RE/MAX Loca portföyünde 104 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 72 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 32 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Loca

ESKİ USUL EMLAKÇILIĞA SON !

MERSİN'İN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDEKİ GÜVENİLİR VE ÇALIŞKAN YÜZÜ 

Mersin'in 8 Yıllık, Tecrübeli RE/MAX Ofisi - Güvenilir Hizmet - Sonuç Odaklı Hızlı Çözümler - Bölgesinde Uzman 17 Gayrimenkul Danışmanı - Konusunda Eğitim Almış Gayrimenkul Danışmanları - Uluslararası Lisanslı 2 Ticari Gayrimenkul Uzmanı - Sosyal Medyada Pazarlama Konusunda Öncü Ofis - Nef Mersin Satış Ofisi Hizmetler : - Konut Satış / Kiralama - Ofis, İşyeri, Komple Bina Satış / Kiralama / Devir - Depo, Fabrika Satış / Kiralama - Arsa, Tarla Satış / Kiralama - Gayrimenkul Expertiz Hizmet Verilen İlçeler : - Yenişehir - Mezitli - Akdeniz - Toroslar - Tarsus - Erdemli - Silifke - Taşucu


Dumlupınar mah. 1524 sok. Oğuz İş Merkezi No:2/1
Yenişehir / Mersin

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Yetkin

Basarılı

Demet Köçer

Müjgan hanım her şey için çok teşekkür ederiz. Son işlemlere kadar yanımızdaydınız ve özellikle her şey şeffaf olarak ilerledi.

Sasho Yulıyanov

Remax Loca Mersin tüm ekibine ve özellikle sayın Murat Sümene, profesyonelliğinden ve gösterdiği sıcak samimiyetinden çok teşekkür ederiz başarıların devamını dileriz.

Seza Ilgın

Dairelerimin kiralama işini Emre Erol Bey’e eksiksiz ve sorunsuz şekilde halletti.Emeklerinden dolayı teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

Taylan Yaycı

Bütün işlemlerim ve sonrası ile ilgili Emre bey hep yanımda oldu her şey ile ilgilendi çok memnun kaldım Remax Loca ailesine sundukları hizmet ile ilgili çok teşekkür ediyorum

Mehmet Aloğlu

Müjgan Hanım alım sürecinde ve sonrasın da göstermiş olduğunuz ilgi ve işbirliğiniz için size ve Remax Loca'ya sonsuz teşekkür ediyorum. Bilgi birikiminiz ve yönlendirmeleriniz çok profesyoneldi. Şahsınız iş yeriniz güven veriyorsunuz. bir başka alım-satım da yeniden sizinle çalışmak dileğiyle.

Alev Nagihan

İlgili,güvenilir,kaliteli bir ofis arıyorsanız kesinlikle doğru adres Remax Loca, özellikle bu süreçte bize yardımcı olan Murat Sümene emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mehtap Küçük

İşlerini özveriyle yapan güven veren güler yüzlü ve kaliteli hizmet veren tek adressiniz Oğuzhan bey ve Çağrı bey başta olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa Nacar

Remax Loca ve Lilyan hanım bizimle mülkümüzü alış sürecinde çok özverili ve güler yüzlü bir şekilde ilgilendiler kendilerine teşekkür ediyoruz

H*******

Murat Sümen Bey çok ilgili ve alakalı davrandı. Ev sunumundan satışına kadar bizzat ilgilendi. İşlerimiz son hız bitirdik. Teşekkürler Murat Bey teşekkür ederim Remax Loca Mersin.

Ahmet Yahya Muhammet

Müjgan hanım kiralık ev tutma işlemimizde gösterdiğiniz yakınlık ve kolaylıklar için her işlem adımında bizimle olduğunuz için size ve Remax Loca'ya teşekkür ederim.

Mehmet Turan

Yeni taşındığım ev konusunda EMRE Beyin yakın ilgisinden dolayı memnuniyetimi belirtmek istedim.

Sabah Kemal Cansu

Güvenilir, ilgi alaka yüksek ve kesinlikle çok hızlılar. Çok kısa sürede evimi kiraya verdiler ve çok ilgilendiler. Remax Loca.

Yusuf Aslan

Danışmanım Müjgan Hanım, satın almak istediğim dairenin ilk aşamasından itibaren tapu sürecime kadar bilgi, beceri ve tecrübesi ile yanımda oldu bundan dolayı kendisine teşekkür ederim.

A*******

Burada olmama rağmen kiracı seçimindeki titizlik ve süreç yönetimi için Müjgan hanıma teşekkür ederim.

Abit Aytuğ

İstediğim daireyi satın alma sürecin de en baştan sonuna kadar yönlendiren ve güzel bir süreç için özveriyle çalışan başta Murat bey olmak üzere Remax Loca ailesine teşekkür ederim.

Yasemin Aykanat

Öncelikle sözlerime Lilyan Hanıma ve Remax Loca çalışanlarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Günümüzün emlak sektörü bu kadar bozulmuşken Remax Loca ile iş yapmak bizim için büyük şans oldu. İletişim ve dostane davranışlarından öte bu ekibe sonsuz teşekkürler. Paramızın karşılığını fazlasıyla aldık diyebiliriz. Kaliteli hizmet almak biraz genel kültür sohbeti yapmak ve stresten uzaklaşmak isterseniz mutlaka kapısını çalın. Biz baya memnun kaldık ve bizi tedirgin edecek bir durum asla yaşamadık. Saçma sapan emlak firmalarına para kaptırmayın.

Kamran Gürsoy

Remax Loca Mersin ekibinin değerli üyelerinden Başta Lilyan Hanım olmak üzere tüm ekibe güvenli,güler yüzlü ve son derece profesyonel destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Zeynep Doker

Müjgan Hanım dairemizin satışında, başından sonuna kadar bizim yanımızdaydı,hiç yalnız bırakmadı. Güvenilir ve inanılmaz kriz yönetimi olan bir kişi. Remax Loca ve Müjgan Hanıma teşekkürler.

Tuğrul Atabey

Pirireis Mahallesinde bulunan gayrimenkulümüzün satışı konusunda sözleşme yaptığımız Remax Loca Mersin den çok memnun kaldık.Özellikle Murat beyin gösterdiği hassasiyet ve profesyonelliğin ötesi dostluk hepimizi çok mutlu etti.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Aykut Alakel

Sizlerin sayesinde kiraladığımız eve güzel temiz hava aldık teşekkür ediyorum sizlerle tanışmak büyük ayrıcalık iyi ki sizlerle karşılaştık çok teşekkür ederim.

Emir Çelikcan

İşlem boyunca ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Hikmet Sürmeli

Güzel bir süreçti, Remax Loca ailesine teşekkür ederim.

Gizem Öksüzler

Müjgan Hanım işinin uzman, ilgili ve tecrübeli bir danışman. Evimizi aldığımız hafta kiraya verdi.. Her şey için teşekkürler..

Ali Kadim

kiralama işlemimizi, özenli ve detaylı gerçekleştirdiği için Baran beye çok teşekkür ederim..

Hasan Atılgan

İstediğim mülkü satın alma aşamasında ilk baştan son aşamaya kadar sürecin iyi geçmesini sağladıkları, ilgi ve alaka için teşekkür ederim..

Velid Ünverdi

Bilgi aktarma, yönlendirme, süreç takibi ve güvende hissetme'de oldukça. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Levent Yuyucuer

Çok özenli, güler yüzlü,çözüm odaklı bir danışman teşekkür ederim.

Gökberk Yıldırım

Özenli ve düzenli çalışmanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Abdulkadir Tanrıkulu

Çok güzel yönetilen süreçti. bütün Remax Loca ailesine teşekkür ederiz.

Osman Mercan

Oğuzhan beye bize her konu da yardımcı oldukları için sonsuz teşekkür ederim. Bu tür kurumsal şirketlerde böyle insanlar nadide bir çiçek gibi daima, hem bizi hem Remax şirketini hemde kendini ön saflarda tesirler.. Başta Oğuzhan bey olmak üzere hepinize teşekkürler... Bence en iyi reklam biz müşterilerdir, selamlar,dualar,teşekkürler...

Ramazan Halil Köse

Çok hızlı ve profesyonel çalışma sistemi sayesinde kurumumuzu devir etmemizi sağlayan Oğuzhan Gülen beye çok teşekkür ederiz.

İlyas Baypınar

Yıllar önce Remax Loca aracılığı ile aldığım evimi bugün yine Remax Loca sayesinde satmış bulunuyorum. Evimin satılık ilanı verildiği günden itibaren her gün beni en küçük detaya kadar bilgilendiren, ve satış işlemlerini takip ederek mutlu müşteri portföyüne beni de ekleyen Çağrı Akbaş profesyonelliğin de, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak ilgili çalışan tüm Remax Loca ailesine çok teşekkür ediyorum.

Müzeyyen Söylemez

İhtiyacımıza yönelik olarak bizi doğru biçimde yönlendirdikleri, tüm işlemlerimizde özenli, titiz ve ivedilikle bağlantı kurdukları için tüm Remax Loca Mersin ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

Zeynep Küçükkurt

Daire arayışımızı kısa sürece de sonlandıran Remax Loca ailesine çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar...

Suna Çevik

Çağrı bey ile yapmış olduğumuz işlemden çok memnun kaldım, ekip olarak çok profesyonel ve güler yüzlüler başarılar dilerim.

Ali Torun

Remax Loca işin uzmanı, çalışkan ve nazik bir ekip, teşekkür ederiz

Ayla Batu Öztürk

Özenli ve nazik tavırlarıyla, ev alım sürecimiz de hiç bir yardımı esirgemeyen ve bu süreçte işimizi kolaylaştıran, yanımız da olan Müjgan Şişmanoğlu hanıma sonsuz teşekkürler..

Onur Öztekmen

Oğuzhan beyden aldığım ev satış hizmetinden memnun kaldım, ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Her an ilgilenildi...

Kuzey Aksu

İstediğim gibi bir yeri bulmam da ve kiralama da bana yardımcı oldukları, işlem boyunca ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

İsmail Işıklı

İşlemin başından sonuna sorunsuz bir şekilde bizimle ilgilenen ve yardımcı olan Çağrı beye teşekkür ediyorum.

Ali Deniz

Remax Loca mersin bünyesinde yer alan Murat Sümen beye, Remax Loca ekibine ev alım sürecimizi yönetimden ve özverisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ufuk Yimsek

İlk görüşmeden satışa ve satış sonrasına kadar uzanan tüm süreçte operasyonu profesyonel yöneten bir ekip. Remax Loca Mersin! Çıtayı yükselten bir şirket.

Ercan Armağan

Yetki ve sorumluluk kabiliyeti yüksek, her şey için teşekkür ederiz...

U*******

Tüm süreçte operasyonu profesyonel yöneten bir ekip Remax Loca ailesi ve Müjgan hanıma çok teşekkür ederim.

Ahmet Kılınç

Satış başlangıç aşamasından, satış bitiş aşamasına kadar ilgi çok iyiydi. Teşekkürler Remax Loca.

Yusuf Ozan Demirbaş

Satmak istediğim zaman itibari ile iletişim kurduğum Remax Loca ailesi yönlendirmeleri ve takip sistemleri, bilgilendirmeleri için teşekkür ederim.

Selahattin Demirkıran

Dairemin kiraya verilmesi titizlikle yöneten Remax Loca ailesine teşekkür ederim.

Muhammet Emin Arslan

Güzel bir işlemdi her şey için teşekkür ederim, daha güzel işlemler de görüşmek üzere.

Bülent Bingöl

Müşteri iletişimleri yüksek, profesyonel ,güler yüzlü biri Oğuzhan bey. İşlem sürecini tam profesyonellikle sürdürdü teşekkür ederim.

İpek Dabis Adıyaman

Güvensiz bir ortamda herşeyi bu kadar net yapan başka bir firma görmedim emlak konusunda Remax Loca ailesine ayrıca çok çok teşekkür ediyorum.profosyonelligi ve ilgisiyle doğru bir seçim yapmama yardımcı oldu . Kiralama,karar verme ve takip süreci çok güzel ilerledi..

Kasım Koray Yaygın

Müşteri ilişkilerinde başarılı Baran beyin bize olan hizmet ve ilgisinden çok memnun kaldık mersinde emlak sektöründe dürüst çalışan yegane firmalardan bir tanesi diyebilirim..

Mehmet Hayri Ergenler

Baran beyde Oğuzhan beyde işlerinde oldukça ilgili ve profesyoneller, destekleriniz için teşekkür ederiz . Yeni işlerde görüşmek üzere.

Yusuf Saim Çetinkaya

İşlem boyunca ilgi ve alakadan çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Bura Erbil

Güzel ve güvenli bir işlem süreci geçirdik teşekkürler.

Muzaffer Altıoğlu

İşini çok iyi yapan bir ekip, Mersinin en iyi gayrimenkul ofisi..

Mücella Özkaya

İşlemi titizlik ile yapan bir beyefendi,kendisiyle çalışmaktan çok mutluyum teşekkür ederim.

Nuriddin Kırık

Çok ilgili,güler yüzlü biri her şey için teşekkür ederiz.

Emine Kutlu

Dairemin kiralama sürecini özenle sürdükleri, her aşamadan bilgilendirme ve iletişim düzenleri için teşekkür ederim.

