RE/MAX Tower portföyünde 259 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 210 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 49 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Tower

GAYRİMENKULDE GÜVENİLİR ADRES®

2013 yılında Kuruldu.

Türkiye'de Ticari Ofis Franchise'ni alan ilk RE/MAX Ofisiyiz.

40'a yakın Profesyonel Kadromuzla Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Ankara'ya Tarihinde ilk Kez Anadolu Ve Türkiye Kupasını Getirdik.

Ankara'ya Altın Üçgen Adını Verdiğimiz Bölgemizde Bulunan 99 Plazada işlem Sonuçlandırdık.

Ticari Gayrimenkul Pazarlamada Dünya Dereceleri Aldık.

VİZYONUMUZ

Dünya Standartlarında, Yenilikleri Takip Eden Ve Öncülük Eden Örnek Alınan Kurum Olmak.

Tüm Müşterilerimize En Yüksek Kalitede Eşit Hizmet Vererek. Kendilerine Güven İçinde Hissettikleri Ve Tüm Beklentilerinin Karşılandığı

RE/MAX Ofisi Olmak.

MİSYONUMUZ

Güvenilir, İstikrarlı, Yenilikçi, Bilgi Ve Teknolojiyi Kullanarak Çevreci Yaklaşımla, Müşteri Gereksinimlerine En Güncel Çözümleri

Sağlayabilmek İçin Piyasa Güçlerini Ve Her Türlü Sektörel Gelişmeyi İzleyip, Müşterilerimize Değer Yaratacak Hizmet Sunmak.

Deneyimli, Her Biri Konularında Uzman Kadromuzla Yenilikçi, Rekabette Fark Yaratacak Özgün Projeler Geliştirerek Kentsel Dönüşüm, Proje Yönetim Ve Danışmanlığı, Kurumsal Pazarlama, Site Yönetimi, Varlık Yönetimi Ve Barter Konularında Sizleri Zamanında Doğru Adreslerle Buluşturmaktır.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cd.No: 31/3-4 Çukurambar
Çukurambar Mah. / Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Ziya Özel

Beyfendi mesleki ve kendi karakteriyle bizden tam not aldı

Fatma Oruç

Dürdane Hanımdan bu sürecte çok memnun kaldık çözüm odaklı çok ilgili işimizi kısa sürede sonuçlandı teşekkür ederiz.

N******* Ç*******

Oğlumuzun okulu için semt değiştirmeye karar vermiştik süreç gerçekten yorucuydu, sonrasında Dürdane Hanım ile kesişti yolumuz rahatlatıcı tavırları, desteği ile gönlümüze göre bir ev bulduk, kendisine her şey için çok teşekkür ederiz, sevgiler:)

S******* G*******

Dürdane Hanım'ı yaklaşık 12 yıldır tanıyoruz. Bu süre zarfında bir emlak danışmanından ziyade bize bir abla oldu. Kendisine hersey için çok teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Gülender Demirci

Şenay çok ilgili ve çok nazikti. Sürecin başından sonuna kadar düzenli takip etti. Ben kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonrası içinde herhangi bir emlak işimde kendisinden destek almaya devam etmek isterim.

Selda Çobanoğlu

Uzun zamandır kiralık daire arıyorduk 1 günde çözüme ulaştırdı çok güvenilir ve işinizi hemen çözüyorlar Soner beye de ilgileri ve memnuniyetleri için teşekkür ederiz.

Canan Kekil

Güler yüzlü, Çözüm Odaklı, iş alanında profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri ilişkileri çok iyi ve anlayışlı. İlgi ve alakasından dolayı Şenay Hanım'a teşekkür ederiz.

Çiğdem Yalman

Kiralanmak üzere verdiğimiz evimize çok hızlı ve profesyonel bir yaklaşımla çözüm oluşturmuş, Kiracımız ile aramızda kontak kurarak daha güvenli olmamızı sağlamıştır. Emlak piyasasındaki bilgisine son derece güvendiğimiz Şenay Şimşek hanıma çok teşekkür ederiz.

