RE/MAX Meydan portföyünde 261 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 218 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 43 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Meydan

Gayrimenkul güven işidir Remax Meydan ile güvende kalın

BİZ REMAX MEYDAN OFİSİ KURUCULARI VE BROKER'LARI MUHAMMET ÖZTÜRK HAMDULLAH SAĞLAM MUSTAFA KEMAL TARIM VE TÜM ÇALIŞAN İŞ ORTAKLARIMIZ SİZLERE TRABZON'DA GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE GÜVEN VAAD EDİYOR...


Gazipaşa Mah. Yavuzhan Sokak 9/ A
Ortahisar / Trabzon

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bünyamin Sarıçiçek

Eşim Gülay ile birlikte uzun zamandır,istediğimiz oln ev sahibi olabilme amacına sizler ile ulaştığımız için şanslıyız.Ev ararken içimizde olan güvensizlik,vazgeçme,ümitsizlik sizlerle birlikte yerini mutluluğa bıraktı.Bu süreçte hem bizden hemde resmi işlemlerden kaynaklı olabilecek sorunlarda bizim adımıza bizim için samimi girişimleriniz,için minnettar olduk.Ev sahibi olduğumuz bu süreç için işinizi severek yaptığınızı eşimle birlikte gördük.İşlerimizi yürüten Mustafa bey ve Safinaz hanımın şahsında RE/MAX MEYDAN çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

D*******

hizmet anlayışınız çok güzel güzelyüz ve güven verici duruşunuz için çok teşekkür ediyorum.tavsiyede bulunuyorum çevreme siz ve ekibiniz için hayırlı ve kazançlı günler dileğiyle.teşekkürler

Hüseyin Taylan

KİRALIK EV İÇİN GÖRÜŞTÜĞÜM RE/MAX DANIŞMANI SAFİNAZ HANIM BİZE GEREKLİ OLAN TÜM ALAKASINI GÖSTERMİŞTİR.GÖSTERMİŞ OLDUĞU ALAKA İÇİN TÜM RE/MAX ÇALIŞANLARINA ÖZELLİKLE SAFİNAZ HANIMA TEŞEKKÜR EDER.ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM .

Amer Alhutaimi

Aldığımız Hizmetten Çok Memnun Kaldım Kendilerine Çok Teşekkür Ediyorum.Çevreme Önereceğim

A*******

çok memnunum yabancı olarak iyi ilgileniyorlar.teşekkür ederim

Demet Turan

Öncelikle bizlerle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.İlk olarak internetten iletişim kurmaya çalıştığımızda dönüş yapıldı.Adil bir şekilde sıraya konuldu ve sıra bize gelindiğinde ev detaylıca gezdirildi.Tüm merak ettiklerimizi etraflıca sorduk ve tatmin edici cevap aldık.Evin altyapı (elektrik,su,doğalgaz vb.)sorunlar ile ilgili sorularımıza da açıklayıcı cevap aldık.İlginiz için teşekkürler.

Abdulaziz Bektaş

Daha önceden tanıdığım firma olduğundan ilgi alakalarını biliyordum.Evi alır almaz ilk gittiğim emlak firması oldu.kesinlikle tavsiye ederim.Kazım Bey ve Safinaz Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. çok kısa sürede istediğim profilde kiracıya ulaştılar. Teşekkür ederim.

İffet Kurban

güleryüz ve güven verici hizmet anlayışınız,(EMLAKÇI OLUMSUZ ANLAYIŞINI YIKTIĞINIZ İÇİN) size ve ekibinize teşekkürler.yolunuz açık olsun

Murat Han Ertuğrul

Dairemi alırken her aşamasında yanımızda olan ilkay bey'e sonsuz teşekkürler.Ayrıca almış olduğum daireyi kiraya verirkende Remax'ı tercih etmiş olmanın ne kadar doğru bir karar olduğunun mutluluğu içerisindeyim.Güleryüz,ilgi ve kibarlığı için tekrar ilkay bey'e teşekkür ederim.

Mehmet Öztürk

Profesyonel personelinize ilgi alaka ve güzelyüzlü hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Asu Özden Atasoy Ayhan

Safinaz hanım ile görüştüğümüz andan itibaren ilgisi ve güleryüzü ile anladık ki dogru adresteyiz.Sayesinde ilk evimizi görüp kiralama fırsatımız oldu.Kendisinin bu anlamda yeri bizde başkadır.Öyle ki annemiz bile ev alıp bakmak açısında heyecanlandı,kendisine teşekkür ediyoruz.Severek yaptığı belli olan işinde bol başarılar ve bol kazançlar diliyoruz,yine keyifli zamanlarda görüşmek üzere tekrar teşekkürler...

Ahmed Ferruh Fındık

Degerli danışmanımız Safinaz Hanım sayesinde hayalimizi gerçekleştirdik.Hem ev sahibi ,hem yatırım sahibi olduk.Her konuda yardımcı olmasının yanında güler yüzü ile de bize ekstra motivasyon sağlayan Safinaz hanım'a ve REMAX MEYDAN ofisine teşekkürü bir borç bilirim.

Erol Artuç

bir kaç cümle ile nasıl ifade edilir personel sıcak karşılıyor ilgi alaka memnuniyet derecesi had safhada güven vermesi çok önemli çok teşekkür ediyoruz

Rahime Yalçınkaya

Meydan Re/Max danışmanınız Koray Sağlam beyle ilk telefon görüşmemizle satın alma süreci hızlı ve sorunsuz geçtiği ve güler yüzlü oluşundan memnuniyetimi belirtmek isterim. Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Sebahat Gürel

Safinaz Hanım ile konuşmamız telefonla başladı.Tel ses tonu ilgisi işini ne kadar sevdiginin izlemimiyle beraber bir araya gelip ev kiralama konusunda anlatımı izahı sevecenliği aklımdaki bütün soru işaretlerini giderip güvenli bir insan olması sebebiyle hiç şüpheye düşmeden kiralamama sebebiyet verdi.Sadece ev kiralamak değil sonra ki kurulacak ilişkide de güven vermesi beni ayrıca memnun etti.İşini başarılı ve istikrarlı yapması ve müşteriyi sadece müşteri olarak görmemesi güven bakımından en önemli özelliğidir.

Hasan Çiftçi

Safinaz hanım tüm problemlerimizle çok yakında ilgilendi ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu.Tüm bilgileri anında bizimle paylaştı.yaptıkları için kendisine sonsuz teşekkürler.

H*******

İLKAY BEYİN BÜTÜN İŞLERDE HER TÜRLÜ YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.VERİLEN KALİTELİ HİZMET BİZLERİ ÇOK ONURE ETTİ.REMAX GRUBUNA VE İLKAY BEYE TEŞEKKÜRLER.

Selma Kaya

ilanı internetten gördüm,aradım konuştuk daireyi üç gün benim için beklettiler.en baştan beri hiçbir sıkıntı yaşamadım.sorunsuz ve sıkıntısız evi tuttum.

Necat Dinçer

bana ve bize verdiği kusursuz hizmetten dolayı kuruma ve ilkay sağlama çok teşekkür ederim.

N*******

ilkay beyin bana ve bize verdiği kusursuz hizmetten dolayı kuruma ve ilkay sağlama çok çok teşekkür ederim

Muhammet Şimşek

güler yüzlü samimi içten karşılama ve ilgilenilmesi çok iyi güvenilir ve işlemleri gerektirdiği gibi kolaylaştırması öncelikle kurum ve değerli çalışanı ilkay sağlama çok teşekkür ederim bir sonraki alışverişte görüşmek üzere

M*******

güler yüzlü,samimi,içten karşılama ve ilgilenmesine,güvenilir.işlemleri kolaylaştırmasına kurum ve değerli çalışanı ilkay sağlama çok teşekkür ediyorum.bir sonraki alışverişte görüşmek üzere.

O*******

Arsa alım sırasında koray sağlam beyefendiye yakın ilgisi alakas ve iş becerisinden ziyadesiyle memnun kaldım her sorunu yağdan kıl çeker gibi kolaylıkla aştı ve bize stres kaygı yaşatmadan bütün aşamalarındaki sorunları çözdü herşey için teşekkür ederim usta bir hizmetin ve rehberliği için

İsmail Yıldız

öncelikle remax ilkay sağlam ile tanıştığıma çok memnunum.iletişimde,müşteri tedarik etmekte,davranışlarında olağan üstü mükemmel olduğunu düşünüyorum.

Kamuran Yıldız

arkadaşlar çok ilgili çok samimi gereğinden fazla yardımcı oldular çok teşekkür ederim.

İbrahim Öztaş

Halil beye güleryüzü profesyonel hizmet anlayışından dolayı kendisine çok teşekkür ederim, çalışmalarının devamını dilerim.

Muhammer Bayraktar

KORAYLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ALIŞ VERİŞTE,VE ARACILIK HİZMETİNDEN DOLAYI GAYET MEMNUNUZ.KENDİLERİNE VE FİRMALARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDER VE SAYGILAR SUNARIM.

Alaattin Ertaş

Aldığımız daire için bize çok yardımcı oldu kendisi güler yüzü hiç eksik olmasın kendisine çok teşekkür ederim.

Murat Ertaş

Satış danışmanı ilkay beye söylediği gibi her konuda yardımcı oldu herşey için teşekkür ederim.

Yusuf Çalışkan

İlkay bey ellerine sağlık ev alım sürecinde bana gösterdikleri güler yüz ve yardımlarından ötürü teşekkür ederim.

Onur Ulusoy

safinaz hanımın ilgi ve alakası bizi çok memnun etti.bundan sonraki işlerimizde ilk adresimizsiniz.

Hasip Ali Yolsuz

safinaz öztürk herşeyden önce saygı ile karşılayıp ilgi ve alaka gösteriyor.çok çok memnunuz.

Seda Özkan

Evi internet üzerinden bulduk,REMAX MEYDAN safinaz hanımı aradık.Hemen dönüş oldu veen kısa sürede eve bakmak için randevu oluşturdular,isteklerimizde yardımcı oldular.Hizmetlerinden mennum kaldım.

