RE/MAX On portföyünde 118 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 95 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 23 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX On

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Postahane Mh.Tahaffuzhane Cad.No:46 AA BLOK 5-6 NO
/ Tuzla / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Meryem Çakır

Kızımın evi kiraya vermek için Selim beyle temasa geçmesi sonıcu tanıştım.İşinin ehli,özenli bir profosyonel yaklaşım ile bizle temasa geçip ,aradığımız niteliklere sahip kiracıları seçip diğerlerini eleyerek bizim vakit kaybımızın önüne geçerek başladığı işi bizi memnun ederek tamamlamıştır.Kendisine verdiği emek için teşekkür ederim ..

Merve Kaptan

Selim bey Tuzla bölgesi hakkında gayet deneyimli ve bilgili. Kısa süre içerisinde evimizi kiralanmasında yardımcı oldu. İşinde titiz ve dikkatli. Teşekkür ederiz.

E******* P*******

RE/MAX ismine yakışır ve yukarıya taşıyan profesyonel bir temsilci. Süreç yönetiminde arz ve talebi ortak paydada profesyonelce buluşturan, en kısa sürede karşılıklı memnuniyetle sonuca ulaştıran, işini gerçekten severek ve ilgiyle yapan, insani yönü kuvvetli ve kültürel zenginliği ile iyi ki tanımışız ve birlikte çalışmışız diyebileceğimiz değerli bir kişilik Selim bey. Artık tüm emlak işlerimizde bizim için tek isim Selim bey oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Belgin Yonga

Selim beyle, iki kez çalışma fırsatı buldum her seferinde çok memnun kaldım, çok ilgili, her işimizle sonuna kadar ilgilendi, kendi işiymiş gibi sahiplendi, ona çok teşekkür ediyorum. Bu zamanda böyle dürüst, düzgün çalışan bulmak çok zor ve herkese tavsiye ediyorum.

Ayşe Saka

Selim Beyle yolumuz kesiştikten sonra aldığımız hizmet çok kaliteli ve güven vericiydi. Kendisine emanet edilen herseyi kendinin gibi sahiplendi ve ona göre işleme aldı. İş hayatında başarılar diliyorum.

Gökhan Aras

Selim Bey ile ikinci defa çalışıyoruz.İşine önem veren düzgün bir insan kendisi.Alıcı-satıcı veya ev sahibi-kiracı beklentilerini çok iyi analiz ettiği için genelde 1-2 kere görüştükten sonra talebiniz çözüme kavuşur. Benim için en önemli olan kısım ise , kiraya verdikten sonra yine yıl içerisinde ilgilenmesi ve yardımcı olması.Komisyonumu aldım, işim bitti,telefonlara çıkmayayım mantığı yok kendisinde:) Çok memnunum kendisiyle çalışmaktan,beni pişman etmedi, umarım uzun yıllar bu durum beraberce devam eder.

Serap Taner

Emlak sektöründe güvenilir,gerekli bilgiye sahip,güler yüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz için ve her konuda yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim

Selman Ekercin

Selim Bey, "Herkes işini bu kadar özenle yapsa sorun kalmaz." diye örnek gösterebileceğim kadar özenle çalışıyor. Gerek hassasiyeti, gerek samimiyeti olsun süreci son derece verimli şekilde yönetti kendisi. Hem güvenilir bir danışman hem de bir dost kazanmış oldum.

M******* B*******

Selim beye ilgisi bilgisi ve kısa sürede dairemizin satışı için yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. diğer dairemin satışı için de kendisine yetki verdim. memnun kaldım.

Y******* B*******

Alpay Bey ile ilk evimizi kiralama serüveninde tanışma fırsatı bulduk, kendileri her konuda bizlere destek oldular. Süreci çok profesyonelce yönettiler. Evin eksileri ve artılarını ilk görüşmemizde kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bizlere açıkladılar. Harika bir deneyim

İpek Sapmaz Memişoğlu

Alpay bey ile çalişmaktan çok mutluyuz. Kendisi son derece profesyonel, işinin ehli ve güvenilir biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Seylan Desovali

Alpay Bey’in ve Tuncer Bey”in ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. İhtiyacınız ne olursa olsun kiralık satılık Remax ailesi sizi boş göndermez. Kesinlikle tasviye ediyorum.

