RE/MAX Joy portföyünde 69 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 52 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Joy

Gayrimenkul Çözüm Ortağınız

Pendik Kurtköy-Yenişehir, Tuzla Tepeören-Akfırat bölgelerinin ilk RE/MAX Ofisi olarak 15 yıldır iş ortaklarımızla birlikte, 'Müşteri Memnuniyeti' odaklı çalışmalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu çalışmalarımızı 2018 yılında Türkiye genelindeki tüm RE/MAX Ofisleri arasında 'EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN 1. OFİS' ödülü ile taçlandırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 'GAYRİMENKUL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ' olarak tüm Alım-Satım ve Kiralama işlemlerinizde dürüstlük ve şeffaflıktan ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı Çağdaş Alışveriş Merkezi Ofis No:73, Pendik, İstanbul-Anadolu
Pendik / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Saadet Memba Özdemir

Dürüst ,samimi ve naif kişiliğiyle, işi ile ilgili her konuya hakim oluşu birleşince, doğru yerdeyim,sorunsuz emlak işimi çözülecek hissini veren Tolga beye teşekkürü borç bilirim. Emlak danışmanı arayan herkese ilk tavsiyem olacak. Teşekkür ederim. Tolga bey ve remaksjoy ekibi.

M*******

Eğer bu karmaşık işlerden uzak , işlerinizi sorunsuzca halletmek istiyorsanız Tolga bey o aradığınız Emlak Danışmanınız gerek saygısıyla gerek iş ahlakıyla sizi hiç rahatsız etmeden sizin yerinize tüm işleri yapıp size de an ve an bilgi veriyor.İşle ilgili aklınıza takılan herşeyi sorup bilgi alabiliyorsunuz en önemlisi yeter artık aramayın der gibi bir tavrı hiçbir zaman olmadı,tam aksine aklınıza takılan emlak işleriyle her zaman arayabilirsiniz dedi içtenlikle saolsun.Bundan sonrada ailemizin emlak danışmanı oldu zaten bu karmaşık işleri olabildiğince en aza indirip bize yansıttığınız için teşekkür ederiz.

Hüseyin Kubilay

Sektörün tartışmasız iyilerinden Istanbul Pendik bölgesinde Uzman gayrimenkul danışmanı Hatice Otuzov TEBRIKLER...

Yasemin Arpacı

Sevilay hanım ev alma sürecimizde güvenilirliği, iş yapma ahlakı ve samimiyetiyle bizim için bir şanstı. Profesyonelliğiyle bütün süreci mükemmel bir şekilde yöneterek bizi istediğimiz evle kavuşturdu. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Yasemin Arpacı

Şu son dönemde emlak sektöründe yaşanan güvensiz zeminde karşılaşabileceğiniz en büyük şansınız Sevilay hanım olur. Güvenilir, işini layığıyla ve en hızlı şekilde yapan bir insandır. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Cem Yıldız

Arzu Özdemir Hanım’la dairemin satışı dolaısıyla tanıştık. Kendisi çok deneyimli ve profesyonel yaklaşımıyla taahhüt ettiği sürede en uygun müşteriyi bulup dorunsuz şekilde dairemin satışını tamamladı. Kararlı, nazik, profesyonel, mesleğine son derece hakim bir hanımefendi. Gayrimenkul alım-satım ve değerleme işlemlerinde kendisi ile tekrar çalışmayı isterim.

Nimet Gürbüz

Tolga Bey ile uzun süredir çalışıyorum çünkü öncelikle iş ahlakına dikkat ederek hareket eden piyasa bilgisi her iki tarafı doğru yönlendiren bir danışman. İş takibi, sonuç odaklı hareket etmesi ise benim için önemli. Bu arada, İstanbul dışında yaşayan birisi olduğum için kiracılar ile ilgili yaşanan sıkıntılarda birebir ilgilenerek gerçekten doğru kişiden danışmanlık aldığım fikrimi de doğruluyor.

Ş*******

Tolga bey ve kurumu, işini hem profesyonel yapmakta hem de dürüst bir yaklaşımla satıcı ve alıcının çıkarlarını korumaktadır. Gösterdiği çaba ve özen için kendisine çok teşekkür ederim. Satışlarının bereketli olmasını dilerim.

Ahmet Bozdağ

Eşref Bey’in Disiplinli oluşu, işine verdiği önem ve sonuç olarak saat gibi işleyen süreç. Kendisinden çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Nese Kececi Hakyemez

Naciye Hanima destekleri icin tesekkur ederiz

A*******

Eşref bey bizimle çok ilgilendi yardımcı oldu sağolsun tanıştığımız için çok memnun olduk başarıları daim olsun.

Sait Daşgınel

Naciye hanım işinde özverili, donanımlı ve de yapıcı yaklaşımlarından ötürü teşekkür ederim. Tüm süreçte aktif ve de etkili bir iletişim sağlamıştır. Verdiği destek çok kıymetliydi tekrar teşekkür ederim.

Nesrin Güney

Sayın Danışmanımız Tolga Arıkan beyefendiye Teşekkürü borç biliriz!Bizi evimizde gibi hissettiren hiç bir yardımı esirgemeyen yaşlı ve hasta annemize her türlü desteği verip yanında bulunup yardımcı olan ev sahibi yapan Tolga beye sonsuz Teşekkürler!Yolunuz açık olsun Allah sizden razı olsun!Tekrar tekrar çok Teşekkürler size ve Remax ekibine minnettarız!!!

Aslı Kalkan

Valla Tolga Bey ile bir kaç senedir çalışıyoruz, ailemizden biri oldu gibi. Güvenilir emin adımlarla ilerlediğine inanıyoruz. Emlak ile ilgili sorunlarımızda hiç düşünmeden aklımıza gelen isim Tolga Bey, başarılarınızın devamını dilerim.

Boran Uzun

Çok memnun kaldık

Yiğit Mehmet Üreten

Arzu Hn. Son derece profesyonel, ilgili ve işinin gerektirdiği yetenek, bilgi ve beceriye sahip bir emlak danışmanı. Kendisinden hizmet aldığımız için son derece mutluyuz.

Cem Bayar

Yaklaşık 3 aylık ev arayış sonrası Tolga Bey ile tanışma fırsatı buldum. Güler yüzü, gerçekçi bilgilendirmesi ve profesyonelliği sayesinde önerdiği evi tutmuş oldum. Kendisine ev arayışımda destek olduğu için çok teşekkür ederim.

Elif Aynacı

Remax tan dükkan kiralarken bize her konuda destek ve yardımcı olan Elif ablaya çok çok teşekkürlerimizi sunarız bir insanın işinde bu kadar iyi olması gerçekten muhteşem bir şeydir başarılarının devamını dilerim Elif abla 🙏

Hakan Bayrak

Evimizi satmak niyetiyle civardaki emlakçılarla görüşerek içlerinden uygun gördüğümüz emlakçıya evimizin satışı için yetki verip evimizi satmak istiyorduk en az 4-5 tane emlak ofisi ile görüştük ancak içlerinden Remax joy da bulunan Tolga bey en uygun ve en samimi cevapları verdiğini düşünerek evin satış için kendilerine yetki verdik ve gördük ki bu süreçte çok doğru bir karar vererek doğru kişiye ve doğru emlak ofisine yetki verdiğimizi anladık evin sözleşmesinden satış sürecine satış sonrasına kadar ki tüm süreçlerde bize gerçekten tüm samimiyeti, iyi niyeti ve şeffaflığı ile yardımcı olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum hem de ortak olunan bir daireyi tereddütle satmamıza rağmen bize şeffaflığıyla içimizi o kadar ferahlatır bir şekilde davrandı ki hiç sorunsuz bir şekilde alıcı ve satıcılar olarak memnun kaldık süreçte bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum doğru kişiyle çalışmanın verdiği huzur ve güveni sizlerde yaşamalısınız

Fidan Ismayilova

Hórmetli Tolqa bey her şey için size teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden her şeyle o kadar titiz ilgilendiniz ki size minnettarım. Kiralama işlemlerinin her aşamasında yanimizdaydi Tolqa bey.Turk vatandaşı deyilim güvenilir insanlarla karşılaşmak çok zor iyiki yolumuz kesişti sizlerle. Remaksa çok teşekkür ederim. Sayqılarımla Fidan İsmayılova 🙏

Ebru Türkoğlu

Geçtiğimiz günlerde ev kiraladık. Remax bünyesinde çalışan Tolga Arıkan Bey, çalışma saatlerimize uygun program düzenleyerek bizlere çok kaliteli bir hizmet sundu. Her aşamada bizlerle birlikteydi. İlgi ve alakasından dolayı Tolga Bey'e çok teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir işletme, emeklerinize sağlık Tolga Bey.

Hasan Güneş

Konutumun satışında göstermiş olduğun ilgi, alaka ve sabrından dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki gayrimenkul satışım da başvuracağım tek yetkili kişi Tolga Arıkan olarak hizmet alamaya devam edeceğim. Başarılar.

Hatice Akpınar

Tolga Bey dairemizin satışında bizlere yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ederim.

Erhan Akyol

Tavsiye üzerine Tolga Bey'e başvurduk. Çok da memnun kaldık. Öncelikle kendisi iş ahlakına sahip ki bence en önemlisi bu... Şöyle ki; günümüz emlakçıları ya aldıkları payı arttırmak için fiyat şişirmeye ya da Portföyleri kalabalıksa sürümden kazanıp portföylerini hızlı eritmek için fiyat kırmaya çalışırken Tolga Bey fiyat hususunda alıcı veya satıcıya herhangi bir telkinde bulunmuyor, onları bir araya getirip iyi bir iletişim yöntemiyle anlaşmalarını sağlıyor. En ufak pürüzlerde dahi arabuluculuk yapıyor, tarafları uzlaştırıyor. Tapudan çıkarken herkesin yüzü gülümsüyor, alan da satan da pişman değilse o iş hayırlıdır. Ben Tolga Bey'in bunu gerçekleştirdiğini gördüm, bu sebeple tekrar tekrar kendisine alımda da satışta da başvururum. Dr. Erhan Akyol

Aldash Aıtmagambetov

I came from Kazakhstan. I don't know anyone in Turkey. I know remax company, it's a very big company. reliable company. Ms. Elif helped me find my flat in a very short time and settle in Turkey with my family. homeowners and we both trust the company's employees. The fact that Ms. Elif was a fixer made our job easier. thank you .

Ragıp Karaman

Dairemi kiraya vermesi için bir arkadaş tavsiyesi ile Tolga Bey ile irtibat kurdum. İlk andan itibaren göstermiş olduğu kibarlık ve saygıdan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Gerek benim mülk sahibi olarak haklarımı korumak için gerekse kiracının mağduriyet yaşamaması için göstermiş olduğu çaba; mesleğine ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. Kiralama aşamasında evin lazer metreyle ölçülerinin alınması, fotoğraflamanın yapılıp kiracı adaylarını değerlendirmesi beni çok mutlu etti Remax ve özellikle Tolga Bey'e teşekkür eder, çalışmalarının devamını dilerim.

Hasan Akdemir

Elif hanım ile 5-6, beliki de yönlendirdiğimiz diğer müşteriler ile birlikte 114-15 den fazla satış ve kiralama işlerimizde yardımcı oldu, işine sadık ve saygılı, herkese güven verip tüm müşterilerini makul ve mantıklı şekilde ikna edip, tüm şüphelerini hissedip o şüphelri ortadan kaldırma yeteneği ile işini hızlı, güvenli yaptığı gibi, iş bittikten sonra dahi yaptığı işin arkasında duran, işine sahip çıkan sorumluluk bilincine sahip vazgeçemediğimiz ailecek bize güven verdiği için kendisine ve REMAX JOY AİLESİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER

G*******

Benim ilk gayrimenkul deneyimimdi ve gerçekten sıfır bilgi ile girdim işe. Tolga Bey her adımda yanımdaydı ve çok büyük destekçim oldu. Kendisine emekleri için buradan da teşekkür etmek isterim. Hem iletişimi çok kuvvetli hem de deneyimli olduğu için tüm işlemlerimizi 2 günde hallettik! Teşekkürler.

F*******

Elif hn ev alım sürecimde göstermiş olduğu ilgi alaka ve özverileri için çok çok teşekkür ediyorum bir emlak yatırım danışmanından fazlası gerçekten

S*******

Elif is the Best agent in İstanbul . I am an airplane pilot. I met Ms. Elif with the reference of another pilot friend of mine. good thing i got to know her. I would like to thank Ms. Elif, who helped me become a shop owner by creating the conditions of the shop, which is in a beautiful location. SHe is a very successful, solution-oriented consultant in her job. Most importantly, it made an honest, very profitable investment for us, who did not know Istanbul very well. I recommend it to everyone. You get less stress and less fatigue while working with her. It protects you very well in every way. in control of her business. I got to know her by reference and I recommend her to many of my friends.

A*******

Dükkanımızın kiraya verilme sürecinde ReMax firmasından Elif Hanım ın göstermiş olduğu titizlik özen ve itina İçin kendisine çok teşekkür ederiz. Daha önce de diğer mülklerimizde birlikte çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz .

Murat Bedirhanoğlu

Şile’deki villamın satışına destek veren Remax Dan Elif Aynacı hanıma teşekkür ediyorum .

M*******

Konut sahibi olmamızda gerek guleryüzlü oluşu, gerek ise çözüm odaklı anlayışı ve tatlı diliyle bizlere bu yolda eşlik ederek sureci cok iyi bir sekilde çözüme kavusturdu. Kendisine kariyeri yolculugunda basarılar dileriz.

İsmail Hakkı Bayraktar

Elif hanımla bir yabancı müşterisini kiracı olarak getirdiğnde tanıştık.İşe yaklaşım ve çözüm odaklı, tarafları ortak noktada buluşturma yaklaşımı,o güne kadar yaşamadığımdı.Emlak danışmanı olarak çalışabileceğim güveni vermişti.Gayrimenmul alım satım ve kiralama işlemlerimizde, güvenle ve gözümüz arkada kalmadan,günün her saatinde hizmet alıyoruz.,Çünkü yabancı kiracılarla münasabetlerde her daim yanımızda.Başarılı bir Emlak Danışmanı.

Yaver Aktaş

Güvenilir işini çok iyi bilen hızlı ve sonuca odaklı çok başarılı biri kendisine teşekkür ediyorum

M*******

The best agent ever She doing everything in perfect way 🧡

Hatice Kopuk

Bizim emlakcimız Elif Hanım mobilyali evimizi tek tek fotograflayarak hazirladi. bir hanim titizligini isi ve durustlugu ile iyi sarmalamis bir anlayisla acayip samimi ve isini severek yapan , sicakkanli bir hani . Bir gun icinde bolgemiz ona uzak oldugu halde , suratle yabancı kiracimizi buldu ve sartlari bizim talebimizden daha ust seviyede belirledi. Tum paramizi hesabina yatirtarak anahtar teslimi yapti . Cok memnun kaldik .

Maysam Bizar

Dear Elif Aynacı I want to thank you for your great Work in regard yo renting a dublex office appartment for my client in Kartal . You are a professional real Estate who can be trusted and give the Customer the confidence they need throughout the whole process ıt was a great pleasure doing Business with you and ı look forward to future corporation together. Wishing you all the Best

Emirhan Yüce

Dairemizi Elif hanım sayesine çok hızlı bir şekilde kaliteli ve düzgün insanlara kiraladık Elif hanım olağan üstü çabası ve işine olan saygısı ve tutkusuna hayran kaldım vermiş olduğu sözleri ve vaatleri çok kısa bir zamanda gerçekleştirdi iyiki Elif hanımı tanımışız ve herkese öneririz yabancı dil bilmeside başka bir avantaj müşteri portföyü çok geniş ve kaliteli başarıların devamını diliyorum

Meltem Beskan

Dünyanın en tatlı ve en becerikli emlak Danışmanı. Gayrimenkulümüz ile ilgili kiralama ve satılma sürecinde olağanüstü hızlı ve dürüsttü. Gözünüz kapalı işinizi emanet edebileceğiniz muhteşem biri. Tanıştığınız günden itibaren tüm sorunlarınıza çözüm buluyor. Yani işimiz bitti paramızı aldık güle güle yok. Her sorunla 7/24 ilgileniyor. Şiddetle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. İyi ki seni tanıdık.

Sevcan Çavuş

Elif hanım işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanı birlikte çalışmaktan çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

Hakan Uslu

Tolga Bey ve Ayşe Hanım ev kiralama sürecinde yeterince ilgili ve alakaliydilar, tereddüt etmeden hizmet alabileceğiniz bir firma.

Sibel Çakcak

Her türlü sorumuz ve sorunumuza sabırla ilgili kalarak yanıt verdiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Ertuğrul Akbulak

Ekim 2021 Ayında evimi kiraya vermek için Tolga beye vekalet verdim. İlk defa evimi kiraya verdim ve vekalet verdim tedirgindim. Müthiş bir çalışma, ev benim değil kendisinin gibi baktı kontrol etti eksiklikleri giderttirdi, tüm hata noksanları beni bilgilendirip yapmamı sağladı, takip kontrol etti, sürekli benimle iletişimde oldu. Kiracıları Harika analiz edip sunum yaptı, evrakları ve şartları mükemmel eksiksiz hazırlayıp her iki tarafada izah ederek imzalattı.vb birçok mükemmel çalışma, işleyiş. Çok memnun ve mutlu oldum. Teşekr edrm Tolga.

Saeid Haghzad

iyi ilgilenen ve iyice yardimci olan.

Muhammed Erdem

Tolga Bey'in ilgi ve alakası çok güzeldi, süreçte bize çok yardımcı oldu. Aklımıza takılan her konuda bizi bilgilendirdi. Gerçekten güvenilir ve güzel bir hizmet sonucunda ev sahibi oldum. Teşekkür ederim.

Demir Boyoğlu

73 Yaşındaydım, ömrümün yarıdan fazlasını Tübitak'ta çalışarak geçirdim. İşim icabı Türkiye'nin bütün illerine gittim. Tolga bey; sizin gibi işini A'dan Z'ye kadar düzgün ve kusursuz yapan çok az insan tanıdım. Sizi Kutluyorum. Sizinle çalışmanın Şeref ve gururunu taşıyorum, iyi ki varsınız. Saygılarımla.

Turan Konan

Sürecin başından sonuna kadar, ilgilenmesi, yönlendirmesi ile gayet bilgili olduğunu, süreçlere hakim olmasıyla birlikte de hızlıca ev sahibi olmamızı sağladı. Bizi çok iyi anladığı için hitap gerçekten de sadece bize hitap eden evleri portföyü gösterdi ve süreci çok iyi yönetti.

Fatma Kaya

Naciye hanıma çok teşekkür ederim işinde sizin kadar başarılısını görmedim evimi en hızlı şekilde kiraya veren siz oldunuz çok teşekkür edetim işinizde başarılarının devamındiliyorum sizi çok seviyorum sadece bir emlakçı olarak yaklaşmadız bana çok samimi çok cana yakın her işime koşturdunuz sizin gibi iyi bir insanı tanıdığım için çok şanslıyım naciye hanıma kocman sevgiler

Metin Menteş

Sayenizde hayalindeki daireyi satım. Yapmış olduğumuz alışverişten çok memnun kaldım. İlgi ve alakaniz için çok teşekkürler emeğinize sağlık... ( Metin MENTEŞ )

Yalçın Kemal Bayülgen

Naciye hanımla yaptığımız alisveristen çok memnun kaldık. Kendisi bize çok büyük destek verdi. Sürekli olarak işimizi gece gündüz takip etti. Kendisi işinde çok yetenekli ve biligili bir insan. Onu herkese tavsiye ediyorum

Nevin Ayasgil

Merhaba, remax (tolga arikan'a) evime kiracı bulması için müracaat ettim. Kendisine en kısa sürede ve istedigim kosullarda benim icin en uygun kiraciyi bulduğu ve bu süreçte son derece durust davranarak, isini son derece ciddi ve butun asamalarinda profosyonel bir biçimde yaptığı icin tesekkür ediyorum. Durust şekilde işinin iyi yapilmasini isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Tolga Ekşinozlugil

3 aydır ev bakıyorduk Tolga bey kadar samimi içten başka bir arkadaşa denk gelmedik. Gerçekten hem kiracı hem kiralayan açısından da çok objektif net bir tarzı var. Her konuda bize çok yardımcı oldular. Kendisine güler yüzü samimi tavrı ve tüm destekleri içim teşekkür ederim.

