RE/MAX Ekspres portföyünde 191 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 142 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 49 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Ekspres

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


GÜNEŞLİ MAHALLESİ ÜSKÜP CADDESİ No : 142 F-A BLOK/- BAĞCILAR/ İSTANBUL
Güneşli Mah. / Bağcılar / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Mehmet Demirtas

Kiralama surecinde ilgiliydi teşekkürler

Uğur Polat

Merhabalar, ilgi ve alaka için Mustafa Bey’e çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü ve işini iyi yapan biri olarak çalışma hayatında başarılar dileriz.

Ezgi Dönmez

Kurtuluş Bey’in sayesinde harika bir ev buldum. Dürüst ve güvenilir olduğu için kendisinden ev kiralamayı tercih ettim. Ayrıca müşterileriyle en iyi şekilde ilgileniyor, hiç bir problem yaşanmasına izin vermiyor. Kesinlikle gördüğüm en iyi emlakçı.

A******* M*******

Dün dairemiz sattı sağ olsun. Çok teşekkür ediyorum gerçekten işi severek takip eden Bir danışman olarak gönülden tebrik ediyorum.

Murat Cödel

2 yıl öncesinde kiralama konusunda kısa sürede ve istediğim kriterlerde kiracı bulan KURTULUŞ ÖZER bey satış konusunda da aynı profesyonellikle yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sema Aydın

Evimi 2 kere Kurtuluş beyin yardımıyla kiraladım ve aldığım profesyonel hizmetten çok memnun kaldım Tavsiye ederim

Veysel Şahin

Kirama sürecinde ilgili oldu yardımları için teşekkürler

Eylül Aktaş

Kurtuluş bey, ev alma sürecimizde ilgili ve güvenilir tutumuyla bize çok destek oldu. Kendisine bu süreci şeffaf bi şekilde yaşadığımız için tekrardan teşekkür ediyoruz.

V******* Ş*******

Kiralık daire sürecinde ilgili oldu ve kiramamda faydalı oldu teşekkürler

M******* K*******

Merhabalar, ilgi Ve alaka için Mustafa Bey’e çok teşekkür ederiz. Her zaman için güler yüzlü ve işini iyi yapan biri olarak çalışma hayatında başarılar dileriz.

İ******* A*******

İşlerini severek düzgün yapıyorlar teşekkür ediyorum hayırlı işler dilerim

Sinan Gürbüz

14 yıldır kurtuluş beyle ticaretimiz devam ediyor kendisi ailemizin enlakçısı ve Aile dostumuz eneğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Mehmet İpek

Çok memnun oldum Allah razı olsun

Sedef Üstün

Yeni atandığım ve çok bilmediğim bir yer olmasına rağmen Fatih Bey sayesinde çok hızlı bir şekilde evi tuttum. Samimi tavrı ve aklıma takılan her konuda yardımcı olması sebebiyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum.

Uğur Yıldırım

Kurumsal bir firma ve profesyonel bir ekiple çalışmak her zaman kazandırıyor. Özellikle fatih genç beye ilgi ve güler yüzlü hizmeti için çok teşekkür ederim. On numara beş yıldız. 👍👍👍

Mustafa Çelebi

Çok ilgiliydi çok yardımcı oldu Mustafa beye çok teşekkür ediyorum

Muhammet Güler

Alım satım işleri biraz tnasip kısmet işidir. Ayşe hanımın ilgisi ve çabası sayesinde kısmetimizi zorladık ve ev sahibi olduk. Sürecin tüm aşamalarında yanımızda olması ve şeffaflığı bize güven verdi. Herşey için çok teşekkür ederim. 🏠🙏🏻

Kenan Ergün

Merhabalar sizlerle çalışmak onur vericiydi hizmet ve alakadar olmanız bizleri çok sevindirdi demekki halen sizin gibi işinin hakkını layığıyla düzgün yapan insanlar varmış özellikle Ayşegül hnm ve Remax ailesine müteşekkürüz çalışmak dileğiyle iyi çalışmalar dileriz

Elif Sena Gündpğan

Güvenilir ve profesyonel.

