RE/MAX City portföyünde 329 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 269 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 60 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX City

Gayrimenkullerinizin Değerini Biliyoruz

Dünyanın en fazla gayrimenkul satan şirketi RE/MAX çatısı altında, Türkiye’de gayrimenkul alanında en iyi hizmeti verme vizyonuyla yola çıktık.

2014 yılında, 2 Broker olarak başladığımız sektörde, 75’i aşkın Gayrimenkul Danışmanız ile 2020 ve 2021 yıllarında Türkiye’nin en çok ciro gerçekleştiren 6’cı Remax Ofisi olarak 8. yılımızı kutluyoruz.

Müşterilerimize ilk temastan son işlem adımına kadar kusursuz hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda RE/MAX City  Geyrimenkul Danışmanlarımız için bir eğitim merkezidir. Eğitim ve Kalite anlayışımızdan ödün vermeden büyümeye devam eden bir aileyiz.

RE/MAX City, 1250 m2'lik Ofis Binası  ve 75 Gayrimenkul Danışmanı ile Türkiye’nin 2. Büyük Gayrimenkul Danışmanlık Ofisidir. 


City, ciro sıralamasında,Türkiye genelinde ki tüm Remax ofisleri arasında , son 24 ayın 22’sinde ilk 10 ofis arasında yer alarak müthiş bir istikrar yakalamıştır.

Ayrıca 200’ü aşkın ofis arasında Remax ofisi arasında işlem kategorisinde 2020 yılında 5'inci, 2021 yılında 4’cü olmuştur.

RE/MAX City 

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi


Küçükbakkalköy mah. Ozan Veysel Sk. N:11 Kat:1-2
Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ferhat Çelik

Mesut Gündoğan dan çok memnun kaldım her zaman öncelikle kendisi ile çalışmak isterim

E*******

engin beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim tüm süreçte desteleri ile yanımızda oldu.

Fatoş Deniz Öztürk

Çağla Hanım ile bir ev sahibi olmak istediğimiz süreçte tanıştık. Daha ilk andan itibaren bizi sıcakkanlılığı, iletişim yeteneği, konuya hakimiyeti ve verdiği güven ile etkiledi. Oluşan problemleri her iki taraf için de profesyonellikle çözdü. Sürecin sonunda ise bir ev ve günümüzde nadir rastladığımız yüksek meslek ahlakına sahip bir dost kazanmış olduk.

Selvinur Obuz

Mesut bey bizimle çok alakadar oldu mülk sahibi ve bizim aramızda güzel bir anlaşma sağladı ve tarafların memnuniyetini sağladı

E*******

Profesyonel işbirliği, efebdi kişiliği ve kıymetli emeğiyle gayrimenkul satışında kendisine teşekkür ederim.0

Hüsniye Yıldız

daha önceden tanıdığımız için kendilerine güveniyoruz hep iyi insanlarla muhattap olduk kendilerine güveniyoruz

Vildan Çubukçu

Mesut bey verdiği hizmetlerle hızlı sonuca ulaştık kendisi güleryüzlü ve deneyimli bir danışman hep kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz

Aylin Öndersev

Merve Hanım'a ilgisinden, aklımızdaki her soruyu hızlıca cevaplandırmasından çok mutlu olduk. Emekleri için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Aydın Kaygun

Yardımlarından dolayı Mesut beye çok teşekkür ederiz. iyiki karşımıza çıkmışsınız

Yakup Kalın

Aldığımız hızlı hizmet ve sonuç çok memnun etti. Yardımları için mesut beye teşekkür ederim.

Selcan Bilgin

Merve Hanım'ın verdiği güvenle yaptığımız konuşma sonrası, evimizi ilk gören kiracı adaylarımıza dairemizi kiralamaya karar verdik. Tüm süreci muhteşem yürüttüğünüz için çok teşekkürler.

Bostancı Oto San Kooparatifi

Bostan oto sanayi kooparetifi olarak 4 yıldır bütütn gayrimenküllerimizin kiralanması ve satış süreçlerini Kader hn yönetmektedir .Danışmanlık hizmetinden çok memnunuz .

Derya Yavuzcan

Kader hn ile yaklaşık 7 yıldır çalışıyoruz .iş takibi bilgilendirme çok iyi., yapıcı ,yardımcı .çok memnunuz

Cihat Alkan

Danışmanınız Mesut beyin hızlı çözümcül özelliği sayeinde inanılmazşekilde sonuca ulaştık ve çok memnun kaldık Remaxa teşekkürler herşey harika

Nazlı Şen

Merve Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Kiracılı dairemizin satış aşamalarında özenli ve titiz davrandı. Her süreçte bilgilendiriciydi. Güven veren yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Kübra Özdemir

Kader hn profesyonel ,gler yüzlü ilgili,bize sunmuş olduğu hizmetten memnun kaldık .çok teşekkür ediyoruz

Cengiz Cansızoğlu

Dairemi defalarca kiraya vermesi ve iyi kiracılar bulduğu için teşekkürler

Elli Palabıyık

Çağla Hanım mesleki donanımı ile bizi çok güzel yönlendirdi ve hızlıca satışımıza yardımcı oldu.Enerjisi,içtenliği, profesyonelliği ve çözüm odakli yaklaşımı harika. Tekrar emlakla işimiz olduğunda arayacagimiz tek kişi.... Teşekkürler Çağla Hanım.

Eton İletişim

Eton iletişim hizmetleri olarak Kader hn dan ofis kiraladıl .süreci çok iyi yönetti .destek ve yapıcı tutumundan dolayı teşekkür ederiz ...

Ömer Faruk Öztürk

Biz yurt dışında yaşıyoruz.Evimizi Kader hn dan satın almıştık .kiracım çıktığımda kendisine bilgi verdim ve kısa zamanda istediğimiz özellikte yeni kiracımızı buldu . kendisine vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. herkese tavsiye ederim.

Yıldız Aslan

Çok güleryüzlü başarılı çalışkan işine hakim bir danışman . bütün gayrimenkül süreçlerini kendisi ile yürütüyoruz .. çok memnunuz tavsiye ederim .teşekkürler

Ersan Efe Semerci

Kader hn işini gayet iyi yapan başarılı bir danışman verdiği hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederim

Bekir Atalay

Kader hn hızlı bir şekilde gayrimenkül arayışımızı sonuçlandırdı.gayet olumlu ve işini gayet iyi yapan güleryüzlü pozitif yaklaşımıyla bizlere güven verdi. kendisine teşekkür ederim .

Deniz Tunç

Değerli HAkan bey, Benim ve ailemin ihtiyaç duyduğu zamanda gerekli ilgi ve alakanızı göstermiş olduğunuzdan dolayı teşekkür ederiz. kurulan dostluğumuzun ve başarılarınızın devamını dilerim.

Gevher Solmaz

Kişiliğiyle işine kalite katan,her zaman beraber çalışmayı düşüneceğim cemil bey gibi insanların her alanda olmasını diliyorum

Ümit Urhan

Kardeşim yolun bahtım açık olsun bı daire sat dedik dört günde 3 yılda satılmayan daireyi sattın bütün problemleri hızlıca çözdü işinin ehli güvenilir adam teşekkür ederim

Meryem Uyar

Keyifli ve güzel bir ev kiralamamıza yardımcı olduğu için Merve hanım'a teşekkür ederiz.

Ayşin Öztürk

Merve hanım'a yardımları için teşekkür ederim.

Serap Yavuz

İlgi ve iletişiminden son derece mennun kaldık.Teşekkür ederiz.

Erkan Karayiğit

Erdal beye bize gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde bize çözüm buldu.

Oğuz Özsoy

Bu süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım . herşey için çok eşekkür ederim

Ali Gürbüz

Güler yüzlü samimi ve işinde deneyimli çok iyi br danışman. Herşey için çok teşekkür ederim

Özgür Çözüm

Satın aldığımız dairenin tüm satış sürecinde bizimle olması ve yardımları için teşekkürler.

Sude Saygın

Mesut bey ile bu 3. Çalışmamız oldu. Her zaman cevremde dairesini satmak isteyen veya daire almak isteyen tüm arkadaşlarımı yonlenlendirdigim tek adres. Her zaman sonuç odaklı oldu.

Aytuğ Gülben Melek Sadi

Merve Hanım işini çok profesyonel ve titizlikle yürüten, güvenilir ve son derece güleryüzlü bir danışmandır. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ayşe Sezer Güldiken

Merve Hanım ile tanıştığım için çok memnunum.Hem profesyonel hem samimi tutumu bizi mutlu etti. Bundan sonra tek danışmanımız olacaktır. TEŞEKKÜRLER

Eren Bölek

Merve Hanım bir yıl önce oturmuş olduğum dairemin kiralanması sürecinde bizlere çok yardımcı olmuştu. Geçen zamanda sürekli temas halindeydik. İhtiyacımıza uygun farklı daire arayışımızı takip ettiğini biliyorduk. Tam istediğiniz gibi bir daire , burayı kesinlikle görmeli ve kaçırmamalısınız baskısı üzerine ... Daire ziyaretinin hızlıca organizasyonu , teklif ve yönlendirmeleri , gerekli prosedürlerin tamamlanması ve kontratın imzalanması. İşini seven , güleryüzü, yapıcı ve yönlendirici davranışları ile örnek bir danışman. Merve Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Burcu Gülseçgin

Merve Hanım baştan sona her süreçte oldukça yardımcı oldu. Dürüstlüğünden , samimiyetinden ve yardımseverliğinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.

Serhat Bora

Atasehir deki dairemin satılmasında göstermiş olduğu profesyonellik ve sonuç mükemmel.

Yener Yıldız

Hasan beye ilgi ve hizmetinden dolayı teşekkür

Bora Serinkan

Dap yapı projesine bizi yönlendirmesi ve piyasa şartlarının altında bir alım yapmamızı sağlanmasından dolayı minnettarım.

Hüseyin Arslan

Bir ticaretten çok bir dostluk havasında geçen güzel bir satış gerçekleştirdik.Hayatımda yaptığım en güzel,en güvenilir satıştı.Hepinize sonsuz TEŞEKKÜRLER

Özge Cumhur

İlgili , kibar ve açıklayıc çok nazik bir beyfendi herşey için teşekkür ederiz

C*******

Nazik.insana güven veren ve ilgili ,bilgili bir danışmandı. ilgi alakası için kendisine çok teşekkür ederiz

Ayçin Günalp

Dap Yapıdan aldığımız mülkün satış sürecini çok iyi yöneterek, Tüm aksiliklere rağmen sonuçlanmasını sağlayarak bizi ziyadesi ile mutlu etti...

Berrin Cambaz

Dap Yapıdaki Mülklerimin Satış Sorumlusu olarak Mesut Gündoğan Beyefendinin Çok kısa bir sürede Satması ve bu süreci çok iyi yöneterek, gerek benim gerekse Alıcıarın haklarını koruması çok önemliydi. Mülkierimin satışlarını 1 ay içinde hepsini satması beni sevindirdi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

Salih Girgeniz

samimiyeti ve yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz

Tuğçe Nil Yeni

sıcakkanlı esprili nazik güvenilir kendisine çok teşekkür ederim

Kübra Şimşek

Birlikte çalıştığımız süreç boyunca kendisi her zaman çok kibar anlayışlı nezaket sahibi biri olduğunu bizlere gösterdi güvenilir saygılı kibar birisidir onunla çalıştığıma hiç pişman olmadım bundan sonraki zamandada ne zaman ihtiyacım olursa her daim arayacağım kişi olucaktır iş hayatında başarılar diliyorum Murat bey

M*******

Hızlı çözümleri, ilgisi ve kibarlığı için teşekkür ederiz.

Ayşe Büyükbektaş

Mesut beyle takriben 3 yıl önce satmış olduğu daireyi aldığımda tanıştık ve hala kendisiyle çalışmaya devam ediyoruz

Şafak Düvenci

çok memnun kaldık harikasınız çok teşekkür ederiz

C*******

Hakan bey ilk irtibata geçtiğimiz zaman itibari ile sürekli iletişimde kaldı. Kendisinden beklentilerimizi üst düzeyde karşıladı ve sorunsuz bir sözleşme yapma imkanımız oldu. İlgi ve hassasiyetleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Rukiye Funda Özgür

Merve Hanım kısa süreç içinde isteğimiz şartlarda dairemizin satışını gerçekleştirmiştir. Tüm süreçlerde şeffaf ve bilgilendirici olmuştur. Kiracılı dairemizin satışında sergilediği hassasiyet , geribildirimleri ve zamanında iletişimi için kendisine teşekkür ederim.

E*******

Merve Hanım'a çok teşekkür ederim.

Orhan Çelik

Bahar Hanımdan kiralama işlemi gerçekleştirdik. Haklarımızı koruyarak iki tarafa da aynı şekilde davranarak bizi sonuca ulaştırdı. İlgisi alakası samimiyeti çok güzeldi teşekkürler Bahar Hanım.

Ümit Binici

Bahar hanım sayesinde geeçekten uugun bir fiyata ev sahibi oldum. Banka çok uzun süre bekletse de Bahar hanım ev sahibi ile aramızı o kadar iyi tuttu ki en ufak sıkıntı yaşamadım. Kolayca satışı gerçekleştirdik. Allah herkese denk getirsin inşallah çok teşekkür ederim Bahar hanım.

Atilla Cem Kaplan

Mülkümü daha önce tanıdığım danışmanınız Bahar Hanım verdim çok güzel sonuçlandırarak evime iyi kiracılar buldu süreçten çok memnun kaldım teşekkürler Bahar Hanım her şey için.

Meryem Şahin

Kendisi çok sıcak kanlı ve çok yardımcı oldu. İşini seven, başarılı ve emeğimizin karşılığını verir.Teşekkür ediyorum Baharıma :)

S*******

Hayatımda gördüğüm en tatlı Güler yüzlü bir emlakçıydı gerçekten her konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim bu devirde sizin gibi insanlar bulmak çok zor 🙏🏻❤️

Deniz Basman

Çalışkan, sistematik, çalışkan,dürüst ve güvenilir bir danışmanla çalışmaktan çok memnunum.Merve Hanım'a teşekkür ederim.

M.halit Gürbüz

Merve hanım hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım sergilemiştir. Güleryüzlü ve yapıcı davranışları için teşekkür ederim.

