RE/MAX Cadde portföyünde 443 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 376 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 67 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Cadde

SÖZ KONUSU CADDE İSE REMAX CADDE

Geçmişi başarılarla ve 1.lik ödülleriyle dolu, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, 'EN DEĞERLİ VARLIK İNSAN' bilinciyle hareket eden, kadrosundaki tecrübeli, eğitimli ve sisteme damgasını vurmuş gayrimenkul danışmanlarıyla, bölgenin en saygın ve tanınmış gayrimenkul ofisi olmayı başarmış, maksimum hizmet, maksimum profesyonellik, maksimum başarı ve maksimum paylaşım ilkeleriyle sizlere maksimum mutluluğu yaşatmayı amaçlıyoruz.

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2022
1
Ocak 2022
1
Mart 2022
1
Mayıs 2022

BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Caddebostan Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Tügen Özalp

Her şey yine mükemmeldi.

Özlem Alev Dikmen

Çok keyifli ve mükemmel tanışma, kiralama oldu.

Nazan Susam

Çok başarılı titiz çalışıyor Süreçleri iyi takip edip doğru yönlendirme yapıyor Hayatımı kolaylaştırdı çok tesekkur ederim

Mehmet Sıtkı Doğu

Nurudil Hanım, tüm emekleriniz için içten teşekkürler.

Nesrin Işıkcıus

Samimi güvenilir profesyonel bir süreç yaşandı. çok memnun kaldım. teşekkür ediyorum.

A******* K*******

Herşey için teşekkür ederim

Cevdet Tanrıkulu

Semiha Hanım`ın hızlı ve güvenilir desteği için sonsuz teşekkürler.

Merve Turhan

Semiha Hanım oldukça ilgili ve orta yolu bulmak açısından yetenekli birisiydi. Hayalimizdeki evi bulmamda yardımcı olduğu için mutluyum.

Baturalp Alkan

Meskenin tüm detaylarını çok iyi bir şekilde tarafımıza bildirdi ve diğer diğer sözleşme süresince sorunsuz bir kiralama yapmamız noktasında kusursuz bir destek aldık.

Burak Armağan

İlgilerinden oldukça memnun oldum. Teşekkürler

Kadir Ay

RE/MAX`ın böyle bir temsilcisi olduğu için gözünüz arkada kalmasın. Tüm RE/MAX ailesine böyle temsilci olan arkadaşlar nasip olsun.

Tolgan Tan Demirsar

Memnun kaldım ilgili ve hızlı sonuçlandırdı.

Meltem Şener

Tanıdığımız en iyi,en bilgili emlakçı oldu kendisi.Teşekkür ederiz.

Mehmet Yıldız

Sürecin tamamı profesyonel bir şekilde yönetildi. Başarılı bir şekilde satış tamamlandı.

Taylan Demir

Kibar, zarif, efektif hizmet, güler yüz ve hızlı işlem için tek adres Aysel Hanım`dır.

Şehrazad Bahtiari

Salim bey bu süreçte bize çok yardımcı oldular destekleri için sonsuz teşekkürler.

Gürkan Öztürk

Bekir Bey ve Umut Hanım ev sürecinde hem uzmanlığı hem de Kişisel yardımlarıyla çok destek oldular. Gönül rahatlığıyla öneririm.

Gürkan Öztürk

Bekir Bey ve Umut Hanım ev sürecinde hem uzmanlığı hem de Kişisel yardımlarıyla çok destek oldular. Gönül rahatlığıyla öneririm.

E******* Ç*******

Nüket Hanım gayrimenkul satışı sürecinde bizimle iletişim ve istişare halinde oldu doğru analizlerle sonuca ulaştık. Mesleki bilgi beceri olarak hem de kişisel olarak çok memnunuz. Bir dost kazandık.

Tuğba Tuncer Günay

Serap Hanım'a her zaman olduğu gibi ilgi ve destekleri için çok çok teşekkür ediyorum.

Rıdvan Santur

İbrahim bey çok ilgiliydi çok da duyarlıydı çok teşekkür ediyorum kendilerine tekrardan.

