RE/MAX Mod portföyünde 66 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 44 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Mod

RE/MAX Mod Yeni Nesil Gayrimenkul Danışmanı, Yeni Nesil Gayrimenkul Ofisi.

- Biz Eskişehirliyiz, Eskişehirimizi İyi Tanıyoruz ve Çok Seviyoruz.Eskişehir deki gayrimenkul çözümleriniz için bizi arayınız.

 Eskişehir'in en iyi ve prezantabl danışman kadrosuyla ticari gayrimenkul,arsa ve tarla,lüks konut ve konut alanlarında kaliteli ve profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyor.

 SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ RE/MAX Mod ofisi aylık gelirinin % 5 oranını sokaklarda yaşamaya çalışan dört ayaklı can dostlarımızın bakımı için harcamaktadır.

VİZYONUMUZ Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde mükemmelliyet.Gayrimenkul sektörünün kalitesini arttırarak kalitesiz rakiplerin elenip etik,dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını getirmek ve bunları güvenilir bir marka altında kontrollü olarak yürütmektir.

MİSYONUMUZ RE/MAX Mod ofisi olarak gayrimenkul eğitimlerine,şeffaflığa,doğruluğa ve müşteri odaklı çalışmaya önem vermekteyiz.Gayrimenkul sektörünün hakettiği değerlere ulaşmasını sağlamak birincil amacımızdır.

KARİYER FIRSATI Siz de tecrübeniz olmasa bile ofisimiz de Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışıp kazançlı bir iş sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz?

RE/MAX MOD DEĞERLERİ Hakkaniyet. Kaliteli Servis. Toplum Yararı. Çözüm Odaklı. Müşteri Memnuniyeti. Sektör Lideri. İş Ahlakı. Girişimcilik. Yenilikçilik. Müşteri Odaklı. Doğaya ve Hayvanlara Saygı.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Yenibağlar mah.Eti cad.No:41/A (Dedepark Oteli Yanı)
Tepebaşı / Eskişehir
Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.