Tayfın Turha

Güleryüzü ilgisi davranışı ve profesyonel hizmet anlayışından dolayı halil beye teşekkür ederim kendisinden çok memnun kaldık herşey için sağolun

Ahmet Oktay Özen

ilkay beyin vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Şahin Emre İrhan

Beklentimizi karşıladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum, çok uzaklarda olsamda bizim adımıza tüm işleri eksiksiz tamamladınız, emeğiniz ve samimiyetiniz için minnettarım çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Esen Eyüboğlu

remax ilkay sağlam beyden müşteri memnuniyeti olarak çok memnun kaldım teşekkür ederim

Adnan Numanoğlu

Remax meydan ofisinin danışmanı halil bey aracılığıyla en kısa zamanda dairemin satışını yapmış oldum kendisine vermiş olduğu hizmetden dolayı teşekkür ederim, başarılar.

Meryem Turhal

Mükemmel son derede memnun kaldım, alış sürecimde halil bizlere çok yardımcı oldu kendisine işinde başarılar dilerim.

Yılmaz İrhan

çocuklarımın doğaya ve köye olan özlemi bir süredir giderek artıyordu.ofisiniz aracılığı ile çocuklarımın da beklentisini karşılayan arsanın tarafınızda bulunması babaları olarak beni fazlasıyla mutlu etti.trabzon dışında olmama rağmen ilkay sağlam beyin bizim adımıza göstermiş olduğu çaba takdire şayan. emeğinize,çabanıza sağlık.güler yüzlülüğünüze,samimiyetinize ve iş titizliğinize çok teşekkür ediyorum.sağlıcakla kalın.

Dr. Samet Gülak

Safinaz hanım her yönüyle profesyonel ve deneğimli bir emlakçı. Yurt dışında olmamıza rağmen hersey çok güzel ve hızlı ilerledi ve gelmemize gerek kalmadan daireyi tuttuk. Memnunuz. Tavsiye ederim.

Meryem Erdoğdu

İş ve işlemler esnasında güler yüzle sakin ve samimi duruşla yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim...

İsmail Fandaklı

yaşımız gereği kendimizi biraz olsun şanslı sayarız,hep bizim çocukluğumuzda ilk adımlarımızı mutlu mekanlarda atmıştık.çünkü bahçeli evler,oyun alanları,kenti boydan boya koruyan kumsal ve deniz.yeni nesil bütün bunlardan yoksun.koruyamadık,korumadık ve kent yaşanır olmaktan çıktı.kuzenimin çocukları kentin yoğun baskısından kurtulmak için bir süredir soluk alma,dinlenme ve mutlu olabilme düşüncesiyle sakin ve sessiz bir arazi arayışına girmişti emlak ofisinizin satım işiyle sadece işinizi yapmadınız,geleceğini kararttığımız yeni nesil gençlere bütün bu güzellikleri en azından biraz olsun yaşayabilmeleri adına önemli bir katkıda bulundunuz. ofis çalışanları,yetkililer,sorumlular olarak duruşunuz,kendinizi müşterinin yerine koyma çabanız ve iyi niyetiniz için sonsuz teşekkürler. başta ilkay sağlam olmak üzere bütün çalışanlara sağlıklı,mutlu ve başarılı çalışmalar diliyorum.

Emine Yılmaz

Çok memnun kaldık gerek satışta gerek resmi işlerde çok memnun kaldık herşey için teşekkür ederim.

Haluk Bostan

Halil beye verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederim

B*******

yapmış olduğum alışverişden çok memnun oldum gerek ilgiden gerek satıştan çok memnun kaldım allah herkesi sizin gibi insanlarla karşılaştırsın

Seyit Bostan

Remax İsletmeciliginden Çok Memnun Kaldım İlkay Sağlam Ve Ekibine Cani Gönülden Teşekkür Ediyorum Ve Tebriklerimi Sunuyorum Dürüstlüğün İyiliğin Adresi Remax

Sedanur Serdar

SATIŞ SÜRESİNDEN TAPU ALIMINA KADAR BÜTÜN DETAYLARLA EN İNCE AYRINTISINA KADAR İLGİLENDİ TANITIM SÜRESİ HER DETAYI AKTARARAK YARDIMCI OLDU. ALIM SÜRESİNDE ÇÖZÜM ODAKLI BİR İŞLEYİŞ İLE PROFOSYONEL ÇALIŞMA TARZI VE SAMİMİYETİ İLE HER DAİM ÖNEREBİLECEĞİM BİR İŞİM OLDU. ÇALIŞMA HAYATINDA DAHA DA YÜKSELMESİ VE İLERİYE GİTMESİ DİLEĞİ İLE...

Beydullah Turan

Öncelikle halil beyin gerek insani gerek samimiyeti gerekse işindeki profesyonel davranış ve ilgisinden dolayı sayın halil beye teşekkür ederim.

Temel Aydınoğlu

Güler yüzlü yardımsever iş bitirici alanında uzman insanlarla çalışmak güzeldi, kalite asla tesadüf değildir.

Bilge Gündüz

Sizinle çalıştığımız için ev alma süresince çok rahattık çok ilgilendiniz her şey için teşekkür ederiz.

Gökçe Öz

Sizinle tanıştığımız için çok memnun kaldık ev alma sürecinde çok ilgilendiniz, her şey için teşekkürler.

Aydın Gündüz

Gayet memnun kaldık, çok güzel ilgilenildi yardımlarınız ve ilgilenmeniz için teşekkür ederiz.

Murat Kılıç

Herşey için teşekkür ederiz. İlgi ve alakadan memnun kaldık.

Erdener Eşkin

ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.memnun kaldım

Merve Okay

Kesinlikle tek odak noktaları güven odaklı sadece de tek amaçları memnuniyet kapıdan girişinden itibaren imzalar atılana dek yanımızda olup yaptıkları işin sadece satmak değilde alıcının yani bizimde onların bir kardeşi ablası görüp ellerinden geleni yaptığı için kendisine teşekkür ederim, çevremizdeki dostumuza arkadaşlarımıza herkese tek tavsiye edeceğimiz yer, herşey için tekrardan çok teşekkür ederiz.

Oktay Okay

Öncelikle bu güzel süreci yönettiğinden teşekkür ediyorum , işlemin başından itibaren karşılaması ağırlaması söz konusu güveni her daim teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

Hüsniye Aydın

Çalışma sistemi harikaydı baştan beri iletişimleri internetten gördüm halil beyle iletişime geçtim biz istanbuldaydık geldik evi gördük bizi çok güzel bir şekilde misafir ettiler hatta kalacağımız evi dahi ayarladılar güzel yüzlü sevecen birisi çalışma hayatında başarılar dilerim.

Osman Akaydın

Hiçbirşeye elimizi sürmeden halil bey'in profesyonel hizmeti sayesinde dairemizin satışını gerçekleştirdik kendisine teşekkür ederim, çalışmalarının devamını dilerim.

Yavuz Ertem

Firmanızın hizmeti çok güzel özellikle Benimle ilgilenen Safinaz hanım her defasından ilgi alaka çok güzeldi.Teşekkür ederim.

Şaduman Akaydın

ilkay sağlam beye çok teşekkür ediyorum.şatış sürecini çok iyi yönetti diğer evlerim içinde kısa sürede kendisi ile görüşme sağlayacağım.

Mehmet Aydın

yapılan hizmetten çok memnun kaldım.herkese öneririm.

Ufuk Meral

Memnun kaldık başkasına referans olurum ilgi alakanız için teşekkür ederiz. RE/MAX MEYDAN yanındayız...

Mohammed Azeez

iyi güvenli bir yer hizmet kalitesi yüksek

İsmail Hakkı Aydar

SORUMLU OLAN SAFİNAZ ÖZTÜRK HANIM BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİ.KURUMSAL BİR ŞİRKET İLE ÇALIŞMANIN HUZUR VE GÜVENİNİ YAŞADIK.REMAX MEYDAN İLE TEKRAR ÇALIŞMAK İSRERİZ.EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Hasan Karadeniz

İlgi ve alaka için teşekkür ederim.Güvende hissettim,memnun kaldım.Genel hizmetten ve gayrimenkul danışmanının tatlı dilinden işbilirliginden dolayı ayrıca teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.

Damla Sarı

Kiralama sürecinde gayet güzel ilgili, güleryüzlü şekilde ilgilenildi.Tüm süreç boyu çözüm odaklı olundu.Ofiste gayet iyi ağırlandık.Tüm çevreme öneririm.Gayet memnun kaldık.Herşey için teşekkür ederiz REMAX MEYDAN ailesine.

Ahmet Ahıskalı

İlk defa emlakçı vasıtasıyla ev sattım.Bu işi kendim yapacağımı düşünüyorum.ama işin içine girince düşündügüm gibi olmadığını gördüm.Bu süreçte seçmiş olduğum REMAX MEYDAN Safinaz Öztürk Hanımefendi ile çalışma sürecinde evvelki düşüncemde ne kadar yanıldıgımı anladım.Bana gösterilmiş olan yakınlık ve haklarımını koruma esnasındaki tutum ve davranışlarına teşekkür.Sevgi ve Saygılarımı sunarım.

Şükrü Demet

Safinaz hanım,karşılaştığım her sorunda,her zaman yapıcı ve sorunu çözümlemeye odaklı eylemler gerçekleştirdi bu nedenle kendisinden ve temsil ettigi REMAX MEYDAN gayrimenkul şirketinden son derece memnun kaldığımı belirtir ve başkalarına da öneririm.

Tuğçe Bülbül

Remax meydan Koray beye ilgilerinden ötürü teşekkür ederim bizim için çok uzun süre uğraşlar verdi ve en uygun yatırımı yapmamıza vesile oldu. Çok çok teşekkürler

Ömer Okay

Remax meydan Koray beye özellikle ilgi alaka ve iş bitiriciliği için özel olarak teşekkür ederim. Hem karakter hemde müşteri memnuyeti olarak oldukça memnun kaldım. Başarıların devamını dilerim.

Emine Bekar

Sürecin başından sonuna kadar eksik etmediği ilgisi ve desteği için Koray Bey'e çok teşekkür ederiz.

