GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ

Portföy No: P28214252 Kredi Hesapla
GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ
Tüm fotoğrafları göster
GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ
GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ GÜZELBAHÇEDE SATILIK ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ Image Alt
29.500.000
  • Emlak Tipi Kooperatif
  • 9.465
  • Krediye Uygun Hayır
  • Tapu Durumu Kooperatif Devri
  • Arsa Durumu Boş
  • Gabari 6.50
  • Kat Karşılığı Evet
  • Emsal (Kaks) ,30
  • Parsel No 126
  • Ada No 1939
Image Alt
Ayhan Çağlar Düldül
Lütfen telefon numarasını tam giriniz.
Sertifikalar
Alt
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 3409179 İşletme Ünvanı AYHAN ÇAĞLAR DÜLDÜL
Günlük ilan etkileşimi
274 Görüntülenme
274 İletişim

İlan Açıklaması

İZMİR’İN YATIRIM VE GELİŞİME AÇIK EN GÜZEL BÖLGELERİNDEN GÜZELBAHÇE KÜÇÜKKAYA MAHALLESİ’NDE KARLI BİR YATIRIM İMKANI OLAN SATILIK 9.465,42 M2 ARSA VE KOOPERATİF HİSSESİ

Satışa konu gayrimenkul İzmir Güzelbahçe Küçükkaya Mahallesi’nde 57.975,70 m² yüz ölçümüne sahip toplam 49 adet imarlı arsadan oluşan Sınırlı Sorumlu Güzelbahçe Spil Çamlıtepe Konut Yapı Kooperatifi’nin 8/49 hissesi olan 9.465,42 m² si satılıktır.

Kooperatifin sadece 7 adet üyesi mevcut olup, kooperatifin tüm hissedarları bu 49 adet imarlı arsanın tamamına belli oranda sahipler. Bu hissedarlardan birine ait hisse satışa konudur.

49 adet imarlı arsanın tamamı, TAKS: 0.15, KAKS:0,30, Hmaks:6,50m imar koşullarına sahiptir, tamamı terkleri yapılmış net parsellerdir.

TAKS (0.15) 8.696 m² -Taban Oturumu

KAKS (0.30) 17.392 m² Emsale Dahil Alan

ve %30 emsal harici alanlarla birlikte, toplam 22.610 m² inşaat alanı hakkı mevcuttur.

Bu hesaba göre satışa konu hisseye proje bitiminde ~3.700 m² yapı kazandıracaktır. Her hisseye geniş kullanım alanlı 14 adet villa düşmektedir.

Proje alanı; Güzelbahçe, Urla, Çeşme gibi yakın çevresinin tarihi doğal ve yapılaşma karakteristikleri; bulunduğu lokasyona ait doğal çevre yükseklik, iklim ve manzara özellikleri ve arsa parselasyon durumu ile yapılaşma hakları itibariyle doğal yaşam ve ekolojik köy konseptli bir proje geliştirme için ideal özelliklerdedir.

Yakın çevredeki Bademler köyü, Urla, Seferihisar benzer özellikteki projeler son yıllarda çok hızlı değer kazanmıştır.

Özellikle Kavacık Payamlı ve Küçükkaya köylerinde yetişen Enfes Üzümü (Alphonse Lavallee) bölgeye ait oldukça popüler ve karakteristik bir ürün olup -ekolojik proje- konseptini değer katacak özelliktedir.

Satış noterden kooperatif hisse devri şeklinde gerçekleştirilecek

Arsalar Güzelbahçe Merkez’e 8 km, Urla Merkez’e 22 km, İzmir’e 35 km mesafede, İzmir-Çeşme Otoyolu Güzelbahçe çıkışına 11 km, İzmir Seferihisar Karayolu’na 3.5 km mesafededir.

Arazilerin tepede konumlu olmaları nedeniyle, panoramik deniz manzarası mevcut, Urla ve Güzelbahçe açıklarının manzarasına hâkimdir. Taşınmazların videosu ektedir.

Detaylı bilgi ve randevu için arayınız.

AYHAN ÇAĞLAR DÜLDÜL – 0533 372 4653

MYK NO : YB0115/17UY0333-5/00/377

İlan Özellikleri

Genel Özellikler

İfrazlı Parselli

EMLAK ENDEKSİ

Yıllık

Satış Fiyatı / m²

Yıllık

Kiralık Fiyatı / m²

Ayhan Çağlar Düldül - Diğer İlanları

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.