Ebru Yıldırım

Başta Çağrı Bey olmak üzere bütün ekibe teşekkür ederim. Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimin satışı gerçekteşti. İyi ki varsınız....

Şenay Cesaretli

Kiraya veren kişinin ve bizim haklarımızı koruyarak soru sormamıza bile gerek kalmadan kiralama yapmamızı sağlayan yetenekli, iletişim becerisi yüksek bir beyefendi Emre Beye teşekkür ederiz..

Bünyamin Gümüş

Dairemizin satışında gösterdiğiniz ilgi ve destek için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız...

Tahsin Yazmacı

Satın alma işlemi sürecinde Baran Beyin özenden çok memnun kaldım, süreç boyunca yönlendirme, bilgilendirme ve ilgisi sayesinde kendimizi güvende hissettik almış olduğumuz hizmetten ötürü Baran Bey ve REMAX LOCA ailesine teşekkür ederiz.

Eray Renkli

Güzel bir süreç geçirdik teşekkür ederiz.

S*******

Profesyonel bir çalışma ahlakına sahip programlı bir danışman Müjgan hanım'dan çok memnun kaldım.

Lama Mourad

For the third time I am very happy with my dealings with REMAX LOCA . Ms Tuğba Göksu, I hope will make fourth deal soon

Ahmet Barış Özer

Tuğba Hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. REMAX LOCA 'dan beklentim evi kısa sürede kiraya verebilecekleri idi ama 2 gün gibi kısa bir sürede ilana girip kiralama ve sözleşme aşamalarının tamamlanmasını ben bile beklemiyordum. Tekrar teşekkür ederim..

Sabah Kemal Cansu

Sürecimiz güzel ilerledi çok memnun kaldık, Emre Bey iletişimi kuvvetli, tutuğunu koparan biri teşekkür ederiz..

S*******

Remax Loca ile Profesyonel bir satış oldu, Danışman arkadaş işini takip etti ve satışı başarılı bir şekilde sonlandırdı. Sürecin başından satış sonlandırma aşamasına kadar iletişimi gayet başarılıydı. Tebrikler

Ali Engin Gürkan

Baran beye teşekkür ederiz dairemizin satışını kısa sürede tamamladığı için.

Çiğdem Kılınçkını

Satışın başından sonuna kadar Suna hanım ve Baran beyin iliği ve alakasından çok memnun kaldım. Her şey için çok çok teşekkür ederim. İyi ki REMAX LOCA..

Işın Akyar

Taşucundaki dairemin satışının en düzenli şekilde yapılmasını sağlayan Remax LOCA ekibine çok teşekkür ederiz. Mükemmel ve güvenli hizmeti en profesyonel şekilde kaldık. Başarıların devamını dilerim..

Güray Sezen

Ekibiniz güler yüzlü,işini bilen,müşteri odaklı, alıcı-satıcı iki taraf için de mükemmel bir ekip her şey için sonsuz teşekkür ederim..

Kasım Seyyitoğlu

Satış işlemimiz sorunsuz ilerledi çok memnun kaldım teşekkür ederim..

Yusuf Saim Çetinkaya

Süreçten çok memnun kaldık çok teşekkür ederim.

Fatma Yener

Geçtiğimiz haftalarda başlayan ve her adımında çok zorluğun çıktığı alım işlemimiz Çağrı Beyin sorunlar karşısında ki çözümleri Tuğba Hanım'ın yakın takibi ile tamamladık. Süreçteki desteğiniz, takibiniz ve hızlı sonuçlanmasında ki gayretiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak çok güvenilir ve keyifli bir deneyim oldu benim için.

Yurii Strivehkov

Everytking was great, we were very happy with the service

Lama Mourad

Everythinge is perfect, I'm soo happy to work with thim.

Berrak Öztürk

Yapmak istediğim yatırımda, beni ve paramı doğru yönlendiren, iyi bir firma ile buluşturan, şehir dışından iletişime geçmeme rağmen, tüm işlemlerimde özenli, titiz ve ivedilikle bağlantı kuran, sorunsuz ve çok memnun kaldığım çalışması ile... Daha da önemlisi verdiği kişisel ve kurumsal güven ve içtenlik için tüm Remaz LOCA Mersin ekibine sonsuz teşekkür ederim. Saygılarımla....

Cemre Yontar

Tuğba hanım çok ilgili şu an oturduğumuz evi geçen sene kiralamıştık sayesinde. Kesinlikle tercih etmelisiniz pişman olmazsınız..

Ayşe Şahin

Remax yıllardır profesyonel hizmet aldığım bir firma.En son aldığım hizmet dahil tüm işlemlerinden çok memnun kaldım.Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Orhan Aylar

İşlem süreci boyunca göstermiş olduğu özen, güven için hem Tuğba hanıma hem Remax Loca ailesine teşekkür ederim. Çok güzel bir süreçti şüphesiz tercih edebilirsiniz.

Tevfik Öztürk

Bütün emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim çok memnun kaldık. Remax Loca ailesi muhteşem bir ekip.

Onur Küçük

Tuğba Hanım ve Remax Loca ekibine oldukça profesyonel ve müşteri odaklı bir hizmet sundukları için teşekkür ediyorum. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

S*******

Profesyonel bir çalışma ahlakına sahip programlı bir danışman Müjgan hanımdan çok memnun kaldım.

Kuzey Aksu

Daha ben İstanbul da iken bizim için en uygun dairenin bulunması için çaba gösterip, 1 gün içerisinde tüm işlemlerin tamamlanmasın da gösterdikleri emek için çok teşekkür ederim

Sadiye Türkyılmaz

Remax Locayı tercih ettiğimiz için o kadar şanslı hissediyoruz ki emlak sektöründe bu ekibe denk gelmek büyük bir şans.Satış işlemlerinde en ince ayrıntısına kadar ilgilenip satıcıyı güvende hissettiriyor. Her şey için teşekkürler emeğinize sağlık.

Zeynep Ertalay

Evimizin satış işlemlerinde almış olduğumuz profesyonel hizmet ve hızlı satış süreci için Emre Bey'e teşekkür ederim.

Fatma Uras

Müjgan hanım mülk satışında göstermiş olduğunuz disiplin,bilgi,güler yüz ve süreci yönetim tarzınız için teşekkür ederiz.

N*******

Daire satışında sergilediğiniz davranış ve profesyonellikten çok etkilendik. Bilgi ve tecrübenizi alıcıya aktartığınızı gördük size ve ekibinize teşekkür ederiz.

Duygu Kara

Ailemize yeni ev arayışında, ilk günden son ana kadar hep yanımızda olan, taleplerimizi ve kriterlerimizi dikkatle dinleyip tam aradığımız evi bulmamızı sağlayan Müjgan hanıma teşekkür ederiz. Güzel enerjisi ve verdiği güven duygusuyla tüm süreci en ufak bir sorun yaşamadan sonuçlandırdık. Bundan sonra gayrimenkul işlerinde birlikteyiz..

Bihter Başoğlu

Uzun zamandır Müjgan hanım ile çalışıyoruz, pek çok gayrimenkul almamız ve satmamızda aracılık etti. Her zaman doğru yönlendirdiğini gördüm. Bundan sonra kendisi ve Remax Loca ile yola devam.

E*******

Çözüm odaklı yaklaşımınız ve tecrübeniz ile satın alma sürecimizin başından sonuna kadar yanımızda olduğunuz. Soğukkanlı ve pratik bakış acınız için ayrıca teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileği ile...

C*******

Güzel bir süreçti teşekkür ederiz.

Tufan Yasemin

Müjgan hanım ile gerçekleştirilen satış işlemiyle ilgili teşekkürlerimi sunarım, hızlı, kolay ve çözüm odaklı yaklaşımınızdan için teşekkür ederim.

E*******

Gayet ilgili,güler yüzlü, samimiyet dolu hizmet aldım.

Çağdaş Duran

Geniş portföy, uzman ekip ve mükemmel hizmet anlayışı ile fark yaratan bir deneyim sunuyorlar. Gayrimenkul belirleme, değerleme ve satın alma sürecinde her aşamayı kendileri takip etti, ben sadece imza attım. Tekrar çok teşekkür ediyorum!

Muhammet Onur Çelebioğlu

Gayet ilgili bir ekip süreç için teşekkür ederiz.

Mustafa Güneş

Başarılı ve kendinden emin çok memnun kaldım.

Bünyamin Gümüş

Eksiksiz hizmet için teşekkürler.

Nesip Bağcı

Çok ilgili bir beyefendi, samimiyeti için teşekkür ederiz.

M*******

Mersin’de portföyü yüksek Sağlam Bir Firma Yaptığımız alışverişlerden keyif aldık. ÖZELLİKLE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİYLE ÖN PLANDA …BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Muzaffer Altıoğlu

Her şey harika şekilde ilerledi sonsuz teşekkür ederiz.

Onur Sağlam

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Sinan Daşcı

Remax Loca Mersin aracılığı ile yaptığım ticarette çok memnun kaldım. Emeğinize sağlık.

Sergen Horoz

Nokta atışıyla istediğim daireyi buldu, analiz yeteneği müthiş Pınar hanımın. Tek portföy sunumuyla tekrar kendisiyle işlem yaptığım için mutluyum.

Duygu Baransel Kara

Ailemize yeni ev arayışında, il günden son ana kadar hep yanımızda olan, taleplerimizi ve kriterlerimizi dikkatle dinleyip tam aradığımız evi bulmamızı sağlayan Müjgan hanıma teşekkür ederiz. Güzel enerjisi ve verdiği güven duygusuyla tüm süreci en ufak bir sorun yaşamadan sonuçlandırdık. Bundan sonra gayrimenkul işlerimizde birlikteyiz.

Azadin Oskan

Her şeyden çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Sanem Yıldırım

Gayrimenkul'umun çok hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirdiler çok teşekkür ederim

İlknur Yalcınoğlu

Beni hiç yormadan en kısa zamanda ofisimi kiraya verdiler artık hep kendileri ile çalışacağım çok teşekkür ederim.

Eren Cihan Cengiz

İlgi, güler yüzlü Remax LOCA'dan çok memnun kaldık her şey prosedüre çok uygun ve açıklayıcıydı çok teşekkür ederiz

Hasan Ünay

Göstermiş olduğunuz nezaket, güler yüz ve hizmet için teşekkür ederim.

Ainura Kurmanıva

Выражаем искреннюю благодарность сотруднику компании Ремакс, Боран Бею. Большая признательность за прекрасную работу в сопровождении нашей сделки «купли-продажи» … Профессионал в своём деле - делает всё возможное и невозможное. Добросовестен , честен и внимателен в равной доле и к покупателю и к продавцу . Все задачи и вопросы решает мобильно и оптимистично, что чувствуешь себя на «релаксе». Мы себя чувствуем «везунчиками» вместе с ним!

Birol Güvenç

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Aynur İdman

Mersin'de olmadığım halde tüm resmi ve gayri resmi işlemlerim le bire bir ilgilenip sonuca ulaştıran remax loca çalışanı sayın Baran püsküllü beye çok teşekkür ederim. İşini bu kadar özveriyle yapıp müşterisine güven veren çok nadir kişiler vardır Baran bey de bunlardan biri çok şanslısınız REMAX tekrar teşekkürler

Orhan Cavit Şahin

Kurumsal, güvenilir bir kurumdan profesyonel bir hizmet aldım teşekkür ederim.

Orhan Mut

Sunulan hizmetten memnun kaldım teşekkür ederim.

Mehmet Aktan

İlgi alaka için teşekkür ederiz çok memnun kaldık

Aydın Çakır

Çekim ve reklamlarınız, lokasyon bildirimleriniz çok güzel Remax LOCA'dan başka bir firma ile asla çalışmam teşekkür ederim

İsmail Kahraman

Çok ilgiliydi güzel bir süreç geçirdik teşekkür ederiz.

İsmail Kılıç

Eşyaların seçimine ve montajına kadar yardım etti, sorunsuz kiralamaya verdi. Teşekkür ederiz

Caner Özbay

Güzel bir iletişim kurduk, süreçte yardımların için teşekkür ederim

Ayla Özer

Mersin REMAX LOCA ailesine ve başta MÜJGAN hanıma evimizin satışı sırasın da göstermiş olduğu ilgi, alaka, profesyonel yaklaşım ve çalışmalarından dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Gamze Çakmak

Can bey ile çalışmaktan memnun kaldık diğer gayrimenkul işlerimiz için de REMAX LOCA ile çalışmak isteriz.

İlhan Yılmaz

Can alım işlemin de çok yardımcı oldu çok ilgiliydi teşekkür ederim

F*******

Profesyonel,dikkatli ve hızlı mülkümüzün satışında kısa zamanda sonuç alması için gösterdiğiniz gayrette teşekkür ederim.

Y*******

Tüm işlemlerimizi Müjgan hanım sayesin de sorunsuz ve hızla tamamlandı. En zor süreçte bile soğukkanlı ve güler yüzlüydü konuya hakim olması süreci oldukça kolaylaştırdı. REMAX LOCA ve MÜJGAN hanımla çalışmayı herkese tavsiye ediyorum

Turan Çelik

İlgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim

Fatma Gökpınar

Çok memnun kaldım REMAX LOCA ailesine teşekkür ederim

Selim Çıplak

Göstermiş olduğu ilgi için Remax Loca ekibi ve özellikle bizimle ilgilen kolaylıkla bir satış gerçekleştiren Baran Bey’e çok teşekkür ederiz.