Nurgün Akay

Evimi İbrahim bey den aldım. Kiraya yine Ibrahim bey aracılığıyla verdim. İşine olan bağlılığı, danışmanlarına olan saygısı ve kibarlığı ile mükemmel bir insan.

İ******* E*******

Çok tatlı biri, ilgisi ve güler yüzü için ayrıca teşekkür ederiz

Belgin Pilavcı

RE/MAX Cadde Tülin Zaim Hanım alanında uzman çok verimli iyi yönetiyor. Evimin kiralanmasında çok yardımcı oldu. Emeklerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

Rakibe Uslu

Çok ilgili, pozitif, çözüm odaklı, işini iyi takip eden bir danışmandır.

Atilla Caner

Düzenli bilgilendirme, yoğun mesai, satışın zor olduğu bir dönemde adil fiyattan satışın sağlanması. Salim bey’den memnun kaldık.

Aslı Kilimci

Fırat bey çok ilgili ve alakalı. Müşteri seçimi ,sabrı ve hoşgörüsü ile bize çok yardımcı oldu. En kısa zamanda en iyi kiracı ile eşleştirdiği için çok teşekkür ederim.

Ahmet Allaya

Fırat Bey ilgili, dürüst, şeffaf bir emlakçı, işini layıkıyla yapıyor. Süreçleri hızlı ilerletiyor. Kendisini tebrik ederim.

Birim Sungur Danışmant

Nüket Hanım tüm süreç boyunca en baştan itibaren bilgilendirmesi, deneyimi ve insana güven veren yapısı ile çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Cemile Şakir

Nüket Hanım`ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Güvenle veriyoruz. Teşekkürler.

Selma Karaman

Semiha Hanım`ın evimize hızlı şekilde güvenilir kiracı bulması sebebi ile teşekkür ederim.

R******* B*******

Umut Hanım ve Bekir Bey’e çok teşekkür ederim. Fazlası vardır eksiği yoktur, ilanda ne gördüysek gittiğimizde aynısını bulduk. Abartısız, dürüst ve tertemiz bir hizmet. Daim olmasını dilerim.

R******* B*******

Umut Hanım ve Bekir Bey’e çok teşekkür ederim. Fazlası vardır eksiği yoktur, ilanda ne gördüysek gittiğimizde aynısını bulduk. Abartısız, dürüst ve tertemiz bir hizmet. Daim olmasını dilerim.

Erman Çubukcu

Sayın Hamit Kurt bey iş bilginiz, tecrübeniz ve hepsinden en önemlisi kişiliğiniz için çok teşekkür ederim . Aile şirketimize ait olan taşınmazımızın kiraya verilme sürecinde yapmış olduğu çalışmalar beni ve ailemi çok memnun etti . İşinin ehli birisiyle çalışmış olmaktan çok mutluyuz.( bu kısa sürede ticaretin yanı sıra bana bir abi gibi olmandan dolayı çok teşekkür ederim) 😀 Bu arada senin sayende gayrimenkul danışmanlığını da öğrendim abi:))

hilal Canaslan

Güleryüz, ilgi, alaka, alanında uzman, prezantabl danışmanlık hizmeti aldığım için mutluyum, bundan sonra da gayrimenkul alış, satış ve kiralama işlemlerinde Aslı Hanım'la yoluma devam etmek isterim, teşekkürler RE/MAX, teşekkürler Aslı Bilir.

Atiye Tuğtekin

Çok ilgili ve düzenli oldukları için teşekkür ediyorum.

Fulya İzel Ogmel

Serap hanım oldukça güler yüzlü, güvenilir ve yardımcıydı. Çok teşekkür ederim.

Melek Çiğdem Günay

Muhteşem ilgi için çok teşekkürler...

Merve Shannak

Her şey harika bir şekilde gitti. Çok profesyonel ve bizim için kolaylaştırılmış bir şekilde Nurcan Hanım bizimle ilgilendi.

