RE/MAX Kuvars portföyünde 53 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 45 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Kuvars

MİSYONUMUZ

·       Bölgemizde güven ve devamlılığa dayalı ilişkiler kurarak insanların hayatlarını ve yaşam alanlarını değiştirirken en doğru kararı almasına yardımcı olmak.

 

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul danışmanlık bilgisi ve tavrıyla;

·       Akılda kalan

·       Aranılan

·       Tavsiye edilen  Gayrimenkul danışmanı olmak !

 

DEĞERLERİMİZ

·       Adil olmak

·       Adalet

·       Eğitim

·       Şeffaflık

·       İnsan odaklılık

·       Dürüstlük

·       Takım çalışması

·       Müşteri memnuniyeti

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ATATÜRK MAH. NEYZEN TEVFİK CAD. 1 NOLU BAĞIMSIZ NO: 112A URLA / İZMİR
Atatürk Mah. / Urla / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

H******* Ö*******

Atilla Bey sayesinde Didim'den mükemmel bir arsa sahibi olduk. Kendisi bölgeye inanılmaz hakim bir danışman. Tüm destekleri için Atilla Bey ve harika ekibine sonsuz teşekkürler.

Zeki Bilen

Öncelikle Özgür beye çok teşekkür ederek başlamalıyım Bayram için Urla ya tatile geldik ve bu bölgeden müstakil bir ev almak istedik Belirlediğimiz evleri görmek için emlakçı arakadaşlarla gidip evlere baktık Hepsinin verdiği bilgiler yanlış fiyatlar yanlış tek dertleri evi satıp komisyon kapmak Sonra bir akşam tesadüf bir kafede Özgür bey ile karşılaştık Bize 1 saat belki tüm bölge hakkında bilgi verdi ofisim ve kendinin mevcut portföylerini tanıttı henüz ev alamadık ama Urla da ev alacaksak gözümüz kapalı Özgür bey diyorum başka birşey demiyorum net…

O******* U*******

Atilla Arslantürk ve ekibine başta göstermiş oldukları sabır ve içtenlik için teşekkür ederim. İlk kez yaptığım bir satın alma işleminin her aşamasını teker teker bıkmadan usanmadan anlattıkları, her an yanımda oldukları için minnettarım. Böyle bir ekip ile çalışmak bizler için büyük şans oldu. Yolunuz açık olsun

C******* B*******

Güler yüz, hızlı ve kaliteli hizmet dediğinizde hiç başka bir yeri veya kişiyi aramayın. Çünkü doğru adres ve isim Atilla Arslantürk ve değerli ekibi. En içten duygularımla teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Sait Çifkurt

Öncelikle beyefendiliğ ve hitap şekli ile tam bir profesyonel.. 7 ay başka bir gayrimenkul firmasının portföyünde olan Bornova Merkezdeki satılık dükkanımız ile mantıklı ve doğru hiçbir teklif alamadık Sonrasında Özgür bey ile anlaştık 3 gün sonra dükkanımıza teklif aldı ve sattı Tapuya imzaya geldik paramızı aldık ve döndük Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim

B******* A*******

Seferihisar da ki mülk arayışımız aylardır sürmüştü, bir çok ev görmemize rağmen hayalimizdeki daireyi bulamamıştık. İstediğimiz özellikleri iletmemize rağmen hep farklı dairelere yönlendirildik. Ta ki Arzu Hanım ile yollarımız kesişene kadar. Arzu Hanım önce bizi dinledi, doğru soruları ile hayalimizdekileri aktarma fırsatı bulduk ve direkt bizi istediğimiz özelliklere sahip daireye götürdü. Daireyi görür görmez almaya karar verdik ve kaporamızı aynı gün gönderdik. Tüm süreci çok profesyonelce yönetti ve kusursuz bir tapu süreci yaşadık. Seferihisar da ev alacaklara sonsuz tavsiyemizdir. Güvenilir ve sizi dinleyen bir danışman arıyorsanız Arzu Tomsak Hanım'a mutlaka ulaşın derim. Kendisine emekleri için sonsuz teşekkürler.