Hüseyin Öztürk

Evimizin satışında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.Gayrimenkul de Güleryüz ve tecrübe .Teşekkürler Eşref Bey

Ayae Kayan

Konut satışımda verdiği destek için teşekkür ederim, hızlı ve sorunsuz olarak işlemi gerçekleştirmiş olmamız Eşref Beyin konusunda ne kadar uzman ve başarılı olduğunun kanıtıdır

Nurhan Öztürk

Evimin satışında gösterdiği ilgi, alaka ve sabrından dolayı Eşref beye çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.Bundan sonra gayrimenkul hizmeti almak istediğimde başvuracağım kişi Eşref bey olacaktır.

Neval Küçükbalcı

Tolga Bey, işine hakim, müşterisini doğru bilgilendiren, müşterisinin beklentilerini doğru anlayan ve gayet iyi yönlendiren bir emlak danışmanı. Bölgede satılık ve kiralık ev arıyor veya satışa çıkaracaksınız ilk danışman adayınız Tolga Bey olmalı.

Yaren Demirbaş

Yardımlarıyla evi hemen bulabildim ve anında tuttum. İletişimde hiçbir sıkıntı yaşamadım her daim sorularımla merak ettiklerimle ilgenildi.

Cansu Babur

Tolga beyin ilgi ve alakası çok güzeldi, süreçte bize çok yardımcı oldu. Aklımıza takılan her konuda bizi bilgilendirdi. Hayırlısıyla evimizi tuttuk kendisine teşekkür ederim.

Doğukan Dursun

Ev kiralama sürecim çok olumlu geçti, gerek Tolga bey'in ilgi alakası gerek bilgilendirmeleri çok olumluydu. En ince detaya kadar her konuda yardımcı oldu ve evimizi tuttuk kendisine de desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ffuat Savaş

İstanbul Milenyum park sitesindeki evimi, yıllardır kiraya verirken her kiracı degişimlrinde çok hızlı ve uygun koşullarda kiralamayı başarmıştı. Evi satmak istediğinde ise yine aynı mantıklı ve işbilir yaklaşımı ile çok kısa sürede ve beklentimden daha iyi şekilde satışı gerçekleştirmeyi başardı. Bir kez daha çok teşekkürler.

Senen Kurt

Atlantik Life Sitesinden aldığımız daire sürecinde Tolga bey'in destekleri için teşekkür ederiz. Gerek işlemler sırasında ki yardımları, gerek aklımızda ki soru işaretlerini giderme konusunda çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Yaver Aktaş

Elif aynacı işine hakim birisi çok yardımcı oldu

Ayşe Ünal

Elif hanımla ilk defa deneyimleyeceğimiz bir ev alma konusunda tanıştık. Kendisi işini çok profesyonelce yapan en karmaşık süreçleri bile itina ile takip eden bir danışman.. ve bizim ev alma sürecimiz o kadar karışık ve uzun olmasına rağmen sevgili Elif hanım sayesinde çok şükür olumlu olarak başarıyla sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür eder başarısının devamını dilerim sevgilerimle...

Türkan Gozeger

Tolga Arıkan beyfendinin Atlantik life sitesindeki evimin satışında şahsıma sergilemiş olduğu, gerek güven veren duruşuyla gerekse samimiyetiyle güler yüzüyle ve işinde gösterdiği planlama programlama ve titizliği ile emlakçı sektörüne bakış açımı olumlu yönde değiştirdiği için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Nazlıcan Çapkın

Ev kiralama aşamasında Tolga Arıkan bey ile ilk iletişim anından, kontrat imzalama süreçlerine kadar tüm aşamalarında iletişimde olduk. Kendisi yardımcı ve hızlı geri dönüşlerle çok yardımcı oldu. İşimizi kolaylaştırdı. Ayrıca Remax Joy ekibi de ofislerini ziyaret ettiğimde oldukça güler yüzlülerdi. Verilen hizmet için teşekkür ederim.

Mustafa Aykaç

Elif Hanım ile ilk dükkan alırken tanışmıştık .Dükkan ön kullanımı için 1aydan fazla bizimle gece 10 lara kadar yetki topladı . 2 yıldır dükkanda oturuyorum . Geçen de yazlık bulmuş illa burayı al dedi, ihtiyacımız da vardı aldık çok da memnun olduk . Bizi iki defa da gayrimenkul sahibi yaptı ve bizi çok mutlu yaptı . İşini çok sağlam yapar . Re/Max a yakışan bir kişilik dürüst ve açık sözlüdür . Teşekkürler Elif Aynacı . Allah yolunu açık etsin . Mustafa Aykaç Pendik İpragaz Bayi

E*******

Öğrenciyim, kiralık ev bulmamızda çok yardımcı oldu. Evi bulduktan sonra da su ve elektrik işlerinde çok yardım etti. Çok teşekkürler.

Ertap Manas

Dumankaya Flexdeki dairemin kiralanmasında ReMax joy Emlak Danışmanı Elif Aynacı fazlasıyla yardımcı olarak süreci her iki taraf için de sağlıklı sürmesine yardımcı olmuştur. Kendisinden aldığım hizmetten son derece memnun kaldım . Ertap Manas Kattenbeck Operasyon Müdürü

Kaçkarlar İnşaat

İstanbul ili Pendik ilçesi Yeni mahalledeki dükkan satışımız için titiz, özverili ve kendi işi gibi gayretle çalışma yaparak şatışı sağlayan Sn. ELİF AYNACI yaptıkları için teşekkürler eder yeni satışlarında başarılar dileriz. Kaçkarlar İnşaat

Moatasem Diab

I want to thank you for everything . When ı remember everything that you did for me my Tongue is unable to say anything . So expressions of thanks are few and words of Praise cannot fullfill you are right for you helped me in everytging at all times . And you are what ı Meet when ı need anything all thanks to you for what have presented and to you for what have presented and to you my Sincere greetings and appreciation

Kevser Mollamemisoglu

Hiç ümidim yokken Tavsiye üzerine Tuğçe hanıma ulaştım... 22 hissedarli müstakil evimizin satışıni 6 günde yaptı o kadar çok yapılması gereken prosedür vardı ki intikaller ödenmemiş vergi borçları Tuğçe hanim sağ olsun hepsi ile bizzat ilgilendi... İş ahlakı takip ve yönlendirmesi takdire şayan... Herşey için çok teşekkür ederiz

Irmak Kesik

Tolga bey gerçekten her konuda çok yardımcı oldu aşırı memnun kaldım.

Merve Özelf

Dükkan bulma ve tutma sürecinde tüm samimiyeti ve içtenliğiyle yanımızda olan Re/Max joy Elif Aynacı Hanıma teşekkürlerimizi borç biliriz

Çiğdem Manav

Ayporttan kiralamış olduğum dükkan için Elif hanımın tarafımıza göstermiş olduğu ilgi için çok teşekkür ederiz.her aradığımızda telefonlarımıza cevap verip çözümcül yaklaşımı gerçekten çok iyiydi özellikle konuşma üslubunu takdir ettim olması gerektiği gibi profesyonel aynı zamanda samimi yaklaşım içerisinde olması güven verdi tekrar teşekkürler

İrem Naz Hayırlı

Her zaman güleryüz ve tam ilgi, iyiki tanımısim en muhtesem danışman.

Uğur Özer

Naciye Hanım, tipik bir emlakçı gibi davranmıyor. Bu işi para için değil de iyi bir ev sahibini iyi bir kiracı ile buluşturmak için çalışan iyi bir arkadaş gibi son derece samimi, iyi niyetli, dürüst bir insan. Böylece gönül rahatlığı ile kendisi ile çalışabilir, evinizi kiraya verebilir ya da kiralayabilirsiniz.

Leyla Yilmaz

Emlakçı piyasasında bence en önemli şey güven ve iletisim becerisidir. Bu konuda sonuna kadar size güven hissiyatıni yaşatan iletisimi kuvvetli ve son derece nazik olan Naciye Hanıma çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz. Tebrikler Naciye hn. Sevgiler

Feti Sümer

Düzgûn seviyeli sicak ve yakin tavri ile ev tutmqmiza yardimci oldu kendisinin îş hayatinda basarilar dîlerîm.

Efe Kıray

Güven veren, işine hakim bir uzman.Hem süreç boyunca hem de sonrasında destekleri için teşekkür ederim.

Sultan Köse

Merhabalar Naciye hanım işine oldukça hakim, iletişimi güçlü ve daha önemlisi evimize kendi evi gibi yaklaştığı için sonuna kadar güvenilir biri. İlginiz ve verdiğiniz güveni için teşekkür ederiz. İşinizde başarılar daim olsun.

Gizem Güngör

Tolga bey çok güler yüzlü ve işinde oldukça başarılı. Tuzla’da evimi kiralarken kendisi her adımda bana haber verdi ve çok ilgilendi. Eksikleri ve onarım gereken durumları ilettiğimde hemen sorunların giderilmesini sağladı. İlgisi ve özeni için çok teşekkür ediyorum.

Banu Bora

Didar hanimla yollarımız yaklaşık 2 ay önce kesişti daha ilk konuşmamızda samimiyetini sıcaklığını ve güvenini hissettirdi.ilk evimi kendisinin vasıtasıyla almis oldum. tüm surec boyunca her daim yanımda olduğunu hissettirdi kendisinden kaynaklı olmayan bazi pürüzlerin halledilmesi icin caba gösterip bunlarinbeni demoralize etmesine izin vermedi onun verdiği güvenle bekleyip 2020 nin son günü evimi aldim cok şükür:) iyi ki sizi tanımışım Didar hanımcım:)size tüm surec icin tekrar tesekkur ederim.

İbrahim Fidan (almanya)

Uzun zamandır Türkiyede ailem için gayrimenkul arıyordum. Aradığımızı remax gayrimenkul danışmanı Tolga Arıkan bey sayesinde buld uk. Tolga bey konusunda uzman deneyim ve tecrübesiy bize güven verdi. Aldığımız gayrimenkul hakkıda hem ofisinde hemde gayrimenkul yerinde bize profesyonel sunum yaptı.Tolga Arıkan bey bize emlakın alımından taki tapu işlemlerri bitene kadar güvenli sağlıklı hizmet sundu. Tolga Arıkan beyin deneyimi tecrübesi konusunda uzmanlığı profesyonel çalışma hızıyla iki hafta gibi kısa bir sürede emlak sahibi olduk.Teşekürler

Ayça Atay

Pendik Atlantik Life sitesinde almış oldugumuz evin gerek tanıtımında, gerekse tüm süreçlerinde bizlere tüm samimiyeti ve profesyonelliği ile yardımcı olan Tolga Bey' e çok teşekkür ederiz. Tolga Bey güleryüzlü ve konusuna hakimiyeti ile fark yaratmış ve sabırla tüm sorularımızı yanıtlamış olan çok beyefendi bir danışmandı. Kendisiyle tanıştığımız ve birlikte ev alim sürecini işlettigimiz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Başarılarının devamını diler, çok teşekkür ederiz

Oya Karakule

Daıremı satın alma ve kıralama asamalarında profesyonel tecrubesıyle, surecın kısa surede sonuclanmasını saglayan Kamıl Baser Bey'e cok tesekkur eder, basarılarının devamını dılerım,

H*******

Sayın Tolga Arıkan Bey ile bugün bir daire satışımız oldu. Tolga Bey'i ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yasemin Devrim Karabiber

Ümmihan Hanım'la iyi ki tanıştık ve beraber çalışabildik. Sakinleştirici, içten tavırları, bilgisi ve çalışkanlığı ile harika bir insan. Zor bir satış sürecini hızlı ve sorunsuz o kadar güzel yönetti ki, tekrar teşekkürler.

Yasemin Devrim Karabiber

Didar Hanım'la iyi ki tanıştık ve beraber çalışabildik. Bilgili, konusuna ve bölgesine hakim, çok çalışkan, özverili, harika bir insan. Zor bir satış sürecini o kadar güzel yönetti ki, herşey için tekrar teşekkürler.

Duygu Yaşlak

Tolga bey çok güler yüzlü, kibar ve işinde oldukça başarılı. Evimi kiralarken kendisi her adımı bana haber verdi ve çok ilgilendi. Eksikleri iletildiğimde ev sahibi ile hemen iletişime geçip eksiklerin giderilmesini sağladı. Herşeyin sorunsuz ve çabuk olmasını kendisine borçluyum.

Hussam Barakat

Elif is The best agent you can find. She would find The best House for you .

D*******

Yeni ev alımımızda Tolga beyin profesyonel yaklaşımı ile hızla işlemleri tamamlayıp evimizin sahibi olduk. Profesyonel ve samimi yaklaşımı için Tolga beye teşekkür ederiz

Hasan Güneş

Tolga beyin evimin satılmasında ilgisi ve tecrübesi işini titizlikle yapıyor olduğu için teşekkür ederim. Tolga bey varsa çözüm var. ( Hasan GÜNEŞ )

Cem Çelik

Kiracımızdan memnun kaldık, 2 yıldır destekleri ve yardımlarını gördük, kendisi ile çalışmaktan son derece mutluyuz.Ev sahibi ve kiraci arasında bağlantıyı çok iyi organize ettiğinden kendisine sonsuz teşekkür ederiz.Eğer gayrimenkul almak yada satmak istiyorsanız hiç düşünmeyin derim. En önemlisi de bizimle ilgilenirken sıcakkanlılığını, profesyonelliğini, sektör bilgisini ve güvenilirliğini de ön planda tutmuş olduğunu belirtmek isterim.Teşekkürler Profesyonellik bunu gerektirir ve profesyonelliginize güveniyoruz.Başarılarının devamını dilerim

Cem Çelik

Bugüne kadar pek fazla Emlak danışmanları ile çalışmadım.Takii sahibiden ilan sayfasına kendi vermiş olduğum ilanın ertesi günü Elif hanım tarafından aranılıp dairenizi bu akşam kiraya vermek istermisiniz şeklinde sorusu üzerine çok şaşırdım ve neden olmasın diyerek iş çıkışında daireyi tutacak öğrenci arkadaş daireyi görmesi sonrası ortalama 1 saat aralığında Elifi Hanımın güvenilir yaklaşımı ve paylaşmış olduğu bilgiler üzerine Yenişehir Dky Flex deki dairemizi kiralama işlemlerini ışık hızıyla tamamlamış olduk.

Cemil. Kaya

Öncelikle İşinizde Başarılılar. Diliyorum Her Her Şey Evvel Emlakci sektöründe güven sorunu yaşandığı bir zamanda Sizin Gibi Değerli ve Güvenilir Bir Hanım Efendi İle Calıştığımız İçin Sizi Taktir Ediyorum Başarılarınızın Devamını Diliyorum Hoşçakalın . Sevgililer. Saygılarımla Cemil. Kaya Pendik Kiptaş Yeşilce Aydos Evleri

Burak Özdemir

Ev seçimi ve güvenilirlik konusunda kafamızdaki emlakçı algısını yıkan, bilgili, nazik ve güvenilir bir hizmet veren Naciye Hanıma teşekkür ederim. Umarım sizin gibi kişiler sektörde çoğalır

Selda Kara Özdemir

Sayın Elif Hanım, Göstermiş olduğunuz ilgi için size çok teşekkür ederim. Siz çok güvenilir sempatik daha önce hiç karşılaşmadığımnemlak danışmanısınız. Enerjinize hayran kaldım. Kendisini çok sevdim .

Nuri Çelik

Kiralama sürecinde ilgili ve nazik davranışlarınız için çok ve evi tanıtma ve kontrat aşamalarında zamanında ve gerekli koşulları sağladığınız için çok teşekkürler.

Cenk Büyük

Evimin kiralanması sürecinde yardımlarından, iyi niyetli, tecrubeli, konuya hakim tutumlarından dolayı Naciye Hanıma ve onun nezdinde tüm Remax Joy ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

M*******

Tolga Bey tum surec boyunca transparan bir sekilde her tur soruma tum sabri ile cevap verip kiralamanin her asamasinda yanimizda bulunarak cok kolay ve hizli bir sekilde istedigimiz evi kiralamamizda yardimci oldu. Iletisimi ve verdigi guven icin kendisine tesekkur ederim. Bu sektorde isini bu profesyonellikte yapan bir emlakci ile ilk defa calistim.

Halil Kayabaşı

Kadıköy Fikirtepe Evinpark sitesinde bulunan dairemi kiralamak için yakınlarım Tolga beyi tavsiye etti.Ilk başta ilçeler uzak diye tedirgin olmuştum Tolga bey Kurtköy biz Kadıköy.Ama sonrasında kendi dairemin olduğu sitenin yöneticisini bile bana Tolga bey tanıştırdı.Daire ile alakalı bir eksik varsada sorun etmeyin Tolga bey sizi ittirerek herşeyin çok iyi ve hızlı bir şekilde bitmesini sağlıyor.Daireyi fotoğrafladı, doğru kiralama rakamını keşfetti ve bize sebepleri ile anlattı.5 gün kontrat yapıldı.Teşekkürler Tolga bey.

Faruk Kıroğlu

Oldukça profesyonel işinin ehli gayet sıcakkanlı ve samimi bir insan tanımış oldum pandemi sürecinde göstermiş olduğu aşırı titizlik için ayrıca teşekkür ediyorum en kısa zamanda tekrar karşılaşmak dileğiyle iyi çalışmalar hayırlı bol kazançlar temenni ediyorum

I*******

tüm süreçte verdiği etkin, hızlı ve doğru destek için çok teşekkür ediyorum, zor süreci süper kolay hale getirdi.

Berk Turhan

Tolga Beynilk telefonla aradığımdan itibaren çok ilgili yaklaştı. Site hakkında çok bir bilgim olmadığı için hem site hem çevre hem de ev hakkında tüm bilgilendirmeleri hızlıca yaptı. Aynı gün içerisinde çok kısa bir sürede evi görebilmem için randevu ayarladı. Ev hakkında bilgisi tamdı, tüm sorularımıza, ödeme koşullarına, ev sahibini bilgilendirmede hakimdi. Tüm süreç boyunca çok hızlı ve ilgili davrandı. Tolga bey'e çok teşekkür ederim.

Kudret Küçükbalcı

Tolga Bey, müşteri taleplerini çok iyi anlayan & müşterisini doğru kararların alınması & doğru kiracının bulunması konusunda çok iyi yönlendiren bir emlak danışmanı. Çok kısa sürede çok iyi bir kiracının bulunması konusunda işini en iyi şekilde yaptı. Kurtköy bölgesindeki en iyi emlak danışmanlarından birisi olarak görüyorum. Emeğin & gayretin için çok teşekkür ederim.

Becky Chınwe Uwa

Thank you helping me out with my accomodation ı am so happy now . And so I ilke Your friendly nature. Becky Uwa Export Sales Specialist KJ Power Jenerator

Buğra Genç

Remax joy ailesi olarak bize sunduğunuz ilgi ve hizmetlerden çok memnun kaldık. Vizyon olarak meslektaşlarının çok ilerisinde olan Elif Aynacı hanıma çok teşekkür eder, her hangi bir sorun olduğunda yardımcı olacaklarına cani gönülden inanmaktayız . Buğra Can Genç Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisi

Şansal Çınar

Elif Hanımın samimi yaklaşımı ve her konuda bize yardımcı olması gerçekten kiraci olarak bizleri şu gergin dönemde çok rahatlattı . Pandemi döneminde hijyenik davranması maskesini ve eldivenlerini bir an olsun çıkarmayışı Müşteri olarak hizmet anlamında ve hijyen anlamında bize büyük memnuniyet verdi ... Şansal Çınar Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisi

İnci Serdaroğlu

Tolga Arıkan beyden Kurtköy deki dairemi kiraya verme aşamasında danışmanlık aldım Samimi ve profesyonel çalışması için teşekkür ederim Çalışma hayatında başarılar dilerim

Metin Yayla

pendık gullubaglarda atlantık lıfe sıtesınde destek aldım kendısındenkarar vermemde etkılı oldu işini duzgun yapan bırı zamanında ve temız iş cıkarrtın tolga bey tesekkurler

Murat Öztürk

Sancaktepe ye yeni taşındım . Ofisimi de taşımak için yer arayışına geçtim iki aydır, düzgün yer bulamadım, bulduğum yerler hem güzel değildi hemde yüksek ti kiralık fiyatları, beğenmediğim bir yer için kira sözleşmesi yapacağım bir yer den 2 saat önce Tolga beyin ilanı gördüm, enerjisi ve dürüst yaklaşımıyla ve de hayalimdeki hem ofis hemde ev ve de evime yakın olan bir yeri görüp hemde fiyatta ve şartlarda kolaylık sağlamasıyla iki aylık stresimi almıştı, ve hayalimdeki yere kavuşmuş oldum Tolga beyin sayesinde, başarılar dilerim.