Nebahat Doğan

Son derece başarılı dürüst ve hızlı bi şekilde sonuca yazıyosunuz alim satım kiralama gibi Koray Sağlam için bunları deneyimleyerek söylüyorum.

Emrah Ozcavdar

Müşteri memnuyeti odaklı çalışıyorlar tavsiye ederim

O*******

Remax Ailesinin Güzide Üyesi İlkay Sağlam'ın Güven Veren Yaklaşımı,İşine Olan Titizliği Ve Çalışkanlığı İçin Teşekkür Ederim.

Emrah Alkac

İşinde profosyonel ilgi ve alakasından ve iş ahlakı sorumluluğundan dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.

Turgut Aslan

Arkadaşlar i çok samimi buldum çok güzel hizmet aldık çok başarılarının devamını diliyorum

İbrahim Altun

Çok iyi derecede yakından ilgilenildi. Müşteri bulma potansiyeli çok yüksek. İkili ilişkiler diyaloglar son derece başarılı. İlgi alaka üst seviyede idi. Kendilerine sizlerin aracılığıyla başarılar dilerim,.

Cihan Arslan

Kendisini iyiki tanımışım çevremde herkese önereceğim işinde başarılı profesyonel bir emlak ofisi

Shamim Farzam

Halil bey işlemimizdeki hizmetlerinden, çok memnun kaldık hizmetlerinden çok teşekkür ederiz.

Ahmet Birinci

Remax gayrimenkul tarafinsan guzel hizmet alıp,ilgi ve alakalrindan dolayi cok memnun kaldım hele hele halit kardeşimiz cok profosyonelce calisıp hizmwt verdiginden dolayı bilhassa kendisine tesekkurlerimi iletiyor,ayriyeten başarisindan dolayi onu kutluyorum..her zaman remax gayrimenkul tercihimdir

Tuna Kısa

Çok kibar çok anlayışlı güler yüzlü çok yardımı oldu ilk defa emlakçıdan ev tutum o güveni veren yasin bey oldu kendisine başarılar diliyorum kolay gelsin ☺️

İlknur Aydın

Ev alma sürecimizde Remax Gayrimenkulü tercih ettik,ve bu süreçte Halil Bey bizim ile ilgilendi.Güler yüzü ve samimiyeti ile bize yardımcı oldu.Evi teslim alana kadar ve aldıktan sonra memnuniyetimizi merak edip bizimle tekrardan iletişime geçmesi bizi çok memnun etti.Teşekkürler Remax Gayrimenkul,teşekkürler Halil Bey.Başarılarınız devamını diliyorum.

Berrin Ünal Erol

Emlak danışmanı ararken tanıştığım genç, dürüst, profesyonel bir danışman ilgi ve alaka konusunda çok memnun kaldım.Aldığım ev konusunda onun sayesinde problem yaşamadım. Teşekkür ederim sevgili İlkay Sağlam

Filiz Güney

Evimin satışında güler yüzlü anlayışı ile bize yardımcı olan yasinbeye herşey için teşekkür ederim sizinle çalışmak güzeldi

Cenk Yılmaz

kendisinin emlak konusunda uzman olduğu su götürmez bir gerçek.verdiği yatırım tavsiyesi sayesinde aldığımız ev değerine değer kattı.kendisine çok teşekkür ederim.iyiki tanımışız.

Erol Kumaş

Satış süresince ilgi son derece yerindeydi ,gösterilen hoşgörü ve kibarlıktan ötürü halil beye teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

M*******

Alacağımız evde işlem sürecinde A dan Z ye ilgisini gösteren Halil Nas beye teşekkür ederim. Umarım herkes sizin gibi işlemlerde alaka gösterip müşterinin derdiyle dertlenir.

F*******

Kurumsal firmaya yakışır kalitede bir insan. Müşterilerle birebir ilgilendi ve sayesinde evimizi sattık. Teşekkürler

Kebire Özbakır

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık herkese önereceğimden eminim gayet güler yüzlü ve sıcak kanlılar.

Yusuf Yılmaz

Kendilerini aradığımda sorduğum sorulara karşısında beni gayet aydınlattı tamamıyla çözüm odaklı kendileri ,teşekkür ederim .

P*******

remax gayrimenkul çalışanı ilkay sağlam hem evi gösterirken hem ofisinde bizi gayet güler yüzle karşılamıştır.kendilerine teşekkür ediyorum.

S*******

kendisi işinde gayet profesyonel trabzon'da emlakçılara bakış açısını değiştirebilecek kişiliğe ve yeteneğe sahip kendisine işinde başarılar dilerim teşekkürler.

M*******

İlginiz ve nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Sedat Coşkuner

çok memnun kaldım

Turan Saka

Şirketinizle ilgili alabileceğim bilgileri fazlasıyla alabildik.Çok memnun oldum. Çevreme şirketinizi anlatıp, yönlendirme yapacağım. çok memnunum.

Abdurrahman Göner

Başlangıçtan sonuna kadar yardımlarıyla işimizi halletmemiz sonuna kadar halletmiştir herşey için teşekkürler.

Gökhan Fidan

Kazım Bey, Almış oldugum ev için cok kolaylık sağladı. Remax Camiasına çok teşekkür ederim Kazım Bey, ilgi ve alakalı sorumluluk duygusuyla bize verdiğihi hizmet için cok teşekkür ederim bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim. Saygılar

S*******

İlgi ve alakasından ve iş ahlakı, sorumluluğundan dolayı teşekkür ederim.

Talip Karaca

Sn. ilkay sağlam beyefendi ile Remax Meydan ofisinde yapmış olduğumuz ev alışveriş işlemi ve bu süreçde göstermiş oldukları ilgi alaka ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim

B*******

Telefondan yaptığımız görüşmede Halil bey çok ilgilendi

Burak Mısır

GAYRİMENKULÜMÜZÜN SATIŞI NOKTASINDA BİZE GÖSTERDİĞİNİZ, İLGİ, ALAKA VE KURUMSALLIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

A*******

REMAX ilkay bey kesinlikle çok güzel ilgilendi.her türlü sorun karşısında yanımızda olup sorunu çözdüler.insancıl tavırları ve işlerine olan saygıları için kendilerine teşekkür ederim.

Mukremih Ergül

yapmış olduğumuz alım satımdan dolayı göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı remax emlak ofisinden ilkay sağlam'a çok teşekkür ederim.Ben şahsım adına çok memnun oldum.

M*******

sy. ilkay bey'in vesilesiyle cumhuriyet mahallesinde bulunan gayrimenkulümün satışı konusunda gerek satış işleminde gerek diğer konularda tüm hassasiyetiyle bilgilendirme ve döküman sunumlarını yapmış olup en kısa vadede gayrimenkulümün satışına vesile olmuştur.

Koray Kurtoğlu

Kaliteli hizmetin tek adresi olan Remax Meydan ofisinden Koray Bey ile yaptığımız satış sürecinde, profesyonelliği ve güvenilirliği ile hızlı şekilde işlemimizi sonuçlandırmasından son derece memnunum, memnun kalmamdan dolayı çevreme önereceğim. Gayrimenkul alım satım ve yatırımlarda aklıma gelen ilk isim

M*******

koray beye bilgisi tecrübesi dürüstlüğü için teşekkür ederim.çok memnun kadım.tüm çevreme önereceğim

Cem Arif Genç

halil beye tanıştığıma ve hizmet anlayışındaki saygı ve dürüstlük konusunda kendisini tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.

Orhan Mısır

Dairemin satışında halil beyin ilgisi nezaketi ve profesyonelliği dolayı son derece memnun kaldım hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim .

Süheyla Bal

Sorunlara karşı çözüm odaklı saygılı ve hakkaniyetli duruşundan dolayı kendisine teşekkür ederim, başarılar.

Nurettin Bıyıklı

Koray beye yardımlarından dolayı teşekkür ederim, güvenilir, güler yüzlü, samimi, çevreme her daim önerebileceğim bir hizmet anlayışına sahip olan koray beye tekrardan teşekkür eder başarıların devamını dilerim.

Metin Akçay

ÇOK TEŞEKKÜRLER İLGİNİZDEN DOLAYI SAĞOLUN.

Mahmut Karslı

BU KİRALAMA ESNASINDA HERŞEY GÜZEL YÖNETİLDİ.MEMNUN KALDIK.

Gürol Kaya

BİLGİLİ, AYRINTILI, MİSAFİRPERVER.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ömür Uzun

REMAX AİLESİNİN İÇİNDE OLMAKTAN ÇOK MEMNUN KALDIM.İLGİ ALAKALARINDAN DOLAYI İLKAY BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

H*******

Sözünün eri, bir o kadar güvenilir profesyonel bir kurum temsilcisi ile tanismak, emlak satışımızın yapılmasi akabinde ki duruşu bizlerin emlak sektörüne olan güvenini tazelemiş oldu.Tesekkurler

Aslan Yılmaz

bir emlakçıdan bekleyebileceğin herşey var diyebilirim.dürüstlük doğruluk ve ilgi alakalı tam olarak on numara

Okan Konuk

Yasin bey e emekleri için çok teşekkür ederim gerçekten emlak sektöründe örnek gösterilecek bir insan kariyerinde başarılar diliyorum tekrardan çok teşekkür ediyorum

Kadir Özdemir

Güler yüzlü hizmet ve samimiyet

Kısmet Çelik

Süreç hızlı ve nezaket çerçevesi içerisinde, sorunlara karşı çözüm odaklıydı ofiste çok güzel ve saygılı karşılandık aldığım hizmetten çok memnun çevreme öneririm

Ercüment Yılmaz

Kıymetli remax ailesine işlerinize ve müşterilerinize verdiğiniz önemden dolayı teşekkür ederim, halil nas beyfendi'ye de ayrıca ilgisinden hoş sohbetinden güler yüzünden hassas davranışından dolayıda yıldızlı teşekkür ederim, ödüle layık makama layık bir kardeşimiz teşekkür eder başarılarınızın devamını diliyorum.

Malik Çetin

allah razı olsun hiç birşeye elimizi sürmeden evimizi kiraya verdi gönül rahatlığıyla sizde evinizi emanet edebilirsiniz.