A******* T*******

Arzu Hanım ile site yöneticimizin tavsiyesi üzerine tanıştık. Kendisi o kadar ilgili ve bilgili bir danışman ki kısa sürede Seferihisar da ki dairemize alıcı buldu. Tüm tapu sürecindeki işlemleri titizlikle, planlı programlı halletti. Bu devirde bu meslekte güvenilir insanlar oldukça azınlıkta Arzu Hanım bu ender insanlardan bir tanesi. Kendisine ve ekibindeki dostlarına çok teşekkür ederiz.

Y******* H*******

Atilla Bey alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev arama sürecimize bizlere ihtiyacımıza en uygun daireyi buldu. Kendisine desteklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

G******* M*******

Bornova da bulunan dairemizi kusursuzca pazarlayıp en doğru kiracıyı bulmamızı sağlayan Atilla Bey'in ekibine çok teşekkür ederiz.

N******* D*******

Daire almak için kendisini aradığımız Atilla Bey ilk görüşmemizden tapu gününe kadar bizlere sonsuz güven verdi. Tüm ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederiz.

F******* Ö*******

Atilla Bey ile çok hızlı ve temiz bir satış gerçekleştirdik. Kendisine ve değerli ekibine çok teşekkür ederiz.

B******* Ö*******

Ben yurt dışında yaşıyorum, Arzu Hanım Türkiye'de ki mülklerimle titizlikle ilgileniyor. Kendisi ile 3. kez çalışıyoruz. Çalışma prensiplerinden, işine olan özeninden dolayı uzun yıllar daha çalışmaya devam edeceğiz. Gözünüz arkada kalmadan güvenecek bir danışman arayan Arzu Tomsak hanımefendiye ulaşabilir.

Ü******* A*******

Arzu Hanım aklımızdaki emlakçı anlayışını tamamen değiştiren, işini aşkla yapan, her daim pozitif, güler yüzlü ve uzman bir danışman. Sığacık' da huzurla yaşayacağımız evi bulduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Ergün Yılmaz

Emlak sektöründe böylesine dürüst, işini titizlikle yapan profesyonel bir danışman ile çalışmaktan çok memnunuz. Atilla Bey'e her şey için çok teşekkür ederiz. Eğer bir gayrimenkul işiniz varsa herkese tavsiyemdir Atilla Arslantürk'ü mutlaka arayın.

H******* A*******

Didim de ki arsamı satmak için bir çok emlakçı ile çalıştım. Uzun süre satılamayan arsam için tavsiye üzerine Atilla Bey ile iletişime geçtik, kendisi olmayanı oldurdu ve çok kısa bir sürede arsamı sattı. Böylesine profesyonel, işini severek yapan karakterli danışmanların artmasını diliyorum. Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

M******* S*******

Arzu Hanım 2. kez dairemi kiralamamı sağladı. Her konuda çok anlayışlı ve işinde fazlasıyla profesyonel. Yurt dışında olduğumdan dolayı tüm süreçleri kendisi yönetti. Hiçbir gayrimenkul işlemimi Arzu Hanıma danışmadan asla ilerlemem. Kendisinden çok memnunuz, ve çok teşekkür ederiz.

E******* G*******

Arzu Hanım çok kısa sürede daire bulmamıza yardımcı oldu. Kendisi işinde çok pratik, dürüst ve karakterli bir emlakçı. Bizlere gösterdiği nezaket ve güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Deniz Ayhan

Çeşme Alaçatı’da bulunan çok değerli taş evlerimin kiralanması için Özgür bey ile anlaştık.. Karakter olarak bu kadar beyefendi dürüst insanla karşılaştığım için çok şanslıyım 1 haftada evlerimi kiraya verdi Sonsuz teşekkür ediyorum

N******* K*******

Bornova, Avcılar Effect'de bulunan satılık dükkanımızı çok kısa sürede satışını tamamladı. Daha önceki işleri gibi bizi hiç şaşırtmadı. Titiz ve profesyonel.