H*******

Yatırım için Yaman beyin tavsiyesi ile aldığımız evi 1 günde istediğimiz rakamdan kiralamasını yapıp süreç boyunca sürekli hem beni hem de kiracıları sürekli bilgilendirdi. Kendisi ile çalışmak çok rahat teşekkür ederiz.

İbrahim Gannemoğlu

Merve Hanım ile tanıştığımıza çok memnun olduk. İşinde çok deneyimli, nazik ve profesyonel bir kişi benim görüşüm.

A*******

Hızlı geri dönüşler, konuya hakimiyet, matematik yaklaşımları ile ticari dükkan satın alma sürecimizi keyfe dönüştürdüğü için teşekkürleri bir borç bilirim.

S*******

Musa beyin yapıcı ve yaratıcı fikirlerini çok beğeniyoruz ,bize muhteşem bir enerji ile geliyor her şeyi kısa sürede hallediyor, tüm gayrimenkullerimiz emin ellerde teşekkürler musa bey, teşekkürler remax...

Yıldız Özsu

Mart ve Nisan aylarında dairemize kiracı bulmak için çok çabaladı. İletişim ve danışmanlığından çok memnum kaldım.

A*******

Dükkan devir almamız konusunda sahada nadir görülen matematik hakimiyeti, gece yarısı da olsa yapmış olduğu ziyaretler, samimi yaklaşım ve kaliteli duruşu sayesinde gelir kapısı sahibi olmamızda emeği fazla Engin beyin...Başarılar dilerim

G*******

Açık konuşmak gerekirse kendisini görmeden bile telefondaki pozitif enerjisi ile bize güven verdi, bize online sunum yaparak evi tüm detayları ile anlattı bizdeki izlenimleri ,izleri muhteşem oldu ...her zaman kendisi ile çalışmak isteriz teşekkurler musa bey sizde bizim için iyikilerimizdensiniz..

A*******

Hayatımda ilk kez daire sahibi oldum. Bu süreçte verdiği kaliteli hizmet, bilgi birikimi ile çok rahatlattı beni ve ailemi. Başarıları daim olsun..

Musa Dağıstanlı

Bahar hanıma ilgi ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Daha nice güzel işlerde beraber çalışmak dileğiyle.

İlhan Baştuğ

İbrahim Beyin sektör bilgi ve tecrübesi aynı zamanda profesyonel yaklaşımı ile satınalma işlemimizi kolay ve güvenle tamamladık. Emeğine sağlık.

S*******

Hakan bey sektöre ve işine tamamıyla vakıf güvenilir ve süreç takibi başarılı bir danışman umarım daha iyi yerlere gelirsiniz.

Bariş Yesilyurt

Kendisinden annem adina bir bina satin aldik. Satin almamizdaki en onemli etkenlerinden biri ise seffaf ve samimi olmasi idi. Kendisine bize aracilik ettigi için degil dostani yaklasimi ile hem saticinin cikarlarini hemde biz alicinin cikarlarini dunmesi idi. Tesekkurler hakan Bey

M*******

Rutubetli bir yer vardı iş yerimde onu kendi ustasına onartı öyle çalışma yaptı kendine hayran bıraktı bu davranışıyla teşkür ederim çok başarılı olcaksınz çok

M. Akif Hamidi

İbrahim Bey alıcının ve satıcının hakkını savunan, dürüst ve çalışkan birisidir. Benim evimin satışında canla başla mücadele etti. Allah razı olsun.

Batuhan Şahin

Nezaket dolu ve samimi tavrıyla birlikte profesyonel bir çalışma yürüten ve tanıştığıma kıvanç duyduğum birisi olduğunu belirtmek isterim.

Cemal Köroğlu

Hakan çok çalışkan ve doğru bir emlakçı.Başarılarınnın devamını dilerim.

Emel Ardalı

Hakan Bey, kiracının da ev sahibinin de karakterini çok iyi tahlil edebilen, doğru insanları bir araya getirebilen işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı. Gayrimenkulümü kiralama esnasında göstermiş olduğu gayreti için kendisine teşekkür ederim.

Neslin Mengütay

Tüm mülklerimizin kiralanmasında ve satılmasında her zaman birlikte çalıştığımız Funda hanıma, son satış işlemimizideki destekleri için çok teşekkür ederiz.

Hamideh Mirzahosseini

İbrahim bey is very customer oriented and supported me during both buying this apartment and renting it. I can easily rely on his experience. Teşekkürler İbrahim bey

Fehmi Burak Yıldızak

Funda hanım daire satış süreci boyunca işlerin hızlı ilerlemesi için elinden gelenin fazlasını yaparak bize yardımcı olmuştur. Bu süreçte verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.

Hasan Konur

çiğdem hanım efendiye önce -teşekürlerimi sunarım kendisinden aldığımız iznikteki tarlayı o süreçte göstermiş olduğu çabayı alakayı nadir bir şekilde srgileyip bizi çok memnun etmiştir kendisine başarı ve iyi işler dilerim

Seymen Dilaver

Gayrimenkullerimin kiralanması konusunda başından sonuna kadar profesyonel sunumları, çekimleri ve pazarlamasıyla bize muazzam bir hizmet sunmaktadır. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Gürcan Sünnetci

Son derece ilgili ve profesyonel. Her konuda yardımcı oldu

Recep Vargeloğlu

Selçuk Bey'in bize karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Samimi, dürüst ve güvenilir. Tekrar çalışmak isteriz.

Cengiz Yıldırıım

Kısa sürede istediğim sonucu aldım. Teşekkür ederim.

Burcu Özge Pekesin

Çağla Hanım ile çalışmak bir zevkti. İşini çok iyi yapan profesyonel bir emlak danışmanı olmasının yanı sıra insani yönüylede bizi etkiledi. En doğru müşteri profilini bulmak için uğraştı ve kısa süre içinde de başardı. Bu aşamada da sürekli ben ve eşimle bilgi paylaşımı yaparak bizi de bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Sıcak, samimi , dürüst ve pozitif kişiliğinden dolayıda İş ilişkimizin dışında ailemiz yeni bir dost kazandı. Teşekkürler Çağla hanım sizi seviyoruz

Muhyettin Bölükbaşı

Gayet iyi karşıladı. Memnun bir şekilde sözleşmemizi yaptık.

Oktay Kılıççeker

memnun kaldık Teşekkürler

Nuray Afyonkalee

Böyle başarılı danışmanların sektöre her zaman olmasını düşünüyorum.Çok memnun kaldım.Hep Turgay Beyle çalışmak isterim.

Yavuz Tarhan

Bizim için çok zor olan bir süreci kısa zamanda lehimize olacak şekilde, hoşgörüyle ve sabırla yönettiği için Turgay bey'e yürekten sonsuz teşekkürler.

Devrim Özder

Kibar, güleryüzlüydü. Villa arsamın değeri hakkında net bilgiler verdi. Sürekli iletişim halinde bilmem gerekenleri açıkça anlattı.

İbrahim Afyonkale

İstanbul Anadolu yakasında Kartalda bulunan fabrikamızı 1 ay içinde satmıştır. Turgay Domak beye çok teşekkür ederiz.

Dilay Midilli

Öncelikle güven ilişkisi, çok kıymetli. Tüm süreci, içimiz rahat, hiç bir boşluk oluşmadan tamamladık. Tekrar, yine teşekkürlerimle...

A.samet Güneş

Merve hanım, Profesyonel olarak tüm süreci bizlerin de memnun olacağı şekilde yönetmiştir. Destekleriniz için çok teşekkürler.

Ahmet Cem Bakırcı

mesleki deformasyonları olmayan, işi akışında çözme yeteneği yüksek.. Günün sonunda kendini şanslı hisseden (hem Alıcı hem Satıcı anlamında) alma verme ilişkisi oldu. Teşekkür ederim.

Mustafa Gürsoy

Tamer Bey, Remax ile çalışmamın ne kadar doğru bir karar olduğunun kanıtıdır. İşini profesyonelce yapmıştır. Bundan dolayı çok memnun kaldık. Emeğine sağlık, çok teşekkür ederim.

Ş*******

Öncelikle herşey için teşekkürler çağla hanım, İlk görüşmemizden, evimizin satılması ve daha sonrasındada,bilgisinden, tecrübesinden bir telefon kadar yakın gördüğümüz,sıcak kanlılığı, hem alıcı,hem satıcı ya gösterdiği şeffaflık,açık sözlülüğüyle bizlere fazlasıyla güven veren, gerçekten profesyonel satış danışmanıdır kendisi, belediyede ve tapuda çıkan sorunları 24 saat geçmeden halledebilmek,sadece tapuya gelin,kalanını ben halledicem demesi, bizlerede yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağladı Tekrardan teşekkürler, görüşmek üzere …

A*******

Tamer Bey, gerek evi alma sürecinde ve gerekse öncesinde ev arama sürecinde sürekli irtibat halinde olduğumuz, gerekli noktalarda gerekli bilgilendirmeleri yaparak süreci kolay ve hızlı yürütmemize kendisi çok yardımcı oldu. Kendisine çalışmaları için teşekkür ederim.

Kalemak A.ş

Kısa zaman önce yürüttüğümüz satış sürecinde tecrübe ve bilgisi ile gerek değerleme gerekse rutin işlemler sırasında süreci profesyonelce yöneten bir danışman şirketimiz ve ortaklarımız adına çok teşekkür ederiz

Haydar Baş

Yasemin Hanım her konuda dört dörtlük hizmet vermiştir. Gayrimenkul Konusunda her zaman işbirliği yapacağız.

Bülent Göçer

Çok iyi güler yüzlü içten biri

Gürol Top

çok tecrübeli ve güleryüzlü yardımları için kendisine çok teşekkür ederim

N*******

Handan Hanım ev satınalma sürecinde bize çok yardımcı ve destek oldu. Her türlü konu ve sürece son derece hakimdi. Bundan sonraki kiralık/ satılık işlerimizde mutlaka kendisiyle çalışmak isteriz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatma Dilaver

Kiralama sürecini çok hızlı ve profesyonel yönetti. Geçtiğimiz iki hafta içinde de iki ofisimi daha kiralamıştı zaten. Gönül rahatlığı ile gayrimenkullerimizi emanet ediyoruz.

Yehia Ghalayini

HE İS EXCELLENT İN HİS JOB AND HAS A GOOD HEART HE İS AN EXCELLENT BROKER I PREFFER TO MAKE HİM THE MANAGER OF THE DEPARTMENT HE WORKS HARD HİS APPOİNTMENT RİGHT ONTİME HE İS %100 GOOD FOR HİS JOB WHİSH HİM THE BEST OF LUCK

Sevim Karayazı

Samimi yaklaşımı ve sektörde aranan dürüst kişiliğinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Güler Elif Zorgör

Metehan Dilaver kesinlikle gönül rahatlığı ile danışılacak bir danışman. Gerek tecrübesi, gerek hızlı reaksiyon alması, gerekse gayrimenkul hakkında geniş bilgisi bize ayrıcalık hissettirdi.

A*******

Sağolsun Ümit bey, dükkan satışımızda bize çok destek oldu ve sorularımızı sabırla yanıtladı. Ayrıca kazanmış olduğumuz güvenle bir sonraki emlak işlerimizde kesinlikle kendisiyle çalışmak isteriz...

Oğuz Şalk

TUĞÇE HANIM OLDUKÇA YARDIMCI, KİBAR, İŞ AHLAKI OLARAK HARİKA.

Nedim Özçoban

Danışmanımız Çağla Hanım ilgili, cana yakın ve samimidir, alım/satım sürecini iyi yönetmektedir.

Murat Arda

GÜLER YÜZLÜ SAMİMİ VE İÇTEN TAVIRLARI İLE SORUNLARI ÇABUK VE KOLAY BİTİRME ADINA MÜKEMMEL BİR KİŞİ ÇALIŞTIĞIMIZA ÇOK MEMNUN OLDUM.

Serkan Güner

Ümit bey sayesinde uzun süredir satışını gerçekleştiremediğimiz işyerimizi satabildik. Kendisi ile ev kiralama sırasında tanışmıştık ve işine ve müşteriye gösterdiği özen sayesinde Ümit bey ile çalışma kararı aldık ve oldukça memnunuz. Emekleri için teşekkür ediyoruz. Yeni bir gayrimenkul işimiz olduğunda tekrar kendisi ile çalışmak istiyoruz.

Dmitry Troshanov

Very professional,We were very pleased to work with her. Everting was ok.

Mina Rezafıtrouz

ataşehirde semanur hanımdan vatandaşlık işlemim için daire satın aldım. bazı emlakçılar sahte ilan ve sahte eksper raporu verdiler bana.. semanur hanım hep dürüst davrandı. evrakları gerçekti.ilanı gerçekti.!!bana güven bu işi yapacaz dedi ve yaptı. çok memnun kaldım.satış sonrasıda beni aradı .yapacağım başka iş ve yardımım olurmu dedi.çok mutlu oldum.dürüst danışman lazımsa semanur hanımı tercih edin. çok memnun kaldım

Ceren Karaaslan

GAYET MEMNUN KALDIK HIZLI PRATİK VE BİZE YARDIMCI OLDU.

D*******

Ümit bey gerçekten işini profesyonelce yapan bir insan. İletişimi çok güzel , pratik ve çözüm odaklı.

Hüseyin Bağrıyanık

Çağla Hanım ile çalışmaktan çok memnunuz.

Mürvet Uzun

SEVGİLİ TUĞÇE İLE BU VESİLE İLE TANIŞTIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM. CANDAN SAMİMİ VE GÜLERYÜZÜYLE GÖNLÜMÜZÜ FETHETTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM.

Seçil Çeçenoğlu

EV ANLATIMI, YAKLAŞIMI SEBEBİ İLE GÖRDÜĞÜMÜZ EVİ HEMEN TUTMAYA KARAR VERDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ.

H*******

yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz

Bilal Giray

yardımlarınız için çok teşekkür ederim işimizi çok hızlı sonuçlandırdınız

Oğulcan Başpınar

Ümraniyede bulunan mülkümüzün satış işlemini kısa sürede işleme çevirdiği için Mertcan Bey’e teşekkür ederiz.