Arash Khanjani

Elif aynaci is the bestttttttt. Thank her veryyyyy much because without her help everything was harder for me in turkey. She found the best shop for me first and then helped me so much about the process and now found me a very good roomer (itimat company) for me Thanksssssss very much

Funda Gül Kılınç

Sevilay hnm. ev arama sürecimizde desteginiz, özveriniz ve ticaretten önce insani degerlere önem verdiginiz için çok teşekkür ederim.Güzel yuvaların kurulmasında sizin gibi güzel bi insanla tanışmak güzel başlangıçları beraberinde getiriyor.Emeginize, ilginize, çok teşekkür ederim.farklı işlerde çalışma dilegiyle Sevgiler...

B*******

Hayal ettiğimiz, çok istediğimiz daireye kavuşmak hepimizin ortak dileğidir elbette. O daireyi görür görmez işte bu !! dediğimiz andan itibaren de o heyecanlı ve zorlu süreçte başlamış olur. Bu sürecin başlangıcından dün mutlu şekilde bitişine dek her adımda yanımda olduğunu hissettiğim, dürüstlüğü, açık sözlülüğü, aklıma takılan her konuda son derece aydınlatıcı tutumu, bilgisi, deneyimi ile güven sağlayan, profesyonel yaklaşımı, samimiyeti, sabrı ile karar vermemi kolaylaştıran Tolga beye çok teşekkür ederim.

Savaş Konuk

Merhabalar..pendikteki 0 dairemi yakĺaşik 2 senedir kendim satmaya çalisiyordum fakat satamiyordum..bir gün tolga arikan beyefendiyle taniştim..dairem hakkinda bigiler aldilar geldiler gördüler bana çok samimi içten güvenilir işinin ehli bir insan oldugu imajini verdi..ve dairemi satmasi ıçin yetki verdim..ve sonuc olarak 2 senedir satamadigim daireyi 1 ay gibi kisa bi surede satma başarişini gösterdi.kendisine çok teşekkur ediyorum..ilerde tekrar tolga beyle çalişmak istiyorum..

T*******

Taşdelende Elif hanımın aracılığıyla itimat süt ürünleri mağazası açmak için dükkan kiraladım. Kiralama işleminde iki tarafı bir araya getirerek anlaşmamızı sağlamada özverisi ve gayretinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Hüseyin Sanlı

Atlantis bloklarında ki yerimizi en kısa zamanda kiralayarak neticeye ulaşan Elif Aynacı hanfendiye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başarıları daim olsun.

A*******

Villamın satış sürecinde vermiş olduğu destek ve emek için Elif Aynacıya teşekkür ediyorum. Kendisindeki çalışma azmini ailecek takdir ediyoruz . iş yaşamında başarılarının artarak devam edeceğine de inanıyoruz.

Sinan Arıcı

Eli Hanım size ve ekibinize LENS İSTANBUL daki evimizi satarken yaptığınız değerli yardımlarından ötürü teşekkür ediyoruz. İlgi ve alakanız bizi çok mutlu etti. Kendimizi süreçte hiç yalnız hissetmedik. SİNAN ARICI

Gökhan Şamdancı

Bi çok Daire bakmıştım ama pek içime sinmemişti Ve karar verememiştim elif hanımı tanıdıktan sonra gösterdıği daire ve aşırı Yardımcı oluşu benı guzel bi daireye sahiplendirdi bu konuda Hassasiyetinden dolayı bana çok yardımcı olmuştur. Kendisine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ediyorum..

Enes Sökmen

Ev almak yada satmak istediğimde ilk aklıma Elif hanım geliyor. Kurtköy deki evimi çok kısa bir sürede sattı. Eğer gayrimenkul almak yada saymak istiyorsanız hiç düşünmeyin derim. Elif hanım gerek kendi portföyü gerekse geniş çevresi ile size çok faydalı olur

Meltem Beskan

Elif hanımı Kurtköy Çamlık mahallesinde ki villamızı kiraya verme aşamamızda tanıdık. İlk kiracımızda kiraya vermeyi düşündüğümüzü ifade ettim. Hiç abartmıyorum. 1 saat içinde evimizi kiraya verdi. Aradan 2 yıl geçti. Bu arada kiracımızdan çok memnun kaldık. Bizi bir akşam aradı. Kiracımızın çıkacağını iletti. Biz o gece kara kara düşündük. Ne yaparız ne ederiz pandemi zamanı. Evimiz boş mu kalır dedik. Ancak ertesi gün aradı yeni kiracıyı da buldum dedi. Hiç kayıpsız yeni kiracıya geçtik. Yani REMAX ELİF bizim MUTLULUK HUZUR PARA demek. ❤️❤️❤️❤️

Neciha & Muammer Gürses

Mayavera 3. etaptaki evimizin satış aşamasını Remax firmasından Fulya Hanım ile beraber gerek ülkenin ekonomik zorlukları, gerek pandemi sürecine rağmen çok güzel bir şekilde sonlandırdık. Kendisine emekleri, anlayışı, çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

M.furkan Toklu

Merhaba, ilk baktığımız evi tutacak kadar kısa sürede tanışıp, bir emlak danışmanı olarak bence işini hem güzel yapan hem de iyi bilen bir insan olan Tolga Bey'e vermiş olduğu hizmet karşılığında teşekkür'ü bir borç bilirim. Güler yüzlü hizmetinin devamlılığını dilerim.

Canan Demirci

İlan sitesinde kiralık ilanını görüp Tolga Bey'i aradım. Randevu oluşturduk ve belirlediğimiz saatte Site önünde görüştük. Samimi ve ilgili davrandı. Kira konusunda ev sahibiyle görüşüp indirim yaptırdı. Güven veren ve samimi davranışı için teşekkür ediyorum.

Ülker Çeper

Remax Joy Gayrimenkul Danışmanı Tolga Arıkan'dan 25.07.2020'de kiralama hizmeti aldım. Vermiş olduğu hizmetten memnuniyetimi dile getirmek istedim ve aynı zamanda söz uçar yazı kalır düşüncesiyle yazmak istedim. kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Sektörde başarılarının devamını dilerim :)

E*******

İlgi, alaka ve sempatikliğiyle bir emlakçı değil aileden biri gibi oldu bizim için iş haricindeki yardımseverliği ve destekleri takdire şayan. İyiki tanımışız senin gibi güzel insanı İyiki varsın sevgilerle

İbrahim Aldaş

Ümit bey şimdiden size çok teşekkür ederim Sizin gibi dürüst işini engüzel hakkıyla yapan iş disiplini olan ikna kabiliyeti yüksek olan karşısındakine güven veren birisini tanıdığım için çok müteşekkirim Bizi daire sahibi yaptınız ayrıca teşekkür ederim Size bundan sonraki iş hayatınız da başarılar diliyorum Bundan sonraki hayatınızda Ailenizle sevdiklerinizle sağlıklı huzurlu mutlu yıllar dilerim

P*******

Özverili ve emek vererek çalışan biri, biz hem ev kiralamada hem de ev satışında hizmetlerinden çok memnun kaldık. Bundan sonra yine adresimiz Ümit bey olur. Kendisine çalışma ahlakından dolayı teşekkür eder, bol kazançlar dilerim.

Ayşe Merve Serveren

Didar şimşek dedikleri zaman aklıma, güvenilir, sabırlı, soğukkanlı, işini aşkla yapan, daima gözlerinin ici parlayan gibi güzel sıfatlar geliyor. Didar Şimşek i tanıyorsanız, kendisi bu güzel sıfatlardan çok daha fazlasıdır. 5 senedir kendisiyle çalışıyoruz, kendisini çok seviyoruz ve remax sirketi olarak didar hanım ile çalıştığınız için çok sanslisiniz.

Berke Duman

Didar Hanım ile Dumankaya Trend'de bir dairenin ilanı sayesinde tanışma fırsatı bulduk.Tüm kiralama operasyonu boyunca tecrübesiyle bizleri yönlendirerek kiralama işleminin bizim için çok kolay bir hale gelmesini sağladı. Bize karşı sergilediği ilgili ve samimi yaklaşım ile güven verdiği için çok teşekkür ederiz.

Yusuf Durar

Remax Joy / Tolga Arıkan; Sana Hitaben; Herşey için öncelikle çok çok teşekkür ediyorum. Bir kaç yıldır olan birlikteliğimizden dolayı senden ve Remax Joy ailesinden olman sürekli işini severek yapman; herşeyden önce açık sözlü olman, dürüst bir kimlik sergilemen beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu güvenin verdiği diyalog sayesinde iletişimi seninle uzun yıllar sürdürmek isterim. İyiliğin; sabrın, doğruluğun için çok teşekkür ederim.

Erdal Özcan

Sevgili Tolga Arıkan; Daha ilk görüşmemizde işinize olan hakimiyetiniz bana ciddi şekilde güven verdi.İçinde bulunduğumuz salgın döneminde bize ve daire sahibine aldırmış olduğunuz önlemler, site ve daire ile ilgili sorduğumuz sorulara anında ve detaylı cevap vermeniz, ilk aldığımız anda ki güveni daha da arttırdı ve bizi karar verme sürecinde çok rahatlattı. Arada sokağa çıkma yasakları olduğu halde kısa süre içerisinde daireyi kiraladık.Almış olduğumuz bu güzel hizmet ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını dilerim.

Vahdet Öztürk

Pandemi Döneminde zor şartlar altında evimi istediğim kriterlerde bir aileye kiralayan Elif Hanıma teşekkür ediyor iş yaşamında başarılar diliyorum.

Yusuf Baş

Remax dan Elif hanimla dairemi satmakta zorlandigim süreçte tanistim bana cok yardimci oldu şimdi de yeni dairemizi bulmamızda da birlikte çalıştık kendisine cok tesekür ederim

Yavuz Durmuş Albayrak

Remaks ı bilmem ama ev arıyordum ilk aradıgım remaks tan elif hanımdı, telefonda bile ilgisi ve alakası ile başka emlakcı bakmaya gerek bırakmadı.Gerçekten işinde başarılı ihtiyaça göre çözümler sunuyor. Elif hanıma başarılarının devamını diliyorum ilgi ve alakası için tekrar teşekkür ediyorum.

Dr. Ekrem Yasa

Türkiye'de bulunan gayrimenkullerim ile ilgili yıllardır Tolga bey ile çalışıyorum. Verdiği hizmetten son derece memnunum. Çok beyefendi, işini düzgün yapan, çözüm odaklı çalışan, profesyonel olmayı güzel yürüten biri. Sorun çıktığında işin içinde olan ve çözüm odaklı çalışıp sorunu çözen bir beyefendi. Herkese fazlasıyla tavsiye ederim.

Ali Alın

Atlantik life sitesinde bulunan bir daire ile ilgili iletişime geçtiğim Tolga bey gerçekten işinin ehli bir insan sunduğu hizmet tanıttığı daire ve site hakkındaki hakimiyeti daire seçimimizde etkili oldu Teşekkürler Tolga bey

Ebru Güngör

Remax Joy Gayrimenkul Danışmanı Tolga Arıkan’a tüm desteğinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Yasin Asan

Atlantik Life Sitesindeki daire için Tolga ARIKAN ile ilk görüşmemizden itibaren verdiği açıklayıcı bilgiler ve samimiyeti evi onaylamamda belirleyici unsur oldu. Aldığım hizmetten son derece memnunum. İlgisi ve yardımlarından dolayı Tolga Bey'e çok teşekkür ederim.

T*******

Merhaba, Dumankaya Trend deki dairelerim için Didar hanım ile uzun süredir çalışıyoruz. Hep kiracı hem de ev sahiplerinin beklentilerini karşılayan işini hızlı ve doğru yapan güvenilir bir kişi olarak kendisi tanıyorum.

Alp Eröz

Aydospark Sitesinde iki farklı danışmandan ev baktım, fakat Remax Joy'dan Tolga Bey'in ilgisi ve yaydığı pozitif elektrikten kararı vermemiz hiç zor olmadı. Gerek yardımseverliği, gerekse sıcakkanlılığından ötürü Tolga Bey'e çok teşekkür ederiz.

İlke Tanır

Güler yüzü ve ilgisiyle ev kiralama gibi sıkıntılı bir sürecimi çok kolaylaştırdı. Kiralama sırasında ve sonrasında her aşamayı yakından takip edip yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Nurettin Kılınç

Re/Max Elif Aynacı’nın bana yardımı mükemmel oldu . En iyi Re/Max. Optimum Suitsdeki dairemin işlemi ile ilgili yardımcı olduğu için teşekkürler . Nurettin Kılınç Aktif Torna

Gamze Demir

Dairemi bulmamdaki zorlu süreçte Elif hanım bana çok yardımcı olmuştur. Kendisine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ediyorum...

Nejla Mutlu

Ilgidi ve alakası ve hızlı çözümleri için teşekkür ederiz

Adem Oruz

Tolga Bey gayet hızlı halletti işlerimizi. Şu ana kadar ki süreçte bir sorun yaşamadım.

Fatma Sümer

Canım Remax Elif, Bu gün dairemin satışında gösterdiğin destek ve ilgi için çok teşekkür ederim . İnşanlah 2+1 bahçe katı içinde bir araya geleceğiz ... candan ve gönülden davranışların için çok teşekkür ederim . Fatma Sümer

A*******

Karmaşık olarak düşündüğümüz emlak sürecimizi güvenilir samimi ve profesyonel yaklaşımıyla sorunsuz sonuçlandırmamımızı sağladı. Elif hanıma teşekkür ederiz

Mesut İpek

Elif Hanıma kiralama sürecinde gösterdiği ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim . Mesut İpek Maxkomp Kompresör Ltd Şti

Evrim Günay

Remax joy Gayrimenkul Danışmanı Elif Aynacı kiralama sürecinde ve daha sonraki süreçlerde sürekli yanımızda olduğu için (evimin tadilatına kadar takip eden harika bir insan ) teşekkür ederim . SMMM Evrim Günay

Hakan Sürel

Telefonda yaptığımız ilk görüşmeden itibaren tüm süreç boyunca kendisinin çok desteğini gördük. Tüm sorularımıza hızlıca dönüş aldık. Ayrıca kendisinin pozitifliği de insanı iyi hissettiriyor ki şehir değişikliği sırasındaki koşuşturmaca da, abonelik işlemlerinde de yardımcı oldu. Çok memnum kaldığım bir çalışma oldu bu süreç. Kendisine de bu vesileyle bir kere daha teşekkür etmek isterim

Yunus Emre Şalış

Merhaba, kiraladığımız ev hakkında sorduğumuz her soruya verdiği ıçten cevaplar ve hatta sormadigimiz, aklımıza gelmeyen seyler hakkında bile yaptığı bilgilendirmeden dolayı kesinlikle guvenebiliceginiz samimi bir insan kendisi.

Orhan Onay

Remax Joy'da çalışan Tolga Arıkan, İşini gayet düzgün yapan, her konuda yardımcı olan, işleri gayet ciddi bir şekilde yürüten, her şeyi doğru olarak ifade eden bir Gayrimenkul Danışmanı, kendisine yardımları konusunda teşekkür ediyorum.

Dr Mohammed Al Safi

Thank you Elif Aynacı very much for your help And ıts my pleasure to know And meet you You are kind And helpfull woman . I have seen ın my life in Turkey... ı will never forget you And your help. I wish for you success life And business.. thank you De. Mohammed Al-Safi Yemen

Songül Ergül Türkmen

Ev alma surecimizde baştan son imzaya kadar büyük bir sabir ve emek verdiniz...Evini satmak konusunda kararsız, o evi almalımiyiz konusunda kararsız iki tarafı bir masada bulusturdunuz biz vazgeçtik siz vazgeçmediniz...Sabrınız, emeğiniz, azminiz en önemlisi sağlam duruşunuz için teşekkür ederiz... Aşağıdaki butonda mecburen hız için 5 puan verdik ama aslında hakkınız 10

Sebahattin Arslan

Remax Joy Bünyesinde çalışan Tolga Arıkan, Kira esnasında bizlere yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun Tolga Arıkan.

Ahmet Sefa İren

İstediğim Daireyi İnternet'te buldum ve Tolga Bey ile irtibata geçtim. Daire hakkında genel bilgi aldım ve randevulaşıp Bursa'dan daireyi görmeye geldim. Tolga Bey, daireye dair detaylı bilgileri bana anlattı. Aynı gün daireyi tutup Bursa'ya geri döndük. Tolga Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ash Khanj

However i may find only a few words to describe my happiness and feeling today but i can't find a word to describe elif and what a great job she did for me today. Today and yesterday not only elif surprised me again and again but also she taught me a lesson that there is sometimes some people could making dreams come true. Thanks elif aynaci for making my dreams come true.

Fahrettin Kavrak

Elif hanım hem kızımız, hem gayrimenkul danışmanımız . Dubleksimizin kiralanmasında gösterdiği titizlik ve özenli çalışma için kendisine ayrıca teşekkür ediyor başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz ... Fahrettin Kavrak

Batuhan Tok

Tolga beye ilgisi için çok teşekkür ederim. Saatlerce bizimle bıkmadan usanmadan ilgilendi.

Abdülaziz Alo

Thank you Elif Thank You Re/Max thank you very much for This beautiful house your interaction with foreign Student is very good . I always wish for you the best ... civil engineering Of OKAN Üniv .

Ramazan Sivrikaya

Tolga bey'i ile çalışmak ayrıcalıktır! Kendisini tanımaktan dolayı onur duydum! İşini dört dörtlük yapan ciddiyeti titizligi ve insanlara verdigi güven duygusu ile bu söktörde bence çok degerli bir insan.. yeniden başka projelerde çalışmayı can'ı gönülden isterim!

Emre Şeker

Çekmeköy deki evimizi tutmakta bize yardımcı olan REMAX.. ELİF AYNACI Hanım efendiye cok teşekkür ederiz. Üstün hizmetıniz ilgi ve alakanız taktire şayan sagol un REMAX ailesi..

İ*******

Vogue kurtköy projesinden daire satın almayla baslayıp, 2 sene peşpeşe Kiralama vasıtasıyla tanısmiş oldugumuz tolga bey, işinde cok başarılı. tolga bey bu işe devam ettiği sürece boyunca beraberiz:)

Mehmet Yılmaz

Öncelikle daire hakkında bilgi sahibi oluşu ve sorduğum her soruya içtenlikle cevap vermesi çok iyiydi. Bana kira işlemlerinde ve sonrasında çok yardımcı oldu. Onun sayesinde aklımda herhangi bir soru işareti kalmadı. Güvenilir bir insan olduğu için içim rahat bir şekilde daireyi kiraladım. Tolga Bey e ve Remax ailesine teşekkür ederim.

Pelin Samaner

Atlantik Life Sitesi ile ilgili Remax Joy'dan Tolga Arıkan ile görüştük. Görüşme esnasında;hem daire hem de site ile ilgili olması gerekenden fazla ilgi ve alaka göstermiştir. Kiraladığı ev ile ilgili bilgilendirmenin özenli olması bize ayrıca memnun etti. Günümüzde nice emlakçılar sadece kapıyı açıyor bakın deyip geçiyor, sitenin özelliklerini bile bilmiyor... Biz bu konu açısından biz çok şanslıydık. Herşey için teşekkürler Remax Ailesi ve Tolga bey

Ulas Cihangir

Son derece nazik, kibar, cana yaki kisiligi ile sizi pozitif olarak etkisi altina alabilir..Gayrimenkul danismanligina ve danismanlarina ön yargilari bulunan kisilerin kesinlikle kendisi ile tanismasi gerekir..Bizi kendisine komsu yapti, kendisine cok tesekkur ederiz..

Can Kostek

Tolga Bey, hayatınız boyunca başarılarınızın devamını dilerim. Remax Joy ailesine ve Tolga Bey'e teşekkür ederim.

Vural Gür

Tolga Bey'den ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi ve alakalarından dolayı Tolga bey'e teşekkür ederim.

Emrah Topçu

Daireleri gösterirken gayet güler yüzlü bir hizmet ile karşılastım, Konuşması çok düzgün ve her sorduğumuz soruya cevap vermesi ve ailemi karşılaması gayet iyiydi. Ben Tolga Bey'den aldığım hizmetten memnun kaldım. Sitede tuttuğum ev gayet güzel. Teşekkürler Tolga Bey

Batoul Mahdawi

Elif thanks alot dear for your support and your answering all my question all The time .ı really appreciate your help and you are superwoman

Lana Shukri

Elif Aynacı You are good and kind person you helped me find a Home too. Good and good price . You are a person who loves very good and help ı wish you success because you are very human being who loves The good for people thank you very much Dont worry best word for you

İsmail Muedin

Elif Aynacı you are a good and kind person who like helping Student and ı am lucky to meet you because you have helped me a lot to have a good house with a good Price and thank you very much and ı wish you all happiness to you Okan ünivercity Student

Fahrudin Sıraj

Elif thanks for everything you are a good person . You help us a lot. You are a Number one ... Again thank you for everything..