S******* Ş*******

Alpay bey ve Tuncer beye çok teşekkür ederim.

Ümit Kutup Akar

Alpay beyin Tuzladaki evimizin kiralanması konusunda vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kendisi beklentilerimizi ve bizi çok iyi anladı, ona göre bizimle ilgilendi, süreci çok iyi yönetti ve bize çok güven verdi. Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

Şükrü Eroğlu

Alpay Bey, samimi ve kibar tavrınız için çok teşekkür ederiz. konut yatırımı konusunda bizimle tecrübelerinizi paylaştınız, tüm süreç boyunca destek oldunuz. yönlendirmeleriniz sonucu mülk edindik ve kiraya verilme sürecinde de yardımcı olmanızı istedik. İki süreçtede tarafların haklarını gözettiniz, tüm buluşmalarımızda yanınızdan huzurlu, mutlu ve yeni bilgiler edinmiş bir şekilde ayrıldık. Ayrıca Tuncer Bey ve diğer Remax çalışanlarınada yardımlarını esirgemedikleri için çok çok teşekkür ederiz. Karşınıza hep sizin gibi güzel insanların çıkmasını diliyorum, sağlıcakla kalın.

Ertuğrul Kılıçaslan

Remax ailesine ve özellikle Alpay Bey o sıcak ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Ev alma konusunda bizi sürekli desteklediler ve sonuna kadar bizi hiç yalnız bırakmadılar içinde çok teşekkür ediyorum.

Hilal Dağ

Kısa sürede ev bulmamıza yardımcı olduğu, güleryüzü ve ilgisi için teşekkür eder, herkese Alpay Bey ile çalışmayı tavsiye edebilirim.

Hakkı Demir

Serpil hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz, tam ihtiyacımız olan evi bize bulduğundan dolayı minnettarız. Ailem ile birlikte çok içimize sinen bir ev satın aldık.Bize gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz.

Fulyan Demet

Serpil hanım çok teşşekkürler,portföyleri hakkında bize çok güzel bilgileri iletmiştir, tekrar Remax On ile çalışmayı isteriz.

Ahmet Işık

Serpil hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz, bize gösterilen portföyler hakkında çok detaylı bilgiyi güleryüzle profesyonelce aktarmıştır, bir sonraki kiralık ihtiyacımızda tekrar Re/max On ile çalışmak isteriz.

Selim Küçükşahin

Kısa zamansa kiracı bulmama yardımcı olduğu İçin Alpay’a teşekkür ediyorum

Damla İdeal

Alpay bey ile ev satın alma sürecimizde tanıştık. İlk görüştüğümüz andan itibaren ilgi alakası, samimi ve tutarlı yol gösterici yaklaşımı, iş takibi soru cevap bilgilendirme ve her konuda mükemmel profesyonel desteğiyle bize çok yardımcı oldu. Süreç içerisinde satıcı ile aramızda kurduğu dengeli köprü, güler yüzlü anlayış ve hoşgörüsü bizleri güvende hissettirdi. Evi satın aldıktan sonra dahi tüm sorunlarımızla ilgilenmesi elinden gelen tüm çabayı göstermesi bizim için çok önemliydi. Bu süreçte bize olan yardımlarından dolayı başta Alpay bey olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına katkı ve emekleri için çok çok teşekkür ediyoruz.

T******* R*******

Alpay beyi tanıyınca emlak sektörüne olan güvenim arttı.sayesinde konut edinme hakkında Süper bilgiler aldık.tesekkurler Alpay bey.yolunuz bahtiniz açık ve bereketli olsun.saygilar.

Neslihan Kaykun

Bu zor zaman diliminde , asla ev almayı hayal edemeyeceğimiz bir zamanda Alpay beyle karşılaştık. İlanı aradık, genelde 15-30 sn sürer emlakçılar ile görüşme. Ama Alpay beyi aradık evi sanki alacakmışız gibi en ince ayrıntısına kadar anlattı vakit ayırdı bizlere o ilk yaklaşımı bizi ümitlendirdi. Sonra saatler görüşüldü bakıldı edildi anlaşıldı çok şükür evimizi alabildik. Alpay beyin portföyünde şöyle bir güzellik var aracı olduğu insanlar sanki seçilmiş gibi, herşey para değil insan da kazandık. Hem Alpay beyi hem evini almış olduğumuz insanlarla çok güzel bir iletişimimiz oldu. Bu süreci anlayışla güzellikle karşılıklı bitirmiş olduk :)