E*******

Süreçleri çok iyi yönetti. Hersey için teşekkürler

İ*******

ÜMİT BEY BENİM İŞ YERİMİ ZİYARETİ SIRASINDA TANIŞTIM. KENDİSİ BANA İŞ YERİMİN KISA SÜREDE KİRAYA VERECEĞİNİ SÖZÜNÜ VERDİ. GERÇEKTENDE DEDİĞİ GİBİ 15. GÜNDE SÖZLEŞMESİNİ YAPTI. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Kurtuluş Işık

Kısa zamanda ihtiyaçlarımıza uygun ticari bir yer temin etmesinden dolayı Remax City mensubu değerli danışman Erdal Turan beye huzurlarınızda çok teşekkür ederim.

M*******

Hasan bey'e teşekkür ederim

A*******

ÜMİT BEYLE GEÇEN SENE BİR İŞ YERİMİN KİRALAMASINI YAPMIŞTI. BU SENEDE İŞ YERİMİN KİRALAMASINI SADECE 5 GÜNDE YAPTI. KEMDİM İSTANBUL DIŞINDA OLDUĞUM İÇİN İSTANBULDAKİ BÜTÜN MÜLKLERİMİ ONA TESLİM ETTİM. ÜMİT BEYİN BU ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞKKÜRLER EDERİM.

H*******

İş yerimi kısa zamanda kiraya verdi. bende bu kadarını beklemiyordum. Teşekkürler Ümit bey.

Salih Gözütok

bizleri süreç boyunca her konuda bilgilendirip kısa sürede sonuca ulaştırdığınız için teşekkür ederiz

Ebahat Çakır

Erdal bey gibi tercübeli güleryüzlü bir danışmanla çalıştığımız için çok şanslıyız iyiki varsınız

Muhammet Ataç

Arayışımızı kısa sürede tamamladı. Tüm süreci gayet iyi yönetti her şey için teşekkürler Mertcan Bey.

C*******

ÜMİT BEY BENİM İŞ YERİ ARAYIŞIMINI İYİ TAHMİN EDEREK İSTEDİĞİM YERİNİ BULDU.. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Birkan Metin

Yeni kuracağımız işletmemize uygun yer bulduğu ve tüm süreçleri gayet başarılı ve kolay bir şekilde yönetip sonuçlandırdığı için kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduk.Başarılarının devamını dileriz.

İrfan Dağcı

Ankarada ikamet etmekteydim İstanbul a taşınma kararı aldıktan sonra 2,5 ay ev gezerek oturacağım daireyi bulamamışken ve tam vazgeçmek üzereyken İlkay beyle tanıştım ve üç günde satış işlemini tamamladı aradığım daireyi ondan aldım teşekkürler İlkay bey boşuna 2,5 ay gezmişim

Bilal Kocatürk

Kendisinden eşyalı daire aldım söz verdiği tarihte evi teslim etti eşyalarda eksizsiz teslim edildi. herşey için teşekkür ederim

Okan Gündem

Halil bey her şeyden önce çok kalendermeşrep bir kişiliğe sahip. İlgisiyle ve dürüstlüğüyle ev bulma sürecimizde hep desteklerini hissettirdi. Ev sahibi ile en doğru şekilde sürecimizi yönetti. Emlak süreçlerinde tekrar telefonunu çaldıracağımız insan Halit Bey olacaktır.

M*******

ÜMİT BEYLE GEÇEN SENE BİR İŞ YERİMİN KİRALAMASINI YAPMIŞTI. BU SENEDE İŞ YERİMİN KİRALAMASINI SADECE 5 GÜNDE YAPTI. KEMDİM İSTANBUL DIŞINDA OLDUĞUM İÇİN İSTANBULDAKİ BÜTÜN MÜLKLERİMİ ONA TESLİM ETTİM. ÜMİT BEYİN BU ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞKKÜRLER EDERİM.

E*******

ÜMİT BEYİN İŞ YERİ KİRALAMASINDA İLGİ VE ALAKSINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.

Ayşe Akgül

ÜMİT BEYİN DAİREYİ ALMAMIZDAN İLK GÜNDEN BU YANA BİZE DANIŞMANLIK YAPMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.

Mehmet Güzel

evimi sattığı süre boyunca beni çok detaylı bilgilendirdi ve çok kısa sürede dairemi sattı , ve sattıktan sonra kızıma da bir daire sattı yardımları için teşekkür ederim

E*******

Yine çok kısa zamanda dairemizi sattığına yeniden şahit olduk.4 yıldır bizi hiç yanıltmadı.Herşey için çok teşekkürler.

Emrah Koç

kendi evimi sattım daire bulamıyordum bulduklarımda ya vazgeçiyorlardı ya fiyat yükseltiyorlardı yada kaporayı iade ediyorlardı bıkmış bir durumdaydım ilkay beyle tanıştım ve sağolsun bir haftada dairenin satışını konuştuğumuz anlaştığımız rakamdan gerçekleştirdi. teşekkürler ilkay bey beni ev derdinden kurtardınız

Hüseyin Demirbaş

erdal bey herşey için çok teşekkür ederim bize çok yardımcı oldunuz

Müjgan Koloğlu

verdiğiniz hizmet için size çok teşekkür ederiz sizinle daha sonrada çalışmak isteriz

S*******

yardımlarınız ve güler yüzlülüğünüz için çok teşekkür ederiz

Burcum Sevcan

İlkay bey bizimle çok ilgilendi v işimizin çok hızlı sonuçlanmasını sağladı. bu konuda çok deneyimli diğer mülklerimle de alakalı herzaman İlkay beyle çalışacağım

Türkan Atlı

DAİREMİN SATIŞINDA ÜMİT BEYİN BANA DANIŞMANLIK YAPMASI VE DOĞRU FİYAT ÇIKARMASI GERÇEKTEN HARİKA. TEŞEKKÜRLER.

Gürkan Köksöken

Bir tanıdık vasıtası ile kendisine ulaştığım Erdal bey sayesinde kısa zamanda arayışımıza uygun dükkanı bulduk.Yardımlarından ve şeffaf davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Serdar Ertan

Halil bey profesyonel, cozum odakli, iyi bir iletisim icinde istedigimiz ozellikte ofisi bize kazandirdi. Sozunu verdigi konulari da soz verdigi gibi tamamladi. Basarilarinin devamini dileriz.

S*******

Sektör bilgisi ,verdiği güvenirlik ,hızlı ve düzenli bilgilendirmesi ile bize satış sürecinde profesyonel bir deneyim yaşattığın için teşekkürler musa bey birlikte nice işlemlere..

D*******

Musa beyden evimizin piyasa değerini sorduk, bize doğru bilgi vererek kısa sürede işlemi gerçekleştirdiği için çok teşekkürler her zaman çalışmak isterim.başarılar

Fatma Dilaver

Gayrimenkullerimizin profesyonel sunumu, müşterilerle iletişimin sıcakkanlı, samimiyetle ve profesyonel bir şekilde yürütülmesi konusunda çok memnunum. Teşekkür ediyorum herşey için

Mustafa Yasin

Uzun zamandır işimize uygun bir işyeri arayışımız vardı.Erdal bey ile bu sorunu çok hızlı ve tertemiz bir şekilde çözdük.Tüm yardımlarından dolayı minnettarız.

Çiğdem Gücük

Gönül rahatlığıyla kiracıları bile görmeden mülklerimizin kiralanmasını sağlayan ve tüm konularda bize yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.Başarılar.

B*******

Yıllardır tüm mülklerimizin kiralama ve satış işlemleri için çalıştığımız Erdal bey yine çok kısa zamanda evimizi kiracıya rağmen satmayı başarmıştır.Özellikle bu konudan dolayı kendisini ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Derya Bulluk

Metehan Bey kiralamak istediğimiz gayrimenkulün sunumunu detaylı anlattı, bilgilendirmesi çok iyiydi. Süreci çabuk bitirmemizi sağladı. Teşekkür ederim

U*******

Kendisi evimizin değerlemesini yaparak 1 hafta içinde işleme çevirdi çok memnun kaldık bizde musa bey sayesinde diğer hayallerimize kavuştuk çok teşekkürler remax ailesi iyi ki varsınız...

Adem Bulut

Erdal bey ile sürekli çalışıyoruz.Yine yeniden isteğimize uygun bir kiracı bulduğu için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Feysal Sabokrouh

danışmanın verdiği hizmetten çok memnun kaldık. her konuda çok yardımcı oldular. Yabancı alıcıydık ama prosedürde hiç bir sıkıntı yaşamadık.

Eda Akkuru

Erdal bey ile tüm ihtiyaçlarımıza uygun bir ev bularak artık düğün işlerine rahatça odaklanabiliriz.Bize bu konuda çok yardımcı oldu.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Ahmet Yıldırım

250m2 işyerimizi daha önce kiraya veren Erdal bey sayesinde ikinci işyerimizi de kiraya verdik.Teşekkür ederiz.

T*******

Musa beyin samimi olması ve iş konusundaki deneyimleri beni çok etkilidi; bizden önce birilerinin daireyi gördüğünü onlardan olumsuz cevap alması durumunda bize dönebileceğini söylemesi ve baştan dürüstçe bilgi vermesine hayran kaldım ve bize nasip oldu daha bir mutluluk duyduk.herşey gönlünce olsun musa bey çok teşekkürler.

Suzan Uyar

Metehan Bey'in ilgisi ve profesyonelliği ile işimiz çok hızlı şekilde çözüldü. Kendisinden son derece memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

N*******

Cemil Bey çok ilgili ve kibardı. Süreci çok güzel yönetti.

Osman Sevinir

Süreci gayet iyi, profesyonel bir şekilde yönetti. Çalıştığımıza çok memnun kaldık. Bütün gayrimenkul işlerimi gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışacağım.

Yücehan Şahin

Kendisine ilgi ve alakası için teşekkür ederiz . Çok yardımcı oldu

A*******

Ataşehirdeki evimizin tüm işlemlerini birlikte tamamladık ,önce tapumuzu bize aldırdı daha sonra 2gün sonra yeni alıcısına jet hızla sattık ,sorunsuz bir işlem oldu kendisine canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz...sevgilerimizle

Selin Turan

kendisi 25 yıllık arkadaşım, ailemin evini hiç gözüm arkada kalmadan ona teslim ettim . oda sağolsun en doğru rakamla en kısa sürede sattı teşekkürler canım arkadaşım

N*******

Musa bey net olması ve iletişimi sayesinde ev sahibi oldum.satıştan birgün sonrada kiralama işini hızlıca halletti.çok profesyonelce işini dürüst ve sağlam yapıyor iyi ki tanıdım, kendisine bol kazançlar diliyor ve teşkkür ediyorum.

S*******

Anadolu yakasına iş yerimizi taşımamızdan dolayı kiralık ev için kendisi ile iletişime geçtim, pozitif ve yapıcı yaklaşımı sayesinde evimizi tutuk ,kesinlikle etki çevreme tavsiye edeceğim ender insanlardan musa bey çok sevindim tanıdığıma...yeniden görüşmek dileğiyle selamlar.

Yücel Şahin

Kendisine çok teşekürediyorum.sıradışı tavrı ve yaklaşımı sayesinde ev sahibi olduk.

F*******

Hızlıca talebimize çözüm sağladı. İşlem sürecini gayet profesyonel yöneterek işlemimizi bitirdi. Teşekkür ederiz.

Selim Gönülsök

Daire kiralamada yardımcı olan Turgay Bey'e çok teşekkür ederiz.

Nisa Ersin

Kişiliği dürüstlüğü ve iletişim konusunda mükemmel bir danışman ve arkadaş.

Selçuk Kutgün

İşlemlerimizi hızlı bir şekilde yapıp kolayca sonuçlandırdı. Güvenilir, bundan sonra mülklerimi satmak istersem ilk aklıma gelecek kişi Ahmet kardeşe teşekkür ederim.

Hasan Cömert

Yasemin Hanım süreçlerimizde hep yardımcı oldu. Hem doğru bilgiler aldık çok teşekkür ederiz.

Serkan Topaloğlu

Tamer Aygün ile olan süreç oldukça sorunsuz ve güven ilişkisi içerisinde ilerledi. Tamer Bey, bizlere evi gösterdiği ilk andan itibaren, ev sahibi ve bizler arasında şeffaf bir şekilde tüm süreci ilerletti. Bu süreçte ara ara bizlere bilgiler vererek, yönlendirmeler de yaptı. Evin satış işlemlerinden önce, gerek satıcı gerekse de bizler arasında her iki tarafı da gözeterek süreci adım adım bizlere tanımladı. Tapu işlem süreçlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması için her türlü ön hazırlığı yaparak, bizlere yardımcı oldu. Özetle, ev alımı süreçleri ile ilgili çok tecrübemiz olmamasına rağmen, gayet bilinçli bir şekilde süreci ilerletebilmemiz noktasında bizlere tecrübesi, sabrı ve güler yüzünü hep koruyarak yardımcı oldu. Sizlerin nezdinde kendisine teşekkür etmek isterim. İyi çalışmalar. Prof. Dr. Serkan TOPALOĞLU

K*******

bir günde kiralama gerçekleştirerek bizlere en hızlı hizmeti sundu.

Mehmet Günel

Ahmet Tan beyle uzun süredir çaılışıyorum. Çalışmalarından ve beyefendiliğinden çok memnunum. Başarılı ve bilgili birisi tüm çevreme tavsiye ediyorum…

H*******

İşinde gayet başarılı ve istikrarlı.

Ahmet Aygün

Görüşmeler hizmet mukemmel

Kıvanç Şanlı

Oldukça memnun kaldım. Sıkıntısız bir süreç

Mustafa Aygen

Funda hanıma ve Remax city e tüm mülklerimizin kiralanmasında olduğu gibi dükkanımızın kiralamasındaki hızlı ve özenli çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Can Duru

Güvenilir ve içten bir arkadaş.

Sevgi Sönmez Kurodğlu

Çok ilgili, yardımcı, detaylı açıklama ve bilgilendirme aldığımız için oldukça güvenle çalıştık çok teşekkür ediyoruz.