Murat Kitapçı

Evimizin satışa hazırlık ve satışı esnasında vermiş olduğu hizmetten dolayı çok memnun kaldık teşekkürlerimizi REMAX ailesine ve OĞUZHAN beye sunarız.

Emine Zencir

Çok iyi ilgili, işinin hakkını veren bir danışman çok teşekkür ederim

Figen Çelik

Daha öncede çalışmamız olmuştu kendisinden çok memnun kaldığım için tekrar iletişim sağladık kendisi çok zarif ilgili işini iyi yapan güler yüzlü başarılı kısa zamanda bize yardımcı oldu kendisinden çok memnun kaldım tekrar teşekkür ederim. REMAX çok şanslı böyle bir danışmanı olduğu için şahsen Mersinde ki bütün işlerim için kendisiyle çalışırım.

A*******

Mersinde birçok emlak firmasıyla deneyimimiz oldu ama bu firma kesinlikle diğerlerinden çok daha ilerde. Uğur genç ve Baran püsküllü ile muhatap olduk kendilerine çok teşekkür ederim ama genel olarak firma prensip olarak Türkiye standartlarının çok üstünde. Kurumsal ve güvenilir bir firma

Refik Filiz

Dairemin satışı konusun da başından sonuna kadar göstermiş olduğu hassasiyet ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim

Burak Çağlan

Mersin REMAX LOCA danışmanı CAN beye göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ziya Uzuneyüpoğlu

Etik, hızlı ve nitelikli hizmet aldım teşekkür ederim.

Mehmet Bolat

Her şeyden memnun kaldım hiç bir sorun yaşamadım

Mehmet Serdar Batur

İlgi ve alaka çok güzel teşekkür ederim

Ahmet Bakır

Çok teşekkür ederiz, ilgi ve alaka, süreç için

Özge Çokişlerel

İlgili, kibar yaptığı işin hakkını veren UĞUR beye çok teşekkür ederiz

Mehmet Oğuz

Müjgan hanım villa arayışımız da başlayıp,tapuya imza atılmasına kadar geçen süreçte, işlemlerin başından son aşamaya kadar gösterdiğiniz titizlik,kontrol ve özen ile birleşince sorunsuz ve problemsiz sonuç oluşturdu. İşinizi severek yaptığınız çok belli. Ayrıca bize hissettirdiğiniz güven ( bu sektörde çok zor) iş birliğimizin devam ettirme şeklinde olacaktır, bundan sonra tüm işlemlerimiz sizlerle olucaktır.

Ümran Güner

Taşınmazlarımızın alım ve satışlarında kendisiyle sürekli çalışıyoruz, işine çok hakim önemli konuları asla atlamıyor, doğru yönlendiriyor. Bugün veya daha sonra yine MÜJGAN hanım ile çalışıcağız teşekkür ederim.

Seviliye Türkmen Akçaoğlu

Can beyin ilgi ve alakası iş takibi satış-alış işlemleri konusun da bizi yönlendirmesi aldığımız gayrimenkul hakkın da güven verici konuşması bizi memnun etmiştir.

İnsaf Aktaş

İlkeli, centilmen, güvenilir etki bıraktınız her şey için çok teşekkür ederim

Fahriye Arı

Emre bey evimizi gördükten itibaren bizimle çok iyi bir iletişime geçerek yardımcı oldu. Çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Fatma Esra Üzel

Sizlerle çalışmak bir zevkti teşekkürler.

Sinem Merve Kulakoğlu

Güzel bir süreçti teşekkür ederim

Emrah Nite

Kiralama sürecinde başından sonuna kadar bize dostane ve naif yaklaşımından dolayı Nagihan hanıma çok teşekkür ederim. Bize müşteri gibi değilde bir arkadaş bir dost aile ferdi gibi yaklaştı. Kendisine tekrardan çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İbrahim Bülbül

Elinizdeki ürünle, pazarlamayı yapacak kişi veya kurumun portföyü uyuşmalı, REMAX LOCA bu konuda aradığımız firma kaliteli portföyü sayesinde satışları karlı ve çok hızlı gelişiyor.

İlker Kaan Bozkurt

8 aydır gezmediğim emlak firması kalmadı. Ne zaman, REMAX LOCA' ya verdim kısa süre içerisinde bana en iyi teklif ile dönüş yaptılar çok teşekkür ederim. Bir daha ki seçimlerimde ilk sırada onlar, olacaktır

Sultan İnan

Her konuda beni bilgilendirdi çok yardımcı oldu, çok memnunun kaldım teşekkür ederim

Serhat Özer

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim işinizin hakkını veriyorsunuz.

Berna Sinem Dolunay

Kiralama sürecinde Bizlere şeffaf şekilde yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Remax Loca ile çalıştığımız için mutluyuz.

Süleyman Türüngin

Baran beyin ilgisine, alakasına çok teşekkür ederiz. İşlemlerle ilgi, alakasından çok memnuniyet verici. Ben şahsen memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim

Mustafa Yanal

Bahçemizin satısı sırasında REMAX LOCA ailesinin özverili ve disiplinli çalışmalarından destek aldık. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle...

Ferdi Tozkoparan

Oğuzhan bey göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz

Fevziye Özcömert

İlgi ve alaka için teşekkür ederim

Melek Altunpolat

REMAX LOCA ile çalıştığımız için memnunuz. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ederiz.

Naime Öztürk

Değerli Remax çalışanı Pınar hanım ve Nagihan hanıma sonsuz teşekkürler 1 hafta içerisinde gayrimenkulümü satarak profesyonelce işlemimizi tamamlamışlardır.

A. Volkan Demirel

REMAX LOCA ailesine teşekkür ederim.

Onat Gök

İlginiz için teşekkür ederim.

Abdulkadir Tuncel

Baran beyin profesyonel çalışması bütün işler ile titizlikle ilgilenmesi, hiç bir sorun çıkmadan sonuca bağlanması muhteşemdi. İlgisine ve tecrübesine hayran kaldı. Her şey için teşekkür ederiz...

Muzaffer Altıoğlu

Dairemi kiraya vermek için REMAX LOCA ailesi ile anlaştım. Kısa bir sürede kiraya verildi. Ayrıca dairemizin eğitimli, kaliteli insanlara kiraya verilmesi beni mutlu etti. REMAX LOCA ailesine profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Şevket Varan

Son derece düzgün anlatım ile kiralayacağımız ofis tanıtıldı, bütün işlemler eksiksiz erine getirildi teşekkür ederiz.

Oğuzhan Temizer

Oğuzhan bey bizim kiraladığımız mülk ve ilgili tapu işlemleri, evrak işlemleri sorunlarında oldukça fazla yardımcı oldu. Kendisi bu sektörde işini en iyi yapanlardan.

Fehmi Volkan Kaplan

Can bey işinin ehli birisi, emlak danışmanlığı konusunda oldukça olumlu yönlendirmesi ile güvenimizi ve sevgimizi kazandı. Bunun sonunda ilgilendiğimiz konutu alma konumuna geldik kendisine ilgi ve yardımları için müteşekkirim

Serdal Üstün

Hizmet gayet güzel. Danışmanlar ve çalışanlar gayet ilgililer teşekkür ederiz.

İhsan Üstün

İlk defa böyle profesyonel bir ekiple evimi bulup kiralama mutluluğuna eriştim. REMAX Locanın özelliği evi sadece göstermekle kalmayıp hem kiracı hem de ev sahibinin haklarını koruyup hukuksal zeminde profesyonelce kontratı yapmasıdır. Özellikle de Murat Sümenin bu konudaki ilgi ve desteğinden dolayı tebrik ediyorum.

Canan Mazı Bulut

Oğuzhan bey bize yatırım için bir yer buldu ve kısa süredede kiraya verdi.Çalışma şekli ve bizi bütün konularda bilgilendirmesi bizi çok rahatlattı

Nalan Asya

Remax Loca ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Süreç kısmında herşeyle ilgilenen semih beyede çok teşekkür ederiz.

Oğulcan Özgenç

Çok memnunum, mükemmel bir gayrimenkul danışmanı, hem Çağrı beye hem de Remax Loca ekibine teşekkür ederim.

Mehmet Bolat

Remax Loca dan Oğuzhan beyin verdiği, aldığım hizmetten son derece memnunum. Kaliteli, güvenli, düzenli hizmet için teşekkür ederim.

Serkan Kurt

Sunmuş oldukları hizmet kalitesi, çözüm odaklı yaklaşımları için hem Çağrı Beye hemde Remax Loca ailesine teşkkür ederim

Wıllıam Rıchard Del Gıornd

Ailemin keyifle yaşayabileceği evi kiralamamıza aracılık eden Müjgan Hanıma teşekkürler

N*******

İşlerinde profesyonel ve baştan sona çok yardımcılar.Remax Loca ekinine çok teşekkür ediyorum.

Muhammet Sidar

Çalışma ilkelerinden, sistemlerinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

İbrahim Balioğlu

Remax/ Loca mersin ofisinde çalışan Müjgan Şişmanoğlu, çimsa konaklarında bulunan villamı kısa sürede, istediğim profile uygun kiracıya ve istediğim fiyata kiraya vermişti. Kendisine çok teşekkür ederim

Murat Şakacı

Uzak mesafede olsakta beni sürekli bilgilendirdi satış tamamlana kadar her zaman yanımda oldu.Kesinlikle tavsiye ediyorum

Şefika Yılmaz

Merhaba, Re/Max Loca ile kiralama sürecimizde ilgilerinden dolayı Tuğba Hanım ve Nagihan Hanıma teşekkürler

Z*******

Dairemizi kiralama sürecimizde oldukça titiz davrandılar.REMAX Loca ve tüm ekip çok güleryüzle ve yardımseverler.

Gizem Dikici

Uzun süredir aradğımız dükkanı bulmamızı sağladı.Süreçlerle ilgi bilgilendi ve her konuda kolaylık sağladı.Herkese tavsiye ediyorum REMAX Loca yı ve Oğuzhan beyi

Veli Uçan

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Özgür Batır

Emre beyin danışmanlığını yaptığı ve satın aldığım ofis için kendisine teşekkür ederim. Satış sonrası eksik kalan kısımlarda da bana yardımcı olmaya devam etti. Yardımlarından dolayı kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Melihşah Yalcınkaya

Oldukça kurumsal bir firma. İşi iyi yapan personelleriyle profesyonel bir çizgiye sahip. Bize danışmanlık yapan Pınar Hanıma özellikle çok teşekkür ediyorum. Yaklaşımı, yönlendirmeleri, iletişimi ile bize çok yardımcı oldu. Mersin Remax ailesine minnettarlarımı sunuyorum...

Nejdet Çiçek

Çok memnun kaldık hiç bir sorun yaşamadık teşekkür ederiz

Asiye Bozyel

teşekkür ederim, süreçten memnun kaldım

Serhan Ercikti

Pınar hanım sayesinde evimizi planladığımız fiyata 1 hafta içerisinde satabildik. Realist, sabırlı, profesyonel ve hayatımda gördüğüm en dürüst emlak uzmanı olan Pınar hanıma teşekkür eder, ilerleyen günlerde tekrar çalışmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isterim. Teşekkürler Remax ve Pınar hanım.

Ahu İnan

çok iyi bir süreçti hem pınar hanıma hemde remax locaya teşekkürler

Özge Aşık

ınar Plus, sektorde güvenveren, samimi ve kurumsal iş yapan nadir kişilerden birisidir.Tum dairelerimiz için gözükapali kendisine yetki verdik ve kısa sürede sonuca ulaştık.Özenli, analitik ve prensipli calismalarinizdan dolayı içten teşekkürlerimizi sunarız.

Mehmet Atlı

Remax ailesine çok teşekkür ederim işine sadık, ilgili, alakadar ve müşterileri ile çok iyi ilgilenen tecrübeliler Remax Locayı tercih ettiğim için çok memnun kaldım. Ayrıca Mahmut Can Özer beye teşekkür ederim

Gökçen Uçan

Oğuz bey ile karşılaşmak bizim için büyük şanstı. Bu süreçte iligi, alakası sorduğumuz bütün sorulara cevap verip aydınlatması. Kendisine teşşekür ediyorum. Remax Loca ailesine ve oğuz beye başarılar dilerim.

Emine Zerin Saatmen

satın aldığımız gayrimenkul ile alakası verdiginiz tüm bilgiler doğru ve eksizisz çıktı. Süreç yönetmekte çok profesyonel ve sistematiksiniz hukuki kuralları bilen emlak danışmanına herkesin ihtiyacı var. Sizi tavsiye edeceğim teşekkür ederim

Deniz Arpaçoğulları

Özenli, analitik ve prensipli calismalarinizdan dolayı içten teşekkürlerimizi sunarız.

Demet Saraçoğlu

Çok yardımcı oldular, profesyonel bir şekilde işlemleri yapıp, tapu işlemleri sırasında da hep yanımızda olup her adımı kontrol ettiler. Güzel bir satıştı. Teşekkurler

Ali Şanlı

Remax Locadan Emre Erol ile güzel ve güvenli bir şekilde işlemimizi gerçekleştirdik. Sürekli bilgilendirildim satış ve pazarlama süreci ile. Loca ailesine selamlar.

