerinize sağlık.

Ülkü Gülel

Sn. Elif Çelikel ile Maltepe Havuzlar Sok. Oskay Apt. No:9 daire alımı konusunda çalıştık. Kendisinden ikili ilişkileri yönetmesi, zamanında bilgi vermesi ve tüm süreçlerde destek olması konusunda çok memnun kaldık. Farklı bir konu olursa yine çalışmak isteriz.

Uğur Cihan Tekant

Gayrmenkul alım sürecimizde, bilgilendirme, profesyonelliği ve ilgisi ile işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Benim için güvenilir, tecrübeli, doğru yönlendirici danışmandır. Remax Armoni - Elif Çelikel'e tekrar teşekkür ederiz.

Neriman Derin

Sn. Kamil Omay Bey, Tüm mülklerimizde kiralama işleminde bize yardımcı oldu. Bu kendisiyle kısa sürede kiraya verdiğimiz 2. mülk oldu. Tüm bu süreç içerisinde her soruma kısa sürede cevap verdi ve bizimle ilgilendi. Bizim çizgimizde insanlarla bizim buluşmamızı sağladı, sonrasında da her konuyla ilgilendi. Doğalgaz tesisatı için projelendirme, abonelikler ve benzeri tüm işlemleri ayrı şehirde yaşamamıza rağmen kolaylıkla halletmemizi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ümran Kuku

Gösterilen ilgiden çok memnun ayrılıyoruz. Kamil Omay Bey'e ve ekibine teşekkürler.

Zekiye Kesim

Kamil beye çok teşekkür ediyorum. İşini ciddiye alan, samimi ve çalışkan, dürüst bir insan. Başarılarının devamını dilerim. Kamil Omay Bey sayesinde güzel ailelerle tanıştım. Sağlık ve başarıları dilerim. Teşekkürler.

Erdal Yazgılı

Kamil beyin ilgi alakası ve hizmetlerinden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Feyzanur Atak

Aldığım hizmetten ev kiralama işlemini hızlı bir şekilde onayladım. Kamil Omay Beye teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını dilerim.

B*******

Herşeyden önce harika bir insan, çok kısa bir görüşmemiz olmasına rağmen çok sıcak kanlı iyi niyetli yapıcı her iki tarafında hakkını adilane bir şekilde savunan işini hakkıyla yapan dürüst biri. Gerektiğinde akşam saati çook uzun yollardan işini gücünü bırakıp yanımıza geldi.

Fikret Mermer

Kamil Omay Bey'le yaptığımız çalışmadan çok memnun oldum. Göstermiş olduğu ilgi alakadan ve gayretten oldukça memnun oldum. Başarılarının devamını diliyorum

Yasin Doğan

Ümraniye'de bulunan kiralık dükkan hizmetinizde bizlere gösterdiğiniz ilgi alakalarından dolayı Kamil Omay beye teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Şafak Tezer

Selen hanım ile irtibata geçtikten hemen sonra verdiği içtenlik ve güven duygusuyla, beğendiğimiz ev için çok hızlı ve kolay bir şekilde yol kat ettik.Tüm emeği adına teşekkür ederim.

Nurten Bakırcı Demir

Kamil Omay Beyden hayırlısıyla satışımız gerçekleşmiştir. Remax Armoni şirket olarak memnun kaldık. Çevremdekilere öneririm. Başarılarınızın devamını dilerim.

Çağdaş Kavruk

Gayrimenkul Danışmanımız Elif Çelikel, sistematik, uyumlu ve dostane yaklaşımı ile, Moda Burnunda bulunan dairemizin satış sürecinin başarılı bir şekilde yürütülüp tatmin edici şekilde sonuçlanması konusunda gereken desteği fazlasıyla sağlamıştır. Emlak piyasasında taşınmazlarını değerlendirmek isteyen herkese öneririm.

Tekin Vural

Berna Hanım ile evimizi satın alırken tanıştık. Profesyonel bir yaklaşım ile hem satıcı hem de alıcı tarafına eşit mesafede durduğunu hissettirmesi, mevcut pazar hakkında bilgisi ve yönlendirmesi, olası problemlere karşı pratik çözümler üretebilmesi sayesinde evimiz kısa bir sürede kavuştuk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Neşe Saner

Selenim ile İzmir den İstanbul'a geldiğim ilk yıl tanıştım. O günden itibaren bütün emlak işlerimde benim yanımda oldu, hala olmaya devam ediyor. Ayrıca çok ta iyi bir dost oldu bana, Onu çok seviyorum. Verdiği güven sayesinde herkese tavsiye ediyorum.

Ayşe Aydoğ

Kamil Omay ile Ümraniye/Atakent'te bir ev satış işlemi yaptık. Bu süreçte, öncesi, sonrası ve tapu işlemi sırasında çok yararlı işler yaptı. Kendisine bu ilgisinden ve titizliğinden dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Berfin Coşkunırmak

Elif Hanım iletişimimizin en başından beri çok ilgili, güler yüzlü ve bizi kiracı pozisyonunda çok rahatlatıcı davrandı. Son ana kadar güler yüzü ve iyi bir açıklayan olmayı bırakmadığı için ve bize olan yardımları için kendisine teşekkür ederiz. Bir çok yer dışında kendisi bize Re/max ile iletişimde kalmamızı gösterecek kalitede bir yolculuk yaşattı. Net, dürüst tavırları için ayrıca teşekkür ederiz.

Harun Durmuş

Yapacağımız iş ile ilgili uygun dükkan seçenekleriyle bize yardımcı olan Kamil Omay Beye teşekkür ederiz. Güler yüzlülüğü ve ilgili davranışları için de ayrıca teşekkürler.

Tijen İlter

Kamil Omay bey, sorduğum bütün sorulara net bir şekilde cevap verdiniz. En önemlisi de her şeyi tüm gerçekliğiyle anlattınız. Çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Deniz Boyacıgil

Mutluhan Bey tüm süreçte çok ilgili davranarak evimizin kiraya verilmesinde çok destek oldu. Her aradığımızda tüm samimiyetiyle yanımızdaydı. İçimize sinen bir müşteri bulmada çok yardımcı oldu.

Ayşe Bülbül

Kamil Bey, güven veren aynı zamanda bilgileri dürüstçe paylaşan en ince ayrıntısına kadar anlatan, işinin hakkını sonuna kadar veren bir danışman.

Sebahat Ocak

Emlak sektöründe beklentinize, size yönelttiği doğru sorular ile anlama ve sizi doğru yönlendirme yeteneği ve deneyimine sahip bir Gayrimenkul Danışmanı ararken Selen Algan ile tanışmak büyük şans oldu. Yaptığı işe gösterdiği saygı ve özen doğru adreste olduğumu düşündürdü. Gayrimenkul danışmanı arayışında olanlara samimiyetle Selen Algan'ı önerebilirim. Hizmet sonrası takibi ve ihtiyaç anında çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi yaptığı işe artı değer katıyor.

Aytül Gençay

Danışmanlarınızdan Kamil Coşkun ile irtibat kurarak daire atın aldık. Güler yüzü, çalışkanlığı, bizi soru sormadan her konuda aydınlatması, bilgisi, konuşkanlığı ve ilgisindeki sıcaklığı bizi memnun etti. Ve duyduğumuz güven sonucunda aldığımız daireyi kiralaması için tekrar Kamil Coşkun Beye emanet ettik. Teşekkürler Kamil Coşkun kardeşimiz..

G*******

Kamil bey dürüst güvenilir işinin ehli.Gayrimenkul alım satımı gözünüz kapalı teslim edin, o ne yapacağını bilir. Aileden biri. Tekrar tesekkürler.

Eda Yaşar

Kiracı olarak denk geldim. Her şey çok hızlı ve olumlu gelişti. Elif Çelikel hanıma çok teşekkürler.

Ekin Soysal

Gayrimenkul danışmanım Elif Çelikel ile 2007 yılından beri çalışmaktayım. Kendisini çok hızlı ve özenli çalışan biri olarak tanıdım. Daha sonra, kendi gayrimenkullerim ve müvekkillerimin gayrimenkulleri için de farklı çalışmalarda bulundum. Kendisi büyük/küçük demeden tüm işlerimi özenle ve mükemmel bir şekilde üstlendi. Bu sebeple, kendi yakın çevremde birden fazla emlakçı olmasına rağmen kendisiyle çalışmayı tercih ediyorum.

Mehmet Güven

Kamil Omay güler yüzü, kibarlığı ve insana güven veren yaklaşımıyla sevgi ve saygımızı kazandı. Ayrıca piyasaya hakim, sektörde deneyimli ve her zaman birlikte çalışmak isteyeceğimiz bir emlak danışmanı. Bakırköy deki evimizin kiralanmasında tüm isteklerimizi karşılayacak kiracı bulma konusunda çok yardımcı oldu, kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. İş hayatında başarılar diliyoruz.

Özcan Destancı

Satışa çıkarılmasından satışın gerçekleşmesine kadar sürecin her anında son derece profesyonel ve etkin bir işbirliği ile çalıştım. Gayrimenkul danışmanım Cenk Sınmaz her aşamada bilgilendirici, kaliteli, sorunsuz hareket etmiştir. Verdiği hizmetten son derece memnun kaldım. Hem kendisine hem şirketinizin sunmuş olduğu kaliteli ve yakın işbirliği, hizmet için çok teşekkür ederim. Çevreme de tavsiye edeceğim.

Shukria Sidiq

I am so grateful to know Ms. Lerzan. She has been incredibly helpful with finding me an apartment in one of the best locations in Istanbul. If you are looking for a professional and more knowledgeable realtor, I would highly recommend her.

Ayşe Oymak

Kamil Omay Beyden aldığımız hizmet kaliteli ve titizlikle göstermiş olduğu ilgi kendisi ile çalışmama güven vermekte. İşlerinde başarılar dilerim.

Furkan Temizel

Kamil Omay Beyden kiraladığımız dairemizde bize çok yardımcı oldu ve ilgilendi. Her şey için teşekkür ederiz.

Semih Soğancı

Güler yüzlü, saygılı, müşteriye önem veren bir danışman. İhtiyaçlarımızı direkt anlayıp bize en uygun daireyi önerdi. İlgi ve alaka için Kamil Omay'a teşekkür ederim.

D*******

Dairemizin satış süresince, göstermiş olduğu anlayış ve ilgisinden dolayı Kamil beye teşekkür ederim. Güler yüzlü, çözüm odaklı iş performansı için ayrıca memnuniyetimi belirtmeliyim.

Hadi Akdeniz

Ülkemizin son yıllardaki en büyük kaybının güven kaybı olduğunu düşünüyorum. Güvenin olmadığı yerde hiç bir işin neticelenmediğini düşünüyorum. Cenk Sınmaz Beyin bende bıraktığı intibadan dolayı söylediği her sözün bende itibarı vardı. Yaptığımız işlemin hepimize hayırlı olmasını diler, tüm ekibe sevgi ve saygılarımı sunarım. Teşekkürler Muhammed Cenk Sınmaz.

Tekin Bilgi

Emrah bey sayesinde dairemizi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Figen Yazıcı

Emrah bey ile tanışmamız bu daireyi satın alma işleminde oldu. Sağ olsun kendisi hem alım hem de kiraya verme sürecinde profesyonel bir hizmet sundu bize. Kendisine başarılar diliyor, teşekkür ediyoruz.

Emin Kaya

Ailemizin danışmanı Emrah bey ablamın dairesini yine çok kısa sürede kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Birsen Girişgen

Bizim ve ailemizin bütün mülklerinin kiralama ve satış işlemleri ile Emrah bey ilgileniyor. Sahrayıcedit Bayar Caddesi'nde ki dairemizi çok kısa sürede kiraya verdi. Kendisinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyoruz.

Ali Fidan

Bir arkadaşım için kiralık daire arayışımızda tanıştığımız Emrah bey, çok net ve şeffaf bilgiler vererek daire kiralamamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erfan Asgharı

Emrah bey ile daire kiralama esnasında tanıştık ve daireyi kiralamak istedik, sağ olsun her konuda yardımcı olarak dairemizi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sündüz Gülbiraz

Emrah bey ile kiralık daire arayışımda tanıştık ve sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

Kübra Karakuş

Ablam ile birlikte kiralık daire arama sırasında Emrah bey ile tanıştık. Sağ olsun bizi her konuda bilgilendirerek evi kiralamamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Fazilet Ayhan Akıncı

Emrah bey dairemizi çok kısa sürede kiraladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Tolga Denli

Annemin kiralık daire arayışında tanıştığı ve sonrasında benimde tanıştığım Emrah bey bize her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ediyoruz.

Tuğba Melike Karali

Kiralık daire arayışımız esnasında Emrah beyin yetkili olduğu kiralık daire ile ilgilendik. Bize en başından sonuna kadar her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Salih Fatih Özenir

Emrah bey dairemizin satışı ile ilgilendi. Pazarlama ve teklif alma sürecini çok iyi yönetti ve istediğimiz fiyattan dairemizi sattı. Çok memnun kaldık, çok teşekkür ediyoruz.

Erbil Ziylan

Sıcacık gülüşü, biz önce onu tanıdık sonra hayallerimiz için çıktığımız yolda hedeflerimize onunla en kısa sürede kavuştuk. Güler yüzü, disiplin anlayışı, çabucak anlama ve sorun çözme yeteneği ile bize verdiği hizmet için teşekkürler. Başarılarının daim olmasını dilerim.

Hande Altaylı

Serpil Erol hanımı tavsiye üzerine tanıdım. Kendisiyle ilgili verilen bilgiler gerçekten çok doğru tespitlerdi. Çalışkan, işini seven ve bilgili bir danışmandı. Çalışmamızın emeğini çok kısa sürede almaktan çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ceyda Erenoğlu

Şimdiye kadar bir çok emlak danışmanı ile çalıştım. Sizden aldığım hizmet beni ziyadesiyle memnun etti. Özellikle Serpil Erol hanımın deneyimi, pratikliği, zarifliği ve konuya hakimiyeti çok başarılıydı. Başka işlerde görüşmek dileğiyle...

Mustafa İnce

Dairemi kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi alaka ve başarılı bir şekilde sonuca ulaşması konusunda çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Elvan Yakın

Aldığımız hizmetten kesinlikle çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Neriman Derin

Kamil bey evimizi kiraya verme sürecinde her şekilde bize destek oldu. İlgili ve güleryüzlü bir şekilde tecrübesiyle kısa süre içinde kiracı buldu. Sözleşme imzalama, tahliye taahhütnamesi vs. gibi tüm detayları titizlikle halletti. Teşekkür ederim.

Zekiye Kesim

Tek başıma yaşayan bir bayanım. Kiraya verme sürecinde Kamil bey bana çok yardımcı oldu. İçime sinerek evimi teslim ettim. Sadece kiraya verirken değil verdikten sonraki süreçte de bize destek olacağına da inanıyorum.

Selen Moray

Güler yüzü ve her türlü meseleye dair hızlı, pratik çözümleriyle Elif Çelikel şu ana kadar çalıştığım en iyi gayrimenkul danışmanıdır. Kendisi sayesinde çok kısa sürede evimi sattım.

İlker Şahin

Dilek Hanım kiralayacağımız daireyi tutma aşamasının başından sonuna kadar gerek güler yüzü, gerek samimiyetiyle bize fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, bu sebeple kendisinden son derece memnunum.