Simge Türk

Ilkay Bey ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Evi aldıktan sonraki süreçte bile ihtiyacımız olduğu zamanlarda kendisinden yardım aldık. İşinde oldukça profesyonel, çözüm odaklı, kaliteli saygın hizmet. Herşey için teşekkür ederiz.

Enes Koç

İlkay beyden çok memnun kaldım gayet güzel ilgilendikleri sizi çevreme tavsiye edeceğim.

Gülcan Keleş

Halil beye kiralama işlemimizdeki hizmetlerinden, çok memnun kaldık hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Murat Eraslan

Yaklaşım güzeldi ilgili ve alakalı bir arkadaştı her şey için teşekkürler

Giray Değirmenci

İşinde profesyonel, ilgili ve işlerine hakim bir kişidir İlkay Bey. Emlak sözleşmesinden satış işlemlerine kadar gerek ofiste gerekse sahada her konuda yardımcı olmuştur. Güvenilirlik konusunda en ufak şüphe duymazsınız.

Selahattin Değirmenci

Halil beye işlemlerini sağlam yaptığı ve takiplerinde dolayı çok memnun kaldım ben şahsen kısa zamanda tanıdım çok memnun kaldım

Ahmet Turk

Gayrimenkul danışmanımız Çok ilgili arkadaştı. Herşey için teşekkürler.

Muammer Bektaş

İlkay beye bana bankadaki yardım ve dairenin alımı konusundaki tüm yardımlarından dolayı çok memnun kaldım herşey için teşekkür ederim

Aydın Ünver

Yasin beye teşekkür ederiz. Evimi kısa sürede iyi bir kiracı buldu. Çok memnun kaldık kendisinden.. Yasin beye başarılar diliyorum.

H*******

Arkadaş tavsiyesi ile Remax ailesinden Koray beyle tanıştım onun ilgi ve alakası sayesinde 2 haftalık periyotta dairemi sattım hiç bir sorunda yaşamadım ALLAH ondan razı olsun Kendisine iş hayatında başarılar dilerim

H*******

Koray beyi tanımam kim olduğunu da bilmem ben İstanbulda yaşıyorum fakat evimizi satışa çıkarmıştık bir kaç emlakçıya vermiştik bir yıl bekledik olmadı Koray beyle tanıştık kurumsal firma olduğunu öğrendik satış işlemleri için kendisiyle görüştük bir hafta dolmadan işimizi halletti (evimizi sattı ) sağolsun bu kadar erken olacağını bilseydik bir yıl önce kendisine vermiştik ve lakin bu kadar erken olacağınıda tahmin etmemiştim Kendilerine remaks ailesine teşekkür ediyorum Çevremede tavsiye ediyorum

Yunus Kaya

Koray bey beyden çok memnun kaldık ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim

Gençağa İlhan

Mükemmel bir iş gücü ilgili sevecen bir tavır ve mükemmel sonuç çok teşekkür ederim.

Murat Erol

Uzun zamandır daire arayışındaydım Koray beyle tanıştıktan sonra aradığım özelliklere ve bütçeme uygun daireyi bana kısa sürede buldu güvenilir şeffaf bir ortamda pazarlık imkanı ile satış işlemini tamamladık çok memnun kaldım ve çevremdeki alım satım işlemlerinde kendisini önereceğim iyi çalışmalar

Eyüp Çiftçi

Bir şekilde yollarımızın kesiştiği Yunus Emre HASDEMİR beyi iyiki tanımışım diyorum, kendisine Almanya'dan mülkümü emanet ettim ve kısa sürede değerinde satışını gerçekleştirdi.Satış için geldiğimde ise ilgi alakasından, özverili-sistemli çalışmasından ve karşımıza çıkan tüm sorunlarla profesyonelce çözüm odaklı çalışması takdire şayandı gerçekten! Kendisinden, ofisinden ve ilgi alakasından dolayı çok memnun kaldım, herşey için teşekkürler.Kendisini çevreme daima öneriyor olacağım.Yeni yatırımlarda görüşmek üzere hayırlı işler dilerim... ;)

Aysun Tokgöz

İlkay bey in iletişimi son derece mükemmel. İşinde çok ilgili ve anında çözüme ulaştik. Kaliteli bir hizmet aldim. Teşekkürler Re/Max Meydan İlkay Sağlam..

Fatma Kılıç

Çok memnun kaldık, herkezin çalışmasını öneriyoruz hizmetleriniz için sağolun

Ayşe Berber

Görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan çok memnun kaldık size teşekkür ediyorum.

İ*******

ilkay beye teşekkür ederim.kendisi işinde çok başarılı

R*******

gerek büroda gerek sahada bizimle beraber mükemmel bir şekilde ilgi alaka olunmuştur.işyerinizden ve ilkay sağlam beyden memnun kaldık.sizide arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

Nazan Ateşoğlu

hiç yorulmadan bir iletişimle hemen işleminizi hallediyorlar bunalmadan çok kısa sürede bunalmıyoruyz.kiralama sürecini çok iyi yönetti sorunlara karşı kesinlikle çözüm odaklıydı.ofisde güzel ağırlandım.aldığım hizmetten memnunum.çevreme önereceğim.

Caner Kağan Akkoç

Kiralama süreci boyunca her türlü yardım ve ulaşım sağlayan Kazım Bey'e teşekkür ederim imza sorunum olup araçla kapıma kadar gelip bir yükten kurtuldum, ofiste sürekli çay su ikramı yapıldı memnun kaldım . Çevremde ev arayan olursa gönül rahatlığıyla Remax ailesine yönlendireceğim sevgilerle :)

Burcu Kara

Genel olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım Kazım Bey sayesinde ev sahibi ile aramızda iletişimi sağlayarak ve her konuda yardımcı olarak sorunsuz bir ev kiralama süreci yaşadık. Kesinlikle çevreme öneririm.

Aygül Akçay

Kiralama sürecim çok kısa zamanda gerçekleşti sorunlar hemen çözümlendi ofiste gösterilen ilgiden çok memnun kaldım . Aldığım hizmet için çok memnun kaldım, teşekkürler.

Emin Ustaoğlu

Çok memnun kaldım.tesekkur ederim. Başarılarınızın devamını dilerim yasin bey.

Arzu Kaba Sevim

Remax Meydan'dan bir ev kiraladım. İlgi ve alakalılardı.Ofiste güzel ağırlandım çalışmalarından memnun kaldım. Tekrar kendileriyle çalışmak isterim kendilerine teşekkür ediyorum.

A*******

marka ile çalışmaktan çok memnun kaldık.ilkay sağlam bey ve remax meydan ailesine çok teşekkür ediyoruz.başarılar.

Derya Keleş

Uzman bir ekiple çalıştık.Her sorumuza cevap aldık.Sürekli bilgilendirildik.Herşey çok şeffaftı.Satılacağına inandık ve dile getirdik.Sonuç olarak güvenli bir şekilde satış oldu.Bu kurumla [Remax Meydan] çalışmanızı öneririm.Zaten öneri üzerine gittik ve pişman olmadık.Safinaz Hanım 'a teşekkürler.

Yahia Belakhdar

I'm gload to work will this agency, they prepared everthing wilhing the connect time including administration procades to write all hill on my name such as electricty gaz and water I recommend.

Seda Nur Başkan

Satış süresinden tapu alımına kadar bütün detaylara en ince ayrıntısına kadar ilgilendi, .Tanıtım süreci her detayı aktararak yardımcı oldu alım süresinde çözüm odaklı bir işleyiş ile profesyonel çalışma tarzı ve samimiyeti ile her daim önerebileceğim bir isim oldu. Çalışma hayatında dahada yükselmesi ve iyiye gitmesi dileğiyle.

Mehmet Akçay

REMAX MEYDAN SAFİNAZ HANIM TÜM KİRALAMA VE KİRA SONRASI OLUŞAN PROBLEMLERDE ÇÖZÜM ORTAGIMIZ OLARAK HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU. KENDİSİNE EMEKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Oğuzhan Uzun

Kiralama sürecim telefonla ulaşım sağladığımdan beri başladı çok hoş karşılandım ve satış danışmanından gayet memnun kaldım ofis ortamında ise gayet hoş görülü ve samimi karşılandım ikramlar vs. cok iyiydi her şey için teşekkür ederim remax ailesi.

Gülcan Kaya

Çok memnun kaldık geri dönüş aramaları konuşma tarzlarıyla gayet güzel ve pozitif yaklaştılar diğer arkadaşlarada tavsiye ederim, öneririm.

Rıfat Keskin

ben müesseseden çok memnun kaldım çevremde herkeze önermeyi düşünüyorum.ilkay beye başarılar.

Sadullah Eroğlu

Yasin bey ile tanıştığım için çok memnunum. Güvenilir ve güler yüzlü bir insan. Dairenin satış işlemi bitene kadar her konuyu halletti sağolsun. Böyle birini tanımama vesile olduğu için Remax'a da teşekkür ederim.

Elanur Akgün

Hukuk camiasının içinde bulunup güvensiz ve dürüst olmayan insanlarla çokça karşılaşmışken biz avukatlar olarak müvekkillerimize sağladığımız güvenli ve huzurlu ortamı Remax'a adımımı attığım ilk anda hissettim içlerinde gösterdikleri ciddiyet güleryüz ve saygılı davranışları beni çok mutlu etti ilkay bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. böyle bir gayrimenkul danışmanınız bulunduğu için sizleri tebrik eder, teşekkür ederim.

Hayati Can

aldığım hizmetten memnunum remax meydan ailesine teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.

Mustafa Aksoy

gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldım tüm tanıdıklarıma önermeyi düşünüyorum

Tayfun Aksoy

Halil bey ile birlikte bir gayrimenkul satış işlemi gerçekleştirdik tüm süreç boyunca her detayı bizimle paylaştı kısa sürede sonuca ulaştık kendisine güler yüzü ve samimiyeti için teşşekkür ediyorum bundan sonraki iş hayatı için başarılarının devamını diliyorum

Cemal Akal

Ev satınalma sırasında eksiksik bilgi vererek satışın başarılı ve problemsiz bir şekilde bitirdiği için İlkay bey'e teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Şafak Yalçın

halil bey verdiği hizmet ilgi, alaka, tecrübeli hizmet anlayışından ötürü kısa vadede elde ettiği sonuçtan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum çalışmaların devamını diliyorum.