Onur Çoban

Meral Hanıma kiralama yapacağım ev için mülk sahibi ile aramızdaki tüm anlaşmaları ,daha önceden dostluğumuz varmışçasına gece gündüz telefonlarıma cevap vererek bize yardımcı olduğu için verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Emel Kızılkaya

Meral Hanım ile evimi kiraya vermek için iletişime geçtim, işlemin başından sonuna kadar tüm hizmetleri bana sunarak kısa sürede evimi kiralamamı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki gereksinimlerimde ilk arayacağım kişi kendisi olacak.

B******* Ö*******

Arzu Hanım işini gayet profesyonel ve titiz yapan bir danışman. Hızlı kiralama için kendisine teşekkür ederim.

M******* A*******

Arzu Hanım kiralama sürecimizi en başından sonuna kadar titizlikle ve güler yüzle yürüttü. Kendisi işine aşık bir emlak danışmanı. Tüm destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Alişan Taş

Atilla Bey İşini hakkıyla yapan sayılı kişilerden, arazimizi çabucak temiz bir şekilde satmamıza vesile oldu. Yardımları için kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.

Çağrı Önçek

Emlak Danışmanlığı konusunda dört dörtlük hizmet veren, sorunları yılmadan çöze çöze sonuca ulaştıran, güler yüzlü hizmet anlayışıyla bizleri bu hizmetlerinden dolayı onurlandıran Atilla Bey ve değerli ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Koca Erdoğan

Atilla Bey ve ekibinin satış sürecinde gösterdiği çabukluk, titizlik ve etkin çalışma için çok teşekkür ederim. Ayrıca kısa sürede satışı tamamlaması da bizi çok memnun etti.

S******* K*******

Atilla Bey'in tecrübesine ilgisine son dakikaya kadar olan iletişim ve özverisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi ve ekibi şahaneler

M******* A*******

Atilla Bey ve ekibine satış sürecinde ve sonrasında bize vermiş oldukları destek ve güvenden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Nuriye Sever

Arzu Hanım tüm işlemlerimi titizlikle, profesyonelce, güler yüzlü ve samimiyetle yaptığın için teşekkür ederim. Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç. İyi ki sizi tanımışım.

Ö******* K*******

Arzu Hanım'ın kıymetli emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Tüm süreçlerde çok güzel, hızlı ve profesyonel bir şekilde bizlere yardımcı oldu.

Meriç Pınarbaşıoğlu

Karşıyakada bulunan evimizin Boya temizlik ve tamirat süreçlerini yönetip ardından hemen kiraya verdi İşinin uzmanı

Hamed Golchin

Noter işlerimizi kira sözleşmemizi Çok profesyonel bir şekilde halletti ve evi kiraladık Gerçekten işini çok iyi yapan birisi

Göknur Akçay

Özgür bey yine ve tekrardan sorunsuz bir şekilde evimizi kiraya verdi Çok teşekkür ederiz

U******* T*******

Arzu Hanım'a çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederiz.

G******* O*******

Pazartesi günü Arzu Hanım evimi sattı,4 gün sonra cuma günü kendisi ile yeni bir ev aldık. Süreci bu kadar profesyonelce yürütmesi, hep gülen yüzü ve pratikliği için teşekkür ederiz. Kendisi artık bizim ailemizin danışmanıdır. Arzu Hanım olmadan alım satım yapmayız.

M******* S*******

Kiralık dairemi çok kısa sürede kiraya veren, tüm işlemleri sabırla, titizlikle ve profesyonelce yürüten Arzu Hanım'a teşekkür ederiz.

A******* T*******

Dairemin satışı konusunda çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için Arzu Hanım'a teşekkür ederim.

M******* T*******

Son derece güvenilir, mesleğini aşkla yapan, bilmediğimiz konuları da defalarca sormamıza rağmen aynı sabır ve kibarlıkla anlatan, hızına yetişmekte zorlandığımız Atilla Bey'e ve muhteşem ekibine arazimizi kısa sürede sattıkları için teşekkür eder, başarılarının katlanarak devam etmesini dileriz.