Orhun Tunahan Akın

Dilek Sertoğlu Hanımdan çok memnun kaldık. Çok çok samimi ve doğrucu olduğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

M*******

Birçok kez ev kiraladım, son dönemde de ev ararken birçok emlakçıyla görüştüm. Ancak Lerzan Hanım gibi biriyle daha önce hiç tanışmamıştım. Kendisi mesleğini tamamen severek ve samimiyetiyle yapan, aileden biri olarak davranan ve en önemlisi kiralama sonrası iletişimi asla kesmeyen, ihtiyaç anında bir telefon uzağımda olduğunu bildiğim insandır. Böyle bir emlakçıdan hizmet aldığım ve tanıştığım için çok memnunum. Bizim gibi yeni evlilere olan yardımseverliği için de bir teşekkürü borç bilirim.

Saımaıtı Sulıya

Serpil Hanım benim Türkiye'ye geldiğimden beri tanıdığım en profesyonel ve çok güven veren bir emlakçıdır. Çok memnun kaldım, feedback vermek için geç kalsam da, bir daha içimden teşekkür etmek istiyorum. İyi ki sizin gibi bir gayrimenkul danışmanı var...

Kamil Koca

Konut satış işlemlerimizi emlak danışmanınız Kamil Omay ile gerçekleştirdik.Tüm işlemlerimizi Adan Zye takip ederek bizi tüm konular ve süreç hakkında bilgilendirdi. Sayesinde satış işlemlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olduk.Kendisine teşekkür ederiz.

Tahsin Şafak

HİLÂL hn çalışmak keyifliyti çok hızlı ve kısa zamanda işlerimizi hallettik bundan sonra HİLÂL hn çalışmaktan mutluluk duyarım çalışmalarında başarılar dilerim

Ahmet Zora

Hilal Hanım öncelikle özverili, fedakar ve zaman merhumu gözetmeksizin bizimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazamızı kiralama süresince her konuda bizi bilgilendirmesi, dükkan sahibi ile aramızdaki iletişimde göstermiş olduğu özveri takdire şayandır. Hayatında kendisine başarılar diliyorum.

Filiz Koşar

Maltepe Tango Kule'de bulunan stüdyo dairemizin kiralanma sürecinde bize danışman olarak yardımcı olan Serpil Erol Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Serpil hanım bu süreçte bize titiz çalışması, nazik ve ısrarcı olmayan tutumu ile hem çok yardımcı oldu hem de hiç yormadı. Standart bir emlak danışmanından farklı hizmet aldığımızı hissettik. Serpil Hanımın nezninde tüm ekibe teşekkür ederiz.

Semra Aydınlı

Serpil Erol hazırlamış olduğu aylık rapor ve diğer dökümanları ile dairenin satışında çok yardımcı olmuştur. Ayrıca titiz çalışmaları ve bilgilendirme çabasından kendisine teşekkür ederim.

E*******

Dilediğimiz gibi bir evde oturmamızda katkısı olan Serpil hanıma çok teşekkür ederiz. Oldukça ilgili ve destekçi yaklaşımı ile tüm prosedürlerin en hızlı şekilde ilerlemesini sağladı. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. :)

Cihan Çam

Gülseren hanım ev satın alma sürecinde çok yardımcı oldu hem anlayışlı hem çok deneyimli Ayrıca bir o kadar da güler yüzlü yardımlarınız için çok teşekkür ederiz

Zülfikar Ünverdi

Bütün mülklerimiz ile Emrah bey ilgileniyor ve çok kısa sürede sorunsuz hizmet veriyor. Gerçekten işini titizlikle yapıyor. Kendisine başarılar diliyor, teşekkür ediyorum.

Serkan Bükücü

Maltepe'deki ilk dükkanımızı abim ile birlikte Emrah beyden kiraladık. Kendisi bütün işlemlerde yardımcı oldu sağolsun. Sorunsuz anahtarımızı aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Ozan Atahan

Lerzan Hanim hem ev sahibi hem de kiracinin haklarini ayni titizlikle gozeterek, isini layigi ile yapan az sayida insandan biri. Kendisine tum cabalari ve iyi niyetinden oturu sukranlarimi sunuyor ve kariyerinin devaminda basarilar diliyorum.

Melih Selvi

Sn. Gülseren Erkök hanımefendinin ilgisi ve alakası yakınlığı mükemmel bir kişi. Çok çok teşekkür ederim.

Muazzez Palamut

Koşuyolu Emlak Bankası Bloklarında daire sahibiyim. Kiracım zaruretten evi boşaltınca bir yakınım evimi Remax firmasında Serpil Erol hanımın kiraya verebileceğini söyledi. Bende Serpil Hanımla irtibat kurdum ve aramızda anlaştık. Kısa bir süre zarfında Serpil Hanım yeni kiracı buldu. Bende kendi insiyatifini de sorarak, mutabık olduktan sonra evimizi kiraya verdik. Serpil Hanıma gerek kiracı buluncaya kadar, gerekse kiralama aşamasında gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür eder başar dilerim.

Nurzat Öznur

Evimin kiralanması safhasında çok ilgi, çok iyi bir çalışma örneği vererek dairemi kiraya vermiştir. Derya Hanımın özenli çalışması için kendisine çok teşekkür ederim.

Alper Enes Şahin

Yaptığım kiralama sürecinde Derya Hanım kısa sürede çok yardımcı oldu. Hızlı ve etkili bir süreç sonunda istediğim şartlarda hizmetimi aldım.

Hülya Demircioğlu

Elif Hanımı tanımaktan çok mutlu oldum. Kiralama işimizle çok yakından ilgilenip en kısa zamanda evi kiraya vererek bizi sevindirdi. Kendisiyle tanışmaktan ve güler yüzlü hizmetinden çok memnunum. Kendisine ve firmanıza teşekkür ediyorum.

Alara Yalçın

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar Elif Hanım oldukça yardımcı, samimi ve dürüst davrandı. Süreci kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayşe Acar

Konunun uzmanları ile çalışmalı diyerek, ofisinizi ziyaret ettim. Serpil Hanımın sıcak karşılaması ve açıklamalarından sonra güvenilir ellerde olduğuma karar verip, satış sözleşmesi yaparak sizlerle çalışmaya başladım. Düzenli olarak gayrimenkulümün satış aşamalarını, alıcıların ilgi ve geri dönüşlerini gönderilen raporlarla takip ettim. Titizlikle ve detaylı şekilde tarafıma iletilen bilgiler ışığında satış işlemimiz gerçekleşti. Başta Serpil Erol Hanım olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Barkın Yıldız

Serpil Hanım tarafından gösterilen ilgi ve alakadan çok memnun kaldık ve her şey için çok teşekkür ederiz. Re/max Armoni ile tekrardan çalışmak isteriz.

Posta Dağıtım Hiz.ltd.şti.

Emrah Bey aracılığı ile Göztepe'de bir daire kiralamamız oldu. Sağ olsun her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Özhan Eren

Emrah Beyin Göztepe'de bulunan kiralık dairesi için görüştük, sağ olsun kendisi çok yardımcı oldu ve daireyi kiraladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Recep Murathan Karaca

Yapılan satış işleminden ve ilgiden memnun kaldım. İşlemleri istediğimiz tarihte ve hızlı bir şekilde tamamladık. Aracılığınız için teşekkürler.

Sebile Öztürk

Sn. Kamil Omay Yapılan satış işleminden son derece memnunum. Zamanında ve doğru şekilde yönlendirmelerden dolayı teşekkür ederim.

Timur İsmet Yurttaş

Göztepe Cengizhan Sokak'ta bulunan dairemizi Emrah Bey aracılığı ile satın almıştım. Daireyi yatırım için aldım ve yine Emrah Bey aracılığı ile kiraya verdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Özşahin

Kıymetli müşteri temsilcim Serpil Hanım, Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Hizmet kalitesinin çok yüksek olduğu şubenizde sizin gibi değerli birisiyle çalışmaktan ve tanımaktan çok memnunum. Sevgiyle, sağlıkla ve mutlulukla kalın.

Dilara Çınar

İlginiz alakanız, her şey için teşekkür ederiz.

Mete Bumin

Emrah Bey sayesinde hem evimizi aldık hem de güzel bir yatırım yaptık. Sürecin her aşamasında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dursun Başaran

Beykoz Kanlıca 'da ki dairemizin satışı ile Emrah Bey ilgilendi. Annemizden kalan ve toplam 4 hissedarı olan bir daireydi. Emrah Bey kısa sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Nihal Öleken

Beykoz Kanlıca' da ki dairenin hissedarıyım. Satışını Emrah Bey gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnun kaldık. Sorunsuz bir şekilde satışımızı yaptık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sevil Tonguç

Beykoz Kanlıca' da annemizden bize kalan bir dairemiz vardı. Toplam 4 hissedardık, dairemizi satmak istedik ve Emrah Bey yardımcı oldu ve sattı. Çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Burak Çelik

Güvenilir, her şey için teşekkür ederiz.

Hülya Bulut

Emrah Bey ile telefonda tanıştık. Maltepe'de ki satışta olduğu evi ile ilgili çok endişelerim ve tereddütlerim vardı ama sağolsun Emrah Bey hepsini giderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ali Er

Emrah Bey ile bir dairesini görmek istediğimiz zaman tanıştık, önce bizim Acıbadem'de bulunan dairemizi sattı. Sonra Maltepe Cevizli' de ki dairemizi sattı. Yine sorunsuz bir işlem oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şermin Erdoğan

Kadıköy Dumlupınar'da bulunan mülkümü satmak istediğim esnada tanıştık Emrah Bey ile tanıştığımızda ben kararsızdım. Emrah Beye ablamı yönlendirdim. Aynı binanın 7.katın sahibi. Emrah Bey ablamın dairesini sattı, sonra bende kararımı netleştirdim ve satışa çıktık. Çok kısa sürede benim dairemi de sattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muhsin Ekşilioğlu

Emrah Bey benim askerlik arkadaşım. Kendisi beni aradı, Kadıköy'de fırsat bir daire olduğunu söyledi. Detaylı bilgileri aktardı, bende tereddütsüz kaparo gönderdim ve satış işlemini gerçekleştirdik. Çok teşekkür ediyorum. Karlı bir yatırım oldu.

Emin Kaya

Göztepe'deki dairemizi Emrah Bey sattı ve yine Emrah Bey vasıtası ile Maltepe'den dairemizi aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Timur İsmet Yurttaş

Emrah bey ile ev arayış sürecimizde tanıştık, kendisi Göztepe'de ki portföyünü gösterdi, beğendik almaya karar verdik. Teklif sürecinden satış sürecine kadar sorunsuz profesyonelce yönetti. Sayesinde karlı bir yatırım yaptım, teşekkür ediyorum.

Birsen Girişgen

Hissedarı olduğum Kadıköy Göztepe'de ki dairemizin satışını Emrah Bey yönetti. İşini severek ve güven verici bir şekilde yönetti ve başarılı bir şekilde sonlandırdı. Emeklerinin karşılığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

A*******

Gülseren Hanım, bize ikinci kez yardım etti. Özellikle Covid salgını sebebiyle tüm işlerin aksadığı bu dönemde, güleryüzü, sabrı, bilgisi, tecrübesi, tavsiyeleri ve güvenilirliği ile gayrimenkul satış sürecimizi çok iyi takip etti ve sonuçlandırdı. Sektörün durumu ve gidişatını çok iyi analiz edip bize çok yardımcı oldu. kendisi ile ileride başka gayrimenkul projelerimizde de çalışacağımıza eminim. Tekrar teşekkürler. Saygılarımla

Sergen Dursun

Gerek ev alırken, gerekse evi kiraya verirken gösterdiği özen ve alaka için Bircan Ateş'e sonsuz teşekkürlerimi iletiriz. Prensipleri, dürüst ve anlayışlı yaklaşımı ve özellikle benim gibi titiz ve zor bir müşteri için gösterdiği sabır ve özen için nedense az. Bircan Bey sayesinde tanımış olduğum Remax ile bundan böyle yollarımız paralel. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sayın Bircan Ateş ve Remax

Serdar Aydemir

Elif hanımla tüm pazarlama ve satış süreci içerisinde başta doğru bilgilendirme, güven ve mükemmel bir iletişim içerisinde çalıştık. Bundan dolayı başta kendisine teşekkürlerimi iletirken tüm Re/max ailesine de saygı ve sevgilerimi sunarım.

Sanem Çelikel

Tüm satış süreci boyunca yanımda olan, işleri ve prosedürleri benim için kolaylaştıran, emeği ve ilgisiyle bizi yalnız bırakmayan danışmanım Sn. Elif Çelikel Çalışkan'a çok teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımı ve işindeki tecrübesi için kutluyorum.

Ömer Deringöz

Gülseren hanım ilgisi, alakası ve profesyonelliğiyle ev alma sürecimizi çok iyi yönetti. Tapu işlemi çok kısa sürede halledildi. Avukat, kredi evrakları ve tapu işlerinin organizasyonuyla bizi hiç uğraştırmadan işlemleri tamamladık. Gülseren hanıma buradan da çok çok teşekkür etmek istiyorum, gerçekten işinin ehli birisi

Sercan Kapancık

Sevgili Remax Ailesi, Sizlerle tanıştığım için öncelikle kendimi şanslı hissediyorum. Güzel bir aile kazandığım düşüncesindeyim. Ev kiralama aşamasında Gülşah Hanımın referansı ile tanışmış olduğum Kamil Omay'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Hakan Genç

Remax'la ilgili 2.satışımı gerçekleştirdim ve her satışımda memnuniyet gittikçe artıyor. Her şey için teşekkürler.

Zülal Özlü

İlk iletişimimizden son satış anına kadar her türlü işlemde yakından ilgilendiği için çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

İ*******

Remax Armoni çalışanı Kamil Omay, her adımda bize yardımcı oldu. Kendisine yardımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Eda Giritlioğlu

Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen, çok ilgili, her konuda destek, içten, samimi, hızlı çözüm üreten harika bir emlak danışmanımız oldu. Çok teşekkür ederiz Hilal hanım :-)

Ayçin Ateş

Merhabalar, İstanbul Kadıköy Fikirtepe bölgesi için hizmet talebinde bulunmuştum ve en ince detayına kadar net bilgiler elde ettim. Aynı zamanda benimle ilgilenen sorumlunuz Işıl Ertuncay ile çalıştık. Her detayına kadar özenle ilgili, titiz ve tüm taleplerimizde kendisi çok yardımcı oldu. Çok memnun olarak satın alma işlemimi gerçekleştirdim. Yeniden yine böyle bir ihtiyacımda Remax ile çalışmayı isterim.

Ahmet Olcay

Lerzan Hanim sayesinde aradigimiz eve kavustuk. Pozitif enerjisi, yapici yaklasimi, yardim ve yonlendirmeleri icin kendisine cok cok tesekkur ederiz.

Fatma Nurhan İsvan

Yapılan işlemlerin hepsinden çok memnun kaldım. İleride gayrimenkul alım-satımı yaparsam Mutluhan Beyden başkasıyla çalışmak istemem. Teşekkür ederim.

Yaşar Murat Çokay

Mutluhan Bey işine gayet ciddi sahip çıkıyor. Karakter olarak sağlam. Memnun kaldım. Teşekkürler.