Canberk Benli

Geçtiğimiz hafta Ağaoğlu My City'de satışını gerçekleştirdiğimiz dairemizin kiralanmasında da üç yıl önce çalışmıştık kendisiyle. Dairemizi satışa çıkardığımızda şüphe etmeksizin kendisi ile çalışmaya karar verdik. Emlak piyasasının bu kadar "kaygan" olduğu bir dönemde tecrübesi ve soğukkanlı yaklaşımı ile bize her zaman güven verdi. Daireyi alacak aile ile aramızda çok dengeli bir ilişki kurdu, süreci başarı ile yönetti. Sonrasında da Bozcaada'da bir yer aldık kendimize. Keşke adada Tamer Bey'den bir tane daha olsaydı...

Volkan Birlik

özverili çalışan güven veren bir arkadaşımız

Elif Dikmen Yıldız

Tek kelime ile mukemmel

Ayşe Nur Bak

Müşterisini çok güzel bilgilendiren, iletişim gücü kuvvetli, finansal ve analiz yapma gücü mükemmel, çalışmaktan ve tanımaktan memnun kaldık.

Ümit Güriş

Mevcut arsa satışımızda bizlere olan danışmanımız ile düzenli olarak çalışmaktayız.

E*******

Erdal bey sıcak yaklaşımı,piyasa bilgisi ve en önemlisi dürüst yaklaşımı ile hem satıcı hem de alıcı arasında çok iyi bir köprü kurarak güzel bir yatırım yapmamıza vesile oldu. Herşey için teşekkürler yeni portföylerde görüşmek üzere.

Kübra Yıldırım

Süreçte bize sağladığı destekten dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Nigar Seda Ağanöz

İlkay Bey işinin ehli ve sıcakkanlı güven veren yardımlarıyla ev sahibi olmama yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum

Metin Metin

Tamer Bey'ğin verdiği servisten ve ayrıca güven veren görüş ve önerilerinden, güler yüzlü ve ilgili davranışlarından ve her konuda yardımcı olduğundan dolayı Tamer Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Remax olarak, böyle güler yüzlü ve yardımsever bir çalışanla çalıştığınız için yönetim olarak çok şanslısınız.

Murat Yurtsever

Arsa alım işlemimizde bize yardımcı olan Turgay Bey'in hizmetlerinden çok memnunuz

Mustafa Kurt

Ümit bey sağolsun, bütün ev kiralama sürecinde yardımcı oldu. Ev sahibi ile iletişim, boya/tadilat, sözleşme konularında sürekli destek oldu. Özellikle iletişimi çok başarılı.

Aydın Gökçek

Semanur hnm 3 aydır satılamayan dairemi portföyüne aldıktan sonra 1 hafta içinde satışını gerçekleştirdi.Bu satış sürecinde karşılaştığımız bütün zorluklar karşısındaki azmi olağanüstüydü.Kendisine çok teşekkür ederim.

Kerem Doğan

Şerifali Bölgesi'nde Tamer Bey vasıtasıyla aldığımız evin satış sürecinde sağoğlun kendisi bize çok yardımcı oldu. Güven içinde dairemizi satın aldık. Hiç sorun yaşamadık.

Ayşe Nur Bak

Öncelikle güler yüzlü ,müşterilerini tanımaya özen gösteren ,müşterisinin ihtiyacını tam olarak anlayıp analizini çok güzel yapan, iletişimi son derece mükemmel olan artık arkadaşımız

Nefus Tuygun

Tamer Bey bir kez daha beni yanılmadı ve Ağaoğlu My City'deki dairemi yabancı bir aileye kiraya verdi. İngilizce bilmesi işleri çok kolaylaşırdır. Başarılı bir danışman.

Özer Erkut

Remax City Dikkatine, Yaşamış olduğum ev kiralama sürecinde bana desteklerinden dolayı öncelikle Tamer Bey'e teşekkür ederim. Firmanızın kurumsallığını kendisi tarafımıza bütün süreçteki ivedi yaklaşımlarıyla göstermiştir.

Çiğdem Hazal Bezgin

Sempatik, enerjik, kibar. Kendisinden iletişiminden memnun kaldım.

Nuri Denkçi

İşinin ehli ,samimi ve güvenilir. Teşekkür ederiz

A*******

herşey için çok teşekkürler...

T*******

evimizi alma sürecindeki profesyonel yaklaşım, doğru geri bildirim ve güler yüzlü davranışları için çok teşekkürler.

Zekeriya Eroğlu

Kader hn dükkan kiralama aşamasında bizlere profesyonel destek sundu .ilgisinden sammiyetinden memnun kaldık .

Hacı Altunsu

Kader hn İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunan 20 den fazla ticari mülklerimizin yönetiminde ailemize danışmanlık veriyor..kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz .başarılarının devamını dileriz.

H*******

istediğimiz mülkü satılama konusunda bizlere vermiş olduğu doğru bilgi ve güvenden dolayı özellikle müteşekkiriz.

Murat Yılmaz

Mülkümüzün satılması sürecinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve sabrından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Okan İrtis

Tamer Bey'den Kağıthane Mari 4401 projesinde bir daire kiraladım. İlk gün dairenin tanıtımından son gün kontratın imzalanmasına kadar Tamer Bey'den aldığım hizmet konusunda çok memnun kaldım. Tamer Bey'e ve Remax'a teşekkür ederim.

Buğra Uzun

İşine hakim , samimi halden anlayan bir İstanbul Beyefendisi.

Arzu Kaya

Bahar cnm ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim. Sorunsuz bir şekilde satışımızı yaptık. Kendisi çok ilgili ve sıcak kanlıydı.. Kendisiyle çalışmaktan memnun oldum sayenizde bir ev sahibi oldum çok sağolun ..

Selahattin Biçici

Çakmak Mahallesinden kiraladığımız evin yetkilisi Tamer Bey'e çok teşekkür ederiz. Biz aboneliklerin yapılması dahil her konuda en iyi şekilde yardımcı olmuştur.Saygılarımla,

Ali Muslu

Böyle pozitif bir danışmana sahip olduğunuz için çok şanslısınız. İnşallah uzun yıllar beraber yol yürürsünüz. Biz bu süreçte işlemlerin yürütülmesinden çok memnun kaldık.

Musa Dağıstanlı

Bahar hanıma teşekkür ederiz işini profesyonel olarak mükemmel titizlikle yapıyor herşey için sağolun

Ferhat Can

Güleryüzlü güvenilir bir gayrimenkul danışmanı tavsiye ederim.

Gülbin Gündüz Özlük

Güleryüzlü ilgisi, bilgi sahibi ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı

Nefus Tuygun

Tamer Bey ile bir çok kereler birlikte çalıştık. Benim bütün mülklerimin kiralanmasına kendisi bakıyor. Her seferinde çok titiz bir çalışma ile çok iyi kiracılar buluyor. Çalışmalarından son derece memnunum. Remax City'e ve Tamer Bey'e teşekkür ederim.

A*******

Ev alım sürecimin her aşamasında rahatlıkla ulaşabildim ve destek alabildim. Kredi-ekspertiz aşamasında da her konuda hızlı desteginiz için cok tesekkur ederim

Eda Burcu Yanık

Kader hn gerak telefonda gerekse yüzyüze görüşmelerimizde yapıcı biryakalşımdaydı .teşekkür ederim...

Tuğba Kurban

Kader hn bütün gayrimenkullerimin yönetimini yapıyor . uzun zamandır kendisiyle çalışıyorum.hizmetinden çok memnunum .Güleryüzlü çok kibar ve işinde başarılı bir ş kadını . kendisine teşekkür ederim..

Yüksel Toros

Merhabalar, Musa Beyin yakın ilgisi, işe hakimiyeti, bize verdiği güven, satışımızın çok hızlı ve stressiz sürdürülüp sonuçlandırılması bizi çok memnun etti. Her zaman çalışabileceğim ve çevreme önereceğim bir emlak satış uzmanı arkadaşım oldu diye düşünüyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Teşekkür ediyorum.

Maryam Moradipour

Yardımlarından dolayı Mesut beye çok teşekkür ederim

Egemen Kale

Harika çok memnun kaldım . Teşekkürler

B*******

Söz uçar yazı kalır, mühim olan sözü kanatlanmasına izin vermeden yazı kadar kalıcı ve güvenilir kılmaktır, işte böyle bir yetiyi iş takibi , uzmanlığı ve kurumlardaki bağlantı ve tecrübesiyle harmanlayıp içimize sinen stressiz bir satın alma deneyimini bizlere yaşattığı için Musa Bey’in kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Siz de gayrimenkullerinizin pazarlamasında ve alımlarınızda Musa Beyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

V*******

Teknik bilgisi ve sorun çözme yeteneği ile sektörün alışılmış kalıplarının dışında kalmaktadır. İnsani ilişkilerindeki uyumu sorunları çözmede katkı sağlamaktadır. İş süresince gösterdiği ilgi ve işbirliği için kendisine teşekkür ederiz.

Wameedh Shkara

اشتريت شقتي بمساعدة السيد فاتح سيفاسي . لقد كان عمله رائعا . ولاني لا اتكلم اللغة التركية فقد بذل مجهودا اضافيا ليوضح لي كل تفاصيل عملية الشراء . واكمل تحويل الملكية بكل سلاسة . انا سعيد جدا بهذا التعاون . واتمنى ان نتعاون مرة اخرى قريبا . انشاءالله. شكرا جزيلا ريماكس لقد قدمتم لي عملا جيدا مرة اخرى .I bought my apartment with the help of Mr. Fatih Sivasi. His work was wonderful. Because I do not speak Turkish, he made an extra effort to explain to me all the details of the purchase. And complete the transfer of ownership smoothly. I am very happy with this cooperation. I hope we can cooperate again soon. Insha'Allah. Thank you very much, Remax. You did a good job for me once again.

Shima Saced

Bizi tüm süreç boyunca bilgilendirip işimizi hızla çözüme ulaştırdığı için teşekkürler

Hasan Yıldız

İlgi ve alakalarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Hamidreza Yaghoubı

I want to thank you for all of your time and effort in helping get us into our new home. You made this whole process much easier than it could have been

E*******

Evimin satış sürecindeki dürüst, açık ve takipçi yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Kısa sürede istediğim gibi bir satış oldu.

Doğucan Tanrıkulu

Danışmanımız gayet sıcakkanlı ve yardımsever.

Saadet Tezcan

Yaman Bey ile ev satın alma çabalarımız sırasında tanışma fırsatımız oldu.Emlakçılar hakkındaki düşüncelerimi değiştiren samimi,güvenilir,işinin takipçisi bir emlak danışmanıdır.Hem alıcı hemde satıcı arasındaki iletişimi doğru ve dürüst şekilde sağlar ve her konuda yardımcıdır.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nefes Ziadi

Yeni evimizin satın alınmasındaki tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Sıkı çalışmanız sayesinde artık kendimize ait bir yerimiz var. çok takdir.

Sevcan Gaygılı

Aldığımız hizmetten memnun kaldık Hasan beye çok teşekkür ederiz

Çağlar Görenler

Güleryüzlü her konuda yardımcı olup merak ettiğimiz tüm soruları yanıtladı.

Nurcan Ergen

Merhaba satışımızda çok yardımcı oldu. Kendisi naZik ve çok saygılı birisi. İşinde çok titiz teşekkür ederim.

Gülbahar Etirli

Yasemin Hanım için çok memnun kaldım. İnşallah bundan sonrada devam ederiz.

Ayşe Dilay Aygen

Çok çalışkan ve kibar danışmanımız sayesinde en çabuk şekilde ve iyi kiracılar ediniyoruz. Teşekkür ederiz.

G*******

Uzun zamandır şirketimizin tüm gayrimenkullerinin satış ve kiralama işlemlerini kendisi takip ediyor. Bize de gözümüz arkada kalmadan sonuçla sadece ilgilendiğimiz anları yaşamak kalıyor. Bir kere daha teşekkür ederim kendisine.

A*******

Uzun zamandır aradığımız özelliklerde bir arsayı bulup bize tüm satış aşamasında gösterdiği yardımdan dolayı kendisine teşekkür ederim.

Yusuf Gümüş

Güler yüzlü,işini iyi bilen bir beyfendi . yardımları için kendisine çok teşekkür ederim

Deniz Mansouri

işini çok iyi bilen,cana yakın bir beyfendi. yardımları ve işimizi hızlı halletmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim

Amir Bahrami Davazı

Your agent is the best and 1 had good time during this business and hope to be success in all time

Selda Bağ

mesut beye hizmetlerinde dolayı çok teşekkür ederiz iyiki kendisini tanımışız

Ö*******

Süreci son derece profesyonelce yönetti. Tebrik ve teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Tülin Erekin

Kiralık müstakil ev arayışıma yaptığı destek için kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Sağsa

Satış işlemimiz beklediğimizden daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşti çok teşekkür ederiz

Necati Kansız

işini bilmesi ve hızı sayesinde işimizi çabuk halletti kendisine çok teşekkür ederiz

Shima Sadeghmadeh

işini bilmesi ve hızı sayesinde işimizi çabuk halletti kendisine çok teşekkür ederiz

Melike Sarı Evcil

Hızlı ve net tavırlarıyla işini titizlikler yapar . hemen sonuca ulaştırır. hizmetleri için kendisine teşekkür ederiz

Erkan Bedir

işyerimize iyi bir kiracı bulmasından dolayı minnettarız .

S*******

Dilovası OSB'de sanayi imarlı arsamızın hızlı satışında, pazarlama süreçlerinde göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım, bilgi, tecrübe, güven, analitik sunum, OSB yönetmeliği hakimiyet, konularındaki tecrübesi için yürekten teşekkür ederim.

A*******

Ticari mülkümüzün bir hafta gibi kısa bir sürede satılmasındaki hızı için çok teşekkür ederim.

Özlem Bolkan

Danışmanımız Funda hanıma dairemizin kiralama sürecindeki desteğinden dolayı teşekkür ederiz.

Süha Balcı

Dairemizle ilgilenmesi ve bizi sık sık bilgilendirmesi çok nazikti. teşekkür ederiz

Haluk Savcı

Mesut beyin tüm işlemlerimizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırması bizi mutlu etti sağolsun

Gamze İdil Ayanoğşu

Funda hanım tüm kiralama süreci boyunca çok ilgili nazik ve işinde uzman olarak bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Murat Kır

Bekir bey ile geçen seneden beri çalışıyoruz dairelerimizin kiralamasını kendisi yapmakta. insanlarla iletişimi çok kuvvetli .Kendisi ile çalıştığımız için çok memnunuz.