Murat Alpaslan

Yaptığımız alışverişlerde her iki tarafın da (ev sahibi, kiracı) haklarına önem veren, iletişime açık ve doğabilecek sorunları çözmeye odaklı, sabırlı, güler yüzlü yaklaşımı ile her zaman olumlu sonuçlar aldığımız için teşekkür ederiz.

Ali Yılmaz Gamze Işık

İlginiz, ev sahibi ile olan güzel iletişimimizdeki desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Ümit Bala

ÖNCELİKLE ERDAL BEY İLE TANIŞMA SÜRECİMİZ ÇOK GÜZEL VE KALİTELİ GEÇTİ KENDİSİ GERÇEKTEN KARŞISINDAKİ İNSAN İLE NASIL KONUŞMASI GEREKTİĞİNİ NAAIL DAVRANILMASI GEREKTİĞİNİ ÇOK İYİ BİLEN BİRİSİ AORF BU YÜZDEN BİLE OLSA KENSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EMEKLERİ VE KATKISINDAN DOLAYI…

Ali Altan Demirer

sayın Erdal bey ,toplum olarak kaybettiğimiz insani değerleri , muhatabının anlama kapasitesine göre aşılayan , olabilecek en faydalı şekilde muhatabını uyandıran , nezaketiyle ışık saçan bir üstad. iyi ki Erdal beyi tanıma fırsatı bulmuşuz. Sagolun Erdal bey.

Ercan Özdemir

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

M******* Ç*******

Işıl Hanım'ın çalışkanlık, ilgi ve alakasından çok memnun kaldım , çalışma hayatında başarılar diliyorum.

E******* E*******

Kiralama sürecinin en başından sonuna kadar yardımcı oldu. Hatta kiralamadan sonra bile arayıp bir sorunumuzun olup olmadığının teyidini aldı. İlgi, hassasiyet gibi konulardaki yaklaşımı ile sanki bir emlak danışmanı değil de ailemizin bir ferdi hissiyatını yaşattırdı.

M******* U*******

Dürdane hanımdan tüm süreçte çok fazlasıyla destek gördük Dürdane hanım çok teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim.

Furkan Erdem

Kiralık ev bulma arayışı içerisindeyken Canan Hanım ile tanıştık. Çok memnun kaldığımı öncelikle söylemek isterim. Güler yüzlü, dikkatli, iş akışı düzenli ve ilgili bir danışman olarak gördüm kendilerini. Tüm sorularımıza nazik bir şekilde yanıt vermesi ve yardımcı olması beni çok mutlu etti. Mülk sahibi ve kiracı arasındaki iletişimi etkili bir biçimde sağladığını düşünüyorum. Hızlı ve çözüm odaklıydı. İstediğim an ulaşıp, aklımdaki sorulara kolay bir şekilde yanıt buldum. Kiraladığı evi mülk sahibi gibi sahiplenmesi ve kiracı adayını da titiz bir çalışma ile seçip yalnız bırakmayan, işini samimi yapan bir profil ile karşılaştığım için çok mutluyum. Bu süreçte çok keyif aldık. Sayesinde sorunsuz bir şekilde ve güven ortamında evi kiraladık. Başarılarının devamını diliyorum.

Melike Karagül

Çok memnun kaldım. Tahminimden çok. ;) Çok tatlı sevecen ve özverili bir danışman olan Sayın Şenay Şimşek ve Sayın Bülent Şimşek'e çok teşekkür ederim.

Faruk Ersöz

Sayın ŞENAY ŞİMŞEK ve Bülent ŞİMŞEK'in evimi kiraya verme işlemlerinde gösterdikleri hassasiyet ve kanunlara uygun davranışları kiracı olarak samimi ve cana yakın kiracı ile tanıştırmış oldukları için mutluluğumu belirtirim. Dostlarıma tavsiye ederim.

Özen Barlas

Bülent bey gerçek bir beyefendi ve işinin ustası .Birlikte yönettiğimiz süreç boyunca çok memnun kaldım.Teşekkür ediyorum.