Sevgi Demirtaş

Emre bey gösermiş olduğun çabalarından dolayı teşkkür ederim, oldukça memnun oldum çünkü güven verdin prensipli ve ilkeli çalışıyorsun bu da benim sizlere olan güvenimi perçinledi. başarılarınızın devamını dilerim yolunuz acık kazancınız bol olsun

Mehmet Gönüllü

Remax loca ve Pınar Hanıma çok teşekkür ederim. Tüm işlemler gayet profesyonel ve dikkatli bir şekilde yürütülüyor. Tüm ev sahiplerine ve ev kiralamak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Leyla Şenkul

Remax Loca emlak şirketinden Pınar Hanım ve Çağrı Beyin Ev arama sürecimizde hızlı dönüşleri, memnuniyet odaklı çalışmaları ve bu sürecin bizim açımızdan fazlasıyla memnun edici şekilde sonuçlanmasını sağladıkları için çok teşekkür eder, ilgi ve alakalarından ötürü başarılarının daim olmasını dilerim.

Ali Acar

Klasik emlakçılarla asla kıyas bile edilemez.. Güzel bir ev sahibi olduk ve bu yolda başından sonuna bizlere samimi, ilgili ve profesyonelce destek veren Pınar Hnm'a sonsuz teşekkürler.. 10 üzerinden yıldızlı 10 tam notu fazlasıyla hak ediyorsunuz, ...

Melisa Çukurova

Hayal ettiğimiz evi anlattığımız ilk günden bu yana her kriterimizi doğru anlayıp bu doğrultuda bizi yönlendiren ve canı gönülden uğraşan canım Lilyan ve Müjgan Hanım Çok teşekkür ediyoruz. Profesyonel, şeffaf, dürüst ve kaliteli bir alım-satım yapmak isteyenler ilk olarak Re-max Loca ile görüşmeli, bir kahvelerini içmelidir.

Murat Özer

Cok memnun kaldık oguz bey kesinlikle bu işin uzmanlarından bir ve cok iyi bir danışman

Engin Yıldıran

2020 ekim ayında başladığımız ev arayış sürecimiz, an itibari ile Pınar hanımın sabırlı ve titiz araştırma süreci ile tamamlandı, harika bir evin sahibi olduk.Tamamen müşteri odaklı nokta atışları takdire şayan doğrusu, alıcı ve satıcı arasında eşit mesafeli, 2 tarafın çıkarlarını karşılıklı gözeten danışman bulmak zor bu devirde..Pınar Plus, bu konuda inanılmaz profesyonel ve güvenilir bir danışman.Başarılarının devamını diler, emlak konusunda macera aramadan Pınar hanımı aramanızı ve destek almanızı tavsiye ederim

Seyhan Lek

Tanıştığımız ilk günden bu yana, güven verici, isine hakim, disiplinli, çalışkan, iş bitirici, samimi ve güler yüzlü özellikleriyle ev almamıza vesile olan Nagihan hanim'a sonsuz teşekkürler...

Bekir Özdemir

Pınar Hanım, gayrimenkul sektöründe işini profesyonelliğin zirvesine taşıyan ve severek yapan nadir kişilerden birisidir. Güler yüzlü ve iş odaklı yaklaşımı ile size doğru yerde olduğunuzu hissettirecektir.

Zekiye Kuşvuran

Pınar Plus hanım aracılığıyla evimizi sattık.İşini çok profesyonel yapıyor.Güleryüzü ve enerjisi insana ayrıca pozitif enerji veriyor.Teşekkürler Pınar hanım.İyi ki tanıştık. Başarılarınızın devamını dilerim

Berna Cinpolat

Hayaldi benim için bu ev, olmasına vesile oldunuz teşekkürler Pınar Hanımcımmm

Filiz Harma

Merhaba güzel bir ev sahibi oldum❤️, Pınar PLUS hanım efendiye ilgisinden ve sorunsuz satın alma sürecinden dolayı çok teşekkür ederim .

Doğan Çelik

Pınar hanım, işinin hakkını son noktaya kadar sorunsuz tamamlıyor. Profesyonelligini anlamak için, Remax Loca ve Pınar hanımı kesinlikle tavsiye eder, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Ali Bülbül

Elinizdeki ürünle, pazarlamayı yapacak kişi veya kurumun portföyü uyuşmalı, Pınar Plus ve Remax Loca bu konuda aradığımız firma, kaliteli portföyü sayesinde satışları karlı ve çok hızlı gelişiyor.

Fulda Demir

Pınar hanım ve Oğuz beye ilgi ve alakalarından dolayı çokk çokk teşekkür edıyoruz.Evimiz kısa sürede satıldı sayelerinde.İşlerinde gercekten çok profesyonel ve titizler.Mersinde gercekten işinin ehli REMAX LOCA ...

Işıl Kesim

Evimizi ilk gösterme anından tapusunu aldığımız ana kadar, hatta daha sonra ki sorularıma son derece kibar ve profesyonel ce cevap vererek yanımızda olan Baran bey' e çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Sevda Ergen

Bu kadar sabır ve özveriyle müşterileriyle ilgilenen gayrimenkul danışmanı görmedim☺️ kendi evi gibi ilgilendi sağolsun hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan haber verdi ☺️ kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum ☺️ Sevda Ergen

F*******

Mersinde kesinlikle marka olmuş bir danışmandır Pınar PLUS, kendisine danışmadan alım-satım yapmıyorum 4 yıldır, güvenilir, adil ve profesyonel çalışmasıyla gene hızlı şekilde işlemlerimi tamamladı, ne kadar teşekkür etsem az, başarılarının devamını diliyorum

Songül Kutlu

Hayatım boyunca tanıdığım en dürüst emlak danışmanı, vizyonu geniş, danışanlarının ihtiyacını algılamaya açık, yorulmadan ve büyük bir sabırla ilgi alaka gösteren Remax için yüce Allahın bir lutfu olan bir bireydir sevgili Pınar, seni ailece çok seviyoruz.

Serdal Harma

Örnek alınması gereken bir danışman Pınar hanım, yetki verdiğim aynı gün içinde dairemin tüm işlemlerini titizlikle bitirdi, mevzuata çok hakim, donanımlı ve yardımsever, diğer dairelerimide kendisiyle çalışacağım, bu kadar hızlı olacağını beklemiyordum, çok teşekkür ederim.

Mert Koyun

herşey için teşekkürler

Elçin Arslan

Remax Loca Mersin çalışanı Müjgan ŞİŞMANOĞLU, Buluklu mevkiinde bulunan villanın gösterilmesi ve tapudaki son dakikaya kadar geçen süreçte bizlere ve işleyişe gösterdiği özveri ve çalışkanlığı, yıllardır emlak komisyonu adı altında bugüne kadar istemeden verdiğim ödemelerin aksine, helal ederek verdiğim ve emlakçılığın gerçek bir meslek olduğunu bizlere gösterdiği için kendisine ve ona bu meslek ahlakını aşılayan Remax ailesine sonsuz teşekkürler..Özgür-Elçin ARSLAN

Tülay Hosta

Öncelikle Müjgan Hanıma ve tabii Remaxa teşekkür ederim.Çok kısa zamanda dairemin satışını sorunsuz bir şekilde halletti.

Elife Kalpak Ulutaş

Müjgan hanım ve Remax Loca ile çalışmaktan memnunum.Karşılıklı güven ve samimiyet bu firma ile çalışmamda en önemli etkendir.

Evin Yazgan

Re/max Loca Gayrimenkul satış danışmanlarından Sn Müjgan Şişmanoğlu'na bilgisi, donanımı ve tapu devir işlemlerinde sağladığı kolaylıklar için teşekkür ederim.

Ümit Varlık Sökemen

Müjgan Hanım yapılan satışta bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Müşteri memnuniyeti odaklı samimiyetinizin güler yüzünüzün sizi daha yükseklere çıkaracağından eminim.Mersin Remax Loca ailesine de teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın.Ümit Varlık Sökemen

F*******

Pınar hanımdan başkasıyla çalısmam artık, arsa sahibi olarak ilk defa bir danısmanla çalıştım.45 gun içerisinde 2 dairemi de istedigim fiyatlara belirledigim kriterdeki alıcılara sorun yaşatmadan sattı.Para transferi, hukuksal prosedürlerdeki profesyonelligi, süreçteki bilgi akışı kesinlikle tercih sebebim, şu an oğlumda kendisiyle çalışmaya başladı, çok kibar ve tecrübeli, kesinlikle PLUS, tesekkur ederim.

Mehmet Ali Özdemir

konut alımı sırasında hertürlü kolaylığı sağlayan işlerin akışını ve düzenini sağlayan güler yüzlle hizmet sunan Sn Müjgan Şişmanoğlu 'na teşekür ederim.

Çağlar Oğuz

Sn Müjgan Şişmanoğlu na ve Remax Loca ekibine göstermiş oldukları nazik ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.Müjgan hanımın göstermiş olduğu sabır ve nezaket içinde ayrıca memnuniyetle minnettarlığımızı bildiririz.AYSEL ve ÇAĞLAR OĞUZ

Şenol Deliktaş

Dairemin satın alma aşamasında çıkan tüm sorunlara rağmen güleryüzle kriz köneten geğerli danışman Müjgan hanıma teşekkür ederim

Mehmet Can Sevenoğlu

müjgan hnm çok ilgili sabırlı ve pozitif bir danışman.tüm süreçleri ilgi ile sahiplenip çok kısa zamanda işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler

Ümran Güner

Remax Loca danışmanlarından Müjgan Şişmanoğlu na, evimizin satışı ile ilgili göstermiş olduğu profesyonellik, güleryüzlülük ve pozitif enerjisi için ayrıca kurumsal kimliğe yakışan bilgi ve becerisiyle kısa sürede sonuç aldığı için sonsuz teşekkürler.

Ali Dalçık

Merhabalar, Baran Bey size çok teşekkür ederim, sayenizde kolay, hızlı ve güvenilir şekilde mülk sahibi oldum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Sanem Akbaş

“Baran bey işini severek, dürüst bir şekilde yapan yaptığı işte uzman biri. Kendisine aradığımız arsa için kriterlerimizi iletmemizin ardından seçenekler ile hızlıca geri dönüş sağladı ve zaman kaybetmeden alım işlemini gerçekleştirdik. Profesyonel yaklaşımı için teşekkür ederiz. “

Ahmet Şen

Baran bey selam, Kavaklıpınar Mahallesi'ndeki arazileri alım sürecin deki göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka dan dolayı size çok teşekkür ediyorum. Size çalışmalarınızda başarılar dilerim.

İbrahim Halil Özpekmezci

İlgi alaka ve hizmetten çok memnun kaldım. Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güvenden dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edeceğim.

Ertuğrul Küçükusta

Pınar hanım, emlak sektöründe güvenilir ve etik çalışmasıyla her zaman ön plandadır, 2 aydır arastırdığımız ve eşimin çok istediği sitedeki daireyi bize sadece 1 günde buldu, gerçekten çok hızlı !!' detayları profesyonel yaklaşımıyla kısa sürede tamamladı.Remax Loca ve kendisine teşekkür ederim.Sloganları tamamen doğru, YENİ NESİL EMLAKÇILIK.

İbrahim Görentaş

Pınar Plus hanımı lüks sitelerdeki afişlerinden tanıyordum, ilanından kendisine ulaştım, güven veren kesinlikle net bir danışman, süreç boyunca gerek fiyat gerek tapu işlemlerinde çok yardımcı oldu, istediğimiz evi bize kazandırdı, çok teşekkür ederiz.

Serhat Baran

Tuğba Hanim dukkani kiralama suresince verdiginiz emek, profosyenel davranis icin tesekkur ederim. Bir dahaki emlak isinde calismak isterim sizinle.

Levent Dural

Mersin' de kurumsal kiralama ve satışta bilgi birikimi ile en öndesiniz Arda Bey.. 6 ay boyunca başka emlakçılar ile edindiğim kötü tecrübe ve önyargılarım olmuştu.. Size geldiğimde ilgi ve alakanızı birikimlerinize ekleyerek çok güzel bir iş çıkarmakla kalmayıp edindiğim kötü tecrübeleri yerle bir ettiniz.. Sayenizde çok iyi bir kiralama yaptık ve mülkümüze üstün bir değer kattınız.. Size ve ekibinize teşekkürlerimle..

İsa Urfalı

Emre Bey'in ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim. Kiralama sürecini çok iyi yönetti.

Abdullah Yontan

Pınar Plus, işini severek dürüst ve güvenle yapan bir numara bir isim, teşekkür ederiz.

Doğan Güneş

Samimi, dürüst, işine bağlı, güven veren sektörde tecrübeli bir danışman, ilk tanıştığımız gün nokta atışıyla hayalimdeki daireyi sorunsuz şekilde satın aldım, ve istediğim kriterlerde kiracı adayı bulup kısa sürede kiralamasını gerçekleştirdi, hersey için teşekkür ederim Pınar Plus ve Remax Loca ailesine..

Ahmet Esmer

Emeğiniz çok büyük samimiyetiniz ve titizliğinizle bana çok yardımcı oldunuz.Her şeyden önce işinizi gerçekten çok profesyonel yürütüyursunuz. Güleryüzünüz hep olsun. Her şey için tekrar tekrar teşekkürederim.