Halit Emre Turanlı

İstanbul'a ilk geldiğimde tonlarca emlakçıyla görüşmeme rağmen kendisindeki hizmet hızı, güvenilirlik, diksiyon, bilgi alt yapısı bana yetti. Kendisini gün be gün geliştiren, yeteneklerini bilen ve bunları iyi kullanan, piyasaya hakim, satış ve kiralama alanında uzman emlak danışmanı diyebilirim. En önemlisi ise sorulara verdiği net cevaplar ve kendisine olan güveni. Herkes emlakçı olabilir ama Alpay Bey mesleki alt yapısının verdiği birikimle işin akademik yönünü de ortaya koyuyor. Tüm gerçekliğiyle söyleyebilirim ki vermiş olduğu hizmetin karşılığını tamamıyla hak ediyor.

Mustafa Şengör

Alpay Bey'in kendisine ait bir iş modeli olmak ile birlikte; bizlerin ev alım sürecinde verdiği destekten dolayı kendisi ile çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Gelenekçilerin dışında, yeniliğe açık ve aynı zamanda kendi portföyünde olmayan konutlar için de danışmalık hizmeti vererek; bizlere yeni bir soluk oldu.

R******* Ö*******

Satış işlemim için internet yorumlarına güvenerek Alpay Bey ile iletişime geçtim. Tüm süreçte yanımızda olup tüm enerjisi ile ilgilendi. Bir hafta - on gün gibi bir süreçte tüm işlerimiz sorunsuz çözüldü. Burdan kendisine tekrardan teşekkür ediyor , kendisine ve çalişma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum.

Bahadir Tıknas

Alpay bey ile ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık.İyiki tanışmışız.Evimizi kendi evi gibi benimsedi.Her konuda tüm sorularımızı yanıtladı.Teşekkurler Alpay bey herşey için.

Sibel Yılmaz

Alpay bey ile ev satın alma sürecinde yollarımız kesişti. Oldukça profesyonel ve sorduğunuz sorulara net cevaplar veren işini en iyi şekilde yerine getiren, müşteri odaklı anlayışı ile doğru kişi ile sizin için en doğru evi aldığınızı hissettiren bi süreç yaşadım. Daha öncede farklı emlakçılardan hizmet almıştım ancak ilk defa bir evi alırken kafam bu kadar rahat hissettim. Kendisine mesleğine olan saygısından ve verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Şehnaz Nalbant

Kurumsal yapısı dolayısıyla Remax ile çalışmayı tercih ediyoruz. Emlak danışmanımız Alpay Apakgün'e müşteri odaklı yaklaşımı ve titiz iş takibi için teşekkür ediyoruz.

Tülay Apaydın

Acil taşınma durumunda kalmıştım Alpay Bey hızlı bir şekilde ev bulmama yardımcı oldu ve her adımda detaylı bilgilendirdi, taşınma sonrasında da destek verdiği için kendisine çok teşekkür ederim.

P******* A*******

Alpay bey ev alma sürecimizde bizi her aşamada detaylı bilgilendirdi. Hızlı yanıtlar verdi. Ev alma sürecimiz sorunsuz ve kolayca halloldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sunay Demirten

Net bir arkadaş anlaşılması kolay sorun çözümlemesi gayet iyi dairelerimin kiralanmasında gösterdiği performanstan çok memnunum başarılarının devamını dilerim.

Ayse Inal

Alpay bey isini gercekten cok iyi yapan bir danisman. Daha once de danismanlarla calistim ancak hic boyle bir hizmet ile karsilasmadim. Gercekten fark yaratan bir danisman. Artik baska bir danisman iyi calismam cok zor :)

I******* Ö*******

Alpay bey 2 yıldır dairelerimizin kiralamasıyla ilgileniyor. Kendisinden memnunuz, son derece profesyonel ve işinin ehli ve güvenilir biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

İlkan Canberk Çelik

Sıradan değil, kurumsal bir zihniyet.. İşini özveri ile yapan nadir insanlardan... Güvenilir ve sözünün eri... Parasını alınca sizi unutanlardan değil... Böyle emlakçı kaldı mı piyasada?