Burçin Karataşoğlu

Murat Bey den çok memnun kaldık

Hasan Kara

Gökçen Hanıma ilk başta sosyal medya üzerinden ulaştık. Kendisi bizim ev satma sürecimizde her aşamada bizi bilgilendirerek daha önce hiç bir gayrimenkul danışmanında yaşamadığımız çok profesyonel bir süreç yaşattı. Bizi evimizle alakalı talepler olduğunda anında bilgilendirdi, ilanların incelenme sayılarını düzenli gönderdi. Kendisi aynı zamanda evimizle alakalı profesyonel fotoğraf çekimlerini ve videoları ücretsiz bir şekilde hazırlayarak evin sosyal medya üzerinden çon fazla kişiye ulaşmasını sağladı. Evimizin doğru fiyatlandırmasının ne kadar doğru olduğunu anladık ve evimizi 3 hafta gibi çok kısa bir sürede satmayı başardı. Kendisi çok dürüst, etik, ahlaklı ve gördüğümüz en çalışkan insan. Kendisinin ruhani dengesi ve farkındalığı bizi stressiz, profesyonel bir yolculuğa çıkardı. Kendisine kesinlikle tavsiye eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman Bulut

Samimi, güvenilir, güleryüzlü, her aşamada bilgilendiren, ulaşılabilinir.

Z******* A*******

Canan Karaoğlu ile tanıştığımız günden bu yana göstermiş olduğu saygı, ilgi, güler yüz, dürüstlük ve güven için teşekkür ederim. İşyerimizin kiraya verilmesi aşamasında titiz çalışmalarından son derece memnun kaldık. Biz kendisiyle karşılaştığımız için çok şanslı hissediyoruz. RE/MAX Emlak firmasının da böyle bir danışmanı olduğu için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Ankara gibi büyük bir şehirde, pek çok değişik insan yapısının olduğu, güvenin çok kıymetli olduğu şu dönemde böyle bir kadroyla çalışmanızdan dolayı ayrıyeten şirketinize de teşekkür ederim. Tüm mülk sahiplerine RE/MAX ve Canan Hanım ile çalışmalarını tavsiye ederim.

Hilal Turan

İletişimci ve pozitif tavrıyla, anlayışıyla, yaklaşımıyla Ömer Şengül beyefendiden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendimi şanslı hissediyorum.

H******* D*******

Gökçen hanım aracılığıyla Ankara’da ki ilk evimizi aldık. Bu süreçte gerek profesyonel gerekse de güler yüzlü olması güzel sonuçlar elde etmemizi sağladı. İleriye yönelik umutlarımızı arttırdı. En önemlisi de süreci çözüm odaklı ve sürekli iletişimde kalarak yönetti. İstanbul’dan sonra Ankara ilinde de profesyonel emlak danışmanı ile çalışmanın sevincini yaşıyoruz. Çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

R******* V*******

Işıl hanım, azmi ve hırsı ile siyahla beyazı gri de buluşturabiliyor. Teşekkürler

Gülay Çelik

Canan hanım işyerimi kiraya verme sürecinde bana cok yardımcı oldu,kendisiyle calışmak cok konforlu ve guzeldi.tesekkur ederim kendisine

Onur Yener

Isil Hanim 2 senedir avukatlarin cozemedigi bir problemi 2 hafta gibi kisa bir surede halletti. Sicak kanli, durust, caliskan ve sorumluluk sahibi biri. Gayrimenkul danismanlarina bakis acimizi degistirdi; ailece bundan sonra kendisi ile calisacagiz.

Burcu Vardar

İlgili , güler yüzlü, çözüm odaklı

A******* A*******

Evimizi Erengül Hanım aracılığıyla kiraladık. Her sorumuza hızlı bir şekilde cevap vermesi sayesinde 2 günde işlerimizi hallettik. Kendisine teşekkür ederiz.