Özgür Sinan

Pınar hanım, işyerimin kiraya verilmesi aşamasında gerek gösterdiğiniz ilgi, gerek etik davranışınız ve profesyonel duruşunuz için çok teşekkür ederim. Bu kadar kısa sürede kiraya verilmesini açıkçası beklemiyordum. Gerçekten yeni nesil emlakçılıkmış sizinkisi. Tekrar teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Hakan Güneş

Pınar hanım, aile olarak biz size güvendik ve yanılmadığımızı anladık.Sayenizde ilk gün nokta atışıyla, sorunsuz problemsiz ev satın aldık, size ve remax ailesine teşekkür ederiz.

Ekrem Murat Bilgin

Sevgili Remax ailesi, Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Müjgan Hanım bu süreçte her türlü ayrıntıyla çok teknik bir şekilde ilgilendi.Çok kıymetli bir kiracı bulmamda gösterilen ilgi ve alaka için öncelikle Müjgan hanıma ve tabii ki tüm çalışan personele teşekkür ederim

Esra Baş

Remax’in kurumsal yüzü sevgili Pınar Hanım, Yıllardır satamadığımız evimizi sadece bir günde sattığınız gibi doğru yönlendirmeleriniz sayesinde yatırım amaçlı aldığımız taşınmazdan da kısa bir süre içerisinde oldukça kâr etmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşımınız ve insan ilişkilerinizdeki samimiyetiniz, sorunların çözümündeki pratikliğiniz gayrimenkul danışmanımız olarak sizi, kurumsal olarak Remax’i tercih sebebimiz olacaktır. Birlikte kazanacağımız yatırımlarda görüşmek üzere…

Serdal Çetinkaya

Evimin satışında başından sonuna bize her anlamda rehberlik eden, musteri raporlarini tarafamı eksiksiz ileten, özveri ile çalışan güler yüzlü Sayın Filiz ASLAN hanıma sonsuz teşekkürler. Remax filiz hanımla çok güçlü.

Fatma Doğan

villa kiralama düşüncesi ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren bizlere, gerek güleryüzlülüğü gerekse ilgi, alaka ve orta nokta bulma doğrultusunda emek harcayan danışmanımız Müjgan ŞİŞMANOĞLU na teşekkür ederiz.Bu çalışmamızın uzun süreli arkadaşlığa dönüşmesi dileği ile ...

Sünnü Canbülbül

müjgan Hanımın danışmanlığını çok takdir ediyorum.çok memnun kaldım

Figen Çelik

remax ailesine ve danışmanınız Müjgan hanıma memnuniyetlerimi bildirip teşekkürlerimi sunuyorum..Her daim çalışmak dileği ile...

Volkan Oğan

Müjgan Hanım, teşekkürler......

Halil Polat

Danışmanımız Müjgan hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık.İstediğimiz gibi daireyi bulmamızı sağladı.Çok profesyonel.Teşekkürler

Uğur Çetinkaya

çok kibar ilgili ve mantıklı.teşekkürler

Funda Mertsöz

Filiz hanım oldukça ilgili ve yardımcıydı.Gayrimenkulumüzün satışında ve işlemlerin halledilmesindem yanımızda bulunarak bize oldukça yardımcı olmuştur.İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Edip Kaya

Filiz hanımı profesyonel çalışmasıyla beklentilerimizi karşılaıştır.Bize verdiği hizmet süresi içerisinde bizimle fazlasıyla alakadar olmuş ve göstermiş olduğu ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Bundan sonraki işlemlerinde de kendisiyle çalışmayı çok isterim.Bize vermiş olduğu hizmet sürecini başarılı bir şekilde yönettiği ve makul zaman diliminde neticelendirdiği için ayrıca teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Hasan Nahırcıroğlu

Ev alma sürecimizde bize yardımcı olan Filiz hanıma gösterdiği ilgi alaka ve güleryüzlülüğünden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Nazım Çalım

Evi kiralamamda bana itina ile yardımcı olan Filiz ASLAN hanıma güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim.

Fatma Özdeş

Süleyman bey ile satın aldığımız ev vasıtasıyla tanıştım. Kendisi işine hakim ve oldukça güven veren birisi. Bundan sonra emlak ile ilgili tüm işlerimde kendisiyle çalışmayı tercih edeceğim.

Gülhan Güneş

Süleyman bey dairemizi çok kısa bir sürede sattı. Bu süreçte bizimle irtibatı hiçbir zaman koparmadı. Kendisine ilgisi için teşekkür ederim.

İsmail Gül

Arman bey güler yüzlü bir şekilde işin başından sonuna kadar destek oldu, ilgi ve çabaları takdire şayandı. Çok teşekkür ederim

Hasibe Gül

Arman beyin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Özgür Taner

Tek kelimeyle gayet başarılı bir danısmandır Pınar hanım, satış sürecini uzlaşmacı bir tarzla her 2 tarafıda memnun ederek tamamlamıştır, bundan sonraki işlemlerimiz içinde kendisiyle çalışmak istiyorum.teşekkür ederiz.

Burak Şahin

Emeklerinizden ve yardım severliliğinizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız

Mehmet Sarıyıldız

Çağrı bey çalışanlarınızdan çok memnun kaldık.

Figen Çelik

Danışmanınız Pınar Plus hanıma memnuniyetlerimi bildirip teşekkürlerimi sunuyorum, diğer 4 dairem içinde yetkilendirme verdim, her daim çalışmak dileğiyle.

Cansu Ayaz

Emira Kampus'den bugun aldığım daire için gerek tanıtan gerek alımlarda gösterdiği ilgi ve alaka için Aylin Uysal Hanım'a teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğimle..

Omer Temız

Remax yetkilisi Aylin Uysal'dan yapmış olduğumuz ev satışından çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

Hüseyin Tekince

İsteğimize uygun konutlarda nokta atışı yaptınız.Tüm detaylarda yardımcı oldunuz, ilginiz ve samimiyetiniz için tşk ederim.

Celal Akkut

Aylin hanım güleryüzlü, sorunlara çözüm odaklı oldukça ilgiliydi. Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım

Uğur Tırpan

Dairemi kiraya vermek için tekrar Pınar hanımı aradım, 24 saat içinde kiraladı, uygun müşteri profili ve kurumsal evrak hizmetiyle her zaman tercihimdir kendisi, teşekkür ederim.

Ahmet Okcu

Suleyman Beyin ev alma surecindeki rehberligi ve yardimlarindan oldukca memmun kaldik. Surec boyunca profesyonel bir sekilde isini yaptigindan dolayi tesekkuru borc biliriz. zihnimizdeki olumsuz emlakci algisi remax ve suleyman bey sayesinde olumlu bir hal aldi. Tesekkurler..

Cem Erimez

Taşınmazı Mersin Remax aracılığıyla aldık. Sürecin en başından en sonunda tapuyu alana kadar Süleyman Bey son derece çözüm odaklı ve ilgili davrandı. Özellikle ona teşekkür ederim. Remax üzerinden ilk defa bir taşınmaz aldım ve çok memnun kaldım. Sistemli çalışıyorlar. Ayrıca çalışan kalitesi de takdir edilecek düzeyde.

Serdar Budur

Ev satın alma sürecimizde bize yardımcı olan Pınar Plus hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dilerim

Burcu Çolak

Evimizi satma sürecinde bize yardımcı olan Pınar hanıma ilgisi, samimiyeti, güleryüzü ve 20 gün içerisinde bizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederiz.Bundan sonraki gayrimenkul alışverişlerimizde kendisiyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız, teşekkür ederiz.

Vecihe Elkholy

Aldığım hizmetten çok memnunum, herşey için teşekkür ederim

Filiz Karagöz

İlginizden dolayı çok memnun kaldık.Öncelikle ablamın evinide kiraya veren Filiz Aslan hanımefendiden çok memnun kaldığımız için ikinci bir evimizide kiraya vermesi için Filiz hanıma başvurduk ikincidende memnun kaldığım için inşallah üçüncü evimizlede Filiz hanım ilgilensin isterim.

Hıdır Budak

Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileri sayesinde kurumumuzun her noktasında bize yardımcı olan bilgilerini, tecrübelerini ve fikirlerini bizimle paylaşan Filiz hanıma teşekkürlerimizi sunarız. Filiz ASLAN'ın gösterdiği performansı göz önünde bulundurduğumuzda, kendisinin satış alanının gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip olması sebebiyle kariyer hayatında "Yönetici, uzman, sorumlu vb.ilgili herhangi bir pozisyonda başarılı olabileceğini.teşvik edildiğinde kendisini geliştirebilecek yeni gelişim noktaları oluşturabileceğini düşünüyoruz.

Eda Çelik

Ev kiralama sürecinde bize gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür ederim

Hakan Adıyaman

Evi kiralamamda bana itina ile yardımcı olan Filiz hanıma güleryüzlülüğünden dolayı teşekkür ederim.Bundan sonra sürekli onunla çalışmak isterim.Başarılarının devamını dilerim.

Can Yılanlı

Tüm gayrımenkul işlemlerimde her zaman Pınar hanımla çalışırım, dairemi tekrar kısa süre içerisinde kiraladı, herşey için teşekkürler

Kenan Nayir

İlgi ve düzen kesinlikle memnuniyet verici, teşekkürler

Adnan Öztep

Pınar hanım güvenilir ve şeffaf iletişimle sorunsuz işlem sürecinde gayet olumluydu.Başarılarınızın devamını dilerim

Cihan Erdal

Her konuda danışmanımız Serkan Bey'den memnun kaldık, her işlemimizde kendisiyle mutlaka çalışacağız. Çok teşekkür ederiz.

İzzet Acet

Pınar hanıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Salahattin Ağkurt

ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM. KISA ZAMANDA SORUNUMUZU ÇÖZMENİZDEN DOLAYI MEMNUNİYETİMİ BİLDİRİR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM

Özhan Şanlıtürk

Mersindeki evimin kiralanması konusunda özverisi takdire şayan basarılarının devamını dilerim

Hüseyin Kök

müjgan hnm, ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum.Kiracı seçiminde en az mülk sahibi kadar hassas ve profesyonel davrandığınız için ayrıca teşekkürler

İslam Erdoğan

HERHANGİ BİR SIKINTI YAŞATMADILAR TEŞEKKÜRLER.

İsmet Yurteri

Remax emlak/Müjgan şişmanoğlu nun hizmetlerinden çok memnun kaldım.Bir daha ki emlak işlemlerimi yine müjgan hnm ve ekibi ile çözeceğim.başarılar dilerim

Evren Turan

Aylin Hanım gerek ev ararken gerekse evi bulduktan sonra alım işlemlerinde son derece ilgiliydi, yardımları sayesinse sorunsuzca herşey halloldu çok çok teşekkürler

Evren Turan

Güler yüzü ve pozitif yaklaşımıyla ev alımındaki yardımları için kendisine annem ve kendim adıma teşekkür ediyorum

Gülşen Keklik

Bütün gayrımenkul işlemlerimi Pınar Hanıma danısmadan asla yapmıyorum.Güvenilir olması ve doğru yönlendirme yapması kendisinden vazgeçmeme sebebimdir.Tekrar basarılı bir işleme onun sayesinde imza attım, teşekkür ediyorum

Levent Dural

Süreç içerisinde çok aktif geri dönüşler aldım ve iletişiminizi yapıcı ve yüksek buldum.Bilgi birikiminizi olumlu iletişim becerisiyle harmanlayarak çok güzel bir iş çıkardınız.Teşekkür ederim.

Sevim Ülker

Kendine güvenen, iyi, anlayışlı, yardımcı bir beyfendi. İşinde başarılı

Fahri Kuş

Evimizin satış sürecinde;pazarlama planında göstermiş olduğunuz üstün performans, özveri ve güleryüzünüz için sonsuz teşekkürler..Başarılarınızın da sizinle birlikte varolacağına, sizi her an takip edeceğine yürekten inanıyorum.

Emre Sucu

evimizi satın alma sürecinde bize çok yardımcı olduğunuz için güler yüzünüzden dolayı teşekkür ederiz.Başarılarınız devamını diliyorum

Uğur Tezcan

Müjgan Hanım, , ev almamızda bizlere göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum

Özlem Arslan Yıldız

Evimizin satışı esnasında ilgisinden ve güleryüzünden çok memnun kaldık kendisine teşekkür ediyorum.Çevredeki herkese tavsiye ediyorum

Hürriyet Şen

Remax loca gayrimenkul olarak işiniz ehli bir firmasınız.Bunun yanı sıra danışmanlarınızın güler yüzlü olması her zaman artı bir olarak öne geçmektedir.Bilgili tecrübeli ve pozitif danışmanınız müjgan şişmanoğlu ile iyaptığımız çalışmadan çok memnun bir şekilde ayrılıyoruz.iyi ki sizin gibi kurumsal bir firma ile yollarımız kesişti.Bizim için artık Remax Loca var ve ben çevreme gözü kapalı önerebilirim.Müjgan Hanıma gayretlerinden ötürü çok ama çok teşekkür ediyorum

Barış Öncü

Pınar Plus diyorum başka birsey demiyorum, muhteşem bir evi muhteşem bir fiyata kazandırdı bize, Remax Loca ofis brokerı sevgili Çağrı Akbas a yardımlari içinde çok teşekkür ederim, alım-satım konularında daima birlikte olacağız.