Yusuf Akal

İlkay beye vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim remax meydan ailesine başarıların devamını dilerim.

Nevin Yazıcı

ilkay bey bize vermiş olduğu hizmetlerden çok memnun kaldık herşey için sağolun remax meydana başarılar dilerim

O*******

İlgi ve alakanız, yardımlarınız için çok teşekkür eder, meslek hayatınızda basarılar dilerim.

Fatih Yıldız

Yapmış olduğunuz işlem ve ilgilediğiniz için kendi şahsım adına sayın halil beye çok teşekkür ederim, saygılar.

Fatih Yılmaz

Halil Bey ile tanıştık sağolsun evi alma sürecimizde karşı taraf ile aramızda çok güzel bir köprü kurdu ve ailece çok memnun olduk. Sempatik tavırları ve pratikliği ile evi satın almamızda etkili olduğu için kendisine buradanda teşekkür ederim. Başarılar dilerim

Ayhan Ezgün

İlkay beye daire alım ve satım işlemlerinde ve öncesinde çok özverili, nazik, kibar, centilmen yardım sever, dostluk, iyilik, tüm güzellikler yaratılış fıtrarında ve asil türk kanında fazlasıyla mevcuttur onu çok seviyorum çok güzel iletişim kurmuştur.

Elvan Ezgün

Halil beyefendi nazik, kibar, genç bir delikanlı atılımcı iletişimi kuvvetli geleceği parlak insani duyguları çok güzel sevecen bir kişiliğe sahip remax meydan ailesine ve halil beye Hz ALLAH'TAN ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Soner Biliz

ilkay beye güvenilir bir işbirliği ve kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum .

Mükremin Eryiğit

halil bey güler yüzü, efendiliği, profesyonel hizmet anlayışından ötürü kendisine teşekkür ederim kendisine iş hayatında nice başarılar yaşamasını dilerim.

Remzi Yılmaz

İlkay beye verdiği profesyonel hizmetlerden ötürü teşekkür ederim, çalışmalarının devamını dilerim.

Bilgin Demir

İlkay beye güler yüzlü hızlı sonuca ulaşma, profesyonel ve prensipli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Murat Demir

Göstermis olduğunuz ilgi ve gayretiniz den dolayı cok teşekkür ederim halil bey

Mehtap Erdemiroglu

Enerjisi çok yüksek, teknik bilgi bakımından donanımlı, güler yüzlü bir ekiple çalıştığımız için çok mutluyuz. Her konuda yardımcı oldunuz. Emeklerinize sağlık. Herkese tavsiye ederim.

Z*******

Yasin kurt bey işinin ehli, saygılı, tamamen işine odaklı ve tam bir profesyonel. İnşallah evimizi de satmaya karar verdiğimizde tekrar görüşmek dileğiyle. Bol kazançlar ve başarılar dilerim.

Ahmet Reha

Yasin Bey aracılığıyla bir ev satın aldık, iletişimi ve kibarlığı süreci yumuşattı. Herşey için teşekkürler

M*******

Remax Gayrimenkul Danışmanlık kuruluşundan beri iş ciddiyeti müşteri memnuniyetini önplanda tutan, her zaman için lüzum ettikçe müracaat ettiğimiz bir danışmanlık şirketidir. Kendilerinden çok memnunuz yıllar öncesinden beri tanıştığımız süreç boyunca çok kısa sürede ihtiyacımıza çözüm bulma noktasında katkıları olmuştur; kendilerine çok teşekkür ederiz.

M*******

ilgileri için çok teşekkür ediyorum çok güler yüzlü ilgili hızlı güvenilir remaxa teşekkür ederim

Elif Olumuş

remax meydan ofisi ile ev alma işleminde cok memnun kaldım gayet ilgili hızlı ve güvenilir bir alışveriş oldu tüm remax meydan calışanlarına teşekkür ederim

Fethi Ayan

arkadaslar ev alım sürexinde gercektan cok işgelensiler. ve yardımcı oldular her sordugum sorunun cevabını tam aldım sürecte yanımda olmaları bana güven verdi vebirsonraki evalımımda ki kardesim icin düsünüyoruz bu arkadaşlarla calışmayı düsünüyorum gene yardımcı olacaklarını söylediler teşekkürler

Muhammet Şahmutoğlu

Her konuda bekletmeden ve sabırla ilgilendiler sagolsunlar. Hizmetten çok memnun kaldım.

Ali Haydar Hisar

İlkay Bey ilgi ve alaka çok detaylı ve eksiksiz şekilde ilgileniliyor. Daire ziyaretinden fatura abonelik işlemlerine kadar ve daha fazlasıyla takip edip yardımcı oluyor. Gerekli indirimi yaparken tolerans göstermekten çekinmiyor, aç olduğunuz da yemek ısmarlıyor müşteriye karşı misafirperverlik çok iyi Anahtar teslimden sonra dahi ilgi ve alaka kesilmiyor her zaman yanınızda ve yardımınızda.

Dursun Sahmutoğlu

cocuklar cok yardımcı oldular sagolsunlar ben memnun kaldım onlardan

Tayfun Yıldız

Güler yüzü ve samimiyeti işini güzel ve severek yaptını gösteriyor cokta söze gerek yok

Betül İskender

İlk defa çalışma fırsatım oldu, çok samimi ve içten insanla muhattap oldum, çok kısa zamanda evimi kiraya verdi kendisi çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Ayşenur Terzi

Remax güvencesi ile evimi sattım. İlgileri alakaları işlerine ve müşterilerine saygıları hersekilde sorunsuz ve güvenilir. Ben kendilerinden gayet memnunum. Yunus Emre kardeşime de ayrıca teşekkür ederim gösterdiği ilgiden dolayı. Başka projelerde görüşmek dileği ile.

Orhan Mazlum

Yıllardır beraber dirsek çürüttügümüz arkadaşım Yunus Emre Hasdemir, yine en zor zamanımda çok profesyonel şeklide dairemi sattı. Bu alım satım işlerinde birebir çeşitli insanlarla kuracağınız diyaloğu sizin adınıza çok iyi bir şekilde yöneterek yaptı. Tapu işlemleri para sayma vs vs süreci çok iyi ilerletti. Hiç yorulmadan alıcı ve satıcıyı memnun ederek işini çok iyi yapan kardeşime bu dostlugundan ötürü çok minnettarim. Hayatı boyunca başarılar dilerim.

İhsan Anar

İlkay bey 3 gün gibi bir kısa sürede hızlı sonuca vardı, çalışması ve ilgisi alakasından ötürü teşekkür ederim.

İ*******

Satış süreci boyunca sunduğu hizmetten dolayı teşekkür ederim.

İ*******

Halil beye sunduğu danışmanlık hizmetinden dolayı teşekkür ederim

Osman Altın

Remax meydan halil bey'e profesyonel hizmeti hızlı sonuca gitmesi ve ilgi alakasından ötürü teşekkür eder çalışmalarına böyle devam etmesini dilerim.

M*******

İlkay bey değerli hizmeti ve çalışma prensibinden dolayı kutlar, verdiği hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür ederim.

Salih Kurt

İlkay bey 1 aylık kısa bir sürede hızlı sonuca varması ile birlikte profesyonelliğini göstermiş olup ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim çalışmalarının devamını dilerim.

Enes Eminer

Dürüst

B*******

Her zaman geri dönüş sağladığınız ve her şeyi doğrudan takip ettiğiniz için teşekkürler!

Enes Eminer

Kaliteli hizmet

Bünyamin Balaban

Çok iyi ilgilenildi bizimle, gerçekten memnun kaldık!

Z*******

Satın almış olduğum daireyi bulana ve tapu işlemlerini sonlandırana kadar, göstermiş olduğu ilgi ve gerek iş tecrübesi, sorunsuz işlemler ve verdiği güven için kendisine teşekkür ediyorum

Z*******

İşin uzmanı birisiyle çalıştığım için çok çok memnun kaldım. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Erol Bostan

İlkay bey'in göstermiş olduğu profesyonel hizmet, saygı ve hızlı sonuca gitme mücadelesinden dolayı teşekkür ederim bölgemizde çok az gördüğümüz bu denli çalışmalarınızın, devamını dilerim.

Erol Bostan

Halil bey'in göstermiş olduğu profesyonel hizmet, saygı ve hızlı sonuca gitme mücadelesinden dolayı teşekkür ederim bölgemizde çok az gördüğümüz bu denli çalışmalarınızın, devamını dilerim.

Mert Özsoy

Yasin bey aracılığıyla bir ev aldık, kendisi dürüst işi bilen güvenilir bir kişi, gözümüz arkada kalmadan temiz bir şekilde işimizi hallettik, kendisine teşekkür ediyorurum, hayatında ve işinde başarılar diliyorum.

Ercan Aykan

Yasin Beyin ilgi ve alakasından, dakikliğinden, güler yüzünden ve dahi insanlığından çok memnun kaldım. Abartısız yalansız güzel bir insan. Sağolsun varolsun. Kafamdaki emlakçı imajını pozitif olarak değiştirdi.

Özkan Sali

Yasin beyle Trabzon Akçaabat ta bir daire satışında tanıştık. Önce telefonla daha sonra yüzyüze irtibata geçtik. Evi gösterdi gezdik zaten tapudan randevuyu almıştı sağolsun. Sakaryadan Trabzona geldim bir günde tapu, elektrik ve sufaturalarını üzerime aldım ve hatta belediyeye de kaydını beraber yaptırdık, sağolsun kendisinden ve aldığım evden çok memnunum. Teşekkürler Yasin Kurt

Mustafa Aslan

ilkay sağlam temsilcime ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.hizmet ve kalitesinin devamını dilerim.