Emine Şahin

Sevgili Elif Aynacı hanım sağlam bir referansla tanıdığım sağlam karakterli, işinin ehli bir insan . Emeği ve çabası ile gönlümüzü fethetti. Emlak sektöründe bizim için tek adres olacak ... emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim . Gönlü güzel kendi güzel insan . Yolu hep açık olsun... Mimar Emine Şahin

İsmail Doksar

Tolga bey, göstermiş olduğunuz ilgiye ve yardımlarınız icin teşekkür ediyor islerinizde başarılar diliyorum

Cansu Yıldız

Tolga Bey çok kısa bir sürede hızlı bir araştırma yaparak kiracı bulmamızı sağladı. Daha öncede kendisi ile çalışmıştık.İlgisinden sürekli bilgilendirmesinden memmun kaldığımız için tekrar kendisi ile çalıştık.Çalışkan ve güler yüzlü birisi.

Gülenay İlunt

Herşeyden önce; dürüstlüğü, nezaketi, sabrı, güleryüzü, canayakın ve profesyonel yaklaşımından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz. Satış öncesi ve sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan beğendiğimiz evi gönül rahatlığı ile satın aldık. Sizlerde, ev satın alırken, kendisiyle gönül rahatlığı ve güvenle çalışabilirsiniz. Bu süreçteki yardımları ve yakın ilgisi için kendisine teşekkürlerimizi sunar, iş hayatında başarılarının devamını ve herşeyin gönlünce olmasını dileriz.

H*******

I thank Umit for his kindness, honesty and attention.I bought a house before 8 month ago.Now I sold the house without any problems. He was the one who helped me both time.I am very happy with Umit paul.I wish you success in your career.

İbrahim Yazıcı

Tolga Bey, aldığım hizmette güler yüzlüğünüz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar daim olsun, iyi çalışmalar dilerim.

Meltem Bilici Taştan

Remax Ailesine ; Sevgili Elif Aynacı ev bulmamızda çok yardımcı oldu. Ev sahibi ve kiraci arasında bağlantıyı çok iyi organize ettiğinden kendisine sonsuz teşekkür borcumuz vardır . Çok ilgili, yardımsever ve hep içten davrandı . Teşekkürler Mert Taştan / Meltem Bilici Taştan

Abdullah Ghaze

Elif thanks for every thing. You help me too much.

Yunus Emre Arslan

Tolga Bey sayesinde aradığım evi çok kısa sürede buldum ve sorunsuz bir şekilde taşındım. Süreç oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleşti. Her şey için teşekkürler. İyi çalışmalar

Sultan Kaya

Sayın Tolga Bey'in yardımları ve desteği ile çok istediğimiz aile ortamı olan dairemizi tuttuk. Yapmış olduğu çalışmaları ve ilgisi hoşgörüsü için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Burak Türkmen

Evimizi istedigimizden çok daha kısa sürede satmayı BAŞARAN Elif Aynacı hanımefendiye teşekkür ederiz... Yeni senede de BASARILARINIZ daim olsun...Dürüstlüğünüze, samimiyetinize ve güzel gönlünüze güvenerek her telefonunuzda kapımızı açtık, müsait olalım yada olmayalım.. Bizi hayal kırıklığına uğratmadınız...Tekrar tekrar teşekkür ederiz...Yanlız burada bitmedi...Bize ev almamızda da yardımcı olurmusunuz?Profesyonellik bunu gerektirir ve biz sizin profesyonelliginize güveniyoruz...

Hande Günal Kara

Elif Hanım ev alma sürecimizde bize maksimum düzeyde tüm içtenliği ile yardımcı olmuştur, bu süreçte kendisi ile çalışma fırsatımız olduğu için kendimizi çok şanslı hissediyor yardımlarından ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Alibey Demirbaga

Elif Hanım Profesyonel bir emlakçı Fransada yaşıyorum kendisi mülklerimin kiralama süreçlerini takip ediyor .

Caner Erbakış

Yeni evimi kiralamam konusunda cok yardimci oldu. Harika bir insan, sorunsuz ve hizli bir şekilde islemlerimi gerçekleştirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

M*******

guvenilir durust ve ilgili bir danisman.tesekkurederim

Chaima Djadı

I would ilke to thank Mrs.Elif Aynacı for her very friendly assitance during the whole contrat Signing And procedures mocess ... Okan Univercity students of Doctor

Orhan Yaman

Ofise geldiğimizde gerek güleryüzlü karşılamanız, gerekse müşterinizi en güzel şekilde memnun etmeye çalışmanız bizim için artı bir sebep oldu. Kiracıyı ve kiralayanı yaptığınız sözleşmelerle güven altına almanız takdir edilmesi bir davranış oldu. Çalışmalarımızın başarıyla devam etmesini dilerim.

Şükrü İnan

Elçin Hanım gereğinden fazlası ile ilgi ve alaka gösterdi. Kendisinden memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederim.

Haktan Alkan

Nezaketi, dürüstlüğü ve ilgisi için kedisine teşekkür ederim. Herhangi bir sorun yaşamadan beğendiğimiz bir evi kiraladık. Kariyerinde başarılar dilerim...

Ruya Begum Caglayan

"Ümitsiz olmayın Ümit burada" başlığı gercekten yerinde olmuş. İhtiyaçlarımızı tam olarak anlayıp doğru önerilerle iki gün içerisinde bize uygun evi bulup çıkmaza giren taşınma sorunumuzu çözdünuz Destekleriniz, güler yüzünüz, anlayışınız ve her an her saat ilginiz için çok teşekkürler..

Yeşim Boz

İşini mükemmel yapan bir insana denk gelmek bu süreçte en şanslı yanım oldu. Güleryüzü güven veren samimiyetiyle işini büyük bir özveri ile yapan sevgili Tolga beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İşinizde her daim büyük başarılar dilerim.

Nurettin Mert

Sevilay hanım sayenizde güzel bir site de yeni bir hayata başlayacağımız için çok mutluyuz. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve yardımlarınızdan dolayı ayrıca çok teşekkür ederim.

Zümrüt Semiz

Umit bey ilginiz alakaniz pozitif enerjiniz samimiyetiniz guler yüzünüz ve profosyönelce ve yardim sever yaklasiminiz icin hayalimdeki yasam alanina ulasmam da yaptiginiz hersey icin ÇOK ÇOK tesekur ederiz güvenerek gönül rahatlığı ile bilgi birikim ve gayri menkul danismaligindaki muazzam donanimina kendinizi rahatça biraka bilirsiniz. Sizin ihtiyacinizi kendi ihtiyaci gibi hissedip gerekli desteği sağlayacaktir

Mustafa İncirkuş

Ömer Beyi çok uzun süredir tanırım ama ilk defa bir alım satım işimiz oldu. Gerçekten çok profesyonel çalışan, işinin ustası bir arkadaşımız. İşlemlerimizi aciliyetle halledip satışımızı gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Nuriye Arslan

iş Nedeniyle Sancaktepe'ye taşınmam gerekti. Arkadaşımın tavsiyesiyle Aydospark Sitesi Gayrimenkul Danışmanı Tolga Bey ile ilk önce telefon ile görüştüm. Tolga bey gayet olumlu ve çözüm odaklı bilgilendirme yaptıktan sonra aynı gün gelip siteyi gezme ve evi görme imkanım oldu. Gayet güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti ön planda olan ve gayet profesyonel bir yaklaşımla bütün süreç çok hızlı bir şekilde sonuçlandı ve aynı gün evi tuttum. Tolga Bey'in sunmuş olduğu yapıcı tutumdan dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Arda

Ümit beyin samimiyetini enerjisini güleryüzünü tanıştığımız ilk andan itibaren hissettim.İletişim yetenegi ve anlayışlı olmasıyla olusacak sorunları hep bir adım önde kalarak çözume kavuşturdu. Size;gönül rahatlığıyla tanışmanızı ve danısmanızı tavsiye ederim.

Mehmet Sorgun

Tolga Bey'e evimizi kiralarken bana ve eşime göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Muzaffer Tuncay

Ümit bey güleryüzü ve enerjisiyle birlikte bizimle çok ilgilendi. İstediğimizde kolay ulaşılır olması ve kiralama işlemimizden sonrada bizimle ilgilenmesi çok profesyoneldi. Herşey için teşekkürler

Kıvanç Merve Aysu

Mesleğim gereği 2-3 yılda bir taşınmak durumunda kalıyorum. Dolayısıyla bu zamana kadar pek çok kiralık ev baktım, birçok emlakçıyla tanıştım. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki Ümit bey şu ana kadar tanıştığımız emlak danışmanları arasında en iyisi oldu. Güler yüzlülüğü, samimiyeti, pozitifliği ve ilgisi ile istediğimiz evi bulma konusunda bize oldukça yardımcı oldu. Kendisi işini gayet iyi yapan, güvenilir ve sizi yarı yolda bırakmayacak birisi. Size sadece evinizi kiralamada yardımcı olmakla kalmıyor, sonrasında da destek oluyor.

Şahida Rozikuliyevo

Kıbrıstan Türkiye ye geldiğimde bana evimizi bulmamızda yardımcı olan Elif Hanıma çok teşekkür ederim Bir gün içerisinde evi bulduk ve hemen kontratı yaptık . Herşeyimle çok ilgilendi çok teşekkürler

Ercüment Kaya

Ümit beyle tanıştıktan sonra emlakçılar hakkındaki ön yargım çok değişti, mesleğini seven dürüst çalışan sektör bilgisi çok iyi olan ve ayrıca güler yüzlü ve müşterilerne dost canlısı yaklaşımıyla emlakçı algımı tamamen değiştiren birisidir. Ayrıca satış esnasında tapu işlemlerinde yardımlarıyla emlakçıdan öte birisi olduğu yakınen gördüm kendisini diğer gayrimenkul konularında da görevlendirmeye karar verdim. Kendisine burdanda teşeşkkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Bülent Ergengil

Ev kiralamak icin merve hanim ile iletisime gectim.Ve guzel sonuclanan bir eve sahip oldum.Merve hanimin bilgisi olsun ilgisi olsun problemleri çozmedeki ustalıgı tartisilamaz. Remax sı, Remax yapan böyle personellerdir.Remax sa ve ozellikle de Merve CELİK hanima teşekkurlerimi iletirim...Bülent E.

Cansu Kukuk

Güleryüzünüz, içtenliğiniz ve iş takibiniz için çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun bundan sonra alacağım emlak hizmetlerinde ilk sizi tercih edeceğimden şüpheniz olmasın

Gözde Kalpakçı

Merve Hanım ve eşine bütün destek ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. 5 aydır kiraya verilmeyen evimizi iki hafta kadar kısa sürede kiraya verdiler ve her şey istediğimiz gibi oldu. Emlak danışmanı olarak profesyonel tecrübeye sahipler. Çok teşekkür ederiz :)

Oğuz Özak

Ümit Bey son derece samimi, güvenilir ve profesyonel bir insan. Karşısındakini iyi dinliyor ve anlıyor. Böylece size en doğru tavsiyeleri vererek sizin en iyi tercihi yapmanızı sağlıyor. Yabancısı olduğum, hiç aşina olmadığım bir bölgede bana pek çok konuda yardımcı oldu. Bu bakımdan kendisiyle tanışmak benim için büyük bir şans oldu. Kendisini arkadaşlarıma mutlaka tavsiye edeceğim. İleride hiç tereddüt etmeden kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Ümit Bey ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Burcu Dinler Düzgün

Yol yordam olaraktan muhteşem biri. Yardımcı olabildiği her konuda yanınızda olmaya çalışan biri. Emlak ofisi denince insanın aklına binbir türlü şey gelir. Ama ümit bey bu tabuyu yıkmış biri. Size sizden daha cok anlayıp yardım etme çabasında.

Metin Gürkan

Ümit beyi tesadüfen tanıdım ve iyiki tanımıştım diyorum gerçektenişini çok iyi yapan tam profesyonel ve insanlarla iletişimi mükemmel içten samimi ve açık yürekli iyi ki kendisini tanıma fırsatı buldum kendisine teşekkür ederim isindede sonsuz başarılar diliyorum..saygılar METİN GÜRKAN

Emrah Tat

Sevgili Sevilay hanım azminize calışksnlıgınıza dürüstlüğünüze hayran kaldık bize gösterdiğiniz profesyonel Cabalara sonucu karlı kazançlar sağladık tşk

Ghazal Amın

We met Elif, when we look for villa in istanbul. She is very pretty and very good agent. She helped to us and we rent Villa very good location. Thanks for everything . Yours

Marıam Bastawı

Miss Elif helped me about to find a new flate . She is so helpful. ı am so happy to meet her. ı came here from Saudi Arabia, for this ı dont know anybody in Turkey, for that time she helped me . thank you so much

Hüseyin Mutlu

Dairemin kiraya verilmesi süresince gösterdiği titiz çalışmadan ötürü Elif Aynacı ya teşekkürler .

Abdulkerim Matto

Dear Elif, You are very professional agent.Thanks for everything. ı will talk about you to the others who take a flate new one . Best regards

Yusuf Sevinçer

Eşimle birlikte huzurlu bir ev ararken Tolga Bey ile tanıştık. Yıllarca oturabileceğimiz temiz, güvenilir sıfır bir Site dairesi bize sunduğu için Tolga Bey'e çok teşekkür ederim. Tolga bey, Anlayışlı ve mesleğini layıkıyla yapan bir Danışman. Teşekkürler Tolga Bey.

Volkan Avcı

Tolga Bey'in, evimin kiralanması konusunda etkin çalışma yapmasından dolayı çok memnunum, hiç yorulmadım ve hızlı çözüm aldım, benim için önemli husus buydu. Güleryüzlü oluşu, doğru alternatifler sunması, sorunların hızlı çözümü ve iletişimi etkileyiciydi. Umarım tekrar çalışma imkanı bulurum. Teşekkürler Tolga Bey

Mehmet Karahan

Tolga Arıkan Bey'den ve Remax Joy Gayrimenkul Danışmanlık Şirketinden aldığım hizmeti beğendim, çalışanlar ve Tolga Bey güler yüzlü, ilgi ve alaka konusunda hassas davrandılar memnun kaldım. Firma Bünyesinde Tolga Bey gibi çalışanlar görmek isterim. Teşekkürler.

Gülnur Bebek

Sevgili Sevilay hanımın işine verdigi disiplinli davranışı ve iş bitirici net tavrına hayran kaldım.Kendisine ayrıca dürüstlügünden dolayı çok teşekkür ederim.İyiki sizi tanıdım sayenizde güzel bir yatırım oldu.Londra dan Sevgiler

Fatih Selamet

Bu hayatta hayallerimden birisi ev sahibi olmakti rabbime binlerce kez sukurediyorum Ömer bey gibi isini seven ve durust birisini karsıma cıkardıgı icin her konuda yardimci oldu bana gerekli kolaylıkları sagladı tesekkur ediyorum ömer bey tesekkürler remax ailesi

Recep Akyıldız

Ümit Bey ve eşinin yakın ilgi ve alakalarından çok memnun kaldık her konuda özellikle hayalimizdeki evi bulmamızda yardımcı oldu kendisine sonsuz teşekkürler

Ömer Faruk Karadağ

Ümit bey mesleğini severek yapan, samimî, güvenilir, gayet özverili ve adil bir kişiliğe sahiptir. İşlerimin yoğunluğundan dolayı kendim yapmam gereken tüm işleri üstlenerek, gecesini gündüzüne katıp hiç bir detayı atlamadan çok güzel şeyler ortaya çıkardı. Ümit bey hiç tereddüt etmeden çalışabileceğim arkadaşım, dostum ve tek emlak danışmanımdır. Kendisine göstermiş olduğu yoğun ilgi alaka ve yapmış olduğu başarılı işlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Orhan Özen

Ümit Bey işini benimsemiş, son derece profesyonel ve organize. Tanıdığımıza memnun olduk.

Abdullah Ghazı

When ı and my friends come to turkısh to study okan university, Miss Elif helped to us about rent a villa . In Turkey this is very difficult for students. Because nobody give to students big house . She is very good and succesful agent . Thanks so much. ABDULLAH GHAZI

Kaçkarlar İnşaat

Dükkanımızın ETİ Firmasına Kiraya Verilmesinde Bize Destek Olan Elif Hanım a Teşekkür Ediyor, İş Yaşamında Başarılarının Devamını Diliyoruz. NUSRET BARIŞ KAÇKARLAR İNŞAAT

Güler Duru

Yoğun iş temposuna rağmen güler yüzü ve samimiyetiyle gösterdiği ilgiden çok memnun kaldık. İlgi alakası ve tatlı diliyle bize çok güven verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Yakın çevremizi Tolga Bey'e memnuniyetle yönlendireceğiz.

Edibe Yekeler

Ŕemax dikkatine ; Ben onkoloji hastasıyım Elif Hanım benim kurtkoydeki evimi uygun fiyatlarla ve çok kısa zamanda restore ettirdi, beni yormadan çizmeden faturaları ustalara imzalatarak dosya halinde evime getirdi kontratı imzalattı uzun yıllardır elif hn.la çalışıyorum böyle dürüst iş ahlakı olan elemanınız olduğu için sizi kutlarım . Hepinizin yolu açık başarılarınız daim olsun . Edibe Yekeler

Bilal Qasimi

Thank you Elif, much love, ı am happy that ı give my money to you instead of other person. ❤️ You are good agent for foreign person like us .

Shabab Vahidi

I write this letter to MS.Elif as she is so hard Working and ı am thankful to her, she find the best for me with in 2 days only, she speaks english too good too.

Cengiz Han

Didar hanımefendi ile bugün tanıştık.15 gündür aradığım kriterlerdeki evi 1 günde kiralayarak otel köşelerinden kurtulmamı sağladı, işinde son derece profesyonel olduğu kadar insan ilişkilerinde de bir o kadar sevgi dolu, içten, samimi oluşu beni çok etkiledi.Kesinlikle bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde ailemizin danışmanı olmasını istiyoruz. Kendisi tanışıp asla kopmak istemeyeceğiniz donanımda bir insan ve harikulade bir anne mutlaka ziyaret edin tanışın profesyonel desteğini güler yüzünü tecrübe edin derim

Mehmet Savcı

Remax tan ev kiralarken bize her konuda destek ve yardımcı olan Elif Hanım a teşekkür ederiz

Murat Çankaya

Tolga bey'in samimiyeti çok etkileyiciydi. İşe gayet hakim ve gayet açıktı. Yönlendirmeleri iyiydi. Aileden biri gibi hissettirdi. Çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ahmet Serhat Oğuzhan

Aydospark Sitesinde Kiraladığımız daire için Tolga Bey ile irtibatta bulunduk. Bu daire için 5 saate yakın düşünüp istişare ettik. Kiralacağımız daire hakkında aklımızda bulunan tüm soruları yanıtlamamızda Tolga Bey gerçekten çok yardımcı oldu. Kararımızı verdikten sonraki süreçlerde de gerekli evrak, bilgi vs. olsun sonrasında da aklıma takılan hangi konu olduysa aradığımızda anında telefonlarımızı yanıtsız bırakmadığı için çok teşekkür ederiz kendilerine.

Macit Yendi

Villamızı Kiralarken; Tolga beyi hem çok ilgili hem de işine değer veren biri olarak tanıdık. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Esra Tekçe

Destek ve ilgi için çok tesekkur ederiz.

Emir Eisaloo

Murat beyden çok teşekkür ederiz Okadar düzgün bir insan ki gözü kapalı malımızı emanet edebileceğimiz bir insan. İyiki kendisini tanıdık Tüm hayatında başarılar dilerim

Belgin Tepeli

Birikim yapma amaçlı yeni ve daha uygun maliyetli bir ev ararken Tolga Bey ile tanıştık. Kendisi ile ilk telefon görüşmemizde güzel bir sohbet gerçekleştirdik, Tolga Bey hem ev anlamında çok yardımcı oldu hem de iş hayatı hakkında çok keyifli sohbet ettik. Evi görmeye gittiğimde de her soruma, hatta sormayı atladığım veya unuttuğum konularda da, inanılmaz açıklayıcı ve yardımcıydı. Şuan çıkmayı düşündüğüm ev sahibim ve kira sözleşmemle ilgili de yardımlarını esirgemedi, sağolsun. Eğlenceli, bilgili ve oldukça yardımcı bir beyefendi.Teşekkür ederim

Enes Naim Deniz

Remax Yetkilisi Tolga Bey'in kiralık ev gösterirken aşırı ilgisi ve tecrübesi neticesinde keyifle evimizi tuttuk ve her konuda zaman mekan sıkıntısı olmadan iletişime gectik. İşini bu kadar iyi yapan Tolga Bey'i tebrik ediyor, hayırlı işler diliyorum.