İklima Gok

Mersindeki evimi Aylin hanim sayesinde bir haftada sattim. Ilginiz icin tesekkurler Aylin hanim.Bundan sonraki emlak islerimde sizinle olmak istiyorum.Tekrar tesekkurler

Doğan Akbulut

Profesyonel ve vizyon sahibi bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştığımız için çok memnunuz.Herkese tavsiye ederiz.Müjgan Şişmanoğlu ve REMAX Loca ofisine teşekkürler

Emine Kutlu

Özellikle müşterinin ihtiyacına uygun ve müşteri profiline göre gayrimenkul saptayabilmesi hoşgörülü, sabırlı ve anlayışlı ayrıca geniş bir vizyona sahip öngörülü olması sebebiyle kesinlikle sıradışı bir emlak danışmanıdır.Halen kendisiyle çalışmaktayım, teşekkürler emekleriniz için.

Müge Kansu Palamut

Uzun zamandır Pınar hanımla çalışmaktayım, disiplin ve kibarlıgı ile vazgeçilmezim oldu.Başarılarının devamını dilerim, kendisine çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle

Aydın Karabudak

Müjgan şişmanoğlu ve Remax loca ailesine teşekkür ediyorum.kolay gelsin

Ali Yardım

Sn Hülya Seyfettin Hanımın başarılı çalışmalarını, takdir ve tebrik eder çalışmalırınızda başarılar dilerim.

Erdoğan Atila

Müşteri ile iletişimi, işini takibi konusunda oldukça başarılı verdiği hizmetten dolayı Sn. Hülya Seyfettin i tebrik ediyor başarılarına başarı eklemesini diliyorum.

Serhat Yzgn

Evimizin kiralanma sürecini son derece hız lı profosyonel ve güler yüzüyle yöneterek sonuçlandıran müjgan şişmanoğlu ve remax loca ofisine teşekkür ederim

Hüsniye Çelik

Aylin Uysal ve Remax Loca'nın ilgi ve alakasından çok memnunum ..Teşekkürler

Gülden Ürek

Aylin Uysal'dan çok memnun kaldık. İlgive alakası çok iyiydi. Remax Loca'ya teşekkür ederiz.

Mustafa Dinar

Size başarısızlığın formülünü veremem ama başarının formülünü verebilirim...AYLİN UYSAL

Ahmet Koyuncuoğlu

Koyuncuoğlu Yapı olarak VegaFit projemizden daire satışı yapan Remax Loca'da Aylin Uysal'a vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimizi iletiriz.

Meltem Uçar

Re/Max Loca Yönetimine Gayrimenkul danışmanınız Aylin Uysal'ın desteği ile 24.09.2019 tarihinde konut alımı işlemimi tamamlamış bulunmaktayım. Aylin hanım Mart ayında başlayan konut arama süresi boyunca uygun ev seçenekleri hakkında bilgi vermeyi sürdürmesi, konut gezme programını benim iş programıma uygun olarak düzenlemesi ve güler yüzü ile konut seçenekleri hakkında bilgilenmemi verimli bir şekilde sağlamıştır.Aylin hanıma işindeki başarı konusunda olumlu görüşlerimi bilginize sunarım.

Bilal Başoğlu

Öncelikli olarak Pozcu Evo satış sürecinde göstermiş olduğunuz azim ve kararlılıktan dolayı basta Mujgan hanım ve Pınar hanım olmak üzere tüm takımınıza teşekkür ediyorum.Başarılarınız daim olsun.

Nurhayat Üstün

Aylin hnm cok basarılı ve güleryüzlü, çok memnun kaldık

Hasan Hüseyin Taşcı+

Pınar hanıma ilgi, alaka ve nezaketinden ötürü teşekkür ederiz.

Barış Öncü

ofisimin satışı sürecinde karşıma çıkan hukuksal prosedürleri titizlikle takip ederek tamamlayıp kısa sürede sonuca ulaştığınız için teşekkürler.

Bilal Başoğlu

Öncelikli olarak Pozcu EVO satış sürecinde göstermiş olduğunuz azim ve kararlılıktan dolayı başta Müjgan hanım ve Pınar hanım olmak üzere tüm takımınıza çok teşekkür ediyorum.Başarılarınız daim olsun.BİLAL BAŞOĞLU

Selda Pınar

Pınar hanım ve Müjgan hanımın bize göstermiş olduğu yuksek sabır ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler.

Erkan Guraslan

Remax Loca Aylin Hanımın yardımları için müteşekkürüz

Selda Pınar

Pınar hanım ve Müjgan Hanım bize göstermiş olduğunuz sabırdan, sonsuz teşekkürler... Selda PINAR

Mustafa Öztürk

İlginize ve desteğinize teşekkür ederim, kısa sürede sonuca ulaştığınız için de tebrikler.

Barış Öncü

Yaklaşık 3 yıldır Pınar hanımla calışmaktayım, işini titizlik ve prosedürlere uygun tamamlayan basarılı bir danışman, alım-satım konusunda bana ciddi kazanımlar sağladı, tekrar teşekkür ederim

G.çelik Akbaş

Pınar hanım istediğim kriterlerdeki daireyi nokta atışı ile buldu, güleryüzlü prensipli bir danışman, diğer gayrimenkul işlemlerimdede kesinlikle kendisiyle calışacağım, teşekkür ederim.

Hediye Özavcı

Profesyonel çalışmasıyla kısa sürede dairemin işlemini gerçekleştirdi, gayrimenkul işlemlerimde tercihim Remax Loca ve Pınar Plus olacaktır.Başarılarılarınızın devamını dilerim.

Uğur Tırpan

Pınar hanımın samimiyeti ve doğru müşteri profiline ulaşması size güven veriyor.Ayrıca konusuna hakim olup, tarafları ortak noktada buluşturma noktasında profesyonel yaklaşımı var.İlgi va alakaları için Pınar Plus ve Remax Loca ekibine teşekkür ederim

Ş.arslan

Pınar hanım dairemin satış ve kiralamasında ciddi emek vermiştir, haftalık raporlama yapıp, çözüm ortağı olarak kendi dairesi gibi ilgilenmiştir, tekrar teşekkür ederim, başarılar dilerim

Cem Kaya

Pınar hanıma daire kiralama konusunda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim

Humberto Coello

Arman beyden çok memnun kaldık, çok yardımcı oldu. Hizmetini ve davranışını takdir ederiz.

Hakan Özhan

Kiralama sürecinde bize vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Bir daha ki seferede Arman bey ve firmanızla çalışmak isteriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Nesrin İkiz

Bünyenizde çalışan Arman beye evimi kiraya verirken ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Ersin Özberk

Remax Loca Gayrimenkul firmasında çalışan Arman Ata'nın vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının da devamını dilerim.

Neslihan Ertik

ilgilenirken gösterdiğiniz samimiyet için teşekkürler.Her aradığımda ulaşabildim ve yardım alabildim.

Reşat Temel

güleryüzü kibarlığı anlayışı gayet mükemmel biri Filiz hanım benim beklentimi gayet başarılı karşılamıştır.Kendisine yürekten teşekkür ediyorum.Başarılar dilerim

Gökhan Şahin

Arman bey bu işimizle ilgili gayet aktif ve alakalı davranmıştır, teşekkür ederim.

Mahmut Nedim Karaaslan

Hülya Seyfettin hanımefendiden çok memnunum. Yaptığı çalışmalardan, beşeri ilişkileri, ikna konusunda çok başarılı ve. yetenekli olduğunu düşünüyorum

Ufuk Gökgöz

işine karşı çok ilgili her aşamada yanımızdaydı kendisine çok teşekkür ederiz

İsmail Miri

Firmanız ve personelinizin ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım.

Muhammed Seyrek

Yaklaşık 2 aydır baktığımız ev konusunda Arman beyle tanıştık. Ev konusunda elinden geleni yaptı. Her konuda bize yardımcı oldu 2 ayda bulamadığımız aradığımız evi 1 günde bulmamızı sağladı. Bilgisi, anlatımı ve tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu.

Barış Sarıyıldız

Arman bey gayet ilgili güleryüzlü evimizin kiralanmasında çok yardımcı oldu. Süreç boyunca her türlü detayı anlatıp her konuda bilgilendirdibizi. Gayet profesyonel biri.

Okan Kızıltaş

Satış sırasında duyarlılığı, hassasiyeti ve dürüstlüğü ile ilgisinden dolayı çok memnun kaldığım bir personelinizdir. İş hayatında bu karakterik özellikler ile çok başarılı olacağına inanıyorum

Zehragül Aşkın

Arman bey çalışkanlığı ve nazik tutumuyla işinde başarılı bir danışmandır.

Banu Savaş

Arman beyden kaliteli ve güvenilir bir hizmet aldık. Umarım yine birlikte çalışırız.

Muhammed Seyrek

Yaklaşık 2 aydır baktığımız ev konusunda Arman beyle tanıştık. Ev konusunda elinden geleni yaptı. Her konuda bize yardımcı oldu 2 ayda bulamadığımız aradığımız evi 1 günde bulmamızı sağladı. Bilgisi anlatımı ve tecrübesiyle bize çok yardımcı oldu

Barış Sarıyıldız

Arman bey gayet ilgili güler yüzlü evimizin kiralanmasında çok yardımcı oldu. Süreç boyunca her türlü detayı anlatıp her konuda bilgilendirdi bizi.

Gökhan Şahin

ARMAN BEY PORTFÖYÜMÜZLE İLGİLİ GAYET AKTİF VE ALAKALI DAVRANMIŞTIR. TEŞEKKÜR EDERİM

Hakan Özhan

Kiralama sürecinde bize vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Bir dahaki sefere de sizinle ve firmanızla çalışmak isteriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

İsmail Miri

Firmanız ve çalışan personelleriniz ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım

Banu Savaş

Arman beyden kaliteli ve güvenilir bir hizmet aldık. Umarım yine birlikte çalışırız.

Zehragül Aşkın

Arman bey çalışkanlığı ve nazik tutumuyla işinde başarılı bir danışmandır

Humberto Coello

Arman beyden çok memnun kaldık çok yardımcı oldu. Hizmet ve davranışını takdir ederim.

Okan Kızıltaş

satış sırasında duyarlılığı, hassasiyeti ve dürüstlüğü ile ilgisinden dolayı çok memnun kaldığım bir personelinizdir. İş hayatında bu karakterik özellikler ile çok başarılı olacağına inanıyorum

Nesrin İkiz

Bünyenizde çalışan Arman beye evimi kiraya verirken ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Ersin Özberk

Remax Loca Gayrimenkul firmasında çalışan Arman ATA'nın vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınında devamını dilerim

Mustafa Gungor

Aylin Uysal hanımdan daire kiralama kkonusunda bize gostermis olduğu güleryüzlülüğünden ve yardımından çok memnun kaldığımızı dile getirir, teşekkürlerimizi sunarız.

Saıd Mohammed

Dear Remax, I would like to express my gratitude for Mrs. Aylin for the excellent help to me in buying my house, it was very important how she helped me in finishing all the search and buying my house she is very professional and made me feel I am secure in buying from her. Thank you Mrs. Aylin for all your effort and you will always be my only agent in Mersin.

Mükerrem Fatma İlkışık

Mersin'e geldiğimiz yeni başlangıç için ev aramaktaydık. İnternet ve kulaktan dolma tavsiyelerle kafamız karışmıştı. Remax Loca tabelasını görünce iyi bir hizmet alacağımızı düşündük. İçeri girdiğimiz andan beri gelen ilgi ve bunaltmayan bilgilerle doğru hedefi ve isteğimizi tam tespit ettiler. İlk emlakçımız ve ilk evde bu kadar çabuk karar vereceğimizi sanmıyorduk ama sağolsun Süleyman Dündar ve Pelin Plus hanım gerçekten emlakçılara olan bakışımızı değiştirdi. Yine böyle bir arayış içine girersek ilk durağımız yine burası olacaktır.

Oguz Eren

Verilen hizmetten ve gösterilen ilgiden dolayı memnuniyet duydum. Aylin uysal ve Remax Loca ya tesşekkürlerimi sunarım

Prof.dr.mükerrem İlkışık

Mersine geldiğimiz yeni başlangıç için ev aramaktaydık.İnternet ve kulaktan dolma tavsiyelerle kafamız karışmıştı.Remax Loca tabelasını görünce iyi bir hizmet alacağımızı düşündük, iceri girdiğimiz andan itibaren yoğun ilgi ve bunaltmayan bilgilerle doğru hedefi ve isteğimizi tam tespit ettiler.İlk emlakçımız ve ilk evde bu kadar çabuk karar vereceğimizi sanmıyorduk ama sağolsun Pınar PLUS ve Süleyman DÜNDAR bey gerçekten emlakçılara bakışımızı bir anda değiştirdiler.Yine böyle bir arayış içerisine girersek ilk durağımız gene onlar olacaktır.TŞK

Hamit Küçükbatur

29 Ağustos 2019 tarihinde Mersin/Çiftlikköy'de konut alımım öncesi ve tapu alımı aşamasında Süleyman Bey'in profesyonle yaklaşımları ve yardımlarıyla süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşadım. Bu sebeple firmanız şahsında sayın Süleyman Dündar'a teşekkürlerimi iletiyorum, profesyonel anlayışınızdan dolayı da sizleri kutluyorum. İyi günlerde görüşmek dileğiyle. İşlerinizde başarılar dilerim.