D******* T*******

Atilla Bey ile Aydın'da ki zeytinliğin satın alımı ile ilgili yollarımız kesişti. Harika bir iletişim kurduk, mükemmel bir diyalogla devam ettik ve muhteşem bir sonuçla kısa sürede zeytinliğin sahibi olduk. Bu süreçte bizlere olan destekleri sebebi ile kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

Tayfun Erbaş

Ben bu kadar işini severek yapan bir emlakçı daha görmedim. Kiralama süresince hep güler yüzlü, her daim çözüm odaklı ve pratik. Arzu Hanım ve ekip arkadaşlarına çok hızlı aksiyon alıp bizleri yormadan tüm süreci yönettikleri için teşekkür ederiz.

Meryem Şeker

Dubleks dairemin kiralanma sürecinde desteklerinden dolayı Arzu Hanım ve ekibine teşekkür ederim. Kısa sürede doğru kiracıyı bulup tüm süreç ile profesyonelce ilgilendi. Herkese güvenle tavsiye ederiz.

Gerçekay Oral

Seferihisar'daki dairemi satması için yetki verdiğim Arzu Hanım öyle bir ilgi alaka gösterdi ki evimi kısa sürede istediğim fiyata sattı. Arzu Hanım ve ekibine başta verdiği güven ve profesyonel bir şekilde su gibi akan satış sürecini yönettikleri için çok teşekkür ederim.

F******* D*******

Günlerdir Seferihisar'da satılık daire aradık. Bir çok emlakçı ile görüştük ama ne yazık ki doğru bilgilendirmeler yapılmadığından satın alma aşamalarımız hep yarım kaldı. Tavsiye üzerine Arzu Hanım'a ulaştık, kendisi tam da istediğimiz gibi geniş ve yeni bir daire götürdü bizi. Eşim ile evi satın almaya kapıdan girdiğimiz an da karar verdik. Tüm süreci kusursuz yöneten, kısa bir süre içerisinde bizi ev sahibi yapan, her an pozitif ve güler yüzlü olan Arzu Hanım'a teşekkürü bir borç biliriz. Ev arayan herkes gönül rahatlığı ile kendisine ulaşabilir.

Tülay Çelikel Özler

Emlak camiasının en pozitif ,en içten, en güzel gülen emlak danışmanı ile çalışmanın verdiği rahatlık biz ev sahipleri için bulunmaz bir şanstır. Arzu Hanım dairemle sanki kendi mülküymüş gibi ilgilendi ve 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde bize kendisi gibi mükemmel kiracılar buldu. Tecrübesi hızı ile doğru orantılı olan Arzu Hanım'a çok teşekkür ederiz.

A******* Ç*******

Seferihisar da bir daire arayışımız vardı. Bölgeye hakim olan Arzu Hanım'a ulaştık. Kendisi ile ilk gördüğümüz evi beğendik ve ertesi gün kontratları imzaladık. İlgisi alakası için çok teşekkür ederiz.

S******* G*******

Bornovada dükkan satınalma işlemleri sırasında desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz İşini çok iyi yapan ve çok bilgili bir arkadaş

E******* Y*******

Atilla bey işinin ehli, dürüst, pratik ve sonuç odaklı bir yatırım danışmanı, bu tarz biriyle bu piyasada karşılaşmak ve çalışmak çok zor. Bana aldığım tarlada çok destek verdi, kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmanızı sizlere de tavsiye ederim.

Y******* P*******

Emekli olunca ailecek İzmir 'e yerleşme kararı aldık. Seferihisar bölgesini incelerken Arzu Hanım'ın bölgeye hakim olduğunu duyup hemen kendisini aradık. Hayalimizdeki yaşamı anlattığımızda bizi denize sıfır bir siteye ait villaya götürdü. Görür görmez hemen kiralamaya karar verdik. Kendisine bizi dinlediği ve istediğimiz villaya nokta atışı götürüp tüm aşamaları hızlıca yaparak aynı gün içinde işlemleri tamamladığı için çok teşekkür ederiz. Arzu Hanım sayesinde hayalini kurduğumuz bir hayata harika bir başlangıç yaptık. Seferihisar denilince akla gelen ilk emlakçı bizim içinde artık Arzu Tomsak 'dır.