Veysel Kayabaşı

Tolga Bey ile kısa süre önce tanışmak kısmet oldu. Ama az zamanda çok iyi bir arkadaşlık kurduğumuza inanıyorum. İşine gösterdiği özen, müşterilerine verdiği güven, muhteşem bir iletişim ve güleryüz, çözüm odaklı ve en önemlisi etik ve ahlaklı oluşu; eminim ki Tolga Bey'i anlatan ifadeler olacaktır. Günümüzde gayri menkul konusunda kendisine daima güvenebileceğim ve her konuda kıymetli görüşlerinden daima faydalanabileceğim bir arkadaş kazandığımı düşünüyorum. Başarılarının daim olması dileklerimle. Selamlar.

Ömer Şeker Güler Şeker

Ev kiralama niyetine girdikten sonra baktığımız 5.ev ile Tolga bey vesilesiyle kararımızı verdik. Son derece açıklayıcı, güler yüzlü ve özenli üslübu ile bize çok yardımcı oldu. Genel emlakçı zihniyetini yıkarak güzel bir izlenim bıraktı bizde. Başarılı ve eğitimli olduğu her açıdan belli.

Sercan Koçar

Güler yüzünüz mesleğinize ne kadar aşık olduğunuzu gösteriyor. Yeni evliliğimde ilk evimize sayenizde sahip olduk. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımla.

Merih Önal

İsteklerimi belirttim. İlk kez ev almama rağmen çok sakin ve profesyonel şekilde tüm işlerimi halletti. Verdiği güvenle takdirimi kazanan Sevilay Hanıma çok teşekkür ederim

İzzet Ercan

İşinizi tam anlamıyla sahiplenmeniz gerçekten takdir edilmesi gereken bir husus. Özellikle de iletişiminiz ve sürekli iş konusunda ve görüşmeler hakkında bilgi vermeniz gayrimenkul sektöründe sizi istenilen ve aranılan bir emlak danışmanı yapmakta. Sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Armağan Aydoğan

Ev kiralamaya karar verdiğimiz andan eşyalarımızı yerleştirip oturuma başladığımız ana kadar göstermiş olduğu ilgi ve yardımsever tutumu sebebiyle Tolga Bey'e teşekkür ediyorum. Klasik bir emlakçı mantalitesinin dışında bir aile bireyi gibi süreci takip edip sahiplenmesi bu işi farklı bir boyutta yaptığını gösteriyor. Umarım birdahaki görüşmemiz satınalma vesilesiyle olur :) Başarılar, bol kazançlar...

Seyfi Açıkalın

Elif Hanım çok kısa sürede ihtiyacımıza uygun bir portfolyo hazırlayıp en ince detayına kadar açıkladı. Aklımıza gelmeyecek konularda da bizi bigi sahibi edip tapu dairesinde işleri çok hızlı bir şekilde tamamladı. Emlak işlerimde tekrar çalışmak isteyeceğim birisidir.

Mohamad Maher Youssef

Mrs. Elif, Thanks for helping me finding the best flate for me, and for helping to know turkey better than ever. Best regards.

Mostafa Alkhalaf

For company Re/Max I would thank this company for respect from Elif Aynacı. So she help us . We are now in İstanbul . She helped us and found apartment for me . Thank you very much for this .

Burak

Murat bey içten, samimi ve ulaşılabilir oluşu ile ev kiralama süreci boyunca çok yardımcı oldu. İş hayatındaki başarılarının devamını dilerim

Yesim Kantarci

Biz elit yaşamdan ev bakmıştık. Bizimle çok yakından ilgilendi. Profesyonel ilgi alakanın arkasında herseyden öte güvendir biri. Umarım tekrar beraber calisiriz

Yavuz Adanalı

Merve hanım'ı kısa süre önce yaşadığım olumsuz gayrimenkul danışman tecrübesi sonucunda bir referans aracılığı ile tanıdım. Hayatta gerçekten de böyle insanlar kalmış mı diyeceğiniz dürüstlükte, iş planlaması, titiz ve hassas çalışma prenispleri ile işini seven sahiplenen bir danışman. 1yıldır satışta olan dairemi 2.5ay gibi bir sürede satışa çeviren işini layığı ile yapan ve her zaman çalışacağım bir danışman. Hali hazırda çevremden 2kişiye de referans oldum onlar da destek aldılar ve memnun kaldılar. Yavuz Adanalı Syg.

Verda

Sevilay Hanım'a ev arayışımızdaki yardımlarından dolayı teşekkürü borç biliriz. Pozitif enerjisi, güler yüzü, samimiyeti ve güvenilirliği sayesinde ev tutma sürecini içimiz rahat, kolaylıkla hallettik. Çevremde ihtiyacı olan herkese emlak danışmanı olarak sizi tavsiye edeceğimden şüpheniz olmasın, sevgiler.

Hasan Hüssein Al Mufleh

Thank you for helping us out, to reach for a Suitable confortable room that suited both or expectation and knowledge. Your advices really came in handy and your guidence never disappointed .I would definetly recomend you for my friends. I will never forget how easy ıt was to reach you and be in contact with you. You represented the older Sister we never had. Thank you very much Hasan Husseın Al-Mufleh

Nerma Gökçe

Remax Viaporttaki dairemin kiralanması için Didar hanıma başvurdum. Kendisi öncelikle ne tür bir kiracı beklentisinde olduğumu sordu, talebime uygun alternatifleri oluşturdu, sık sık arayıp bilgi verdi, kısa sürede tam aradığım tarzda bir kiracıyı bulmamızı sağladı. Sıcak kanlı ve takipçi yaklaşımı nedeniyle Kozyatağındaki bir mülkün kiralanması için kendisinden destek istedim. Onunla da aynı ciddiyette ilgilendi ; o bölgede güvendiği bir başka Remax ofisine yönlendirdi ; kiralanana kadar takip etti.Kendisine minnettarım.

Hüseyin Şanlı

Yetki aldıktan sonra 1 gün içinde ışık hızıyla olan kiralamaya inanın çok sevindim. İşini layıkıyla yapana saygı duyup emeğini helal etmek lazım teşekkür ederim Elif hanım başarılarınızın devamını dilerim.

Adnan Öztürk

Cihat bey otel kiralama sürecinde her konuda bize profesyonel bir destek vererek bize yardımcı oldu. Istediğimiz kriterlerde bir yer bulup her aşamada yanimizda oldu. Calismasindan cok memnun kaldım.Cok şeffaf ve güvenilir bir danışman ilgi ve alakası icin tekrar teşekkür ederim.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Nihal Avanas

Tolga Bey'in evimin kiralanmasında hem düzenli çalışması hem de dürüst ve güvenilir tarzıyla şu ana kadar çalıştığım en iyi emlak uzmanlarından biri olduğunu düşünüyorum.

Melikkan Mücahit Abalı

Güleryüzlü mütevazi işinin ehli bir hanımefendi başarılarının devamını dilerim...

Samir Satar

Çok harika bir insan

Imad Matar

Dear Elif, Thank you for time and your house . You made agreat assetment for us without your support we would not behave any think I advice any new come to deal with her . Imad Matar

Imene Atig

Thank you Elif for your hospitality and help. You are great. You are very professional agent . Thank you very much Imene Atig

Tasneem Rahwanji

I would like to apply my full thankfull to Mrs. Elif for her high professionaly and helpfull to us to get all our needs in additiom to her assistance that exceed her dutves to us . Thanks for her and her usual assistance Tasneem Rahvanji

Alparslan Kucak

Siltaş Flora Park da ki dairemizin satışını gerçekleştiren Elif Hanım a teşekkür ederiz .

Cem Çelik

Dairemiz ile ilgili iletişim kurduğumuz gün aynı gün çok hızlı ve kolay işlemleri tamamladı çok teşekkür ederiz ilgi ve desteğinizi uzun yıllar çalışacağımız inanıyorum Elif Aynacı Hanım teşekkür ederiz.

Berk Durak

Ümmihan Hanım Ev Satışının her safhasında yanımdaydı ve gerçekten her konuda bana çok yardımcı oldu.İlgisi, kibarlığı ve sabrı için çok teşekkür ederim.Sayesinde tıkır tıkır işler yürüdü ve zamanında bitti.İleride çok başarılı olmanız dileğiyle...

Ibrahim Alshamaileh

Elif was very kindly and cooperative one regarding to all issues, she helped me to finalize all the things which I need to finalize the rent contract, electricity, transferring me from hotel to the flat, everything I need, she gave me the full help and support. Much appreciation for her kindness, daintiness, and co-operation. I am really do not have words to describe how much grateful am I for every thing she did with me

Hussam Barakat

Thank you so much Mrs. Elif for helping me and my friend to find a house and than going with us to the elektrcity and the gas and the water .Nobody would do this to you here she's such a everyone should with her. sweetheart. Thanks so much Hussam Barakat

Humam Alsammarate

My name is Hummam .We meet Elif Aynacı .she prepare everything for us she took care of the contrat and everythin after like ;the gas, water, elektricity .What a wonderful service . Thanks for her corparation and Elif too. ı advise to everybody.

Nezihe Yumru

İstanbulda öğrenci olan oğluma, ev hiç görmeden almamızı sağlayan, sanki İstanbuldaymışız gibi (tek vekaletnameyle) bütün işlemlerimizi sabırla çözen, yüksek hayat enerjisine ve verdiği güvenden ötürü Didar Hanıma çok teşekkür ederiz.

Emrah Gürün

Didar hanım ile yaklaşık 4 yıldır hem evimizi satın alırken hem de kiralama ve satış işlemlerinde bulunurken iletişim halindeyiz. Her şeyden önce mükemmel bir insan. Ayrıca işini çok iyi yapıyor. Evimizi kiralarken hiç sorun yaşatmadı bize. Her seferinde iyi ki tanımışız dediğimiz bir çalışan. Teşekkürler

Onur Kılcı

Güler yüzlü dürüst ilgili işini profesyonelce yapan müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler sunan nadir emlak danışmanlarından biri olan Elçin hanına teşekkür ederim

Kurtuluş Tek

Kendisi ile tanıştığım için kendimi şanslı hissettiğim eski komşum tolga beye başarılarının devamını diliyorum

Reşit Payçın

Ümit bey ile Kurtköy 360 dan dair gösterimi sırasında tanıştım. İlk defa Remaxtan bir kişiyle tanışmıtşım. Kendisi gerçekten hayatımda gördüğüm ender işinde bu kadar bilgili ve profesyonel insanlardan birisi. Aynı zamanda verdiği samimiyette size güven vermesini sağlıyor. Eşimle evi 1 sefer gördük ve evi çabuk bir şekilde almamızda çok etklili oldu. Satış sonrasında bile bize hala destek vermesi bizi hem şaşırttıyor hem de oldukça memnun olmasını sağlıyor. İyi ki var, keşke emlak sektördeki çalışanlar Ümit bey gibi olsa

A. Altınışık

İşinde çok titiz, iş bitirici ve iş takibini sonuç alana kadar bırakmayan bir hanımefendi. Süreçteki desteği çok kıymetli ve zaman kazandırıcı.

Tuğçe Çetin

Ev alma sürecinde Fulya hanım ile tanışmış olmak en büyük şanstı. En ince ayrıntıya kadar işini takip eden, doğru bilgilendirmelerle süreci hızlandıran, pozitifliğiyle ve güvenilirliğiyle bu stresli süreci cok iyi yönetebilen biriyle yol almak güzel bir deneyimdi.

Ali Bağcı

17 gündür ev arıyordum. Tolga bey ile görüştükten sonra 2 saat içinde istediğim özelliklerdeki evi buldu ve sözleşmeyi imzaladık. Tolga bey elindeki portföyü itelemek yerine sizi dinleyen, çözüm üreten, işinin ehli, samimi, dürüst ve güler yüzlü bir insan. Teşekkürler Tolga bey

Meltem Sunar

Cihat bey güvenilir ve işini kaliteli bir şekilde yapan biri kısa sürede evimi kiraya vermeme yardımcı oldu emeklerinden dolayı teşekkürler

Fatih Kihtir

Didar hanimla Kiraci olarak calistik, hem kiralarken hemde kira bitimindeki süreci hem bizim açımızdan hemde evsahibi adina mükemmel yonetti. Kendisi cok çalışkan, guler yuzlu, harika bir insan. Kendisine basarilar diliyorum.

Gamze Arslan

Didar Hanımla çok beğenerek oturduğumuz evimizi kiralarken tanışma fırsatı buldum.Güleryüzü ve olağanüstü ilgisiyle hem evi kiralarken hem de sonrasında her türlü desteği vererek çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ediyoruz.

Serhat Yıldız

İkram beyden iki kez ev kiraladım.Kendisi güvenilir ve titiz çalışmaktadır.Ev kiraladıktan sonra ev sahibim sorun çıkardığında dahi desteğini esirgemedi.Onun desteği sayesinde problemlerimi cozdum ve ikinci evimi de ikram beyle karar verdik.Kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum.Rahatlikla güvenebilir ve gayrimenkul işlemlerinizi ikram beyle yapabilirsiniz.

Ayfer Arıkan

Didar Hanım'ın dürüst güvenilir ve iyi niyetli tarzı, müşteri memnuniyeti merkezli çalışma şekli, samimi, içten ve anlayışlı yaklaşımı ile takdire şayan bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Amatör bir heyecanla, profesyonel çözümler yaratarak iş ve işleyişi yönetmesi, yılların tecrübesinin göstergesi bence. Gerek oturduğum evi kiralamamda, gerekse kendi gayrimenkulumün satışında azami gayret göstermiş ve hep güler yüzü ile yanımızda olduğunu hissettirmiştir. Kendisine yardımları teşekkür ediyorum.

Tugba Acar

Profosyenel yaklaşım, samimiyet, işine hassasiyet, güler yüz, iş takibi ve sayamadığım birçok özellik...Teşekkürler Elif Hanım. Sizinle daha çok çalışacağız...

Fatih Özlek

Kentplus newport daki dairemi kiraya vermek için Elif hnm la kurduğumuz iletisim de bir gayrımenkul danışmanı değilde bir aile dostu gibi herşeyi ile ilgilenmesi günün her saati iletisim kurup her konuda bilgi vermesi çok kısa sürede daire yi kiraya vermesi beni çok mutlu etti hani derler ya SEVDİĞİN İŞİ YAP ÖMÜRBOYU ÇALIŞMAK ZORUNDA KALMA bu Elif hnm için söylenmiş bir söz işinde kesinlikle çok başarılı bir hnm umarim herşey gönlünce olur

Mustafa Şen

Fulya hanım fazlasıyla özverili usanmadan yorulmadan tüm sorunları çözüp son noktaya kadar getirip hatta bunlarlada kalmayıp sadece insanlık namına müşterilerin yapması gereken işlerini de görev olarak üstlenmiş. Dürüstlüğü emlakçı piyasasında arayıp bulamayacağınız bir gerçek. İnşallah her daim çizgisini bozmadan başarılarını kat kat artıracağına inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ilker Ozturk

Cihat bey evimizin satışı ile çok iyi alakadar olup bu kriz ortamında bile 2 ay geçmeden evimizin satışını sağladığı için kendisine teşekkür ederiz. Işinde uzman bilgili süreci çok iyi yöneten bir profesyonel. Teşekkürler Remax Joy teşekkürler Cihat bey.

Ahmet Selçuk Dursun

Cihat bey sağolsun ev alma sürecinde bana çok yardımcı oldu güler yüzlü ve samimiydi herkese tavsiye ederim.

Merve Elkırmış

Ev sahibi olmamda bize çok yardımcı olduğu İçin Elif Hanıma çok teşekkür ederim.

Rakan Alzaben

Hello.. im rakan from jordan. Id like to talk about Mrs Elif Ayanci, she is a good and lovely person, i was looking for somewhere to stay in for a week in Istanbul until i meet her and she helped me with welcoming and kindness and she was treating me like my big sister and she showed me the city and helped to find everything thing and even she bought me a chocolate.

Hatim Alrahman

I realy enjoyed to have my flat rental our agend By Remax mrs Elif Realy Was of great help, she made every step gives in a smooth and easy way. She is our agent lady. Also she helped us to choose the furniture and electronics exem. she helped in choosing the color of the curtain. Thanks to remax for the wonderfull start Dr. Hatim Alrahman

Merve Çakır

Son derece güleryüzlü tatlı dilli işini aşkla yapan bir kadın❤️İyi ki tanıdım sizi her konuda yardımcı oldunuz başarılar diliyorum

Erdem M.

Hüseyin bey başka bir emlak danışmanı ile aylardır kiraya veremediğim kurtköy deki dairemi 2 haftada düzgün bir profile kiraya verdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Lütfi İnal

Koşa sürede istediğim deniz manzaralı evimi bulmamda bana destek olan Elif Aynacı ya teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim Lütfi İnal İnal Dış Tic LTd Şti

Eda Akgündüz

Ev bulmamızı ve ev sahibi ile anlaşmamızı son derece profesyonel ve şeffaf yaklaşımı ile kolaylaştıran Elif Hanıma teşekkür ederiz.

Kaya Dogan

İstanbula geldiğimizde ev konusunda bize çok yardrdimci oldu.Guleryuzlü ve yardımseverliginden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.Istanbulda güvenecektiniz bir insandir

Serdar Ustundag

Istediğim evi nokta atışı yaparak tek seferde gösterdiği için çok memnun kaldım. Güleryüzü ve dürüstlüğü için de ayrıca teşekkür ederim.

Emre Dursun

Kazanç sağlamaktan çok kazanç sağlatmayı hedefleyen, alıcı ve satıcı arasında hakkaniyeti eşit dağıtan, fikir veren, dinleyen ve işimi takip eden, prensip sahibi bir danışman. Tekrar ev alacağımda da danışman olarak kendisiyle çalışma hedefim olacaktır. Başarılar...

Nur İlker

Sürecin başından sonuna takibi, iletişimi ve desteği ile beklentileri aşan bir yaklaşım gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hakan Ertepe

Güleryüzlü, ilgisi ve bilgisi ile tatminkar. Çalışması için çok teşekkür ederim.

Zakir Sipkani

Pendik Kurtköy semtinde kiralık ev ararken tanıştım. Çok yardımını gördüm. O günden beri dostluğumuz devam ediyor. Yüzdeyüz güvendiğim bir emlakçıdır İkram bey.

Ali Ertemiz

Ümit Bey profesyonel dinamik çalışkan yapısı yanı sıra güleryüzlü empati kurabilen emlak danışmanı

Cihan Demir

Ümit Bey bizimle ilk görüşmemizden itibaren çok ilgilendi. Güleryüzlü ve samimi yaklaşımı ile aradığımız gibi bir evi bulabilmemiz için elinden geleni yaptı. Kendisine teşekkür ederiz.

Melek

Sevilay hnm 2 günlük yorucu bir ev arama sürecimde beni yarım saat içinde istedigim gibi bir eve yerleştirerek beni çok mutlu ettiniz. Ayrıca hızınız ve pozitif enerjinizden dolayı çok teşekkür ederim. Gülen yüzünüz solmasın

Ilke Ucman Noble

Murat Bey ile iki yili askin suredir beraber calisiyoruz, kendisi hem satis hem de kiralama sureclerinde tum samimiyeti ve tecrubesi ile yardimci olan cok iyi bir is ortagidir. Daha guzel islerde beraber calismak dilegiyle, cok tesekkur ediyorum.

Elif Özgör

Ümit bey her şeyden önce güler yüzünüz insana güven veriyor .Gerek şahsınız gerek ise REMAX ailesine tesekkür ederim.Daha öncede emlak islerimiz olmustu .Fakat Profesyonel insanlarla calışmanın ayrıcalığını anladım.Rabbim yolunuzu açık etsin, işlerinizi rast getirsin ...

Tuba Akyol

Kurtköyde site içinde bulunan dairemi kiraya vermek ve bazı tadilatlarını yaptırmak üzere İkram Çelik beyefendi ile çalıştık. Kendi evi ile ilgileniyormuş titizliği ile davranarak çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı takdire şayan. Remax a ve İkram Beye çok teşekkür ediyorum

Özlem

Güler yüzlü, müşteri çıkarlarını gözeten, sonuç odaklı çok güveniler bi insansınız yardımlarınız için çok teşekkür ederim Sevilay hanım

Enis

Gerçekten güzel ve hızlı bir satış oldu. Sevilay hanımın bilgisi, samimiyeti sıcak kanlılıgı dürüstlügü insanlara güven aşılıyor.Bundan sonra inşallah hep kendisi ile irtibat da olacagım emlak işimde. emekleriniz için çok teşekkürler Sevilay hnm. Başarı hep sizinle olsun

Kübra Duanur Muslu

Remax in neden bu kadar başarılı olduğunu anlayabiliyorum, Ümit bey gibi iyi, pozitif enerjili, herşeye çözüm bulabilen, işini iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı bulmak zor işlerini severek yapıyorlar.Ev tutma sürecinde sayelerinde çok rahattım.