Kıymet Safi

Remax Loca dan emlak danışmanınız Hülya Seyfettin den kısa zamanda dairemi kiralamaları, beklentilerime cevap vermelerinden dolayı çok memnunum. Güleryüzlü olması ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum. Ayrıca işinize olan saygı ve bağlılığınızı takdirle karşıladım tebrik ediyorum. başarılarınızın devamlı olmasını diliyorum

Ezgi Ediz

anlayışı, güleryüzü, kibarlığla gayet mükemmel biridir Filiz hanım Benim beklentimi gayet başarıyla karşılamıştır.Kendisine teşekkür ediyorum.başarısı daim olsun.

Ebru Okuyucu

Remax Loca'dan çok memnun kaldım Aylin Uysal'ın ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim

Zeynep Albayrak

Remax Loca Aylin Uysal'dan ilgisi ve alakasından dolayı 1 günde evimizi kiralamasından dolayı çok memnun kaldım herşey için teşekkürler

Süleyman Torun

Remax loca danışmanı Müjgan şişmanoğlu ev arayışımız ve kiralama işlemlerinde talebimizi net olarak anlayıp çok uygun bir ev bulmuştur.Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki hayatında yürekten başarılar diliyorum ..24.08.2019 Süleyman TORUN

Duygu Tekeli Coşkun

Pınar hanımın samimiyeti size doğru adreste olduğunuzu hissettiriyor.Ayrıca konusuna hakim olup sorunları çözme yeteneğide gayet başarılı.İlgi ve alakaları için pınar hanım ve Remax-Loca ekibine çok teşekkür ederim.

Engin Soyuduru

Almış olduğum gayrimenuklde gerek pazarlık, gerek uzlaşma ve alım esnasında Süleyman Bey'in göstermiş olduğu yüksek ilgi, alaka ve özverisinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Kurumunuzda böyle ilgili ve kaliteli çalışanlar olduğu için de ayrıca sizlere teşekkür ederim.

Dogan Duran

Çağrı Bey evimin satışı konusunda başından sonuna kadar tüm süreci gerçekten profesyonel şekilde üstlenip, düzenli ve şeffaf şekilde bilgilendirme yaparak evimin satışını çok kısa süre içerisinde gerçekleştirdi. Sosyal medyada sürekli gördüğüm "Klasik emlakçılığa son" sloganlarıyla ne kastettiklerini şimdi çok daha iyi anladım :) Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler!

Serkan Ülker

Süleyman Bey ile yaptığımız işbirliği sonucunda yabancı müşterimize ev satışı gerçekleştirdik. Kendisine süreç boyunca gösterdiği yapıcı ve çözüm odaklı çalışma tarzından dolayı teşekkür ederim.

Bedi Kazan

Kurumsal olarak çalıştığınıziçin, çalışmalarınızdan memnunum. Hülya Seyfettin emlak danışmanınızdan kira-satış konusunda bana yapmış olduğu yardımlarındanda ayrıca çok memnunum. İlginize teşekkür ederim

Hurşit Ekici

Firmanızda çalışan Aylin hanım, fazlası ile bizle ilgilenmiştir ve kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz

Hurşit Ekici

Firmanızda çalışan Aylin Hanım bizlerle fazlasıyla ilgilenmiştir. Ev kiralama sürecimizde bize destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Dökmen

Aylin Hanım ilginiz için çok teşekkürler. Sizin ve arkadaşlarınızın çalışmalarından memnun kaldım. Tekrar çalışmak dileğiyle

Nejdet Irmak

Süleyman Bey'in ve Pınar Hanım'ın hizmet kalitesinden gayet memnun kaldık. Kaliteli bir işbirliğinden sonra gayrimenkullerimizin satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına başarılar dilerim.

Nejdet Irmak

Pınar hanımın ve Süleyman beyin hizmet kalitesinden gayet memnun kaldık, kaliteli bir işbirliğinden sonra gayrimenkullerimizin satışını gerçekleştirmiştir. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına işbirliğinden dolayı teşekkür ederim.

Refik Aksoy

Filiz Hanım sayesinde ev almış bulunmaktayım. Filiz Hanım'ın göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldım. Yardımları için teşekkür ederim.

Emine Yeşilyurt

Remax Loca gayrimenkul danışmanlarından Aylin Hanım'dan daire satın aldım ve aynı zamanda kiralamasını da yaptım. İlgisinden dolayı kendisinden çok memnun kaldım, teşekkürlerimi sunuyorum.

Mustafa Yastı

Gayrimenkul danışmanımız Filiz Aslan'ın sayesinde, gayrimenkul satışlarının dibe vurduğu bir piyasada kısa bir sürede ev satmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Filiz Hanım'ın göstermiş olduğu azim, ilgi ve alakadan dolayı kendilerine müteşekkirim. Teşekkürler REMAX LOCA

İbrahim Topal

Aylin Hanım!a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Yeni evimizi Aylin Hanım'ın katkılarıyla bulduk. İyiki varsınız Remax Loca

İhsan Uslu

Remax danışmanımız Hülya Hanım; güleryüzlü, samimi ve çok yardımsever bir kişi. Yanında kendimizi çok rahat hissettik ve sayesinde istediğimiz gibi bir ev kiralamış olduk. Hakettiği başarıların hep kendisiyle olmasını dilerim.

Mustafa Yastı

Remax Loca ailesini sizin sayenizde tanıdım. Sayenizde gayrimenkullerimi kiraladım ve satışını yaptım. Bunun için bilhassa size ve Remax loca ailesine teşekkür ederim

Kemal Filiz

Süleyman Bey ile yaklaşık bir ay evvel tanıştık. Kendisi Mersin'deki evimizin satışını on gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi. Biz Diyarbakır'da oturduğumuz için tamamen kendisi ilgilendi, evi hem kısa sürede hemde arzu ettiğimiz fiyata sattı. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve profesyonelce tutumundan ötürü teşekkür ediyorum. tekrar görüşmek üzere.

Rasim Tatlı

Evimi satmada yardımcı oldukları için Akın Bey'e ciddi çabalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Azime Torun

GÜLERYÜZLÜ, POZİTİF VE BİLGİLİ BİR DANIŞMAN.İŞLEM SÜRECİNDE KARŞIMIZA ÇIKAN SORUNLARI BİZE YANSITMADAN ÇÖZMEYİ BAŞARDI.ARTIK AİLEMİZİN EMLAK DANIŞMANISINIZ.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.AZİME TORUN

Serkan Kaygalak

Pinar hanim kibar ve iletisim becerisi yuksek bir insan. Bu sayede hızlı ve sorunsuz bir biçimde yürüttüğü aracılık faaliyetleri nedeni ile kendisine tesekkur ediyorum.

Mehmet Can Geleş

daire alma kararımızdan itibaren bize hertürlü kolaylığı göstererek işlerimizi kolaylaştıran bizi hiç yormadan işlemlerimizi tamamlayan sorunlarımızı çözen Müjgan ŞİŞMANOĞLU ve Remax LOCA ofisine teşekkür ederim.sizi tavsiye edeceğim

Serpil Mazlum

emekleri için teşekkür ederim

Dilşat Gündüz

Pınar hanım iletişimi çok kuvvetli enerjisi güzel karşıya güven veren bir yapıya sahip sizi sadece müşteri olarak görmeyişi bir harika ev alımımızda a dan z ye her prosedürle birebir kendisi ilgilenip işimizi kolay ve hızlı hale getirdi dostane yaklaşımı için ayrıca teşekkürler

Nagehan Ünal

Süleyman Bey ile 3 hafta öncesinde iş hukukumuz başladı. Kendisi bize her hafta kiralamak istediğimiz daireyi görmek isteyen kiracıları raporlayarak detaylı bilgi verdi. Düzenli olarak bilgilendirme yaptı. Kiracı ve bizim aramızdaki dengeyi oldukça güzel bir şekilde sağladı. Her iki tarafında süreçten mutlu ayrılması için süreci oldukça iyi yönetti. Kendisinin yöneteceği farklı işlerde her zaman görüşmek isteriz.

Gizem Kıtlıkoğlu

Mersin dışında yaşayan birisi olarak, RE/MAX'tan ev kiralamak için tanıştığımız Süleymen Bey'den gördüğümüz ilgi, alakadan ve anlayıştan çok memnun olduk. Kendisine ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz

Cemhan Erdoğru

Çok hızlı bir şekilde istediğim daireyi tutmamı sağladı, müşterinin ne istediğini tam olarak bulup çözüm üretti. Hersey için çok teşekkür ederim.

Kazim

Very professional, honest and man of his word. During the transaction the owner of the house (not Remax) was delaying and not cooperating. Thanks to Cagri the situation was resolved immediately and we could sign the contract next day. Everything was well organized and only needed a signature. You can see the years of experience makes it very convenient for the customer. 100% trustful. Next time I want to buy/rent I am sure to come back to him and his great team.

Kazim

Very professional, we were extremely happy to be customers. She showed us half mersin with her car. After we selected the house transaction was fast (only some problems by the owner of the house, not fault of remax). top! 5/5

Ömer Eker

Güleryüzü, tecrübesi ve işini düzgün, eksiksiz yapması ile evimi kiralamada, prosedürlerin yerine getirilmesi konusunda gayretleri; sabırla bana bilgi vermesi ile çok memnun kaldığım Remax Loca ve Pınar Hanıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Barış Öncü

Yaklaşık 3 yıldır sizlerle birlikte gayrimenkul sektöründe çalışmalar yapıyoruz. Bize yol gösterdiğiniz, yarattığınız fırsatlardan dolayı sizlere ve Remax Loca ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın her daim devam etmesi dileğimle, saygılar

Banu Erol

Profesyonel çalışma anlayışı ve güleryüzlü yaklaşımı ile birlikte bu sektörde mükemmel bir imza atacağınızı düşünüyorum. Başından sonuna kadar işini çok iyi bilen ve bilgisini uygulayan, her şey bittikten sonra dahi bir sorunumuz varsa bizi yalnız bırakmayan güvenilir bir isim.

Ceylan Yanar

Size çok teşekkür ederim her şey için. Özellikle bu sektörde sizin gibi güvenilir biriyle karşılaşmak güzeldi. Yorulmadan, karşılıklı birbirimize güvenerek tüm işlemleri bitirdik, güven kesinlikle çok önemli, teşekkürler, iyi çalışmalar.

Kamuran Zengin

İnsanlarla iletişimi güçlü, işinde gerçekten çok saygılı ve işini severek yapan, güleryüzlü dürüst bir insan. sizden gayrimenkul danışmanlığı hizmeti aldığım için kendimi şanslı hissediyorum, tekrar teşekkür ederim.

Haluk Çelik

Narlıkuyu'da bulunan yazlığımın satışı için görüşmüştüm, kendisini yetkilendirdikten 2 hafta sonra satışı sorunsuz şekilde gerçekleştirdi. yaklaşık 5 yıldır Mersin'deki tüm gayrimenkul işlerimi tereddütsüz kendisine yönlendirmekteyim, işini titizlikle ve profesyonelce yapan, güvenilir ve başarılı bir danışman, kendisine işi konusunda her zaman referans olabilirim.

Gülşen Keklik

Pınar hanım olmadan herhangi bir emlak işimi halletmeyi düşünmüyorum çünkü ne istediğimi hemen anlayan, çözüm üreten zeki tarafınızı sınırsız kullanmak iş yükümü azaltıyor, kendiniz bu sektörde bir markasınız ve en iyi markayla çalışıyor olmanızda müşterileriniz için büyük bir artı. ilginize sonsuz teşekkürler

Yolaç Erdur

Erdur Ailesi olarak Remax Loca ailesi ile 2018 yılı Mayıs ayında tanıştık. O tarihten 2019 yılı Nisan ayına kadar geçen yaklaşık 11 ay boyunca danışmanlarımız Emre Barut ve Akın Coşkun beylerdi. Hedefimizi yakalayarak mutlu sona ulaştık. Akın beyin; Şeffaflık, Samimiyet, Proaktif ve reaktif yaklaşımı ile hedefimize ulaşmada önemli rol üstlendiğini gördük. Emre bey de her fırsatta bizi yalnız bırakmadı, destekledi ve yönlendirdi. Her şey için teşekkürler Emre bey, teşekkürler Akın bey, teşekkürler Remax Loca Ailesi. Hoşça kalın, mutlu kalın.

Yolaç Erdur

Erdur Ailesi olarak Remax Loca ailesi ile 2018 yılı Mayıs ayında tanıştık. O tarihten 2019 yılı Nisan ayına kadar geçen yaklaşık 11 ay boyunca danışmanlarımız Akın Coşkun ve Emre Barut beylerdi. Hedefimizi yakalayarak mutlu sona ulaştık. Akın beyin; Şeffaflık, Samimiyet, Proaktif ve reaktif yaklaşımı ile hedefimize ulaşmada önemli rol üstlendiğini gördük. Emre bey de her fırsatta bizi yalnız bırakmadı, destekledi ve yönlendirdi. Her şey için teşekkürler Akın bey, teşekkürler Emre bey, teşekkürler Remax Loca Ailesi. Hoşça kalın, mutlu kalın.