Mustafa Güneş

Daha önce yerel bir emlakçı ya verdiğim evimi arayan soran olmazken remax ta ilkay bey ile çalışmaya başladıktan sonra çok hızlı bir şekilde birçok müşteri evi bakti ve bir tanesi ile anlaşarak ilkay bey in de arada harcadığı yoğun emek ve iki tarafa da verdiği güven sayesinde evimizi sattık. Emlak islerinde Her Zaman bu şekilde profesyonel insanlarla çalışmak içinizin daha rahat ve son derece guvende olmasini sağlayacaktır. Tüm ekibe ve tabiki başta İlkay Sağlam beye teşekkürler

Eylül Eyüboğlu

Cumbalı park sitesi trabzondaki dairemi eksiksiz bir biçimde ilgilenip satışını gerçekleştiren melek hanıma teşekkür ediyorum kendisi bu alanda uzmanlaşmıs ve iyi bir bilgi birikimine sahip. Tekrardan başka bir yatırımı yapacak olursam bu kendisi olur

Burak Tomaç

Merhabalar RE/MAX Ailesi. Göstermiş olduğunu ilgi ve alaka için sizlere çok teşekkür eder, aynı hizmet ve kalitenizin devamını dilerim.

C*******

Sevgili Melek Hanım ile Trabzondan ev ararken 4 yıl önce tanıştık.İkametim İstanbul ve Melek Hanımdaki ilgi alaka inanın burada yok.Trabzonda istediğimiz bölgede istikrarlı bir şekilde takip edip gönlümüze göre olan siteden bize evi hemen ayarlayıp kiraladı .Bize de istanbuldan gelip yerleştirmesi kaldı.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Şenol Demirci

Kendisiyle çalıştığımdan çok memnun kaldım. Memnunum. Yine de kendileriyle çalışmak isterim. İlgi ve alakalarına teşekkür ederim.

Şenol Biber

Süreç esnasında ilgi ve alakasıyla beni her zaman bilgilendirerek satışın son anına kadar yardımcı oldu. Teşekkürler

Mustafa Şinasi Ayaz

Melek hanımın samimiyeti ve ilgisinden çok memnun kaldık. Ev satın alımı aşamasındaki tüm işlerimizi hemen halletti ve çok kısa sürede ev sahibi olduk. Her şey için teşekkür ederiz.

Suat Erdem Sarıaydın

Hayatıma atılırken ilk tecrübemde bana çok yardımcı oldular. Fiyattan önce müşteri memnuniyetine önem veriliyor. Bir sorun yaşamadım ancak ufak bir pürüzde direkt çözüme odaklı titiz bir çalışma sergiliyorlar. Ofis içinde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Safinaz hanım bana her konuda yardımcı oldu. Müşteriden daha çok samimi bir dost, abla hissiyatı yaşattı. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Zeynep Taşkın

Tanıdığım en iyi emlaklardan biri

Sevim Arduç

Melek hanımla ilk kez çalışma fırsatı buldum. İşine olan hakimiyetinin yanısıra samimiyeti ve içtenliğiylede bizleri kendisine hayran bıraktı. İhtiyaç halinde kendileriyle tekrardan keyifle çalışabileceğimi belirtmek isterim..İçten teşekkürlerimi iletir ve çalışmalarında başarılar dilerim..

Aydın Coşkun

Melek Hanım aracılığıyla bir daire aldık. Bir emlakçıdan ziyade özel müşteri danışmanı gibi bizim her şeyimizle ilgilendi. Kredimiz, abonmanlar, pazarlık gibi tüm herseyimize koştu. Melek Hanımin hizmetlerinden çok memnun kaldık. Hersey için teşekkürler

Melek Temizel Ahmetbeyoğlu

Melek hanımın ilgisi ve alakasından çok memnun kaldık.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Murat Karabina

Yasin bey ilk tanıştığım günden itibaren sıcak samimi ve yardımsever kişiliği ile bende güven oluşturdu. Benim için bi insanın öncelikle güleryüzlü olması gerekir bu da Yasin beyde fazlasıyla var zaten bu sıcaklığından dolayı ona hep Yasinim diye hitap ettim. Gayretine de ayrıca teşekkür ederim. Taa 1400 kmde uzakta olmama rağmen ondan aldığım güven duygusuyla içim hep rahattı. Satış vekalet yetkisini rahatlıkla verdim. Tekrar teşekkürler Allah işini rast getirsin Yasinim.

Ceyhun Çolak

Görüşmeye başladığımız andan beri samimiyet ve yardımsever yaklaşımıyla kendisinden başka tercih şansı bırakmayan arkadaşa çok teşekkür ederiz. Sayesinde aynı anda iki farklı daire kiraladık. Gayretine de ayrıca teşekkür ederim. Gayet iyi niyetli ve nezaketli bir kişilik olduğu konusunda garanti veririm. Bundan sonra eğer bir işim olursa ilk kendisinden yardım isteyeceğim ve kesinlikle yardım almanızı tavsiye ederim. Allah yardımcınız olsun...

Ali Usta

Yasin bey efendiyıe tanıştığım için çok mutluyum. Çünkü evimi bir hafta da kiraya verdi. Bu dan sonraraki hayatına başarılar diliyorum.

Murat Odacı

Yasin Bey e süreçte desteklerinden dolayı teşekkür ederim.Kendisi güven veren yaklaşımı ile satış sürecinde hiçbir endişe duymamamızı sağladı.

Fethiye Kudu

Tüm süreç boyunca Kazım bey bize son derece dürüst ve açık bir şekilde yardımcı oldu. Kendisine sonun kadar güveniyoruz. Gözümüz kesinlikle arkada kalmadı bu süreçte, Gelecekte de emlak işlerim olursa kendisi ile temasta olmak isterim.

Turgay Demirci

Müşteri memnuniyeti konusunda çok yardımcı olduğundan Yasin beye çok teşekkür ederim ilgi alaka her yönüyle dört dörtlük bir insan yardımlarında n dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Altındaş

İyi yönetti. Çözüm odaklıydı. Karşılanma ve ağırlanmamızda iyi karşılandık. Hizmetten memnun kaldık. Çevremize öneririz.

Adnan Mınak

Mülk sahibi olarak, REMAX Gayrimenkul Danışmanlığı Trabzon Meydan Ofisine, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım. Tereddütsüz iş birliği yapmanızda hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır. Bir ev sahibi olarak fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim. Saygılarımla!

Ekrem Aydın

Evet çok memnun kaldık. Güler yüzlü karşılama, her konuda memnunuz. Safinaz hanımın karşılaması çok güzeldi. Teşekkürlerimi sunarım.

Meryem Pakdemir

İlgi, alaka, iş anlayışı, saygısı ve güveni tam olarak memnun kaldım.

Mehmet Akçay

İlanın siteye koyulduğunda iletişime geçtik.Nazik, müşteri ilişkilerine önem veren Yasin Bey süreci kararlılıkla ve titizlikle yönetti.İşi olumlu olarak neticelendirdik.Bundan sonra kendisini dostlarıma hiç şüphe duymadan tavsiye edeceğim.Değerlendirme puanım 5.

Hasan Dolgun

Kendisiyle iletişime geçtiğimiz ilk andan evi teslim aldığımız sürece kadar ilgisi nezakati ve samimiyeti için kendisine teşekkür ediyoruz.Evi almadan önce bizi doğru bilgilendirdi.Evi görmek için randevuyu bize uyacak şekilde ayarladı.Hiç bekletmedi işinde gayet iyiydi.

Burcu Koç

Yasin Bey aracılığı ile şuan oturmakta olduğum evimi kiraladım. Kendisi gerçekten çok ilgili ve işini severek yaptığı belli. İşinde profısyonel ve Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir danışman.Emlakçılara olan bakış açımı tamamen değiştirdiği için kendisine çok teşekkürler...

Çiğdem Yılmaz

Beklentilerimi karşılayan, gerçekçi bir yaklaşımdı. Ofiste çok güzel ağırlandım. Ve 10 günlük kira bedeli ödemesinden muaf tutuldum. Her şey için teşekkürler.

Onur Taha

Safinaz Hanım profesyönelliği ve süreç yönetimi kabiliyeti yanısıra bir aile üyesi olarak müşteriye yaklaştığı için gönül rahatlığıyla imza atmanıza sebep oluyor. Yaklaşımınız ve içten desteğiniz için teşekkürler.

Mirmajid Seyyedhamzeh

koray bey bana yardım etti.çok daire gösterdi bana güven istedigin daireyi bulacagız dedi kısa sure sonra dairemizi aldık çok mutlu oldum daha öncede babama bir daire almıştık iki kere kendisiyle çalıştım çözüm odaklı sempatik güleryüz dürüst çalışkan güvenilir ofisleri çok güzel çok güzel agırlandım birkaç arkadaşım Trabzonda yatırım yapacak sizi önerecegim çok teşekkürler

Rıza Karslı

Biz evimizi alırken Remaxdaki melek hanımla görüştük. Bu süreçte samimiyeti ve ilgisinden çok memnun kaldık, bize bir akraba yakınlığı gösterdi ve her konuda bize yardımcı oldu. Kendisine ailem adına çok teşekkür ederim, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Rıza KARSLI

Handan Abbasoglu

Biz evimizi satarken remax daki yasin kurt beyle iletişime geçtık. Bizlere bu süreçte yaptıkları yardım ve ilgiden çok memnun kaldık gerçekten dürüst güvenilir ve ilgili davrandı her konuda bize yardımcı oldu kendisine ailem adına çok teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim

Hasan Akbulut

Yasin bey Trabzon ve çevresinde tanıdığım en sıcak kanlı en pozitif düşünen emlakçı arkadaşımızdır benim gözümde. Sadece daire yi kiralayana kadar değil kiraladıktan sonra da tüm konularda yardımcı oldu ve asla "bu beni daha ilgilendirmez" veya benzeri şeyler söylemedi kendi dairesiymiş gibi ilgilendi sağolsun.

Leyla Topal

İşini hakkıyla yapan, her konuda son derece yardımcı olan, ricaları geri çevirmeyen biri Yasin Bey. Ev kiralama sürecinde inanılmaz yardımı dokundu, her şey için teşekkürler.