Muhammed Güney

Profesyonel bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştığımızı bize hissettirdiği için Fatih beye çok teşekkür ederim İyi işler iyi çalışmalar diliyorum

Fatih Yaldız

Ayşe hanımdan memnun kaldık

Gülay Koç

Evimizin satışı için 1,5 sene boyunca Ayşe Aydemir ile birbirimizi yakından tanıdık çok sevecen güzel kalpli çok ilgili elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışan biz çalıştığımız için çok şanslı hissediyoruz kendimizi iyi ki tanımışız🫶🌹

Yılmaz Şahin

Kurtuluş Bey’den gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlamında kendisi çok iyi gerçekten..

Şahin Gürsoy

Yaklaşık 1 seneden beri dükkan arayışındaydım farklı farklı emlakçılarla tanıştım hep bir sorunla karşılaştım taki Fatih Bey'le tanışana kadar. Bize her konuda destek ve güveni verdi doğru bir yönlendirme yaptı ve bizi dükkan sahibi yaptı kendilerine çok teşekkür ederim.

Okan Aladağlı

Fatih bey ilgi ve alaka iş takibi güvenilir her şeyi dört dörtlük Her şey için teşekkür ederiz

Yilmaz Ozcan

Mustafa Bey ilgili, ozenli isini severek yapan biri, tum asamalrda bizi bilgilendirdi ve yoneldiridi, kolay sekilide satis islemleri gerceklesti, kendisine tesekkur ediyoruz.

Birsen Tunçer

Kirazlı da bir daire aldık son derece ilgili ve profesyoneldi. Her şey için teşekkür.

Barış Macarcıkoğlu

Firmanın personelleri çok iyi ve güler yüzlü güvenilir bi ticarethane ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür edip saygılarımı sunuyorum. Mustafa abimizde ayrıca mükemmel karakterde beyfendi

Ömer Evrim Öğüt

Emlak danışmanız Fatih Genç, dairemizin satış sürecini karşılıklı güven içinde, samimi ve özverili bir şekilde kurumsal bir disiplinle satış sürecinin her aşamasında bizlere sağladığı destek ve bilgi akışıyla süreci gayretle yürütüp çözüme kavuşturarak dairemizin satışını kısa bir sürede başarıyla sağladı. Kendilerine ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ediyorum.

Onur Pehlivan

Fatih bey ev satış sürecimizde her an ulaşabildiğimiz, bizi her an bilgilendiren ve işin takipçisi biri olarak süreci yönetti. Ve sonuca ulaştırdı. Fatih beyi tanıyıp onunla çalıştığımız için ailece memnun olduk.kendisine başarılar ve azminin devamını dilerim.

Sadık Ökten

Fatih bize herkesten önce güven vererek hareket etmiştir aradığımız kriterleri gerçekten göz önüne alarak bizim isteğimice uygun yer temin etmiştir Ayrıca binanın kiraladıktan sonraki ilgisi beni mutlu etmiştir kendisine çok teşekkür ederim

M******* K*******

Süreci güzel ve disiplinle yönettikleri için Mustafa Bey'e ve RE/MAX ailesine teşekkür ederiz.

H******* K*******

Teşekkür ederim ilginiz alakanız için👍

İshak Can

Doğru ve güvenilir

Cem Sayan

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. İşinizi gerçekten insanlara yardımcı olacak şekilde güler yüzle yaptığınız için başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Akar

Fatih beye özellikle samimi ve güvenli bir şekilde gayrimenkulümüzü çözüme kavuşturduğu için teşekkür ederim. hem sabırlı hem de öneri ve özverili yaklaşımları konusunda bizi yönelendirdi ve başarılı bir sonuca ulaştık.

Semih Ceylan

Ayşe hanıma verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz ev bulma konusunda bize yardımcı oldu saolsun sayesinde güvenilir huzurla oturacağımız eve kavuştuk

A******* Y*******

Ayşe hanıma emekleri için teşekkür ederiz her şey çok profesyonel ve hızlıydı

M******* D*******

Yakindan ilgilendi

Hakan Parlak

Mustafa bey gayet ilgili ve hızlı sonuç alıyor tebrikler

Mehmet Azizoğlu

Mustafa beyin vermiş olduğu danışmanlık ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim,güvenle tavsiye ederim.