Banu Gaga

Alpay beyle bir tanıdığım tavsiyesiyle tanıştım isini çok severek titizlikle yapıyor kendi eviymiş gibi ilgileniyor 2 kiracımı da kendisi sayesinde buldum çok iyiler ilgisine çok teşekkürler

Inci Evrim

Selim Pala Bey sayesinde evimizi kolayca ve gönül rahatlığıyla kiraya verdik. Başka bir şehirde yaşadığımız için ve pandemi koşulları nedeniyle orada bulunamasak da bunun eksikliğini hissetmedik. Sağolsun herşeyle ilgilendi. Ilgisi ve profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Feride Güney

Selim Bey ile sorularımıza rahatlatıcı cevaplar alabildiğimiz mutlu bir ev alma süreci yaşadık. Kendisine güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ediyoruz.

Ahmet Şanver

Selim beye ev alımızda bize göstermiş olduğu ilgisi ve butun yardımlarından dolayı teşekkür ederim

Engin Akgün

Selim Pala beyin mevcut dukkanimin kiralama ile ilgili çalışma dönemindeki ilgi ve alakasindan memnuniyetimi bildirmeyi görev bilir, Emeginden dolayı teşekkür ederim.

Tufan Guven

Selim bey gayet ilgili sıcakkanlı ve fazlasıyla yardımcı olmuştur. Çok teşekkür ediyoruz.

Engin Cetinkaya

Selim beyle dairemizin kiraya verilmesi için çalıştık, kendisine teşekkür ediyorum başarılar dilerim

Taner Yavuz

Selim Bey'den kiralamış olduğum evden çok memnunum. Güvenilir, titiz ve saygılı işinde profesyonel.Bütün süreç boyunca göstermis olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim

Burak Kanbur

Selim beye ev satin alirken bize karşi göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayi çok teşekkür ederim.Satiş süresi boyunca her turlu destegini saglayarak bize elinden gelen yardimi saglamistir.Kendisine basarilar dileriz.

N******* Y*******

Evimin kiralama sürecinde müşteri memnuniyeti esaslarına dayanarak hizmet verdiğinizden dolayı teşekkür ederim

Hamza Demirhan

İşinizi çok iyi takip ettiğiniz ve özellikle de bu süreçte devamlı sağlıklı Bilgi akışı sağladığınız için teşekkür ediyorum.takip ettiğiniz işi sonuca erdirme arzunuz ve çabanızı da tebrik ediyorum.sağolun

C******* K*******

Evimizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu titiz ve başarılı çalışmaları bu kez satış sürecinde göstermesinden memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu zaman zarfında doğru müşteriyi çok kısa bir zamanda bulması, işini çok başarılı ve profesyonelce yapması sayesinde evimizi istediğimiz şartlarda satabildik. Bize satış sürecinde çok yardımcı olan Selim beye sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz.

Serpil Kılıç Seyhan

İstediğimiz kriterlerdeki evi hızlı bir şekilde satınalmamızı Selim bey’in yardımlarına borçluyuz. Güleryüzlü ve müşteri odaklı hizmeti için kendisine teşekkür eder, profesyonel hayattaki başarılarının bitimsiz olmasını dileriz. Serpil & Hasan

Z******* T*******

Selim Beye desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Doğru fiyat iyi müşteri bulma ve süreçin sonuna kadar ve süreç sonrası bilgilendirmesi ile hiç bir problem yaşamadım.

E******* Ü*******

İstanbul dışından ev ararken Selim Bey ile önce telefonda sonrasında da yüzyüze yaptığımız görüşmelerde işine hakim bize gayet profesyonel ve güleryüzlü davrandı. Kiralama süreci bitene kadar yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür eder iş yaşamında başarılar dilerim.

Ali Koyuncu

Evimizi kiralamak icin Selim bey ile çalıştık. Kisa zamanda hemen kiracı buldular teşekkürler

A******* Y*******

Tuzladaki dairemin kiralanması icin Selim beyle çalıştım. Kira zamanda beni dogru yonlendirerek cok yardimci oldular tesekkur ediyorum.

Hikmet Öteles

Selim beye teşekkür eder ve başarılar dilerim.

D******* K*******

Kiraladığımız dairede destekleri için teşekkür ederim.