Sinan Tunçay

Lerzan hanımın yönlendirmeleri ile yanlış fiyat politikamızdan dönerek hızlı bir satış gerçekleştirdik. Yardımlarından ve uzunca bir süredir satışta olan arsamızı kendisi işe el attıktan sonra kısa bir sürede satılmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Gülçin Akçin Balcı

Lerzan Hanım size bu sektör ile bildiğiniz tüm olumsuz düşünceleri değiştirebilecek mükemmel bir danışmandır. Son derece güler yüzlü, titiz, sürecin her anında sizinle olan profesyonel bir hanım efendidir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayşe Arzu Özçelik

Gulseren hanim isine hakimiyeti, samimiyeti kiralik konutumuz icin yaptigi dogru ongoru ile isimizi cok kisa surede tamamladi. Insanlarin anlik iliskiler kurarak oncelikle para kazanma amaciyla calistigi gunumuz is dunyasinda, Gulseren Hanim gibi guven ortami tesis ederek saygi icerisinde calisan insanlarinda var oldugunu gormek benim huzurlu olmami sagladi. Kendisine cok tesekkur ederim.

Öznur Ataş

Lerzan Hanım, güleryüzü ve pozitif enerjisi ile çok kısa sürede aradığımız standartları sağlamada bizlere yardımcı oldu. İşini seven ve samimiyetle yapan birisi olması ve tüm destekleri sebebiyle kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.

Sevim Keleş

Kiralama zamanında her zamanki gibi ilgisine ve göstermiş olduğu kibarlıktan dolayı çok memnunum. Teşekkürler Kamil Omay'a ve Remax ailesine

Nilüfer Şen

Her şeyden gayet memnun kaldık. Karşılama, ikram güzeldi. Bulunan kiracı aradığımız özelliklerdeydi. Teşekkürler.

Sevkan Taskan

Kamil Bey'in gösterdiği iyi niyet, dakiklik ve profesyonellikten dolayı teşekkür ederiz.

Zeynep Ceren Sakarya

Yaşadığım kıta ve konum itibari ile Anadolu yakasında aynı şekilde bir yer bakıyorduk ve Meslihan Hanım ile ilk gezdiğimiz ev istediklerimizi hemen karşıladı. Her şey ile oldukça ilgilendi, yardımcı oldu. Çok hızlı çözümler ile çok kısa bir sürede istediğim evi buldum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aslı Miroğlu

Kamil Bey'in gösterdiği iyi niyet, dahilik ve profesyonellikten dolayı teşekkür ederiz.

Nihal Bulut

Nezaket ve yakın ilgi ile karşılandım. Lerzan Hanım her konuda çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Erkan Uğurluer

Sevgili Lerzan Hanım, Paylaşımlarınız sayesinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem ile profesyonel çalışmanıza bir kere daha şahit oldum. Emeklerinize sağlık

Kamuran Ecer

Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımınız bizler için çok değerli olup, bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Monika Taylan

Kamil Omay kiralama hizmetinde bize çok yardımcı oldu. Çok ilgilendi, çok memnun kaldık.

Yasin Enes Aksu

Güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı dolayısıyla Emre Sezer'e çok teşekkür ederim.

G*******

İlgi, alaka, nezaket herşey için çok teşekkür ediyorum. Emre Sezer'i tanımış olmak bizleri memnun etti.

Tülin Coşkuner

Kentsel Dönüşüm sonrası yeniden inşa edilen apartmandaki komşularımın dairelerini çok doğru kiracılarla değerlendirmelerini sağlayan Danışmanınız Sayın Hilal Yıldırımtaş'a bende başvurdum. Rekor bir süre içinde (bir gün) istediğim şartlarda bir kiracı ile beni buluşturarak karşılıklı memnuniyet yaratan sözleşmeyi tamamlayan ve yeni inşaat eksiklerini tamamlatarak nezaketi, ince düşünce ve iş bilgi ve pratiği ile beni mutlu eden Sayın Hilal Yıldırımtaş'a teşekkür ederim.

Yüksel Kaya

Merhaba, Lerzan Hanımdan daha önce bir çok farklı kişi ve kurumdan hizmet aldık ama hiçbirinde Lerzan hanım kadar işini takip eden, talebimize nokta atışı cevap veren hiç olmadı, sizinle tanıştığımıza çok memnunum, bundan sonraki olacak taleplerimiz için başka bir kurum veya kişiye girmeye gerek görmüyorum. Sizin işi ortağı olmaktan çok memnunuz iyiki varsınız, sizin gibi insanlar bu mesleğinde kalitesini yükseltiyor. Kolaylıklar diliyorum

Deniz Hazar Türk

Kentplus sitesindeki evimizin kiralanması konusunda Lerzan Hanım'dan destek aldım. Eve uygun kiracıyı 1 gün gibi kısa bir süre bularak, hızlıca kira işlemlerini organize etti, evin bakım onarım tamiratları ile birebir ilgilendi. Ustaları organize etti, yapılan tamiratın kontrolüne kadar ilgilendi. Lerzan Hanım'a dedike ve özenli çalışması için çok teşekkür ederiz. Tam bir takım arkadaşı!

Keramettin Karagoz

Annemin konut satış sürecinde profesyonel yaklaşımı, samimi özverili şekilde kisa bir sürede konutun satılmasını sağlayan Lerzan hanıma en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.Bundan sonraki emlak danışmanlık işlemlerinde buluşmak umuduyla saglikli güzel günler diliyoruz.

İmren Koç Yıldırım

Aldığımız hizmetten memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Burak Kenar

Hilal Hanım'ın gerek daire gösterme gerekse de kontrat imzalama sürecinde ki tarafıma yaptığı doğru ve eksiksiz bilgilendirmeler ile işindeki profesyonelliği "kiralama" işlemini sorunsuz ve kısa zamanda gerçekleştirmemi sağladı. İyi ki yollarımız kesişti. Firmanız aracılığıyla kendisine tekrar teşekkürlerimi iletirim.

Aylin Turnator

Sayın Elif Çelikel ile daha öncede birlikte çalışmış ve ilgisinden çok memnun kalmıştım. Tekrar bir emlak satışı için kendisiyle çalıştım ve çok kısa bir sürede satış gerçekleşti. Kendisine ilgisi, alakası ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

Kerem Gürman

Elif Hanım, gayrimenkulü görüş aşamasından satış& tapu aşamasına kadar (tapudan randevu alma& tapu işlemlerinin hızlandırılması dahil) tüm süreç boyunca sabırla bize yardımcı oldu. Enerjisi& güler yüzlü yaklaşımı bizi çok memnun etti. Elif Çelikel Hanıma yardımları& iş ahlakı için çok teşekkür ederiz.

Onur Turan

Danışmandan çok ev sahibi gibi ilgili, dürüst ve şeffaf çalışma prensiplerinden dolayı teşekkür ederim.

Pınar Delemen

Neslihan Şemsiyeci ile ilk çalışmamızdan memnun kaldığım için ikinci kez çalıştık. Neslihan hanım güler yüzlü, ilgili, müşteri odaklı ve hızlı çözüm üreten bir emlak danışmanı. Süreçte devamlı bilgilendirme yapan, yapıcı önerilerde bulunan ve doğru yönlendirme ile hızlı sonuçlar gerçekleştiren bir kişi. Bundan sonra da kendisi ile çalışmayı düşünürüm. Başarılı çalışmalarının devamını diler, teşekkür ederim.

Ahmet Sina Birdevrim

Emrah Bey ile ev alma sürecinde kendisinin satışını yönettiği bir daire sayesinde tanıştık. Emrah bey ilk karşılaştığımız andan tapumuzu alana kadar ki süreci harika yönetti, aklımıza takılanları belgeleri ile birlikte cevapladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Daha çok çalışacağız diyor, başarılar diliyorum.

İrfan Durgun

Emrah Şahin benim ilk okul arkadaşım. Emrahın çalıştığı bölgenin dışında bir evim vardı ve satmak istiyordum. Belirli bir süre kendim satmaya çalıştım ama satamadım. Sonra Emrah'ı aradım ve kendisinden yardım istedim ve bana bölgenin uzman arkadaşını yönlendirerek devamlı iletişim halinde 1 ay gibi kısa sürede evimizi sattık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

R.yasemin Gençkul

Re/Max Armoni'den, Işıl Hanımın aracılığıyla bir ev sahibi olduk. Sürecin başından beri alıcı ve satıcı arasındaki işlemlerin takibini yaparak herhangi bir sorun çıkmadan tapu işlemlerini tamamladık. Re/Max ailesiyle tanışmamıza vesile olan Işıl hanıma güleryüzlülüğü ve ilgisi için teşekkürler..

Yasemin Sezen

Sevgili Işıl Ertuncay ile çalışmak çok keyifliydi. Samimiyetiyle, olumlu bir netice ile sonuçlanmış oldu satışımız. Tekrar teşekkürler.

Zeynep Hülya Sarıözer

Emrah beyi kardeşim Şermin hanım tavsiye etti. Kendisini aradım ve evimi satmak istediğimi söyledim. Sürecin en başından sonuna kadar detaylı bilgiler vererek evimi kısa bir sürede sattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Nermin Sadak

Aldığımız hizmet son derece profesyoneldi. Baştan sonuna kadar süreç çok iyi yönetildi. Yönlendirmeler gayet iyiydi. Danışmanlık hizmeti mükemmeldi.

Zuhal Alpaslan

Sevgili Dilek Sertoğlu ile çok kısa sürede güzel anılar biriktirdik. Dilek Hanım işinin uzmanı değerli bir dost. Mülkümün satışına kadar geçen süreyi çok iyi yönetti. Daha sonraki emlak işlerimi yönetmeyi de onunla birlikte yapmayı düşünüyorum. Ona (sizlerin) Remax Armoni yi bize doğru bir şekilde tanıttığı için çok teşekkür ederim.

Gürcan Buzol

İşlemlerimiz hızlı bir şekilde tamamlandı. Çok teşekkür ederim.

F*******

Gülseren Erkök Hanımefendinin evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonelliğe sonsuz teşekkürlerimle...

Koray Ahmet Aydın

Dairemin kiralama sürecinde bana her konuda destek olan Nazlı Hanım'a iyi niyeti ve problem çözme odaklı yardımları için teşekkür ederim. Gelecekte de gayrımenkul konusunda kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz

Nail Kalkan

işine hakimiyeti güleryüzlülügü ve çözümleme yeteneği üst düzeyde olan Nazlı hanıma sonsuz tesekkürler.Başarılarının devamını dilerim

Hanife Arzu Zorer

Ev arayış sürecimizde beklentilerimizi çok iyi analiz edip, nokta atışı alternatifler sunarak 7/24 sorularımıza cevap veren ve hayal ettiğimiz evi güven ortamında almamıza vesilen olan Sn. Serpil Erol hanımefendiye emekleri ve dostluğu için şükranlarımızı sunarız.

Yağız Alp Aydın

Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Tüm işlemlerde ve süreç boyunca her konuda eksiksiz olarak bilgilendirildik ve destek aldık. Bu durum kararlarımızı hızlı ve emin bir şekilde almamızı sağladı. Kaliteli ve güven verici olan Remax imajı, bizim için pekişmiş oldu.

Fatih Şahiner

Düzgün ve anlaşılır şekilde konuşma Samimi tavır, net anlaşılır bilgilendirme Güler yüz ile Kamil Omay beyden, genel anlamda çok memnun kaldık. İş hayatında başarılar diliyorum.

Samet Can

Kamil Omay beyden daire kiraladık. Fiyat konusunda bizi üzmedi. Telefonda ilgili alakalıydı. Ofise geldiğimiz zaman güler yüzüyle karşıladı. Çok iyi ağırlandık. Kamil Omay beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Cengizhan Savaşan

Çalıştığı bölgelerin dışına çıkamamıza rağmen her konuda gayet profesyonelce, açık ve net bir şekilde bilgilendirmeler yapması ve müşterisinin beklentilerine/arayışlarına en uygun cevapları çok kısa sürede bulup, müşterisini yormadan iş bitiren bir emlakcı. Gönül rahatlığı ile tanıdıklarınızın emlak işlerini yönlendirebilirsiniz. Bizlere bulunduğu yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz.

Ozan Koyuncu

Neslihan hanım sayesinde aradığımız evi bulduk, işlemler çok hızlı gerçekleşti, işinde uzman biriyle irtibatta olmak bizim için önemliydi. Ayrıca sıcakkanlılığı ile de her konuda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Z*******

Serpil Erol son derece dikkatli, işini titizlikle yürüten, verdiği sözü zamanında yerine getiren, çok güvenilir bir emlak danışmanı ve tanımaktan mutluluk duyacağınız bir insan. Evimin satışını başarıyla gerçekleştirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Zeki Yeşilbayraktar

Kamil Omay'ın yapmış olduğu işlerden dolayı çok memnunum.

Ali Oker

İçinde bulunduğumuz ay Remax'ın kurumsal kimliğine güvendiğim için dairemin kiralanması için şubenize başvurdum. Elif Çelikel ilk randevumuzda merak ettiğim bütün hukuki danışmanlığımı yaptı ve konuya hakimiyetiyle güven verdi. Son derece profesyonel ilgisiyle, önermeleri ve sektörü tanıması sayesinde 10 gün gibi kısa bir sürede hem kiracı bulmamızı, hem de kontratı imzalayıp süreci tamamlamamızı sağladı. Her aşamada ki ilgisi ve sektörü tanımadaki bilgileri için İstanbul'da her zaman aradığımız emlak danışmanı olacak.

Onur Ertürk

Emlak danışmanım Mutluhan Temel, kiralık ev arama sürecimde üstün gayret göstererek bana çok yardımcı oldu. İstediğim evi bulana kadar RE/MAX portföyünden birçok ev gösterdi. İstediğim evi bulduğumda ise gerek sözleşme imzalanma sürecinde gerekse de taşınmam da fazlasıyla destek verdi. Bilgilendirmeleri sağlıklı karar vermemi sağladı. Kendisine gerçekten çok müteşekkirim. Herkese danışmanlığını tavsiye ederim.

Engin Taşkın Kuyumcuoğlu

Elif Hanım çok titiz, işinde özenli ve dahası sohbeti keyifli cana yakın ve profesyonel bir insan. Kiralama sürecimizi sorunsuz kendisi ile tamamladık. Her daim yanımızda olduğunu bilerek ofisinizden ayrılıyoruz.

Arzu Savun

Gayrimenkul Danışmanımız Sn. İnci Elif Çelikel, gayrimenkulümüzün satış aşamasına kadar her aşamada özverili, pozitif ve nazik yaklaşımını sürdürerek, gayrimenkulümüzün değerinde satışını sağlamış bulunmaktadır. Bu sebeple bundan sonra şahsım ve/veya tanıdıklarımın gayrimenkul danışmanlığı işlerinde önereceğim adres Remax Armoni ve Sn Elif Hanım olacaktır. Yeni işlerde görüşmek üzere. Teşekkürler Elif Hanım ve Remax.

Zerrin Aközden

Ev almak- Ev satmak gibi stresli süreci büyük bir sakinlikle idare ettiğiniz ve her aşamada gösterdiğiniz profesyonellik için çok teşekkür ederim.