Oya Çalışkan

Arzu Hanım ile geçen sene de çalışmıştık, o zamandan beri tüm gayrimenkul işlemlerimi kendisi yönetir. Bu sene de villamın kiralanması konusunda Arzu Hanım ile görüştüm ve aynı hafta içerisinde bana kendisi gibi güler yüzlü kiracılar buldu. İşini bu kadar severek yapan emlakçılar ile çalışmaktan çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.

Mustafa Karagöz

Bornovadaki dükkanımın satışı esnafında göstermiş olduğu sabır ve özveri için çok teşekkür ederim Çok emekleri geçti

A******* S*******

Urla’da Satın aldığımız villa için İlk andan itibaren vermiş olduğu güven ve profesyonelliği için çok teşekkür ederiz

İ******* O*******

Karşıyaka'da ki kiralık dairemiz için tavsiye üzerine Arzu Hanım'a ulaştık. Kendisi titizlikle dairemizle ilgilenerek bizlere kısa bir sürede çok iyi kiracılar buldu. Rahat, kolay, sorunsuz bir kiralama süreci isteyen varsa Arzu Hanım'a gönül rahatlığıyla ulaşabilir. Biz de kendisini herkese tavsiye ediyor, bizleri hiç yormadığı için teşekkür ediyoruz.

B******* Ö*******

Karşıyaka da ki kiralık arayışımız Arzu Hanım ile tanışır tanışmaz hızlıca sonuçlandı. Kendisine bu süreçte bizlere olan desteklerinden dolayı teşekkür eder herkese bu kadar hızlı ve her daim güleç yüzlü olan emlak danışmanını tavsiye ederiz.

Mehmet Akif Güveli

Atilla Bey ve ekibi tek kelime ile şahane. Kendileri tapu sürecimizdeki her aşamada bizlere inanılmaz destek oldular. Sayelerinde çok doğru bir yere yatırımımızı yaptık. Bundan sonraki tüm emlak işlerimizde kendileri ile çalışacağız. Başarılarınız daim olsun.

Didem Dilara Selli

Atilla Bey sürecin başlangıcından neticelendiği güne kadar ki ilgi alakanızdan, sıcak yaklaşımınızdan, özellikle de üst düzeyde kurduğumuz diyalog için siz ve değerli ekibinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim için güzel bir başlangıç olduğunu düşünüyor işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Saygılar, iyi çalışmalar, tüm ekibe selamlar.

Ş******* D*******

Arzu Hanım kiralık villamızı 1 gün içinde kiraladığı için 2. villamızın yetkisini de kendisine verdik ve bizleri şaşırtmadan aynı gün içinde kiraya verdi. Bundan sonra kendisi ailemizin emlak danışmanıdır. Her konuda bilgili, dikkatli ve işini titizlikle yapan Arzu Hanım'a destekleri için çok teşekkür ederiz.

Fırat Demir

Arzu Hanım ile telefonda görüştük ve isteklerimize göre bir villa arayışımız olduğunu ilettik. Kendisi bizlere nokta atışı tam da istediğimiz gibi Urla da bir villaya götürdü. Görür görmez villayı tuttuk. Kendisi her daim pozitif ve güler yüzlü. Tüm emlak danışmanlarına örnek olan Arzu Hanım'a yardımları ve bizleri anladığı için teşekkür ederiz.

M******* H*******

Aylardır Urla da kiralık arayışımız vardı. Arzu Hanım ile iletişime geçtik 1 gün içinde villayı kiraladık. Kendisi her aşamada bizlere inanılmaz yardımcı oldu. Destekleri ve hep gülen yüzü için sonsuz teşekkür ederiz.