Alper Gül

Damla hanımla güzel bir alışverişimiz oldu . Kendisi yardımsever ilgi bir hanımefendidir. Umarım ileride tekrar alışverişimiz olur.

elif Ünerkol

Yaklaşık 1 yıldır istanbuldan ev arıyorum. Gitmediğimiz köşe, çalışmadığımız emlak firması kalmamıştı. Gülşah hanımla konuştuktan ve kendi kriterlerimizi ilettikten birkaç gün sonra bizlere seçeneklerle geldi. Ev görmeye bizimle geldi ve bizimle beraber sorular sorarak en idealini bulmamıza yardımcı oldu. Kendisiyle tanıştıktan 1 hafta sonra yeni evimize kavuştuk. Tapuya da bizlerle geldi ve en sonuna kadar bekledi. Tüm işlemler bitmesine rağmen sürekli bizlerle iletişimde kaldı ve her şeyin yolunda olduğundan emin oldu. Kendisine çok teşekkür borçluyuz

Gizem Keskin

Çok memnun kaldığımız, açık iletişim kurabildiğimiz bir hizmet aldık.

Bilgesu Rüzgar Sindel

Semiha Hanım ve Hakan Bey'in içtenliği, hızlılığı ve güler yüzlülüğüne güvenerek bütün emlak işlerimizi onlara verdik. Teşekkürler RE/MAX.

Nancy Azarbat

Memnun kaldık.

Nancy Azarbat

Memnun kaldık.

Yunus Emre Şimşek

Profesyonel yaklaşımları ile Tülin Hanım ile eşi İhsan Bey tüm taleplerimize yardımcı oldular. Her şey çok pozitifti, her anlamda işimizi kolaylaştırdılar.

Recep Tahir Ayçiçeği

Semra Hanım kısa sürede işlemlerimizi sonuçlandırdı.Kendisi ile çalışmaktan her zaman memnuniyet duymuşumdur.

Niyazi Gişi

Bugüne kadar gördüğüm en yapıcı ve en iyi danışmandı, İş takibi ve evrak düzeni kusursuzdu Kendisine çok teşekkür ederim.

Fatih Topçu

Faruk Bey sağolsun, satışı teknik olarak mümkün olmayan boğaziçi ön görünümdeki, kamu borcu dahi olan hisseli ve arsa paylı mülkümüzü tüm problemlerini bıkıp usanmadan aylarca sabırla çözmeye çalışarak satmıştır. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

O******* P*******

Stresli ve yorucu olan ev arayis surecimizi stressiz hale getirip ev bulmamiza yardimci olan, guler yuzlu ve samimi davranislariyla bizi rahatlatan Ayse Us Hanim’a cok tesekkur ederiz

Şennur Şentürk

İlanı ilk internet kanalında gördüm ve not aldım Semra Hanım'ı aradım, randevulaştık evde buluştuk, evin sahibi de oradaydı ve çok güzel karşılandık, evi beğendik süreci başlattık. Semra Hanım'ın etik değerleri tavırları ve konusunun uzmanı olması karar vermemizi kolaylaştırdı. Bir ev aldık ama iyi bir dost arkadaşta edindik. Oturduğum evi de yıllar önce RE/MAX temsilcisinden almıştık, RE/MAX'a güven stres endişe yapma...

Burcu Soruhan Yılmaz

Can bey'e destekleri ve ilgisi bilgisi için teşekkür ederiz.

Damla Terim

Can bey'in verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Gayet memnun kaldık.

Ceylin Öz

Memnun kaldım.

Feride Özlem Muştu

Bizim evimizi kısa sürede ve sorunsuz kiraladı. Emeği için teşekkür ederiz.

Merve Uslu

Damla Hanım'a çok teşekkür ederiz, gerçekten çok ilgilendiler, evde oturup ev sahibi olduk. Fırından ekmek aldık sanki dediğimiz kadar kolay oldu, bir tek tapu evimize gelmediği kaldı gerçekten. Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz.

gülçin Erkenci

Çok sevecen, çok destek olan, çok bilinçli ve bilgili isleri kolaylaştıran ,yardımcı bir danışmanla çalıştım çok kısa sürede evimin kiraya verilmesine yardımcı oldular Her şey için çok teşekkür ederim

Eda Gülten Kuşcu

Ayşe Hanıma,karşısına çıkan sorunları hızlıca çözüme ulaştıran güvenle danışabileceğiniz,son derece bilgili samimi güler yüzlü her zaman yanımızda olan gayrimenkul danışmanımıza çok teşekkür ederiz.