Ufuk Varol

Danışmanımız Funda hanım Kiralama sürecinde ve sonrasında daire ile ilgili tüm işlemlerde çok hızlı hareket ederek bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ü*******

Ticari mülk alımımızda çok yardımcı oldunuz.Profesyonel ve akılcı çözümlerle süreci yönettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Serkan Menevşe

tüm mülklerim Avrasya inşaat olarak Mesut beyin kontrolünde kiralama işlemi sonuçlandırdı teşekkür ederim

Ebubekir Şahin

çok memnum kaldım herşey için teşekkür ederim . mesut bey teşekkür ederim

Ayşegül Yanık

Funda hanım hem dairemizin kiralanmasında hem de satışında , sürecin sorunsuz ilerlemesi konusunda her zaman destek oldu. En hızlı şekilde işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyoruz. Ayşegül

Yaşar S.kuzu

yaklaşık 1.5 yıldır daire satın almak istiyorduk .bu zaman sürecinde sadece Kader hn la çalıştık .ve süreçte bize çok yardımcı oldu .birçok daireyi bize önermesine rağmen biz kaçırdık.ama en sonunda yine kader hn vasıtası ile istediğimi daireyi satın aldık .kendisine teşekkür ederim. kesinlıkle işini profesyonel yapıyor...

Gülşen Yiğit

. Çalışmaları gayretli ve dürüst hal ve hareketleri . Teşekkür ederiz.

Yeliz Bektaş

Funda hanım satışımızın her aşamasında yanımızdaydı. herseyini sorunsuz bir şekilde halledilmesini sağladı. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Emine Varlı

Danışmanımız Funda hanım her aşamada bizimle çok ilgilendi. Her aradığımızda ulaşabildik. İlgisine teşekkür ederiz.

Dilek Abay

. Kendisine teşekkür ederiz, çok ilgilendi

Hakan Ercan

Her zaman çalıştığımız kardeşimiz Engin Çetin'e teşekkür ederim.

Burak Karakaya

Engin Bey'e hizmetleri için teşekkürlerimi sunarım

Zerrin Ercan

Engin Bey'e hizmetlerindem çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Ersin Mısır

Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bahadır İşgüzerer

Kendilerinin çok detaycı, yardımcı, her zaman ulaşılabilir ve sanki kendi dairesi gibi dairemizi sahiplendiği için verdiği hizmet ve yardımlarından çok memnun kaldık. Merve Hanım'a çok teşekkür ederim.

Umur Turtanak

Dinamik, Güvenilirlik ve Hızlı Hizmet

İpek Ercan

Çok hızlı geri dönüş aldım. Merve Hanım her zaman çok ilgiliydi. Başka projelerde görüşmek üzere :))

Onur Yavuz

Merve Hanım ilk günden itibaren oldukça yardımcı oldu. Güleryüzlülüğü, enerjisi ile süreçten oldukça memnun kaldık.

Atakan Karakaş

ilginiz için teşekkür ederim

Aydın Kaygusuz

Mesut Beyin tüm mülklerimin kiralama ve satış işlerimde bana yardımcı olması iyi kiracıları kısa zamanda bulması beni ziyadesi ile memnun etti. teşekkürler

Hatice Dirice

samimi gereken konularda rehberlik ve yardım açısından uyumlu güvenilir teşekkür ederiz

Ali İhsan Canımoğlu

Bizi bilgilendirmesi ve iletişiminin çok iyi olduğunu söyleyebilirim teşekkürler

S*******

İlgisi, alakası doğru bilgisi ile gerçekten işini hakkı ile yapan bir danışman. Emeğinize sağlık 🙏🙏

Vestel Ticaret A.ş

Menderes Bey işine son derece hakim , ilgili ve kafamızdaki soruları gideren bir danışman. Kurumsal kiralama yaptığımız bölgelerde kendisiyle ticari ilişkimizi devam ettireceğiz..

Ahmet Demirhan

Gayet memnunum dükkan ve dairemin kısa sürede kiralanmasında bize çok yardımcı oldu. İşini iyi yapan bir arkadaşımız kendisine çok teşekkür. ederim..

Erim Samurkaş

ilkay bey gerçekten mükemmel, işimizi kısa sürede sorunsuz halletti kendisine çok teşekkür ederiz

Gökmen Kurt

İlkay beyden çok memnun kaldık ,proje ofisi olduğumuz için tüm mülklerimizi ona vericez. çalışmalarından memnun kaldık

Mahmut Burak Beyazıt

İşine son derece hakim ve güleryüzlü bir danışman tavsiye ederim.

Ergün Uysal

yardımları ve ilgi alakası için kendisine çok teşekkür ederim

Asım Gökhan Demir

Bahar hanım a çok teşekür ederm her konu da bilgili her konuda yardım eden elinden gelen herşeyi yapan çok saol un bahar hanım herşey için teşekkürler

C*******

Ümit bey çok ilgili bir danışman kiralayan ve kiralayan arasındaki ilişki ve irtibatı çok güzel yönetti kuruma layık bir danışman tebrik ederim ayrıcada kendisine teşekkür ediyorum

Z*******

Çiğdem hanımın verdiği hizmet ve yaptığı sunumlardan çok memnun kaldık. kendisine yorumum tek kelime ile mükemmel

Atanur Karataş

İlkay gündoğan a teşekkür ediyorum.ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Murat Çelik

Hizmetlerinden memnun kaldım;yapılan ve yaşanan tüm süreçler için teşekkürler dilerim

İsmail Erkut

çok hızlı ve pratik sorunsuz olarak süreci hallettik.

Ali Bartu

Hasan RAPATA beyle tüm süreci profesyonelce yönetip işlemi kolaylıkla gerçekleştirdik kendisıne çok teşekkür ederim

Musa Dağıstanlı

Gerçekten bu kadar profesyonel bir uzmanı bünyesinde çalıştırdığı İçin Remax city bünyesine en içten dileklerimle teşekkür ediyorum Bahar hanım son derece mütevazi disiplinli işini severek yapabilen ve işimizi kendi işi gibi sahiplenen bi hanımefendi ilginiz için çok teşekkür ederim hayatta çok başarılı olacağımıza inanıyorum bütün projelerimizde Dağıstanlı inşaat olarak sizinle çalıştığıma inanın çok memnunun teşekkür ederim

Orhan Tavukçuoğlu

Kader hn bostancı köprüsü yanındaki iş merkezimizdeki 350 m2 ofisimizi, tam istediğimiz gibi kurumsal bir firmaya verdi .vermiş olduğu hizmetlerden çok memnun kaldım .kendisine teşekkür ederim .

Serkan Kaya

esnaf kelimesini hak Eden güvenilir işini severek yapan elinden geldigi kadar insanlara faydalı olmaya dogru yönlendirmeye çalışan güven veren süper bir insansın RABBIM işini gücünü rast getirsin insallah

Mustafa Güngör

Güleryüzlü güvenilir ve gerçekten çok hızlı hizmet veriyor. İşini severek isteyerek yapıyor işi gücü rast gelsin.

Mustafa Kavalcı

Çiğdem Hanım çok ilgili ve alakalıydı. Emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum

İrfan Albayrak

Hasan beyin ilgi vealakası için çok teşekkür ederim kendisi çok kibar ve anlayışlı bir kişilik kendisine çok teşekkür ederim

Taha Kavak

Murat Bey cok ilgili, bilgili ve çözüm odaklı biri. Kendisi inanilmaz bir güven veriyor. Yaklaşımı ve kurduğu iletişim alıcı ve satıcı için cok önemli bence. Ben bilmediğim her seyi sordum ve bana detaylica aktardi. Bu sabri icin de kendisine teşekkür ediyorum. Ayrica çok hızlı. Sizin 1 saatinizin bile kiymetini bilen anlayan biri. Sunduğu hizmet icin teşekkür ederim kendisine. Herhangi bir isimde ilk danışagim kisidir bundan sonra

Çiğdem Yüksel

Geleceğimizi emanet edebileceğimiz, zekasıyla, insani davranışlarıyla her anlamıyla güzel örnek olabilecek bir kızımız... hizmetinden çok memnun kaldım, ilgisine teşşekür ediyorum.

Süha Çetinok

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim Kaliteli hizmetin adresi ve temsilcisi 👍

Özlem Nilüfer Demir

Desteği için Harika Hanım'a teşekkür ederiz.

Z*******

Teşekkürler

Emre Kılıç

Mesut bey ile tekrardan iş yaptık gayet memnunuz herkese tavsiye ediyorum

Yaşar Karaman

Ben verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım herşey için teşekkür ederim

Semih Turan

Ataşehir’de aradığımız özelliklerde ev bulmamız için bize çok yardımcı oldu. Emlak konusunda Murat Bey ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Atakan Öztekin

Kader hn kiralık daire arayışımızı kısa sürede sorunsuz şekilde istediğimiz gibi halletti. işini severek ve profesyonel yapıyor.teşekkür ederiz..

Tuğba Koyun

Kader hn ile sürekli çalışıyoruz .dairemizi ondan almıştık .kiralama işlemlerimizi de kendisi yapıyor.çok profesyonel çalışıyor .herkese tavsiye ederim .teşekkür ederim

Çiğdem Şayan Şahinbaş

sürecin başından sonuna yanımızda olması, her aşamada bizi bilgilendirmesi, ulaşılabilir ve dürüstlüğü sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde evimizi aldık. iyiki Ahmet bey ile çalışmışız. teşekkürler

H*******

İşini takip eden,sorumluluk sahibi Çözümçül

Süleyman Yılmaz

Son derece memnun kaldık ,ilgi alaka mükemmel

Semih Tığlı

yaklaşımları ve iş takipleri sürecin başından sonuna kadar çok olumluydu . teşekkürler

Gülsüm Karaman

Samimi, Yakın, Güleryüzlü ve Güvenilir.

Sangjeon Dong

Mr. Tamer Aygün is very king, helpfull and knowledgeable For foreigner, find a house for rent here is really difficult, but with him is not difficult. We will continue to live in gratitudeel for his kindness. He helped us to opes gas, electric and water. And everything for moving house. Great helper. I will recommend him everyone

Tezcan Büşra Öztürk

Aktif ve hızlı,işbitirici olan Ardahan KALE tüm süreçte eksiksiz ve sonuna kadar destek olmuştur. kendisine sizler aracılığıyla teşekkürü borç bilirim.

Hasan Koca

Erdal bey sayesinde mülk sahibi ile aramızı çok iyi bir şekilde bulduğu ve evdeki boyadan kombiye kadar her şeyimizle ilgilendiği için kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.Bundan sonra tüm ihtiyaçlarımızda kendisi ile irtibatta olacağız.

İsmail Ozgul

Bilgilendirme yapıyor, disiplinli karşısındaki kişiye guven veriyor. Başarılar dilerim kendisine çok teşekkür ederim

Burak Akgöz

Erdal bey sayesinde çok güzel bir dükkan bulduk.Herşeye çok yardımcı oldu.

N*******

Ev kiralama sürecimde her daim güleryüzlü ve samimiydi, teşekkür ederim

S*******

Daireme sayesinde çok kısa zamanda kiracı bulduk, sonrasında da hem kiracıma hem bana çok yardımcı oldu, teşekkür ederim.

Sibel Toklucu

Yasemin Hanımın hizmetinden çok memnun kaldım

A*******

Yasemin Hanım'a güvenimiz tamdır. Kendisine tüm mülklerimizin yetkisini verdik. İşlerinde başarılar dilerim.

Ö*******

Samimi ve iyi bir uzman, başarılarının devamını dilerim.

M*******

Danışmanımız Ardahan Beye, Şubenizin ortaklarından Bülent beye ve tüm ofis çalışanlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Serkan Demirtaş

Sevgili Erdal bey yıllardan beri tüm mülklerimiz ile ilgilenmeye devam edip dükkanımızı yine yeniden güzel bir şekilde iyi bir kiracıya verdi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

U*******

Kartal Kiralık daire arayışım onunla çok kolay oldu, istediğim fiyatta evi buldu ve her konuda yardımcı oldu.

A*******

Evimizi tutarken kendisi ile tanıştık, çok bilgili bir danışman, bize her konuda destek oldu, teşekkür ederiz.

Fatma Yaman

Ümraniye'deki evimizi kiracı çıkar çıkmaz iyi bir kiraya verdiği ve önceki kiracıyıda Erdal bey sayesinde bulmuştuk.Her iki kiracıdan da çok memnunuz.

Nimet Çalık

Kiralama konusunda kendileriyle çalıştık. Teşekkür ederiz.

Emrehan Emanet

Seda Hanım bizlerle çok yakından ilgilendi, çok yardımcı oldu ve çok guleryuzluydu. Anlatımına, iletişiminde çok memnun kaldim

Mümin Büyük

Güvenilir, özverili ve işinde tecrübe sahibi bir arkadaşımız. Kendisiyle birlikte çalışmalarımız devam etmekte. Başarılarının devamını diliyorum.

Mustafa Esen

Kader hn aile emlak danışmanımız .profesyonel çalışıyor ve işini çok düzgün apıyor .kendisine teşekkür ederim..

Amil Özgül

güleryüzlü ve kaliteli hizmeti icin teseekur edıyoruz

Metehan Fırat

Anlayışı, bilgisi, sabrı için teşekkür ederiz.

Mina Munevver Smıth

Seda son derece profosyonel ılgılı ve anlayısıyla ıcınden gectıgımız bu zor surecte bıze fazlasıyla yardımcı oldu .Annemı kaybetmeden dolayı bızım unuutugumuz aklımıza gelmeyen her detayı bızım ıcın yerıne getırerek bu surecı kolylastırdı

Mert Utkan Demirci

Kader hn dan harika bir hizmet aldım .kendisine teşekkür ederim

Hasan Körçoban

güleryüzlü ve detaylı yardımcı olan gayrımenkul danışmanınız var .Tesekkurler remax

Selman Keskın

ılgısınden dolayı cok tesekkur ederım .Çok samımı .Is cozucu

E*******

Evimizi bizi yormadan, sabırla ve güler yüzüyle kiraya verdi. Ailemiz kendisiyle çalışmaktan memnun kalmıştır. Teşekkür ederiz

M. Fatif Erbap

Çok değerli kadirşinas birisi.Cok ilgilendi .Çok yardımcı oldu.Basta kendisi olmak üzere Remax ailesine teşekkür ederim

Kerem Sancak Kalyoncu

İlgi alakanız bizim için beklemeniz çok önemliydi .Süreci hızlıca tamamladığını için teşekkür ederiz

Fatih Özdemir

Güleryüzlü ilgili anlayışlı çok memnun kaldık

Kamil Özgül

Samimi dürüst isinin ehlisi

Muhammet Ali Yıldız

Engin Bey'in verdiği hizmet ile kısa sürede evimize taşınabildik.