Arif Keçeci

Ömer Faruk Tosun ev sahibi olmam konusunda bana çok yardımcı olmuş, güven veren ve mesleğinde çok başarılı bulduğum bir gayrimenkul danışmanıdır.

Zeynep Özel

İşinde uzman bilgili arkadaş sayende şimdilik kiralık evimiz gönlümüzce oldu inşallah yüksek enerjinle ev sahibide olacağız inşallah elifciğim

Mustafa Kendir

Ümit bey'le 1 yıldır birlikte çalışıyoruz. Bu süreçte aynı daireyi bir yıl arayla ikinci kez kiraya vermiş bulunmaktayız. Kendisi son derece sempatik, güler yüzlü ve bir o kadar da işinde titiz ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanıdır. Eski kiracının taşınma sürecinden evdeki tadilat işlerine kadar tüm sorunlarla bizzat ilgilenerek bir gayrimenkul danışmanından beklemediğimiz bir ilgi ve performans göstererek bizleri şaşırtmıştır. Bundan sonraki tüm gayri menkul işlerimiz için tek adresimiz Ümit bey olacaktır.

Hakan

Remax isminin verdiği güvenin yanısıra Ümit beyin inanılmaz pozitif enerjisi, profesyonelliği, düzgün karakteri ayrı bir güven veriyor. Keşke tüm emlakçılar böyle olsa! Saygılar...

İlem Ozcan

Ümit Bey ev satışımız sırasında güvenilir ve kaliteli hizmet sundu. Oldukça iyi bir iletişimci ve süreci iyi yönetti. Kendisini tavsiye ediyorum.

Aydan Güven Özyurt

Sevgili Ümmihan Hanım Bu sizinle birlikte yaptığımız3.proje.Her seferinde nazikliğiniz, ilginiz ve takipçiliğiniz sayesinde hiç yorulmadık.çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Metin

Ümit bey ile henüz yüzyüze tanışmak nasip olmadı.Emlak kiralamada ilk deneyimim olacak.Uzaklardanda olsa ilk deneyimim kendisiyle ve bende pozitif ve profesiyonel p olduğu izlenimi bıraktı.İşinde profesiyonel, hızlı ve güven veren biri. Ayrıca yurtdışında olmama rağmen sorunsuz bir kiralama yaptı...Kendisiyle bundan sonra devamlı bir birlikteliğimiz olacağını düşünüyorum...

Levent

Umit bey ile uzun suredir calismaktayiz.Profesyonel ve Guvenilir emlak hizmeti arayanlara tavsiye ederim.

Hasan Turali

dairenin kiralama sürecinde tüm tadilat işlerimizi dahi takip eden Ümit beye ne kadar teşekkür etsek azdır. Güler yüzleri ve samimi yaklaşımları bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. her şey için çok teşekkür ediyorum.

Bayram Şit

Remax joy yetkilisi Ümit beye bize vermiş oldukları hizmetlerinden ilgilendikleri anlayışından dolayı yürekten teşekkür ediyoruz. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Ali Osman Kurt

Ümit beyden profedyonel bir hizmet aldım. işleri çok hızlı yaptí bence Úmit beyden hızlısı yok. Çok teşekkür ederim pozitif bir insan..

Hasan Turali

Dairemin Kiralanması Sürecinde Güleryüzlü Ve Samimi Yaklaşımları Bizleri Ziyadesiyle Memnun Etmiştir.Her Şey İçin Çok Teşekkür Ederim.

Fikret

Son derece anlayışlı, güleryüzlü, iletişimi güçlü ve sabırlı bir danısman kendisi. Kafamda soru işareti bırakmadan ev kiralama sürecini başarıyla yürüttü. Nafi Bey'e çok teşekkür ediyorum

Bayram Şit

Nafi Beye Bize Vermiş Oldukları Hizmetlerden Ötürü Yürekten Teşekkür Ederim. Çalışma Hayatlarında Başarılar Dilerim.

Kübra Nur Sağlık

Ev arama sürecimizde Nafi beyin samimiyeti ve dürüslüğü sayesinde tamda istediğimiz gibi bir daire bulduk. Güven veren konuşması ve iş bitiriciliği bu sürecimizi çok hızlandırdı. Başka emlakçılar gibi sadece kiralama olana kadar değil sonrasında da çok büyük desteğini gördük. Her an ulaşılabilirliği ve her konuda yardımcı olmasından dolayı çok çok memnun kaldık. Kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Erkan Oru.ç

Yatırımlık Dairemizi Kısa zaman da ve Güvenilir kişilere kiraladığı için Nafi Bey'e Teşekkür ediyorum İşini Gerçekten Çok sevdiği Her hareketinden belli Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz

Mehmet Tüfek

Elçin Hanım ile ilk irtibata geçtiğimiz günden bu yana bütün sorularıma ve problemlerime gayet ilgiliydi. Gayet kibar ve sabırlı davrandı. Ev sahibiyle anlaşmamızı her iki taraf içinde kolaylaştırdı.

Aydın Yamaner Y.mimar

Sayın Nafi BATMANOĞLU'nun Hizmetinden Memnunuz Takipçi Konuyla İlgiliDevamlı Bilgi Vererek İşi Takip Etmesi Çok Olumlu Başka Gayrimenkul Kiralama Ve Satışımız Olursa Düşünmeden Nafi Beyle İlişki KurabilirizKendisine Teşekkür Eder İşlerinde Başarılar Dilerim.

Melek Kibar

Baştan sona yaklaşımı, mal sahibi ile aramızda oluşturduğu başarılı köprü, çözüm odaklı ve ihtiyacımız anında yardımsever ve samimi kişiliği ve dürüst yaklaşımıyla Remax ismini layığıyla temisl etmektedir. Nafi Bey'e teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Gökhan Kos

Nafi Bey Çok Güler Yüzlü Ve Mütavazi Davrandı Sorunlara Dair Çözüm Odaklı Yaklaşımları Tarafımızdan Kabul Gördüğü Ve Birliklte Çalışma Kararaı Aldık. İlgi Ve Alakasından Ötürü Kendisine Teşekkür Ederiz.

Serhat

Alanında uzmanlığı anlaşılıyor. Desteği için teşekkür ederiz.

Orhan İlikcik

Çok güzel olduğunu düşündüğümüz dairemiz için cok kısa sayılabilecek sürede ve talebimize en uygun profilde kiracı bulmayi başaran Naci beye çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek Karakuş

Elçin Hanım, kurum olarak zaten Dünya'da 1 numarasınız. Ayrıca zaten sen kızım kadar değerlisin ve bizim herşeyimizsin. Şahsınıza münhasır hanımefendiliğiniz bambaşka... Yaptığınız güzel işlerinizden dolayı size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum...

Mehlika Özel İlemler

Merhaba Dap Yapı Dalga Kuledeki dairemin kiraya verilmesindeki desteklerinden dolayı Elif Aynacı Hanımefendiye teşekkür ederim.

Murat & Derya Yılmaz

Sayın Elif Aynacı, Dairemizin kiralanması sürecinin yönetimindeki profesyonelliğiniz ve hızlı geri dönüşleriniz İle hızlı ve net bir şekilde iletişimimiz sayesinde hizmetlerinizden çok memnun kaldık.çalışma hayatınızda başarılar dileriz. Saygılarımla Murat & Derya Yılmaz

Sabit Hashalıcıo

İletişim olarak ilgi mükemmel. Çok profosyonel çalışıyor. Mümkün olduğunca yardımcı oluyor. Bütün ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Leyla Özgün

Sakcaktepe de daire satışımızda bir an olsun yanımızdan ayrılmayan Sevilay hanım'a çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü güvenilir, çok kibar, samimi ve güvenilr bir şekilde davranış sergiledi ve memnuniyetle satışımız yapıldı.Başarılarınızın devamını dileriz.

Nuran Köseoğlu

Sevilay hanım öncelikle desteğin için çok teşekkür ederim. Emlak sektöründe sizin gibi insanlara çok az rastlanır. Remax, sizin gibi biriyle çalıştığı için çok şanslı. Sizin içtenliğinize ve bilgilerinize inanarak ev sahibi oldum. Dairenin artı ve eksilerini bize net olarak anlatarak bizim için en doğru olan yeri aldık sayenizde. Bol kazançlı, bereketli, sağlıklı bir iş hayatınız olsun. Her şeyin en güzeline laiksiniz. Sevgiler

Hayır Güzel

Re/Max aracılığıyla kiralamış olduğum daireyi tutma aşamasında Elif hanım ın güler yüzü ve ilgisi mükemmeldi ... Ev sahibiyle irtibatı konusunda ve gerekli belge ve tutanakların hazırlanmasında çok yardımcı oldu. İşinde bilgili ve donanımlı olduğu tavır ve davranışından çok net belliydi.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum . Hayır Güzel Okan Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü Öğrencisi

Doğaç

İlk kez bir emlak işi için danışman ile çalıştım. Ümit bey dürüst, net, Güleryüzlü ve çok yardımsever. Kendisine ayrıca buradan da yardımları için çok teşekkür ederim.

Orhan

Merhabalar öncelikle ümit beye güleryüzü ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür etmek ıstiyorum kendisiyle yeni tanışmış olmama rağmen yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcak ve samimi yaklaşması çok iyi ayrıca işini saygılı ve özveriyle yapan biri ben ev kiralamakla beraber iyi bir dost kazandığıma inanıyorum hayatında başarılarının devamını diliyorum

Ahmet Şevki Durmaz

Re/Max Aracılığı İle aldığım hizmetten memnun kaldım. Öğrenci olmama nazaran Elif Hanım bana gerçekten yardımcı oldu. samimi ve içten davranışlar sergiledi. Öğrenci olduğum İçin ekstra kolaylık sağladı. Teşekkür ederim kendisine . İyi çalışmalar dilerim. Ahmet Şevki Durmaz Okan üniversite Elektrik Elektronik Mühendisliği

Mehmet Bünyamin Gücüyener

Ömer bey işinde gayet özverili olan bir kişi. Sorduğunuz tüm sorulara özenle cevap veren samimi bir kişilik. Başarılarının devamını dilerim

Buket Koca

Güler yüzü, içtenliği ve güvenirliliği ile mükemmel bir danışman.Onceliginin sizin mutluluğunuz olduğunu hissettiren harika bir insan. Iyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki sizi tanımışız. Emekleriniz için çok çok teşekkür ediyoruz.

Özcan Karahan

Tolga bey vermiş olduğu güven ve gösterdiği ilgiyle bizi kendine bağladı. Bundan sonrası için emlak için arayacağımız tek isimdir. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

Arzu Aşan

iş takibi bilgilendirme tecrübe konusunda hizi kinusunda yeterli tatmin edici çalışmayı yaptık çok memnun kaldık gerek nezaketi gerek iş ahlakı acısından 100 üzerinden 100 derim

Ercan Güven

Ev Arama Sürecimizde Olumlu Olarak Geri Dönüşler Yapıldı. İnanılmaz Mutlu Ayrıldık Teşekkürler Nafi BATMANOĞLU

Kevser Bayram

İnanılmaz Sıcakkanlı bir iletişim sağlamış Olması Ev Arama Surecimizi Olumlu Yönde Etkilemiştir. Çevremizdeki Ev Arayan İnsanlara Gönül Rahatlığıyla Tavsiye Edecem Teşekkürler Nafi BATMANOĞLU

Zeynel Doğuç

Bizi ev sahibi yaptınız ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.Hayat boyu başarılar dilerim. Saygılar elif hanım...

Necmettin Karataş

Ümit bey ile yaklaşık 1, 5 yıl önce tanıştım, kendisi güler yüzlü, samimi, dürüst ve alanına hakim bir insan, gayrimenkul sektöründe çok başarılı işler çıkaracağına inancım tam, bilgisi, tecrübesi ve dürüstlüğü ile bana çok yardımcı oldu, başarılarının devamını diliyorum

Nesim

Bence ümit bey Türkiyenin en profesyonel emlakçılarından biridir Müşterinin ne istediğini bilen ve onun kriterlerine en yakın olanı en kıssa zamanda bulan Ümit beyle tanışmaktan çok mutluyuz

Evrim Günay

Merhaba Emlak danışmanımız Sn.Elif Aynacı bize çok yardımcı oldu evimizi kiraya vermek için kendisi ile anlaştık karşımıza başka emlakçılar gibi her evi kiralamak isteyeni değil düzgün profildeki insanları getirmesi para kazanma hırsı değil müşteri memnuniyetini önde tuttuğu için kendisine teşekkür ederiz. Güleryüz, profesyonel çalışma Elif Aynacı benim için

Mevlüt Doğuç

Sayın elif hanım toki sülüntepe zümrüt sitesinde bize daire kiralama işinde kendine hazırlıyormuş gibi yaptığın çalışma ve her konuda fiyat konusu ve yapilan sözleşmede gerçekten hd hızında geri donusun ve problem çözme performansiniz bizi ziyadesiyle aile olarak menmun etmiştir re/makx ailesi senin gibi personeli olduğundan çok sansli olduklarını bilmelerini isterim size çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum hoşça kalın

M. Aras

İşyeri değişikliği nedeni ile Antalya'dan İstanbul'a taşınmam gerekiyordu. Fakat kafamdaki en büyük sorun İstanbul'da istediğim özelliklerde bir ev bulmaktı. İnternetten değişik sitelerde bir süre vakit harcadıktan sonra profesyonel bir yardım almaya karar verdim ve tesadüf eseri Remax temsilcisi ÜMMÜHAN HANIM'ın ilgilendiği bir ev için kendisini telefonla aradım. Aradığım andan şu anda oturduğum evdeki koltuğa kadar kendileri profesyonelce herşeyi ile ilgilenerek beni büyük bir düşünceden rahat bir hayata kavuşturdular. TEŞEKKÜRLER...

Fatma Akgül

Ömer beyin destekleri ve yardımları sayesinde bir ev sahibi oldum. Samimiyetinden ve destekleri için ne kadar teşekkür etsek azdır... Başarılarının devamı diliyorum.

Aykut Ulucan

Ömer beyle ortak daire satışımız oldu özverili ve gayretli ortak çalışmalarımızda sonuca ulaştık . Çok keyifli geçti emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çınar Emlak - Aykut Ulucan

Yiğit İlker

Ömer Faruk Bey ile Nisan ayı içerisinde sorunsuz bir daire alımı gerçekleştirdik. Özellikle kredi konusundaki çabası için teşekkürler.

Sima Va Mohemed

cok tesekkurler Pul bey, bizi yanliz birakmadiginiz icin, va sizen yardiminizin sayesinde biz de ev sahibi olduk hemde bir muthis proje de. cok sag olun afandim

Gulmira İsmagulova

Tolga bey işinnin ehli müşteri odaklı samimi kişiliği ve pozitif yaklaşımı ile işini seven biri verdiği pozitif enerji sayesinde kısa sürede kiralamayı yaptık vede gayet memnun kaldık Teşekkür eferiz.

Yusuf B.

Çalışanınız Tolga bey, Kurum çıkarlarını düşünerek hareket eden, işini takip edip, severek yapan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, başarılı bir çalışan. Yusuf B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Taner

Omer Bey, Konut ile ilgili her turlu konuda gosterdiginiz profosyonel yaklasim ve durustlugunuz adina sizi tebrik ederim. İyi ki sizi tanimisim. Basarilar dilerim.

Meral Bezirgan

Merhaba, islemler esnasinda gostermis oldugunuz ilgi, alaka ve ozverili tutum icin tesekkur ederim.

Simge E.

Projeden ev satın almıştım. Eve kiracı adayı ararken Tolga bey ile tanıştım. Iyi ki tanışmışım. Günümüzde güvenilir, işini tamamiyle profesyonel yapan bir emlak danışmanı bulmak çok zor. Ben şanslı idim. Ilk kez emlak ofisine gittim hayatımda ve Tolga bey ile çalıştık. Kiracı bulmamızdan evin tekrar pazarlanmasına kadar süregelen zamanda yardımlarından ve güvenirliliğinden dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Başarılarının ise daimi olmasını diliyorum.

Erkan Yıldırım

Ömer Bey ile yaklaşık 3 sene önce çalışma şansı yakalaşık. Beyefendi kişiliği satış öncesi, satış esnasında ve satış sonrası destekleri her zaman içten ve samimiyetle. Hatta yıllar sonra dahi çekinmeden emlak üzerine her konuda çözüm odaklı

Bekir Çelik

Ocak 2019'da Ömer bey aracılığı ile bir ev kiraladık. Oldukça ilgili, çözüm odaklı yaklaşımı ile bize yardımcı oldu. İşini iyi yapan insanlarla karşılaşmanın zor olduğu bir dönemde Ömer bey ile karşılaşmak kesinlikle bir şans oldu bizim için. İlgisi için tekrar teşekkür ederiz.

Turan Özcan

Ömer bey’i 2018 Mayıs ayında tanıdım sayesinde harika ev satın aldım ilgili ve profesyonel biri lafın kısası 10 numara biri

F Aksoy

Kurtköy’deki dairemi satmak istiyordum. ABD’de yaşadığım ve işimi uzun süre birakamayacağım için bu isteğimi Türkiye’ye gelmeden halletmem gerekiyordu. Ömer Bey’le temasa geçtim. Kendisi A’dan Z’ye herşeyle ilgileneceğini söyledi ve öyle de yaptı. Dairemin tamir ve boya işinden başlayarak satış bedelini benim Turkiye’deki banka hesabıma yatırmaya kadar her şeyi sorunsuz bir şekilde halletti. Ömer Faruk Tosun Bey son derece güvenilir, işinin erbabı, sozunun eri bir kişi. Onunla tanıştığım ve calıştığım icin cok mutluyum. Teşekkür ederim.

Ayşe Hacıalioğlu

Her şey için teşekkürler ederiz.

Necati Kırca

Ömer beyle uzun süredir tanışıyoruz kiralık bir eve ihtiyacım olduğunu söyledim ve anında kendimi evde buldum gerçekten ilgi ve alakalı bir arkadaş hemen işini hallediyor hatta hizmetinden dolay memnuniyet duyduğum için yurtdışındaki bir akrabamızda yönlendirdim kendisini Ömer bey sayesinde oda ev sahibi oldu

Önder Yusuf Adalı

Ömer beyle yaklaşık 2 yıl önce tanıştık istediğim kafamdaki daire yi anlattım ve ilk götürdüğü evi aldık her konuda profesyonel yaklaşımı kafamızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı ve çok güvenli ve sorunsuz alışverişimiz oldu sonrasında bulduğu kiracı da insanın 100 evi olsa hepsini verebileceği nitelikte idi kendisine sonsuz teşekkür ediyorum benim deyimimle ailemizin emlak danışmanı Ömer iyiki var ödüllerin en kıymetlisine layık bence 100 puan.

Hamide Güngör Çaylak

Tolga Bey ile ev kiralamak için tanışma fırsatı buldum. Kendisi bir emlakçı gibi değil bir yakınımız gibi davrandı. İşini seven, düzgün, düzenli, ilgiyle yapan biri. Teşekkürler. Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Matematik Öğretmeni Hamide Güngör Çaylak

Numan Karaoğlu

Kiralama Hizmetinden Faydalandım Çok Memnun Kaldım Teşekkürler.

Gökhan Buğday

Ömer Faruk beyle 2012 den bugüne 4 gayrimenkul satışı ve iki kiralama konusunda işbirliği içinde olduk bu süreçte göstermiş olduğu şeffaflık samimiyet ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim ki bu gayrimenkulerden bir tanesi özel ve satışı zor olan bir konuttu bunu her türlü digital kanalı video dahil kullanarak başarmasıda ayrıca profosyenelliğinin başka bir kanıtıdır Teşekkürler Ömer Faruk

Mert Altınkılınç

Ömer Bey işinde profesyonel. Maksimum derecede yardım eden, hızlı ve sonuç getiren yaklaşımı ile sektörün üzerinde kaliteli hizmet sunuyor. Samimiyetle referans veririm.