N******* K*******

Evimizin kiralanması konusunda sorun yaşamama adına prestijli ve kurumsal bir firma ile çalışmak istedim. Bu noktada da tercihim elbette RE/MAX oldu. Bu konuda ne kadar isabetli bir karar verdiğimi de Canan hanımı tanıyınca anladım. Canan hanım tam bir profesyonel olarak, her iki tarafın hukukuna eşit ve adil bir yaklaşım sergileyerek, RE/MAX'ın hem Türkiye'de hem de dünya da kazanmış olduğu saygınlığa yaraşır bir şekilde kiralama sürecini başarıyla tamamladı. Bu da bana bir kez daha gösterdi ki, bir kurum, hak ettiği saygınlığını, itibarını ve başarısını tesadüflere değil; sahip olduğu en değerli varlığına, şirketin bilançosunda göremeyeceğimiz, Canan hanım gibi profesyonellerine borçlu olduğu gerçeğidir. Canan hanım; size çok teşekkür ediyorum. RE/MAX ne kadar şanslı...!

Başak Seçgel Eker

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Tolga Acar

Şenay hanımın Güler yüzü ve Sıcak karşılaması aynı zamanda samimi ve doğru şekilde yardımcı olmasından çok memnun kaldık inşallah işinde böyle önem ve sevgiyle daha çok iyi işler yapar. Herşey için teşekkürler Şenay hanım...

Mehmet Alkan

Dairemizin kiralanması sırasında ilk aşamadan itibaren tüm süreçte profesyonel yaklaşımı, konuya hakimiyeti, ilgi ve içten desteği ile çalışan, uyarı ve önerilerde bulunan Şenay hanıma çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Muzaffer Tokat

Abdulkerim bey dükkanımızın satılma sürecinin her aşamasında yanımızda bulunarak işlemlerin hızlı birşekilde neticelenmesini sağlamıştır vermiş oldugu hizmetten dolayı kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Doğan Kızıltaş

Sevgili Abdülkerim Aslan kardeşim. Bilgin ve becerinle gayrimenkulumüzü zamanında ve istediğimiz şekilde pazarladığın için ayrıca nazik ve güleryüzlü iletişimin için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte de beraber çalışmak dileğiyle. İyi çalışmalar dilerim.

Göksel Oral

Erengül hanım evimizi kısa zamanda iyi bir aileye kiraya verdi teşekkür ediyorum.

Ömer Faruk Yağan

Tüm kiracı değişim sürecini baştan sona benim adıma oldukça iyi bir şekilde yöneten Şenay Hanım ve Bülent Bey'e ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Kendileri ile çalışmak bana son derece yüksek güven veriyor.

Tevfik Keleştemur

Şenay Hanım'ın sonsuz ilgi, alaka ve yardımları için kendine minnettarız, daha sonra da çalışmak dileklerimizle teşekkür ederiz.

Gülşah Kaynar

Canan hanımla ev alma isteğim sürecinde tanıştık, kendisi çok tatlı, ilgili, elindekini yalan yanlış doldurup sunmayan, dürüst kaliteli bir insan gerçekten. Ben ev alamadım ama evimizi kiraya vereceğimizde o ilgilendi. Tüm süreci yine güzel yönetti.Her şeyi ayrıntılı anlatarak yol aldı. Evimiz hemen kiralandı zaten. İnsan ilişkileri kuvvetli biri. Kendisini çok sevdik ve tanıştığımız için de çok mutluyuz. Her şey için teşekkür ediyoruz burdan. Sevgiler.

Nart Can Esen

Şahan Bey ilgili ve çalışkan bir şekilde evimizin satışı ile ilgilendi kendisine çok teşekkür ederiz.

Mahmut Güngör

Şahan Beyin nazik kibar ve anlayışlı iletişimi sayesinde çok memnun kaldık ve hayalini kurduğumuz evi alabildik. Her aşamasında sabırla bizlere yardımcı oldu. Desteği için teşekkürler. Bu çok önemliydi bizim için. Uzun zamandır ev arayan biri olarak emlakçıların satıcı ile alıcı arasında duvar görevi gördüğü onlarca emlakçıyla karşılaştıktan sonra Şahan Bey gibi biriyle tanışmak bizim için çok büyük bir şans oldu. Remax Tower ailesine ve Şahan Beye Teşekkürler.