Ş******* D*******

Arzu Hanım Urla'da ki villamı 1 gün içinde kiraladı. Kendi gibi güler yüzlü kiracılarım oldu. Herşey için Arzu Hanım'a çok teşekkür ederim.

Mustafa Kocabaş

Urla’da bulunan villamızı çok kısa sürede ilk sunum yaptığı müşterisine sattı ve tüm süreci profesyonelce sorunsuz halletti Eşine az rastlanır dürüst titiz ve çok başarılı

Vahap Döş

Şans eseri tanıdığımız Atilla Bey ,bu süreçte en büyük şansımız oldu , İzmir dikili de şahane bir arsaya sahip olduk. Her adımda bilgilendirildik .Her aradığımızda ulaştık. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sorularımıza verdiği cevaplar bizi tereddütte bırakmadı. İyi ki tanıdık , teşekkür ederiz.

Barış Gültekin

Mahall Bomontide bulunan eşyalı dairemizi çok kısa sürede kiraya verdi teşekkür ederiz

Salih Parıltı

Arzu Hanım'a Urla da bulunan villamı kiralaması için teslim ettim. Kendisi titizlikle ilgilenerek kısa bir sürede hem de istediğim fiyata kiracı buldu. Bu süreçte tüm detaylarla ilgilenip beni hiç yormadığı ve her daim güler yüzle yaklaştığı için kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Erkan Kayserili

Açıkçası emlakçı denilince sinirleniyorum ta ki Melike hanımı tanıyana denk hatta tanışmamız birazcık kötü oldu kusura bakmasın tekrar çok yardımcı oldu kısa zamanda sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdik emekleri için tekrar tekrar teşekkür ediyorum

Ayça Okumuşoğlu

Melike hanım sayesinde sonunda içimize sinen evi bulduk. Bu süreci profesyonel bir şekilde yönetti kimi zamanda arkadaş gibi çok desteği oldu her sey için kendisine teşekkür ederiz. İyi ki onu tanıdık.

Nazan Yıldırım

Bornova Avcılar cadde teras sitesinde bulunan dairemizi yine kiracı çıkmadan çok düzgün kiracı buldu Özgür bey ile 6 yıldır çalışıyoruz ve çok memnunuz

Fatma Özsu

Melike Hanım işinde profosyonel oldugu kadar bir o kadarda aileden biri gibi danısanlarını düşünüp hareket eden değerli bir arkadas bizim aklımızdaki soruları ve çekinceleri sabırla dinleyip destek oldu. Teşekkürü kendisine bir borç bilirim yolu açık olsun.

Gizem Ozsu

Alanında uzman, cok ilgili , güvenilir sistemli bir emlak danismani. Ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

1******* K*******

Kurumsal kiralama sürecimizde bizlere her konuda destek olan, her aradığımızda çözümlerle ilerlediğimiz, profesyonel, güvenilir ve işinde uzman danışmanlarla çalışmak bizim için harika bir tecrübeydi. Bu süreçte tüm destekleri için Arzu Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Aysel Coşkun

Bornova Avcılar sitesinde bulunan dairemi ben hiç görmeden 4 yıldır kiralama işlemlerini Özgür bey çözümlüyor ben sadece kiramı alıyorum Evimiz Özgür beye emanet

Barış Gültekin

Avcıllar Effect de bulunan dairemi Yine sorunsuz ve hızlı bir şekilde kiralama işlemini tamamladı Kendisinden çok memnunum

N******* Ö*******

Bornova'da eğitim kuruma yapmak için dükkan kiraladık. Hızlı ve çözüm üretici ve işine hakim oluşu ile kısa sürede işlemler tamamlandı.

Mehmet Demir

Yurt dışında yaşıyorum ve yaklaşık 1 yıldır Bornova da bulunan dükkanımı kiraya vermeye çalışıp veremedim Tavsiye üzerine Özgür beyle iletişime geçtik ve kısa bir sürede dükkanımıza kurumsal bir kiracı bulup tüm süreçleri itina ve profesyonelce yönetti Teşekkür ederim

O******* E*******

Atilla Bey'e hızlı ve sorunsuz bir süreç yürüterek arsamı sattığı için çok teşekkür ederim.

