RE/MAX Maximum portföyünde 351 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 287 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 64 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Maximum

-MAXİMUM HAYALLERE GİDEN ANAHTAR
-GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZDEN DOĞAR
-PROFESYONELLER KULUBÜ

HEDEFİMİZ, KOCAELİ BÖLGESİNDE SATILAN- KİRALANAN HER MÜLKÜN DANIŞMANLIĞINI YAPMAK VE TEMAS ETTİĞİMİZ TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN HAYALLERİNE ULAŞMASINI SAĞLAMAKTIR. AYNI MESLEKİ KÜLTÜRDE BİRLEŞMİŞ,PROFESYONEL EKİBİMİZ VE BÖLGENİN EN BÜYÜK EMLAK PORTFÖYÜ İLE HER İHTİYACA YANIT VERECEK, GERÇEK BİR EMLAK BORSASI OLUŞTURMAK PRENSİBİ İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. 2009 YILINDAN BERİ SEKTÖRDE KAZANDIĞI TECRÜBENİN GETİRDİĞİ ÖZGÜVEN İLE BAŞARILI VE DİNAMİK EKİP ENERJİSİNİ BİRLEŞTİREN RE/MAX MAXİMUM MÜŞTERİSİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR! ETİK MESLEK ANLAYIŞI MUTLU MÜŞTERİLER GÜVENİLİRLİK POZİTİF BAKIŞ AÇISI PROFESYONEL EKİP SİNERJİSİ DEĞERLERİ İLE HAREKET EDEN RE/MAX MAXİMUM DANIŞMANLARINDAN PROFESYONEL DESTEK ALMAK İÇİN ARAYINIZ

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Körfez Mahallesi, Sanayi Caddesi, Berk Sokak, Dolphin Center 2.Kat No:65
Körfez Mah. / İzmit / Kocaeli

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

A. Muhteşem Kaynak

Mükemmel bir danışmanlık hizmeti vermiştir.

Şükriye Duman

Benim ve geçmişte kızımın da daire alış durumumuz oldu. Hiç bir problem yaşamadık.Mehmet Bey'e ve ilgili tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz.

Vildan Kaya

İlgili ve alakadar tavrınız için teşekkürler çok memnun kaldık çok ilgilenildi.

Ayşegül Dilar Çetin

Mehmet Bey ile süreci memnuniyet içinde yürüttük.

Noyan Çiftlik

Utku bey işini ele alış şekli ile farkını son derece net hissettiriyor,zamanında geri bildirim doğru yönlendirme ve hızlı sonuçlar için kendisine teşekkür ediyoruz.Bugün yapılan iş birliği gelecekteki kiralama işlemlerimiz içinde uzun süreli iş birliğinin başlangıcı oldu kendisine teşekkür ediyoruz

Sevda Bakçık

Çağla hanım işinin uzmanı kendisiyle çalışabildiğimiz için çok şanslıyız hem işinde çok profesyonel hem de ailemizden biri gibi

Kemalettin Ulutan

Mustafa Bey işini dört dörtlük yapan birisi başarılar diliyorum.

Bekir Can Boz

Gayet pozitif ve açık sözlü bir iletişim oldu.

Aslı Gündüz

Duygucuğum ev satma sürecimin bütün zahmetini kolaylaştırdığın için, gerek işindeki profesyonelliğin gerekse samimiyetinden dolayı çok mutlu oldum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Her şey için çok teşekkür ederim.

Bülent Bulca

Ailemizin emlakçısı oldu Nur hanım 1yıldır bize emlak danışmanlığı yapıyor çok memnunuz güler yüzlü pozitif enerjisi yüksek karşısındaki değer veren bir kişi evimizin satılması için bize çok yardımcı oldu inşallah en kısa süre de diğer evimizi satışını bekliyoruz çok çok teşekkür ederim Nur hanıma iy ki tanışmısız

Özlem Kılıç

Çok memnun kaldım Nur Hanım her şeyiyle ilgilendi çok hızlı dönüşler yaptı iyi çalışmalar

Erhan Adıgüzel

10 üzerinden 10

Ahmet Okumuş

Nur Hanımın İlgi ve alakasından memnun kaldım, emeğine sağlık.