Ayşegül Kaymak

Güvenilir ilgili kibar

Yalçın Torun

Sevtap Hanım, müşteri ilişkileri ve takibi açısından mükemmel. Destekleri için çok teşekkürler

Murat Aslan

Çok memnun kaldık. İşlemler çok hızlı oldu. Sevtap Hanım'ı yakınlarıma yönlendireceğim. Bundan sonra kendisinden başka kimseyle çalışmam. Tüm emlak işlerimi kendisiyle yürüteceğim. Teşekkürler...

Umut Aslan

Sevtap Hanımla 2 yıldır çalışıyoruz. Gözü kapalı tüm gayrimenkul işlerimizi emanet ettiğimiz dürüst, güvenilir, işini severek yapan profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Çok emek harcayarak iş yerimizin devir işlemini gerçekleştirdi. Sevtap Hanım'a çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Birlikte daha çok iş yapmak dileğiyle..

Deniz Yıldırım

ofis kiralamak için tanıştık erdal beyle sıcak samimi sohbeti ve ilgi alakası için teşekkür ederim.

Taner Akçakaya

Güvenilir ve prensipli bir emlakçı arıyorsanız Erdal Bey’i tavsiye ederim. İş yoğunluğundan dolayı ben ilgilenemediğim halde evimin satışını kısa sürede gerçekleştirdi. Herhangi bir sürprizle karşılaşmadım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

L******* U*******

Dürdane hanım'ı Çukurambardaki satmayı düşündüğümüz dairemizi pazarlaması için bölgedeki en iyilerle çalışmak için internet araştırmalarımız sonucunda Dürdane hanımla iletişime geçtik. ilk irtibata geçtiğimiz andan itibaren ilgili, yakın, profesyonel davranışlarıyla bizi etkiledi. kendisine duyduğumuz güvenle satış işlemlerine başladık. Satışın her aşamasında bizi en doğru şekilde bilgilendirdi. Hiç bir yardımını esirgemedi. Kısa sürede satışı hiç sorunsuz, beklediğimizden daha kolay, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine bu süreçte güvenirliği, yakınlığı ve güler yüzü için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

B.selin Şener

Gaye hanım çok ilgili ,bize çok yardımcı olmuştur .Kendisine teşekkür ediyorum.

O******* U*******

Gaye hanım ,danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldık ,tekrar çalışmak dileğiyle ...Çok teşekkür ederiz...

Sıla Nur Coşkun

Gaye hanım nezaketi ,konuşması ve ilgisi ile çok destek oldu .Her şey için çok teşekkür ederiz.Yine geliriz inşallah öneririzde ....

S.filiz Serhadlioğlu

Gaye hanım'ın mükemmel yaklaşımları ve verdiği güven duygusu nedeniyle ,kendileriyle çalışmak her açıdan beni çok rahatlattı .Çok teşekkür ediyorum ,Benim için özel bir insandır Gaye hanım .

Deniz Kara

Bize sunulan danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldık ,çok teşekkür ederiz.

Hasan Çağlar

Sevtap Hanım, sürekli çalıştığım ve çalışmak istediğim bir danışmandır. ofisimi 1 günde kiraya vermesi beni çok memnun etti. Yine alım atımlarda mutlaka Sevtap hanım ile çalışacağım

Büşra Handan Güler

ilgi, alaka, güler yüz, samimiyet her anlamda süperdi.

Zeki Akcan

Herşey icin teşekkür ediyorum bizler memnun kaldık ilgi ve alaksasindan herkese tavsiye ediyorum...

Hamit Ölmez

Bülent Bey ile şans eseri tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Kendisi; gayet başarılı, işini seven, profesyonel ve en önemlisi çok güvenilir bir Gayrimenkul Danışmanıdır. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Zülfakar Barkış

Bülent Bey, Gayrimenkul Satış işlemimizde bizlere çok yardımcı oldu. Çok bilgili ve çok profesyoneldi. İletişimi olağanüstü ve kibardı. Alım-Satım esnasında, bizim bilmediğimiz konularda bizleri yönlendirdi ve çok yardımcı oldu. Kendisinden son derece memnun kaldık. Teşekkürler.