Songül Sadıkoğlu

Danışmanlık hizmeti aldığımız Kamil Omay beyfendi bizimle çok ilgilenip hızlı bir şekilde daire kiralama işimizi halletti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, çok memnun kaldık.

Nezahat Ekşioğlu

Sayın Kamil Omay beyin sayesinde dairemizi tuttuk. Daireye ilk girdiğimiz andan itibaren bize verdiği güven sayesinde huzurlu ve mutlu olarak mukavelemizi imzaladık. Huzur içinde çok teşekkür ederim. Sayın Kamil Omay, güvenilirliğiniz, samimiyetiniz için teşekkürler.

Osman Olcay Güneği

Evimizin kiralanması için RE/MAX Armoni danışmanı Serpil Erol Hanım ile çalışmakla ne kadar isabetli bir tercih yaptığımızı ilan öncesi çalışmaları ve ilanı görünce anladık. İlanda kullanılan fotoğraflar profesyonelce çekilmiş, oda büyüklükleri detaylı şekilde verilmiş, evin konumu ve diğer özellikleri açık bir şekilde ifade edilmiştir. Ayrıca tarafımıza sunulan ilerleme raporu çok hoşumuza gitti. Çok titiz çalışmalarından dolayı danışmanınız Serpil Erol Hanım'a ve dolayısıyla RE/MAX Armoni'ye çok teşekkür ederiz.

Birgül Gündoğdu

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan dairemi Adana dan kiraya vermem çok zor olacak bu kış koşullarında diye düşünürken, Neslihan Hn. telefonla irtibata geçtik, 4. gün daire kiralanmış tüm teknik hususlar tamamlanmış ve ben Neslihan Hn. teşekkür ediyordum. Her şey o kadar hızlı ve profesyonelce oldu ki Neslihan Hn. HIZIR gibi yetişti bize, minnettarım.

Ali Birol Yetginer

Çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Bülent Barlas

Değerli hizmetleri, yakın ve sıcak ilgisi için Kamil Omay kardeşime çok teşekkür eder, bundan sonraki çalışma hayatında başarılarının devamını dilerim.

Murat Kartal

Danışmanımız Ebru Şenel hanım sürecin her aşamasında özveriyle ve bizlerle tam iletişim halinde satışımızı gerçekleştirmiştir. Kısa sürede ve beklentilerimizin üstündeki satış bedeli ile gerçekleştirdi. Tüm işlemlerimiz için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Mine Engin

Danışmanım Ebru Şenel evimizi satışa vermeyi söyleyip bilgi almak için aradığımız ilk andan itibaren satışın sonlanmasına kadar her konuda bizlere yardımcı olmuş, işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamıştır. Danışmanlığı, güler yüzlülüğü ve işini iyi takip etmesinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

Serkan Aygan

Güleryüzlü hizmet için teşekkür ediyorum.

Fırat Çetin

Aldığımız hizmetten dolayı çok memnunuz. Erhan beyden çok memnun kaldık. İyi çalışmalar

Siyamend Aslan

İşlemleri kolaylaştırma ve iletişim konusunda yardımlarından dolayı Erhan beye ve Remax'e teşekkür ederim.

Safar Sadidi Heris

Banu hanım profesyonerliğinin yanında içtenlıği ve hanımefendılığile hiç yabancıligik çekmeden positive hisinı insanda uyandiriyor ve sanki yillardır tanişiyorsunuz sizi rahatlatiyor. Safar sadidi

Zeynep Munyar

Gülseren hanıma yardımları için teşekkür ederiz. Bütün detaylarla ilgili bizi ince yarıntısına kadar bilgilendirmiştir.

Aylin Erciyas

Yardımlarınızdan dolayı ve güleryüzünüzden dolayı teşekkür ederiz.

Nilgün Acar

Banu hanim cidden çok yardimci oldu hem profesyonel hem sammi oluşu gerçekten harika Bundan sonra emlak konusunda kendisine danişmadan hareket etmeyeceğim

Zerrin Arslanoğlu

Gülseren hanımı bizim gibi yurt dışında yaşayan arkadaşlarımız aracılığı ile tanımıştık. Çok farklı ülkelerde yaşamış biri olarak Gülseren hanım kadar mükemmel “müşteri +ürün” analizi yapan bir profesyonel ile karşılaşmadım. Gerek ev alımı için sunduğu portföy, gerek evimizi kiraya verirken seçtiği kiracı adayları bir birinden mükemmel idi. İstanbul’da kiracımız/evimiz ile onun ilgileniyor olması bizi güvende hissettiriyor.

Cihan Yaşar

Hilal Hanım daha ilk aramamda sağolsun direk belediyeden gerekli bilgileri aktardı ve işlemin sonuna kadar ilgilendi kendisine teşekkür ederim

Alper Güzel

Kiralama süreci boyunca, Zerrin Hanım'dan, her aradığımızda ulaşabilmemiz, ortaya çıkan sorunları çözme konusunda adilane yaklaşımı, pazarlık noktasında arabuluculuğu, evde çıkan tesisat ile ilgili sıkıntılarda çevik yaklaşımı gibi konulardan ötürü çok memnun kaldık. Aynı zamanda güler yüzlü, anlayışlı ve güven veren tavırları itibariyle de bizleri bu ev değişikliği gibi sıkıntılı bir süreçte, rahat ettirmesi, memnuniyetimizi arttırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Nimet Ataker

Sevgili Nevin Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı yürekten teşekkür ederim.

Fatma Nurhan İsvan

Şimdiye kadar pek çok kiracı ve emlakçıyla muhatap oldum. Hiç Mutluhan bey kadar sorumlu ve etkin çalışan biri denk gelmemişti. Kendisi görevinin gereklerini eksiksiz yerine getirdi. İş saatleri dışında bile arasam bulabildim. Son derece memnun kaldım, tanışmamıza vesile olan tanıdığıma da teşekkür ettim.

Mehmet Tunalı

Hizmetten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

İlhami Şahiner

Aldığımız hizmetten memnunuz. Özellikle Mustafa beyin nazik ve duyarlı davranışı beni çok etkiledi. Başarılarının devamını diliyorum. Remax kurumsal olarak bize her zaman güven veriyor, teşekkür ediyorum

Hüseyin Çolak

Sevgili Kıymetli Sn. Mustafa Doğanlı beyle çalışmak çok güzel, hızlı ve doğru seçimleri ile bizlere kazanç sağlamıştır. Başarılarının devamını diliyorum.

Burcu Şahiner Erdönmez

Aldığımız hizmetten son derece memnunum. Mustafa Bey gerek ev sahibi gerekse de bizimle kurduğu iletişimi çok profesyonel ve makul bir şekilde yönetti. Tüm sorularımıza anında ve hızlı dönüşler sağladı ve gösterdiği güler yüz ile de memnuniyetimizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Aydoğ

Kamil Bey'İn iş disiplini, iş ahlakı ve tam aradığımız özellikte kiracı adayı bulması, evimizi neredeyse gözü kapalı kiraya vermemize vesile oldu. Çalışmalarını takdir ve tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Tüm arkadaş ve dost çevremede tavsiye edeceğim.

Çağan Kaya

Sürecin başından beri göstermiş olduğunuz ilgiyle, eve dair merak ettiğimiz hususların aydınlatılmasında oldukça yardımcı oldunuz. Herkese tavsiye edeceğim, gönül rahatlığıyla gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz.

Derya Yücedağ

Merhabalar, Kamil Omay ile yaptığımız çalışma esnasında kendisi süreci oldukça titizlikle takip ederek iyi iş çıkarmamıza vesile oldu. Başka projelerde de kendisiyle çalışmayı temenni eder, iyi çalışmalar dilerim.

Tolga Uğur

Serpil hanımla, Tamiş Sokaktaki Kardeşler Apartmanı'nında satılan daire için çalıştık. Kendisi süreci çok iyi yönetmiştir. Satın alma sürecinde toplantı zamanlarında zamanında gelmesi ve kesin-net bilgilendirmesi, aynı zamanda samimi ve çok zarif olması işini severek yaptığını göstermektedir. Kendisine teşekkür ederiz.

Nurhan Köken

Karşısındaki insana güven veren, ilgili ve samimi bir kişiliği var. Kamil Bey sayesinde çok kısa bir sürede ve problem yaşamadan kiralama süreci geçirdik. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Özlem Gül

Kendisi daima pozitif, güler yüzlü, piyasaya hakim ve anlayışlı bir emlak danışmanı. Memnun kaldım. İlgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

Tamer Gündüz

Kamil beyi 10 yıldır tanıyoruz. Temiz, titiz, güvenilir kişiliğe sahip olduğundan onunla çalışmayı tercih ediyoruz. Teşekkürler.

Şule Ak

Bostancı'da ki dükkanımızı kısa zamanda kiraya veren, profesyonelce yaklaşıp, bizimle çok ilgilenen sektörde deneyimli olan Kamil Beye çok teşekkür ederiz.

Ayşe Sinek

İşine hakim, son derece ilgili ve saygılı bir beyefendi. Tüm sorunlarımızı sabırlı bir şekilde halletti. Gerçekten çok teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dileriz.

Emine Ubay

Kamil bey dükkanımızın kiralanmasında gösterdiği üstün çabalarından dolayı müteşekkiriz. Sosyal ilişkileri, hitabet kabiliyeti ve kibarlığı ile sevgi ve saygımızı kazandı. Mesleğini severek yapıyor. Teşekkürlerimi iletiyorum.

Yusuf Ziya B. Köseoğlu

Kamil Bey, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti ve sorun çözme konusunda gerçekten bilgi ve deneyimini kullanıyor. Açık iletişimi ve verdiği güvenle kiralama aşamasında tüm aksilikleri giderip sürecin hızlanmasında önemli rol oynamıştır. Gösterdiği ilgi için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ayşe İlknur Şengül

Neslihan hanim, hem iyi bir arkadaş hem de güleryüzlü ve çok naif bir insan. Ayni zamanda çok iyi bir emlak danişmanı. Hem satici hem de alıcıyı buluşturmadan önce her iki tarafinda lehine ve aleyhine olabilecek konuları samimiyetle paylaşiyor. Emlak konusundaki gelişmeleri ve değişiklikleri sicaği sıcağına iletiyor bilgilendiriyor. Üzerine aldiği işi (Alemdağ Emlak Konutlarindaki evimin satişini) 3 aylik bir sureçte sonuçlandirdigi için ben çok mutluyum. Emekleri için ve beni Dilek hanim gibi iyi bir alıcı ile buluşturduğu için çok mutluyum.

Işıl Balcıoğlu

Gülseren Hanım iyi bir eleme ile bize aday olabilecek kiracıları önerdi ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştık. Çok memnunum.

Eda Yılmayan

Gülseren Hanımın yaklaşımı, ev sahibiyle kurulan iletişim, ilanın doğruluğu, fotoğrafların gerçeği yansıtmasından memnun kaldık.

Tülin Ardakoç

İstediğimiz daireyi kiralamamızda Remax Armoni gayrimenkul danışmanı Hilal hanımla karşılaşmamız bizim için bir şans oldu. Samimiyeti, açık ve net olması, çözüm odaklı ve sabrı sayesinde kiralamamızı gerçekleştirdik. Bu süreçte hep yanımızda ve yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Mehtap Kuş

Elif Çelikel hanımefendi ile tanışmaktan ve kendisinden danışmanlık hizmeti almaktan çok memnunum. İlgi, alaka ve hassasiyetine çok teşekkür ediyorum. Umarım kiralamak içinde değil satın almak içinde kendisinden destek almak isterim.

Nil Telli

Sevgili Elif Çelikel hanımla birkaç aydır emlağımın kiralanması ve öncesinde de yeni ev alımıyla ilgili satış konusunda çalıştık. Etik, samimi, sıcak ve güven veren çalışmasıyla çok yardımcı oldu. Emlak işindeki en önemli unsurları kendisinde taşıması benim içinde bir şans. Kendisine teşekkür ediyorum.

M.fatih Algan

Elif hanım tüm süre boyunca takipçi, doğru ve zamanında bilgi veren bir tarzda hareket etmiştir. Profesyonel bir yaklaşımla tarafları reel gerçekçi bir noktaya çekmiştir. Ayrıca pozitif tarzıyla da sürecin güzel bir şekilde sonlanmasına katkıda bulunmuştur.

İrem Derlen Sarıtunalılar

İnanılmaz enerjisi ve pozitivitesi ile bir günde bizi ev sahibi yapan Banu Hanıma teşekkür ediyoruz.

Emine Köken

Banu hanımdan daha öncede danışmanlık hizmeti aldım. Tekrar işlem yapmam gerektiğinde aklıma gelen ilk isim Banu hanım oldu. Son derece kibar, işine odaklı, işinden önce insani tavırları gelen, işinde kendi önceliklerinden önce karşılıklı hatta müşteri menfaatini gözeten ve daha aklıma gelmeyen çok olumlu özellikte bir kadın. Seviyorum Banu hanımı. Böyle bir danışmanınız olması süper bence.. Teşekkürler.

A*******

Ev satim surecimizde uzakta olmamiza ragmen Neslihan Hanim, Istanbul'daki gozumuz kulagimiz oldu. Hizli, bilgili ve guvenilir birisi olarak kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Ela Kavlak

Son derece dürüst, güvenilir ve işinin ehli, aynı zamanda samimi ve sizin iyiliğiniz için çalıştığını çok iyi hissettiren Lerzan Hanımın sayesinde aynı gün içinde evimizi satıp yeni evimizi alabildik. Son derece seri ve hızlı, ama profesyonelce işimizi halletti. Çok teşekkür ediyoruz.

Derya Aksoy

Eskişehirde yaşıyoruz kiralık evimiz İstanbulda şartlar uygun olmasa bile özverili çalışkan ve dürüst çalışmasıyla bizlere çok yardımcı oldu kendisi çok azimli iş takibine hayran kaldık inşallah tekrar çalışırız çünkü çok keyifliydi ayrıca kendisini hiç tanımadığımız halde özel bir işimizide hallederek takdirimizi kazanmıştır yolu açık olsun

Emre Kavlak

Güvenin ve saygının esas olduğu sistem içinde eşine az rastlanır mütevazilikte çalışan enerjisi hiç azalmayan Lerzan hanıma bizlere ayırdığı zamanı için çok teşekkür ederiz.

Ali Genç

YAPTIĞIMIZ ALIŞVERİŞTE NESLİHAN HANIMIN GAYRETİ, SOĞUKKANLI UZLAŞTIRICI TUTUMU TAKDİRE ŞAAYANDIR. EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

İbrahim Lobut

Elif hanımın özel ilgi ve iş takibi sayesinde ev sahibi olduk. Memnuniyetimiz işlerin devamında da Elif hanım ile çalışmamız yönünde olacaktır. İşlerinizde başarılar dilerim. Teşekkürler.

U*******

Neslihan Hanım konut ziyaretinden tapu sürecine kadar güler yüzlü, güvenilir ve profesyonel bir şekilde süreci yürüttü. Bizi her konuda bilgilendirdi. Evi aldıktan sonra bir sürprizle karşılaşmadık. Neslihan Hanım’ın tecrübesiyle, tapu devrini de istediğimiz günde, planlı ve stressiz bir şekilde gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Pınar Turan

Lerzan Hanım ile tanışmamız 6 yıl öncesine dayanır. Mesleki donanımını sahip olduğu değerlerle birleştirerek son derece güvenilir, adil ve kaliteli bir hizmet sunar. Gözüm kapalı herkese öneririm, asla pişman olmazsınız.