Kadir Bulut

İlgi alaka ve yardımlarından dolayı Çağla hanıma çook teşekkür ediyorum sürecin başından sonuna kadar yardımcı oldu elinden geleni yaptı kendisine minnettarım Allah razı olsun Rabbim kaderini kariyerini güzel eylesin inşallah.

Merve Andız

İşini çok iyi yaptığı gibi aynı zamanda da güven veren, güler yüzlü ve pozitif bir gayrimenkul danışmanı. Çalışkanlığı ve bu güzel enerjisi ile başarısının giderek daha da artacağına inanıyorum. Bize verdiği destekten dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum.

İsmail Aydoğan

Güleryüzü ve ilgisi için teşekkürler...

Fatih Ayata

Nurhan Hanım ve Ülkü Bey bu süreçte bana çok yardımcı oldular. Güler yüzlü, İlgili, alakalı en anlayışlı oldukları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Banu Kırali

Alıcıyı da satıcıyı da can kulağıyla dinleyen , hızlı,pratik , güvenilir danışmanımız Mustafa TARAKÇI Bey'e çok teşekkürler. Çok memnun kaldık.

Mehmet Güneş

İşini emanet bilinciyle yapan şeffaf bir şekilde ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutan , insan ilişkileri ve iletişimi çok iyi olan Mustafa TARAKÇI Bey'e çok teşekkür eder, herkese böyle kaliteli ve kurumsal firmayı tavsiye ederim.

Mustafa Kadir Yağcı

Çok ilgi, yıllardır tanıyormuşum gibi.

Mustafa Kadir Yağcı

Çok ilgi, yıllardır tanıyormuşum gibi.

Ö******* G*******

Gayrimenkul alım-satım , kiralama vb işlemlerimle Ülkü Bey ilgileniyor. Bu defa bir proje önerisi oldu. Doğru yerde ,doğru fiyatlı bir yatırım fırsatı olarak düşündüm ve değerlendirdim. Yardım,öneri ve destekleri için Ülkü Bey'e teşekkür ederim.

Kemaleddin Hakan Has

İnsan ilişkilerinde ve mesleki çalışmalarında “profesyonel” yaklaşımından dolayı Sayın Engin KAYA Beyefendi’ye teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Gülsüm Asan

Saygılı ,seviyeli, sonuç odaklı

Nuran Özyılmaz

Betül hanım tüm süreçle ilgili güven ve samimiyetiyle baştan sona tüm süreçle ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serhat Alparslan

Her şey için çok teşekkür ederim.

Feriha Aslangöz

Güveneceğiniz tek adres , tek başvuracağınız isim Hasan Kırgeç' tir. Düşünmeyin derim.

Ahmet Yusuf Bir

Gayet ilgili tavsiye edebileceğim biri.

Alkan Türk

Hasan Bey'e ilgileri ve destekleri için çok minnettarız.

Ali Osman Parlar

Mükemmel :)

Tuğçe Özpir Gülener

Son derece ilgili, hemen geri dönüş yapan, isteklerimize olumlu cevap veren bir danışmandır.

Ömer Kalaycı

Tüm süreç çok iyi yönetildi. Tekrar teşekkür ediyorum Betül Hanım’a.

Temel Hakan Çuhadar

Enerjisi çok yüksek, işini kusursuz yapan bir hanımefendi, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Can Kaygınok

İlgili deneyimli son derece memnun kaldık.

Münevver Çınar

Güvenilir ve sürecin hızlı ilerlemesi konusunda memnun kaldım.

Hüseyin Çınar

Hızlı ve çözüm odaklı hizmet için teşekkür ederiz.