Cengiz Araz

Selim Beyin dairemizin satışındaki süreçte emeği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Serkan Satuk

İlgi ve alakanız Için teşekkür ederim selim bey

Samet Aydin

Kiralama sürecindeki emeği ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Memnun olduk

N******* U*******

Selim beye teşekkür ederim uzun zamandir bos kalan dairemi kısa zamanda kiralama işlemi gerçekleştirdi.

Erol Ozeren

Selim bey ile çalışmaktayız bir dairemin daha satışı işlemini gerçekleştirdi. Emegi ilgisi calismalari icin tekrar Teşekkür ederim.

Melike Yurt

Hizmetinizden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

Özge Baydar

Selim Bey'e nezaketi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Özenle ve ilgi ile daireyi teslim almamda ve etrafı tanıtmakta çok yardımcı oldu.

Altuğ Tunçel

Detaylı analiz bildirimleri ve yardımseverliği için Selim Pala Beye teşekkür ederim.

Goktan Sahin

Destekleri icin Selim beye çok teşekkür ederim

Deniz Güney

Ofis kiralama sürecinde çalışma fırsatı buldum, beklentilerime uygun alternatifler sundu ve karar verme sürecinde deneyiminden faydalandım. Başarılarının devamını dilerim.

Tahir Ince

Selim Beye ev almamda vermiş oldugu güven, bilgi ve müdürlerin yönetimi konusunda sergilediği profesyonel yaklaşımı konusunda çok teşekkür ederim.

Yavuz Guler

Selim beye göstermiş olduğu ilgi alakaya ve çevresindeki danışmanlığa çok teşekkür ederim. Memnuniyetle arkadaşlarma tavsiye edebileceğim birisidir.

Dogukan Mukanoglu

Son derece samimi güleryüzlü ve deneyimli her türlü konuda yardımcı oldu.

Turgay Özeren

Selim Bey, bir aylık satış sürecinde 2 dairemizinde satışını gerçekleştirdiği için çok tesekkür ederiz. İeriki satışlarmızda da sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Nesrin Kahraman

Selim Beyle çalışmasında çok güvenle ve sevgiyle çok kısa sürede netice aldı. Güler yüz ve güvenilirlik son derece güzel ve önemli. Yolunuz açık olsun tekrar çalışmak isterim.

Hayrettin Pektas

Remaxla olan ev kiralama sürecinde, güler yüzlü, samimi ve güven verici, aynı zamanda konuya hakim oluşu sebebiyle Selim Pala Beye teşekkür ederim

Ibrahim Sen

Selim bey çok başarılı ve üretici bir danışman. Dairemizin satışı icin teşekkür ederiz

Tugkan Memisoglu

Satış Sürecinin basından sonuna kadar verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Macide Karakuzu

Selim bey bizimle çok güzel ilgilendi, evimi satarken remax a emanet edebileceğimin güvenini bana verdi. Her gün gelişmeler hakkında beni bilgilendirdi. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Betül

Kiralık daire arayışımda istek ve beklentilerimi dikkate alıp seçenek sunması, her aşamada ilgi ve alakası için Selim beye teşekkür ederim.

Naci Paler

Tuzladaki kiralık dairem icin Selim beyle çalıştık, kendisine emeği ve çalışması icin teşekkür ederim.

Irfan Isik

Selim bey 2 dairemin de kiralamasini kısa sürede gerçekleştirdiği icin teşekkür ediyorum kendisine. Başarılar dilerim

Emrah Akça

İstanbul'daki evimizi satış aşamasında birlikte çalıştığımız, işini seven, piyasaya hakim ve sonuç odaklı çalışan bir emlakçı. Önceliği çalıştığı kişiden para kazanmaktan ziyade hem alıcıda hem satıcıda oluşan stresi en aza indirmek olan piyasa şartlarına bakınca sıradışı bir Remax çalışanı.

Dilek Güneş

Evimize nasıl bir kiracı istediğimizi cok iyi anlayan, müşteri portföyünü bizim istediğimiz doğrultuda şekillendiren, işinin ehli, profesyonel bir emlakçı Selim Pala. İşlemimiz sonuçlanana kadar olumlu olumsuz her türlü süreci bize aktarması bize çok güven verdi. Aktif, memnuniyet odaklı, güler yüzlü .Her şey için teşekkurler Selim Bey .