Yılmaz Güney

Seda Özgül hanımın bize hoş görüşünden dolayı çok memnun kaldım

Yeliz Gözaydın

Güleryüzlü açık ve net bilgiler sunan profesyonel bir danışman

Emin Karadeniz

Murat Bey ile düzenli olarak çalışıyoruz. Hizmetlerinden memnunuz.

N*******

Murat Bey ile tanıştığımıza çok memnun olduk, kendisi ile daha çok iş yapacağız.

Deniz Kaya

Profesyonellik kariyerinizi emlak danışmanlığınıza da taşımışsınız. Sizinle çalışmaktan keyif aldım. Emeğine sağlık.

Tuğrul Tunç

Sahibi olduğum gayri menkulumu kısa sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim.

S*******

Evimizin kiralama sürecindeki desteği için çok teşekkür ederiz.

Akın Alver

Güleryüzü Ve Yardımseverliği Için Teşekkür Ederim

E*******

Bilgi ve tecrübeleri ile ihtiyacımıza uygun daireyi kiralamamız konusundaki profesyonel yaklaşımı için çok teşekkürler.

Emre Binici

Danışmanımız Murat Bey önce nasıl bir ev istediğimi detayları ile birlikte benden dinledi, sonrasında ofiste portföydeki evlerden beraber seçtik ve birkaç eve gidip gördük. Beğenmediğim yönleri göze alarak bana uygun evi kısa sürede buldu.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Esra Oğuz

Hasan bey'den aldığımız servisten gayet memnunuz. Destekleri için çok teşekkür ediyoruz

N*******

Mülkmüzün satılması sürecindeki özverisi ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim.

Gülsen Yıldırım

Kader hn ile çalışmaktan memnun oldum .dairemizi kısa sürede kiraya verdi .

Merve Turhan

Kader hanım işinde başarılı profesyonel bir emlak danışmanı kendisinden daire kiraladım hızlı çözüm odaklı ve güvenilir bir danışan ayrıca pozitif güler yüzlü ve çok içten bir insan onu tanıdığım için çok mutluyum Kendisine bol şanslar diliyorum bol kazançlar diliyorum çünkü İşinin gereklerini en iyi şekilde yapan bir insan vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim❤️❤️❤️

Emre Zorlu

Ankara merkezli bir firmayız. Gebze şekerpınarda bulunan fabrikamızı Remax City Ofisinden Turgay Beye teslim ettik ve sorunsuz bir şekilde fabrikamıza kısa sürede kiracı adayını buldu.eline ve emeğine sağlık.

Ergün Erez

Tamer Bey’i yedi yıldır tanırım. Dairemizi kısa sürede ve çok iyi bir profildeki kiracıya kiraya verdi. Çalışmalarından son derece memnun kaldım. Tamer Bey’e Teşekkür ederim.

E*******

Yaklaşık 10 yıldır Turgay beyle çalışıyoruz. Erlog Yönetimi olarak çok memnunuz. Depolarımızın kiracılarını büyük bir titizlik içinde çalışarak süreci yönetiyor teşekkürler Remax City Turgay Domak.

Orhan Erdogdu

Turgay DOMAK Mesleki bilgisi,deneyimi ve tecrübesiyle isini gerçekten severek ve titizlikle yapan son derece profosyonel yöneten bir danisman. Sekerpinardaki fabrika kiralama sürecinde bizlere verdigi destekten dolayi Çok tesekkür ediyoruz.

İsmail Avşar

Tuzla orhanlıda kiraladığımız depoda.bize verdiği destekten dolayı Turgay domak beye ve Remax’a şükranlarımı sunarım.

E*******

Otomotiv Yedek parça depomuzu istanbulda açmaya karar verdik.bu süreçte bir çok konuda testek olan bizlere.. Değerli Gayrimenkul danışmanı Turgay Domak beye çok teşekkür ederiz.

Yeliz Kasap

Semanur hanım çok hızlı ve sıkıntısız bir şekilde ev kiralamamıza vesile oldu.Özellikle pozitif enerjisi,kiracı ve ev sahibi arasında güzel bir denge kurması ve herkesin hakkını koruması gerçekten özenli çalışması bizim takdirimizi topladı.Kiralama sonrasında da herhangi bir sıkıntı olup olmadığını teyit etmek için iletişim kurması ayrıca güzeldi.Eşim ve ben Semanur hanımın bu süreçteki danışmanlığından kesinlikle memnun kaldık.

Reşit Tavan

Hakan beyden yabancı bir arkadaşıma Ataşehirde 2 adet ofis dairesi satın aldık Hakan beyin verdiği hizmetten çok memnun kaldık hem bize verdiği güven Hemde her aşamadaki yönlendirmesi ve koşuşturması bizim kendisi ile uzun yıllar çalışacağımız Dan emin olabilir. Aldığı ödülü ziyadesi ile haketmiştir.

Hilal Erler Abdulhalik Akdeniz

Dürüst, açık, güvenilir. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ahmet Çukutlu

Çok sağduyulu ve efektif bir anlayışı olduğu için teşekkür ediyorum.

N*******

Kiralık dairemizi kısa sürede sorunsuzca kiraya vermemizde çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ekrem Yılmaz

Kibar ve açıklamaları net bir danışman

Çoşkun Alpay

Gayrimenkulümün satış sürecinde yakın ilgi gösteren, düzenli olarak geri bildirim veren Tamer Bey'e çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Süleyman Demir

Ahmet bey Dürüst ve güven veren Birisi. Almaktan vazgeçmek üzereyken bizi ikna edip almamızı sağladı. iyiki ikna etmiş ve almışız. doğru karar vermemizi sağldağı için çok teşekkür ederim.

İdris Aydınoğlu

Ahmet beye güvenerek Plazamın satış yetkisini verdim hızlıda sonuç aldık. Ayrıca güler yüz, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Tahsin Kapsal

Daire arayışıma kısa sürede uygun bir daire bulduğunuz ve süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Tavsiye ederim

Özkan Öztiryaki

Ahmet Tan bey Mülkümüzü Bir hafta gibi kısa sürede sattı. Tapu işlemlerini sorunsuz ve kolayca halletti. para transferine varana kadar ilgilendi. çok teşekkür ettim herşey için.

A*******

Ardahan Bey sayesinde 1 günde aradığım evi buldum, herşey çok hızlı ve sorunsuz tamamlandı... Teşekkür ederim

S*******

Ardahan bey ve ekibi sayesinde hem ev buldum hem de taşınma sürecinde bana çok destek oldular. Hepsine çok teşekkür ederim.

M*******

Piyasanın çok dengesiz oldugu bir dönemde bilgisi ve Çalışmasıyla Evimizi beklediğimiz fiyatında üzerine sattı. Çok teşekkür ediyoruz.🙏 Son ana kadar bizimle oldu. Başarılarınızın devamını diyorum Ahmet bey 👏

Necati Mert Sade

İLGİLİ VE ANLAYIŞLI YAKLAŞIMI OLMUŞTUR. KALİTELİ BİR DANIŞMAN KENDİSİNE MÜTEŞEKKİRİM.

Ülkü İbrahim Topal

Sevgili Çağla hanım bizce siz anlatılmaz yaşanırsınız.Harikasınız bu kadar içten samimi sanki bizden ailemizden biri bizim işimizle ilgileniyor hissini yaşattınız . Profesyonel bir şekilde evimizi kısa sürede çok sorun çıkmasına rağmen sattınız. İyiki sizi tanımışız İyiki karşılaşmışız sizi çok seviyoruz 👌❤️🙏

Ebru Beyaz

Tamer Bey'e her şey için çok teşekkürler. Tamer Bey'e tüm sorularıma gece gündüz cevap verdiği için teşekkür ediyorum

Sevgi Özkutan

Erdal bey ile uzun zamandır çalışmaktayım çok güveniyorum tüm dairelerimin satış ve kira işlemleri ile kendisi ilgilenmektedir. Tebrik ederim ve herkese de tavsiye ederim Teşekkür ederim.

Osman Başabakar

Kibarlığından dolayı teşekkür ederiz.

Tevfik Demirci

İlgileri güzel güvenilir sürekli çalışılır.

Bora Ece

Halit Bey, arsa alım sürecimizdeki olumlu yönlendirmeleriniz, bölge hakkındaki detaylı bilgilendirmeleriniz ve bizlere olan yaklaşımınız için teşekkür ederim. Sayenizde aklımıza ve kesemize uygun yere sahip olduk. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Saygılar

M*******

Hakan beyden plza katı satın aldık süreci çok profesyonel yöneti gerek yer göstermede gerekse tapu sürecinde teşekkür ederiz Hakan bey

Ramazan Emre Kılıç

Mesut bey Gayet ilgili güvenilir işini bilen birisidir. satış süresinde hiçbir sıkıntı çekmedik kendisine teşekkür ederiz

Şerife Silahdaroğlu

ilgi ve çabası için Hasan bey'e çok teşekkür ederim

Eray Savaş

Her konuda desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Metin Karcı

özverili ve ilgili bir arkadaşımız emeğine sağlık iyi çalışmalar

Yusuf Mahmutçepoğlu

9 yıldır Gayrimenkul danışmanım. Kendisi güvenilir ve çalışkandır. Başarılarının devamını dilerim.

Özlem Kıymacı

çok ilgili çok anlayışlı bir danışmanlık hizmeti aldım teşekkür ederim

Uğur Demirdiş

mesut bey tüm süreçlerde çok iyi destek oldu

Erkan Özgür

çok başarılı ve çözüm sunan bir danışman ilgisi için teşekkürler

Beytihan Sezgin

Umit bey dairemizdeki tadilatla olgilo problemleri titizlikle ve cok kaliteli birsekilde ustalarin basinda durarak yönetmisler… degeri artan dairemizi kisa zamanda kiralayarak cozume tasimislardir… kendilerine cok tesekkur ediyoruz…

M*******

Musa bey is a very serious and helpful person. Although my situation was a bit special, he knew how to help and support me. I congratulate his professionalism and I wish him courage for the future.

Y*******

Alıcı ve satıcı arasındaki iletişimin sağlıklı yürümesine yardımcı olan örnek bir danışman🙏🏻

Memduh Cingöz

ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Pınar Turgut

profesyonel ve mesleki yeterliliğe sahip güçlü iletişimve taraflar arası sağlıklı köprü kurulması konularında tecrübeli teşekkür ederiz

A*******

Kartaldaki 2+1 eşyalı dairemi ilan girmeden 2 gün içinde kiraladı. Herşey çok hızlı ama benim istediğim gibi oldu, teşekkür ederim.

P*******

Dairemi kiralamak için kendisinden yardım istedim, önceliklerimi ve beklentilerimi çok iyi anladığı ve ona uygun bir kiracı bulduğu için teşekkür ederim.

G*******

Ev aradığım süreçte istediğim projede tam istediğim gibi bir daire kiralamamda çok büyük yardımları oldu, teşekkür ederim.

N*******

Ev alırken hem bize hem satıcıya hiç iş bırakmadı,sorunsuz garantici bir yaklaşımı vardı.herşey kanuni ve stressiz oldu.kiraya veririm dediği şartalarda 20gün içinde evi kiraya da verdi.daha ne olsun memnun kaldık,kiraya verdikten sonra bile elektrik-doğalgaz-su işlerine de yardımcı oldu çok şaşırdık herkes kendisi gibi olsa ne diyelim .herkese tavsiye ederiz.

Ş*******

Sayenizde kış ortası ev bulduk.. üstelik evi tuttuk tamam emlakçıyla işimiz bitti de yok sonrasındaki sorunlarla dahi musa bey ilgileniyo tebrikler ve teşekkürler..

Ferhat Çelik

herşey çok güzel geçti çok teşekkür ederim

Cihan Zülfikar

Üsküdar da Uncular caddesindeki Komple Binamızı 2 hafta gibi bir kısa sürede kurumsal bir firmaya vermiş olması bizi ziyadesi ile mutlu etti. Diyer Mülklerimin de kiralanmasında kendisinden desteğini bekliyoruz...

Ahmet Ahikebi

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim

Fatih Koçak

Dairemizin Satışındaki Özveri ve Sonuç odaklı çalışmasından dolayı Mesut Beye Teşekkür ederim

Deniz Yazıcı

Mesut Beyin, Dairemi alırken İlk Dakikadan Son Dakikaya Kadar Tüm Satış Sürecinde, Tapu İşlemlerinde Yardımcı Olması Ve Süreci Profesyonel olarak Yönetmesi Memnun etti. Teşekkür ederim

Melek Vergili

Metehan bey çalışabileceğiniz en doğru kişilerden evimi kiralama süresi boyunca A'dan Z'ye her konuda bizleri bilgilendirdi desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Güleryüzlü işini profesyonel şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünen bir insandır. Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz biridir. Teşekkürler Remax City Ailesi🙏

Muhammed Said Tandoğan

Güler yüzlü ve yardım sever yaklaşımından memnun kaldım. Her konuda yardımını esirgemedi.

Bostancı Oto Sanayi Kooperatifi

kader hn kısa zamanda iş merkezimizdeki 3. ofisimizi de kurumsal bir firmaya ofisimizi vermiştir.kendisi başarılı profesyonel danışman .daima kendisiiyle çalışmaya devam edeceğiz ..bol şanlar

Dost Kozmatik

dost kozmatik olarak ofis kiralama aşamasında Kader hnn ilr tanıştık ..bize sunmuş olduğu hizmetinden memnun kaldık .profesyonel güleryüzlü sabırlı bir danışman .teşekkürler .