İsmail Hakkı Livatyalı

Ömer Faruk beyle 3 seneye yakın süredir hem kişisel ve hem de kurumsal bazda çalışıyoruz. Bu süre içerisinde gayrımenkul alım, satım ve özellikle personelimiz için yaptığımız kiralama işlemlerimizin tamamında bizi temsilen çalışmış ve hepsini başarıyla yönetmiştir. Şimdiye kadarki hizmetlerinde göstermiş olduğu samimi ve aynı zamanda profesyonel yaklaşımı için kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Gökhan Çaylak

27 Nisan 2019 tarihinde Tolga Bey ile telefonda görüşerek kiralama için kendisi ile görüştüm. Belirttiği saat ve zamanda istediği alanda görüştük ve yarım saat içerisinde kiralama işlemini yaptık. Hızlı ve Özverili Çalışması ve sorunlara altın çözümleri sayesinde güzel bir sitede oturma imkanı bulduk. Teşekkür ederiz. Bahçeşehir Koleji Robotik Kodlama Öğretmeni Gökhan Çaylak

Murat Uğur

Remax Joy ofisine; Evimin satışı İle yakından ilgilenen, kısa bir zamanda bu süreci kolay ve sıkıntısız atlatmamı sağlayan Elif Aynacı ya teşekkür ediyorum. Dr. Murat Uğur

Nurettin Noyan

2016'da Ekol Kent Site Yön.Yar.yaparken sizin emlak işleri ile ilgilendiğinizi öğrendim, sizinle tanışma imkanımız oldu.Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Davranış biçiminiz, güzel konuşmanız, işinize gösterdiğiniz özen ve verdiğiniz güven beni çok etkiledi ve mutlu etti.Yeğenime Daire kiralamak için sizden yardım aldık. İşinizi yine layıkıyla ve büyük bir özenle yaptığınız için teşekkür ederim.Bizde oluşturduğunuz güven ve doğru iş yapışınız sebebiyle bundan sonra tüm emlak işlerimde sizinle çalışıp, tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim...

Meral Göksu

Sayın Tolga ARIKAN, sizinle ilgili yorumları ve özgeçmişinizi dikkatle okudum.Hepsinin altına imzamı atarım.Çok değerli yorumlar ve anlatımlar.Sizi bize tavsiye eden Ruhi bey'e de dolayısı ile teşekkürler. Zarif bir üslubunuz, yumuşak bir ses tonunuz, düzgün bir duruşunuz var. Eşimle birlikte size sevgilerimizi gönderiyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum. İzmir Emekli Valisi Yusuf Ziya Göksu ve Eşi Meral Göksu

İlker

İşinde tecrübeli insanlarla çalışmak güven verir işlern hızlı ilerlemesini sağlar. Tolga Arıkan tam da böyle biri. Tekrar teşekkür ederiz kendisine.

Zehra Şeref

Ümit Beyin profesyonel yaklaşımı ve hizmet anlayışından çok memnun kaldım çok kısa sürede ev sorunumu çözdüğü için kendisine müteşekkirim. İstanbul’da ümit Bey gibi güvenilir birine denk geldiğim için çok şanslıyım malum güvenilir emlak danışmanı bulmak sıkıntılı diye düşünüyorum kendisine çok teşekkür ediyorum.

Emre Yılmaztürk

Yeliz Hanım ve Ercan Beye sağladıkları güven, hız ve yardımseverlik için çok teşekkür ediyorum. İşlerinde çok profesyoneller. Çok hızlı biçimde yardım ediyorlar

Volkan Alper Ayten

Hızlı, saygılı, işinin ehli, dürüst bu sektördeki ender insanlardan birisiniz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

Y. Mürsel

360 Kurtköy Sitesindeki Dairemizi tutmamızda bize göstermiş olduğu destek için Elif Hanıma teşekkür ediyoruz ... Bölgede çalışılabilecek bir danışman ...

Tekin M.

Evimin satışında bana destek olan ve bu zorlu sürecin titizlikle üstesinden gelen Elif Hanım a teşekkür ediyorum . Bundan sonraki yatırım sürecimde de kendisi ile çalışacağımı bildiririm.

Hüseyin Günay

360 Kurtköy deki evimizi bölge dışında olduğumuz İçin bir süre kiraya veremedik. sonra profesyönel bir yardım almaya karar verdik .Elif Hanım I bir toplantı esnasında ödül alırken tanıyıp, birlikte çalışma kararı aldık... Risk yönetiminde çok başarılı bir Danışman. Kısa sürede evimizi kiraladı.. Kendisine çok teşekkür ediyorum.... Hüseyin Günay

Nejla Mamik

Remax Joy dan Elif Hanım a, Manolya Sitesindeki evimizi satarken göstermiş olduğu titiz çalışmasından ötürü kendisine teşekkür ediyorum . Bölgede çalışılması gereken danışman olarak herkese tavsiye ediyorum ... iyi ki sizi tanımışım... Nejla Mamik

Hülya Güven

Kiralama işlemimizde bize çok yardımcı oldular.Profesyoneel deneyimleri güler yüzlülükleri samimiyetleri bizi çok etkiledi.Kendilerine bize yadımcı oldukları herkonu için çok teşekkür ediyorum.

Veli Ersarı

İşlerinde iyi oldukları kadar ilgi yönünde de çok iyiler. İnanılmaz memnun kaldık. Tüm emekleri ve ilgileri içinçok müteşekkiriz...

Seda

Gerçek samimiyet, şahane empati yeteneği sayesınde emlakçı fobimi yenmiş ve sayesınde en uygun en guzel eve kavusmuş bulunuyrum.. Tüm teşekkürleri hakeden Elvan Hanım’a sevgilerimle ..

Gizem Duygu

İstanbulda güvenebileceğimiz titiz ve dürüst güvenilir bir isim . İki defa ev kiralamada yardımcı oldu ümmühan hanım ve her seferinde her ayrıntısıyla titizlikle ve etik iş ahlakıyla bizi kendisiyle çalıştığımız için çok memnun etti . Teşekkür ederiz Ümmühan Hanımcım:))

Tuğçe

Tolga beye ilgili alakası ve daire ile ilgili yardımları çok teşekkür ediyorum. Remax Tolga bey gibi saygılı ve efendi biri ile çalıştığı için çok şanslı

Çilem

Elvan hanım süreçte bizimle yakından ilgilendi ve sıkıntısız bir şekilde evimizi tuttuk. Teşekkür ederiz çok memnun kaldık.

Adem Işık

Çok başırı gayet kibar güler yüzlü

İpek Öztunalı

Elvan Hanım ilginiz alakanız ve güler yüzünüz için çok teşekkürler. Her aşamada kafama takılan sorulara cevap aldım taşındıktan sonra yaşadığım ufak sorunlarda da hemen yardımcı oldunuz. Teşekkürler.

Semra Özbey

Yeliz hanım ve Ercan bey işlemin her aşamasında bilgilendirme ve yönlendirme anlamında tam destek verdiler. Yıllardır başka emlak danışmanına ihtiyaç duymuyorum.Hem satış hem de sonrasında her zaman aradığım ilgi ve hızı sağlıyorlar . Teşekkür ederim

Burak

Kendisiyle Ankaradan baslayan telefon konusmalarimiz sonucu evi tuttuk kendisine her konuda sagladigi kolayliklar icin cok tesekkur ediyorum.

Burcu Kandiharoğlu

Yeliz hanım dürüst, işini titizlikle yapan, güvenilir, çözüm odaklı, güler yüzlü, iş ahlakı ve iş bilinci yüksek bir emlak danışmanıdır. Uzun zamandır(9 yıl) kendisiyle çalışmaktayım, çizgisini hiç bozmadığı için teşekkürler.

Cevat Unaü

Yeliz AKGÜL hanıma ve Ercan beye cok teseteşekkür ederim Çok güzel bir hizmet sağlandı Verilen hizmetten çok memnun kaldık Canı gönülden teşekkür ediyorum

Esme Yıldırım

Yeliz hanım ve ekibinden çok memnunum uzun yıllar çalışmak isterim kendisi ve ekibine dairemin satışında göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederom.

Özlem

Yeliz hanım ve ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve profesyonel destek için çok teşekkürler .Evimin satışından umudumun olmadığı bir zamanda göstermiş olduğu üstün performans içinde ayrıca teşekkürler.

Sezin Yeldan

Samimiyetiniz ve yardimseverliginiz icin cok tesekkur ederiz . Sayenizde hayalimizdeki eve tasiniyoruz. Sektorunuzde fark yaratiyorsunuz . Iyi calismalar dileriz

Elif Çelikkol

Sevgili Sevilay hanım Dükkan bulma sürecimde karşılaştıgım emlakcılardan sonra ilaç gibi geldiniz.İlgi, alakanız ve bilgileriniz için çok teşekkür ederim.Yolunuz çiçekli olsun.

Aykut Basınlı

Sevilay hanım'a ilgisi anlayışı ve sıcakkanlılıgından dolayı kendisine çok teşekkür ederim .Mutlu başarılarınızın devamını dilerim.

M. Ezgin

Sevilay hnm emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır.yeni aldığım evimden ve siteden o kadar memnunum ki iyi ki sizi tanımışım içtenliğiniz ve başarılarınız daim olsun .Sevgiler

Hikmet

Sevilay hanım bize her konuda yardımcı oldu. Her zaman bizi bilgilendirip her an yanımızda oldu. Emekleri için çok çok teşekkür ederiz

Behiye Aktaş

Dairemizi satış sürecindeki ilgisinden ve yardımlarından dolayı Nafi beye çok teşekkür ediyorum. Her zaman güler yüzlü ve satış süreci ile ilgili bizi bilgilendirici bir tutum sergiledi. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Bahattin

Sevilay hanım ilgili işinin takibini tam olarak yapan detaylı bilgi sunup yardımcı olan en önemlisi dürüst ve samimi kendisini tanımaktan mutlu oldum.yardımları nedeniyle çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim

Zekeriya Akburak

Sevilay hanım ilgisi, alakası, hızı dürüstlügü, ve bilgisinden dolayı çok memnun oldum.kendisine çok teşekkür ederim.24 saat dolmadan dairemi kiraya verdi.ve bundan sonrada kendisiyle çalışmak isterim.SAYGILARIMLA

Bahattin

Sevilay hanım ilgili işinin takibini tam olarak yapan detaylı bilgi sunup yardımcı olan en önemlisi dürüst ve samimi kendisini tanımaktan mutlu oldum.yardımları nedeniyle çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim

Alican

Gayet saygılı bir üslup kullaniyor. Elinden geleni samimi bir sekilde yapmaya çalisiyor. İletişim konusunda gayet hızlı. Tavsiye ediyorum.

Mine Kulaçoğlu

İşini titizlikle ve çok iyi yapan bir danışman. Bugüne kadar bütün kiralama işlemlerinde ilgili ve samimi yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

Haci Kırdan

emlak sektöründe ender gördüğüm güvenilir, işinin takibini yapan temsilcilerden biri olan Tolga arkadaşımıza teşekkür ederim

Fatih Gundogdu

Ercan Bey’e verdigi kaliteli ve mukemmel hizmet icin cok tesekkur ederim.

Mehmet Sultan Turgut

Nafi Bey ile tanışmamızın ardından ev kiralama sürecimiz tam istediğimiz gibi devam etti, hızlı ve çözüm odaklı çalışmasının sayesinde istediğimiz evi kiralayabildik.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nuri Gencer Buldu

İlk görüşmemizden tapuyu elimize alana kadar her anlamda yardımcı oldu. Nafi Bey ile ev sahibi olduk. Herşey için teşekkürler

İsmail Kılıç

3 günde dairemi çok iyi bir kiracıya verdiniz, göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı çok memnun kaldım başarılarınızın devamını dilerim

Yağmur Karakaya

Sevda hanımın samimi güleryüzlü olması ikna kabiliyetinin yüksek olması şahsıma karşı tutumu beni çok etkiledi. Başarılarınızın devamını dilerim

Nuri Gencer Buldu

Nafi Bey ilk görüşmemizden tapuyu alana kadar her konuda yardımcı oldu. Nafi Bey ile ev sahibi olduk. Hızlı pratik ve donanımlı. Herşey için teşekkürler

Deniz Esim

Lale Hanim bence emlak sektorunde profesyonellik deyince ilk akla gelenlerden.. Kendisi pozitif ve sonuc odakli yaklasimlariyla aliciyi da, saticiyi da memnun etmesini cok iyi biliyor. Bundan sonraki emlak islerimde kendisiyle tekrar calismaktan mutluluk duyarim. Basarilarinin devamini dilerim. Sevgiler..

Tuğçe Tiryakioğlu

Nafi Beyin ilgisi ve hızlı çözümleri ile hiç beklemeden içimize sinen evi bulduk. Kendisine güleryüzü ilgisi ve çözüm ortaklığı için teşekkür ederiz..

Batuhan

Gercekten isinde cok iyi ve basarili biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ceki

Hüseyin Bey, gerçekten işini titizlikle takip eden ve devamlı bilgilendirme yapan biri. Evimin hem kiralanmasında daha sonra da satışında kendisi ilgilendi, çok teşekkürler

Nurettin Enez

Kiralama öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yardımlarından dolayı Yeliz Hanım ve ekibine teşekkür ederim.

Ekrem Gürgen

Nafi bey sayesinde dairemizi hızlı bir şekilde kiraladık kendine çok teşekkür ederiz.

Osman Töredi

Hızlı güvenilir iletişim konusunda mükemmel ev alırken son noktaya kadar müşterisi ile ilgilenen işinin ehli her daim kendisi ile çalışabilirim

Arzu

İş yerimin 80 km uzaklıkta Avrupa yakasindan Anadolu yakasina taşınması planıyla panik olmustum. Internetten ev aramaya başlamıştım. hem fazla zaman yoktu hem de güvenilir, Anadolu yakasını iyi bilen biri olsa keşke derken bir tanıdık aracılığıyla Ümmihan Hanıma ulaştım. Perşembe günü akşam konuştuk. aradığım kriterleri ilettim kendisine. cumartesi günü hem de tam aradığım kriterlerde birçok ev gösterdi bana. tüm süreçte yanımda oldu. yakınım gibi ilgilendi. onun sayesinde en stresli ev bulma ve taşınma sürecimi kolaylıkla atlattım. teşekkür ed

Zerrin Ugurlu

Ummuhan hn once dairemizi satın slmada yardımcı oldu daha sonrada kiralama işlemlerinde Kendisi her zaman cozum odaklı, hem kiracıyı hem de ev sahibini dusunerek herseye titizce yaklasan işini ozenle yapan bir emlakcı Umarım uzun yıllar berabet calısırız Zerrin Ugurlu

Hamed

Umut bey is the best agent ever. I've never met this much of professional real estate agent. He helped us in every case even he allocated time to carry our stuff by his car. We would like to give him special thanks.

Bayram Ozucar

Didar hanıma çok teşekkür ederim kiralık villamı hızlı birşekilde düzgün kiracı ayarlayarak verdiği için ve gereken ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Ünzile Tomris

Nafi Bey Profösyönel Bakış Açısıyla Tek SeferdeAradığım Daireyi Bulmamı Sağladı. Güler Yüzü Ve İlgisi Dolayısı İle Kendisine Sonsuz Teşekkür Etmek İstiyorum Başarılar Diliyorum.

Eyüp Erik

Ev Satış İşlemlerimiz Başvurudan Sonra Yaklaşık 10 Gün Sonra Gerçekleşti Bürokrasiyle Boğuşma Sürecimde Nafi Bey'in Desteği Olmazsa Bu Satışı İstediğimiz Tarihte Sonlandırmayabilirdim. Bu SüreçteOrtalama Bir Emlak Danışmanının Göstereceği Gayret Ve Desteğin Çok Üstünde Yardımlarda Bulunduğu İçin Kendisine Çok Teşekkür Ederim. Bundan Sonra Tüm Emlak İşlemlerimde Önce Nafi Bey'e Danışmayı Düşünüyorum.

Esin Adnan Özcan

Kısa Süre Hızlı Sonuç Ve İstediğimiz Gibi Bir Kiracı Adayı Bulmamızda Yardımcı Oldu Başarısı ile Her Aşamada Bilgi Aktarımı Gerçekleşen Bir Çalışma Oldu Teşekkür Ederiz.

Serkan Yazıcı

Nafi Bey'in Verdiği Hizmetten Gayet Memnunuz Aynı Şekilde Devamını Dileriz.

Tuğçe Salt

Doğru Bilgilendirme Ve Samimi Yaklaşımları Tercih Sebebi Olmuştur. İlgilerinden Dolayı Nafi Bey'e Teşekkür Ederiz.

Ruşen Alşi Çıtak

Nafi Bey'in Sıcakkanlı Ve Güler Yüzlü Hizmetini Çok Yerinde Buluyorum.

İskender Karadağ

Ev arama sürecinde yardımcı olup tüm içtenliğiyle samimiyetini gösteren, sadece kiralama süreci değil daha sonrasinda da her şekilde yardımcı olan tabiri caizse müşteri ilişkisinden ziyade bir dost arkadaş temelinde işlerini yürüten bir kişidir kendisi.kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum

Ömer Bakır

Sevgili Remax Joy Ailesi Sevgili Elif Hanım Kurtköy Mira Beş Yıldız Sitesindeki Dairemin Satışı Sırasında Gösterilen İlgi çaba ve yüksek gayretinizden dolayı başta Elif Hanım a teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim .

Gazi Şeker

Herkes için önemli olan ev alma/kiralama sürecinde, gerek bilgisi gerek hızı gerekse samimiyeti ile işinin ehli biri. Zamanın çok kıymetli olduğu İstanbul şartlarında başka emlakçı gezmenize gerek kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Tahir

Murat bey, telefonla kendisini aradığım ilk günden bugüne kadar gerek eve yerleşme sürecinde gerek sonrasinda yaşadığım sorunlarda her zaman gereken ilgi ve alaka ile profesyonel çerçevede gerekli çözümü ve yardımı sunmuştur. İşini severek ve istekli yapmasi, güleryüzlü olmasından dolayı da ayrica teşekkür ediyorum.

Sera

Sevilay Hanım sadece iyi bir danışman değil aynı zamanda çok iyi bir insan.. Ve bana şehir dışından geldiğim için her konuda ayrıca yardım etti. Neredeyse bütün gününü bana ayırdı, ordan oraya evrak işlerini hallettik. Umarım bana yaptığı iyiliklerin karşılığını kat kat alır.. Gönül rahatlığıyla güvenebiliriz...

Nejla Mutlu7

Tolga bey evimizi ikinci kez çok hızlı bir şekilde kiraya verdi. İlgisi, güleryüzlülüğü ve güvenirliliği için çok teşekkür ederim. Evim olduğu müddetçe kendisi ile çalışmaya devam etmek isterim.

Can Uzlu

Kızım için kiralik ev aradığımızda tanıştık Ümmühan hanım ile, gerçekten ilgisi, alakası, pozitif enerjisu, çözüme odakli yaklaşımı bizi çok mutlu etti, portföyünde bulunan evi kiraladık, bu birliktelik tabiiki kira müddeti boyunca devam edecek. Kendisine çok teşekkür ederim, başarilar dilerim.

Ahmet Aygun

İşini kendi yapma eğiliminde olan bir insan olmama rağmen, kiralama/satış sürecinde bu işi profesyonel olarak yapan birisinden hizmet almanin ne kadar önemli oldugunu Elif hanimla calisinca anladim. Hizmet verirken kendi mali imis gibi ilgilenen, her hareketi icten, samimi ve duyarli bir insan. Ilgine cok tesekkur ediyorum Elif hanim.

İlgen Bilenoglu

Son derece guvenilir, ilgili, sıcak ve guleryuzlu. Kesinlikle emanet ettiginiz iste arkaniza donup tekrar bakma ihtiyaci hissetmeden gonul rahatligiyla ilerlersiniz, kendininmiscesine sahiplenir. Iyi ki varsiniz tesekkurler

Nuran Aydınok

Ümmühan hanım tanıdığım için şanslıyım sağolsun hertürlü yardımcı dairelerimin kiraya verilmesinde son derece güvenilir ve iyi bir danışman

Mustafa Fatih Tezel

Ev arayışı ve sözleşme süreçlerinde gösterilen destek ve yardımlarından dolayı Yeliz Akgül Hanım ve ekibine teşekkür ederim

Beyhan Karacan

Kiralama sürecinde verdikleri hizmet teşekkür ederim.

Recep Ertekin

sıcak kanlılığınız ve samimiyetiniz için teşekkür ederim

Barış.

Uzun bir süre ev aradıktan sonra Sevilay hanım ile tanıştım. Bu yorucu süreçte bana güvenilir, profesyonel destek verdi ve mutlu kiracı yaptı. Çok teşekkürler

Ümmühan

Bu kadar olumsuzluğun içinde elinizden gelen desteği verip yardımcı olmaya çalıştınız yaşadığımız tüm aksilikleri çözmek için var gücünüzle çaba gösterdiniz işinizi bu kadar düzgün ve titiz yaptığınız İçin teşekkürler Tolga bey

Ezgi.