Cüneyt Kızıltunç

Selim bey, evimin kiralanması ile ilgili olarak her iki tarafı da memnun edecek şekilde süreci çok kısa bir zaman içerisinde sonuçlandırdı. İşinde muhatap olduğu insanlara güven veren, konusunu iyi bilen, kişilerle iletişiminde saygılı ve hassas davranan bir kişi olarak kendisini tanıdım. Bundan sonraki çalışmalarında kendisine ve Remax personeline başarılar diliyorum. Her şey için teşekkürler.

Murat Gündoğdu

Işın hanım gerçekten mükemmel bir insan. 1 ay boyunca yoğun bir şekilde ev aramama rağmen istediğim özelliklerde bir ev bulamadım ta ki kendisiyle tanışana kadar. Kendisi son derece profesyonel biri. Remax ı zaten biliyordum ama Işın hanım ayrı bir boyuta taşıyor işi. Bu saatten sonra iş yapacağım tek insan kendisi.

Burcu Işık

Selim bey gerçekten işi konusunda profesyonel çalışan biri.Ben aldığım hizmetten kesinlikle çok memnun kaldım .Desteği için kendisine çok teşekkür ederim.

Ata Aksoy

Selim Bey ile, kurumsal olduğunu düşündüğüm Re/Max sayesinde tanıştım.Güvenilir bir insan.Saygili ve müşteri memnuniyetini ve her iki tarafında çıkarını düşünen bir insan.Ev sahibi - kiralayan veya alan olarak söylüyorum.Satisa çıkardığım evimin, 6 gün içerisinde satışını gerçekleştirdi. Teşekkür ederim. Ata Aksoy

Servet Yortumluk

işine sahip, güler yüzlü, kırmayan ve müşteri odaklı,

Cansu

Dürüst güvenilir ve ilgili biri. Kiralayacağımız ev konusunda bize çok destek oldu. İşini severek yaptığını söyleyebilirim. İlgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Oner Kabadayi

Selim bey'in evimizi kiralama sürecindeki çalışmaları emegi yaklasimi tavsiyeleri uzerine kisa zamanda dairemizi kiralamıştır. ilgi ve alakası icin teşekkür ederim.

Ayse Tas

Dükkanimizi satmak icin Remax a gittigimizde Isın hanimla tanistik.Dürüstlugü ile güven verdi, kısa süre icinde satış tamamlandi .Bu sürecin her asamasinda titizligi ve güleryüzü ile çalisan Isın hanima ve Remax On ekibine tesekkür ederiz.

Oytun Mercan

Bizimle çok ilgilendi sayesinde hayallerimize kavuştuk allah razı olsun emeğine güler yüzüne sağlık

Gulsen Durmaz

Isik hn. Profesyonel kisiligi ve bolge bilgisi ve yontemleri ile verdigi hizmetten son derece memnun olduk. Tuzla Mercan dolayinda uzunca bir suredir sahibi oldugumuz parseli satma cabamiz basariyla sonuclanmistir. Basarilarinin devamini dileriz.

Hülya Hikmet

Göstermiş olduğunuz çabaya çok teşekkür ederiz.

Hülya Hikmet

Sizinle iş yapmak, güven veriyor. Teşekkürler

Hülya Hikmet

Hoş sohbetiniz ve güven veren yapınızla sizi tanımaktan mutlu olduk. Teşekkürler

Hülya Hikmet

İlgili yapınız ve güven veren tutumunuzla sizleri (osman bey vasıtasıyla) tanımış olmaktan mutluluk duyduk. Teşekkürler

Hülya Hikmet

Emeğiniz ve güvenirliğiniz için teşekkürler. İhtiyacımız olduğunda yine sizinle çalışmak isteriz.

Ayla Işik

Işık Hanım, daire almak için çıktığımız yolculuğumuzda bize sürekli yardımcı ve destek oldunuz. Sizin sayenizde istediğimiz daireyi bulduk ve yakın arkadaşlıklar kurduk. Size ve REMAX Tuzla ekibine teşekkür ederim. Harikasınız. Enerjiniz daim olsun.

Dana Orhon

Osman Bey ile beraber çalışmaktan çok memnun oldum. Özellikle güvenilirlik ve tecrübe konularında en yüksek puanı verdiğimi belirtmek istiyorum. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.