Ezgi Yıldırım

Kendisi çok ilgili ve çözüm odaklı onu tanıdığım için çok mutluyum ilgisi için teşekkür ederim

Ahmet Kürşad Bahadır

Kadriye Hanım evi satma sürecimizde son derece ilgili, alakalı ve nazikti. Olumsuz piyasa koşullarına rağmen kendisinin yardımlarıyla satış sürecini tamamladık. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Yigit Baycan

Melike Hanım , Yabancı olduğumuz bu şehirde yeni bir düzen kurarken güler yüzü, emeği ,ilgisi ve disiplinli çalışması ile bize çok yardımcı oldu.. teşekkür ederiz.

Halit Gürcan

Teşekkür ederim her şey için güzel kızımız her zaman bizim karımızı düşündü.

Haydar Beker

Gayet güzel bir şekilde ilgilendi. Çok teşekkür ederiz.

Aynur Metin

Danışmanımız Hasan Bey evimizin satılmasının her aşamasında çözüm odaklıydı. Satış esnasında Şehir dışında olmamıza rağmen gerek bizi bilgilendirmesi gerek satış esnasında ki profesyonel yaklaşımı ve engin deneyimleri sayesinde satışımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmemize sebep oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Cihat Karaca

Hasan KIRGENÇ beyin ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Mükemmel Hizmet

Refika Birol

Çok ilgili güler yüzlü işinde başarılı

Deniz Yönet

Gülçin Bağ öncelikle bir gayrimenkul danışmanından ötesi bunu bütün yüreğimle söylüyorum güvenilirlik benim ilk önceliğimdir ki Gülçin'e o kadar güveniyorum ki evimi görmeden önce tapuya gidip evi üstüme alıp ondan sonra evi görmeye gittim ona o kadar güveniyoruz ki bizim için en iyi evi bulmuştur buna emindik ve bizi yine yanıltmadı. Zaten profesyonellik donanım hepsine sahip gönül rahatlığıyla siz çayınızı kahvenizi içerken sizin yerinize o her şeyi düşünür halleder ve günün sonunda iyi ki tanımışım dersiniz iyi ki varsın Gülçin Bağ İyi ki RE/MAX 👏👏👏

Esra Tuğrul

Güler yüzlü ve çok ilgiliydi evimizi alırken çok yardımcı oldu teşekkür ediyoruz.

Nihan Türsen

Betül hanım ile hem gayrimenkul satış hem de gayrimenkul alış sürecinde birlikte çalıştım. Her iki deneyimimde de sürecin her aşamasında beni en sağlıklı şekilde bilgilendirdi. Gün, saat ne olursa olsun tüm sorularıma detaylıca cevaplar verdi. İçimiz rahat, konforlu ve güvenli bir şekilde surecimizi tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Huriye Turhan

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Gerekli bilgilendirmeler sağlandı.

Yasin Malçok

Allah razı olsun.

Selim Bilgin

Mustafa Bey'le üçüncü işlemimizi gerçekleştirdik. Her aşamasında titizlikle süreci yönetti. Çok memnunuz .Başarılar diliyorum.

Altan Sonad

Mustafa Bey 'le Kocaeli'ndeki işyeri açılış sürecimizde tanıştık. İhtiyacımıza uygun bir depo /imalathane kiralamamızda aracı oldu. Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

İsmail Yıldız

Sevgili Kubilay Bey ,arsa kiralama sürecindeki ilgili ,sabırlı, profesyonel tavrınız için size ailecek çok teşekkür ediyoruz. Her konu hakkında sabırla bilgilendirdiniz, yardımcı oldunuz , süreci çok iyi yönettiniz. İşini severek yapan, kendini geliştiren ve mükemmel bir iş ahlakı olan harika bir insansınız .Her zaman ailecek güvenle çalışacağımız ve çevremize tavsiye ettiğimiz favori gayrimenkul danışmanımızsınız. Saygılarımla,

Ufuk Şanlı

Kubilay Bey merhaba, öncelikle sizi tanıdığıma çok memnun oldum .Kiralama işleminde kafamda oluşan soruların tek tek cevabını aldım, gerçekten bu kadar profesyonel çalışıldığını bilmiyordum. Sözleşme konusunda kiracı ve kiralayan olarak kafamız rahat ayrıldık. Öncelikle size ve RE/MAX' a çok teşekkürler artık gayrimenkul işlerimiz daha güvende teşekkürler.