Tolga Yanık

ilgi ve alakası ve iyi niyeti için çok teşekkürler

Murat Şengün

Yasin bey ev almamızda bize gerçekten çok yardımcı oldu.Bilgi birikimi ile olsun samimiyetiyle olsun elinden geleni yaptı.Sizin güveninizi kazanıyor ve sonuçta ev almanız çok daha rahat oluyor. Tüm bunlardan dolayı gerek yasin bey gerekse niyazi beye tekrar teşekkür ediyorum Remax artık aileden biri

Umut Taşar

Remax furmasindan yasin beyin yardimlariyla ev kiraladim.kendisinin bana vermis oldugu güven çok önemliydi ve isini çok profesyinel yapan yaptıgi isın arkasinda duran ve takibini yapan çok basarili gördüğum yasin beye çok tesekkur ederim ve isinde örnek alınması gereken bir karakterdir.saygilarimla.

Aydan Bülbüloğlu

Ben kaliteye ve doğru iletişime çok önem veren biriyim beni yanıltmadığınız için her soruna anında geri dönüş yapıp çözüm bulan Trabzon da aranılan tek doğru emlak adresi Remax diyorum. Güler yüzlü çalışanı işini en güzel şekilde yapan Çözüm odaklı çalışan Halil beye çok çok teşekkür ediyorum.

Taner Karayağız

Safinaz Hanımın ilgisi özverisi gerçekten memnuniyet vericiydi.Kendisine desteğinden ötürü teşekkür ediyorum.

Mutlu Bey

yasin bey ilgili alakalı. halkla ilişkiler performansı harika. kendisini tanıdığıma çok mutlu oldum. başarılarının devamını dilerim

Kenan Yıldız

Yasin bey beyefendi güvenilir bir insan.Müşteriyle çok ilgili, kolay ulaşılabilen güler yüzlü bir şahsiyet.İnsanlar alışverişden önce güven ve samimiyet bekler.Bu özellikleri dolayısı ile Yasin beyle gönül huzuru ile çalışabilirsiniz.

Bingül Koç

Kendisi çok ilgili, 2 günde evimizi kiraya verdi. Iletişim becerisi ilgi alaka ve geri dönütleri için teşekkür ederiz. Hiç düşünmeden kendisiyle çalışmaya devam ederim ediyorum.

Mohammed Safia

Yasin bey çok iyi bir adam. Seni tanıdığım için çok mutluyum Sen çok işbirlikçi bir adamsın. Bana yardım ettiğin için teşekkürler

Önder Gezinli

Yaşadığım her problemde çözüm odaklı yaklaşıp, profesyonelce hizmet veren ilgi ve alakasını eksik etmeyen, ofislerine gittiğimde güleryüzle karşılandığım için teşekkür ederim.

Yılmaz Ince

Leyla hanım emeklerinize çok teşekkür ediyorum. Sizden öncede çok emlakçı ile irtibatım oldu ama hiçbiri evimin satışı konusunda meseleye sizin ciddiyetinizle yaklaşmadı. Iyi ki sizi tanımışız. Tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Trabzon da bir kızımız daha var. Sevgi ve selamlar...

Erhan Bölükbaş

Leyla hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Evimizi doğru fiyattan sorunsuz bir şekilde hem de çok kısa sürede sattı. Son derece memnun edici bir tecrübeydi. İşini çok iyi yapan bir insan kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim..Başarılarınızın devamı dilerim...

Hüseyin Doğrugören

Profesyonel bir hizmet anlayışı ile çalışan Leyla Hanım'ın evimi çok kısa sürede satışa çevirmesi, süreç yönetimi ve işlem hakimiyetine hayran kaldım. Herşey için kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Teoman Avcıoğlu

Leyla hanım'ı evimi kiralanması konusunda yetki verdim. Ve çok hızlı bir şekilde evime müşteri bularak kiraya verdi. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese de tavsiye ederim. Başarılar dilerim.

Mehmet Ulusoy

Bugüne kadar tanıştığım emlakçı arkaşlar arasında işini profesyonel yapan Leyla hanımdı. Evimi kendisine yetki verdikten çok kısa bir sürede sattı. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Kendisi bizim her türlü emlak konusunda güvendiğimiz gayrimenkul danışmanımız oldu. Tüm çevremede hep tavsiye etmeye devam edeceğim.Başarılarınızın devamını diliyorum.

S*******

Leyla hanım işini profesyonel yapan, müsteri ilişkileri iyi, dürüst ve güvenilir bir kişi. Süreci iyi biliyor, bilgilendiriyor ve işleri hızlıca halletmeye çalışıyor. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Büşra Yavuz

Bize yardımcı oldugunuz için öncelikle teşekkür ederim.Tavrınız, alakanız ilginiz hepsi çok güzel ve mutlu edici.

Ahmet Ayar

Ev arama aşamasına ilan üzerinden tanıştıktan sonra çok güvenilir bir iletişim tesid etmeyi sağladık. Alternatifler arasında neyi tavsiye edeceğini önce bizim tercih ve kriterlerimizi anladıktan sonra profesyonel ve yönetti. Güven içerisinde geçen süreç sonunda ( eş zamanlı başka gayrimenkul danışmanları ile de temasta idik) önerilerinin güvenilirliği ve iletişimininde etkisi ile satın alma işlemimiz gerçekleşti. Alanında eğitimli olduğu anlaşılan Leyla Altuntaş'ın profesyonel yaklaşımı bu süreci başarı ile tamamlamamızda önemli rol oynadı. Tav

Orhan Bülbül

Çok memnun oldum. Yasin beyin anlayışı, ilgi ve alakası benim için yeterli. Saygılarımı sunuyorum.

Zerrin Yaman

Ben Trabzon dışında yasıyorum.Melek hanıma çok güvendiğim bir insan araciligiyla ulastim.Evimizle ilgili sadece ne istedigimizi soyledik, iki hafta icinde kiralama islemleri bitti.Kendisi bu güveni fazlasıyla hak eden bir insan.Kendisine gönülden teşekkür ediyorum.

Neşe Süer

Melek hanımın ilk önce işine duyduğu saygı ve sevgi sonrasında da bu tavrını müşteriye aksettirmesine hayran kaldım. Öyle ki 2 günde ev sahibi olduk :) güven bizim için çok önemliydi çok şanslıydık çünkü melek hanıma rastladık. Çok memnun kaldık samimiyetin için çok teşekkür ederiz melek hanım hatta melek abla.. :)

Efsane İbrahimova

çok dikkatli ve titiz çalışıyorsunuz.İnsan kendisini ailesi ile konuşuyormuş gibi hissediyor.Müşterinize gerçekten değer veriyorsunuz.Teşekkürler.

Motaz Batter

nazik, profesyonel ve çok iyi bir hizmet.çok teşekkür ediyorum!

Ahmet Efendioğlu

İlgi alakadan memnun kaldım.Kurumsal olarak profesyonel çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Tanju Çelik

Benimle çok ilgilendiler. İşini iyi yapıyor.Hem donanımlı, hemde girişken, çok teşekkürler.

Eda Alyıldız Bilgili

Safinaz hanımın işine gösterdiği hassasiyet, ilgi ve disiplin sayesinde yurtdışında yaşıyor olmama rağmen evimin kiralanmasının her aşamasında en ufak bir tereddüt veya sorun yaşamadım. Gönül rahatlığı ile evimi kiralamış oldum. Tüm işlemler sırasındaki verdiği güven, samimiyet ve güleryüzü için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Erhan Durmuş

Emlak sektörüne bakışımı değiştirdi.Müşteriyi tam temsil etme yetenek ve samimiyetine sahip.Teşekkür ediyorum.

Gülendar Merdamert

Safinaz Hanım çok ilgili, güler yüzlü ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum sizi çok sevdim çalışma hayatında başarılar diliyorum Keşke herkes sizin gibi olsa...

Juanluıs Tenorıo

ı have bought a flat ın Remax and the seler (Yasin) was very professıonal and also very good person.

Vildan Eyüboğlu

Safinaz hanım'dan çok memnunum

Ayfer Akçay

Çok memnunuz, ilgili, alakalı, tüm sorunlarımızla kendisi ilgileniyor, her sorunda yanımızda, her soruna kendileri çözüm buluyorlar, iyiki de Safinaz Hanımla çalışıyoruz.Kendisi deneyimli, aydınlatıcı ve güvenilirdir.

İlyas Olcay Demirci

Ben Trabzon dışında yaşıyorum. Bir telefon ile kendilerine ulaştım ve Evimi kiraya vermesi için görüşmemiz oldu. Evin eksik olan tüm problemleri ile bizzat ilgilenip, kiralama işlemlerini yapıp bizi uğraşmadan sonuca ulaştırmıştır. İşini gerçekten severek yaptığını düşünüyorum. Kendisine bize verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederiz.

Melek Ülgen Turalioğlu

çok memnun oldum, çok ilgililer, yardımcılar, işlerini severek, güleryüzlü bi şekilde gerçekleştiriyorlar, açıklamaları ayrıntılı...

Osman Karabaki

Evimi kiraya verirken, 2 kez Yasin Bey yardımcı oldu.Bana da, kiracılara da güven veren bir tarzı var.Her iki seferde de ilk talip olan kiracı ile ve istediğim rakama kontrat yaptık.Yıllarca yöneticilik yaptım.O nedenle güven çok önemli, biliyorum.Teşekkürler...

Davut Hacıfazlıoğlu

Çok teşekkür ediyorum, sizleri şifaen tanıma fırsatım olmamasına rağmen telefon görüşmelerimizdeki güven veren duruşunuz övgüye layık bir durum olmuştur.İşinize olan saygınız sonuca fazlasıyla olumlu tesir etmiştir.5 in üstü puanlama olsa hepsini hak ediyorsunuz.Bu yüzden bende 5 diyorum.Herşey gönlünce olsun.Allah' a emanet ol.