Ali Erzincan

Ayşe aydemi̇r hanıma çok çok teşekürler. dairemi kiraya verme esnasında hiç başım ağrımadı, imza aşamalarından gerekli tüm evraklarımı düzenleyip tarafkların hizmetine sunmuştu. binada diğer daireler boşalınca, ayşe hanıma hiç tereddütsüz yine kiraya vermesi için anahtarı teslim edeceğim. i̇ş hayatından başarılar dilerim.

İ******* K*******

Samimi duygularımı buraya aktarmak istedim. Fatih beyin en ve özel kılan özelliği tamamen insanlığından gelen saat kaç olur ise olsun ulaşılabilir olması geç saatler de dahi olsa ilgilenip eşlik etmesi takdire şayan, mesleki bilgi ve deneyimi hakikaten çok üst düzey bir kez daha buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki varsın danışılan kelimesinin karşılığı olan adam..

Ebru Emik

Merhaba yaklaşık 1 aydır ev arıyordum bu süreçte Fatih Genç beyi tanıdım ve çok yardımcı oldu herşey için bu başarısı ve dürüstlüğü beni çok memenun etti kendisine çok teşekkür ederim başarılar dilerim.😊

İlknur Bural

Ayşe hanım ev bulma sürecinde çok destek oldu , destekleri için teşekkür ederim

Meral Çevik

Dükkanımı kiraya vermem için uğraşan RE/MAX Ekspres emlak çalışanları Mustafa Bey ve Ayşe Hanım'a çok teşekkür ediyorum. İşlerine bağlı ve dakikler. Hayırlı işler diliyorum.

M******* R*******

Mustafa Beyden Referans Güneşlide Bir Yer Kiraladık aynı Sektörde olmamıza rağmen şubemiz için yaptığımız bu kiralamada sözleşme safhasına gelene kadar çok ilgilendi kendisine şirketim adına çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İlyas Türkeri

Dürüst Saygılı Kibar sözünün arkasında duran bir danışman değilde aileden biriymiş gibi bize yardımcı olmasından dolayı çok memnunuz işine olan saygısı takdire Şayan emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz güvenilir bir arkadaş profesyonel bilgisi sayesinde daireyi daha çabuk satmamıza faydası olmuştur çok teşekkür ediyorum

E******* G*******

Bize daire alırken ki gerek sıcakkanlılığı gerek dürüstlüğüyle adeta aileden biri gibi hissettirmesi gerçekten çok güzeldi gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir insan Teşekkürler RE/MAX.

Ali Baturay Kalkavan

Mustafa Bey’e danışmanlığı ve yardımları için teşekkürler.

Fatih Karakış

Bizimle çok yakından ilgilendiğiniz ve çözüm odaklı yaklasimlariniz için çok teşekkür ederim.Calisma hayatınızda umarım hep mutlu ve guleryuzunuz solmasın esra hnm.

Orkan Dönmez

Hızlı güvenilir ve kaliteli hizmet için teşekkürler.

Mehmet Buğra Tunç

İlgi alaka ve makul yaklaşımınızdan ötürü teşekkür ederim. Her konuda danışılabilirlik ve güvenilirlik mevcut, kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Kayır

Mustafa Bey oldukça ilgili ve konusunda uzman. Sayesinde ev kiralama sürecini hızlı ve sorunsuz şekilde tamamladık. Kendisine ve tüm Remax ailesine teşekkür ediyorum.

Şenol Yücel

Mustafa beyin vermiş olduğu danışmanlık ve hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim,Güvenle tavsiye ederim.

Ekrem Yılmaz

Öncelikle Ümit beye hoş karşılaması ve güler yüzü için çok teşekkür ederim. Ayrıca çevre ve lokasyon bilgisi işimizi kolaylaştırdı. Sorularımıza dürüst ve güvenilir cevaplar verdiği için ailece minnettarız. Bazı kurnaz emlak danışmanları elindeki işi hızlıca paraya çevirmek için eksik veya yanlış bilgi verir. Bu durum hem cebimizi yakar hemde stres sahibi yapar insanı. Çok şükür böyle bir durumla karşılaşmadım. İşimi hızlı ve temiz halletti sağolsun ayrıca ofis çalılanları çok cana yakın misafir perver davrndılar ikramlar ve sunum için hepsine minnettarım. Çözüm odaklı ve hızlı iş bitirdikleri için ümit beyi ayrı ofis çalışanlarını ayrı alkışlıyorum👏👏👏