Gülşah Çakmak

Lerzan hanımla şimdi oturduğum evim için görüşmüştük .çok prensipli işini çok çok iyi yapan iki tarafın da haklarını mantık çerçevesinde koruyan, çok ama çok titiz, onu tanıdığım için çok mutluyum ayrıca komşusu da oldum .emeğinize sağlık lerzan hanım ..sevgiler ..

B*******

7 yıllık kiracım çıkınca, ne yaparım, nasıl yaparım diye düşünürken Lerzan Hanım, sağolsun, hızır gibi yetişti. Enerjisi ve güleryüzüyle daireme hızlı bir şekilde kiracı bulmakta kalmadı, kendi eviymiş gibi ustasıyla uğraştı, tadilatıyla ilgilendi, emek ve güven verdi. Çıtayı öyle bir yükseltti ki, bundan sonra kendisinden başka bir emlak danışmanıyla çalışmak çok zor.

Ş. Çetinkaya

Tecrübesi, görgüsü ve hanımefendiliğiyle 2 saatte tüm işlemleri tamamladım.

Zeynep Dolen

Dilek hanim, ayni zamanda sevgili komsum dilek, evimizi bu zor zamanlarda hem de degerinde ve cok kisa surede satti. Sana cok tesekkur ediyoruz delekcim ve seni de buralara bekliyoruz.

Ali Er

Emrah bey ile daire arayışımızda tanıştık ve bize karşılaştığımız andan itibaren güven verdi. Bizde kendi evimizi satmak istediğimizi söyledik. Yardımcı olabileceğini söyledi ve Acıbadem Mahallesinde bulunan dairemi 2 hafta gibi kısa süre içerisinde sonuçlandırdı. Kendisinden çok memnun kaldık. Başarılarının devamını diliyorum.

Kamil Emre Yüceler

Emrah bey ile Acıbadem'de ki satılık portföyü için görüştüm ve satın aldım. İlk görüşmeden satış sonrasına kadar gayet açık ve net bir şekilde ne söylediyse öyle yaparak işlemi memnun bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Alev Önal

Acıbadem'de bulunan dairemizin satışını hızlı ve profesyonel bir şekilde sonuçlandıran Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Yazıcı

Müşteri temsilcimizin hızla işleri bitirmesinden dolayı memnunum. Bir hafta içinde konuştuğumuz işler tamamlanmıştır. Teşekkür ederim.

Samet Akçaoğlu

Her şey için teşekkür ederim. Samimiyetinizi ve güleryüzünüzü işinize yansıttığınız için.. Başarılar dilerim.

Lütfiye Ceylan

Sn. Kamil Omay'a dairemizi satarken bizlere gösterdiği ilgi, yakınlık, zamanında yaptığı izahatlar, kiracı ile olan güzel ilişkisi için teşekkür ediyoruz.

Tülay Ararat

Sn. Kamil Omay ile yürüttüğümüz satış sürecinde nazik tavrı, açıklamaları süre ile ilgili hassasiyeti çin çok teşekkür ederiz.

Suzan Kobaş

Kamil Omay beyden sonsuz derecede memnun kaldık. İş takibi, müşteri memnuniyeti, uyumluluk, arabuluculuk hepsi mevcut. İş hayatında başarılar dileriz.

Necmettin Atlıhan

Ofisteki arkadaşların ilgisi oldukça iyi, gayet memnun kaldım. Özellikle Ömer Sağlam ve Mutluhan Beyden çok memnunum. Güler yüzlülükleri için ikisinede teşekkürler.

Emre Saraçoğlu

Vermiş olduğu hizmetten memnun kaldım.

Zeynep Solakoğlu

Selen Biber ile hem emlak satışı hem de alımında çalışma fırsatı bulmuş biri olarak kendisinin profesyonelliğine, danışanına saygısına ve tüm süreç boyunca ( hattâ sonrasında) ilgisine tek kelime ile “mükemmel” diyebilirim. Sabrı, sakinliği ve olaylara hakimiyeti her aşamada güven duygusu aşılayan bir rahatlık veriyor. Sizin ne istediğinizi tam olarak kavrayıp doğru şekilde yönlendiriyor. Kendisiyle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyor ve birlikte çalışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum

Melek Turan

Verilen hizmetten mutlu bir şekilde ayrıldım. Güler yüzünüz, ilginiz için teşekkür ederim, sağlıkla kalın.

Meltem Karagüllü

Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. İlgisi ve enerjisinden dolayı çok memnun kaldım.

Sulshan Rustamova

Kamil Omay beyfendiden almış olduğumuz hizmetten memnunuz. İşini sorumlulukla yaptığı için, bize güven sağladığı için teşekkür ederiz. Dairenin temizliğine çok dikkat etti. Her şeyi detaylarla anlattı, belgelerin hazırlanmasındaki hassasiyetinden ötürü ve mülk sahibi ile olan dialoğu sağlamasından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Chinara Taichmarova

Kamil Omay beyden almış olduğumuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. En iyi şekilde hizmet sunduğu için, güven sağladığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Sözleşmenin hazırlanmasında gösterdiği dikkat, titizlik çok dikkatimi çekti.

Narmin Azimova

Kamil Omay beyden almış olduğumuz hizmetten dolayı öncelikle güven sağladığı için teşekkür ederim. İlk defa bu kadar her şeyi ile ilgilenen, izah eden, gösteren, işini düzenli yapan biri ile yani sizinle tanıştığım için çok memnun kaldım.

Zara Eganolia

Yalan konuşamayacağız, bizi çok uğraştırdılar, ama işlerini çok iyi biliyorlar ve her şey için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Nevin Hanıma teşekkürlerimizi bildirmek isteriz.

Tamer Perk

İlk görüşmemizden son işleme kadar Özlem Hanım emlak sektöründeki bilgi ve deneyimi ile bize çok yardımcı oldu. Kendisinin güler yüzü, pozitif enerjisi ve ilgi alakasından kesinlikle çok etkilendik. Her şey için teşekkürler, işlerinizde başarılar dilerim.

Buket Nida Yelkesen

Bana her konuda yardımcı oldu. İlgisi için Kamil beye teşekkür ederim..

Müjde Türkkan

Istanbul'daki gayrimenkulümüzün satış sürecinde yurtdışında olmamıza rağmen Derya hanımın rehberliği sayesinde gözümüz hiç arkada kalmadı. Gelecekteki alım-satım işlemlerimiz için hiç düşünmeden yine Derya hanımla iletişime geçeceğiz.

Dilek Özsoy

Neslihan Hanıma bize ev alımında göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etmek istiyorum. Kendisi süreci yönetirken bize verdiği güven ve alıcı satıcı arasındaki sağlıklı ilişkinin kurulmasında gösterdiği emek bizim için önemliydi. Bu sayede sonraki aracılık hizmetlerimizde İstanbul'da önemli bir nokta olup, önemli bir ilişki kurduğumuzu düşünüyorum.

Beyhan Torun

Gayrimenkul alımı sürecinde işlemlerimizi yürüten Kamil Omay ve Remax Armoni ailesine teşekkür ederiz. Süreci gayet iyi y önetmiş başarı ile neticelendirmiştir.

Duygu Şentürk

Kurumsal yapı içinde güler yüzlü, sıcak ve güvenilir buldum.

Emine Kara Aslanoğlu

Her şeyden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Emre Dönmezer

Caddebostan’da bulunan dükkanımızın kiraya verilmesinde yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Dürüst ve güvenilir hizmet

Nevin Ofluoğlu

Çok kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet aldım.

Tolga Kirankaya

Lerzan Hanim her zaman guvenilir, guler yuzlu bir komsumuzdu, yurtdisina tasinirken evimizi de gozumuz arkada kalmadan kendisine emanet ettik, cok kisa surede kiraya verdi, duzgun ve durust kisiliginin yaninda cok caliskan ve isini en iyi sekilde yapan bir profesyoneldir, kendisine cok tesekkur ederiz.

Şiyar Maç

Güleryüzlü ve ilgili Kamil beye teşekkür ederim. Bizimle tüm işlerimizde yardımcı oldular. Çok güleryüzlü ve ilgili....

Can Oymak

Kamil Beyin göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Zaten böylesi kurumsal olan firmadan beklentimizde buydu. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Cem Oymak

Kendisi işini son derece profesyonelce yürütmektedir. Kiralanmasını umduğumuz taşınmazımıza, kısa sürede güvenilir bir kiracı bulmuştur. Kendisiyle tekrar çalışmayı düşünürüz.

Levent Taşdelen

Kamil Bey ilgi, alaka son derece iyi bir şekilde işi yapan gayrimenkul danışmanıdır. Her şey için çok teşekkür ederim..

Ömer Yücebaş

Derya hanımla çalışmak çok keyifliydi. Emeklerinden ve gayretinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Melike Gülsüm Erdönmez

Derya hanım bu sefer de her zamanki çizgisini koruyarak titiz, azimli bir çalışma göstererek coronalı günlere rağmen kısa sürecek bir zamanda üzerine aldığı işi parlak bir şekilde sonuca erdirdi. Bu çizgisini bozmadan başarılarının devamını dilerim.

Zeynep Macit

Kamil Omay, Remax'ın en iyi danışmanlarından biridir herhalde. Her konuda biz çok memnunuz. Uzun süredir çalışıyoruz. Hep de çalışmak isteriz.

Şermin Berrak Alkan

Kamil Omay Beye yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Snow Consulting

Ofis kiralama hizmetine aracılık sağlayan Gülseren Hanım, Remax Armoni firması adına ilgi ve güleryüzlü hizmeti ile şirketimize aracılık yapmıştır. Kendisi şahsına ve kuruma teşekkürlerimizi sunarız.

Serpil Altınok

Kamil Omay Bey'e Danışmanlık hizmetinde bize göstermiş olduğu ilgi, yardımdan dolayı teşekkür ediyorum.

Serhan Kantarcı

Gülseren Hn. a göstermiş olduğu profesyonel ilgi ve süreci sorunsuz bir şekilde sonlandırdığı için müteşekkiriz.

Tuğçe Özdenoğlu

Zerrin Bayraktar hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. Ulaşmak istediğimiz her durumda kendisinden samimiyetle yanıt aldık. Hizmetten çok memnun kaldık.

Berkay Tolga Pehlivan

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. Hızlı ve etkili bir şekilde daireyi kiraladık, bir sorun yaşamadım..

Hasibe Yavuz

İlk deneyim ve bu kadar memnun kalınabilir mi? Bir daha ev alacak olsam, tekrar başvuru yapacağım tek kişi Elif Hanım olacaktır. Çok çok teşekkürler...

Burcu Ergül

Emrah Şahin Bey çok yardımcı oldu. Kendisiyle iş yapmak hem çok konforlu hem de güven vericiydi. Çok teşekkürler.

Giray Erdönmez

Geleceğe yönelik büyük bilinmeyenlerin yaşandığı bugünlerde, küçük dükkanımızı aynı yıl içinde ikinci defa kiraya vermiş olmasından dolayı Derya Hanımı kutluyorum..

Sevil Elibol

Mustafa Doğanlı'dan son derece memnun kaldım.Bütün bu işlerde yardım aldığım kişidir. ilgi ve alakalıdır. Teşekkür ederim.

Metin Kurt

Remax danışmanı Mustafa Bey; Gayrimenkulu zamanında ve doğru tanımladı, İlgili ve dürüsttü, Herşey her iki tarafında hukukuna saygılıydı. Teşekkürler.

Batuhan Bakır

Nazlı Hanım çok kibar ve iyi birisi, bize çok yardımcı oldu, çok teşekkür ederiz. :)

İ.koray Soydan

Gülseren Hanım'la ilk önce İstanbul dışında olduğum için telefonda defalarca konuştuk ve işini o kadar özenle severek yapıyor ki tarifi yok.Ev sahibimizi ve bizi o kadar ortak bir şekilde düşünüyor ki tarifi yok. Sonuçta herkes mutlu mesut iyi ki sizi tanıdım ve çalıştık. Teşekkürler.

Mustafa Tan

Zerrin Hanım şuana kadar gördüğüm en iyi gayrimenkul danışmanlarından.Süreci çok iyi yönetti ve bizi yönlendirdi.

Mehmet Can Uzuner

Sergilemiş olduğu tam profesyonel, dürüst, sıcakkanlı yaklaşım için Sayın Banu Hanım'a teşekkür ederim.

Akif Duymaz

Melike hanım bir günde dükkanımı kiraya verdi kendisine teşekkür ediyorum.

Esra Atar

Kamil Omay'a Gerek sıcakkanlılığı, gerek yardımseverliği, güleryüzlülüğünden çok memnun kalarak dairemizi tuttuk. Herşey için teşekkürler.

Gökhan Ulutaş

Dairemizi çok beğendik. Kamil beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederiz.

Şebnem Akın

Değerli danışmanlarınız Derya Gözütok hanımefendinin ve Kamil Omay beyfendinin satış süreci boyunca göstermiş oldukları profesyonel tutum ve davranışları neticesinde sorunsuz olarak gerçekleşen mülk satışımdaki memnuniyetimi belirtir, bundan sonraki işbirliklerimizin devamını dilerim.

Ufuk Sarıtaş

Kamil Omay Bey ve Derya Gözütok Hanım daire alış işlemlerimizde baştan sona kadar bize çok yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

M. Safa Sarıtaş

Kamil Omay ve Derya Gözütok Erenköy'deki daire alımımızda bize son derece yardımcı oldular. İlgilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Kemalettin Çördük

Sayın Derya Gözütok hanımefendi, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Bora Cemil Erk

Firmanız danışmanları Derya Gözütok ve Kamil Omay'ın gayrimenkulumuzun satışı sırasında göstermiş oldukları güleryüz ve dürüstlükleri için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ufuk Akın

İstanbul'daki taşınmazımızın çok kısa bir sürede satışını gerçekleştiren sevgili Derya GÖZÜTOK hanımefendiye, bu satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonel ve disiplinli çalışması yanında nazik ve güler yüzlü davranışları için de kendisine çok teşekkür eder, işbirliğimizin devamını dilerim.

Ufuk Akın

İstanbul'daki taşınmazımızın satışında gayrimenkul danışmanımız Derya hanım ile birlikte bizlere göstermiş olduğu ilgi ve yardımlar için kendisine çok teşekkür eder, bundan sonraki süreçlerde işbirliğimizin devamını dilerim.

M*******

Ev kiralama konusunda Serpil Erol hanım çok yardımcı oldu.İlgi ve alakası, bizimle iletişimi iyiydi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gökce Birinci

Evimizin satış sürecinde son derece sıcak, ilgili ve özverili çalışan, deneyimi sayesinde süreci başarıyla sonuçlandıran Gülseren Hanıma candan teşekkürler. Kendisiyle çalıştığımız için ailece çok memnunuz ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Giray & Hasibe Yavuz

Tuğlacıbaşı, Feneryolu'ndaki dairemizi satın alırken siz değerli Re/max çalışanlarına ve özellikle Sn. Elif Çelikel hanımın sıcak ilgisi bizi çok memun etti. Takiben evin alım-satım işlemlerinden, banka dahil olmak üzere, bizim sürekli yanımızda bulunup, tüm bu işlemlerin rahatlıkla yapılmasına çok katkıda bulundular. Dolayısıyla biz de içten teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde bolluk ve başarılar dileriz.