Ö******* Ş*******

Gaye Hanım tüm samimiyeti ve güler yüzüyle en profesyonel şekilde bize yardımcı oldu .Kendisine tüm yardımları ve nezaketi için çok teşekkür ediyorum ..

Haydar Köksal

Şenay hanımın güler yüzlü ve düzgün hizmetlerinden son derece memnun kaldım.

İlker Özbek

Şenay hanım ile bu 2.çalışmamız (satım) kendi ailemde defalarca kiralama birlikteliğimiz oldu hepsinde çok hızlı ve kolaylıkla işlerimiz bitti, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Şahap Varışlı

Çok iyi niyetli ,yardımsever ,yaptığı işi layıkıyla yapıyor ,işine çok hakim ,bilgili bir hanımefendi ...

S******* Ş*******

Gaye hanım tüm samimiyeti ve güler yüzüyle en profesyonel şekilde bize yardımcı oldu.Kendisine tüm yardımları ve nezaketi için çok teşekkür ediyorum ...

Benginur İlkar

Kiralama konusunda birkaç kez sıradan emlakçılar ile çalıştım ve her seferinde hem zaman olarak hem de davranış biçimiyle beni pişman ettiler. Bu yüzden son dönemlerde sahibinden vermek suretiyle kiralama yolunu seçtim. Son seferimde ise bir dost aracılığı ile Erdal Bey ve Re/Max ile tanıştım. Yine uzun sürecek, beni pişman edecekler derken ve bir emlakçı travması yaşamayı beklerken Erdal Bey aracılığıyla aynı hafta içinde ofisimi kiraya verdim. Bu kadar hızlı olabileceğini tahmin etmediğim için çok şaşırdım. Erdal bey çok güleryüzlü, çok yapıcı, çok içten ve çok profesyonel. Ayrıca Erdal Bey’in İşi gibi değil, sahibi gibi çıkarları koruyarak hizmet sağlıyor olması da işin promosyonu. 😊 Her aşamada bilgilendiriyor, kendi mülkü gibi sahipleniyor, her zaman, gece ve gündüz ulaşılabiliyor. Teşekkürler Re/Max böyle bir profesyonel hizmet için. Teşekkürler Erdal Bayraktar bey bu kadar yakın desteğiniz, olağanüstü gayretiniz ve içten, samimi , profesyonel davranışlarınız için.

Nedim Karakuş

Kurumunuz aracılığı ile Yenibatı mahallesinde konut aldık.Alım sürecinde özverili katkılarından dolayı gayrimenkul danışmanı Sülin Soylu 'ya çok teşekkür ederiz.

Emine Nihal Lindberg

Profesyonelliği, nezaketi, kolay ve hızlı iletişim kurulabilir olması ve tüm süreç boyunca işlemleri kolaylaştırmasındaki çaba ve samimi ilgisi nedeniyle çok teşekkür ederim.

Hayrünnisa Seda Ersoy

Gayrimenkulümüzü kira için Erdal beyi yetkilendirdik. Çok kısa sürede sonuçlanması bizi çok memnun etti. Doğru kiracının seçilmisi ve tüm işlemlerin hukuka uygun olması bakımından Profesyonel emlak danışmanlığının ne kadar önemli olduğunu anladım. Çünki önceden kendim uğraşarak kiralardım. Ancak, birçok presedürü atladığımı şimdi farkediyorum... Bundan sonra yine Erdal bey ili çalımak ve tavsiye edeceğimi belirtmek isterim. Güvenilir danışmanlığı nedeniyle, Erdal beye çok teşekkür ederim..... 🙏

Musa Yurtoğlu

Erdal Beyin göstermiş olduğu ilgiden ve alakadan dolayı çok memnun kaldık. Ilgisi sayesinde işlemlerimiz hızlandı çok teşekkür ederiz.