M. Ömer Yalçın

Fırat Avcı ile anlaşma yaptıktan 3 gün sonra dairemi kiralayıp teslim ettim.

haluk Güngören

Almış olduğum servis ve çalışmalardan çok memnun oldum.

akasya Kömürcüoğlu Hotman

Satış dönemimizde gösterdiğiniz ilginiz, yardımlarınız, özeniniz ve bize verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler.

Akasya Kömürcüoğlu Hotman

Satış dönemimizde gösterdiğiniz ilginiz, yardımlarınız, özeniniz ve bize verdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler.

ruhan Uslu

Damla Hanım'a ve Alican Bey'e hem ev konusunda hem tapu işlemleri ile alakalı işlerinden dolayı çok teşekkür ederim, çok ilgililer. Verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Ruhan Uslu

Damla hanıma ve Alican bey' e hem ev konusunda hem tapu işlemleri ile alakalı işlerinden dolayı çok teşekkür ederim , çok ilgililer . Verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

ipek Merve Yazman

Sürecin başından itibaren şeffaf ve net bir iletişim sağlandı. Doğru yönlendirmeler ile sorunsuz bir süreç yaşandı. Teşekkür ederim

ipek Merve Yazman

Sürecin başından itibaren şeffaf ve net bir iletişim sağlandı. Doğru yönlendirmeler ile sorunsuz bir süreç yaşandı. Teşekkür ederim

Firdevs Öztürk

Çok memnun kaldım teşekkür ederim

Türkay Bursalıoğlu

Nurcan hanım çok güler yüzlü kısa ve net cevaplarıyla bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Merve Alptekin

İncilay hanım işini çok profesyonel çabuk ve sonuç odaklı yapıyor çok memnun kaldım.

Şebnem Çelebi

Kiralık bir daire için irtibatta bulunduk kendisinden çok memnun kaldık. Bizi karşılaması kiralayacağımız kiraladığımız daire ile ilgilenmesi ev sahibi ile bir araya getirmesi hepsi çok güzeldi. İşine hakim disiplinli ve etik durusu olan bir insan. Teşekkür ediyoruz.

Ilgaz Doğan

Satin alma surecindeki yardim ve bilgilendirmeler icin cok tesekkurler.

Merve Erbilgiç

Çok memnun kaldık. İlgili ve güler yüzlü danışmanlık aldık. Kendilerine teşekkür ederiz.

Namık Tamer

RE/MAX ve özellikle Serap Hanım ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. Düzenli olarak bilgilendirmeler yapmasi, ozenli musteri secimi benim icin en önemli yönleriydi.

Fatma Koç

Merhaba Serap Hanım çok güzel ve iyi bir şekilde hizmet verdi. Gayrimenkul danışmanı olarak hizmetinden memnun kaldım çok teşekkür ederim.

Üzeyr Ahmed Erçağ

Kiralama süresince her zaman iletişime açık ve yardımcı oldu.

emel Kantar Güner

Özlem Hanım'la çalışmış olmaktan çok memnun kaldım. Son derece ilgili ve ulaşılabilirdi . Tekrar çalışmak isterim.

İ******* P*******

Değerli, sevgili Nüket hanım İstanbuldaki dairemin satışında 2,5 ay içinde sonuç aldınız. Başlangıçtan itibaren yüksek eğitiminiz, kültürlü, görgülü ve zarif kişiliğinizi işinize yansıttınız. Sabırlı, sevecen, güler yüzlü dialoğunuzla etkili oldunuz. Tapuya giderken ve satış sırasında tüm görevlerinizi layıkıyla yaptınız. Tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağlıklı mutlu başarılı günlerinizin devamını diliyorum.

Sebnem Çelebi

Kiralık bir daire için irtibatta bulunduk kendisinden çok memnun kaldık. Bizi karşılaması kiralıyacağımız kiraladığımız daire ile ilgilenmesi ev sahibi ile bir araya getirmesi hepsi çok güzeldi. İşine hakim disiplinli ve etik durusu olan bir insan. Teşekkür ediyoruz.