Melih Pamukçu

Kamil Omay Bey ile ev arama sürecinde çok uyumlu bir süreç yönettik. Kendisi güzel iletişimi ve güven verici tavrıyla her zaman bizi iyi hissettirdi. Ev sahibi ile bizim aramızda iyi bir iletişim sağladı. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz.

Kader Karadeniz

Kamil beyin insan ilişkileri, güleryüzü ve ilgisi sayesinde ev arayışımız keyifli bir zaman dilimine evrildi. Kendisine ve bu kaliteyi sunmasına aracı olduğunuz için şirketinize teşekkür ederiz. İlk defa çalıştığımız kurumunuzu ve Kamil beyi önermek üzere ayrılıyoruz. İyi çalışmalar....

Deniz Baş

Derya Gözütok hanımefendiye bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz. İlgisi, özenli çalışması, disiplini ve hassasiyeti bizim için çok önemliydi. Birlikte ilerledik, işimizi sonuçlandırdık. Çok teşekkürler...

Mesut Eren

Banu hanım komşumuz ve meslektaşımız olarak dürüst, işbilir ve hanımefendiliği ile yardımcı olmuş ve sıkıntısız bir şekilde evi bize satmış ve satış sonrasında kiracı ile bizi anlaştırarak kontratımızı dahil yapmıştır. Kendisine ve Remax Armoni'ye teşekkürler.

Hadi Akdeniz

İlk görüşmede verdiği güvenden dolayı, yaptığı tüm işlemlere kayıtsız EVET dedim. Teşekkür ederim Cenk Bey.

Metin Eray

Cenk Bey işinde takipçi ve ilgili bir danışmandır. Başarılarının devamını dilerim..

Yıldırım Urağ

1 yılı aşan ev arama maceramızı 1 hafta gibi kısa bir sürede ve üstelik içimize sinecek şekilde sonlandıran Gülseren Hanım’la karşılaştığımız için çok şanslıyız. Onun gibi insanların varlığı bu hayatta güzel insanların var olduğuna olan inancımızı pekiştiriyor. Gülseren Hanım gerek iş deneyimindeki yetkinlik, gerek iletişim konusundaki sakin, insancıl ve adaletli yaklaşımıyla, olası sorunları daha oluşmadan çözdü. Kontrat öncesi ve sonrası her süreçte yanımızdaydı. Şanslıyız. :)

Ece Şahin

Değerli Armoni ofisinin değerli danışmanı, meslektaşımız Sn. Gül hanım; yönlendirmeniz için teşekkür eder, işbirliğimizin, paylaşımlarımızın daim olmasını dilerim, sevgilerimle..

B*******

Tüccarbaşında İçersinde Kiracı Bulunan Dairemizi Kurmuş Olduğu İyi iletişim Sayesinde Kiracının Evi Göstermesini Sağlayarak Satmıştır. Güler yüzü, Anlayışlı Oluşu ve Dürüstlüğü ile Tanıdığımıza Çok Memnun Olduğumuz Gülseren Hanıma Çok Teşekkür Ederiz.

Onur Taş

Pandemi döneminde tanışmış olduğum danışmanınız Serpil Hanım ilk telefon görüşmemiz de başlayan o sıcak içten samimi iletişim yetenekleri ile şuan da yaşadığımız evi satın alabilmem adına tüm satın alma aşamasında yaşanan problemleri aşmamıza, pazarlık yapma kısmın da ki destekleri ile üzerimizden oldukça fazla yük almaya vesile olmasından dolayı sizler aracılığı ile kendisine teşekkürlerimi iletip böyle bir ekip üyesi ile çalıştığınız için de sizlere teşekkür ederim.

Dilara Külekçioğlu

5 senedir uğraştığım satış işini başardığı için teşekkür ediyorum. Emlak danışmanlığından ziyade sizi aileden bir birey gibi hissettiriyor. İşin tabiatı gereği karşılaşılan binbir karekterlerle sakin iletişim kurabiliyor ve bu da çözüme ulaşmaya yardımcı oluyor. Zorlu aksi kiracılı evimi bu kiracıya satış yapılmasını sağlayarak zor işi başardı diyebilirim.

M. Belen Ünal

Gül hanım Serik Antalya deki satmak istediğim kooperatif evimin, verilen tekliflerden dörtte bir daha yüksek fiyata bir haftada satılmasını sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Burak Kumanlı&buket Atalay

Aynı sektörden olmamıza rağmen Serpil hanımdan öğrendiğim çok şey oldu. İlan tarihinden tapuyu aldığımız güne kadar gösterdiği ilgiden dolayı kendisine minnettar kaldık. İnşallah güzel işler bitirmesi dileğiyle.. Remax'a olan güvenimiz sıfırıdan tavan yapmış bulunmakta.. :)

Önder Ağca

Hem kiralama, hem ev satım sürecinde iyi ki Banu hanım ile çalışmışız. Remax Armoni böyle bir ekip üyeniz olduğu için çok şanslısınız. Tüm emlak işlerinizi gönül rahatlığı ile Banu hanıma teslim edebilirsiniz. Sizin yerinize en iyisini sizin için düşünmüş oluyor zaten. Her şey için çok teşekkür ederiz Banu hanım..

Nihan Fırat

Sevgili Banu hanım ve Remax Ailesi; Çalıştığımız süre boyunca bizim evimizi kendi evi gibi değerlendirip, sonuna kadar taleplerimizi koruduğu için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu süreçte güvendiğiniz biri ile çalışmak her şeyden daha önemli oluyor. Biz Banu hanıma güvendik ve güvenmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Böyle bir temsilciniz olduğu için çok şanslısınız. Sakın onu bırakmayın :)

Mustafa Güzel

Tüccarbaşı'ndaki dairemizi bize kazandıran Remax Armoni danışmanı Gülseren Erkök hanıma, gösterdiği özen, sabır ve bilgi dolu servisi için çok teşekkür ederiz. Daima müteşekkir kalacağız. Artık bir gayrimenkul danışmanımız var. Saygılarımla...

Buğra Melek İnce

Gulseren Hanım diğer emlakcilardan göremediğimiz dürüst, kibar ve anlayisli tavrı ile bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Özgür Uğur

Erenköy Mahallesi minibüs caddesindeki kiralık dükkan için görüştüğümüz Emrah beye her konuda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum.

İzzettin Hamdi Güneş

Kadıköy Erenköy Mahallesi minibüs caddesi üzerinde bulunan kiralık dükkanımın kiralama işlemi ile ilgilenen Emrah bey, dükkanımı Anadolu Bankası'na kiraya vermiştir. Profesyonel desteğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Sinan Akgü

Danışman arkadaşımızın iş takibi, güleryüzü ve insan odaklı yaklaşımı, çalışkanlığı, azmi Remax kültürünü profesyonelce davranışlarına yansıtması bizleri çok memnun etti. Teşekkür ederim.

Emin Şen

Ev satın almaktan vazgeçtiğimiz zamanda ilgi ve alakasıyla işlem yapmamıza yardımcı olduğu için Mustafa Beye sonsuz teşekkür ederiz.

Mustafa Gürman

Baştan sona gayet memnunuz.Mustafa bey çok ilgili, çalışkan, çok güven verici bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

B*******

Neslihan Hanım ev alım sürecimizin her aşamasında ilgili, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile sürekli destek oldu. Alanında gerçekten uzman ve güvenilir bir danışman. Ayrıca tapu işlemlerini de sayesinde kolay bir şekilde tamamladık. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ş*******

Evimizi kiraya verme ve satma süreçlerinde Neslihan Hanım hem işlemleri yönetmek hem de tarafları bilgilendirmek ve sonuçlandırmak açısından çok başarılıydı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Mehmet Kılıç

Emrah beyin yakın ilgisi ve güven verici tutumunu çok beğendim. Gerçekten çok memnun kaldım. Ne dediyse aynen doğru söylediğini gördüm. Güzel çalışmasının devamını diler, başarılar dilerim.Teşekkürler.

Neriman Güleç

İlgili ve saygılı bir danışman.Kendisinden çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Kamuran Evlek

Bodrum sınırları içinde ev arayışımızda, tum destek ve sabırlı çalışmalarınıza çok teşekkür ederiz...

Erkan Ekmen

Banu hanıma ilgi alakası için çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu.

Pınar Işık

Yıllardır çalıştığım Kamil beye her zamanki gibi teşekkürlerimi iletirim.

Akın Kurt

Almış olduğumuz hizmetten gayet memnun kaldık. Kamil beyin ilgi ve alakası sayesinde kısa sürede evi tuttuk.

İzzet Dağlıoğlu

Göstermiş oldukları ilgiyle kısa sürede çözüme ulaştım. Teşekkür ediyorum..

Suat Mutaf

Kadıköy Eğitim Mahallesi'ndeki dairemin satış işlemini en başından sonuna kadar profesyonelce yürüttüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Abdullah Memişoğlu

Emrah bey ile Kadıköy'de satılık daire için görüştük ve bilgi aldık. Daire ve bölge ile ilgili endişelerimizi hızlı bir şekilde gidererek evimiz olmasını sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Saadet Bereket

SİZİNLE TANIŞTIĞIMIZA ÇOK MEMNUN OLDUK GÜLSEREN HANIM.SAYENİZDE EVİMİZİ EMANET EDEBİLECEĞİMİZ GÜZEL BİR AİLE İLE TANIŞTIK.TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANDIRDIĞINIZ VE SAMİMİ DAVRANIŞLARINIZ İÇİNDE AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Tolga Guran

Destekleriniz ve güleryüzünüz için teşekkür ederiz. Ev bulma sürecimizi çok kolaylaştırdınız. İyi çalışmalar dileriz.

Uğur Uysal

İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren, süreç tamamlanana kadarki süreçte çok destek aldım. Raporlama, aday (kiracı bulma) konularında çok iyi niyetli yaklaştılar. Çok teşekkür ederim.

Ece Kurt

İlgi, alaka, güleryüz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Destekleriniz için çok teşekkürler...

Ali Kestek

Satmak istediğimiz villayı kısa zamanda ve iyi fiyata ve de problemsiz bir şekilde satan Sayın Kamil Omay'a başarılı performansından dolayı teşekkür ediyorum.

Şehnaz Yılmaz

Banu hanım işinde gayet iyi olup, ilgili ve düzgün bir hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

Yavuz Durmuş

Sn. Banu Çalışal Son derece ilgili, güleryüzlü yaklaşımınız, kontrat sürecindeki titizliğiniz için çok teşekkür ederiz.

Muhammed Cenk Sınmaz

Çekmeköy Aydınlar Mahallesi Kuşak Sokaktaki evimi kendi evi gibi her türlü işlemleriyle ilgilendi. Her türlü detayı ayrıntılı ve açıklamalı olarak bildirdi. Banu hanımın yapmış olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Her eve Banu hanım gibi bir gayrimenkul danışmanı gerekli. Bundan sonra tüm arkadaş ve dost çevremi Banu hanıma yönlendireceğim.

Turgay Candan

Sevgili Gülşah Hanım, Göztepe'deki dairemizin satışında öncelikle göstermiş olduğunuz insani yaklaşımınız ve pandemi dolayısıyla zor çalışma şartlarında vermiş olduğunuz kusursuz danışmanlık hizmeti için çok teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Sevgilerimizle.. Yasemin&Turgay Candan

Ayşe Gül Onan

Sevgili Zerrin Bayraktar hanımdan o kadar çok memnun kaldıkki, kendisi kibar, çalışkan, nazik ve çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Çok kıymetli bir danışman...

Kerem Demirgil

Süreçte göstemiş olduğunuz hassasiyet ve sonuçlandırılması konusundaki titizliğiniz için teşekkür ederim.

Can Gezgör

Bir çok ilana baktıktan sonra şuan kiraladığım dairenin internetteki ilanından, aldığım hizmete kadar herşey çok profesyoneldi. Melis Hanım her an ulaşılır ve yardımcı durumdaydı. Çok memnun ve güvende hissetiğimi söyleyebilirim.

Okan Temizyazı

Aldığımız hizmetten son derece memnunuz, Melis hanımla yine çalışmak isteriz. Gayrimenkullerimiz ile ilgili kiralama/satış işlemi olursa yine Melis hanımla çalışırız. Güleryüzü için teşekkür ederiz.

M.seda Badur

Kamil Omay beyden kira arayışımızda almış olduğumuz hızlı ve kaliteli ve samimi hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Servet İlter

05.06.2020 tarihinde kira arayışında olduğum bölgede Kamil Omay beyden aldığım hizmet için teşekkür ederim

Evren Sarı

Vermiş olduğunuz hizmet için çok teşekkür ederim.

Erhan Esen

Nevin hanımın kiralama süreci boyunca gösterdiği yakın ilgi ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. İşini hakkı ile yapan ve güven veren birisi olduğu için kendimizi şanlısı hissediyoruz.

Anıl Sırt

Her aşamadaki dürüst yaklaşımı, işlemler sırasındaki hem ev sahibimize hemde bize karşı şeffaflığı ile kısa sürede ev kiralamamızı sağlayan Kamil Omay'a ve kendisi sayesinde tanışma fırsatı kurduğumuz Re/Max Armoni ailesine teşekkür ederiz.

Burç Uğur Canik

Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan ve yeniden inşaası oldukça uzun ve sancılı süreç sonunda tamamlanan binamızdaki dairemizi aynı şehirde ikamet etmememe ve yüzyüze dahi görüşmememize rağmen firmanızın gayrimenkul danışmanı Hilal Yıldırımtaş çok kısa sürede, tüm haklarımı koruyarak, pürüzsüz şekilde kiralama işlemini sonlandırmıştır. Şahsım adına teşekkürü borç bilirim.

Fatih Yener

Maltepe bölgesinde bir dükkan arayışında Emrah Bey ile tanıştım, elinde kiralık bir dükkan vardı görüştüm, dükkana baktım ve tutmak istediğimi söyledim. Emrah bey sağolsun her aşamada yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Zülfikar Ünverdi

Emrah Bey Kadıköy bölgesinde bulunan bütün mülklerimin kiralanması ile ilgileniyor.Vermiş olduğu hizmetten son derece memnunum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gülşah Toyran

Lerzan hanımla daha önce aynı sitede oturuyorduk, samimi, hep pozitif, güler yüzlü ve çevresine karşı verici bir insan olarak tanıdım ve sevdim. Daha sonra şehir dışına taşınınca oradaki evi kiraya vermeyi düşündüğümde kendisini aradım. Ve sonrasında emlak danışmanlığı konusunda da son derece başarılı ve güvenilir biri olduğunu gördüm. İhtiyacım olduğunda gönül rahatlığı ile arıyorum ve ne problem varsa, benim yerime çözüyor. Çok teşekkür ediyorum, kendisini tanıdığım için çok mutluyum hem iyi bir arkadaş edindim hem de çok güvendiğim bir emlak

Nilhan Antitoros

Lerzan hanım ile Şubat ayında gerçekten son derece karmaşık, çok murisli ve çok taraflı bir intkal ve satış işleminde birlikte çalıştık. Son derece profesyonel ve sonuca odaklı yaklaşımı ile tüm işlemleri gerçekleştirip alıcı ve satıcı cephesinde %100 memnuniyet yaratmıştır. Empatik ve özverili çalışmasına hayran kaldım. Her zaman birlikte çalışmak isteyeceğim ve tek tercih olarak bakacağım bir danışman. Misafeperverliğin ve profesyonelliği için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Şenol Dündar

Daire arayışımız boyunca gerek güleryüzü, bizi yönlendirmesi ve arayışımıza uygun kiralık daire konusunda bize yardımcı olmasından dolayı kendilerine teşekkür eder, memnuniyetimizi dile getiririz.