Sevgili Sevilay Ablacığım, İlk evimi sizin aracılığınızla tuttuğum için çok memnun kaldım. İlgi ve alakanız çok profesyonel İşinizi aşkla yapmanız çok hoşuma gitti. Sizi herkese tavsiye edecegim. Her şey için çok teşekkür ederim.

Kenan

Sevilay Hanım işinin ehli olduğunu söylemeliyim. Titizliği ve bilgisi insana güven veriyor. Kendisini tanımaktan ve onunla iş yapmaktan çok mutlu oldum. başarılarının devamını dilerim. Sevgilerimle.

Sema.m

Sevilay hanım kesinlikle işini aşk ile yapan güleryüzlü, profesyonel, dürüst o kadarda içten ve samimi emekleriniz için çok teşekür ederim.Sevgiler

B.n

tek kelimeyle taktir edilecek bir gayrimenkul danışmanısınız.başarılarınızın devamını dilerim.Sevilay Hanım

Ahmet.n

Sizden önce başka bir emlak danışmanım vardı. Danışmanımdan memnun olduğumu sanmışım, güvenmişim, sizi tanıyana kadar. Sorumluluğunun bilincinde olan, karşısındakinin ne istediğini bilen, işini layıkıyla yapan dürüst güvenilir. Sevgilerimle..

Durmuş Özdemir

Yurt dışında olmama rağmen, Her yıl olduğu gibi bu yılda dairemizin kiralanması sürecinde Didar hanım profesyonelce yardımcı oldu.Gayrimenküllerinizin satış ve kiralanmasında tereddüt etmeden Didar hanıma güvenebilirsiniz.Kendisine teşekkür ediyorum.

Nermin Aslan

Tolga bey gerçekten işinin uzmanı bir profosyonel gerek ilgi alakasıyla gerek beyefendiliğiyle ön plana çıktı bende Remaz ailesindeyken beraber bir kiralama işimiz olmuştu kızkardeşimin dairesini hiç düşünmeden kendisine teslim ettik ve bir hafta bile olmadan kiraya verildi, eğer kurtköy vb. bir portvöyünüz varsa hiç düşünmeden Tolga beye ulaşın..

Mustafa Mutlu

Her şey için çok teşekkürler Tolga bey, Öncelikle sektör bilgisi ve tecrübeleriniz sonrasında ilgi ve alakanız ile çok kısa sürede işlerimizi kendi işiniz gibi takip etmenizden dolayı ne desek az kalır. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mutlu Sayın

Didar Hanım, evimizi bize kiraladı, bu süreçte ne zaman arasak telefonlarımıza hep sıcacık cevap vererek bizlere cani gönülden yardımci oldu.Her konuda bilgi sahibi hayatımızı cok kolaylastıran süreci hızlandıran her konuda yardımcı olan tarzıyla beni şaşkınlik icinde birakip emlak danışmanlığının gerçekte ne demek olduğunu gormemi sağladı.

Ercan Güvenç

Ev arama sürecimde bana yardımlarından dolayı Tolga beye teşekkür ederim.Gerek tecrübesi gerek dürüstlüğü ile piyasadaki diğer emlakcılardan ayrı bir yerde olduğunu ve işini severek yaptığını belirtmek isterim.Başarılar..

Enes

Evimizin kiralanma sürecinde yardımları için teşekkür ederiz.

İnan Çetinerler

Yeliz hanımla yıllardır çalışıyoruz. Evimizi hızlı bir şekilde kiraladı. Verilen hizmet ve herzaman güleryüzlü yaklaşımları için teşekkür ederim.

Zeki Akgün

Gerçekten çok ilgili karşılandım, ev ile ilgili her türlü ilgilendirme yapıldı. Hem kiralama öncesi hem de sonrasında çok yardımcı oldu Yeliz Hanım. Çok teşekkür ederim :)

Murat Urgan

Kiralama sürecimdeki samimi ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Serap Güner

Nasıl başlasam ki Elif Aynacı diyince mutluluk demek, güler yüz demek Remax demek iyi ki karşılaşmışız evimizi bulmamızda çok kısa zamanda destek oldun yolun açık olsun başarı seninle olsun... Sevgiler

Şamil Dağıstanlı

Hızlı İletişim Ve Başırılı İş Takibi İçin Nafi'beye Teşekkür Ederim

Süleyman Emre Alemin

ilk tanışma günümüzden, kontrat gününe kadar güleryüzü, samimiyeti ve yardımseverliliğiyle destekçi, insana güven yapısıyla da hep yanımızda oldu. Çok teşekkür ederiz

M.sami Gürpınar

Hem konum olarak hem de aradığım ölçülerde ev bulmama çok yardımcı oldular.Yeliz Akgül ve eşi Ercan Akgül'e çok teşekkür ediyorum.

Ercan Atak

bu güne kadar gördüğüm işini çok iyi yapan ilgili bilgili bir emlak ofisi. çok memnun kaldım. Hizmetleri ve yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

Onur Mutlu

Mira Beş Yıldızdaki Dairemizi bulmamızda gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Sevgili Elif Hanım a sonsuz teşekkür ederiz.

Nurettin

Tereddütsüz bir şekilde işinin ehli olduğunu söyleyebilirim. Her konuda yardımcı, kiralamadan sonra da her sorunda ulaşılabilir olması çok güzel

Levent Emekli

Bir önceki kiralama ve şuanki kiralama durumumuzda bize en uygun daireleri gösterip yoğun iş tempomuzda zaman kazandırdığı için, çözüm odaklı yaklaşımı ve bitmeyen güleryüzü için, her zaman tercihimiz YELİZ AKGÜL. Güzel yaklaşımları için Çok teşekkür ederiz.

Aysel Çobanlı

9 yıldır Yeliz hanımla çalışmaktayız. Verdiği hizmetten son derece memnunum. Bu güne kadar her zaman çözüm odaklı, bir yol bularak hem kiracıyı hem ev sahibine sorunsuz bir ortam oluşturdu.Önceki dönemlerde bulduğu kiracı profili beni üzmedi. Saygılı ve iyi niyetli davranışlarıyla, karşılıklı iyi niyet devam ettiği sürece tercihimiz Yeliz Akgül.

Ece İşbilir

Çok kısa bir süre içerisinde istediklerime en yakın evi bulmama çok yardımcı oldular.Bu işi cidden çok saygılı, özverili ve başarılı bir şekilde yapıyorlar.Tüm yardımları için Yeliz AKGÜL' e çok teşekkür ediyorum.

Kemalettin Akın

Depolarımın satışı için kendisiyle iletişime geçtim ama bu kadar profesyonel bir danışman beklemiyordum ismini çokça duymuştum abartıldığını düşünmüştüm ama Ahmet bey bana ait olan iki adet depoyu bir ayda üst üste satınca bunun gerçekten tesadüf olmadığını gördüm bravo Ahmet Kalite Gıda San. Genel Müdürü Kemallettin AKIN

Mertol Ünsal

En başarılı olduğu konu süreç yönetimini başarılı yönetmesi. Bu konuda Ahmet Beyin üstüne kimseyi görmedim. Bankacı geçmiş olduğu için banka işlerimle bizzat kendisi ilgilendi ve hiçbir şekilde sorun yaşatmadı . İş bitiriciliği Harika. Kendisinin sayesinde sahip olmak istediğim depoyu buldum. TeşekkürLer. Tolem Çevre Teknolojileri Genel Müdürü

Ersin Bayrak

Yurtdışında yaşayan bir arkadaşımın yatırım amaçlı daire alması için araştırma yaparken Tolga bey ile tanıştım. Emlak konusundaki bilgisi ve çevresine hakim oluşuyla doğru daireleri seçmemizi sağladı, Sonrasında ise zorlu geçen satınalma sürecimizi son derece sabırlı, güleryüzlü ve yapıcı bir şekilde yönetti.Tolga beye emeği için çok teşekkürederim.

Fatih Yaşar Dayıoğlu

Uzun yıllardır çalıştığımız evimize ugun portföye sahip yapıcı ve hızlı.

Ferah Güven

Ümit Bey’den evimizin satışı süresince çok iyi hizmet aldık.Hem doğru bilgilendirme hem de yönlendirme yaparak, bu dönemde evimizin satışını sağladı.Güler yüzlü hizmetinden çok memnun kaldık

Erdoğan Demir

Kurtköy'de kiraladığımız evle ilgili olarak bize yardım ve destek veren Lale Hanım'a tüm içtenliği ve güleryüzüyle sunduğu hizmetten dolayı cok teşekkür ederiz.

Tuğrul

Tecrübeli gerçekten işi konusunda Engin bir bilgi biriekimi var bölgesine hakim ve sorularıma tatmin edici cevaplar aldım .Çevremdeki herkese Ümit beyi tavsiye ediyorum.

Hayderi Cankatar

Özel olduğunuzu her hareketi ile size hissettiren bir kişi Lale Hanım. Eve kara vermemizden yerleşmemize kadar, hatta sonrasında daha çok hep yanımızda idi. Çok güzel bie dost kazandık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nezahat Eze

Lale Hanım'dan kiraladığımız villanın mal sahibi siteden komşumuzdu. İlk ona gittik ve kesinlikle Lale Hanım ile yola devam etmemizi söyledi yoksa evi kiraya veremeyeceğini dile getirdi. Başta neden olduğunu anlayamadık. Ama ilk gün itibari ile farkını hissettik. Herşey için teşekkür ederiz kendisine, sayesinde çok kolay yeni yuvamıza yerleştik.

Yasemin Devrim Karabiber

Lale Hanım 'la uzun yıllardır çalışıyoruz. Disiplini, bilgisi, isine saygısı, özveri ile çalışması olağanüstü. Kendisi ile çalışmaktan çok çok memnunuz ve buradan bir kere daha teşekkür ediyoruz. Teşekkürler ...

Yasemin Karabiber

Lale Hanım la çalışmak harika. Güvenilir, çözüm odaklı, güleryüzlü ve bilgili. Yıllardır birlikte çalışıyoruz ve çok memnunuz. Bütün emekleri için kendisine bir kere daha teşekkür ediyoruz. Sevgilerimizle .

Selin Manay

Çok ilgili ve anlayışlılar. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Altan Akın Kaya

Ercan Bey, Yeliz Hanım ve Sevil Hanımın hizmetinden oldukça memnunun. Kendilerine teşekkür ediyorum. Uzun yıllar çalışmak isterim

Ayşen Altınbaş

Yeliz hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Güvenle ve rahat bir kiralama işlemi oldu.

Ferit

Ümit Bey’in Konusunda bilgili ve disiplinli oluşu ve müşterilerine olan ilgi ve alakasından memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz...

Mustafa Müslüm

Çok kaliteli ve güzel bir hizmet sağlandı. Memnuniyetle çevremize tavsiye ederim.

Tülay Özyıldırım

Ev alım sürecimizdeki 7/24 desteği için teşekkür ederim. Kendimizi güvende hissettiren, bizimle heyecan duyan, sevinen hep çalışmak isteyeceğimiz birisi olduğunuz icin ayrıca teşekkürler.

Onur Çapan

Dürüst ve sıcak karşılama doğrudan ödün vermeyen güvenli bir insan İlgi ve alakanıza Teşekkürler Ümit Bey

Metin Tur

Bugüne kadar çalıştıklarım arasında yaptığım işi benimsemesiyle en güvendiğim danışman diyebilirim. Müşretisi ve sorunlarıyla gerek daire bulma gerekse taşınma sürecinde her zaman yakından ilgileniyor. Ev sahibi ve kiracıyı ayırt etmeksizin iki tarafa da eşit yaklaşımıyla beni etkileyen güleryüzlü bir insan. başarılar diliyorum.

Levent

Umit beyin profesyonel yaklasimi, ilgisi ve guvenilirligi sebebiyle kendisiyle uzun suredir calismaktayiz.

Serap Yürğr

Yürür ailesinin sadece emlak danışmanı değil ayrıca yıllardır birlikte çalışmanın verdiği yakınlık ve güleryüzüyle dostu olmuştur Lale Aykanat...Çalışma düzeni, işlerini titizlikle yönetip müşterisini mutlu ediyor olması onu tercih etmemize sebep olmuştur.Başarıları daim olsun.Bizi her zamandoğru yatırım yapmaya yönlendirdiği için TEŞEKKÜRLER.......

Birol Yürür

Emlak alım-satım ve kiralama konusunda kendimi emin bir yerde hissettiğim, bunun haricinde de bir çok konuda danışıp yardım alabildiğim, gerçek bir dost olarak tanımaktan gurur duyduğum bir insan, başarılarının devamını dilerim

Alper Tedik

Yeliz Hanım başta olmak üzere, tüm ekibe verdikleri içten destek için teşekkür ederim.

Murat A

Hızlı ve sorunsuz bir hizmet aldık. Güleryüzü ve çözümcül yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Ferhat Akgün

Sadece ev için değil, diğer her türlü işlemlerimde bana çok yardımcı oldu kendisi. Çok teşekkür ederim.

Elif Arslan

Firmail ile çalışmaktan çok memnun oldum. Kriterlerime uygun bir kiralanma süreci yaşadık.

Ali Ahıskalı

Yeliz AKGÜL hanıma çok teşekkür ederim bizimle çok güzel ilgilendi çok memnunuz tekrar çok teşekkür ederim.

Murat Özkan

Öncelikle Tolga bey çok dürüst ve güvenilir bir insan bölgesine ve piyasalara çok hakim bu koşullarda zor bir bölgede olan dairelerimi hem kirayaverme hemde satma kunusunda mükemmel bir başarı gösterdi ve hedefimize ulaştık çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim tam bir profesyonel

H.k

Sevilay Hanım aracılığı ile geçen hafta rv tuttum. Kendisi dakik, güven veren ve ilgili bir kişi. Kiralama sonrasında da daire ile alakalı sorunlarda destek vermesi memnuniyet verici.

Hakan Alıcı

Sunulan hizmetten çok memnunum doğru daireyi kiralamamda yardımcı oldukları için Yeliz hanım ve ekibine teşekkür ederim.

Tuğçe Tel

Lale Hanım ile çok yeni bir işbirliğimiz oldu. Şimdiye kadar birçok danışman ile çalıştık ve ilk kez bu kadar çözüm odaklı güvenilir bir hizmet aldık. Kendisine tüm desteği ve yardımları için teşekkür ederiz. Her şey tahminimizden de hızlı gelişti. Lale Hanım'a başarılarının devamını diliyorum.

Didem Hiçsönmez

YELİZ AKGÜL İLE DUMANKAYA KONSEPT İSTANBUL SİTESİNDE BULUNAN GAYRİMENKULÜMÜN KİRALANMASI İLE İLGİLİ YILLARDIR BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ. HER ZAMAN EVİM BOŞALIR BOŞALMAZ TAM İSTEDİĞİMİZ GİBİ PROFİLLERE KİRALAMA YAPAR. YILLARDIR TAM GÜVENLE ÇALIŞIYORUZ. HERKESE DE TAVSİYE EDİYORUM. GÜLERYÜZLÜ, PROFESYONEL VE İŞİNİ MÜKEMMEL YAPIYOR. TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

Semih

iyi

Serdar Sönmez

Lale Aykanat diyince, çözüm odaklılık, müşteri memnuniyeti, hız, güven, gönül rahatlığı, dürüstlük ve cesaret geliyor. Lale hanım sağladığınız tüm destekler ve çözümler için çok teşekkür ediyorum. Sizinle 2012 den beri çalışıyorum. Kısmetse bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. İyi ki varsınız....

Osman Nuri Senemoğlu

Yeliz hanımla yıllardan beri çalışıyoruz. Yine istediğimiz gibi bir kiracı buldu. Dürüstlüğü ve verdiği hizmetler için teşekkürler.

Seyfi Aydın

Yardımlarınızdan dolayı müteşekkiriz. Her şey için teşekkürler.

Ahmet Emin Çepni

Lale Hanım, gerçekten farklı bir danışman. Hizmet bedelinde indirim yapmadığı için başta sinirlenmiştim. Ama kontrat sonrası ilk defa ilgilenen bir danışman tanıdım. Kiraladığımız daire ile ilgili her konuda inanılmaz destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Gönül rahatlığı ile herkese önerebileceğim birisi.

Yusuf Maşacı

bu sektörde iş ve insan olarak her anlamda harika olan REMAX çalışanınız adına çok ama çok teşekkür ediyorum..emlak sektöründe daha önce yaşadığım kötü tecrübelerden sonra bu deneyim beni çok mutlu etti.başarılarınızın devamını dilerim

Burçin Güngör

Sevgili Lale Hanım'la yaklaşık 8 yıldır tanışıyorum. Evimin kiraya verilmesinden çok, kiraya verdikten sonraki süreçte de yanımda olması onun kesinlikle en büyük farkı. İşinde oldukça titiz ve başarılı. Kendisine başarılar diliyorum ve Kurtköy bölgesinde gayrimenkul konusunda Lale Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.

Furkan Baha Yüksel

Lale Hanım ile kiralık daire ararken tanıştım. Kendisi bir insanın tanıyabileceği en dürüst emlakçılardan biri. Daireye yerleşme sürecimde, abonelik işlemlerimde hep yanımda idi. Tamamen çözüm odaklı, hem de pratik. Kendisine verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Taha

Göstermiş olduğu ilgi ve yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Gerçek ve güvelir bir hizmet aldım Tavsiye Ederim

Şahismail Demircan

Yeliz Hn ile yıllardır çalışıyoruz. Bütün ailemizin, kardeşimin, ağabeyimin mülkleri için de kendisi ile çalışıyoruz. Tam istediğimiz gibi bir ev bulmamıza yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Yusuf Dağaç

Pratik İş Çözümü Güvenilir Hissi Yaratması Ve Sektörel Bilgisi Bizlerin Memnun Kalmasını Sağlamıştır. Remax Ailesi Ve Nafi Bey;e Teşekkür Ederiz.Kesinlikle Tavsiye Ederiz.

Metin A.o

''Selamlar gayet ilgli ve meslegini severek yapan tecrubeli bir emlak danismani. Detayciligi ve is bitiriciligi ile bizlere cok yardimci oldu. Tesekkurler

Akın Y.

''Selamlar gayet ilgli ve meslegini severek yapan tecrubeli bir emlak danismani. Detayciligi ve is bitiriciligi ile bizlere cok yardimci oldu. Başarılar Dilerim Tesekkurler Iyi calismalar.

Sema Daştan

Herşeyden önce pozitif enerjisine hayranlık duyduğum pratik iletişimde hemen ulaşabildiğimiz güven veren işinde çok titiz çalışan bir danışman Lale hanımla çalışmaktan çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yiğitcan Öztürk

Gayet güler yüzlü bir şekilde karşılandım, bilgilendirme ve yardım konusunda da son derece memnun kaldım.

Onur A.

Ailemize ait Kurtköy'deki tüm gayrimenkullerin işlemlerinde Lale Hanım ile çalışıyorum. Kendisi son derece profesyonel, titiz, ulaşılabilir, işini severek yapan bir danışman. Lale Hanım ile çalışmaktan memnunum ve kesinlikle tavsiye ederim.

A.oğuz Akdoğan

Lale hanim, ilk kiracimdaki ilgi alakanız harikaydı.Simdi ikinci defa, beni hiç ugrastirmadan, evdeki tamirat, abonelik ve temizlik işlerinin tümüyle ilgilenip sorunsuz bir şekilde yeni güvenilir kiracı ile bulusturmanizdan dolayı çok teşekkürler.Basarilarinizin devamını dilerim.

Hüseyin Tayfun

Lale Hanım sayesinde içinde kiracısı olan bir ev satın aldım. Kendisi ile ilk iletişime geçtiğimiz günden, satış ve sonrasına kadar ev ile ilgili her konuda desteklerini eksik etmeden yanımızda olduğu için kendisine çok teşekkür ederim .Yolunuz açık olsun. Başarılar dilerim.

Yıldız Ekinci

Çalışkanlığı, güvenilirliği, sorunlara hızla çözüm getirmesi 7/24 ulaşılabilirliği, pozitif enerjisi, abonelik işlemlerini takip etmesi, zerafeti ile gayrimenkul danışmanından öte arkadaşlığından keyif aldığım Lale Aykanat yolun açık olsun başarılarla dolsun...

Ahmed Rabbani

Lale was extremely professional. She prepared a contract as per my demands and answered all my queries. I would definitely recommend her for real estate dealings.

Yavuz Gürses

verilen hizmetten çok memnun kaldık, herkes çok ilgiliydi, çok teşekkürler