Didem Ilgaz

bostancı'daki dairemi kuzenim semanur' a kiralaması için verdim..bir gün gibi kısa bir süre içerisinde kiraladı.. memnun kaldım.işinde başarılar dilerim.. tavsiye ederim

Gülşah Kumuş

sakin saygılı ve çözüm odaklı bir danışmandır

Kypsavol Namig

ma ocem paga rio beipemunuce c meeymom on oceug npoopcuonacguo barmounur cbovoposory mgz ozeng goborgna cnucuso

M*******

Yardımları için kendisine çok teşekkür ederiz

Ramazan Yılmazer

5 Ortaklı mülkümüzün satışını profesyonelce yürüttü kendisine çok teşekkür ederiz.

Aydin Gunen

Durust karakterli bir kisilige sahip isini layiki ile yapan bir kisi tanidigim icin cak sansliyim.Ilgi ve alakandan cana yakin tavirlarindan dolayi tesekkur ederim hasan abim.Basarilarinin devamini dilerim

Oktak Kılıç

Yasemin Hanım güler yüzlü, Detaycı, Aklımızda ? soru işareti Kalmadı. Çok memnun Kaldık. Teşekkürler

Özge Postacı

Güler yüzlülüğünüz, Sıcak kanlılığınız, ayrıca tüm detayları en ince ayrıntısına kadar verip bize soracak soru bırakmadınız. Aklımızda hiç ? kalmadı çok ilgili ve ayrıntıcıydınız. Çok memnun kaldık ne diye bilrizki başka :))

Metin Kalın

kader hn ev kiralama sürecimizi hızlı ve profesyonel şekilde yönetti kendisine teşekkür ederiz ..

Feray Kulan

Kader hanımdan Dairemi kiralatma konusunda destek istedim 2 gün içinde istediğim şartlarda kiracı buldu bu kadar çabuk olacağını beklemiyordum kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolunu açık etsin🙏

Saruhan Saraçlar

3 hafta gibi kısa bir sürede konutumuzun satışını tamamlayan Hasan beye öncelikle çok teşekkür ederiz. Kendisinin deneyimi, bilgisi ve iş sürecini profesyonel bir şekilde yönetmesiyle Remax City'yi tercih etmemizin ne kadar doğru bir karar olduğunu tekrar görmüş olduk.

Yusuf Çağdaş Yanar

Güler yüzlü yardım sever bir arkadaş

Tarık Türkoğlu

Gayrimenkul satın almak için 3 aydır uğraşıyorum. Ekonomik piyasanın alt üst olması nedeniyle satıcılar ile sürekli iletişim sorunu yaşıyordum neyseki Osman Sami bey ile tanıştım. Kendisi inanılmaz kibar dürüst başarılı bir danışman. Benim için okadar güzel yerler sunup beni ve eşimi doğru yönlendirdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarılarınızın devamını diliyorum Sami bey...

Birgül Sevim

Efekan Beyden kiralama konusun da hizmet aldım. Kendisinin yaklaşımı güler yüzü, giyimine olan ve işine karşı özenli tutumu, randevu konusundaki dakikliği ve getirdiği müşterilerine karşı olan davranışları çok profesyonelce. Kendisi ile işbirliği yapmaktan çok memnun kaldım. Çevreme tavsiyede bulanacağım. Kendisine teşekkür ediyorum.

Mustafa Kırlı

Güler yüzlü, sıcak kanlı, aradığım da her an telefona bakan söylediklerini yerine getiren biri, verdiği hizmetten memnun kaldım.

Ahmet Turhan Çapan

kader hn başarılı bir gayrimenkül danışmanı .teşekkürler

M*******

Ben Yurt dışında ikamet ediyorum. Hakan beyi bana bir arkadaşım önerdi. Mülkümü pazarlamasını istedim. 1 hafta içinde sattı, süreci gayet iyi yönetti. Çok memnun kaldım. Bende sizlere öneriyorum. Her zaman her konuda güler yüzlü ve işini disiplinli yapan bir arkadaşımız. Teşekkürler.

Ahmet Cemal Günaydın

Gayretlerine, çabasına sonsuz teşekkür ederim. Elinden gelenin en iyisini yaptığına eminim. Pazarlık sürecini çok güzel yönetti, taraf tutmadı, her ikimizi de gayet memnun etti. Genç arkadaşımıza kariyerinde başarılar diliyorum. İyi yerlere geleceğine eminim. Artık bütün Gayrimenkul işlemlerim ona emanet..

Nazmi Yaşrin

Ben çorumda yaşıyorum Ataşehirdeki evimin kiralanması için Kader hn dn destek istedim. hem evimin tadilatını yaptırdı hemde tam istedğim gibi kiracı adayını buldu.profesyonel hizmeti için kendisine teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.

Samira Darya

Thanks to the efforts of Mr.Ardahan & his team an impossible turned to possible and with our little budget we could buy our home in the district we liked

Ferhat Tohumcu

İlgi ve alakası ile sayesinde ev sahibi olduk. Çıkabilecek sorunları gayreti ile başlamadan çözdü. Bu sayede sorunsuz şekilde ev sahibi olduk. Kendisine teşekkür ediyorum.

Meysam Nejadrasouli

DURİNG BUYİNG PROCESS OF OUR HOME WE UNDERSTAND MR.ARDAHAN &HİS TEAM ARE REALLY PROFESSİONAL. THEY MATCHED OUR BUDGET & OUR PREFFERED AREA AND HELPED US OWN A NİCE PROPERTY.

Ö*******

Alım satım süreci boyunca gösterdiği ilgi, alaka ve titiz çalışmasından dolayı lkay Bey'e çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Döndü Kazancıoğlu Pekçiçek

Randevu saatlerinde uyumluluk gerçekleşmiştir. Profesyonel hizmet aldığımı söyleyebilirim.

Fahri Kandemir

Çağla hanım, ilk andan itibaren profesyonelliği ve çözümcü pratik yaklaşımı ile her aşamada her şeyi kolaylaştırdı. Tanıdığıma çok memnun oldum. Çok teşekkür ederim.

Yüksel Köksal

Remax City Sn.Ardahan Kale Ardahan Bey'i 2020 yılında tanıdım ve ideal bir danışman olarak çok takdir ettim.Geçen sene kiracım çıkınca tekrar Ardahan bey'e müracaat ettim ve kendisi bana yine iyi bir kiracı buldu. Gerek yüksek derecede mesleki bilgisi gerekse insan münasebetlerindeki objektif tutumu ve empati sağlanabilmesi açısından o artık ömür boyu benim danışmanımdır. Kendisini tereddütsüz bütün dostlarıma hararetle tavsiye edeceğim.

Gülsün Arı

Ispartakule Avrupa konutlarında kiralık ev bulmama yardımcı oldu, kiraladıktan sonraki sürecte de doğru yönlendirmeler yaparak işlerimi kolaylaştırdı, teşekkür ederim.

Deniz Başman

Merve Hanım uluslararası standartlara göre çalışan etik,erdemli,dürüst,güvenilir bir danışmandır. Böylesi özel bir danışman ile çalışma konusunda şanslıyım. Çok teşekkür ediyorum.

Emre Yılmaz

Hayatımızda ilk defa birikim yapıp yatırım yapmak için İstanbul Şile Bucaklı köyünde bize arayışımıza uygun bir arsa satın almamıza vesile olduğu için Erdal beye canı gönülden teşekkürler.

I*******

Yatırım amaçlı arsa almamıza vesile oldu hem eşim hem de kendim için arsa satın aldık, tüm süreçte çok ilgiliydi, sayesinde gelecek için iyi bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz, teşekkürler

O*******

Eskişehirde bulunan arsalarımı sayesinde çok hızlı sattım, diğer arsalarımın satışı ile de ilgileniyor,yeni yılda daha çok başarılı işlemleri olacağına inanıyorum, teşekkür ederim.

E*******

Kayısdağındaki dairemi sayesinde sattım, her aşamada baştan sona bize destek oldu, tapu aşamasında karşılaştığımız sorunlarda da yardımcı oldu, teşekkür ederim.

Hande Sezer Yılmaz

Merve Hanım çok nazik, çok yardımcı harika bir bir danışman. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Betül Memiş

Eminevim aracılığı ile birkaç ev ile teşebbüste bulunmamıza rağmen kısa zamanda tüm işlemlerimizi Erdal bey tamamladı.Sayesinde arayışımıza ve şartlarımıza uygun evi satın almamıza aracılık ve destekleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

K*******

Tuzladaki evimi 1 ay içinde sattı, her aşamada yardımsever ve güleryüzlüydü. Teşekkür ederim

F*******

Beşiktaştaki evime kendisi Anadolu yakasında olmasına rağmen beklediğimden daha kısa sürede kiracı buldu, kendi dairesini kiralar gibi titiz ve özenli davrandı, teşekkür ederim.

Yaşar Güngül

Ümraniye İstiklal mahallesinde bulunan dairemizi görmeye getirdiği ilk müşteriye satışımızı sağladığı için Erdal beye teşekkürler.

E*******

Uzun zamandır yatırımlık arsa almak istiyorduk, hem eşim hem de kendim için Eskişehirde fırsat bir fiyatla yatırımlık arsa önerisi oldu ve satın aldık, iyi bir yatırım yaptığımızı düşünüyoruz, tesekkür ederim.

A*******

Ev alma sürecinde tanıştım, tüm süreci kendisi yürüttü, sadece tapuda imza atıp dairemi aldım, teşekkür ederim.

M*******

Evimi onun aracılığı ile buldum ve çok memnunum, söylediklerinin dışında herhangi bir durumla karşılaşmadım, dürüst ve güvenilir biri ile çalıştığımı biliyorum, teşekkür ederim.

Cansu Kır

Merve Hanım çok nazik ve ilgili bir danışman. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Aysel Elgün

Gayet profesyonel olarak yardımcı olunmuştur. Çok memnunuz. Teşekkür ediyorum.

Nilsen Yurdakul

Yatırım için daire arayışım sürecinde Merve Hanım'dan yardım almamı tavsiye eden arkadaşım vesilesi ile kendisi ile tanıştım. İstanbul dışında yaşıyorum. Yoğun iş takvimimde ihtiyaç ve beklentilerimi anlayan, bilgi ve yönlendirmeleri ile satın alma kararımı kolaylaştıran Merve Hanım'a çok teşekkür ederim. Daire hiç görmeden tamamen Merve Hanım'ın tavsiyesi ile almaya karar verdim. Baştan sona son derece profesyonelce, bilgisi ve ilgisi ile süreci yönetmiştir.Sadece tapuya imza aşamasında beni davete ederek işlemin tamamlanmasını sağlamıştır. Merve Hanım çok teşekkür ederim.

F*******

Hem aradığım evi buldu hem de kredi alma sürecimde de doğru yönlendirmeleri ile destek oldu... Allah razı olsun...

Kerim Ömercepoğlu

Şile ilçesınde bulunan arsamızın satışı konusunda bize çok yardımcı olduğu için Erdal beye çok teşekkür ederiz.

M*******

Yıllardır evlerimin kiralanması için Ardahan Bey ile çalışıyorum, Gayrimenkul ile ilgili her konuda kendisinin yönlendirmelerine ve bilgisine çok güveniyorum.

F*******

Evimi kiralaması için ona emanet ediyorum, her yıl tüm işlemlerle ilgili gerek olduğunda benim adıma kiracımla görüşür, her konuda kendisine güveniyorum, teşekkür ederim

A*******

İstediğim projede ev bulmam için yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.

Turkıshcare İthalat İhracat Limited Şirketi

Uzun zamandır istediğimiz gibi bir dükkan bulamadığımız bir durumda iken internette güzel bir dükkan gördük.Erdal beyi aradığımız gibi gelip bize dükkanı gösterdi.Kira konusunda ve mülk sahibi ile anlaşmamızda bize çok yardımcı oldu.Aynı gün kira kontratımızı yaparak bize anahtarları teslim etti.Herşey için çok teşekkür ederiz.

Malik Abdullah Gül

Erdal beyden satın aldığım bu 4. dükkan oldu.Kiraya verme konusunda yine kendisi ile çalışmayı tercih ettim.Benim bile beklediğim kiradan daha değerinde ve kaliteli kiracılar ile kısa sürede kontratımızı yaptı.Başarılarının devamını dilerim.

Abdurrahman Kulaksız

Ailemizin danışmanı Türkiye'de Mülklerimizin yönetimini yapıyor. Sayesinde 1 Dairemiz daha oldu. Doğru yönlendirmesi ve vermiş olduğu detaylar için Teşekkür Ederiz.

F*******

İşini çok iyi bilen bir insan ne dediyse zamanında ,düzenli ve profesyonelce yapti.bol kazançlar diliyorum. 🙏🏻

T*******

Hasan hey profosyonel bir çalışma sağladı bize kendisine ilgi ve alakasından dolayı tşk ediyorum

Neşe Ertan

Sayesinde çok güzel bir ev bulduk, hep yardımsever ve ilgili bir danışman, teşekkür ederim

M*******

bize vermiş olduğu hizmetin yanı sıra, güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımı, işinde gösterdiği ciddiyet ve sorumluluktan dolayı musa beye teşekkür ederiz.

Y*******

çok değerli bir insan bütün süreçleri birlikte tamamladık çok memnun kaldık kendisinden teşkkür edrim .saygılarımla

Murat Yazal

Mesut bey çok ilgili çok titiz ve çok yapıcı bir şekilde bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz

Ramazan Demir

Mesut bey çok hızlı reaksiyon gösterdiği içn çok teşekkür ederim

Orhan Kaynak

İstanbulda olmasına rağmen Eskişehirde bulunan arsamı, buraya gelmeden kendi müşterilerine sattı, Çok teşekkür ediyorum

H.mehmet Kucur

Erdal Bey ile yeni tanıştık güler yüzlü ve çok samimi, kısa sürede iyi bir kiracı ile kontrat yapmamızı sağladı. Kendisine işlerinde başarılar diliyorum. Tavsiye ederim. Kolay gelsin

M*******

Kendisinden daha önce hizmet alan bir yakın arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık,ben ilk defa böyle bir danışman ile tanıştım herşeyi şeffaf ve güvenilirlikle tamamladık,kesinlikle geleneksel bir emlakçı değil ,o bir danışmanlık işi yaptı bize teşekkürler musa bey, teşkkürler remax ailesi iyi ki varsınız..