Habip Kuru

İşlemlerin akışı son derece düzgün neticelenecek şekilde olmuştur. Kendisinden son derece memnun kaldım.Teşekkürler..

Sabiha Doğan

Hilal yıldırımtaş hanimefendi sayesinde düzgün bir alışveriş oldu titiz düzenli ve güven veren biri teşekkür ediyorum

Sema Göktegezen

Hizmetten memnun kalacağımıza inanıyoruz. İyi ve güleryüzlü ağırlandık, teşekkür ederiz.

Can Özmen

RE/MAX Armoni ailesiyle tanışalı çok kısa bir süre olmasına karşılık güleryüzlü ve samimi yaklaşımları için teşekkür ederim. İşlerini bilen, güven veren dürüst çalışanları sayesinde evimizi düşünmeden kiraladık.

Didem Wong

Mine Hanım'la çok uzun zamandır çalışıyoruz. Kendisi işinde uzman, güleryüzlü ve çok titizdir. Birlikte çalışma deneyimimiz hep çok olumlu oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sevim Keleş

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Metin Demir

Değerli abimiz gibi gördüğüm Kamil Omay'a dükkan alım satım işlemlerinde gösterdiği yakınlık ve ilgiden dolayı son derece memnun kaldık.Teşekkürler Kamil Omay ve Remax Armoni ailesi..

Çağatay Geyik

Süreç konusunda yardımcı olundu.

Musa Elçi

Elif hanımın satış işlemindeki ve pazarlamasındaki olağanüstü gayreti için teşekkürler ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık. Elif hanımı bu vesileyle tanıdık. Ben ve kardeşim çok mutlu olduk. Elif hanımı tanıdıklarımıza mutlaka tavsiye edeceğiz.

Nait Çakır

Verdiğiniz hizmetten memnun kaldık. İlginiz için teşekkür ederiz.

Mustafa İnan

Kamil Omay işyerimin satışında dürüst ve açık tutumu ile yardımcı olmuştur. Teşekkürler.

Pelin Naz Cevahir

Hizmetten memnun kalacağımıza inanıyoruz.

Sema Koç

O kadar gönülden o kadar samimi ve içten ki evlilik aşamasında ki hazırlık aşamasında bize o kadar yardımcı oldu ki tutabileceğim en güzel evi sayesinde tutmuş oldum hiç bir zaman iletişimi koparmayıp bize her türlü desteği verdi ev sahibimiz ile aramızda ki bağı kurmamızda ve çok güzel bir ev sahibine denk gelemizi sağladığı için çok çok teşekkür ederiz. Eşim ve Lerzan hanıma başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla. Sema & Samed

Bülent Gündoğu

Ethemefendi caddesinde ofis olarak kiraladağımız dairede yardımları ve profesyonelleği için kendisine teşekkür ederiz.

Arda Bayar

Yaptığımız Gardenya Plaza kiralaması işleminde bizimle ilgilenen Gülseren Hanım'a teşekkür ediyoruz.İşlemimizi hızlıca ve memnuniyetle tamamladık.

Savaş Yıldız

Neslihan Hanım evimizi çok hızlı şekilde hedeflenen fiyata yakın şekilde kiraya verip, kiracının taşınma sürecinde bizlere destek olmuştur. Kendisine teşekkür ediyorum.

Kenan Coşkunoğlu

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

İsmail Kimverdi

Banu hanımın güleryüzlü, ilgili ve nazik tutumu müşteri memnuniyeti açısından kendisini işini yaparken farklı kılıyor. İşe hakimiyeti ve süreç yönetimi de çok başarılıydı.İlgisine çok teşekkür ederim.

Sedat Engin

İş planlamanız, dikkatli evrak düzeniniz ve alıcı/satıcı dengesini sağlıklı kuran profesyonel hizmetiniz için teşekkür ederim.

A*******

Gülseren Hanımın profesyonel, yetkin ve tecrübeli yaklaşımıyla, ilgili süreç yönetimi ve bizi her adımda haberdar etmesi beklentilerimizi tam anlamıyla karşıladı. Ayrılan kiracımızdan özenli bir şekilde evi teslim alması ve Tapu dairesinde tecrübe ve desteğiyle tüm işlemler süresince yanımızda bulunması çok önemliydi. Seçkin müşteri bulma konusundaki titizlik ve başarısı ise Satış günü geldiğinde önemini hissettirdi. Teşekkürler Gülseren Hanım, Teşekkürler Remax Armoni! Saygılarımla

Hande Kanbay

Sayın ve sevgili Melis Fıratoğlu sayesinde, harcadığı son derece uyumlu ve yoğun bir mesai ardından isteklerimize göre bir ev alabildik. Kendisi son derece donanımlı, müşteri odaklı, güleryüzlü ve işinin ehli bir danışman olarak A'dan Z'ye her aşamada yanımızda oldu. Teşekkürü bir borç biliriz.

Hasan Demirhan

Sayın Nevin hanımla çok kısa bir sürede gerçekleştirdiğimiz kiralama işinden son derece memnun kaldım.Özellikle geri dönüşlerinde ve samimi davranışlarında bana çok güven verdi açıkçası.Şunu da özellikle belirtmek isterim çok İstanbul hanımefendisi kendisi...

Hülya Zeynep

Yeni bir ev satın alma sürecimizde bizimle çalışan emlak danışmanımıza gösterdiği her türlü kolaylık, güler yüz ve verdiği güven duygusu için çok çok teşekkür ediyorum. Sevgili Melis Fıratoğlu iyi ki sizinle yolumuz kesişti. Bundan sonrasında da emlak ile ilgili her türlü konuda sizi arayacağımıza eminiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Necdet Yeniacun

Gülseren hanımla tanışmış olmaktan son derece memnunum..İstanbuldaki kiralık dairemi iyi koşullarda değerlendirdi..Bundan sonraki her türlü gayrimenkul işlerimde sadece Remax ve Gülseren hanım ile çaışacağım..

Hamza Karakaş

Hilal Yıldırım hanım sayesinde temiz ve düzgün şekilde bir ticaret yapmış bulunup aldığımız hizmetten ve Hilal hanımın sıcakkanlılığından çok memnun kaldık. Remax Armoni ailesine teşekkürler.

Resul Dindar

Herşeyden öte güven çok önemli.Karşılıklı olarak iyi bir niyeti ve enerjiyi paylaştık. Hilal Yıldırımtaş'a bana ve eşime sağladığı güven, ilgi ve dayanışma için teşekkürler.Tekrar görüşmek ve birarada olmak dileğiyle.

Hakan Büyükcivelek

Batı Ataşehir My Prestige de bulunan işyerimi paylaşımcı yapısı, geniş çevresi ve fedakar çalışması ile çok kısa sürede ve çok değerli bir kiracı ile bir araya getiren Lerzan hanıma çok teşekkür ederim.

Berk Sayan

Lerzan Hanım, kibar, ilgili, güvenilir, işini layıkıyla yapan dört dörtlük bir emlakçı. Kendisiyle bir daire kiralamak üzere yollarımız kesişti ve çok detaycı, kılı kırk yaran, hatta yer yer yıldırırcasına sorular soran tarafımıza anlayışla yaklaştı ve elinden gelen tüm yardımı yaptı. Hizmet sektöründe işini bu denli özenle yapan insanların sayısı bir hayli az. Kendisine çok teşekkür ediyoruz her şey için, eğer Lerzan Hanımdan yardım alıyorsanız bilin ki sizin için en iyisini yapmak için elinden geleni yapacaktır.

Guzaliye Şıgaylı

Atatürk Caddesi'nde kiralamış olduğumuz daire ile ilgili olarak çalıştığımız Öznur Bingöl Hanıma öncelikle çok teşekkür etmek isteriz. İlk telefon görüşmemizden başlayarak, kira kontratı yapılana kadar göstermiş olduğu profesyonellik, bilgiliği ve ilgisinden dolayı çok memnun olduk.İşini sahiplenen, hem kiracıya hem ev sahibine gösterdiği davranışları takdir edilmesi gerekir.

Mehtap Çevik

Neslihan Hanım istediğimiz evi bulmak ve ev sahipleri ile görüşmek konusunda sürekli iletişim halinde oldu.Her zaman aradığımızda yardımcı oldu.Mesleğini gerçek anlamda severek yaptığından ve müşteri odaklı çalışmasından ötürü Çevik Ailesi olarak teşekkür ederiz.

Erdem Bitmez

Çok hızlı, çok ilgili ve sonuç odaklı bir çalışma oldu. Bu ofisten, çalışmalarından her zaman memnun kaldım. Bu ilgi ve alakanın, çalışmalarınızın aynı titizlikle devamını bekliyoruz. Teşekkürler Öznur Hanım.

Sinem Çiftçi

Evimi kiraya vermek için olduğu kadar arkadaş olmak içinde en doğru isimmişsiniz. En çok da bir kiracı adayını belirlediğimde tüm diğerleri içinde endişelenmeniz, insancıl yaklaşımınız, işinize gösterdiğiniz özen ay durun yahu saymakla bitmiyor beni etkileyen özellikleriniz . Çok teşekkür ederim her şey için

Mustafa Yazıcı

Kısa sürede her iki tarafa vermiş olduğu hizmet adına teşekkür ederiz.Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır.

Bora Kılıç

Lerzan Hanım yoğun temposunda bile yardımseverliği ve güleryüzünden taviz vermeyen bir insan. Samimiyeti ve sıcaklığı eşime ve bana çok iyi geldi, bu süreçlerde yaşadığımız diğer olumsuz deneyimlerden sonra özellikle. İlgilendiğimiz ev tutulmuş olsa da Lerzan Hanım ile tekrar çalışma şansı bulacağımızı umuyoruz. Kendisi örnek bir emlak danışmanı.

Hande Us

Melis hanım cok ciddi bir özveri ile sürekli evimiz ile ilgilenen insanları gezdirdi. Evimizi değerinde rakama kiralamamıza yardımcı oldu.Her zaman emlak işlerimizde çalışacağımız ve çevremize önereceğimiz tek kişidir. Çok memnun kaldık.

H*******

Olağan üstü bir iş çıkardınız. Evimi en kısa sürede en uygun insanı bularak kiraya verdimiz. Müşteri memnuniyeti muhteşem. Herşey için teşekkür ederim.

Sertaç Aydın

Gayrimenkul Danışmanımız Derya Hanımın göstermiş olduğu çalışma, ilgi ve özveriden oldukça memnun kaldım.Almış olduğum hizmet benim için oldukça yeterliydi.

Sanem Arslan

Merhabalar. Öncelikle gerçekten Lerzan hanım gibi değerli, güler yüzlü, güvenilir, işini severek yapan bir insanı kazanmaktan dolayı inanılmaz mutluyuz. Bize her anlamda çok yardımcı oldu ve aciliyetimizi göz önünde bulundurarak bize inanılmaz kolaylık sağladı. Çok tatlı, naif bir ev sahibi de kazanmamıza vesile oldu. Kendisine gönülden teşekkür ediyorum. Emlak sektöründeki engin deneyimleri ve hakkaniyetli yaklaşımıyla daha bir çok başarıya imza atacağından kuşkusuzki hiç şüphem yoktur. Kendisini çok sevdik. Sevgi ve saygılarımızla..

Serhat Tuğrul

Lerzan hanım Tanıfığım rn dürüst ve işini iyi yapan ve satış öncesi ve satış sonrası takip kunysunda tam bir profesyönel beyannamemi bile benim yerime vermiş bu beniçok memnun etti teşekkür ederim başarılar

İpek Soylu

Kamil Beyin yardımları ve ilgisinden dolayı hızlı bir alışveriş sağladık. Servisinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Osman Badur

Melis Hanım sürecin en başından itibaren çok ilgili, bilgili ve takipçiydi. İhtiyaçlarımızı en iyi şekilde anlayarak, bize bir müşteri gibi degil aileden biri gibi davranarak, Göztepe'deki evimizi kiraya verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Oya Bostan

İlgili ve güvenilir bir hizmet aldık.Teşekkürler.

Uğur Can Karaeş

Derya Hanım kiralama sürecinde gerekli tüm bilgilendirmeleri tarafımıza eksiksiz yaparak aldığımız hizmetten memnun kalmamızı sağladı.Kendisine teşekkür ediyorum.

Kübra Albayrak

Sevgili ve değerli Lerzan Hanım... işinizi zevkle emek vererek yaptığınız için çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanışımız... iyiki yollarımız kesişmiş.. herşey için sonsuz teşekkürler, Siz, çevremize önerebilecemiz dürüst dobra ve saygıdeğer bir emlak danışmanısınız. Sizi çok sevdik❤️Sevgilerle...

Saliha Sucu

Lerzan hanımla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz .kendisi güler yüzlü samimi içten davranışıyla kendinizi bir emlakçının yanında değil size nasıl yardım edebilirim diye koşuşturan yakın bir dostunuzmuş gibi hissediyorsunuz.ve ben bunu istediğim evi tutamamış biri olarak yazıyorsam bu söylenenleri her kelimesiyle hakediyorsunuz demektir.Bir ev sahibi ve kiracı olarak tekrar görüşeceğimize eminim

Gözde Karataşlı

Lerzan Hanım işini seven, gayet profesyonel çalışan biri. Sektör deneyimi sayesinde işimiz çabuk ve problemsiz tamamlandı . Kendisiyle kesinlikle tekrar çalışmak isteriz

Çağla Acar

Lerzan hanım sizi tanımaktan güleryüzlü ve samimi tavrınızdan dolayı çok memnunum. Güvenilir ve yardımsever tavırlarınızdan ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunar sizi emlak danışmanı ve yaptığı işe saygısı olan biri olarak tebrik ediyorum. Saygılar sevgiler

Oktay Dündar

Kiralık daire arama sürecinde Mustafa Doğanlı bize çok yardımcı oldu. İşine çok bağlı, ilgili bir danışman.Satılık ve kiralık işlerinde arkadaşlarımı direkt yönlendirebileceğim bir arkadaş. Herşey için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Çolak

Kıymetli kardeşim Mustafa Bey, Gayretli ve iyi niyetli yaklaşımı ile bugüne kadar emanet ettiğimiz tüm gayrimenkul pazarlamasını çok başarılı bir şekilde ve hızla sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz.

Bahadır Sunguroğlu

Remax Armoni ailesiyle bizleri, sıcak ilgisi ile tanıştıran Derya hanıma çok teşekkür ediyoruz.Bizlere her konuda yardımcı olmaları, güler yüzlülüğü, ilgi ve alakaları neticesinde ev sahibi olmamıza sebep oldukları için Derya hanıma tekrar çok teşekkür ediyoruz.Farklı projelerde görüşmek dileğiyle..