Emin Uysal

İsini profesyonel yapan, guvenilir bir firma.Özellikle Aylin hanimin, sehir dısında olmama ragmen ilgi ve alakasiyla, guleryuzlu ve tecrubesiyle kısa sürede evimin kiralanmasinda emeği gectigi icin kendisine tesekkur ederim.

Kemal Ekerdiker

İlgi ve almasından dolayı teşekkür ederim.

Doğan Sain

Evimizi kiralamamızdaki yakın ilginiz için teşekkürederim Elinize emeğinize sağlık Aylin hn.

Melisa Bekirova

Profesyonelliğiniz ve hızlı sonuç için teşekkür ederim. Kariyerinizde başarılar dilerim.

Meserret Brendlinger

Ben Meserret ve eşim Jim Brendlinger ile Tömük Erdemli'de satmak istediğimiz yazlık ev ile ilgili Ofis Müdürünüz Lilyan Hanım ile görüştük. Verilen hizmetten ne kadar memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Evimizin fotoğraflarında harikalar yaratılmış, ekibinizin profesyonel davranışları, nezaketi ve yardımları bizi ihya etti. Evimiz emin ellerde!

Ahmet Sümer

remax çok iyi bir elaman kazanmış hayırlı olsun

Fulya Olengut

Guvenilir isine sadik ve istedigimiz kriterde evi Aylin hanim en kisa zamanda cozume ulastirdi ve bizi yormadi tesekkurler AYLİN HANİM kolay gelsin herkese tavsiye ediyorum

Tufan Yollug

Hızlı ve sonuç odaklı çalışmanızdan ötürü tesekkur ederim. İşinizde cok iyisiniz. Cok memnunum kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim

Damla Yıldırım

Hızlı ve ilgili bir şekilde satışımızı gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz Aylin Hanım.

Ali Yuksek

Is takibiniz, alternatif çözüm üretmeniz, nazik ve güler yüzlü yaklasiminiz ve karşı tarafla görüşmelerimizde pozitif yaklasiminiz için tesekur ederim.

İbrahim Aslan

Bilgi, tecrübe, ilgi ve alaka, bilgilendirme, güleryüz... Profesyonelliğin gerekleri ve daha fazlasını büyük bir keyifle bizimle paylaştığı için Aylin Uysal Hanım'a en içten teşekkürlerimle...

Dursun Yeğin

Ben Dursun Yeğin, Remax Loca olarak bizimle ilgilenen Aylin Uysal hanımdan bize gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü memnun olduğumu bildirir, saygılarımı sunarım.

Sehmuz Aktolon

Ben Şehmuz Aktolon ilimiz Yenişehir ilçesinde almış olduğum ev ile ilgili olarak Remax Gayrimenkul'da çalışmakta olan Aylin Uysal hanım bizimle çok ilgilendi ve memnun kaldım bundan dolayı teşekkür ederim. ŞEHMUZ AKTOLON

Alper Yılmaz

Mersin Yenisehir Çiftlikköy Bölgesinde Remax Loca'ya ait ev ilanı afişindeki numarayı aramam ile başlayan süreçten ev almama kadar geçen süre zarfında göstermiş olduğu şeffaf, dürüst, çözüm odaklı, sabırlı, ilgili ve hazır tutumuyla Emre BARUTÇU Bey'e hayyallerimdeki evi almamdaki emeklerinden dolayi teşekkürlerimi arz ederim.

Pınar Ceylan

Bilgisi, iş bitiriciliği ve güler yüzü sayesinde bizi mağdur etmeden en kısa sürede çözüme ulaştırdı. tekrar teşekkürler kendisine...

Şükrü Tuncer

Mersin Mezitli de bulunan villamı değerinde, sorunsuz bir şekilde profosyonelce satan kardeşimiz Emre beye ben ve çalıştığım firmam adına minnettarız, ne mutlu Remaxa böyle bir değere sahip.. Başka projelerde görüşmek üzere..Saygılar..

Saba Ergünay

Sorunsuz bir satış olduv.Güzel hizmetiniz, guleryuzunuz için tesekkur ederim.Bol kazançlar

Bilge Alperen Yücel

Pozcu Prime projesinden kiraladığımız 2 adet daire için bize yardımcı olan Remax Loca yetkili danışmanı Süleyman Bey'in ilgi ve alakasından oldukça memnun kaldık. Gerek güleryüzü gerek samimiyeti ve bilgilendirme konusunda gösterdiği çabalardan dolayı kendisine teşekkür ederim. Sorunsuz bir süreç yönetimi gösterdi.

Aycan Kimyon

Süleyman Bey ile mülklerimin kiralanması amacıyla tanıştık. Gerek kurumsal bir firma olması gerekse de iyi bir referansı olması sebebiyle kendisiyle çalışmayı tercih ettim. Prensiplerine gösterdiği bağlılık ve süreç boyunca sunduğu destekten oldukça memnun kaldım. Bundan sonra işlerimde kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyacağım.

Ümit Bahçeci

Sonuç odaklı çalışma şekliniz süper.Çalıştığınız bölgeye hakimsiniz.Çalışma ve başarma hırsınız takdire şayan.

Dilek Güneri

Yapmış olduğum sözleşme sonucu yaklaşık 3 hafta içinde satışı gerçekleşen evimin satışından çok memnun kaldım. Süleyman Bey'e ilgi ve alakasından ve her türlü gelişmeden haberdar ettiği için özellikle teşekkür ediyorum

Mehmet Payman

Süleyman Bey ev alım ve satım işinde çok başarılı, çok dürüst ve kendinden emin. Kendisine işlerinde başarılar diliyorum.

Cilem

Mersin Ayvagediginde bulunan yayla evimin satilmasi için yetkilendirdiğimiz Emre by cok kısa bir sürede ve profesyonel çalışma tarzı ile satis işlemini sorunsuz bir sekilde yapmıştır. Musteri memnuniyetine yönelik yaklaşımı ve iletişim konusunda bize gösterdiği hassasiyet bu alanda nekadar iyi bir uzman olduğunu bu surecte bize gostermistir. Tum

Tuğba Akgün

ESRA HNM İYİKİ SİZİ ARAMIŞIM YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EVİMİ BİRKAÇ GÜNDE KİRALADINIZ MUHTEŞEMSİNİZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLEİM AYRICA SAMİMİYETİNİZ VE VERDİĞİNİZ GÜVEN BENİM İÇİN PAHA BİÇİLMEZ SİZİ SEVİYORUM TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE

Figen Kardoğan

Bu zor süreçteki yardimlarinizdan, samimiyetinizden ve yoğun ilginizden dolayı çok ama çok teşekkür ederim. Sayenizde hem bütçemize hem de zevkimize uygun bir ev sahibi olduk.

Figen Kardoğan

Bütün destekleriniz cabalariniz ve sicak, samimi yaklasiminiz için çok ama çok teşekkür ederim. Yardimlariniz ve katkilarinizla hem bütçeme hemde zevkime uygun bir ev sahibi oldum.

Fatma Gülsevin Aydın

Nef projeleri dikkatimi çekiyordu, Mersin Satış Ofisinde Lilyan Hanım'la tanışıncada yatırım yapmaya karar verdim. Benim arzu ettiğim şekilde hiç usanmadan her sorumu cevaplayarak Nef projelerinin tüm ayrıntılarını anlattı. İstanbul'a gittiğimde her ayrıntıyı biliyor olmanın mutluluğunu yaşadım. Herkese öneririm. Lilyan Hanım'a teşekkür ederim

Özlem Özkurt

Emre bey'e zorlu satış sürecini doğru yönettiğini ve evde bulunan sorunlu kiraciya rağmen pes etmediği için cok teşekkür ediyorum. Emre bey ve emegi gecen tum Remax Loca ekibine bol kazançlı sağlıklı bir yıl diliyorum

Ertuğrul Şimşek

emre barut bey gerçekten işinin ehli bir gayrimenkul danışmanı kendisine satış sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğu hassasiyetinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını temenni ederim.

Hasan Can Şen

Bu işin uzmanlarından biri olan kardeşim Emreye hayat boyu başarılar dilerim..

Müge Beğenilmiş

Farklı bir emlak firmasıyla yaklaşık 7-8 ay boyunca satamadığım evimi 2 hafta içerisinde Emre Bey sayesinde satışını yapabildim.Emre Bey'in son derece titiz, güvenilir ve çalışkan olduğunu söyleyebilirim.İşinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz...

Kayhan Ovacık

Emre beyin güvenilir samimi ve profesyonel yaklaşımıyla tapu süreci dahil hiç sıkıntı yaşamadan evimize sahip olduk. Size minnettarız Emre bey. Ev alacak ya da satacak olanlar İçin en güvenilir adres. Teşekkürler Emre bey.

Bülent Göktaş

profösyönel ve çözüm odaklı nadide gayrimenkul danışmanlarındandır. başarılarının devamını diliyorum.

Müjde Delil

Mürüvvet hanımın her şeyden önce güler yüzlü yaklaşımı ve isteklerimiz doğrultusunda orta yolu bulup yardımcı olması bizi çok mutlu etti. Bundan sonrada devamında birlikte çalışacağımıza inanıyoruz.Teşekkürler...

Ersin Kocadağ

Mülkümüzün Satışını 1 ay gibi kısa bir sürede satışını tamamlayan, güler yüzlü, samimi ve dürüst bir danışmanlık verdiği için Şevket Bey'e akabinde Re/max Loca Ekibine çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Osman Özdemir

Yeni evimizin alım işleminde başından sonuna kadar profesyonel ve dürüst duruşuyla yardımcı olduğu için Şevket Bey'e teşekkür ederim.

Aşkin Sever

Emlak sektöründe dürüst saygılı güler yüzlü işi takip eden müşteri memnuniyetini ön planda tutan sonuç odaklı çalışan sayın Şevket Sönmez e sonsuz teşekkürler. kısa sürede sonuçlandırmak farklı bir tecrübe ve profesyonellik diye düşünüyorum

Saime Atasoy

Bize gösterdiğiniz güler yüz, saygı ve işin başından sonuna dürüst ve hedefe yönelik yapıcı bir danışmanı içinde bulundurduğu için Remax'ı ayrıca kutluyorum.Maddi manevi bizi düşünerek tam bir profesyonellikle sorunsuz çalışmanız için teşekkür ederiz

Şükrü Bülent Sönmez

Mülkümüzün alım sürecinde büyük özveri ve titizlikle iş disiplinine hakim iş bitirici tavrı ile işlemimizin başından sonuna kadar güler yüzüyle yardımcı olduğu için Şevket Beye teşekkür ederim.

Volkan Balkan

Güler yüzlü güvenilir ve işin sonuna kadar manevi anlamda her türlü destekte bulunması çok güzel şevket beye sonsuz teşekkürler

Tuğrul Selçik

Göstermiş olduğu ilgi samimiyeti ve dürüstlüğü sayesinde mülk sahibi oldum kendisine teşekkür ederim.

Renda Aslantaş

Tüm emlak alım/satım ve kira işlemlerinizde hızlı ve güvenli hizmeti ile sizinle birlikte, ne aradığınızı anlayabilen ve bu doğrultu da hizmet veren Sn. Şevket Sönmez'e ve nezdinde tüm Remax Loca çalışanlarına teşekkür ederim.

Mahmut Şanlı

Remax GD Mürüvvet hanım sayesinde kararsız kalmış olduğum daire tercihimi bir görüşte yapmış ev sahibi etmiştir beni.Beklediğimden çok daha hızlı hizmet ve güler yüz ile birlikte ekip çalışmasına hayran kaldım.Tebrik ediyorum, başarılar...

Süleyman Karaduman

İşinde çok hızlı, güvenilir, çözüm odaklı. Çok teşekkür ediyorum evimi kısa sürede istediğim fiyata sattığı için.Tekrardan çalışmak dileği ile.

Nurgül Çepni̇

KUTLUYORUM ÖZELLİKLE MÜRVET HANIMI.İLETİŞİMİ VE İLGİSİ MÜKEMMEL

Ebru Tarim

MERSìN Ayaşta yeralan Neoplis sitesindeki yazlık evimizin satışı sırasında Serdar Bey le tanıştık.Serdar Bey bize son derece güven verdi, satış işlemleri süresince hep yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Erman Mutlu

göçmen kavşağı/yenişehir/mersin de bulunan işyerini çağrı bey sayesinde tutabildik. önce çağrı beye ve şirketi remax'a teşekkür ederiz.

Vahap Kodaş

Mersınde yeni açmış olduğumuz mexes life güzellik salonunu çağrı beyin yardımları doğrultusunda hızlı bir şekilde bulduk her türlü desteğini esirgemeden yardımcı oldu teşekkürler

Michael O Reilly

I can only praise the professionallism of Serdar Bozbey. He was extremely helpful beyond what was required in his job. I would recommend him without hesitation to any of my friends. Thank you Serdar for your great help in selling my

Mustafa Tolga Yardım

Mersin'de açmış olduğumuz ofisimizi Çağrı Bey aracılığı ile tuttuk.Tüm bu süreç içinde kendisini defalarca rahatsız etmemize rağmen güleryüzünü hiç eksik etmedi. Bu esnada tüm evrak vb işler için kendisinden yardım gördük. Kendisine teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.