O******* U*******

Dairemin kiraya verilmesinde göstermiş olduğunuz üstün gayretinizden ,ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim ..

E******* B*******

Erengül Hanım’la daha önce evimin kiralanması için çalışmıştım. O zaman da çok memnun kalmıştık. Şimdi evimin satışına da aracılık etti ve yine hiç sorun yaşamadan makul sürede işlemi sorunsuzca halledebildik. Güleryüzlü yaklaşımıyla çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

D******* A*******

Ankara'daki evimin satışı için RE/MAX Tower broker'ı bana ulaştı. RE/MAX Tower ekibinden Abdullah beyin bölgeye hakim olduğunu ve hızlıca satışı gerçekleştirebilecegini iletti. Sonrasında Abdullah beyle görüştüm ve bana çok güven verdi kendisi. Sözleşme süresi boyunca da çok ilgiliydi. Oldukca fazla zaman ayırdı bana. Ayrıca sürekli gelismelerle ilgili de bilgilendirdi. Dürüst, nazik ve çalışkan bir gayrimenkul danışmanıyla tanıştığım için çok memnunum. Kısa sürede de evimin satışı gerçekleşti zaten. Satış sürecini de çok iyi yönetti. Kendisiyle çalışmanızı öneririm. Çok rahat edersiniz.

Esin Çermik

Şenay Hanım'ın ilgisi, alakası, sorulan sorulara cevap vermesi hızlı dönüşü çok güzeldi. Bizim için güzel bir satın alma süreci oldu. Teşekkür ederim.

Hünkar Birinci

Çok memnun kaldım.

Durmuş Burçak

Şenay hanımla bir yakınım aracılığıyla tanıştık. Bütün gayrimenkul işlemlerimizi biz yurtdışında olmamıza rağmen kendisi biz burdaymışız gibi yürüttü, kendisine herşey için teşekkür ediyoruz. Şenay hanım, güven, tecrübe, bilgi ve deneyim demek. Her zaman çalışmak dileğiyle sevgiler

Emin Yakup Üregen

Şahan Bey'e emekleri için teşekkür ederim .

Ali Aykar

Gayrimenkulümüzün şatışında sıkıntılı süreçleri profesyonel olarak çözdü. Süreci çok profesyonel yönetti. Şahan Bey'e çok teşekkürler..

Pınar Arslan

İşini dürüstçe ve özenle yapan Erengül hanıma, ev alma sürecindeki desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz.

D******* Y*******

Dürdane hanım ile birçok kez çalıştık ve her çalışmamızda güler yüzlü çözüm odaklı olması bizim tekrar kendisi ile çalışmamızı sagladı kısa sürede işlerimizi sorunsuz hallettiginiz için teşekkür ederiz

Selvinaz Taşdemir

Şenay Hanım'ın bizlere vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Ev alma sürecimizin başından sonuna kadar bütün emekleri için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Mustafa Korkmaz

İlgilerinden dolayı Bülent Bey'e çok teşekkür ederim. Çok nazik ve beyefendi bir kişi. Çok verimli ve mükemmel bir iş çıkardı. Herkese tavsiye ederim. İyi ki varsın Bülent Bey.

Safa Kulakoğlu

Gayrimenkulümü alırken, Bülent Bey'in ilgisi, alakası, bilgilendirmesi ve süreçteki danışmanlığı mükemmel ötesiydi. Stresli bir süreci, keyifli bir hale getirdi ve yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim. Çok bilgili, tecrübeli ve dürüst bir gayrimenkul danışmanıdır. İnşallah kendisiyle başka bir alışverişte tekrar çalışmak isterim.

M******* H*******

Danışmanlık hizmetiniz için teşekkür ederim ...

Saparmurat Annyyev

Türkmenistan'dan görevli geldiğim Ankara'da kiralık arayışımla ilgili Gayrimenkul Danışmanı Erengül Ünsal ile tanıştık her yönüyle mükemmel bizimle ilgilendi kıralık sorunumuzu problemsiz çözüme ulaştırdı, hizmetinden çok memnun kaldık, evimizde de severek oturuyoruz, kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılar diliyoruz.