Seda Ersoy

Çekmeköy'de aylarca dairemizi satmaya çalıştım fakat kimse ilgilenmedi.Sonra emlakçı Barış Bey ile çalışmaya karar verdik ve dairemiz çok kısa sürede satıldı.Çok ilgili ve işinde iyi biri.Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.

Özden Aksoy

İnsanda güven hissi veren, ilk görüşmemizden bu yana güler yüzünüz, samimiyetiniz, çocuklara verdiğiniz değer, sıcakkanlılık. Herşeyinizle çok iyi bir danışmansınız. Size herşey için teşekkür ediyoruz.

Seyfi Dağıstan

Barış Beye ilgisi için teşekkür ederiz.Hızlı geri dönüşü, bütün işlemleri birebir takibi ile sorunsuz taşınma süreci başlatıldı.Çalışma hayatında başarılar dilerim.

Ş*******

Uzmanlık bölgesi dışında olmasına rağmen beni şaşırtacak kadar kısa bir sürede neticeye ulaşmasından dolayı Hilal hanımı tebrik ederim. Profesyonel ve disiplinli çalışmasını da ayrı bir güven verdi

Sim Korçan

Zerrin Hanım, tüm işlem boyunca her zaman desteği ile yanımızdaydı ve işlerimizi çok kolaylaştırdı. Her aradığımızda pozitif tutumu ile sorularımızı yanıtladı ve satıcı olarak yanımızda oldu. Kendisi olmasaydı bu süreç çok zorlu olabilirdi. Sabrından ve tüm desteğinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiriz. Bundan sonraki işlemlerimizde de kendisi ile çalışmayı umut ediyoruz.

İbrahim Kendirci

Zerrin Hanım tanıştığımız andan itibaren, karşılaması ve sıcaklığıyla oldukça güven verdi. Ev işlemlerimiz sırasında ve sonrasında da yardımcı olacağı izlenimi bizi yeniden doğru kişiye güvendiğimizi gösterdi. Yeniden görüşürüz umarım :)

Erdem Yalçın

Remax çalışanları süreç boyunca bizimle ilgilendi, detaylı bilgilendirmeler eksiksiz tarafımız ile paylaşıldı.Verilen hizmetten memnun kaldık.

Uğur Gökhan Eras

Herşey çok iyiydi.Teşekkürler.

Erkan Gürsel

Kamil Omay'dan son derece ilgi ve yardım gördüm.Kendisinden çok memnun kaldım, teşekkürler.

Ayten Özacar

Gülseren hanım ile kiralık daire konusunda tanıştık, göstermiş olduğu ilgi ve alaka son derece iyi niyet güven verdi. Sabırla her detayı anlattı ve her sorumuza sıkılmadan güleryüzle cevap verdi. Sayesinde daireyi kiraladık. Ev sahibiyle yüzyüze tanışmış olmamızı gerçekleştirmesinede çok memnun kaldık. Bundan sonra gayrimenkul ile ilgili herhangi bir işim olduğu zaman kurumsallaşmış Remax ve Gülseren hanımı tercih edeceğim. Teşekkürler Gülseren hanım ..

Pınar Kiper

Melis Hanim, profesyonelliği, işine hakimiyeti, detaylı ve titiz çalışmasının yanı sıra kuvvetli iletişimi, güleryüzlü ve pozitif yapısıyla kesinlikle çok başarılı ve güvenilir bir danışman. Danışmanlık verdiği bölgeyi çok iyi tanıması sayesinde, çok kısa sürede sonuca ulaştık. Kendisinden aldığımız kiralama danışmanlığından kesinlikle çok memnun kaldık. İhtiyacımız olduğunda tekrar kendisiyle çalışacağız.

Recep Gürhan Çoban

Tuzla, Çınarlıbahçe konutlarındaki evimizi kiraya vermeye karar verdiğimizde hem komşumuz hem de Remax yetkilisi olduğundan Gülşah Hanımla çalışmış ve evimizi kısa sürede istediğimiz bedelle kiralamıştık. Gülşah Hanım birkaç hafta önce kiracımızın ev alması nedeniyle Mart ayında daireyi boşaltacağı bilgisini verdi.Tekrar kiralamak konusunda hiç tereddüt etmeden kendisiyle çalışmaya devam ettik ve yine çok titiz ve dikkatli yaklaşımı ile kısa sürede bir kiracı buldu. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Burak İmren

Kamil Beye ilgi alakasından dolayı teşekkür ederiz.Sözleşme konusunda sıkıntı yaşamadık.Kendisinden memnun kaldık.

Ayfer Duran

Kamil beyinden hizmetinden memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Fisun Çetinel

Sn. Berna Tokad Hanım Çekmeköy'deki villlamızın kiralanma aşamasında bizlere son derece mükemmel hizmet vermiş, evimizi kış sezonunda olmamıza rağmen 2 hafta gibi kısa sürede kiraya vermemize yardımcı olmuştur.Çalışma süresindeki profesyonel yaklaşımı, mükemmel iş ahlakı, yardımseverliği için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Ali Birol Yetginer

Remax Armoni'de danışman Banu Çalışal hanımdan memnuniyetim 10 üzerinden 9 veriyorum.

Seyhan Yıldırım

Kiracı olarak tutmak istediğim iş yerine aracı olan REMAX danışmanı Derya Gözütok hanımla çalışmış ve tanışmış olmaktan çok memnun oldum.İlgisi, işine karşı saygısı ve insanlara karşı güler yüzlü hizmetinden dolayı memnuniyetimi arz ederim.

Giray Erdönmez

Derya Hanımın daha önce olduğu gibi ilişkileri germeden sabırla sonuç almayı başarmış olduğu için kendimizi şanslı hissediyor ve teşekkür ediyoruz.

Hafize Şimşek

Derya hanım bizimle çok ilgiliydi. Güleryüzlü ve anlayışlıydı. Kendisine teşekkür ederiz.

Müge Demirel

Berna hanım işini iyi yapan başarılı hem ev sahibinin hem de kiracının haklarını eşit olarak koruyan bir danışman.Tanıdığımıza çok memnun olduk.

Hakan Erenoğlu

Emlak danışmanım Serpil Erol, uzun süren satış aşamalarında sürekli bilgilendirmesi ile, pazar bilgisi ile, pozitif yaklaşımlarıyla tam bir profesyonellik gösterdi.Benim minimum zamanımı alıp kendi dairesiymiş gibi davrandı.Satış işlemimiz bitti.Şimdi alım için kesinlikle kendisiyla çalışmayı düşünüyorum.Teşekkürler.

Gökhan Gökmen

Uğurmumcu'daki satılık daire arayışımız esnasında Emrah Şahin ile yanışma fırsatı bulduk.Bana ve aileme ilk görüştüğümüzde güven verdi. Daireyi almak istediğimizi kendisine söyledikten sonra süreç başladı ve tapumuzu elimize aldığımız ana kadar aynı hassasiyet ve güven içerisinde hareket ettiği için Emrah Şahin'e çok teşekkür ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Cevat Ekşilioğlu

Şirketimiz Ekşilioğlu Maden ve Nak. Ltd. Şti. adına Kartal/Uğurmumcu'da bulunan 15 dairenin satışı ile ilgili Emrah Şahin'le çalışma kararı aldık. İlk dairenin satışından 15. dairenin satışına kadar aynı hassasiyet, ciddiyet ve özveri ile çalıştığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Şirketimizin bütün gayrimenkul alım satım işleriyle ilgili yine kendisiyle çalışmak isteriz. Ekşilioğlu Maden ve Nak. Ltd. Şti. Emrah Şahin'e başarılarının devamını diliyoruz.

E. Belma Balıkçıoğlu

Remax Armoni'den çok memnun kaldık. Gülseren Erkök hanımla kurduğumuz ilişki harikaydı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Remax her zaman güvenle ilişki kuracağımız bir firma..Tekrar teşekkürler.

İ. Murat Ereke

Mesleki yeterlilik ve müşteriye davranışı mükemmel.Son derece memnun kalmış olduğumu ifade etmek isterim.

Rezzan Tarçın

Yetkili danışmanınız ile çok rahat iletişim kurduk, istediğimiz soruların cevaplarını aldık, yönlendirmeye yardımcı oldu.Çok hızlı ve etkim organizasyon yeteneği sayesinde, olumlu şekilde kontratımızı imzaladık. Teşekkürler.

Tayfun Zerenay

Barış Bey ile tanıştığımız günden itibaren, yıllardır konut alım satım sürecinde yaşadığım sıkıntı ve sorunların boşuna olduğunu anladım. Süreç başladığından itibaren, her aşaması sorunsuz devam eden bu serüvenden çok memnun kaldım.Tüm çevreme tavsiye ederim.Teşekkürler.

V. Aslıhan Karaalioğlu

Gülseren hanımın samimi ve güleryüzlü, yardımcı olmak adına elinden geleni yapabilecek bir yaklaşımı olmasından dolayı çok memnun kaldık.

Ahmet Kesim

İlk defa alım satım ile karşılaştığımız Barış Beyi tanıdık.Sözleri ile yaptıkları tutan bir kardeşimiz verdiği güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.İnşallah farklı işlemlerimizde de çalışmayı temenni ederiz. Teşekkürler.

Rasim.ercan

Emlakçı Neslihan hn. Büyükçekmece Körfez sitesindeki B1 bloktaki evimi en hızlı ve en iyi şekilde Can beye anlaştığımız meblağı nakit özendirerek tapuda işlemlerimi hızlı ve güvenli şekilde yaptırmıştır. Kendinize tesekkurlerimi sunarım. Böyle bir elemana sahip olduğunuz için iftihar etmeniz gerekir

Sefa Basut

Çok zorlu bir satış sürecini, Mustafa Beyin profesyonelliği ve özverisiyle tamamladık.Sıcak kanlılığı ve kibarlığı ile bize kendimizi güvende hissettirdi.Çok verimli ve kazançlı bir meslek hayatı dileriz.

Fazilet Karaca

Daire satışımızda bizimle çok yakından ilgilenen, pazarlamada bizim ve alıcı adına da bütün detaylarıyla fikirlerini paylaşan Sn. Kamil Coşkun ve Sn. Barış Oğur'a, Remax Armoni emlak danışmanlığına teşekkür ederiz.

Filiz Çabuk

Işıl Hanıma evimin satışı esnasında gösterdiği ilgiye, samimiyetine ve hizmet kalitesine teşekkür ediyorum.

Ebru Fergen

Sn. Barış Oğur ve Kamil Coşkun ile çalışmaktan son derece memnun kaldık.Kendisi yakın ilgisi, deneyimi ve bilgisi ile bizlere son derece iyi servis verdi. Kendilerini mutlaka çevreme önereceğim. Herşey için teşekkür ederiz.

Remziye Erkman

Kamil beyden çok memnun kaldık, teşekkürler.

Can Oymak

Kamil Omay beyden aldığımız hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.İlgi ve alakası için teşekkürler.

Nimet Mercan

Kamil beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Gökhan Doğan

Kamil Omay bey evi kiralama konusunda çok yardımcı oldu.İkinci kez ev kiraladık ve hiçbir sıkıntı çıkmadı.İlgi, alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Ulaş Ekici

Ozan Dilber son derece iş bitirici.Hızlı ve güvenli bir işlem oldu.Satış öncesi ve satış esnasındaki ilgisinden çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Mustafa Ay

Kiralama sürecinde bize yardımcı olan Kamil Beye hem samimiyetinden hem güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.En kısa süre içinde bütün işlerimizi karşıladı.Böyle samimi insana her zaman denk gelinmez.Teşekkürler.

Şakir Kara

İşlemlerin başından sonuna kadar yanımızda olup ilgilenmesini ve bilgilendirmeyi eksik etmediği için Ozan Beye teşekkür ederiz.

Mehmet Çelik

Maltepe Yalı mah. 2.dubleks daireyi hızlı bir şekilde satılmasına vesile oldu. Hizmetlerinden ve ilgi alakasından çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz.

Ümit Demir

Zor bir satış sürecini bitirmemize yardım olan ve bizi ev sahibi yapan Kamil Beye çok teşekkür ederim. Re/max Armoni ile çalışmak güzeldi.

Zehra Üçkardeş

Dairemizin satışında Kamil beyin ilgi ve hizmetinden çok memnun kaldık.Çok teşekkürler.

Süleyman Aybek

Kiralık daire arayışında olduğumuz bu kısıtlı süreçte bize yardımcı olan Kamil Omay beye bize sağlamış olduğu kolaylık nedeniyle teşekkür ederiz.Dolayısıyla iyi ki RE/MAX var :)

Sserhat Bural

Ben ve arkadaşlarımın ilk andan itibaren saygısını kazanan Selen Biber'i mesleğinde bir numara olarak seçtik. Duygusal profesyonel olarak değerlendirdiğim Selen Biber ile çalışmak başarıyı getirdi.Tertemiz işini mükemmel yapan Selen Biber'in kariyerine daha da yükselerek devam edeceğinden hiç bir kuşkumuz yok. Teşekkürler bir numara

Duygu Haskaya

Bize öncelikle bir emlakçı gibi değil de bir abla gibi samimiyetle güvenle ve iyi niyetle yaklaştığını ilk konuştuğumuz andan itibaren hissettirdiği için kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Mesleğine olan saygısı ilgisi ve öğrenme isteği bizi gerçekten etkiledi. Kafamızda oluşan emlakçı algısını değiştiren kişi olmuştur. Mesleğinde başarılarının devamını dilerim. Umarım emeklerinin karşılığı olan yerlerde görebiliriz kendisini.

Deniz Barlas

Zerrin Hanım, istediğimiz satılık evi bulurken bizi son derece hızlı çözüme ulaştırdı.Profesyonel, güven verici kişiliği ile rahat etmemizi sağladı.Ne zaman bir şey sormak için arasak güleryüzle bize yardımcı oldu.Yine bir emlak işimiz olsa yine Zerrin Hanımla çalışmak isteriz, müteşekkiriz.

Vahit Kongur

Sn. Erkan Halaçoğlu'ndan hizmet aldım.Hızlı bir şekilde ilgilenip, müşteri tekliflerini sunması ve pazar bilgileri vererek hem beni doğru yönlendirme, hem hızlı bir şekilde kiraya verilmesi ve düzgün bir kiracı bulması konusundaki nazik yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

İsmail Engin Yıldız

Ekim 2019 içerisinde sahip olduğum gayrimenkulun kiralanması sürecinde Sn. Serpil Erol bana danışmanlık sağladı. Yurtdışında olmam nedeni ile kendisinin sağlamış olduğu hizmet kalitesi benim için daha da önem kazandı. Sağlamış olduğu bilgilendirme, esneklik ve anlayış ile bu süreçte herhangi bir sorun yaşamadım. Kendisine ve ofisine teşekkür ederim.

Gülten Şen

Güleryüzü, çözüm odaklı oluşu ve hızlı sonuç için kendisine teşekkür ediyorum.

Feride Wang

Titiz ve güzel çalışması, samimi ve sıcak yaklaşımından dolayı Işıl Ertuncay'a çok teşekkür ederim.

Adnan Saraylı

Ev kiralarken mülk sahibi ile kiracıya pazarlık yapma imkanı verilmeli, genelde emlakçılar mülk sahibi tarafındanmış gibi davranıyorlar. Remax'ta böyle bir intibağ görmedim.Bunun için çok teşekkür ederim. Lerzan hanım tam bir profesyonel onu takdir ediyorum.