Gokhan Cetin

Daha once ev alip sattim baska emlakci lardan ama tedirgindim sonra bu en son aldigim evimi basta mustafa bey ve diger ekip arkadaslari ve remax sirketine cok tesekkur ederim guvenilir ve ayni zamanda ilgili olmalari cok guzeldi gercekten ofise davet ettiler gittim hersey cok guzeldi sonuc olarak evin ilk isleminden son islemine kadar yardimci oldular herkese tavsiye ederim.

Oğuzhan Çetinkaya

Sabrı için kendisini tebrik ederim. İlgi ve alakası çok iyi idi kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Y******* Y*******

Remax expres danışmanları adına ilgi ve alakanızdan ötürü son derece memnun kaldığımı belirtmek istiyorum ve çok teşekkür ediyorum😊.

Nerıman Yıldız

Ilgı ve alaka ıcın teşekkürler Mustafa bey

Serkan İpek

Mustafa beye ve remax ailesine ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkur ederim.

Fedile Kalaç

Hızlı ve güvenilir satışınız için teşekkeredrz

Ender Genç

Yapılan satış İçin mustafa beye teşekkür ederiz işlemimiz çok çabuk hızlı sonuçlandı

Ayaz Aslantaş

Çok memnun kaldım Bağcılar tapu dairesinde, pazarlık sürecinde bayağa yardımcı oldu güvenilir 🙏

Serkan Sarrak

Çok kısa sürede ortak satışımızı gerçekleştirdik satış sürecinde göstermiş olduğu özveri için çok teşekkür ederim

Ayse Kilictas

Simdiye kadar sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım.isinizde tek kelimeyle harikasiniz👏👏👏

Dilek Kayhan

Guler yuzu ve konusunda deneyi.iyle sayesinde sorunsuz bir satis islemi gerceklestirdik..Cok tesekkurler

Semra Özen

Gerçekten çok güvenilir ve işinizin ehlisiniz.. Size verdiğimiz dükkanımıza bı gün içerisinde kiracı buldunuz. Verdiğimiz hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum 👏

Ercüment Özdil

HIZLI VE ETKİLİ BİR ŞEKİLDE SONUÇ ODAKLI CALİSMANİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.HİC BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM.

E******* H*******

Gayrimenkul danışmanı olarak Mustafa beyden memnun kaldım

Tuncay Işık

Güler yüzlü ve ilğisi için Mustafa beye teşekkürlerimi sunuyorum

Uysal Yılmaz

REMAX varsa sorun yok, verdikleri hizmet için güneşli REMAX şubeye binlerce teşekkürler👍.

Medet Balu

Güneşlideki dairemin satiş sürecinde Güneşli Remax ekspres olarak ve Mustafa Karagözlü nün sorumlu katkılarından bu süreçte dairemin satışını en kisa zamanda bitirdiğinden dolayı teşekkür ederim Remax Ekspres'in kurumsallığı güvenirliği ve ayrica ofiste çalişan arkadaşların misafirperverligi ile on numara

Adnan Özdemir

Mustafa beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu ilk baştan son ana kadar çok ilgiliydi

Hasan Dinçkurt

Verdiğiniz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz isini bilen iyi bir profesyonel kesinlikle tavsiye ederim

Esma Kavlak

Son derece ilgili ve alakadar olduğu için gayrimenkul alım sürecimiz çok kolaylıkla ilerledi. Profesyonellik deyince Mustafa Bey👍

B******* R*******

İyi bir hizmetti ve zamanla, fiyatları ve makul hizmetler size güvenlik ve güvenlik sağlar

Engin Çelik

Mustafa bey işinde gayet başarılı güvenilir her konuda fikir danışıp saglikli bilgi alacaginiz bi danışman dükkânlarımızı gönül rahatlığıyla teslim ettik en başarılı şekilde geri dönüşümü nü oldu cok tsk ederiz kendisine...

Veysi Alci

Verdıginiz hizmet çok kaliteli ve Başarılı Müşteriye karşı Güler yüz ve samimiliginiz Güven verici

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.