Emrah Can Işık

İhtiyacımız olan bütün işlemleri ivedilikle ve eksiksiz yaptı. Çok teşekkür ederiz.

Yunus Aktaş

Ev kiralama sürecinde mütevazi konuşması ve sürekli birebir iletişim halinde olmasından çok memnun kaldım. Teşekkürler Sena Hanım.

Faruk Balta

Ahmet Bey ile satış sürecimizi çok güvende ve keyifle tamamladık. Teşekkürler.

Cezmi Çiçek

1 saatte dükkanımı kiraya verdiler, kendileri ile sürekli güvenerek çalışıyorum.

Cezmi Çiçek

1 saatte dükkanımı kiraya verdiler, kendileri ile sürekli güvenerek çalışıyorum.

Ayşegül Koç

Sanırım 10 yıl oldu Melike Hanım ile tanışalı ; kendisi ,ilgisi ,güvenilir olması, güler yüzlü enerjisi ile bizim kalbimizi fethetti. Melike Hanım'a güvenebilir ona teslim olabilirsiniz sizi yanıltmaz.

Çiğdem İlie

Melike Hanım ile yıllardır çalışıyorum, kendisi özel hissettiriyor. Çok güvenerek yıllardır alım satım yapıyoruz.

Yasemin Haykır

Melike Hanım ile kendimizi güvende hissediyoruz. Çok rahat alım satım işlemlerimizi yapıyoruz.

Tutinaz Yelda Balta

Ahmet Bey'in samimi ve dürüst yaklaşımı satış sürecini kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederim.

Haşim Ağacan

Merhaba;Hasan Bey ile İlk Tanışmamız Fazlıoğlu iş merkezi ofis satışı ile oldu satın aldım birlikte kiraladık.Birlikte tekrar sattık.Kendisi çok samimi güler yüzlü her zaman yapıcı ve müşterilerine bir alışverişte değilde sanki dostluk ziyareti.Akraba ziyareti ölçüsünde bir sıcaklık ile gönüllü bir sohbet ve iletişim çerçevesinde iletişim kuruyor.Şahsen kendisi tanıdım bir abi kazandım gönülden tebrik ediyorum.Başarılar dilerim.Puanla belirtilmez ama.En üst seviye 5

Seda Çakır

Verdiğiniz hizmetten ötürü çok çok teşekkürler.

Emre Dönmez

Hizmet ve hoşgörü olarak gayet memnun kaldık.

Melih Özgöz

Süreç boyunca her türlü konuda yardımcı oldu, sürecin kolaylıkla ilerlemesini sağladı.

İlyas Boyuneğmez

Her iki tarafı düşünerek hareket etti, teşekkür ederiz.

Mehmet Sanat

Satış sürecinde gösterdiği özveri, bilgi paylaşımı ve her şeyden önemlisi şeffaf davranışı için kendisine teşekkür ederim. Gayrimenkul satışının eksi yöndeki artan ivmesine rağmen, çok kısa zamanda satışı finale ulaştırması ve değerinde satışı gerçekleştirmesi takdire şayan. Kendisi ile tekrar çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Funda Cerrah

Hızlı geri dönüş ve ilgileri için teşekkürler 😊

Ayhan Kartay

Güven, güler yüz, profesyonellik, iletişim ve her konuda bizlere yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler, Göksel bey. İyi ki sizi tanıdık. Tek kelimeyle güven ve profesyoneliğin adresi.

Ömer Kaya

İlginiz için teşekkürler, her şey harikaydı 🙏

Elvin Şahin

Bir aydır aradığım özelliklerdeki evi iki gün içinde bulup kontratı imzalamama yardımcı olan Utku bey ve Burak bey'e yardımlarından üstün performanslarından bana gösterdikleri sabırdan dolayı çok çok teşekkür ederim. İlginiz, işinize verdiğiniz önem ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaları için tebrik ederim.