A******* A*******

Çok yardımsever bir insan. Daireyle ilgili her konuda bana yardımcı oldu. Hizmetinden çok memnunum.

Y******* A*******

Düzenli bilgilendirme, güvenilir ve güler yüzlü hizmet için Sevtap Hanım'a çok teşekkür ederim

Binnaz Erkol

Remax Tower'ın değerli çalışanı sayın Sülin Soylu hanımefendiye ev kiralamamda gayet profosyonel bir yaklaşım ile her noktada iletişimi kesmeden süreci güler yüzlü bir şekilde yürüttüğü için kendisine çok teşekkür ederim...

Nermin Özcan

İlk kez tanıştığımız REMAX-Tower ŞENAY ŞİMŞEK'in evimizin satışı konusunda PUANLAMA konularına ilaveten öngörülemeyen sıkıntıların çözümündeki kararlılığı ve deneyimi ile evimizin satışını kısa sürede gerçekleştirmiştir. ŞENAY ŞİMŞEK'e teşekkürlerimizi iletiriz. SAYGILAMIZLA.

Mustafa Çavuşoğlu

Müşteri temsilcisi Gaye Hanım ile muhatap oldum. Öncelikle nezaketinden dolayı çok teşekkür ediyorum kendisine. Kiraladığım mülk ile ilgili detaylı bilgilendirmesi, Ankara 'da karşılayıp iş takibini yürütmesi, iş yerinde kendimi evimde gibi hissettirmesi taktire şayandı. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum...

M******* G*******

Sülin hanım çok başarılı bir danışman kendisine çok teşekkür ederim.

N******* D*******

Sülin hanım evimizi kısa sürede iyi bir kiracıya kiraya verdi kendisine çok teşekkür ederim.

T******* Y*******

Sülin hanım benim evimi ikinci kez kiraya verdi ikisinde de çok hızlı ve iyi kiracılar buldu kendisine çok teşekkür ederim hep Sülin hanımla çalışacağım

M******* Y*******

Sülin hanımdan almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık .Sunmuş olduğu hizmet çok güzeldi bizi hiç bekletmedi istediğimiz saatte geldi hemen kontratımızı yaptı kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* A*******

Sülin hanımdan almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık .Sülin hanım sayesinde çok güzel bir eve çok hızlı bir şekilde yerleştik kendisine çok teşekkür ederiz.

Ömer Batuhan Akıncı

Sülin hanım emekleriniz için çok teşekkür ederim,evimizi bir günde kiraya verdiniz,süreçte ve sonrasında da plan ilginiz ve gayretinizden çok memnun kaldım iyi günler dilerim.

Süleyman Deniz

Sayın Sülin hanım sizin aracılığınızla evimi kiraya verdim.Gerek kiracı bulma konusunda gerek ise yasal işlemlerin yürütülmesi konusunda il dışında olmama rağmen vermiş olduğunuz profosyonel hizmet sayesinde çok memnun kaldım.Evimi şeffaf ve güvenli bir şekilde kiraladım.Alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim saygılar...

Ramazan Taşatan

Sevtap Hanımın güvenilir, konuya hakim olması, sonuca odaklı çalışması, her şeyden önce her iki tarafa da eşit olarak adil bir şekilde yaklaşması beni çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Ferhat Temizyürek

Şenay Hanım'ın vermiş olduğu hizmet ile ilgili olarak şunu söyleyebilirim ki öncelikle çok memnun kaldık, kendisi her şey ile bire bir ilgilendi. Diğer bir husus güven meselesiydi ki hem kendisi hem de kurumunuz iki taraf için de güven verdi. Güzel bir iş birliği oldu.

Mesut Yasin Şahin

Satın almış olduğumuz konutun ilan aşamasından başlamak üzere tüm süreç boyunca hızlı, güvenilir, açık bilgi sağlayan, profesyonel bir hizmet aldığımızı söyleyebilirim. İlk defa bir konut satın aldığımız için var olan bolca tereddüt ve sorularımız sabırla karşılandı. Teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.