Teoman Toksöz

Atilla Bey uzun yıllardır çalıştığım bir danışmandır. Kendisine sonsuz güvendiğim için tavsiyesi üzerine yatırımımı hiç görmeden bir arsa alarak değerlendirdim. Yine beni yanıltmadı ve çok kazançlı deniz manzaralı imarlı bir arsa sahibi oldum. Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

1******* K*******

Kurumsal kiralama sürecimizde bizlere her konuda destek olan, her aradığımızda çözümlerle ilerlediğimiz, profesyonel, güvenilir ve işinde uzman danışmanlarla çalışmak bizim için harika bir tecrübeydi. Bu süreçte tüm destekleri için Atilla Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

S******* Ö*******

Satın alma sürecimizde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm odaklı ve her daim pozitif olan bu ekibe (Arslan Team) sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti.

Nizamettin Taşbağ

İnciraltı'nda 2 dükkanım vardı. Atilla Bey ve ekibinden kiralanması konusunda destek istedim. Kendileri kısa sürede kurumsal müşteriler bularak dükkanlarımı kiraya verdiler. Arslan Team' a hızları, analitik yaklaşımları, çözüm odaklı düşünceleri ve en önemlisi pozitif olmalarından ötürü çok teşekkür ederim. Sizler de güvenle bu ekibi tercih edebilirsiniz.

N******* T*******

Böylesine güzel insanlarla çalışmak harika bir deneyimdi bizim için. Her detayı kusursuzca düşünen, her daim pozitif ve akılcı çözümler bulan insanların sektörde artmasını temenni ediyorum. Bu ekiple daha çok işler yapacağız

S******* Ö*******

Bu kadar profesyonelin bir arada olduğu bir ekiple çalışmak muhteşem bir deneyimdi. Tecrübe, bilgi , doğru yönlendirme ve en önemlisi güler yüzleri için çok teşekkürler. Bu şahane ekip ile (ARSLAN TEAM) sizler de güvenle mülk sahibi olabilirsiniz.

F******* Ö*******

Tam bir ekip çalışması ile kısa sürede villamın satışını gerçekleştiren Arslan Team ekip üyelerine tek tek çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık , herkese tavsiye ederiz.

Özden Tuncel

Çeşme'de uzun yıllardır diş hekimiyim, birçok emlakçı ve danışmanla tanıştım. Bence siz de Özgür ile tanışın farkı kendiniz görün.

S******* A*******

Arzu Hanım'ın satın alma sürecimdeki destekleri ve profesyonelliği daha önceki çalıştığım hiç bir emlakçı da bulamadığım disiplini için çok teşekkür ederim. Arzu Hanım ve ekibi başarının tesadüf olmadığının resmen kanıtı.

Fatma Meral Öncel

Ayvalık'ta ki villamın tam satılmasından umutsuzluğa kapıldığım dönemde tanıştığımız Atilla bey ve ekibi çok profesyonel bir şekilde mülkümle ilgilendi ve gerçekten olağanüstü bir gayretle pazarlayarak 2 aydan kısa bir sürede umduğumdan daha yüksek bir fiyatla satışı ve tapu sürecini tamamladılar. Kendilerine bu süreçte gösterdikleri özverili ve dayanışmalı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Figen Sever

Arsa satışımızı başarılı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Yardımlarından ve emeklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

Tahir Sever

Güvenli ve hızlı bir şekilde işlemimizi halletmemizde yardımcı oldu. Kendisi cana yakın ve içten biridir işlemimizde yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Yiğit Akçe

Gerek profesyonelliği gerek sektör bilgisiyle bize yol gösterdi. Hızlı bir şekilde arsamızı satmamızda yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyoruz.