Noyan Bingöl

Avrupa konutlarında bulunan evim ile yıllardır ilgileniyor, yine sorunsuz bir şekilde kiraladığı için teşekkür ederim

Birol Arat

Evimizi Ardahan Bey aracılığı ile kiraladık, işinde son derece titiz, bizim düşünemediğimiz konuları bile bize hatırlattı, işimizi kolaylaştırdı...

M*******

Ailecek o kadar emlakçı ile yer gördük bize tek güven veren kişi oldu ve bizi ev sahibi yaptı.kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Sude Satır

Kendileri çok kibar, iyi niyetli ve yardımcı olmaya çalışan, başarılı bir danışman tavsiye ederiz.

Tuğba Yetişen

Uzun yıllardır dairelerimin kiralanması sürecinde sadece onunla çalışıyorum, her zaman her aşamada yardımcı oldu ve hiç sorun yaşamadım, Teşekkür ederim.

M*******

Musa bey işin hakkını verdi ne dediyse zamanında ,düzenli,hızlı ve profesyonelce bizi ev sahibi yaptı.kendisine her konuda güvenebilirsiniz,kesinlikle her zaman çalışabileceğim bir arkadaş,dost kazandım.bol kazançlar dilerim, yeni yılda çok daha güzel işlere hep birlikte...

M*******

mülklerimizi pazarlarken bastan sona gelen bütün müşteriler ve teklif fiyatlarını anında şeffaf ve hızlı bir şekilde iletmesi çok hoşuma gitti.işin hakkını gerçekten verdin Musa bey teşekkürler.kazancın bol olsun.her zaman çalışalım.

Bahattin Kuzu

Yıllardır Gayrimenkullerimin satış ve kiralamalarını yapıyor, kendisine, bilgisine güvenim sonsuz.

B*******

laf kalabalığına gerek yok,'İşi ehline ver !derler ya aynen tam da böyle. teşekkürler musa bey

M*******

kendisini bey efendi,mütevazi,sakin,dürüst,güven vermesi,şeffaf olması ve iletişim yönünün kuvettli olması, bütün sorumluklarını yerine getirmesiyle de SON NOKTaYI koyarak işlemlerimizi tamamladı. kendisinden memnun kaldım.işlerinde kolaylıklar dilerim .sağol Musa Bey.

İ*******

bol kazançlar dilerim herşey için teşekkür ederim.

Orhan Kaynak

Eskişehirde bulunan 4. arsamı da sayesinde sorunsuzca,istediğim fiyata sattım,diğer arsalarimi da aynı hızda satacagina inanıyorum,başarılarının devamını diliyorum.

P*******

Her aşamada profesyonelligini ve bilgisini konuşturdu,kendisine soru sormamiza gerek kalmadan tüm cevaplari verdi...Başarılarının devamını dileriz.

Muhammed Taha Ozkan

Cok kisa zamanda ev bulmamizi sağladı, sonsuz tesekkurler

Emrah Akyürek

Remax aracılığıyla almış olduğumuz konut ile ilgili olarak hasan beyle tanıştık. gerek iş takibi ve gerekse ilgi ve alakasından memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sibel Işıltan Coskun

Yıllardır evlerimle ilgili her konuda kendisine danisirim,yine evimin sorunsuzca kiralanmasini sağladı,teşekkür ederim

Hyunki Kim

Tamer Bey'in yer göstermesinden ve bize anlatmasından çok memnun olduk ki bize çok faydalı olduğunu iletmek istiyoruz.

Tugce Adibelli

Yıllardır kendisine emanet ettiğim evimi yine sorunsuz bir şekilde kiraladığı için teşekkür ederim

Mustafa Bilgecan Bozkurt

Emlak alım satım işlerinde en önemli şey güven duyduğunuz biriyle çalışmaktır, İstanbul dışında olduğum için yıllardır bu güven duygumu hiç kaybetmeden calismaya devam ettiğim tek gayrimenkul danışmanım..

U*******

Tam profesyonel, tam olarak işinin her aşamasına vakıf,hem çok bilgili hem ilgili...Teşekkür ederim

Murat Sarikas

Evet bulma sürecimde bastan sona her aşamada ilgili,güleryuzlu ve yardımsever davrandı...teşekkürler

D*******

İstediğim projede,istediğim fiyata ev satinalmama vesile oldu,aynı evin içinde oturan kiracı ile de anlaşma sürecinde her iki tarafıda doğru yonlendirdi,büyük yardımı oldu,iyi ki tanıdım,teşekkür ederim.

Yusuf Can Sancak

Ev kiralama sürecinde çok yardımcı oldu işini severek ve hakkıyla yapan nadir kişilerden birisi,teşekkürler

Tunç Devrim

Merhaba, Almış olduğum hizmet, insani ilişkiler ve diyaloglar son derece güzeldi. Bunların ötesinde Tamer Bey beni hiç yormadan, tüm detayları halletti ki benim için önemli olan kısım burasıydı. Ayrıca her telefon edişimde, bitmek tükenmek bilmeyen bir sabırla beni dinledi, sorularımı cevapladı ve endişelerimi giderdi. Sakinliği, bilgi birikimi, kültürü, ağırbaşlılığı ile öne çıkan bir kişiliği var. Kendisine yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum.

O*******

Uzun Zamandır satmaya .çalıştığım Eskişehirde bulunan arsalarımı tahminimden daha kısa sürede teker teker sattı, daha da devam edecek, başarılarının devamını dilerim.

B*******

Kiralık daire arayışım sırasında Ardahan Bey ile tanıştım,, problem yaşamadan sözleşmemizi yaptık, Taşındıktan sonra da Daire sahibim Türk olmadığı için her türlü iletişim kurmam gereken durum olduğunda bana yardımcı olmaya devam etti...Teşekkür ederim.

M*******

Başka bir emlakcı üzerinden bir daireye kapora vererek Ankaradan geldim ve kapora verdiğim daireyi tutamadım acil ev bulmam gerekiyordu bana çok kısa zamanda aradığım özelliklerde bir ev buldu, iyi ki karşıma Ardahan bey çıkmış diyorum teşekkür ederim.

H*******

Dairemde oturan kiracı taşınır taşınmaz dairem sadece 3 gün içinde kiraya verildi, kiracımdan da Emlakçımdanda çok memnunum...

Orhan Kaynak

Eskişehirde bulunan arsamı çok hızlı bir şekilde sayesinde sattım. Çok teşekkür ederim.

H*******

Ev arayışım sürecinde tanıştım, beni ilk götürdüğü ev tam istediğim evdi, ne istediğimi tek seferde anladığı için çok zaman harcamadan sayesinde hemen ev buldum,burdan da teşekkür ederim.

A*******

Evimi kiralarken kendisi ile başka bir emlakçı aracılığı ile tanıştım, sözleşme sırasında detaylı bilgiler verdi tüm hukuki süreci bir avukat gibi bana anlattı, sayesinde bir çok hakkımı öğrendim, teşekkür ederim.

Bostancı Oto Sanayi Kooperatifi

Kader hn ile sanayideki bütün mülklerimiz için yakalaşık 3 yıldır çalışıyoruz. kendisiinden çok memnunuz .kaliteli hizmeti için teşekkür ederiz.

M*******

Aradığım kiralık evi hemen buldu, taşınma ve diğer işlerimde de yardımcı oldu,Türkiyeye yeni geldim hala bir sorunum olduğunda bana yardımcı oluyor, teşekkür ederim.

Özgür Çetin

ofis kiralama sürecinde Kader hn bizlere olan desteğinden ve çözümlerinden dolayı teşekkürler.başarılar dilerim

Mert Akıncı

İlk tanıştığımız günden itibaren kısa bir süre sonra satış işlemlerimizin yapılmasında çok büyük emekleri var.İşlemlerin her anında bilgilendirme yaparak güven ve içimizin rahat olmasını sağlaması, ayrıca güler yüzü ve ilgi alakası için sonsuz teşekkürler.

E*******

Mülk alım satımında başından sonuna kadar ilgi ve özen göstererek bizlere yardımcı olan İlkay beye çok teşekkürler. İyi çalışmalar..

G*******

Daireme kiracı bulmamda yardımcı oldu, hep güleryüzlü ve yardımsever bir yaklaşımı oldu. Teşekkür ederim.

Resul Egemen

dusununki emlakci korkunuzu yendiginizi ve ilkay beyle tanistiginizi kendisi cok ilgili ve alakali olup ev alim ve satiminda kendisiyle kesinlikle irtibata gecmeden karar vermeyin

Ashraf Fakhrızadeh

We haven't bought even a pencil online but trusting Mr. Ardahan Kale we got able to buy our flat within 3 days without even visiting the property. It was a great experience. We are so happy to find him.

Semra Doğan

Murat Kalkavan Bey ile yaklaşık altı yıl önce tanıştık. Bu süre içinde gerek alış/satış, gerekse kiralama konularında gayrimenkul danışmanımız olarak bir kaç kez birlikte çalıştık. Öncelikle işini severek, özenle, özveriyle yaptığını söylemeliyim. Murat Bey’in en önemli bulduğum özelliklerinden biri müşterisinde oluşturdu güven, güvenilirlik duygusu. Ayrıca iletişim becerileri, doğru bilgilendirme/yönlendirme çabaları, çözüm odaklı olması, olumlu enerjisi, ilgisi ve tabii ki nazikliği ile zor süreçleri bile kolaylaştırıyor. Yolunun açık olmasını diliyorum. Çok başarılı olacağına inanıyorum.

G*******

Geçen hafta almış olduğum evde kendi tarafımdan oluşan bazı sıkıntılar doğrultusunda her iki tarafında hakkını gözeterek ortayı bulmaya çalışan ilkay beye çok teşekkür ediyorum gerçekten işinde başarılı güler yüzlü samimi ve her aradığınız mutlaka ulaştığınız bir danışman kendisi Her sorunuzu hassasiyetle cevapliyip sizi bilgendiriyor. İyiki bu çıkmış olduğum yolda kendisiyle tanışmışız eşimde bende kendisinden çok çok memnun kaldık hiç düşünmeden bir daha tercih edicegim bir danışman kendisi herşey için çok teşekkür ederiz🙏İlkay bey.

V*******

İstanbul dışında yaşıyorum, buradaki evimin bir hafta içinde kiralanmasını sağladı, burda olmadığım zamanlarda da kendisinden her konuda destek alıyorum. Teşekkür ederim.

Ahmet Çalışkan

Ümit bey cok yardımcı oldu, Güler yüzlü hizmeti İle süreci kolaylaştırdı. Cok teşekkür ederiz

A*******

Kendisi ile 2 defa çalıştık, her ikisinde de daireme güvenle teslim ettiğim kişilerle buluşturdu beni. Teşekkür ederim.

S*******

Bizimle çok ilgilendi çok memnunuz elinden geleni yaptı sonunakadar güvenin

A*******

Konusunda uzman, insan ilişkileri mükemmel, dürüst ve saygılı çalışma metoduyla piyasada ender görülen bir meslektaşım.

B*******

Böyle bir emlakçı hizmeti daha önce hiç görmedim. Sözleşmemizin son günü kredi onayları alınabildi ve aynı gün tapunun hem sırasının hem de gününün alınması gerekiyordu. Ümit bey bunların hepsini bir günde hallederek sorunsuzca daire sahibi olmamızı sağladı. Bu devirde böyle dürüst ve çalışkan insanlara denk gelmek büyük bir şans. Gözünüz kapalı güvenle iş yapabilirsiniz.

Ergin Şahin

Çok güleryüzlü anlayışlı işini gerçekten çok iyi yapan bir danışman. Yardım ve desteklerinden dolayı minnettarız

C*******

Evimi kiralama aşamasında kendisi ile tanıştım, çalışma şekli ve yönlendirmesinden ok memnun kaldım, artık bütün gayrimenkullerim için kendisi ile çalışıyorum, teşekkür ederim.

A*******

Kartaldaki 2+1 dairemi çok hızlı bir şekilde sayesinde sattık, çok başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı,Başarılarının devamını dilerim.

M*******

İşini çok severek ve bilerek yaptığı profesyonel yönlendirmelerinden belli, kendisi ile çalışmak bizi çok mutlu etti. Ev alım-satım-kiralama konularında her zaman aklımıza ilk gelen Gayrimenkul Danışmanımız... Teşekkür ederiz.

Erhan Eroğlu

Güvenilir, samimi ve son derece profesyonel. Teşekkür ederim.

Y*******

Hayri Bey sürecin başından beri çok profesyonel olarak işlemleri takip etti. Evimizi alırken tüm süreci çok iyi yönetti. Başarılarının devamını dilerim.

Rahim Albayrak

Hayri Beyin yaklaşımı çok profesyonelce. En önemli özelliği her iki tarafın haklarına son derece riayet etmesi. Çok iyi hizmet aldık.

B*******

Ümraniyedeki istediğim fiyata sattı, bütün işlemler tamamlanana kadar her aşamada yanımızda oldu, yorulmadan yaptığım sorunsuz bir satıştı, teşekkür ederim.

G*******

Ümit Beyin rehberliginde dairemi cok kisa bir zamanda ve iyi bir degerde kiraya verdim. Kendisine verdigi profesyonel danismanlik hizmeti icin cok tesekkür ederim.

A*******

Kartaldaki evimin hızlıca kiralanmasını sağladı, çok teşekkür ederim.

A*******

Aradığım kiralık evi bulmamda destek oldu, tam istediğim gibi bir evim oldu sayesinde, teşekkür ederim.

Beyza Eravcı

Kendisi ailemizin Gayrimenkul Danışmanı, her sorumuz ya da ihtiyacımız oldugunda kendisine hemen ulaşıp sorunumuzu çözüyoruz. Her zaman doğru yatırımlar yapmamızı sağladı, onunla defalarca çalıştık, her işlemimiz sonrası mutlu olduk, teşekkür ederiz.

H*******

Hem bana hem de kardeşime istediğimiz şekilde aynı sitede kiralık ev buldu, teşekkür ederiz.

A*******

Evimin kiralanması aşamasındaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

İsmail Ecevit Kalay

Merve hanım'ın, naif, sakin yapısı, hem mülk sahibini hem de biz müşterilerin talebini ortada buluşturması çok profesyonel'ceydi. Kendisine teşekkür ederiz.

Latif Kenç

Ender bulunan güvenilirlik ve profesyonellik..Emeği, yaklaşımı için tekrar teşekkür ederiz.

Emre Güner