Meltem Hakarar

Semiha hanım ile uzun yıllardır tanışırız. Her daim yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

İnci Özkan

Semiha hanımın ilgilisi ve bilgisinden mutluluk duydum. İlk sunumda işimizi kolaylıkla hallettik. Teşekkürlerimizi iletiyorum.

Aynur Yıldız

Merhabalar gayrimenkul danışmanımız Sayın Hamit Kurt Bey'e sonsuz teşekkürler. İşinde gerçek bir profesyonel.

Şakir Hıra

Yeni Emlak Danışmanım Hamit Kurt’un bilgi ve birikimiyle tüm emlak işlerime el atmasıyla sağlıklı sonuçlar almaya başladım. Vermiş olduğu ve bundan sonra vereceği tüm hizmetlerine şimdiden çok teşekkür ederim.

Yılmaz Çelik

Hamit Kurt Bey’e, güven veren yaklaşımı ve samimi duruşuyla verdiği hizmete çok teşekkür ederim. Hem ‘Emlak Danışmanı’mız hem de kıymetli bir abimiz oldu.

Mahboobeh Kazami

İşini iyi yapıyor. Emekleri için teşekkür ediyorum.

Sinem Buket Çelik

İlgili, güler yüzlü ve sorunsuz bir süreç geçirdik.

Murat Ercan

Çok iyi !

Övün Ozkan

Süreçteki desteği ve yardımı çok başarılıydı umarım bir daha çalışabiliriz

Funda Kulan

Nüket hanıma çok teşekkür ediyorum, İşinde son derece profesyonel ve güvenilir olması, güler yüzlülüğü , sürekli irtibat halinde olup bilgilendirmesi …Kendisiyle çalışmaktan çok mutlu oldum. Çok teşekkür ederim emeğiniz için…

A******* K*******

Tavsiye üzerine mülkümün kiralanma süreci için kendileri ile çalıştım . Düzgün bir süreç ve yönetim ile sonuçlandırdık. Teşekkür Ederim.

Aslı Erinç

Güzin Hanım'ın dürüst, içten tavrı ve işine hakimiyeti sayesinde içimize sinen bir evi kiraladık. Başarılarının devamını dilerim.

Esra Soytürk

Güzin hanım'ın, mesleki bilgisinden, çalışma yönteminden, işine sahip çıkmasından, samimiyet ve güler yüzünden çok memnun kaldım.

Bayram Kartal Kartal

Güler yüzlü, kaliteli ve samimi hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz.

ismail Aslan

İlgili, her soruya bilgili bir şekilde cevap verip hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmiştir. Son derece profesyonel bir arkadaştır.

Ömer Atakan

Çok güvenilir, kendi evi gibi müşterisine davranan çok profesyonel ve yüksek iş ahlakı olan bir danışman

Oktay Yılmaz

Beni ilk görüşte çok sıcak karşıladı ve güvenilirdi. Profesyonel bir danışman. Kendisi gayrimenkul satış ve kiralamada güvenilir ve danışmanlık hizmeti alabileceğiniz biridir.

Gamze Kasapoğlu

Semiha hanım ile uzun yıllardır tanışıyoruz. Ev kiralama sürecimizde tamamen tesadüfle yollarımız kesişti. Her zamanki gibi güler yüzlü ve çok ilgiliydi. Çok teşekkür ediyorum destekleriniz için.

Aslı Bengi

Tüm satın alma sürecinde hassasiyetle destek oldu ve herkes için faydayı optimize edecek şekilde yaklaştı. Teşekkürler.

Aslıhan Karahan

Profesyonel Deneyiminizden çok memnun kaldık. Sektör bilginizle bize çok şey kattığınızı düşünüyorum. Memnuniyet konusunda sizin deneyiminize güveniyoruz .Teşekkürler.

Batuhan Nuray

Hızlı ve güvenilir şekilde satışımızı gerçekleştirdik.

Semiha Bekil

Semiha hanım ve çalışma arkadaşı Hakan beyden çalışmanın takip aşamasında hep iletişimde samimi ve dürüst bir yol izledik. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.