Tahir Sever

Profesyonel bir şekilde işlemimizi hızlı, ilgili ve güvenli ilerletti. Bizi her zaman bilgilendirdi ve arsa satışımızı gerçekleştirdi. Kendisini öneriyorum , teşekkürler.

Yiğit Akçe

işlemimizin başından sonuna kadar her zaman yanımızdaydı kesinlikle tavsiye ediyoruz ilgisine ve alakasına teşekkürler.

B******* B*******

Bir banka müdürü olarak Özgür bey hakkında söyleceğim tek şey Çeşme Bölgesinde Dürüst ilkeli ve profesyonel danışman ile çalışmak istiyorsanız mutlaka kendisi ile tanışın

E******* Ö*******

Arzu Hanım ile iletişime geçtikten tam 6 gün sonra tapu işlemlerimiz tamamlandı. Bu satın alma süresinde kendisinin doğru yönlendirmeleri ile tapu sürecimiz sorunsuz ve inanılmaz hızlı tamamlandı. Arzu Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Güzelaydın

Arzu Hanım olmayanı oldurdu ve Seferihisar Çiçek Adasındaki parselimi sadece 20 günde sattı. Kendisi tam bir profesyonel. Hiç bitmeyen enerjisi , bilgisi ve tecrübesi kısa sürede satışı getirdi. Kendilerine sonsuz teşekkürler. Seferihisar Urla ve Çeşme de ki tüm işlemlerim Arzu Hanım ve ekibinindir . Sizler de güvenilir ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız kendisine ulaşabilirsiniz.

Omer Urmuc

Atilla bey e tesekkur ederim. Satis surecinin basindan sonuna kadar cok ilgilendi ve kendisinden gayet memnun kaldik.

G******* K*******

Profesyonel hızlı samimi ve güvenilir biri ile çalışmak istiyorsanız Atilla Arslantürk herkese tavsiye ederim

Çetin Kınazoğlu

Atilla bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Hızlı ve güvenli bir şekilde ev alıp satmak istiyorsanız Atilla bey ve ekibini tavsiye ederim çok kısa zamanda yerimi sattı ...

Mustafa Üzüm

Sevgili Özgür Ayar iyi ki varsın daha önce layıkıyla yaptığın işteki başarınız unutulmaz emlak piyasasında da çok iyi işler yaptığınıza ve yapacağınıza inanıyorum inanılan kişi ve şeffaf olmanız her zaman başarıyı getirecektir inanıyorum önümüzdeki hafta lütfen görüşelim yine emlak işimiz var iyi akşamlar.

Burak Dayılar

Urla İskele ve Çeşmealtı'nda Satılık ve Kiralık mülklerinizi teslim edebileceğiniz dürüst güvenilir ve bölgeyi çok iyi bilen danışman arkadaş. Gözünüz arkada kalmaz.

Mehmet Marad

Urla Bölgesi'ne hakim dürüst bilge ve beyefendi dik duruşu ile iskele esnafının abisi kardeşi emlakçı demiyoruz kendisine bizden birisi.

Emre Ekici

Tavsiye üzerine Arzu Hanım ile tanıştık. Satarsa Arzu Tomsak satar dediler, doğruymuş. Satış sürecinin en başından sonuna kadar her aşamada bizleri de bilgilendirerek kendi dairesi gibi evimiz ile ilgilendi ve istediğimiz rakamlara satışı gerçekleştirdi. Kendisine dürüstlüğü, profesyonelliği ve her daim gülen yüzü için teşekkür ederiz. Sonsuz başarılar dileriz.

Sevinç Cankurt

Arzu Hanım Karşıyaka Yalı Mah. de ki dairemizi 24 saat hizmet anlayışı ile pazarlama sürecini inanılmaz yöneterek istediğimiz fiyata dairemizi satmamızda yardımcı oldu. A' dan Z' ye tüm sürece hakim tam bir profesyonel ile çalışmanın rahatlığını bizlere yaşattığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Uzun yıllar kendisi ile çalışmak dileğiyle, başarılar dileriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.