Elvin Şahin

Bir aydır aradığım özelliklerdeki evi iki gün içinde bulup kontratı imzalamama yardımcı olan Utku bey ve Burak bey'e yardımlarından üstün performanslarından bana gösterdikleri sabırdan dolayı çok çok teşekkür ederim. İlginiz, işinize verdiğiniz önem ve müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaları için tebrik ederim.

Ayşe Demirdağ

İşini çok iyi yapan güvenilir, muhteşem bir kişi teşekkür ederim.

Müjgan Akkuş

Çok güzel, ilgili kiralama konusunda destekleri için teşekkür ederim.

Recep Şahin

İlgi ve alakası için teşekkür ederim.

Merve Özdeniz

Satış ve kiralama alanında kendisiyle iletişime geçtim çok memnun kaldım.

Rabia Hasanoğulları

Satış ve kiralama alanında kendisiyle iletişime geçtim çok memnun kaldım.

Öznur Gökcan

Kiralama ve satış için kendisiyle iletişime geçtim. Çok memnun kaldım başarılarının devamını dilerim.

İ******* T*******

Çok ilgili biz çok memnun kaldık kendisine çok teşekkür ederiz, başarılarının devamını dileriz.

Yavuz Dereci

Süreçle alakalı her konuda gerekli özeni ve hassasiyeti gösterdiği için teşekkür ederim.

Funda Engüroğlu

Dairemizin kiralanması aşamasında isteklerimiz konusunda çok ilgili davranılmış ve gereken özen gösterilmiştir. Bunun için çok teşekkür ederiz.

Burak Kaya

Evin tanıtımı ve ev sahibi ile olan irtibat gayet profesyonel ve samimi bir şekilde gelişti, yardımları ve desteklerinden dolayı teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim.

Yeliz Yılmaz

Bülent bey konusunda deneyimli ve asıl önemli olan, kiralama işi bittikten sonrada kiralanan yer ile ilgili konularda yardımcı olmaya devam etmesidir. Her şey olması gerektiği süre zarfında tamamlandığı için Kendisine ve RE/MAX ailesine teşekkürler.

Serdar Can Demirkaya

Çözüm odaklı, ilgili, başarılı bir hizmet sağlandı, başarılarının devamını diliyorum.

Birgül Ayar Uçum

Melike hanım her sorunda hep yanımızdaydı, teşekkür ederiz.

Serdar Savaş Özçelik

Çok iyi, çok profesyonel yardımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Abdul Kadir Kosova

Her konuda çok bilgilendirici ve yönlendirici oldu kendisine teşekkür ediyorum.

Orhan Ayyıldızoğlu

Her konuda gereken yardımı yaptı, teşekkür ederim.

Serkan Acar

Kendisi çok ilgili alâkalı bir beyefendi, işini severek yapıyor. Süreçlerden, gelişmelerden anında haberdar ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Mesut Akçelik

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Mustafa Yiğit

Destekleri ve yardımları için teşekkür ederiz.

Çağlanur Koçak

Utku Bey çok ilgiliydi, bütün işlemlerde yardımcı oldu, çok memnun kaldık.

Ali Oğuz

Çok çok memnun kaldım. İletişimi çok iyiydi hiç bir sorun yaşamadım.

Ahmet Karabay

Müşterilerine karşı ilgili, bilgilendirici ve güler yüzlü, karşılaşılan problemlerde çözüm odaklı, bu iş için gerekli tecrübe ve bilgiye sahip gerekli donanım ve becerilere sahip gayet başarılı bir danışman teşekkür ederiz.

Egemen Çelik

Süreci çok başarılı yönetti, teşekkür ederiz.

İlayda Büşra Kıran

Çok cana yakın, samimi ve ilgili teşekkür ederim.

Kemal Hızarcı

Şahin bey kiralama sürecinde çok yardımcı oldu, doğru yönlendirmeleri sayesinde verimli bir kiralama yaptık, teşekkür ederiz.

İbrahim Çelik

Halil İbrahim bey'in açık sözlülüğü ve güler yüzü tercihimizde önemli olmuştur. İlgi ve alakası için teşekkürler

Şaziye Nur Bayram

Halil İbrahim bey'in ilgisi ve alakası gayet güzeldi, çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.