Çağrı Yılmaz

Genelde emlak satış veya kiralamada aracı bir kurum olmasını çok tercih eden birisi değilim.Trabzona tayinimiz çıktığı sürede kendi isteklerimiz ve talepleriniz doğrultusunda kiraladığımız evin aracısı olarak Reımax oldu ve bu anlamda Yasin beyi tanımış olduk.kendisi taahhüt ettiği zamanda bizimle irtibata geçmiş olup gerekli bilgileri naiflliğinide ortaya koyarak göstermiş hem kiracıyı hem de mal sahipi aracılığı sağlayarak bizim kiraladığımız evde oturmamıza aracı olmuştur.özveri ve insancıl tutumundan dolayı teşekkür ederiz.

Ayşe Sezin Şişmanoğlu

Mustafa Kemal Beye, ilgisi, sabrı ve anlayışı için teşekkür ederim. Kendisi çok kibar ve mesleğini çok iyi icra eden bir beyefendi, ne zamandır satmak istediğim dairemi böyle bir dönemde satabildi. Kendisine başarılar diliyorum.

Ibrahim Gumrukcu

Kaliteli ve guvenilir hizmetin tek adresi remax meydan subesi safinaz ozturk ve ekibine tesekkurler ediyorum

Hanan Aboarfeef

Safinaz Öztürk ev kiralarken, gösterdiği ilgiye çok teşekkür ederim. Her zaman ilk tercihim Remax Meydandır. İlgisi ve bilgisi eksik değildi. Dürüst, çalışkan ve sempatik birisi. Safinaz hanıma teşekkür ederim .

Elham Saadatmand

Gördügüm en güzel ofisti.çok ince ve ilgilenen insanlar karşımıza çıktı. Gec gelmemize rağmen bizim işimizi kısa zamanda hallettiler. Evi kiraladıktan sonra bizi yanlız bırakmayıp evle ilgili her bir sorunlarımızı çözdüler. Remax MEYDAN ailesine ve danışman safinaz ÖZTÜRK 'e teşekkürler ederiz.

Barış

Safinaz hanım güler yüzü sıcak kanlılığı ile hem cana yakın hemde işini iyi yapması ile gayet profesyonel şekilde bizle ilgilendi. Evi kiraladiktan sonra da sorunlarımızla ilgilenip yardımcı oldu. Kendisine bu ilgi ve güler yüzü için çok teşekkürler...

Ehsan Salehıan Sarıbanglou

Safinaz hanım RE/MAX MEYDAN emlaktan, güleryüzlü, cana yakın, sempatik, müşteri iletişimi iyi olan profesyonel bir emlak danışmanıdır ve güler yüzlü hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle mükemmel hizmet vermekte kiracı olarak girdim evin su, doğal gaz, elektrik aboneliğine kadar bizzat kendileri ilgilendiler. Ev kiralarken yada ev alırken RE/MAX MEYDAN' a uğramadan karar vermeyin. En başta SAFİNAZ ÖZTÜRK olmak üzere TEŞEKKÜRLER RE/MAX MEYDAN /

Kamuran İşler

Yasin bey baha yaşam evleri sitesinde bir dairemi sattı kendisine teşekkür ederim yaptığı işle alakalı hızlı sonuç alıcı güven veren ve işini seven birisi çok memnun kaldim kendisine ve re/max ailesine teşekkür ederim

Furkan Birinci

Mevcut işinde oldukça bilgili profesyonel ve ilgili. Ev konusunda itina ve özenle yardımcı oldu. Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Cevahir Arduç

Melek hanım; Emlak sektörüne hakim, çözüm odaklı, iletişime açık, müşteride üst düzeyde güven duygusu oluşturan oldukça başarılı bir yatırım danışmanı. Bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendisine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim..

Muhammet Karakaş

Yunus Emre Bey, gerçekten çok ilgili, alakalı ve tecrübeliydi. Ayrıca ticari işyerimizi çok kısa sürede ve değerinde kiraya vermemizi sağladı. İlerde ihtiyaç olması durumunda Remax Meydan gayrimenkul danışmanı Yunus Emre Bey'i kuşkusuz tercih ediyor olacağız. Başarılarınızın devam ediyor olması dileğiyle...

Talha

Emlak dedin mi? SAFİNAZ ÖZTÜRK RE/MAX MEYDAN emlaktan başkasını tanımam neden mi? Güler yüzlü hizmet anlayışı ve profesyonel ekibiyle mükemmel hizmet vermekte kiracı olarak girdim evin su, doğal gaz, elektrik aboneliği başta olmak üzere evin perde kornişine, boyasına vb.varana kadar bizzat kendileri ilgilendiler.Ev kiralarken yada ev alırken RE/MAX MEYDAN' a uğramadan karar vermeyin.En başta SAFİNAZ ÖZTÜRK olmak üzere TEŞEKKÜRLER RE/MAX MEYDAN

Didem Araz Kırtıllı

Hiç bilmediğimiz bu şehirde nereden bakacağımızı bilmez haldeyken Melek hanım ile karşılaşmak tam anlamıyla bir şanstı.İhtiyacımız olan her an kırk yıllık dostumuzmuş gibi yanı başımızdaydı.İşinde o kadar başarılı ki iki gün içinde içimize sinen üç yıl yuvamız olacak olan evi bulduk bile.Tüm yardımları için önce Melek hanıma sonra işini böyle profesyonel ve sağduyu ile yapan danışmanlar ile çalıştıkları için Remax ailesine teşekkür ediyorum

Saliha Butuner

Tayin olarak geldiğimiz Trabzon'da Remax emlaktan Melek Hanımla tanıştık kendileri son derece özverili çözüm odaklı tıpkı aileden biri gibi bizimle ilgilenerek kısa sürede kiralık evimizi bulmaya yardımcı oldu çok memnun kaldık Teşekkürler Melek hanım

Süleyman Pulat

kurumunuzdan aldığım hizmetden Leyla Altuntaş'dan memnun kaldık, herhangi bir eksliklik görmedik

Erol Aktaş

Almış olduğumuz hizmetin Leyla hanım tarafından çok zamanlayıcı ilgili akılcı bir şekilde yürütebileceğini beyan ederim

Ufuk Toprakçı

İbrahim bey bizim yüksek bedelli taleplerimize genç ve sektörde yeni olmasına rağmen son derece olumlu ve gerçekçi yaklaşım göstermiştir. Ben evimi Remax aracılığı ile aldım ve Remax aracılığı ile sattım gönül bağı borcumu İbrahim beyin yardımıyla hızlı güvenilir bir şekilde yerine getirdik. Kendisine sektörde uzun yıllar hizmet etmek üzere teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

Ömer Demir

Melek hanım çalıştığı bölgeye hakim, işi konusunda titiz ve becerikli biri. İlgisi ve profesyonelliği için teşekkürler.

Gülsüm

İyi günler Safinaz Hanım öncelikle kardeşimin ev sahibi olmasına vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim.Kardeşim burda olmadığı için herşeyi ile bizler ve siz ilgilendiniz.Aşama aşama ilerlerken anlayışınıza, mütevaziliğinize, güleryüzlülüğünüze ve iyiliğinize hayran kaldım.Sizlen ilk tanıştığımız gün demiştimki bu devirde insan ilk tanıdığı birisine güvenmemeli ama ben size güvenmek istiyorum.Size ilk günkü gibi güveniyorum ve güvenim boşa çıkmadığı için mutluyum.Herşey için size ve kurumunuza çok ama çok teşekkür ederim. Gülsüm Özyakup

Emrah Şahin

3. Günüm sonunda benı ev şahıbı yapan degerlı kardeşim ilgin alakan ve samımıyetın ıcın teşekkür ederim başarılarının devamını diliyorum

Burak

Melek hanımın ilgi alakası üst düyeydedir herşey için çok teşekkür ederim

Nursel

Trabzonda güvenirliğin adı olduğunuza inanıyorum gerçekten samimiyetıni aileden biriymiş gibi davranmanız harikaydı işinizde hızlı ve çözüm odaklı olmanızda bizim için artı oldu yardımlarınız desteğiniz ve sıcakkanlılığınız için teşekkür ederimm

Seda Kalfa

Güvenilir bir alışveriş için tercih ettiğim Remax ailesine belirtmek isterim ki almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım gerek alım safhasında gerekse sonrasında güler yüzleri ve tecrübeleri ile her aşamada bana yardımcı oldukları için Hamdullah Beye ve Koray Beye teşekkürlerimi iletiyorum.

Fatih Girgin

Melek hanım, ilk karşılaştığımız andan itibaren çok samimi, dürüst ve hakkaniyetli davranışları sayesinde güvenimizi tam olarak kazandı. Emlak konusunda bilgi, tecrübe ve hızının yanında bize danıştığımız her konuda anında yardım sağladı. Melek hanım ve remax meydan ekibi sayesinde halletmemiz gereken bütün işleri süratle hallettik. Çok teşekkür

Hüseyin Coşkun

Klasik emlakcı anlayışından uzak, güven veren, alternatif çözümler yaratmada becerikli, hızlı bilgi akışına önem veren, müşterilerine karsı samimi ve oldukça sabırlı bir insan. Başarılarının devamı dileğiyle kendisine çok teşekkür ederim.

Fatma Durmuş

Firmanız Melek hanım gibi bir elemanı olduğu ben de evimi alırken onunla karşılaştığım için şanslıyım.İlgisi, samimiyeti ve işine hakimiyetine hayran kaldım.Teşekkür eder başarılar dilerim.

Arzu Bilgin

Melek Hanim ile biraraya gelmek benim icin mukemmel bir deneyimdi. Uzun yillar yurtdisinda yasayip birkac ev degistirmis biri olarak en buyuk endisem durust, guvenilir, guler yuzlu, sabirli ve bir o kadar da profesyonel bir emlakci bulabilmekti. Hayalimdeki eve kavusmami sagladigi icin kendisine cok tesekkur ederim.

Candan Doksanbir

Kendisi bu sektörle ilgili olumsuz önyargılarımı değiştirmeme sebep olmuştur.Bilgisi dürüstlüğü titizliği ve özellikle nezaketi bu konuda(kiralık dairem) etkili olmuştur.Gösterdiği emek gayret için teşekkür eder.Kendisi ile çalışmaktan duyduğum memnuniyeti özellikle belirtmek isterim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.